Montované domy cena

Koľko stojí montovaný dom? Ceny montovaných domov sa líšia v závislosti od spoločnosti, resp. výrobcu montovaných domov, veľkosti a dizajnu montovaného domu, typu montáže domu a v neposlednom rade aj od konštrukčného systému montovaných domov. Priemerná cena montovaných domov (120 m2) na kľúč je 800 až 1400 EUR/m2. V cene je zohľadnená dotácia, ktorej výška je od 2500 do 11 250 EUR, v závislosti od dodávateľa montovaných domov. Ceny montovaných domov, sa samozrejme líšia v závislosti od dodávateľa. Avšak, napriek tomu sa vo všeobecnosti nevyskytujú veľké rozdiely. V závislosti od ceny sa montované domy rozdeľujú do dvoch cenových tried. Trieda štandardných montovaných domov zahŕňa domy, ktorých cena sa pohybuje v rozmedzí od 700 do 1000 EUR/m2. Do druhej, resp. vyššej cenovej triedy patria montované domy, ktorých ceny sa v priemere pohybujú nad 1200 EUR/m2. Ak chceme montovaný dom na mieru, môže byť v porovnaní s typovým montovaným domom drahší o viac ako 15 %.

Komu zveriť výstavbu montovaného domu? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným dodávateľom montovaných domov vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA MONTOVANÉHO DOMU NA KĽÚČ


Cena za montovaný rodinný dom na kľúč Cena za klasický drevený montovaný dom 120 m2 na prízemí a podkrovie s dvojodkvapovou strechou.

800.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
1400.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za dodávateľa pre montovaný dom

OSTATNÉ CENY ZA MONTOVANÉ DOMY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Cena za montovaného domu na čiastočný kľúč

Cena montovaného rodinného domu na čiastočný kľúč tzn.. do 4. fázy výstavby. Cena za klasický drevený montovaný dom 120 m2 na prízemí a podkroví s dvojplášťovou strechou.€/m2

m2
dopyt

Cena za zvonku hotový montovaný dom

Cena za rodinný domzvonku hotový do 3. fázy výstavby. Cena za klasický drevený montovaný dom 120 m2 na prízemí a podkroví s dvojplášťovou strechou.€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Drevo stavby - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Čo potrebujete vedieť o montovaných domoch?

V prípade klasickej bytovej výstavby alebo murovanej alebo inej stavby je budova postavená na stavebnom pozemku v jednotlivých fázach výstavby. Naproti tomu montované drevo domy sa vyrábajú pomocou komponentov v továrni a potom sa prepravujú na miesto, kde sa zhromažďujú do jedného celku. Tento typ stavby sa nazýva aj suchá výstavba.

Montované domy sa vyrábajú z komponentov v továrni a potom sa prepravujú na miesto, kde sa zmontujú do jedného celku
Montované domy sa vyrábajú z komponentov v továrni a potom sa prepravujú na miesto, kde sa zmontujú do jedného celku

1.1 Ako dlho trvá stavba montovaného domu?

Podľa veľkosti a charakteristík bytového domu sa dá montovaný dom vyrobiť už za tri mesiace. Výstavba väčšiny montovaných domov trvá asi šesť mesiacov, čo je oveľa rýchlejšie ako klasická výstavba, ktorá zvyčajne trvá najmenej rok, ale môže trvať aj niekoľko rokov. Prečo je stavba montovaného domu rýchlejšia? Stavba montovaného domu prebieha v dielni so všetkými potrebnými strojmi a materiálmi a za kontrolovaných podmienok nezávislých od poveternostných vplyvov. Samotná organizácia práce je tiež efektívnejšia, pretože práca je organizovaná ako v továrni. Odpadá tak únavná koordinácia a čakanie na dodávateľov jednotlivých fáz alebo prác na zariadení. V každom prípade musí montovaná aj klasická stavba obsahovať čas na plánovanie a získanie všetkých potrebných povolení. Je tiež potrebné započítať čas na prípravu staveniska, výkop stavebnej jamy, stavbu základov alebo základovej dosky a prípadnú stavbu suterénu (klasická stavba). Je tiež potrebné vziať do úvahy, že vybraný poskytovateľ montovaných domov má určitú frontu alebo že je potrebné počkať niekoľko mesiacov (aj viac ako pol roka) na zahájenie výroby vášho montovaného domu.

1.2 Je montáž domu ekologickejšia a udržateľnejšia ako klasicky postavený dom?

Prefabrikovaná stavba sa všeobecne považuje za ekologickejšiu ako klasicky postavený dom. Samotný prefabrikovaný stavebný proces produkuje menej odpadu. Namiesto mnohých rôznych dodávateľov, ktorí dodávajú na miesto rôzne materiály a produkujú stavebný odpad, sú montované dielne efektívnejšie. Počas stavebného procesu sa presne odhaduje množstvo potrebného materiálu a väčšina odpadu sa často opätovne používa alebo recykluje v dielňach. Domy vyrobené v továrni môžu byť tiež lepšie izolované a utesnené ako bežné stavebné zariadenia, vďaka čomu bude kúrenie a klimatizácia efektívnejšie. A poskytovatelia montovaných domov sa viac zameriavajú na ekologické balíčky; väčšina staviteľov ponúka ako súčasť svojej konštrukcie energeticky účinné spotrebiče a niektoré zahŕňajú aj udržateľné materiály (napríklad bambusové podlahy) a doplnky, ako sú solárne panely a systémy na zachytávanie dažďovej vody. V čase narastajúcich výziev v oblasti podnebia tak prefabrikovaná konštrukcia vďaka svojej flexibilite dosahuje ďalší bod.

1.3 Je možný montovaný dom na mieru?

Áno! V závislosti od poskytovateľa, ktorého si vyberiete, existujú rôzne spôsoby, ako si môžete obvyklý typový plán montovaného domu prispôsobiť svojim želaniam a potrebám. Väčšina poskytovateľov ponúka rôzne koncové balíčky alebo upgrady a niektorí tiež umožňujú rôzne prispôsobenia a vlastné konfigurácie. Ale pozor, tieto zmeny môžu výrazne zvýšiť cenu vášho domu.

2. Čo najskôr zapojte do plánovania poskytovateľa montovaných domov

Výrobcovia montovaných domov sa dennodenne zaoberajú a riešia problémy spojené s plánovaním zariadení, implementačnou logistikou, inštaláciou na mieste a riadením projektov. Pri podpise zmluvy s dobrým poskytovateľom nekupujete iba dom, ale získavate aj mimoriadne kvalifikovaného a skúseného konzultanta, ktorý s vami bude počas celého projektu. Nebolo by potom rozumné získať tohto poradcu na svoju stranu čo najskôr? Pozrime sa, ako výberom poskytovateľa v počiatočnej fáze môžete skutočne veľa získať.

2.1 Stavebné detaily

Zatiaľ čo architekti sa zameriavajú na geometriu, územné plánovanie, estetiku ..., výrobcovia montovaných domov sa zameriavajú na konštrukčné detaily stavby. Keď sa o svojom projekte prvýkrát rozprávate s výrobcom, môžete si byť istí, že vám položí veľa otázok. Prečo je to také dôležité? Jednoducho preto, lebo výrobca musí skutočne postaviť váš dom. Domy nevnímajú ako životný priestor, vnímajú ho ako zbierku rôznych materiálov, ktoré musia zostaviť do pevne stojaceho predmetu, ktorý vzdoruje gravitačným silám, použitiu a prírodným živlom. Mali by ste tiež vedieť, že pri stanovovaní cien nehnuteľností je dôležité poznať tieto podrobnosti, aby ste mohli správne určiť cenu. Keď sa obrátite na viacerých výrobcov s cieľom získať cenu, všetky vyššie uvedené podrobnosti ešte nie sú definované a každý výrobca pre nich uvádza rôzne položky, a teda odlišné ceny. Čím skôr tieto podrobnosti určíte, tým presnejší bude odhad nákladov.

2.2 Pomoc pri riešení technických problémov

Poskytovateľ alebo dodávateľ montovanej stavby je veľmi užitočný pri riešení technických záležitostí. Typické situácie, ktoré si vyžadujú jeho znalecký posudok, sú: energetická hospodárnosť domu, inštalácie (kúrenie, vodovod, elektrina, vetranie...), návrh základu... Čím skôr sa váš poskytovateľ montovaných domov spojí s inými dodávateľmi, tým ľahší bude váš život.

2.3 Ušetrite čas

Čím kvalitnejšie budú plány pripravené, tým menej meškaní a nepríjemností počas výstavby nastane. Čím viac času strávite plánovaním, tým rýchlejšie bude váš projekt napredovať. Ak zapojíte výrobcu neskoro, budú potrebné ďalšie revízie a následné úpravy projektovej dokumentácie.

3. Úrovne alebo typy stavieb montovaných domov

3.1 Montovaný dom až do 3. rozšírenej fázy výstavby

Exteriér budovy je úplne dokončený. Interiér neobsahuje elektrické a mechanické inštalácie, kúrenie, vetranie a chladenie, mechanické podlahy a práce zo sadrokartónu. Chýbajú všetky povrchové úpravy podláh a stien, maliarske práce, jemná montáž... Nábytok samozrejme nie je v cene.

3.2 Montovaný dom až do 4. fázy výstavby (čiastočný kľúč)

Budova postavená do štvrtej fázy výstavby (okrem exteriéru (konštrukcia, fasáda, strešná krytina, stolárske práce, vodovodné prvky, balkónové a parapety...) v interiéri zvyčajne zahŕňa aj steny, stropy a podlahy a povrchové úpravy podláh a stien a maľby. Je potrebné poznamenať, že verejný obstarávateľ tohto typu implementácie kontroluje, ktoré dokončené práce zahŕňajú túto fázu. V tejto súvislosti existujú rozdiely medzi výrobcami.

3.3 Montovaný dom na kľúč

Najdrahší je samozrejme montovaný dom na kľúč. Cena závisí aj od výberu jednotlivých dokončovacích materiálov a prevedení. Na výber sú tiež povrchové úpravy podláh a stien, interiérové ​​dvere, sanitárne prvky, ako aj vstavaný nábytok a osvetlenie. Pohyblivý nábytok nie je zahrnutý v cene.

4. Proces stavby montovaného domu

4.1 Nápad

Všetko sa začína nápadom. Jedného dňa si uvedomíte, že potrebujete priestor pre svoju rodinu a začnete premýšľať, ako by vyzeral váš vysnívaný domov. Zameraním na svoje potreby, zvyky a rutiny môžete rýchlo určiť, koľko miestností a priestoru potrebujete. Potom môžete prehľadať internet a nájsť niekoľko príkladov domov, ktoré sa vám páčia.

4.2 Tvorba architektonického návrhu

Keď budete mať náčrt, kopu ukážkových fotografií a približnú predstavu o rozpočte, môžete sa obrátiť na svojho architekta a začať pracovať na projekte. Účasť architekta v počiatočných fázach je veľmi dôležitá z troch dôvodov:

- Architekt pozná miestne nariadenia a fungovanie administratívnych jednotiek (môžu sa líšiť od obce k obci). Jeho dodržiavanie vám ušetrí veľa času a bolesti hlavy.

- Architekt môže navrhnúť vhodné priestorové riešenia, ktoré výrazne zlepšia vzhľad a funkčnosť vášho domu (áno, urobiť si plán sami je všeobecne zlý nápad).

- V každom prípade budete potrebovať architekta, aby získal stavebné povolenie.

... takže na základe vyššie uvedených troch bodov platí, že čím skôr pozvete architekta na palubu, tým lepšie!

4.3 Finančná výstavba

Je chybou myslieť si, že výrobca vám montovaný dom dodáva kompletne hotový a pripravený na nasťahovanie. V skutočnosti je táto služba schopná ponúknuť len hŕstka výrobcov a veľká väčšina z nich urobí váš dom a nainštaluje ho čiastočne dokončený. Zostane tak veľa vecí, ktoré budete musieť vyriešiť sami a ktoré znamenajú dodatočné náklady. Okrem už pripraveného výkopu a základov sa musíte väčšinou postarať o prípojky k sieťam (vodovod, kanalizácia, elektrina, plyn, komunikácie...), ktoré sú plánované a realizované spolu so základnými časťami. V určitých prípadoch sa musíte postarať aj o vnútorné inštalácie: kúrenie, elektrina, vetranie, rozvody. To znamená, že musíte pre nich získať ponuky a spojiť sa s mnohými spoločnosťami a operátormi, ktorí vytvoria pripojenie hneď po založení domu. Dôležitými vecami, na ktoré by ste nemali zabudnúť, sú aj dokončovacie remeslá a interiérový dizajn domu.

4.4 Výber uchádzača

Výber správneho poskytovateľa alebo výrobcu je zvyčajne časovo náročná operácia. V tejto fáze má zákazník veľa otvorených otázok a je rôznymi poskytovateľmi bombardovaný množstvom informácií. Je dôležité, aby sme si bez ohľadu na všetko vybrali čo najskôr v procese poskytovateľa, ktorý nás odborne prevedie všetkými ďalšími krokmi. Viac sme o tom napísali v kapitole 2. Výber poskytovateľa a dodávateľov.

4.5 Výber ďalších dodávateľov

V prípade, že si u poskytovateľa neobjednáte montovaný dom na kľúč, odporúčame vám vyhľadať t.i. generálny dodávateľ, ktorý sa postará o tie stavebné a remeselné práce, o ktoré sa dodávateľ montovaného domu nebude starať. Ak zahrniete generálneho dodávateľa, môžete si byť istí, že možnosť chýb v práci bude znížená na minimum. Uľavte tiež výrobcovi, čo uľahčuje spoluprácu. V prípade zapojenia generálneho dodávateľa má výrobca na stavenisku jednu kompetentnú kontaktnú osobu a tok informácií je rýchly, spoľahlivý a efektívny. Majte na pamäti, že v stavebníctve je dobrá komunikácia často to, čo projekt robí alebo pokazí. Vďaka tomu sa minimalizujú náklady a kvalita sa zvýši na maximum, aké si môžete dovoliť.

4.6 Plány workshopov

Akonáhle sú zúčastnené strany spolu, je na čase zaoberať sa inžinierskym návrhom domu. Inžiniersky návrh montovaného domu (plány dielne pripravené poskytovateľom montovaného domu) je dôležitou a časovo náročnou súčasťou procesu. V závislosti od veľkosti domu a zložitosti architektúry môže táto fáza trvať až 12 týždňov. V tejto fáze je dom rozdelený na základné časti ako v 3D puzzle. Každá súčasť domu je potom starostlivo navrhnutá. Pri plánovaní komponentov domu zohľadňujú projektanti rozmiestnenie elektrických, ventilačných, vodovodných a iných inštalácií. Je preto dôležité, aby sa v tejto fáze koordinovali všetky potrebné plány ostatných dodávateľov. Na konci tejto fázy je pripravená celá sada dielenských výkresov na výrobu. Pre túto fázu je tiež vypracovaný plán inštalácie na mieste.

4.7 Príprava staveniska a základov

Počas prípravy plánov dielne je potrebné pripraviť všetko potrebné na stavenisku alebo stavenisku. Vykonáva sa výkop terénu, spevnenie terénu, prevedenie základov alebo základovej dosky.

4.8. Výroba domácich komponentov

Toto je jedna z kratších fáz celého procesu (doprava je najkratšia). Výroba rodinného domu v dielni trvá asi dva týždne. Je to veľmi rýchle. Aby k tomu nedošlo bez chýb, musia byť plány dielne pripravené bezchybne. To je tiež dôvod, prečo je fáza plánovania najdôležitejšia a trvá oveľa dlhšie. Extrémna pozornosť venovaná detailom je jedným z aspektov, ktoré skutočne oddeľuje montovaný dom od budov postavených klasickým spôsobom. Dobrý dizajn a kvalitné spracovanie vedú k tým najkvalitnejším komponentom domu, ktoré sa dodávajú na stavenisko.

4.9 Preprava

Len čo sú komponenty vášho domu vyrobené, dodajú sa na stavenisko.

4.10 Inštalácia na mieste

Čas potrebný na inštaláciu sa líši v závislosti od charakteristík a veľkosti domu a zvyčajne trvá týždeň alebo dva.

4.11. Inštalácie

Po zriadení zariadenia montážny tím odíde a práce prenechá generálnemu dodávateľovi, ktorý bude koordinovať prácu subdodávateľov mechanických a elektrických inštalácií. Spravidla to zahrnuje inštalatérske práce, elektrinu, vetranie, kúrenie a komunikáciu. Tieto práce môžu trvať niekoľko týždňov.

4.12 Interiér

V poslednej fáze vykoná interné dokončovacie práce generálny dodávateľ (alebo jednotliví dodávatelia stavebných a remeselných prác). Táto fáza môže trvať od dvoch týždňov do niekoľkých mesiacov, v závislosti od veľkosti domu a zložitosti práce. Je dôležité, aby dokončovacie práce prebehli bez náhlenia a presne. Aj keď je stavba domu dokonalá, zle vykonané dokončovacie práce môžu spôsobiť praskliny v stenách alebo iné nepríjemné prekvapenia.

4.13 Odovzdanie domu

Po dokončení vnútorných dokončovacích prác prefabrikovaného výrobcu vykoná hlavný dodávateľ domu spolu s majiteľom záverečnú kontrolu a skontroluje, či je všetko postavené podľa plánu a očakávaní. Akékoľvek pripomienky vlastníka týkajúce sa kvality alebo množstva musia byť zaznamenané písomne ​​a podpísané oboma stranami. Odstránenie akýchkoľvek nedostatkov alebo vád sa vykonáva na základe záruky poskytnutej výrobcom montovaného domu aj generálnym dodávateľom (za práce, ktoré vykonal).

Dom je teraz pripravený na odovzdanie.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMMONTOVANÝ RODINNÝ DOM

Dobrý deň.

potrebujem montovaný rodinný dom pre 5 osôb. 3 dospelé a 2 deti. Jednu detskú izbu s výmerou okolo 15 m2 alebo dve menšie a druhú pre svokra s podobnou výmerou kde bude mať zároveň pracovňu so spálňou, tretiu spálňu, 1 kúpeľňu+wc. Jednoduchý štvorec, obdĺžnik na rovinatom teréne so sedlovou strechou, zhruba 10x10 do fázy holodom. Projektová dokumentácia v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 90000 1 do 150000 €


........

MONTOVANÝ DOM NA KĽÚČ

Dobrý deň,

potrebujem vyhotovenie cenovej ponuky holodomu a domu na kľúč v montovanej forme. V prílohe Vám zasielam náš pôdorys a rezy. V pôdoryse sú zakreslené schody, ale tie momentálne realizovať nebudeme, kedže podkrovie máme len ako predprípravu do budúcna. Zatiaľ tam bude len sťahovacie stropové schodisko. A ešte uvažujeme nad strešnými oknami ci ich budeme realizovať už teraz všetky 3 alebo len 1 ak tam nebude nejaký veľmi cenový rozdiel tak by to problem nebol ani všetky naraz. V podstate všetko čo sa týka podkrovia realizované nebude, kedže je to otázka budúcich rokov. V prilohe zasielam podklady.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridala tento dopyt. Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
135000 1 do 225000 €


........

MENŠÍ MONTOVANÝ DOM, STAVBA

Dobrý deň.

potrebujem zhotoviteľa pre stavbu montovaného domu do štádia holodom (vrátane základovej dosky). Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 70200 1 do 117000 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, PRÍSTAVBU KU DREVODOMU, 2 IZBY, DO 25 M2
Montované domy, Necpaly

22500 € do 37500 €

CENA, POSTAVIŤ PONTONOVY DOM NA VODE , 30 M2
Montované domy, Levice

36000 € do 60000 €

CENA, MOBILNY DOM, 14X5
Montované domy, Divina

63000 € do 105000 €

CENA, STAVBA DOMU NA KLUC- DREVOSTAVBA, PO POPISU
Montované domy, Kamenná Poruba

90000 € do 150000 €

CENA, BUNGALOV, 100M/2
Montované domy, Ťapešovo

45000 € do 75000 €

CENA, MONTOVANÝ DREVODOM, 140 M2
Montované domy, Mlynica

63000 € do 105000 €

CENA, MONTOVANÝ DOM, 80 M2
Montované domy, Bratislava

27000 € do 45000 €

CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK, 5 X 5 M ALEBO 6X4 M
Montované domy, Nová Kelča

5400 € do 9000 €

CENA, MONTOVANY DOM, 80M2
Montované domy, Bratislava

54000 € do 90000 €

CENA, CENU HOLODOMU (DREVOSTAVBA MONTOVANÁ), SÚČASŤOU JE AJ GARÁŽ, CCA 100 M2
Montované domy, Čachtice

72000 € do 120000 €

CENA, MONTOVANA CELOROČNE OBYVATELNA ZAHRADNA CHATA, 45 M2
Montované domy, Košice

40500 € do 67500 €

CENA, MONTOVANÝ 4 IZBOVÝ BUNGALOV, DO 110 M2
Montované domy, Kostolište

72000 € do 120000 €

CENA, MALÝ, LACNÝ, PASÍVNY DOM, ALL INCLUSIVE, S FIXNOU CENOU VRÁTANE DPH, 50-70 M2, 3IZBY + KUCHYŇA.
Montované domy, Pozdišovce

54000 € do 90000 €

CENA, MONTOVANY DOM A ZAKLADOVA DOSKA, 70 M2
Montované domy, Lučenec

69300 € do 115500 €

CENA, NOVOSTAVBU , 200M2 - 240M2
Montované domy, Nitrica

198000 € do 330000 €

CENA, PROJEKT MONTOVANEHO DOMU , 160 M2
Montované domy, Stará Turá

1350 € do 2250 €

CENA, MONTOVANÉ DOMY - NÁVRH , PROJEKT, VIZUALIZACIJU, 120 M2
Montované domy, Bratislava

1350 € do 2250 €

CENA, MONTOVANA ZATEPLENA GARAZ, 6X3
Montované domy, Nitra

18000 € do 30000 €

CENA, DREVODOM TYPU LOFT, ZASTAVANÁ PLOCHA DOMU 35 M2
Montované domy, Prietrž

13500 € do 22500 €

CENA, MONTOVANÉ DOMY - PROJEKT, INŽINIERING, STAVBU NA KĽÚČ, KOLAUDÁCIU, 100-120 M2 BUNGALOV
Montované domy, Košice

45000 € do 75000 €

CENA, MONTOVANY DOM, PROJEKTOVA DOKUMENTACIA KU SP, ZASTAVANA PLOCHA DO 120M2
Montované domy, Kokšov

31500 € do 52500 €

CENA, ŠTVORIZBOVÝ BUNGALOV,
Montované domy, Udavské

90000 € do 150000 €

CENA, MONTOVANY RODINÝ DOM, 11X15
Montované domy, Šurany

31500 € do 52500 €

CENA, DREVODOM 4 IZBOVÝ, GARÁŽ, ROHOVÁ TERASA, , ZASTAVANÁ PLOCHA CCA 120M2
Montované domy, Jovice

36000 € do 60000 €

CENA, MALY MONTOVANY DOMCEK , ZAKLAD 40 M2
Montované domy, Bodovka

4500 € do 7500 €

CENA, MONTÁŽ ZÁHRADNÉHO DOMČEKA NA NÁRADIE ZUZIA 1, 5X3M DOMČEK NA NÁRADIE,ZUZIA 1
Montované domy, Sereď

1350 € do 2250 €

CENA, ZBÚRAŤ STARÚ A POSTAVIŤ NOVÚ GARÁŽ, VÝMERA 20 M2
Montované domy, Svidník

1800 € do 3000 €

CENA, CELOROCNE OBYVATELNA CHATKA, PO POPISE
Montované domy, Košecké Podhradie

7200 € do 12000 €

CENA, PRÍSTAVBA NA GARÁŽ Z DREVA, 50 M2
Montované domy, Jakubova Voľa

6300 € do 10500 €

CENA, KONSTRUKCIA(SKELET) DREVODOMU, BEZ STIEN, LEN SKELET+STRECHA, CCA 7X7M
Montované domy, Púchov

9000 € do 15000 €

CENA, HOLODOM BEZ PROFESIÍ , PO POPISE
Montované domy, Ladce

90000 € do 150000 €

CENA, BUNGALOV, 150 M2
Montované domy, Kmeťovo

135000 € do 225000 €

CENA, MONTOVANA NADSTAVBA RODINNEHO DOMU, 96 M2
Montované domy, Malacky

8100 € do 13500 €

CENA, VYPRACOVANIE CENOVEJ PONUKY NA RD, 100 M²
Montované domy, Závod

90000 € do 150000 €

CENA, MONTOVANY RODINÝ DOM, 90 M2
Montované domy, Igram

81 € do 135 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Montované domy cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

364+ SPOLOČNOSŤAMI PRE MONTOVANÉ DOMY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti MONTOVANÉ DOMY?

 • Montované domy Bratislava
 • Montované domy Banská Bystrica
 • Montované domy Košice
 • Montované domy Nitra
 • Montované domy Prešov
 • Montované domy Žilina
 • Montované domy Bardejov
 • Montované domy Humenné
 • Montované domy Komárno
 • Montované domy Levice
 • Montované domy Liptovský Mikuláš
 • Montované domy Lučenec
 • Montované domy Martin
 • Montované domy Michalovce
 • Montované domy Nové Zámky
 • Montované domy Piešťany
 • Montované domy Poprad
 • Montované domy Považská Bystrica
 • Montované domy Prievidza
 • Montované domy Ružomberok
 • Montované domy Spišská Nová Ves
 • Montované domy Topoľčany
 • Montované domy Trenčín
 • Montované domy Trnava
 • Montované domy Zvolen
 • Montované domy Bánovce nad Bebravou
 • Montované domy Brezno
 • Montované domy Bytča
 • Montované domy Čadca
 • Montované domy Detva
 • Montované domy Dolný Kubín
 • Montované domy Dunajská Streda
 • Montované domy Galanta
 • Montované domy Gelnica
 • Montované domy Hlohovec
 • Montované domy Ilava
 • Montované domy Kežmarok
 • Montované domy Krupina
 • Montované domy Kysucké Nové Mesto
 • Montované domy Levoča
 • Montované domy Malacky
 • Montované domy Medzilaborce
 • Montované domy Myjava
 • Montované domy Námestovo
 • Montované domy Nové Mesto nad Váhom
 • Montované domy Partizánske
 • Montované domy Pezinok
 • Montované domy Poltár
 • Montované domy Púchov
 • Montované domy Revúca
 • Montované domy Rimavská Sobota
 • Montované domy Rožňava
 • Montované domy Sabinov
 • Montované domy Šaľa
 • Montované domy Senec
 • Montované domy Senica
 • Montované domy Skalica
 • Montované domy Snina
 • Montované domy Sobrance
 • Montované domy Stará Ľubovňa
 • Montované domy Stropkov
 • Montované domy Svidník
 • Montované domy Trebišov
 • Montované domy Turčianske Teplice
 • Montované domy Tvrdošín
 • Montované domy Veľký Krtíš
 • Montované domy Vranov nad Topľou
 • Montované domy Žarnovica
 • Montované domy Žiar nad Hronom
 • Montované domy Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené