Kamenárstvo cennik

Koľko stojí kladenie kameňa? Keď ide o kamenárstvo, cena závisí od zložitosti terénu, druhu kameňa a kamenára, ktorý vám urobí pokládku kameňa. Priemerná cena za pokládku prírodného kameňa štandardných rozmerov na už pripravený podklad je 15 EUR/m2. Ceny kameňov sú veľmi odlišné a kolíšu kvôli mnohým faktorom. V prvom rade, cena závisí od tvrdosti kameňa. Čím je kameň tvrdší, tým je jeho cena vyššia kvôli lámaniu. Tvrdší kameň má menšiu absorpciu vody, menej trhlín a oveľa väčšiu trvácnosť. Cena kameňa je tiež závislá od jeho rozmerov, čím väčšie rozmery, tým vyššia cena. Cena porfýru, štandardných rozmerov a hrúbky medzi 10 až 40 mm sa začína približne od 10,00 EUR a siaha až do 25 EUR. Za zhotovenie zložitejších kamenných prvkov, sú ceny vyššie. Cena náhrobku z prírodného kameňa, spolu s jeho montážou je 1000 - 5000 EUR/kus.

Komu zveriť kamenárske práce? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným kamenárom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

NÁHROBNÉ POMNÍKY, NÁHROBNÉ KAMENE CENA


Cena za náhrobok. Cena náhrobného kameňa z prírodného kameňa, spolu s postavením náhrobného kameňa.

1000.00 €/kus

VEĽMI NÍZKA CENA
€/kus

STREDNÁ CENA
5000.00 €/kus

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Kamenárstvo cennik

OSTATNÉ CENY ZA KAMENÁRSTVO

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Žulové vnútorné parapety

Cena za žulové vnútorné parapety. Cena žulovej vnútornej parapety, štandardná hrúbka 2 cm, bez montáže.

€/tm

tm
dopyt

Mramorové vnútorné parapety

Cena mramorovej vnútornej parapety. Cena za mramorové vnútorné parapety, štandardná hrúbka 2 cm, bez montáže.€/tm

tm
dopyt

Vnútorné parapety z umelého kameňa

Cena za vnútorný parapet z umelého kameňa. Cena vnútorného parapetu z umelého kameňa, štandardná hrúbka 2 cm, bezmontáže.€/tm

tm
dopyt

Vonkajší žulový parapet

Cena za vonkajší žulový parapet. Cena za vonkajší žulový parapet, štandardná hrúbka 2 cm, bez montáže.€/tm

tm
dopyt

Vonkajší parapet z umelého kameňa

Cena za vonkajší okenný parapet z umelého kameňa. Cena vonkajších parapetov z umelého kameňa, štandardná hrúbka 2 cm, bez montáže.€/tm

tm
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Kamenárstvo, kameň - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Kamenárstvo a kameň

Kameň je prírodný a všestranný materiál. Vďaka svojim vlastnostiam a estetickému vzhľadu je vhodný na obloženie vonkajších povrchov budov a je vynikajúci aj v rámci interiérového dizajnu.

Kameň prináša dotyk elegancie do každej miestnosti
Kameň prináša dotyk elegancie do každej miestnosti

1.1. Najčastejšie používané druhy kameňa

Mramor je premenená hornina, ktorú je možné vyleštiť. Vďaka svojej „mäkkosti“ je to o niečo citlivejší materiál, ktorý sa dá poškriabať. Zároveň absorbuje vlhkosť a rôzne atmosférické vplyvy, a preto sa odporúča pre použitie v interiéri.

Žula je mimoriadne pevná a kompaktná magmatická hornina. Je to odolný materiál odolný voči poškriabaniu, a preto je vynikajúci ako podlahová krytina na výrobu pracovných dosiek a všetkých ostatných exponovaných a silne používaných povrchov. Existuje nepreberné monožstvo druhov žuly.

Pieskovec je sedimentárna hornina hrubej štruktúry zložená z kremičitého piesku. Existuje v mnohých verziách. Niektoré pieskovce (v závislosti od ich zloženia) sú odolné voči poveternostným vplyvom a ľahko sa s nimi pracuje, takže sa často používajú pri stavbe ciest a dlažieb, využíva sa v záhradách a aj ako finálne obloženie domov. Vďaka svojej farbe sa používa na obklady stien aj v interiéroch.

Vápenec je morská sedimentárna hornina vytvorená z fosílií fauny a flóry. Je to najrozšírenejšia a najuniverzálnejšia hornina používaná v kamenárstve, architektúre a stavebníctve.

Bridlica je jemnozrnná usadená hornina, ktorej horná vrstva je identická s jej vnútornou štruktúrou. Skladá sa zo základnej ílivitej hmoty klasty muskovitu, živcov a kremeňa a je k dispozícii v mnohých farebných variantoch - vrátane červených a zelených odtieňov. Často sa používa ako podlahová krytina, vonkajšia aj vnútorná.

Aglomerovaný kameň je umelo vyrobený kameň zložený z častíc prírodného kameňa a lepidla, ktorým môže byť cement, epoxidová živica alebo polyester. Najznámejším a najstarším typom aglomerovaného kameňa je terrazzo, ktoré sa používa v stavebníctve tisíce rokov. Dnes sú najobľúbenejšie umelé kremenné kamene. Poskytujú vzhľad prírodného kameňa, ktorý je odolný voči škvrnám a škrabancom, pevný a odolný a ľahko sa údržiava. To je napríklad technický mramor.

1.2. Povrchová úprava kameňa

Leštenie na kameni vytvára hladký povrch s leskom, ktorý vytvárajú jeho kryštály. V závislosti od typu kameňa sa leštený povrch udrží rôzne dlho. Mramor, žula a vápenec sú najvhodnejšie kamene na leštenie, ale zároveň je potrebné ich povrch častejšie udržiavať, aby si zachoval lesk.

Brúsenie vedie k hladšiemu matnému povrchu kameňa, ktorý dodáva mäkší vzhľad. Takýto povrch je ťažko poškriabateľný, takže sa ľahšie udržuje ako leštený kameň. Najlepšie na brúsenie sú bridlice, vápenec a mramor.

Pílenie povrchu kameňa vytvorí matný efekt. Kameň je najprv rezaný a čiastočne pieskovaný, aby sa odstránil pílový list, ale nie dosť na to, aby sa dosiahol vzhľad pieskovaného povrchu. Tento druh spracovania sa najčastejšie používa pre vápenec a mramor.

Opaľovanie sa robí tak, že sa vystaví povrch kameňa extrémnym teplotám a následne sa rýchlo ochladí. Vrchná vrstva kameňa sa drví a zanecháva surovú drsnú textúru. Toto je najbežnejší spôsob spracovania žuly. Tým sa dosiahne protišmykový povrch z kameňa, ktorý je vhodný na pochôdze dosky vonkajších podláh, schodov a aj interiérové podlahy či podlahy kúpeľňových priestorov.

2. Čo robí kamenár?

Kamenár vyrába masívne stavebné prvky ako sú schody, steny, ploty, strechy, rámy okien a dverí, vence a sokly a rôzne podstavce. Obkladá fasády budov kamennými doskami a vytvára vonkajšiu dlažbu. Vyrába tiež nástenné a podlahové krytiny v interiéroch vrátane krbových obložení. V interiéri často vyrába aj kuchynské a kúpeľňové dosky, ako aj voľne stojace a zapustené nábytkové predmety. Vyrába tiež náhrobné kamene a iné sochy, ako aj menšie remeselné výrobky. Obzvlášť náročné diela kamenárstva sú reštaurátorské práce na pamiatkovo chránenom stavebnom dedičstve. Najlepšie je, ak je kamenár už zapojený do projektovej fázy projektu. Vďaka svojim odborným znalostiam a skúsenostiam je veľkou pomocou tak pre dizajnéra, ako aj pre klienta pri výbere najvhodnejšieho typu kameňa a tvaru pre konkrétny výrobok.

3. Kamenárstvo - služby a výrobky

3.1. Dosky z kameňa

Dosky v modernom interiéri nie sú iba funkčnými prvkami, ale tiež vnášajú štýl a atmosféru do priestoru. Z prírodných kameňov sa žula a mramor bežne používajú pre kuchynské a kúpeľňové dosky. Žula je vhodnejšia na kuchynské dosky, pretože je odolnejšia. Je odolná proti teplu, zárezom a oderom takým spôsobom, že na kameň môžeme postaviť horúcu nádobu alebo na ňom môžeme rezať. Mramor sa hodí pre kúpeľne a ďalšie dosky v byte. Okrem prírodného kameňa sa dosky stále viac vyrábajú z umelých kameňov a keramických dosiek. Majú vzhľad a hmotnosť prírodného kameňa, pričom sú pevnejšie a odolnejšie. Pracovné dosky vyrobené z prírodného alebo umelého kameňa sa môžu rôzne obrábať ako napr. leštiť, natierať a brúsiť kým sa nedosiahne štruktúra kameňa. Kamenár tiež vie ochrániť povrch pred absorpciou tekutín a tukov.

3.2. Kamenné parapety

Parapety sú najbežnejším kamenným prvkom v domoch a bytoch. Často sú vyrobené z mramoru a zo žuly, ktorá je nezničiteľným materiálom odolným voči všetkým vonkajším vplyvom, ako je vlhkosť, svetlo, mráz ... Hrúbka žuly pre vonkajšie parapety je zvyčajne 3 cm ale môžu mať aj menšiu hrúbku. Spracovanie vonkajších parapetov sa môže líšiť, ale police sú najčastejšie leštené (hladké). Na vnútorné okenné parapety sa okrem žuly môže použiť aj mramor, ktorý je však poréznejší, a preto sa môže nedopatrením zafarbiť vodou, šťavou a mastnotou. Vnútorné parapety majú obvykle hrúbku 2 cm.

3.3. Schody a schodiská z kameňa

Kamenné schody dávajú miestnosti sofistikovaný punc. Štýlový vzhľad a neobmedzená životnosť, okrem jednoduchej údržby a čistenia, sú dobrými dôvodmi prečo do rozhodovania začleniť aj kamenné schody. Mramorové schody sa už dlho považujú za prestížne a v súčasnosti ich nahrádzajú žulové schody, ktoré sú menej náchylné na opotrebovanie, poškodenie a nečistoty. Existuje veľa druhov mramoru a žuly. Schodisko môže byť monochromatické alebo kombináciou rôznych farieb a textúr kameňa. Kamenári z kameňa vytvárajú vnútorné aj vonkajšie schody. V prípade vonkajších schodov sa odporúča, aby povrchy nášlapov mali hrubšiu a drsnejšiu povrchovú úpravu (opálené alebo pieskované), aby sa zabránilo pošmyknutiu pri chôdzi v čase, keď je nášlap mokrý alebo zasnežený.

3.4. Kamenné podlahy

Podlahy z prírodného kameňa majú veľa vynikajúcich vlastností. Vnútorná aj vonkajšia kamenná dlažba sa ľahko udržiavajú a je odolná voči mnohým vplyvom prostredia, ako sú teplo, chlad, absorpcia tekutín a mastnoty. Kameň je tiež skvelý tepelný akumulátor, ktorý zostáva teplý dlho po odpojení zdroja tepla.

3.5. Obklady kamennej steny, obklady krbov

Vďaka kamenným obkladom stien môžete zlepšiť kvalitu života v miestnosti, pretože prírodný kameň má veľa funkcií. Štruktúra prírodného kameňa pohlcuje zvuk, čím znižuje ozvenu a výrazne zlepšuje akustiku miestnosti. Vďaka pórovitosti kameňa je tiež vynikajúcim akumulátorom tepla. Kameň je tiež elektrostatický a odpudzuje prach, čo veľmi uľahčuje údržbu. Kameň ako dekoratívny obklad stien môžete použiť mnohými spôsobmi. Môže sa použiť na ozdobenie ktorejkoľvek steny v obývacej izbe, ako je napríklad stena za televíziou, na obloženie stien krbov pre ešte lepší prenos tepla, alebo na vytvorenie dekoratívnych detailov v jedálni, spálni... Kameň je tiež veľmi vhodný ako obklad stien v kúpeľni.

3.6. Kamenné dverové a okenné rámy, portály

Portály sú estetickou aj funkčnou súčasťou fasády. Kamenné portály sú jedným z najstarších kamenárskych výrobkov zabudovaných do starších štruktúr a dnes sa začleňujú do novostavieb. Portály sa tradične vyrábajú z masívneho kameňa obohateného o rôzne profily a leptané práce, ktoré dávajú nádych staroby. V modernej dobe sú portály vyrobené z tenkých panelov hrúbky 2 - 3 cm. Povrchová úprava môže byť leštená, opečená, brúsená alebo rezaná. K dispozícii je tiež kombinácia opečeného a brúseného povrchu.

3.7. Záhradné vybavenie z kameňa

Kamenári ponúkajú predpripravené záhradné vybavenie, ako sú fontány, žľaby, záhradné stoličky, lavičky a stoly a tiež môžu vyrobiť záhradný nábytok podľa vašich predstáv. Kamenný nábytok je v harmónii so zeleným prostredím a má veľmi dlhú životnosť a ľahko sa udržuje.

3.8. Kamenné sochy, náhrobky a dosky

Náhrobky z prírodného kameňa sú večné, pretože sú odolné voči poveternostným podmienkam. Náhrobný kameň vyrobený kamenárom je jedinečný produkt. Môže byť navrhnutý podľa vašich predstáv alebo ho môžete nechať na architektovi či návrhárovi, s ktorými kamenár pracuje.

4. Ochrana kameňa

Kameň je síce odolný, no treba myslieť na to, že opracovaný kameň tiež stárne kvôli rôznym vonkajším vplyvom a mal by byť od nich čo najviac chránený. Najjednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť, je umiestniť ho na miesto, ktoré najlepšie vyhovuje typu a kvalite kameňa. Výber správneho kameňa na konkrétny účel je preto veľmi dôležitý. Kamene sú bez použitia ochranných prostriedkov chránené nasledujúcimi praktickými opatreniami:

- kameň umiestňujte do jeho prirodzenej polohy (pri použití ako sú steny, svahy), to znamená, ako to bolo pri ťažbe v lome

- pred zrážkami je najlepšie chránený pod prístreškami a pergolami

- chráňte ho pred pôdnou vlhkosťou izolačnými vrstvami

- kontakty medzi jednotlivými kameňmi musia byť pevne uzavreté

- pri spájaní kamenných častí používajte iba galvanizované alebo nehrdzavejúce spojovacie prvky

- vonkajšie povrchy kameňa sú brúsené a leštené, aby boli odolné voči poveternostným vplyvom

Napriek vyššie uvedeným opatreniam musia byť exponované časti kameňa dodatočne chránené chemickými konzervačnými látkami. Prenikajú do pórov, plnia ich a chemicky sa viažu na nerozpustné látky. S týmito prostriedkami vytvárajú kamenári ochrannú vrstvu na povrchu, ktorá je zvlášť užitočná pre porézne horniny (dolomit, pieskovec, tuf). Takmer všetky chemické konzervačné látky sú bezfarebné.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMKAMENÁR, HĹBKOVÉ PISMO S POZLATENIM

Dobrý deň.

potrebujem kamenára vytesat a pozlatit datum umrtia na nahrobnom kameni.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 135 1 do 225 €


........

HROB Z CERVENEJ ZULY

Dorby deň.

potrebujem majstra pre nahrobny kamen z cervenej zuly, pre jednu osobu, na nahrobnom kameni su dve mena a datumy+ 2 fotky
Velkost hrobu je problizne 1,2 x 2,4 m
Nahrobny kamen tiez z cervenej zuly bude rovny a hore zaobleny.

Mena budu vyfrezovane/ a zlatym pismom.V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 2250 1 do 3750 €


........

NÁHROBNÉ KAMENE , DVOJHROBY

Dobrý deň prajem,
potrebujem realizovať náhrobné kamene - dvojhroby.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky, alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.
Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
4500 1 do 7500 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, OBKLAD NA STENU MRAMOR 4X 1300X1300 MM, 20MM HRÚBKA, MURIVO ITONG V LEPIDLE, 6,76 M2 MRAMOR DAŽDOVÝ PRALES
Kamenárstvo, Muráň

1800 € do 3000 €

CENA, KUCHYNSKÚ DOSKU Z KREMEŇU, LINKA DO L 1970X1860X60 MM
Kamenárstvo, Kokava nad Rimavicou

630 € do 1050 €

CENA, PRACOVNÁ DOSKA DO KUCHYNE Z MRAMORU, TVAR KUCHYNE DO U, ROZMERY 2100X2328X2520 MM
Kamenárstvo, Ilava

1350 € do 2250 €

CENA, DOPISANIE DÁTUMU NA KAMEŇ A ZMENIŤ FOTO, PO POPISE
Kamenárstvo, Slovenská Ľupča

180 € do 300 €

CENA, OBNOVA DVOJHROBU, DVOJHROB
Kamenárstvo, Hlohovec

2250 € do 3750 €

CENA, PRIPEVNENIE SPADNUTEJ TABULKY NA POMNIK, OBNOVENIE POZLATENEHO PISMA, PO POPISE
Kamenárstvo, Veľký Lapáš

900 € do 1500 €

CENA, KRUHOVÚ DOSKU Z MRAMORU, ROZMER - PRIEMER ASI 36 CM 1 KUS
Kamenárstvo, Diaková

180 € do 300 €

CENA, MRAMOROVU DOSKU NA NEDOKONČENÝ KOZUB, 200X65 PLÁT MRAMORU+VÝREZ
Kamenárstvo, Michalovce

450 € do 750 €

CENA, DVOJITÝ NÁHROBNÝ KAMEŇ, 700X 800 CM
Kamenárstvo, Prievidza

3150 € do 5250 €

CENA, PRACOVNÁ DOSKA DO KUCHYNE Z KAMENA, CHCELA BY SOM SA OPÝTAŤ KOĽKO BY STÁL METER ŠTVORCOVÝ
Kamenárstvo, Prešov

1350 € do 2250 €

CENA, OBKLAD PIVNICE ZVONKU,CHODNIKY EXTERIER, 18 M2
Kamenárstvo, Považská Bystrica

1350 € do 2250 €

CENA, OBLOŽIT HROB LEŠTENOU ŽULOU, JEDEN
Kamenárstvo, Spišský Hrhov

900 € do 1500 €

CENA, DOPLNIT DATUM ÚMRTIA A OPRAVIŤ JEDNO CISLO., PO POPISE
Kamenárstvo, Čaňa

90 € do 150 €

CENA, OBRUBNIK NA HROB, PO POPISE
Kamenárstvo, Tvrdošín

900 € do 1500 €

CENA, NAPÍSAŤ NA DOSKU ROK UMRTIA A VLOZIT URNU DO SACHTYHTY, 1 KS
Kamenárstvo, Hurbanova Ves

135 € do 225 €

CENA, URNOVE MIESTO, 50X50
Kamenárstvo, Dvorníky

900 € do 1500 €

CENA, VÝMENA PLATNE NA STAROM HROBE , DIERA . , PO POPISE
Kamenárstvo, Chlmec

1350 € do 2250 €

CENA, PARAPETNÉ DOSKY Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA, 9 KS
Kamenárstvo, Igram

450 € do 750 €

CENA, OBNOVIT NATPIS, OBRUBA NA NOVOM HROBE , 1 KS
Kamenárstvo, Košeca

180 € do 300 €

CENA, KOMPLETNÁ VÝMENA POMNÍKA, OBRUBY A DOSIEK NA DVOJHROBE, PO POPISE
Kamenárstvo, Pata

4500 € do 7500 €

CENA, OPRAVIT VYBLEDNUTE PÍSMO NA URNOVOM HROBE, PO POPISE
Kamenárstvo, Pezinok

450 € do 750 €

CENA, PLATŇA NA DVOJHROB A POMNÍK, 1 X PLATŇA DVOJHROB A POMNÍK
Kamenárstvo, Trnava

3600 € do 6000 €

CENA, VRCHNÚ PLATŇU NA DETSKÝ HROB, 1 KS 140 CM X 85 CM
Kamenárstvo, Levice

1350 € do 2250 €

CENA, DOPÍSAŤ DÁTUM ÚMRTIA NA POMNÍK, 1
Kamenárstvo, Závod

450 € do 750 €

CENA, NATPIS NA KAMEN , PO POPISE
Kamenárstvo, Tvrdošovce

90 € do 150 €

CENA, DATUM UMRTIA NA NAHROBOK, KTORY JE UZ NA HROBE, 2.8.2021
Kamenárstvo, Závod

90 € do 150 €

CENA, URNOVÝ POMNÍK, 1 KS
Kamenárstvo, Veľký Krtíš

1350 € do 2250 €

CENA, OBNOVA PISMA NA NAHROBNOM KAMENI A DOPISANIE DATUMU UMRTIA, CCA 100 PISMEN STRIEBORNA FARBA + DOPISANIE DATUMU UMRTIA
Kamenárstvo, Bernolákovo

180 € do 300 €

CENA, OPRAVA ZAKLADU POMNIKA NA CINTORINE., DVOJHROB
Kamenárstvo, Veľký Grob

1350 € do 2250 €

CENA, PREKRYTIE 2-HROBOV, 2-HROB
Kamenárstvo, Ostrý Grúň

2700 € do 4500 €

CENA, STAVBA HROBU, JEDNO HROB - ŽULA- MRAMOR
Kamenárstvo, Podzámčok

1800 € do 3000 €

CENA, DODÁVKA ŽULOVEJ HROBOVEJ DOSKY NA JEDNOHROB (BEZ MONTÁŽE), 2,37M X 0,3M X 0,04M
Kamenárstvo, Liptovský Hrádok

1800 € do 3000 €

CENA, CHODNÍK, OBNOVIŤ PÍSMO, OČISTIŤ TERAZZO, 2 HROBY 2X1M, 2 POMNÍKOVÉ DOSKY
Kamenárstvo, Pliešovce

630 € do 1050 €

CENA, 10KS ŽULOVA DOSKA , 6KS 77CM X 26,5CM X 2CM 4KS 79,3CM X 33CM X 2CM
Kamenárstvo, Prešov

450 € do 750 €

CENA, VYSEKAŤ DÁTUM ÚMRTIA DEŇ, MESIAC, ROK NA OSADENOM POMNÍKU, CCA. 8 PÍSMEN
Kamenárstvo, Banská Bystrica

900 € do 1500 €

CENA, RENOVACIA POMNIKOV, 3M
Kamenárstvo, Kozárovce

360 € do 600 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Kamenárstvo CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

287+ SPOLOČNOSŤAMI PRE KAMENÁRSTVO
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI KAMENÁRSTVO?

 • Kamenárstvo Bratislava
 • Kamenárstvo Banská Bystrica
 • Kamenárstvo Košice
 • Kamenárstvo Nitra
 • Kamenárstvo Prešov
 • Kamenárstvo Žilina
 • Kamenárstvo Bardejov
 • Kamenárstvo Humenné
 • Kamenárstvo Komárno
 • Kamenárstvo Levice
 • Kamenárstvo Liptovský Mikuláš
 • Kamenárstvo Lučenec
 • Kamenárstvo Martin
 • Kamenárstvo Michalovce
 • Kamenárstvo Nové Zámky
 • Kamenárstvo Piešťany
 • Kamenárstvo Poprad
 • Kamenárstvo Považská Bystrica
 • Kamenárstvo Prievidza
 • Kamenárstvo Ružomberok
 • Kamenárstvo Spišská Nová Ves
 • Kamenárstvo Topoľčany
 • Kamenárstvo Trenčín
 • Kamenárstvo Trnava
 • Kamenárstvo Zvolen
 • Kamenárstvo Bánovce nad Bebravou
 • Kamenárstvo Brezno
 • Kamenárstvo Bytča
 • Kamenárstvo Čadca
 • Kamenárstvo Detva
 • Kamenárstvo Dolný Kubín
 • Kamenárstvo Dunajská Streda
 • Kamenárstvo Galanta
 • Kamenárstvo Gelnica
 • Kamenárstvo Hlohovec
 • Kamenárstvo Ilava
 • Kamenárstvo Kežmarok
 • Kamenárstvo Krupina
 • Kamenárstvo Kysucké Nové Mesto
 • Kamenárstvo Levoča
 • Kamenárstvo Malacky
 • Kamenárstvo Medzilaborce
 • Kamenárstvo Myjava
 • Kamenárstvo Námestovo
 • Kamenárstvo Nové Mesto nad Váhom
 • Kamenárstvo Partizánske
 • Kamenárstvo Pezinok
 • Kamenárstvo Poltár
 • Kamenárstvo Púchov
 • Kamenárstvo Revúca
 • Kamenárstvo Rimavská Sobota
 • Kamenárstvo Rožňava
 • Kamenárstvo Sabinov
 • Kamenárstvo Šaľa
 • Kamenárstvo Senec
 • Kamenárstvo Senica
 • Kamenárstvo Skalica
 • Kamenárstvo Snina
 • Kamenárstvo Sobrance
 • Kamenárstvo Stará Ľubovňa
 • Kamenárstvo Stropkov
 • Kamenárstvo Svidník
 • Kamenárstvo Trebišov
 • Kamenárstvo Turčianske Teplice
 • Kamenárstvo Tvrdošín
 • Kamenárstvo Veľký Krtíš
 • Kamenárstvo Vranov nad Topľou
 • Kamenárstvo Žarnovica
 • Kamenárstvo Žiar nad Hronom
 • Kamenárstvo Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 Daibau, všetky práva vyhradené