Kovové ploty cena

Keď ide o kovové ploty, cena kovového plotu závisí hlavne od postavených základov a od kvality a typu ocele. Nerez, resp. nehrdzavejúca oceľ je podstatne drahšia ako klasická oceľ. Cena dodávky a montáže kvalitného oceľového plota, vysokého 1 m, sa pohybuje od 60 do 120 EUR/bm. Ceny jednotlivých plotov sú rozdielne. Dodacia lehota je 2 až 5 týždňov.

Komu zveriť výrobu kovového plotu? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným kovoobrábačom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA KOVOVÝ PLOT


Cena kovového plotu. Cena za dodávku a montáž kovového plotu s výškou 100 cm so zvislými priečkami.

60.00 €/tm

VEĽMI NÍZKA CENA
€/tm

STREDNÁ CENA
120.00 €/tm

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za kovoobrábača

OSTATNÉ CENY ZA KOVOVÉ PLOTY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Kované zábradlie


Koľko stojí kované zábradlie? Železné zábradlia sú považované za drahé prestížne riešenie. Sú však v...

Skontrolovať tiež: Kované zábradlie cena

Drevené ploty


Keď ide o drevené ploty, cena dreveného plota závisí od typu dreva, postavených základov, zložitosti...

Skontrolovať tiež: Drevené ploty cena

Sklenené zábradlie


Koľko stojí sklenené zábradlie? Cena za bežný meter skleneného zábradlia je závislá od spôsobu montá...

Skontrolovať tiež: Sklenené zábradlie cena

Plastové ploty


Koľko stojí PVC plot? Keď ide o plastové ploty, ceny za bežný meter plastových plotov sú rôzne. Závi...

Skontrolovať tiež: Plastové ploty cena

Nerezové zábradlie


Koľko stojí nerezové zábradlie? Keď je reč o cenách oceľových zábradlí, je potrebné hneď na začiatku...

Skontrolovať tiež: Nerezové zábradlie cena

Panelové ploty, oplotenie


Koľko stojí panelový plot? Keď ide o panelové ploty, oplotenie, najväčšou výhodou je určite ich rých...

Skontrolovať tiež: Panelové ploty, oplotenie cena

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Kovové ploty – všetko, čo potrebujete vedieť

1. Kovové ploty – čo všetko potrebujete vedieť?

1.1. Prečo si vybrať kovový plot?

Každý pozemok potrebuje ochranu. Plot slúži nielen na ohraničenie majetku, ale dodáva pocit bezpečia a súkromia, takže si vo svojom dome môžete skutočne oddýchnuť. Okrem toho všetkého samozrejme chráni majetok a ostatným jasne naznačuje, kde je hranica medzi verejným a súkromným. Keď začnete uvažovať o tom,  akým plotom by ste chceli ohraničiť svoj pozemok, uvedomíte si, že na trhu je skutočne veľa možností a medzi nimi mnoho rozdielov. Kovové ploty patria medzi najbežnejšie a najuniverzálnejšie ploty, a to predovšetkým preto, že spĺňajú všetko, čo je pre jeden plot potrebné: sú pevné, odolné, trvanlivé a ľahko sa udržujú.

Kovové ploty boli vždy jednou z najobľúbenejších volieb kvôli ich trvanlivosti
Kovové ploty boli vždy jednou z najobľúbenejších volieb kvôli ich trvanlivosti

1.2. Pôvod kovových plotov

Kovový plot je moderným nástupcom kovaných plotov, ktoré v histórii prevládali. Kované ploty vyrobené zo železa a tepané do konečnej podoby kedysi zdobili len významné štátne budovy, kráľovské paláce a rezidencie významných bohatých ľudí, pretože kvôli svojej cene boli ťažko dostupný, luxusný výrobok. Vďaka rozličným strojom a vylepšeným technologickým postupom sa kovové ploty stali predmetom hromadnej  výroby, nájdete ich dnes v mnohých domácnostiach.

1.3 Výhody kovového plotu

Kovové ploty boli vždy jednou z najobľúbenejších volieb kvôli ich trvanlivosti. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam, poškriabaniu, nárazom a iným poškodeniam. Kovový plot tomu všetkému odoláva, jednak kvôli extrémne odolnému a pevnému materiálu (kov), a jednak kvôli procesom konečnej úpravy a ochrany kovu, ako je pozinkovanie alebo chrómovanie. Na rozdiel od drevených plotov, kovové ploty sa nemusia obnovovať každých niekoľko rokov a veľmi ľahko sa čistia. Vo väčšine prípadov bude stačiť jeden dážď.

1.4 Nevýhody kovového plotu

Kovový plot má prakticky najmenšie nevýhody zo všetkých plotov. Jedinou potenciálnou nevýhodou kovového plotu je jeho cena. Kovové ploty patria medzi drahšie. Samozrejme, opäť záleží na tom, aký kovový plot si zvolíme, len kovaný plot je drahší ako kovový plot alebo plot z nehrdzavejúcej ocele.

2. Kde sa kovový plot najčastejšie používa?

2.1 Vonkajší kovový plot

Vonkajšie kovové ploty sú vďaka svojim mechanickým vlastnostiam vynikajúce a veľmi trvanlivé. Ich životnosť je pri správnej údržbe prakticky neobmedzená. Jedinou nevýhodou vonkajšieho kovového plotu je jeho cena za bežný meter. Pretože veľkosť pozemkov je zvyčajne relatívne veľká, celkové náklady na montáž kovového plotu by boli pomerne vysoké. Z tohto dôvodu odporúčame kovový plot namontovať iba na vstupnú časť vášho pozemku a na oplotenie zvyšnej časti skombinovať lacnejšie varianty.

2.2. Kovové zábradlie na balkóny

Na rozdiel od záhradného plotu alebo vonkajšieho zábradlia, balkónové zábradlie, ktoré je kratšie, je aj finančne menej náročné, a preto môže byť vyrobené z kovu. Na výrobu zábradlia na balkón sa väčšinou používa nehrdzavejúca oceľ a menej často hliník. Kovové zábradlie na balkón môže byť v kombinácii so sklom, ale ešte vždy je najobľúbenejšie obyčajné kovové zábradlie vyrobené z kovových rúr, ktoré najmenej blokujú výhľad zvnútra von, čo je obzvlášť dôležité, ak máme okná od podlahy až po strop.

2.3 Vnútorné kovové zábradlie (zábradlie na schody)

Interiérové zábradlie potrebujeme hlavne na schody a na vyššie poschodia, aby nedošlo k pádu. Vnútorné kovové zábradlie je jednou z najbežnejších možností, ktorú využívame na schody, pretože kovové rúry sú k dispozícii vo veľmi tenkých prevedeniach, nebránia vo výhľade, interiér môže zostať otvorený a vzdušný.

3. Druhy kovových plotov: ploty z nehrdzavejúcej ocele a hliníkové ploty

3.1. Ploty z nehrdzavejúcej ocele (nerezové ploty)

Ploty z nehrdzavejúcej ocele sú najtrvanlivejším a takmer nezničiteľným typom kovových plotov. Nehrdzavejúca oceľ (nesprávne nerez alebo nerezová oceľ) je oceľ vzdorujúca korózii, nehrdzavejúca. Nerezové ocele sú zliatiny s najmenej 12 % chrómu pridaným do tuhého roztoku. Ploty z nehrdzavejúcej ocele majú vynikajúce vlastnosti, ako je nízka tepelná vodivosť, elektrická vodivosť, veľmi vysoká húževnatosť, vysoká odolnosť voči kyselinám a korózii, čo je kľúčová vlastnosť nehrdzavejúcej ocele. Ploty z nehrdzavejúcej ocele bez frakcie niklu tvoria feritové kryštály, ktoré spôsobujú, že nehrdzavejúca oceľ je magnetický materiál. Ak sú frakcie niklu ešte vyššie, ide o premenu feritickej štruktúry na austenitickú štruktúru, ktorá ďalej zvyšuje jej odolnosť proti korózii. Vzhľadom na všetky uvedené vlastnosti sú ploty z nehrdzavejúcej ocele zďaleka najtrvanlivejšie zo všetkých plotov na trhu.  

Ploty z nehrdzavejúcej ocele sú k dispozícii v rôznych prevedeniach: neupravené (matné sivé), brúsené (lesklé) alebo leštené (s vysokým leskom). Bežná je aj kombinácia plotov z nehrdzavejúcej ocele s výplňami ako sú drevo a sklo (drevené a sklenené panely). Ploty z nehrdzavejúcej ocele je možné nainštalovať bez zvárania, takže ich inštalácia nie je náročná. Komponenty sa najčastejšie spájajú skrutkovaním alebo lepením. Zvárané a skrutkované ploty z nehrdzavejúcej ocele sú najstabilnejšie a verziu s lepidlom neodporúčame.

3.2. Hliníkové ploty

Ploty môžu byť vyrobené aj z hliníka, ktorý je mäkším materiálom. V skutočnosti je to pevný, ale ľahký kov, a preto hliníkové ploty potrebujú viac stĺpikov a medziľahlých podpier. Týmto spôsobom hliníkové ploty tiež dosahujú pevnosť a stabilitu podobnú ako ploty z nehrdzavejúcej ocele. Ďalším rozdielom je, že hliníkové ploty nie sú nikdy zvárané, sú namontované na mieste, čo uľahčuje ich montáž. Hliníkové ploty, ak sú správne navrhnuté a nainštalované, sú tiež trvanlivé a odolné voči nárazom a poškodeniu. Ani hliníkové ploty nevyžadujú pravidelné čistenie, stačí ich utrieť vlhkou handričkou, navyše sú odolné voči UV žiareniu. Výhodou hliníkového oplotenia je tiež to, že na rozdiel od nehrdzavejúcej ocele existujú napodobeniny kovaných plotov s hliníkovým dizajnom, čo je samozrejme oveľa lacnejšie. Ak sa rozhodnete nastriekať sprej na hliníkový plot, ktorý je najčastejšou voľbou zákazníkov, existuje veľký výber farebných odtieňov RAL a možností je skutočne veľa.

Nevýhody hliníkového oplotenia vyplývajú z jeho fyzikálnych a mechanických vlastností. Pretože je hliník mäkký kov, hliníkové ploty a zábradlia sa môžu začať ohýbať a deformovať skôr ako nehrdzavejúca oceľ a môžu byť nestabilné, ak sú nesprávne pripevnené k zemi alebo zakopané.

4. Kovový plot – cena

Kovové ploty patria medzi najdrahšie. K nákladom na kúpu plotu treba pripočítať aj náklady na inštaláciu, ak si plot neinštalujete sami, čo často ani nie je možné, ale si najmete majstra (napr. ak je kovový plot navrhnutý tak, že jeho časti treba zvárať). Napriek tomu je kovový plot stále lacnejší ako plot z kovaného železa, a preto predstavuje dobrú alternatívu.

4.1. Cena plotu z nehrdzavejúcej ocele

Nerezový plot je v cenníku hneď za kovanými plotmi a len niektoré ploty zo skla sú cenovo porovnateľné. Cena plotu z nehrdzavejúcej ocele príliš nezávisí od spôsobu spracovania plotu, pretože všetky spôsoby spracovania a realizácie plotu z nehrdzavejúcej ocele sú cenovo porovnateľné.

Cena kovového plotu závisí hlavne od postavených základov, dĺžky, kvality a typu ocele, zložitosti modelu a inštalácie, počtu ďalších ozdôb a ďalších prvkov a rovnako aj od poskytovateľa služieb.

Nerez, resp. inox je podstatne drahší ako klasická oceľ. Cena dodávky a montáže kvalitného oceľového plota, vysokého 1 m, sa pohybuje okolo 60 – 120 EUR/m.

4.2. Cena hliníkového plotu

Napriek všeobecnému presvedčeniu, že hliník je drahý materiál (čo je pravda), hliníkové ploty sú lacnejšie ako nerezové a oveľa ľahšie. Keď ide o cenu hliníkového plotu, najdôležitejšie je vedieť, aká veľká plocha bude oplotená, presné rozmery plotu (šírka × výška), počet použitých stĺpikov, prípadne pre aké rôzne kombinácie materiálov sa rozhodnete. Samozrejme, treba zohľadniť aj všetky nadštandardné požiadavky, týkajúce sa špeciálnej povrchovej úpravy, nejakých atypických prvkov a podobne. Vždy sa treba zaujímať aj o cenu dopravy a ďalšie súvisiace poplatky. Kvalitný hliníkový plot je drahší ako klasické oplotenie z dreva (dodávka a montáž 100 cm vysokého dreveného plota je 40 – 80 EUR/m) alebo plastu (dodávka a montáž PVC plotu vysokého 100 cm je približne 70 EUR/m), ale jeho výhodou je stálosť materiálu a žiadne ďalšie investície na jeho údržbu. Je to plot, ktorý vám bude slúžiť celý život.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMKOVOVÉ/PLECHOVÉ "DOSKY" NA PLOT, VÝŠKA 120 CM

Dobrý deň.

potrebujem kovové dosky. Chystám sa vymeniť staré drevené zvislé dosky v plote za kovové/plechové a zháňam dodávateľa takých dosiek... montáž zvládnem sám.. Viac info osobne. 1800 1 do 3000 €


........

KOVOVÁ BRÁNA

Dobrý deň,

potrebujem vstupnú kovovú bránu 2500x1900 a k tomu bránka 1000x1900.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky, alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.
Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
2250 1 do 3750 €


........

BRÁNA KOVOVÁ, PLNÁ

Dobrý deň.

potrebujem majstra pre dvojkrídlovú bránu cca1,93x1,60 m a bráničku 80x1,60 plné.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 3600 1 do 6000 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, POSUVNÁ KOVOVÁ BRÁNA S POHONOM, BRÁNIČKA, PREDNÝ PLOT, CELKOM18 M, STÁTIE NA AUTÁ 6M, BRÁNIČKA 120CM, VÝŠKA CCA 130-150 CM
Kovové ploty, Hronské Kosihy

4500 € do 7500 €

CENA, NÁVRH A VÝROBA VSTUPNEJ KOVOVÉJ BRÁNY S DIAĽKOVÝM OVLÁDANÍM A VRÁTNIKOM, CA 4M
Kovové ploty, Stará Bystrica

3600 € do 6000 €

CENA, DVOJDIELNA POSUVNA BRANA, DORÁBKA NA BRÁNU, CCA 170 CM
Kovové ploty, Rovinka

450 € do 750 €

CENA, VÝROBA KOVOVÝCH PLOTOVYCH VYPLNI, 53,5 M
Kovové ploty, Budča

9000 € do 15000 €

CENA, CELOKOVANÁ 4,5 DLHÁ BRÁNY , 4,5 METRA
Kovové ploty, Beladice

4500 € do 7500 €

CENA, KOVOVÉ STĹPY NA PLOT 48MM X 2,5M , 4,8M X 250CM
Kovové ploty, Nová Baňa

450 € do 750 €

CENA, PREDNÚ KOVANU BRANU POSUVNU, CCA 5M
Kovové ploty, Veľký Lapáš

4500 € do 7500 €

CENA, KOVOVÁ BRANKA, 180X150 CM
Kovové ploty, Miloslavov

900 € do 1500 €

CENA, KOVOVÉ OPLOTENIE RODINNÉHO DOMU, S MALOU BRANICKOU A DVOJKRIDLOVOU BRANOU, DĹŽKA 18M VÝŠKA 160 CM
Kovové ploty, Šúrovce

4050 € do 6750 €

CENA, KOVOVÁ BRÁNKA S DREVENOU VÝPLŇOU, 150 X 200 CM
Kovové ploty, Dunajská Lužná

1800 € do 3000 €

CENA, VSTUPNA KOVOVÁ BRANA, BRANICKA, BRANA DO ZAHRADY, 3X2 M, 1X2M, 4,2X2M
Kovové ploty, Miloslavov

3600 € do 6000 €

CENA, KOVOVÝ PLOT A 2 BRÁNIČKY, 800 X 100 CM
Kovové ploty, Malý Šariš

4500 € do 7500 €

CENA, DVOJKRIDLOVA KOVOVA BRANA, DLŹKA 4M
Kovové ploty, Rovinka

5400 € do 9000 €

CENA, KOVANY PLOT , 80 METROV VÝŠKA 120 CM
Kovové ploty, Hrachovište

6300 € do 10500 €

CENA, PONUKA HLINIKOVEHO PLOTU, VEĽKÁ BRÁNA POZINK PLUS POHON 360X190 CM,BRÁNKA 180X90 CM, 5KUSOV PLOTOVÝCH DIELCOV 180X90 CM
Kovové ploty, Dvorníky

4500 € do 7500 €

CENA, OPRAVA - VÝMENA PLECHOVÉHO PLOTU, 10 X 2 M
Kovové ploty, Košice

1800 € do 3000 €

CENA, KOVANY PLOT- BRANA, BRANICKA, PLOTOVE DIELCE , Š: 4X1X2X2M, V: CCA 1.65M + 2X 1.20M
Kovové ploty, Valaliky

3150 € do 5250 €

CENA, KOVANÉ PLOTOVÉ DIELY S BRÁNOU A BRÁNIČKOU S DREVENOU VÝPLŇOU, 15M X 1M
Kovové ploty, Podzámčok

5400 € do 9000 €

CENA, KOVOVA VYPLN PLOTU, CCA 120 * 220 CM S HORNYM OBLUKOM
Kovové ploty, Jablonové

1080 € do 1800 €

CENA, KOVOVÁ BRÁNA A DIELCE, BRANA 1.5M X 4M
Kovové ploty, Bukovec

900 € do 1500 €

CENA, OTVÁRACIA ELEKTRICKÁ BRÁNA, CELKOVÁ DLŽKA 4,10 M
Kovové ploty, Ruská Nová Ves

630 € do 1050 €

CENA, KOVOVÁ BRÁNA A BRÁNKA, 175X160 CM
Kovové ploty, Nižný Hrabovec

2250 € do 3750 €

CENA, HLINÍKOVÚ BRÁNU, BRÁNKU, 7 DIELOV PLOTA, SUMÁRNE 22,5 ŠÍRKA POZEMKA, 22,5 M ŠÍRKA POZEMKA
Kovové ploty, Kľačany

12600 € do 21000 €

CENA, VÝROBA KOVANÉJ BRÁNY , 90X170 CM
Kovové ploty, Chorvátsky Grob

900 € do 1500 €

CENA, SAMONOSNÁ BRÁNA A BRANICKA, V 1800 Š 2800,V1800 Š 1100 MM
Kovové ploty, Madunice

1350 € do 2250 €

CENA, DVOJKRÍDLOVÁ HLINÍKOVÁ BRÁNA , 3000X1850 MM STĹPIKY 2X - 150X150 MM
Kovové ploty, Sliač

3150 € do 5250 €

CENA, HLINÍKOVÁ BRÁNA VO FARBE ANTRACIT, DĹŽKA 294CM, VÝŠKA NEMÁME URČENÉ
Kovové ploty, Stupava

1350 € do 2250 €

CENA, PLOT KOVOVÝ 9M - 3DIELY, 900 CM, 200 CM
Kovové ploty, Trnava

1800 € do 3000 €

CENA, KOVANÁ BRÁNA A BOČNÉ DIELCE, BRÁNA:Š:135CM,V:180CM A 2X DIELCE Š:46CM,V:97CM
Kovové ploty, Podkylava

630 € do 1050 €

CENA, KOVOVÚ BRÁNU,BRÁNKU A PLOT, 190 X 80 CM, POSUVNU BRÁNU 4500 X 140 CM A BRANKU 127 X140 CM
Kovové ploty, Topoľovka

2250 € do 3750 €

CENA, GARÁŽOVÁ BRÁNA A RÁM, 1KS 450X200 CM
Kovové ploty, Trenčín

630 € do 1050 €

CENA, KOVOVÁ DVOJKRÍDLOVA BRÁNA 4M + BRÁNIČKA 1M, VÝŠKA BRÁNY A BRÁNIČKY-160 CM
Kovové ploty, Hanušovce nad Topľou

450 € do 750 €

CENA, KOVOVA POSUVNA BRANA + BRANICKU TAKU AKO JE NA FOTKE FIER, BRANA ROZMERY: 1,77 CM (D), 1,60 CM (V), BRANICKA 91,5 CM (D), 1,60 CM (V)
Kovové ploty, Piešťany

270 € do 450 €

CENA, BRÁNKU KOVOVÚ, 1KS
Kovové ploty, Stráže nad Myjavou

2250 € do 3750 €

CENA, OSADIŤ KOVOVÚ BRÁNU A ČASŤ PLOTA, DO 10 M BEŽNÝCH
Kovové ploty, Stará Turá

900 € do 1500 €

CENA, MÁM ZÁUJEM O BRÁNU- BRÁNY., 9,5M
Kovové ploty, Rovinka

900 € do 1500 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Kovové ploty cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

424+ SPOLOČNOSŤAMI PRE KOVOVÉ PLOTY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti KOVOVÉ PLOTY?

 • Kovové ploty Bratislava
 • Kovové ploty Banská Bystrica
 • Kovové ploty Košice
 • Kovové ploty Nitra
 • Kovové ploty Prešov
 • Kovové ploty Žilina
 • Kovové ploty Bardejov
 • Kovové ploty Humenné
 • Kovové ploty Komárno
 • Kovové ploty Levice
 • Kovové ploty Liptovský Mikuláš
 • Kovové ploty Lučenec
 • Kovové ploty Martin
 • Kovové ploty Michalovce
 • Kovové ploty Nové Zámky
 • Kovové ploty Piešťany
 • Kovové ploty Poprad
 • Kovové ploty Považská Bystrica
 • Kovové ploty Prievidza
 • Kovové ploty Ružomberok
 • Kovové ploty Spišská Nová Ves
 • Kovové ploty Topoľčany
 • Kovové ploty Trenčín
 • Kovové ploty Trnava
 • Kovové ploty Zvolen
 • Kovové ploty Bánovce nad Bebravou
 • Kovové ploty Brezno
 • Kovové ploty Bytča
 • Kovové ploty Čadca
 • Kovové ploty Detva
 • Kovové ploty Dolný Kubín
 • Kovové ploty Dunajská Streda
 • Kovové ploty Galanta
 • Kovové ploty Gelnica
 • Kovové ploty Hlohovec
 • Kovové ploty Ilava
 • Kovové ploty Kežmarok
 • Kovové ploty Krupina
 • Kovové ploty Kysucké Nové Mesto
 • Kovové ploty Levoča
 • Kovové ploty Malacky
 • Kovové ploty Medzilaborce
 • Kovové ploty Myjava
 • Kovové ploty Námestovo
 • Kovové ploty Nové Mesto nad Váhom
 • Kovové ploty Partizánske
 • Kovové ploty Pezinok
 • Kovové ploty Poltár
 • Kovové ploty Púchov
 • Kovové ploty Revúca
 • Kovové ploty Rimavská Sobota
 • Kovové ploty Rožňava
 • Kovové ploty Sabinov
 • Kovové ploty Šaľa
 • Kovové ploty Senec
 • Kovové ploty Senica
 • Kovové ploty Skalica
 • Kovové ploty Snina
 • Kovové ploty Sobrance
 • Kovové ploty Stará Ľubovňa
 • Kovové ploty Stropkov
 • Kovové ploty Svidník
 • Kovové ploty Trebišov
 • Kovové ploty Turčianske Teplice
 • Kovové ploty Tvrdošín
 • Kovové ploty Veľký Krtíš
 • Kovové ploty Vranov nad Topľou
 • Kovové ploty Žarnovica
 • Kovové ploty Žiar nad Hronom
 • Kovové ploty Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené