Pre oblasť

  Vonkajšie žalúzie cena

  Cena žalúzií na okná alebo dvere je závislá od typu žalúzií (klasické, podomietkové, v kastlíku), materiálu (PVC, hliník) a samozrejme od dodávateľa. Cena za podomietkové žalúzie, spolu s izolovanými hliníkovými kastlíkmi a klasickými hliníkovými lamelami, so šírkou do 40 mm, je 110 až 150 EUR/m2.

  Komu zveriť výrobu alebo obstaranie žalúzií? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom žalúzií vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za podomietkové žalúzie


  Cena za podomietkové žalúzie. Cena podomietkových žalúzií. Cena za podomietkové žalúzie, spolu s izolovanými ALU boxami a klasickými ALU lamelami do šírky 40 mm, ručné ovládanie popruhov.

  110.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  140.00 €/m2

  STREDNÁ CENA
  150.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Ostatné ceny za Žalúzie

  Vaše množstvo

  jednotka

  Orientačná cena

  Vaša cena

  Bezpečnostné žalúzie

  Cena za zosilnené bezpečnostné žalúzie


  m2

  €/m2

  Cena za opravu alebo výmenu šnúry žalúzií.

  Cena za opravu alebo výmenu šnúry žalúzií.


  kpl

  €/kpl

  Montáž žalúzií

  Cena za montáž podomietkových žalúzií.


  m2

  €/m2

  Opravy vonkajších žalúzií

  Cena za opravu vonkajších žalúzií. Cena za odstránenie, opravu, čistenie a montáž vonkajších žalúzií.


  m2

  €/m2

  Pohon žalúzií alebo roliet

  Cena motora pre žalúzie alebo rolety, bez ovládania a spínača.


  m2

  €/m2

  Vnútorné hliníkové žalúzie

  Cena za vnútorné hliníkové žalúzie.


  m2

  €/m2

  Orientačná cena
  Poslať dopyt >

  Ako ste využili tieto informácie?

  ŽALÚZIE – VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

  1. Prečo každý dom potrebuje žalúzie 

  Počasie je vrtošivé, v lete máme čoraz väčšie teplo, slnko nám celý deň svieti do okien a my sme ako v skleníku. Alebo kvôli svetlu z okien nevidíme na televíziu alebo počítač. Susedia nám neustále pozerajú do okien a ďalšie situácie, pre ktoré existuje vhodné riešenie – tienenie. Všeobecne platí, že najefektívnejšie je vnútorné a vonkajšie tienenie kombinovať. Vonkajšie tienenie väčšinou slúži ako tepelný izolant, vnútorné bráni pohľadom zvedavcov zvonka alebo svetelným lúčom rušiť vás z pokojného spánku. Žalúzie patria medzi lacnejšie riešenia. Bez ohľadu na to, či sú vonkajšie alebo vnútorné, oproti roletám majú výhodu v tom, že ich sklon sa dá nastaviť, čo umožňuje regulovať množstvo svetla, ktoré prenikne do miestnosti. Vnútorné žalúzie sú veľmi bežnou a pomerne lacnou formou tienenia v domácnosti. Ich montáž je jednoduchá, rovnako tak aj ich údržba, keď však ide o izoláciu tepla, veľmi vám nepomôžu. Oproti tomu, veľkou výhodou vonkajších žalúzií je práve skutočnosť, že sú schopné zadržať teplo zvonka vášho domu a postarajú sa o ochranu okien (pri väčšom vetre alebo búrke vzduchom môžu lietať menšie vetvičky, piesok, dokonca aj kamienky). Montáž je zložitejšia, vyžiada si aj zásahy do okolitého muriva. Ich polohu a pohyb možno regulovať manuálne aj automaticky pomocou elektromotora a diaľkového ovládača. Môžu byť tiež prepojené s centrálnou riadiacou jednotkou v inteligentných domoch. 

  1.1 Vonkajšie žalúzie – všeobecné informácie

  Vonkajšie žalúzie sú typom žalúzií vyrobených z horizontálnych lamiel, ktoré umožňujú ľubovoľné otváranie a zatváranie, ľubovoľné naklápanie lamiel ponúka optimálne zatienenie interiéru

  1.2. Možnosť regulácie svetelného dopadu

  Jednou z najväčších výhod vonkajších žalúzií je určite možnosť regulácie svetelného dopadu jednoduchým  a flexibilným naklápaním lamiel a tým vplývať na osvetlenie interiéru. Len na vás je koľko denného svetla si do miestnosti pustíte. Veľmi často sa používajú v súkromných i pracovných priestoroch,  vďaka nim vás nebudú nepríjemné slnečné lúče na obrazovke televízora alebo počítača rušiť. A doma sa chceme cítiť predovšetkým pohodlne.    

  Jednoduchým  a flexibilným naklápaním lamiel možno vplývať na reguláciu svetelného dopadu a súkromia vo vašej domácnosti.

  1.3. Zabránenie prehriatiu miestnosti

  Najväčšou a najdôležitejšou výhodou vonkajších žalúzií je určite to, že sú schopné zadržať teplo zvonka vášho domu, čím zabraňujú prehrievaniu interiéru a umožňujú tak udržiavať správnu mikroklímu v interiéri. Týka sa to len vonkajších žalúzií, keďže kovové lamely odrážajú slnečné žiarenie od povrchu a bránia tak ohrievaniu okenného skla, ktoré by odovzdávalo slnečné teplo do interiéru budovy. Interiérové ​​žalúzie v tom zmysle nepomáhajú, keďže slnečné teplo preniká cez okno do interiéru. Správne nainštalované vonkajšie žalúzie zadržia cca 80 % slnečnej energie, čo výrazne prispieva k udržaniu požadovanej teploty v miestnosti a komfortu bývania v letnom období.

  1.4. Poskytujú viac súkromia vo vašej domácnosti

  Vonkajšie žalúzie majú možnosť regulácie svetelného dopadu jednoduchým a flexibilným naklápaním lamiel a tým vplývať na osvetlenie interiéru. Zároveň poskytujú viac súkromia vo vašej domácnosti, pretože vďaka flexibilnému ovládaniu lamiel môžete zamedziť nepríjemným pohľadom a hluku zvonku.

  1.5. Vonkajšie žalúzie chránia okná

  Lamely vonkajších žalúzií sú vyrobené z mimoriadne odolného a trvanlivého kovu (hliníka), ošetrené sú a chránené tak, aby odolávali aj tým najhorším poveternostným podmienkam. Postarajú sa aj o ochranu okien, pri väčšom vetre alebo búrke vzduchom môžu lietať menšie vetvičky, piesok, dokonca aj kamienky. Vonkajšie žalúzie chránia okná aj pred krupobitím a dažďom, čím predlžujú ich životnosť a zlepšujú funkčnosť.   

  1.6. Ochrana pred odleskami

  Keď pre svetlo prenikajúce z okien nevidíme na televíziu alebo počítač, vhodné sú vonkajšie aj vnútorné žalúzie, ktoré bránia svetelným odleskom a zvyšujú komfort práce. Odlesky spôsobujú slabé kontrasty obrazovky a nečitateľnosť obsahu, nepríjemné je aj čítanie alebo písanie, keďže nás začínajú bolieť oči.    

  Vonkajšie žalúzie výrazne prispievajú k zníženiu prehrievania miestností
  Vonkajšie žalúzie výrazne prispievajú k zníženiu prehrievania miestností

  2. Vnútorné žalúzie

  Interiérové ​​žalúzie sú typom interiérového tienenia, ktorými úspešne zatemníme priestor a zabránime oslneniu. Treba si však uvedomiť, že vnútorné žalúzie sú celkom zbytočné, pokiaľ ide o zamedzenie prehrievania vnútorných priestorov. Ak vonkajšie žalúzie zabraňujú prechodu 80 – 85 % slnečného tepla a výrazne prispievajú k ochladzovaniu vnútorných priestorov, pri vnútorných žalúziách je to iba okolo 15 %. Vnútorné žalúzie teda nemožno použiť na zamedzenie prehrievania miestností, pretože ich prínos je zanedbateľný. Keďže sa interiérové žalúzie nachádzajú na vnútornej strane okna, cez okenné tabule preniká slnečné teplo zvonku dovnútra a žalúzie nie sú žiadnou ochranou.

  3. Vonkajšie žalúzie alebo rolety?

  Mnohí túžia mať na svojom dome veľké okná a veľa denného svetla, až do prvého horúceho letného dňa. Pred prehriatím interiéru dokážu ochrániť vonkajšie žalúzie aj rolety. Ideálne je rozhodnúť sa pre určitý druh tienenia už pri výbere okien. Ak však porovnáme vonkajšie žalúzie a rolety, zistíme niekoľko zásadných rozdielov. Na rozdiel od vonkajších žalúzií, rolety dokážu vytvoriť absolútnu tmu. Zatiahnete ich na doraz a problém je riešený! Keď však potrebujete svetlo regulovať, tento problém môžete vyriešiť len čiastočne. Roletu môžete vytiahnuť do určitej výšky, aby mohlo svetlo prenikať dnu cez spodnú časť okna. Keď ide o reguláciu svetla, jednoznačne sú výhodnejšie vonkajšie žalúzie. Ich lamely možno natočiť do ľubovoľnej pozície a zastaviť tak ostré slnečné lúče, a pritom je v miestnosti stále dostatok denného svetla. Lamely vonkajších žalúzii sa vyrábajú vo viacerých tvaroch a v rôznych šírkach. 

  Okrem toho, rolety majú ešte jednu výhodu – sú bezpečnejšie ako vonkajšie žalúzie, v kombinácii s bezpečnostnými vodiacimi lištami a zosilnenou koncovou lištou, s motorickým ovládaním a poistkou proti vytlačeniu sú veľkou prekážkou pre zlodejov. 

  Rolety však majú kľúčovú nevýhodu, zabraňujú prehrievaniu v oveľa menšej miere ako vonkajšie žalúzie. Dôvod je v materiáli. Vonkajšie žalúzie majú kovové lamely, ktoré doslova odrážajú slnečné svetlo od ich povrchu, zatiaľ čo rolety sú väčšinou plastové a slnečné žiarenie neodrážajú.

  V neposlednom rade si treba uvedomiť, že vonkajšie žalúzie sú na pohľad krajšie a estetickejšie ako rolety. Rolety sú plný a uzavretý prvok, ktorý výrazne mení vzhľad vášho domu, pričom žalúzie pôsobia ľahšie a majú menší vplyv na celkový vzhľad fasády budovy.

  4. Montáž vonkajších žalúzií

  4.1. Dva spôsoby montáže

  V zásade poznáme dva spôsoby montáže vonkajších žalúzií – montáž s neviditeľnou schránkou (skrinkou) a montáž s viditeľnou schránkou. Prakticky to znamená, že schránku (skrinku, box, puzdro) je možné umiestniť tak, aby tento prvok bolo na fasáde vidieť alebo nie. Ktorý spôsob montáže použiť závisí najmä od estetických kritérií a možností, ktoré ponúka samotný dizajn budovy. Do všetkých systémov na montáž vonkajších žalúzií je možné namontovať sieťku proti hmyzu, ktorá sa ovláda nezávisle od žalúzií a inštaluje sa z vnútornej strany, bližšie k oknu. 

  Systém vonkajších žalúzií pozostáva zo štandardných lamiel, ovládacieho mechanizmu (elektromotor alebo ručné ovládanie), držiakov, vodidiel a podomietkovej schránky (skrinky).

  4.2. Montáž na povrch – so skrinkou (boxom)

  Vonkajšie žalúzie je možné namontovať na novostavbu alebo staršiu už existujúcu stavbu. Pri už existujúcej budove si však musíme uvedomiť, že sme dosť limitovaní spôsobom montáže, keďže fasáda budovy je už hotová. Je možná montáž vonkajších žalúzií na existujúci povrch, to znamená, že nad okná sa inštaluje pohľadová skriňa, kde sa žalúzie ukladajú pri ich vytiahnutí. Môže sa stať, že box bude čiastočne zakrývať okenné sklo, pretože nemusí nutne zodpovedať rozmerom namontovaných okenných rámov, to by nemalo byť veľkým problémom.

  Systém vyzerá podobne ako box pre bežné rolety a montuje sa do rámu okna alebo priamo na fasádu. Pri tomto spôsobe realizácie je veľmi dôležitý výber farby skrinky, ktorá musí čo najviac splývať s rámom okna, aby nenarúšala celkový vzhľad stavby. Môžete sa rozhodnúť pre kovový alebo plastový box, treba však počítať s tým, že plast je oveľa menej odolný a trvácny a na svetle postupne bledne vplyvom UV žiarenia.

  4.3. Vonkajšie žalúzie montované pod omietku

  Ak ide o novostavbu, určite odporúčame montáž vonkajších žalúzií pod omietku. Výhodou tohto spôsobu montáže je, že umožňuje montáž celého systému súčasne. To vlastne znamená, že schránka, do ktorej sa žalúzie ukladajú, je skrytá vo fasáde, a teda z vonkajšej strany budovy úplne neviditeľná. Inštalácia je pomerne jednoduchá. Skrinka a vonkajšie žalúzie sa montujú po montáži okna, ale pred vyhotovením fasády.

  Pri tomto spôsobe montáže je potrebné pri plánovaní ponechať v samotnej fasáde nad oknami dostatok miesta, aby sa tam box dal umiestniť a neskôr schovať finálnou fasádnou vrstvou.

  Montáž vonkajších žalúzií montovaných pod omietku sa robí po montáži okien, ale pred ukončením fasády, preto je tento spôsob montáže najvhodnejší pre novostavby, pretože vtedy sa ich montáž plánuje vopred, pri projektovaní. Pri tomto type montáže je dostatok miesta na inštaláciu a skrinka je úplne skrytá pod fasádou, takže nie je viditeľná zboku, resp. je málo viditeľná, vďaka čomu je skvelým riešením pre každého, kto si nechce ničiť exteriér budovy viditeľným boxom na žalúzie alebo rolety.

  Vonkajšie žalúzie umožňujú rôzne úrovne priepustnosti svetla a pre každý prvok žalúzií (lamely, maska, vodiace lišty atď.) si môžete vybrať akúkoľvek farbu, ktorá najlepšie doplní vzhľad vašej budovy. Pred objednávkou odporúčame dôkladne skontrolovať farby lamiel, nakoľko sa môžu vyskytnúť odchýlky. Aj pri tomto type  žalúzií je možná montáž sieťky proti hmyzu, tým sa zvyšuje funkčnosť celého systému, veľkosť resp. viditeľnosť nie je ovplyvnená, pretože sieťka proti hmyzu sa dá jednoducho zložiť do žalúziovej skrinky.

  5. Vonkajšie žalúzie – spôsob ovládania

  5.1. Vonkajšie žalúzie – manuálne (ručné) ovládanie

  Vonkajšie žalúzie je možné ovládať manuálne pomocou ovládacej tyčky. Ak však máte v dome veľa sklenených plôch, môže to byť časovo náročná úloha, pretože každú žalúziu musíme ovládať ručne. Manuálne ovládanie žalúzií je výbornou a možno aj jedinou voľbou pre staršie stavby, pretože si nevyžaduje zásahy do stien ani novú elektroinštaláciu. Investícia bude navyše nižšia, ako keby ste sa rozhodli pre žalúzie s elektromotorom.

  5.2. Elektrické ovládanie + inteligentné inštalácie

  Ďalším možným spôsobom ovládania vonkajších žalúzií je elektronické ovládanie elektromotorom, kedy je možné žalúzie ovládať buď diaľkovým ovládačom alebo spínačmi, no rozhodnúť sa môžete aj pre kombináciu oboch. Takýto systém ovládania je veľmi jednoduchý, keďže žalúzie sa dajú spustiť alebo zdvihnúť stlačením tlačidla. Elektronické ovládanie môže byť individuálne a/alebo centrálne (všetky žalúzie, v celom dome).

  Elektronické ovládanie ponúka aj možnosť ovládania prostredníctvom inteligentných inštalácií. Inteligentné inštalácie umožňujú ovládať žalúzie na diaľku, čo znamená, že ich v prípade potreby môžete ovládať aj z práce. Umožňuje tiež automatické prispôsobenie žalúzií slnečnému žiareniu, čo znamená, že sa žalúzie samy spustia, keď je slnko horúce, a neskôr sa zdvihnú. Tento systém umožňuje mnoho ďalších nastavení (časovač a senzor), napr. automatické sťahovanie vonkajších žalúzií v konkrétnom čase, keď sa blíži čas spánku, v závislosti od meteorologických podmienok a pod.

  6. Cena vonkajších žalúzií

  Cena vonkajších žalúzií najviac závisí od spôsobu montáže a systému ovládania (riadenia) žalúzií. Je jasné, že vonkajšie žalúzie s manuálnym (ručným) ovládaním sú lacnejšie ako vonkajšie žalúzie s elektromotorom. Cenu ovplyvňuje aj spôsob vyhotovenia, najmä ak ide o starú, existujúcu stavbu. V tomto prípade by bola podomietková montáž neprimerane drahá, pretože by sa muselo zasahovať do fasády a konštrukcie domu, len aby ste schovali schránku, čo je úplne nezmyselné. V tomto prípade je oveľa vhodnejšie rozhodnúť sa pre povrchovú, viditeľnú inštaláciu. V prípade novostavby je to však pomerne irelevantné a podomietková montáž nepredstavuje výrazne vyššie náklady, nakoľko detail montáže je vopred naplánovaný už v štádiu projektovej prípravy na realizáciu, na základe čoho sa zhotovuje novostavba a fasáda. Cenu žalúzií mierne ovplyvňuje aj tvar lamiel, aj keď je tento rozdiel minimálny.

  Cena žalúzií  je závislá od typu žalúzií (klasické, podomietkové, v skrinke), materiálu (PVC, hliník) a samozrejme od dodávateľa. Cena za podomietkové žalúzie, spolu s izolovanými hliníkovými boxami a klasickými hliníkovými lamelami, so šírkou do 40 mm, je 110 až 150 EUR/m2. Ak ide o automatizované ovládanie, cena bude asi o 20 % vyššia. Ak ide o kompletný systém smart inštalácií, ktorého súčasťou sú aj vonkajšie žalúzie, k celkovej sume treba pripočítať náklady na návrh a realizáciu elektroinštalácie. Keďže tieto náklady sú značné, odporúčame vám rozhodnúť sa pre túto možnosť iba v prípade, že plánujete novostavbu, a nie v prípade, keď ide o už existujúcu stavbu.

  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Žalúzie?

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  Chcem ponuku od poskytovateľov
  Posledné zverejnené dopyty

  Otocne hlinikove zaluzie na terasu

  Potrebujem hlinikove otocne lamely respektive zaluzie v rozmere 2,95 x 2,4 m. Foto v prílohe. 1080 € do 1800 €

  ........

  Nove plastove okno

  Potrebujem biele plastove okno na rodinny dom, dvoj-sklo, rozmery : 120 cm sirka, 145 cm vyska. Klucka vlavo. Otvaranie aj vetracka. Vypln: cincila. (mozno aj zaluzie) .

  dakujem. 630 € do 1050 €

  ........

  Žaluzie a sieťky do 2 izboveho bytu + montaž

  Potrebujem firmu pre realizáciu žalúzií na dve okná a balkónové dvere, rovnako ako aj sieťky na okná a dvere. 1080 € do 1800 €

  ........

  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Cena, Drevené žalúzie do interiéru, 4 ks
  Žalúzie, Šaľa

  2700 € do 4500 €

  Cena, Nove zaluzie na mieru, 2 x balkonove okno a 2x obycajne
  Žalúzie, Nové Mesto nad Váhom

  450 € do 750 €

  Cena, Vonkajšie žalúzie, bočné / krajné okno: 148 cm x 168 cm (dvojkrídlové) veľké okno: 142 cm x 168 cm (jednokrídklové)vysoké okno: 93 cm x 219 cm (jednokrídklové)balkóno
  Žalúzie, Bratislava

  900 € do 1500 €

  Cena, Žalúzie, 5ks
  Žalúzie, Žabokreky nad Nitrou

  450 € do 750 €

  Cena, Zaluzie do celeho domu, 9kom
  Žalúzie, Čimhová

  900 € do 1500 €

  Cena, Exterierove zaluzie, elektricky pohon, 1 ks
  Žalúzie, Banská Bystrica

  900 € do 1500 €

  Cena, Inštalácia žalúzií, 11 ks
  Žalúzie, Dolný Badín

  1350 € do 2250 €

  Cena, Plastové okná, sieťky, parapety, žalúzie, 4 ks
  Žalúzie, Rojkov

  2250 € do 3750 €

  Cena, Zhotovenie vonkajších a vnútorných žalúzie, 3 ks
  Žalúzie, Veľký Krtíš

  720 € do 1200 €

  Cena, Plastové okná dodávka a montáž, 6 ks
  Žalúzie, Šamorín

  4500 € do 7500 €

  Cena, Sietky na okna, vonkajšie žalúzie, 5 ks, žaluzie 3 ks
  Žalúzie, Veľké Úľany

  1530 € do 2550 €

  Cena, Výmena žalúzií na plastových oknách, 3 ks
  Žalúzie, Krásno nad Kysucou

  450 € do 750 €

  Cena, Opraviť žalúzie vnútorné, prasknuté lanka a stužka, 3 ks
  Žalúzie, Tešedíkovo

  270 € do 450 €

  Cena, Oprava a montáž vnútornej žalúzie, Po popise
  Žalúzie, Bratislava

  450 € do 750 €

  Cena, Hliníkové vonkajšie žalúzie, 7 ks
  Žalúzie, Hruštín

  4500 € do 7500 €

  Cena, Exterierove žalúzie, po popise
  Žalúzie, Drahovce

  720 € do 1200 €

  Cena, Vonkajsie zaluzie na RD, 9 okien, 4 balk.dvere
  Žalúzie, Ilava

  4050 € do 6750 €

  Cena, Nacenit predpripravu na vonkajšie žalúzie na novostavbu, 9 ks
  Žalúzie, Humenné

  1800 € do 3000 €

  Cena, Kontrola / oprava a vymena zaluzii, Po popise
  Žalúzie, Lučenec

  1080 € do 1800 €

  Cena, Exterériové žalúzie/rolety, 7 okien
  Žalúzie, Pastuchov

  3600 € do 6000 €

  Cena, Vonkajšie žalúzie, rozmery v cm: 1 kus 100x240 / 1kus 300x240 / 2 kusy 250x240 / 1 kus 150x150
  Žalúzie, Turčianske Kľačany

  3600 € do 6000 €

  Cena, Výmena žalúzií, 2 ks
  Žalúzie, Zlaté Moravce

  270 € do 450 €

  Cena, Vymeniť balkónové žaluzie+namontovať, Po popise
  Žalúzie, Šamorín

  630 € do 1050 €

  Cena, Nové žalúzie - dve okna, 2 ks
  Žalúzie, Most pri Bratislave

  180 € do 300 €

  Cena, Vonkajšie žalúzie 204x141cm, 2 kusy
  Žalúzie, Jalovec

  1620 € do 2700 €

  Cena, Výmena okien, sietok, parapiet, zálužie, v piatich miestnostiach
  Žalúzie, Stará Turá

  7200 € do 12000 €

  Cena, Vonkajšie žaluzie, 2 ks
  Žalúzie, Malachov

  720 € do 1200 €

  Cena, Predpriprava na vonkajsie elektricke zaluzie, 4 ks
  Žalúzie, Michalovce

  900 € do 1500 €

  Cena, Žalúzie na strešné okná Fakro ( elektrické), Strešné okná 5, vonkajšie žalúzie 5
  Žalúzie, Košice

  2700 € do 4500 €

  Cena, Exterierove zaluzie, 3 ks
  Žalúzie, Horná Poruba

  2250 € do 3750 €

  Cena, Demontáž a následne dodávka a montáž okien, 3 ks, rozmery 2100x1450 mm
  Žalúzie, Bratislava

  3150 € do 5250 €

  Cena, Žalúzie deň a noc, 2ks okno o veľkosti 153x153 cm
  Žalúzie, Humenné

  2700 € do 4500 €

  Cena, Vonlajšie hlinikove žaluzie, 6 ks
  Žalúzie, Dunajská Streda

  2250 € do 3750 €

  Cena, Opraviť mozno vymenit zaluzie, Po popise
  Žalúzie, Bernolákovo

  450 € do 750 €

  Cena, Externé žalúzie, 12 ks, ovládanie mechanické
  Žalúzie, Hronský Beňadik

  2700 € do 4500 €

  Cena, Zaluzie na okna na novostavbe, 6 ks
  Žalúzie, Košice

  1800 € do 3000 €  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Žalúzie cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  643+ spoločnosťami pre Žalúzie
  Bezplatná služba
  Bez provízií
  Získaj ponuku
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené