Pre oblasť

  Okná cena

  Cena okna závisí od mnohých faktorov: tvaru okna, jeho veľkosti, materiálu okna (drevo, hliník alebo PVC), rámu okna, zasklenia a spôsobu otvárania okien (pevné, krídlové alebo posuvné otváranie). Cena okna je primeraná k jeho kvalite, preto obzvlášť pri nákupe okien dávame prednosť o niečo vyššej kvalite a cene, vďaka čomu dosiahneme dlhšiu životnosť okna, lepšie tesnenie, menšiu tepelnú vodivosť a nižšie náklady na vykurovanie, vzhľadom k nižším tepelným stratám. Okno môže stáť od 100 EUR až do 1000 EUR, panoramatické okná aj niekoľkonásobne viac, ale nech cena nie je jediným kritériom. Pred inštaláciou, sa v každom prípade poraďte so svojím architektom a dodávateľom okien.

  Komu zveriť výrobu alebo obstaranie okien? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom okien vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Rýchly dopyt - nájdite majstra ľahko a zadarmo!
  Odošli dopyt

  Cena za okná


  Cena okien.Cena za klasické dvojvrstvové PVC alebo drevené okno, spolu s montážou a inštaláciou parapetu.

  200.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  250.00 €/m2

  STREDNÁ CENA
  350.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Ostatné ceny za Okná (2024)

  Vaše množstvo

  jednotka

  Orientačná cena

  Vaša cena

  Kompletná výroba, dodávka a montáž drevo-hliníkových okien

  sklo: - trojvrstvové nízkoenergetické 4/14/4/14/4 - teplo. PREH. sklo Ugmax = 0,6 W / m2K - g medzi 55% a 60% rám: - drevený rám z vonkajšej strany potiahnutý hliníkovým plechom - farba podľa stupnice RAL (výber architekta) - krídlo je prilepené so sklom - skryté kovania (pánty nie sú viditeľné) - trvalo elastické tesnenia vo farbe rámu - teplo. PREH. profily: Uf max <1,0 W / m2K - teplo. dištančný mostík 0,03 W / m2K zatváranie:: - s magnetickými kontaktmi v prípade pripojenia na poplachový systém - posuvné dvere sa vyrábajú so zdvižno - posuvným systémom so zapustenými profilmi (bezprahový systém) - iné klasické balkónové systémy žalúzie: - žalúzie na prízemí podomietkovej rolety skryté v izolácii, podľa detailov - žalúzie na druhom poschodí budú posuvné drevené okenice, podľa detailov - za vonkajšími žalúziami je tepelná izolácia (4 cm) polystyrénu - XPS montáž systémom RAL: 1. Vo vnútri sa používajú ako tesnenie pre vzduch a paru nepriepustné tesniace fólie. 2. Na vonkajšej strane difúzne otvorené tesniace fólie alebo vopred lisované tesniace pásky. vonkajšie parapety: - Parapet typu z hliníka podľa výberu architekta


  kpl

  €/kpl

  DVERE, typ a materiál vybraný investorom


  kpl

  €/kpl

  Plastové okná, klasické otváranie, biele, dvojvrstvové, 110 x 140 CM

  Návrh, dodávka a montáž plastových okien zo štandardných prefabrikovaných viackomorových profilov, minimálne utesnené pogumovanými 2. tesneniami2pringy a minimálne zasklené dvojitým izolačným sklom približne 4/18/4 atď. (min. ug = 0,90 W / m2K, min. 32 dB) a schematicky otvorené. Profil vo farbe podľa výberu dizajnéra a investora.


  kpl

  €/kpl

  Plastové okná, klasické otváranie, biele, dvojvrstvové, 160 x 140 CM

  Návrh, dodávka a montáž PVC okien zo štandardných prefabrikovaných viackomorových profilov, minimálne utesnené pogumovanými 2. tesneniami2pringy a minimálne zasklené dvojitým izolačným sklom približne 4/18/4 atď. (min. ug = 0,90 W / m2K, min. 32 dB) a schematicky otvorené. Profil vo farbe podľa výberu dizajnéra a investora.


  kpl

  €/kpl

  Plastové okná, pevné, biele, dvojvrstvové, 110 x 140 CM

  Návrh, dodávka a montáž PVC okien zo štandardných prefabrikovaných viackomorových profilov, minimálne utesnené pogumovanými 2. tesneniami a minimálne zasklené dvojitým izolačným sklom približne 4/18/4 atď. (min. ug = 0,90 W / m2K, min. 32 dB) a schematicky otvorené. Profil vo farbe podľa výberu dizajnéra a investora.


  kpl

  €/kpl

  Plastové okná, klasické otváranie, biele, dvojvrstvové, 120 x 140 CM

  Návrh, dodávka a montáž PVC okien zo štandardných prefabrikovaných viackomorových profilov, minimálne utesnené pogumovanými 2. tesneniami, minimálne zasklené dvojitým izolačným sklom približne 4/18/4 atď. (min. ug = 0,90 W / m2K, min. 32 dB) a schematicky otvorené. Profil vo farbe podľa výberu dizajnéra a investora.


  kpl

  €/kpl

  Plastové okná, klasické otváranie, biele, dvojvrstvové, 200 x 140 CM

  Návrh, dodávka a montáž plastových okien zo štandardných prefabrikovaných viackomorových profilov a minimálne zasklených dvojitým izolačným sklom približne 4/18/4 a podobne.


  kpl

  €/kpl

  Plastové okná, parapet

  Spodná typizovaná TI stena ako parapetný podklad alebo horná, stranová, vyrobená z PVC prvku identického / podobného plastovým oknám, iba s hrubou izoláciou steny; prvky v šírke okna.


  kpl

  €/kpl

  Vonkajšie parapety

  Dodávka a montáž vonkajších okenných alebo parapetových políc z farebného pozinkovaného plechu hrúbky 0,80 mm, kompletná s odkvapovou strenou časťou ako aj bočné tmelenie dvojzložkovým tmelom; R.š. cca 22-26 cm; 5.ks a dĺžka ako aj šírky okna + L / D 2-3cm.


  m1

  €/m1

  Rolety, nadokenné, PVC

  Dodávka a montáž vonkajších typizovaných PVC roliet s nadokennými TI skrinkami, kompletne s roletou, bočnými vodidlami ss možnosťou čiastočnej regulácie a rolietovými brzdami a gumovými tlmičami; farba roliet zvonku sivá, biela vnútri; Min. účtovná jednotka min. 2m2 / ks


  m2

  €/m2

  Interiérové drevené dvere, PVC dekor , 9 x 210 cm

  Dodávka a montáž interiérových drevených dverí s kovaniami, násadami a nerezovou kľučkou strednej triedy podľa výberu dizajnéra, kvalitné dvere vyrobené z protihlukovej drevotriesky s finálnym poťahom umelej dyhy z bukového alebo dubového dreva odolného voči mechanickému a klimatickému zaťaženiu, pravdepodobne 3. nasadené - pozrite si všetky schémy okien a dverí pre všetok vstavaný nábytok


  m2

  €/m2

  Interiérové drevené posuvné dvere, PVC dekor , 80 x 210 cm

  Dodávka a montáž podkonštrukcie jednokrídlových posuvných dverí pre montované priečky z kovovou podkonštrukciou; vstavaný komplet z pozinkovaného plechu vrátane nosného profilu pre vedenie, vodidla a posuvným mechanizmom dverového krídla; ako sú posuvné dvere Knauf UK 125 mm, hrúbka steny 125 mm. komplet.


  m2

  €/m2

  Interiérové drevené posuvné dvere, PVC dekor , 60 x 210 cm

  Dodávka a montáž podkonštrukcie jednokrídlových posuvných dverí pre montované priečky z kovovou podkonštrukciou; vstavaný komplet z pozinkovaného plechu vrátane nosného profilu pre vedenie, vodidla a posuvným mechanizmom dverového krídla; ako sú posuvné dvere Knauf UK 125 mm, hrúbka steny 125 mm. komplet.


  m2

  €/m2

  Sklenená stena, sprcha, matná

  Dodávka a montáž sklenenej priečky okolo sprchy s kaleným sklom s matnou úpravou skla s hrúbkou 8 mm, fixovaného v nerezových lištách po obvode z troch strán priskrutkovaného a tmeleného.


  m2

  €/m2

  Okenná polica, okrúhle okno

  Demontáž parapetu a inštalácia novej parapety, spolu s ohýbaním, nerezovým plechom, natretý alebo brúsený.


  m1

  €/m1

  Orientačná cena
  Poslať dopyt >

  Drevené okná


  Koľko stoja drevené okná? Drevené okná sú zvyčajne najlepšou voľbou, ale sú priemerne o 30 % drahšie...

  Skontrolovať tiež: Drevené okná cena

  Plastové okná


  Koľko stoja plastové okná? Plastové okná sú cenovo dostupnejšie v porovnaní s hliníkovými alebo drev...

  Skontrolovať tiež: Plastové okná cena

  Hliníkové okná


  Koľko stoja hliníkové okná? Hliníkové okná sú o niečo drahšie ako PVC okná, ale sú pevnejšie a odoln...

  Skontrolovať tiež: Hliníkové okná cena

  Posuvné okná


  Koľko stoja panoramatické okná? Jedinou nevýhodou panoramatických okien a stien je ich cena. Cena pa...

  Skontrolovať tiež: Posuvné okná cena

  Ako ste využili tieto informácie?

  Montáž okien - všetko, čo potrebujete vedieť?

  1. Okná - čo všetko potrebujete vedieť?

  Výber správnych okien je rozhodujúci. Pri kúpe alebo výmene okien vám odporúčame poznať rôzne typy okien, ich vlastnosti a ceny. Upozorňujeme, že dodávatelia poskytujú profesionálnu montáž okien, interný servis a záruku. Okná sú dlhodobá investícia, ktorá vám bude slúžiť najmenej 10 až 30 rokov.

  Profesionálna a kvalitná montáž je veľmi dôležitá pre dlhú životnosť okien
  Profesionálna a kvalitná montáž je veľmi dôležitá pre dlhú životnosť okien

  1.1. Tepelná izolácia

  Kvalitné okná môžu tiež znížiť tepelné straty budovy o 30%. Hrúbka a tepelná vodivosť rámu - Uf, tepelná vodivosť skla - Ug a celková tepelná vodivosť okna - Uw určujú izoláciu okna. Energetickú účinnosť významne ovplyvňuje aj dobré utesnenie okna, ktoré by malo byť trojité. Inštalácia kvalitného okna môže znížiť náklady na vykurovanie o viac ako tretinu!

  1.2. Zvuková izolácia

  Ak sa váš dom alebo byt nachádza v mestskom prostredí, pozdĺž hlučných komunikácií, železníc ... je tiež dôležitá zvuková izolácia okna. Jeho hodnota je označená symbolom Rw.

  1.3. Údržba

  Ošetrenie a pravidelná údržba je veľmi dôležitá pre životnosť okien. Tá sa mierne líši v závislosti od materiálu okien. Okná z plastu sa najľahšie udržiavajú (pravidelne sa čistia vlhkou handričkou). Veľmi podobný je prípad hliníkových okien. Trocha viac práce je s drevenýmiolejovanými oknami, ktoré je potrebné naolejovať raz ročne a rovnaké to je s drevenými lakovanými alebo maľovanými oknami, ktoré si tiež časom vyžadujú opätovnú povrchovú úpravu.

  1.4. Harmonický vzhľad

  Je dôležité, aby okná zodpovedali vzhľadu vášho domu. Našťastie je dnes k dispozícii skutočne široká škála okien v rôznych farbách, tvaroch a materiáloch.

  1.5. Životnosť

  Vďaka dobrej údržbe vám kvalitné okná môžu slúžiť až viac ako 30 rokov. Venujte pozornosť záručnej dobe, ktorá by nemala byť kratšia ako 10 rokov.

  1.6. Bezpečnosť a ochrana pred vlámaním

  Kvalitné kovanie je také, ktoré zaisťuje, že okná sa nedajú otvoriť ani vylomiť.

  2. Dodávatelia okien - výber

  Nákup okien nie je zanedbateľnou investíciou, preto je vhodné sa pred nákupom dobre zoznámiť s dodávateľmi a získať rôzne konkurenčné ponuky.

  2.1. Záruka

  Dlhá záručná doba je vždy dobrým ukazovateľom toho, že výrobok, ktorý kupujeme, je kvalitný. Pri kvalitných oknách môžete očakávať ponuku 10 a viac rokov záruky. Počas záručnej doby musia byť okná v poriadku, ak sú správne používané a udržiavané.

  2.2. Montáž a servis

  Jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré ovplyvňujú optimálny účinok okien, je ich kvalita a odborná montáž. Pri nesprávnej montáži sa môžu na kontaktoch okno/stena vyskytnúť tepelné mosty, čo vylučuje všetky pozitívne účinky nových okien. Preto sa uistite, že dodávateľ má vlastný profesionálny tím, ktorý vykonáva montáž a poskytuje servis vo vašom okolí.

  2.3. Certifikácia

  Po profesionálnom dokončení montáže Vám poskytovateľ okien tiež vydá všetky potrebné certifikáty (environmentálne certifikáty, energetické certifikáty, technické špecifikácie atď.).

  3. Okná - v závislosti od materiálu

  Estetický vzhľad aj užitočnosť okien závisia od materiálov, z ktorých sú vyrobené. Kombinácia rôznych materiálov, široká škála farieb a tvarov, z ktorých si môžete vybrať, nám umožňuje prispôsobiť vzhľad okien vzhľad domu.

  3.1. Drevené okná

  Pre drevené okno je dôležitejšia, viac ako pre ostatné okná, kvalita spracovania a kvalita materiálu (drevo musí byť riadne opracované, riadne usušené...), inak nám to nezaručí dobré vlastnosti okna. Odporúča sa zvoliť vysoko kvalitné drevené okná z lepeného dreva vhodnoupovrchovou ochranou, ktorá zachováva vzhľad prírodného dreva a vlastnosti prírodného materiálu. Drevené okná okrem vytvárania pohodlnej životnej klímy poskytujú dobrú tepelnú a zvukovú izoláciu. Pri správnej údržbe a ochrane, ktorá náročnejšia ako pri iných materiáloch, majú drevené okná dlhú životnosť. Ak drevené okná nie sú dobrej kvality, môžu v priebehu rokov vysychať, deformovať sa, praskať alebo začať prepúšťať teplo, pretože deformácia dreva nakoniec oslabí utesnenie okna. Existuje tiež riziko napadnutia dreva červami a inými škodcami. Slabosť drevených okien tiež zhoršuje požiarnu bezpečnosť a vyššia cena cca. o 30 % v porovnaní s oknami z PVC.

  3.2. Plastové okná

  Existuje veľa plastových okien na trhu, ktoré sú cenovo dostupné. Okná z PVC ponúkajú porovnateľnú tepelnú a zvukovú izoláciu, ako aj pevnosť a stabilitu v porovnaní s oknami vyrobenými z iných materiálov. Sú tiež odolné voči vonkajším vplyvom a ľahko sa udržiavajú, a preto majú dlhú životnosť. Plastové okná na rozdiel od drevených, nie sú horľavé. Vďaka bohatému výberu akrylových farieb a drevených dekorov nie je ťažké nájsť okná, ktoré zodpovedajú vkusu a štýlu vášho domou. Z ekologického hľadiska sú plastové okná do určitej miery vhodné ako recyklovateľné a na druhej strane umelé materiály sú nedegradovateľné a neobnoviteľné. Okná z PVC môžu podliehať zmenám teploty. Na silnom slnku sa napínajú, takže môžu v lete povoliť a ak nie sú správne zosilnené, majú tendenciu sa otvárať a zatvárať tvrdšie. UV žiarenie môže tiež ovplyvniť životnosť plastových okien.

  3.3. Hliníkovo - drevené okná

  Sú perfektnou kombináciou prírodného materiálu a odolnosti. Krása prírodného dreva, ktoré dodáva priestoru príjemnú atmosféru v kombinácii s ochrannou z hliníka, zaisťuje výhody oboch materiálov. Hliníkovo drevené okná majú dobrú ochranu proti UV žiareniu, spoľahlivé utesnenie, minimálnu údržbu (občas stačí len natrieť interiér, drevené časti) a dlhú životnosť. Vonkajšie hliníkové masky sú k dispozícii vo všetkých možných odtieňoch podľa stupnice Ral alebo v rôznych napodobeniach dreva. Hliník a drevo sú 100 % recyklovateľné. Nevýhodou hliníkovo drevených okien je v skutočnosti „jediná“ a to vysoká cena, ktorá je o 60 % vyššia ako cena plastových okien.

  3.4. Hliníkové okná

  Zo všetkých okenných materiálov je hliník najodolnejší. Preto je tiež najviac oceňovaný. Hliníkové okná sú drahšie, ale zachovávajú si svoj dobrý vzhľad aj po desaťročiach. Okná z hliníka sa vyznačujú mimoriadnou stabilitou, bezpečnosťou a ľahkým používaním a údržbou. Používajú sa hlavne na zasklenie väčších otvorov. Po dokončení si môžete vybrať zo všetkých odtieňov farieb, aby boli okná ľahko prispôsobené štýlu vášho domu. Údržba je minimálna, takže tieto okná majú veľmi dlhú životnosť. Nevýhodou hliníkových okien sú najmä vysoké náklady (tiež o 100% vyššia investícia v porovnaní s PVC oknami a mierne nižšia tepelná izolácia).

  4. Značkové okná v najvyššej kvalite

  Na našom trhu existuje obrovská ponuka dodávateľov okien s dlhoročnou tradíciou. Vyberte si z najväčších dodávateľov kvalitných okien vo vašo okolí. Stačí len ak si upresníte aké okná preherujete tvar, farba a predovšetkým materiál. Potom už iba oslovte skúsenú firmu s tradíciou, ktorá je zárukou kvalitnej výroby, montáže a následného servisu.

  5. Postup pri montáži okien

  5.1. Čo znamená kvalitná montáž?

  Profesionálna montáž okien zaručuje ich dlhodobé a energeticky efektívne používanie. Obzvlášť dôležitý je kontakt okna so stenou, ktorá musí byť riadne utesnená. Rám okna musí byť neporušený, pri montáži parapetov musí zostať nedotknutý. Pri otváraní a zatváraní okien nesmie dôjsť k zaseknutiu a zablokovaniu.

  5.2. Ako prebieha montáž okna?

  1) dodanie okien v plánovanom termíne

  2) Inštalatéri vás informujú o tom, ako bude práca vykonaná

  3) ochrana podláh a iných exponovaných povrchov

  4) existujúce okná sa demontujú

  5) vloženie okna do otvoru v stene. To je určené montážou okna, správnou výškou a hĺbkou montáže.

  6) zaskrutkovanie okna do otvoru v stene a utesnenie zvoleným tesnením (v závislosti od zvoleného typu montáže (klasická, ekologická alebo ral montáž))

  7) Pozrite sa na vykonanú prácu a skontrolujte vstavané prvky

  8) Montéri Vám poskytnú pokyny na správne používanie okien a údržbu a poskytnú Vám príslušné osvedčenia

  5.3. Typy montáže okien

  5.3.1. Klasická montáž

  Najbežnejší spôsob montáže na Slovensku. Otvor v spoji okna a steny je vyplnený polyuretánovou penou.

  5.3.2. Eco montáž

  Na utesnenie osadzovacej škáry medzi stenou a oknom sa používa ekologická, elastická pena na báze vody, ktorá má schopnosť neustále sa napínať a zmenšovať, čím nepretržite prispôsobuje tesnenie teplotným a poveternostným podmienkam, tým poskytuje vysokú tepelnú izoláciu osadeného okna. Tento typ montáže sa odporúča najmä pri renovácii starších budov.

  5.3.3. Montáž na ral

  Tento typ inštalácie zaisťuje energetickú účinnosť osadeného okna a znižuje tepelné straty. Zabraňuje tiež vniknutiu vody do steny a tým kondenzácii. Na utesnenie osadzovacej škáry medzi oknom a stenou sa na vnútornej strane použije paropriepustná hmota a na vonkajšej strane elastická mäkká pena. To umožňuje, aby sa para pohybovala z vnútornej strany do vonkajšej strany naopak. Tento typ montáže sa odporúča najmä pre nové budovy. Pre výstavbu v pasívnych a nízkoenergetických normách sa vyžaduje montáž okien Ral v súlade s platnými predpismi týkajúcimi sa tepelnej ochrany budov.

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  Chcem ponuku od poskytovateľov
  Posledné zverejnené dopyty

  Osadenie interiérových zárubní a dverí(12ks)

  Potrebujeme majstra pre obstaranie a osadenie interiérových oceľových rámov a dverí v bytovom dome na sídlisku Juh.
  š80xv197 cm CPL Laminát bez kľúča, 11ks Pravá, úprava na samozatvárač. 4950 € do 8250 €

  ........

  Dreveno hlinikove,hlinikove alebo drevene okná

  Potrebujem dodávku a montáž dreveno hlinikove, hlinikove alebo drevene okná. Biely ram, trojsklo. 3150 € do 5250 €

  ........

  Zasklenie terasy + dvere

  Potrebujem poradit čím zasklit terasu. 5m dlžka 1m výška, dvere 92 / 210 cm. 3600 € do 6000 €

  ........

  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Cena, Montážnici výplne stavebných otvorov, Po popise
  Okná, Trenčín

  900 € do 1500 €

  Cena, Roztrhnutý silon na vnútornej zaluzii, 1 zaluzia
  Okná, Lučenec

  495 € do 825 €

  Cena, Drevo-hliníkové (plast-hliníkové) okná pre novostavbu rodinného domu, 12 okien, rozmery uvedené vo výkaze
  Okná, Lomná

  9000 € do 15000 €

  Cena, Výmena 1 dvojokna za drevohliníkové, 1x2, 147cm x 147cm
  Okná, Bratislava

  1080 € do 1800 €

  Cena, Výmena okna, 1 ks
  Okná, Bratislava

  900 € do 1500 €

  Cena, Hliníkové okná + dvere do novostavby, cenová ponuka, 15 okien, 3 exteriérové dvere, 1 veľké terasové dvere
  Okná, Liptovský Mikuláš

  36000 € do 60000 €

  Cena, Repasovanie starych drevennych okien, zasklenie, nater, 20 m2
  Okná, Piešťany

  1485 € do 2475 €

  Cena, Utesniť vchodové dvere na byte, 1 ks
  Okná, Bratislava

  270 € do 450 €

  Cena, Drevo-hliníkové okná, 4 ks
  Okná, Banská Hodruša

  3600 € do 6000 €

  Cena, Drevohliníkové okná a vonkajšie žalúzie, 2 ks, 1800 x 1400 mm
  Okná, Dulov

  2160 € do 3600 €

  Cena, zhotoviť dvere, okná do zimnej záhrady so šikmou strechou, 8 - dvere a okná
  Okná, Cabaj

  1350 € do 2250 €

  Cena, Zaslanie ceny za rolety, 6 okien 1 balkónové dvere 10m
  Okná, Bratislava

  900 € do 1500 €

  Cena, Montaz a dodanie okien, 11 ks a 1 balkonove dvere
  Okná, Malacky

  2880 € do 4800 €

  Cena, Potrebujem platové okenice na tri okná o rozmere1,8x1,5 a jedno , Po popise
  Okná, Radošina

  450 € do 750 €

  Cena, Ponuka a montáž okien, dverí, garážovej brány , 8x veľké okno, 3x malé okno, 1x garážová brána, 2x vchodové dvere, 1x terasové dvere
  Okná, Bytča

  4500 € do 7500 €

  Cena, Vymena okien 2ks, 2 ks
  Okná, Svidník

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vymena tesnenia terasove posuvne dvere, Po popise
  Okná, Trnovec nad Váhom

  180 € do 300 €

  Cena, Osadiť vonkajšie hliníkové parapety a vpustit ich do novej fasády., Po popisu
  Okná, Bratislava

  900 € do 1500 €

  Cena, Drevené okná do bytu - dodávka a montáž, 2 ks
  Okná, Bratislava

  900 € do 1500 €

  Cena, Výmena prasknutého dvojskla v pevnej zvislej stenovej výplne zimnej záhrady z plastu, 1ks dvojsklo 2,0x1,36 m
  Okná, Šaľa

  630 € do 1050 €

  Cena, Zábradlie na terasu, 2x francuzske okno, interierove schodovézábradlie, vnutorne 5,5m2, vonkajsie 19,6m2
  Okná, Liptovský Peter

  2700 € do 4500 €

  Cena, Osadiť okno, 2,40x 1,90
  Okná, Nová Dedinka

  45 € do 75 €

  Cena, Výmena tesnenia na okne, 3 ks dvojkridlove okná, 1ks jednokridlove, 1ks balkónové dvere
  Okná, Komárno

  450 € do 750 €

  Cena, Výmena 2 ks žalúzií, 2 ks
  Okná, Liptovský Mikuláš

  180 € do 300 €

  Cena, Okno s kovovým rámom, 1x vyklápacie okno 80 x 40 cm
  Okná, Bratislava

  180 € do 300 €

  Cena, Stresne okna, 2 ks,
  Okná, Kostolné

  900 € do 1500 €

  Cena, Posuvne dvere sklenene , Šírka 67cm, výška 200cm
  Okná, Bátka

  1350 € do 2250 €

  Cena, Dodat a vymenit stresne okno, 1 ks
  Okná, Nesluša

  450 € do 750 €

  Cena, Okná a vchodové dvere do domu, 8 okien, 1 dvere
  Okná, Brezno

  900 € do 1500 €

  Cena, Vymena plastovych okien , 14 kuso skiel
  Okná, Smolenice

  6300 € do 10500 €

  Cena, Opraviť tesnenie plastových okien, 1 dvere na loggiu a okno
  Okná, Dúbravka

  360 € do 600 €

  Cena, 3x drevené okná dvojsklo, 2x 2000x 1500, 1x 1500x1500 (mm)
  Okná, Vidiná

  630 € do 1050 €

  Cena, Výmena 3ks pivničných okien, 3ks pivničných okien
  Okná, Valaliky

  450 € do 750 €

  Cena, Plastové okná na celý dom, 9 okien
  Okná, Štefanovičová

  2700 € do 4500 €

  Cena, Plastove okna a vchodove dver, 2+1
  Okná, Beladice

  2250 € do 3750 €

  Cena, Servis eurookna alebo vymena za novy, 1 - 3
  Okná, Trebišov

  270 € do 450 €  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Okná cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  701+ spoločnosťami pre Okná
  Bezplatná služba
  Bez provízií
  Získaj ponuku
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené