Garážové brány cena

  Koľko stojí garážová brána? Cenu garážových brán ovplyvňuje mnoho faktorov: rozmery, výrobca, materiál, spôsob otvárania (mechanické, automatické), výber farby, hrúbka garážových brán, resp. lamiel a typ garážových brán (výklopné, krídlové, rolovacie, sekčné). Cena za dodávku a montáž automatickej sekčnej garážovej brány pre jedno auto, s motorovým pohonom o šírke od 240 do 400 cm, sa pohybuje v rozmedzí 730-1060 EUR. Dodacia lehota je zvyčajne 1 až 2 mesiace. Aby ste sa dozvedeli presnú cenu, môžete poslať dopyt našim overeným dodávateľom garážových brán a tak dostanete viacero ponúk. Pripravili sme pre vás niekoľko rád o garážových bránach.

  POSLAŤ DOPYT REALIZÁTOROM >

  CENA ZA SEKČNÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY


  Cena za dodávku a montáž automatických sekčných garážových brán pre jedno auto s hrúbkou lamiel 40 mm a motorovým pohonom s dvoma diaľkovými ovládačmi. Cena za sekčné garážové brány s rozmermi 2400 x 2000 (2125) mm alebo 2500 x 2000 (2125) mm je 730 €. Rozmery sekčných garážových brán 3000 x 2100 (2125) mm sú 890 €. Rozmery sekčných garážových brán 4000 x 2100 (2125) mm sú 1060 €.

  700.00 €/kpl

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/kpl

  STREDNÁ CENA
  2500.00 €/kpl

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Garážové brány cena

  OSTATNÉ CENY ZA GARÁŽOVÉ BRÁNY

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Sekcionálna garážová brána s dverami

  Náklady na dodávku a montáž sekčných garážových brán s dverami, hrúbkou lamely 40 mm, osobným priechodom (nízky prah), samozatváraním, bezpečnostným spínačom a motorovým pohonom s dvoma diaľkovými ovládačmi.

  Cena sekcionálnych garážových brán s dverami o rozmeroch 2250 x 2125 mm alebo 2375 x 2125 mm je 1250 €.  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Závitové rolovacie garážové brány

  Cena za rolovacie brány. Cena rolovacej garážovej brány. Cena za rolovaciu garážovú bránu s horizontálnym motívom bielej farby. Cena za pohon a montáž garážových brán, do 250 x 300 cm.  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Zdvíhacie garážové brány

  Cena za zdvíhacie garážové brány. Cena zdvíhacých garážových brán. Cena za naklápaciu garážovú bránu s imitáciou dreva. Cena za pohon a montáž garážových brány, do 220 x 240 cm.  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Dvojkrýdlová garážová brána

  Cena za dvojkrídlovú garážovú bránu . Cena dvojkrídlovej garážovej brány. Cena za klasické posuvné garážové dvere s imitáciou dreva. Cena za pohon a montáž garážových brán, do 220 x 240 cm.  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Priemyselné garážové brány

  Cena za Cena priemyselné garážové brány. Cena priemyselných garážových brán. Cena priemyselných garážových brán s rýchlym otváraním. Cena za pohon a montáž garážových brán, do rozmerov 220 x 240 cm.  €/kpl

  kpl
  dopyt
  SPOLU:
  POSLAŤ DOPYT >

  Sekčné garážové brány


  Cena rolovacích garážových brán je závislá od veľkosti, materiálu (hliník, oceľ, plast, drevo) a sam...

  Skontrolovať tiež: Sekčné garážové brány cena

  Rolovacie garážové brány


  Cena rolovacích garážových brán je závislá od veľkosti, materiálu (hliník, oceľ, plast, drevo) a sam...

  Skontrolovať tiež: Rolovacie garážové brány cena

  Výklopné garážové brány


  Cena výklopných garážových brán je závislá od veľkosti, materiálu (hliník, oceľ, plast, drevo) a sam...

  Skontrolovať tiež: Výklopné garážové brány cena

  Krídlové garážové brány


  Cena krídlových garážových brán je závislá od veľkosti, materiálu (hliník, oceľ, plast, drevo), otvá...

  Skontrolovať tiež: Krídlové garážové brány cena

  Priemyselné garážové brány


  Cena priemyselných garážových brán je závislá od rozmerov dverí, dodávateľa a spôsobu otvárania, kto...

  Skontrolovať tiež: Priemyselné garážové brány cena

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Garážové dvere - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Čo musíme vedieť pred nákupom garážovej brány?

  1.1. Zabezpečenie garážových dverí

  Vzhľadom na to, že garážové dvere môžu tiež predstavovať prístup do interiéru nášho domu, musíme sa ubezpečiť, že sú bezpečné. Moderné garážové dvere poskytujú bezpečnosť pomocou moderných a odolných materiálov, z ktorých sú vyrobené, ako aj spôsob bezpečného zamykania. Najvyššiu bezpečnosť proti vlámaniu zabezpečujú dvojstenné oceľové dvere s robustnými pántami a diaľkové ovládanie s kódom proti neoprávnenej manipulácii. Uistite sa, že brána je testovaná proti vlámaniu.

  garážové-dvere.jpg

  1.2. Tepelná izolácia, utesnenie a úspora energie

  Garážové dvere ovplyvňujú energetické straty budovy. Tepelná izolácia garážových dverí je ovplyvnená otváracím systémom, materiálmi, z ktorých sú dvere vyrobené, hrúbkou dverí a kvalitou montáže dverí. Ak chcete ušetriť za kúrenie, nainštalujte dvojstenné garážové dvere s hrubou vrstvou izolácie. Dôležité je aj dobré utesnenie dverí. Vyžaduje sa trvalé tesnenie na preklade, na podlahe, po stranách, pretože bráni tepelným stratám a chráni pred poveternostnými vplyvmi.

  1.3. Zdvíhacie garážové brány

  Je veľmi praktické, aby sa dvere otvárali zdvíhnutím hore a dozadu pod strop garáže. Týmto spôsobom je pred garážou aj v garáži dostatok priestoru. To vám umožní parkovať priamo pred garážovými dverami.

  1.4. Predchádzanie úrazom

  Garážové dvere by mali obsahovať snímač, ktorý zastaví dvere bez toho, aby sa ich dotkoli, ak sa pri otváraní alebo zatváraní objaví prekážka, ako je dieťa alebo domáce zviera. Dvere by zároveň mali zabrániť tomu, aby sa prsty zachytili vnútri, zvonka a zboku. Prípadné nehody a poškodenia pri používaní dverí sú tiež zabránené uzavretými pružinami, ktoré majú dlhšiu životnosť, pretože sú chránené pred znečistením a inými vplyvmi prostredia.

  2. Výber sprostredkovateľov a dodávateľov pre garážové dvere

  2.1. Poradenstvo a montáž pri kúpe garážových dverí

  Dobrý poskytovateľ s vami prejedná možnosti, do hĺbky vám poradí a všetky podrobnosti s vami odsúhlasí. Dvere dodá v dohodnutom čase a tiež vám ponúkne možnosť montáže. Montáž garážových dverí sa musí ukončiť do jedného dňa aby sa uzatvoril stavebný otvor pre garážovú bránu. Dobrý poskytovateľ má ochotný, skúsený a informovaný mintážny tím, ktorý vám dvere vhodne namontuje a v prípade potreby vykoná aj ďalšie práce.

  2.2. Záruka

  Prvé označenie kvality produktu je záručná doba. Kvalitní poskytovatelia garážových brán ponúkajú desaťročnú alebo viac ročnú systémovú záruk na dvere a najmenej päťročnú záruku na pohony a elektroniku. Počas záručnej doby musia byť garážové dvere bez vizuálnych alebo funkčných porúch. Takáto dlhá životnosť je možná iba pomocou použitia kvalitných materiálov a spracovania. V prípade poškodenia musí byť k dispozícii kompletný sortiment náhradných dielov.

  2.3. Servis a údržba

  U garážových brán s pohonom sa odporúča vykonať každoročnú kontrolu údržby autorizovaným a kvalifikovaným servisným technikom. Je tiež dôležité, aby bol vždy zákazníkovy k dispozícii servisný tím, ktorý zabezpečí, že všetky chyby budú okamžite a rýchlo odstránené.

  3. Garážové dvere - rôzne druhy

  3.1. V závislosti od spôsobu otvárania

  Sekčné garážové dvere sú najobľúbenejšie
  Sekčné garážové dvere sú najobľúbenejšie

  Automatické garážové dvere
  Sem patria všetky garážové dvere, ktoré sa ovládajú diaľkovým ovládaním. To nám šetrí každý krok vystúpenia z vozidla, najmä v daždi, keď chceme zaparkovať auto v garáži a tiež ušetrí hľadanie kľúčov, pretože v aute máme vždy diaľkové ovládanie.

  Sekčné garážové dvere, Sekčné garážové dvere bočné
  Sekčné garážové dvere sú najbežnejšou voľbou. V zásade ide o zdvižné resp. posuvné garážové dvere, ktoré sa skladajú z niekoľkých segmentov. Dvere garáže sa počas zdvíhania zlomia na lamely, ktoré sa potom znova zrovnajú pod stropom. Posuvné bočné dvere sa však počas otvárania posúvajú na obe strany. Výhodou tohto typu dverí je to, že vyžaduje veľmi malý priestor na otvorenie a umožňuje maximálny voľný priechod. Môžu byť tepelne izolované alebo neizolované. Môžu mať tiež integrované okno alebo dvere na osobný prechod. Sekčné garážové brány sú obvykle mechanicky poháňané.

  Klasická výklopná garážová brána
  Na rozdiel od sekčných dverí sa tieto dvere zdvíhajú v jednom kuse pod stropom s pohonom alebo bez pohonu. To tiež znižuje jasnú rýchlosť prechodu. Nevýhodou výklopných dverí je slabšia tesnosť a zvyčajne nie sú izolované. Najčastejšie sa používa pre radové garáže, detašované garáže a priestory, ktoré nevyžadujú špeciálne tesnenie.

  Rolovacie garážové brány
  Pojem rolovacia alebo navíjacia garážová brána znamená, že dvere sú vyrobené z tenkých lamiel (obvykle hliníka), ktoré sa počas otvárania sklopia do skrinky. Lamely sú najčastejšie izolované. Výhodou rolovacích garážových dverí je, že uvoľňujú celý priestor garáže. Môžu byť automatické alebo manuálne. Vyznačujú sa tiež ľahkou inštaláciou, krásnym vzhľadom a pokojnou prevádzkou.

  Dvojkrídlové garážové brány
  Vďaka množstvu lepších riešení sú garážové dvere s dvomi krídlami dverí stále menej používané. Používajú sa v konkrétnych, zvyčajne starších budovách, ktoré majú napríklad príliš nízky strop alebo sú užšie ako garáže postavené podľa dnešného štandardu. Tiež aj dvojkrídlové garážové dvere môžu byť automatické a tepelne izolované.

  Priemyselné garážové brány
  Ide o väčšie garážové dvere, ktoré sa používajú všade, kde pracujeme s väčšími vozidlami (nákladnými automobilmi), ako sú továrne, farmy, sklady, hasiči atď. Majú kompaktnejšiu konštrukciu a výkonnejší motor ako bežné dvere. Priemyselné brány majú obvykle integrovaný vchod pre ľudí, sú k dispozícii v rôznych farbách a rozmeroch.

  3.2. Garážové dvere podľa materiálu

  Estetický vzhľad a užitočnosť závisia od materiálu, z ktorého sú predné dvere vyrobené. Výber rôznych materiálov a farieb nám umožňuje prispôsobiť vzhľad dverí jednotlivej budovy. Každý materiál má však svoje výhody a nevýhody.

  Drevené garážové dvere
  Drevené garážové dvere sú napriek svojej náročnej údržbe stále jednou z najobľúbenejších možností. Vzhľad garážových brán je koniec koncov veľmi dôležitý, pretože významne ovplyvňuje vzhľad celého domu. Výber farieb a druhov dreva je široký. Drevené garážové dvere sú kvalitné a odolné, ale iba ak sú správne udržiavané. To znamená, že bude potrebné ich 1x ročne premaľovať, prelakovať alebo naolejovať, aby sa zabránilo opotrebovaniu poveternostnými vplyvmi.

  Plastové garážové dvere
  Garážové dvere vyrobené z plastu (PVC, ABS) sú jedným z najobľúbenejších vďaka nízkej cene, trvanlivosti a ľahkej inštalácii a údržbe. Môžu byť tiež atraktívne vzhľadom, pretože napodobňujú vzhľad oceľových aj drevených dverí. Drahšou verziou garážových brán z umelej hmoty sú dvere zo sklenených vlákien, ktoré sú mimoriadne univerzálne, pretože sú odolné voči korózii, trvanlivé a prakticky nevyžadujú údržbu.

  Hliníkové garážové dvere
  Zo všetkých troch najbežnejších materiálov je hliník najviac cenený, najodolnejší s najdlhšou životnosťou. Hliníkové garážové brány sú skvelou voľbou pre letoviská a husto osídlené mestá, pretože hliník je odolný proti korózii a nečistotám nachádzajúcich sa vo vzduchu. Vyznačujú sa tiež tým, že nevyžadujú osobitnú údržbu. Hliníkové garážové dvere patria do vyššej cenovej kategórie, ale aj po desiatich rokoch používania si zachovávajú svoj dobrý vzhľad.

  4. Garážové dvere a trendy 2019/2020

  4.1. Sklenené garážové dvere

  V súčasnosti, keď sú garážové dvere vďaka lepším materiálom ešte viac tepelne izolované, vaša garáž už nie je len miestom pre vaše auto - môže slúžiť aj ako práčovňa, dielňa, domása posilňovňa alebo domáca kancelária. Čím viac času trávite v garáži, tým dôležitejšie je nájsť spôsob, ako vpustiť čo najviac svetla do priestoru. Najnovším trendom sú preto garážové dvere s oknami, ktoré zdobia interiér vašej garáže a zároveň dodávajú štýl exteriéru. Ak chcete zaplaviť svoju garáž ešte väčším množstvom svetla, zvážte použitie moderných sklenených garážových brán. Tieto elegantné sklenené dvere sú vystužené pevným hliníkovým rámom a umožňujú vám zažiť svoju garáž ako nikdy predtým.

  4.2. Výrazné farby

  Uplynuli dni štandardných bielych garážových brán - dnes sú pri navrhovaní exteriéru domu trendy odvážne a tmavé farby! Vyberte si farbu, ktorá sa dobre hodí k exteriéru vášho domu a je dostatočne tmavá na to, aby garážové dvere vynikli. Zvážte tiež čierne garážové dvere, ktoré sú v súčasnosti jedným z popredných trendov v dizajne!

  4.3. Najnovšie technológie

  Je len otázkou času, kedy budeme všetci ovládať garážové dvere cez wifi a inteligentné aplikácie na našom telefóne. Inteligentné garážové dvere sa dajú otvárať na diaľku a monitorovať ich stav, v čase keď ste na dovolenke alebo v práci. Inteligentné ovládanie dverí na diaľku tiež umožňuje dočasný prístup ľuďom, ako sú napr. opatrovatelia detí, venčitelia psov alebo upratovačky, takže nemusíme byť doma, aby ste ich mohli pustiť dnu.

  4.4. Moderné materiály pre garážové brány

  V minulosti boli garážové brány väčšinou vyrobené z ocele, dreva alebo hliníka, dnes však patria medzi najobľúbenejšie syntetické materiály. Materiály ako plast a sklolaminát sú pre majiteľov domov čoraz atraktívnejšie, pretože sú ľahké, cenovo dostupné a ľahko udržiavateľné, napriek tomu trvanlivé, dobre izolované a dostupné v širokej škále farieb a dekorov.

  DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM  SEKČNÉ GARÁŽOVÉ BRANY 2 KS

  Dobrý deň prajem,

  potrebujem dodať a namontovať sekčné garážové brány (2600x2090 a 2400x1880).

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky, alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.
  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
  1800 € do 3000 €


  ........

  SEKČNÁ GARÁŽOVÁ BRÁNA

  Dobrý deň prajem,

  potrebujem namontovať a dodať sekčnú garažovú bránu. (2 ks , šírka 3100, výška 3400)

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky, alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.
  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
  1800 € do 3000 €


  ........

  DVOJKRÍDLOVÚ ZATEPLENÚ GARÁŽOVÚ BRÁNU

  Dobrý deň prajem

  potrebujem dodať a montovať dvojkrídlovú zateplenú garážovú bránu. Šírka 2,31m výška 1,96m

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1800 € do 3000 €


  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  CENA, GARÁŽOVÚ BRÁNU - DVOJKRÍDLOVÚ, DOPRAVA, DEMONTÁŽ+MONTÁŽ, ŠÍRKA 223 CM, VÝŠKA 198 CM (PRI ZACHOVANÍ PÔVODNEJ ZÁRUBNE)
  Garážové brány, Medzibrod

  1800 € do 3000 €

  CENA, DVOJKRIDLOVU GARAZOVU BRANU, 250 X 205
  Garážové brány, Lutila

  1350 € do 2250 €

  CENA, DVOJKRÍDLOVÉ GARAŽOVE DVERE , 2500X2000 MM
  Garážové brány, Klčov

  900 € do 1500 €

  CENA, VÝMENA GARÁŽOVEJ BRÁNY ZA SEKČNÚ ALEBO DVOJKRÍDLOVÚ, 2050 X 2450 MM
  Garážové brány, Vlachovo

  1980 € do 3300 €

  CENA, ROVACIA GARAŽOVA BRÁNA MECHANICKÁ, PLAST., 1 KS, DO ST. OTVORU ŠÍRKA 3200MM V, V PRÍLOHE FOTO
  Garážové brány, Zemplínska Teplica

  1080 € do 1800 €

  CENA, SEKČNA GARÁŽOVACBRÁNA, PO POPISE
  Garážové brány, Hraň

  1350 € do 2250 €

  CENA, ROLOVACIU GARAZOVU BRANU, ŠÍRKA 230, VÝŠKA 190
  Garážové brány, Lučenec

  1350 € do 2250 €

  CENA, SEKČNA GARAŽOVÁ BRÁNA , 2500X2000 BIELA
  Garážové brány, Teplička nad Váhom

  2250 € do 3750 €

  CENA, DVOJKRÍDLOVÉ GARZOVU BRÁNU , 280 ŠÍRKA , 210 VÝŠKA STAVEBNÝ OTVOR
  Garážové brány, Sečovce

  2250 € do 3750 €

  CENA, SEKČNÚ GARÁŽOVÚ BRÁNU S DVERAMI, 1
  Garážové brány, Snina

  1800 € do 3000 €

  CENA, DVOJKRIDLOVÚ BRÁNA, OTVOR 2,60 X 2,70
  Garážové brány, Spišské Podhradie

  1800 € do 3000 €

  CENA, GARÁŽOVÁ BRÁNA, 5000X2250 ALEBO 6000X2250
  Garážové brány, Svidník

  1350 € do 2250 €

  CENA, GARAZOVA BRANA S INTEGROVANYMI DVERAMI, 1
  Garážové brány, Vyšná Hutka

  1350 € do 2250 €

  CENA, OPRAVENIE BRÁNY HÖRMAN, PO POPISE
  Garážové brány, Štúrovo

  360 € do 600 €

  CENA, GARAŽOVA BRANA, 223CM X 207CM
  Garážové brány, Nitrianske Sučany

  3600 € do 6000 €

  CENA, BRANA S PRECHODOVÝMI DVERAMI , V. 232CM, Š.238CM A NAD BRANOU JE 31CM.
  Garážové brány, Chtelnica

  1350 € do 2250 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  GARÁŽOVÉ BRÁNY CENNÍK

  SPOLUPRACUJEME S VIAC AKO 191 SPOLOČNOSŤAMI PRE GARÁŽOVÉ BRÁNY


  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  HĽADÁME V LOKALITE
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU

  HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI GARÁŽOVÉ BRÁNY?

 • Garážové brány Bánovce nad Bebravou
 • Garážové brány Banská Bystrica
 • Garážové brány Bardejov
 • Garážové brány Bratislava
 • Garážové brány Brezno
 • Garážové brány Bytča
 • Garážové brány Čadca
 • Garážové brány Detva
 • Garážové brány Dolný Kubín
 • Garážové brány Dunajská Streda
 • Garážové brány Galanta
 • Garážové brány Gelnica
 • Garážové brány Hlohovec
 • Garážové brány Humenné
 • Garážové brány Ilava
 • Garážové brány Kežmarok
 • Garážové brány Komárno
 • Garážové brány Košice
 • Garážové brány Krupina
 • Garážové brány Kysucké Nové Mesto
 • Garážové brány Levice
 • Garážové brány Levoča
 • Garážové brány Liptovský Mikuláš
 • Garážové brány Lučenec
 • Garážové brány Malacky
 • Garážové brány Martin
 • Garážové brány Medzilaborce
 • Garážové brány Michalovce
 • Garážové brány Myjava
 • Garážové brány Námestovo
 • Garážové brány Nitra
 • Garážové brány Nové Mesto nad Váhom
 • Garážové brány Nové Zámky
 • Garážové brány Partizánske
 • Garážové brány Pezinok
 • Garážové brány Piešťany
 • Garážové brány Poltár
 • Garážové brány Poprad
 • Garážové brány Považská Bystrica
 • Garážové brány Prešov
 • Garážové brány Prievidza
 • Garážové brány Púchov
 • Garážové brány Revúca
 • Garážové brány Rimavská Sobota
 • Garážové brány Rožňava
 • Garážové brány Ružomberok
 • Garážové brány Sabinov
 • Garážové brány Šaľa
 • Garážové brány Senec
 • Garážové brány Senica
 • Garážové brány Skalica
 • Garážové brány Snina
 • Garážové brány Sobrance
 • Garážové brány Spišská Nová Ves
 • Garážové brány Stará Ľubovňa
 • Garážové brány Stropkov
 • Garážové brány Svidník
 • Garážové brány Topoľčany
 • Garážové brány Trebišov
 • Garážové brány Trenčín
 • Garážové brány Trnava
 • Garážové brány Turčianske Teplice
 • Garážové brány Tvrdošín
 • Garážové brány Veľký Krtíš
 • Garážové brány Vranov nad Topľou
 • Garážové brány Žarnovica
 • Garážové brány Žiar nad Hronom
 • Garážové brány Žilina
 • Garážové brány Zlaté Moravce
 • Garážové brány Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  KONTAKTY

  Dopyty: 00421 233 329 745
  Firmy: 00421 233 329 745

  REGIONÁLNE STRÁNKY

  www.daibau.com
  www.daibau.at
  www.mojmojster.net
  www.emajstor.hr
  www.daibau.rs
  www.daibau.sk
  www.daibau.ro
  © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené