Kovové prístrešky, prístrešok na auto cena

  POSLAŤ DOPYT REALIZÁTOROM >

  CENA KOVOVEJ STRIEŠKY


  Cena kovovej striešky. Cena za dodávku a montáž kovovej striešky 4x4 m pokrytej polykarbonátovou krytinou.

  160.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  300.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Kovové prístrešky, prístrešok na auto cena

  OSTATNÉ CENY ZA KOVOVÉ PRÍSTREŠKY, HLINÍKOVÉ PRÍSTREŠKY

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Oceľová strieška, šírka 250 cm

  Cena za 250 cm širokú kovovú striešku, kompletná s pozinkovanou oceľovou konštrukciou, polykarbonátovou krytinou a montážou a prepravou do 100 km.  €/m2

  m2
  dopyt
  SPOLU:
  POSLAŤ DOPYT >

  Drevené prístrešky, altanky


  Ceny drevených prístreškov závisia od konštrukcie, veľkosti, materiálu a strešnej krytiny prístrešku...

  Skontrolovať tiež: Drevené prístrešky, altanky cena

  Nerezový prístrešok


  Koľko stojí nerezový prístrešok? Nerezová oceľ je oveľa drahšia ako pozinkovaná oceľ. Cena za zhotov...

  Skontrolovať tiež: Nerezový prístrešok cena

  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky


  ...

  Skontrolovať tiež: Kovové prístrešky, prístrešok na auto cena

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Pergola, strieška - kovová - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Kovová pergola, strieška - čo potrebujete vedieť?

  pergola_m.jpg
  Kovové prístrešky poskytujú ochranu pred dažďom a slnkom!

  1.1. Výrobné náklady

  Konštrukcia kovového prístrešku tzn. pergoly, striešky nie je zanedbateľnou investíciou, preto vzniknuté náklady stoja za zváženie. Dodávatelia alebo poskytovatelia kovových striešok a pergol vám budú schopní urobiť presnú cenovú ponuku na základe vašich konkrétnych želaní a vízií, takže pred tým, než niekoho požiadate o spracovanie ponuky je dobré mať aspoň hrubú predstavu o hotovom produkte. Dobrý dodávatľ vám poskytne svoje referencie pre možnosť obhliadky produktu v teréne, po ktorej bude nasledovať rozhovor o konkrétnom produkte a dôkladné poradenstvo pri zostavovaní konečnej ponuky. Napriek ceny je tiež dobré zamerať sa na kvalitu konečného riešenia a dávať pozor, aby nedošlo k prekročeniu hranice kompromisu medzi cenou a kvalitou. Kovová strieška bude dlho dôležitou súčasťou domu a preto by nás nemala sklamať, takže sa vyplatí do nej investovať!

  1.2. Životnosť je rozhodujúca

  Z hľadiska kvality je prvoradá životnosť kovového krytu. Existuje niekoľko rôznych faktorov, ktoré treba zvážiť, vrátane počasia a ďalších faktorov životného prostredia, ktoré ovplyvňujú životnosť prístreška, striešky. Aj keď oceľové a hliníkové konštrukcie sú celkom odolné voči environmentálnemu namáhaniu, nie sú nezničiteľné, rovnako ako rôzne iné striešky. Kovové konštrukcie sú najcitlivejšie na vlhkosť, svetlo a veľké zmeny teploty vzduchu, je však potrebné spomenúť aj ďalšie potenciálne druhé vplyvy, ktoré môžu vzniknúť pri používaní. Napríklad moč psov veľmi urýchľuje koróziu kovových stĺpov ...

  1.3. Nosnosť kovového prístrešku

  Ďalšou dôležitou vlastnosťou pergoly a striešok je ich nosnosť. Najdôležitejším faktorom, ktorý treba mať na pamäti, je zaťaženie snehom. Ak urobíme chybu vo výpočte, následky môžu byť katastrofické! Obzvlášť dôležité sú údaje o snehovej zóne, v ktorej bude kovová strieška alebo prístrešok postavený. Ak žijeme v oblasti so silným snežením, je potrebné zvoliť vhodnú konštrukciu, pretože inak prístrešok nebude odolávať hmotnosti snehu, v dôsledku toho sa môže nosná konštrukcia alebo krytina zvesia. V tomto prípade je potrebné navrhnúť prístrešok, ktorý bude mať väčšie a pevnejšie profily stĺpov a väčší počet hustejšie umiestnených priečok.

  1.4. Aké by mali byť rozmery?

  Pri určovaní rozmerov pergoly alebo striešky musíme najprv vedieť, čo chceme strieškou chrániť a koľko miesta na ňu potrebujeme. Rozhodnutie je obvykle ponechané na Vás. Napríklad, ak chceme zaparkovať dve autá pod prístreškom, pracujeme s rozmermi 550 cm x 550 cm. Takto zostane na každej strane vozidla ešte pol metra. Ak máte vozidlá širšie, musíte samozrejme tieto rozmery upraviť. Minimálna použiteľná výška prístrešku je 210 cm až 270 cm. Táto výška umožňuje parkovanie osobného automobilu, terénneho alebo kombi, ako aj vozidla so strešným nosičom. V prípade jedného vozidla postačí prístrešok s rozmermi 320 (až 400) cm x 500 cm. Pre tri zaparkované vozidlá budete potrebovať minimálne 750 cm x 550 cm. Čím je prístrešok nižší, tým je všetko pod ním viac chránené, pretože uhol dopadu slnečných lúčov a dažďa je menšií. Odporúčame starostlivo premýšľať o veľkosti prístrešku, aby ste neskôr neľutovali, že ste príliš veľa šetrili na veľkosti povrchu.

  2. Výber dodávateľov

  2.1. Dizajn a výroba sú ponechané na odborníkov

  Toto je prvé kľúčové hľadisko! Aj keď je to len jednoduchá strieška nad vchodom alebo jednoduchý prístrešok nad auto, odporúčame vám poradiť sa s odborníkom. Skúsený odborník vám poskytne optimálne riešenie pre vaše konkrétne požiadavky. Jeho skúsenosť je neoceniteľná. Príliš často sa stáva, že domáci remeselníci sa púšťajú do konštrukcie prístreška, ktorý, ako sa čoskoro ukáže, neznesie ani minimálne zaťaženie a nebude dobre vykonávať svoju funkciu. Nepochybne sa oplatí investovať nejaké ďalšie finančné prostriedky do kvality výrobku, čo sa nám z dlhodobého hľadiska vyplatí.

  2.2. Montáž a servis sú veľmi dôležité

  Na trhu nájdete veľké množstvo výrobcov prístreškov. Odporúčame vyhľadať tých dodávateľov, ktorí vám poskytnú integrovanú službu. To znamená, že okrem výroby a montáže budú vykonávať aj predbežné merania a poradenstvo a neskôr sa postarajú o všetky opravy. Správna a kvalitná Montáž je kľúčom ku kvalite a dlhej životnosti. V súčasnosti existuje na trhu mnoho dodávateľov, ktorí ponúkajú montáž prostredníctvom externých montážnych technikov. Taktiež prevádzajú zodpovednosť za hotový výrobok na svojich subdodávateľov. Ak sa vyskytnú problémy, môže dôjsť k výhovorkám. Predávajúci často neplatí dobre svojmu subdodávateľovi, ktorý následne použije menej hodnotný materiál a nekvalitne odvedie svoju prácu. Samozrejme, že potom nemá záujem na náprave akýchkoľvek chýb. Preto sa dôrazne odporúča, aby ste si vždy overili, či vám poskytovateľ môže ponúknuť komplexné služby so svojimi vlastnými zamestnancami.

  2.3. Skontrolujte referencie

  Skontrolujte referencie poskytovateľa a v prípadne sa s ním dohodnite, že navštívite miesta realizácií podobné tomu vašemu. Potom dostanete od ostatných používateľov informácie o vykonanej práci, spoľahlivosti služieb, nákladoch a servisných službách.

  3. Rôzne druhy kovových prístreškov

  3.1. Sériovo vyrobená pergola alebo strieška vyrobená na mieru?

  Kovové striešky sa môžu vyrábať v štandardných rozmeroch alebo vyrobené na mieru. Ak sa strieška, prístrešok vyrába sériovo, konštrukcia je vopred vyrobená. Veľkosť, výber materiálov a ďalších prvkov sú preddefinované a obmedzené. Montáž si môžete vykonať sami vo vlastnej réžii alebo si môžete najať montéra. Pri objednávaní na mieru kovovej striešky je súčasťou návrhu odborná montáž striešky , ktorý môže byť zahrnutá do predúprav, ako je zakladanie, dláždenie atď. Výrobca striešky vám tiež môže podľa potreby poskytnúť stavebné povolenia a iné povolenia ak sú potrebné.

  3.2. Podľa účelu

  Kovový prístrešok môže slúžiť pre niekoľko účelov. Môže to byť strieška terasy, strieška balkóna alebo pergola, kde trávime čas mimo domu alebo bytu v bezpečí pred dažďom a silným slnkom. Môže slúžiť ako ochrana parkovacích miest pre vozidlá alebo ako prístrešok pri vchode do domu. Kovová strieška môže byť tiež dekoratívna a skrášliť exteriér domu. Prístrešok môžeme ochrániť letnú kuchyňu, zakryť odpadky (komunálny odpad) alebo zakryť parkovisko pre bicykle ...

  3.3. Podľa materiálu

  3.3.1 Oceľ

  Oceľové prístrešky či už pergola alebo strieška sú moderného a elegantného tvaru a poskytujú maximálnu funkčnosť. Montáž oceľovej striešky je rýchla a ľahká. Prefabrikované prvky sú naskladané do seba ako skladačka, takže výstavba oceľovej strechy trvá len niekoľko hodín. Možnosť zostavenia vám tiež umožňuje kedykoľvek rozobrať a znovu zložiť prístrešok na ktoromkoľvek inom mieste. Je tiež možné pridať niektoré segmenty neskôr, aby sa zmenil vzhľad, veľkosť alebo použiteľnosť s ohľadom na priestor pod prístreškom. Oceľ nehnedne (nekoroduje), pretože v procese spracovania sa používa horúci zinok, vďaka ktorému nie je oceľ citlivá na koróziu. Konštrukcia môže byť ďalej chránená a zdobená práškovaním. Výhodou toho je, že ide o farbu, ktorá je dlhotrvajúca a nerozpadá sa, pretože bola pečená pri 200 stupňov Celzia. Výber farieb je neobmedzený, čo znamená, že určite nájdete odtieň, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám. Udržiavanie kovového prístrešku je prakticky zbytočné a pomer cena / výkon je vynikajúci.

  3.3.2 Hliník

  Hliník ako konštrukčný materiál je najvhodnejší pre menšie striešky, pretože umožňuje menšie rozpätia v porovnaní s oceľou a drevom. Hliníkové striešky najčastejšie pokrývajú terasy, balkóny alebo menšie bazény. Hliníková konštrukcia je odolná voči poveternostným vplyvom a iným vonkajším zaťaženiam a vyznačuje sa kompatibilitou a flexibilitou komponentov. Hlavnými výhodami hliníkových striešok sú vynikajúci pomer cena / kvalita, životnosť, vysoká trvanlivosť, ľahká údržba. Strecha hliníkovej striešky je vyrobená v uhle 5 - 30 stupňov a vydrží zaťaženie až 220 kg / m2. Montáž a demontáž striešky je vďaka ľahkému materiálu obzvlášť ľahká a rýchla.

  3.3. Voľne stojace alebo pripevnené pergoly

  Samostatne stojace tzn. voľne stojace kovové pergoly sú postavené na ich vlastných stĺpoch a pripevnené prístrešky sú pripevnené k inému objektu pomocou oceľových konzol. Zvyčajne sa rozhodneme pre pevné prístrešky, keď ešte nie je oporná budova izolovaná. Ak je objekt už izolovaný, je potrebné odrezať izoláciu a rezať konečnú vrstvu v upevňovacích bodoch konzol, ktoré nenapraviteľne poškodzujú tepelný opláštenie domu.

  3.4. Rôzne typy striech a krytín

  Striešky môžu mať jedno-, dvoj- alebo viac odkvapové strechy a aj nadstrešky s rovnou strechou (minimálny sklon 2%). Polykarbonátové a sklenené striešky sú veľmi populárnou strešnou krytinou pretože prepúšťajú svetlo a sú odolné voči poveternostným vplyvom. Sú zvlášť užitočné nad okná, pretože takto vstupuje svetlo do domu alebo do bytu tzn. svetlosť miestností nebude obmedzená. V prípadoch, keď nie je potrebné svetlo, sa môžeme rozhodnúť pre iné typy krytín, ako sú plechy, pálené krytiny, plastové krytiny ...

  4. Zabehnuté firmy

  Na trhu je veľa dodávateľov kovových prístreškov. Treba si preto vedieť vybrať dodávateľa, ktorý je na trhu už niekoľko rokov a má aj potrebné skúsenosti. Zákazníkom ponúka výrobu, montáž všetkých typov striešok a pergol- pre terasy, autá, bazény ... Každá pergola a strieška je vyrobená na mieru a prispôsobená prianiam a potrebám klienta. Poskytujú kompletný servis od merania a poradenstva po výrobu a montáž.

  5. Postup predmontáže

  5.1. Príprava teréna

  K montáži pergoly, striešky sa zvyčajne vyžaduje predbežná vonkajšia príprava. Je dobré, ak zahrniete ako súčasť pri plánovaní okolia domu alebo bytu aj plánovanú montáž striešky, pergoly. Toto je samozrejme prípad novej výstavby. Ako pripravíme terén? Čo by malo byť základom pre striešku alebo pergolu, aby odolala všetkým zaťaženiam? Odpoveď nie je priama. Pre konzolové, previsnuté striešky sú potrebné pásové vystužené betónové základy, pretože jedna strana nesie najviac zaťaženia. Na samostojace pergoly pravdepodobne stačia betónové základy pre 3 alebo 4 stĺpy. Veľkosť základov závisí od veľkosti pergoly. V každom prípade je lepšie nechať všetko vypočítať a vykonať odborníkmi. V prípade strechy s jednou alebo viacerými stranami pripevnenými k inému objektu sa odporúča namontovať konzoly skôr, ako sa vytvorí fasáda. Tým sa zabráni neskorším zásahom do fasády, ktoré môžu spôsobiť tepelné straty. Je potrebné dbať na to, aby sa zabránilo vzniku tepelného mosta. Malé prístrešky nad prednými dverami alebo nad balkónom sú konzolovo namontované na dom bez stĺpov.

  5.2. Vyžadujú sa povolenia

  Striešky sú často jednoduché konštrukcie, ktoré nevyžadujú stavebné povolenie. Jednoduché objekty sú tie, ktoré majú jedno podlažie, ktorých výška nepresahuje štyri metre a ich rozpätie nie je väčšie ako štyri metre. Zároveň jednoduché objekty nesmú mať plochu väčšiu ako 20 metrov štvorcových. Investor je tiež povinný zabezpečiť, aby dispozícia bola v súlade so zákonom o územnom plánovaní, stavebnými a inými predpismi. Ak to vyžadujú predpisy, je povinný získať vyjadrenie a schválenie resp. iné povolenia. Napríklad pre prístrešok, ktorý sa práve nachádza mimo regionálnej cesty, možno budeme musieť získať súhlas správcu komunikácie, ktorý predpíše, ako ďaleko by mal byť prístrešok od okraja cesty...

  DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM  KONSTRUKCIU NA VINIC NA TERASE DOMU

  Dobrý deň prajem

  potrebujeme majstra na zhotovenie a montáž kovovéj konstrukcii na vinic pelargu na treasurer domu 5x3 m

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1350 € do 2250 €


  ........

  KOVOVÝ PRÍSTREŠOK PRE AUTÁ

  Dobrý deň prajem

  potrebujem zhotovieť oceľový prístrešok, šedá farba

  stĺpy jokel 100x 100 mm

  pôdorysné rozmery a výšku hrebeňa by sme mali dodržať

  strešný plášť, škridloplech hnedý.

  Prípadnú zmenu konštrukcie oproti nákresu by sme mali prejendať.

  Každý návrh na zlepšenie privítame. Základovú dosku pripravujeme.
  V prílohe je foto

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 4500.9 € do 7501.5 €


  ........

  PRISTRESOK NA BYCIKLE A NARADIE, V PRIESTORE MEDZI DOMOM A PLOTOM

  Dobrý deň prajem

  potrebujem na komplet zhotovyť pristresok na bicykle a naradie, umiestneny medzi dom a susedny plot. Strecha z plechu alebo nieco ako polykarbonat. Rozmer 1,8mx7m vyska asi 2m.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1350 € do 2250 €


  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  CENA, VYMENIŤ ZA NOVÉ PRESTREŠENIE SCHODISKA DO DOMU, 3X2M
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Hajná Nová Ves

  900 € do 1500 €

  CENA, PRISTRESOK HLINIKOVÝ PROFIL POLYKARBONATOVA KRYTINA, 4,5 X 2,5M
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Rovinka

  450 € do 750 €

  CENA, KOVOVY PRISTRESOK NAD TERASU, CCA 26 M2 /6M X 4,5M/
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Tvrdošovce

  1800 € do 3000 €

  CENA, KOVOVÚ PERGOLU NA TERASU Z JAKLOVINY A ZASTREŠENIE Z LEXANU., 300 X 200CM
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Košický Klečenov

  2700 € do 4500 €

  CENA, POKRYTIE ALTÁNKA, 4X4M
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Holíč

  2250 € do 3750 €

  CENA, ZÁBRADLIE NA VONKAJŠIE SCHODISKO A ZASTREŠIŤ SCHODISKO, DĹŽKA CHODIDLA 6 M
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Rožňava

  2250 € do 3750 €

  CENA, KOVOVÝ PRÍSTREŠOK NAD SCHODIŠŤOM, PO POPISE
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Myjava

  1350 € do 2250 €

  CENA, PRÍSTREŠOK NA BALKON V BYTOVKE, CCA 2 M X 1 M
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Bardejov

  495 € do 825 €

  CENA, PRIEMYSELNÝ PRÍSTREŠOK, 10X45X4M (OPAKOVÁ VÝŠKA) + BRÁNA 4X5 PRE VSTUP VOZIDLA
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Bratislava

  7650 € do 12750 €

  CENA, STRIESKA NAD DVERE, 260 CM X 180 CM
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Turčiansky Peter

  450 € do 750 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  KOVOVÉ PRÍSTREŠKY, HLINÍKOVÉ PRÍSTREŠKY CENNÍK

  SPOLUPRACUJEME S VIAC AKO 215 SPOLOČNOSŤAMI PRE KOVOVÉ PRÍSTREŠKY, HLINÍKOVÉ PRÍSTREŠKY


  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  HĽADÁME V LOKALITE
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU

  HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI KOVOVÉ PRÍSTREŠKY, HLINÍKOVÉ PRÍSTREŠKY?

 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Bánovce nad Bebravou
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Banská Bystrica
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Bardejov
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Bratislava
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Brezno
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Bytča
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Čadca
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Detva
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Dolný Kubín
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Dunajská Streda
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Galanta
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Gelnica
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Hlohovec
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Humenné
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Ilava
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Kežmarok
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Komárno
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Košice
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Krupina
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Kysucké Nové Mesto
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Levice
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Levoča
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Liptovský Mikuláš
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Lučenec
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Malacky
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Martin
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Medzilaborce
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Michalovce
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Myjava
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Námestovo
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Nitra
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Nové Mesto nad Váhom
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Nové Zámky
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Partizánske
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Pezinok
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Piešťany
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Poltár
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Poprad
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Považská Bystrica
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Prešov
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Prievidza
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Púchov
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Revúca
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Rimavská Sobota
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Rožňava
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Ružomberok
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Sabinov
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Šaľa
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Senec
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Senica
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Skalica
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Snina
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Sobrance
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Spišská Nová Ves
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Stará Ľubovňa
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Stropkov
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Svidník
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Topoľčany
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Trebišov
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Trenčín
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Trnava
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Turčianske Teplice
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Tvrdošín
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Veľký Krtíš
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Vranov nad Topľou
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Žarnovica
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Žiar nad Hronom
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Žilina
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Zlaté Moravce
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  KONTAKTY

  Dopyty: 00421 233 329 745
  Firmy: 00421 233 329 745

  REGIONÁLNE STRÁNKY

  www.daibau.com
  www.daibau.at
  www.mojmojster.net
  www.emajstor.hr
  www.daibau.rs
  www.daibau.sk
  www.daibau.ro
  © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené