Pre oblasť

  Kovové prístrešky, prístrešok na auto cena

  Koľko stoja kovové prístrešky? Cena kovového prístreška závisí od mnohých faktorov. Podľa účelu prístrešok môže byť oceľový prístrešok pre auto, terasu, prístrešok nad vchod do domu, pergola a podobne. Čím väčšie je rozpätie konštrukcie (vzdialenosť medzi stĺpmi), tým väčšie je zaťaženie strechy, takže bude potrebná pevnejšia, resp. drahšia konštrukcia. Konštrukcia môže byť samostatná alebo konzolová . Presné rozmery najpresnejšie vypočíta statik. Cenu zvyšuje aj antikorózna ochrana: oceľ môže byť chránená žiarovým zinkovaním alebo práškovým lakovaním alebo oboma spôsobmi ochrany. Cena obyčajného oceľového prístreška 25m2 sa pohybuje okolo 2000 EUR.

  Komu zveriť výrobu alebo obstaranie a montáž kovového prístreška? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným zámočníkom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena kovovej striešky


  Cena kovovej striešky. Cena za dodávku a montáž kovovej striešky 4x4 m pokrytej polykarbonátovou krytinou.

  160.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  300.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Oceľová strieška, šírka 250 cm

  Cena za 250 cm širokú kovovú striešku, kompletná s pozinkovanou oceľovou konštrukciou, polykarbonátovou krytinou a montážou a prepravou do 100 km.


  m2

  €/m2

  SPOLU:
  Poslať dopyt >

  Drevené prístrešky, altanky


  Ceny drevených prístreškov závisia od konštrukcie, veľkosti, materiálu a strešnej krytiny prístreška...

  Skontrolovať tiež: Drevené prístrešky, altanky cena

  Nerezový prístrešok


  Koľko stojí nerezový prístrešok? Nerezová oceľ je oveľa drahšia ako pozinkovaná oceľ. Cena za zhotov...

  Skontrolovať tiež: Nerezový prístrešok cena

  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky


  Koľko stoja kovové prístrešky? Cena kovového prístreška závisí od mnohých faktorov. Podľa účelu prís...

  Skontrolovať tiež: Kovové prístrešky, prístrešok na auto cena

  Ako ste využili tieto informácie?

  Pergola, strieška - kovová - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Kovová pergola, strieška - čo potrebujete vedieť?

  Kovové prístrešky poskytujú ochranu pred dažďom a slnkom!
  Kovové prístrešky poskytujú ochranu pred dažďom a slnkom!

  1.1. Výrobné náklady

  Konštrukcia kovového prístrešku tzn. pergoly, striešky nie je zanedbateľnou investíciou, preto vzniknuté náklady stoja za zváženie. Dodávatelia alebo poskytovatelia kovových striešok a pergol vám budú schopní urobiť presnú cenovú ponuku na základe vašich konkrétnych želaní a vízií, takže pred tým, než niekoho požiadate o spracovanie ponuky je dobré mať aspoň hrubú predstavu o hotovom produkte. Dobrý dodávatľ vám poskytne svoje referencie pre možnosť obhliadky produktu v teréne, po ktorej bude nasledovať rozhovor o konkrétnom produkte a dôkladné poradenstvo pri zostavovaní konečnej ponuky. Napriek ceny je tiež dobré zamerať sa na kvalitu konečného riešenia a dávať pozor, aby nedošlo k prekročeniu hranice kompromisu medzi cenou a kvalitou. Kovová strieška bude dlho dôležitou súčasťou domu a preto by nás nemala sklamať, takže sa vyplatí do nej investovať!

  1.2. Životnosť je rozhodujúca

  Z hľadiska kvality je prvoradá životnosť kovového krytu. Existuje niekoľko rôznych faktorov, ktoré treba zvážiť, vrátane počasia a ďalších faktorov životného prostredia, ktoré ovplyvňujú životnosť prístreška, striešky. Aj keď oceľové a hliníkové konštrukcie sú celkom odolné voči environmentálnemu namáhaniu, nie sú nezničiteľné, rovnako ako rôzne iné striešky. Kovové konštrukcie sú najcitlivejšie na vlhkosť, svetlo a veľké zmeny teploty vzduchu, je však potrebné spomenúť aj ďalšie potenciálne druhé vplyvy, ktoré môžu vzniknúť pri používaní. Napríklad moč psov veľmi urýchľuje koróziu kovových stĺpov ...

  1.3. Nosnosť kovového prístrešku

  Ďalšou dôležitou vlastnosťou pergoly a striešok je ich nosnosť. Najdôležitejším faktorom, ktorý treba mať na pamäti, je zaťaženie snehom. Ak urobíme chybu vo výpočte, následky môžu byť katastrofické! Obzvlášť dôležité sú údaje o snehovej zóne, v ktorej bude kovová strieška alebo prístrešok postavený. Ak žijeme v oblasti so silným snežením, je potrebné zvoliť vhodnú konštrukciu, pretože inak prístrešok nebude odolávať hmotnosti snehu, v dôsledku toho sa môže nosná konštrukcia alebo krytina zvesia. V tomto prípade je potrebné navrhnúť prístrešok, ktorý bude mať väčšie a pevnejšie profily stĺpov a väčší počet hustejšie umiestnených priečok.

  1.4. Aké by mali byť rozmery?

  Pri určovaní rozmerov pergoly alebo striešky musíme najprv vedieť, čo chceme strieškou chrániť a koľko miesta na ňu potrebujeme. Rozhodnutie je obvykle ponechané na Vás. Napríklad, ak chceme zaparkovať dve autá pod prístreškom, pracujeme s rozmermi 550 cm x 550 cm. Takto zostane na každej strane vozidla ešte pol metra. Ak máte vozidlá širšie, musíte samozrejme tieto rozmery upraviť. Minimálna použiteľná výška prístrešku je 210 cm až 270 cm. Táto výška umožňuje parkovanie osobného automobilu, terénneho alebo kombi, ako aj vozidla so strešným nosičom. V prípade jedného vozidla postačí prístrešok s rozmermi 320 (až 400) cm x 500 cm. Pre tri zaparkované vozidlá budete potrebovať minimálne 750 cm x 550 cm. Čím je prístrešok nižší, tým je všetko pod ním viac chránené, pretože uhol dopadu slnečných lúčov a dažďa je menšií. Odporúčame starostlivo premýšľať o veľkosti prístrešku, aby ste neskôr neľutovali, že ste príliš veľa šetrili na veľkosti povrchu.

  2. Výber dodávateľov

  2.1. Dizajn a výroba sú ponechané na odborníkov

  Toto je prvé kľúčové hľadisko! Aj keď je to len jednoduchá strieška nad vchodom alebo jednoduchý prístrešok nad auto, odporúčame vám poradiť sa s odborníkom. Skúsený odborník vám poskytne optimálne riešenie pre vaše konkrétne požiadavky. Jeho skúsenosť je neoceniteľná. Príliš často sa stáva, že domáci remeselníci sa púšťajú do konštrukcie prístreška, ktorý, ako sa čoskoro ukáže, neznesie ani minimálne zaťaženie a nebude dobre vykonávať svoju funkciu. Nepochybne sa oplatí investovať nejaké ďalšie finančné prostriedky do kvality výrobku, čo sa nám z dlhodobého hľadiska vyplatí.

  2.2. Montáž a servis sú veľmi dôležité

  Na trhu nájdete veľké množstvo výrobcov prístreškov. Odporúčame vyhľadať tých dodávateľov, ktorí vám poskytnú integrovanú službu. To znamená, že okrem výroby a montáže budú vykonávať aj predbežné merania a poradenstvo a neskôr sa postarajú o všetky opravy. Správna a kvalitná Montáž je kľúčom ku kvalite a dlhej životnosti. V súčasnosti existuje na trhu mnoho dodávateľov, ktorí ponúkajú montáž prostredníctvom externých montážnych technikov. Taktiež prevádzajú zodpovednosť za hotový výrobok na svojich subdodávateľov. Ak sa vyskytnú problémy, môže dôjsť k výhovorkám. Predávajúci často neplatí dobre svojmu subdodávateľovi, ktorý následne použije menej hodnotný materiál a nekvalitne odvedie svoju prácu. Samozrejme, že potom nemá záujem na náprave akýchkoľvek chýb. Preto sa dôrazne odporúča, aby ste si vždy overili, či vám poskytovateľ môže ponúknuť komplexné služby so svojimi vlastnými zamestnancami.

  2.3. Skontrolujte referencie

  Skontrolujte referencie poskytovateľa a v prípadne sa s ním dohodnite, že navštívite miesta realizácií podobné tomu vašemu. Potom dostanete od ostatných používateľov informácie o vykonanej práci, spoľahlivosti služieb, nákladoch a servisných službách.

  3. Rôzne druhy kovových prístreškov

  3.1. Sériovo vyrobená pergola alebo strieška vyrobená na mieru?

  Kovové striešky sa môžu vyrábať v štandardných rozmeroch alebo vyrobené na mieru. Ak sa strieška, prístrešok vyrába sériovo, konštrukcia je vopred vyrobená. Veľkosť, výber materiálov a ďalších prvkov sú preddefinované a obmedzené. Montáž si môžete vykonať sami vo vlastnej réžii alebo si môžete najať montéra. Pri objednávaní na mieru kovovej striešky je súčasťou návrhu odborná montáž striešky , ktorý môže byť zahrnutá do predúprav, ako je zakladanie, dláždenie atď. Výrobca striešky vám tiež môže podľa potreby poskytnúť stavebné povolenia a iné povolenia ak sú potrebné.

  3.2. Podľa účelu

  Kovový prístrešok môže slúžiť pre niekoľko účelov. Môže to byť strieška terasy, strieška balkóna alebo pergola, kde trávime čas mimo domu alebo bytu v bezpečí pred dažďom a silným slnkom. Môže slúžiť ako ochrana parkovacích miest pre vozidlá alebo ako prístrešok pri vchode do domu. Kovová strieška môže byť tiež dekoratívna a skrášliť exteriér domu. Prístrešok môžeme ochrániť letnú kuchyňu, zakryť odpadky (komunálny odpad) alebo zakryť parkovisko pre bicykle ...

  3.3. Podľa materiálu

  3.3.1 Oceľ

  Oceľové prístrešky či už pergola alebo strieška sú moderného a elegantného tvaru a poskytujú maximálnu funkčnosť. Montáž oceľovej striešky je rýchla a ľahká. Prefabrikované prvky sú naskladané do seba ako skladačka, takže výstavba oceľovej strechy trvá len niekoľko hodín. Možnosť zostavenia vám tiež umožňuje kedykoľvek rozobrať a znovu zložiť prístrešok na ktoromkoľvek inom mieste. Je tiež možné pridať niektoré segmenty neskôr, aby sa zmenil vzhľad, veľkosť alebo použiteľnosť s ohľadom na priestor pod prístreškom. Oceľ nehnedne (nekoroduje), pretože v procese spracovania sa používa horúci zinok, vďaka ktorému nie je oceľ citlivá na koróziu. Konštrukcia môže byť ďalej chránená a zdobená práškovaním. Výhodou toho je, že ide o farbu, ktorá je dlhotrvajúca a nerozpadá sa, pretože bola pečená pri 200 stupňov Celzia. Výber farieb je neobmedzený, čo znamená, že určite nájdete odtieň, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám. Udržiavanie kovového prístrešku je prakticky zbytočné a pomer cena / výkon je vynikajúci.

  3.3.2 Hliník

  Hliník ako konštrukčný materiál je najvhodnejší pre menšie striešky, pretože umožňuje menšie rozpätia v porovnaní s oceľou a drevom. Hliníkové striešky najčastejšie pokrývajú terasy, balkóny alebo menšie bazény. Hliníková konštrukcia je odolná voči poveternostným vplyvom a iným vonkajším zaťaženiam a vyznačuje sa kompatibilitou a flexibilitou komponentov. Hlavnými výhodami hliníkových striešok sú vynikajúci pomer cena / kvalita, životnosť, vysoká trvanlivosť, ľahká údržba. Strecha hliníkovej striešky je vyrobená v uhle 5 - 30 stupňov a vydrží zaťaženie až 220 kg / m2. Montáž a demontáž striešky je vďaka ľahkému materiálu obzvlášť ľahká a rýchla.

  3.3. Voľne stojace alebo pripevnené pergoly

  Samostatne stojace tzn. voľne stojace kovové pergoly sú postavené na ich vlastných stĺpoch a pripevnené prístrešky sú pripevnené k inému objektu pomocou oceľových konzol. Zvyčajne sa rozhodneme pre pevné prístrešky, keď ešte nie je oporná budova izolovaná. Ak je objekt už izolovaný, je potrebné odrezať izoláciu a rezať konečnú vrstvu v upevňovacích bodoch konzol, ktoré nenapraviteľne poškodzujú tepelný opláštenie domu.

  3.4. Rôzne typy striech a krytín

  Striešky môžu mať jedno-, dvoj- alebo viac odkvapové strechy a aj nadstrešky s rovnou strechou (minimálny sklon 2%). Polykarbonátové a sklenené striešky sú veľmi populárnou strešnou krytinou pretože prepúšťajú svetlo a sú odolné voči poveternostným vplyvom. Sú zvlášť užitočné nad okná, pretože takto vstupuje svetlo do domu alebo do bytu tzn. svetlosť miestností nebude obmedzená. V prípadoch, keď nie je potrebné svetlo, sa môžeme rozhodnúť pre iné typy krytín, ako sú plechy, pálené krytiny, plastové krytiny ...

  4. Zabehnuté firmy

  Na trhu je veľa dodávateľov kovových prístreškov. Treba si preto vedieť vybrať dodávateľa, ktorý je na trhu už niekoľko rokov a má aj potrebné skúsenosti. Zákazníkom ponúka výrobu, montáž všetkých typov striešok a pergol- pre terasy, autá, bazény ... Každá pergola a strieška je vyrobená na mieru a prispôsobená prianiam a potrebám klienta. Poskytujú kompletný servis od merania a poradenstva po výrobu a montáž.

  5. Postup predmontáže

  5.1. Príprava teréna

  K montáži pergoly, striešky sa zvyčajne vyžaduje predbežná vonkajšia príprava. Je dobré, ak zahrniete ako súčasť pri plánovaní okolia domu alebo bytu aj plánovanú montáž striešky, pergoly. Toto je samozrejme prípad novej výstavby. Ako pripravíme terén? Čo by malo byť základom pre striešku alebo pergolu, aby odolala všetkým zaťaženiam? Odpoveď nie je priama. Pre konzolové, previsnuté striešky sú potrebné pásové vystužené betónové základy, pretože jedna strana nesie najviac zaťaženia. Na samostojace pergoly pravdepodobne stačia betónové základy pre 3 alebo 4 stĺpy. Veľkosť základov závisí od veľkosti pergoly. V každom prípade je lepšie nechať všetko vypočítať a vykonať odborníkmi. V prípade strechy s jednou alebo viacerými stranami pripevnenými k inému objektu sa odporúča namontovať konzoly skôr, ako sa vytvorí fasáda. Tým sa zabráni neskorším zásahom do fasády, ktoré môžu spôsobiť tepelné straty. Je potrebné dbať na to, aby sa zabránilo vzniku tepelného mosta. Malé prístrešky nad prednými dverami alebo nad balkónom sú konzolovo namontované na dom bez stĺpov.

  5.2. Vyžadujú sa povolenia

  Striešky sú často jednoduché konštrukcie, ktoré nevyžadujú stavebné povolenie. Jednoduché objekty sú tie, ktoré majú jedno podlažie, ktorých výška nepresahuje štyri metre a ich rozpätie nie je väčšie ako štyri metre. Zároveň jednoduché objekty nesmú mať plochu väčšiu ako 20 metrov štvorcových. Investor je tiež povinný zabezpečiť, aby dispozícia bola v súlade so zákonom o územnom plánovaní, stavebnými a inými predpismi. Ak to vyžadujú predpisy, je povinný získať vyjadrenie a schválenie resp. iné povolenia. Napríklad pre prístrešok, ktorý sa práve nachádza mimo regionálnej cesty, možno budeme musieť získať súhlas správcu komunikácie, ktorý predpíše, ako ďaleko by mal byť prístrešok od okraja cesty...

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Výroba a montaž striešky na balkon

  Potrebujem majstra pre výrobu a montaž striešky na balkon. Lepsie ak príde odborník zamerat, kde upresníme konkrétnosti. Fotky v prílohe. 450 € do 750 €

  ........

  Bioklimaticka alebo pergola so sklom

  Dopytujem pergolu o rozmere pri dome 500cm, od domu 340cm, vyska cca 250cm, hneda farba. Idealne bioklimaticka, pripadne so zastresenim zo skla. Rozhodovat sa budeme podla ceny. 18000 € do 30000 €

  ........

  Balkonova strieška

  Potrebujem majstra pre balkónovú striešku cca 230 cm, polykarbonat. 1350 € do 2250 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Kovová konštrukcia ako prístrešok pre autá a dielňu o rozmeroch 6x10 m, 50 m2
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Miloslavov

  6300 € do 10500 €

  Cena, Kovový prístrešok na balkón, 4700, 3100, 1500 mm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Mojš

  3150 € do 5250 €

  Cena, Hliníkové prestresenie na bycikle a odpadove kose, 5 x 2,5 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Bratislava

  2970 € do 4950 €

  Cena, Hliníkový prístrešok pre 2 autá na mieru, vrátane proj. dokumentácie, 5,5m x 3m x 6m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Senec

  7200 € do 12000 €

  Cena, Spraviť prístrešok nad schodiskom, vcetne nerezoveho zábradlia, 1280 x 1970 x 2940 mm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Ladomirov

  4770 € do 7950 €

  Cena, Montáž pergoly Bruce-J, š-v-d:600 x 300 x 300 cm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Andovce

  900 € do 1500 €

  Cena, 3x Prístrešky nad vonkajšie dvere cca 2,5 x1 m, 262x120,230x100,195x100 cm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Sereď

  9000 € do 15000 €

  Cena, Hlinnikova pergola, 5680x2950 mm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Bernolákovo

  4500 € do 7500 €

  Cena, Zastrešenie terasy a zesklenie jednej strany, 300x260x600 cm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Dolná Krupá

  4500 € do 7500 €

  Cena, Pristresok nad vchodove dverr, 2,6 m x 1,2 - 1,5 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Hosťová

  2250 € do 3750 €

  Cena, Kovový alebo drevený pristresok nad schody a malu terasku, cca 3 x 3 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Žilina

  1800 € do 3000 €

  Cena, Zastrešenie technologie oceľovou konštrukciou, 120 m2
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Revúca

  27000 € do 45000 €

  Cena, Kovový pristresok na schodisko, Dlzkac cca 6mSirka 1.2m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Studienka

  2700 € do 4500 €

  Cena, Zhotovenie striešky nad balkón, 2m x1.5 m.
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Partizánska Ľupča

  3150 € do 5250 €

  Cena, pristresok nad schody pri vch.dverach, Po popise
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Malá Tŕňa

  5400 € do 9000 €

  Cena, Pristrešok na auto so sklenom strechou, 3,7x4,4mxvyška 2,4m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Banská Štiavnica

  9000 € do 15000 €

  Cena, Prestrešenie schodiska a vchodu do bytového domu, Po popise
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Varín

  2250 € do 3750 €

  Cena, Kovový pristrešok, 3,5/3/2,5 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Rovensko

  2700 € do 4500 €

  Cena, Oceľové prístrešky, automatickú bránu, závoru, cca 28 m x 5 m, 13,5 x 6,3 m, 3 m x 1,5 m 2x
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Kežmarok

  52200 € do 87000 €

  Cena, Cenovú ponuku kovového prístrešku, 7000x3000x5000 mm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Fiľakovo

  7200 € do 12000 €

  Cena, Vymenit lexán na existujucom prestreseni, cca 15 m2
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Žilina

  540 € do 900 €

  Cena, Dodávka a montáž kovovéj pergoly, 4.3x3x2.8 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Trebišov

  2700 € do 4500 €

  Cena, Kovový prístrešok pred vchodové dvere, cca 3,5 x 1,5 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Čáry

  1350 € do 2250 €

  Cena, Výmena prístreškov nad vchodmi v BD, treba si premerať, nerozumiem tejto otázke
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Prešov

  13500 € do 22500 €

  Cena, Pergola na terasu rodinneho domu, 32m2 8x4m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Župčany

  6300 € do 10500 €

  Cena, Zakryť anglicke dvorce, 250 cm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Prešov

  450 € do 750 €

  Cena, Kovový prístrešok, 7x6x2,5 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Trnovec nad Váhom

  4050 € do 6750 €

  Cena, Výroba a montáž oceľového prístrešku pre auto, 4700x2500x4100 mm
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Ilava

  4500 € do 7500 €

  Cena, Okenny sušiak, 1
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Malacky

  900 € do 1500 €

  Cena, Kovový prístrešok pre auto, 6 x 4m, výška 2,5 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Bratislava

  4950 € do 8250 €

  Cena, Kovový pristrešok pre auto, cca 6x5 m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Senica

  5850 € do 9750 €

  Cena, Jednoduchý kovový prístrešok k domu s polykarb.strechou, 3m š x 3,5m dl.x 3m v
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Púchov

  4500 € do 7500 €

  Cena, Zhotovit striesku, 2x
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Košice

  1800 € do 3000 €

  Cena, Zakrit terasu hliníkovou pergolou, 11x3.5m
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Kežmarok

  8100 € do 13500 €

  Cena, Kovové prestrešenie schodiska vstupu do bytového domu, cca 3 m šírka, 4 m, dĺžka
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Varín

  2700 € do 4500 €

  Cena, Prístrešo z hliníka, 5x2.5x7
  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Čaklov

  3150 € do 5250 €  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky?
  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  459+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené