Rekonštrukcia bytu, prerabka bytu cena

  Koľko stojí rekonštrukcia bytu? Ak chcete kúpiť starý byt, za účelom jeho renovácie, buďte veľmi pozorný na jeho kúpnu cenu. Rekonštrukcia objektu je v mnohých prípadoch oveľa náročnejšia ako novostavba a je nákladovo takmer rovnaká. Cena rekonštrukcie bytu závisí od množstva zásahov, typu a kvality vstavaných materiálov, dodávateľa, zložitosti renovácie atď. Cena kompletnej úpravy bytu s demoláciou priečok, postavením nových stien, kompletnou obnovou elektrických inštalácií, zhotovením nového vykurovania, montážou sadrokartónu, kachličkárskymi, parketárskymi a maliarskymi prácami, sa začína od 400eur/m2 až do 600eur/m2 a viac. Potom za rekonštrukciu bytu na kľúč, s výmerou 65 m2, zaplatíte takých 35.000€. Ak chcete pomoc architekta alebo interiérového dizajnéra, zaplatíte 15eur/m2, za väčšie plochy, ešte menej, čo je zanedbateľná suma v porovnaní s cenou celkovej renovácie. Avšak vám to môže ušetriť veľa času a peňazí a výsledok bude vizuálne oveľa lepší. Pošlite dopyt našim skúseným realizátorom rekonštrukcií bytov a tak dostanete viacero ponúk. Pripravili sme pre vás aj niekoľko rád na rekonštrukciu bytu.

  Skontrolovať tiež:
  Obnova a rekonštrukcia, cena
  POSLAŤ DOPYT REALIZÁTOROM >

  NÁKLADY NA RENOVÁCIU BYTU


  Cena za renováciu bytu. Náklady na kompletnú rekonštrukciu bytu s demoláciou priečok, výstavbu nových stien, kompletnú rekonštrukciu elektroinštalácie, nové kúrenie. V cene je zahrnutá aj suchá montáž, keramika, parkety a maliarske práce pri rekonštrukcii bytu.

  400.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  700.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Rekonštrukcia bytu, prerabka bytu cena

  OSTATNÉ CENY ZA REKONŠTRUKCIA BYTU

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  SPOLU:
  POSLAŤ DOPYT >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Rekonštrukcia bytu - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Čo by sme mali vedieť pred začatím rekonštrukcie domu?

  Pri rekonštrukcii bytu je dobrá príprava mimoriadne dôležitá.
  Pri rekonštrukcii bytu je dobrá príprava mimoriadne dôležitá.

  1.1. Rozsah rekonštrukcie

  Pred začatím práce sa musíte rozhodnúť, do akej miery chcete byt renovovať. Chcete zachovať existujúce elektrické a technické inštalácie (alebo vymeniť za novšie a kvalitnejšie)? Musia sa vymeniť úplne alebo iba čiastočne? Vymeníte v byte iba nábytok a rozmiestnenie vybavenia a riestor izieb zostane rovnaký ako predtým? Máte v úmysle zbúrať niektorú z nosných stien? ... Existuje veľa otázok a množstvo potrebnej práce pre rekonštrukciu a teda aj konečné náklady na renováciu, závisí od vašich odpovedí.

  1.2. inšpirácie

  Vzhľad vášho bytu je vaša osobná voľba, preto je dobré urobiť si hrubú predstavu o tom, čo chcete, pred začatím prác alebo stretnutia s architektom. Prezrite si časopisy a webové stránky a vytvorte si koláž obrázkov, ktoré sa vám páčia.

  1.3. Pochopenie susedov

  Odporúčame, aby ste o renovácii informovali vedúceho bytového domu a susedov v dostatočnom predstihu pred začatím prác. Práca bude občas hlučná a prašná a pri výmene vodovodného potrubia môže byť potrebné občas zatvoriť hlavný vodný ventil v dome. Priateľské oznámenie s popisom práce, harmonogramom a kontaktom môžu vopred rozptýliť akúkoľvek zlú vôľu od susedov. Je tiež dôležité starať sa o denné čistenie spoločných priestorov v budove. Porozumenie a spolupráca so susedmi sa vám hodí.

  1.4. Rezervné fondy

  Rekonštrukcia bytu, najmä v starších budovách, môže byť nepredvídateľná. Určité okolnosti sa môžu prejaviť až po otvorení stien, stropov alebo podláh a nedajú sa predvídať vopred. To samozrejme spôsobuje ďalšie náklady na renováciu, na ktoré ste sa nespočítali. Preto je dôležité, aby ste na tieto prípady naplánovali ďalšie finančné prostriedky vo výške 15 - 30% hodnoty celého projektu. Ak neexistujú žiadne nepredvídané práce, ušetríte tieto peniaze, a ak áno, budete mať k dispozícii nejaké náhradné prostriedky.

  1.5. Dobrá príprava

  Pri renovácii bytu je dobrá príprava mimoriadne dôležitá. Spolupráca s dobrým architektom a skúsenými dodávateľmi vám veľmi pomôže. Pred začatím prác je potrebné mať k dispozícii všetky potrebné, dokonca podrobné plány, ktoré budú dodávatelia potrebovať. Dôrazne sa odporúča, aby ste dodali (alebo aspoň už objednali) všetky potrebné inštalačné materiály.

  2. Výber dodávateľov

  Pri renovácii vášho domu je veľmi dôležité pracovať so spoľahlivými, skúsenými a odborne vyškolenými dodávateľmi, ktorí vedia, ako predvídať čo najviac okolností vopred. Aj v prípade nepredvídaných situácií je najdôležitejšie, aby dodávatelia vedeli, ako na ne správne reagovať.

  2.1. Konzultácie a návrh nábytku u stolára

  V prípade menších renovácií, najmä ak renovujete iba samostatnú izbu v byte, môžete kontaktovať poradcu v nábytkárskom štúdiu alebo stolára a požiadať o radu. V rôznych interiérových štúdiách a salónoch (nábytok, kúpeľňový salón, kuchynský salón,...) ponúkajú bezplatné poradenstvo. Pripravia tiež výkres kúpeľne, kuchyne alebo iných miestností, ktorý bude zahrnutý v cene, ak sa rozhodnete zariadenie kúpiť. Meranie priestorov a plán existujúceho stavu (s nakreslenými elektrickými a technickými inštaláciami, polohami okien a dverí atď.) musíte v tomto prípade zabezpečiť sami. Je tiež dobré premýšľať o tom, aké bude rozloženie alebo vzhľad bytu, ktorý chcete. Konzultant v salóne pripraví koncept interiéru z ponuky nábytku a ďalšieho vybavenia z ponuky salónu.

  2.2. Architekt / interiérový designer

  Pokiaľ ide o náročnejší projekt kompletnej rekonštrukcie bytu, odporúčame vám najať si architekta alebo interiérového dizajnéra, ktorý vie, ako optimálne využiť priestor, pripraviť všetky potrebné plány pre prácu dodávateľov a úprimne poradiť. Pohľad architekta alebo dizajnér má nájsť inovatívne riešenie, vytvoriť maximálnu použiteľnosť, pričom musí zohľadniť vaše želania a dodržať stanovené termíny a finančný rozpočet. Jeho túžbou nie je predávať čo najviac a čo najdrahšie vybavenie, ale optimálne využívať všetok dostupný priestor až do posledného detailu pomocou riešení šitých na mieru vašim potrebám. Okrem prípravy všetkých potrebných plánov (technické inštalácie, elektrické inštalácie, osvetlenie, ...) s dozorom a koordináciou dodávateľov tiež zabezpečí, aby boli starostlivo vypracované a aby boli plány riadne prenesené do realizácie. Pamätajte, že tajomstvo dobrého dizajnu spočíva v detailoch!

  2.3. Dodávatelia

  Rekonštrukcia bytu je pomerne náročný projekt, pretože zahŕňa takmer všetky fázy výstavby a vyžaduje si účasť dodávateľov rôznych profilov. Je dôležité, aby boli dobre koordinované, pokiaľ ide o čas a vykonávanie. Preto musí byť práca dodávateľov starostlivo naplánovaná vopred a musí byť neustále dobre koordinovaná.

  MURÁRSKE PRÁCE

  To zahŕňa všetky demolačné práce, výrezy otvorov v stenách pre inštalácie, aplikáciu poterov, stavbu stien, vyrovnávanie stien a podláh, aplikáciu hydroizolácie podláh a ďalšie práce.

  ZTI INŠTALÁCIE

  Zahŕňajú ich inštalatérske práce, ako je inštalácia vodovodných a kanalizačných potrubí, inštalácia toaletných mís, konštrukcia podlahových sifónov, skryté časti kovaní a nakoniec pripojenie a inštalácia sanitárnej keramiky a kovania. Realizácia ústredného kúrenia zahŕňa všetky práce potrebné na realizáciu podlahového vykurovania alebo vykurovania radiátormi. Technické inštalácie zahŕňajú aj klimatizačný systém.

  ELEKTROINŠTALÁCIE

  Zahŕňajú odstránenie starých zariadení, inštaláciu nových elektrických zariadení, pripojenie bielej techniky, práčky, sušičky a iných prvkov a inštaláciu svetiel, zásuviek, spínačov a iného elektrického zariadenia.

  OBKLADAČSKÉ PRÁCE A OSTATNÉ FINÁLNE VRSTVY

  Okrem pokládky keramiky sú k dispozícii aj ďalšie materiály a riešenia konečných vrstiev podláh. Namiesto keramiky je napríklad môžeme urobiť mikrotopping na podlahu a steny alebo nainštalovať vodotesnú tapetu na steny kúpeľne (aj v sprche). S týmito materiálom manipulujú len špecializovaní dodávatelia.

  STOLÁR

  Výroba a montáž nábytku a ostatného vybavenia na zákazku.

  SKLENÁR

  Realizácia a montáž sklenených stien alebo sprchových dverí, realizácia zrkadiel, sklenených výplní dverí, zasklenie skríň, výroba nábytku a iných sklenených zariadení ...

  MALIAR

  Omietanie, vyhladzovanie a brúsenie stien, ochrana rohov a opakovaná maľba stien a iné súvisiace práce.

  PARKETY A PODLAHY

  Príprava podkladu, pokládka a povrchová úprava podlahových povrchov spolu s realizáciou dekoratívnych podlahových lamiel.

  2.4. Realizácia na kľúč

  Rôzni dodávatelia vrátane architektov ponúkajú renováciu bytu na kľúč. V takomto prípade dodávateľ preberá zodpovednosť za celý projekt a zabezpečuje odbornosť a kvalitu prevedenia podľa dohodnutého harmonogramu a za dohodnutú cenu. Zákazník alebo investor je v tomto prípade úplne zbavený starostí a práce a doslova nakoniec dostane kľúč k dokončenému projektu.

  3. Typy renovácie interiéru podľa rozsahu práce

  3.1. Povrchové alebo kozmetické opravy

  Aj s malými zásahmi môžeme dosiahnuť veľký vplyv na vzhľad a funkčnosť priestoru. Kúpeľňa sa dá osviežiť výmenou umývadla alebo inštaláciou novej sprchy. Obklady na stenách a podlahách môžu byť čiastočne vymenené namiesto toho, aby boli úplne vymenené. Veľkého účinku vo všetkých oblastiach bytu možno dosiahnuť a to aj bez pomoci dodávateľov, novým náterom stien a stropov a výmenou nábytku. Ak významne nezmeníme pôdorys miestnosti, nebude potrebné meniť inštalácie alebo napríklad búrať steny. Preto môžeme relatívne jednoduchými a cenovo dostupnými zásahmi výrazne vylepšiť vzhľad bytu.

  3.2. Čiastočná rekonštrukcia

  Ak máte novšie a vysoko kvalitné inštalatérske, technické (vykurovacie, ventilačné) a elektrické inštalácie, bude potrebné ich prispôsobiť novej situácii v prípade, že prvky budú umiestnené inak ako existujúce. Umiestnenie kuchyne alebo iného nábytku do bytu. Veľkou pomocou môžu byť rady architekta, interiérového dizajnéra alebo konzultanta salónu. Ak však viete presne, čo chcete, môžete sa na všetkom dohodnúť priamo s dodávateľmi.

  3.3. Kompletná rekonštrukcia

  Niekedy je potrebné byt kompletne zrekonštruovať z dôvodu chátrania, zmenených životných podmienok a mnohých ďalších dôvodov. V takom prípade je najlepšie byt opustiť a dočasne sa presťahovať. Je tiež vhodné sa na takýto postup dobre pripraviť s dôkladným plánovaním, preto kontaktujte architekta, ktorý vám bude veľmi nápomocný.

  4. Proces rekonštrukcie bytu v etapách

  4.1. Rekonštrukcia

  Po úplnom opustení bytu začíname najprv búranie a hrubé stavebné práce. V druhej fáze pokračujeme v hrubých inštalatérskych a elektrických inštaláciách a odlievaní nových poterov. Nasleduje distribúcia elektrických a inštalatérskych zariadení a inštalácia podlahového kúrenia. V tejto fáze je dobré vykonať hrubé a jemné omietky stien a stropov. Najšpinavejšie fázy rekonštrukcie sú u konca. Nasleduje jemnejšia práca, ako je omietka, vyhladenie a maľovanie stien a pokládka podlahovej krytiny. V poslednej fáze sa vykonáva jemná montáž svetiel, spínačov, zásuviek a iného elektrického materiálu, ako aj inštalácia a montáž nábytku.

  4.2. Stavebné a demolačné práce a podlahy

  Každá kompletná rekonštrukcia bytu zahŕňa aj niektoré stavebné práce. Aká časť nákladov na rekonštrukciu, ktorú predstavujú, závisí od rozsahu a od toho, či odstránime aj nosné steny. Súčasťou stavebných prác sú aj búracie práce. Pri renovácii bytu zahŕňajú stavebné práce okrem iného aj následné práce. V prvom rade musí byť byt úplne zbavený všetkého nábytku a ostatného vybavenia. Podlahové a stenové krytiny ako parkety, keramické dlaždice, debnenie atď. Sú odstránené tzn. rámy okien a zárubne. Podľa pripraveného plánu elektrických a technických inštalácií (inštalatérstvo, kúrenie, vetranie) dodávatelia vŕtajú drážky pre plánovanú inštaláciu. Všetok odpad, ktorý bol počas zneškodňovania uložený na dočasnej skládke v zariadení alebo blízko neho, musí byť odovzdaný na trvalé skládky. Otvory dverí a okien sa musia pri inštalácii nových otvorov náležite ošetriť. Vyrábajú sa nové potery alebo podlahy. Po dokončení všetkých inštalácií sa zapravia drážky a na poškodené steny sa vytvoria hrubé a jemné omietky.

  4.3. Obnova technických zariadení

  V prvej fáze (fáza výstavby) dodávatelia technických zariadení (dodávka vody, kúrenie, vetranie) odstránia existujúce vodovodné potrubia, radiátorové potrubia a radiátory, vetracie zariadenia atď. Potom budú kopať drážky v stenách a podlahe pre nové rúry a kanalizácie a inštalovať nové inštalácie. V posledných fázach obnovy bude prebiehať séria jemných inštalácií (inštalácia armatúr a sanitárneho zariadenia, inštalácia klimatizačných zariadení, ventilátorov a ďalších vetracích systémov ...)

  4.4. Renovácia elektrických zariadení

  V staršom byte je zvyčajne potrebné kompletne vymeniť rozvody káblov a elektrickú skrinku. Po odstránení starých rozvodov vykoná elektrikár na základe plánu elektroinštalácie, kde sú vyznačené miesta pripojenia, zásuviek a spínačov, už v prvej fáze výstavby drážkovanie stien pre PVC rúrky. V prvej fáze sa vrobí montáž nových inštalácií, ktorá zahŕňa výmenu elektrických skriniek, elektrických káblov a potrubí a vloženie nových skriniek. Inštalácia spínačov a zásuviek, svetiel a iného elektrického zariadenia, ako aj uvedenie do prevádzky a testovanie elektrických zariadení, je na konci, v posledných fázach rekonštrukcie.

  4.5. Kúpeľňa

  Nová kúpeľňa predstavuje jednu z najväčších nákladov na renováciu. Modernizácia kúpeľne vyžaduje veľa starostlivej práce od rôznych dodávateľov. Okrem nového potrubia a rozvodov elektrickej energie musia byť podlahové a stenové povrchy vodotesné a podlahová a stenová keramika (keramikár) musí byť dodaná a položená. Inštalatér potom dodá a nainštaluje toaletnú misu s nádržkou, vaňou a sprchovacím kútom, vaňou, príslušenstvom (vodovodné batérie, sprcha). Na konci je kúpeľňový nábytok vyrobený a zostavený stolárom alebo si ho môžete kúpiť v štúdiu alebo v obchode.

  4.6. Maliarske práce

  Maliarske práce sa hodia na konci, keď má váš byt takmer konečný vzhľad. Dodávateľ najskôr vyhladí a vybrúsi steny. Chráni rohy stien, najmä v chodbách, rohovými lištami, ktoré pretmelí. Taktiež pretmelí okenné a dverové lišty a možné praskliny. Nakoniec sú steny a stropy pemaľované najmenej v dvoch vrstvách. Pred dokončením všetkých prác a inštalácií v byte, vrátane parkiet a stolára, je vhodné naniesť ďalší náter. Pri pokladaní parkiet a inštalácii nábytku, svetiel, vypínačov atď. sa stáva, že sa steny znečistia alebo poškrabú.

  4.7. Pokladanie nových parkiet

  Podlahová krytina predstavuje veľkú časť povrchov v byte, a preto výrazne ovplyvňuje vzhľad alebo obraz vášho bytu. Podlahové plochy sú zároveň najviac namáhanou časťou bytu, preto je veľmi dôležité zvoliť kvalitné parkety, ktoré by mal inštalovať odborne zaškolený a skúsený dodávateľ. Parkety sa ukladajú po dokončení všetkých ostatných prác v byte s výnimkou inštalácie nábytku. Parketár pripraví podklad a potom naň položí parkety. V prípade masívnych parkiet sa potom niekoľkokrát brúsi a lakuje, olejuje, ale v prípade hotových parkiet to nie je potrebné, pretože je už spracované v továrni. Malo by sa pamätať na to, že po položení by sa niekoľko dní nemalo stúpať na zem. Po montáži vstavaného nábytku nasleduje položenie dekoratívnych podlahových lamiel.

  DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM  REKONŠTRUKCIA JADRA V GASRONKE

  Dobrý deň prajem,

  potrebujem majstra na rekonštrukcia kúpeľne - (búranie umakartového jadra), nová kúpeľka, obklady, sanita, dlažba, výmena podlahy v miestnosti cca 15m2, vymaľovanie bytu.

  V prípade, že mate záujem zrealizovať tento dopyt, zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky, alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy. Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.
  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
  4500 € do 7500 €


  ........

  REKONŠTRUKCIA BYTU NITRA

  Dobrý deň prajem

  stary byt je v zlom stave prerobit na obyvatelny, komplet všetko, byt je na klokocine v nitre.V prílohe sú fotky

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
  18000 € do 30000 €


  ........

  REKONŠTRUKCIA JADRA/KÚPEĽNE

  Dobrý deň prajem

  potrebujeme majstrov na rekonštrukciu, demolácia starého jadra - odstránenie priečok z umakartu, odstránenie zariaďovacích predmetov, vymurovanie nových priečok, osadenie nových zariaďovacích predmetov, montáž obkladov a dlažieb, omietnutie, rozvody vody, odpad, elektrina

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 7200 € do 12000 €


  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  CENA, REKONŠTRUKCIA STARŠEJ STAVBY KRÁSNY BROD, , 120 M2
  Rekonštrukcia bytu, Medzilaborce

  22500 € do 37500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU BRATISLAVA, 38 M2
  Rekonštrukcia bytu, Bratislava

  7200 € do 12000 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, 3 IZBOVY BYT, OKOLO 90 M/2
  Rekonštrukcia bytu, Tomášovce

  7200 € do 12000 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE + VÝMENA ELEKTROINŠTALÁCIE V CELOM BYTE, PO POPISE
  Rekonštrukcia bytu, Martin

  9000 € do 15000 €

  CENA, REKONSTRUKCIA 4 IZBOVÉHO BYTU V KOSICIACH, PO POPISE
  Rekonštrukcia bytu, Košice

  13500 € do 22500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, 55 M2
  Rekonštrukcia bytu, Vysoké Tatry

  13500 € do 22500 €

  CENA, PRERABKA 3 IZBOVEHO BYTU ,ELEKTRIKA ,JADRO,SEKANIE OTVORU, PO POPISE
  Rekonštrukcia bytu, Ružomberok

  18000 € do 30000 €

  CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA BYTU, PO POPISE
  Rekonštrukcia bytu, Dolný Kubín

  18000 € do 30000 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, 50M2 BYT
  Rekonštrukcia bytu, Bratislava

  450 € do 750 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU - JADRO V KÚPEĽNI , ELEKTRIKA , 50 M2
  Rekonštrukcia bytu, Partizánske

  9000 € do 15000 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU 1-IZBOVY BYT REKONSTRUKCIA , 38 M2
  Rekonštrukcia bytu, Brezno

  9000 € do 15000 €

  CENA, MUROVANIE BYTOVÉHO JADRA, 2 STENY + OBMUROVANIE VANE A STUPAČKY
  Rekonštrukcia bytu, Šaľa

  270 € do 450 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU BRATISLAVA, 2,5M X 2,5M
  Rekonštrukcia bytu, Bratislava

  2520 € do 4200 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU NITRA, CCA 20 M2
  Rekonštrukcia bytu, Nitra

  9000 € do 15000 €

  CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA BYTU, 52 M2
  Rekonštrukcia bytu, Bratislava

  13500 € do 22500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, 9 M2
  Rekonštrukcia bytu, Ružomberok

  3600 € do 6000 €

  CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA GARZONKY V SALI, 23 M2
  Rekonštrukcia bytu, Šaľa

  4500 € do 7500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIU KUCHYNE, 10, 5 M. ŠTVORC., PODLAHA.
  Rekonštrukcia bytu, Martin

  1800 € do 3000 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU TRENČÍN, PO POPISE
  Rekonštrukcia bytu, Trenčín

  5400 € do 9000 €

  CENA, KOMPLETNÁ PRERÁBKA KÚPELNE , 20 M2
  Rekonštrukcia bytu, Ožďany

  1800 € do 3000 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPELNE, PODLAHOVÁ PLOCHA CCA 4 M2
  Rekonštrukcia bytu, Prešov

  900 € do 1500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU VEĽKÝ KRTÍŠ, 3 IZBOVY BYT 79 M2
  Rekonštrukcia bytu, Veľký Krtíš

  7200 € do 12000 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, 50 M2
  Rekonštrukcia bytu, Trnava

  13500 € do 22500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽŇA ,WC, 5 M
  Rekonštrukcia bytu, Bratislava

  4500 € do 7500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA JADRA + CHODBA, MALÁ NKS
  Rekonštrukcia bytu, Banská Bystrica

  9000 € do 15000 €

  CENA, KOMPLET REKONŠTRUKCIU 2 IZBOVÉHO BYTU, 44 M2
  Rekonštrukcia bytu, Bratislava

  13500 € do 22500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU - NOVÁ KÚPEĽŇA NOVÉ ROZVODY NOVÁ OMIETKA, 63 M2
  Rekonštrukcia bytu, Šaľa

  9000 € do 15000 €

  CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA 2 IZBOVÉO BYTU V PÔVODNOM STAVE , 52 M2
  Rekonštrukcia bytu, Nitra

  10800 € do 18000 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU BRATISLAVA, 30 M2
  Rekonštrukcia bytu, Bratislava

  9000 € do 15000 €

  CENA, VÝMENA SPRCHOVACIEHO KÚTA, 1 SPRCHOVACÍ KÚT - DEMONTÁŽ STARÉHO A MONTÁŽ NOVÉHO
  Rekonštrukcia bytu, Humenné

  4500 € do 7500 €

  CENA, PLNÁ PRERABKA BYTU TRNAVA, 83 M2
  Rekonštrukcia bytu, Trnava

  13500 € do 22500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU MARTIN, 70 M2
  Rekonštrukcia bytu, Martin

  13500 € do 22500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, 63 M2
  Rekonštrukcia bytu, Levice

  31500 € do 52500 €

  CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA 2-IZBOVÉHO BYTU, CCA 55M2
  Rekonštrukcia bytu, Nitra

  27000 € do 45000 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA DOMU - INTERIER, 102 M2
  Rekonštrukcia bytu, Miloslavov

  13500 € do 22500 €

  CENA, STIERKY V IZBE A VYMALOVANIE, 27 M2
  Rekonštrukcia bytu, Košice

  900 € do 1500 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  REKONŠTRUKCIA BYTU CENNÍK

  SPOLUPRACUJEME S VIAC AKO 1088 SPOLOČNOSŤAMI PRE REKONŠTRUKCIA BYTU


  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  HĽADÁME V LOKALITE
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU

  HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI REKONŠTRUKCIA BYTU?

 • Rekonštrukcia bytu Bánovce nad Bebravou
 • Rekonštrukcia bytu Banská Bystrica
 • Rekonštrukcia bytu Bardejov
 • Rekonštrukcia bytu Bratislava
 • Rekonštrukcia bytu Brezno
 • Rekonštrukcia bytu Bytča
 • Rekonštrukcia bytu Čadca
 • Rekonštrukcia bytu Detva
 • Rekonštrukcia bytu Dolný Kubín
 • Rekonštrukcia bytu Dunajská Streda
 • Rekonštrukcia bytu Galanta
 • Rekonštrukcia bytu Gelnica
 • Rekonštrukcia bytu Hlohovec
 • Rekonštrukcia bytu Humenné
 • Rekonštrukcia bytu Ilava
 • Rekonštrukcia bytu Kežmarok
 • Rekonštrukcia bytu Komárno
 • Rekonštrukcia bytu Košice
 • Rekonštrukcia bytu Krupina
 • Rekonštrukcia bytu Kysucké Nové Mesto
 • Rekonštrukcia bytu Levice
 • Rekonštrukcia bytu Levoča
 • Rekonštrukcia bytu Liptovský Mikuláš
 • Rekonštrukcia bytu Lučenec
 • Rekonštrukcia bytu Malacky
 • Rekonštrukcia bytu Martin
 • Rekonštrukcia bytu Medzilaborce
 • Rekonštrukcia bytu Michalovce
 • Rekonštrukcia bytu Myjava
 • Rekonštrukcia bytu Námestovo
 • Rekonštrukcia bytu Nitra
 • Rekonštrukcia bytu Nové Mesto nad Váhom
 • Rekonštrukcia bytu Nové Zámky
 • Rekonštrukcia bytu Partizánske
 • Rekonštrukcia bytu Pezinok
 • Rekonštrukcia bytu Piešťany
 • Rekonštrukcia bytu Poltár
 • Rekonštrukcia bytu Poprad
 • Rekonštrukcia bytu Považská Bystrica
 • Rekonštrukcia bytu Prešov
 • Rekonštrukcia bytu Prievidza
 • Rekonštrukcia bytu Púchov
 • Rekonštrukcia bytu Revúca
 • Rekonštrukcia bytu Rimavská Sobota
 • Rekonštrukcia bytu Rožňava
 • Rekonštrukcia bytu Ružomberok
 • Rekonštrukcia bytu Sabinov
 • Rekonštrukcia bytu Šaľa
 • Rekonštrukcia bytu Senec
 • Rekonštrukcia bytu Senica
 • Rekonštrukcia bytu Skalica
 • Rekonštrukcia bytu Snina
 • Rekonštrukcia bytu Sobrance
 • Rekonštrukcia bytu Spišská Nová Ves
 • Rekonštrukcia bytu Stará Ľubovňa
 • Rekonštrukcia bytu Stropkov
 • Rekonštrukcia bytu Svidník
 • Rekonštrukcia bytu Topoľčany
 • Rekonštrukcia bytu Trebišov
 • Rekonštrukcia bytu Trenčín
 • Rekonštrukcia bytu Trnava
 • Rekonštrukcia bytu Turčianske Teplice
 • Rekonštrukcia bytu Tvrdošín
 • Rekonštrukcia bytu Veľký Krtíš
 • Rekonštrukcia bytu Vranov nad Topľou
 • Rekonštrukcia bytu Žarnovica
 • Rekonštrukcia bytu Žiar nad Hronom
 • Rekonštrukcia bytu Žilina
 • Rekonštrukcia bytu Zlaté Moravce
 • Rekonštrukcia bytu Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  KONTAKTY

  Dopyty: 00421 233 329 745
  Firmy: 00421 233 329 745

  REGIONÁLNE STRÁNKY

  www.daibau.com
  www.daibau.at
  www.mojmojster.net
  www.emajstor.hr
  www.daibau.rs
  www.daibau.sk
  www.daibau.ro
  © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené