Vchodové dvere cena

Ceny vchodových dverí sa líšia podľa druhu materiálu, rozmerov vchodových dverí, podielu zasklenia, výzdoby, bezpečnostných prvkov a výrobcu. Na trhu k najlacnejším dverám patria plastové vchodové dvere, za ktoré v priemere zaplatíte 250 až 750 EUR. Ceny drevených vchodových dverí sa pohybujú v rozmedzí 650 až 1500 EUR. Hliníkové vchodové dvere sú o niečo drahšie: približne 800 až 2000 EUR. Za kombináciu dreva a hliníka zaplatíte 1500 až 2500 EUR.

Komu zveriť výrobu alebo obstaranie vchodových dverí? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom vchodových dverí vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA PLASTOVÉ DOMOVÉ DVERE


Cena plastových domových dverí.Cena za dodávku a montáž plastových vchodových dverí, štandardné rozmery 100 x 210 cm, s tepelnou a zvukovou izoláciou.

700.00 €/kus

VEĽMI NÍZKA CENA
€/kus

STREDNÁ CENA
1500.00 €/kus

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za dodávateľa, montéra vchodových ​​dverí

OSTATNÉ CENY ZA VCHODOVÉ DVERE

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Drevené vchodové dvere

Cena za dodávku a montáž drevených vchodových dverí, štandardné rozmery 100 x 210 cm, vrátane tepelnej a zvukovej izolácie.€/kus

kus
dopyt

Hliníkové vchodové dvere

Cena hliníkových vchodových dverí. Cena za hliníkové vchodové dvere s klasickým kovaním a kľučkou z nerezu a nízkim hliníkovým prahom s tepelným spojom 100 x 210 cm. Cena za dvere bez skiel a s montážou.€/kpl

kpl
dopyt

Drevo-hliníkové vchodové dvere

Cena za dodávku a montáž drevo-hliníkových vchodových dverí, štandardné rozmery 100 x 210 cm, vrátane tepelnej a zvukovej izolácie.€/kus

kus
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Plastové vchodové dvere


Cena plastových vchodových ​​dverí je závislá od tepelnej a zvukovej priepustnosti, veľkosti dverí, ...

Skontrolovať tiež: Plastové vchodové dvere cena

Hliníkové vchodové dvere


Ceny hliníkových vchodových dverí sa líšia podľa druhu materiálu (hliník, drevo-hliník), rozmeru vch...

Skontrolovať tiež: Hliníkové vchodové dvere cena

Drevené vchodové dvere


Cena drevených vchodových dverí závisí od druhu dreva, rozmerov vchodových dverí, podielu zasklenia,...

Skontrolovať tiež: Drevené vchodové dvere cena

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Vchodové dvere - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Čo musíme vedieť pred zakúpením vchodových dverí?

1.1. Zabezpečenie vchodových dverí

Vzhľadom k tomu, že vchodové dvere predstavujú prístup do vnútra nášho domu alebo bytu, musíme sa uistiť, že sú bezpečné. Moderné vchodové dvere poskytujú bezpečnosť pomocou použitia odolných a pevných materiálov, z ktorých sú vyrobené, ako aj spôsob bezpečného zamykania. Dnes sa okrem obvyklého kľúčového zámku dajú dvere uzamknúť pohodlnejšie napr. elektronickým zámkom na karte, kóde, telefóne alebo odtlačkom prsta. Výhodou elektronického zámku je to, že vám umožňuje sledovať a kontrolovať, kto a kedy vstúpi a odíde. Okrem toho sú odolnejšie a trvalejšie ako klasické zámky. Ak stratíme kľúč, musíme vymeniť zámok ale v prípade elektronického zámku sa stratený kľúč alebo karta vymaže iba zo zoznamu povolení pre vstup. Z dôvodu všetkých opísaných výhod sa stále viac ľudí rozhoduje pre elektronické zámky, a to aj napriek vyššej cene.

Pri vchodových dverách prijímame návštevy a cez ne vstupujeme do nášho domu
Pri vchodových dverách prijímame návštevy a cez ne vstupujeme do nášho domu

1.2. Tepelná izolácia vchodových dverí

Vchodové dvere, podobne ako okná a iné stavebné prvky, výrazne ovplyvňujú energetické straty budovy. Tepelná izolácia vchodových dverí je ovplyvnená materiálmi, z ktorých sú dvere vyrobené, hrúbkou dverí a kvalitou montáže dverí. Dnes sú k dispozícii vchodové dvere, ktoré umožňujú minimálne tepelné straty, ktoré by v prípade pasívnych domov mali byť nižšie ako Ud = 0,8 W / m2K. Takáto izolácia sa dosiahne špeciálnym izolačným plnivom v dverovom krídle. Hrúbka takýchto dverí je tiež väčšia ako hrúbka ostatných dverí. Vchodové dvere sú však jedným zo slabších prvkov izolácie domu alebo bytu, preto je stále bežné riešenie na zníženie tepelných strát, nevyhrievané závetrie.

1.3. Zvuková izolácia vchodových dverí

Zvuková izolácia vchodových dverí je faktorom, ktorý významne ovplyvňuje kvalitu bývania v byte alebo dome. Okrem materiálu, z ktorého sú dvere vyrobené, a ich hrúbky, zohrávajú pri poskytovaní zvukovej izolácie kľúčovú úlohu kvalita konštrukcie dverí a montáž dverí s dobrým utesnením povrchov.

1.4. Protipožiarne dvere

Protipožiarne dvere bránia šíreniu požiaru do budovy alebo do iných miestností v budove. Protipožiarnymi dvermi sú obvykle vybavené verejné budovy a podniky, ale protipožiarne dvere sa dajú montovať aj v obytných budovách aby sa zabezpečila väčšia bezpečnosť. Certifikované protipožiarne dvere zadržia oheň minimálne 30 minút, sú obohatené o ďalšie vložky a bezpečnostné prvky.

1.5. Vzhľad dverí

Vchodové dvere sa musia podriadiť celkovému vzhľadu domu alebo spoločného schodiska v bytovke a musia vzhľad doplňovat alebo v lepšom prípade vzhľad modernizovať. Dodávatelia vstupných dverí preto ponúkajú široký výber rôznych možností farieb a dizajnu vstupných dverí. Ak i napriek širokej ponuke tipizovaných dverí sa nám nepodarí nájsť tie pravé, môžeme si tiež objednať dvere na mieru.

2. Výber dodávateľov a výrobcov vchodových dverí

Či už ste majiteľom novostavby alebo renovujete dom alebo byt, pri hľadaní dodávateľov a výrobcov vchodových dverí budete mať dlhý zoznam. Konkurencia je veľká. Ako si teda vybrať tie správne?

K modernému domu sa hodia moderné dvere
K modernému domu sa hodia moderné dvere

2.1. Záruka, záručná doba

Prvým znakom označujúcim kvalitu produktu môže byť záručná doba. Kvalitní poskytovatelia vchodových dverí ponúkajú na svoje výrobky desať alebo viac systémových záruk. Predné dvere musia byť počas záručnej doby bez vizuálnych alebo funkčných porúch. Takáto dlhá životnosť je možná iba s použitím kvalitných materiálov a spracovania.

2.2. Vlastný montážny tím a služba servis dverí

Kvalitná montáž je mimoriadne dôležitým faktorom. Zlá montáž môže negatívne ovplyvniť všetky výhody kvalitných vchodových dverí! Preto je nevyhnutné, aby dodávateľ mal vlastný montážny tím alebo tímy a nespolupracoval so subdodávateľmi. Len tak si môže udržať kontrolu nad celým procesom montáže až do posledného okamžiku, dôležitá je aj kvalita materiálu určená pre montáž (skrutky a ďalšie príslušenstvo). Iba týmto spôsobom je možné zaručiť kvalitu dverí. Je tiež dôležité, aby bol vždy k dispozícii servisný tím, ktorý zaistí rýchlu a účinnú opravu akýchkoľvek porúch.

2.3. Certifikáty kvality

Kvalitu dodávateľa potvrdzujú aj osvedčenia alebo sprievodná dokumentácia, ktorú dodávateľ dáva klientovi k nahliadnutiu počas prípravy ponuky, alebo pri ukončení prác. Okrem technických špecifikácií výrobku sú to (v závislosti od zvolených dverí) ešte energetické osvedčenie, bezpečnostné osvedčenie, protipožiarne osvedčenie a ďalšie.

3. Rôzne prevedenie vchodových dverí

3.1. V závislosti od typu objektu

Vchodové dvere domu majú veľmi odlišný vzhľad a použiteľnosť ako ostatné dvere domu.

Vchodové dvere do domu
Vchodové dvere do domu je široký výber a každý model dverí má množstvo úprav. To vám umožní vybrať si z rôznych materiálov a farieb. Predné dvere domu sú často tiež presklené alebo majú presklenú plochu nad alebo vedľa dverí. Vchodové dvere do domu majú obvykle silnejšiu konštrukciu a sú dobre tepelne a zvukovo izolované.

Vchodové dvere do bytu
Vchodové dvere do bytu sú zvyčajne menšie ako vchodové dvere do domu, sú vizuálne jednoduchšie, zvyčajne z jedného materiálu, v jednej farbe, bez sklenených povrchov. Vzhľadom na to, že do bytov nevstúpite priamo z ulice, ale zo spoločných chodieb a schodísk, tepelná izolácia vchodových dverí nie je tak vyžadovaná ako pri domoch.

3.2. Vstupné dvere z materiálu (plastové, drevené, hliníkové)

Estetický vzhľad a užitočnosť závisia od materiálu, z ktorého sú predné dvere vyrobené. Možnosť kombinovať rôzne materiály a využiť širokú škálu farieb, z ktorých si môžete vybrať, vám umožňuje prispôsobiť vzhľad dverí k budove. Každý materiál má však svoje výhody a nevýhody.

Drevené vchodové dvere
V prípade drevených dverí dodávatelia zdôrazňujú ekológiu a šetrnosť k životnému prostrediu. Drevo je prírodný, teplý materiál, ktorý má priaznivý vplyv na blaho ľudí a klímu v budove. Pokiaľ ide o izoláciu, kvalitné drevené dvere nezaostávajú za dverami z iných materiálov. Napriek tomu, že drevo je skutočne citlivejšie na počasie, drevené dvere majú životnosť aj celé desaťročia.

Plastové vchodové dvere
Na slovenskom trhu je k dispozícii množstvo výrobcov plastových dverí. Skutočnosťou je, že plastové vchodové dvere sú najúspornejšie z dôvodu menej komplikovanej konštrukcie. Plastové dvere však môžu ponúknuť vynikajúcu izoláciu a ich výhody zahŕňajú okrem nízkej ceny aj vonkajšiu odolnosť a ľahkú údržbu. Vzhľadom k veľkému počtu výrobcov vám odporúčame venovať väčšiu pozornosť spoľahlivosti výrobcu (záruka, osvedčenia, inštalácia, servis) pri nákupe plastových dverí.

Hliníkové vchodové dvere
Zo všetkých troch najbežnejších materiálov je hliník najdrahší, najodolnejší s najdlhšou životnosťou. Môže sa používať samostatne alebo v kombinácii s drevom, čo okrem príjemných vizuálnych riešení rozširuje aj možnosti využitia. Hliník je na vonkajšej strane a masívne a pevné drevo vo vnútri. Hliníkové vchodové dvere spadajú do vyššej cenovej kategórie a zachovávajú si svoj dobrý vzhľad aj po desaťročiach používania.

4. Vchodové dvere a trendy 2019/2020

4.1. Sklenené vchodové dvere

Viac skla znamená viac svetla! Celosklenené vchodové dvere so sklenenou výplňou, toto je najväčší trend za posledných niekoľko rokov. S rôznymi možnosťami kombinovania skla s inými materiálmi dosahujeme zaujímavé dizajnové riešenia, ktoré zvyšujú dojem z celého vchodu.

4.2. Vchodové dvere a farby

Obvyklý spôsob myslenia je, že vchodové dvere sa musia zhodovať s ostatnými fasádnymi výrobkami. Odvážnejší spôsob myslenia, ktorý je čoraz obľúbenejší, je zdôrazniť vchod a dvere farbou! Smelo do toho!

4.3. Čisté línie u vchodových dverí

Čisté línie pomaly prevyšujú tradičný štýl predných dverí. Jednoduchá geometria, ploché povrchy, minimalistický vzhľad.

4.4. Veľké rozmery

Zdá sa, že veľké dvere zlepšujú celkový vzhľad vchodu a umožňujú viac svetla. Väčšie, najmä širšie vchodové dvere zároveň zvyšujú funkčnosť, pretože uľahčujú prenášanie nábytku, prepravu vozíka atď.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMHLINIKOVE VCHODOVÉ DVERE DO BYTOVÉHO DOMU

Dobry deň.

potrebujem majstra pre hlinikove vchodové dvere do bytového domu s magnetickým zámkom. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1350 1 do 2250 €


........

NOVÉ VCHODOVÉ DVERE DO BYTU, ZAMERANIE, VÝMENA ZÁRUBNÍ, MONTÁŽ

Dobrý deň.

potrebujem vchodové dvere. Rozmer neviem presný. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
1170 1 do 1950 €


........

VCHODOVE DVERE NAD SCHODISKO VCHOD DO ZADNEJ PIVNICE

Dobry deň.

potrebujem majstra 2 kridlove dvere kovove z drevom. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1800 1 do 3000 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, VCHODOVE DVERE, 200X80
Vchodové dvere, Viničné

900 € do 1500 €

CENA, VCHODOVÉ DVERE DO BYTU, 80 PRAVÉ
Vchodové dvere, Dolný Kubín

1125 € do 1875 €

CENA, VCHODOVE DVERE DO BYTU, 1X 80 CM
Vchodové dvere, Poprad

900 € do 1500 €

CENA, VCHODOVE BEZPECNOSTNE DVERE OCEĹOVÉ, PRAVÉ10 SO ZÁRUBŇOU, 1KS 100
Vchodové dvere, Dunajská Streda

1800 € do 3000 €

CENA, DEMONTÁŽ A MONTÁŽ VCHODOVYCH DVERI SO ZARUBNOU, VCHODOVE DVERE NA RODIN.DOME
Vchodové dvere, Nemecká

900 € do 1500 €

CENA, VCHODOVÉ DVERE , 1X
Vchodové dvere, Senec

1350 € do 2250 €

CENA, PRESKLIT VCHODOVE DVERE, 2×2..VYSKA-3M...(PLNA STENA+DVERE 0.90 +BOCNY SVETLIK)
Vchodové dvere, Ždaňa

900 € do 1500 €

CENA, INTERIÉROVÉ ​​DVERE, 4KS DVERI SO ZARUBNAMI
Vchodové dvere, Bratislava

450 € do 750 €

CENA, PLASTOVÉ / HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE, 1 KS
Vchodové dvere, Hlohovec

1800 € do 3000 €

CENA, VCHODOVE DVERE DO BYTU, 1KS
Vchodové dvere, Nové Zámky

1080 € do 1800 €

CENA, VONKAJŠIE VCHODOVÉ DVERE DO BYTU , PO POPISE
Vchodové dvere, Ulič

1080 € do 1800 €

CENA, VÝMENA DVERÍ , 900X2100 1KUS
Vchodové dvere, Zlaté Moravce

90 € do 150 €

CENA, VCHODOVÉ DVERE AJ S MONTÁŽOU., VCHODOVÉ DVERE 90CM.
Vchodové dvere, Nitra

900 € do 1500 €

CENA, ZAMERAŤ DVERE, DEMONTOVAŤ A NAMONTOVAŤ, 1 VCHODOVÉ DVERE V PANELÁKU
Vchodové dvere, Bratislava

1350 € do 2250 €

CENA, PONUKA A MONTÁŽ OKIEN, DVERÍ, GARÁŽOVEJ BRÁNY , 8X VEĽKÉ OKNO, 3X MALÉ OKNO, 1X GARÁŽOVÁ BRÁNA, 2X VCHODOVÉ DVERE, 1X TERASOVÉ DVERE
Vchodové dvere, Bytča

4500 € do 7500 €

CENA, VCHODOVÉ DVERE , 1
Vchodové dvere, Levice

1350 € do 2250 €

CENA, VCHODOVE DVERE VONKAJSIE, 2X 200X80
Vchodové dvere, Bratislava

2250 € do 3750 €

CENA, VCHODOVÉ DVERE 2350X1500 + SVETLÍKY , 1
Vchodové dvere, Vyšný Kubín

1125 € do 1875 €

CENA, VÝMENA VCHODOVÝCH DVERÍ , 1
Vchodové dvere, Prešov

1350 € do 2250 €

CENA, VYMENA VCHODOVYCH DVERI NA BYTE., 2
Vchodové dvere, Bratislava

1350 € do 2250 €

CENA, VCHODOVE DVERE NA CHATU, 1 KS
Vchodové dvere, Devičany

1215 € do 2025 €

CENA, VÝMENA VCHODOVÝCH DVOJKRÍDLOVÝCH DVERÍ, 1
Vchodové dvere, Silica

1350 € do 2250 €

CENA, VCHODOVÉ DVERE Z MASÍVU, NAJLEPŠIE DUB ALEBO BUK., PO POPISE
Vchodové dvere, Beluj

1350 € do 2250 €

CENA, DREVENÉ VCHODOVÉ DVERE OPRAVIŤ, JEDEN KUS
Vchodové dvere, Nitra

180 € do 300 €

CENA, ODHLUČNENÉ DVERE DO BYTU, 1 KUS DVERÍ
Vchodové dvere, Brezno

540 € do 900 €

CENA, VCHODOVE PROTIPOZIARNE DVERE SO ZARUBNOU , 1KS
Vchodové dvere, Turany

1980 € do 3300 €

CENA, VCHODOVÉ DVERE NA MIERU , 2X 158 X90 CM
Vchodové dvere, Vranie

900 € do 1500 €

CENA, DVERE DO BYTU- VCHODOVÉ , 1
Vchodové dvere, Svidník

1125 € do 1875 €

CENA, VCHODOVÉ DVERE, 1,3M SIRKA X 2,3M VYSKA
Vchodové dvere, Hudcovce

1260 € do 2100 €

CENA, VÝROBA DREVENÝCH DVOJKRÍDLOVÝCH DVERÍ, ŠÍRKA 1500, VÝŠKA 2200
Vchodové dvere, Liptovské Revúce

1350 € do 2250 €

CENA, VCHODOVÉ DVERE DREVENE, PO POPISE
Vchodové dvere, Liptovský Peter

1170 € do 1950 €

CENA, NOVE VCHODOVE DVERE DO BYTU V PANELAKU. , 1
Vchodové dvere, Svidník

1170 € do 1950 €

CENA, VCHODOVÉ DVERE, 1
Vchodové dvere, Prievidza

90 € do 150 €

CENA, 2X VCHODOVE DVERE DO PODKROVIA , 2 KS
Vchodové dvere, Modrová

2250 € do 3750 €

CENA, BIELE VCHODOVÉ DVERE VONKAJŠIE, 1KS ZÁRUBŇA , 1 KS DVERE 100
Vchodové dvere, Rožňava

810 € do 1350 €

CENA, PLASTOVE VCHODOVE DVERE, 1 KS VCHODOVE DVERE , ROZMER CCA 100 ×215
Vchodové dvere, Blatné

990 € do 1650 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Vchodové dvere cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

396+ SPOLOČNOSŤAMI PRE VCHODOVÉ DVERE
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti VCHODOVÉ DVERE?

 • Vchodové dvere Bratislava
 • Vchodové dvere Banská Bystrica
 • Vchodové dvere Košice
 • Vchodové dvere Nitra
 • Vchodové dvere Prešov
 • Vchodové dvere Žilina
 • Vchodové dvere Bardejov
 • Vchodové dvere Humenné
 • Vchodové dvere Komárno
 • Vchodové dvere Levice
 • Vchodové dvere Liptovský Mikuláš
 • Vchodové dvere Lučenec
 • Vchodové dvere Martin
 • Vchodové dvere Michalovce
 • Vchodové dvere Nové Zámky
 • Vchodové dvere Piešťany
 • Vchodové dvere Poprad
 • Vchodové dvere Považská Bystrica
 • Vchodové dvere Prievidza
 • Vchodové dvere Ružomberok
 • Vchodové dvere Spišská Nová Ves
 • Vchodové dvere Topoľčany
 • Vchodové dvere Trenčín
 • Vchodové dvere Trnava
 • Vchodové dvere Zvolen
 • Vchodové dvere Bánovce nad Bebravou
 • Vchodové dvere Brezno
 • Vchodové dvere Bytča
 • Vchodové dvere Čadca
 • Vchodové dvere Detva
 • Vchodové dvere Dolný Kubín
 • Vchodové dvere Dunajská Streda
 • Vchodové dvere Galanta
 • Vchodové dvere Gelnica
 • Vchodové dvere Hlohovec
 • Vchodové dvere Ilava
 • Vchodové dvere Kežmarok
 • Vchodové dvere Krupina
 • Vchodové dvere Kysucké Nové Mesto
 • Vchodové dvere Levoča
 • Vchodové dvere Malacky
 • Vchodové dvere Medzilaborce
 • Vchodové dvere Myjava
 • Vchodové dvere Námestovo
 • Vchodové dvere Nové Mesto nad Váhom
 • Vchodové dvere Partizánske
 • Vchodové dvere Pezinok
 • Vchodové dvere Poltár
 • Vchodové dvere Púchov
 • Vchodové dvere Revúca
 • Vchodové dvere Rimavská Sobota
 • Vchodové dvere Rožňava
 • Vchodové dvere Sabinov
 • Vchodové dvere Šaľa
 • Vchodové dvere Senec
 • Vchodové dvere Senica
 • Vchodové dvere Skalica
 • Vchodové dvere Snina
 • Vchodové dvere Sobrance
 • Vchodové dvere Stará Ľubovňa
 • Vchodové dvere Stropkov
 • Vchodové dvere Svidník
 • Vchodové dvere Trebišov
 • Vchodové dvere Turčianske Teplice
 • Vchodové dvere Tvrdošín
 • Vchodové dvere Veľký Krtíš
 • Vchodové dvere Vranov nad Topľou
 • Vchodové dvere Žarnovica
 • Vchodové dvere Žiar nad Hronom
 • Vchodové dvere Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené