Pre oblasť

  Vonkajšie žalúzie cena

  Cena žalúzií na okná alebo dvere je závislá od typu žalúzií (klasické, podomietkové, v kastlíku), materiálu (PVC, hliník) a samozrejme od dodávateľa. Cena za podomietkové žalúzie, spolu s izolovanými hliníkovými kastlíkmi a klasickými hliníkovými lamelami, so šírkou do 40 mm, je 110 až 150 EUR/m2.

  Komu zveriť výrobu alebo obstaranie žalúzií? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom žalúzií vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za podomietkové žalúzie


  Cena za podomietkové žalúzie. Cena podomietkových žalúzií. Cena za podomietkové žalúzie, spolu s izolovanými ALU boxami a klasickými ALU lamelami do šírky 40 mm, ručné ovládanie popruhov.

  110.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  150.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Žalúzie

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Bezpečnostné žalúzie

  Cena za zosilnené bezpečnostné žalúzie


  m2

  €/m2

  Cena za opravu alebo výmenu šnúry žalúzií.

  Cena za opravu alebo výmenu šnúry žalúzií.


  kpl

  €/kpl

  Montáž žalúzií

  Cena za montáž podomietkových žalúzií.


  m2

  €/m2

  Opravy vonkajších žalúzií

  Cena za opravu vonkajších žalúzií. Cena za odstránenie, opravu, čistenie a montáž vonkajších žalúzií.


  m2

  €/m2

  Pohon žalúzií alebo roliet

  Cena motora pre žalúzie alebo rolety, bez ovládania a spínača.


  m2

  €/m2

  Vnútorné hliníkové žalúzie

  Cena za vnútorné hliníkové žalúzie.


  m2

  €/m2

  SPOLU:
  Poslať dopyt >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  ŽALÚZIE – VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

  1. Prečo každý dom potrebuje žalúzie 

  Počasie je vrtošivé, v lete máme čoraz väčšie teplo, slnko nám celý deň svieti do okien a my sme ako v skleníku. Alebo kvôli svetlu z okien nevidíme na televíziu alebo počítač. Susedia nám neustále pozerajú do okien a ďalšie situácie, pre ktoré existuje vhodné riešenie – tienenie. Všeobecne platí, že najefektívnejšie je vnútorné a vonkajšie tienenie kombinovať. Vonkajšie tienenie väčšinou slúži ako tepelný izolant, vnútorné bráni pohľadom zvedavcov zvonka alebo svetelným lúčom rušiť vás z pokojného spánku. Žalúzie patria medzi lacnejšie riešenia. Bez ohľadu na to, či sú vonkajšie alebo vnútorné, oproti roletám majú výhodu v tom, že ich sklon sa dá nastaviť, čo umožňuje regulovať množstvo svetla, ktoré prenikne do miestnosti. Vnútorné žalúzie sú veľmi bežnou a pomerne lacnou formou tienenia v domácnosti. Ich montáž je jednoduchá, rovnako tak aj ich údržba, keď však ide o izoláciu tepla, veľmi vám nepomôžu. Oproti tomu, veľkou výhodou vonkajších žalúzií je práve skutočnosť, že sú schopné zadržať teplo zvonka vášho domu a postarajú sa o ochranu okien (pri väčšom vetre alebo búrke vzduchom môžu lietať menšie vetvičky, piesok, dokonca aj kamienky). Montáž je zložitejšia, vyžiada si aj zásahy do okolitého muriva. Ich polohu a pohyb možno regulovať manuálne aj automaticky pomocou elektromotora a diaľkového ovládača. Môžu byť tiež prepojené s centrálnou riadiacou jednotkou v inteligentných domoch. 

  1.1 Vonkajšie žalúzie – všeobecné informácie

  Vonkajšie žalúzie sú typom žalúzií vyrobených z horizontálnych lamiel, ktoré umožňujú ľubovoľné otváranie a zatváranie, ľubovoľné naklápanie lamiel ponúka optimálne zatienenie interiéru

  1.2. Možnosť regulácie svetelného dopadu

  Jednou z najväčších výhod vonkajších žalúzií je určite možnosť regulácie svetelného dopadu jednoduchým  a flexibilným naklápaním lamiel a tým vplývať na osvetlenie interiéru. Len na vás je koľko denného svetla si do miestnosti pustíte. Veľmi často sa používajú v súkromných i pracovných priestoroch,  vďaka nim vás nebudú nepríjemné slnečné lúče na obrazovke televízora alebo počítača rušiť. A doma sa chceme cítiť predovšetkým pohodlne.    

  Jednoduchým  a flexibilným naklápaním lamiel možno vplývať na reguláciu svetelného dopadu a súkromia vo vašej domácnosti.

  1.3. Zabránenie prehriatiu miestnosti

  Najväčšou a najdôležitejšou výhodou vonkajších žalúzií je určite to, že sú schopné zadržať teplo zvonka vášho domu, čím zabraňujú prehrievaniu interiéru a umožňujú tak udržiavať správnu mikroklímu v interiéri. Týka sa to len vonkajších žalúzií, keďže kovové lamely odrážajú slnečné žiarenie od povrchu a bránia tak ohrievaniu okenného skla, ktoré by odovzdávalo slnečné teplo do interiéru budovy. Interiérové ​​žalúzie v tom zmysle nepomáhajú, keďže slnečné teplo preniká cez okno do interiéru. Správne nainštalované vonkajšie žalúzie zadržia cca 80 % slnečnej energie, čo výrazne prispieva k udržaniu požadovanej teploty v miestnosti a komfortu bývania v letnom období.

  1.4. Poskytujú viac súkromia vo vašej domácnosti

  Vonkajšie žalúzie majú možnosť regulácie svetelného dopadu jednoduchým a flexibilným naklápaním lamiel a tým vplývať na osvetlenie interiéru. Zároveň poskytujú viac súkromia vo vašej domácnosti, pretože vďaka flexibilnému ovládaniu lamiel môžete zamedziť nepríjemným pohľadom a hluku zvonku.

  1.5. Vonkajšie žalúzie chránia okná

  Lamely vonkajších žalúzií sú vyrobené z mimoriadne odolného a trvanlivého kovu (hliníka), ošetrené sú a chránené tak, aby odolávali aj tým najhorším poveternostným podmienkam. Postarajú sa aj o ochranu okien, pri väčšom vetre alebo búrke vzduchom môžu lietať menšie vetvičky, piesok, dokonca aj kamienky. Vonkajšie žalúzie chránia okná aj pred krupobitím a dažďom, čím predlžujú ich životnosť a zlepšujú funkčnosť.   

  1.6. Ochrana pred odleskami

  Keď pre svetlo prenikajúce z okien nevidíme na televíziu alebo počítač, vhodné sú vonkajšie aj vnútorné žalúzie, ktoré bránia svetelným odleskom a zvyšujú komfort práce. Odlesky spôsobujú slabé kontrasty obrazovky a nečitateľnosť obsahu, nepríjemné je aj čítanie alebo písanie, keďže nás začínajú bolieť oči.    

  Vonkajšie žalúzie výrazne prispievajú k zníženiu prehrievania miestností
  Vonkajšie žalúzie výrazne prispievajú k zníženiu prehrievania miestností

  2. Vnútorné žalúzie

  Interiérové ​​žalúzie sú typom interiérového tienenia, ktorými úspešne zatemníme priestor a zabránime oslneniu. Treba si však uvedomiť, že vnútorné žalúzie sú celkom zbytočné, pokiaľ ide o zamedzenie prehrievania vnútorných priestorov. Ak vonkajšie žalúzie zabraňujú prechodu 80 – 85 % slnečného tepla a výrazne prispievajú k ochladzovaniu vnútorných priestorov, pri vnútorných žalúziách je to iba okolo 15 %. Vnútorné žalúzie teda nemožno použiť na zamedzenie prehrievania miestností, pretože ich prínos je zanedbateľný. Keďže sa interiérové žalúzie nachádzajú na vnútornej strane okna, cez okenné tabule preniká slnečné teplo zvonku dovnútra a žalúzie nie sú žiadnou ochranou.

  3. Vonkajšie žalúzie alebo rolety?

  Mnohí túžia mať na svojom dome veľké okná a veľa denného svetla, až do prvého horúceho letného dňa. Pred prehriatím interiéru dokážu ochrániť vonkajšie žalúzie aj rolety. Ideálne je rozhodnúť sa pre určitý druh tienenia už pri výbere okien. Ak však porovnáme vonkajšie žalúzie a rolety, zistíme niekoľko zásadných rozdielov. Na rozdiel od vonkajších žalúzií, rolety dokážu vytvoriť absolútnu tmu. Zatiahnete ich na doraz a problém je riešený! Keď však potrebujete svetlo regulovať, tento problém môžete vyriešiť len čiastočne. Roletu môžete vytiahnuť do určitej výšky, aby mohlo svetlo prenikať dnu cez spodnú časť okna. Keď ide o reguláciu svetla, jednoznačne sú výhodnejšie vonkajšie žalúzie. Ich lamely možno natočiť do ľubovoľnej pozície a zastaviť tak ostré slnečné lúče, a pritom je v miestnosti stále dostatok denného svetla. Lamely vonkajších žalúzii sa vyrábajú vo viacerých tvaroch a v rôznych šírkach. 

  Okrem toho, rolety majú ešte jednu výhodu – sú bezpečnejšie ako vonkajšie žalúzie, v kombinácii s bezpečnostnými vodiacimi lištami a zosilnenou koncovou lištou, s motorickým ovládaním a poistkou proti vytlačeniu sú veľkou prekážkou pre zlodejov. 

  Rolety však majú kľúčovú nevýhodu, zabraňujú prehrievaniu v oveľa menšej miere ako vonkajšie žalúzie. Dôvod je v materiáli. Vonkajšie žalúzie majú kovové lamely, ktoré doslova odrážajú slnečné svetlo od ich povrchu, zatiaľ čo rolety sú väčšinou plastové a slnečné žiarenie neodrážajú.

  V neposlednom rade si treba uvedomiť, že vonkajšie žalúzie sú na pohľad krajšie a estetickejšie ako rolety. Rolety sú plný a uzavretý prvok, ktorý výrazne mení vzhľad vášho domu, pričom žalúzie pôsobia ľahšie a majú menší vplyv na celkový vzhľad fasády budovy.

  4. Montáž vonkajších žalúzií

  4.1. Dva spôsoby montáže

  V zásade poznáme dva spôsoby montáže vonkajších žalúzií – montáž s neviditeľnou schránkou (skrinkou) a montáž s viditeľnou schránkou. Prakticky to znamená, že schránku (skrinku, box, puzdro) je možné umiestniť tak, aby tento prvok bolo na fasáde vidieť alebo nie. Ktorý spôsob montáže použiť závisí najmä od estetických kritérií a možností, ktoré ponúka samotný dizajn budovy. Do všetkých systémov na montáž vonkajších žalúzií je možné namontovať sieťku proti hmyzu, ktorá sa ovláda nezávisle od žalúzií a inštaluje sa z vnútornej strany, bližšie k oknu. 

  Systém vonkajších žalúzií pozostáva zo štandardných lamiel, ovládacieho mechanizmu (elektromotor alebo ručné ovládanie), držiakov, vodidiel a podomietkovej schránky (skrinky).

  4.2. Montáž na povrch – so skrinkou (boxom)

  Vonkajšie žalúzie je možné namontovať na novostavbu alebo staršiu už existujúcu stavbu. Pri už existujúcej budove si však musíme uvedomiť, že sme dosť limitovaní spôsobom montáže, keďže fasáda budovy je už hotová. Je možná montáž vonkajších žalúzií na existujúci povrch, to znamená, že nad okná sa inštaluje pohľadová skriňa, kde sa žalúzie ukladajú pri ich vytiahnutí. Môže sa stať, že box bude čiastočne zakrývať okenné sklo, pretože nemusí nutne zodpovedať rozmerom namontovaných okenných rámov, to by nemalo byť veľkým problémom.

  Systém vyzerá podobne ako box pre bežné rolety a montuje sa do rámu okna alebo priamo na fasádu. Pri tomto spôsobe realizácie je veľmi dôležitý výber farby skrinky, ktorá musí čo najviac splývať s rámom okna, aby nenarúšala celkový vzhľad stavby. Môžete sa rozhodnúť pre kovový alebo plastový box, treba však počítať s tým, že plast je oveľa menej odolný a trvácny a na svetle postupne bledne vplyvom UV žiarenia.

  4.3. Vonkajšie žalúzie montované pod omietku

  Ak ide o novostavbu, určite odporúčame montáž vonkajších žalúzií pod omietku. Výhodou tohto spôsobu montáže je, že umožňuje montáž celého systému súčasne. To vlastne znamená, že schránka, do ktorej sa žalúzie ukladajú, je skrytá vo fasáde, a teda z vonkajšej strany budovy úplne neviditeľná. Inštalácia je pomerne jednoduchá. Skrinka a vonkajšie žalúzie sa montujú po montáži okna, ale pred vyhotovením fasády.

  Pri tomto spôsobe montáže je potrebné pri plánovaní ponechať v samotnej fasáde nad oknami dostatok miesta, aby sa tam box dal umiestniť a neskôr schovať finálnou fasádnou vrstvou.

  Montáž vonkajších žalúzií montovaných pod omietku sa robí po montáži okien, ale pred ukončením fasády, preto je tento spôsob montáže najvhodnejší pre novostavby, pretože vtedy sa ich montáž plánuje vopred, pri projektovaní. Pri tomto type montáže je dostatok miesta na inštaláciu a skrinka je úplne skrytá pod fasádou, takže nie je viditeľná zboku, resp. je málo viditeľná, vďaka čomu je skvelým riešením pre každého, kto si nechce ničiť exteriér budovy viditeľným boxom na žalúzie alebo rolety.

  Vonkajšie žalúzie umožňujú rôzne úrovne priepustnosti svetla a pre každý prvok žalúzií (lamely, maska, vodiace lišty atď.) si môžete vybrať akúkoľvek farbu, ktorá najlepšie doplní vzhľad vašej budovy. Pred objednávkou odporúčame dôkladne skontrolovať farby lamiel, nakoľko sa môžu vyskytnúť odchýlky. Aj pri tomto type  žalúzií je možná montáž sieťky proti hmyzu, tým sa zvyšuje funkčnosť celého systému, veľkosť resp. viditeľnosť nie je ovplyvnená, pretože sieťka proti hmyzu sa dá jednoducho zložiť do žalúziovej skrinky.

  5. Vonkajšie žalúzie – spôsob ovládania

  5.1. Vonkajšie žalúzie – manuálne (ručné) ovládanie

  Vonkajšie žalúzie je možné ovládať manuálne pomocou ovládacej tyčky. Ak však máte v dome veľa sklenených plôch, môže to byť časovo náročná úloha, pretože každú žalúziu musíme ovládať ručne. Manuálne ovládanie žalúzií je výbornou a možno aj jedinou voľbou pre staršie stavby, pretože si nevyžaduje zásahy do stien ani novú elektroinštaláciu. Investícia bude navyše nižšia, ako keby ste sa rozhodli pre žalúzie s elektromotorom.

  5.2. Elektrické ovládanie + inteligentné inštalácie

  Ďalším možným spôsobom ovládania vonkajších žalúzií je elektronické ovládanie elektromotorom, kedy je možné žalúzie ovládať buď diaľkovým ovládačom alebo spínačmi, no rozhodnúť sa môžete aj pre kombináciu oboch. Takýto systém ovládania je veľmi jednoduchý, keďže žalúzie sa dajú spustiť alebo zdvihnúť stlačením tlačidla. Elektronické ovládanie môže byť individuálne a/alebo centrálne (všetky žalúzie, v celom dome).

  Elektronické ovládanie ponúka aj možnosť ovládania prostredníctvom inteligentných inštalácií. Inteligentné inštalácie umožňujú ovládať žalúzie na diaľku, čo znamená, že ich v prípade potreby môžete ovládať aj z práce. Umožňuje tiež automatické prispôsobenie žalúzií slnečnému žiareniu, čo znamená, že sa žalúzie samy spustia, keď je slnko horúce, a neskôr sa zdvihnú. Tento systém umožňuje mnoho ďalších nastavení (časovač a senzor), napr. automatické sťahovanie vonkajších žalúzií v konkrétnom čase, keď sa blíži čas spánku, v závislosti od meteorologických podmienok a pod.

  6. Cena vonkajších žalúzií

  Cena vonkajších žalúzií najviac závisí od spôsobu montáže a systému ovládania (riadenia) žalúzií. Je jasné, že vonkajšie žalúzie s manuálnym (ručným) ovládaním sú lacnejšie ako vonkajšie žalúzie s elektromotorom. Cenu ovplyvňuje aj spôsob vyhotovenia, najmä ak ide o starú, existujúcu stavbu. V tomto prípade by bola podomietková montáž neprimerane drahá, pretože by sa muselo zasahovať do fasády a konštrukcie domu, len aby ste schovali schránku, čo je úplne nezmyselné. V tomto prípade je oveľa vhodnejšie rozhodnúť sa pre povrchovú, viditeľnú inštaláciu. V prípade novostavby je to však pomerne irelevantné a podomietková montáž nepredstavuje výrazne vyššie náklady, nakoľko detail montáže je vopred naplánovaný už v štádiu projektovej prípravy na realizáciu, na základe čoho sa zhotovuje novostavba a fasáda. Cenu žalúzií mierne ovplyvňuje aj tvar lamiel, aj keď je tento rozdiel minimálny.

  Cena žalúzií  je závislá od typu žalúzií (klasické, podomietkové, v skrinke), materiálu (PVC, hliník) a samozrejme od dodávateľa. Cena za podomietkové žalúzie, spolu s izolovanými hliníkovými boxami a klasickými hliníkovými lamelami, so šírkou do 40 mm, je 110 až 150 EUR/m2. Ak ide o automatizované ovládanie, cena bude asi o 20 % vyššia. Ak ide o kompletný systém smart inštalácií, ktorého súčasťou sú aj vonkajšie žalúzie, k celkovej sume treba pripočítať náklady na návrh a realizáciu elektroinštalácie. Keďže tieto náklady sú značné, odporúčame vám rozhodnúť sa pre túto možnosť iba v prípade, že plánujete novostavbu, a nie v prípade, keď ide o už existujúcu stavbu.

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Vonkajšie žaluzie

  Potrebujeme dodávku a montáž vonkajšých žaluzii 210x150 2ks. 120x150 1ks. balkon 350x140 cm. 2250 € do 3750 €

  ........

  Namontovat nove zaluzie a sietky na dvere

  Dobrý deň.

  potrebujem vymenu zaluzii a sieťky na okná. Viac info osobne.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 630 € do 1050 €

  ........

  Vonkajšie žaluzie na starší rodinný dom

  Potrebujem vonkajšie žaluzie na starší rodinný dom, hliník alebo plast. 4 ks rozmer okná 120 x 130 cm. 900 € do 1500 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Externé žalúzie, 12 ks, ovládanie mechanické
  Žalúzie, Hronský Beňadik

  2700 € do 4500 €

  Cena, Oprava +nove žaluzie, 2xžaluzii a 1x oprava
  Žalúzie, Pliešovce

  630 € do 1050 €

  Cena, Zastrešenie terasy polykarbonátom, 8,7m x 3m
  Žalúzie, Bratislava

  1620 € do 2700 €

  Cena, Vonkajšie žalúzie, sieťky na okná, 2 ks
  Žalúzie, Krušovce

  900 € do 1500 €

  Cena, Vonkajšie žalúzie, 1 ks, š-180 cm v- 140cm
  Žalúzie, Moravany nad Váhom

  720 € do 1200 €

  Cena, Demontaz starych a dodavka a montaz novych plastových okien, 21 ks
  Žalúzie, Mokroluh

  11700 € do 19500 €

  Cena, Interiérové žaluzie, 6 ks
  Žalúzie, Liptovský Peter

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vonkajšie žalúzie hliníkové, 2 ks
  Žalúzie, Gbely

  1620 € do 2700 €

  Cena, Plastové okná, 1 parapetna doska vonkajsia, zaluzie, 1 ks 80 sirka x 140 m vyska
  Žalúzie, Martin

  990 € do 1650 €

  Cena, Výmena 4 šnúr +uvoľniť 1 zaseknutu žalúziu, Po popise
  Žalúzie, Prašice

  900 € do 1500 €

  Cena, Kompletna vymena okien a dveri na dome za plastové, 12 okien, vchodove dvere, terasove dvere
  Žalúzie, Nitra

  9450 € do 15750 €

  Cena, Výmena okien a dverí za plastové, viac emailom, Po popise
  Žalúzie, Veľký Šariš

  28800 € do 48000 €

  Cena, Zamerat a cenovu ponuku na plastové okna, 5 ks
  Žalúzie, Stupava

  4500 € do 7500 €

  Cena, Vymena žalúzii, 10 žaluzii
  Žalúzie, Revúcka Lehota

  1080 € do 1800 €

  Cena, Vonkajšie žalúzie, 4 ks
  Žalúzie, Vráble

  900 € do 1500 €

  Cena, Výmena plastového okna, 1 ks
  Žalúzie, Bratislava

  1440 € do 2400 €

  Cena, Servis okien a vchodových dverí, 1 dvere a 4 okná
  Žalúzie, Korňa

  1440 € do 2400 €

  Cena, Výmena žalúzií, 8x
  Žalúzie, Nová Dubnica

  1800 € do 3000 €

  Cena, Vonkajsie zaluzie Z-90, 2 ks
  Žalúzie, Malacky

  720 € do 1200 €

  Cena, Vonkajsie zaluzie, 10 ks
  Žalúzie, Uhrovec

  3600 € do 6000 €

  Cena, Žaluzie na balkónové dvere a okno, 2 kusy , veľkosť 140 / 80 cm
  Žalúzie, Senec

  315 € do 525 €

  Cena, Plastové okná, 2 ks
  Žalúzie, Levice

  1530 € do 2550 €

  Cena, Dodávka a montáž exteriérových žaluzií, 5 ks
  Žalúzie, Terchová

  2700 € do 4500 €

  Cena, Hliníkové vonkajšie rolety na elektrické ovládanie na 2 okná 1,5x1,5m, 2 ks
  Žalúzie, Nová Baňa

  1620 € do 2700 €

  Cena, Výmena pokazenych balkonovych plastových vonkajších žalúzií, 4 diely
  Žalúzie, Trnava

  540 € do 900 €

  Cena, Žalúzie,rolety na strešné okná, žalúzie pre balkónové dvere, 6 ks
  Žalúzie, Unín

  1800 € do 3000 €

  Cena, Opravit vonkajsie hlinikove zaluzie, 2 kusy
  Žalúzie, Dolná Krupá

  270 € do 450 €

  Cena, Hliníkové okno s parapetami, vstupné dvere, Jedno okno
  Žalúzie, Bohatá

  2430 € do 4050 €

  Cena, Vonkajšie žaluzie na okná, 3 ks
  Žalúzie, Nováky

  1530 € do 2550 €

  Cena, Plastove okna a balkonove dvere, 2 +1 ks
  Žalúzie, Šurany

  2700 € do 4500 €

  Cena, Vonkajšie žalúzie cenová ponuka ideálne obhliadka mesto Detva, 4 ks
  Žalúzie, Detva

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vonkajšie žalúzie, 2krát Rozmer 150× 160 cm
  Žalúzie, Topoľčany

  900 € do 1500 €

  Cena, Oprava žalúzii pripadne výmena, 4 okná, 120 x 100 cm
  Žalúzie, Rajec

  450 € do 750 €

  Cena, Cenová ponuka exteriérových žalúzií, 7 ks
  Žalúzie, Malatíny

  3600 € do 6000 €

  Cena, Vonkajšie žalúzie, sieťky, 4
  Žalúzie, Hubice

  720 € do 1200 €

  Cena, Inštalácia žalúzií, 3 strešné oknáTYP OKNA: Velux GGU M04
  Žalúzie, Most pri Bratislave

  900 € do 1500 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  Žalúzie cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  610+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Žalúzie
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené