Pre oblasť

  Garážové brány cena

  Koľko stojí garážová brána? Cenu garážových brán ovplyvňuje mnoho faktorov: rozmery, výrobca, materiál, spôsob otvárania (mechanické, automatické), výber farby, hrúbka garážových brán, resp. lamiel a typ garážových brán (výklopné, krídlové, rolovacie, sekčné). Cena za dodávku a montáž automatickej sekčnej garážovej brány pre jedno auto, s motorovým pohonom, so šírkou od 240 do 400 cm, sa pohybuje v rozmedzí 730 až 1060 EUR. Dodacia lehota je zvyčajne 1 až 2 mesiace.

  Komu zveriť výrobu alebo obstaranie garážovej brány? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom garážových brán vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za sekčné garážové brány


  Cena za dodávku a montáž automatických sekčných garážových brán pre jedno auto s hrúbkou lamiel 40 mm a motorovým pohonom s dvoma diaľkovými ovládačmi. Cena za sekčné garážové brány s rozmermi 2400 x 2000 (2125) mm alebo 2500 x 2000 (2125) mm je 730 €. Rozmery sekčných garážových brán 3000 x 2100 (2125) mm sú 890 €. Rozmery sekčných garážových brán 4000 x 2100 (2125) mm sú 1060 €.

  700.00 €/kpl

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/kpl

  STREDNÁ CENA
  2500.00 €/kpl

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Garážové brány

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Dvojkrýdlová garážová brána

  Cena za dvojkrídlovú garážovú bránu . Cena dvojkrídlovej garážovej brány. Cena za klasické posuvné garážové dvere s imitáciou dreva. Cena za pohon a montáž garážových brán, do 220 x 240 cm.


  kpl

  €/kpl

  Priemyselné garážové brány

  Cena za Cena priemyselné garážové brány. Cena priemyselných garážových brán. Cena priemyselných garážových brán s rýchlym otváraním. Cena za pohon a montáž garážových brán, do rozmerov 220 x 240 cm.


  kpl

  €/kpl

  Sekcionálna garážová brána s dverami

  Náklady na dodávku a montáž sekčných garážových brán s dverami, hrúbkou lamely 40 mm, osobným priechodom (nízky prah), samozatváraním, bezpečnostným spínačom a motorovým pohonom s dvoma diaľkovými ovládačmi.

  Cena sekcionálnych garážových brán s dverami o rozmeroch 2250 x 2125 mm alebo 2375 x 2125 mm je 1250 €.


  kpl

  €/kpl

  Závitové rolovacie garážové brány

  Cena za rolovacie brány. Cena rolovacej garážovej brány. Cena za rolovaciu garážovú bránu s horizontálnym motívom bielej farby. Cena za pohon a montáž garážových brán, do 250 x 300 cm.


  kpl

  €/kpl

  Zdvíhacie garážové brány

  Cena za zdvíhacie garážové brány. Cena zdvíhacých garážových brán. Cena za naklápaciu garážovú bránu s imitáciou dreva. Cena za pohon a montáž garážových brány, do 220 x 240 cm.


  kpl

  €/kpl

  SPOLU:
  Poslať dopyt >

  Sekčné garážové brány


  Cena sekčných garážových brán je závislá od veľkosti, materiálu (hliník, oceľ, plast, drevo) a samoz...

  Skontrolovať tiež: Sekčné garážové brány cena

  Rolovacie garážové brány


  Cena rolovacích garážových brán je závislá od veľkosti, materiálu (hliník, oceľ, plast, drevo) a sam...

  Skontrolovať tiež: Rolovacie garážové brány cena

  Výklopné garážové brány


  Cena výklopných garážových brán je závislá od veľkosti, materiálu (hliník, oceľ, plast, drevo) a sam...

  Skontrolovať tiež: Výklopné garážové brány cena

  Krídlové garážové brány


  Cena krídlových garážových brán je závislá od veľkosti, materiálu (hliník, oceľ, plast, drevo), otvá...

  Skontrolovať tiež: Krídlové garážové brány cena

  Priemyselné garážové brány


  Cena priemyselných garážových brán je závislá od rozmerov dverí, dodávateľa a spôsobu otvárania, kto...

  Skontrolovať tiež: Priemyselné garážové brány cena

  Ako ste využili tieto informácie?

  Garážové dvere - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Čo musíme vedieť pred nákupom garážovej brány?

  1.1. Zabezpečenie garážových dverí

  Vzhľadom na to, že garážové dvere môžu tiež predstavovať prístup do interiéru nášho domu, musíme sa ubezpečiť, že sú bezpečné. Moderné garážové dvere poskytujú bezpečnosť pomocou moderných a odolných materiálov, z ktorých sú vyrobené, ako aj spôsob bezpečného zamykania. Najvyššiu bezpečnosť proti vlámaniu zabezpečujú dvojstenné oceľové dvere s robustnými pántami a diaľkové ovládanie s kódom proti neoprávnenej manipulácii. Uistite sa, že brána je testovaná proti vlámaniu.

  1.2. Tepelná izolácia, utesnenie a úspora energie

  Garážové dvere ovplyvňujú energetické straty budovy. Tepelná izolácia garážových dverí je ovplyvnená otváracím systémom, materiálmi, z ktorých sú dvere vyrobené, hrúbkou dverí a kvalitou montáže dverí. Ak chcete ušetriť za kúrenie, nainštalujte dvojstenné garážové dvere s hrubou vrstvou izolácie. Dôležité je aj dobré utesnenie dverí. Vyžaduje sa trvalé tesnenie na preklade, na podlahe, po stranách, pretože bráni tepelným stratám a chráni pred poveternostnými vplyvmi.

  1.3. Zdvíhacie garážové brány

  Je veľmi praktické, aby sa dvere otvárali zdvíhnutím hore a dozadu pod strop garáže. Týmto spôsobom je pred garážou aj v garáži dostatok priestoru. To vám umožní parkovať priamo pred garážovými dverami.

  1.4. Predchádzanie úrazom

  Garážové dvere by mali obsahovať snímač, ktorý zastaví dvere bez toho, aby sa ich dotkoli, ak sa pri otváraní alebo zatváraní objaví prekážka, ako je dieťa alebo domáce zviera. Dvere by zároveň mali zabrániť tomu, aby sa prsty zachytili vnútri, zvonka a zboku. Prípadné nehody a poškodenia pri používaní dverí sú tiež zabránené uzavretými pružinami, ktoré majú dlhšiu životnosť, pretože sú chránené pred znečistením a inými vplyvmi prostredia.

  2. Výber sprostredkovateľov a dodávateľov pre garážové dvere

  2.1. Poradenstvo a montáž pri kúpe garážových dverí

  Dobrý poskytovateľ s vami prejedná možnosti, do hĺbky vám poradí a všetky podrobnosti s vami odsúhlasí. Dvere dodá v dohodnutom čase a tiež vám ponúkne možnosť montáže. Montáž garážových dverí sa musí ukončiť do jedného dňa aby sa uzatvoril stavebný otvor pre garážovú bránu. Dobrý poskytovateľ má ochotný, skúsený a informovaný mintážny tím, ktorý vám dvere vhodne namontuje a v prípade potreby vykoná aj ďalšie práce.

  2.2. Záruka

  Prvé označenie kvality produktu je záručná doba. Kvalitní poskytovatelia garážových brán ponúkajú desaťročnú alebo viac ročnú systémovú záruk na dvere a najmenej päťročnú záruku na pohony a elektroniku. Počas záručnej doby musia byť garážové dvere bez vizuálnych alebo funkčných porúch. Takáto dlhá životnosť je možná iba pomocou použitia kvalitných materiálov a spracovania. V prípade poškodenia musí byť k dispozícii kompletný sortiment náhradných dielov.

  2.3. Servis a údržba

  U garážových brán s pohonom sa odporúča vykonať každoročnú kontrolu údržby autorizovaným a kvalifikovaným servisným technikom. Je tiež dôležité, aby bol vždy zákazníkovy k dispozícii servisný tím, ktorý zabezpečí, že všetky chyby budú okamžite a rýchlo odstránené.

  3. Garážové dvere - rôzne druhy

  3.1. V závislosti od spôsobu otvárania

  Sekčné garážové dvere sú najobľúbenejšie
  Sekčné garážové dvere sú najobľúbenejšie

  Automatické garážové dvere
  Sem patria všetky garážové dvere, ktoré sa ovládajú diaľkovým ovládaním. To nám šetrí každý krok vystúpenia z vozidla, najmä v daždi, keď chceme zaparkovať auto v garáži a tiež ušetrí hľadanie kľúčov, pretože v aute máme vždy diaľkové ovládanie.

  Sekčné garážové dvere, Sekčné garážové dvere bočné
  Sekčné garážové dvere sú najbežnejšou voľbou. V zásade ide o zdvižné resp. posuvné garážové dvere, ktoré sa skladajú z niekoľkých segmentov. Dvere garáže sa počas zdvíhania zlomia na lamely, ktoré sa potom znova zrovnajú pod stropom. Posuvné bočné dvere sa však počas otvárania posúvajú na obe strany. Výhodou tohto typu dverí je to, že vyžaduje veľmi malý priestor na otvorenie a umožňuje maximálny voľný priechod. Môžu byť tepelne izolované alebo neizolované. Môžu mať tiež integrované okno alebo dvere na osobný prechod. Sekčné garážové brány sú obvykle mechanicky poháňané.

  Klasická výklopná garážová brána
  Na rozdiel od sekčných dverí sa tieto dvere zdvíhajú v jednom kuse pod stropom s pohonom alebo bez pohonu. To tiež znižuje jasnú rýchlosť prechodu. Nevýhodou výklopných dverí je slabšia tesnosť a zvyčajne nie sú izolované. Najčastejšie sa používa pre radové garáže, detašované garáže a priestory, ktoré nevyžadujú špeciálne tesnenie.

  Rolovacie garážové brány
  Pojem rolovacia alebo navíjacia garážová brána znamená, že dvere sú vyrobené z tenkých lamiel (obvykle hliníka), ktoré sa počas otvárania sklopia do skrinky. Lamely sú najčastejšie izolované. Výhodou rolovacích garážových dverí je, že uvoľňujú celý priestor garáže. Môžu byť automatické alebo manuálne. Vyznačujú sa tiež ľahkou inštaláciou, krásnym vzhľadom a pokojnou prevádzkou.

  Dvojkrídlové garážové brány
  Vďaka množstvu lepších riešení sú garážové dvere s dvomi krídlami dverí stále menej používané. Používajú sa v konkrétnych, zvyčajne starších budovách, ktoré majú napríklad príliš nízky strop alebo sú užšie ako garáže postavené podľa dnešného štandardu. Tiež aj dvojkrídlové garážové dvere môžu byť automatické a tepelne izolované.

  Priemyselné garážové brány
  Ide o väčšie garážové dvere, ktoré sa používajú všade, kde pracujeme s väčšími vozidlami (nákladnými automobilmi), ako sú továrne, farmy, sklady, hasiči atď. Majú kompaktnejšiu konštrukciu a výkonnejší motor ako bežné dvere. Priemyselné brány majú obvykle integrovaný vchod pre ľudí, sú k dispozícii v rôznych farbách a rozmeroch.

  3.2. Garážové dvere podľa materiálu

  Estetický vzhľad a užitočnosť závisia od materiálu, z ktorého sú predné dvere vyrobené. Výber rôznych materiálov a farieb nám umožňuje prispôsobiť vzhľad dverí jednotlivej budovy. Každý materiál má však svoje výhody a nevýhody.

  Drevené garážové dvere
  Drevené garážové dvere sú napriek svojej náročnej údržbe stále jednou z najobľúbenejších možností. Vzhľad garážových brán je koniec koncov veľmi dôležitý, pretože významne ovplyvňuje vzhľad celého domu. Výber farieb a druhov dreva je široký. Drevené garážové dvere sú kvalitné a odolné, ale iba ak sú správne udržiavané. To znamená, že bude potrebné ich 1x ročne premaľovať, prelakovať alebo naolejovať, aby sa zabránilo opotrebovaniu poveternostnými vplyvmi.

  Plastové garážové dvere
  Garážové dvere vyrobené z plastu (PVC, ABS) sú jedným z najobľúbenejších vďaka nízkej cene, trvanlivosti a ľahkej inštalácii a údržbe. Môžu byť tiež atraktívne vzhľadom, pretože napodobňujú vzhľad oceľových aj drevených dverí. Drahšou verziou garážových brán z umelej hmoty sú dvere zo sklenených vlákien, ktoré sú mimoriadne univerzálne, pretože sú odolné voči korózii, trvanlivé a prakticky nevyžadujú údržbu.

  Hliníkové garážové dvere
  Zo všetkých troch najbežnejších materiálov je hliník najviac cenený, najodolnejší s najdlhšou životnosťou. Hliníkové garážové brány sú skvelou voľbou pre letoviská a husto osídlené mestá, pretože hliník je odolný proti korózii a nečistotám nachádzajúcich sa vo vzduchu. Vyznačujú sa tiež tým, že nevyžadujú osobitnú údržbu. Hliníkové garážové dvere patria do vyššej cenovej kategórie, ale aj po desiatich rokoch používania si zachovávajú svoj dobrý vzhľad.

  4. Garážové dvere a trendy 2019/2020

  4.1. Sklenené garážové dvere

  V súčasnosti, keď sú garážové dvere vďaka lepším materiálom ešte viac tepelne izolované, vaša garáž už nie je len miestom pre vaše auto - môže slúžiť aj ako práčovňa, dielňa, domása posilňovňa alebo domáca kancelária. Čím viac času trávite v garáži, tým dôležitejšie je nájsť spôsob, ako vpustiť čo najviac svetla do priestoru. Najnovším trendom sú preto garážové dvere s oknami, ktoré zdobia interiér vašej garáže a zároveň dodávajú štýl exteriéru. Ak chcete zaplaviť svoju garáž ešte väčším množstvom svetla, zvážte použitie moderných sklenených garážových brán. Tieto elegantné sklenené dvere sú vystužené pevným hliníkovým rámom a umožňujú vám zažiť svoju garáž ako nikdy predtým.

  4.2. Výrazné farby

  Uplynuli dni štandardných bielych garážových brán - dnes sú pri navrhovaní exteriéru domu trendy odvážne a tmavé farby! Vyberte si farbu, ktorá sa dobre hodí k exteriéru vášho domu a je dostatočne tmavá na to, aby garážové dvere vynikli. Zvážte tiež čierne garážové dvere, ktoré sú v súčasnosti jedným z popredných trendov v dizajne!

  4.3. Najnovšie technológie

  Je len otázkou času, kedy budeme všetci ovládať garážové dvere cez wifi a inteligentné aplikácie na našom telefóne. Inteligentné garážové dvere sa dajú otvárať na diaľku a monitorovať ich stav, v čase keď ste na dovolenke alebo v práci. Inteligentné ovládanie dverí na diaľku tiež umožňuje dočasný prístup ľuďom, ako sú napr. opatrovatelia detí, venčitelia psov alebo upratovačky, takže nemusíme byť doma, aby ste ich mohli pustiť dnu.

  4.4. Moderné materiály pre garážové brány

  V minulosti boli garážové brány väčšinou vyrobené z ocele, dreva alebo hliníka, dnes však patria medzi najobľúbenejšie syntetické materiály. Materiály ako plast a sklolaminát sú pre majiteľov domov čoraz atraktívnejšie, pretože sú ľahké, cenovo dostupné a ľahko udržiavateľné, napriek tomu trvanlivé, dobre izolované a dostupné v širokej škále farieb a dekorov.

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Výmena okien za plastové, parapety vonku a vnut,vonkajšie žalúzie,17 miesvchodové

  Potrebujeme výmenu okien za plastové grafitovej farby zvonku aj vnútra, parapety vonku, vnut.vonkajsie žalúzie, 3 bezpečnostné dvere, 1 garazove. Viac info osobne. 22500 € do 37500 €

  ........

  Montáž el.pohonu na dvojkridlovu bránu

  Potrebujeme majstra pre montáž el.pohonu na dvojkridlovu bránu. Šírka dvojkridlovej brány je 335cm výška 160cm. Fotka v prílohe. 540 € do 900 €

  ........

  Garažová brána dvojdielna,izolovaná,antracit farba

  Potrebujem garažovú bránu dvojdielnu, izolovanú, antracit, otvor š 232,v 202 cm. Fotky v prílohe. 1080 € do 1800 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Garážová brána+ vchodové plastové dvere so sklom, 248 cm (š) X 239 cm (v),124 cm (š) X 239 cm (v) v bielej farbe
  Garážové brány, Nesvady

  6300 € do 10500 €

  Cena, Segmetovú garážovú bránu, 250x215 cm
  Garážové brány, Šamorín

  1350 € do 2250 €

  Cena, Renovácia garážovej brány - fólia, eurookná opraviť lišty, cca 3,5x3m, 3 ks
  Garážové brány, Horná Mičiná

  720 € do 1200 €

  Cena, Garážová brána, 1 ks
  Garážové brány, Spišský Štiavnik

  1350 € do 2250 €

  Cena, Mechanický zámok na sekčné garážové dvere, 1 ks
  Garážové brány, Púchov

  270 € do 450 €

  Cena, Branu na garaz 250x 195 cm, 2500 sirka 1950 mm vyska
  Garážové brány, Slanská Huta

  1800 € do 3000 €

  Cena, Rolovaciu garazovu bránu, Š 2600x2250 mm
  Garážové brány, Šahy

  2700 € do 4500 €

  Cena, Rolovacia garážová brána, Po popise
  Garážové brány, Snina

  1350 € do 2250 €

  Cena, Oprava garážovej brány, 1 ks
  Garážové brány, Banská Bystrica

  270 € do 450 €

  Cena, Garážová brána s pohonom, 1 ks
  Garážové brány, Rožňavské Bystré

  1350 € do 2250 €

  Cena, Oprava prasknutej struny na garážovéj bráne, sirka250 cm, vyska280 cm
  Garážové brány, Púchov

  270 € do 450 €

  Cena, Servis garažovej brány, 1 ks
  Garážové brány, Malý Lég

  450 € do 750 €

  Cena, Oprava dialkoveho elektr. otvarania posuvnej garaz. brany, cca 3,5m x 1,8m
  Garážové brány, Limbach

  450 € do 750 €

  Cena, Garazova brana, 2650x2070 mm
  Garážové brány, Fintice

  1350 € do 2250 €

  Cena, Garažová brána s integrovanými dverami, 3m x 2,4m
  Garážové brány, Bystré

  1350 € do 2250 €

  Cena, Servis garažová brána, Po popise
  Garážové brány, Stará Ľubovňa

  450 € do 750 €

  Cena, Vymena zamku garazova brana, 1
  Garážové brány, Nové Mesto nad Váhom

  360 € do 600 €

  Cena, Elektrická výklopná brána na garáž, po popise
  Garážové brány, Bátorová

  1350 € do 2250 €

  Cena, 2 garážové brány na dom, 2,4m x 2,1m 2 ks
  Garážové brány, Nitrianske Sučany

  3150 € do 5250 €

  Cena, Garážové dvere, Po popise
  Garážové brány, Oščadnica

  1350 € do 2250 €

  Cena, Namontovat garazovu branu Hormann, 250 x 220 cm
  Garážové brány, Kalša

  450 € do 750 €

  Cena, Garažovu bránu dvojkrydlovu, 213x201 cm
  Garážové brány, Rakovec nad Ondavou

  1800 € do 3000 €

  Cena, Plastové okná, dvere, garážová brána, 15 ks
  Garážové brány, Spišská Nová Ves

  17100 € do 28500 €

  Cena, Novú garážovu branu, Po popise
  Garážové brány, Levice

  1080 € do 1800 €

  Cena, Nainstalovat motor na 2 kridlovu branu, 5m dlazka 1,20 vyska
  Garážové brány, Beluša

  450 € do 750 €

  Cena, Garážová brána na diaľkové ovládanie, 280x200 cm
  Garážové brány, Bratislava

  1800 € do 3000 €

  Cena, Vonkajšia garážová brána, 2,4 x 2m
  Garážové brány, Borčice

  1350 € do 2250 €

  Cena, Servis garážových dverí, 1 ks
  Garážové brány, Veľký Slavkov

  450 € do 750 €

  Cena, Výmena garažovej brány, 210 výška , 242 šírka
  Garážové brány, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Sekcna garazova brana, 2380x2320
  Garážové brány, Myjava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Garážová brána na diaľkové ovladanie, 2500 MM x 2100
  Garážové brány, Bajany

  1350 € do 2250 €

  Cena, Garážové brány, Vymena 2 bran
  Garážové brány, Liptovský Mikuláš

  2700 € do 4500 €

  Cena, Garážová plastová brána, 2.0x2.4 m
  Garážové brány, Zubrohlava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Garážová elektrická brána do boku, výška: 1840 mm, šírka 2460 mm
  Garážové brány, Lučenec

  1620 € do 2700 €

  Cena, Garážové brány, 210x240
  Garážové brány, Ťapešovo

  3150 € do 5250 €

  Cena, Garážová brána 2,5 x 4bm, 2,5x4 m
  Garážové brány, Lučenec

  1800 € do 3000 €  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Garážové brány?
  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Garážové brány cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  423+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Garážové brány
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené