Pre oblasť

  Kovové prístrešky, prístrešok na auto cena

  Koľko stoja kovové prístrešky? Cena kovového prístreška závisí od mnohých faktorov. Podľa účelu prístrešok môže byť oceľový prístrešok pre auto, terasu, prístrešok nad vchod do domu, pergola a podobne. Čím väčšie je rozpätie konštrukcie (vzdialenosť medzi stĺpmi), tým väčšie je zaťaženie strechy, takže bude potrebná pevnejšia, resp. drahšia konštrukcia. Konštrukcia môže byť samostatná alebo konzolová . Presné rozmery najpresnejšie vypočíta statik. Cenu zvyšuje aj antikorózna ochrana: oceľ môže byť chránená žiarovým zinkovaním alebo práškovým lakovaním alebo oboma spôsobmi ochrany. Cena obyčajného oceľového prístreška 25m2 sa pohybuje okolo 2000 EUR.

  Komu zveriť výrobu alebo obstaranie a montáž kovového prístreška? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným zámočníkom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Rýchly dopyt - nájdite majstra ľahko a zadarmo!
  Odošli dopyt

  Cena kovovej striešky


  Cena kovovej striešky. Cena za dodávku a montáž kovovej striešky 4x4 m pokrytej polykarbonátovou krytinou.

  160.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  190.00 €/m2

  STREDNÁ CENA
  300.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Ostatné ceny za Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky (2024)

  Vaše množstvo

  jednotka

  Orientačná cena

  Vaša cena

  Oceľová strieška, šírka 250 cm

  Cena za 250 cm širokú kovovú striešku, kompletná s pozinkovanou oceľovou konštrukciou, polykarbonátovou krytinou a montážou a prepravou do 100 km.


  m2

  €/m2

  Orientačná cena
  Poslať dopyt >

  Drevené prístrešky, altanky


  Ceny drevených prístreškov závisia od konštrukcie, veľkosti, materiálu a strešnej krytiny prístreška...

  Skontrolovať tiež: Drevené prístrešky, altanky cena

  Nerezový prístrešok


  Koľko stojí nerezový prístrešok? Nerezová oceľ je oveľa drahšia ako pozinkovaná oceľ. Cena za zhotov...

  Skontrolovať tiež: Nerezový prístrešok cena

  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky


  Koľko stoja kovové prístrešky? Cena kovového prístreška závisí od mnohých faktorov. Podľa účelu prís...

  Skontrolovať tiež: Kovové prístrešky, prístrešok na auto cena

  Ako ste využili tieto informácie?

  Pergola, strieška - kovová - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Kovová pergola, strieška - čo potrebujete vedieť?

  Kovové prístrešky poskytujú ochranu pred dažďom a slnkom!
  Kovové prístrešky poskytujú ochranu pred dažďom a slnkom!

  1.1. Výrobné náklady

  Konštrukcia kovového prístrešku tzn. pergoly, striešky nie je zanedbateľnou investíciou, preto vzniknuté náklady stoja za zváženie. Dodávatelia alebo poskytovatelia kovových striešok a pergol vám budú schopní urobiť presnú cenovú ponuku na základe vašich konkrétnych želaní a vízií, takže pred tým, než niekoho požiadate o spracovanie ponuky je dobré mať aspoň hrubú predstavu o hotovom produkte. Dobrý dodávatľ vám poskytne svoje referencie pre možnosť obhliadky produktu v teréne, po ktorej bude nasledovať rozhovor o konkrétnom produkte a dôkladné poradenstvo pri zostavovaní konečnej ponuky. Napriek ceny je tiež dobré zamerať sa na kvalitu konečného riešenia a dávať pozor, aby nedošlo k prekročeniu hranice kompromisu medzi cenou a kvalitou. Kovová strieška bude dlho dôležitou súčasťou domu a preto by nás nemala sklamať, takže sa vyplatí do nej investovať!

  1.2. Životnosť je rozhodujúca

  Z hľadiska kvality je prvoradá životnosť kovového krytu. Existuje niekoľko rôznych faktorov, ktoré treba zvážiť, vrátane počasia a ďalších faktorov životného prostredia, ktoré ovplyvňujú životnosť prístreška, striešky. Aj keď oceľové a hliníkové konštrukcie sú celkom odolné voči environmentálnemu namáhaniu, nie sú nezničiteľné, rovnako ako rôzne iné striešky. Kovové konštrukcie sú najcitlivejšie na vlhkosť, svetlo a veľké zmeny teploty vzduchu, je však potrebné spomenúť aj ďalšie potenciálne druhé vplyvy, ktoré môžu vzniknúť pri používaní. Napríklad moč psov veľmi urýchľuje koróziu kovových stĺpov ...

  1.3. Nosnosť kovového prístrešku

  Ďalšou dôležitou vlastnosťou pergoly a striešok je ich nosnosť. Najdôležitejším faktorom, ktorý treba mať na pamäti, je zaťaženie snehom. Ak urobíme chybu vo výpočte, následky môžu byť katastrofické! Obzvlášť dôležité sú údaje o snehovej zóne, v ktorej bude kovová strieška alebo prístrešok postavený. Ak žijeme v oblasti so silným snežením, je potrebné zvoliť vhodnú konštrukciu, pretože inak prístrešok nebude odolávať hmotnosti snehu, v dôsledku toho sa môže nosná konštrukcia alebo krytina zvesia. V tomto prípade je potrebné navrhnúť prístrešok, ktorý bude mať väčšie a pevnejšie profily stĺpov a väčší počet hustejšie umiestnených priečok.

  1.4. Aké by mali byť rozmery?

  Pri určovaní rozmerov pergoly alebo striešky musíme najprv vedieť, čo chceme strieškou chrániť a koľko miesta na ňu potrebujeme. Rozhodnutie je obvykle ponechané na Vás. Napríklad, ak chceme zaparkovať dve autá pod prístreškom, pracujeme s rozmermi 550 cm x 550 cm. Takto zostane na každej strane vozidla ešte pol metra. Ak máte vozidlá širšie, musíte samozrejme tieto rozmery upraviť. Minimálna použiteľná výška prístrešku je 210 cm až 270 cm. Táto výška umožňuje parkovanie osobného automobilu, terénneho alebo kombi, ako aj vozidla so strešným nosičom. V prípade jedného vozidla postačí prístrešok s rozmermi 320 (až 400) cm x 500 cm. Pre tri zaparkované vozidlá budete potrebovať minimálne 750 cm x 550 cm. Čím je prístrešok nižší, tým je všetko pod ním viac chránené, pretože uhol dopadu slnečných lúčov a dažďa je menšií. Odporúčame starostlivo premýšľať o veľkosti prístrešku, aby ste neskôr neľutovali, že ste príliš veľa šetrili na veľkosti povrchu.

  2. Výber dodávateľov

  2.1. Dizajn a výroba sú ponechané na odborníkov

  Toto je prvé kľúčové hľadisko! Aj keď je to len jednoduchá strieška nad vchodom alebo jednoduchý prístrešok nad auto, odporúčame vám poradiť sa s odborníkom. Skúsený odborník vám poskytne optimálne riešenie pre vaše konkrétne požiadavky. Jeho skúsenosť je neoceniteľná. Príliš často sa stáva, že domáci remeselníci sa púšťajú do konštrukcie prístreška, ktorý, ako sa čoskoro ukáže, neznesie ani minimálne zaťaženie a nebude dobre vykonávať svoju funkciu. Nepochybne sa oplatí investovať nejaké ďalšie finančné prostriedky do kvality výrobku, čo sa nám z dlhodobého hľadiska vyplatí.

  2.2. Montáž a servis sú veľmi dôležité

  Na trhu nájdete veľké množstvo výrobcov prístreškov. Odporúčame vyhľadať tých dodávateľov, ktorí vám poskytnú integrovanú službu. To znamená, že okrem výroby a montáže budú vykonávať aj predbežné merania a poradenstvo a neskôr sa postarajú o všetky opravy. Správna a kvalitná Montáž je kľúčom ku kvalite a dlhej životnosti. V súčasnosti existuje na trhu mnoho dodávateľov, ktorí ponúkajú montáž prostredníctvom externých montážnych technikov. Taktiež prevádzajú zodpovednosť za hotový výrobok na svojich subdodávateľov. Ak sa vyskytnú problémy, môže dôjsť k výhovorkám. Predávajúci často neplatí dobre svojmu subdodávateľovi, ktorý následne použije menej hodnotný materiál a nekvalitne odvedie svoju prácu. Samozrejme, že potom nemá záujem na náprave akýchkoľvek chýb. Preto sa dôrazne odporúča, aby ste si vždy overili, či vám poskytovateľ môže ponúknuť komplexné služby so svojimi vlastnými zamestnancami.

  2.3. Skontrolujte referencie

  Skontrolujte referencie poskytovateľa a v prípadne sa s ním dohodnite, že navštívite miesta realizácií podobné tomu vašemu. Potom dostanete od ostatných používateľov informácie o vykonanej práci, spoľahlivosti služieb, nákladoch a servisných službách.

  3. Rôzne druhy kovových prístreškov

  3.1. Sériovo vyrobená pergola alebo strieška vyrobená na mieru?

  Kovové striešky sa môžu vyrábať v štandardných rozmeroch alebo vyrobené na mieru. Ak sa strieška, prístrešok vyrába sériovo, konštrukcia je vopred vyrobená. Veľkosť, výber materiálov a ďalších prvkov sú preddefinované a obmedzené. Montáž si môžete vykonať sami vo vlastnej réžii alebo si môžete najať montéra. Pri objednávaní na mieru kovovej striešky je súčasťou návrhu odborná montáž striešky , ktorý môže byť zahrnutá do predúprav, ako je zakladanie, dláždenie atď. Výrobca striešky vám tiež môže podľa potreby poskytnúť stavebné povolenia a iné povolenia ak sú potrebné.

  3.2. Podľa účelu

  Kovový prístrešok môže slúžiť pre niekoľko účelov. Môže to byť strieška terasy, strieška balkóna alebo pergola, kde trávime čas mimo domu alebo bytu v bezpečí pred dažďom a silným slnkom. Môže slúžiť ako ochrana parkovacích miest pre vozidlá alebo ako prístrešok pri vchode do domu. Kovová strieška môže byť tiež dekoratívna a skrášliť exteriér domu. Prístrešok môžeme ochrániť letnú kuchyňu, zakryť odpadky (komunálny odpad) alebo zakryť parkovisko pre bicykle ...

  3.3. Podľa materiálu

  3.3.1 Oceľ

  Oceľové prístrešky či už pergola alebo strieška sú moderného a elegantného tvaru a poskytujú maximálnu funkčnosť. Montáž oceľovej striešky je rýchla a ľahká. Prefabrikované prvky sú naskladané do seba ako skladačka, takže výstavba oceľovej strechy trvá len niekoľko hodín. Možnosť zostavenia vám tiež umožňuje kedykoľvek rozobrať a znovu zložiť prístrešok na ktoromkoľvek inom mieste. Je tiež možné pridať niektoré segmenty neskôr, aby sa zmenil vzhľad, veľkosť alebo použiteľnosť s ohľadom na priestor pod prístreškom. Oceľ nehnedne (nekoroduje), pretože v procese spracovania sa používa horúci zinok, vďaka ktorému nie je oceľ citlivá na koróziu. Konštrukcia môže byť ďalej chránená a zdobená práškovaním. Výhodou toho je, že ide o farbu, ktorá je dlhotrvajúca a nerozpadá sa, pretože bola pečená pri 200 stupňov Celzia. Výber farieb je neobmedzený, čo znamená, že určite nájdete odtieň, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám. Udržiavanie kovového prístrešku je prakticky zbytočné a pomer cena / výkon je vynikajúci.

  3.3.2 Hliník

  Hliník ako konštrukčný materiál je najvhodnejší pre menšie striešky, pretože umožňuje menšie rozpätia v porovnaní s oceľou a drevom. Hliníkové striešky najčastejšie pokrývajú terasy, balkóny alebo menšie bazény. Hliníková konštrukcia je odolná voči poveternostným vplyvom a iným vonkajším zaťaženiam a vyznačuje sa kompatibilitou a flexibilitou komponentov. Hlavnými výhodami hliníkových striešok sú vynikajúci pomer cena / kvalita, životnosť, vysoká trvanlivosť, ľahká údržba. Strecha hliníkovej striešky je vyrobená v uhle 5 - 30 stupňov a vydrží zaťaženie až 220 kg / m2. Montáž a demontáž striešky je vďaka ľahkému materiálu obzvlášť ľahká a rýchla.

  3.3. Voľne stojace alebo pripevnené pergoly

  Samostatne stojace tzn. voľne stojace kovové pergoly sú postavené na ich vlastných stĺpoch a pripevnené prístrešky sú pripevnené k inému objektu pomocou oceľových konzol. Zvyčajne sa rozhodneme pre pevné prístrešky, keď ešte nie je oporná budova izolovaná. Ak je objekt už izolovaný, je potrebné odrezať izoláciu a rezať konečnú vrstvu v upevňovacích bodoch konzol, ktoré nenapraviteľne poškodzujú tepelný opláštenie domu.

  3.4. Rôzne typy striech a krytín

  Striešky môžu mať jedno-, dvoj- alebo viac odkvapové strechy a aj nadstrešky s rovnou strechou (minimálny sklon 2%). Polykarbonátové a sklenené striešky sú veľmi populárnou strešnou krytinou pretože prepúšťajú svetlo a sú odolné voči poveternostným vplyvom. Sú zvlášť užitočné nad okná, pretože takto vstupuje svetlo do domu alebo do bytu tzn. svetlosť miestností nebude obmedzená. V prípadoch, keď nie je potrebné svetlo, sa môžeme rozhodnúť pre iné typy krytín, ako sú plechy, pálené krytiny, plastové krytiny ...

  4. Zabehnuté firmy

  Na trhu je veľa dodávateľov kovových prístreškov. Treba si preto vedieť vybrať dodávateľa, ktorý je na trhu už niekoľko rokov a má aj potrebné skúsenosti. Zákazníkom ponúka výrobu, montáž všetkých typov striešok a pergol- pre terasy, autá, bazény ... Každá pergola a strieška je vyrobená na mieru a prispôsobená prianiam a potrebám klienta. Poskytujú kompletný servis od merania a poradenstva po výrobu a montáž.

  5. Postup predmontáže

  5.1. Príprava teréna

  K montáži pergoly, striešky sa zvyčajne vyžaduje predbežná vonkajšia príprava. Je dobré, ak zahrniete ako súčasť pri plánovaní okolia domu alebo bytu aj plánovanú montáž striešky, pergoly. Toto je samozrejme prípad novej výstavby. Ako pripravíme terén? Čo by malo byť základom pre striešku alebo pergolu, aby odolala všetkým zaťaženiam? Odpoveď nie je priama. Pre konzolové, previsnuté striešky sú potrebné pásové vystužené betónové základy, pretože jedna strana nesie najviac zaťaženia. Na samostojace pergoly pravdepodobne stačia betónové základy pre 3 alebo 4 stĺpy. Veľkosť základov závisí od veľkosti pergoly. V každom prípade je lepšie nechať všetko vypočítať a vykonať odborníkmi. V prípade strechy s jednou alebo viacerými stranami pripevnenými k inému objektu sa odporúča namontovať konzoly skôr, ako sa vytvorí fasáda. Tým sa zabráni neskorším zásahom do fasády, ktoré môžu spôsobiť tepelné straty. Je potrebné dbať na to, aby sa zabránilo vzniku tepelného mosta. Malé prístrešky nad prednými dverami alebo nad balkónom sú konzolovo namontované na dom bez stĺpov.

  5.2. Vyžadujú sa povolenia

  Striešky sú často jednoduché konštrukcie, ktoré nevyžadujú stavebné povolenie. Jednoduché objekty sú tie, ktoré majú jedno podlažie, ktorých výška nepresahuje štyri metre a ich rozpätie nie je väčšie ako štyri metre. Zároveň jednoduché objekty nesmú mať plochu väčšiu ako 20 metrov štvorcových. Investor je tiež povinný zabezpečiť, aby dispozícia bola v súlade so zákonom o územnom plánovaní, stavebnými a inými predpismi. Ak to vyžadujú predpisy, je povinný získať vyjadrenie a schválenie resp. iné povolenia. Napríklad pre prístrešok, ktorý sa práve nachádza mimo regionálnej cesty, možno budeme musieť získať súhlas správcu komunikácie, ktorý predpíše, ako ďaleko by mal byť prístrešok od okraja cesty...

  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky?

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  Chcem ponuku od poskytovateľov
  Posledné zverejnené dopyty

  Zastrešiť terasu

  Potrebujem kovový prístrešok, zastrešenie terasy(balkóna), materiál drevo. Fotky v prílohe. 2250 € do 3750 €

  ........

  Strieška na balkón + bočné steny

  Potrebujem firmu pre strešku na balkón pravdepodobne s hliníku a bočné steny s karbonátu alebo dám si poradiť. Prší tam a svieti slnko a potrebujem to nieakým spôsobom zastrešiť. 1350 € do 2250 €

  ........

  Hliníkový alebo kovový prístrešok o rozmeroch 870cm x 500cm kotvený o dom

  Poprosím o cenovú ponuku na hliníkový alebo kovový prístrešok s polykarbonátom(aký máte v ponuke Lexan alebo plný polykarbonát?). Jedná sa o prístrešok k rodinnému domu s rozmer 8700x5000mm. Dom je klasická 30 ročná kocka zateplená s 15cm polystyrénom. Prístrešok by mal byt pozdĺž celej zadnej strany zo skonom od domu na vymurovaných 3 stĺpoch z betónových tvárnic. Lokalita: obec Lada 6km od Prešova. Farba: antracit. Foto v prílohe.

  Ďakujem, M. Onofrej 9000 € do 15000 €

  ........

  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Cena, Pergola pre auto oceľová, 5,7 x 5,7 metra
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Vinosady

  6300 € do 10500 €

  Cena, Hlinikovy pristresok, 7000x2400x3500 mm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Hričovské Podhradie

  5400 € do 9000 €

  Cena, KOVOVÝ PRíSTREŠOK, cca 2,3 x 2,5 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Žilina

  1350 € do 2250 €

  Cena, Montáž kovového prístrešku, krytina lexan. na balkón, Dĺžka cca 5,5m šírka 1,1m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Mníchova Lehota

  900 € do 1500 €

  Cena, Kovový pristrešok nad vchodové dvere, 2700x1700 mm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Nové Zámky

  1170 € do 1950 €

  Cena, Samonosna pergola kovová, 3x5 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Gáň

  2970 € do 4950 €

  Cena, Zhotovenie kovového prístrešku 3x1,5 m, 3x1,5 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Dunajská Lužná

  1350 € do 2250 €

  Cena, Kovovú konštrukciu terasa a strecha, profily na konštrukciu 7x4 metra na terasu
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Bratislava

  9000 € do 15000 €

  Cena, Prekrytie vonkajšieho schodiska a chodníka, kovovou konštrukciou, 4m x 2m x 2m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Lučenec

  2700 € do 4500 €

  Cena, Kovový prístrešok na auto, Šírka 500 cm, dĺžka 600 cm, výška 230 cm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Rabča

  5850 € do 9750 €

  Cena, Kovový prístrešok na 1 auto + bočnú stenu na terasu - proti dažďu, pergola - 5x3 mbok na terasu - treba vidieť osobne (nepraidelný tvar) radi by sme si dali poradiť, pretože je tam zábradlie a terasa je krytá strecho
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Lučenec

  3150 € do 5250 €

  Cena, Hliníkový pristrešok, 5x5 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Nitra

  5400 € do 9000 €

  Cena, Prístrešok pred dvere rodinného domu, 200x230x109 cm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Nové Zámky

  1080 € do 1800 €

  Cena, Hlinikova pergola, dlzka 5,5m sirka 4,5m samonosna
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Dolné Lefantovce

  5400 € do 9000 €

  Cena, Hliníková pergola 5,4x2,3x2,4 m, 5,4x2,4x2,3 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Kostolište

  3600 € do 6000 €

  Cena, Hliníkovú pergolu, 7,85-4,25 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Prešov

  8100 € do 13500 €

  Cena, Kovový prístrešok na auto, 5,5 m x 2,30 m x 3 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Bratislava

  2700 € do 4500 €

  Cena, Hliníkový altánok bez pergoly, dlžka 4m, šírka 2,5m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Prešov

  2250 € do 3750 €

  Cena, Pergola a zastresenie chodnika, 1 ks
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Miloslavov

  4500 € do 7500 €

  Cena, Kovový prístrešok, 3.5x3.5x3.5 m cca
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Žilina

  2700 € do 4500 €

  Cena, Oceľová alebo hliníková strieška nad schody pred vchodovými dverami, 2,5 x 3 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Trebišov

  1800 € do 3000 €

  Cena, Samonostnu hlinikovu pegolu, 4x7x3m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Žilina

  6750 € do 11250 €

  Cena, Nerezovu striežku nad vchodové dvere, Cca 300x160cm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Trnava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Renovacia vchodovych schodov aj so strieškou, Po popise
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Partizánska Ľupča

  1800 € do 3000 €

  Cena, Kovovy pristresok pre dve auta, 37 m2
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Bratislava

  5400 € do 9000 €

  Cena, Výroba a montaž striešky na balkon, Lepsie ak príde odborník zamerat, kde upresníme konkrétnosti
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Banská Bystrica

  450 € do 750 €

  Cena, Kovový pristrešok na posedenie, cca 5 x 5 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Humenné

  4950 € do 8250 €

  Cena, Bioklimaticka alebo pergola so sklom, 500 x 340 x 250 cm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Rastislavice

  18000 € do 30000 €

  Cena, Prístrešok na terasu, hliníkový, 6000*3000 mm, 6m * 2,60m * 3m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Šemša

  4500 € do 7500 €

  Cena, Balkonova strieška, cca 230 cm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Prievidza

  1350 € do 2250 €

  Cena, Kovová konštrukcia ako prístrešok pre autá a dielňu o rozmeroch 6x10 m, 50 m2
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Miloslavov

  6300 € do 10500 €

  Cena, Kovový prístrešok na balkón, 4700, 3100, 1500 mm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Mojš

  3150 € do 5250 €

  Cena, Hliníkové prestresenie na bycikle a odpadove kose, 5 x 2,5 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Bratislava

  2970 € do 4950 €

  Cena, Hliníkový prístrešok pre 2 autá na mieru, vrátane proj. dokumentácie, 5,5m x 3m x 6m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Senec

  7200 € do 12000 €

  Cena, Hliníkový pristresok na balkon, dĺžka: 5mšírka: 3mvýška: pri dome 3m a voľná strana asi 2,5m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Žilina

  3150 € do 5250 €

  Cena, Spraviť prístrešok nad schodiskom, vcetne nerezoveho zábradlia, 1280 x 1970 x 2940 mm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Ladomirov

  4770 € do 7950 €  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  496+ spoločnosťami pre Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky
  Bezplatná služba
  Bez provízií
  Získaj ponuku
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené