Brúsenie betónu, leštenie podlahy cena

Koľko stojí brúsenie betónu? Cena brúsenia betónovej podlahy je závislá od stavu podkladu (jeho rovnosti, pevnosti, prítomnosť alebo neprítomnosť defektov vo forme trhlín, dier, triedy betónu) a od účelu brúsenia. Náklady na brúsenie určíme až po obhliadke a zhodnotení stavu dlážky odborníkom. Betónovú dlážku môžeme obrúsiť tak, aby mala matný vzhľad alebo brúsením vytvoriť leštený betón. Zhotovenie brúseného betónu je cenovo dostupné, vzhľadovo je pekné, bez špár, ktoré sú nevyhnutné pri dlaždiciach, ale zároveň je aj lacnejšie, pretože netreba kupovať dlaždice a platiť za pokládku.

Komu zveriť brúsenie betónu? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným majstrom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA BRÚSENIE BETÓNU


Cena za brúsenie betónu. Cena zahŕňa dodávku a inštaláciu materiálu a je závislá od povrchu a hrúbky brúsenia.

1.50 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
2.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za poskytovateľa brúsenia betónu

OSTATNÉ CENY ZA BRÚSENIE BETÓNU, LEŠTENIE PODLAHY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Brúsenie betónu – všetko, čo potrebujete vedieť

1. Čo je to brúsený alebo leštený betón?

Brúsený alebo leštený betón  je vysokokvalitný a veľmi odolný podlahový materiál. Skúsení majstri môžu betónový povrch, nový alebo starý, obrúsiť tak, aby mal matný vzhľad alebo brúsením vytvoriť leštený betón. Tento typ podlahy sa vyznačuje mimoriadnou pevnosťou, trvanlivosťou a dlhou životnosťou, preto nie je prekvapujúce, že si ho stále častejšie vyberajú majitelia maloobchodných prevádzok, skladových a kancelárskych priestorov, a stáva sa tiež veľmi obľúbeným u majiteľov domov. Požadovaný stupeň lesku a hladkosti sa dosahuje pomocou špeciálnych strojov podobných strojom na leštenie dreva.

Brúsený alebo leštený betón sa vyznačuje mimoriadnou tvrdosťou a trvanlivosťou, preto nie je prekvapujúce, že si ho inštaluje do súkromných domov čoraz viac ľudí
Brúsený alebo leštený betón sa vyznačuje mimoriadnou tvrdosťou a trvanlivosťou, preto nie je prekvapujúce, že si ho inštaluje do súkromných domov čoraz viac ľudí

1.1. Kedy sa používa?                                                           

Brúsené betónové podlahy nájdete prakticky všade: v priestoroch átria, pasážach, skladoch, obchodoch, hoteloch a reštauráciách, v administratívnych budovách, garážach, autosalónoch, súkromných rezidenciách, na terasách a podobne.

1.2. Výhody brúseného betónu

Majitelia domov, maloobchodníci, obchodné sklady, vzdelávacie a zdravotnícke zariadenia sa rozhodujú pre brúsený betón ako konečnú vrstvu podlahy kvôli mnohým výhodám, ktoré tento typ podlahových krytín ponúka. Dekoratívny betón sa stal logickou voľbou kvôli svojej hodnote, ktorú prináša, pretože sa dá esteticky porovnať s inými podlahami.

1.2.1. Výhody brúseného betónu v byte

 • -Úspora nákladov: Keď je ako finálny povrch podlahy použitý betón, tradičné podlahové materiály nie sú potrebné.
 • -Dlhá doba životnosti: Leštené podlahy nie sú tak náchylné na poškodenie ako ostatné materiály a nie je potrebné ich vymieňať.
 • -Jednoduché čistenie: bez prachu, nečistôt a alergénov.
 • -K dispozícii je v rôznych farbách a prevedeniach.

1.2.2. Výhody brúseného betónu na verejných miestach

 • -Úspora nákladov: Použitie brúseného betónu ako finálneho povrchu podlahy je nákladovo efektívnejšie, náklady na údržbu sú nižšie.
 • -Odolnejší voči opotrebovaniu.
 • -Menšia údržba a dlhšia životnosť: Brúsené betónové podlahy sa ľahko čistia a vyžadujú len občasné vlhké utieranie. Nie je potrebné používanie voskov alebo náterov, takže nie sú potrebné s tým súvisiace práce a náklady na údržbu. Lesklý povrch lešteného betónu odoláva dokonca aj voči stopám po pneumatikách ťažkých strojov, a škvrnám od rozliatia oleja a chemikálií.
 • -Odolný voči problémom s vlhkosťou: Leštený alebo brúsený betón umožňuje podlahe dýchať a eliminuje problémy, ktoré sa vyskytujú pri iných nepriepustných podlahových materiáloch, ako sú dlaždice atď.
 • -Vysoká reflexia svetla: dôležité pre podlahy v nebytových objektoch, hoteloch, reštauráciách a iných verejných budovách, pre ktoré je dôležitý jasný, čistý a profesionálny vzhľad. Šetrí tiež energiu znížením požiadaviek na umelé osvetlenie.
 • -Je trvalo udržateľnou alternatívou k podlahám: na leštený betón nie sú potrebné žiadne ochranné nátery, čistiace prostriedky ani lepidlá.

1.3. Je možné akýkoľvek betón brúsiť alebo leštiť?

Takmer všetky konštrukčne pevné betónové podlahy, staré alebo nové, je možné brúsiť, na realizáciu týchto prác je potrebná vhodná príprava. Existujú však výnimky, preto si nechajte poradiť od odborníka.

1.4. Je údržba brúseného betónu náročná?

Leštené betónové podlahy sú extrémne trvanlivé po celú dobu životnosti, ale je potrebné ich náležite udržiavať, aby si zachovali svoj krásny vzhľad. Dobrou správou je, že ich údržba je vo všeobecnosti jednoduchšia ako u iných typov dekoratívnych podláh. Pravidelná údržba spočíva v suchom čistení prachu a nečistôt, pretože navlhčenie môže spôsobiť poškriabanie.

1.5. Je povrch brúseného/lešteného betónu klzký?

Leštené betónové podlahy môžu vyzerať hladko ako sklo, ale sú úplne bezpečné, ak sú čisté a suché. Vo vysoko frekventovaných verejných budovách je prevencia nehôd spôsobených pošmyknutím a pádom najvyššou prioritou.

Tu je niekoľko tipov na zlepšenie protišmykovej odolnosti leštených betónových podláh:

 • -Na leštených podlahách by nemali byť žiadne zvyšky oleja, tukov alebo vody. Riaďte sa pokynmi pre pravidelnú údržbu a čo najskôr vyčistite škvrny alebo rozliatie.
 • -Používajte protišmykový prostriedok. Tieto výrobky obsahujú špeciálne aditíva určené na zlepšenie priľnavosti a zvýšenie bezpečnosti mokrého povrchu. Občas ho treba použiť, ale je možné ho pridať aj pri bežnom čistení.
 • -Na leštený betón, ktorý obsahuje protišmykové pridanie piesku, treba naniesť tesniacu vrstvu. Na tieto účely sa používajú špeciálne výrobky, ktoré sa pred nanesením jednoducho zmiešajú s tmelom, aby sa zvýšila priľnavosť, bez odstránenia vzhľadu lešteného povrchu.

2. Brúsenie betónu – výber správneho zhotoviteľa

Mali by ste si byť vedomí skutočnosti, že proces brúsenia alebo leštenia betónových podláh vyžaduje veľa odborných znalostí a používanie špecializovaných ťažkých strojov vybavených diamantovými kotúčmi, ktoré postupne brúsia povrchy na požadovaný stupeň hladkosti a lesku. Vzhľadom na investície do vybavenia a požadované zručnosti to rozhodne nie je práca pre každého majstra. Na túto prácu bude potrebné najať profesionálneho zhotoviteľa brúseného, resp. lešteného betónu. Nájdite miestneho, spoľahlivého zhotoviteľa brúseného betónu na našom portáli Daibau.sk zaslaním dopytov, a tak dostanete viacej odpovedí a profesionálne ponuky.

3. Brúsený betón - od matného po vysoký lesk

V závislosti od diamantového piesku používaného na leštenie alebo brúsenie betónových podláh je možné dosiahnuť rôzne stupne hladkosti a lesku, od matného až po sklenený povrch.

Pri hrubom brúsení sa zvyčajne začína s diamantmi vloženými do kovovej matrice. Keď je podlaha postupne leštená, zvyčajne sa prejde na jemnejšie diamantové brúsne materiály v plaste alebo živici, aby sa dosiahla vyššia úroveň lesku.

Sú štyri fázy leštenia a úrovne lesku, ktoré môžete očakávať v každej fáze:

3.1. Prvý stupeň leštenia – matný

Keď sa pozriete priamo dole, podlaha bude vyzerať mierne rozmazane s malým alebo žiadnym oslnením (odrazom).

3.2. Druhý stupeň leštenia – satén

Keď sa pozriete priamo dole na hotovú podlahu alebo v určitej vzdialenosti, uvidíte mierne odrazy alebo tiene.

3.3. Tretí stupeň leštenia – polomatný

Povrch bude mať silnejší odraz ako v druhom stupni a lom svetla bude celkom viditeľný. Vo vzdialenosti niekoľkých metrov bude podlaha jasne odrážať bočné a horné osvetlenie.

3.4. Štvrtý stupeň leštenia – lesk

Keď stojíte priamo nad povrchom, vidíte svoj odraz úplne jasne, takmer ako v zrkadle. Takéto podlahy pôsobia mokro pri pohľade z rôznych uhlov.

4. Brúsenie betónu – postup spracovania

4.1. Nalievanie betónu

Najbežnejším spôsobom výroby betónovej podlahy je nalievanie betónu. Najväčší povrch liateho betónu bez škár alebo dilatačných škár môže byť 5 m × 5 m. Väčšie oblasti by mali byť rozdelené na menšie časti a deň po naliatí rezané (je potrebné urobiť dilatácie). Vedľa dverí je potrebné urobiť aj dilatácie. Konkrétne existujú slabé miesta pevnosti betónu v tlaku, čo znamená, že sa betón zmrští a praskne. Dilatačné škáry je možné  neskôr vyplniť elastickým tmelom, ako je polyuretán, vo farbe podobnej vašej podlahe. Pripravená betónová zmes sa zvyčajne naleje na výstužnú sieť, ktorá zabráni praskaniu betónu alebo zníži riziko. Hrúbka betónu na tepelnej izolácii alebo potrubí podlahového vykurovania by mala byť 5 až 10 cm.

4.2. Vyrovnanie podlahy

Po naliatí musí byť betón vyrovnaný laserom alebo vibračným poterovým strojom. Keď je povrch rovný, v prípade potreby je možné naniesť farbu. V priebehu jedného dňa môže byť betónový povrch hotový a vyrovnaný ručnými stierkami. Finálny povrch sa potom tesní a zahustí ručnou a/alebo strojovou stierkou. Táto cementová pasta vyjde na povrch, vyhladzuje sa a tvrdne, až kým nevytvorí lesk. To môže trvať štyri až 14 hodín, čiastočne to závisí od teplotných podmienok. Ak je v miestnosti menej ako 5 °C, čerstvý betón môže byť trvalo poškodený; inak, aj keď je príliš horúco, betón môže príliš rýchlo schnúť a popraská sa.

4.3. Brúsenie a tesnenie betónu

Keď betón vyschne, treba ho ešte obrúsiť a utesniť. To sa vykonáva najmenej mesiac po naliatí, s výnimkou rýchloschnúceho poteru. Čistenie a brúsenie betónu sa vykonáva čistiacim strojom alebo ešte lepšie ľahkým diamantovým leštením, aby sa odstránila minimálna mliečnosť a dosiahol sa tak stredne vysoký lesk. Ak by mala byť leštená podlaha úplne hladká, povrch môže byť dodatočne vylepšený strojom s flexibilnými podložkami potiahnutými diamantom. Potom je potrebné podlahu utesniť. Na to, aby betón mohol „dýchať“, sa používa absorpčný tmel.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMVYROVNANIE BETÓNOVEJ PODLAHY, POKLÁDKA VINYLL

Dobrý deň.

potrebujem vyrovnanie betónovej podlahy na pokládku vinylových dosiek. Pokládka vinylových dosiek. Chodba a kuchyňa. V činžiaku 4. poschodie. spolu 21m. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 405 1 do 675 €


........

BRÚSENIE BETÓNU, V JEDNEJ IZBE ZBRÚSIŤ ZBYTKY PO LINOLEU

Dobrý deň.

potrebujem zbrúsiť zbytky po linoleu. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 180 1 do 300 €


........

ZBRUSIT BETONOVU PODLAHU, DVOJ GARAZ

Dobrý deň.

potrebujem majstra pre zbrusenie betonovej podlahy spolu cca 60m2, dve miestnosti. Fotky v prilohe. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 450 1 do 750 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, PREBRUSENIE BETONU PO LEPENOM LINOLEU, 30M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Štúrovo

180 € do 300 €

CENA, VYBRUSENIE ZAKLADOVEJ DOSKY POD HYDROIZOLACIU, 90M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Prietržka

540 € do 900 €

CENA, JEMNE VYBRUSIT TERASU, 50 M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Nitra

90 € do 150 €

CENA, VÝBRÚSIT PODLAHU, 17 M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Holíč

90 € do 150 €

CENA, BRUSIT BETOVONOVU PLATNU POD BAZÉN , 35M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Zlatovce

720 € do 1200 €

CENA, PREBRUSIT ANDYHIDRID, 95M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Považská Bystrica

720 € do 1200 €

CENA, BRUSENIE BETONU DO GARAZE, 27M ²
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Mokrance

135 € do 225 €

CENA, ZAKLADOVU DOSKU PREBRUSIT V GARAZI, 60M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Vozokany

225 € do 375 €

CENA, BETÓNOVÝ POTER V GARÁŽI , 35M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Veľká Hradná

315 € do 525 €

CENA, VYBRÚSENÉ BETÓNOVEJ PODLAHY V GARAZI, CCA 15 M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Bobrovec

720 € do 1200 €

CENA, ZBRUSIT BETON, 1Mˇ2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Moravany nad Váhom

90 € do 150 €

CENA, VYBRUSIT BET.PODLAHU, 5X3M
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Bobrovec

90 € do 150 €

CENA, VYBRUSENIE BETONOVEJ PLOTNE EXISTUJUCEJ GARAZE, 18 M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Veľký Šariš

90 € do 150 €

CENA, PREBRUSIT BETÓNOVÝ POTER POD DLAZBU., 110 M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Sereď

225 € do 375 €

CENA, UPRAVIT BETONOVA PODLAHU...LEŠTENIE V NOVOSTAVBE, 50 M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Drienovská Nová Ves

135 € do 225 €

CENA, BRUSENIE,LEŠTENIE POTERU V GARÁŽI RD, 31M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Lietavská Svinná-Babkov

90 € do 150 €

CENA, ZROVNAŤ, ZBRÚSIŤ POTER, 1M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Michalovce

45 € do 75 €

CENA, BRÚSENIE BETÓNU V GARÁŽI 18 M2, 18 M2 (GARÁŽ)
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Lučenec

90 € do 150 €

CENA, LEŠTENÁ PODLAHA GARAŽ 6*6,5, 6*6,5 METROV
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Sedliacka Dubová

90 € do 150 €

CENA, BRUSENIE PODLAHY, 50M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Levice

90 € do 150 €

CENA, ŠKVAROBETON BRUSENIE NOVÁ LIATA PODLAHA, 30 M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Dolná Mariková

810 € do 1350 €

CENA, BRUSENIE BETÓNU V RODINNOM DOME, CCA 100M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Levice

180 € do 300 €

CENA, ZBRÚSENIE BETÓNOVEJ PODLAHY DO VODOVÁHY, CCA 5X3 M
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Bzovík

450 € do 750 €

CENA, OBRUSIT BETONOVU PODLAHU V GARAZI, 25 M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Zamarovce

90 € do 150 €

CENA, BRÚSENIE A OŠETRENIE KAMENINOVEJ DLAŽBY, 50 M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Košice

225 € do 375 €

CENA, PREBRÚSENIE BETÓNOVEJ MAZANINY , 41M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Bratislava

225 € do 375 €

CENA, BRÚSENIE BETONU, 5-8CM BETÓN - 45M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Košice

540 € do 900 €

CENA, LIATE PODLAHY V RD, CCA 6M DĹŽKA 3 M ŠÍRKA
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Biely Kostol

450 € do 750 €

CENA, BRUSENIE BETONU,POTERU 1CM, 8M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Bratislava

90 € do 150 €

CENA, ZBRÚSIŤ NEROVNOSŤ NA BETÓNOVOM POVRCHU, 28M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Detva

135 € do 225 €

CENA, BRUSENIE BETONOVEJ PODLAHY-POTERU, 8M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Rosina

90 € do 150 €

CENA, BETONOVU PODLAHU V GARAŽI , 30M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Bytča

2250 € do 3750 €

CENA, DOROVNAŤ BETONOVU TERASU, 20 M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Senica

90 € do 150 €

CENA, LEŠTENIE PODLAHY, 6 POSCHODI A DVA VCHODY
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Bratislava

4500 € do 7500 €

CENA, OPRAVIŤ TERAZZO PODLAHU, 6 M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Bratislava

180 € do 300 €

CENA, BRUSENIE A NASLEDNA NIVELACIA PODLAHY, 70 M2
Brúsenie betónu, leštenie podlahy, Žilina

1350 € do 2250 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Brúsenie betónu, leštenie podlahy CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

316+ SPOLOČNOSŤAMI PRE BRÚSENIE BETÓNU, LEŠTENIE PODLAHY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI BRÚSENIE BETÓNU, LEŠTENIE PODLAHY?

 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Bratislava
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Banská Bystrica
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Košice
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Nitra
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Prešov
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Žilina
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Bardejov
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Humenné
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Komárno
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Levice
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Liptovský Mikuláš
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Lučenec
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Martin
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Michalovce
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Nové Zámky
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Piešťany
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Poprad
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Považská Bystrica
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Prievidza
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Ružomberok
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Spišská Nová Ves
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Topoľčany
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Trenčín
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Trnava
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Zvolen
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Bánovce nad Bebravou
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Brezno
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Bytča
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Čadca
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Detva
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Dolný Kubín
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Dunajská Streda
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Galanta
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Gelnica
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Hlohovec
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Ilava
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Kežmarok
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Krupina
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Kysucké Nové Mesto
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Levoča
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Malacky
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Medzilaborce
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Myjava
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Námestovo
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Nové Mesto nad Váhom
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Partizánske
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Pezinok
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Poltár
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Púchov
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Revúca
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Rimavská Sobota
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Rožňava
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Sabinov
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Šaľa
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Senec
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Senica
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Skalica
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Snina
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Sobrance
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Stará Ľubovňa
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Stropkov
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Svidník
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Trebišov
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Turčianske Teplice
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Tvrdošín
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Veľký Krtíš
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Vranov nad Topľou
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Žarnovica
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Žiar nad Hronom
 • Brúsenie betónu, leštenie podlahy Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 Daibau, všetky práva vyhradené