Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu cena

Koľko stojí rekonštrukcia bytu? Ak chcete kúpiť starý byt, za účelom jeho renovácie, odporúčame vám vyberať veľmi pozorne. Rekonštrukcia objektu je v mnohých prípadoch oveľa náročnejšia ako novostavba a je nákladovo takmer rovnaká. Cena rekonštrukcie bytu závisí od množstva zásahov, typu a kvality vstavaných materiálov, dodávateľa, zložitosti renovácie atď. Cena kompletnej úpravy bytu s demoláciou priečok, postavením nových stien, kompletnou obnovou elektrických inštalácií, zhotovením nového vykurovania, montážou sadrokartónu, obkladačskými, parketárskymi a maliarskymi prácami, sa začína od 400 eur/m2 až do 600 EUR/m2 a viac. Potom za rekonštrukciu bytu na kľúč, s výmerou 65 m2, zaplatíte takých 35 000 EUR. Ak chcete pomoc architekta alebo interiérového dizajnéra, zaplatíte 15 eur/m2, čo je zanedbateľná suma v porovnaní s cenou celkovej renovácie. Avšak to vám môže ušetriť veľa času a peňazí a výsledok bude vizuálne oveľa lepší.

Komu zveriť rekonštrukciu bytu? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným realizátorom rekonštrukcií bytov vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

NÁKLADY NA RENOVÁCIU BYTU


Cena za renováciu bytu. Náklady na kompletnú rekonštrukciu bytu s demoláciou priečok, výstavbu nových stien, kompletnú rekonštrukciu elektroinštalácie, nové kúrenie. V cene je zahrnutá aj suchá montáž, keramika, parkety a maliarske práce pri rekonštrukcii bytu.

400.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
700.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu cena

OSTATNÉ CENY ZA REKONŠTRUKCIA BYTU

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Rekonštrukcia bytu - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Čo by sme mali vedieť pred začatím rekonštrukcie domu?

Pri rekonštrukcii bytu je dobrá príprava mimoriadne dôležitá.
Pri rekonštrukcii bytu je dobrá príprava mimoriadne dôležitá.

1.1. Rozsah rekonštrukcie

Pred začatím práce sa musíte rozhodnúť, do akej miery chcete byt renovovať. Chcete zachovať existujúce elektrické a technické inštalácie (alebo vymeniť za novšie a kvalitnejšie)? Musia sa vymeniť úplne alebo iba čiastočne? Vymeníte v byte iba nábytok a rozmiestnenie vybavenia a riestor izieb zostane rovnaký ako predtým? Máte v úmysle zbúrať niektorú z nosných stien? ... Existuje veľa otázok a množstvo potrebnej práce pre rekonštrukciu a teda aj konečné náklady na renováciu, závisí od vašich odpovedí.

1.2. inšpirácie

Vzhľad vášho bytu je vaša osobná voľba, preto je dobré urobiť si hrubú predstavu o tom, čo chcete, pred začatím prác alebo stretnutia s architektom. Prezrite si časopisy a webové stránky a vytvorte si koláž obrázkov, ktoré sa vám páčia.

1.3. Pochopenie susedov

Odporúčame, aby ste o renovácii informovali vedúceho bytového domu a susedov v dostatočnom predstihu pred začatím prác. Práca bude občas hlučná a prašná a pri výmene vodovodného potrubia môže byť potrebné občas zatvoriť hlavný vodný ventil v dome. Priateľské oznámenie s popisom práce, harmonogramom a kontaktom môžu vopred rozptýliť akúkoľvek zlú vôľu od susedov. Je tiež dôležité starať sa o denné čistenie spoločných priestorov v budove. Porozumenie a spolupráca so susedmi sa vám hodí.

1.4. Rezervné fondy

Rekonštrukcia bytu, najmä v starších budovách, môže byť nepredvídateľná. Určité okolnosti sa môžu prejaviť až po otvorení stien, stropov alebo podláh a nedajú sa predvídať vopred. To samozrejme spôsobuje ďalšie náklady na renováciu, na ktoré ste sa nespočítali. Preto je dôležité, aby ste na tieto prípady naplánovali ďalšie finančné prostriedky vo výške 15 - 30% hodnoty celého projektu. Ak neexistujú žiadne nepredvídané práce, ušetríte tieto peniaze, a ak áno, budete mať k dispozícii nejaké náhradné prostriedky.

1.5. Dobrá príprava

Pri renovácii bytu je dobrá príprava mimoriadne dôležitá. Spolupráca s dobrým architektom a skúsenými dodávateľmi vám veľmi pomôže. Pred začatím prác je potrebné mať k dispozícii všetky potrebné, dokonca podrobné plány, ktoré budú dodávatelia potrebovať. Dôrazne sa odporúča, aby ste dodali (alebo aspoň už objednali) všetky potrebné inštalačné materiály.

2. Výber dodávateľov

Pri renovácii vášho domu je veľmi dôležité pracovať so spoľahlivými, skúsenými a odborne vyškolenými dodávateľmi, ktorí vedia, ako predvídať čo najviac okolností vopred. Aj v prípade nepredvídaných situácií je najdôležitejšie, aby dodávatelia vedeli, ako na ne správne reagovať.

2.1. Konzultácie a návrh nábytku u stolára

V prípade menších renovácií, najmä ak renovujete iba samostatnú izbu v byte, môžete kontaktovať poradcu v nábytkárskom štúdiu alebo stolára a požiadať o radu. V rôznych interiérových štúdiách a salónoch (nábytok, kúpeľňový salón, kuchynský salón,...) ponúkajú bezplatné poradenstvo. Pripravia tiež výkres kúpeľne, kuchyne alebo iných miestností, ktorý bude zahrnutý v cene, ak sa rozhodnete zariadenie kúpiť. Meranie priestorov a plán existujúceho stavu (s nakreslenými elektrickými a technickými inštaláciami, polohami okien a dverí atď.) musíte v tomto prípade zabezpečiť sami. Je tiež dobré premýšľať o tom, aké bude rozloženie alebo vzhľad bytu, ktorý chcete. Konzultant v salóne pripraví koncept interiéru z ponuky nábytku a ďalšieho vybavenia z ponuky salónu.

2.2. Architekt / interiérový designer

Pokiaľ ide o náročnejší projekt kompletnej rekonštrukcie bytu, odporúčame vám najať si architekta alebo interiérového dizajnéra, ktorý vie, ako optimálne využiť priestor, pripraviť všetky potrebné plány pre prácu dodávateľov a úprimne poradiť. Pohľad architekta alebo dizajnér má nájsť inovatívne riešenie, vytvoriť maximálnu použiteľnosť, pričom musí zohľadniť vaše želania a dodržať stanovené termíny a finančný rozpočet. Jeho túžbou nie je predávať čo najviac a čo najdrahšie vybavenie, ale optimálne využívať všetok dostupný priestor až do posledného detailu pomocou riešení šitých na mieru vašim potrebám. Okrem prípravy všetkých potrebných plánov (technické inštalácie, elektrické inštalácie, osvetlenie, ...) s dozorom a koordináciou dodávateľov tiež zabezpečí, aby boli starostlivo vypracované a aby boli plány riadne prenesené do realizácie. Pamätajte, že tajomstvo dobrého dizajnu spočíva v detailoch!

2.3. Dodávatelia

Rekonštrukcia bytu je pomerne náročný projekt, pretože zahŕňa takmer všetky fázy výstavby a vyžaduje si účasť dodávateľov rôznych profilov. Je dôležité, aby boli dobre koordinované, pokiaľ ide o čas a vykonávanie. Preto musí byť práca dodávateľov starostlivo naplánovaná vopred a musí byť neustále dobre koordinovaná.

MURÁRSKE PRÁCE

To zahŕňa všetky demolačné práce, výrezy otvorov v stenách pre inštalácie, aplikáciu poterov, stavbu stien, vyrovnávanie stien a podláh, aplikáciu hydroizolácie podláh a ďalšie práce.

ZTI INŠTALÁCIE

Zahŕňajú ich inštalatérske práce, ako je inštalácia vodovodných a kanalizačných potrubí, inštalácia toaletných mís, konštrukcia podlahových sifónov, skryté časti kovaní a nakoniec pripojenie a inštalácia sanitárnej keramiky a kovania. Realizácia ústredného kúrenia zahŕňa všetky práce potrebné na realizáciu podlahového vykurovania alebo vykurovania radiátormi. Technické inštalácie zahŕňajú aj klimatizačný systém.

ELEKTROINŠTALÁCIE

Zahŕňajú odstránenie starých zariadení, inštaláciu nových elektrických zariadení, pripojenie bielej techniky, práčky, sušičky a iných prvkov a inštaláciu svetiel, zásuviek, spínačov a iného elektrického zariadenia.

OBKLADAČSKÉ PRÁCE A OSTATNÉ FINÁLNE VRSTVY

Okrem pokládky keramiky sú k dispozícii aj ďalšie materiály a riešenia konečných vrstiev podláh. Namiesto keramiky je napríklad môžeme urobiť mikrotopping na podlahu a steny alebo nainštalovať vodotesnú tapetu na steny kúpeľne (aj v sprche). S týmito materiálom manipulujú len špecializovaní dodávatelia.

STOLÁR

Výroba a montáž nábytku a ostatného vybavenia na zákazku.

SKLENÁR

Realizácia a montáž sklenených stien alebo sprchových dverí, realizácia zrkadiel, sklenených výplní dverí, zasklenie skríň, výroba nábytku a iných sklenených zariadení ...

MALIAR

Omietanie, vyhladzovanie a brúsenie stien, ochrana rohov a opakovaná maľba stien a iné súvisiace práce.

PARKETY A PODLAHY

Príprava podkladu, pokládka a povrchová úprava podlahových povrchov spolu s realizáciou dekoratívnych podlahových lamiel.

2.4. Realizácia na kľúč

Rôzni dodávatelia vrátane architektov ponúkajú renováciu bytu na kľúč. V takomto prípade dodávateľ preberá zodpovednosť za celý projekt a zabezpečuje odbornosť a kvalitu prevedenia podľa dohodnutého harmonogramu a za dohodnutú cenu. Zákazník alebo investor je v tomto prípade úplne zbavený starostí a práce a doslova nakoniec dostane kľúč k dokončenému projektu.

3. Typy renovácie interiéru podľa rozsahu práce

3.1. Povrchové alebo kozmetické opravy

Aj s malými zásahmi môžeme dosiahnuť veľký vplyv na vzhľad a funkčnosť priestoru. Kúpeľňa sa dá osviežiť výmenou umývadla alebo inštaláciou novej sprchy. Obklady na stenách a podlahách môžu byť čiastočne vymenené namiesto toho, aby boli úplne vymenené. Veľkého účinku vo všetkých oblastiach bytu možno dosiahnuť a to aj bez pomoci dodávateľov, novým náterom stien a stropov a výmenou nábytku. Ak významne nezmeníme pôdorys miestnosti, nebude potrebné meniť inštalácie alebo napríklad búrať steny. Preto môžeme relatívne jednoduchými a cenovo dostupnými zásahmi výrazne vylepšiť vzhľad bytu.

3.2. Čiastočná rekonštrukcia

Ak máte novšie a vysoko kvalitné inštalatérske, technické (vykurovacie, ventilačné) a elektrické inštalácie, bude potrebné ich prispôsobiť novej situácii v prípade, že prvky budú umiestnené inak ako existujúce. Umiestnenie kuchyne alebo iného nábytku do bytu. Veľkou pomocou môžu byť rady architekta, interiérového dizajnéra alebo konzultanta salónu. Ak však viete presne, čo chcete, môžete sa na všetkom dohodnúť priamo s dodávateľmi.

3.3. Kompletná rekonštrukcia

Niekedy je potrebné byt kompletne zrekonštruovať z dôvodu chátrania, zmenených životných podmienok a mnohých ďalších dôvodov. V takom prípade je najlepšie byt opustiť a dočasne sa presťahovať. Je tiež vhodné sa na takýto postup dobre pripraviť s dôkladným plánovaním, preto kontaktujte architekta, ktorý vám bude veľmi nápomocný.

4. Proces rekonštrukcie bytu v etapách

4.1. Rekonštrukcia

Po úplnom opustení bytu začíname najprv búranie a hrubé stavebné práce. V druhej fáze pokračujeme v hrubých inštalatérskych a elektrických inštaláciách a odlievaní nových poterov. Nasleduje distribúcia elektrických a inštalatérskych zariadení a inštalácia podlahového kúrenia. V tejto fáze je dobré vykonať hrubé a jemné omietky stien a stropov. Najšpinavejšie fázy rekonštrukcie sú u konca. Nasleduje jemnejšia práca, ako je omietka, vyhladenie a maľovanie stien a pokládka podlahovej krytiny. V poslednej fáze sa vykonáva jemná montáž svetiel, spínačov, zásuviek a iného elektrického materiálu, ako aj inštalácia a montáž nábytku.

4.2. Stavebné a demolačné práce a podlahy

Každá kompletná rekonštrukcia bytu zahŕňa aj niektoré stavebné práce. Aká časť nákladov na rekonštrukciu, ktorú predstavujú, závisí od rozsahu a od toho, či odstránime aj nosné steny. Súčasťou stavebných prác sú aj búracie práce. Pri renovácii bytu zahŕňajú stavebné práce okrem iného aj následné práce. V prvom rade musí byť byt úplne zbavený všetkého nábytku a ostatného vybavenia. Podlahové a stenové krytiny ako parkety, keramické dlaždice, debnenie atď. Sú odstránené tzn. rámy okien a zárubne. Podľa pripraveného plánu elektrických a technických inštalácií (inštalatérstvo, kúrenie, vetranie) dodávatelia vŕtajú drážky pre plánovanú inštaláciu. Všetok odpad, ktorý bol počas zneškodňovania uložený na dočasnej skládke v zariadení alebo blízko neho, musí byť odovzdaný na trvalé skládky. Otvory dverí a okien sa musia pri inštalácii nových otvorov náležite ošetriť. Vyrábajú sa nové potery alebo podlahy. Po dokončení všetkých inštalácií sa zapravia drážky a na poškodené steny sa vytvoria hrubé a jemné omietky.

4.3. Obnova technických zariadení

V prvej fáze (fáza výstavby) dodávatelia technických zariadení (dodávka vody, kúrenie, vetranie) odstránia existujúce vodovodné potrubia, radiátorové potrubia a radiátory, vetracie zariadenia atď. Potom budú kopať drážky v stenách a podlahe pre nové rúry a kanalizácie a inštalovať nové inštalácie. V posledných fázach obnovy bude prebiehať séria jemných inštalácií (inštalácia armatúr a sanitárneho zariadenia, inštalácia klimatizačných zariadení, ventilátorov a ďalších vetracích systémov ...)

4.4. Renovácia elektrických zariadení

V staršom byte je zvyčajne potrebné kompletne vymeniť rozvody káblov a elektrickú skrinku. Po odstránení starých rozvodov vykoná elektrikár na základe plánu elektroinštalácie, kde sú vyznačené miesta pripojenia, zásuviek a spínačov, už v prvej fáze výstavby drážkovanie stien pre PVC rúrky. V prvej fáze sa vrobí montáž nových inštalácií, ktorá zahŕňa výmenu elektrických skriniek, elektrických káblov a potrubí a vloženie nových skriniek. Inštalácia spínačov a zásuviek, svetiel a iného elektrického zariadenia, ako aj uvedenie do prevádzky a testovanie elektrických zariadení, je na konci, v posledných fázach rekonštrukcie.

4.5. Kúpeľňa

Nová kúpeľňa predstavuje jednu z najväčších nákladov na renováciu. Modernizácia kúpeľne vyžaduje veľa starostlivej práce od rôznych dodávateľov. Okrem nového potrubia a rozvodov elektrickej energie musia byť podlahové a stenové povrchy vodotesné a podlahová a stenová keramika (keramikár) musí byť dodaná a položená. Inštalatér potom dodá a nainštaluje toaletnú misu s nádržkou, vaňou a sprchovacím kútom, vaňou, príslušenstvom (vodovodné batérie, sprcha). Na konci je kúpeľňový nábytok vyrobený a zostavený stolárom alebo si ho môžete kúpiť v štúdiu alebo v obchode.

4.6. Maliarske práce

Maliarske práce sa hodia na konci, keď má váš byt takmer konečný vzhľad. Dodávateľ najskôr vyhladí a vybrúsi steny. Chráni rohy stien, najmä v chodbách, rohovými lištami, ktoré pretmelí. Taktiež pretmelí okenné a dverové lišty a možné praskliny. Nakoniec sú steny a stropy pemaľované najmenej v dvoch vrstvách. Pred dokončením všetkých prác a inštalácií v byte, vrátane parkiet a stolára, je vhodné naniesť ďalší náter. Pri pokladaní parkiet a inštalácii nábytku, svetiel, vypínačov atď. sa stáva, že sa steny znečistia alebo poškrabú.

4.7. Pokladanie nových parkiet

Podlahová krytina predstavuje veľkú časť povrchov v byte, a preto výrazne ovplyvňuje vzhľad alebo obraz vášho bytu. Podlahové plochy sú zároveň najviac namáhanou časťou bytu, preto je veľmi dôležité zvoliť kvalitné parkety, ktoré by mal inštalovať odborne zaškolený a skúsený dodávateľ. Parkety sa ukladajú po dokončení všetkých ostatných prác v byte s výnimkou inštalácie nábytku. Parketár pripraví podklad a potom naň položí parkety. V prípade masívnych parkiet sa potom niekoľkokrát brúsi a lakuje, olejuje, ale v prípade hotových parkiet to nie je potrebné, pretože je už spracované v továrni. Malo by sa pamätať na to, že po položení by sa niekoľko dní nemalo stúpať na zem. Po montáži vstavaného nábytku nasleduje položenie dekoratívnych podlahových lamiel.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMPRERABANIE BYTU

Dobry deň.

potrebujem majstra pre prerabku a dokoncit cely byt.Viac info osobne.Fotky v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 31500 € do 52500 €


........

REKONŠTRUKCIA BYTU

Dobry deň.

potrebujem majstra pre rekonštrukciu bytu na 8 poschodi panelakovom dome s dvoma vytahmi. Rekonštrukcia by sa tykala na komplet bytove jadro(kupelna WC a kuchyna), buracie prace, komplet rozvody elektrina, voda, odpad, zniyenie sadrokartonoveho stropu, vymena radiatorov. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 13500 € do 22500 €


........

REKONŠTRUKCIA - OBKLADY A DLAŽBA

Dobrý deň prajem,

potrebujem rekonštrukciu kúpeľne a kuchyne. Vymeniť obklady, dlažbu, laminátovú podlahu, presunúť 80 cm priečku o 50 cm.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky, alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.
Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
540 € do 900 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, PREROBIT JEDNOIZBOVY BYT(POVODNY STAV), 33M2
Rekonštrukcia bytu, Bratislava

13500 € do 22500 €

CENA, PREROBENIE 4 IZBOVEHO BYTU V POVODNOM STAVE, 82 M2
Rekonštrukcia bytu, Bratislava

27000 € do 45000 €

CENA, REKONŠTRUKCIA CELÉHO 1 IZBOVÉHO BYTU, 35 M2
Rekonštrukcia bytu, Banská Bystrica

16200 € do 27000 €

CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, 3 IZBOVÝ BYT CCA 70M2
Rekonštrukcia bytu, Banská Bystrica

27000 € do 45000 €

CENA, MENŠIE REKONŚTRUKČNÉ PRÁCE V 3 IZBOVOM BYTE, CCA 60M2
Rekonštrukcia bytu, Bratislava

13500 € do 22500 €

CENA, PRERÁBKA BYTU KOMPLET, 74M
Rekonštrukcia bytu, Malacky

36000 € do 60000 €

CENA, REKONŠTRUKCIA 2 IZIEB , 2 IZBY CCA 4X4M
Rekonštrukcia bytu, Gajary

4500 € do 7500 €

CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, CCA 30M2
Rekonštrukcia bytu, Sereď

13500 € do 22500 €

CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA BYTU, 2 IZBOVÝ BYT, VYMERA BYTU 46M²
Rekonštrukcia bytu, Ružomberok

22500 € do 37500 €

CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, 13M DLAZBA, MALOVANIE 3IZBOVY BYT
Rekonštrukcia bytu, Bratislava

4500 € do 7500 €

CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA BYTU, 80M2
Rekonštrukcia bytu, Bratislava

36000 € do 60000 €

CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA 1. IZBOVÉHO BYTU, 33,2 METROV ŠTVORCOVÝCH
Rekonštrukcia bytu, Rožňava

13500 € do 22500 €

CENA, KOMPLETNA REKONSTRUKCIA BYTU HLINY VIII, 73 M2
Rekonštrukcia bytu, Žilina

31500 € do 52500 €

CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA 4 IZBOVÉHO BYTU, 88M2
Rekonštrukcia bytu, Humenné

36000 € do 60000 €

CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, 39M2
Rekonštrukcia bytu, Košice

13500 € do 22500 €

CENA, KOMPLET REKONŠTRUKCIA STARÉHO BYTU, 61M²
Rekonštrukcia bytu, Martin

27000 € do 45000 €

CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, 75M2
Rekonštrukcia bytu, Martin

27000 € do 45000 €

CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA BYTU , 70M2
Rekonštrukcia bytu, Tvrdošín

31500 € do 52500 €

CENA, REKONŠTRUKCIU KUCHYŇE A CHODBE, DĹŽKA 410,ŠÍRKA 310
Rekonštrukcia bytu, Veľké Rovné

6300 € do 10500 €

CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, PO POPISE
Rekonštrukcia bytu, Čadca

9000 € do 15000 €

CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, CCA 25M2
Rekonštrukcia bytu, Humenné

4500 € do 7500 €

CENA, KOMPLETNA REKONŠTUKCIA A ZMENA DISPOZICIE BYTU, 65 M2
Rekonštrukcia bytu, Púchov

31500 € do 52500 €

CENA, OPRAVA PODLAHOVYCH DLAŽDÍC / SERVISNE DVIERKA WC / PRECHODOVÉ LIŠTY, CCA 20 DLAŽDÍC / 1 SERVISNE DVIERKA / 5 PRECHODOVÝCH LÍŠT
Rekonštrukcia bytu, Bratislava

9000 € do 15000 €

CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, 42M2
Rekonštrukcia bytu, Košice

20700 € do 34500 €

CENA, 3 IZBOVY BYT KOMPLET REKONSTRUKCIA, 64 M2
Rekonštrukcia bytu, Bratislava

13500 € do 22500 €

CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA BYTU, CCA 50M2
Rekonštrukcia bytu, Trenčín

24750 € do 41250 €

CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA BYTU, 90 M2
Rekonštrukcia bytu, Bratislava

40500 € do 67500 €

CENA, OPRAVA ZVODU DAZDOVEJ VODY V BYTE, 1 BEZNY METER
Rekonštrukcia bytu, Snina

450 € do 750 €

CENA, REKONŠTRUKCIU OBYVAČKY , CCA 15M2
Rekonštrukcia bytu, Banská Bystrica

6300 € do 10500 €

CENA, KOMPLEXNÁ PRERÁBKA BYTU + KOMPLET ELEKTROINŠTALACIE, 54 M2
Rekonštrukcia bytu, Košice

18000 € do 30000 €

CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA BYTU, 54M2
Rekonštrukcia bytu, Prešov

27000 € do 45000 €

CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, 90M2
Rekonštrukcia bytu, Handlová

40500 € do 67500 €

CENA, REKONŠTRUKCIA 1IZB.BYTU KOMPLET, 46M2
Rekonštrukcia bytu, Dubnica nad Váhom

19800 € do 33000 €

CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU, BYT MÁ 40M2
Rekonštrukcia bytu, Nováky

13500 € do 22500 €

CENA, PREROBIŤ 1 IZBOVÝ BYT, 46M2
Rekonštrukcia bytu, Prešov

19800 € do 33000 €

CENA, KOMPLET REKONŠTRUKCIA 3.IZBOVEHO BYTU, 70 M2
Rekonštrukcia bytu, Bratislava

31500 € do 52500 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

REKONŠTRUKCIA BYTU CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

1516+ SPOLOČNOSŤAMI PRE REKONŠTRUKCIA BYTU
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI REKONŠTRUKCIA BYTU?

 • Rekonštrukcia bytu Bánovce nad Bebravou
 • Rekonštrukcia bytu Banská Bystrica
 • Rekonštrukcia bytu Bardejov
 • Rekonštrukcia bytu Bratislava
 • Rekonštrukcia bytu Brezno
 • Rekonštrukcia bytu Bytča
 • Rekonštrukcia bytu Čadca
 • Rekonštrukcia bytu Detva
 • Rekonštrukcia bytu Dolný Kubín
 • Rekonštrukcia bytu Dunajská Streda
 • Rekonštrukcia bytu Galanta
 • Rekonštrukcia bytu Gelnica
 • Rekonštrukcia bytu Hlohovec
 • Rekonštrukcia bytu Humenné
 • Rekonštrukcia bytu Ilava
 • Rekonštrukcia bytu Kežmarok
 • Rekonštrukcia bytu Komárno
 • Rekonštrukcia bytu Košice
 • Rekonštrukcia bytu Krupina
 • Rekonštrukcia bytu Kysucké Nové Mesto
 • Rekonštrukcia bytu Levice
 • Rekonštrukcia bytu Levoča
 • Rekonštrukcia bytu Liptovský Mikuláš
 • Rekonštrukcia bytu Lučenec
 • Rekonštrukcia bytu Malacky
 • Rekonštrukcia bytu Martin
 • Rekonštrukcia bytu Medzilaborce
 • Rekonštrukcia bytu Michalovce
 • Rekonštrukcia bytu Myjava
 • Rekonštrukcia bytu Námestovo
 • Rekonštrukcia bytu Nitra
 • Rekonštrukcia bytu Nové Mesto nad Váhom
 • Rekonštrukcia bytu Nové Zámky
 • Rekonštrukcia bytu Partizánske
 • Rekonštrukcia bytu Pezinok
 • Rekonštrukcia bytu Piešťany
 • Rekonštrukcia bytu Poltár
 • Rekonštrukcia bytu Poprad
 • Rekonštrukcia bytu Považská Bystrica
 • Rekonštrukcia bytu Prešov
 • Rekonštrukcia bytu Prievidza
 • Rekonštrukcia bytu Púchov
 • Rekonštrukcia bytu Revúca
 • Rekonštrukcia bytu Rimavská Sobota
 • Rekonštrukcia bytu Rožňava
 • Rekonštrukcia bytu Ružomberok
 • Rekonštrukcia bytu Sabinov
 • Rekonštrukcia bytu Šaľa
 • Rekonštrukcia bytu Senec
 • Rekonštrukcia bytu Senica
 • Rekonštrukcia bytu Skalica
 • Rekonštrukcia bytu Snina
 • Rekonštrukcia bytu Sobrance
 • Rekonštrukcia bytu Spišská Nová Ves
 • Rekonštrukcia bytu Stará Ľubovňa
 • Rekonštrukcia bytu Stropkov
 • Rekonštrukcia bytu Svidník
 • Rekonštrukcia bytu Topoľčany
 • Rekonštrukcia bytu Trebišov
 • Rekonštrukcia bytu Trenčín
 • Rekonštrukcia bytu Trnava
 • Rekonštrukcia bytu Turčianske Teplice
 • Rekonštrukcia bytu Tvrdošín
 • Rekonštrukcia bytu Veľký Krtíš
 • Rekonštrukcia bytu Vranov nad Topľou
 • Rekonštrukcia bytu Žarnovica
 • Rekonštrukcia bytu Žiar nad Hronom
 • Rekonštrukcia bytu Žilina
 • Rekonštrukcia bytu Zlaté Moravce
 • Rekonštrukcia bytu Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 DaiBau, všetky práva vyhradené