Kovové prístrešky, prístrešok na auto cena

Koľko stoja kovové prístrešky? Cena kovového prístreška závisí od mnohých faktorov. Podľa účelu prístrešok môže byť oceľový prístrešok pre auto, terasu, prístrešok nad vchod do domu, pergola a podobne. Čím väčšie je rozpätie konštrukcie (vzdialenosť medzi stĺpmi), tým väčšie je zaťaženie strechy, takže bude potrebná pevnejšia, resp. drahšia konštrukcia. Konštrukcia môže byť samostatná alebo konzolová . Presné rozmery najpresnejšie vypočíta statik. Cenu zvyšuje aj antikorózna ochrana: oceľ môže byť chránená žiarovým zinkovaním alebo práškovým lakovaním alebo oboma spôsobmi ochrany. Cena obyčajného oceľového prístreška 25m2 sa pohybuje okolo 2000 EUR.

Komu zveriť výrobu alebo obstaranie a montáž kovového prístreška? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným zámočníkom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA KOVOVEJ STRIEŠKY


Cena kovovej striešky. Cena za dodávku a montáž kovovej striešky 4x4 m pokrytej polykarbonátovou krytinou.

160.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
300.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Kovové prístrešky, prístrešok na auto cena

OSTATNÉ CENY ZA KOVOVÉ PRÍSTREŠKY, HLINÍKOVÉ PRÍSTREŠKY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Oceľová strieška, šírka 250 cm

Cena za 250 cm širokú kovovú striešku, kompletná s pozinkovanou oceľovou konštrukciou, polykarbonátovou krytinou a montážou a prepravou do 100 km.€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Drevené prístrešky, altanky


Ceny drevených prístreškov závisia od konštrukcie, veľkosti, materiálu a strešnej krytiny prístreška...

Skontrolovať tiež: Drevené prístrešky, altanky cena

Nerezový prístrešok


Koľko stojí nerezový prístrešok? Nerezová oceľ je oveľa drahšia ako pozinkovaná oceľ. Cena za zhotov...

Skontrolovať tiež: Nerezový prístrešok cena

Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky


Koľko stoja kovové prístrešky? Cena kovového prístreška závisí od mnohých faktorov. Podľa účelu prís...

Skontrolovať tiež: Kovové prístrešky, prístrešok na auto cena

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Pergola, strieška - kovová - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Kovová pergola, strieška - čo potrebujete vedieť?

pergola_m.jpg
Kovové prístrešky poskytujú ochranu pred dažďom a slnkom!

1.1. Výrobné náklady

Konštrukcia kovového prístrešku tzn. pergoly, striešky nie je zanedbateľnou investíciou, preto vzniknuté náklady stoja za zváženie. Dodávatelia alebo poskytovatelia kovových striešok a pergol vám budú schopní urobiť presnú cenovú ponuku na základe vašich konkrétnych želaní a vízií, takže pred tým, než niekoho požiadate o spracovanie ponuky je dobré mať aspoň hrubú predstavu o hotovom produkte. Dobrý dodávatľ vám poskytne svoje referencie pre možnosť obhliadky produktu v teréne, po ktorej bude nasledovať rozhovor o konkrétnom produkte a dôkladné poradenstvo pri zostavovaní konečnej ponuky. Napriek ceny je tiež dobré zamerať sa na kvalitu konečného riešenia a dávať pozor, aby nedošlo k prekročeniu hranice kompromisu medzi cenou a kvalitou. Kovová strieška bude dlho dôležitou súčasťou domu a preto by nás nemala sklamať, takže sa vyplatí do nej investovať!

1.2. Životnosť je rozhodujúca

Z hľadiska kvality je prvoradá životnosť kovového krytu. Existuje niekoľko rôznych faktorov, ktoré treba zvážiť, vrátane počasia a ďalších faktorov životného prostredia, ktoré ovplyvňujú životnosť prístreška, striešky. Aj keď oceľové a hliníkové konštrukcie sú celkom odolné voči environmentálnemu namáhaniu, nie sú nezničiteľné, rovnako ako rôzne iné striešky. Kovové konštrukcie sú najcitlivejšie na vlhkosť, svetlo a veľké zmeny teploty vzduchu, je však potrebné spomenúť aj ďalšie potenciálne druhé vplyvy, ktoré môžu vzniknúť pri používaní. Napríklad moč psov veľmi urýchľuje koróziu kovových stĺpov ...

1.3. Nosnosť kovového prístrešku

Ďalšou dôležitou vlastnosťou pergoly a striešok je ich nosnosť. Najdôležitejším faktorom, ktorý treba mať na pamäti, je zaťaženie snehom. Ak urobíme chybu vo výpočte, následky môžu byť katastrofické! Obzvlášť dôležité sú údaje o snehovej zóne, v ktorej bude kovová strieška alebo prístrešok postavený. Ak žijeme v oblasti so silným snežením, je potrebné zvoliť vhodnú konštrukciu, pretože inak prístrešok nebude odolávať hmotnosti snehu, v dôsledku toho sa môže nosná konštrukcia alebo krytina zvesia. V tomto prípade je potrebné navrhnúť prístrešok, ktorý bude mať väčšie a pevnejšie profily stĺpov a väčší počet hustejšie umiestnených priečok.

1.4. Aké by mali byť rozmery?

Pri určovaní rozmerov pergoly alebo striešky musíme najprv vedieť, čo chceme strieškou chrániť a koľko miesta na ňu potrebujeme. Rozhodnutie je obvykle ponechané na Vás. Napríklad, ak chceme zaparkovať dve autá pod prístreškom, pracujeme s rozmermi 550 cm x 550 cm. Takto zostane na každej strane vozidla ešte pol metra. Ak máte vozidlá širšie, musíte samozrejme tieto rozmery upraviť. Minimálna použiteľná výška prístrešku je 210 cm až 270 cm. Táto výška umožňuje parkovanie osobného automobilu, terénneho alebo kombi, ako aj vozidla so strešným nosičom. V prípade jedného vozidla postačí prístrešok s rozmermi 320 (až 400) cm x 500 cm. Pre tri zaparkované vozidlá budete potrebovať minimálne 750 cm x 550 cm. Čím je prístrešok nižší, tým je všetko pod ním viac chránené, pretože uhol dopadu slnečných lúčov a dažďa je menšií. Odporúčame starostlivo premýšľať o veľkosti prístrešku, aby ste neskôr neľutovali, že ste príliš veľa šetrili na veľkosti povrchu.

2. Výber dodávateľov

2.1. Dizajn a výroba sú ponechané na odborníkov

Toto je prvé kľúčové hľadisko! Aj keď je to len jednoduchá strieška nad vchodom alebo jednoduchý prístrešok nad auto, odporúčame vám poradiť sa s odborníkom. Skúsený odborník vám poskytne optimálne riešenie pre vaše konkrétne požiadavky. Jeho skúsenosť je neoceniteľná. Príliš často sa stáva, že domáci remeselníci sa púšťajú do konštrukcie prístreška, ktorý, ako sa čoskoro ukáže, neznesie ani minimálne zaťaženie a nebude dobre vykonávať svoju funkciu. Nepochybne sa oplatí investovať nejaké ďalšie finančné prostriedky do kvality výrobku, čo sa nám z dlhodobého hľadiska vyplatí.

2.2. Montáž a servis sú veľmi dôležité

Na trhu nájdete veľké množstvo výrobcov prístreškov. Odporúčame vyhľadať tých dodávateľov, ktorí vám poskytnú integrovanú službu. To znamená, že okrem výroby a montáže budú vykonávať aj predbežné merania a poradenstvo a neskôr sa postarajú o všetky opravy. Správna a kvalitná Montáž je kľúčom ku kvalite a dlhej životnosti. V súčasnosti existuje na trhu mnoho dodávateľov, ktorí ponúkajú montáž prostredníctvom externých montážnych technikov. Taktiež prevádzajú zodpovednosť za hotový výrobok na svojich subdodávateľov. Ak sa vyskytnú problémy, môže dôjsť k výhovorkám. Predávajúci často neplatí dobre svojmu subdodávateľovi, ktorý následne použije menej hodnotný materiál a nekvalitne odvedie svoju prácu. Samozrejme, že potom nemá záujem na náprave akýchkoľvek chýb. Preto sa dôrazne odporúča, aby ste si vždy overili, či vám poskytovateľ môže ponúknuť komplexné služby so svojimi vlastnými zamestnancami.

2.3. Skontrolujte referencie

Skontrolujte referencie poskytovateľa a v prípadne sa s ním dohodnite, že navštívite miesta realizácií podobné tomu vašemu. Potom dostanete od ostatných používateľov informácie o vykonanej práci, spoľahlivosti služieb, nákladoch a servisných službách.

3. Rôzne druhy kovových prístreškov

3.1. Sériovo vyrobená pergola alebo strieška vyrobená na mieru?

Kovové striešky sa môžu vyrábať v štandardných rozmeroch alebo vyrobené na mieru. Ak sa strieška, prístrešok vyrába sériovo, konštrukcia je vopred vyrobená. Veľkosť, výber materiálov a ďalších prvkov sú preddefinované a obmedzené. Montáž si môžete vykonať sami vo vlastnej réžii alebo si môžete najať montéra. Pri objednávaní na mieru kovovej striešky je súčasťou návrhu odborná montáž striešky , ktorý môže byť zahrnutá do predúprav, ako je zakladanie, dláždenie atď. Výrobca striešky vám tiež môže podľa potreby poskytnúť stavebné povolenia a iné povolenia ak sú potrebné.

3.2. Podľa účelu

Kovový prístrešok môže slúžiť pre niekoľko účelov. Môže to byť strieška terasy, strieška balkóna alebo pergola, kde trávime čas mimo domu alebo bytu v bezpečí pred dažďom a silným slnkom. Môže slúžiť ako ochrana parkovacích miest pre vozidlá alebo ako prístrešok pri vchode do domu. Kovová strieška môže byť tiež dekoratívna a skrášliť exteriér domu. Prístrešok môžeme ochrániť letnú kuchyňu, zakryť odpadky (komunálny odpad) alebo zakryť parkovisko pre bicykle ...

3.3. Podľa materiálu

3.3.1 Oceľ

Oceľové prístrešky či už pergola alebo strieška sú moderného a elegantného tvaru a poskytujú maximálnu funkčnosť. Montáž oceľovej striešky je rýchla a ľahká. Prefabrikované prvky sú naskladané do seba ako skladačka, takže výstavba oceľovej strechy trvá len niekoľko hodín. Možnosť zostavenia vám tiež umožňuje kedykoľvek rozobrať a znovu zložiť prístrešok na ktoromkoľvek inom mieste. Je tiež možné pridať niektoré segmenty neskôr, aby sa zmenil vzhľad, veľkosť alebo použiteľnosť s ohľadom na priestor pod prístreškom. Oceľ nehnedne (nekoroduje), pretože v procese spracovania sa používa horúci zinok, vďaka ktorému nie je oceľ citlivá na koróziu. Konštrukcia môže byť ďalej chránená a zdobená práškovaním. Výhodou toho je, že ide o farbu, ktorá je dlhotrvajúca a nerozpadá sa, pretože bola pečená pri 200 stupňov Celzia. Výber farieb je neobmedzený, čo znamená, že určite nájdete odtieň, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám. Udržiavanie kovového prístrešku je prakticky zbytočné a pomer cena / výkon je vynikajúci.

3.3.2 Hliník

Hliník ako konštrukčný materiál je najvhodnejší pre menšie striešky, pretože umožňuje menšie rozpätia v porovnaní s oceľou a drevom. Hliníkové striešky najčastejšie pokrývajú terasy, balkóny alebo menšie bazény. Hliníková konštrukcia je odolná voči poveternostným vplyvom a iným vonkajším zaťaženiam a vyznačuje sa kompatibilitou a flexibilitou komponentov. Hlavnými výhodami hliníkových striešok sú vynikajúci pomer cena / kvalita, životnosť, vysoká trvanlivosť, ľahká údržba. Strecha hliníkovej striešky je vyrobená v uhle 5 - 30 stupňov a vydrží zaťaženie až 220 kg / m2. Montáž a demontáž striešky je vďaka ľahkému materiálu obzvlášť ľahká a rýchla.

3.3. Voľne stojace alebo pripevnené pergoly

Samostatne stojace tzn. voľne stojace kovové pergoly sú postavené na ich vlastných stĺpoch a pripevnené prístrešky sú pripevnené k inému objektu pomocou oceľových konzol. Zvyčajne sa rozhodneme pre pevné prístrešky, keď ešte nie je oporná budova izolovaná. Ak je objekt už izolovaný, je potrebné odrezať izoláciu a rezať konečnú vrstvu v upevňovacích bodoch konzol, ktoré nenapraviteľne poškodzujú tepelný opláštenie domu.

3.4. Rôzne typy striech a krytín

Striešky môžu mať jedno-, dvoj- alebo viac odkvapové strechy a aj nadstrešky s rovnou strechou (minimálny sklon 2%). Polykarbonátové a sklenené striešky sú veľmi populárnou strešnou krytinou pretože prepúšťajú svetlo a sú odolné voči poveternostným vplyvom. Sú zvlášť užitočné nad okná, pretože takto vstupuje svetlo do domu alebo do bytu tzn. svetlosť miestností nebude obmedzená. V prípadoch, keď nie je potrebné svetlo, sa môžeme rozhodnúť pre iné typy krytín, ako sú plechy, pálené krytiny, plastové krytiny ...

4. Zabehnuté firmy

Na trhu je veľa dodávateľov kovových prístreškov. Treba si preto vedieť vybrať dodávateľa, ktorý je na trhu už niekoľko rokov a má aj potrebné skúsenosti. Zákazníkom ponúka výrobu, montáž všetkých typov striešok a pergol- pre terasy, autá, bazény ... Každá pergola a strieška je vyrobená na mieru a prispôsobená prianiam a potrebám klienta. Poskytujú kompletný servis od merania a poradenstva po výrobu a montáž.

5. Postup predmontáže

5.1. Príprava teréna

K montáži pergoly, striešky sa zvyčajne vyžaduje predbežná vonkajšia príprava. Je dobré, ak zahrniete ako súčasť pri plánovaní okolia domu alebo bytu aj plánovanú montáž striešky, pergoly. Toto je samozrejme prípad novej výstavby. Ako pripravíme terén? Čo by malo byť základom pre striešku alebo pergolu, aby odolala všetkým zaťaženiam? Odpoveď nie je priama. Pre konzolové, previsnuté striešky sú potrebné pásové vystužené betónové základy, pretože jedna strana nesie najviac zaťaženia. Na samostojace pergoly pravdepodobne stačia betónové základy pre 3 alebo 4 stĺpy. Veľkosť základov závisí od veľkosti pergoly. V každom prípade je lepšie nechať všetko vypočítať a vykonať odborníkmi. V prípade strechy s jednou alebo viacerými stranami pripevnenými k inému objektu sa odporúča namontovať konzoly skôr, ako sa vytvorí fasáda. Tým sa zabráni neskorším zásahom do fasády, ktoré môžu spôsobiť tepelné straty. Je potrebné dbať na to, aby sa zabránilo vzniku tepelného mosta. Malé prístrešky nad prednými dverami alebo nad balkónom sú konzolovo namontované na dom bez stĺpov.

5.2. Vyžadujú sa povolenia

Striešky sú často jednoduché konštrukcie, ktoré nevyžadujú stavebné povolenie. Jednoduché objekty sú tie, ktoré majú jedno podlažie, ktorých výška nepresahuje štyri metre a ich rozpätie nie je väčšie ako štyri metre. Zároveň jednoduché objekty nesmú mať plochu väčšiu ako 20 metrov štvorcových. Investor je tiež povinný zabezpečiť, aby dispozícia bola v súlade so zákonom o územnom plánovaní, stavebnými a inými predpismi. Ak to vyžadujú predpisy, je povinný získať vyjadrenie a schválenie resp. iné povolenia. Napríklad pre prístrešok, ktorý sa práve nachádza mimo regionálnej cesty, možno budeme musieť získať súhlas správcu komunikácie, ktorý predpíše, ako ďaleko by mal byť prístrešok od okraja cesty...

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMPREKRYTIE GARAZOVEHO STATIA OCELOVOU ALEBO HLINIKOVOU KONSTRUKCIOU

Dobry deň.

potrebujem majstra pre pristresok na auto ocelovy alebo hlinikovy , antracitova farba rozmery cca 3,5 * 6,7m, zboku z jednej strany cca 1,5m vypln steny. Časom sa tam bude osadzat aj garazova brana. Fotky v prilohe. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 4050 € do 6750 €


........

PRÍSTREŠOK NA STAVEBNÉ STROJE

Dobrý deň prajem

Chceme naše stroje čiastočne ochrániť a aj vytvoriť podmienky pre servis.technikov aby mohli vykonávať opravy aj za nepriaznivého počasia.
Máme predstavu otvoreného prístrešku pre stavebný stroj.
Základné rozmery stavebného stroja dĺžka 10,5 m ; šírka 3 m ; výška 3,8 m.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

3150 € do 5250 €


........

VERANDA K DOMU

Dobrý deň,

potrebujem majstra na realizáciu verandy domu, materiál hliník. (2,40 x 1,30, )
Prikladám fotografie

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky, alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.
Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

450 € do 750 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, HLINIKOVY PRISTREŠOK, 8X4M
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Svätý Peter

5850 € do 9750 €

CENA, PRÍSTREŠOK K VCHODOVÝM DVERÁM DOMU, CCA 3M2
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Martin

540 € do 900 €

CENA, PRISTREŠOK NA BICYKLE, 9 X 3 M
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Prešov

4500 € do 7500 €

CENA, PRÍSTREŠOK NA AUTO , 4×5M
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Rudník

3420 € do 5700 €

CENA, STRIEŠKA NA BALKÓN , PO POPISE
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Prievidza

450 € do 750 €

CENA, HLINÍKOVÚ PERGOLU (PRÍSTREŠOK) HNEDEJ FARBY, 4520X3170
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Martin

4500 € do 7500 €

CENA, HLINIKOVÝ PRISTRESOK 6 KRAT 8 M. VÝSKA 2,6 - 2,8 M, 6 KRAT 8 M. VÝSKA 2,6 - 2,8 M
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Bratislava

4950 € do 8250 €

CENA, PREKRYTIE TERASY KOVOVÝM PRISTREŠKOM, 5,5X4,2 M
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Starý Tekov

3600 € do 6000 €

CENA, PERGOLA NOVOSTAVBY, 3X7
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Stará Bystrica

3600 € do 6000 €

CENA, KOVOVÝ PRÍSTREŠOK S POLYKARBONÁTOM PRIKRYTÝ , 8 M ŠÍRKA 3 METRE HĹBKA
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Ďurďošík

3600 € do 6000 €

CENA, ZAMREŽOVAŤ BALKON , 2,5X 1M
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Košice

630 € do 1050 €

CENA, REKONŠTRUKCIA TERASY CHATY-NOVÁ STRIEŠKA A PODLAHA, 2X3 METRE
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Prešov

4950 € do 8250 €

CENA, PRÍSTREŠOK NA TERASU, 6,5X4M
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Milochov

4500 € do 7500 €

CENA, GARAŽOVY PRÍSTREŠOK NA 1 AUTO AJ S GARAŽOVOU BRÁNOU., 5X3M
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Trnava

3150 € do 5250 €

CENA, ZASTREŠENIE BALKÓN , 330X60
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Žilina

360 € do 600 €

CENA, PRÍSTREŠOK K STENE DOMU , ROZMER 3X 4M.
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Liptovská Teplička

2250 € do 3750 €

CENA, PRÍSTREŠOK PRE AUTO, 5M X 6,5 M
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Košice

3600 € do 6000 €

CENA, PERGOLAMI NA TERASU, 4,5X3,5M
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Chorvátsky Grob

2700 € do 4500 €

CENA, PRÍSTREŠOK PRE AUTÁ , PO POPISE
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Tvrdošín

8100 € do 13500 €

CENA, PRÍSTREŠOK PRE AUTO/GARÁŽ. TERASA A PRÍSTREŠOK NA TERASU., CCA 30M2
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Prešov

5400 € do 9000 €

CENA, PREKRYTIE TERASY PRISTRESOK, CCA 8X3M
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Rišňovce

450 € do 750 €

CENA, POTREBUJEM STRIEŽKU ABI MI NEPRŠALO NA BALKON., ŠÍRKA PLECHU 40.CM A DLŽKA 2.60 M.
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Partizánske

180 € do 300 €

CENA, PRÍSTREŠOK PRE DVE AUTÁ , 5,20 M X 5 M
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Martin

1800 € do 3000 €

CENA, MONTAŽ KOVOVÉHO KOMÍNA, 1KS
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Velčice

180 € do 300 €

CENA, PRÍSTREŠOK - DREVENÝ ALEBO KOVOVÝ , 150M2
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Bratislava

22500 € do 37500 €

CENA, VONKAJSI VCHODOVY PRSTRESOK NAD DVERE A SCHODY, PO POPISE
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Nové Zámky

450 € do 750 €

CENA, ZASTRESIT TERASU , TERASA 3.6M2
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Trnava

540 € do 900 €

CENA, KOVOVÝ PRÍSTREŠOK , 20 M2
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Banská Bystrica

3420 € do 5700 €

CENA, KOVOVÝ PRÍSTREŠOK/STRECHA/ S OTOČNÝMI LAMELAMI , 6,5X4M
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Skalka nad Váhom

3600 € do 6000 €

CENA, PRÍSTREŠOK PRE AUTO , 22M2
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Prešov

3420 € do 5700 €

CENA, SAMOSTOJACI PRISTRESOK CIASTOCNE UZAVRETY , 440X580
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Miloslavov

1800 € do 3000 €

CENA, KONSTRUKCIU NA VINIC NA TERASE DOMU, 5MX3M OPRETE O STENT DOMU
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Bratislava

1350 € do 2250 €

CENA, ZASTREŠENIE PARKOVACIEHO MIESTA Z 1 BOKU, 12 M2
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Dunajská Lužná

3150 € do 5250 €

CENA, ZASTREŠENIE TERASI, 3,3X1M
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Liptovský Ján

2700 € do 4500 €

CENA, KOVOVY PRISTRESOK NA TERASU, PO POPISE
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Leopoldov

1350 € do 2250 €

CENA, OCELLOVE A NEREZOVE ZÁBRADLIE, A PRÍSTREŠOK, PRÍSTREŠOK PRE ODPADOVÉ HOSPODÁRSTVO, ZÁBRADLIE
Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky, Tornaľa

2700 € do 4500 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

KOVOVÉ PRÍSTREŠKY, HLINÍKOVÉ PRÍSTREŠKY CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

314+ SPOLOČNOSŤAMI PRE KOVOVÉ PRÍSTREŠKY, HLINÍKOVÉ PRÍSTREŠKY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI KOVOVÉ PRÍSTREŠKY, HLINÍKOVÉ PRÍSTREŠKY?

 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Bánovce nad Bebravou
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Banská Bystrica
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Bardejov
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Bratislava
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Brezno
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Bytča
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Čadca
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Detva
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Dolný Kubín
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Dunajská Streda
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Galanta
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Gelnica
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Hlohovec
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Humenné
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Ilava
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Kežmarok
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Komárno
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Košice
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Krupina
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Kysucké Nové Mesto
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Levice
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Levoča
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Liptovský Mikuláš
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Lučenec
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Malacky
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Martin
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Medzilaborce
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Michalovce
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Myjava
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Námestovo
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Nitra
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Nové Mesto nad Váhom
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Nové Zámky
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Partizánske
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Pezinok
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Piešťany
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Poltár
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Poprad
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Považská Bystrica
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Prešov
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Prievidza
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Púchov
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Revúca
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Rimavská Sobota
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Rožňava
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Ružomberok
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Sabinov
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Šaľa
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Senec
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Senica
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Skalica
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Snina
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Sobrance
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Spišská Nová Ves
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Stará Ľubovňa
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Stropkov
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Svidník
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Topoľčany
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Trebišov
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Trenčín
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Trnava
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Turčianske Teplice
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Tvrdošín
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Veľký Krtíš
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Vranov nad Topľou
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Žarnovica
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Žiar nad Hronom
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Žilina
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Zlaté Moravce
 • Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 DaiBau, všetky práva vyhradené