VCHODOVÉ DVERE cena

  Ceny vchodových dverí sa líšia podľa druhu materiálu, rozmerov vchodových dverí, podielu zasklenia, výzdoby, bezpečnostných prvkov a výrobcu. Na trhu k najlacnejším dverám patria PVC vchodové dvere. Za PVC vchodové dvere v priemere zaplatíte okolo 250-750€. Ceny drevených vchodových dverí sa pohybujú v rozmedzí 650-1500€. Hliníkové vchodové dvere sú o niečo drahšie: približne 800-2000€. Za kombináciu dreva a hliníka zaplatíte 1500-2500€. Aby ste sa dozvedeli presnú cenu pošlite dopyt našim overeným dodávateľom vchodových dverí. Pripravili sme pre vás niekoľko rád o vchodových dverách.

  POSLAŤ DOPYT REALIZÁTOROM >

  CENA ZA PLASTOVÉ DOMOVÉ DVERE


  Cena plastových domových dverí.Cena za dodávku a montáž plastových vchodových dverí, štandardné rozmery 100 x 210 cm, s tepelnou a zvukovou izoláciou.

  700.00 €/kus

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/kus

  STREDNÁ CENA
  1500.00 €/kus

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Cena za dodávateľa, montéra vchodových ​​dverí

  OSTATNÉ CENY ZA VCHODOVÉ DVERE

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Drevené vchodové dvere

  Cena za dodávku a montáž drevených vchodových dverí, štandardné rozmery 100 x 210 cm, vrátane tepelnej a zvukovej izolácie.  €/kus

  kus
  dopyt

  Hliníkové vchodové dvere

  Cena hliníkových vchodových dverí. Cena za hliníkové vchodové dvere s klasickým kovaním a kľučkou z nerezu a nízkim hliníkovým prahom s tepelným spojom 100 x 210 cm. Cena za dvere bez skiel a s montážou.  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Drevo-hliníkové vchodové dvere

  Cena za dodávku a montáž drevo-hliníkových vchodových dverí, štandardné rozmery 100 x 210 cm, vrátane tepelnej a zvukovej izolácie.  €/kus

  kus
  dopyt
  SPOLU:
  POSLAŤ DOPYT >

  Plastové vchodové dvere


  Cena plastových vchodových ​​dverí je závislá od tepelnej a zvukovej priepustnosti, veľkosti dverí, ...

  Skontrolovať tiež: Plastové vchodové dvere cena

  Hliníkové vchodové dvere


  Ceny hliníkových vchodových dverí sa líšia podľa druhu materiálu (hliník, drevo-hliník), rozmeru vch...

  Skontrolovať tiež: Hliníkové vchodové dvere cena

  Drevené vchodové dvere


  Cena drevených vchodových dverí závisí od druhu dreva, rozmerov vchodových dverí, podielu zasklenia,...

  Skontrolovať tiež: Drevené vchodové dvere cena

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Vchodové dvere - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Čo musíme vedieť pred zakúpením vchodových dverí?

  1.1. Zabezpečenie vchodových dverí

  Vzhľadom k tomu, že vchodové dvere predstavujú prístup do vnútra nášho domu alebo bytu, musíme sa uistiť, že sú bezpečné. Moderné vchodové dvere poskytujú bezpečnosť pomocou použitia odolných a pevných materiálov, z ktorých sú vyrobené, ako aj spôsob bezpečného zamykania. Dnes sa okrem obvyklého kľúčového zámku dajú dvere uzamknúť pohodlnejšie napr. elektronickým zámkom na karte, kóde, telefóne alebo odtlačkom prsta. Výhodou elektronického zámku je to, že vám umožňuje sledovať a kontrolovať, kto a kedy vstúpi a odíde. Okrem toho sú odolnejšie a trvalejšie ako klasické zámky. Ak stratíme kľúč, musíme vymeniť zámok ale v prípade elektronického zámku sa stratený kľúč alebo karta vymaže iba zo zoznamu povolení pre vstup. Z dôvodu všetkých opísaných výhod sa stále viac ľudí rozhoduje pre elektronické zámky, a to aj napriek vyššej cene.

  Pri vchodových dverách prijímame návštevy a cez ne vstupujeme do nášho domu
  Pri vchodových dverách prijímame návštevy a cez ne vstupujeme do nášho domu

  1.2. Tepelná izolácia vchodových dverí

  Vchodové dvere, podobne ako okná a iné stavebné prvky, výrazne ovplyvňujú energetické straty budovy. Tepelná izolácia vchodových dverí je ovplyvnená materiálmi, z ktorých sú dvere vyrobené, hrúbkou dverí a kvalitou montáže dverí. Dnes sú k dispozícii vchodové dvere, ktoré umožňujú minimálne tepelné straty, ktoré by v prípade pasívnych domov mali byť nižšie ako Ud = 0,8 W / m2K. Takáto izolácia sa dosiahne špeciálnym izolačným plnivom v dverovom krídle. Hrúbka takýchto dverí je tiež väčšia ako hrúbka ostatných dverí. Vchodové dvere sú však jedným zo slabších prvkov izolácie domu alebo bytu, preto je stále bežné riešenie na zníženie tepelných strát, nevyhrievané závetrie.

  1.3. Zvuková izolácia vchodových dverí

  Zvuková izolácia vchodových dverí je faktorom, ktorý významne ovplyvňuje kvalitu bývania v byte alebo dome. Okrem materiálu, z ktorého sú dvere vyrobené, a ich hrúbky, zohrávajú pri poskytovaní zvukovej izolácie kľúčovú úlohu kvalita konštrukcie dverí a montáž dverí s dobrým utesnením povrchov.

  1.4. Protipožiarne dvere

  Protipožiarne dvere bránia šíreniu požiaru do budovy alebo do iných miestností v budove. Protipožiarnymi dvermi sú obvykle vybavené verejné budovy a podniky, ale protipožiarne dvere sa dajú montovať aj v obytných budovách aby sa zabezpečila väčšia bezpečnosť. Certifikované protipožiarne dvere zadržia oheň minimálne 30 minút, sú obohatené o ďalšie vložky a bezpečnostné prvky.

  1.5. Vzhľad dverí

  Vchodové dvere sa musia podriadiť celkovému vzhľadu domu alebo spoločného schodiska v bytovke a musia vzhľad doplňovat alebo v lepšom prípade vzhľad modernizovať. Dodávatelia vstupných dverí preto ponúkajú široký výber rôznych možností farieb a dizajnu vstupných dverí. Ak i napriek širokej ponuke tipizovaných dverí sa nám nepodarí nájsť tie pravé, môžeme si tiež objednať dvere na mieru.

  2. Výber dodávateľov a výrobcov vchodových dverí

  Či už ste majiteľom novostavby alebo renovujete dom alebo byt, pri hľadaní dodávateľov a výrobcov vchodových dverí budete mať dlhý zoznam. Konkurencia je veľká. Ako si teda vybrať tie správne?

   K modernému domu sa hodia moderné dvere
   K modernému domu sa hodia moderné dvere

  2.1. Záruka, záručná doba

  Prvým znakom označujúcim kvalitu produktu môže byť záručná doba. Kvalitní poskytovatelia vchodových dverí ponúkajú na svoje výrobky desať alebo viac systémových záruk. Predné dvere musia byť počas záručnej doby bez vizuálnych alebo funkčných porúch. Takáto dlhá životnosť je možná iba s použitím kvalitných materiálov a spracovania.

  2.2. Vlastný montážny tím a služba servis dverí

  Kvalitná montáž je mimoriadne dôležitým faktorom. Zlá montáž môže negatívne ovplyvniť všetky výhody kvalitných vchodových dverí! Preto je nevyhnutné, aby dodávateľ mal vlastný montážny tím alebo tímy a nespolupracoval so subdodávateľmi. Len tak si môže udržať kontrolu nad celým procesom montáže až do posledného okamžiku, dôležitá je aj kvalita materiálu určená pre montáž (skrutky a ďalšie príslušenstvo). Iba týmto spôsobom je možné zaručiť kvalitu dverí. Je tiež dôležité, aby bol vždy k dispozícii servisný tím, ktorý zaistí rýchlu a účinnú opravu akýchkoľvek porúch.

  2.3. Certifikáty kvality

  Kvalitu dodávateľa potvrdzujú aj osvedčenia alebo sprievodná dokumentácia, ktorú dodávateľ dáva klientovi k nahliadnutiu počas prípravy ponuky, alebo pri ukončení prác. Okrem technických špecifikácií výrobku sú to (v závislosti od zvolených dverí) ešte energetické osvedčenie, bezpečnostné osvedčenie, protipožiarne osvedčenie a ďalšie.

  3. Rôzne prevedenie vchodových dverí

  3.1. V závislosti od typu objektu

  Vchodové dvere domu majú veľmi odlišný vzhľad a použiteľnosť ako ostatné dvere domu.

  Vchodové dvere do domu
  Vchodové dvere do domu je široký výber a každý model dverí má množstvo úprav. To vám umožní vybrať si z rôznych materiálov a farieb. Predné dvere domu sú často tiež presklené alebo majú presklenú plochu nad alebo vedľa dverí. Vchodové dvere do domu majú obvykle silnejšiu konštrukciu a sú dobre tepelne a zvukovo izolované.

  Vchodové dvere do bytu
  Vchodové dvere do bytu sú zvyčajne menšie ako vchodové dvere do domu, sú vizuálne jednoduchšie, zvyčajne z jedného materiálu, v jednej farbe, bez sklenených povrchov. Vzhľadom na to, že do bytov nevstúpite priamo z ulice, ale zo spoločných chodieb a schodísk, tepelná izolácia vchodových dverí nie je tak vyžadovaná ako pri domoch.

  3.2. Vstupné dvere z materiálu (plastové, drevené, hliníkové)

  Estetický vzhľad a užitočnosť závisia od materiálu, z ktorého sú predné dvere vyrobené. Možnosť kombinovať rôzne materiály a využiť širokú škálu farieb, z ktorých si môžete vybrať, vám umožňuje prispôsobiť vzhľad dverí k budove. Každý materiál má však svoje výhody a nevýhody.

  Drevené vchodové dvere
  V prípade drevených dverí dodávatelia zdôrazňujú ekológiu a šetrnosť k životnému prostrediu. Drevo je prírodný, teplý materiál, ktorý má priaznivý vplyv na blaho ľudí a klímu v budove. Pokiaľ ide o izoláciu, kvalitné drevené dvere nezaostávajú za dverami z iných materiálov. Napriek tomu, že drevo je skutočne citlivejšie na počasie, drevené dvere majú životnosť aj celé desaťročia.

  Plastové vchodové dvere
  Na slovenskom trhu je k dispozícii množstvo výrobcov plastových dverí. Skutočnosťou je, že plastové vchodové dvere sú najúspornejšie z dôvodu menej komplikovanej konštrukcie. Plastové dvere však môžu ponúknuť vynikajúcu izoláciu a ich výhody zahŕňajú okrem nízkej ceny aj vonkajšiu odolnosť a ľahkú údržbu. Vzhľadom k veľkému počtu výrobcov vám odporúčame venovať väčšiu pozornosť spoľahlivosti výrobcu (záruka, osvedčenia, inštalácia, servis) pri nákupe plastových dverí.

  Hliníkové vchodové dvere
  Zo všetkých troch najbežnejších materiálov je hliník najdrahší, najodolnejší s najdlhšou životnosťou. Môže sa používať samostatne alebo v kombinácii s drevom, čo okrem príjemných vizuálnych riešení rozširuje aj možnosti využitia. Hliník je na vonkajšej strane a masívne a pevné drevo vo vnútri. Hliníkové vchodové dvere spadajú do vyššej cenovej kategórie a zachovávajú si svoj dobrý vzhľad aj po desaťročiach používania.

  4. Vchodové dvere a trendy 2019/2020

  4.1. Sklenené vchodové dvere

  Viac skla znamená viac svetla! Celosklenené vchodové dvere so sklenenou výplňou, toto je najväčší trend za posledných niekoľko rokov. S rôznymi možnosťami kombinovania skla s inými materiálmi dosahujeme zaujímavé dizajnové riešenia, ktoré zvyšujú dojem z celého vchodu.

  4.2. Vchodové dvere a farby

  Obvyklý spôsob myslenia je, že vchodové dvere sa musia zhodovať s ostatnými fasádnymi výrobkami. Odvážnejší spôsob myslenia, ktorý je čoraz obľúbenejší, je zdôrazniť vchod a dvere farbou! Smelo do toho!

  4.3. Čisté línie u vchodových dverí

  Čisté línie pomaly prevyšujú tradičný štýl predných dverí. Jednoduchá geometria, ploché povrchy, minimalistický vzhľad.

  4.4. Veľké rozmery

  Zdá sa, že veľké dvere zlepšujú celkový vzhľad vchodu a umožňujú viac svetla. Väčšie, najmä širšie vchodové dvere zároveň zvyšujú funkčnosť, pretože uľahčujú prenášanie nábytku, prepravu vozíka atď.

  DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM  VCHODOVE DVERE DO PANELAKOVEHO BYTU

  Dobrý deň prajem

  potrebujeme spoločnosť na dodanie a montaž vchodových dverí. V zavislost od ceny si vyberiem ci bezpečnostne alebo klasicke. Stare je potrebné vybrať

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1350 € do 2250 €


  ........

  PLASTOVÉ DVERE S NADSVETLÍKOM

  Dobrý deň prajem,

  potrebujem Plastové vchodové dvere.
  Výmena, výroba, montáž, začistenie plastových vchodových dverí s nadsvetlikom likvidovanie odpadu. (Dvere 2,15 m-nadsvetlík 60 cm)

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky, alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.
  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
  1080 € do 1800 €


  ........

  VCHODOVÉ DVERE DO BYTU

  Dobrý deň prajem,

  potrebujem demontáž, montáž a dodanie bezpečnostných dverí so zárubňou - tmavší mahagón. Pôvodné dvere sú drevené, z vnútornej strany tapacírované. (2,02m x 0,85 m)

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky, alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.
  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
  1800 € do 3000 €


  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  CENA, OKNÁ A VCHODOVÉ DVERE DO DOMU, 8 OKIEN, 1 DVERE
  Vchodové dvere, Brezno

  900 € do 1500 €

  CENA, VYMENIT ZARUBNU A NAMONTOVAŤ VCHODOVE DVERE , 1 DVERE 100 CM A 1 PLASTOVE OKNO
  Vchodové dvere, Kokava nad Rimavicou

  900 € do 1500 €

  CENA, DEMONTÁŽ, MONTÁŽ VCHODOVÝCH BYTOVÝCH DVERÍ, 1
  Vchodové dvere, Rajec

  900 € do 1500 €

  CENA, VCHODOVÉ DVERE SO ZARUBNOU, 80-TKY
  Vchodové dvere, Dolný Lieskov

  1080 € do 1800 €

  CENA, DVERE,VYMER,MONTAZ, , 1
  Vchodové dvere, Levice

  450 € do 750 €

  CENA, KÚPA DVERÍ, OKNA +DOPLNKY (SIEŤKY, ŽALÚZIE), MONTÁŽ, MURÁRSKE PRÁCE, DVERE 800X2000, DVERE 1000 X 2150, OKNO 1000 X 800
  Vchodové dvere, Svätoplukovo

  3150 € do 5250 €

  CENA, VÝROBA A MONTÁŽ VCHODOVÝCH DVERÍ, 1 KS
  Vchodové dvere, Svidník

  1170 € do 1950 €

  CENA, VCHODOVÉ DVERE ZRUBOVÝ DOM (PLASTOVÉ- DREVENÉ), 2X1,5M
  Vchodové dvere, Vlachy

  1125 € do 1875 €

  CENA, VYMENIŤ STARÉ VCHODOVÉ DVERE NA RD, 1
  Vchodové dvere, Nové Zámky

  450 € do 750 €

  CENA, OBYCAJNE DVERE, VCHODOVE DO DOMU, JEDNOKRIDLOVE, 1X VCHODOVE DVERE 120X230CM
  Vchodové dvere, Domaníky

  900 € do 1500 €

  CENA, VCHODOVE DVERE SO SVETLIKOM, 1X 135X235 ORNAMENTALNE VCHODOVE DVERE SO SVETLIKOM NA BOKU AJ HORE
  Vchodové dvere, Tureň

  1170 € do 1950 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  VCHODOVÉ DVERE CENNÍK

  SPOLUPRACUJEME S VIAC AKO 269 SPOLOČNOSŤAMI PRE VCHODOVÉ DVERE


  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  HĽADÁME V LOKALITE
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU

  HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI VCHODOVÉ DVERE?

 • Vchodové dvere Bánovce nad Bebravou
 • Vchodové dvere Banská Bystrica
 • Vchodové dvere Bardejov
 • Vchodové dvere Bratislava
 • Vchodové dvere Brezno
 • Vchodové dvere Bytča
 • Vchodové dvere Čadca
 • Vchodové dvere Detva
 • Vchodové dvere Dolný Kubín
 • Vchodové dvere Dunajská Streda
 • Vchodové dvere Galanta
 • Vchodové dvere Gelnica
 • Vchodové dvere Hlohovec
 • Vchodové dvere Humenné
 • Vchodové dvere Ilava
 • Vchodové dvere Kežmarok
 • Vchodové dvere Komárno
 • Vchodové dvere Košice
 • Vchodové dvere Krupina
 • Vchodové dvere Kysucké Nové Mesto
 • Vchodové dvere Levice
 • Vchodové dvere Levoča
 • Vchodové dvere Liptovský Mikuláš
 • Vchodové dvere Lučenec
 • Vchodové dvere Malacky
 • Vchodové dvere Martin
 • Vchodové dvere Medzilaborce
 • Vchodové dvere Michalovce
 • Vchodové dvere Myjava
 • Vchodové dvere Námestovo
 • Vchodové dvere Nitra
 • Vchodové dvere Nové Mesto nad Váhom
 • Vchodové dvere Nové Zámky
 • Vchodové dvere Partizánske
 • Vchodové dvere Pezinok
 • Vchodové dvere Piešťany
 • Vchodové dvere Poltár
 • Vchodové dvere Poprad
 • Vchodové dvere Považská Bystrica
 • Vchodové dvere Prešov
 • Vchodové dvere Prievidza
 • Vchodové dvere Púchov
 • Vchodové dvere Revúca
 • Vchodové dvere Rimavská Sobota
 • Vchodové dvere Rožňava
 • Vchodové dvere Ružomberok
 • Vchodové dvere Sabinov
 • Vchodové dvere Šaľa
 • Vchodové dvere Senec
 • Vchodové dvere Senica
 • Vchodové dvere Skalica
 • Vchodové dvere Snina
 • Vchodové dvere Sobrance
 • Vchodové dvere Spišská Nová Ves
 • Vchodové dvere Stará Ľubovňa
 • Vchodové dvere Stropkov
 • Vchodové dvere Svidník
 • Vchodové dvere Topoľčany
 • Vchodové dvere Trebišov
 • Vchodové dvere Trenčín
 • Vchodové dvere Trnava
 • Vchodové dvere Turčianske Teplice
 • Vchodové dvere Tvrdošín
 • Vchodové dvere Veľký Krtíš
 • Vchodové dvere Vranov nad Topľou
 • Vchodové dvere Žarnovica
 • Vchodové dvere Žiar nad Hronom
 • Vchodové dvere Žilina
 • Vchodové dvere Zlaté Moravce
 • Vchodové dvere Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  KONTAKTY

  Dopyty: 00421 233 329 745
  Firmy: 00421 233 329 745

  REGIONÁLNE STRÁNKY

  www.daibau.com
  www.daibau.at
  www.mojmojster.net
  www.emajstor.hr
  www.daibau.rs
  www.daibau.sk
  www.daibau.ro
  © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené