Vonkajšie žalúzie cena

Cena žalúzií na okná alebo dvere je závislá od typu žalúzií (klasické, podomietkové, v kastlíku), materiálu (PVC, hliník) a samozrejme od dodávateľa. Cena za podomietkové žalúzie, spolu s izolovanými hliníkovými kastlíkmi a klasickými hliníkovými lamelami, so šírkou do 40 mm, je 110 až 150 EUR/m2.

Komu zveriť výrobu alebo obstaranie žalúzií? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom žalúzií vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA PODOMIETKOVÉ ŽALÚZIE


Cena za podomietkové žalúzie. Cena podomietkových žalúzií. Cena za podomietkové žalúzie, spolu s izolovanými ALU boxami a klasickými ALU lamelami do šírky 40 mm, ručné ovládanie popruhov.

110.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
150.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Vonkajšie žalúzie cena

OSTATNÉ CENY ZA ŽALÚZIE

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Vnútorné hliníkové žalúzie

Cena za vnútorné hliníkové žalúzie.€/m2

m2
dopyt

Montáž žalúzií

Cena za montáž podomietkových žalúzií.€/m2

m2
dopyt

Pohon žalúzií alebo roliet

Cena motora pre žalúzie alebo rolety, bez ovládania a spínača.€/m2

m2
dopyt

Bezpečnostné žalúzie

Cena za zosilnené bezpečnostné žalúzie€/m2

m2
dopyt

Cena za opravu alebo výmenu šnúry žalúzií.

Cena za opravu alebo výmenu šnúry žalúzií.€/kpl

kpl
dopyt

Opravy vonkajších žalúzií

Cena za opravu vonkajších žalúzií. Cena za odstránenie, opravu, čistenie a montáž vonkajších žalúzií.€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

ŽALÚZIE – VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

1. Prečo každý dom potrebuje žalúzie 

Počasie je vrtošivé, v lete máme čoraz väčšie teplo, slnko nám celý deň svieti do okien a my sme ako v skleníku. Alebo kvôli svetlu z okien nevidíme na televíziu alebo počítač. Susedia nám neustále pozerajú do okien a ďalšie situácie, pre ktoré existuje vhodné riešenie – tienenie. Všeobecne platí, že najefektívnejšie je vnútorné a vonkajšie tienenie kombinovať. Vonkajšie tienenie väčšinou slúži ako tepelný izolant, vnútorné bráni pohľadom zvedavcov zvonka alebo svetelným lúčom rušiť vás z pokojného spánku. Žalúzie patria medzi lacnejšie riešenia. Bez ohľadu na to, či sú vonkajšie alebo vnútorné, oproti roletám majú výhodu v tom, že ich sklon sa dá nastaviť, čo umožňuje regulovať množstvo svetla, ktoré prenikne do miestnosti. Vnútorné žalúzie sú veľmi bežnou a pomerne lacnou formou tienenia v domácnosti. Ich montáž je jednoduchá, rovnako tak aj ich údržba, keď však ide o izoláciu tepla, veľmi vám nepomôžu. Oproti tomu, veľkou výhodou vonkajších žalúzií je práve skutočnosť, že sú schopné zadržať teplo zvonka vášho domu a postarajú sa o ochranu okien (pri väčšom vetre alebo búrke vzduchom môžu lietať menšie vetvičky, piesok, dokonca aj kamienky). Montáž je zložitejšia, vyžiada si aj zásahy do okolitého muriva. Ich polohu a pohyb možno regulovať manuálne aj automaticky pomocou elektromotora a diaľkového ovládača. Môžu byť tiež prepojené s centrálnou riadiacou jednotkou v inteligentných domoch. 

1.1 Vonkajšie žalúzie – všeobecné informácie

Vonkajšie žalúzie sú typom žalúzií vyrobených z horizontálnych lamiel, ktoré umožňujú ľubovoľné otváranie a zatváranie, ľubovoľné naklápanie lamiel ponúka optimálne zatienenie interiéru

1.2. Možnosť regulácie svetelného dopadu

Jednou z najväčších výhod vonkajších žalúzií je určite možnosť regulácie svetelného dopadu jednoduchým  a flexibilným naklápaním lamiel a tým vplývať na osvetlenie interiéru. Len na vás je koľko denného svetla si do miestnosti pustíte. Veľmi často sa používajú v súkromných i pracovných priestoroch,  vďaka nim vás nebudú nepríjemné slnečné lúče na obrazovke televízora alebo počítača rušiť. A doma sa chceme cítiť predovšetkým pohodlne.    

Jednoduchým  a flexibilným naklápaním lamiel možno vplývať na reguláciu svetelného dopadu a súkromia vo vašej domácnosti.

1.3. Zabránenie prehriatiu miestnosti

Najväčšou a najdôležitejšou výhodou vonkajších žalúzií je určite to, že sú schopné zadržať teplo zvonka vášho domu, čím zabraňujú prehrievaniu interiéru a umožňujú tak udržiavať správnu mikroklímu v interiéri. Týka sa to len vonkajších žalúzií, keďže kovové lamely odrážajú slnečné žiarenie od povrchu a bránia tak ohrievaniu okenného skla, ktoré by odovzdávalo slnečné teplo do interiéru budovy. Interiérové ​​žalúzie v tom zmysle nepomáhajú, keďže slnečné teplo preniká cez okno do interiéru. Správne nainštalované vonkajšie žalúzie zadržia cca 80 % slnečnej energie, čo výrazne prispieva k udržaniu požadovanej teploty v miestnosti a komfortu bývania v letnom období.

1.4. Poskytujú viac súkromia vo vašej domácnosti

Vonkajšie žalúzie majú možnosť regulácie svetelného dopadu jednoduchým a flexibilným naklápaním lamiel a tým vplývať na osvetlenie interiéru. Zároveň poskytujú viac súkromia vo vašej domácnosti, pretože vďaka flexibilnému ovládaniu lamiel môžete zamedziť nepríjemným pohľadom a hluku zvonku.

1.5. Vonkajšie žalúzie chránia okná

Lamely vonkajších žalúzií sú vyrobené z mimoriadne odolného a trvanlivého kovu (hliníka), ošetrené sú a chránené tak, aby odolávali aj tým najhorším poveternostným podmienkam. Postarajú sa aj o ochranu okien, pri väčšom vetre alebo búrke vzduchom môžu lietať menšie vetvičky, piesok, dokonca aj kamienky. Vonkajšie žalúzie chránia okná aj pred krupobitím a dažďom, čím predlžujú ich životnosť a zlepšujú funkčnosť.   

1.6. Ochrana pred odleskami

Keď pre svetlo prenikajúce z okien nevidíme na televíziu alebo počítač, vhodné sú vonkajšie aj vnútorné žalúzie, ktoré bránia svetelným odleskom a zvyšujú komfort práce. Odlesky spôsobujú slabé kontrasty obrazovky a nečitateľnosť obsahu, nepríjemné je aj čítanie alebo písanie, keďže nás začínajú bolieť oči.    

Vonkajšie žalúzie výrazne prispievajú k zníženiu prehrievania miestností
Vonkajšie žalúzie výrazne prispievajú k zníženiu prehrievania miestností

2. Vnútorné žalúzie

Interiérové ​​žalúzie sú typom interiérového tienenia, ktorými úspešne zatemníme priestor a zabránime oslneniu. Treba si však uvedomiť, že vnútorné žalúzie sú celkom zbytočné, pokiaľ ide o zamedzenie prehrievania vnútorných priestorov. Ak vonkajšie žalúzie zabraňujú prechodu 80 – 85 % slnečného tepla a výrazne prispievajú k ochladzovaniu vnútorných priestorov, pri vnútorných žalúziách je to iba okolo 15 %. Vnútorné žalúzie teda nemožno použiť na zamedzenie prehrievania miestností, pretože ich prínos je zanedbateľný. Keďže sa interiérové žalúzie nachádzajú na vnútornej strane okna, cez okenné tabule preniká slnečné teplo zvonku dovnútra a žalúzie nie sú žiadnou ochranou.

3. Vonkajšie žalúzie alebo rolety?

Mnohí túžia mať na svojom dome veľké okná a veľa denného svetla, až do prvého horúceho letného dňa. Pred prehriatím interiéru dokážu ochrániť vonkajšie žalúzie aj rolety. Ideálne je rozhodnúť sa pre určitý druh tienenia už pri výbere okien. Ak však porovnáme vonkajšie žalúzie a rolety, zistíme niekoľko zásadných rozdielov. Na rozdiel od vonkajších žalúzií, rolety dokážu vytvoriť absolútnu tmu. Zatiahnete ich na doraz a problém je riešený! Keď však potrebujete svetlo regulovať, tento problém môžete vyriešiť len čiastočne. Roletu môžete vytiahnuť do určitej výšky, aby mohlo svetlo prenikať dnu cez spodnú časť okna. Keď ide o reguláciu svetla, jednoznačne sú výhodnejšie vonkajšie žalúzie. Ich lamely možno natočiť do ľubovoľnej pozície a zastaviť tak ostré slnečné lúče, a pritom je v miestnosti stále dostatok denného svetla. Lamely vonkajších žalúzii sa vyrábajú vo viacerých tvaroch a v rôznych šírkach. 

Okrem toho, rolety majú ešte jednu výhodu – sú bezpečnejšie ako vonkajšie žalúzie, v kombinácii s bezpečnostnými vodiacimi lištami a zosilnenou koncovou lištou, s motorickým ovládaním a poistkou proti vytlačeniu sú veľkou prekážkou pre zlodejov. 

Rolety však majú kľúčovú nevýhodu, zabraňujú prehrievaniu v oveľa menšej miere ako vonkajšie žalúzie. Dôvod je v materiáli. Vonkajšie žalúzie majú kovové lamely, ktoré doslova odrážajú slnečné svetlo od ich povrchu, zatiaľ čo rolety sú väčšinou plastové a slnečné žiarenie neodrážajú.

V neposlednom rade si treba uvedomiť, že vonkajšie žalúzie sú na pohľad krajšie a estetickejšie ako rolety. Rolety sú plný a uzavretý prvok, ktorý výrazne mení vzhľad vášho domu, pričom žalúzie pôsobia ľahšie a majú menší vplyv na celkový vzhľad fasády budovy.

4. Montáž vonkajších žalúzií

4.1. Dva spôsoby montáže

V zásade poznáme dva spôsoby montáže vonkajších žalúzií – montáž s neviditeľnou schránkou (skrinkou) a montáž s viditeľnou schránkou. Prakticky to znamená, že schránku (skrinku, box, puzdro) je možné umiestniť tak, aby tento prvok bolo na fasáde vidieť alebo nie. Ktorý spôsob montáže použiť závisí najmä od estetických kritérií a možností, ktoré ponúka samotný dizajn budovy. Do všetkých systémov na montáž vonkajších žalúzií je možné namontovať sieťku proti hmyzu, ktorá sa ovláda nezávisle od žalúzií a inštaluje sa z vnútornej strany, bližšie k oknu. 

Systém vonkajších žalúzií pozostáva zo štandardných lamiel, ovládacieho mechanizmu (elektromotor alebo ručné ovládanie), držiakov, vodidiel a podomietkovej schránky (skrinky).

4.2. Montáž na povrch – so skrinkou (boxom)

Vonkajšie žalúzie je možné namontovať na novostavbu alebo staršiu už existujúcu stavbu. Pri už existujúcej budove si však musíme uvedomiť, že sme dosť limitovaní spôsobom montáže, keďže fasáda budovy je už hotová. Je možná montáž vonkajších žalúzií na existujúci povrch, to znamená, že nad okná sa inštaluje pohľadová skriňa, kde sa žalúzie ukladajú pri ich vytiahnutí. Môže sa stať, že box bude čiastočne zakrývať okenné sklo, pretože nemusí nutne zodpovedať rozmerom namontovaných okenných rámov, to by nemalo byť veľkým problémom.

Systém vyzerá podobne ako box pre bežné rolety a montuje sa do rámu okna alebo priamo na fasádu. Pri tomto spôsobe realizácie je veľmi dôležitý výber farby skrinky, ktorá musí čo najviac splývať s rámom okna, aby nenarúšala celkový vzhľad stavby. Môžete sa rozhodnúť pre kovový alebo plastový box, treba však počítať s tým, že plast je oveľa menej odolný a trvácny a na svetle postupne bledne vplyvom UV žiarenia.

4.3. Vonkajšie žalúzie montované pod omietku

Ak ide o novostavbu, určite odporúčame montáž vonkajších žalúzií pod omietku. Výhodou tohto spôsobu montáže je, že umožňuje montáž celého systému súčasne. To vlastne znamená, že schránka, do ktorej sa žalúzie ukladajú, je skrytá vo fasáde, a teda z vonkajšej strany budovy úplne neviditeľná. Inštalácia je pomerne jednoduchá. Skrinka a vonkajšie žalúzie sa montujú po montáži okna, ale pred vyhotovením fasády.

Pri tomto spôsobe montáže je potrebné pri plánovaní ponechať v samotnej fasáde nad oknami dostatok miesta, aby sa tam box dal umiestniť a neskôr schovať finálnou fasádnou vrstvou.

Montáž vonkajších žalúzií montovaných pod omietku sa robí po montáži okien, ale pred ukončením fasády, preto je tento spôsob montáže najvhodnejší pre novostavby, pretože vtedy sa ich montáž plánuje vopred, pri projektovaní. Pri tomto type montáže je dostatok miesta na inštaláciu a skrinka je úplne skrytá pod fasádou, takže nie je viditeľná zboku, resp. je málo viditeľná, vďaka čomu je skvelým riešením pre každého, kto si nechce ničiť exteriér budovy viditeľným boxom na žalúzie alebo rolety.

Vonkajšie žalúzie umožňujú rôzne úrovne priepustnosti svetla a pre každý prvok žalúzií (lamely, maska, vodiace lišty atď.) si môžete vybrať akúkoľvek farbu, ktorá najlepšie doplní vzhľad vašej budovy. Pred objednávkou odporúčame dôkladne skontrolovať farby lamiel, nakoľko sa môžu vyskytnúť odchýlky. Aj pri tomto type  žalúzií je možná montáž sieťky proti hmyzu, tým sa zvyšuje funkčnosť celého systému, veľkosť resp. viditeľnosť nie je ovplyvnená, pretože sieťka proti hmyzu sa dá jednoducho zložiť do žalúziovej skrinky.

5. Vonkajšie žalúzie – spôsob ovládania

5.1. Vonkajšie žalúzie – manuálne (ručné) ovládanie

Vonkajšie žalúzie je možné ovládať manuálne pomocou ovládacej tyčky. Ak však máte v dome veľa sklenených plôch, môže to byť časovo náročná úloha, pretože každú žalúziu musíme ovládať ručne. Manuálne ovládanie žalúzií je výbornou a možno aj jedinou voľbou pre staršie stavby, pretože si nevyžaduje zásahy do stien ani novú elektroinštaláciu. Investícia bude navyše nižšia, ako keby ste sa rozhodli pre žalúzie s elektromotorom.

5.2. Elektrické ovládanie + inteligentné inštalácie

Ďalším možným spôsobom ovládania vonkajších žalúzií je elektronické ovládanie elektromotorom, kedy je možné žalúzie ovládať buď diaľkovým ovládačom alebo spínačmi, no rozhodnúť sa môžete aj pre kombináciu oboch. Takýto systém ovládania je veľmi jednoduchý, keďže žalúzie sa dajú spustiť alebo zdvihnúť stlačením tlačidla. Elektronické ovládanie môže byť individuálne a/alebo centrálne (všetky žalúzie, v celom dome).

Elektronické ovládanie ponúka aj možnosť ovládania prostredníctvom inteligentných inštalácií. Inteligentné inštalácie umožňujú ovládať žalúzie na diaľku, čo znamená, že ich v prípade potreby môžete ovládať aj z práce. Umožňuje tiež automatické prispôsobenie žalúzií slnečnému žiareniu, čo znamená, že sa žalúzie samy spustia, keď je slnko horúce, a neskôr sa zdvihnú. Tento systém umožňuje mnoho ďalších nastavení (časovač a senzor), napr. automatické sťahovanie vonkajších žalúzií v konkrétnom čase, keď sa blíži čas spánku, v závislosti od meteorologických podmienok a pod.

6. Cena vonkajších žalúzií

Cena vonkajších žalúzií najviac závisí od spôsobu montáže a systému ovládania (riadenia) žalúzií. Je jasné, že vonkajšie žalúzie s manuálnym (ručným) ovládaním sú lacnejšie ako vonkajšie žalúzie s elektromotorom. Cenu ovplyvňuje aj spôsob vyhotovenia, najmä ak ide o starú, existujúcu stavbu. V tomto prípade by bola podomietková montáž neprimerane drahá, pretože by sa muselo zasahovať do fasády a konštrukcie domu, len aby ste schovali schránku, čo je úplne nezmyselné. V tomto prípade je oveľa vhodnejšie rozhodnúť sa pre povrchovú, viditeľnú inštaláciu. V prípade novostavby je to však pomerne irelevantné a podomietková montáž nepredstavuje výrazne vyššie náklady, nakoľko detail montáže je vopred naplánovaný už v štádiu projektovej prípravy na realizáciu, na základe čoho sa zhotovuje novostavba a fasáda. Cenu žalúzií mierne ovplyvňuje aj tvar lamiel, aj keď je tento rozdiel minimálny.

Cena žalúzií  je závislá od typu žalúzií (klasické, podomietkové, v skrinke), materiálu (PVC, hliník) a samozrejme od dodávateľa. Cena za podomietkové žalúzie, spolu s izolovanými hliníkovými boxami a klasickými hliníkovými lamelami, so šírkou do 40 mm, je 110 až 150 EUR/m2. Ak ide o automatizované ovládanie, cena bude asi o 20 % vyššia. Ak ide o kompletný systém smart inštalácií, ktorého súčasťou sú aj vonkajšie žalúzie, k celkovej sume treba pripočítať náklady na návrh a realizáciu elektroinštalácie. Keďže tieto náklady sú značné, odporúčame vám rozhodnúť sa pre túto možnosť iba v prípade, že plánujete novostavbu, a nie v prípade, keď ide o už existujúcu stavbu.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMVÝMENA NOVÝCH VNÚTORNÝCH HLINÍKOVÝCH ŽALÚZIÍ

Dobrý deň potrebuem vymeniť všetky vnútorných hliníkových žalúzie na 9kus okien. Rozmeri okien 125x60. 180 1 do 300 €


........

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE A SIEŤKY NA OKNÁ

Dobrý deň.


Potrebujem majstra pre výrobu a montáž žaluzií na dve dvojkrídlove okná a balkónové dvere ako aj sieťky na okná a balkónové dvere.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
450 1 do 750 €


........

VÝMENA OKIEN NA DOME ZA PLASTOVÉ

Dobrý deň.

potrebujem klasické okná plastové dvojsklo, žaluzie, 4 ks.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 3420 1 do 5700 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, VÝMENA ŽALÚZII, VÝMENA KĽUČKY NA BALKONOVYCH DVERACH , 2 MALÉ , 1 VEĽKÉ ZALUZIE
Žalúzie, Predajná

630 € do 1050 €

CENA, VÝMENA ŽALUZIÍ V BYTE, STARÉ ZA NOVÉ, 3 KS
Žalúzie, Trenčín

540 € do 900 €

CENA, ŽALÚZIE, 6 KS
Žalúzie, Galanta

1800 € do 3000 €

CENA, VÝMENA VONKAJŠÍCH ŽALÚZIÍ ZA NOVÉ, 5 KS
Žalúzie, Košariská

900 € do 1500 €

CENA, VONKAJŠIE ŽALUZIE NA OKNÁ, 3 KS
Žalúzie, Nováky

1530 € do 2550 €

CENA, VONKAJŠIE ŽALÚZIE , 4 KS
Žalúzie, Kuchyňa

2250 € do 3750 €

CENA, VYMENIŤ OPOTREBOVANÚ ŽALÚZIU ZA NOVÚ NA KLASICKÉ PANELÁKOVÉ OKNO, 1 KS
Žalúzie, Banská Bystrica

270 € do 450 €

CENA, EXTERIÉROVÉ ŽALÚZIE, 1 - VEĽKOSŤ OKNA ŠÍRKA 240 CM;VÝŠKA140CM
Žalúzie, Pezinok

540 € do 900 €

CENA, PLASTOVÉ OKNÁ , 2 VELKÉ, 1 MALÉ
Žalúzie, Sobrance

1710 € do 2850 €

CENA, PLASTOVE OKNO , SIRKA180 CM X VYSKA150 CM
Žalúzie, Bratislava

810 € do 1350 €

CENA, VÝMENU - NOVÉ LAMELOVÉ ŽALÚZIE, 1 KS
Žalúzie, Liptovský Mikuláš

450 € do 750 €

CENA, VONKAJSIE ZALUZIE S MANUALNYM OVLADANIM NA 3 OKNA A 1 BALKONOVE DVERE , 4 KS
Žalúzie, Sliač

1350 € do 2250 €

CENA, VÝMENA POVODNYCH DREVENYCH OKIEN ZA PLASTOVÉ+ ŽALUZIE, 3+TERASA
Žalúzie, Senec

4500 € do 7500 €

CENA, VONKAJŠIE LAMELOVÉ ŽALÚZIE, 3KS
Žalúzie, Sereď

540 € do 900 €

CENA, VYMENA ŽALÚZII, 4X ZALUZIA
Žalúzie, Sečovce

540 € do 900 €

CENA, VÝMENA CELEJ ŽALÚZIE , 2 OKNA
Žalúzie, Brodské

270 € do 450 €

CENA, VONKAJŠIE ŽALÚZIE, SIEŤKY NA OKNÁ , 2 KS
Žalúzie, Krušovce

900 € do 1500 €

CENA, ELEKTRICKÉ ŽALÚZIE , CCA 10 M2
Žalúzie, Čaňa

2700 € do 4500 €

CENA, KLASICKÉ ŽALÚZIE V NUTORNE OKNA, 4
Žalúzie, Humenné

315 € do 525 €

CENA, ŽALUZIE, OPRAVA ŽALUZII, GARNIŽE, ZAVESY, ZALUZIE NA JEDNO OKNO, OPRAVA ZALUZII NA 3 IZBOVOM BYTE, GARNIZE DO 2-3 MIESTOSTI
Žalúzie, Trenčín

1440 € do 2400 €

CENA, VONKAJSIE HLINIKOVE ROLETY, 6 KS
Žalúzie, Sačurov

1800 € do 3000 €

CENA, DREVOHLINÍKOVÉ OKNÁ A VONKAJŠIE ŽALÚZIE, 2 KS, 1800 X 1400 MM
Žalúzie, Dulov

2160 € do 3600 €

CENA, VÝMENA STARÝCH VONKAJŠÍCH ŽALÚZIÍ ZA NOVÉ, 1X OKNO 2M X 2M, 2X OKNO 2M X 1M
Žalúzie, Stupava

1170 € do 1950 €

CENA, VÝMENA ŽALÚZIE VNÚTORNÝCH , 10KÚSKOV
Žalúzie, Šenkvice

900 € do 1500 €

CENA, NOVÉ VNÚTORNE ŽALUZIE, BALKONOVE DVERE A OKNO
Žalúzie, Spišská Nová Ves

540 € do 900 €

CENA, HORIZONTÁLNE ŽALUZIE NA MOTOR PRE RD NOVOSTAVBA, 12 KS
Žalúzie, Svätý Jur

9000 € do 15000 €

CENA, ŽALÚZIE INTERIEROVÉ, 2 KS
Žalúzie, Dunajská Streda

360 € do 600 €

CENA, SIEŤKY NA OKNÁ, ŽALUZIE, 3 SIETKY (CCA 60X125 CM) A 6XHNEDE ZALUZIE (CCA 53X117.5 CM)
Žalúzie, Martin

720 € do 1200 €

CENA, EXTERIEROVE ZALUZIE NA MOTOR, 3 KS
Žalúzie, Ochodnica

2700 € do 4500 €

CENA, VONKAJSIE ZALUZIE, 3 KS
Žalúzie, Košice

900 € do 1500 €

CENA, ELEKTRICKE ZALUZIE, 1480X1350 MM
Žalúzie, Pohranice

1350 € do 2250 €

CENA, ŽALUZIE, 10 KS
Žalúzie, Vlčkovce

4500 € do 7500 €

CENA, PLASTOVÉ OKNÁ, POSUVNE TERASOVE DVERE, 2 KS
Žalúzie, Čaňa

2430 € do 4050 €

CENA, VONKAJŠIE TIENENIE, PO POPISE
Žalúzie, Chmeľová

900 € do 1500 €

CENA, PLASTOVÉ BIELE OKNÁ S PARAPETMI, SIEŤKOU A ZALUZIAMI, 3 KS
Žalúzie, Borský Mikuláš

3600 € do 6000 €

CENA, PLASTOVÉ OKNÁ NA DOM A VONKAJŠIE ŽALÚZIE, 41 KS
Žalúzie, Kaluža

58500 € do 97500 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Žalúzie cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

565+ SPOLOČNOSŤAMI PRE ŽALÚZIE
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti ŽALÚZIE?

Slovakia
DAIBAU.SK

00421 233 329 745

© 2023 Daibau, všetky práva vyhradené