Pre oblasť

  Vstavané skrine cena

  Koľko stojí vstavaná skriňa? So vstavanou skriňou na mieru úplne využijete priestor v dome. Vďaka tomu bude priestor vyzerať väčší a uprataný. Keď ide o vstavané skrine, cena vstavanej skrine na zákazku závisí od veľkosti skrine, materiálu (drevo, drevotrieska, MDF, OSB, dyha, zrkadlo, sklo atď.), spôsobu otvárania dverí (krídlové, posuvné), druhu políc a samozrejme od dodávateľa. Priemerná cena za dodávku a montáž vstavanej skrine je 150 až 500 EUR/bm.

  Komu zveriť výrobu vstavanej skrine? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným stolárom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena vstavanej skrine


  Cena vstavanej skrinky. Cena za dodávku a montáž priemernej vstavanej skrine.

  150.00 €/tm

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/tm

  STREDNÁ CENA
  500.00 €/tm

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Vstavané skrine

  Ako ste využili tieto informácie?

  Vstavaný šatník - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Výhody vstavaného nábytku

  So vstavanými skriňami ušetríte veľa priestoru v porovnaní s klasickými voľne stojacími skriňami
  So vstavanými skriňami ušetríte veľa priestoru v porovnaní s klasickými voľne stojacími skriňami

  1.1 Úspora miesta

  So vstavanými skrinkami ušetríte veľa miesta v porovnaní s klasickými voľne stojacimi skrinkami, pretože budete môcť využiť všetok dostupný priestor. Vďaka vstavanej skrini, ktorá je od podlahy po strop, ušetríte aj nejaký materiál alebo náklady, pretože skrinka nemá estetický povrch u stropu. Namiesto toho sa používa stena alebo strop vašej izby. Vstavané skrinky sa tiež často inštalujú od steny k stene. V podkrovných priestoroch a výklenkoch, kde vzhľadom na špecifický tvar priestoru nie je možné umiestniť klasickú skrinku, sú jediným riešením vstavané skrinky. Vstavané skrinky tiež umožňujú použitie posuvných dverí, ktoré vám tiež poskytujú priestor pred skrinkou. Toto je zvlášť žiaduce v úzkych chodbách a iných priestoroch, kde by otvorené klasické dvere bránili priechodu, napríklad v spálni pri posteli.

  1.2 Zladenie farby a štýlu skrinky s iným nábytkom

  Vďaka vstavanej skrini na mieru si môžete vybrať štýl, farbu a materiál, z ktorého bude skrinka vyrobená. Najčastejšie používaným materiálom pre vstavané skrinky je vďaka svojej flexibilite a dostupnej cene drevotrieska. Tento materiál je k dispozícii v širokej škále farebných prevedení. Môže byť matný alebo s vysokým leskom. Môžete si tiež vybrať z mnohých drevených a iných dekorov, ktoré môžu byť tiež výrazné. Okrem drevotrieskových dosiek môžu byť vstavané skrinky vyrobené aj z mnohých ďalších materiálov, ako je drevo, dyha, lepená doska, drevotrieska atď. Z materiálu, z ktorého sú vyrobené skrine, je možné pridať aj dvere vyrobené z iného materiálu napr. skla (obyčajné, pieskované, mliečne, farebné, okrasné) a zrkadlá (stmavené, klasické, farebné, ryté, starožitné...), dom (nábytok, podlahy, farby na steny a ďalšie vybavenie). Pretože vstavané skrinky predstavujú významný podiel priestoru v miestnosti, odporúčame vám zvoliť svetlejšie farby, ktoré neztmavia miestnosť.

  1.3 Šatník

  Ak máme pre šatník k dispozícii izbu alebo väčší výklenok, je tiež možné vytvoriť šatňu. V tomto prípade skrine obvykle nemajú dvere, ale iba police s rôznymi prvkami (vešiaky, zásuvky, koše...). Pri posuvných alebo klasických dverách je zatvorený iba vstup do šatne.

  1.4 Cena vstavaného nabytku

  Aj keď existuje všeobecný dojem, že vstavané skrine na mieru sú oveľa drahšie ako bežné, často sa to ukáže ako mylné tvrdenie. Všetko záleží na zvolených materiáloch a doplnkoch, ale vo väčšine prípadov, ak porovnáme cenu za meter štvorcový využitého priestoru v klasickom a zabudovanom šatníku, zistíme, že cena zabudovaného šatníka je priaznivejšia. Rozhodnutie o inštalácii vstavanej skrine s posuvnými dverami tiež mierne znižuje cenu šatníka. Z materiálov pre skrinky je najlacnejšia drevotrieska vo svetlých odtieňoch, zatiaľ čo lícne prvky zo skla, zrkadiel, masívneho dreva sú drahšie...

  2. Výber dodávateľa

  Väčšina poskytovateľov vysoko kvalitných vstavaného nábytku, ako aj stolárskych služieb, ktorí vyrábajú vstavané skrine na objednávku, ponúka komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, prípravu koncepčných náčrtov a plánov, merania na mieste až do dodania, vstupu a montáže nábytku. Rozhodnite sa pre kvalitného dodávateľa s dobrými referenciami a nezabudnite si vyrobiť nábytok tak, ako chcete, alebo ešte lepšie.

  3. Rôzne vnútorné usporiadanie vstavaných skriniek

  Okrem vonkajšieho vzhľadu vstavanej skrinke je z užitočného hľadiska veľmi dôležitá aj vnútorná konfigurácia skrine. Využite celý rad nábytkových prvkov, aby ste čo najlepšie využili priestor a zabezpečili elegantné a priehľadné skladovanie, skryté pred pohľadom.

  3.1 Premýšľajte o tom, čo potrebujete

  Niektorý majú viac šiat ako košiel, iný viac obuvi ako sukní. Predtým, ako sa pustíte do vizuálneho plánovania skrine, zvážte, na čo potrebujete vstavané skrinky a ako ich budete používať. To vám pomôže určiť veľkosť a vnútornú konfiguráciu vášho šatníka. Pretože je vyrobený na mieru, môžete ho dokonale prispôsobiť vašim potrebám a zvoliť si niekoľko zásuviek alebo priestor pre zavesenie, nízku alebo vysokú policu, zrkadlá, koše... Pri usporiadaní prvkov nezabudnite na niekoľko pravidiel:

  - Najčastejšie používané predmety umiestnite na úroveň očí a tie, ktoré používate menej, umiestnite naspodok. Položte najmenej použité predmety na horné police

  - Prehľadný šatník je jednoduchšie upratať a nájsť v ňom veci bez problémov.

  - Odporúča sa, aby police boli široké min. 30 cm a max. 35 cm. Toto je priemerná veľkosť skladaného oblečenia. Táto dimenzia vám umožní zložiť oblečenie na seba, bez toho aby ste museli siahať až dozadu.

  3.2 Kombinácia otvorených políc a zásuviek

  Zásuvky spravidla zvýšia cenu skryne kvôli dodatočným materiálom a montáži vodiacich líšt, lícnych panelov a kľučiek. Zásuvky zároveň obmedzia dostupný úložný priestor vo vašej skrini. Ale využijete naplno priestor na dne a spodných úrovniach skrinky, ušetríte si tak námahu ak ich môžete vytiahnuť a pozerať sa nadol namiesto toho, aby sa ohýbali a nakukovali hlboko do otvorenej police. Namiesto zásuviek môžete na uskladnenie oblečenia a iných predmetov použiť vhodné koše alebo krabice. Na spodnú bielizeň a ponožky môžete použiť menšie a väčšie krabice. Takéto príslušenstvo umožňuje vo vašom šatníku väčší priestor a flexibilitu. Ak potrebujete viac miesta na otvorených policiach, jednoducho vyberte košíky a umiestnite ich inde.

  3.3 Viac odevov vyžaduje viac miesta na zavesenie

  Vo vstavanej skrini je nevyhnutne potrebný priestor na zavesenie oblečenia, ktoré je potrebné žehliť. Ženy zvyčajne potrebujú viac miesta na zavesenie ako muži a je dobré mať možnosť zavesiť dlhšie oblečenie (šaty, kabáty...), ako aj zavesiť kratšie kusy (košele, saka, bundy, nohavice, sukne...). Všeobecne platí, že je tu dvakrát toľko miesta na zavesenie kratších kusov ako na zavesenie dlhších kusov.

  3.4 Užitočné nábytkové doplnky

  Akonáhle ste sa rozhodli pre vhodné usporiadanie vnútorného priestoru vstavanej skrine, môžete ďalej zlepšiť použiteľnosť priestoru v skrini pomocou nábytkového príslušenstva.
  Výsuvné police

  Tieto interné organizéry zaberajú menšiu výšku ako bežné zásuvky a sú ideálne na ukladanie šperkov, manžiet alebo hodiniek.
  Výsuvné koše

  Ako už bolo spomenuté, ak nechcete stratiť príliš veľa priestoru v zásuvkovej skrinke, môžete na police umiestniť skladovacie koše, ktoré môžete vytiahnuť, čo je užitočné najmä pri dlhšom skladovaní zimného oblečenia, náhradných vankúšov, prikrývok...
  Vytiahnite háčiky

  Na výsuvné háčiky môžete zavesiť opasky a kabelky, čím zabránite zapleteniu a neporiadku. Pred očami máme opasky a kabelky, čo uľahčuje náš výber.
  Vyťahovacie vešiaky na nohavice

  Šetrením vešiakov na nohavice ušetríte v skrini veľa miesta. Ak zavesíte každú nohavicu na jeden záves, zaberie to veľa miesta.
  Zrkadlá

  Ak na skrinku alebo do skrinky nainštalujete zrkadlo, vytvorí sa ilúzia väčšieho priestoru. Ak zrkadlo používate iba pri obliekaní, môžete ho umiestniť na vnútornej strane dverí skrine. K vonkajším dverám šatníka však môžete pridať zrkadlo, aby váš priestor vyzeral väčší a jasnejší. Pred opustením domu si môžete skontrolovať aj svoj vzhľad.
  Osvetlenie skrine

  Skriňu je možné osvetliť rôznymi spôsobmi. Môže byť osvetlená zvonku alebo zvnútra. Vstavané skrine vyššej kvality majú zvyčajne vstavané LED svetlá. Je dôležité, aby LED žiarovky bolo v studenom spektre. To vám umožní zreteľnejšie vidieť obrysy a farby objektov vo vnútri.
  Pánty s mäkkým zatváraním

  Dnes je to štandardný doplnok pre väčšinu vysoko kvalitných vstavaných skríň. Mäkké zatváracie pánty umožňujú dverám zatvárať sa bez hlasného nárazu. Na zásuvky môžete nainštalovať aj mäkké zatváracie príslušenstvo.

  4. Proces objednávania a výroby zabudovanej skrinky

  4.1 Poradenstvo v oblasti kvality

  Konzultanti v obchodoch a stolári vám môžu ponúknuť veľa nápadov a riešení, o ktorých by ste ani nevedeli. Budú vám schopní poskytnúť dobrú radu o optimálnom využití priestoru, pomôžu vyriešiť priestorové dilemy a navrhnú rôzne štýlové a farebné riešenia. Dôverujte im no vyberajte si podľa svojich predstáv, poskytujte informácie o priestore a nezabudnite uviesť špeciálne funkcie, ktoré chcete zvýrazniť. Aby vám uľahčili predstavenie si, ako bude skriňa vyzerať, pripravia pre vás koncepčné náčrty a plány a podľa potreby aj 3D výkres. Pri konzultácii sa snažia čo najlepšie využiť váš priestor, vytvoriť funkčné usporiadanie vnútorného priestoru, požadovaný estetický vzhľad a prepracované detaily.

  4.2 Montáž

  Po kontrole na mieste, kde sa vykonávajú aj merania, dostanete konečný plán zabudovanej skrinky, ktorý potvrdíte. V prípade skriniek vyrobených z výroby aj na mieru je obvyklá doba na výrobu a montáž asi 3 týždne. Závisí to samozrejme od obsadenosti stolára a od ďalších faktorov, ktoré môžu ovplyvniť predĺženie termínu (letná dovolenka...).

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Vstavaná skriňa

  potrebujem vstavanú skrinu s rozmermi: výška 259cm, šírka 297 cm a hlbka 60cm, trojdverová s posuvnými dverami, v strede zrkadlo, dvoje bočné dvere v bielej farbe. Vnútro skrine: 1.časť - police, 2.časť - 3xzásuvka, vešiak, polica, 3.časť - polica, vešiak, polica . Fotka v prilhe. 2250 € do 3750 €

  ........

  Vstavané skrine do spalne a kuchyne

  Potrebujeme stolára

  Vstavana skrina na chodbu s posuvnymi dverami a zrkadlom, Vstavana skrina do spalne 1350 € do 2250 €

  ........

  Vstavaná skriňa do izby

  Potrebujeme stolára pre vstavanú skriňu do izby. Výška po strop, šírka 220, hĺbka 60 cm. 1530 € do 2550 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Vstavaná skriňa, v 240, š 343, h 65 cm
  Vstavané skrine, Spišská Nová Ves

  2250 € do 3750 €

  Cena, Vstavanú skriňu do spálne, dĺžka je 420 cm, výška je 232 cm a hĺbka 70 cm
  Vstavané skrine, Hlohovec

  2700 € do 4500 €

  Cena, Posuvné dvere na skriňu v chodbe, 3 dverové v. 260 š. 210 cm
  Vstavané skrine, Púchov

  630 € do 1050 €

  Cena, Skriňa na chodbu, 188x243x55 cm
  Vstavané skrine, Sásová

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vstavaná skriňa, 260 cmx250 cm a hĺbka min. 60 cm
  Vstavané skrine, Banská Bystrica

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vstavaná skriňa, vyška2,65m,širka 2,5m,hlbka 0,6m
  Vstavané skrine, Prešov

  1800 € do 3000 €

  Cena, Vstavanú skriňu s posuvnými dverami, Celkový rozmer skrine š270 v260 h58 cm
  Vstavané skrine, Bratislava

  1800 € do 3000 €

  Cena, Vstavaná skriňa do spálne, cca 5 m x 2,6 m x 0,8 m
  Vstavané skrine, Šenkvice

  2970 € do 4950 €

  Cena, Vstavaná skriňa rohová, ak sa nebude dať tak aj rovná, Rohová skriňa: Výška 250 cm, vpravo 130 cm, vľavo 95 cm, hĺbka vpravo 54 cm, hĺbka vľavo 35 cm, otváranie nie posuvné dvere. Rovná skriňa: výška 250 c
  Vstavané skrine, Trnava

  1800 € do 3000 €

  Cena, Vstavaná skriňa na chodbu s posuvnými dverami, Výška: 245cm, šírka: 104 cm, hĺbka: 40cm
  Vstavané skrine, Trenčín

  1080 € do 1800 €

  Cena, Vstavana skrina, 2600x2600x600 mm
  Vstavané skrine, Košické Oľšany

  1800 € do 3000 €

  Cena, Skriňa na mieru s posuvnými dverami, v:250 cm, š:160 cm, h:50 cm
  Vstavané skrine, Rimavská Sobota

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vstavaná skriňa, Výška 250cm, šírka 250cm, hĺbka do 45cm
  Vstavané skrine, Trebišov

  1800 € do 3000 €

  Cena, 2 vstavane skrine do chodby, 180x250x50 cm a druha 180x100x50 cm
  Vstavané skrine, Liptovský Mikuláš

  2700 € do 4500 €

  Cena, Vstavané skrine do dvoch izieb, 2 ks
  Vstavané skrine, Spišská Nová Ves

  3150 € do 5250 €

  Cena, Stavanu skrinu, Vyska 270 cm sirka 250 cm
  Vstavané skrine, Galanta

  1800 € do 3000 €

  Cena, Opraviť dvere na stavanej skrini, 1 ks
  Vstavané skrine, Banská Bystrica

  180 € do 300 €

  Cena, Oprava dveri Roldor skrine, 228x83 cm rozmer dveri
  Vstavané skrine, Komjatice

  180 € do 300 €

  Cena, Vstavana skrina do predsiene az po strop, výška 250, šírka 134 a hlbka 55 cm
  Vstavané skrine, Ružomberok

  1350 € do 2250 €

  Cena, Rohová vstavaná skriňa so šikmými dverami + pozdĺžna skriňa s priestor, v:249 cm,h:50 cm, š.190 cm obd. skriňav.249 cm,š. popri stene 110 cm ostatné rozmery podľa nákresu
  Vstavané skrine, Martin

  3600 € do 6000 €

  Cena, Vymeniť komplet kuchynskú linku, vstavanú skriňu na mieru vo vstup.cho, Po popise
  Vstavané skrine, Sečovce

  5850 € do 9750 €

  Cena, Skrinka/vytrina a komoda rohova na mieru, Vytrina vyska 120cm, hlbka 30 cmSirka 45 cm, komoda 1,5 X 1,5 m
  Vstavané skrine, Bratislava

  1080 € do 1800 €

  Cena, Vstavanú skriňu do spálne, šírka 3m, výška 2,7m a hĺbka 60cm
  Vstavané skrine, Hájske

  2250 € do 3750 €

  Cena, Premiestnit vstavani skrinu na protilahlu stranu, 1 ks
  Vstavané skrine, Čadca

  450 € do 750 €

  Cena, Posuvne dvere do šatnika, 260x 270 cm
  Vstavané skrine, Pezinok

  450 € do 750 €

  Cena, Vstavanu skrinu, cca 4m x 0.70 x 2,5m
  Vstavané skrine, Kátov

  2700 € do 4500 €

  Cena, Vstavaná skriňa zošikmená, 3x2 m
  Vstavané skrine, Dunajská Lužná

  1620 € do 2700 €

  Cena, Vstavaná skriňa do spálne, cca 480 cm
  Vstavané skrine, Moldava nad Bodvou

  1800 € do 3000 €

  Cena, Šatníková skrina na mieru do vchodu, 1 ks
  Vstavané skrine, Turčianske Teplice

  2250 € do 3750 €

  Cena, Vstavaná skriňa, 210x100 cm
  Vstavané skrine, Žilina

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vstavana skrina rovna 4 dverova posuvne, šírka: 345cm výška:262cm hlbka: 80cm
  Vstavané skrine, Levice

  2700 € do 4500 €

  Cena, Skriňa roldor, vešanie, police, rozmer 343x50x210 cm
  Vstavané skrine, Trenčín

  1980 € do 3300 €

  Cena, Vstavaná skrina poličková aj tyčová, 400x226x62 cm
  Vstavané skrine, Rimavská Sobota

  2250 € do 3750 €

  Cena, Predsien, a hosťovské skrine, Cca všetko tak od 3m šírky výška 280m a hĺbka cca 60 až 70 cm
  Vstavané skrine, Dubnica nad Váhom

  4500 € do 7500 €

  Cena, Vstavaná skrina, 340x68x240 cm
  Vstavané skrine, Stará Turá

  2250 € do 3750 €

  Cena, Vstavaná skriňa z masívu, 260cm ,350cm, 50cm
  Vstavané skrine, Bratislava

  3150 € do 5250 €  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Vstavané skrine?
  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Vstavané skrine cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  1103+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Vstavané skrine
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené