Spojíme Vás s dobrými projektmi výstavby a rekonštrukcie

2 000 kontrolovaných projektov každý mesiac hľadá na daibau.sk realizátorov stavebných prác ako ste Vy
Prihláste sa do svojho účtu
Ešte ste nevyskúšali daibau.sk? Zadať firmu zadarmo

Jednoduchým spôsobom získajte zákazníka

Overené projekty, seriózni zákazníci

Kontrolujeme projekty a zákazníkov namiesto Vás, a zasielame Vám tie, ktoré sú vo Vašom záujme.

Vyberiete si projekty, ktoré chcete

Keď si pozriete projekty na našej webovej stránke, sami sa môžete rozhodnúť, ktorého zákazníka skontaktujete a požiadate o dodatočné informácie a priamu dohodu.

Reálne, bez ďalších nákladov

NEÚČTUJEME provízie, ŽIADNE ďalšie nepredvídané výdavky a prekvapenia, spotreba je obmedzená na ročné alebo mesačné náklady na balík, ktorý ste si vybrali.

Skúsenosti našich remeselníkov

S Daibau sa mi zvýšili príjmy o 100 %. Odporučil by som Daibau iba serióznym firmám, lebo práve také zákazníci na platforme vyhľadávajú, a Daibau spolupracuje iba so serióznymi firmami. Nepozerajte na ceny balíkov, zaregistrujte sa a vyskúšajte platformu. Nemusíte behať okolo zákaziek, lámať si hlavu, kde a akú robotu si zoženiete, pretože Daibau Vám môže ponúknuť plnohodnotný systém.

Naše príjmy sa zvýšili zhruba o 20 – 25 %. Z Daibau mi chodia e-maily, na ktoré odpovedám, a na základe toho sa stretávam so zákazníkmi, ktorí chcú požadované práce. Jednoduchá aplikácia, ktorá sa da ľahko a jednoducho využívať.

S platformou Daibau som spokojný, pretože všetko to, čo potrebujem si môžem vyhľadať na jednom mieste. Je veľmi jednoduchá a prehľadná. Odporučil by som Daibau iným spoločnostiam, lebo dáva možnosť za málo peňazí získať oveľa väčší zárobok.

Posledné zverejnené dopyty - 2 983 otvorených projektov

Všetky aktuálne projekty

Vyberiete si projekty, ktoré chcete

Hodnotné projekty máte každý deň na dosah ruky na webovej stránke daibau.sk


Dodnes sme zverejnili vyše 70 000 projektov výstavby a rekonštrukcie v celkovej hodnote 306 640 000 €. Pridajte sa k nám a nenechajte si ujsť príležitosti, ktoré čakajú práve na Vás!

Zadať firmu zadarmo
Často kladené otázky
Projekty a zákazníci

1. Ako dostávame zákazníkov a projekty?


Daibau je prítomný na internete, rovnako tak aj v tlači a fyzicky. Spolupracujeme s mnohými partnermi pre výstavbu a renováciu, ktorí nám pomáhajú zviditeľniť sa. Zákazníci nás nájdu na internete alebo prostredníctvom našich partnerov. Viac ako polovica klientov sa vracia, pretože už mali pozitívnu skúsenosť s platformou .

2. Prečo sa zákazníci obracajú na Daibau?


Nájsť vhodného poskytovateľa s voľnými kapacitami v požadovanom termíne je problém, s ktorým sa stretávajú fyzické, ale aj právnické osoby. Daibau s niekoľkými kliknutiami spojí zákazníka s overeným poskytovateľom, ktorý má záujem o projekt . Týmto spôsobom našim používateľom ušetríme veľa času a znížime riziko.

3. Kto sú zákazníci na Daibau a aké sú projekty?


Na Daibau sa obracajú tí, ktorí chcú nájsť vhodných a overených poskytovateľov. Našimi používateľmi sú fyzické osoby, ale aj spoločnosti, architekti, organizácie či štátne inštitúcie.
Projekty, ktoré dostávame, sú veľmi rozdielne. Od menších údržbárskych prác až po projekty s niekoľkomiliónovými investíciami. Každý partner si počas týždňa nájde mnoho zaujímavých príležitostí.

4. Sú zákazníci na Daibau seriózni?


Sme si vedomí toho, že serióznosť zákazníka má pre našich partnerov mimoriadny význam. Z tohto dôvodu na viacerých miestach overujeme, aká je možnosť, že zákazník bude realizovať projekt. Dopyty, kde sa používatelia zaujímajú iba o cenu alebo termín realizácie je v ďalekej budúcnosti, vylúčime. Potvrdené projekty kontrolujeme, koľko ponúk má zákazník už zhromaždených a individuálne posúdime jeho vážny zámer. Všetky faktory využijeme na hodnotenie príležitostí, ktoré sú v zozname Vašich projektov označené zelenou-žltou stuhou. Partneri majú tiež možnosť nahlásiť svojmu administrátorovi neserióznych zákazníkov.

5. Ako reagovať na projekt z denného alebo týždenného informovania?


O zaujímavých projektoch Vás budeme v skúšobnej dobe informovať dvakrát týždenne, ak si objednáte predplatné denne. Všetky ponuky si môžete pozrieť a posúdiť, či máte o niektorý z projektov záujem. Kliknutím na odkaz kontaktov nás a zákazníka informujete o tom, že máte záujem o projekt. Správu môžete odoslať zákazníkovi prostredníctvom systému alebo ho zavolať. Podľa našich doterajších skúseností osobný kontakt so zákazníkom, zvýši možnosť na získanie zákazky.

6. Ako mám odpovedať, ak mi projekt ponúknete?


Ak si myslíme, že je Vaša firma vhodným kandidátom pre realizáciu projektu, odporučíme Vás zákazníkovi, akonáhle potvrdíme dopyt. Takže zákazník už na začiatku dostane Vaše telefónne číslo a účet, aby sa mohol s Vami skontaktovať. V tomto prípade Vám pošleme individuálny e-mail a SMS.

7. Myslím si, že nedostávam primerané projekty?


Ak zistíte, že ste informovaní o činnostiach, ktoré nevykonávate, upozornite nás, prosím, na to a my upravíme zodpovedajúcim spôsobom informačné správy . Ak sú dopyty s veľmi nízkou hodnotou alebo ak projekty nespadajú do oblasti Vašej pôsobnosti, nás na to taktiež upozornite, aby sme urobili nápravu. Po prihlásení môžete spravovať všetky nastavenia prostredníctvom ovládacieho panela.

8. Na ktorých projektoch sa môžem podieľať?


Pretože zákazníkov spájame s príslušnými realizátormi, musíme sa postarať o to, aby sme odporučili spoločnosti, ktoré sú schopné a kvalifikované zrealizovať konkrétny projekt. Podľa veľkosti Vášho tímu nastavíme, ako veľké projekty môžete prevziať. Ak ide o projekty novostavieb alebo komplexné renovácie je potrebná mať vhodný tím a vyplnený referenčný zoznam. Pre kategórie, ako je geodézia, projektovanie alebo architektúra je potrebná licencia Slovenskej komory architektov (SKA).

9. Čo sa stane, ak sa sa dohodnem na realizácii zákazky?


Prevzatie realizácie počas skúšobnej doby súčasne znamená ukončenie bezplatnej spolupráce. Ak ste už naším predplatiteľom, prevzatie realizácie nemá vplyv na náklady spolupráce, pretože províziu v predplatných balíčkoch Daibau neúčtujeme.

Hodnotenie

1. Ako získavame recenzie zákazníkov?


Názor na Vašu prácu môže vyjadriť iba zákazník, ktorý zadal dopyt do systému. Zákazník hodnotí Vaše odborné znalosti týkajúce sa poradenstva, ceny a kvality realizácie. Zákazníka môžete sami požiadať o jeho názor, pretože komentáre ovplyvňujú Vaše celkové hodnotenie a sú viditeľné vo Vašom profile Daibau .

2. Aký význam má Daibau hodnotenie?


Daibau hodnotenie je objektívnym odrazom Vašej kvality. Skladá sa z počtu rokov pôsobenia na trhu a veľkosti tímu. Ovplyvňuje ho Vaša odozva či názory zákazníkov a odborných používateľov. Vyššie hodnotenie môžete tiež získať vyplnením referenčného zoznamu. Celkové hodnotenie vyjadruje Vaše kompetencie, pretože je nimi podmienená Vaša pozícia v adresári a v zozname odporúčaných realizátorov, podľa ktorých sa zákazník rozhodne. Naši používatelia hodnoteniu prikladajú veľký význam.

3. Kto je odporúčaným poskytovateľom?


Odporučenými poskytovateľmi sú spoločnosti, s ktorými spolupracujeme viac ako dva roky a v tom čase dosiahli hodnotenie nad 8,5. Za odporúčaných poskytovateľov sa môžeme zaručiť, že svoju práca odvedú kvalitne a korektne. Značku udeľujeme na základe objektívnych faktorov a individuálneho posúdenia. Príjemcovia značky môžu tiež získať aktuálnu nálepku na auto.

4. Aký význam majú ostatné Daibau značky?


Na základe výnimočnej kvality udeľujeme a zverejňujeme aj ďalšie výhody. Značku môžete získať aj za odozvy, ak spoločnosť odpovedala aspoň na 70% našich výziev ohľadne projektov. Značku za skúsenosti udeľujeme spoločnostiam, ktoré sú na trhu viac ako 10 rokov. Osobitnú značku za vysoké celkové hodnotenie môže Vaša spoločnosť získať, ak dosiahne hodnotenie nad 9.

5. Čo urobiť, ak nám zákazník dal negatívnu recenziu?


Daibau nie je zodpovedný za vykonané práce zhotoviteľom (podmienky používania). V súlade so sledovaním kvality, každú písomnú reklamáciu overujeme ako na strane zhotoviteľa, tak aj zákazníka. Ak zistíme, že zhotoviteľ dostal dve oprávnené reklamácie, ktoré nevyriešil, tak ho vylúčime na neurčitý čas zo systému.

Spolupráca

1. Prečo sa stať súčasťou siete Daibau?


Daibau poskytuje prístup k novým klientom a projektom, a tiež sa stará o propagáciu Vašej kvality. Dôveruje nám tisíc overených projektantských, remeselných a stavebných firiem. Pracujeme na viacerých trhoch a pre našich partnerov umožňujeme celý rad podporných služieb. Stali sme dlhodobým partnerom každého, kto je aktívni na Slovenskom stavebnom trhu.

2. Kto sa môže stať súčasťou siete Daibau?


Pretože sme zástancami kvality, máme na registráciu určité kritériá . Môžu sa pripojiť spoločnosti s registrovanou činnosťou, ktoré majú aspoň 5 rokov praxe, najmenej 10 000 EUR ročných príjmov a nezablokované účty. S každou spoločnosťou vykonáme osobný rozhovor, aby sme získali kľúčové informácie o jej činnosti. Kvalitu služieb našich partnerov pravidelne kontrolujeme.

3. Čo je bezplatná skúšobná doba?


Každej spoločnosti v systéme ako znak dôvery dáme 15 overených projektov zadarmo. Týmto spôsobom si môžete vyskúšať naše služby a uistiť sa o legitímnosti projektov, ktoré dostávame. Dvakrát týždenne Vám na Vašu e-mailovú adresu pošleme zoznam zaujímavých projektov, a ak chcete môžete sa skontaktovať s 15 zákazníkmi. Po skúšobnej dobe Vám ponúkneme, aby ste si objednali predplatné.

4. Prečo by som si mal objednať platený balíček?


Platené balíčky majú mnoho výhod voči skúšobnej dobe. Po objednaní predplatného Vám poskytneme rozšírený prístup k väčšiemu počtu projektov. Rovnako tak si môžete vybrať činnosti a regióny, v ktorých by ste chceli pracovať. Ak sa stanete naším predplatiteľom, získate prístup k veľkým projektom a dôveryhodným zákazníkom, ktorých sme overili. Systémových partnerov o novom projekte informujeme, akonáhle ho dostaneme, zatiaľ čo projekty v skúšobnom období sú staré niekoľko dní . Objednanie predplatného tiež umožňuje rad ďalších výhod, ktoré sú uvedené v sekcii balíčky.

1. Ako môžem získať predplatné?


Ak chcete získať predplatné, obráťte sa na oddelenie podpory obchodných partnerov, ktoré Vám pomôže vytvoriť ponuku na mieru. Na základe vybraného balíčku Vám bude vystavená zálohová faktúra alebo odoslaná zmluvu o predplatnom. Prvý pracovný deň, keď dostaneme potvrdenie o zaplatení zálohovej faktúry, aktivujeme Váš predplatený balíček.

2. Ako dlho platí predplatné na Daibau?


Platnosť predplatného závisí od toho, ktorý balíček máte. Ročné predplatné platí od dátumu platby do toho istého dátumu v nasledujúcom roku. Pri mesačnom predplatnom, Vám každý mesiac vystavujeme faktúru za predchádzajúci mesiac.

3. Aké sú možnosti predplatného pre Daibau?


Aktuálnu ponuku balíčkov a cien môžete vidieť tu: Partnerské balíčky Daibau. Ponúkame Vám balíčky s mesačným alebo ročným predplatným. Pri uzavretí dlhodobej spolupráce sú k dispozícii osobitné výhody.

4. Momentálne nemôžeme akceptovať projekty. Čo môžeme urobiť?


Ak máte momentálne vyťažené kapacity, môžete o tom informovať svojho administrátora a v danom období Vám nebudeme posielať informační správy. Po uplynutí tohto obdobia sa posielanie informácií automaticky aktivuje. Predplatné počas tejto doby nie je môže zablokovať.

5. Čo mám urobiť, keď už činnosť nevykonávam?


Ak ukončíte činnosť, môžete nám oznámiť, či ešte vykonávate niektorú z 220 činností uvedených na Daibau. V prípade, že spoločnosť rušíte, Vás v systéme deaktivujeme.

Vyskúšajte zadarmo a vyberte si projekt, ktorý chcete!
Bezplatne sa zaregistrujte a vyskúšajte systém Daibau

Zadať firmu zadarmo Aktuálne projekty
  • overení majstri, zhotovitelia70 157projektov

  • stavebníctvo ceny26 506overených hodnotení

  • stavebníctvo ceny306 640 000 €hodnota dopytu

Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
© 2024 Daibau, všetky práva vyhradené