Vstavané skrine cena

Koľko stojí vstavaná skriňa? So vstavanou skriňou na mieru úplne využijete priestor v dome. Vďaka tomu bude priestor vyzerať väčší a uprataný. Keď ide o vstavané skrine, cena vstavanej skrine na zákazku závisí od veľkosti skrine, materiálu (drevo, drevotrieska, MDF, OSB, dyha, zrkadlo, sklo atď.), spôsobu otvárania dverí (krídlové, posuvné), druhu políc a samozrejme od dodávateľa. Priemerná cena za dodávku a montáž vstavanej skrine je 150 až 500 EUR/bm.

Komu zveriť výrobu vstavanej skrine? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným stolárom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA VSTAVANEJ SKRINE


Cena vstavanej skrinky. Cena za dodávku a montáž priemernej vstavanej skrine.

150.00 €/tm

VEĽMI NÍZKA CENA
€/tm

STREDNÁ CENA
500.00 €/tm

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Vstavané skrine cena

OSTATNÉ CENY ZA VSTAVANÉ SKRINE

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Vstavaný šatník - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Výhody vstavaného nábytku

So vstavanými skriňami ušetríte veľa priestoru v porovnaní s klasickými voľne stojacími skriňami
So vstavanými skriňami ušetríte veľa priestoru v porovnaní s klasickými voľne stojacími skriňami

1.1 Úspora miesta

So vstavanými skrinkami ušetríte veľa miesta v porovnaní s klasickými voľne stojacimi skrinkami, pretože budete môcť využiť všetok dostupný priestor. Vďaka vstavanej skrini, ktorá je od podlahy po strop, ušetríte aj nejaký materiál alebo náklady, pretože skrinka nemá estetický povrch u stropu. Namiesto toho sa používa stena alebo strop vašej izby. Vstavané skrinky sa tiež často inštalujú od steny k stene. V podkrovných priestoroch a výklenkoch, kde vzhľadom na špecifický tvar priestoru nie je možné umiestniť klasickú skrinku, sú jediným riešením vstavané skrinky. Vstavané skrinky tiež umožňujú použitie posuvných dverí, ktoré vám tiež poskytujú priestor pred skrinkou. Toto je zvlášť žiaduce v úzkych chodbách a iných priestoroch, kde by otvorené klasické dvere bránili priechodu, napríklad v spálni pri posteli.

1.2 Zladenie farby a štýlu skrinky s iným nábytkom

Vďaka vstavanej skrini na mieru si môžete vybrať štýl, farbu a materiál, z ktorého bude skrinka vyrobená. Najčastejšie používaným materiálom pre vstavané skrinky je vďaka svojej flexibilite a dostupnej cene drevotrieska. Tento materiál je k dispozícii v širokej škále farebných prevedení. Môže byť matný alebo s vysokým leskom. Môžete si tiež vybrať z mnohých drevených a iných dekorov, ktoré môžu byť tiež výrazné. Okrem drevotrieskových dosiek môžu byť vstavané skrinky vyrobené aj z mnohých ďalších materiálov, ako je drevo, dyha, lepená doska, drevotrieska atď. Z materiálu, z ktorého sú vyrobené skrine, je možné pridať aj dvere vyrobené z iného materiálu napr. skla (obyčajné, pieskované, mliečne, farebné, okrasné) a zrkadlá (stmavené, klasické, farebné, ryté, starožitné...), dom (nábytok, podlahy, farby na steny a ďalšie vybavenie). Pretože vstavané skrinky predstavujú významný podiel priestoru v miestnosti, odporúčame vám zvoliť svetlejšie farby, ktoré neztmavia miestnosť.

1.3 Šatník

Ak máme pre šatník k dispozícii izbu alebo väčší výklenok, je tiež možné vytvoriť šatňu. V tomto prípade skrine obvykle nemajú dvere, ale iba police s rôznymi prvkami (vešiaky, zásuvky, koše...). Pri posuvných alebo klasických dverách je zatvorený iba vstup do šatne.

1.4 Cena vstavaného nabytku

Aj keď existuje všeobecný dojem, že vstavané skrine na mieru sú oveľa drahšie ako bežné, často sa to ukáže ako mylné tvrdenie. Všetko záleží na zvolených materiáloch a doplnkoch, ale vo väčšine prípadov, ak porovnáme cenu za meter štvorcový využitého priestoru v klasickom a zabudovanom šatníku, zistíme, že cena zabudovaného šatníka je priaznivejšia. Rozhodnutie o inštalácii vstavanej skrine s posuvnými dverami tiež mierne znižuje cenu šatníka. Z materiálov pre skrinky je najlacnejšia drevotrieska vo svetlých odtieňoch, zatiaľ čo lícne prvky zo skla, zrkadiel, masívneho dreva sú drahšie...

2. Výber dodávateľa

Väčšina poskytovateľov vysoko kvalitných vstavaného nábytku, ako aj stolárskych služieb, ktorí vyrábajú vstavané skrine na objednávku, ponúka komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, prípravu koncepčných náčrtov a plánov, merania na mieste až do dodania, vstupu a montáže nábytku. Rozhodnite sa pre kvalitného dodávateľa s dobrými referenciami a nezabudnite si vyrobiť nábytok tak, ako chcete, alebo ešte lepšie.

3. Rôzne vnútorné usporiadanie vstavaných skriniek

Okrem vonkajšieho vzhľadu vstavanej skrinke je z užitočného hľadiska veľmi dôležitá aj vnútorná konfigurácia skrine. Využite celý rad nábytkových prvkov, aby ste čo najlepšie využili priestor a zabezpečili elegantné a priehľadné skladovanie, skryté pred pohľadom.

3.1 Premýšľajte o tom, čo potrebujete

Niektorý majú viac šiat ako košiel, iný viac obuvi ako sukní. Predtým, ako sa pustíte do vizuálneho plánovania skrine, zvážte, na čo potrebujete vstavané skrinky a ako ich budete používať. To vám pomôže určiť veľkosť a vnútornú konfiguráciu vášho šatníka. Pretože je vyrobený na mieru, môžete ho dokonale prispôsobiť vašim potrebám a zvoliť si niekoľko zásuviek alebo priestor pre zavesenie, nízku alebo vysokú policu, zrkadlá, koše... Pri usporiadaní prvkov nezabudnite na niekoľko pravidiel:

- Najčastejšie používané predmety umiestnite na úroveň očí a tie, ktoré používate menej, umiestnite naspodok. Položte najmenej použité predmety na horné police

- Prehľadný šatník je jednoduchšie upratať a nájsť v ňom veci bez problémov.

- Odporúča sa, aby police boli široké min. 30 cm a max. 35 cm. Toto je priemerná veľkosť skladaného oblečenia. Táto dimenzia vám umožní zložiť oblečenie na seba, bez toho aby ste museli siahať až dozadu.

3.2 Kombinácia otvorených políc a zásuviek

Zásuvky spravidla zvýšia cenu skryne kvôli dodatočným materiálom a montáži vodiacich líšt, lícnych panelov a kľučiek. Zásuvky zároveň obmedzia dostupný úložný priestor vo vašej skrini. Ale využijete naplno priestor na dne a spodných úrovniach skrinky, ušetríte si tak námahu ak ich môžete vytiahnuť a pozerať sa nadol namiesto toho, aby sa ohýbali a nakukovali hlboko do otvorenej police. Namiesto zásuviek môžete na uskladnenie oblečenia a iných predmetov použiť vhodné koše alebo krabice. Na spodnú bielizeň a ponožky môžete použiť menšie a väčšie krabice. Takéto príslušenstvo umožňuje vo vašom šatníku väčší priestor a flexibilitu. Ak potrebujete viac miesta na otvorených policiach, jednoducho vyberte košíky a umiestnite ich inde.

3.3 Viac odevov vyžaduje viac miesta na zavesenie

Vo vstavanej skrini je nevyhnutne potrebný priestor na zavesenie oblečenia, ktoré je potrebné žehliť. Ženy zvyčajne potrebujú viac miesta na zavesenie ako muži a je dobré mať možnosť zavesiť dlhšie oblečenie (šaty, kabáty...), ako aj zavesiť kratšie kusy (košele, saka, bundy, nohavice, sukne...). Všeobecne platí, že je tu dvakrát toľko miesta na zavesenie kratších kusov ako na zavesenie dlhších kusov.

3.4 Užitočné nábytkové doplnky

Akonáhle ste sa rozhodli pre vhodné usporiadanie vnútorného priestoru vstavanej skrine, môžete ďalej zlepšiť použiteľnosť priestoru v skrini pomocou nábytkového príslušenstva.
Výsuvné police

Tieto interné organizéry zaberajú menšiu výšku ako bežné zásuvky a sú ideálne na ukladanie šperkov, manžiet alebo hodiniek.
Výsuvné koše

Ako už bolo spomenuté, ak nechcete stratiť príliš veľa priestoru v zásuvkovej skrinke, môžete na police umiestniť skladovacie koše, ktoré môžete vytiahnuť, čo je užitočné najmä pri dlhšom skladovaní zimného oblečenia, náhradných vankúšov, prikrývok...
Vytiahnite háčiky

Na výsuvné háčiky môžete zavesiť opasky a kabelky, čím zabránite zapleteniu a neporiadku. Pred očami máme opasky a kabelky, čo uľahčuje náš výber.
Vyťahovacie vešiaky na nohavice

Šetrením vešiakov na nohavice ušetríte v skrini veľa miesta. Ak zavesíte každú nohavicu na jeden záves, zaberie to veľa miesta.
Zrkadlá

Ak na skrinku alebo do skrinky nainštalujete zrkadlo, vytvorí sa ilúzia väčšieho priestoru. Ak zrkadlo používate iba pri obliekaní, môžete ho umiestniť na vnútornej strane dverí skrine. K vonkajším dverám šatníka však môžete pridať zrkadlo, aby váš priestor vyzeral väčší a jasnejší. Pred opustením domu si môžete skontrolovať aj svoj vzhľad.
Osvetlenie skrine

Skriňu je možné osvetliť rôznymi spôsobmi. Môže byť osvetlená zvonku alebo zvnútra. Vstavané skrine vyššej kvality majú zvyčajne vstavané LED svetlá. Je dôležité, aby LED žiarovky bolo v studenom spektre. To vám umožní zreteľnejšie vidieť obrysy a farby objektov vo vnútri.
Pánty s mäkkým zatváraním

Dnes je to štandardný doplnok pre väčšinu vysoko kvalitných vstavaných skríň. Mäkké zatváracie pánty umožňujú dverám zatvárať sa bez hlasného nárazu. Na zásuvky môžete nainštalovať aj mäkké zatváracie príslušenstvo.

4. Proces objednávania a výroby zabudovanej skrinky

4.1 Poradenstvo v oblasti kvality

Konzultanti v obchodoch a stolári vám môžu ponúknuť veľa nápadov a riešení, o ktorých by ste ani nevedeli. Budú vám schopní poskytnúť dobrú radu o optimálnom využití priestoru, pomôžu vyriešiť priestorové dilemy a navrhnú rôzne štýlové a farebné riešenia. Dôverujte im no vyberajte si podľa svojich predstáv, poskytujte informácie o priestore a nezabudnite uviesť špeciálne funkcie, ktoré chcete zvýrazniť. Aby vám uľahčili predstavenie si, ako bude skriňa vyzerať, pripravia pre vás koncepčné náčrty a plány a podľa potreby aj 3D výkres. Pri konzultácii sa snažia čo najlepšie využiť váš priestor, vytvoriť funkčné usporiadanie vnútorného priestoru, požadovaný estetický vzhľad a prepracované detaily.

4.2 Montáž

Po kontrole na mieste, kde sa vykonávajú aj merania, dostanete konečný plán zabudovanej skrinky, ktorý potvrdíte. V prípade skriniek vyrobených z výroby aj na mieru je obvyklá doba na výrobu a montáž asi 3 týždne. Závisí to samozrejme od obsadenosti stolára a od ďalších faktorov, ktoré môžu ovplyvniť predĺženie termínu (letná dovolenka...).

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMVSTAVANÁ SKRIŇA MEDZI 2 STENAMI

Dobrý deň.

potrebujem bielu vstavanú skriňu medzi stenami, 1 oddelenie, dve police hore, vešiaková tyč v celej šírke, jedna polica dole. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1350 1 do 2250 €


........

VSTAVANÁ SKRIŇA NA MIERU

Dobrý deň.

potrebujem roll door skriňu na mieru. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1530 1 do 2550 €


........

VSTAVANÉ SKRINE A POLIČKY DO KÚPEĽNE

Dobrý deň.

potrebujem stolára pre vstavanú skriňa v spálni a v chodbe. Fotky v prilohe. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 4050 1 do 6750 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, VSTAVANÉ SKRINE, VSTAVANÁ SKRIŇA Č.1 - 338 X 260 X 60CM, VSTAVANÁ SKRIŇA Č. 2 - 154 X 260 X 54CM, VSTAVANÁ SKRIŇA Č. 3 - 110 X 260X 230 CM
Vstavané skrine, Banská Bystrica

5400 € do 9000 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA, ŠÍRKA 6 M, HĹBKA 60 CM
Vstavané skrine, Nitra

630 € do 1050 €

CENA, VSTAVANÚ SKRIŇU DO DOMU , 204X430X60 CM VXSXH
Vstavané skrine, Likavka

2250 € do 3750 €

CENA, KUCHYNSKÁ LINKA A VSTAVANÁ SKRIŇA NA MIERU, CCA 238 CM
Vstavané skrine, Hôrka

7200 € do 12000 €

CENA, BIELA VSTAVANÁ SKRIŇA DO DETSKEJ IZBY, 4SEKCIE,ŠÍRKA 314,VÝŠKA265,HĹBKA65.POLICE, VEŠANIE,2X2ZÁSUVKY
Vstavané skrine, Stupava

1800 € do 3000 €

CENA, VSTAVANÉ SKRIŇE, SKRIŇA 200X250X60 CM 1 KS ŠXVXH 140X250X60 1 KS
Vstavané skrine, Humenné

2250 € do 3750 €

CENA, DVERE NA ROLDOR, 4 KS, 250*311 CM
Vstavané skrine, Voderady

2250 € do 3750 €

CENA, UZAMYKATELNY SATNIK , 139X65X240 CM
Vstavané skrine, Bratislava

1350 € do 2250 €

CENA, VSTAVANÉ SKRINE DO PRACOVNE, 3,40 ŠÍRKA 2,45VÝŠKA
Vstavané skrine, Malacky

1800 € do 3000 €

CENA, DVIERKA NA SKRIŇU OTVÁRACIE NA MIERU , 2KS
Vstavané skrine, Stupava

540 € do 900 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA. STOJAN POD AKVÁRIUM. BOTNÍK., 4000X3000X50 MM
Vstavané skrine, Tvrdošín

3150 € do 5250 €

CENA, VSTAVANE SKRINE NA MIERU, 2 KS, S180, H60, V266
Vstavané skrine, Banská Bystrica

2700 € do 4500 €

CENA, VSTAVANA SKRIŇA/VIEDEŇ/BIELA MATNA/3DVERE/7POLIC, VÝŠKA 320- VYSOKÝ STROP ,ŠÍRKA 200CM,60
Vstavané skrine, Bratislava

1350 € do 2250 €

CENA, VACSIU STAVANU SKRINU DO TVARU L A ESTE DVE MENSIE SKRINKY..., 3 KS
Vstavané skrine, Piešťany

3150 € do 5250 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA DO CHODBY, 260CM VÝŠKY, 154CM ŠÍRKA, 60CM HLBKA
Vstavané skrine, Bytča

1350 € do 2250 €

CENA, VSTAVANA SKRIŇA , ŠIRKA CCA 2,5-3 M, VÝŠKA PO STROP CCA 2.4 M
Vstavané skrine, Sereď

1800 € do 3000 €

CENA, ŠATNÍK, CHODBOVÁ SKRINKA, KRYTIE SCHODISKA, ŠATNÍK Š290 X V264 X H60; CHODBA Š99 X V254-255 X H40
Vstavané skrine, Miloslavov

4500 € do 7500 €

CENA, SKRIŇU, 265 X 175 X 50
Vstavané skrine, Prešov

1080 € do 1800 €

CENA, VSTÁVANÚ SKRIŇU DO SPÁLNE, 2,20 M X 4 M
Vstavané skrine, Lehôtka pod Brehmi

2700 € do 4500 €

CENA, VSTAVANÉ SKRINE DO SPÁLNE A CHODBY, 2 KS
Vstavané skrine, Trenčín

3150 € do 5250 €

CENA, VSTAVANE SKRINE, 3KS
Vstavané skrine, Šaľa

4050 € do 6750 €

CENA, ŠATNÍKOVÁ SKRIŇA BEZ DVERÍ, ŠÍRKA SKRINE: 330 CM, VÝŠKA 240 CM, HĹBKA 50 CM, 5 ČASTÍ
Vstavané skrine, Myjava

1800 € do 3000 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA NA MIERU DO SPÁLNE, 5X3X0,75 DĹŽKA VÝŠKA ŠÍRKA
Vstavané skrine, Zlaté Moravce

2250 € do 3750 €

CENA, ROHOVÚ STAVANÚ SKRIŇU., VÝŠKA 2M,ŠÍRKA50 CM A DĹŽKA 6M
Vstavané skrine, Ňagov

2250 € do 3750 €

CENA, SKRINKY A SKRINE NA MIERU, SKRINKA DO KÚPELNE 1700X500X250MM, VSTAVANÁ SKRIŇA DO CHODBY 3000X2700X400MM, VSTAVANÁ SKRIŇA DO KUCHYNE 1300X2700X600MM
Vstavané skrine, Banská Bystrica

3150 € do 5250 €

CENA, CENOVÚ PONUKU NA VSTAVANÚ SKRIŇU , VÝŠKA 245X ŠÍRKA 340 X HĹBKA 70 CM
Vstavané skrine, Komárno

1800 € do 3000 €

CENA, VSTAVANÁ POTRAVINOVÁ SKRIŇA, 80X80X280 CM
Vstavané skrine, Považská Bystrica

540 € do 900 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA S POSUVNÝMI DVERAMI NA UČEBNÉ POMÔCKY V ZŠ, ŠÍRKA DO 3 M, VÝŠKA ...
Vstavané skrine, Námestovo

1350 € do 2250 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA , V240 Š150 H70
Vstavané skrine, Nové Mesto nad Váhom

450 € do 750 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA, V STREDE ZRKADLO , 2 BOČNE DVERE MLIEČNE SKLO BEŽOVÉ, ŠIRKA: 2550MM VYŠKA: 2470MM HĹBKA: 450MM POLIČKY AKO TAKÉ MOŽU BYŤ MIX. 3 DVEROVÁ. V STREDE BY BOLO ZRKADLO.
Vstavané skrine, Poloma

900 € do 1500 €

CENA, 2 VSTAVANÉ SKRINE , CCA L-KO Š120 X Š200 X V2 X H60. DRUHÁ CCA Š90 V 220 H90
Vstavané skrine, Spišské Vlachy

1350 € do 2250 €

CENA, VSTAVANÉ SKRINE DO JEDNEJ IZBY, CCA 4M
Vstavané skrine, Kežmarok

900 € do 1500 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA, 2,5M V, 60CM S
Vstavané skrine, Banská Bystrica

1170 € do 1950 €

CENA, VSTAVANÉ SKRINE, PO POPISE
Vstavané skrine, Galanta

1350 € do 2250 €

CENA, VÝROBA A MONTÁŽ VSTAVANEJ SKRINE , 3420X2530X600MM
Vstavané skrine, Trenčín

900 € do 1500 €

CENA, VSTAVANA SKRINA NAD A OKOLO POSTELE, ŠÍRKA 350CM, VÝŠKA 255CM, HĹBKA 52CM
Vstavané skrine, Martin

1350 € do 2250 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Vstavané skrine CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

920+ SPOLOČNOSŤAMI PRE VSTAVANÉ SKRINE
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI VSTAVANÉ SKRINE?

 • Vstavané skrine Bratislava
 • Vstavané skrine Banská Bystrica
 • Vstavané skrine Košice
 • Vstavané skrine Nitra
 • Vstavané skrine Prešov
 • Vstavané skrine Žilina
 • Vstavané skrine Bardejov
 • Vstavané skrine Humenné
 • Vstavané skrine Komárno
 • Vstavané skrine Levice
 • Vstavané skrine Liptovský Mikuláš
 • Vstavané skrine Lučenec
 • Vstavané skrine Martin
 • Vstavané skrine Michalovce
 • Vstavané skrine Nové Zámky
 • Vstavané skrine Piešťany
 • Vstavané skrine Poprad
 • Vstavané skrine Považská Bystrica
 • Vstavané skrine Prievidza
 • Vstavané skrine Ružomberok
 • Vstavané skrine Spišská Nová Ves
 • Vstavané skrine Topoľčany
 • Vstavané skrine Trenčín
 • Vstavané skrine Trnava
 • Vstavané skrine Zvolen
 • Vstavané skrine Bánovce nad Bebravou
 • Vstavané skrine Brezno
 • Vstavané skrine Bytča
 • Vstavané skrine Čadca
 • Vstavané skrine Detva
 • Vstavané skrine Dolný Kubín
 • Vstavané skrine Dunajská Streda
 • Vstavané skrine Galanta
 • Vstavané skrine Gelnica
 • Vstavané skrine Hlohovec
 • Vstavané skrine Ilava
 • Vstavané skrine Kežmarok
 • Vstavané skrine Krupina
 • Vstavané skrine Kysucké Nové Mesto
 • Vstavané skrine Levoča
 • Vstavané skrine Malacky
 • Vstavané skrine Medzilaborce
 • Vstavané skrine Myjava
 • Vstavané skrine Námestovo
 • Vstavané skrine Nové Mesto nad Váhom
 • Vstavané skrine Partizánske
 • Vstavané skrine Pezinok
 • Vstavané skrine Poltár
 • Vstavané skrine Púchov
 • Vstavané skrine Revúca
 • Vstavané skrine Rimavská Sobota
 • Vstavané skrine Rožňava
 • Vstavané skrine Sabinov
 • Vstavané skrine Šaľa
 • Vstavané skrine Senec
 • Vstavané skrine Senica
 • Vstavané skrine Skalica
 • Vstavané skrine Snina
 • Vstavané skrine Sobrance
 • Vstavané skrine Stará Ľubovňa
 • Vstavané skrine Stropkov
 • Vstavané skrine Svidník
 • Vstavané skrine Trebišov
 • Vstavané skrine Turčianske Teplice
 • Vstavané skrine Tvrdošín
 • Vstavané skrine Veľký Krtíš
 • Vstavané skrine Vranov nad Topľou
 • Vstavané skrine Žarnovica
 • Vstavané skrine Žiar nad Hronom
 • Vstavané skrine Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 Daibau, všetky práva vyhradené