Sme odhodlaní,
uľahčiť Vám výstavbu
a renováciu

Daibau sme vytvorili s hlavným cieľom, aby slovenský stavebný trh bol transparentnejší a aby sme dobrých zhotoviteľov spojili s dobrými zákazníkmi
Užívatelia o nás

Stavať ideme len raz v živote

A preto sa musíme pustiť do realizácie projektu premyslene. Aj my sme sa pri našej práci stretávali s problémom prístupnosti informácií, stratou času a stresom pri hľadaní vhodných firiem. Želáme si, aby sme Vám pomocou systému Daibau zjednodušili realizáciu projektu.

Náš príbeh

Špecialisti na výstavbu

Pri realizácii prvého architektonického projektu, mi svitlo, že dobrých zhotoviteľov je ťažko nájsť. Nemohol som pochopiť, prečo tieto informácie nie sú vôbec nikde zhromažďované a usporiadané.

Martin Pelcl, CEO
architekt, riaditeľ a zakladateľ

Zistil som, že napriek tomu, že som architekt nepoznám veľa zhotoviteľov. Informácie sa šíria z úst do úst, veľa sa z nich stratí alebo sú nesprávne. Keďže by to mohlo byť usporiadané oveľa lepšie, tak sme sa do toho s Martinom pustili, vykasali rukávy a založili sme Daibau, ktorý na naše veľké potešenie úspešne funguje už niekoľko rokov.

Gregor Černelč, CTO
architekt, riaditeľ, vedúci vývoja

Zostávame verní stavebníctvu. V tomto obore Vám môžeme pomôcť s našimi odbornými znalosťami a skúsenosťami. U nás nájdete viac ako 300 špecializovaných kategórií v oblasti výstavby, renovácie a plánovania.Daibau - Daibau sme vytvorili, my, architekti ako reakciu na naše vlastné problémy pri hľadaní.

Spájame internet a stavebný priemysel

Ak až donedávna boli odporúčania a údaje o tom, aké činnosti stavebné firmy vykonávajú, dostupné len ústnym podaním, tak by sme to chceli zmeniť. To je dôvod, prečo staviame prvú špecializovanú on-line stavebnú platformu.

Novinky

Náš tím

Daniela Werle
Marketing

Branislav Mernik
Team leader

Hľadáte dodávateľa pre vašu stavbu alebo rekonštrukciu?

Zadarmo pošlite dopyt na získanie miestnych overených poskytovateľov služieb

      Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
      © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené