Pre oblasť

  Vchodové dvere cena

  Ceny vchodových dverí sa líšia podľa druhu materiálu, rozmerov vchodových dverí, podielu zasklenia, výzdoby, bezpečnostných prvkov a výrobcu. Na trhu k najlacnejším dverám patria plastové vchodové dvere, za ktoré v priemere zaplatíte 250 až 750 EUR. Ceny drevených vchodových dverí sa pohybujú v rozmedzí 650 až 1500 EUR. Hliníkové vchodové dvere sú o niečo drahšie: približne 800 až 2000 EUR. Za kombináciu dreva a hliníka zaplatíte 1500 až 2500 EUR.

  Komu zveriť výrobu alebo obstaranie vchodových dverí? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom vchodových dverí vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Rýchly dopyt - nájdite majstra ľahko a zadarmo!
  Odošli dopyt

  Cena za plastové domové dvere


  Cena plastových domových dverí.Cena za dodávku a montáž plastových vchodových dverí, štandardné rozmery 100 x 210 cm, s tepelnou a zvukovou izoláciou.

  700.00 €/kus

  VEĽMI NÍZKA CENA
  900.00 €/kus

  STREDNÁ CENA
  1500.00 €/kus

  NAJVYŠŠIA CENA
  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Ostatné ceny za Vchodové dvere (2024)

  Vaše množstvo

  jednotka

  Orientačná cena

  Vaša cena

  Drevené vchodové dvere

  Cena za dodávku a montáž drevených vchodových dverí, štandardné rozmery 100 x 210 cm, vrátane tepelnej a zvukovej izolácie.


  kus

  €/kus

  Drevo-hliníkové vchodové dvere

  Cena za dodávku a montáž drevo-hliníkových vchodových dverí, štandardné rozmery 100 x 210 cm, vrátane tepelnej a zvukovej izolácie.


  kus

  €/kus

  Hliníkové vchodové dvere

  Cena hliníkových vchodových dverí. Cena za hliníkové vchodové dvere s klasickým kovaním a kľučkou z nerezu a nízkim hliníkovým prahom s tepelným spojom 100 x 210 cm. Cena za dvere bez skiel a s montážou.


  kpl

  €/kpl

  Orientačná cena
  Poslať dopyt >

  Plastové vchodové dvere


  Cena plastových vchodových ​​dverí je závislá od tepelnej a zvukovej priepustnosti, veľkosti dverí, ...

  Skontrolovať tiež: Plastové vchodové dvere cena

  Hliníkové vchodové dvere


  Ceny hliníkových vchodových dverí sa líšia podľa druhu materiálu (hliník, drevo-hliník), rozmeru vch...

  Skontrolovať tiež: Hliníkové vchodové dvere cena

  Drevené vchodové dvere


  Cena drevených vchodových dverí závisí od druhu dreva, rozmerov vchodových dverí, podielu zasklenia,...

  Skontrolovať tiež: Drevené vchodové dvere cena

  Ako ste využili tieto informácie?

  Vchodové dvere - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Čo musíme vedieť pred zakúpením vchodových dverí?

  1.1. Zabezpečenie vchodových dverí

  Vzhľadom k tomu, že vchodové dvere predstavujú prístup do vnútra nášho domu alebo bytu, musíme sa uistiť, že sú bezpečné. Moderné vchodové dvere poskytujú bezpečnosť pomocou použitia odolných a pevných materiálov, z ktorých sú vyrobené, ako aj spôsob bezpečného zamykania. Dnes sa okrem obvyklého kľúčového zámku dajú dvere uzamknúť pohodlnejšie napr. elektronickým zámkom na karte, kóde, telefóne alebo odtlačkom prsta. Výhodou elektronického zámku je to, že vám umožňuje sledovať a kontrolovať, kto a kedy vstúpi a odíde. Okrem toho sú odolnejšie a trvalejšie ako klasické zámky. Ak stratíme kľúč, musíme vymeniť zámok ale v prípade elektronického zámku sa stratený kľúč alebo karta vymaže iba zo zoznamu povolení pre vstup. Z dôvodu všetkých opísaných výhod sa stále viac ľudí rozhoduje pre elektronické zámky, a to aj napriek vyššej cene.

  Pri vchodových dverách prijímame návštevy a cez ne vstupujeme do nášho domu
  Pri vchodových dverách prijímame návštevy a cez ne vstupujeme do nášho domu

  1.2. Tepelná izolácia vchodových dverí

  Vchodové dvere, podobne ako okná a iné stavebné prvky, výrazne ovplyvňujú energetické straty budovy. Tepelná izolácia vchodových dverí je ovplyvnená materiálmi, z ktorých sú dvere vyrobené, hrúbkou dverí a kvalitou montáže dverí. Dnes sú k dispozícii vchodové dvere, ktoré umožňujú minimálne tepelné straty, ktoré by v prípade pasívnych domov mali byť nižšie ako Ud = 0,8 W / m2K. Takáto izolácia sa dosiahne špeciálnym izolačným plnivom v dverovom krídle. Hrúbka takýchto dverí je tiež väčšia ako hrúbka ostatných dverí. Vchodové dvere sú však jedným zo slabších prvkov izolácie domu alebo bytu, preto je stále bežné riešenie na zníženie tepelných strát, nevyhrievané závetrie.

  1.3. Zvuková izolácia vchodových dverí

  Zvuková izolácia vchodových dverí je faktorom, ktorý významne ovplyvňuje kvalitu bývania v byte alebo dome. Okrem materiálu, z ktorého sú dvere vyrobené, a ich hrúbky, zohrávajú pri poskytovaní zvukovej izolácie kľúčovú úlohu kvalita konštrukcie dverí a montáž dverí s dobrým utesnením povrchov.

  1.4. Protipožiarne dvere

  Protipožiarne dvere bránia šíreniu požiaru do budovy alebo do iných miestností v budove. Protipožiarnymi dvermi sú obvykle vybavené verejné budovy a podniky, ale protipožiarne dvere sa dajú montovať aj v obytných budovách aby sa zabezpečila väčšia bezpečnosť. Certifikované protipožiarne dvere zadržia oheň minimálne 30 minút, sú obohatené o ďalšie vložky a bezpečnostné prvky.

  1.5. Vzhľad dverí

  Vchodové dvere sa musia podriadiť celkovému vzhľadu domu alebo spoločného schodiska v bytovke a musia vzhľad doplňovat alebo v lepšom prípade vzhľad modernizovať. Dodávatelia vstupných dverí preto ponúkajú široký výber rôznych možností farieb a dizajnu vstupných dverí. Ak i napriek širokej ponuke tipizovaných dverí sa nám nepodarí nájsť tie pravé, môžeme si tiež objednať dvere na mieru.

  2. Výber dodávateľov a výrobcov vchodových dverí

  Či už ste majiteľom novostavby alebo renovujete dom alebo byt, pri hľadaní dodávateľov a výrobcov vchodových dverí budete mať dlhý zoznam. Konkurencia je veľká. Ako si teda vybrať tie správne?

  K modernému domu sa hodia moderné dvere
  K modernému domu sa hodia moderné dvere

  2.1. Záruka, záručná doba

  Prvým znakom označujúcim kvalitu produktu môže byť záručná doba. Kvalitní poskytovatelia vchodových dverí ponúkajú na svoje výrobky desať alebo viac systémových záruk. Predné dvere musia byť počas záručnej doby bez vizuálnych alebo funkčných porúch. Takáto dlhá životnosť je možná iba s použitím kvalitných materiálov a spracovania.

  2.2. Vlastný montážny tím a služba servis dverí

  Kvalitná montáž je mimoriadne dôležitým faktorom. Zlá montáž môže negatívne ovplyvniť všetky výhody kvalitných vchodových dverí! Preto je nevyhnutné, aby dodávateľ mal vlastný montážny tím alebo tímy a nespolupracoval so subdodávateľmi. Len tak si môže udržať kontrolu nad celým procesom montáže až do posledného okamžiku, dôležitá je aj kvalita materiálu určená pre montáž (skrutky a ďalšie príslušenstvo). Iba týmto spôsobom je možné zaručiť kvalitu dverí. Je tiež dôležité, aby bol vždy k dispozícii servisný tím, ktorý zaistí rýchlu a účinnú opravu akýchkoľvek porúch.

  2.3. Certifikáty kvality

  Kvalitu dodávateľa potvrdzujú aj osvedčenia alebo sprievodná dokumentácia, ktorú dodávateľ dáva klientovi k nahliadnutiu počas prípravy ponuky, alebo pri ukončení prác. Okrem technických špecifikácií výrobku sú to (v závislosti od zvolených dverí) ešte energetické osvedčenie, bezpečnostné osvedčenie, protipožiarne osvedčenie a ďalšie.

  3. Rôzne prevedenie vchodových dverí

  3.1. V závislosti od typu objektu

  Vchodové dvere domu majú veľmi odlišný vzhľad a použiteľnosť ako ostatné dvere domu.

  Vchodové dvere do domu
  Vchodové dvere do domu je široký výber a každý model dverí má množstvo úprav. To vám umožní vybrať si z rôznych materiálov a farieb. Predné dvere domu sú často tiež presklené alebo majú presklenú plochu nad alebo vedľa dverí. Vchodové dvere do domu majú obvykle silnejšiu konštrukciu a sú dobre tepelne a zvukovo izolované.

  Vchodové dvere do bytu
  Vchodové dvere do bytu sú zvyčajne menšie ako vchodové dvere do domu, sú vizuálne jednoduchšie, zvyčajne z jedného materiálu, v jednej farbe, bez sklenených povrchov. Vzhľadom na to, že do bytov nevstúpite priamo z ulice, ale zo spoločných chodieb a schodísk, tepelná izolácia vchodových dverí nie je tak vyžadovaná ako pri domoch.

  3.2. Vstupné dvere z materiálu (plastové, drevené, hliníkové)

  Estetický vzhľad a užitočnosť závisia od materiálu, z ktorého sú predné dvere vyrobené. Možnosť kombinovať rôzne materiály a využiť širokú škálu farieb, z ktorých si môžete vybrať, vám umožňuje prispôsobiť vzhľad dverí k budove. Každý materiál má však svoje výhody a nevýhody.

  Drevené vchodové dvere
  V prípade drevených dverí dodávatelia zdôrazňujú ekológiu a šetrnosť k životnému prostrediu. Drevo je prírodný, teplý materiál, ktorý má priaznivý vplyv na blaho ľudí a klímu v budove. Pokiaľ ide o izoláciu, kvalitné drevené dvere nezaostávajú za dverami z iných materiálov. Napriek tomu, že drevo je skutočne citlivejšie na počasie, drevené dvere majú životnosť aj celé desaťročia.

  Plastové vchodové dvere
  Na slovenskom trhu je k dispozícii množstvo výrobcov plastových dverí. Skutočnosťou je, že plastové vchodové dvere sú najúspornejšie z dôvodu menej komplikovanej konštrukcie. Plastové dvere však môžu ponúknuť vynikajúcu izoláciu a ich výhody zahŕňajú okrem nízkej ceny aj vonkajšiu odolnosť a ľahkú údržbu. Vzhľadom k veľkému počtu výrobcov vám odporúčame venovať väčšiu pozornosť spoľahlivosti výrobcu (záruka, osvedčenia, inštalácia, servis) pri nákupe plastových dverí.

  Hliníkové vchodové dvere
  Zo všetkých troch najbežnejších materiálov je hliník najdrahší, najodolnejší s najdlhšou životnosťou. Môže sa používať samostatne alebo v kombinácii s drevom, čo okrem príjemných vizuálnych riešení rozširuje aj možnosti využitia. Hliník je na vonkajšej strane a masívne a pevné drevo vo vnútri. Hliníkové vchodové dvere spadajú do vyššej cenovej kategórie a zachovávajú si svoj dobrý vzhľad aj po desaťročiach používania.

  4. Vchodové dvere a trendy 2019/2020

  4.1. Sklenené vchodové dvere

  Viac skla znamená viac svetla! Celosklenené vchodové dvere so sklenenou výplňou, toto je najväčší trend za posledných niekoľko rokov. S rôznymi možnosťami kombinovania skla s inými materiálmi dosahujeme zaujímavé dizajnové riešenia, ktoré zvyšujú dojem z celého vchodu.

  4.2. Vchodové dvere a farby

  Obvyklý spôsob myslenia je, že vchodové dvere sa musia zhodovať s ostatnými fasádnymi výrobkami. Odvážnejší spôsob myslenia, ktorý je čoraz obľúbenejší, je zdôrazniť vchod a dvere farbou! Smelo do toho!

  4.3. Čisté línie u vchodových dverí

  Čisté línie pomaly prevyšujú tradičný štýl predných dverí. Jednoduchá geometria, ploché povrchy, minimalistický vzhľad.

  4.4. Veľké rozmery

  Zdá sa, že veľké dvere zlepšujú celkový vzhľad vchodu a umožňujú viac svetla. Väčšie, najmä širšie vchodové dvere zároveň zvyšujú funkčnosť, pretože uľahčujú prenášanie nábytku, prepravu vozíka atď.

  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Vchodové dvere?

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  Chcem ponuku od poskytovateľov
  Posledné zverejnené dopyty

  Vchodove dvere do bytu

  Vchodove dvere so zarubnou do bytoveho domu. 900 € do 1500 €

  ........

  Výmena bytových dverí

  Potrebujem vymeniť staré vchodové dvere do bytu, myslím že sú protipožiarne vymeniť za nové, staré netesnia, zasekávajú sa. 1080 € do 1800 €

  ........

  vchodove bytove dvere

  Dobrý deň prajem

  potrebujem niekoho na vymenu vchodových dverí so zarubnou 1350 € do 2250 €

  ........

  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Cena, Dodanie a montáž pivničných dverí vrátane vložky a zámku, 1 ks
  Vchodové dvere, Zvolen

  720 € do 1200 €

  Cena, Vymena vchodovych zarubni bytu, 1 ks
  Vchodové dvere, Dubnica nad Váhom

  270 € do 450 €

  Cena, Vchodové dvere, 1 ks
  Vchodové dvere, Čadca

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vchodove dvere, rodinny dom, 1
  Vchodové dvere, Šaštín

  1080 € do 1800 €

  Cena, Drevené vchodové dvere do domu, šírka dverí 80
  Vchodové dvere, Poprad

  1350 € do 2250 €

  Cena, Drevene vchodové dvere na mieru, cca 1 m x 2 m
  Vchodové dvere, Jurová

  2250 € do 3750 €

  Cena, Vchodové dvere do bytu, 80x200
  Vchodové dvere, Abrahám

  1350 € do 2250 €

  Cena, Komplet výmena bytových vchodových dverí vrátane nahodenie nových, 1
  Vchodové dvere, Nové Mesto nad Váhom

  1350 € do 2250 €

  Cena, Hliníkové okná + dvere do novostavby, cenová ponuka, 15 okien, 3 exteriérové dvere, 1 veľké terasové dvere
  Vchodové dvere, Liptovský Mikuláš

  36000 € do 60000 €

  Cena, Oprava a instalacia dveri a instalacia okna, 2
  Vchodové dvere, Zvolen

  1170 € do 1950 €

  Cena, Vchodové dvere bez montaze, 199 x 118 cm
  Vchodové dvere, Kováčová

  1800 € do 3000 €

  Cena, Vchodové dvere na byt, 1 ks
  Vchodové dvere, Púchov

  1350 € do 2250 €

  Cena, Hlinikove vchodové dvere do bytového domu, Po popise
  Vchodové dvere, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Nové vchodové dvere do bytu, zameranie, výmena zárubní, montáž , 1 ks
  Vchodové dvere, Bratislava

  1170 € do 1950 €

  Cena, Vchodove dvere nad schodisko vchod do zadnej pivnice, 1ks
  Vchodové dvere, Slovenské Nové Mesto

  1800 € do 3000 €

  Cena, Vchodove dvere, 200x80
  Vchodové dvere, Viničné

  900 € do 1500 €

  Cena, Vchodové dvere do bytu, 80 pravé
  Vchodové dvere, Dolný Kubín

  1125 € do 1875 €

  Cena, Vchodove dvere do bytu, 1x 80 cm
  Vchodové dvere, Poprad

  900 € do 1500 €

  Cena, Vchodove bezpecnostne dvere oceĺové, pravé10 so zárubňou, 1ks 100
  Vchodové dvere, Dunajská Streda

  1800 € do 3000 €

  Cena, Demontáž a montáž vchodovych dveri so zarubnou, Vchodove dvere na rodin.dome
  Vchodové dvere, Nemecká

  900 € do 1500 €

  Cena, Vchodové dvere , 1x
  Vchodové dvere, Senec

  1350 € do 2250 €

  Cena, Presklit vchodove dvere, 2×2..vyska-3m...(plna stena+dvere 0.90 +bocny svetlik)
  Vchodové dvere, Ždaňa

  900 € do 1500 €

  Cena, Interiérové ​​dvere, 4ks dveri so zarubnami
  Vchodové dvere, Bratislava

  450 € do 750 €

  Cena, Plastové / hliníkové vchodové dvere, 1 ks
  Vchodové dvere, Hlohovec

  1800 € do 3000 €

  Cena, Vchodove dvere do bytu, 1ks
  Vchodové dvere, Nové Zámky

  1080 € do 1800 €

  Cena, Vonkajšie vchodové dvere do bytu , Po popise
  Vchodové dvere, Ulič

  1080 € do 1800 €

  Cena, Výmena dverí , 900x2100 1kus
  Vchodové dvere, Zlaté Moravce

  90 € do 150 €

  Cena, Vchodové dvere aj s montážou., Vchodové dvere 90cm.
  Vchodové dvere, Nitra

  900 € do 1500 €

  Cena, Zamerať dvere, demontovať a namontovať, 1 vchodové dvere v paneláku
  Vchodové dvere, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Ponuka a montáž okien, dverí, garážovej brány , 8x veľké okno, 3x malé okno, 1x garážová brána, 2x vchodové dvere, 1x terasové dvere
  Vchodové dvere, Bytča

  4500 € do 7500 €

  Cena, Vchodové dvere , 1
  Vchodové dvere, Levice

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vchodove dvere vonkajsie, 2x 200x80
  Vchodové dvere, Bratislava

  2250 € do 3750 €

  Cena, Vchodové dvere 2350x1500 + svetlíky , 1
  Vchodové dvere, Vyšný Kubín

  1125 € do 1875 €

  Cena, Výmena vchodových dverí , 1
  Vchodové dvere, Prešov

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vymena vchodovych dveri na byte., 2
  Vchodové dvere, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vchodove dvere na chatu, 1 ks
  Vchodové dvere, Devičany

  1215 € do 2025 €  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Vchodové dvere cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  478+ spoločnosťami pre Vchodové dvere
  Bezplatná služba
  Bez provízií
  Získaj ponuku
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené