DREVENÉ OKNÁ cena

Koľko stoja drevené okná? Drevené okná sú zvyčajne najlepšou voľbou, ale sú priemerne o 30 % drahšie ako iné materiály. Cenu drevených okien môžete znížiť pomocou dotácie z EkoFondu. Akokoľvek, cena okien závisí od mnohých faktorov. Veľkosť alebo tvar môže okná zlacniť alebo zdražiť. Štandardné okná sú lacnejšie ako panoramatické steny. Okná trojuholníkového alebo polkruhového tvaru môžu byť až o 40 % drahšie ako pravouhlé. Cenu dosť ovplyvní kovanie, ktoré môže byť kvalitné, alebo menej kvalitné, skryté alebo klasické. Zoberte však do úvahy, že klzné kovanie je o 50 % drahšie ako klasické. Pri nových oknách sa tiež uplatňuje tzv. RAL montáž, ktorá je 2-krát alebo 3-krát drahšia ako klasická, avšak pri kvalitnej realizácii nie sú žiadne tepelné straty a okná sú spoľahlivo utesnené. K cene okien musíme pridať aj cenu vonkajších alebo vnútorných tienidiel, aspoň na južných častiach fasády. Dodacia lehota okien je zvyčajne 2 až 4 mesiace. Cena za drevené okno s dvojvrstvovým zasklením na m2 zasklenia, s parapetmi a montážou je v rozmedzí 150 až 450 EUR/m2.

Komu zveriť výrobu alebo obstaranie drevených okien? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom drevených okien vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA DREVENÉ OKNÁ


Cena dreveného okna. Cena za drevené okno s dvojvrstvovým zasklením na m2 zasklenia, s parapetmi a montážou.

150.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
450.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za dodávateľa, montéra drevených okien

OSTATNÉ CENY ZA DREVENÉ OKNÁ

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Drevené okno, fixné, s dvojitým zasklením, 100 x 100 cm

Cena za fixné drevené okno s rozmermi 100 x 100 cm, s dvojitým zasklením (tepelná priepustnosť U = 1,2 W / m2K).€/kpl

kpl
dopyt

Drevené okno, jednokrídlové, s dvojitým zasklením, 100 x 100 cm

Cena za pevné drevené okno s rozmermi 100 x 100 cm, s dvojitým zasklením (tepelná priepustnosť U = 1,2 W / m2K).€/kpl

kpl
dopyt

Drevené okno, jednokrídlové, s dvojitým zasklením, 150 x 150 cm

Cena za pevné drevené okno s rozmermi 150 x 150 cm, s dvojitým zasklením (tepelná priepustnosť U = 1,2 W / m2K).€/kpl

kpl
dopyt

Drevené balkónové dvere

Drevené balkónové dvere, s dvojitým zasklením, 100 x 220 cm. Cena za jednokrídlové drevené balkónové dvere s rozmermi 100 x 220 cm, dvojsklo (tepelná priepustnosť U = 1,2 W / m2K).€/kus

kus
dopyt

Jednokrídlové drevené balkónové dvere, dvojvrstvové zasklenie

Cena za drevené jednokrídlové balkónové dvere, rozmery 110 x 210 cm, s dvojvrstvovým zasklením.€/kus

kus
dopyt

Jednokrídlové drevené balkónové dvere, trojvrstvové zasklenie

Cena za drevené jednokrídlové balkónové dvere, rozmery 110 x 210 cm, s trojvrstvovým zasklením.€/kou

kou
dopyt

Dvojkrýdlové drevené balkónové dvere, dvojvrstvové zasklenie

Cena za drevené dvojkrídlové balkónové dvere, rozmery 180 x 210 cm, s dvojvrstvovým zasklením€/kus

kus
dopyt

Dvojkrýdlové drevené balkónové dvere, trojvrstvové zasklenie

Cena za drevené dvojkrídlové balkónové dvere, rozmery 180 x 210 cm, s trojvrstvovým zasklením.€/kus

kus
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Drevené okná - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Drevené okná - čo potrebujete vedieť?

Okná sú dlhodobou investíciou, preto je nevyhnutné, aby sme pre naše potreby vybrali správne okná. Pri kúpe nových okien zistite rôzne typy, vlastnosti a ceny okien. Vďaka mnohým funkciám a technológiám sú okná energeticky účinnejšie a zlepšujú sa ich trvanlivosť, estetika a funkčnosť. Pri výbere nových okien berte do úvahy materiály rámu, vlastnosti zasklenia a zabudovaného skla, výplne plynu a ďalšie vlastnosti.

Drevené okná sú dobre izolované, ale vyžadujú pravidelnú údržbu.
Drevené okná sú dobre izolované, ale vyžadujú pravidelnú údržbu.

1.1 Tepelná izolácia okenných rámov

Zlepšený tepelný odpor okenného rámu prispieva k celkovej energetickej účinnosti okna, najmä jeho faktoru U. Materiály, z ktorých sú rámy vyrobené, majú svoje výhody a nevýhody, ale drevo (vrátane vinylu, sklenených vlákien a niektorých kompozitov) poskytuje vyššiu tepelnú odolnosť ako kov. Drevené okná sú dobre izolované, ale vyžadujú pravidelnú údržbu. Ak sú na vonkajšej strane potiahnuté hliníkom, údržba je jednoduchšia, ale tepelná izolácia je iba o niečo nižšia.

1.2 Zvuková izolácia

Ak žijete v hlučnom mestskom prostredí, v blízkosti hlučných komunikácií alebo železníc, je veľmi dôležité, aby vaše okná tiež poskytovali dobrú ochranu pred hlasným hlukom.

1.3 Vzhľad okien

Vzhľad okien by mal zodpovedať obrazu vašej budovy a prostrediu budovy. Trh dnes ponúka drevené okná rôznych tvarov a farieb. Určite nájdete tie správne okná pre vás v množstve ponúk.

1.4 Životnosť

Kvalitné okná majú pri správnom používaní a správnej údržbe veľmi dlhú životnosť, ktorá môže prekročiť 30 rokov. Odporúčame vám zvoliť si okná, ktoré majú záručnú dobu najmenej 10 rokov.

1.5 Ochrana proti vlámaniu

Kvalitné okenné kovania sú tie, ktoré bránia vlámaniu oknom. Je veľmi ľahké preniknúť oknom s obvyklým hardvérom, najmä v dolných poschodiach, suterénoch a garážach, ktoré sú najviac exponované.

2. Výber poskytovateľov a dodávateľov drevených okien

Nákup okien predstavuje významnú investíciu, preto vám odporúčame zistiť informácie o poskytovateľoch a získať niekoľko rôznych ponúk.

2.1 Záručná doba

Dĺžka záručnej doby nám veľa hovorí o kvalite produktu, ktorý kupujeme. Kvalitné okná majú dlhú životnosť, takže môžete očakávať aspoň 10-ročnú záruku. Počas tohto obdobia musia byť okná, ak sa správne používajú a udržiavajú, bez chýb.

2.2 Inštalácia a servis okien

Windows budú mať optimálny efekt, iba ak sú vysoko kvalitné a profesionálne nainštalované. Nesprávna inštalácia môže mať za následok vznik tepelných mostov. Preto vám odporúčame starostlivo skontrolovať odbornosť inštalačného tímu poskytovateľa a ubezpečiť sa, že poskytuje aj službu okien vo vašej oblasti.

2.3 Dokumentácia

Po dokončení inštalácie okien dodávateľ odovzdá všetku potrebnú dokumentáciu, ktorá môže obsahovať environmentálne osvedčenie, energetické osvedčenie, technické špecifikácie atď.

3. Rôzne typy drevených okien

3.1 Druhy dreva na okná

Najvhodnejší druh dreva pre drevené okno Drevené okno závisí od niekoľkých faktorov. Jednou z najdôležitejších je hustota dreva, ktorá výrazne ovplyvňuje odolnosť okna voči vonkajším vplyvom. Tvrdé drevo je veľmi husté, existuje však aj niekoľko druhov mäkkého dreva, ktoré majú nízku hustotu. Listnaté dubové drevo je veľmi husté (hustota 900 kg na meter kubický). Ihličnaté drevo, ako je borovica alebo smrek, je mäkké s hustotou až 470 kg na meter kubický. Druhy dreva, ako sú smrekovec, borovica a smrek, patria medzi európske a severoamerické mono alebo zmiešané plodiny a sú prísne kontrolované. Smrekovcové drevo je zvlášť vhodné na výrobu okien, pretože vďaka svojej tvrdosti dosahuje dobré statické vlastnosti.

3.2 Typy okien

3.2.1 Okno v stene

Opravené okno

Pevné okno nemá okenné krídlo, ktoré by bolo možné otvoriť. Ponúka svetlo iba do miestnosti a umožňuje výhľad von. Umiestnime ho tam, kde nepotrebujeme vetrať miestnosť alebo miestnosť, kde sú iné okná. Pretože nemá hardvér a rám okenného krídla, je tiež až o 50 % lacnejší ako iné typy okien.

Jednokrídlové okno

Jednokrídlové okno sa skladá z rámu alebo. rám a jedno okenné krídlo, ktoré je možné otvárať doprava alebo doľava. Zvyčajne sa dá otvoriť aj pod uhlom (k soche). Ak chceme priestory dobre vetrať, stačí otvoriť všetky okná približne 10 minút 3-krát denne. Otvorením okna na soche sme do miestnosti vpustili len trochu vzduchu. Toto sa hodí, keď vonku prší alebo silno fúka a nemôžeme otvárať okná dokorán.

Dvojité krídlo

Dvojkrídlové okno sa skladá z rámu alebo. rám a dve okenné krídla. Okenné krídlo môže byť rovnakej veľkosti (symetrické) alebo rôznych veľkostí (asymetrické). Okno s dvoma krídlami môže alebo nemusí mať stredný zvislý stĺp. Ak je okno stredne zvislé, obidve krídla okna sa dajú otvoriť horizontálne aj vertikálne (na soche). V prípade okna bez medziľahlej zvislej polohy sa obidve krídla okna môžu otvárať horizontálne. Na soche sa však dá otvoriť iba jedna z dvoch okenných krídel.

3.2.2 Strešné okno

Klasický svetlík

S klasickým strešným oknom je v hornej časti rámu okna otváracia páka. To nám umožňuje umiestniť rôzne predmety pod okno, pretože nie sú v ceste pri otváraní okna.

Panoramatické svetlíky

V panoramatickom okne je rukoväť v spodnej časti okna. Panoramatické svetlíky ponúkajú lepší výhľad a umožňujú viac vzduchu a denného svetla do miestnosti.

4. Inštalácia a údržba drevených okien

4.1 Inštalácia drevených okien

Ak chcete, aby boli vaše okná dlhodobo použiteľné a šetrili energiu, uistite sa, že sú profesionálne nainštalované. Pri inštalácii je potrebné venovať osobitnú pozornosť správnemu kontaktu a utesneniu kontaktov okna a steny. Osobitná pozornosť by sa mala venovať aj správnej inštalácii okenných krídel, ktoré by sa mali zatvoriť a otvoriť bez zaseknutia a zavesenia.
Ako sú nainštalované okná?

Okná vám budú doručené v dohodnutom čase. Pred začatím prác inštalátor chráni podlahu a iné exponované povrchy a informuje vás o priebehu prác. Najskôr demontujú existujúce staré okná. Okná potom zarovnajú s otvorom v stene, čo znamená, že určujú správny uhol, výšku a hĺbku inštalácie okna. Okná sa potom zaskrutkujú do otvoru okna a kontakty s vybraným tesnením sa utesnia. Po dokončení práce tiež skontrolujú a skontrolujú zabudované okno. Pred odchodom vám inštalátori poskytnú osvedčenia a pokyny na správne používanie a údržbu okna.

Rôzne typy inštalácie okien:

Klasická inštalácia okna

Tento typ montáže sa v našej krajine najčastejšie používa. Kontakt medzi oknom a stenou je utesnený polyuretánovou penou.

Ekologická inštalácia okien

Kontakt medzi oknom a stenou je utesnený pružnou ekologickou elastickou penou, ktorá sa prispôsobuje vonkajším podmienkam, a tým zabezpečuje úsporu energie. Je zvlášť vhodný na renovácie budov.

Montáž okien

Musí sa používať pri stavbe nízkoenergetických alebo pasívnych budov a je vhodný aj pre ďalšie nové stavby. Tento typ inštalácie spôsobuje najmenšie tepelné straty a najlepšiu tepelnú izoláciu. Kontakt medzi oknom a stenou je zvnútra utesnený hmotou prepúšťajúcou paru a na vonkajšej strane elastickou penou z mäkkých buniek. To umožňuje, aby para prešla zvnútra von, ale nie naopak. Zabraňuje tiež prenikaniu vody do steny a tvorbe kondenzácie.

4.2 Údržba drevených okien

V súčasnosti sú okná v továrni dobre chránené a pripravené, takže jedinou údržbou, ktorú okná potrebujú, je umývanie okenných rámov raz ročne jemným čistiacim prostriedkom a jemnou handričkou a naolejovanie vodidiel a kovania okien. V závislosti od úrovne vystavenia poveternostným vplyvom budú musieť byť drevené okná vyrábané vo výrobe po asi desiatich rokoch potiahnuté olejom alebo natreté. Potom sa pokračuje v päťročných intervaloch. Obnovenie farby okna opäť dobre chráni a tiež umožňuje zmeniť farbu okien podľa vášho želania. Drevené okná sa tiež ľahšie renovujú ako okná z PVC alebo hliníka.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMEUROOKNÁ S OKENICAMI

Dobry deň.

potrebujem majstra pre výrobu a inštaláciu / výmeny 4 eurookien (z dreva, asi mäkkého, s dvojsklom) s obložkami, vnútorným parapetom a okenicami (dvojkrídlovými - môžu byť aj hliníkové). Rozmery (v cm) sú nasledovné:
hrúbka drevenej steny chaty: 10
Šírka x Výška - Spálňa: 78-92 x 100-103
IzbaSused: 78-91 x 100-103
IzbaLes: 84-90 x 100 - 102
kuchyňa: 67-80 x 85-103
Rozmery majú rozmedzie x-y, aby ste vy mohli doporučiť hrúbku obložky okna - aj podľa potreby jej ukotvenia do drevenej konštrukcie chaty.Fotky v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 630 € do 1050 €


........

1-3 DREVENE OKNA DO JEDALNE NEOTVARATENE

Dobry deň.

potrebujem majstra, do jedalne RD potrebujeme nove 1alebo3 drevene okna-fixne.Rzmer priestoru pre nove okna je: š226cm*v208cm.Fotky v prilohe.Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 630 € do 1050 €


........

DREVENE OKNA NA CHALUPU, VYROBA A MONTAZ

Dobry deň.

potrebujem majstra pre drevene okna
okno 1: s 1290 x v 1140
okno 2: s 700 x v 850
okno 3: s 890 x v 1330
okno 4: s 840 x v 1140
vizual v prilohe, bez dveri. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 900 € do 1500 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, VYMENIŤ A VYROBIŤ OKNÁ NA CHATE, 6 OKIEN 1M X 1M (DVOJKRÍDLOVÉ) A 3 OKNA 0,6M X 0,6M (JEDNOKRÍDLOVÉ)
Drevené okná, Pezinok

2250 € do 3750 €

CENA, DREVENE OKNA NA NOVOSTAVBU RD, 14KS
Drevené okná, Hrnčiarovce nad Parnou

3600 € do 6000 €

CENA, INTERIÉROVÉ DREVENÁ EUROOKNÁ, DVERE,ZASUVNE STENY, 19 KS 1000 X 500 MM, 1 KS 2500X 2550, 1 KS 6200X2800 1 KS 3000X2450
Drevené okná, Lemešany

4500 € do 7500 €

CENA, EUROOKNÁ ALEBO PONUKA NA PLASTOVÉ , OKNÁ, DVERE, BRÁNA, FRANCUZKE OKNÁ
Drevené okná, Prietrž

4500 € do 7500 €

CENA, EUROOKNÁ NA CHALUPU, 4 KS Š1200X V1500MM A 1 KS Š3500X V2000MM
Drevené okná, Nitra

1350 € do 2250 €

CENA, DREVENÉ FRANCÚZSKE OKNÁ S IZOLAČNÝM TROJSKLOM ROZMEROV 110X130 CM, PRIBLIŽNE 3KS
Drevené okná, Vrbovce

720 € do 1200 €

CENA, KASTLOVE SPALETOVE OKNA , PO POPISE
Drevené okná, Bratislava

450 € do 750 €

CENA, EUROOKNÁ DO KÚPELNE A ŠPAJZE, IZOLAČNÉ DVOJSKLO PRÍP.TROJSKLO, 3 OKNÁ (VENTILAČKA) - MECHANIZMUS OTVÁRANIA NA TIAHLO. 50X92 CM
Drevené okná, Stará Turá

450 € do 750 €

CENA, VÝROBA DREVENÝCH OKIEN, 5
Drevené okná, Bratislava

2250 € do 3750 €

CENA, DREVENÉ PORTÁLOVÉ DVERE NA LODŽIU, PSK SYSTÉM, 2,1X2,4M
Drevené okná, Trenčianske Teplice

720 € do 1200 €

CENA, EUROOKNÁ, DVOJSKLO, VCHODOVÉ DVERE S NADSVETLIKOM 1KS, 2 KS OKNÁ Š. 100CM V150CM, 1KS Š. 150CM 150CM, DVERE 100X 150
Drevené okná, Čachtice

1800 € do 3000 €

CENA, VYMENA OKIEN , 11 KS
Drevené okná, Šútovo

3150 € do 5250 €

CENA, DREVENÉ OKNÁ DO DOMU, 13 KS
Drevené okná, Maňa

2250 € do 3750 €

CENA, STRESNE OKNA , 2
Drevené okná, Šoporňa

720 € do 1200 €

CENA, DREVENÉ OKNÁ A DVERE, PO POPISE
Drevené okná, Selce

1800 € do 3000 €

CENA, SIEŤKY NA OKNÁ A ROLOVACIA SIEŤ NA DVERE , 3 VEĽKÉ 3 MENŠIE A 4 MALÉ +ROLOVACIA SIEŤ NA DVERE
Drevené okná, Kľak

900 € do 1500 €

CENA, 3X DREVENÉ OKNÁ DVOJSKLO, 2X 2000X 1500, 1X 1500X1500 (MM)
Drevené okná, Vidiná

630 € do 1050 €

CENA, DVERE A OKNA DO HISTORICKEHO OBJEKTU, CCA 30 KS
Drevené okná, Piešťany

5400 € do 9000 €

CENA, VYMENA DVOJSKLA NA DREVENOM EUROOKNE, 4 KS
Drevené okná, Bardejov

450 € do 750 €

CENA, RENOVÁCIA DREVENÝCH OKIEN - VÝROBA EURODREVENÍK, 10 OKIEN + RÁMY, 2 DVERE
Drevené okná, Košice

1350 € do 2250 €

CENA, VYMENIT PÁNT NA DVERACH, A CELE KOVANIE NA 2 OKNA, 3
Drevené okná, Šaštín

90 € do 150 €

CENA, OKENNÉ RÁMY - MAĽOVANIE, 7 OKIEN
Drevené okná, Trstená

270 € do 450 €

CENA, DREVENÉ OKNO, 1 OKNO: 60X110
Drevené okná, Bratislava

540 € do 900 €

CENA, DREVENE OKNA S 3 SKLOM, PO POPISE
Drevené okná, Šípkové

3150 € do 5250 €

CENA, DREVENÉ OKNÁ, 20 KS
Drevené okná, Malý Čepčín

9000 € do 15000 €

CENA, DREVENÉ OKNÁ DVOJSKLO, 1.OKNO 100 * 150 CM, 2.OKNO 70*150CM
Drevené okná, Kolárovo

1800 € do 3000 €

CENA, VYMENA STARÝCH OKIEN ZA DREVENE, PO POPISE
Drevené okná, Ladomirov

2700 € do 4500 €

CENA, DREVENE OKNA NA MIERU, 4 VELKE+2MALE+1BALKONOVE AJ POSUVNE OKNA-VELKE,,
Drevené okná, Ladomirov

1350 € do 2250 €

CENA, VYMENA OKIEN, DVERI A PARAPIET NA 2 PODLAZNOM DOME, ROZPIS OKIEN MAM V EXCELI, LEN TEN SA TU NEDA PRILOZIT
Drevené okná, Janovík

4500 € do 7500 €

CENA, VÝMENA - DREVENÉ OKNO/DVERE, CCA 2,7M X 2M
Drevené okná, Most pri Bratislave

1350 € do 2250 €

CENA, BALKONOVE DVERE DVOJKRIDLOVE, OTVARANIE SMEROM VON, 180 CM SIRKA 265 CM VYSKA
Drevené okná, Bratislava

1350 € do 2250 €

CENA, 4 OKNA A 1 DVERE, 150 NA 95 2 KRAT,120 NA 95,60 NA55,DVERE ZASUVACIE 2M NA 2M
Drevené okná, Stropkov

1170 € do 1950 €

CENA, DREVENE OKNA NA CHATU, 4 KS
Drevené okná, Rohožník

1350 € do 2250 €

CENA, OKNA , DVERE NA NOVOSTAVBU, GARAZOVA BRANA, 16+2+1
Drevené okná, Turček

9000 € do 15000 €

CENA, PLASTOVE ALEBO DREVENE OKNA A DVERE, PO POPISE
Drevené okná, Horná Potôň

2250 € do 3750 €

CENA, DREVENÉ BIELE OKNO OTVÁROVO-SKLOPNÉ, 1100 X 1400 MM 2 KS
Drevené okná, Bratislava

315 € do 525 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

DREVENÉ OKNÁ CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

307+ SPOLOČNOSŤAMI PRE DREVENÉ OKNÁ
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI DREVENÉ OKNÁ?

 • Drevené okná Bánovce nad Bebravou
 • Drevené okná Banská Bystrica
 • Drevené okná Bardejov
 • Drevené okná Bratislava
 • Drevené okná Brezno
 • Drevené okná Bytča
 • Drevené okná Čadca
 • Drevené okná Detva
 • Drevené okná Dolný Kubín
 • Drevené okná Dunajská Streda
 • Drevené okná Galanta
 • Drevené okná Gelnica
 • Drevené okná Hlohovec
 • Drevené okná Humenné
 • Drevené okná Ilava
 • Drevené okná Kežmarok
 • Drevené okná Komárno
 • Drevené okná Košice
 • Drevené okná Krupina
 • Drevené okná Kysucké Nové Mesto
 • Drevené okná Levice
 • Drevené okná Levoča
 • Drevené okná Liptovský Mikuláš
 • Drevené okná Lučenec
 • Drevené okná Malacky
 • Drevené okná Martin
 • Drevené okná Medzilaborce
 • Drevené okná Michalovce
 • Drevené okná Myjava
 • Drevené okná Námestovo
 • Drevené okná Nitra
 • Drevené okná Nové Mesto nad Váhom
 • Drevené okná Nové Zámky
 • Drevené okná Partizánske
 • Drevené okná Pezinok
 • Drevené okná Piešťany
 • Drevené okná Poltár
 • Drevené okná Poprad
 • Drevené okná Považská Bystrica
 • Drevené okná Prešov
 • Drevené okná Prievidza
 • Drevené okná Púchov
 • Drevené okná Revúca
 • Drevené okná Rimavská Sobota
 • Drevené okná Rožňava
 • Drevené okná Ružomberok
 • Drevené okná Sabinov
 • Drevené okná Šaľa
 • Drevené okná Senec
 • Drevené okná Senica
 • Drevené okná Skalica
 • Drevené okná Snina
 • Drevené okná Sobrance
 • Drevené okná Spišská Nová Ves
 • Drevené okná Stará Ľubovňa
 • Drevené okná Stropkov
 • Drevené okná Svidník
 • Drevené okná Topoľčany
 • Drevené okná Trebišov
 • Drevené okná Trenčín
 • Drevené okná Trnava
 • Drevené okná Turčianske Teplice
 • Drevené okná Tvrdošín
 • Drevené okná Veľký Krtíš
 • Drevené okná Vranov nad Topľou
 • Drevené okná Žarnovica
 • Drevené okná Žiar nad Hronom
 • Drevené okná Žilina
 • Drevené okná Zlaté Moravce
 • Drevené okná Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 DaiBau, všetky práva vyhradené