DOMY NA KĽÚČ cena

Koľko stojí novostavba na kľúč? Cena stavby domu na kľúč sa pohybuje v rozmedzí od 850 do 1250 EUR/m2 za murované domy. Montované domy sú o 10 až 15 % drahšie. Takže priemerná cena montovaného domu, sa pohybuje medzi 1850 až 2100 EUR/m2. Ak budete stavať svojpomocne, finančne ušetríte 5 % z investície, ale bude vás to stáť kopu nervov a asi 500 hodín vášho času. Z tohto dôvodu vám odporúčame, aby ste celú stavbu domu až po nasťahovanie, zverili odborníkom. Presná cena závisí od typu a veľkosti vášho domu, predprípravy terénu a základov, pripojenia k verejným sieťam atď.

Komu zveriť stavbu domu na kľúč? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným zhotoviteľom stavieb na kľúč vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

NÁKLADY NA VÝSTAVBU DOMU NA KĽÚČ


Cena za výstavbu bytového domu do 5. fázy výstavby. Náklady na výstavbu domu na kľúč so stredne kvalitnými materiálmi.

800.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
1400.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za dodávatelia stavby na kľúč

OSTATNÉ CENY ZA DOMY NA KĽÚČ

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Cena za výstavbu montovaného domu na kľúč

Cena za výstavbu montovaného domu do 5. fázy výstavby. Cena za výstavbu montovaného domu na kľúč so stredne kvalitnými materiálmi.€/m2

m2
dopyt

Dokumentácia

Náklady za projekt pre získanie stavebného povolenia, spolu s projektom pre realizáciu a s platným stavebným povolením.€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kpl

kpl
dopyt

Kvalitná konštrukcia

Cena za výstavbu klasického rodinného domu na kľúč od 100 m2 do 200 m2 čistej podlahovej plochy v nenáročnom teréne.€/m2

m2€/m2

m2€/m2

m2€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

MUROVANÉ A MONTOVANÉ DOMY NA KĽÚČ – VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

1. Uvažujete o stavbe domu na kľúč?

V posledných rokoch sa v dôsledku pandémie koronavírusu ukazuje, aké vzácne je mať vlastnú nehnuteľnosť alebo rodinnú chatu. Tí, ktorí mali vlastný dom a záhradu, neboli v úplnej izolácii ako obyvatelia v husto obývaných mestských štvrtiach. Práve naopak, mohli byť vonku a socializovať sa, čo sú v modernej dobe často zanedbávané a marginalizované hodnoty. Všetci tí, ktorí donedávna ani len nepomysleli na bývanie mimo mesta, sa ponáhľali kupovať či prenajímať nehnuteľnosti na predmestiach a dedinách. Vznikol tak „nový“ trh. O tomto  trende svedčia údaje o obratoch nehnuteľností aj v oblastiach, ktoré boli v minulých desaťročiach považované za dávno zabudnuté.

Teraz, v čase ozbrojeného konfliktu na Ukrajine a všetkých turbulencií na akciových trhoch (burzách), dopyt v stavebníctve neutícha. Ľudia, ktorí majú neobývané domy, sa ich snažia zrekonštruovať a urobiť obývateľnými, usadiť sa v nich natrvalo. Tí, ktorí si kúpili pozemky, začínajú s ich úpravou a výstavbou.

Murované alebo montované domy na kľúč
Murované alebo montované domy na kľúč

 

Pokiaľ ide o samotnú stavbu domu, je to komplexná práca alebo skôr proces, ktorý pozostáva z plánovania, projektovania, získavania povolení, realizácie stavby a zariaďovania. Ak sú na to finančné a reálne možnosti, všetky tieto práce je najlepšie nechať na odborníkov a profesionálov. Zdá sa, že výstavba domu na kľúč je najlepším a cenovo najvýhodnejším riešením. Pokúsime sa vysvetliť, prečo je to tak.

2. Stavba domu na kľúč – ako nájsť zhotoviteľa?

Stále sa nájdu takí, ktorí si myslia, že dom sa dá postaviť svojpomocne, za krátky čas. Že je možné zhromaždiť partiu entuziastov, priateľov a príbuzných a o nejaký ten mesiac dokončiť výstavbu domu, dať dom pod strechu. To môže byť pravda, skôr je to však výnimka ako pravidlo. Stavba vlastného domu je veľmi zložitý a náročný proces, ktorý si vyžaduje veľa vedomostí, trpezlivosti, úsilia, času, peňazí a obetavosti. Každá budova sa stavia s myšlienkou, že vydrží niekoľko desaťročí, alebo až sto rokov – prečo nie? – ale ak jej výstavba nebude starostlivo do detailov naplánovaná a realizovaná podľa prísnych pravidiel, nebude to možné.

Naším najúprimnejším odporúčaním je, aby ste sa rozhodli pre možnosť výstavby domu na kľúč, bez ohľadu na to či chcete murovaný alebo montovaný dom. Vzhľadom na to, koľko zhotoviteľov stavieb je na trhu, nebude vôbec ľahké vybrať si správneho, pokiaľ nie ste odborník a nemáte spoľahlivé informácie. Preto vám odporúčame obrátiť sa na nás, keďže spolupracujeme len s overenými a spoľahlivými firmami a remeselníkmi, ktorých referencie, ale aj komentáre zákazníkov, si môžete pozrieť na našej webovej stránke. Vyplňte online formulár s najzákladnejšími informáciami o projekte a čoskoro dostanete ponuky od zainteresovaných zhotoviteľov so všetkými podrobnosťami.

3. Aké typy výstavby domu na kľúč existujú?

Pokiaľ ide o výstavbu domu, existujú dve možnosti: murované alebo montované domy. Obe sa dajú realizovať dvoma spôsobmi. Celý projekt od vypracovania plánov až po nasťahovanie môže byť obsiahnutý jednou zmluvou – stavba domu na kľúč, čo prakticky znamená, že všetky úkony súvisiace s realizáciou projektu má na starosti firma, s ktorou zmluvu uzatvárate: projektovanie, zabezpečenie všetkých povolení, rozhodnutí a súhlasov, ktoré vyžaduje zákon, všetky fázy výstavby, vrátane terénnych úprav a vášho nasťahovania. Druhý spôsob je zložitejší, ale tiež sa ponúka – práce prebiehajú v jednotlivých fázach výstavby a každú fázu vykonáva iný zhotoviteľ, s ktorým uzatvoríte zmluvu len na tú-ktorú časť diela, a realizáciu budete sledovať a kontrolovať sami alebo prostredníctvom nezávislého odborného stavebného dozoru.

Pokiaľ ide o lehoty realizácie, z praxe je známe, že stavba murovaného domu môže trvať približne rok, na montážny dom je potrebné zhruba pol roka. Ak uvažujete o montovanom dome a narazíte na inzeráty, ktoré hovoria o lehotách 45, 60 alebo 90 dní, treba myslieť na to, že ide len o samotnú montáž konštrukcie na tvári miesta. Prípravné zemné práce a záverečné remeselnícke práce, ktoré pripravujú dom na obývanie a užívanie, nie je možné v tejto lehote ukončiť. Na druhej strane všetky lehoty súvisia s veľkosťou stavby, náročnosťou jej výstavby a požiadavkami terénu, s reálnymi podmienkami pri samotnej výstavbe, tiež s poveternostnými podmienkami. Uvedieme len jeden príklad: podľa pravidiel musia betónové základy schnúť 21 až 28 dní. Na druhej strane je jasné, že dom s rozlohou 100 m2 alebo s rozlohou 300 m2 nemožno dokončiť za rovnaký čas.

4. Stavba domu na kľúč

Ak sú rozhodujúcim faktorom peniaze, tak ten je určite v prospech tohto riešenia. Stavba domu na kľúč znamená uzavretie vopred definovanej zmluvy, v ktorej sú rozpracované všetky detaily a náklady presne určené. Nemôže sa stať, že počas stavby domu na kľúč sa niečo skomplikuje a predraží a budete vyzvaní neskôr to zaplatiť. Ako zvyčajne uvádzajú zhotovitelia domov na kľúč vo svojich inzerátoch, všetko je vypočítané presne na cent a je rešpektované.

Ak sa na to pozriete z aspektu realizácie prác, aj tu existujú významné výhody. Ak si najmete stavebnú firmu, ktorá ponúka kompletné služby – od plánovania až po nasťahovanie – potom všetka zodpovednosť za vykonanú prácu, riziká, dodržiavanie lehôt a záruk stanovených zmluvou leží na nej. Ak máte možnosť, môžete si najať aj nezávislý stavebný dozor, ktorý bude celý proces sledovať a kontrolovať vo váš prospech. Existujú dokonca aj firmy, ktoré ponúkajú priamy online monitoring prác – po podpísaní zmluvy a začatí stavby domu, otvoria na svojej webovej stránke špeciálnu stránku, kde môžete 24/7 sledovať priebeh prác v reálnom čase.

Ak sa na základe vlastnej kalkulácie rozhodnete stavať dom vo fázach a pre každú fázu si prenajímať iných zhotoviteľov, odporúčame, aby aj to bola stavba domu na kľúč. Napríklad, firma, s ktorou uzatvárate zmluvu na zemné práce, teda kopanie stavebnej jamy, vyhotovenie základov a podzemnej infraštruktúry, bude zodpovedná za všetky tieto práce, zabezpečí materiál, vybavenie a pracovníkov sama a osobne nebudete musieť vyjednávať každú položku jednotlivo. To isté platí pre každú ďalšiu fázu výstavby.

4.1. Montované domy na kľúč

Ak sa rozhodnete pre montovaný dom, budete musieť urobiť ešte niekoľko dôležitých rozhodnutí. Prvé sa týka druhu a typu projektu. Spoločnosti zaoberajúce sa výrobou a dodávkou montovaných domov na kľúč, vo všeobecnosti ponúkajú viacero druhov a typov stavieb. Ide o hotové typové projekty rozdelené do kategórií a typy vo vzťahu k materiálom, rozlohe, podlažiam a doplnkovému vybaveniu. Je len na vás, či si vyberiete drevenú, betónovú alebo kovovú konštrukciu alebo konštrukciu z najnovších kompozitných materiálov. Rozlohu a počet podlaží si určite vyberiete podľa svojich potrieb. Dodatočné vybavenie môže zahŕňať inteligentný  riadiaci systém, alarmy a videodohľad, ako aj vykurovacie a chladiace systémy. Nakoniec je tu garáž alebo kryté parkovacie miesta. Nevýhodou tohto typu projektov je, že sú preddefinované a kupujete ich také, aké sú. Konštrukčne sa na nich nedá nič meniť. Môžete požiadať o iné farby, prípadne iné okná a dvere alebo podobné drobné zmeny, ale vo všeobecnosti všetko zostáva v medziach vopred stanoveného plánu a nákresu. Čokoľvek nad rámec toho, ak je to reálne uskutočniteľné, sa platí navyše. Kúpa montovaného domu na kľúč prakticky znamená, že získate hotový dom, do ktorého sa môžete ihneď po dokončení nasťahovať.   

Na druhej strane, ak chcete unikátny montovaný dom, tak je lepšie nekupovať hotový dom, ale uzavrieť kúpnu zmluvu na kľúč s projektovou kanceláriou alebo stavebnou firmou, a tak získať dom, aký si želáte, vystavaný a zariadený podľa vašich požiadaviek. Samozrejme, je to drahší variant, ale dáva vám viac možností a slobodu výberu.

4.2. Murované domy na kľúč

Ak patríte k zástancom klasických stavebných postupov, ktorí považujú murované stavby za lepšie a spoľahlivejšie, tak je tento spôsob výstavby dobu určite to pravé riešenie. Aj v tomto prípade si musíte vybrať firmu, s ktorou sa dohodnete na stavbe domu na kľúč. Pred vami sú znova dve možnosti: typový alebo originálny projekt, výstavba celého rodinného domu naraz alebo v niekoľkých krokoch (fázach). V prvom prípade to v praxi znamená, že tá istá firma bude mať na starosti všetko, čo zahŕňa kompletnú výstavbu a zariadenie domu, od oplotenia staveniska až po nasťahovanie zákazníka, ako aj popredajný servis a záruky. V druhom prípade si výstavbu domu budete riadiť sami, pričom pre každú fázu uzatvoríte zmluvu o výstavbe domu na kľúč s iným zhotoviteľom. Kompletná realizácia prác v jednotlivých fázach, obstaranie materiálu, vybavenia, prístrojov a všetkého ostatného, ​​čo je potrebné pre tú-ktorú fázu, bude ich zodpovednosťou rovnako ako aj rešpektovanie lehôt, záruky a riziká.

5. Trendy, štýly

Pokiaľ ide o trendy a štýl, pre ktorý sa rozhodnete, je to určite vaša vlastná voľba. Môžete uprednostniť tradičné materiály a klasický štýl... Ak ste zástancom nových technológií v každom ohľade, výstavba vášho domu sa bude niesť v takomto duchu. Ak máte dostatočné finančné prostriedky, tie vám umožnia bezproblémovú realizáciu naplánovaného.

Pri výstavbe domu treba vždy prihliadať na niekoľko praktických faktov. Každý terén vhodný na výstavbu má svoje obmedzenia z hľadiska skutočnej realizácie toho, čo si stavebník predstavoval. Ak je váš pozemok na skalnatom alebo strmom teréne, zabezpečenie prístupu a vybudovanie základov si bude vyžadovať určité technické a technologické práce na jeho zabezpečenie a správnu realizáciu. Stavba domu na sypkom a rovinatom pozemku si bude vyžadovať iný prístup. Samotná výstavba domu môže byť podmienená úplne inými kritériami – napríklad ploché strechy sa neodporúčajú v horských oblastiach kvôli dlhším a chladnejším zimám s väčším množstvom snehových zrážok.

6. Praktické poznámky

Stavba domu na kľúč je podľa všetkých ukazovateľov najvýhodnejším riešením, pretože je najpraktickejšia a najrýchlejšia. Zmluva o výstavbe, ktorú uzatvárate so zhotoviteľom stavby, vopred definuje všetky podmienky výstavby, materiály, prvky a spôsoby výstavby, požadovanú úroveň a kvalitu, lehoty, zodpovednosť, riziká, ako aj popredajné služby z hľadiska platnosti záruk na vykonané stavebné a remeselnícke práce. Z takejto zmluvy vyplýva, že vašou povinnosťou je za realizovaný projekt zaplatiť a nasťahovať sa len s osobnými vecami.

Ak kupujete hotový montovaný dom ako unikátny produkt, mali by ste si skontrolovať podmienky zmluvy, ktoré ponúka dodávateľ. Či kupujete len samotnú budovu, alebo je v cene zarátané aj vyhotovenie základov, infraštruktúry a sprievodných prvkov a vybavenia, ako aj následné zariadenie domu. Ak tomu tak nie je, je na vás, aby ste zabezpečili realizáciu celej prvej fázy výstavby, ktorá zahŕňa všetky zemné práce, zakladanie a rozvody inštalácií na základovú dosku, od ktorej sa vlastne stavba začína, ako aj celú štvrtú alebo piatu fázu, ktorá zahŕňa dokončovacie interiérové ​​a exteriérové ​​práce. Zároveň treba myslieť aj na to, že prvky montovaných domov sa vyrábajú vo výrobnom závode a privezú sa nákladným autom na stavbu, kde sa zmontujú. Otázkou je, ako dlho budete čakať, kým vaša objednávka príde na rad – môže to byť niekoľko týždňov alebo mesiacov.

Akýkoľvek iný spôsob realizácie stavby by si od vás vyžadoval veľké nasadenie, neustálu prítomnosť na stavbe, dohľad nad termínmi a nákladmi a kontrolu realizovaných prác. Zároveň to znamená, že musíte disponovať potrebnými vedomosťami, zručnosťami, skúsenosťami a predovšetkým mať čas všetko priebežne sledovať.

Dom sa väčšinou stavia raz v živote práve preto, že ide o veľké sústo a náročnú úlohu. Keď už do výstavby domu investujete toľko peňazí, potom je normálne očakávať, že dom bude kvalitne vystavaný, vhodný na bývanie, s dlhou životnosťou. Ak nie ste stavbár alebo profesionál v nejakom príbuznom odbore, len ťažko zladíte všetky povinnosti pracovného a súkromného života počas výstavby domu. Na druhej strane štatistiky hovoria, že by ste sami cca 5 % z hodnoty investície, no prišli by ste o približne 500 pracovných hodín a ktovie koľko nervov. Odporúčame vám preto rozhodnúť sa pre odbornú pomoc až do skončenia projektu a do nového domova vstúpiť „len“ s kľúčmi v ruke.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMRD NA KĽÚČ 120M2

Dobry deň.

cestou stavebného portalu Daibau oslovujem majstrov ktorí by maly zaujem o spracovanie ponuky a nasledne aj realizaciu zakazky.

Cenovú ponuku na výstavbu rodinného domu typu bungalov na kľúč od spoločnosti euroline zasielam link tu - https://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Vila-2255. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
108000 € do 180000 €


........

ARCHITEKTONICKÁ ŠTUDIA DOMU

Dobry deň.

cestou stavebného portalu Daibau oslovujem majstrov ktorí by maly zaujem o spracovanie ponuky a nasledne aj realizaciu zakazky.

Chcel by som vás poprosiť o cenovú indikáciu projektu (od architektonickej štúdie, až po projekt pre stavebné povolenie, stavbárov), prípadne hrubý odhad ceny domu.

S manželkou sme kúpili pozemok vo Zvolene, konkrétne sa jedná o parcely 4580/267,4580/268, 4580/253, 4580/254 v projekte https://terasysarvaska.sk/. Celková výmera pozemku je 1073 m2.

Požiadavky na dom:
- dvojgaráž,
- obývačka spojená s kuchyňou,
- špajza,
- rodičovská spálňa má vlastný šatník, wc a kúpeľňu,
- dve detské izby,
- pracovňa,
- hosťovská izba,
- samostatné wc,
- kúpeľňa,
- technická miestnosť,
- spojené WC so sprchou s vchodom z terasy,
- bazén.

Keďže sa jedná o dom v dolnom rade, mohol by mať tvar ako na obrázku . Kde hore by bola dvojgaráž, pracovňa, prípadne hosťovská izba. Ostatné miestnosti by boli dole. V regulácii je to príklad 1.

Dom by mal byť postavený podľa možností v čo najlepšom ekologickom štandardne. Z dlhodobého hľadiska očakávam rast energií. Na dom by som chcel inštalovať solárne panely na výrobu elektrickej energie a v technickej miestnosti by som chcel mať batériové úložisko. Určite aj rekuperáciu a iné elektronické riešenie na šetrenie energie. Na pozemku je dotiahnutá: voda, kanalizácia, elektrická energia, plyn a optika.

V prílohe posielam UPI pozemku a reguláciu výstavby na pozemku. Viem, že uvedený výškový limit v regulácii "+1800" je možné mať aj "+3300". Mesto Zvolen to v tichosti toleruje.

Rozpočet na dom, aktuálne stanovený nemám, keďže absolútne netuším, čo to môže stáť. Ale hrubá predstava o cene je niekde okolo 300 až 350 tisíc Eur. Je tento rozpočet dostatočný vzhľadom na veľkosť domu? Je v dnešnej dobe možné postaviť dom a technológie pridávať dodatočne - slnečné kolektory, batérie, rekuperáciu, ..... alebo je nutné to mať pri kolaudácii domu?

Čo sa týka exteriéru domu, tak by mal byť taký čo "najobyčajnejší". Ničím neurazí, ničím nenadchne. Nemáme s manželkou potrebu predvádzať sa. Ušetrené peniaze by sme investovali radsej do technológií, prípadne vnútrajšku domu.

Stačia vám prosím takéto informácie na úvod?

V prípade otázok som k dispozícii aj na +421 903 780 074.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 315000 € do 525000 €


........

BUNGALOW S TERASOU, 6 IZIEB VRÁTANE OBÝVACEJ, UŽIT. PLOCHA 140-150M2

Dobry deň.

potrebujem
1. Väčší dom: Ku príkladu link nižšie, izby môžu byť priestorovo menšie (starostlivosť o siroty a preto je potrebný väčší počet izieb), finálna cena domu na kľúč vrátane tep. čerpadla, radiátormi a základ. doskou do 170-tis. €: https://familyhouse.sk/dom/projekt-domu-tiffany-2/podorys#

2. Dva menšie domy na spoločnom pozemku: veľkosť jednoizbového bytu, finálna cena domu na kľúč vrátane tep. čerpadla, podlahového kúrenia a základ. doskou do 60-tisíc € za jeden dom. Link ku príkladu: https://www.modernedomy.sk/katalog/maly-dom-weekend/

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
135000 € do 225000 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, STAVBA RODINNÉHO DOMU NA ÚZKY POZEMOK, 200 M2
Domy na kľúč, Bohunice

180000 € do 300000 €

CENA, POSTAVIŤ 1 NP, 2 NP, STRECHU DEBNENIE A POKLÁDKA KRYTINY. , PO POPISU
Domy na kľúč, Stanča

45000 € do 75000 €

CENA, ZAKLADOVA DOSKA + DOM NA KĽÚČ, 80-90M2
Domy na kľúč, Lučenec

81000 € do 135000 €

CENA, PONUKA NA VYSTAVBU DOMU, PO POPISU
Domy na kľúč, Jablonov nad Turňou

72000 € do 120000 €

CENA, STAVBU DOMU NA KLUC MAM POZEMOK,PROJEKT AJ STAVEBNÉ POVOLENIE, 120M2
Domy na kľúč, Dobrohošť

108000 € do 180000 €

CENA, VYSTAVBA RODINNEHO DOMU, PO POPISU
Domy na kľúč, Košice

135000 € do 225000 €

CENA, NOVY DOM , 350 M2
Domy na kľúč, Zázrivá

315000 € do 525000 €

CENA, STABA ZÁHRADNEJ CHATKY, 7 X 3,5 PLATNA S IZOLÁCIOU,DVE POSCHODIA, STRECHA.IBA HRUBÁ STAVBA. PLATNA, MÚRY, STRECHA
Domy na kľúč, Prievidza

21600 € do 36000 €

CENA, STAVBA DOMU NA KĽÚČ, ZASTAVANA PLOCHA CCA 300M2
Domy na kľúč, Šelpice

270000 € do 450000 €

CENA, HRUBA STAVBA RD ZILINA, PO POPISU
Domy na kľúč, Žilina

22500 € do 37500 €

CENA, STAVBA 2 PODLAZNEHO RD, PO POPISU
Domy na kľúč, Šenkvice

180000 € do 300000 €

CENA, DOM NA KLUČ , 185M2
Domy na kľúč, Námestovo

162000 € do 270000 €

CENA, STAVBA DOMU, CCA 160M2
Domy na kľúč, Jasenov

144000 € do 240000 €

CENA, DOM 70M2 3IZB.+ ZÁKLADOVÁ PLATŇA, PO POPISU
Domy na kľúč, Ružomberok

63000 € do 105000 €

CENA, KOMPLET STAVBA DVOJDOMU, 200M2
Domy na kľúč, Zázrivá

180000 € do 300000 €

CENA, DOM NA KĽÚČ, OBYTNEJ PLOCHY OKOLO 90M2
Domy na kľúč, Pravotice

81000 € do 135000 €

CENA, STAVBA DOMU, 250M2
Domy na kľúč, Levice

180000 € do 300000 €

CENA, HRUBÁ STAVBA, CCA 270M2
Domy na kľúč, Považská Bystrica

108000 € do 180000 €

CENA, NOVOSTAVBA,PLATNA, MURY, VENIEC/STROP, ROVNA STRECHA, 300M2
Domy na kľúč, Trebišov

180000 € do 300000 €

CENA, RODINNÝ DOM, 1
Domy na kľúč, Pukanec

135000 € do 225000 €

CENA, 3 IZBOVÝ BUNGALOV, PO POPISU
Domy na kľúč, Zavar

90000 € do 150000 €

CENA, STAVBA DOMU, 485M2
Domy na kľúč, Bratislava

436500 € do 727500 €

CENA, HRUBA STAVBA, 160M2
Domy na kľúč, Stará Bystrica

67500 € do 112500 €

CENA, VYSTAVBA RODINNEHO DOMU., 180M2
Domy na kľúč, Malé Dvorníky

162000 € do 270000 €

CENA, VÝSTAVBA RODINNÉHO DOMU, 250M2
Domy na kľúč, Trebišov

225000 € do 375000 €

CENA, DOM OD ZÁKLADOVEJ DOSKY NA KOMPLET, 105M2
Domy na kľúč, Opatovce nad Nitrou

94500 € do 157500 €

CENA, POSTAVIŤ DOM, 193M2
Domy na kľúč, Trenčianske Jastrabie

173700 € do 289500 €

CENA, GENERÁLNEHO DODÁVATEĽA STAVBY, PO POPISU
Domy na kľúč, Hronsek

135000 € do 225000 €

CENA, STAVBA DVOJDOM 220M2, DO STAVU HOLODOM , PO POPISU
Domy na kľúč, Láb

198000 € do 330000 €

CENA, STAVBA RODINNEHO DOMU, PO POPISU
Domy na kľúč, Levoča

126000 € do 210000 €

CENA, HRUBÁ STAVBA RD, 177 M2
Domy na kľúč, Trakovice

63000 € do 105000 €

CENA, HRUBÚ STAVBU/HOLODOM V RAKÚSKU BLÍZKO BA, 300M2
Domy na kľúč, Bratislava

126000 € do 210000 €

CENA, VÝSTAVBA RODINNÉHO DOMU, 160M2 S PODKORVÍM
Domy na kľúč, Závažná Poruba

144000 € do 240000 €

CENA, DOM NA KLUC, 150M
Domy na kľúč, Veľký Šariš

135000 € do 225000 €

CENA, STAVBA DOMU - HOLODOM, 220M2
Domy na kľúč, Hronsek

180000 € do 300000 €

CENA, MUROVANY BUNGALOV , PO POPISU
Domy na kľúč, Snina

69300 € do 115500 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

DOMY NA KĽÚČ CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

1031+ SPOLOČNOSŤAMI PRE DOMY NA KĽÚČ
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI DOMY NA KĽÚČ?

 • Domy na kľúč Bánovce nad Bebravou
 • Domy na kľúč Banská Bystrica
 • Domy na kľúč Bardejov
 • Domy na kľúč Bratislava
 • Domy na kľúč Brezno
 • Domy na kľúč Bytča
 • Domy na kľúč Čadca
 • Domy na kľúč Detva
 • Domy na kľúč Dolný Kubín
 • Domy na kľúč Dunajská Streda
 • Domy na kľúč Galanta
 • Domy na kľúč Gelnica
 • Domy na kľúč Hlohovec
 • Domy na kľúč Humenné
 • Domy na kľúč Ilava
 • Domy na kľúč Kežmarok
 • Domy na kľúč Komárno
 • Domy na kľúč Košice
 • Domy na kľúč Krupina
 • Domy na kľúč Kysucké Nové Mesto
 • Domy na kľúč Levice
 • Domy na kľúč Levoča
 • Domy na kľúč Liptovský Mikuláš
 • Domy na kľúč Lučenec
 • Domy na kľúč Malacky
 • Domy na kľúč Martin
 • Domy na kľúč Medzilaborce
 • Domy na kľúč Michalovce
 • Domy na kľúč Myjava
 • Domy na kľúč Námestovo
 • Domy na kľúč Nitra
 • Domy na kľúč Nové Mesto nad Váhom
 • Domy na kľúč Nové Zámky
 • Domy na kľúč Partizánske
 • Domy na kľúč Pezinok
 • Domy na kľúč Piešťany
 • Domy na kľúč Poltár
 • Domy na kľúč Poprad
 • Domy na kľúč Považská Bystrica
 • Domy na kľúč Prešov
 • Domy na kľúč Prievidza
 • Domy na kľúč Púchov
 • Domy na kľúč Revúca
 • Domy na kľúč Rimavská Sobota
 • Domy na kľúč Rožňava
 • Domy na kľúč Ružomberok
 • Domy na kľúč Sabinov
 • Domy na kľúč Šaľa
 • Domy na kľúč Senec
 • Domy na kľúč Senica
 • Domy na kľúč Skalica
 • Domy na kľúč Snina
 • Domy na kľúč Sobrance
 • Domy na kľúč Spišská Nová Ves
 • Domy na kľúč Stará Ľubovňa
 • Domy na kľúč Stropkov
 • Domy na kľúč Svidník
 • Domy na kľúč Topoľčany
 • Domy na kľúč Trebišov
 • Domy na kľúč Trenčín
 • Domy na kľúč Trnava
 • Domy na kľúč Turčianske Teplice
 • Domy na kľúč Tvrdošín
 • Domy na kľúč Veľký Krtíš
 • Domy na kľúč Vranov nad Topľou
 • Domy na kľúč Žarnovica
 • Domy na kľúč Žiar nad Hronom
 • Domy na kľúč Žilina
 • Domy na kľúč Zlaté Moravce
 • Domy na kľúč Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 DaiBau, všetky práva vyhradené