Majster cena

Cena opráv v domácnosti závisí od rozsahu potrebných údržbárskych prác, druhu opravy a samozrejme od opravára. Takže povedzme, že priemerná cena za údržbu budovy, do ktorej sú zahrnuté práce tohto druhu, je 20 EUR/h. Ak vám je potrebný majster vodoinštalatér, aby vám rýchle vymenil batériu, za jeho službu, bez materiálu, zaplatíte 20 - 50 EUR/kus.

Komu zveriť opravy v domácnosti? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným opravárom, domácim majstrom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA VÝMENU VODOVODNEJ BATÉRIE


Náklady na výmenu kohútika. Náklady na výmenu faucetov, žiadny materiál.

20.00 €/kus

VEĽMI NÍZKA CENA
€/kus

STREDNÁ CENA
50.00 €/kus

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za opravára

OSTATNÉ CENY ZA MAJSTER

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Pripojenie umývačky riadu

Cena za pripojenie do umývačky riadu. Cena za pripojenie umývačky riadu k vopred pripravenej vodoinštalácii. Cena za pripojenie bez materiálu a ďalšie nepredvídané práce.€/kpl

kpl
dopyt

Čistenie odtoku

Cena za čistenie odtoku. Cena čistenia upchatého odtoku.Cena za čistenie odpadového potrubia, bez cestovných nákladov a práce navyše.€/kpl

kpl
dopyt

Vstavaný podomietkový inštalačný modul

Cena vstavaného podomietkového inštalačného moduul s montážou. Cena za vstavaný podomietkový inštalačný modul, spolu s rámom, tlačidlom, pripojením a obmurovaním bez montáže keramiky.€/kpl

kpl
dopyt

Montáž kotla 120L

Cena za montáž kotla. Cena za montáž a pripojenie kotla 120L, vrátane inštalácie spojovacích potrubí a poistného ventilu.€/kpl

kpl
dopyt

Montáž kotla 50-80L

Cena za montáž kotla. Cena za montáž a pripojenie kotla 50-80L, vrátane inštalácie spojovacích potrubí a poistného ventilu.€/kpl

kpl
dopyt

Montáž nadomietkovej splachovacej nádržky

Cena za montáž nadomietkovej WC splachovacej nádržky. Cena za montáž nadomietkovej WC splachovacej nádržky, splachovacia nádržka pre vysokú inštaláciu - pod stropom.€/kpl

kpl
dopyt

Výmena automatického zdvíhacieho zariadenia s pásom pre rolety.

Náklady na výmenu automatického zdvíhacieho zariadenia rolety. Cena za výmenu automatického zdvíhacieho zariadenia rolety vrátane výmeny pásu.€/kpl

kpl
dopyt

Výmena automatického zdvíhacieho zariadenia s pásom pre rolety.

Náklady na výmenu automatického zdvíhacieho zariadenia rolety. Cena za výmenu automatického zdvíhacieho zariadenia rolety vrátane výmeny pásu.€/kpl

kpl
dopyt

Opravy vonkajších žalúzií

Cena za opravu vonkajších žalúzií. Cena za demontáž, opravu, čistenie a montáž vonkajších žalúzií.€/m2

m2
dopyt

Oprava alebo výmena šnúry vnútorných žalúzií

Cena za opravu alebo výmenu šnúry vnútorných žalúzií€/kpl

kpl
dopyt

Demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov 127 mm

Cena za demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov, šírka lamiel 127 mm.€/m2

m2
dopyt

Demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov 89 mm

Cena za demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov, šírka lamiel 89 mm.€/m2

m2
dopyt

Oprava garníže

Cena za opravu garníže..€/kpl

kpl
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

MAJSTER – VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

1. Čo potrebujete vedieť o rýchlych opravách?

Keď sa nasťahujete do novostavby alebo zrekonštruovaného domu, všetko vonia novotou a čistotou. Máte chuť sa ničoho nedotknúť, aby všetko zostalo navždy alebo aspoň čo najdlhšie upravené, krásne, upratané. Samozrejme, je to len prvý dojem, každodenný život ide ďalej. Veci v dome, nábytok a zariadenia sa používajú každý deň znova a znova, opotrebúvajú sa, dokonca aj kazia. Malé a veľké spotrebiče, kuchynské spotrebiče, biela technika, inštalácie a zariadenia, ale aj ďalšie prvky. Keď prestanú fungovať, niektoré stačí vyčistiť a namazať, iné opraviť a ďalšie bude potrebné vymeniť za nové. A to je bežný život v domácnosti.

Keď sa stane niečo z uvedeného, možno opravu zvládnete sami, častejšie však budete potrebovať odbornú pomoc. Takéto drobné opravy v domácnosti patria do kategórie tzv. priebežnej údržby, vlastne medzi menšie práce v budove alebo na budove. Môžeme ich nazvať aj domáce opravy. Pre takéto práce je charakteristické, že sú menšieho rozsahu, nevyžadujú príliš veľa času, ale určite sú potrebné zručnosti a vedomosti. Napriek tomu, že samotný pojem „rýchla oprava“ znie ako niečo jednoduché, nie vždy to tak je. Majster, ktorý sa takouto prácou zaoberá, rozhodne musí poznať rôzne remeslá.

2. Ako si vybrať domáceho majstra?

Ak bývate vo svojom vlastnom dome, tak o všetkom rozhodujete sami. Ak však bývate v bytovke, máte určité povinnosti. Zákon uvádza, že „vlastník bytu alebo nebytového priestoru (napr. pivnica) v dome je povinný na vlastné náklady byt a nebytový priestor udržiavať v stave spôsobilom na riadne užívanie, najmä včas zabezpečovať údržbu a opravy.“ V zákona sa hovorí aj o tom, že ako majiteľ bytu ste tiež povinný konať tak, aby ste pri jeho údržbe, užívaní alebo prípadnom prenajatí nenarúšali vlastnícke práva ostatných majiteľov bytov a nebytových priestorov v danej bytovke.

Aké teda povinnosti z toho pre vás ako vlastníka bytu vyplývajú? Ak vám napríklad praskne potrubie, máte povinnosť opraviť ho. V byte si nemôžete dovoliť robiť čo chcete. 

Keďže poruchy a poškodenia v dome alebo byte môžu byť všelijaké, budú potrební aj rozliční majstri. Ak ide o spotrebiče, prístroje a zariadenia, ktoré sú v záručnej dobe, je to povedzme jednoduchšie, pretože opravári, ktorých musíte osloviť, aby záruka zostala platná, sú vopred určení. Poruchy, ktoré si vyžadujú len „šikovné ruky“, ľahko a rýchlo vyriešia domáci majstri. Je čoraz viac firiem, ktoré sa venujú tejto činnosti, zamestnávajú majstrov a remeselníkov rôznych profilov. V krízových situáciách sa väčšinou spoliehate na odporúčania priateľov a susedov. Ďalšia možnosť je kontaktovať nás, spolupracujeme len s overenými, spoľahlivými firmami a remeselníkmi, ktorí vám budú vedieť vyjsť v ústrety. Keď sa rozprávate s profesionálnymi domácimi majstrami, väčšina z nich vám povie, že podľa ich skúseností existujú dva typy ľudí: tí, ktorí sú presvedčení, že všetko zvládnu sami, a väčšinou narobia ešte viac škody, alebo tí, ktorí sa nepokúsia vymeniť ani žiarovku. Znie to neseriózne, ale v konečnom dôsledku je lepšie nič nie robiť, ako urobiť neprofesionálne.

3. Čo sú to rýchle opravy?

Rýchle opravy sú opravy, ktoré sa dajú riešiť v krátkom čase, najčastejšie iba s použitím ručného náradia. Ak majster usúdi, že to nie je práca pre neho, či už preto, že si vyžaduje väčšie znalosti a skúsenosti alebo profesionálne náradie či vybavenie, odporúčame rešpektovať jeho odborný názor.

Na druhej strane medzi práce, ktoré domáci majster vykonáva, patrí pripájanie práčok alebo umývačiek riadu, montáž nábytku... Ak sami nie ste zruční alebo nemáte vhodné náčinie, určite bude lepšie zavolať majstra, ktorý to nepochybne urobí bezpečnejšie, rýchlejšie, šikovnejšie a lepšie ako vy.

3.1. Rýchle opravy v kuchyni

Kuchyňa je určite tá časť domu, kde je najviac spotrebičov, prístrojov a rôznych zariadení, ktoré sa môžu kedykoľvek pokaziť. Opäť platí, že ak na ne máte záruku, potom bude stačiť zavolať do určitého autorizovaného servisu a dohodnúť sa s ním na ďalšom postupe. Týka sa to bielej techniky, spotrebičov na prípravu jedál a menších elektrospotrebičov, ako sú mixéry, odšťavovače, šejkre, multifunkčné elektrické hrnce a podobne.

Ak sa však upchá drez, zlomí alebo uvoľní polička alebo rukoväť, zlomí koliesko alebo noha kuchynského prvku, zasekne zásuvka, spadne čelo skrinky alebo sa poškodí jej povrch, kvapká vodovodná batéria alebo sú poruchy na kuchynskom ohrievači vody, praskne alebo sa odlomí dlaždica, stena je fľakatá a treba ju očistiť – to všetko sú práce, ktoré zvládne zručný domáci majster. Výmenu tesnení, filtrov, kovaní, pántov, konzol, ventilov, poistiek, dýz a podobne zvládne aj domáci majster. Ide o jednoduché mechanické poruchy, ktoré v žiadnom prípade neohrozujú funkčnosť zariadenia ani neovplyvňujú použiteľnosť prvkov – potrebujú len vhodný náhradný diel.

3.2. Rýchle opravy v kúpeľni

V kúpeľni, podobne ako v kuchyni, sú inštalácie vody, elektriny a kanalizácie. Ak praskne potrubie alebo zhorí kábel, to sa považuje za väčší zásah, na opravu ktorého budete potrebovať vodoinštalatéra alebo elektrikára. Našťastie sú to ojedinelé prípady a vyskytujú sa len výnimočne. Oveľa častejšie sú poruchy vodovodných batérií, sifónov a potrubí v dôsledku usadeniny, tzv. vodného kameňa, ktoré sú najčastejšou príčinou upchatia. Výmena sifónov, tesnení a sitiek je jednoduchou úlohou pre niekoho, kto vie, ako na to. Neodborné zásahy môžu spôsobiť oveľa väčšie škody, na to treba myslieť pri rozhodovaní, či sa do práce pustíte sami, alebo zavoláte profesionála.

Okrem týchto porúch a upchatí v inštaláciách je v kúpeľni možné aj poškodenie častí nábytku alebo sanity. Toaleta, umývadlo, zrkadlo, sklo sprchovacieho kúta, držadlá na zásuvkách alebo skrinkách, nohy na nábytku môžu prasknúť alebo sa zlomiť. A keď kupujete nové kusy, zvyčajne ich treba zmontovať a nainštalovať, ak to predajca neponúka ako doplnkovú službu. A práve v takýchto situáciách sú domáci majstri ideálnym riešením.

3.3. Rýchla oprava osvetlenia

Keďže osvetlenie je veľmi dôležitou súčasťou interiéru a exteriéru a tvoria ho najrozmanitejšie typy a druhy svietidiel, nemôžete napr. vyhorenú žiarovku nechať celé mesiace nevymenenú. Stáva sa však, že keď vyhorí žiarovka, poškodí sa aj kábel, vypínač, zástrčka či zásuvka, prípadne vyhorí poistka. Majster bude môcť posúdiť, či je možné tieto časti vymeniť alebo je potrebné kúpiť nové svietidlo. Zvyčajne je potrebné vyvŕtať nové otvory pre skrutky na novom svietidle, lebo existujúce otvory sú nevyhovujúce. Niekedy je potrebné vymeniť aj poškodené predlžovacie káble, alebo pri výmene káblov treba použiť elektroinštalačné lišty a kanály.

3.4. Rýchle opravy nábytku

Jednotlivé kusy nábytku sa dennodenne používajú v domácnosti. Také sú napríklad sedačky, stoličky, kreslá... V skutočnosti, čím je vaša stolička alebo kreslo obľúbenejšie, tým väčšia je pravdepodobnosť poškodenia nôh, kolies, rukovätí alebo poťahu na týchto kusoch nábytku. Je to jednoducho preto, že ich používate viac, ako napr. obľúbený kus oblečenia, ktorý nosíte a periete častejšie a preto sa rýchlejšie opotrebúva. Ak sa uvoľní skrutka alebo lepidlo zoslabne, nábytok sa rozpadne, zlomí sa kus alebo sa oddelí operadlo, je potrebné tú časť opraviť, aby bol celý kus znova použiteľný. Ak to domáci majster z akéhokoľvek dôvodu nemôže urobiť, potom bude lepšie vyhľadať stolára.

3.5. Iné rýchle opravy

Okrem nábytku rôzne poškodenia môžu vzniknúť aj na podlahových a stenových obkladoch, oknách, dverách a podobne. Uvedené prvky a materiály sa časom tiež opotrebúvajú, potrebujú obnovu, opravu alebo výmenu. Týka sa to napríklad parketových líšt, rôznych druhov kovaní, okenných a dverových mechanizmov a dielov, zábradlí schodísk či obkladov. Okná a dvere otvárate a zatvárate tisíckrát do roka, takže vás asi neprekvapí, prečo sa v určitom momente uvoľní kovanie, pánty, kľučky, zámky či posuvné mechanizmy. Okrem toho sú tu aj rôzne druhy tienenia – závesy, rolety, žalúzie, okenice... Niektoré sa ovládajú ručne, tu najčastejšie treba vymeniť špagátiky, retiazky a vodidlá alebo valce, na ktoré sa tienidlá navíjajú, ak sú poškodené alebo zaseknuté. Väčšina týchto porúch si vyžaduje len dotiahnutie, namazanie alebo výmenu komponentov. To patrí k drobným prácam, ktorým sa domáci majstri venujú. Ak je tienenie diaľkovo ovládané a poháňané elektromotorom alebo je napojené na systém inteligentného riadenia domácnosti, najbezpečnejšie je kontaktovať osobu, u ktorej ste výrobok kúpili, ak nákup zahŕňal aj popredajný servis. Ak chcete nainštalovať alebo vymeniť zrkadlo alebo akúsi dočasnú priečku alebo stojan, aj to zvyčajne patrí pod menšie práce.

4. Vykonávanie rýchlych opráv

Aj keď tomu možno ťažko uveríte, ale dnes je najťažšie nájsť dobrých a spoľahlivých domácich majstrov. Všetci sú orientovaní na veľký biznis a veľký zárobok, takmer nikto sa nechce zaoberať takýmito malými opravami, ktoré sú, mimochodom, určite početnejšie a žiadanejšie, hoci oveľa lacnejšie. Väčšina remeselníkov či firiem si preto účtuje príchod a hodiny práce, nie samotnú opravu.

Aby ste nemuseli hľadať na internete, vytáčať telefónne čísla a stále zisťovať skúsenosti predchádzajúcich zákazníkov, odporúčame vám obrátiť sa na nás s týmito typmi problémov. Presnejšie, potrebné je vyplniť formulár so základnými údajmi na našej stránke, opísať, čo potrebujete, odoslať dopyt a počkať, kým dostanete ponuky od remeselníkov. A čo je najdôležitejšie – rýchlo a bezplatne. Všetci, ktorí sú u nás evidovaní, sú seriózni a osvedčení profesionáli, preto spolu s ich referenciami nájdete aj komentáre predchádzajúcich zákazníkov. Ich názor vám určite uľahčí rozhodovanie a skráti námahu s hľadaním dôveryhodného remeselníka.

5. Údržba domácnosti

Na záver uvádzame názor jedného domáceho majstra. Nezriedka sa majstri stretnú buď s neodborne vykonanými prácami, alebo so zanedbaným stavom, s poruchou alebo poškodením oveľa väčším ako bolo pôvodne, potom je potrebný dlhší čas a vyššie náklady na uvedenie všetkého do normálu. Preto odporúča vykonávať pravidelné upratovacie a údržbárske práce v domácnosti podľa daných pokynov, alebo si najať profesionálov. Vždy to bude najjednoduchšie a najlacnejšie riešenie. Ak sa malé chyby alebo poškodenia ignorujú a vzniknú z nich veľké problémy, ich riešenie bude omnoho náročnejšie a drahšie.

Bez ohľadu na to, či máte v domácnosti najmodernejšie technológie a zariadenia alebo tie staršie a bežnejšie, základná kontrola a údržba sú povinné. Nič nemôže fungovať samo od seba alebo zostať v perfektnom stave navždy. Pri manipulácii s vecami a prístrojmi vždy dávajte pozor na to, čo robíte. Ak si čokoľvek všimnete alebo si myslíte, že nie je správne, čo najskôr vyhľadajte odbornú pomoc a všetko sa určite skončí k obojstrannej spokojnosti.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMVYREZAT OTVOR DO NEREZU PRE DREZOVU BATERIU, 32MM

Dobrý deň.

potrebujem majstra vyrezat otvor do nerezu pre drezovu bateriu, 32mm.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 90 1 do 150 €


........

VÝMENA ZLOMENEJ KĽUČKY NA VCHODOVÝCH DVERACH ČINSKEJ VÝROBY

Dobrý deň.

potrebujem majstra pre výmenu zlomenej kľučky činskej výroby. V pripade že nie je náhradna kľučka tak výmena celého kovania.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 180 1 do 300 €


........

OPRAVIŤ HORIZONTÁLNE ŽALUZIE

Dobrý deň.

potrebujem majstra pre opravu žalužie na jednom okne, a opraviť nastavenie okná 60x60 cm v kúpelni. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
180 1 do 300 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, SERVIS BALKÓNOVEJ ROLETY, 1 KUS
Majster, Čadca

180 € do 300 €

CENA, NAVRTANIE DO BETONOVEHO PLOTU, PO POPISE
Majster, Horná Potôň

180 € do 300 €

CENA, OPRAVIŤ ŽALÚZIE VNÚTORNÉ , 5 OKIEN
Majster, Očová

225 € do 375 €

CENA, VÝMENA ZÁMKU , 1 DVERE VCHODOVÉ DO BYTU
Majster, Kežmarok

180 € do 300 €

CENA, OPRAVA INTERIÉROVÝCH ŽALÚZIÍ , PRVÉ OKNO MÁ ROZMER 140 X 150 CM A DRUHÉ 70 X 150 CM
Majster, Poprad

225 € do 375 €

CENA, ZOŠKRABAŤ MALOVKU A VYMAĽOVAL WC., CCA 10 M2
Majster, Hlohovec

360 € do 600 €

CENA, NATRIEŤ ŽELEZNÚ KONŠTRUKCIU NA SCHODISKA, PREDTÝM OBRÚSIŤ LEB, 16 SCHODOV A POSCHODIE TIEŽ JE ŽELEZNÁ KONŠTRUKCIA
Majster, Senec

900 € do 1500 €

CENA, OPRAVA ZASEKNUTEJ VONKAJSEJ BALKONOVEJ ROLETY, 1 KS
Majster, Dunajská Streda

90 € do 150 €

CENA, ZAPOJIŤ UMÝVADLO SO SKRINKOU, VYMENIŤ BATERIU, ZASTENU NA VANU, SILIKONOVANIE OKOLO VANE, PO POPISE
Majster, Dubová

630 € do 1050 €

CENA, OPRAVA / VYMENA POSUVNYCH KOLAJNIC NA SUFLIKU NA POSTELI., 1 POSTEL
Majster, Bernolákovo

450 € do 750 €

CENA, VRTAT DIERU CEZ STENU 40CM PRIEMER 10 CM V BORINKE, 1 DIERU
Majster, Borinka

630 € do 1050 €

CENA, OPRAVA VNÚTORNEJ LAMELOVEJ ŽALUZIE, 1 KS
Majster, Martin

135 € do 225 €

CENA, MONTAZ VSTAVANEJ CHLADNICKY LIEBHERR, PO POPISE
Majster, Dunajská Lužná

450 € do 750 €

CENA, OPRAVIT ŠUFLIK V KUCHYNI, 1 KS
Majster, Žilina

135 € do 225 €

CENA, VYTIAHNUŤ ČASŤ GAUČA, KTORÝ NÁM NEPREŠIEL CEZ DVERE, CEZ OKNO ALEBO BALKÓN, CCA 1M X 1,5M
Majster, Bratislava

180 € do 300 €

CENA, OPRAVA NÁBYTKU, 2 NOVE VRATKA
Majster, Bratislava

180 € do 300 €

CENA, OPRAVA ŽALÚZII, 2 OKNA
Majster, Poprad

180 € do 300 €

CENA, OPRAVA ŽALÚZIÍ, ROZTRHLA SA MI TEXTILNÁ NAVÍJACIA PASKA NA VONKAJŠOM ŽALUZI, 1 DVERE
Majster, Bánovce nad Bebravou

90 € do 150 €

CENA, VYMENA SALÓNOV A RETIAZOK NA ŽALUZIACH,NASTAVENIE OKIEN 7KS, 7 OKIEN PLUS VCHODOVÉ
Majster, Vojka nad Dunajom

720 € do 1200 €

CENA, OPRAVA ŽALÚZIE, 1 KS
Majster, Piešťany

144 € do 240 €

CENA, OPRAVA ZÁMKU NA PLASTOVÝCH DVERACH, 1 KS
Majster, Stará Ľubovňa

90 € do 150 €

CENA, VÝMENA ODTRHNUTÉHO PÁSU A VÝMENA DVOCH NAVÍJAČOV NA ROLETÁCH, 1X PAS A 2X NAVÍJAČ
Majster, Bratislava

270 € do 450 €

CENA, OPRAVIŤ ŽALÚZIE NA TROCH OKNÁCH A NA JEDNO DOPLNIŤ NOVÉ., 1,5 X 1 MM DOPLNIŤ
Majster, Bratislava

225 € do 375 €

CENA, VÝMENA RETIAZOK A ŠNÚROK ŽALÚZIÍ, DO 10 KS
Majster, Žilina

450 € do 750 €

CENA, OPRAVA 6 LAMIEL NA ŽALUZII, 1 KS
Majster, Hlboké

180 € do 300 €

CENA, OPRAVA ŽALÚZIÍ, 5 KS
Majster, Veľké Rovné

315 € do 525 €

CENA, OPRAVA ŽALÚZIÍ, POTRHANE SILONY VODIACE, STUHY VYTAHOVACIE, 5-8 KS
Majster, Bytča

360 € do 600 €

CENA, OPRAVA VONK. PLASTOVEJ ROLETY, ROZTRHNUTÁ ŠNÚRKA , JEDNO OKNO
Majster, Kľačany

90 € do 150 €

CENA, OPRAVA ŽALÚŽIE -ROZTRHNUTÁ STUHA NA VYŤAHOVANIE , 1 KS
Majster, Senec

90 € do 150 €

CENA, VYMENA SNURKY NA ZALUZIE, 4 OKNA
Majster, Bratislava

90 € do 150 €

CENA, VYVRTAŤ OTVOR V POLIČKE A ZADNEJ STENE NA MONTAŽ ELEKTRO ZASUVKY , 1 KS
Majster, Chorvátsky Grob

90 € do 150 €

CENA, POLÁMANÉ SILONOVÉ LANKÁ - HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE, 2 KS
Majster, Liptovský Mikuláš

90 € do 150 €

CENA, VÝMENA SILONU, 13 KS
Majster, Liptovský Hrádok

540 € do 900 €

CENA, VÝMENU NITÍ V HLINÍKOVÝCH VNÚTORNÝCH ŽALUZIACH., ZO 4 OKIEN
Majster, Lučenec

135 € do 225 €

CENA, OPRAVA ŽALÚZIÍ , 2 ZALUZIE
Majster, Malacky

180 € do 300 €

CENA, NASTAVENIE VCHODOVÝCH DVERY, PO POPISE
Majster, Hraň

450 € do 750 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Majster CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

309+ SPOLOČNOSŤAMI PRE MAJSTER
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI MAJSTER?

Slovakia
DAIBAU.SK

00421 233 329 745

© 2022 Daibau, všetky práva vyhradené