Záhradné chatky, záhradné domčeky cena

Koľko stojí záhradná chatka? Keď ide o záhradné chatky a záhradné domčeky, závisí od toho, či chcete typovú záhradnú chatku alebo vyrobenú na mieru, ďalej od materiálu (drevo, tehly, kov), základov, vybavenia chatky, elektrifikácie a samozrejme od dodávateľa. Dodávka a montáž drevenej záhradnej chatky 200 cm × 200 cm je v rozmedzí 1000 až 2500 EUR/kus.

Komu zveriť výrobu a montáž drevenej chatky? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným dodávateľom záhradných chatiek a domčekov vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZÁHRADNÉHO DOMČEKA


Cena za záhradný domček. Dodávka a montáž dreveného záhradného domčeka 200 x 200 cm

1000.00 €/kus

VEĽMI NÍZKA CENA
€/kus

STREDNÁ CENA
2500.00 €/kus

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Záhradné chatky, záhradné domčeky cena

OSTATNÉ CENY ZA ZÁHRADNÉ DOMČEKY, CHATKY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Záhradné domčeky, chatky - všetko, čo potrebujeme vedieť

Zdá sa, že záhradné pergoly sú momentálne v trende, ale môžete namietať, že nikdy vôbec nevyšli z módy. Prečo sú teda záhradné domčeky také populárne? Mať záhradný prístrešok je ako mať psa - keď už jedného máme, nevieme, ako sme vôbec dokázali bez neho žiť. Naše záhradné domčeky sa stávajú našim útočiskom, našou svätyňou - únikom z každodenného stresu. Či už je to miesto na záhradníctvo, meditáciu, tvorenie, hranie, varenie, čítanie alebo jednoducho únik od všedných povinností... jednoducho nemôžeme poprieť, že kôlňa je oveľa viac než len štyri krehké drevené steny a strecha na okraji záhrady.

Naše záhradné domčeky sa stávajú našim útočiskom, našou svätyňou - únikom z každodenného stresu
Naše záhradné domčeky sa stávajú našim útočiskom, našou svätyňou - únikom z každodenného stresu

1. Záhradné domčeky - čo potrebujeme vedieť?

1.1 Hrúbka steny dreveného záhradného domčeka

Na veľkosť vášho altánu má vplyv niekoľko faktorov. Prvým faktorom je to, na aký účel záhradný domček potrebujete, druhým faktorom je to, koľko miesta máte k dispozícii na založenie záhradného domčeka, a tretím faktorom je to, koľko peňazí ste mu venovali. Veľkosť drevostavby ovplyvňuje požadovanú hrúbku steny, ktorá musí zabezpečiť pevnosť, bezpečnosť a stabilitu budovy. Hrúbky steny sú k dispozícii v rozmedzí od 28 do 70 mm. Menšia hrúbka steny až 34 mm zodpovedá malým sezónnym budovám do veľkosti 9 m2. Životnosť tenších stien je kratšia a taktiež poskytujú budove menšiu pevnosť. Vonkajšia teplota s tenšími stenami má väčší vplyv na vnútornú teplotu v budove. Tento typ budovy je samozrejme tiež lacnejší ako stavba s ​​hrubšími stenami. Priemerná hrúbka steny 40 - 50 mm je vhodná pre sezónne budovy o veľkosti 10 až 25 metrov štvorcových. Spravidla tiež obsahujú okná a dvere s dvojitým zasklením. Tento typ zariadenia je pevný a má dlhú životnosť. Záhradné domčeky s rozlohou 30 m2 a viac vyžadujú hrubé pevné steny.

1.2 Budeme záhradný domček využívať iba sezónne alebo celoročne?

Ak chcete svoj záhradný domček využívať po celý rok, je vhodné rozhodnúť sa pre hrubšie steny, dvojité zasklenie a dodatočnú izoláciu. Musíte tiež vybaviť dom vykurovacím systémom. Tepelná izolácia, minerálna vlna v kotúčoch je potrebná predovšetkým na izoláciu striech a podláh. Na vykurovanie môžete použiť elektrický radiátor, namontovať krb alebo budovu vybaviť solárnymi článkami. Je tiež dôležité zabezpečiť vetranie pomocou prieduchov, ktoré odvádzajú vlhkosť. Na izoláciu stien môžete použiť polyamidový obklad, ktorý tiež zabráni prievanu.

1.3 Štýl záhradného domčeka

Pri výbere štýlu vášho záhradného domčeka si môžete zvoliť štýl, ktorý bude ladiť so štýlom vášho domova, alebo si môžete zvoliť štýl, ktorý sa úplne líši od štýlu vášho domu. V tomto druhom prípade venujte pozornosť skutočnosti, že štýl altánu bude skutočne kontrastný a nebude konkurovať štýlu vášho domova.

1.4 Záhradný domček vyrobený na mieru?

Dnes nájdete na trhu veľa poskytovateľov záhradných domčekov, ktorí ponúkajú stovky modelov štandardných montovaných domov. To znamená, že takmer určite nájdete model, ktorý vyhovuje vašim potrebám a túžbam. Niektorí poskytovatelia však umožňujú aj určité úpravy štandardných zariadení. Ak chcete napríklad dvojité zasklenie, namiesto jedného vás určite poteší určitá zmena vonkajších rozmerov, zmena štýlu okien alebo dverí, zmena hrúbky stien atď. V prípade, že sa rozhodnete vykonať úpravy, cena zariadenia bude asi o 20% vyššia a dodacia lehota bude o niekoľko týždňov dlhšia. Výsledkom však bude záhradný domček s jedinečným vzhľadom šitý na mieru vašim potrebám.

2. Altánok - mali by sme si ho postaviť sami alebo najať odborníka?

Ak ste sa rozhodli kúpiť záhradný montovaný dom v súprave, ak máte nejaké predchádzajúce skúsenosti, napríklad s montážou nábytku, môžete si ho jednoducho namontovať sami. Bude to trvať pár dní až týždeň. Na prácu budete potrebovať ďalšie ruky a niekoľko nástrojov, ako napríklad ručnú pílu, skrutkovač, gumovú paličku, kladivo, vodováhu, meraciu pásku, vŕtačku, nôž, kliešte a rebrík. Všetky potrebné komponenty, podrobné plány a pohodlné inštalačné pokyny sú súčasťou sady záhradného domčeka. Ak nemáte potrebné skúsenosti alebo čas na to, aby ste si prácu mohli urobiť sami, môžete si objednať profesionálnu inštaláciu u vybraného poskytovateľa vášho montovaného domu. Práce napokon vyžadujú dobré všeobecné znalosti. Môžete čakať, že budete musieť vložiť stovky klincov a skrutiek, vyrovnať ich, vyrezať určité komponenty na správnu veľkosť a podobne.

3. Ktorý záhradný domček je pre vás najlepší?

Mysleli by ste si, že nákup záhradnej búdy je veľmi jednoduchý. Vyberiete si ten, ktorý sa vám páči, vo veľkosti, ktorá vám vyhovuje a už máte vlastný záhradný domček. Predtým, ako sa s hotovosťou rozídete, musíte však vedieť niekoľko faktov.

3.1 Drevené záhradné domčeky

Väčšina záhradných domčekov je vyrobená z dreva - najlacnejšie sú vyrobené z mäkkého dreva, napríklad z borovicového alebo smrekového dreva. Ak však chcete, aby vaša búda vydržala dlho a nepodľahla hnilobe, stojí za to odpočítať o niečo viac a zvoliť si kvalitné a upravené drevo, ako je smrekovec alebo cédrové drevo. Výhodou drevenej búdy je, že je vyrobená z prírodného materiálu a že vnútorná teplota búdy zostáva stabilná aj na vrchole leta. Jedinou nevýhodou dreva je, že sa zmrašťuje a rozpína ​​v dôsledku vlhkosti v dreve a meniacich sa poveternostných podmienok. Dobrou správou je, že zmeny sú iba dočasné a drevo sa nakoniec vráti do pôvodného stavu. Ak chcete prístrešok, ktorý nie je previsnutý, rozhodnite sa pre taký, ktorý má opláštenie z lamiel, ktoré majú pero a drážku.

3.2 Kovové záhradné domčeky

Kovové búdy sú odolné proti hnilobe a ľahko sa udržiavajú alebo ich vôbec nepotrebujú. Niektoré sú dokonca ohňovzdorné a odolné proti korózii. Vo vnútri bude v lete teplo a v zime chladno. Môžu sa vyskytnúť aj problémy s kondenzáciou, ktorá môže viesť ku korózii.

3.3 Plastové záhradné domčeky

Plastový prístrešok sa zvyčajne zostavuje najľahšie a nebude hniť, hrdzavieť ani nebude treba ho obnovovať. Musíte sa len ubezpečiť, že je stabilný a nefúkaný vetrom.

4. Postavenie záhradnej búdy

4.1 Povolenia na inštaláciu pre záhradnú búdu

Ak váš altánok nie je väčší ako 20m2 a nie je určený na život podľa zákona, je to jedno z jednoduchých zariadení, na ktoré nepotrebujeme stavebné povolenie. Napriek tomu nie je dovolené postaviť takúto budovu, ak je v rozpore s územnými zákonmi. Pravidlá umiestňovania budov vo vesmíre určujú priestorové akty, ktoré je možné získať od príslušnej správnej jednotky. Tam môžete tiež požiadať o informácie o polohe, z ktorých budú zrejmé pravidlá. Niektoré samosprávy tiež zverejňujú na svojich webových stránkach svoje územnoplánovacie dokumenty a ďalšie nariadenia.

4.2 Umiestnenie záhradnej búdy

Ak svoj domček používate ako letný priestor, budete chcieť otočiť dvere a okná na juh, pretože tak získate najviac slnečného žiarenia. V opačnom prípade je najlepšie umiestniť domček do tieňa, aby sa v lete neprehrievala. Tiež stojí za zváženie, či vo svojom domčeku potrebujete elektrinu. Ak je to tak, umiestnite ho do blízkosti domu, aby ste sa vyhli prekopaniu celej záhrady pre káblové vedenie. Na inštaláciu elektriny z domu do záhrady a inštaláciu zásuviek a vypínačov potrebujete kvalifikovaného elektrikára.

4.3 Záhradná búda

Pred založením búdy sa uistite, či je pôda zbavená koreňov, pňov a iných zvyškov rastlín., Uistite sa, že vybrané miesto má dobrú drenáž a nie je náchylné na záplavy. Ak ste si kúpili malú búdu, pravdepodobne sa nebudete musieť báť položiť základ - môžete ju umiestniť priamo na terasu alebo na existujúci spevnený povrch. Pre väčšie prístrešky budete musieť pripraviť suchý, rovný a pevný podklad - napríklad betón alebo dlaždice.

4.4 Elektrina v záhradnej búde

Či už plánujete uskladniť elektrické náradie v záhradnej chatke alebo v nej vytvoriť kancelársky priestor, vo svojej kôlni budete potrebovať elektrické vedenie. Tu je niekoľko rád: - Nevyriešte problém s elektrinou inštaláciou predlžovacieho kábla z elektrickej siete do vašej búdy. Toto môže byť dočasné riešenie v suchom počasí, ale z dlhodobého hľadiska to nie je bezpečné alebo praktické riešenie. - Zvážte, na aký účel potrebujete v kôlni elektrinu. Ak je to iba osvetlenie a zásuvka alebo dve zásuvky, potom budete potrebovať podstatne menej napájacieho napätia ako v prípade plne funkčnej dielne, ktorá potrebuje elektrinu na osvetlenie, kúrenie a na stroje alebo nástroje. - Dodržujte predpisy, ktoré platia pre všetky domáce elektrické inštalácie. To zahŕňa položenie elektrického kábla najmenej meter hlboko od vášho domu k záhradnej búde. - Je lepšie nerobiť si elektrické vedenie sami. Ak chcete, aby sa práca vykonávala profesionálne a bezpečne, najmite si certifikovaného elektrikára, ktorý na konci práce poskytne potrebné osvedčenia. - Zvážte tiež alternatívne energetické systémy, ako sú solárne články alebo veterné generátory, ktoré napájajú váš záhradný domček.

4.5 Chráňte svoju záhradnú búdu

Výskum ukazuje, že až 20 % všetkých záhradných búd nie je uzamknutých - čo z nich robí ľahké ciele pre zlodejov. Našťastie existuje niekoľko krokov, ktoré môžete urobiť, aby ste sa ochránili pred zlodejmi:

- Nainštalujte hrubé a odolné dvere prístrešku, ktoré sú odolné proti nárazom a fyzickému tlaku.

- Na hercoch použite dobrý, silný zámok alebo hák proti krádeži, skrutky sú zakryté a nemožno ich odskrutkovať pomocou skrutkovača.

- Dbajte tiež na to, aby sa závesy nedali ľahko odskrutkovať zakrytím bezpečnostnými zátkami.

- Ak má vaša búda okná, zakryte ich v noci žalúziami.

- Ak skladujete cenné veci v kôlni, zvážte inštaláciu okien z vrstveného skla, aby ste zvýšili bezpečnosť.

- Predmety, ako sú bicykle, rebríky a kosačky, pripevnite na silné ukotvenie alebo ich spojte pomocou reťaze a zámku.

- Označte predmety, ako sú náradie a kosačky, menom a PSČ, aby ste zabránili zlodejom.

4.6 Údržba drevennej záhradnej búdy

V drevených budovách sú bežné malé praskliny a uzliny. Tiež sa očakáva čiastočné zmrštenie alebo rozšírenie komponentov, ktoré sa však stabilizujú do jedného roka po inštalácii. potom bude možno potrebné vykonať určité úpravy, napríklad nastavenie okien a dverí, aby sa zabezpečila správna funkcia a zapadnutie. Vlhkosť výrazne ovplyvňuje drevo a môže ho poškodiť. Aby ste chránili svoju drevenú záhradnú búdu pred plesňami a hnilobou, je potrebné zabezpečiť niekoľko podmienok:

1. Je dôležité umiestniť záhradný domček na vhodný podklad, čo znamená, že základové dosky musia byť zdvihnuté zo zeme o niekoľko centimetrov. To sa dosiahne položením bitúmenových pásov medzi základové dosky a základňu. Zaistíte tak, že sa drevo nedotýka trávy a zeme, je dobre vetrané a neplesnivie ani nehnije. ,

2. V stenových doskách na podlahe a pod stropom je potrebné vyvŕtať niekoľko otvorov a namontovať do nich plastovú alebo kovovú mriežku. Zaistíte tak správne vetranie záhradného domčeka, ktoré zabráni hromadeniu vlhkosti vo vašej záhradnej búde.

3. Je dôležité strechu záhradného domčeka poriadne prekryť strešnou lepenkou a ešte lepšie je, keď na lepenku pridáte vrstvu dlaždíc. Ďalšia vrstva strešnej lepenky pre dobrú ochranu strechy.

4. Drevená záhradná búda musí byť ihneď po inštalácii natretá niekoľkými vrstvami farby alebo ochranným náterom na drevo. Ak si vyberiete vysoko kvalitný ochranný náter, bude sa musieť obnovovať až po 5 - 6 rokoch.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMMONTÁŽ ZAHRADNEHO DOMČEKA SKLADAČKA

Dobrý deň prajem

potrebujeme niekoho na
montáž uz kupeneho zahradneho domčeka z merkury
V prílohe foto

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1350 1 do 2250 €


........

ZÁHRADNÝ DOMČEK S PRÍSTREŠKOM

Dobry deň.

potrebujem majstra pre zahradny domček hr. dreva 19 mm, vpredu okno + dvere š. 90 - 120 cm, prístrešok bez podlahy, s bočnou mrieźkou a mriežkou v predu tak, aby bola v strede časť, ktorá sa dá otvárať. Domček by mal byť na betonových kockách. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 2700 1 do 4500 €


........

DREVENU CHATKU O ROZMEROCH 2,4X5 METROV

Dobry deň.

potrebujem majstra.Pri sulianskom jazere sme kúpili drevenu chatku a chceli by sme pristavit este jednu miestnost. Viac info osobne.Fotka v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 2250 1 do 3750 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, VYČISTENIE BREHU, SPEVNENIE SVAHU A ZÁCHYTNÉ JAZIERKO, 800 M2
Záhradné domčeky, chatky, Pukanec

9450 € do 15750 €

CENA, ZÁHRADNÉ WC (LATRÍNA), 105X115X210 CM
Záhradné domčeky, chatky, Čavoj

900 € do 1500 €

CENA, ZAHRADNY DOMČEK NA KLUČ, CCA 3,5*4
Záhradné domčeky, chatky, Nováčany

9090 € do 15150 €

CENA, ZAHRADNÝ DOMČEK , 3X5X2.20 M
Záhradné domčeky, chatky, Prešov

3150 € do 5250 €

CENA, ZÁHRADNÚ CHATKU , 4×4 M A VÝŠKA 2.5M
Záhradné domčeky, chatky, Zvolen

2250 € do 3750 €

CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK NA NÁRADIE, 130×280 CM
Záhradné domčeky, chatky, Martin

1800 € do 3000 €

CENA, ZAHRADNY DOMČEK NA NARADIE AKO AJ NA ZAHRADNY TRAKTOR., ŠÍRKA 3M DĹŽKA 4M A VÝŠKA 2,30M
Záhradné domčeky, chatky, Žilina

2700 € do 4500 €

CENA, POSTAVIT ZAHRADNY DOMCEK, 6×4×2,5M
Záhradné domčeky, chatky, Bardejov

4050 € do 6750 €

CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK, OTVORENÉ SEDENIE, JEDNA MIESTNOSŤ NA HRANIE, 2,10 X 4,20 X 2,00 M
Záhradné domčeky, chatky, Spišská Nová Ves

2250 € do 3750 €

CENA, POSKLADAŤ ZÁHRADNÝ DOMČEK , 3M, 3M, 2,4M
Záhradné domčeky, chatky, Bardejov

450 € do 750 €

CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK , 1 KS
Záhradné domčeky, chatky, Martin

1350 € do 2250 €

CENA, ZATEPLENY ZAHRADNY DOMCEK, 3.5X6M
Záhradné domčeky, chatky, Teriakovce

2700 € do 4500 €

CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK PRIECHODZÍ, 2500X1500
Záhradné domčeky, chatky, Dolná Streda

1350 € do 2250 €

CENA, ZAHRADNA CHATKA, 30 - 35 M2
Záhradné domčeky, chatky, Nové Zámky

3600 € do 6000 €

CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK , 1
Záhradné domčeky, chatky, Nitra

1350 € do 2250 €

CENA, MALÝ ZÁHRADNÝ DOMCEK, TAK 3+4M
Záhradné domčeky, chatky, Prievidza

1350 € do 2250 €

CENA, DREVENY ZAHRADNY DOM , 3X3M
Záhradné domčeky, chatky, Dojč

1800 € do 3000 €

CENA, ZAHRADNY DOMCEK Z PLECHU, 3X3 M
Záhradné domčeky, chatky, Sládkovičovo

1800 € do 3000 €

CENA, ZAHRADNÝ DOMČEK NA NARADIE, BYCIKLE, USKLADNENIE VECI, ROZMERY CCA 2,5M *4M PLUS TERASKA 2,5*2,5 ČO BY BOLA POD STRECHOU TIEŽ
Záhradné domčeky, chatky, Hronské Kľačany

2250 € do 3750 €

CENA, MENŠIA ZÁHRADNÁ CHATKA, PODKLAD, 34 M2 AJ S TERASOU
Záhradné domčeky, chatky, Bratislava

1800 € do 3000 €

CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK NA CELOROČNÉ BÝVANIE, 25 M2,S TERASOU, 2-3 MIESTNOSTI
Záhradné domčeky, chatky, Čadca

10800 € do 18000 €

CENA, ZREKONŠTRUOVAŤ DREVENÚ ZÁHRADNÚ TERASU VO VIEDNI V RAKÚSKU , PO POPISU
Záhradné domčeky, chatky, Bratislava

1350 € do 2250 €

CENA, ZAHRADNY DOMČEK, 3 X 2M
Záhradné domčeky, chatky, Dunajská Lužná

2700 € do 4500 €

CENA, PRÍSTREŠOK PRE AUTO+ ZÁHRADNÝ DOMČEK , PRÍSTREŠOK 2,5 *5 M DOMČEK 2*3 M
Záhradné domčeky, chatky, Malinovo

3195 € do 5325 €

CENA, DOMCEK NA NARADIE, 3X4
Záhradné domčeky, chatky, Bratislava

4500 € do 7500 €

CENA, PLYTKÉ ZÁKLADY (MAKADAM, BETÓN/BETÓNOVÉ TVÁRNICE + ZÁHRADNÝ DOMČEK 3X5, 3X5M
Záhradné domčeky, chatky, Chorvátsky Grob

1350 € do 2250 €

CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK, 5 X 5 M ALEBO 6X4 M
Záhradné domčeky, chatky, Nová Kelča

5400 € do 9000 €

CENA, ZÁHRADNÝ DOMCEK, PO POPISE
Záhradné domčeky, chatky, Poprad

4500 € do 7500 €

CENA, ZAHRADNA CHATKA, 14M2
Záhradné domčeky, chatky, Humenné

4950 € do 8250 €

CENA, REALIZÁCIA ZAHRADNEHO DOMCEKA S PRISTRESKOM NA TERASU. , DOMCEK 3X3, TERASA 3X3
Záhradné domčeky, chatky, Kvetoslavov

4050 € do 6750 €

CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK , 3X3
Záhradné domčeky, chatky, Bernolákovo

1800 € do 3000 €

CENA, ZÁHRADNY DOMČEK, 3X4M
Záhradné domčeky, chatky, Kvetoslavov

2700 € do 4500 €

CENA, OSADIŤ ZÁHRADNÝ DOMCEK, CCA 200X200
Záhradné domčeky, chatky, Malý Lapáš

2250 € do 3750 €

CENA, ZÁHRADNY DOMČEK, 1.5X2M
Záhradné domčeky, chatky, Kostolište

1350 € do 2250 €

CENA, ZHOTOVIŤ SUCHÝ ZÁCHOD - LATRINU / NA ZÁHRADU/, JEDEN KUS
Záhradné domčeky, chatky, Komárno

1350 € do 2250 €

CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK NA NÁRADIE, 4+1.20+2OKNO,DVERE
Záhradné domčeky, chatky, Partizánske

2700 € do 4500 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Záhradné domčeky, chatky cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

464+ SPOLOČNOSŤAMI PRE ZÁHRADNÉ DOMČEKY, CHATKY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti ZÁHRADNÉ DOMČEKY, CHATKY?

 • Záhradné domčeky, chatky Bratislava
 • Záhradné domčeky, chatky Banská Bystrica
 • Záhradné domčeky, chatky Košice
 • Záhradné domčeky, chatky Nitra
 • Záhradné domčeky, chatky Prešov
 • Záhradné domčeky, chatky Žilina
 • Záhradné domčeky, chatky Bardejov
 • Záhradné domčeky, chatky Humenné
 • Záhradné domčeky, chatky Komárno
 • Záhradné domčeky, chatky Levice
 • Záhradné domčeky, chatky Liptovský Mikuláš
 • Záhradné domčeky, chatky Lučenec
 • Záhradné domčeky, chatky Martin
 • Záhradné domčeky, chatky Michalovce
 • Záhradné domčeky, chatky Nové Zámky
 • Záhradné domčeky, chatky Piešťany
 • Záhradné domčeky, chatky Poprad
 • Záhradné domčeky, chatky Považská Bystrica
 • Záhradné domčeky, chatky Prievidza
 • Záhradné domčeky, chatky Ružomberok
 • Záhradné domčeky, chatky Spišská Nová Ves
 • Záhradné domčeky, chatky Topoľčany
 • Záhradné domčeky, chatky Trenčín
 • Záhradné domčeky, chatky Trnava
 • Záhradné domčeky, chatky Zvolen
 • Záhradné domčeky, chatky Bánovce nad Bebravou
 • Záhradné domčeky, chatky Brezno
 • Záhradné domčeky, chatky Bytča
 • Záhradné domčeky, chatky Čadca
 • Záhradné domčeky, chatky Detva
 • Záhradné domčeky, chatky Dolný Kubín
 • Záhradné domčeky, chatky Dunajská Streda
 • Záhradné domčeky, chatky Galanta
 • Záhradné domčeky, chatky Gelnica
 • Záhradné domčeky, chatky Hlohovec
 • Záhradné domčeky, chatky Ilava
 • Záhradné domčeky, chatky Kežmarok
 • Záhradné domčeky, chatky Krupina
 • Záhradné domčeky, chatky Kysucké Nové Mesto
 • Záhradné domčeky, chatky Levoča
 • Záhradné domčeky, chatky Malacky
 • Záhradné domčeky, chatky Medzilaborce
 • Záhradné domčeky, chatky Myjava
 • Záhradné domčeky, chatky Námestovo
 • Záhradné domčeky, chatky Nové Mesto nad Váhom
 • Záhradné domčeky, chatky Partizánske
 • Záhradné domčeky, chatky Pezinok
 • Záhradné domčeky, chatky Poltár
 • Záhradné domčeky, chatky Púchov
 • Záhradné domčeky, chatky Revúca
 • Záhradné domčeky, chatky Rimavská Sobota
 • Záhradné domčeky, chatky Rožňava
 • Záhradné domčeky, chatky Sabinov
 • Záhradné domčeky, chatky Šaľa
 • Záhradné domčeky, chatky Senec
 • Záhradné domčeky, chatky Senica
 • Záhradné domčeky, chatky Skalica
 • Záhradné domčeky, chatky Snina
 • Záhradné domčeky, chatky Sobrance
 • Záhradné domčeky, chatky Stará Ľubovňa
 • Záhradné domčeky, chatky Stropkov
 • Záhradné domčeky, chatky Svidník
 • Záhradné domčeky, chatky Trebišov
 • Záhradné domčeky, chatky Turčianske Teplice
 • Záhradné domčeky, chatky Tvrdošín
 • Záhradné domčeky, chatky Veľký Krtíš
 • Záhradné domčeky, chatky Vranov nad Topľou
 • Záhradné domčeky, chatky Žarnovica
 • Záhradné domčeky, chatky Žiar nad Hronom
 • Záhradné domčeky, chatky Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené