Pre oblasť

  Majster cena

  Cena opráv v domácnosti závisí od rozsahu potrebných údržbárskych prác, druhu opravy a samozrejme od opravára. Takže povedzme, že priemerná cena za údržbu budovy, do ktorej sú zahrnuté práce tohto druhu, je 20 EUR/h. Ak vám je potrebný majster vodoinštalatér, aby vám rýchle vymenil batériu, za jeho službu, bez materiálu, zaplatíte 20 - 50 EUR/kus.

  Komu zveriť opravy v domácnosti? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným opravárom, domácim majstrom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za výmenu vodovodnej batérie


  Náklady na výmenu kohútika. Náklady na výmenu faucetov, žiadny materiál.

  20.00 €/kus

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/kus

  STREDNÁ CENA
  50.00 €/kus

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Majster

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Čistenie odtoku

  Cena za čistenie odtoku. Cena čistenia upchatého odtoku.Cena za čistenie odpadového potrubia, bez cestovných nákladov a práce navyše.


  kpl

  €/kpl

  Demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov 127 mm

  Cena za demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov, šírka lamiel 127 mm.


  m2

  €/m2

  Demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov 89 mm

  Cena za demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov, šírka lamiel 89 mm.


  m2

  €/m2

  Montáž kotla 120L

  Cena za montáž kotla. Cena za montáž a pripojenie kotla 120L, vrátane inštalácie spojovacích potrubí a poistného ventilu.


  kpl

  €/kpl

  Montáž kotla 50-80L

  Cena za montáž kotla. Cena za montáž a pripojenie kotla 50-80L, vrátane inštalácie spojovacích potrubí a poistného ventilu.


  kpl

  €/kpl

  Montáž nadomietkovej splachovacej nádržky

  Cena za montáž nadomietkovej WC splachovacej nádržky. Cena za montáž nadomietkovej WC splachovacej nádržky, splachovacia nádržka pre vysokú inštaláciu - pod stropom.


  kpl

  €/kpl

  Oprava alebo výmena šnúry vnútorných žalúzií

  Cena za opravu alebo výmenu šnúry vnútorných žalúzií


  kpl

  €/kpl

  Oprava garníže

  Cena za opravu garníže..


  kpl

  €/kpl

  Opravy vonkajších žalúzií

  Cena za opravu vonkajších žalúzií. Cena za demontáž, opravu, čistenie a montáž vonkajších žalúzií.


  m2

  €/m2

  Pripojenie umývačky riadu

  Cena za pripojenie do umývačky riadu. Cena za pripojenie umývačky riadu k vopred pripravenej vodoinštalácii. Cena za pripojenie bez materiálu a ďalšie nepredvídané práce.


  kpl

  €/kpl

  Vstavaný podomietkový inštalačný modul

  Cena vstavaného podomietkového inštalačného moduul s montážou. Cena za vstavaný podomietkový inštalačný modul, spolu s rámom, tlačidlom, pripojením a obmurovaním bez montáže keramiky.


  kpl

  €/kpl

  Výmena automatického zdvíhacieho zariadenia s pásom pre rolety.

  Náklady na výmenu automatického zdvíhacieho zariadenia rolety. Cena za výmenu automatického zdvíhacieho zariadenia rolety vrátane výmeny pásu.


  kpl

  €/kpl

  Výmena automatického zdvíhacieho zariadenia s pásom pre rolety.

  Náklady na výmenu automatického zdvíhacieho zariadenia rolety. Cena za výmenu automatického zdvíhacieho zariadenia rolety vrátane výmeny pásu.


  kpl

  €/kpl

  SPOLU:
  Poslať dopyt >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  MAJSTER – VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

  1. Čo potrebujete vedieť o rýchlych opravách?

  Keď sa nasťahujete do novostavby alebo zrekonštruovaného domu, všetko vonia novotou a čistotou. Máte chuť sa ničoho nedotknúť, aby všetko zostalo navždy alebo aspoň čo najdlhšie upravené, krásne, upratané. Samozrejme, je to len prvý dojem, každodenný život ide ďalej. Veci v dome, nábytok a zariadenia sa používajú každý deň znova a znova, opotrebúvajú sa, dokonca aj kazia. Malé a veľké spotrebiče, kuchynské spotrebiče, biela technika, inštalácie a zariadenia, ale aj ďalšie prvky. Keď prestanú fungovať, niektoré stačí vyčistiť a namazať, iné opraviť a ďalšie bude potrebné vymeniť za nové. A to je bežný život v domácnosti.

  Keď sa stane niečo z uvedeného, možno opravu zvládnete sami, častejšie však budete potrebovať odbornú pomoc. Takéto drobné opravy v domácnosti patria do kategórie tzv. priebežnej údržby, vlastne medzi menšie práce v budove alebo na budove. Môžeme ich nazvať aj domáce opravy. Pre takéto práce je charakteristické, že sú menšieho rozsahu, nevyžadujú príliš veľa času, ale určite sú potrebné zručnosti a vedomosti. Napriek tomu, že samotný pojem „rýchla oprava“ znie ako niečo jednoduché, nie vždy to tak je. Majster, ktorý sa takouto prácou zaoberá, rozhodne musí poznať rôzne remeslá.

  2. Ako si vybrať domáceho majstra?

  Ak bývate vo svojom vlastnom dome, tak o všetkom rozhodujete sami. Ak však bývate v bytovke, máte určité povinnosti. Zákon uvádza, že „vlastník bytu alebo nebytového priestoru (napr. pivnica) v dome je povinný na vlastné náklady byt a nebytový priestor udržiavať v stave spôsobilom na riadne užívanie, najmä včas zabezpečovať údržbu a opravy.“ V zákona sa hovorí aj o tom, že ako majiteľ bytu ste tiež povinný konať tak, aby ste pri jeho údržbe, užívaní alebo prípadnom prenajatí nenarúšali vlastnícke práva ostatných majiteľov bytov a nebytových priestorov v danej bytovke.

  Aké teda povinnosti z toho pre vás ako vlastníka bytu vyplývajú? Ak vám napríklad praskne potrubie, máte povinnosť opraviť ho. V byte si nemôžete dovoliť robiť čo chcete. 

  Keďže poruchy a poškodenia v dome alebo byte môžu byť všelijaké, budú potrební aj rozliční majstri. Ak ide o spotrebiče, prístroje a zariadenia, ktoré sú v záručnej dobe, je to povedzme jednoduchšie, pretože opravári, ktorých musíte osloviť, aby záruka zostala platná, sú vopred určení. Poruchy, ktoré si vyžadujú len „šikovné ruky“, ľahko a rýchlo vyriešia domáci majstri. Je čoraz viac firiem, ktoré sa venujú tejto činnosti, zamestnávajú majstrov a remeselníkov rôznych profilov. V krízových situáciách sa väčšinou spoliehate na odporúčania priateľov a susedov. Ďalšia možnosť je kontaktovať nás, spolupracujeme len s overenými, spoľahlivými firmami a remeselníkmi, ktorí vám budú vedieť vyjsť v ústrety. Keď sa rozprávate s profesionálnymi domácimi majstrami, väčšina z nich vám povie, že podľa ich skúseností existujú dva typy ľudí: tí, ktorí sú presvedčení, že všetko zvládnu sami, a väčšinou narobia ešte viac škody, alebo tí, ktorí sa nepokúsia vymeniť ani žiarovku. Znie to neseriózne, ale v konečnom dôsledku je lepšie nič nie robiť, ako urobiť neprofesionálne.

  3. Čo sú to rýchle opravy?

  Rýchle opravy sú opravy, ktoré sa dajú riešiť v krátkom čase, najčastejšie iba s použitím ručného náradia. Ak majster usúdi, že to nie je práca pre neho, či už preto, že si vyžaduje väčšie znalosti a skúsenosti alebo profesionálne náradie či vybavenie, odporúčame rešpektovať jeho odborný názor.

  Na druhej strane medzi práce, ktoré domáci majster vykonáva, patrí pripájanie práčok alebo umývačiek riadu, montáž nábytku... Ak sami nie ste zruční alebo nemáte vhodné náčinie, určite bude lepšie zavolať majstra, ktorý to nepochybne urobí bezpečnejšie, rýchlejšie, šikovnejšie a lepšie ako vy.

  3.1. Rýchle opravy v kuchyni

  Kuchyňa je určite tá časť domu, kde je najviac spotrebičov, prístrojov a rôznych zariadení, ktoré sa môžu kedykoľvek pokaziť. Opäť platí, že ak na ne máte záruku, potom bude stačiť zavolať do určitého autorizovaného servisu a dohodnúť sa s ním na ďalšom postupe. Týka sa to bielej techniky, spotrebičov na prípravu jedál a menších elektrospotrebičov, ako sú mixéry, odšťavovače, šejkre, multifunkčné elektrické hrnce a podobne.

  Ak sa však upchá drez, zlomí alebo uvoľní polička alebo rukoväť, zlomí koliesko alebo noha kuchynského prvku, zasekne zásuvka, spadne čelo skrinky alebo sa poškodí jej povrch, kvapká vodovodná batéria alebo sú poruchy na kuchynskom ohrievači vody, praskne alebo sa odlomí dlaždica, stena je fľakatá a treba ju očistiť – to všetko sú práce, ktoré zvládne zručný domáci majster. Výmenu tesnení, filtrov, kovaní, pántov, konzol, ventilov, poistiek, dýz a podobne zvládne aj domáci majster. Ide o jednoduché mechanické poruchy, ktoré v žiadnom prípade neohrozujú funkčnosť zariadenia ani neovplyvňujú použiteľnosť prvkov – potrebujú len vhodný náhradný diel.

  3.2. Rýchle opravy v kúpeľni

  V kúpeľni, podobne ako v kuchyni, sú inštalácie vody, elektriny a kanalizácie. Ak praskne potrubie alebo zhorí kábel, to sa považuje za väčší zásah, na opravu ktorého budete potrebovať vodoinštalatéra alebo elektrikára. Našťastie sú to ojedinelé prípady a vyskytujú sa len výnimočne. Oveľa častejšie sú poruchy vodovodných batérií, sifónov a potrubí v dôsledku usadeniny, tzv. vodného kameňa, ktoré sú najčastejšou príčinou upchatia. Výmena sifónov, tesnení a sitiek je jednoduchou úlohou pre niekoho, kto vie, ako na to. Neodborné zásahy môžu spôsobiť oveľa väčšie škody, na to treba myslieť pri rozhodovaní, či sa do práce pustíte sami, alebo zavoláte profesionála.

  Okrem týchto porúch a upchatí v inštaláciách je v kúpeľni možné aj poškodenie častí nábytku alebo sanity. Toaleta, umývadlo, zrkadlo, sklo sprchovacieho kúta, držadlá na zásuvkách alebo skrinkách, nohy na nábytku môžu prasknúť alebo sa zlomiť. A keď kupujete nové kusy, zvyčajne ich treba zmontovať a nainštalovať, ak to predajca neponúka ako doplnkovú službu. A práve v takýchto situáciách sú domáci majstri ideálnym riešením.

  3.3. Rýchla oprava osvetlenia

  Keďže osvetlenie je veľmi dôležitou súčasťou interiéru a exteriéru a tvoria ho najrozmanitejšie typy a druhy svietidiel, nemôžete napr. vyhorenú žiarovku nechať celé mesiace nevymenenú. Stáva sa však, že keď vyhorí žiarovka, poškodí sa aj kábel, vypínač, zástrčka či zásuvka, prípadne vyhorí poistka. Majster bude môcť posúdiť, či je možné tieto časti vymeniť alebo je potrebné kúpiť nové svietidlo. Zvyčajne je potrebné vyvŕtať nové otvory pre skrutky na novom svietidle, lebo existujúce otvory sú nevyhovujúce. Niekedy je potrebné vymeniť aj poškodené predlžovacie káble, alebo pri výmene káblov treba použiť elektroinštalačné lišty a kanály.

  3.4. Rýchle opravy nábytku

  Jednotlivé kusy nábytku sa dennodenne používajú v domácnosti. Také sú napríklad sedačky, stoličky, kreslá... V skutočnosti, čím je vaša stolička alebo kreslo obľúbenejšie, tým väčšia je pravdepodobnosť poškodenia nôh, kolies, rukovätí alebo poťahu na týchto kusoch nábytku. Je to jednoducho preto, že ich používate viac, ako napr. obľúbený kus oblečenia, ktorý nosíte a periete častejšie a preto sa rýchlejšie opotrebúva. Ak sa uvoľní skrutka alebo lepidlo zoslabne, nábytok sa rozpadne, zlomí sa kus alebo sa oddelí operadlo, je potrebné tú časť opraviť, aby bol celý kus znova použiteľný. Ak to domáci majster z akéhokoľvek dôvodu nemôže urobiť, potom bude lepšie vyhľadať stolára.

  3.5. Iné rýchle opravy

  Okrem nábytku rôzne poškodenia môžu vzniknúť aj na podlahových a stenových obkladoch, oknách, dverách a podobne. Uvedené prvky a materiály sa časom tiež opotrebúvajú, potrebujú obnovu, opravu alebo výmenu. Týka sa to napríklad parketových líšt, rôznych druhov kovaní, okenných a dverových mechanizmov a dielov, zábradlí schodísk či obkladov. Okná a dvere otvárate a zatvárate tisíckrát do roka, takže vás asi neprekvapí, prečo sa v určitom momente uvoľní kovanie, pánty, kľučky, zámky či posuvné mechanizmy. Okrem toho sú tu aj rôzne druhy tienenia – závesy, rolety, žalúzie, okenice... Niektoré sa ovládajú ručne, tu najčastejšie treba vymeniť špagátiky, retiazky a vodidlá alebo valce, na ktoré sa tienidlá navíjajú, ak sú poškodené alebo zaseknuté. Väčšina týchto porúch si vyžaduje len dotiahnutie, namazanie alebo výmenu komponentov. To patrí k drobným prácam, ktorým sa domáci majstri venujú. Ak je tienenie diaľkovo ovládané a poháňané elektromotorom alebo je napojené na systém inteligentného riadenia domácnosti, najbezpečnejšie je kontaktovať osobu, u ktorej ste výrobok kúpili, ak nákup zahŕňal aj popredajný servis. Ak chcete nainštalovať alebo vymeniť zrkadlo alebo akúsi dočasnú priečku alebo stojan, aj to zvyčajne patrí pod menšie práce.

  4. Vykonávanie rýchlych opráv

  Aj keď tomu možno ťažko uveríte, ale dnes je najťažšie nájsť dobrých a spoľahlivých domácich majstrov. Všetci sú orientovaní na veľký biznis a veľký zárobok, takmer nikto sa nechce zaoberať takýmito malými opravami, ktoré sú, mimochodom, určite početnejšie a žiadanejšie, hoci oveľa lacnejšie. Väčšina remeselníkov či firiem si preto účtuje príchod a hodiny práce, nie samotnú opravu.

  Aby ste nemuseli hľadať na internete, vytáčať telefónne čísla a stále zisťovať skúsenosti predchádzajúcich zákazníkov, odporúčame vám obrátiť sa na nás s týmito typmi problémov. Presnejšie, potrebné je vyplniť formulár so základnými údajmi na našej stránke, opísať, čo potrebujete, odoslať dopyt a počkať, kým dostanete ponuky od remeselníkov. A čo je najdôležitejšie – rýchlo a bezplatne. Všetci, ktorí sú u nás evidovaní, sú seriózni a osvedčení profesionáli, preto spolu s ich referenciami nájdete aj komentáre predchádzajúcich zákazníkov. Ich názor vám určite uľahčí rozhodovanie a skráti námahu s hľadaním dôveryhodného remeselníka.

  5. Údržba domácnosti

  Na záver uvádzame názor jedného domáceho majstra. Nezriedka sa majstri stretnú buď s neodborne vykonanými prácami, alebo so zanedbaným stavom, s poruchou alebo poškodením oveľa väčším ako bolo pôvodne, potom je potrebný dlhší čas a vyššie náklady na uvedenie všetkého do normálu. Preto odporúča vykonávať pravidelné upratovacie a údržbárske práce v domácnosti podľa daných pokynov, alebo si najať profesionálov. Vždy to bude najjednoduchšie a najlacnejšie riešenie. Ak sa malé chyby alebo poškodenia ignorujú a vzniknú z nich veľké problémy, ich riešenie bude omnoho náročnejšie a drahšie.

  Bez ohľadu na to, či máte v domácnosti najmodernejšie technológie a zariadenia alebo tie staršie a bežnejšie, základná kontrola a údržba sú povinné. Nič nemôže fungovať samo od seba alebo zostať v perfektnom stave navždy. Pri manipulácii s vecami a prístrojmi vždy dávajte pozor na to, čo robíte. Ak si čokoľvek všimnete alebo si myslíte, že nie je správne, čo najskôr vyhľadajte odbornú pomoc a všetko sa určite skončí k obojstrannej spokojnosti.

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Opraviť alebo vymeniť kľučku na interiérových dverách

  Potrebujem opraviť alebo v prípade nutnosti vymeniť kľučku na dverách od WC - urgentne, keďže dvere sa nedajú otvoriť. Fotky v prílohe. 135 € do 225 €

  ........

  Presilikonovat zasklenie balkóna,nakoľko preteká voda pod zasklenie.

  Potrebujem majstra presilikonovat zasklenie balkóna,nakoľko preteká voda pod zasklenie. Pri daždi pod zasklenim,zateká voda. Foto v prílohe. 135 € do 225 €

  ........

  Namontovat garnižu a poličky na knihy

  Potrebujem namontovat garnízu, policky na knihy.
  Popripade vymena krytu na vypinac. 450 € do 750 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Vymena sifonu pod umyvadlo, navrtanie skrinky pod umyvadlo, zrkadlo na, Po popisu
  Majster, Dunajská Lužná

  540 € do 900 €

  Cena, Vypínač, svetlo, zásuvka, zrkadlo a prah, 5 vecí
  Majster, Zlaté Moravce

  720 € do 1200 €

  Cena, Zastenu na vanu, navrtat drziaky na uteraky a prehodit teplu a studenu, Po popisu
  Majster, Bratislava

  540 € do 900 €

  Cena, Navrtanie a zavesenie 1 garnize a 1 nastenneho vešiaka na stenu, 1 garniza, 1 vesiak
  Majster, Bánovce nad Bebravou

  180 € do 300 €

  Cena, Zavesiť obrazy, 6 asi
  Majster, Nová Dubnica

  180 € do 300 €

  Cena, Montáž vlastnej garniže, navŕtanie do steny, 330 cm
  Majster, Bratislava

  90 € do 150 €

  Cena, Výmena zámkovej vložky vo vchodových plastových dverách, 1 ks
  Majster, Jelka

  180 € do 300 €

  Cena, Zmontovanie zahradneho plechoveho domceka a pokládka betónovéj dlažby, 8,4 m2
  Majster, Poprad

  810 € do 1350 €

  Cena, Pokazil sa zamok, 1 ks
  Majster, Kuzmice

  180 € do 300 €

  Cena, Zalomený klúč v dozickom zámku plastových dverí, 1 zámok dozický plastové dvere
  Majster, Senec

  180 € do 300 €

  Cena, Oprava zámku pivnica, 1 ks
  Majster, Prešov

  135 € do 225 €

  Cena, Vymena kupelnovej skrinky s umyvadlom, Rozmery (VxŠxH): 46 cm x 49,4 cm x 34,7 cm
  Majster, Košice

  180 € do 300 €

  Cena, Rozpadol sa nám zámok na vchodových dverách, 1 ks
  Majster, Hlohovec

  135 € do 225 €

  Cena, Odstrániť starý zámok bez klúča z bránky, 1 ks
  Majster, Šaľa

  135 € do 225 €

  Cena, Vymeniť zámok na poštovej schránke, Jeden
  Majster, Trnava

  90 € do 150 €

  Cena, Vycistit nitu studnu natrieť priklop a ram stud, 1 ks
  Majster, Čaňa

  270 € do 450 €

  Cena, Demontáž sklápacie postele v stene, 200 vyska 140 sirka
  Majster, Bratislava

  360 € do 600 €

  Cena, Oprava žaluzií, 2
  Majster, Michalovce

  270 € do 450 €

  Cena, Oprava zaťahovacých dverí a nitky na žalúziach, po popise
  Majster, Sečovce

  180 € do 300 €

  Cena, Vymeniť ventil, Po popise
  Majster, Bánovce nad Bebravou

  540 € do 900 €

  Cena, Výmena zámku na vchodové dvere, 1kus
  Majster, Hontianske Nemce

  225 € do 375 €

  Cena, Ponosiť naštiepané drevo do šupi, Po popise
  Majster, Malé Uherce

  1575 € do 2625 €

  Cena, Vymena roletoveho pasu, 2 ks
  Majster, Dubová

  135 € do 225 €

  Cena, Montáž garnize, oprava zaluzie, 2 ks
  Majster, Ilava

  270 € do 450 €

  Cena, Namontovat garnize do bytu (pripadne ich aj skratit), 4 izby
  Majster, Humenné

  270 € do 450 €

  Cena, Opravy v byte, 10 m
  Majster, Michalovce

  360 € do 600 €

  Cena, Vymeniť dvere na sprchovom kúte, Po popisu
  Majster, Rimavská Sobota

  90 € do 150 €

  Cena, Poskladať elektricky stol, 1 ks
  Majster, Rudinská

  180 € do 300 €

  Cena, Inštalácia stropných svietidiel, inštalácia držiakov do kúpeľne, 14 ks
  Majster, Košice

  720 € do 1200 €

  Cena, Potrebna vymena zamku/vlozky/dveri, 1 ks
  Majster, Senica

  180 € do 300 €

  Cena, Opraviť dvere na kúpeľni, 1 ks
  Majster, Topoľčany

  270 € do 450 €

  Cena, PVC podláh do 2 miestnosti, 10 m2
  Majster, Prešov

  630 € do 1050 €

  Cena, Poskladať nábytok z dekodomu písací stolík,navŕtať šroby na obrazy, 6ks
  Majster, Trenčianske Teplice

  225 € do 375 €

  Cena, Servis dverí, 1, asi standard - dvere do spalne
  Majster, Bratislava

  90 € do 150 €

  Cena, Odpojiť práčku, namontovat novú, vymeniť sifón na vani, Po popise
  Majster, Sabinov

  270 € do 450 €

  Cena, Zapojenie lustrov a zavesenie garniz, Po popise
  Majster, Bytča

  450 € do 750 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  Majster cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  397+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Majster
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené