KOVOVÉ PLOTY cena

Keď ide o kovové ploty, cena kovového plotu závisí hlavne od postavených základov a od kvality a typu ocele. Nerez, resp. nehrdzavejúca oceľ je podstatne drahšia ako klasická oceľ. Cena dodávky a montáže kvalitného oceľového plota, vysokého 1 m, sa pohybuje od 60 do 120 EUR/bm. Ceny jednotlivých plotov sú rozdielne. Dodacia lehota je 2 až 5 týždňov.

Komu zveriť výrobu kovového plotu? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným kovoobrábačom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA KOVOVÝ PLOT


Cena kovového plotu. Cena za dodávku a montáž kovového plotu s výškou 100 cm so zvislými priečkami.

60.00 €/tm

VEĽMI NÍZKA CENA
€/tm

STREDNÁ CENA
120.00 €/tm

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za kovoobrábača

OSTATNÉ CENY ZA KOVOVÉ PLOTY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Kované zábradlie


Koľko stojí kované zábradlie? Železné zábradlia sú považované za drahé prestížne riešenie. Sú však v...

Skontrolovať tiež: Kované zábradlie cena

Drevené ploty


Keď ide o drevené ploty, cena dreveného plota závisí od typu dreva, postavených základov, zložitosti...

Skontrolovať tiež: Drevené ploty cena

Sklenené zábradlie


Koľko stojí sklenené zábradlie? Cena za bežný meter skleneného zábradlia je závislá od spôsobu montá...

Skontrolovať tiež: Sklenené zábradlie cena

Plastové ploty


Koľko stojí PVC plot? Keď ide o plastové ploty, ceny za bežný meter plastových plotov sú rôzne. Závi...

Skontrolovať tiež: Plastové ploty cena

Nerezové zábradlie


Koľko stojí nerezové zábradlie? Keď je reč o cenách oceľových zábradlí, je potrebné hneď na začiatku...

Skontrolovať tiež: Nerezové zábradlie cena

Panelové ploty, oplotenie


Koľko stojí panelový plot? Keď ide o panelové ploty, oplotenie, najväčšou výhodou je určite ich rých...

Skontrolovať tiež: Panelové ploty, oplotenie cena

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Kovové ploty – všetko, čo potrebujete vedieť

1. Kovové ploty – čo všetko potrebujete vedieť?

1.1. Prečo si vybrať kovový plot?

Každý pozemok potrebuje ochranu. Plot slúži nielen na ohraničenie majetku, ale dodáva pocit bezpečia a súkromia, takže si vo svojom dome môžete skutočne oddýchnuť. Okrem toho všetkého samozrejme chráni majetok a ostatným jasne naznačuje, kde je hranica medzi verejným a súkromným. Keď začnete uvažovať o tom,  akým plotom by ste chceli ohraničiť svoj pozemok, uvedomíte si, že na trhu je skutočne veľa možností a medzi nimi mnoho rozdielov. Kovové ploty patria medzi najbežnejšie a najuniverzálnejšie ploty, a to predovšetkým preto, že spĺňajú všetko, čo je pre jeden plot potrebné: sú pevné, odolné, trvanlivé a ľahko sa udržujú.

Kovové ploty boli vždy jednou z najobľúbenejších volieb kvôli ich trvanlivosti
Kovové ploty boli vždy jednou z najobľúbenejších volieb kvôli ich trvanlivosti

1.2. Pôvod kovových plotov

Kovový plot je moderným nástupcom kovaných plotov, ktoré v histórii prevládali. Kované ploty vyrobené zo železa a tepané do konečnej podoby kedysi zdobili len významné štátne budovy, kráľovské paláce a rezidencie významných bohatých ľudí, pretože kvôli svojej cene boli ťažko dostupný, luxusný výrobok. Vďaka rozličným strojom a vylepšeným technologickým postupom sa kovové ploty stali predmetom hromadnej  výroby, nájdete ich dnes v mnohých domácnostiach.

1.3 Výhody kovového plotu

Kovové ploty boli vždy jednou z najobľúbenejších volieb kvôli ich trvanlivosti. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam, poškriabaniu, nárazom a iným poškodeniam. Kovový plot tomu všetkému odoláva, jednak kvôli extrémne odolnému a pevnému materiálu (kov), a jednak kvôli procesom konečnej úpravy a ochrany kovu, ako je pozinkovanie alebo chrómovanie. Na rozdiel od drevených plotov, kovové ploty sa nemusia obnovovať každých niekoľko rokov a veľmi ľahko sa čistia. Vo väčšine prípadov bude stačiť jeden dážď.

1.4 Nevýhody kovového plotu

Kovový plot má prakticky najmenšie nevýhody zo všetkých plotov. Jedinou potenciálnou nevýhodou kovového plotu je jeho cena. Kovové ploty patria medzi drahšie. Samozrejme, opäť záleží na tom, aký kovový plot si zvolíme, len kovaný plot je drahší ako kovový plot alebo plot z nehrdzavejúcej ocele.

2. Kde sa kovový plot najčastejšie používa?

2.1 Vonkajší kovový plot

Vonkajšie kovové ploty sú vďaka svojim mechanickým vlastnostiam vynikajúce a veľmi trvanlivé. Ich životnosť je pri správnej údržbe prakticky neobmedzená. Jedinou nevýhodou vonkajšieho kovového plotu je jeho cena za bežný meter. Pretože veľkosť pozemkov je zvyčajne relatívne veľká, celkové náklady na montáž kovového plotu by boli pomerne vysoké. Z tohto dôvodu odporúčame kovový plot namontovať iba na vstupnú časť vášho pozemku a na oplotenie zvyšnej časti skombinovať lacnejšie varianty.

2.2. Kovové zábradlie na balkóny

Na rozdiel od záhradného plotu alebo vonkajšieho zábradlia, balkónové zábradlie, ktoré je kratšie, je aj finančne menej náročné, a preto môže byť vyrobené z kovu. Na výrobu zábradlia na balkón sa väčšinou používa nehrdzavejúca oceľ a menej často hliník. Kovové zábradlie na balkón môže byť v kombinácii so sklom, ale ešte vždy je najobľúbenejšie obyčajné kovové zábradlie vyrobené z kovových rúr, ktoré najmenej blokujú výhľad zvnútra von, čo je obzvlášť dôležité, ak máme okná od podlahy až po strop.

2.3 Vnútorné kovové zábradlie (zábradlie na schody)

Interiérové zábradlie potrebujeme hlavne na schody a na vyššie poschodia, aby nedošlo k pádu. Vnútorné kovové zábradlie je jednou z najbežnejších možností, ktorú využívame na schody, pretože kovové rúry sú k dispozícii vo veľmi tenkých prevedeniach, nebránia vo výhľade, interiér môže zostať otvorený a vzdušný.

3. Druhy kovových plotov: ploty z nehrdzavejúcej ocele a hliníkové ploty

3.1. Ploty z nehrdzavejúcej ocele (nerezové ploty)

Ploty z nehrdzavejúcej ocele sú najtrvanlivejším a takmer nezničiteľným typom kovových plotov. Nehrdzavejúca oceľ (nesprávne nerez alebo nerezová oceľ) je oceľ vzdorujúca korózii, nehrdzavejúca. Nerezové ocele sú zliatiny s najmenej 12 % chrómu pridaným do tuhého roztoku. Ploty z nehrdzavejúcej ocele majú vynikajúce vlastnosti, ako je nízka tepelná vodivosť, elektrická vodivosť, veľmi vysoká húževnatosť, vysoká odolnosť voči kyselinám a korózii, čo je kľúčová vlastnosť nehrdzavejúcej ocele. Ploty z nehrdzavejúcej ocele bez frakcie niklu tvoria feritové kryštály, ktoré spôsobujú, že nehrdzavejúca oceľ je magnetický materiál. Ak sú frakcie niklu ešte vyššie, ide o premenu feritickej štruktúry na austenitickú štruktúru, ktorá ďalej zvyšuje jej odolnosť proti korózii. Vzhľadom na všetky uvedené vlastnosti sú ploty z nehrdzavejúcej ocele zďaleka najtrvanlivejšie zo všetkých plotov na trhu.  

Ploty z nehrdzavejúcej ocele sú k dispozícii v rôznych prevedeniach: neupravené (matné sivé), brúsené (lesklé) alebo leštené (s vysokým leskom). Bežná je aj kombinácia plotov z nehrdzavejúcej ocele s výplňami ako sú drevo a sklo (drevené a sklenené panely). Ploty z nehrdzavejúcej ocele je možné nainštalovať bez zvárania, takže ich inštalácia nie je náročná. Komponenty sa najčastejšie spájajú skrutkovaním alebo lepením. Zvárané a skrutkované ploty z nehrdzavejúcej ocele sú najstabilnejšie a verziu s lepidlom neodporúčame.

3.2. Hliníkové ploty

Ploty môžu byť vyrobené aj z hliníka, ktorý je mäkším materiálom. V skutočnosti je to pevný, ale ľahký kov, a preto hliníkové ploty potrebujú viac stĺpikov a medziľahlých podpier. Týmto spôsobom hliníkové ploty tiež dosahujú pevnosť a stabilitu podobnú ako ploty z nehrdzavejúcej ocele. Ďalším rozdielom je, že hliníkové ploty nie sú nikdy zvárané, sú namontované na mieste, čo uľahčuje ich montáž. Hliníkové ploty, ak sú správne navrhnuté a nainštalované, sú tiež trvanlivé a odolné voči nárazom a poškodeniu. Ani hliníkové ploty nevyžadujú pravidelné čistenie, stačí ich utrieť vlhkou handričkou, navyše sú odolné voči UV žiareniu. Výhodou hliníkového oplotenia je tiež to, že na rozdiel od nehrdzavejúcej ocele existujú napodobeniny kovaných plotov s hliníkovým dizajnom, čo je samozrejme oveľa lacnejšie. Ak sa rozhodnete nastriekať sprej na hliníkový plot, ktorý je najčastejšou voľbou zákazníkov, existuje veľký výber farebných odtieňov RAL a možností je skutočne veľa.

Nevýhody hliníkového oplotenia vyplývajú z jeho fyzikálnych a mechanických vlastností. Pretože je hliník mäkký kov, hliníkové ploty a zábradlia sa môžu začať ohýbať a deformovať skôr ako nehrdzavejúca oceľ a môžu byť nestabilné, ak sú nesprávne pripevnené k zemi alebo zakopané.

4. Kovový plot – cena

Kovové ploty patria medzi najdrahšie. K nákladom na kúpu plotu treba pripočítať aj náklady na inštaláciu, ak si plot neinštalujete sami, čo často ani nie je možné, ale si najmete majstra (napr. ak je kovový plot navrhnutý tak, že jeho časti treba zvárať). Napriek tomu je kovový plot stále lacnejší ako plot z kovaného železa, a preto predstavuje dobrú alternatívu.

4.1. Cena plotu z nehrdzavejúcej ocele

Nerezový plot je v cenníku hneď za kovanými plotmi a len niektoré ploty zo skla sú cenovo porovnateľné. Cena plotu z nehrdzavejúcej ocele príliš nezávisí od spôsobu spracovania plotu, pretože všetky spôsoby spracovania a realizácie plotu z nehrdzavejúcej ocele sú cenovo porovnateľné.

Cena kovového plotu závisí hlavne od postavených základov, dĺžky, kvality a typu ocele, zložitosti modelu a inštalácie, počtu ďalších ozdôb a ďalších prvkov a rovnako aj od poskytovateľa služieb.

Nerez, resp. inox je podstatne drahší ako klasická oceľ. Cena dodávky a montáže kvalitného oceľového plota, vysokého 1 m, sa pohybuje okolo 60 – 120 EUR/m.

4.2. Cena hliníkového plotu

Napriek všeobecnému presvedčeniu, že hliník je drahý materiál (čo je pravda), hliníkové ploty sú lacnejšie ako nerezové a oveľa ľahšie. Keď ide o cenu hliníkového plotu, najdôležitejšie je vedieť, aká veľká plocha bude oplotená, presné rozmery plotu (šírka × výška), počet použitých stĺpikov, prípadne pre aké rôzne kombinácie materiálov sa rozhodnete. Samozrejme, treba zohľadniť aj všetky nadštandardné požiadavky, týkajúce sa špeciálnej povrchovej úpravy, nejakých atypických prvkov a podobne. Vždy sa treba zaujímať aj o cenu dopravy a ďalšie súvisiace poplatky. Kvalitný hliníkový plot je drahší ako klasické oplotenie z dreva (dodávka a montáž 100 cm vysokého dreveného plota je 40 – 80 EUR/m) alebo plastu (dodávka a montáž PVC plotu vysokého 100 cm je približne 70 EUR/m), ale jeho výhodou je stálosť materiálu a žiadne ďalšie investície na jeho údržbu. Je to plot, ktorý vám bude slúžiť celý život.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMDVOJKRÍDLOVÚ BRÁNU NA BETÓNOVÚ GARÁŽ.

Dobry deň.

potrebujem na pôvodnú zárubňu z L profilu napasovať novú bránu. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 900 € do 1500 €


........

VSTUPNA BRANA A BRANKA

Dobry deň.

potrebujem majstra pre vstupnu branu posuvnau s pohonom rozmerov 4000 x 1500 mm plus branicka rozmerov 1000 x 1500 mm. Realizacia na kluc (material, montaz, doprava). Priestor k dispozicii cca 7 m v miernom svahu. Fotka v prilohe. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
810 € do 1350 €


........

ŽELEZNÁ BRANA

Dobry deň.

potrebujem majstra pre zeleznú branu 3,40m + mala branka. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

1350 € do 2250 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, KOVOVU VSTUPNÚ BRÁNIČKU NA ZÁHRADU, BRANICKA 1 KS VÝŠKA CCA 210 CM, ŠÍRKA CCA 120CM
Kovové ploty, Košice

900 € do 1500 €

CENA, OBYCAJNY PLOT A POSUVNA BRANA S POHONOM , 100 M
Kovové ploty, Košice

7200 € do 12000 €

CENA, KOVOVE OPLOTENIE S BRANKOU A ZAMKOM, 3M MEDZI DOMOM A BETONOVYM PLOTOM
Kovové ploty, Horná Potôň

1800 € do 3000 €

CENA, MONTÁŽ KOVOVÉJ BRÁNY , MALÁ BRÁNKA, A VEĽKÁ BRÁNA
Kovové ploty, Lackovce

900 € do 1500 €

CENA, KOVOVÁ BRÁNA, 1X 1000X1900; 1X2500X1900
Kovové ploty, Klátova Nová Ves

2250 € do 3750 €

CENA, POSUVNA BRANA + BRANA, BRANA - 300 CM SIRKA, 120 CM VYSKA ; BRANKA - 60 CM SIRKA , 120CM VYSKA
Kovové ploty, Miloslavov

1530 € do 2550 €

CENA, PLOT BRANU BRANKY, PLOT 14M BRANA 2.6M BRANKA 1.4M A BRANICKA 90CM
Kovové ploty, Modranka

1800 € do 3000 €

CENA, BRÁNU A BRÁNIČKU , 3700X1500, 1000X1500
Kovové ploty, Liptovský Mikuláš

900 € do 1500 €

CENA, PLOT A BRÁNA K DOMU Z ŤAHOKOVU, 25M
Kovové ploty, Liptovský Hrádok

1800 € do 3000 €

CENA, DVOJKRÍDLOVÚ BRÁNU 4X1,80 M A BRÁNIČKU 1X1,80M, NEPRIEHĽADNÝ DEKOR
Kovové ploty, Spišský Štvrtok

1800 € do 3000 €

CENA, OSADIŤ KOVOVÚ BRÁNU A ČASŤ PLOTA, DO 10 M BEŽNÝCH
Kovové ploty, Stará Turá

900 € do 1500 €

CENA, BRÁNU, BRÁNKU A PLOTOVE DIELCE, SAMONOSNU BRÁNU OTVOR PREJAZDU JE 5920MM VÝŠKA 1800MM, BRÁNKU V ROZMEROCH 1000MM X 1800MM, PLOTOVE DIELCE 4KS 2000MM X 800MM.
Kovové ploty, Bratislava

1800 € do 3000 €

CENA, KOVOVÉ ZABRADLIE, 4METRE
Kovové ploty, Hrašné

450 € do 750 €

CENA, KOVOVÁ BRÁNA , PO POPISE
Kovové ploty, Ružindol

405 € do 675 €

CENA, DVOJKRIDLOVA BRANA - UMELECKÉ KOVÁČSTVO, CA.3,5 ŠIRKA
Kovové ploty, Poprad

1800 € do 3000 €

CENA, RENOVÁCIA STAREJ BRÁNY, 20 METROV DLZKA X CCA 1,5 METRA VYSKA
Kovové ploty, Jur nad Hronom

1350 € do 2250 €

CENA, NA BETÓNOVÝ MÚRIK UROBIŤ KOVOVÝ PLOT - NIE RÚRKOVÝ A 5 KS BRÁN, DĽŽKA PLOTA VRÁRANE PIATICH BRÁN JE 62,3M
Kovové ploty, Veľké Rovné

1800 € do 3000 €

CENA, KOVANY PLOT 4 DIELCE, VIŠKA80CM,DLŽKA 625CM
Kovové ploty, Krivoklát

630 € do 1050 €

CENA, DOKONCIT KOVOVY PLOT A BRANKY NA CHALUPE., CCA 25M
Kovové ploty, Rudník

2250 € do 3750 €

CENA, DVE POSUVNÉ BRÁNY NA KOLANIČKÁCH, 9,9 M,Z TOHO 2,4 M MERAČE IS
Kovové ploty, Rovinka

1530 € do 2550 €

CENA, KOVOVÝ PLOT, VRÁTANE OSADENIA, 15 METROV VO VÝŠKE CCA 2M
Kovové ploty, Rosina

2160 € do 3600 €

CENA, KOVOVA BRANA, BRANKA, 2 DIELCE, BRANA 300CM, BRANKA 100CM, DIEL 140CM, DIEL 180M, VYSKA PLOTU 150CM
Kovové ploty, Dolný Vadičov

810 € do 1350 €

CENA, KOVOVÉ PLOTY , BRANA, 3X 82CM X 221CM, 2X 82 CM X 140CM, 2X 159CM X 82CM, BRANICKA 145X93CM, BRANA 145X320CM
Kovové ploty, Senec

1080 € do 1800 €

CENA, PLOT Z POZINKOVANÝCH DIELCOV, 125M
Kovové ploty, Vojka nad Dunajom

9000 € do 15000 €

CENA, KOVOVÝ PLOT NA TERASU, 18M
Kovové ploty, Dunajská Lužná

1350 € do 2250 €

CENA, KOVOVY PLOT, 80MB
Kovové ploty, Nová Baňa

5850 € do 9750 €

CENA, PLOTOVÉ KOVOVÉ PANELY, VÝŠ.180 ŠÍRKA 250-300CM
Kovové ploty, Rožňava

4500 € do 7500 €

CENA, NOVÚ KOVOVÚ BRÁNU A BRÁNKU , BRÁNA CCA 300 - 350 CM, BRÁNKA CCA 5 CM
Kovové ploty, Košice

450 € do 750 €

CENA, BRÁNA A PLOT, CCA 15 M
Kovové ploty, Kolta

1080 € do 1800 €

CENA, VONKAJSIA BRANA SO VSTUPNOU BRANKOU, 4M SIRKA AJ S BRANKOU, VYSKA 2 M.
Kovové ploty, Sereď

630 € do 1050 €

CENA, PLOT A BRANU NA KOLAJNICI (10M PLOT +5M BRANA)), 10M PLOT + 5M BRANA
Kovové ploty, Levice

1080 € do 1800 €

CENA, ZABRADLIE NA BALKON, DLZKA 2,80 POLOBLUK
Kovové ploty, Golianovo

1350 € do 2250 €

CENA, PLOT, BRANA A BRANICKA, 46M PLOT, DVOJKRIDLOVA BRANA 4M A BRANICKA 90CM
Kovové ploty, Hažlín

3600 € do 6000 €

CENA, PLOTOVÉ DIELY, BRÁNU, BRÁNIČKU, 30 PLOTOVYCH DIELOV + BRANA + BRANICKA
Kovové ploty, Krompachy

2250 € do 3750 €

CENA, PLOTOVA VÝPLŇ Z KOVU, PLOT, 4X1.5 M, VÝŠKA 70 CM
Kovové ploty, Golianovo

540 € do 900 €

CENA, MONTAZ OPLOTENIA, 125 METROV
Kovové ploty, Vyšná Hutka

9000 € do 15000 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

KOVOVÉ PLOTY CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

327+ SPOLOČNOSŤAMI PRE KOVOVÉ PLOTY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI KOVOVÉ PLOTY?

 • Kovové ploty Bánovce nad Bebravou
 • Kovové ploty Banská Bystrica
 • Kovové ploty Bardejov
 • Kovové ploty Bratislava
 • Kovové ploty Brezno
 • Kovové ploty Bytča
 • Kovové ploty Čadca
 • Kovové ploty Detva
 • Kovové ploty Dolný Kubín
 • Kovové ploty Dunajská Streda
 • Kovové ploty Galanta
 • Kovové ploty Gelnica
 • Kovové ploty Hlohovec
 • Kovové ploty Humenné
 • Kovové ploty Ilava
 • Kovové ploty Kežmarok
 • Kovové ploty Komárno
 • Kovové ploty Košice
 • Kovové ploty Krupina
 • Kovové ploty Kysucké Nové Mesto
 • Kovové ploty Levice
 • Kovové ploty Levoča
 • Kovové ploty Liptovský Mikuláš
 • Kovové ploty Lučenec
 • Kovové ploty Malacky
 • Kovové ploty Martin
 • Kovové ploty Medzilaborce
 • Kovové ploty Michalovce
 • Kovové ploty Myjava
 • Kovové ploty Námestovo
 • Kovové ploty Nitra
 • Kovové ploty Nové Mesto nad Váhom
 • Kovové ploty Nové Zámky
 • Kovové ploty Partizánske
 • Kovové ploty Pezinok
 • Kovové ploty Piešťany
 • Kovové ploty Poltár
 • Kovové ploty Poprad
 • Kovové ploty Považská Bystrica
 • Kovové ploty Prešov
 • Kovové ploty Prievidza
 • Kovové ploty Púchov
 • Kovové ploty Revúca
 • Kovové ploty Rimavská Sobota
 • Kovové ploty Rožňava
 • Kovové ploty Ružomberok
 • Kovové ploty Sabinov
 • Kovové ploty Šaľa
 • Kovové ploty Senec
 • Kovové ploty Senica
 • Kovové ploty Skalica
 • Kovové ploty Snina
 • Kovové ploty Sobrance
 • Kovové ploty Spišská Nová Ves
 • Kovové ploty Stará Ľubovňa
 • Kovové ploty Stropkov
 • Kovové ploty Svidník
 • Kovové ploty Topoľčany
 • Kovové ploty Trebišov
 • Kovové ploty Trenčín
 • Kovové ploty Trnava
 • Kovové ploty Turčianske Teplice
 • Kovové ploty Tvrdošín
 • Kovové ploty Veľký Krtíš
 • Kovové ploty Vranov nad Topľou
 • Kovové ploty Žarnovica
 • Kovové ploty Žiar nad Hronom
 • Kovové ploty Žilina
 • Kovové ploty Zlaté Moravce
 • Kovové ploty Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 DaiBau, všetky práva vyhradené