Garážové brány cena

Koľko stojí garážová brána? Cenu garážových brán ovplyvňuje mnoho faktorov: rozmery, výrobca, materiál, spôsob otvárania (mechanické, automatické), výber farby, hrúbka garážových brán, resp. lamiel a typ garážových brán (výklopné, krídlové, rolovacie, sekčné). Cena za dodávku a montáž automatickej sekčnej garážovej brány pre jedno auto, s motorovým pohonom, so šírkou od 240 do 400 cm, sa pohybuje v rozmedzí 730 až 1060 EUR. Dodacia lehota je zvyčajne 1 až 2 mesiace.

Komu zveriť výrobu alebo obstaranie garážovej brány? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom garážových brán vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA SEKČNÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY


Cena za dodávku a montáž automatických sekčných garážových brán pre jedno auto s hrúbkou lamiel 40 mm a motorovým pohonom s dvoma diaľkovými ovládačmi. Cena za sekčné garážové brány s rozmermi 2400 x 2000 (2125) mm alebo 2500 x 2000 (2125) mm je 730 €. Rozmery sekčných garážových brán 3000 x 2100 (2125) mm sú 890 €. Rozmery sekčných garážových brán 4000 x 2100 (2125) mm sú 1060 €.

700.00 €/kpl

VEĽMI NÍZKA CENA
€/kpl

STREDNÁ CENA
2500.00 €/kpl

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Garážové brány cena

OSTATNÉ CENY ZA GARÁŽOVÉ BRÁNY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Sekcionálna garážová brána s dverami

Náklady na dodávku a montáž sekčných garážových brán s dverami, hrúbkou lamely 40 mm, osobným priechodom (nízky prah), samozatváraním, bezpečnostným spínačom a motorovým pohonom s dvoma diaľkovými ovládačmi.

Cena sekcionálnych garážových brán s dverami o rozmeroch 2250 x 2125 mm alebo 2375 x 2125 mm je 1250 €.€/kpl

kpl
dopyt

Závitové rolovacie garážové brány

Cena za rolovacie brány. Cena rolovacej garážovej brány. Cena za rolovaciu garážovú bránu s horizontálnym motívom bielej farby. Cena za pohon a montáž garážových brán, do 250 x 300 cm.€/kpl

kpl
dopyt

Zdvíhacie garážové brány

Cena za zdvíhacie garážové brány. Cena zdvíhacých garážových brán. Cena za naklápaciu garážovú bránu s imitáciou dreva. Cena za pohon a montáž garážových brány, do 220 x 240 cm.€/kpl

kpl
dopyt

Dvojkrýdlová garážová brána

Cena za dvojkrídlovú garážovú bránu . Cena dvojkrídlovej garážovej brány. Cena za klasické posuvné garážové dvere s imitáciou dreva. Cena za pohon a montáž garážových brán, do 220 x 240 cm.€/kpl

kpl
dopyt

Priemyselné garážové brány

Cena za Cena priemyselné garážové brány. Cena priemyselných garážových brán. Cena priemyselných garážových brán s rýchlym otváraním. Cena za pohon a montáž garážových brán, do rozmerov 220 x 240 cm.€/kpl

kpl
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Sekčné garážové brány


Cena sekčných garážových brán je závislá od veľkosti, materiálu (hliník, oceľ, plast, drevo) a samoz...

Skontrolovať tiež: Sekčné garážové brány cena

Rolovacie garážové brány


Cena rolovacích garážových brán je závislá od veľkosti, materiálu (hliník, oceľ, plast, drevo) a sam...

Skontrolovať tiež: Rolovacie garážové brány cena

Výklopné garážové brány


Cena výklopných garážových brán je závislá od veľkosti, materiálu (hliník, oceľ, plast, drevo) a sam...

Skontrolovať tiež: Výklopné garážové brány cena

Krídlové garážové brány


Cena krídlových garážových brán je závislá od veľkosti, materiálu (hliník, oceľ, plast, drevo), otvá...

Skontrolovať tiež: Krídlové garážové brány cena

Priemyselné garážové brány


Cena priemyselných garážových brán je závislá od rozmerov dverí, dodávateľa a spôsobu otvárania, kto...

Skontrolovať tiež: Priemyselné garážové brány cena

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Garážové dvere - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Čo musíme vedieť pred nákupom garážovej brány?

1.1. Zabezpečenie garážových dverí

Vzhľadom na to, že garážové dvere môžu tiež predstavovať prístup do interiéru nášho domu, musíme sa ubezpečiť, že sú bezpečné. Moderné garážové dvere poskytujú bezpečnosť pomocou moderných a odolných materiálov, z ktorých sú vyrobené, ako aj spôsob bezpečného zamykania. Najvyššiu bezpečnosť proti vlámaniu zabezpečujú dvojstenné oceľové dvere s robustnými pántami a diaľkové ovládanie s kódom proti neoprávnenej manipulácii. Uistite sa, že brána je testovaná proti vlámaniu.

1.2. Tepelná izolácia, utesnenie a úspora energie

Garážové dvere ovplyvňujú energetické straty budovy. Tepelná izolácia garážových dverí je ovplyvnená otváracím systémom, materiálmi, z ktorých sú dvere vyrobené, hrúbkou dverí a kvalitou montáže dverí. Ak chcete ušetriť za kúrenie, nainštalujte dvojstenné garážové dvere s hrubou vrstvou izolácie. Dôležité je aj dobré utesnenie dverí. Vyžaduje sa trvalé tesnenie na preklade, na podlahe, po stranách, pretože bráni tepelným stratám a chráni pred poveternostnými vplyvmi.

1.3. Zdvíhacie garážové brány

Je veľmi praktické, aby sa dvere otvárali zdvíhnutím hore a dozadu pod strop garáže. Týmto spôsobom je pred garážou aj v garáži dostatok priestoru. To vám umožní parkovať priamo pred garážovými dverami.

1.4. Predchádzanie úrazom

Garážové dvere by mali obsahovať snímač, ktorý zastaví dvere bez toho, aby sa ich dotkoli, ak sa pri otváraní alebo zatváraní objaví prekážka, ako je dieťa alebo domáce zviera. Dvere by zároveň mali zabrániť tomu, aby sa prsty zachytili vnútri, zvonka a zboku. Prípadné nehody a poškodenia pri používaní dverí sú tiež zabránené uzavretými pružinami, ktoré majú dlhšiu životnosť, pretože sú chránené pred znečistením a inými vplyvmi prostredia.

2. Výber sprostredkovateľov a dodávateľov pre garážové dvere

2.1. Poradenstvo a montáž pri kúpe garážových dverí

Dobrý poskytovateľ s vami prejedná možnosti, do hĺbky vám poradí a všetky podrobnosti s vami odsúhlasí. Dvere dodá v dohodnutom čase a tiež vám ponúkne možnosť montáže. Montáž garážových dverí sa musí ukončiť do jedného dňa aby sa uzatvoril stavebný otvor pre garážovú bránu. Dobrý poskytovateľ má ochotný, skúsený a informovaný mintážny tím, ktorý vám dvere vhodne namontuje a v prípade potreby vykoná aj ďalšie práce.

2.2. Záruka

Prvé označenie kvality produktu je záručná doba. Kvalitní poskytovatelia garážových brán ponúkajú desaťročnú alebo viac ročnú systémovú záruk na dvere a najmenej päťročnú záruku na pohony a elektroniku. Počas záručnej doby musia byť garážové dvere bez vizuálnych alebo funkčných porúch. Takáto dlhá životnosť je možná iba pomocou použitia kvalitných materiálov a spracovania. V prípade poškodenia musí byť k dispozícii kompletný sortiment náhradných dielov.

2.3. Servis a údržba

U garážových brán s pohonom sa odporúča vykonať každoročnú kontrolu údržby autorizovaným a kvalifikovaným servisným technikom. Je tiež dôležité, aby bol vždy zákazníkovy k dispozícii servisný tím, ktorý zabezpečí, že všetky chyby budú okamžite a rýchlo odstránené.

3. Garážové dvere - rôzne druhy

3.1. V závislosti od spôsobu otvárania

Sekčné garážové dvere sú najobľúbenejšie
Sekčné garážové dvere sú najobľúbenejšie

Automatické garážové dvere
Sem patria všetky garážové dvere, ktoré sa ovládajú diaľkovým ovládaním. To nám šetrí každý krok vystúpenia z vozidla, najmä v daždi, keď chceme zaparkovať auto v garáži a tiež ušetrí hľadanie kľúčov, pretože v aute máme vždy diaľkové ovládanie.

Sekčné garážové dvere, Sekčné garážové dvere bočné
Sekčné garážové dvere sú najbežnejšou voľbou. V zásade ide o zdvižné resp. posuvné garážové dvere, ktoré sa skladajú z niekoľkých segmentov. Dvere garáže sa počas zdvíhania zlomia na lamely, ktoré sa potom znova zrovnajú pod stropom. Posuvné bočné dvere sa však počas otvárania posúvajú na obe strany. Výhodou tohto typu dverí je to, že vyžaduje veľmi malý priestor na otvorenie a umožňuje maximálny voľný priechod. Môžu byť tepelne izolované alebo neizolované. Môžu mať tiež integrované okno alebo dvere na osobný prechod. Sekčné garážové brány sú obvykle mechanicky poháňané.

Klasická výklopná garážová brána
Na rozdiel od sekčných dverí sa tieto dvere zdvíhajú v jednom kuse pod stropom s pohonom alebo bez pohonu. To tiež znižuje jasnú rýchlosť prechodu. Nevýhodou výklopných dverí je slabšia tesnosť a zvyčajne nie sú izolované. Najčastejšie sa používa pre radové garáže, detašované garáže a priestory, ktoré nevyžadujú špeciálne tesnenie.

Rolovacie garážové brány
Pojem rolovacia alebo navíjacia garážová brána znamená, že dvere sú vyrobené z tenkých lamiel (obvykle hliníka), ktoré sa počas otvárania sklopia do skrinky. Lamely sú najčastejšie izolované. Výhodou rolovacích garážových dverí je, že uvoľňujú celý priestor garáže. Môžu byť automatické alebo manuálne. Vyznačujú sa tiež ľahkou inštaláciou, krásnym vzhľadom a pokojnou prevádzkou.

Dvojkrídlové garážové brány
Vďaka množstvu lepších riešení sú garážové dvere s dvomi krídlami dverí stále menej používané. Používajú sa v konkrétnych, zvyčajne starších budovách, ktoré majú napríklad príliš nízky strop alebo sú užšie ako garáže postavené podľa dnešného štandardu. Tiež aj dvojkrídlové garážové dvere môžu byť automatické a tepelne izolované.

Priemyselné garážové brány
Ide o väčšie garážové dvere, ktoré sa používajú všade, kde pracujeme s väčšími vozidlami (nákladnými automobilmi), ako sú továrne, farmy, sklady, hasiči atď. Majú kompaktnejšiu konštrukciu a výkonnejší motor ako bežné dvere. Priemyselné brány majú obvykle integrovaný vchod pre ľudí, sú k dispozícii v rôznych farbách a rozmeroch.

3.2. Garážové dvere podľa materiálu

Estetický vzhľad a užitočnosť závisia od materiálu, z ktorého sú predné dvere vyrobené. Výber rôznych materiálov a farieb nám umožňuje prispôsobiť vzhľad dverí jednotlivej budovy. Každý materiál má však svoje výhody a nevýhody.

Drevené garážové dvere
Drevené garážové dvere sú napriek svojej náročnej údržbe stále jednou z najobľúbenejších možností. Vzhľad garážových brán je koniec koncov veľmi dôležitý, pretože významne ovplyvňuje vzhľad celého domu. Výber farieb a druhov dreva je široký. Drevené garážové dvere sú kvalitné a odolné, ale iba ak sú správne udržiavané. To znamená, že bude potrebné ich 1x ročne premaľovať, prelakovať alebo naolejovať, aby sa zabránilo opotrebovaniu poveternostnými vplyvmi.

Plastové garážové dvere
Garážové dvere vyrobené z plastu (PVC, ABS) sú jedným z najobľúbenejších vďaka nízkej cene, trvanlivosti a ľahkej inštalácii a údržbe. Môžu byť tiež atraktívne vzhľadom, pretože napodobňujú vzhľad oceľových aj drevených dverí. Drahšou verziou garážových brán z umelej hmoty sú dvere zo sklenených vlákien, ktoré sú mimoriadne univerzálne, pretože sú odolné voči korózii, trvanlivé a prakticky nevyžadujú údržbu.

Hliníkové garážové dvere
Zo všetkých troch najbežnejších materiálov je hliník najviac cenený, najodolnejší s najdlhšou životnosťou. Hliníkové garážové brány sú skvelou voľbou pre letoviská a husto osídlené mestá, pretože hliník je odolný proti korózii a nečistotám nachádzajúcich sa vo vzduchu. Vyznačujú sa tiež tým, že nevyžadujú osobitnú údržbu. Hliníkové garážové dvere patria do vyššej cenovej kategórie, ale aj po desiatich rokoch používania si zachovávajú svoj dobrý vzhľad.

4. Garážové dvere a trendy 2019/2020

4.1. Sklenené garážové dvere

V súčasnosti, keď sú garážové dvere vďaka lepším materiálom ešte viac tepelne izolované, vaša garáž už nie je len miestom pre vaše auto - môže slúžiť aj ako práčovňa, dielňa, domása posilňovňa alebo domáca kancelária. Čím viac času trávite v garáži, tým dôležitejšie je nájsť spôsob, ako vpustiť čo najviac svetla do priestoru. Najnovším trendom sú preto garážové dvere s oknami, ktoré zdobia interiér vašej garáže a zároveň dodávajú štýl exteriéru. Ak chcete zaplaviť svoju garáž ešte väčším množstvom svetla, zvážte použitie moderných sklenených garážových brán. Tieto elegantné sklenené dvere sú vystužené pevným hliníkovým rámom a umožňujú vám zažiť svoju garáž ako nikdy predtým.

4.2. Výrazné farby

Uplynuli dni štandardných bielych garážových brán - dnes sú pri navrhovaní exteriéru domu trendy odvážne a tmavé farby! Vyberte si farbu, ktorá sa dobre hodí k exteriéru vášho domu a je dostatočne tmavá na to, aby garážové dvere vynikli. Zvážte tiež čierne garážové dvere, ktoré sú v súčasnosti jedným z popredných trendov v dizajne!

4.3. Najnovšie technológie

Je len otázkou času, kedy budeme všetci ovládať garážové dvere cez wifi a inteligentné aplikácie na našom telefóne. Inteligentné garážové dvere sa dajú otvárať na diaľku a monitorovať ich stav, v čase keď ste na dovolenke alebo v práci. Inteligentné ovládanie dverí na diaľku tiež umožňuje dočasný prístup ľuďom, ako sú napr. opatrovatelia detí, venčitelia psov alebo upratovačky, takže nemusíme byť doma, aby ste ich mohli pustiť dnu.

4.4. Moderné materiály pre garážové brány

V minulosti boli garážové brány väčšinou vyrobené z ocele, dreva alebo hliníka, dnes však patria medzi najobľúbenejšie syntetické materiály. Materiály ako plast a sklolaminát sú pre majiteľov domov čoraz atraktívnejšie, pretože sú ľahké, cenovo dostupné a ľahko udržiavateľné, napriek tomu trvanlivé, dobre izolované a dostupné v širokej škále farieb a dekorov.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMELEKTRICKU ROLOVACIU BRANU ALEBO SEKČNU

Dobrý deň.

potrebujem automaticku garazovu branu 230x280 cm. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1800 1 do 3000 €


........

ROLOVACIA GARÁŽOVÁ BRÁNA

Dobry deň.

potrebujem rolovaciu bránu,svetlohneda farba,vetracia mriežka v spodnej časti, bez pohonu alebo s pohonom. Viac info osobne.Fotky v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1350 1 do 2250 €


........

GARÁŽOVÁ BRÁNA - VÝMENA

Dobrý deň.

potrebujem výmenu starej garážovej brány za novú. Z priestorových dôvodov dvojkrídlová do von otvárateľná, uzamykateľná, z vonkajšej strany s dekorom orech. Rozmery - šírka 243, výška 216 cm.
Kvôli nadchádzajúcemu zatepľovaniu domu začiatkom júna potrebujeme výmenu zrealizovať do konca mája.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1530 1 do 2550 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, DODÁVKA A MONTÁŽ GARÁŽOVÉJ BRÁNY, F:ORECH, + DVERE, + PRESKLENIE, 4.5 X 3.3 (M)
Garážové brány, Sklené

1800 € do 3000 €

CENA, GARAŽOVÁ BRANA DVOJGARAŽ RD KOMPLET DODÁVKA A MONTÁŽ, 5000X2500
Garážové brány, Horný Pial

1350 € do 2250 €

CENA, SERVIS GARÁŽOVEJ BRANY, 210-VYSKA , 260-ŠIRKA
Garážové brány, Zákamenné

270 € do 450 €

CENA, PLASTOVÉ OKNÁ A VCHODOVÉ DVERE, GARÁŽOVÁ BRÁNA, PO POPISE
Garážové brány, Lednica

5400 € do 9000 €

CENA, GARAZOVA BRANA , 2400*2050
Garážové brány, Nižná

5400 € do 9000 €

CENA, GARAZOVU BRÁNU, DOHORA OTVARANIE, 2300X2000 MM
Garážové brány, Nesluša

1530 € do 2550 €

CENA, GARÁŽOVÁ BRÁNA Z PRECHODOM, 3200/2200
Garážové brány, Stará Myjava

1800 € do 3000 €

CENA, GARÁŽOVÁ BRÁNA, DĹŽKA-2600MM, ŠÍRKA-2150MM
Garážové brány, Košecké Podhradie

1350 € do 2250 €

CENA, ROLOVACIU GARÁŽOVU BRÁNU , 2380-1900
Garážové brány, Snina

4050 € do 6750 €

CENA, GARÁŽOVÁ BRÁNA, KOMPLET S MOTOROM, 2.9M X 2.5M
Garážové brány, Trnava

1800 € do 3000 €

CENA, PLASTOVÉ OKNA, VCHODOVÉ HLINÍKOVÉ DVERE, GARAZOVA BRANA, 21 KS
Garážové brány, Liptovské Sliače

18000 € do 30000 €

CENA, KRÍDLOVÁ ALEBO SEKCNÁ GARÁŽOVÁ BRÁNA , ROZMERY OTVORU: Š X V 2420 X 2110 MM, NADPRAZIE 120 MM, L OSTENIE 100 MM, P OSTENIE 150. PRI KRIDLOVEJ MONTAZ PRED OTVOR A SEKCNEJ ZVNUTRA OTVORU.
Garážové brány, Košice

1350 € do 2250 €

CENA, GARÁŽOVÁ BRÁNA, 3700X2100 MM
Garážové brány, Liptovský Hrádok

1980 € do 3300 €

CENA, GARAZOVU BRANU A MOTOR NA POSUVNU BRANU, 2400X2200 MM
Garážové brány, Bystrá

1350 € do 2250 €

CENA, VYMENIŤ STARÚ GARÁŽOVÚ BRÁNU ZA NOVÚ., 2370 X1990
Garážové brány, Spišská Nová Ves

1800 € do 3000 €

CENA, DOKUPIT 4KS OVLADACOV A NAFORMATOVAT-KEY DO 500 KG PRE AUTOMATICKE OTVARANIE, 4KS
Garážové brány, Ivanka pri Dunaji

270 € do 450 €

CENA, OKNA, ŽALÚZIE, VCHODOVÉ DVERE, GARÁŽOVÚ BRÁNU , 11 OKIEN FRANCUZKE OKNA, 2 VCHODOVÉ DVERE, 1 GARÁŽOVÚ BRÁNA
Garážové brány, Lokca

11700 € do 19500 €

CENA, ROLOVACIA GARÁŽOVÁ BRÁNA S POHONOM, 1 KS
Garážové brány, Štúrovo

1080 € do 1800 €

CENA, GARAZOVA BRANA Z POHONOM, 249X215 CM
Garážové brány, Blatné Remety

1080 € do 1800 €

CENA, GARÁŽOVÚ BRÁNU - ARBA ZLATÝ DUB ALEBO NIEČO PODOBNE TÉMU ODTIEŇU , 4450X2450
Garážové brány, Žilina

5400 € do 9000 €

CENA, GARÁŽOVÁ BRANA, 2700X2000
Garážové brány, Studienka

1080 € do 1800 €

CENA, ROLOVACIE GARÁŽOVÉ BRANY, VÝŠKA 2400 X SIRKA 3610
Garážové brány, Hrabičov

1080 € do 1800 €

CENA, GARÁŽOVÁ BRÁNA , PO POPISE
Garážové brány, Bernolákovo

990 € do 1650 €

CENA, GARÁŽOVA BRÁNA , V 205CM X Š 235 CM
Garážové brány, Lučenec

1080 € do 1800 €

CENA, VÝMENA GARÁŽOVEJ BRANY, 1 KUS ,ASI 4000 X 2500
Garážové brány, Dubnica nad Váhom

1080 € do 1800 €

CENA, RAMPU A SPOMALOVACE, 3 RAMPY A 2 SPOMALOVACE
Garážové brány, Nitra

2700 € do 4500 €

CENA, GARAŽOVÚ BRÁNU, 1 KS
Garážové brány, Cífer

1080 € do 1800 €

CENA, GARÁŽOVÉ BRÁNY, VYMENA 2 BRAN
Garážové brány, Liptovský Mikuláš

2700 € do 4500 €

CENA, OPRAVA / VÝMENA GARÁŽOVEJ BRÁNY, 1 KS
Garážové brány, Zlaté Moravce

630 € do 1050 €

CENA, OPRAVA POŠKODENEJ VÝKLOPNEJ GARÁŽOVEJ BRÁNY , 1 KS
Garážové brány, Bratislava

180 € do 300 €

CENA, GARÁŽOVÚ BRÁNU AUTOMATICKÚ V GARÁŽOVOM DOME, 1KS
Garážové brány, Bratislava

1080 € do 1800 €

CENA, GARÁŽOVU BRÁNU ELEKTRICKÚ NA NOVOSTAVBU , 260X237
Garážové brány, Tvrdošovce

1080 € do 1800 €

CENA, GARÁŽOVÁ BRÁNA, PO POPISE
Garážové brány, Nižné Ružbachy

22500 € do 37500 €

CENA, GARAŽOVA BRÁNA - SEKČNÁ, 2500X1950
Garážové brány, Štrba

2700 € do 4500 €

CENA, BEZ MOTORA NA REŤAZ RUČNE VYŤAHOVANIE , V 250 Š 310
Garážové brány, Beňadovo

1080 € do 1800 €

CENA, PONUKA A MONTÁŽ OKIEN, DVERÍ, GARÁŽOVEJ BRÁNY , 8X VEĽKÉ OKNO, 3X MALÉ OKNO, 1X GARÁŽOVÁ BRÁNA, 2X VCHODOVÉ DVERE, 1X TERASOVÉ DVERE
Garážové brány, Bytča

4500 € do 7500 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Garážové brány cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

358+ SPOLOČNOSŤAMI PRE GARÁŽOVÉ BRÁNY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti GARÁŽOVÉ BRÁNY?

 • Garážové brány Bratislava
 • Garážové brány Banská Bystrica
 • Garážové brány Košice
 • Garážové brány Nitra
 • Garážové brány Prešov
 • Garážové brány Žilina
 • Garážové brány Bardejov
 • Garážové brány Humenné
 • Garážové brány Komárno
 • Garážové brány Levice
 • Garážové brány Liptovský Mikuláš
 • Garážové brány Lučenec
 • Garážové brány Martin
 • Garážové brány Michalovce
 • Garážové brány Nové Zámky
 • Garážové brány Piešťany
 • Garážové brány Poprad
 • Garážové brány Považská Bystrica
 • Garážové brány Prievidza
 • Garážové brány Ružomberok
 • Garážové brány Spišská Nová Ves
 • Garážové brány Topoľčany
 • Garážové brány Trenčín
 • Garážové brány Trnava
 • Garážové brány Zvolen
 • Garážové brány Bánovce nad Bebravou
 • Garážové brány Brezno
 • Garážové brány Bytča
 • Garážové brány Čadca
 • Garážové brány Detva
 • Garážové brány Dolný Kubín
 • Garážové brány Dunajská Streda
 • Garážové brány Galanta
 • Garážové brány Gelnica
 • Garážové brány Hlohovec
 • Garážové brány Ilava
 • Garážové brány Kežmarok
 • Garážové brány Krupina
 • Garážové brány Kysucké Nové Mesto
 • Garážové brány Levoča
 • Garážové brány Malacky
 • Garážové brány Medzilaborce
 • Garážové brány Myjava
 • Garážové brány Námestovo
 • Garážové brány Nové Mesto nad Váhom
 • Garážové brány Partizánske
 • Garážové brány Pezinok
 • Garážové brány Poltár
 • Garážové brány Púchov
 • Garážové brány Revúca
 • Garážové brány Rimavská Sobota
 • Garážové brány Rožňava
 • Garážové brány Sabinov
 • Garážové brány Šaľa
 • Garážové brány Senec
 • Garážové brány Senica
 • Garážové brány Skalica
 • Garážové brány Snina
 • Garážové brány Sobrance
 • Garážové brány Stará Ľubovňa
 • Garážové brány Stropkov
 • Garážové brány Svidník
 • Garážové brány Trebišov
 • Garážové brány Turčianske Teplice
 • Garážové brány Tvrdošín
 • Garážové brány Veľký Krtíš
 • Garážové brány Vranov nad Topľou
 • Garážové brány Žarnovica
 • Garážové brány Žiar nad Hronom
 • Garážové brány Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené