Pre oblasť

  Strešné okno cena

  Cena strešného okna závisí od veľkosti okna, materiálu rámu, počtu okien, spôsobu otvárania a samozrejme od výrobcu. Pri strešnom okne je veľmi dôležitá montáž, pretože bude potrebná aj montáž sadrokartónu a maliarske práce. Dodacia lehota okien je zvyčajne 7 až 30 dní. Cena okna sa pohybuje v rozmedzí 250 až 400 EUR/m2, takže za okno s rozmermi 80 cm × 160 cm zaplatíte okolo 350 EUR. Montáž a dodanie okien vás bude stáť ďalších 100 až 120 EUR, vytvorenie lemovania ešte okolo 100 EUR.

  Komu zveriť montáž strešných okien? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným dodávateľom strešných okien vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za strešné okno


  Cena strešného okna. Cena za dodávku a montáž strešného okna je 80 x 160 cm.

  400.00 €/kus

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/kus

  STREDNÁ CENA
  700.00 €/kus

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Strešné okno

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Strešné okno, montáž na položenú strechu

  Cena za RAL montáž okien podľa štandardov so všetkým vhodným tesniacim materiálom, na streche, ktorá nie je priskrutkovaná k latám, Bramac, Decra.


  kpl

  €/kpl

  Strešné okno, montáž na priskrutkovanú strechu

  Cena za RAL motáž okien podľa štandardov so všetkým vhodným tesniacim materiálom, na streche, ktorá nie je priskrutkovaná k latám, Bramac, Decra.


  kpl

  €/kpl

  Strešno okno, demontaža

  Cena za demontažo strešnega okna za streho, ki ni vijačena na letve, Bramac, Decra.


  kpl

  €/kpl

  Cena svetlovodu pre ploché strechy

  Cenasvetlovodu. 1x svetlovod s pevným pripojením pre plochú strechu, náklon 0-15°, TCR, ø 14.


  kpl

  €/kpl

  Cena svetlovodu pre šikmé (strmé) strechy

  Cena za svetlovod.1x svetlovod s pevným pripojením prepre šikmé (strmé) strechy, naklon 35-45°,s rovným krytom TLR, ø 14.


  kpl

  €/kpl

  Cena za klasické drevené strešné okno

  Cena za klasické strešné okno, rozmery 78 x 98 cm, štandardné výkyvné drevené strešné okno s ventilačným otvorom, konečná povrchová úprava lak na vodnej báze, Thermo plus (kalené vonkajšie sklo).


  kus

  €/kus

  Cena za klasické plastové strešné okno s dreveným jadrom, kalené vonkajšie sklo

  Cena za klasické poplastované strešné okno s dreveným jadrom, rozmery 78 x 98 cm, štandardné výkyvné poplastované okno s ventilačným otvorom, konečná povrchová úprava lak na vodnej báze, Thermo plus (kalené vonkajšie sklo).


  kus

  €/kus

  Cena za klasické plastové strešné okno s dreveným jadrom, štandardné bezpečné zasklenie

  Cena za klasické poplastované strešné okno s dreveným jadrom, rozmery 78 x 98 cm, štandardné výkyvné poplastované okno s ventilačným otvorom, konečná povrchová úprava lak na vodnej báze, Safety plus ( štandardné bezpečné zasklenie).


  kus

  €/kus

  Cena za klasické plastové strešné okno s dreveným jadrom, trojvrstvové zasklenie

  Cena za klasické poplastované strešné okno s dreveným jadrom, rozmery 78 x 98 cm, štandardné výkyvné poplastované okno s ventilačným otvorom, konečná povrchová úprava lak na vodnej báze, Energy Star (trojvrstvové zasklenie).


  kus

  €/kus

  Cena za panoramatické drevené strešné okno, štandardné bezpečné zasklenie

  Cena za panoramatické drevené strešné okno, rozmery 78 x 140 cm, stredne a horne integrované strešné okno s otváraním dole, bezfarebný lak, Safety plus (štandardné bezpečné zasklenie).


  kus

  €/kus

  Cena za panoramatické drevené strešné okno, trojvrstvové zasklenie

  Cena za panoramatické drevené strešné okno, rozmery 78 x 140 cm, stredne a horne integrované strešné okno s otváraním dole, bezfarebný lak, Energy star (trojvrstvové zasklenie).


  kus

  €/kus

  Cena za panoramatické plastové strešné okno s dreveným jadrom, štandardné bezpečné zasklenie

  Cena za panoramatické poplastové strešné okno s dreveným jadrom, rozmery 78 x 140 cm, stredne a horne integrované strešné okno s otváraním dole, bezfarebný lak, Safety plus (štandardné bezpečné zasklenie).


  kus

  €/kus

  Cena za panoramatické plastové strešné okno s dreveným jadrom, trojvrstvové zasklenie

  Cena za panoramatické poplastové strešné okno s dreveným jadrom, rozmery 78 x 140 cm, výklopné a výkyvné strešné okno s otváraním dole, bezfarebný lak, Energy star (trojvrstvové zasklenie).


  kus

  €/kus

  SPOLU:
  Poslať dopyt >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Strešné okno - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Čo potrebujete vedieť o strešných oknách?

  Či už inštalujete nové strešné okná do podkrovia alebo staré okná nahradíte novými, budú mať zásadný vplyv na konečný vzhľad, energetickú účinnosť a dokonca aj na hodnotu vášho domu, takže je dôležité venovať pozornosť rôznym dostupným možnostiam. k dispozícii.

  Strešné okná prepúšťajú do miestnosti až o 30% viac svetla ako bežné okná!
  Strešné okná prepúšťajú do miestnosti až o 30% viac svetla ako bežné okná!

  1.1 Sklon strechy

  V závislosti od plytkého alebo strmého sklonu strechy sa na montáž okien použijú rôzne montážne súpravy a inštalačné postupy. Vstavaná sada zaisťuje nepriepustné tesnenie medzi strešným oknom a strechou. Váš dodávateľ správne posúdi, ktorá montážna sada a ktoré strešné okno je najvhodnejšie z hľadiska sklonu vašej strechy, konštrukcie, strešnej krytiny a rozhodne, aký je najvhodnejší postup pre montáž okna.

  1.2 Orientácia strešného okna

  Pri výbere vhodného miesta pre váše myslite na to, kde bude cez deň slnko. Ak však z hľadiska umiestnenia nemáte na výber, vyberte správne okno na optimalizáciu denného svetla. Okná orientované na sever nikdy nebudú dostávať priame slnečné svetlo, preto zvoľte väčšie okno, aby ste zachytili čo najviac denného svetla. Okná na východ prepúšťajú ráno priame slnečné svetlo, čo môže byť pekné pre kuchyňu a spálňu, podľa vašich preferencií. Okná na západ prepúšťajú slnečné lúče popoludní a večer, takže sú ideálne pre obývacie izby. Okná orientované na juh budú po celý deň prepúšťať denné svetlo, čo je optimálne pre miestnosti, kde trávite najviac času.

  1.3 Izolácia a vetranie

  Novšie modely strešných okien sa vyznačujú inovatívnymi možnosťami vetrania, ktoré umožňujú v miestnosti prísun čerstvého vzduchu, aj keď je okno zatvorené. Niektoré okná majú ventilačnú klapku, ktorá umožňuje cirkuláciu vzduchu cez vzduchový filter, zatiaľ čo okno zostáva zatvorené. Vzduchový filter funguje aj ako filter proti hmyzu, čo je užitočné najmä v lete, keď je tu veľa komárov. Rôzne možnosti zasklenia okna ovplyvňujú tepelnú izoláciu okna. Pozrite si hodnotu U, ktorá je mierou tepelnej účinnosti. Čím nižšia je hodnota U, tým lepšie okno vám pomôže udržať teplo vo vnútri budovy.

  1.4 Tienidlá a rolety pre strešné okno

  Strešné okná môžu do miestnosti prepúšťať až o 30% viac svetla ako bežné okná. Väčšinou je to fantastické, ale montáž vhodného tienidla je nevyhnutná, ak potrebujete menej svetla alebo chcete stmaviť miestnosť. Väčšina výrobcov strešných okien tiež vyrába žalúzie špeciálne navrhnuté pre svoje okná, aby zaistili dokonalé uchytenie. Niektoré žalúzie dokonca ponúkajú tepelné výhody, pretože poskytujú až 20% zníženie tepelných strát. S tzn. zatemňovacími tienidlami môžete úplne zatemniť priestor, ktorý je ideálny pre spálne a kde vám pomôžu dosiahnuť lepší spánok.

  2. Najmite si odborníka

  Montáž nových okien nie je úloha, ktorú môžete urobiť sami. Vyžaduje to odborné znalosti, a preto by ste si mali vždy najať odborne vyškoleného dodávateľa, pokiaľ tieto znalosti nemáte sami. Pokúsiť sa zvládnuť túto úlohu sami by vás z dlhodobého hľadiska mohlo stáť veľa peňazí a nervov. Je však dobré sa informovať o dostupných produktoch a možnostiach inštalácie, a to aj napriek tomu, že si na dodávku a prevedenie najmete odborníkov. To vám tiež uľahčí dohadovanie sa s dodávateľmi.

  3. Typy sokien

  Pri rozhodovaní o strešných oknách je dôležité zvoliť správny typ okna pre vaše potreby. Aby sme vám uľahčili rozhodovanie, rozdelili sme pre vás typy strešných okien a ich výhody.

  3.1 Klasické okno

  Klasické okno môže mať kľučku na hornom alebo spodnom okraji. Ak je kľučka hore, môžete umiestniť nábytok pod okno a stále máte dostatok priestoru na otvorenie a čistenie okna. Klasické okno sa ľahko čistí otáčaním okolo osi tak, aby vonkajšie sklo smerovalo dovnútra.

  3.2 Panoramatické strešné okno

  Tento typ strešného okna sa otvára smerom hore z hornej časti okna, preto je dôležité, aby pred oknom neboli žiadne prekážky v prístupe k oknu. Z bezpečnostných dôvodov musí byť spodná hrana okna najmenej 110 cm vysoká a najviac 150 cm vysoká, aby bolo možné okno bez problémov otvoriť (kľučka je na spodnej strane okna). Panoramatické okno umožňuje priechod množstva svetla a umožňuje prirodzené vetranie miestnosti pri súčasnej energetickej účinnosti. Prináša do podkrovného priestoru pocit otvorenosti a otvára výhľad von.

  3.3 Montáž okien

  Pre väčší efekt môžete tiež v podkrovnom priestore zhromaždiť niekoľko strešných okien. Môžete ich umiestniť vedľa seba do radu alebo nad seba. Takýmto riešením si doprajete v miestnosti ešte viac svetla a tiež rozšírite výhľad z miestnosti von. Váš priestor bude tiež pôsobiť oveľa priestrannejšie. Ak máte vysokú stenu, môžete strešné okná umiestniť nad bežné okno ...

  3.4 Strešný balkón alebo terasa

  V podkrovnom byte môžete uvažovať aj o balkóne alebo terase, kde si môžete vychutnať slnko. Umožní to špeciálne strešné okno, ktorého spodná časť má tvar dverí otvárajúcich sa smerom von. So strešným balkónom zabezpečíte miestnosti viac denného svetla a umožníte si priamy prístup na čerstvý vzduch. Nevyužitý priestor pod strechou môžete využiť aj na terasu alebo balkón.

  3.5 Špeciálne strešné okná

  Na trhu sú dostupné aj strešné okná so špeciálnym účelom. Tie obsahujú:

  - Strešné línie pre nebytové podkrovia

  - Strešné kontrolné okná pre prístup na strechu

  - Okná s ventilačnou klapkou na výstup na strechu, ktoré sú užitočné pre obytné priestory

  - Kupolovité okná vhodné na ploché strechy

  - Okná na odvod dymu pre budovy, ktoré musia spĺňať bezpečnostné požiadavky.

  - Okná pre ploché a vlnité strechy a okná pre ploché strechy

  4. Materiály okenného rámu

  4.1 Prírodné lakované drevené okná

  Lakované a impregnované drevo je čoraz užitočnejším materiálom. na strešné okná sa najčastejšie používa borovicové alebo dubové drevo, ktoré bolo predtým hlboko impregnované a potom vo finálnom produkte prelakované akrylovým lakom, ktorý je šetrný k životnému prostrediu. Drevené okná sa najlepšie hodia do suchých miestností a menších a stredných rozmerov. Zvonku sú svetlíky chránené hliníkovým profilom.

  4.2 Drevené strešné okná s polyuretánovým povlakom

  Do vlhkých miestností sú vhodnejšie drevené okná potiahnuté polyuretánom, ktoré sú odolné aj voči ultrafialovým lúčom. Sú vyrobené z hlboko impregnovaného dubového alebo bukového dreva. Tieto typy okien sú o niečo nákladnejšie ako drevené lakované okná, ale majú dlhšiu životnosť.

  4.3 Strešné plastové okná

  Veľmi populárne sú plastové okná z PVC profilov s niekoľkými komorami, ktoré porušujú tepelný most. Rozmery takýchto okien môžu byť väčšie ako rozmery drevených okien. V prípade veľkých rozmerov je profil z PVC vystužený hliníkovou alebo oceľovou výstužou. Takéto okná sú vhodné aj do vlhkých miestností, ako sú kúpeľne a kuchyne a technické miestnosti. Sú k dispozícii v niekoľkých farbách a dekoroch.

  4.4 Hliníkové svetlíky

  Hliník sa používa, keď potrebujeme strešné okná väčších rozmerov alebo špeciálne prevedenia okien (posuvné strešné okná, výsuvné balkóny ...). Je dôležité, aby hliníkový profil obsahoval aj prerušenie tepelného mosta.

  5. Druhy zasklenia

  5.1 Dvojité zasklenie

  Strešné okná s dvojitým zasklením a stredná vzduchová komora sú najobľúbenejším a cenovo dostupným riešením. Môžete sa rozhodnúť pre možnosť s externým bezpečnostným sklom, ktoré poskytuje ochranu pred krupobitím a vlámaním. Tepelná vodivosť tohto typu zasklenia je Ug = 1,0 W/m2K

  5.2 Trojité zasklenie

  Medzi tromi vrstvami skla sú dve plytké alebo hlbšie vzduchové vrstvy naplnené plynom (argón alebo kryptón). Toto je dnes najbežnejšie používaná verzia zasklenia strešného okna. Tepelná vodivosť tohto typu zasklenia je Ug = 0,5 W/m2K

  5,3 Štvornásobné zasklenie

  Mimoriadne ekonomický typ zasklenia s tromi komorami naplnenými vzácnym plynom. Toto je najdrahší typ zasklenia, ale ponúka veľa pohodlia a úspory pri vykurovaní a chladení. Spĺňa štandardy pasívnej a nízkoenergetickej výstavby. Tepelná vodivosť je iba 0,3 W/m2K.

  6. Postup montáže strešného okna

  V prípade strešných okien je o to dôležitejšia odborne vykonaná montáž, ktorá je oveľa viac vystavená vonkajším a poveternostným vplyvom ako bežné okná. Je to tiež prielom v streche, kde dochádza k väčším tepelným stratám. Pretože strešná konštrukcia je špecifická, strešné okno nie je možné inštalovať technikou RAL. Ak je inštalácia vykonaná správne, je možné zabrániť tepelným stratám. Umožňuje to použitie vonkajšieho izolačného rámu, realizácia sekundárneho spojenia pre vodotesnú inštaláciu a realizácia vnútornej parozábrany, pomocou ktorej utesníme všetky kontakty a chránime konštrukciu pred vlhkosťou.

  6.1 Kam inštalovať strešné okno

  Odporúčaná nižšia výška inštalácie okna je okolo 90 cm a horný okraj okna by mal byť niekde vo výške 200 cm. Výška inštalácie závisí aj od výšky parapetnej steny, výšky priestorov v podkroví a nakoniec od výšky používateľov. Všeobecne sa odporúča umiestniť okno do výšky, kde je ľahko dosiahnuteľné a plynulo sa otvára a zatvára. Je tiež dôležité, aby okno poskytovalo optimálny výhľad von, ak sme v sediacej alebo stojacej polohe. Šírku strešného okna by sme mali prispôsobiť vzdialenosti medzi krokvami, takže budeme najmenej zasahovať do konštrukcie strechy. V prípade vrubovej strešnej krytiny sa okno inštaluje na laty na zadnej rovine strešnej konštrukcie, v prípade plochej krytiny na dosky.

  6.2 Používanie vstavanej súpravy

  Ak sa chceme vyhnúť slabému výkonu a iným problémom, odporúča sa použiť tzv. vstavaná sada. Ta pozostáva z izolačného rámu, ktorý sa vyrába na mieru a inštaluje sa pred namontovaním okna na už pripravený otvor. Izolácia medzi oknom a strešnou konštrukciou sa teda vykonáva optimálne a tepelné straty sú minimálne. Strešné okno sa potom ľahko namontuje na už nainštalovaný izolačný rám. Súčasťou vstavanej sady je aj sekundárne pripojenie, ktoré je tiež vyrobené na mieru pre konkrétne okno. Účelom sekundárneho spojenia je zabezpečiť vodotesnú inštaláciu. Okno chráni pred kondenzáciou, ktorá sa hromadí pod kovovými lemami, a zabraňuje prieniku dažďovej vody. Spojenie je pripevnené k rámu okna a paropriepustná fólia ľahko zapadne do lamiel. Treťou časťou, ktorá tvorí zabudovanú súpravu, je parozábrana. Ľahko sa inštaluje okolo okna z vnútornej strany, aby sa zabránilo vnikaniu vlhkosti a vodných pár do priestoru konštrukcie a tým sa chránila drevená strešná konštrukcia a izolácia. Parozábrana je na mieru vyrobená aj pre okno.

  6.3 Spracovanie vnútornej strany strešného okna

  Okrem exteriéru je potrebné dbať aj na vhodné ošetrenie vnútornej strany strešnej konštrukcie. Pri izolácii strechy je tiež potrebné izolovať okenné rámy a vyplniť tak všetky medzery okolo okna. Na spodnej strane je lata umiestnená vo zvislom smere a na hornej strane vodorovne. Tým sa dosiahne optimálna cirkulácia vzduchu a bude sa využívať maximum svetla. Na stierku sa zvyčajne používa drevo alebo sadrokartón.

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Stresne okno vyroba a montaz

  Potrebujeme majstra pre vymenu stareho stresneho okna. 540 € do 900 €

  ........

  Svetlík nad dvere 30x100 cm

  Dobrý deň,

  kúpila som dvere ktoré sú nižšie ako povodne a zháňam svetlík nad dvere 30x100 cm tento týždeň nám pride majster osádzať nove dvere tak mi to urguje. 360 € do 600 €

  ........

  Vymena svetlika za stresne okno

  Dobrý deň.

  potrebujem vymenu svetlika za stresne okno zameranie, montaz. Viac info osobne. Foto v prilohe.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 540 € do 900 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Zateka stresne okno, 1,20x1,0m
  Strešné okno, Stupava

  720 € do 1200 €

  Cena, Osadit 2 stresne okna a oplechovat novy komin, a vonkajšie odkvapy, 60 m
  Strešné okno, Vysoká

  3690 € do 6150 €

  Cena, Atypické okna do svetlika, vo vyske, ovladanie zdola, Nutná obhliadka
  Strešné okno, Bratislava

  2700 € do 4500 €

  Cena, Rekonstrukcia strechy, 80 m2
  Strešné okno, Dunajov

  9900 € do 16500 €

  Cena, Zväčšiť strešné okno, 120 x 70 cm
  Strešné okno, Ráztoka

  1440 € do 2400 €

  Cena, Nacenenie strešné okno otvaracie, 1 ks, 80 cm na 60 cm
  Strešné okno, Prešov

  450 € do 750 €

  Cena, Kompletná strecha, 160 m²
  Strešné okno, Brezno

  15300 € do 25500 €

  Cena, Výmena 2 strešných okien Velux, 2 ks
  Strešné okno, Martin

  1800 € do 3000 €

  Cena, Vymeniť a odborne namontovať strešné okno, vnútro š-700 x v-1140 mm
  Strešné okno, Zvolen

  720 € do 1200 €

  Cena, Montáž dvoch strešných okien, 78x118cm
  Strešné okno, Hradište pod Vrátnom

  540 € do 900 €

  Cena, Rekonštrukcia strechy, 100 m2
  Strešné okno, Nitra

  5760 € do 9600 €

  Cena, Chcem vymeniť 2 strešné okná za 2 balkónové, Po popise
  Strešné okno, Vrútky

  2250 € do 3750 €

  Cena, Renovácia strechy, 140 m2
  Strešné okno, Gelnica

  9900 € do 16500 €

  Cena, Výmena štyroch strešných okien VELUX, 75x150cm-3ks,50x75cm-1ks
  Strešné okno, Lednické Rovne

  2700 € do 4500 €

  Cena, Výmena stresneho okna, Po popise
  Strešné okno, Pezinok

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vymena jedneho stresneho okna, 140x114cm
  Strešné okno, Bratislava

  540 € do 900 €

  Cena, Vymena stresnych okien, 6 ks
  Strešné okno, Partizánske

  4500 € do 7500 €

  Cena, Na podkrovie 3 strešné okná, 3 ks
  Strešné okno, Unín

  1980 € do 3300 €

  Cena, Dodavka strešné okno, 2 ks
  Strešné okno, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Strešné okná, zrušit 2 vikiere, 2 ks
  Strešné okno, Koplotovce

  2250 € do 3750 €

  Cena, Výmena strešných okien, 3 ks
  Strešné okno, Vysoká pri Morave

  2250 € do 3750 €

  Cena, Strešný svetlík v historickom dome počas dažďov zateká, 2x4m
  Strešné okno, Levoča

  450 € do 750 €

  Cena, Vymeniť stare strešné okna za nove (osadiť)-2 ks, 94 na 118 cm-2 ks
  Strešné okno, Turzovka

  1170 € do 1950 €

  Cena, Výmena strešných okien, 2 ks
  Strešné okno, Kysucký Lieskovec

  1350 € do 2250 €

  Cena, Zhotovit strešne okno na mieru do eternitovej strechy, 90cmx90cm
  Strešné okno, Michalová

  1350 € do 2250 €

  Cena, Strešné okno, 120x80 cm, 3 ks
  Strešné okno, Dolné Hámre

  1800 € do 3000 €

  Cena, Výmena 2 ks strešné okno, v 94cm, š 60cm
  Strešné okno, Spišská Belá

  1350 € do 2250 €

  Cena, Kúpa a výmena strešného okna, 110 x 72 cm
  Strešné okno, Raková

  810 € do 1350 €

  Cena, Dodať, umiestniť a nainštalovať svetlíky na šikmú strechu, Po popise
  Strešné okno, Topoľčianky

  450 € do 750 €

  Cena, Vymena stresneho okna rozbiteho po krupobiti., 55x78
  Strešné okno, Fekišovce

  1350 € do 2250 €

  Cena, Demontáž starých svetlikov a montáž nových VELUX okien, 2 ks strešné okná VELUX 80X+ľé
  Strešné okno, Považská Bystrica

  900 € do 1500 €

  Cena, Stresne okno plastové, 90x60 cm
  Strešné okno, Trstená

  900 € do 1500 €

  Cena, Stresne okno, 1 ks 1m x 1m
  Strešné okno, Beňatina

  450 € do 750 €

  Cena, Montaz stresneho okna, Po popise
  Strešné okno, Michaľany

  720 € do 1200 €

  Cena, Dodávka a montáž 8 strešnych okien, 6 okien v rozmere 78x118 a 2 okna v rozmere 55x78
  Strešné okno, Prešov

  5400 € do 9000 €

  Cena, Strešné okná, realizácia 2 svetlovodov, 2 ks, d = 350 mm
  Strešné okno, Krškany

  1350 € do 2250 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny
  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Strešné okno?

  Strešné okno cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  705+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Strešné okno
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené