Pre oblasť

  Domy na kľúč cena

  Koľko stojí novostavba na kľúč? Cena stavby domu na kľúč sa pohybuje v rozmedzí od 850 do 1250 EUR/m2 za murované domy. Montované domy sú o 10 až 15 % drahšie. Takže priemerná cena montovaného domu, sa pohybuje medzi 1850 až 2100 EUR/m2. Ak budete stavať svojpomocne, finančne ušetríte 5 % z investície, ale bude vás to stáť kopu nervov a asi 500 hodín vášho času. Z tohto dôvodu vám odporúčame, aby ste celú stavbu domu až po nasťahovanie, zverili odborníkom. Presná cena závisí od typu a veľkosti vášho domu, predprípravy terénu a základov, pripojenia k verejným sieťam atď.

  Komu zveriť stavbu domu na kľúč? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným zhotoviteľom stavieb na kľúč vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Rýchly dopyt - nájdite majstra ľahko a zadarmo!
  Odošli dopyt

  Náklady na výstavbu domu na kľúč


  Cena za výstavbu bytového domu do 5. fázy výstavby. Náklady na výstavbu domu na kľúč so stredne kvalitnými materiálmi.

  800.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  1000.00 €/m2

  STREDNÁ CENA
  1400.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Ostatné ceny za Domy na kľúč (2024)

  Vaše množstvo

  jednotka

  Orientačná cena

  Vaša cena

  Cena za výstavbu montovaného domu na kľúč

  Cena za výstavbu montovaného domu do 5. fázy výstavby. Cena za výstavbu montovaného domu na kľúč so stredne kvalitnými materiálmi.


  m2

  €/m2

  Dokumentácia

  Náklady za projekt pre získanie stavebného povolenia, spolu s projektom pre realizáciu a s platným stavebným povolením.


  kpl

  €/kpl


  kpl

  €/kpl


  kpl

  €/kpl


  kpl

  €/kpl

  Kvalitná konštrukcia

  Cena za výstavbu klasického rodinného domu na kľúč od 100 m2 do 200 m2 čistej podlahovej plochy v nenáročnom teréne.


  m2

  €/m2


  m2

  €/m2


  m2

  €/m2


  m2

  €/m2

  Orientačná cena
  Poslať dopyt >

  Ako ste využili tieto informácie?

  MUROVANÉ A MONTOVANÉ DOMY NA KĽÚČ – VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

  1. Uvažujete o stavbe domu na kľúč?

  V posledných rokoch sa v dôsledku pandémie koronavírusu ukazuje, aké vzácne je mať vlastnú nehnuteľnosť alebo rodinnú chatu. Tí, ktorí mali vlastný dom a záhradu, neboli v úplnej izolácii ako obyvatelia v husto obývaných mestských štvrtiach. Práve naopak, mohli byť vonku a socializovať sa, čo sú v modernej dobe často zanedbávané a marginalizované hodnoty. Všetci tí, ktorí donedávna ani len nepomysleli na bývanie mimo mesta, sa ponáhľali kupovať či prenajímať nehnuteľnosti na predmestiach a dedinách. Vznikol tak „nový“ trh. O tomto  trende svedčia údaje o obratoch nehnuteľností aj v oblastiach, ktoré boli v minulých desaťročiach považované za dávno zabudnuté.

  Teraz, v čase ozbrojeného konfliktu na Ukrajine a všetkých turbulencií na akciových trhoch (burzách), dopyt v stavebníctve neutícha. Ľudia, ktorí majú neobývané domy, sa ich snažia zrekonštruovať a urobiť obývateľnými, usadiť sa v nich natrvalo. Tí, ktorí si kúpili pozemky, začínajú s ich úpravou a výstavbou.

  Murované alebo montované domy na kľúč
  Murované alebo montované domy na kľúč

  Pokiaľ ide o samotnú stavbu domu, je to komplexná práca alebo skôr proces, ktorý pozostáva z plánovania, projektovania, získavania povolení, realizácie stavby a zariaďovania. Ak sú na to finančné a reálne možnosti, všetky tieto práce je najlepšie nechať na odborníkov a profesionálov. Zdá sa, že výstavba domu na kľúč je najlepším a cenovo najvýhodnejším riešením. Pokúsime sa vysvetliť, prečo je to tak.

  2. Stavba domu na kľúč – ako nájsť zhotoviteľa?

  Stále sa nájdu takí, ktorí si myslia, že dom sa dá postaviť svojpomocne, za krátky čas. Že je možné zhromaždiť partiu entuziastov, priateľov a príbuzných a o nejaký ten mesiac dokončiť výstavbu domu, dať dom pod strechu. To môže byť pravda, skôr je to však výnimka ako pravidlo. Stavba vlastného domu je veľmi zložitý a náročný proces, ktorý si vyžaduje veľa vedomostí, trpezlivosti, úsilia, času, peňazí a obetavosti. Každá budova sa stavia s myšlienkou, že vydrží niekoľko desaťročí, alebo až sto rokov – prečo nie? – ale ak jej výstavba nebude starostlivo do detailov naplánovaná a realizovaná podľa prísnych pravidiel, nebude to možné.

  Naším najúprimnejším odporúčaním je, aby ste sa rozhodli pre možnosť výstavby domu na kľúč, bez ohľadu na to či chcete murovaný alebo montovaný dom. Vzhľadom na to, koľko zhotoviteľov stavieb je na trhu, nebude vôbec ľahké vybrať si správneho, pokiaľ nie ste odborník a nemáte spoľahlivé informácie. Preto vám odporúčame obrátiť sa na nás, keďže spolupracujeme len s overenými a spoľahlivými firmami a remeselníkmi, ktorých referencie, ale aj komentáre zákazníkov, si môžete pozrieť na našej webovej stránke. Vyplňte online formulár s najzákladnejšími informáciami o projekte a čoskoro dostanete ponuky od zainteresovaných zhotoviteľov so všetkými podrobnosťami.

  3. Aké typy výstavby domu na kľúč existujú?

  Pokiaľ ide o výstavbu domu, existujú dve možnosti: murované alebo montované domy. Obe sa dajú realizovať dvoma spôsobmi. Celý projekt od vypracovania plánov až po nasťahovanie môže byť obsiahnutý jednou zmluvou – stavba domu na kľúč, čo prakticky znamená, že všetky úkony súvisiace s realizáciou projektu má na starosti firma, s ktorou zmluvu uzatvárate: projektovanie, zabezpečenie všetkých povolení, rozhodnutí a súhlasov, ktoré vyžaduje zákon, všetky fázy výstavby, vrátane terénnych úprav a vášho nasťahovania. Druhý spôsob je zložitejší, ale tiež sa ponúka – práce prebiehajú v jednotlivých fázach výstavby a každú fázu vykonáva iný zhotoviteľ, s ktorým uzatvoríte zmluvu len na tú-ktorú časť diela, a realizáciu budete sledovať a kontrolovať sami alebo prostredníctvom nezávislého odborného stavebného dozoru.

  Pokiaľ ide o lehoty realizácie, z praxe je známe, že stavba murovaného domu môže trvať približne rok, na montážny dom je potrebné zhruba pol roka. Ak uvažujete o montovanom dome a narazíte na inzeráty, ktoré hovoria o lehotách 45, 60 alebo 90 dní, treba myslieť na to, že ide len o samotnú montáž konštrukcie na tvári miesta. Prípravné zemné práce a záverečné remeselnícke práce, ktoré pripravujú dom na obývanie a užívanie, nie je možné v tejto lehote ukončiť. Na druhej strane všetky lehoty súvisia s veľkosťou stavby, náročnosťou jej výstavby a požiadavkami terénu, s reálnymi podmienkami pri samotnej výstavbe, tiež s poveternostnými podmienkami. Uvedieme len jeden príklad: podľa pravidiel musia betónové základy schnúť 21 až 28 dní. Na druhej strane je jasné, že dom s rozlohou 100 m2 alebo s rozlohou 300 m2 nemožno dokončiť za rovnaký čas.

  4. Stavba domu na kľúč

  Ak sú rozhodujúcim faktorom peniaze, tak ten je určite v prospech tohto riešenia. Stavba domu na kľúč znamená uzavretie vopred definovanej zmluvy, v ktorej sú rozpracované všetky detaily a náklady presne určené. Nemôže sa stať, že počas stavby domu na kľúč sa niečo skomplikuje a predraží a budete vyzvaní neskôr to zaplatiť. Ako zvyčajne uvádzajú zhotovitelia domov na kľúč vo svojich inzerátoch, všetko je vypočítané presne na cent a je rešpektované.

  Ak sa na to pozriete z aspektu realizácie prác, aj tu existujú významné výhody. Ak si najmete stavebnú firmu, ktorá ponúka kompletné služby – od plánovania až po nasťahovanie – potom všetka zodpovednosť za vykonanú prácu, riziká, dodržiavanie lehôt a záruk stanovených zmluvou leží na nej. Ak máte možnosť, môžete si najať aj nezávislý stavebný dozor, ktorý bude celý proces sledovať a kontrolovať vo váš prospech. Existujú dokonca aj firmy, ktoré ponúkajú priamy online monitoring prác – po podpísaní zmluvy a začatí stavby domu, otvoria na svojej webovej stránke špeciálnu stránku, kde môžete 24/7 sledovať priebeh prác v reálnom čase.

  Ak sa na základe vlastnej kalkulácie rozhodnete stavať dom vo fázach a pre každú fázu si prenajímať iných zhotoviteľov, odporúčame, aby aj to bola stavba domu na kľúč. Napríklad, firma, s ktorou uzatvárate zmluvu na zemné práce, teda kopanie stavebnej jamy, vyhotovenie základov a podzemnej infraštruktúry, bude zodpovedná za všetky tieto práce, zabezpečí materiál, vybavenie a pracovníkov sama a osobne nebudete musieť vyjednávať každú položku jednotlivo. To isté platí pre každú ďalšiu fázu výstavby.

  4.1. Montované domy na kľúč

  Ak sa rozhodnete pre montovaný dom, budete musieť urobiť ešte niekoľko dôležitých rozhodnutí. Prvé sa týka druhu a typu projektu. Spoločnosti zaoberajúce sa výrobou a dodávkou montovaných domov na kľúč, vo všeobecnosti ponúkajú viacero druhov a typov stavieb. Ide o hotové typové projekty rozdelené do kategórií a typy vo vzťahu k materiálom, rozlohe, podlažiam a doplnkovému vybaveniu. Je len na vás, či si vyberiete drevenú, betónovú alebo kovovú konštrukciu alebo konštrukciu z najnovších kompozitných materiálov. Rozlohu a počet podlaží si určite vyberiete podľa svojich potrieb. Dodatočné vybavenie môže zahŕňať inteligentný  riadiaci systém, alarmy a videodohľad, ako aj vykurovacie a chladiace systémy. Nakoniec je tu garáž alebo kryté parkovacie miesta. Nevýhodou tohto typu projektov je, že sú preddefinované a kupujete ich také, aké sú. Konštrukčne sa na nich nedá nič meniť. Môžete požiadať o iné farby, prípadne iné okná a dvere alebo podobné drobné zmeny, ale vo všeobecnosti všetko zostáva v medziach vopred stanoveného plánu a nákresu. Čokoľvek nad rámec toho, ak je to reálne uskutočniteľné, sa platí navyše. Kúpa montovaného domu na kľúč prakticky znamená, že získate hotový dom, do ktorého sa môžete ihneď po dokončení nasťahovať.   

  Na druhej strane, ak chcete unikátny montovaný dom, tak je lepšie nekupovať hotový dom, ale uzavrieť kúpnu zmluvu na kľúč s projektovou kanceláriou alebo stavebnou firmou, a tak získať dom, aký si želáte, vystavaný a zariadený podľa vašich požiadaviek. Samozrejme, je to drahší variant, ale dáva vám viac možností a slobodu výberu.

  4.2. Murované domy na kľúč

  Ak patríte k zástancom klasických stavebných postupov, ktorí považujú murované stavby za lepšie a spoľahlivejšie, tak je tento spôsob výstavby dobu určite to pravé riešenie. Aj v tomto prípade si musíte vybrať firmu, s ktorou sa dohodnete na stavbe domu na kľúč. Pred vami sú znova dve možnosti: typový alebo originálny projekt, výstavba celého rodinného domu naraz alebo v niekoľkých krokoch (fázach). V prvom prípade to v praxi znamená, že tá istá firma bude mať na starosti všetko, čo zahŕňa kompletnú výstavbu a zariadenie domu, od oplotenia staveniska až po nasťahovanie zákazníka, ako aj popredajný servis a záruky. V druhom prípade si výstavbu domu budete riadiť sami, pričom pre každú fázu uzatvoríte zmluvu o výstavbe domu na kľúč s iným zhotoviteľom. Kompletná realizácia prác v jednotlivých fázach, obstaranie materiálu, vybavenia, prístrojov a všetkého ostatného, ​​čo je potrebné pre tú-ktorú fázu, bude ich zodpovednosťou rovnako ako aj rešpektovanie lehôt, záruky a riziká.

  5. Trendy, štýly

  Pokiaľ ide o trendy a štýl, pre ktorý sa rozhodnete, je to určite vaša vlastná voľba. Môžete uprednostniť tradičné materiály a klasický štýl... Ak ste zástancom nových technológií v každom ohľade, výstavba vášho domu sa bude niesť v takomto duchu. Ak máte dostatočné finančné prostriedky, tie vám umožnia bezproblémovú realizáciu naplánovaného.

  Pri výstavbe domu treba vždy prihliadať na niekoľko praktických faktov. Každý terén vhodný na výstavbu má svoje obmedzenia z hľadiska skutočnej realizácie toho, čo si stavebník predstavoval. Ak je váš pozemok na skalnatom alebo strmom teréne, zabezpečenie prístupu a vybudovanie základov si bude vyžadovať určité technické a technologické práce na jeho zabezpečenie a správnu realizáciu. Stavba domu na sypkom a rovinatom pozemku si bude vyžadovať iný prístup. Samotná výstavba domu môže byť podmienená úplne inými kritériami – napríklad ploché strechy sa neodporúčajú v horských oblastiach kvôli dlhším a chladnejším zimám s väčším množstvom snehových zrážok.

  6. Praktické poznámky

  Stavba domu na kľúč je podľa všetkých ukazovateľov najvýhodnejším riešením, pretože je najpraktickejšia a najrýchlejšia. Zmluva o výstavbe, ktorú uzatvárate so zhotoviteľom stavby, vopred definuje všetky podmienky výstavby, materiály, prvky a spôsoby výstavby, požadovanú úroveň a kvalitu, lehoty, zodpovednosť, riziká, ako aj popredajné služby z hľadiska platnosti záruk na vykonané stavebné a remeselnícke práce. Z takejto zmluvy vyplýva, že vašou povinnosťou je za realizovaný projekt zaplatiť a nasťahovať sa len s osobnými vecami.

  Ak kupujete hotový montovaný dom ako unikátny produkt, mali by ste si skontrolovať podmienky zmluvy, ktoré ponúka dodávateľ. Či kupujete len samotnú budovu, alebo je v cene zarátané aj vyhotovenie základov, infraštruktúry a sprievodných prvkov a vybavenia, ako aj následné zariadenie domu. Ak tomu tak nie je, je na vás, aby ste zabezpečili realizáciu celej prvej fázy výstavby, ktorá zahŕňa všetky zemné práce, zakladanie a rozvody inštalácií na základovú dosku, od ktorej sa vlastne stavba začína, ako aj celú štvrtú alebo piatu fázu, ktorá zahŕňa dokončovacie interiérové ​​a exteriérové ​​práce. Zároveň treba myslieť aj na to, že prvky montovaných domov sa vyrábajú vo výrobnom závode a privezú sa nákladným autom na stavbu, kde sa zmontujú. Otázkou je, ako dlho budete čakať, kým vaša objednávka príde na rad – môže to byť niekoľko týždňov alebo mesiacov.

  Akýkoľvek iný spôsob realizácie stavby by si od vás vyžadoval veľké nasadenie, neustálu prítomnosť na stavbe, dohľad nad termínmi a nákladmi a kontrolu realizovaných prác. Zároveň to znamená, že musíte disponovať potrebnými vedomosťami, zručnosťami, skúsenosťami a predovšetkým mať čas všetko priebežne sledovať.

  Dom sa väčšinou stavia raz v živote práve preto, že ide o veľké sústo a náročnú úlohu. Keď už do výstavby domu investujete toľko peňazí, potom je normálne očakávať, že dom bude kvalitne vystavaný, vhodný na bývanie, s dlhou životnosťou. Ak nie ste stavbár alebo profesionál v nejakom príbuznom odbore, len ťažko zladíte všetky povinnosti pracovného a súkromného života počas výstavby domu. Na druhej strane štatistiky hovoria, že by ste sami cca 5 % z hodnoty investície, no prišli by ste o približne 500 pracovných hodín a ktovie koľko nervov. Odporúčame vám preto rozhodnúť sa pre odbornú pomoc až do skončenia projektu a do nového domova vstúpiť „len“ s kľúčmi v ruke.

  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Domy na kľúč?

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  Chcem ponuku od poskytovateľov
  Posledné zverejnené dopyty

  Projekt domu z rozpočtom a výstavba na kľúč

  Potrebujem postavit “na zelenej luke” dom s podlahovou plochou 120 m2, z toho 80 m2 prizemie, 40 poschodie.
  Zatial som nekomunikoval ani s architektom, ani s projektantom, mam v podstate len vymyslene velkosti a usporiadanie jednotlivych miestnosti na prizemi a konkretny nacrt usporiadania poschodia. Spodok musi mat podlahovu plochu 80 presne a vrch 40 max, kvoli tomu, ze chcem stavbu financovat zo Statneho fondu pre podporu byvania a ich podmienka je, aby podlahova plocha bola do 120 m2. Zaroven poschodie potrebujem spominanej velkosti. V mieste, kde chcem stavat je pritom podmienka, ze poschodie musi byt max 50 percent prizemia. Budem potrebovat velmi presnu dokumentaciu, kde bude polozka po polozke rozpisany snad kazdy centimeter materialu a prace.. kvoli tomu, ze vyslovene potrebujem ziskat danu pozicku a oni zas potrebuju mat k dispozicii velmi presne rozpisy tychto poloziek. 135000 € do 225000 €

  ........

  Dvojpodlažná murovaná chata na kľúč

  Potrebujeme postaviť dvojpodlažnú murovanú chatu, stavba na klúč. Rozmery 8 x 11 m. Projektovú dokumentáciu máme hotovú. 81000 € do 135000 €

  ........

  Stavba murovaného domu

  Potrebujeme firmu pre stavbu murovaného domu. Rozmery sú v prílohe. V návrhu je zatiaľ zrub, lebo to sme plánovali pôvodne. Máme ale záujem o murovaný dom. Momentálne nám architekta zhotovuje návrh na murovaný dom. 180000 € do 300000 €

  ........

  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Cena, Montovany dom 4+kk s projektom, 110 m2
  Domy na kľúč, Stožok

  99000 € do 165000 €

  Cena, Postaviť RD , 180 m2
  Domy na kľúč, Bratislava

  162000 € do 270000 €

  Cena, Postaviť dom na kľúč, 195 m2
  Domy na kľúč, Baškovce

  175500 € do 292500 €

  Cena, Vystavba rodinného domu na klúč, 150 m2
  Domy na kľúč, Staré

  135000 € do 225000 €

  Cena, Murovaný bungalov na kľúč vrátane sanity a podláh, 190 m2
  Domy na kľúč, Beňuš

  171000 € do 285000 €

  Cena, Hrubá stavba, dom na kľúč, 92 m2
  Domy na kľúč, Bernolákovo

  90000 € do 150000 €

  Cena, Bungalow na kľúč, 140 m2
  Domy na kľúč, Malacky

  126000 € do 210000 €

  Cena, Planujeme stavbu domu, bungalow, 140 m2
  Domy na kľúč, Malacky

  72000 € do 120000 €

  Cena, Cenová ponuka na hrubú stavbu dom na kľúč, cca 168 m2
  Domy na kľúč, Imeľ

  135000 € do 225000 €

  Cena, Dokoncenie rodinneho domu, ktory je momentalne v stadiu hruba stavba, 160 m2
  Domy na kľúč, Súľov-Hradná

  54000 € do 90000 €

  Cena, Nacenenie výstavby holodm/dom na kľúč, po popise
  Domy na kľúč, Trenčianska Turná

  225000 € do 375000 €

  Cena, RD holodom / na kľúč, ÚP cca 160 m2
  Domy na kľúč, Ivanka pri Dunaji

  144000 € do 240000 €

  Cena, Stavba rodinného domu 7x13 s podkrovim, 7x13 m
  Domy na kľúč, Záhorie

  108000 € do 180000 €

  Cena, Dom na kľúč, 125m2
  Domy na kľúč, Vyšný Žipov

  90000 € do 150000 €

  Cena, Dom na kľúč - 3 izby kuchina z obyvackou kupeka, Po popise
  Domy na kľúč, Selice

  63000 € do 105000 €

  Cena, Rodinný dom na kľúč v obci raslavice, Dom 133 m2 garaz 27 m2
  Domy na kľúč, Raslavice

  144000 € do 240000 €

  Cena, Murovany bungalov v tvare L, sedlova strecha, vymera vratane garaze, Cca 140 m2
  Domy na kľúč, Jovsa

  108000 € do 180000 €

  Cena, Domy na kľúč, 250m2
  Domy na kľúč, Predmier

  229500 € do 382500 €

  Cena, Dom na kľuč - Zaklady zakladova deska, Šírka je 10 metre dĺžka 15metre
  Domy na kľúč, Holumnica

  60750 € do 101250 €

  Cena, Tehlový dom na kľúč postavený v kopci (27 km od Štúrova, v Maďarsku), cca 70 m2
  Domy na kľúč, Štúrovo

  72000 € do 120000 €

  Cena, Holodom 2NP sedlová strecha, zastavaná plocha 97m2, Po popisu
  Domy na kľúč, Banská Bystrica

  90000 € do 150000 €

  Cena, Novostavba rodinného domu na kľúč, 240 m2
  Domy na kľúč, Ružomberok

  216000 € do 360000 €

  Cena, Dokončenie stavby holodomu, moznost dohody v realizacii prac, 200 m2
  Domy na kľúč, Komjatice

  180000 € do 300000 €

  Cena, Domy na kľúč, 170 m2
  Domy na kľúč, Ružomberok

  153000 € do 255000 €

  Cena, Výstavba 4 izbového rodinného domu na mikropilotách, 150 m2
  Domy na kľúč, Zvolen

  108000 € do 180000 €

  Cena, Výstavbu domu na kľúč podľa vlastného projektu , Zastavaná plocha 118m2
  Domy na kľúč, Veľký Slavkov

  108000 € do 180000 €

  Cena, Rodinny dom na kľúč, 200m2
  Domy na kľúč, Nová Dubnica

  180000 € do 300000 €

  Cena, Rekonštrukcia starého prízemného domu + prístavba bungalov, 343 m2
  Domy na kľúč, Chtelnica

  360000 € do 600000 €

  Cena, Bungalov,
  Domy na kľúč, Dvory nad Žitavou

  72000 € do 120000 €

  Cena, Dvoj podlazny rod. dom vo svahu na kľúč, Rozmer 12,300x7,800 cm
  Domy na kľúč, Lietavská Lúčka

  90000 € do 150000 €

  Cena, Rodinný dom na kľúč bungalov, Po popisu
  Domy na kľúč, Lednické Rovne

  108000 € do 180000 €

  Cena, Pozemky na predaj , Po popise
  Domy na kľúč, Stupava

  900 € do 1500 €

  Cena, Vystavba RD, 360 m2
  Domy na kľúč, Visolaje

  324000 € do 540000 €

  Cena, Jednopodlažný rekreačný dom na kľúč - holodom, 160 m2
  Domy na kľúč, Kalinovo

  144000 € do 240000 €

  Cena, Dom na kľúč, murovaný, ČOV, podlahové kúrenie, 86,25m2, obytná plocha 63,74m2
  Domy na kľúč, Vyhne

  86850 € do 144750 €

  Cena, Moderny rodiny dom na kluc, 188,8 m2
  Domy na kľúč, Opatovce nad Nitrou

  180000 € do 300000 €  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Domy na kľúč cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  1534+ spoločnosťami pre Domy na kľúč
  Bezplatná služba
  Bez provízií
  Získaj ponuku
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené