Záhradné chatky, záhradné domčeky cena

  Koľko stojí záhradná chatka? Závisí od toho, či chcete typovú záhradnú chatku alebo vyrobenú na mieru, ďalej od materiálu (drevo, tehly, kov), základov, vybavenia chatky, elektrifikácie a samozrejme od dodávateľa. Dodávka a montáž drevenej záhradnej chatky 200 x 200 cm je okolo1000 - 2500 EUR/kus. Aby ste sa dozvedeli presnú cenu, pošlite dopyt našim overeným dodávateľom záhradných chatiek. Pripravili sme pre vás niekoľko rád o záhradných domčekoch.

  POSLAŤ DOPYT REALIZÁTOROM >

  CENA ZÁHRADNÉHO DOMČEKA


  Cena za záhradný domček. Dodávka a montáž dreveného záhradného domčeka 200 x 200 cm

  1000.00 €/kus

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/kus

  STREDNÁ CENA
  2500.00 €/kus

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Záhradné chatky, záhradné domčeky cena

  OSTATNÉ CENY ZA ZÁHRADNÉ DOMČEKY, CHATKY

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  SPOLU:
  POSLAŤ DOPYT >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Záhradné domčeky, chatky - všetko, čo potrebujeme vedieť

  Zdá sa, že záhradné pergoly sú momentálne v trende, ale môžete namietať, že nikdy vôbec nevyšli z módy. Prečo sú teda záhradné domčeky také populárne? Mať záhradný prístrešok je ako mať psa - keď už jedného máme, nevieme, ako sme vôbec dokázali bez neho žiť. Naše záhradné domčeky sa stávajú našim útočiskom, našou svätyňou - únikom z každodenného stresu. Či už je to miesto na záhradníctvo, meditáciu, tvorenie, hranie, varenie, čítanie alebo jednoducho únik od všedných povinností ... jednoducho nemôžeme poprieť, že kôlňa je oveľa viac než len štyri krehké drevené steny a strecha na okraji záhrady.

  Naše záhradné domčeky sa stávajú našim útočiskom, našou svätyňou - únikom z každodenného stresu..
  Naše záhradné domčeky sa stávajú našim útočiskom, našou svätyňou - únikom z každodenného stresu..

  1. Záhradné domčeky - čo potrebujeme vedieť?

  1.1 Hrúbka steny dreveného záhradného domčeka

  Na veľkosť vášho altánu má vplyv niekoľko faktorov. Prvým faktorom je to, na aký účel záhradný domček potrebujete, druhým faktorom je to, koľko miesta máte k dispozícii na založenie záhradného domčeka, a tretím faktorom je to, koľko peňazí ste mu venovali. Veľkosť drevostavby ovplyvňuje požadovanú hrúbku steny, ktorá musí zabezpečiť pevnosť, bezpečnosť a stabilitu budovy. Hrúbky steny sú k dispozícii v rozmedzí od 28 do 70 mm. Menšia hrúbka steny až 34 mm zodpovedá malým sezónnym budovám do veľkosti 9 m2. Životnosť tenších stien je kratšia a taktiež poskytujú budove menšiu pevnosť. Vonkajšia teplota s tenšími stenami má väčší vplyv na vnútornú teplotu v budove. Tento typ budovy je samozrejme tiež lacnejší ako stavba s ​​hrubšími stenami. Priemerná hrúbka steny 40 - 50 mm je vhodná pre sezónne budovy o veľkosti 10 až 25 metrov štvorcových. Spravidla tiež obsahujú okná a dvere s dvojitým zasklením. Tento typ zariadenia je pevný a má dlhú životnosť. Záhradné domčeky s rozlohou 30 m2 a viac vyžadujú hrubé pevné steny.

  1.2 Budeme záhradný domček využívať iba sezónne alebo celoročne?

  Ak chcete svoj záhradný domček využívať po celý rok, je vhodné rozhodnúť sa pre hrubšie steny, dvojité zasklenie a dodatočnú izoláciu. Musíte tiež vybaviť dom vykurovacím systémom. Tepelná izolácia, minerálna vlna v kotúčoch je potrebná predovšetkým na izoláciu striech a podláh. Na vykurovanie môžete použiť elektrický radiátor, namontovať krb alebo budovu vybaviť solárnymi článkami. Je tiež dôležité zabezpečiť vetranie pomocou prieduchov, ktoré odvádzajú vlhkosť. Na izoláciu stien môžete použiť polyamidový obklad, ktorý tiež zabráni prievanu.

  1.3 Štýl záhradného domčeka

  Pri výbere štýlu vášho záhradného domčeka si môžete zvoliť štýl, ktorý bude ladiť so štýlom vášho domova, alebo si môžete zvoliť štýl, ktorý sa úplne líši od štýlu vášho domu. V tomto druhom prípade venujte pozornosť skutočnosti, že štýl altánu bude skutočne kontrastný a nebude konkurovať štýlu vášho domova.

  1.4 Záhradný domček vyrobený na mieru?

  Dnes nájdete na trhu veľa poskytovateľov záhradných domčekov, ktorí ponúkajú stovky modelov štandardných montovaných domov. To znamená, že takmer určite nájdete model, ktorý vyhovuje vašim potrebám a túžbam. Niektorí poskytovatelia však umožňujú aj určité úpravy štandardných zariadení. Ak chcete napríklad dvojité zasklenie, namiesto jedného vás určite poteší určitá zmena vonkajších rozmerov, zmena štýlu okien alebo dverí, zmena hrúbky stien atď. V prípade, že sa rozhodnete vykonať úpravy, cena zariadenia bude asi o 20% vyššia a dodacia lehota bude o niekoľko týždňov dlhšia. Výsledkom však bude záhradný domček s jedinečným vzhľadom šitý na mieru vašim potrebám.

  2. Altánok - mali by sme si ho postaviť sami alebo najať odborníka?

  Ak ste sa rozhodli kúpiť záhradný montovaný dom v súprave, ak máte nejaké predchádzajúce skúsenosti, napríklad s montážou nábytku, môžete si ho jednoducho namontovať sami. Bude to trvať pár dní až týždeň. Na prácu budete potrebovať ďalšie ruky a niekoľko nástrojov, ako napríklad ručnú pílu, skrutkovač, gumovú paličku, kladivo, vodováhu, meraciu pásku, vŕtačku, nôž, kliešte a rebrík. Všetky potrebné komponenty, podrobné plány a pohodlné inštalačné pokyny sú súčasťou sady záhradného domčeka. Ak nemáte potrebné skúsenosti alebo čas na to, aby ste si prácu mohli urobiť sami, môžete si objednať profesionálnu inštaláciu u vybraného poskytovateľa vášho montovaného domu. Práce napokon vyžadujú dobré všeobecné znalosti. Môžete čakať, že budete musieť vložiť stovky klincov a skrutiek, vyrovnať ich, vyrezať určité komponenty na správnu veľkosť a podobne.

  3. Ktorý záhradný domček je pre vás najlepší?

  Mysleli by ste si, že nákup záhradnej búdy je veľmi jednoduchý. Vyberiete si ten, ktorý sa vám páči, vo veľkosti, ktorá vám vyhovuje a už máte vlastný záhradný domček. Predtým, ako sa s hotovosťou rozídete, musíte však vedieť niekoľko faktov.

  3.1 Drevené záhradné domčeky

  Väčšina záhradných domčekov je vyrobená z dreva - najlacnejšie sú vyrobené z mäkkého dreva, napríklad z borovicového alebo smrekového dreva. Ak však chcete, aby vaša búda vydržala dlho a nepodľahla hnilobe, stojí za to odpočítať o niečo viac a zvoliť si kvalitné a upravené drevo, ako je smrekovec alebo cédrové drevo. Výhodou drevenej búdy je, že je vyrobená z prírodného materiálu a že vnútorná teplota búdy zostáva stabilná aj na vrchole leta. Jedinou nevýhodou dreva je, že sa zmrašťuje a rozpína ​​v dôsledku vlhkosti v dreve a meniacich sa poveternostných podmienok. Dobrou správou je, že zmeny sú iba dočasné a drevo sa nakoniec vráti do pôvodného stavu. Ak chcete prístrešok, ktorý nie je previsnutý, rozhodnite sa pre taký, ktorý má opláštenie z lamiel, ktoré majú pero a drážku.

  3.2 Kovové záhradné domčeky

  Kovové búdy sú odolné proti hnilobe a ľahko sa udržiavajú alebo ich vôbec nepotrebujú. Niektoré sú dokonca ohňovzdorné a odolné proti korózii. Vo vnútri bude v lete teplo a v zime chladno. Môžu sa vyskytnúť aj problémy s kondenzáciou, ktorá môže viesť ku korózii.

  3.3 Plastové záhradné domčeky

  Plastový prístrešok sa zvyčajne zostavuje najľahšie a nebude hniť, hrdzavieť ani nebude treba ho obnovovať. Musíte sa len ubezpečiť, že je stabilný a nefúkaný vetrom.

  4. Postavenie záhradnej búdy

  4.1 Povolenia na inštaláciu pre záhradnú búdu

  Ak váš altánok nie je väčší ako 20m2 a nie je určený na život podľa zákona, je to jedno z jednoduchých zariadení, na ktoré nepotrebujeme stavebné povolenie. Napriek tomu nie je dovolené postaviť takúto budovu, ak je v rozpore s územnými zákonmi. Pravidlá umiestňovania budov vo vesmíre určujú priestorové akty, ktoré je možné získať od príslušnej správnej jednotky. Tam môžete tiež požiadať o informácie o polohe, z ktorých budú zrejmé pravidlá. Niektoré samosprávy tiež zverejňujú na svojich webových stránkach svoje územnoplánovacie dokumenty a ďalšie nariadenia.

  4.2 Umiestnenie záhradnej búdy

  Ak svoj domček používate ako letný priestor, budete chcieť otočiť dvere a okná na juh, pretože tak získate najviac slnečného žiarenia. V opačnom prípade je najlepšie umiestniť domček do tieňa, aby sa v lete neprehrievala. Tiež stojí za zváženie, či vo svojom domčeku potrebujete elektrinu. Ak je to tak, umiestnite ho do blízkosti domu, aby ste sa vyhli prekopaniu celej záhrady pre káblové vedenie. Na inštaláciu elektriny z domu do záhrady a inštaláciu zásuviek a vypínačov potrebujete kvalifikovaného elektrikára.

  4.3 Záhradná búda

  Pred založením búdy sa uistite, či je pôda zbavená koreňov, pňov a iných zvyškov rastlín., Uistite sa, že vybrané miesto má dobrú drenáž a nie je náchylné na záplavy. Ak ste si kúpili malú búdu, pravdepodobne sa nebudete musieť báť položiť základ - môžete ju umiestniť priamo na terasu alebo na existujúci spevnený povrch. Pre väčšie prístrešky budete musieť pripraviť suchý, rovný a pevný podklad - napríklad betón alebo dlaždice.

  4.4 Elektrina v záhradnej búde

  Či už plánujete uskladniť elektrické náradie v záhradnej chatke alebo v nej vytvoriť kancelársky priestor, vo svojej kôlni budete potrebovať elektrické vedenie. Tu je niekoľko rád: - Nevyriešte problém s elektrinou inštaláciou predlžovacieho kábla z elektrickej siete do vašej búdy. Toto môže byť dočasné riešenie v suchom počasí, ale z dlhodobého hľadiska to nie je bezpečné alebo praktické riešenie. - Zvážte, na aký účel potrebujete v kôlni elektrinu. Ak je to iba osvetlenie a zásuvka alebo dve zásuvky, potom budete potrebovať podstatne menej napájacieho napätia ako v prípade plne funkčnej dielne, ktorá potrebuje elektrinu na osvetlenie, kúrenie a na stroje alebo nástroje. - Dodržujte predpisy, ktoré platia pre všetky domáce elektrické inštalácie. To zahŕňa položenie elektrického kábla najmenej meter hlboko od vášho domu k záhradnej búde. - Je lepšie nerobiť si elektrické vedenie sami. Ak chcete, aby sa práca vykonávala profesionálne a bezpečne, najmite si certifikovaného elektrikára, ktorý na konci práce poskytne potrebné osvedčenia. - Zvážte tiež alternatívne energetické systémy, ako sú solárne články alebo veterné generátory, ktoré napájajú váš záhradný domček.

  4.5 Chráňte svoju záhradnú búdu

  Výskum ukazuje, že až 20 % všetkých záhradných búd nie je uzamknutých - čo z nich robí ľahké ciele pre zlodejov. Našťastie existuje niekoľko krokov, ktoré môžete urobiť, aby ste sa ochránili pred zlodejmi:

  - Nainštalujte hrubé a odolné dvere prístrešku, ktoré sú odolné proti nárazom a fyzickému tlaku.

  - Na hercoch použite dobrý, silný zámok alebo hák proti krádeži, skrutky sú zakryté a nemožno ich odskrutkovať pomocou skrutkovača.

  - Dbajte tiež na to, aby sa závesy nedali ľahko odskrutkovať zakrytím bezpečnostnými zátkami.

  - Ak má vaša búda okná, zakryte ich v noci žalúziami.

  - Ak skladujete cenné veci v kôlni, zvážte inštaláciu okien z vrstveného skla, aby ste zvýšili bezpečnosť.

  - Predmety, ako sú bicykle, rebríky a kosačky, pripevnite na silné ukotvenie alebo ich spojte pomocou reťaze a zámku.

  - Označte predmety, ako sú náradie a kosačky, menom a PSČ, aby ste zabránili zlodejom.

  4.6 Údržba drevennej záhradnej búdy

  V drevených budovách sú bežné malé praskliny a uzliny. Tiež sa očakáva čiastočné zmrštenie alebo rozšírenie komponentov, ktoré sa však stabilizujú do jedného roka po inštalácii. potom bude možno potrebné vykonať určité úpravy, napríklad nastavenie okien a dverí, aby sa zabezpečila správna funkcia a zapadnutie. Vlhkosť výrazne ovplyvňuje drevo a môže ho poškodiť. Aby ste chránili svoju drevenú záhradnú búdu pred plesňami a hnilobou, je potrebné zabezpečiť niekoľko podmienok:

  1. Je dôležité umiestniť záhradný domček na vhodný podklad, čo znamená, že základové dosky musia byť zdvihnuté zo zeme o niekoľko centimetrov. To sa dosiahne položením bitúmenových pásov medzi základové dosky a základňu. Zaistíte tak, že sa drevo nedotýka trávy a zeme, je dobre vetrané a neplesnivie ani nehnije. ,

  2. V stenových doskách na podlahe a pod stropom je potrebné vyvŕtať niekoľko otvorov a namontovať do nich plastovú alebo kovovú mriežku. Zaistíte tak správne vetranie záhradného domčeka, ktoré zabráni hromadeniu vlhkosti vo vašej záhradnej búde.

  3. Je dôležité strechu záhradného domčeka poriadne prekryť strešnou lepenkou a ešte lepšie je, keď na lepenku pridáte vrstvu dlaždíc. ďalšia vrstva strešnej lepenky pre dobrú ochranu strechy.

  4. Drevená záhradná búda musí byť ihneď po inštalácii natretá niekoľkými vrstvami farby alebo ochranným náterom na drevo. Ak si vyberiete vysoko kvalitný ochranný náter, bude sa musieť obnovovať až po 5 - 6 rokoch.

  DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM  ZÁHRADNÚ CHATKU S TERASOU

  Dobrý deň prajem

  Potrebovali by sme na záhradku drevenú chatku s terasou o rozmeroch 600x400,z toho 200x400 by bola terasa. 1x dvere a 2x okno. Nemám výkres, mame nejakú z internetu, tak by sme chcely taku

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.


  3600 € do 6000 €


  ........

  ZAHRADNÁ CHATKA

  Dobrý deň prajem

  potrebujeme spoločnosť na zhotovenie záhradnéj chatky.
  Záhradná chatka, 1 dvere, 1 okno, terasa, hrubka dosky 45 mm

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 4500 € do 7500 €


  ........

  PRESTREŠENÝ DOMČEK PRE USKLADNENIE ZÁHR.POTRIEB

  Dobrý deň prajme

  potrebujeme majstra na zhotovenie komplet prestrešený domček pre uskladnenie záhr.potrieb
  Spevniť plochu napr.dlaždice strecha aj s odkvapom
  V prílohe je foto

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 4050 € do 6750 €


  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  CENA, DREVENÝ DOMČEK CCA 6*3 M, 6*3 M
  Záhradné domčeky, chatky, Hruštín

  9000 € do 15000 €

  CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK NA NÁRADIE, 2 M X 2 M
  Záhradné domčeky, chatky, Jacovce

  3150 € do 5250 €

  CENA, ZAHRADNÝ DOMČEK, 4X3, 4X4
  Záhradné domčeky, chatky, Rudno nad Hronom

  3600 € do 6000 €

  CENA, ZÁHRADNY DOMČEK S KRYTINOU, 3,5 X 4,5 M
  Záhradné domčeky, chatky, Prešov

  1350 € do 2250 €

  CENA, DREVENY ZAHRADNY DOMCEK, 11.25M2
  Záhradné domčeky, chatky, Chorvátsky Grob

  5400 € do 9000 €

  CENA, PRISTRESOK 7X3.5M A ZAHRADNY DOMCEK 3X3+1M NA DREVO STRIEŠKU, 2
  Záhradné domčeky, chatky, Hrubý Šúr

  5850 € do 9750 €

  CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK, 4X3 M
  Záhradné domčeky, chatky, Lúčky

  1800 € do 3000 €

  CENA, CELOROCNE OBYVATELNA CHATKA, PO POPISE
  Záhradné domčeky, chatky, Košecké Podhradie

  7200 € do 12000 €

  CENA, DREVENÁ LATRINA NA ZÁHRADU, PO POPISE
  Záhradné domčeky, chatky, Šaľa

  1350 € do 2250 €

  CENA, MONTOVANY ZAHRADNY DOMCEK, 20
  Záhradné domčeky, chatky, Senec

  1350 € do 2250 €

  CENA, PREDAJ A MONTÁŽ ZÁHRADNEJ CHATKY, 1
  Záhradné domčeky, chatky, Radvanovce

  1350 € do 2250 €

  CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK S PERGOLOU, 4900 X 3300 X 2150
  Záhradné domčeky, chatky, Košice

  1800 € do 3000 €

  CENA, ZAHRADNÁ CHATKA, 55M2
  Záhradné domčeky, chatky, Brezno

  1350 € do 2250 €

  CENA, POSTAVIŤ CHATKU, 24M2
  Záhradné domčeky, chatky, Púchov

  1350 € do 2250 €

  CENA, POSTAVIT NA KOMPLET ZAHRADNY DOMCEK, 5 M X 4 M
  Záhradné domčeky, chatky, Plavecký Štvrtok

  1800 € do 3000 €

  CENA, ZAHRADNÝ DOMČEK S TERASOU, 5X4 M
  Záhradné domčeky, chatky, Podhorany

  1800 € do 3000 €

  CENA, DREVENY ZAHRADNY DOMCEK, 12 M2
  Záhradné domčeky, chatky, Košická Polianka

  1800 € do 3000 €

  CENA, ZAHRADNY DOMCEK + PRISTRESOK, 1 + 1
  Záhradné domčeky, chatky, Bratislava

  1800 € do 3000 €

  CENA, STAVBA MUROVANEHO ZAHRADNEHO DOMCEKA, 25 M2
  Záhradné domčeky, chatky, Kalinkovo

  9000 € do 15000 €

  CENA, ZAKLADOVA DOSKA A ZAHRADNY DOMCEK, 25 METROV STVORCOVYCH (5X5)
  Záhradné domčeky, chatky, Kalinkovo

  1800 € do 3000 €

  CENA, ZAHRADNY DOMCEK - KOLNA, PO POPISE
  Záhradné domčeky, chatky, Bratislava

  2250 € do 3750 €

  CENA, ZAHRADNY DOMCEK, DREVO (OPASTENIE S OSB, FASADN OMIETKA). , 3.5X2.7 M (PULTOVA STRECHA)
  Záhradné domčeky, chatky, Nitra

  1350 € do 2250 €

  CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK NA NÁRADIE, 3 M2
  Záhradné domčeky, chatky, Trenčín

  1800 € do 3000 €

  CENA, ZAHRADNY DOMCEK, 3X3M,
  Záhradné domčeky, chatky, Miloslavov

  1800 € do 3000 €

  CENA, ZAHRADNY DOMCEK ROZMER , 4000X3000
  Záhradné domčeky, chatky, Jalovec

  1800 € do 3000 €

  CENA, ZÁHRADNÁ CHATKA DO 25 M2, 25 M STVORCOVYCH
  Záhradné domčeky, chatky, Košice

  1350 € do 2250 €

  CENA, DETSKÝ DOMČEK Z AGÁTU, 1 KS
  Záhradné domčeky, chatky, Skalica

  1800 € do 3000 €

  CENA, ZÁHRADNÁ CHATKA,, DO 23 M2
  Záhradné domčeky, chatky, Žilina

  1800 € do 3000 €

  CENA, DOMČEK NA NARADIE, 2-2 M
  Záhradné domčeky, chatky, Prešov

  1800 € do 3000 €

  CENA, CHATKU SO ZATEPLENÍM, CCA 50 M2
  Záhradné domčeky, chatky, Šajdíkove Humence

  2700 € do 4500 €

  CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK , 3 X 3 METRE, S JEDNÝMI DVERAMI A 2-MI OKIENKAMI
  Záhradné domčeky, chatky, Nová Baňa

  1350 € do 2250 €

  CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK, 3X2, 4X2,5 = LEN PRIBLIŽNE
  Záhradné domčeky, chatky, Pezinok

  2250 € do 3750 €

  CENA, DOMCEK S PULTOVOU STRECHOU A PRISTRESKOM NA DREVO, 4X3 DOMCEK, 1X3 PRISTRESOK
  Záhradné domčeky, chatky, Senec

  2250 € do 3750 €

  CENA, CHATKA 3X3 S PRISTREŠKOM Z DVOCH STRÁN OTVORENÝ TIEŽ 3X3 , 6M ( 3M CHATKA 3M TERASA ) OSTATNÉ CASTI 3 M
  Záhradné domčeky, chatky, Rožňava

  1800 € do 3000 €

  CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK BEZ PODLAHY SO STRECHOU., 3X3 M
  Záhradné domčeky, chatky, Špačince

  1350 € do 2250 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  ZÁHRADNÉ DOMČEKY, CHATKY CENNÍK

  SPOLUPRACUJEME S VIAC AKO 247 SPOLOČNOSŤAMI PRE ZÁHRADNÉ DOMČEKY, CHATKY


  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  HĽADÁME V LOKALITE
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU

  HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI ZÁHRADNÉ DOMČEKY, CHATKY?

 • Záhradné domčeky, chatky Bánovce nad Bebravou
 • Záhradné domčeky, chatky Banská Bystrica
 • Záhradné domčeky, chatky Bardejov
 • Záhradné domčeky, chatky Bratislava
 • Záhradné domčeky, chatky Brezno
 • Záhradné domčeky, chatky Bytča
 • Záhradné domčeky, chatky Čadca
 • Záhradné domčeky, chatky Detva
 • Záhradné domčeky, chatky Dolný Kubín
 • Záhradné domčeky, chatky Dunajská Streda
 • Záhradné domčeky, chatky Galanta
 • Záhradné domčeky, chatky Gelnica
 • Záhradné domčeky, chatky Hlohovec
 • Záhradné domčeky, chatky Humenné
 • Záhradné domčeky, chatky Ilava
 • Záhradné domčeky, chatky Kežmarok
 • Záhradné domčeky, chatky Komárno
 • Záhradné domčeky, chatky Košice
 • Záhradné domčeky, chatky Krupina
 • Záhradné domčeky, chatky Kysucké Nové Mesto
 • Záhradné domčeky, chatky Levice
 • Záhradné domčeky, chatky Levoča
 • Záhradné domčeky, chatky Liptovský Mikuláš
 • Záhradné domčeky, chatky Lučenec
 • Záhradné domčeky, chatky Malacky
 • Záhradné domčeky, chatky Martin
 • Záhradné domčeky, chatky Medzilaborce
 • Záhradné domčeky, chatky Michalovce
 • Záhradné domčeky, chatky Myjava
 • Záhradné domčeky, chatky Námestovo
 • Záhradné domčeky, chatky Nitra
 • Záhradné domčeky, chatky Nové Mesto nad Váhom
 • Záhradné domčeky, chatky Nové Zámky
 • Záhradné domčeky, chatky Partizánske
 • Záhradné domčeky, chatky Pezinok
 • Záhradné domčeky, chatky Piešťany
 • Záhradné domčeky, chatky Poltár
 • Záhradné domčeky, chatky Poprad
 • Záhradné domčeky, chatky Považská Bystrica
 • Záhradné domčeky, chatky Prešov
 • Záhradné domčeky, chatky Prievidza
 • Záhradné domčeky, chatky Púchov
 • Záhradné domčeky, chatky Revúca
 • Záhradné domčeky, chatky Rimavská Sobota
 • Záhradné domčeky, chatky Rožňava
 • Záhradné domčeky, chatky Ružomberok
 • Záhradné domčeky, chatky Sabinov
 • Záhradné domčeky, chatky Šaľa
 • Záhradné domčeky, chatky Senec
 • Záhradné domčeky, chatky Senica
 • Záhradné domčeky, chatky Skalica
 • Záhradné domčeky, chatky Snina
 • Záhradné domčeky, chatky Sobrance
 • Záhradné domčeky, chatky Spišská Nová Ves
 • Záhradné domčeky, chatky Stará Ľubovňa
 • Záhradné domčeky, chatky Stropkov
 • Záhradné domčeky, chatky Svidník
 • Záhradné domčeky, chatky Topoľčany
 • Záhradné domčeky, chatky Trebišov
 • Záhradné domčeky, chatky Trenčín
 • Záhradné domčeky, chatky Trnava
 • Záhradné domčeky, chatky Turčianske Teplice
 • Záhradné domčeky, chatky Tvrdošín
 • Záhradné domčeky, chatky Veľký Krtíš
 • Záhradné domčeky, chatky Vranov nad Topľou
 • Záhradné domčeky, chatky Žarnovica
 • Záhradné domčeky, chatky Žiar nad Hronom
 • Záhradné domčeky, chatky Žilina
 • Záhradné domčeky, chatky Zlaté Moravce
 • Záhradné domčeky, chatky Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  KONTAKTY

  Dopyty: 00421 233 329 745
  Firmy: 00421 233 329 745

  REGIONÁLNE STRÁNKY

  www.daibau.com
  www.daibau.at
  www.mojmojster.net
  www.emajstor.hr
  www.daibau.rs
  www.daibau.sk
  www.daibau.ro
  © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené