Drevené okná cena

Koľko stoja drevené okná? Drevené okná sú zvyčajne najlepšou voľbou, ale sú priemerne o 30 % drahšie ako iné materiály. Cenu drevených okien môžete znížiť pomocou dotácie z EkoFondu. Akokoľvek, cena okien závisí od mnohých faktorov. Veľkosť alebo tvar môže okná zlacniť alebo zdražiť. Štandardné okná sú lacnejšie ako panoramatické steny. Okná trojuholníkového alebo polkruhového tvaru môžu byť až o 40 % drahšie ako pravouhlé. Cenu dosť ovplyvní kovanie, ktoré môže byť kvalitné, alebo menej kvalitné, skryté alebo klasické. Zoberte však do úvahy, že klzné kovanie je o 50 % drahšie ako klasické. Pri nových oknách sa tiež uplatňuje tzv. RAL montáž, ktorá je 2-krát alebo 3-krát drahšia ako klasická, avšak pri kvalitnej realizácii nie sú žiadne tepelné straty a okná sú spoľahlivo utesnené. K cene okien musíme pridať aj cenu vonkajších alebo vnútorných tienidiel, aspoň na južných častiach fasády. Dodacia lehota okien je zvyčajne 2 až 4 mesiace. Cena za drevené okno s dvojvrstvovým zasklením na m2 zasklenia, s parapetmi a montážou je v rozmedzí 150 až 450 EUR/m2.

Komu zveriť výrobu alebo obstaranie drevených okien? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom drevených okien vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA DREVENÉ OKNÁ


Cena dreveného okna. Cena za drevené okno s dvojvrstvovým zasklením na m2 zasklenia, s parapetmi a montážou.

150.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
450.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za dodávateľa, montéra drevených okien

OSTATNÉ CENY ZA DREVENÉ OKNÁ

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Drevené okno, fixné, s dvojitým zasklením, 100 x 100 cm

Cena za fixné drevené okno s rozmermi 100 x 100 cm, s dvojitým zasklením (tepelná priepustnosť U = 1,2 W / m2K).€/kpl

kpl
dopyt

Drevené okno, jednokrídlové, s dvojitým zasklením, 100 x 100 cm

Cena za pevné drevené okno s rozmermi 100 x 100 cm, s dvojitým zasklením (tepelná priepustnosť U = 1,2 W / m2K).€/kpl

kpl
dopyt

Drevené okno, jednokrídlové, s dvojitým zasklením, 150 x 150 cm

Cena za pevné drevené okno s rozmermi 150 x 150 cm, s dvojitým zasklením (tepelná priepustnosť U = 1,2 W / m2K).€/kpl

kpl
dopyt

Drevené balkónové dvere

Drevené balkónové dvere, s dvojitým zasklením, 100 x 220 cm. Cena za jednokrídlové drevené balkónové dvere s rozmermi 100 x 220 cm, dvojsklo (tepelná priepustnosť U = 1,2 W / m2K).€/kus

kus
dopyt

Jednokrídlové drevené balkónové dvere, dvojvrstvové zasklenie

Cena za drevené jednokrídlové balkónové dvere, rozmery 110 x 210 cm, s dvojvrstvovým zasklením.€/kus

kus
dopyt

Jednokrídlové drevené balkónové dvere, trojvrstvové zasklenie

Cena za drevené jednokrídlové balkónové dvere, rozmery 110 x 210 cm, s trojvrstvovým zasklením.€/kou

kou
dopyt

Dvojkrýdlové drevené balkónové dvere, dvojvrstvové zasklenie

Cena za drevené dvojkrídlové balkónové dvere, rozmery 180 x 210 cm, s dvojvrstvovým zasklením€/kus

kus
dopyt

Dvojkrýdlové drevené balkónové dvere, trojvrstvové zasklenie

Cena za drevené dvojkrídlové balkónové dvere, rozmery 180 x 210 cm, s trojvrstvovým zasklením.€/kus

kus
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Drevené okná - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Drevené okná - čo potrebujete vedieť?

Okná sú dlhodobou investíciou, preto je nevyhnutné, aby sme pre naše potreby vybrali správne okná. Pri kúpe nových okien zistite rôzne typy, vlastnosti a ceny okien. Vďaka mnohým funkciám a technológiám sú okná energeticky účinnejšie a zlepšujú sa ich trvanlivosť, estetika a funkčnosť. Pri výbere nových okien berte do úvahy materiály rámu, vlastnosti zasklenia a zabudovaného skla, výplne plynu a ďalšie vlastnosti.

Drevené okná sú dobre izolované, ale vyžadujú pravidelnú údržbu
Drevené okná sú dobre izolované, ale vyžadujú pravidelnú údržbu

1.1 Tepelná izolácia okenných rámov

Zlepšený tepelný odpor okenného rámu prispieva k celkovej energetickej účinnosti okna, najmä jeho faktoru U. Materiály, z ktorých sú rámy vyrobené, majú svoje výhody a nevýhody, ale drevo (vrátane vinylu, sklenených vlákien a niektorých kompozitov) poskytuje vyššiu tepelnú odolnosť ako kov. Drevené okná sú dobre izolované, ale vyžadujú pravidelnú údržbu. Ak sú na vonkajšej strane potiahnuté hliníkom, údržba je jednoduchšia, ale tepelná izolácia je iba o niečo nižšia.

1.2 Zvuková izolácia

Ak žijete v hlučnom mestskom prostredí, v blízkosti hlučných komunikácií alebo železníc, je veľmi dôležité, aby vaše okná tiež poskytovali dobrú ochranu pred hlasným hlukom.

1.3 Vzhľad okien

Vzhľad okien by mal zodpovedať obrazu vašej budovy a prostrediu budovy. Trh dnes ponúka drevené okná rôznych tvarov a farieb. Určite nájdete tie správne okná pre vás v množstve ponúk.

1.4 Životnosť

Kvalitné okná majú pri správnom používaní a správnej údržbe veľmi dlhú životnosť, ktorá môže prekročiť 30 rokov. Odporúčame vám zvoliť si okná, ktoré majú záručnú dobu najmenej 10 rokov.

1.5 Ochrana proti vlámaniu

Kvalitné okenné kovania sú tie, ktoré bránia vlámaniu oknom. Je veľmi ľahké preniknúť oknom s obvyklým hardvérom, najmä v dolných poschodiach, suterénoch a garážach, ktoré sú najviac exponované.

2. Výber poskytovateľov a dodávateľov drevených okien

Nákup okien predstavuje významnú investíciu, preto vám odporúčame zistiť informácie o poskytovateľoch a získať niekoľko rôznych ponúk.

2.1 Záručná doba

Dĺžka záručnej doby nám veľa hovorí o kvalite produktu, ktorý kupujeme. Kvalitné okná majú dlhú životnosť, takže môžete očakávať aspoň 10-ročnú záruku. Počas tohto obdobia musia byť okná, ak sa správne používajú a udržiavajú, bez chýb.

2.2 Inštalácia a servis okien

Windows budú mať optimálny efekt, iba ak sú vysoko kvalitné a profesionálne nainštalované. Nesprávna inštalácia môže mať za následok vznik tepelných mostov. Preto vám odporúčame starostlivo skontrolovať odbornosť inštalačného tímu poskytovateľa a ubezpečiť sa, že poskytuje aj službu okien vo vašej oblasti.

2.3 Dokumentácia

Po dokončení inštalácie okien dodávateľ odovzdá všetku potrebnú dokumentáciu, ktorá môže obsahovať environmentálne osvedčenie, energetické osvedčenie, technické špecifikácie atď.

3. Rôzne typy drevených okien

3.1 Druhy dreva na okná

Najvhodnejší druh dreva pre drevené okno Drevené okno závisí od niekoľkých faktorov. Jednou z najdôležitejších je hustota dreva, ktorá výrazne ovplyvňuje odolnosť okna voči vonkajším vplyvom. Tvrdé drevo je veľmi husté, existuje však aj niekoľko druhov mäkkého dreva, ktoré majú nízku hustotu. Listnaté dubové drevo je veľmi husté (hustota 900 kg na meter kubický). Ihličnaté drevo, ako je borovica alebo smrek, je mäkké s hustotou až 470 kg na meter kubický. Druhy dreva, ako sú smrekovec, borovica a smrek, patria medzi európske a severoamerické mono alebo zmiešané plodiny a sú prísne kontrolované. Smrekovcové drevo je zvlášť vhodné na výrobu okien, pretože vďaka svojej tvrdosti dosahuje dobré statické vlastnosti.

3.2 Typy okien

3.2.1 Okno v stene

Opravené okno

Pevné okno nemá okenné krídlo, ktoré by bolo možné otvoriť. Ponúka svetlo iba do miestnosti a umožňuje výhľad von. Umiestnime ho tam, kde nepotrebujeme vetrať miestnosť alebo miestnosť, kde sú iné okná. Pretože nemá hardvér a rám okenného krídla, je tiež až o 50 % lacnejší ako iné typy okien.

Jednokrídlové okno

Jednokrídlové okno sa skladá z rámu alebo. rám a jedno okenné krídlo, ktoré je možné otvárať doprava alebo doľava. Zvyčajne sa dá otvoriť aj pod uhlom (k soche). Ak chceme priestory dobre vetrať, stačí otvoriť všetky okná približne 10 minút 3-krát denne. Otvorením okna na soche sme do miestnosti vpustili len trochu vzduchu. Toto sa hodí, keď vonku prší alebo silno fúka a nemôžeme otvárať okná dokorán.

Dvojité krídlo

Dvojkrídlové okno sa skladá z rámu alebo. rám a dve okenné krídla. Okenné krídlo môže byť rovnakej veľkosti (symetrické) alebo rôznych veľkostí (asymetrické). Okno s dvoma krídlami môže alebo nemusí mať stredný zvislý stĺp. Ak je okno stredne zvislé, obidve krídla okna sa dajú otvoriť horizontálne aj vertikálne (na soche). V prípade okna bez medziľahlej zvislej polohy sa obidve krídla okna môžu otvárať horizontálne. Na soche sa však dá otvoriť iba jedna z dvoch okenných krídel.

3.2.2 Strešné okno

Klasický svetlík

S klasickým strešným oknom je v hornej časti rámu okna otváracia páka. To nám umožňuje umiestniť rôzne predmety pod okno, pretože nie sú v ceste pri otváraní okna.

Panoramatické svetlíky

V panoramatickom okne je rukoväť v spodnej časti okna. Panoramatické svetlíky ponúkajú lepší výhľad a umožňujú viac vzduchu a denného svetla do miestnosti.

4. Inštalácia a údržba drevených okien

4.1 Inštalácia drevených okien

Ak chcete, aby boli vaše okná dlhodobo použiteľné a šetrili energiu, uistite sa, že sú profesionálne nainštalované. Pri inštalácii je potrebné venovať osobitnú pozornosť správnemu kontaktu a utesneniu kontaktov okna a steny. Osobitná pozornosť by sa mala venovať aj správnej inštalácii okenných krídel, ktoré by sa mali zatvoriť a otvoriť bez zaseknutia a zavesenia.
Ako sú nainštalované okná?

Okná vám budú doručené v dohodnutom čase. Pred začatím prác inštalátor chráni podlahu a iné exponované povrchy a informuje vás o priebehu prác. Najskôr demontujú existujúce staré okná. Okná potom zarovnajú s otvorom v stene, čo znamená, že určujú správny uhol, výšku a hĺbku inštalácie okna. Okná sa potom zaskrutkujú do otvoru okna a kontakty s vybraným tesnením sa utesnia. Po dokončení práce tiež skontrolujú a skontrolujú zabudované okno. Pred odchodom vám inštalátori poskytnú osvedčenia a pokyny na správne používanie a údržbu okna.

Rôzne typy inštalácie okien:

Klasická inštalácia okna

Tento typ montáže sa v našej krajine najčastejšie používa. Kontakt medzi oknom a stenou je utesnený polyuretánovou penou.

Ekologická inštalácia okien

Kontakt medzi oknom a stenou je utesnený pružnou ekologickou elastickou penou, ktorá sa prispôsobuje vonkajším podmienkam, a tým zabezpečuje úsporu energie. Je zvlášť vhodný na renovácie budov.

Montáž okien

Musí sa používať pri stavbe nízkoenergetických alebo pasívnych budov a je vhodný aj pre ďalšie nové stavby. Tento typ inštalácie spôsobuje najmenšie tepelné straty a najlepšiu tepelnú izoláciu. Kontakt medzi oknom a stenou je zvnútra utesnený hmotou prepúšťajúcou paru a na vonkajšej strane elastickou penou z mäkkých buniek. To umožňuje, aby para prešla zvnútra von, ale nie naopak. Zabraňuje tiež prenikaniu vody do steny a tvorbe kondenzácie.

4.2 Údržba drevených okien

V súčasnosti sú okná v továrni dobre chránené a pripravené, takže jedinou údržbou, ktorú okná potrebujú, je umývanie okenných rámov raz ročne jemným čistiacim prostriedkom a jemnou handričkou a naolejovanie vodidiel a kovania okien. V závislosti od úrovne vystavenia poveternostným vplyvom budú musieť byť drevené okná vyrábané vo výrobe po asi desiatich rokoch potiahnuté olejom alebo natreté. Potom sa pokračuje v päťročných intervaloch. Obnovenie farby okna opäť dobre chráni a tiež umožňuje zmeniť farbu okien podľa vášho želania. Drevené okná sa tiež ľahšie renovujú ako okná z PVC alebo hliníka.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMDREVENÉ OKNÁ - 4X OKNO 1X DVERE

Dobrý deň prajem

potrebujeme dodať drevené okná a dvere

3x okno 135x 130cm
1x okno 170x60cm
Dvere 100x200 cm

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
1350 1 do 2250 €


........

DREVENE EUROOKNA KLASIK BIELE, TROJSKLO

Dobrý deň.

potrebujem stolára pre jednoduche drevene okna do vikiera v podkrovi, trojsklo, s vyklapackou, biele prevedenie, panty klasicke.
3ks rovnake
staci bez montaze, oba dodanie. Foto v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
900 1 do 1500 €


........

RENOVÁCIA PRÍPADNE VÝMENA DREVENÝCH OKIEN

Dobrý deň.

potrebujem stolára renovovať prípadne vymeniť drevené okná 20 ks. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 8100 1 do 13500 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, DREVENÉ OKNÁ NA MIERU, ATYPICKÉ ROZMERY , 4 OKNÁ
Drevené okná, Nitrianska Blatnica

1800 € do 3000 €

CENA, DREVENNE OKNA NA DREVENICU, 7KS 0,54M2
Drevené okná, Závadka nad Hronom

1350 € do 2250 €

CENA, EUROOKNÁ A DVERE, 4KS 200*140, 3KS 180*140, 1KS DVERE 135*200
Drevené okná, Hostice

1440 € do 2400 €

CENA, DREVENÉ OKNÁ, 2KS 1600X1450MM A 2KS 1450X1400MM
Drevené okná, Široké

3150 € do 5250 €

CENA, OKNA A VCHODOVÉ DVERE, PO POPISE
Drevené okná, Jakubovany

4500 € do 7500 €

CENA, DREVENÉ OKNÁ A VCHODOVÉ DVERE, GARÁŽOVÉ DVERE, CCA 20 OKIEN
Drevené okná, Želiezovce

17550 € do 29250 €

CENA, VYMENA “VONKAJSIEHO” KASTLOVEHO OKNA , 4 OKNA ROZMER CCA 100X80 CM
Drevené okná, Plavecké Podhradie

720 € do 1200 €

CENA, VYROBIŤ DREVENÉ ŠPALETOVÉ OKNÁ , 5 KS, 150X180 CM
Drevené okná, Volkovce

3600 € do 6000 €

CENA, DREVENÉ OKNÁ NA OTVORENÚ TERASU 1 SKLO, 3 KUSY
Drevené okná, Tekovské Lužany

2070 € do 3450 €

CENA, DREVENÉ KASTLOVÉ OKNÁ , 5KS, 950X1600, TVAROVO PODOBNÉ AKO SÚČASNÉ
Drevené okná, Bzince pod Javorinou

3150 € do 5250 €

CENA, DREVENÉ OKNÁ S PARAPETAMI A VYSPRAVKAMI Z VNUTRA A VONKU , 3 KUSY, 2 KUSY CCA 75X75 A 1 KUS 30 X 70
Drevené okná, Malé Leváre

720 € do 1200 €

CENA, ZHOTOVENIE DREVENÝCH OKIEN, OSADENIE, 4 OKNÁ 80X140 CM
Drevené okná, Moravský Svätý Ján

1350 € do 2250 €

CENA, OKNO DREVENÉ Š1800 X V1200, 1X OKNO 1800 X 1200 MM
Drevené okná, Nitrianska Blatnica

315 € do 525 €

CENA, OBHLIADKU,DEMONTÁŽ,MONTÁŽ VCHODOVÝCH DVERI, 1 VCHODOVÉ DVERE SO SVETLOM, 1 OKNO
Drevené okná, Modra

1440 € do 2400 €

CENA, VYROBA A INSTALACIA OKIEN , 10 OKIEN, 2 TERASOVE DVERE A 2 POSUVNE OKNA NA TERASU
Drevené okná, Borinka

3150 € do 5250 €

CENA, DVE OKNA JEDNO OTVARAVO VYKLOPNE 60X60 DRUHE 100X60 VYKLOPNE, 2 KS
Drevené okná, Žemberovce

450 € do 750 €

CENA, VYROBIŤ EUROOKNÁ, 4XOKNO A 1X DVERE
Drevené okná, Lietavská Svinná-Babkov

1080 € do 1800 €

CENA, OPRAVIŤ TESNENIE STARYCH DREVENYCH OKIEN, FREZOVANIE, SILIKON, PO POPISE
Drevené okná, Bratislava

450 € do 750 €

CENA, ZASKLIŤ TERASU , 10 M2 VÝŠKA CCA 1 M DĹŽKA 10 M
Drevené okná, Úľany nad Žitavou

1350 € do 2250 €

CENA, DREVENÉ EUROOKNÁ, BALKÓNOVÉ DVERE, 3 KS OKNÁ, 1 KS BALKON. DVERE
Drevené okná, Bratislava

1350 € do 2250 €

CENA, DREVENE OKNA 4X1MX2M, Z NEJAKYM MENSIM VZOROM., 4OKNA 1MX2M
Drevené okná, Kechnec

900 € do 1500 €

CENA, DREVENE EUROOKNA+DVERE - DODAŤ, 3 KS
Drevené okná, Košice

2700 € do 4500 €

CENA, DREVENE OKENNE KRIDLA, 6-7KS
Drevené okná, Bratislava

1080 € do 1800 €

CENA, DREVENÉ OKNÁ NA ZRUBOVÝ DOM, 11KS
Drevené okná, Kosorín

1800 € do 3000 €

CENA, DREVENE OKNA S DVOJSKLOM NA REKONŠTRUKCIU DREVENICE, 9KS OKIENA(11M2)1KS DVERE 90X200,
Drevené okná, Zázrivá

2700 € do 4500 €

CENA, VYROBIŤ DREVENÉ OKNÁ ZO ZACHOVANÍM DIZAJNU 4KUSY, 2OKNA VÝŠKA 230 X 90 S TÝM ZE VRCHNÉ OKNO JE V70X S90 SPODNÉ 150X90,DVE OKNÁ VÝŠKA 230 ŠÍRKA 140 S TÝM ZE VRCHNÉ OKNO VYSKA70 X 140, SPODNÉ JE Z DVO
Drevené okná, Bratislava

1800 € do 3000 €

CENA, VÝMENA 2 KS STARÝCH DVOJITÝCH OKIEN DREVENYCHA A OPRAVA, 2
Drevené okná, Kajal

2250 € do 3750 €

CENA, 2 DREVENÉ OKNÁ, 2KS DREVEN. OKIEN, CCA 10 M2
Drevené okná, Šípkové

2250 € do 3750 €

CENA, RENOVACIA DREVENYCH OKIEN, DVE OKNA
Drevené okná, Nové Mesto nad Váhom

180 € do 300 €

CENA, DREVENÉ OKNÁ NA CHALUPU, 2KS
Drevené okná, Hôrka nad Váhom

450 € do 750 €

CENA, DREVENÉ OKNO 88X118, 88X118
Drevené okná, Banka

360 € do 600 €

CENA, EUROOKNO , TROJUHOLNÍKOVE
Drevené okná, Trstín

450 € do 750 €

CENA, DVERE NA TERASU., 77 X 195 CM.
Drevené okná, Čakajovce

450 € do 750 €

CENA, DREVENÉ PEVNE OKNO 1KS O ROZMEROCH-OTVOR-1200X900, 1KS-PEVNÉ OKNO ODĽŽNIK NA LEŽATO 1200X900
Drevené okná, Stupava

450 € do 750 €

CENA, DREVENE OKNO, OKNO DREVENE VYSKA 1.55 M,SIRKA 2.05 M
Drevené okná, Žiar nad Hronom

270 € do 450 €

CENA, VYROBIŤ, DODAT, NAMONTOVAŤ EUROOKNÁ, 20
Drevené okná, Liptovský Ján

2250 € do 3750 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Drevené okná cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

404+ SPOLOČNOSŤAMI PRE DREVENÉ OKNÁ
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti DREVENÉ OKNÁ?

 • Drevené okná Bratislava
 • Drevené okná Banská Bystrica
 • Drevené okná Košice
 • Drevené okná Nitra
 • Drevené okná Prešov
 • Drevené okná Žilina
 • Drevené okná Bardejov
 • Drevené okná Humenné
 • Drevené okná Komárno
 • Drevené okná Levice
 • Drevené okná Liptovský Mikuláš
 • Drevené okná Lučenec
 • Drevené okná Martin
 • Drevené okná Michalovce
 • Drevené okná Nové Zámky
 • Drevené okná Piešťany
 • Drevené okná Poprad
 • Drevené okná Považská Bystrica
 • Drevené okná Prievidza
 • Drevené okná Ružomberok
 • Drevené okná Spišská Nová Ves
 • Drevené okná Topoľčany
 • Drevené okná Trenčín
 • Drevené okná Trnava
 • Drevené okná Zvolen
 • Drevené okná Bánovce nad Bebravou
 • Drevené okná Brezno
 • Drevené okná Bytča
 • Drevené okná Čadca
 • Drevené okná Detva
 • Drevené okná Dolný Kubín
 • Drevené okná Dunajská Streda
 • Drevené okná Galanta
 • Drevené okná Gelnica
 • Drevené okná Hlohovec
 • Drevené okná Ilava
 • Drevené okná Kežmarok
 • Drevené okná Krupina
 • Drevené okná Kysucké Nové Mesto
 • Drevené okná Levoča
 • Drevené okná Malacky
 • Drevené okná Medzilaborce
 • Drevené okná Myjava
 • Drevené okná Námestovo
 • Drevené okná Nové Mesto nad Váhom
 • Drevené okná Partizánske
 • Drevené okná Pezinok
 • Drevené okná Poltár
 • Drevené okná Púchov
 • Drevené okná Revúca
 • Drevené okná Rimavská Sobota
 • Drevené okná Rožňava
 • Drevené okná Sabinov
 • Drevené okná Šaľa
 • Drevené okná Senec
 • Drevené okná Senica
 • Drevené okná Skalica
 • Drevené okná Snina
 • Drevené okná Sobrance
 • Drevené okná Stará Ľubovňa
 • Drevené okná Stropkov
 • Drevené okná Svidník
 • Drevené okná Trebišov
 • Drevené okná Turčianske Teplice
 • Drevené okná Tvrdošín
 • Drevené okná Veľký Krtíš
 • Drevené okná Vranov nad Topľou
 • Drevené okná Žarnovica
 • Drevené okná Žiar nad Hronom
 • Drevené okná Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené