Vstavané skrine cena

  Koľko stojí vstavaná skriňa? So vstavanou skriňou na mieru úplne využijete priestor v dome. Vďaka tomu bude priestor vyzerať väčší a uprataný. Cena vstavanej skrine na zákazku závisí od veľkosti skrine, materiálu (drevo, drevotrieska, MDF, OSB, dyha, zrkadlo, sklo atď.), spôsobu otvárania dverí (krídlové, posuvné), druhu políc a samozrejme od dodávateľa. Priemerná cena za dodávku a montáž vstavanej skrine je 150-500 EUR/bm. Ak vás zaujíma presná cena, nakreslite náčrt, pošlite dopyt našim skúseným stolárom a tak dostanete viacero ponúk. Pripravili sme pre vás aj niekoľko rád o vstavaných skriniach.

  Skontrolovať tiež:
  Nábytok na mieru, cena
  POSLAŤ DOPYT REALIZÁTOROM >

  CENA VSTAVANEJ SKRINE


  Cena vstavanej skrinky. Cena za dodávku a montáž priemernej vstavanej skrine.

  150.00 €/tm

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/tm

  STREDNÁ CENA
  500.00 €/tm

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Vstavané skrine cena

  OSTATNÉ CENY ZA VSTAVANÉ SKRINE

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  SPOLU:
  POSLAŤ DOPYT >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Vstavaný šatník - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Výhody vstavaného nábytku

  So vstavanými skriňami ušetríte veľa priestoru v porovnaní s klasickými voľne stojacími skriňami.
  So vstavanými skriňami ušetríte veľa priestoru v porovnaní s klasickými voľne stojacími skriňami.

   

  1.1 Úspora miesta

  So vstavanými skrinkami ušetríte veľa miesta v porovnaní s klasickými voľne stojacimi skrinkami, pretože budete môcť využiť všetok dostupný priestor. Vďaka vstavanej skrini, ktorá je od podlahy po strop, ušetríte aj nejaký materiál alebo náklady, pretože skrinka nemá estetický povrch u stropu. Namiesto toho sa používa stena alebo strop vašej izby. Vstavané skrinky sa tiež často inštalujú od steny k stene. V podkrovných priestoroch a výklenkoch, kde vzhľadom na špecifický tvar priestoru nie je možné umiestniť klasickú skrinku, sú jediným riešením vstavané skrinky. Vstavané skrinky tiež umožňujú použitie posuvných dverí, ktoré vám tiež poskytujú priestor pred skrinkou. Toto je zvlášť žiaduce v úzkych chodbách a iných priestoroch, kde by otvorené klasické dvere bránili priechodu, napríklad v spálni pri posteli.

  1.2 Zladenie farby a štýlu skrinky s iným vnábytkom

  Vďaka vstavanej skrini na mieru si môžete vybrať štýl, farbu a materiál, z ktorého bude skrinka vyrobená. Najčastejšie používaným materiálom pre vstavané skrinky je vďaka svojej flexibilite a dostupnej cene drevotrieska. Tento materiál je k dispozícii v širokej škále farebných prevedení. Môže byť matný alebo s vysokým leskom. Môžete si tiež vybrať z mnohých drevených a iných dekorov, ktoré môžu byť tiež výrazné. Okrem drevotrieskových dosiek môžu byť vstavané skrinky vyrobené aj z mnohých ďalších materiálov, ako je drevo, dyha, lepená doska, drevotrieska atď. Z materiálu, z ktorého sú vyrobené skrine, je možné pridať aj dvere vyrobené z iného materiálu napr. skla (obyčajné, pieskované, mliečne, farebné, okrasné) a zrkadlá (stmavené, klasické, farebné, ryté, starožitné ...) dom (nábytok, podlahy, farby na steny a ďalšie vybavenie). Pretože vstavané skrinky predstavujú významný podiel priestoru v miestnosti, odporúčame vám zvoliť svetlejšie farby, ktoré neztmavia miestnosť.

  1.3 Šatník

  Ak máme pre šatník k dispozícii izbu alebo väčší výklenok, je tiež možné vytvoriť šatňu. V tomto prípade skrine obvykle nemajú dvere, ale iba police s rôznymi prvkami (vešiaky, zásuvky, koše ...). Pri posuvných alebo klasických dverách je zatvorený iba vstup do šatne.

  1.4 Cena vstavaného nabytku

  Aj keď existuje všeobecný dojem, že vstavané skrine na mieru sú oveľa drahšie ako bežné, často sa to ukáže ako mylné tvrdenie. Všetko záleží na zvolených materiáloch a doplnkoch, ale vo väčšine prípadov, ak porovnáme cenu za meter štvorcový využitého priestoru v klasickom a zabudovanom šatníku, zistíme, že cena zabudovaného šatníka je priaznivejšia. Rozhodnutie o inštalácii vstavanej skrine s posuvnými dverami tiež mierne znižuje cenu šatníka. Z materiálov pre skrinky je najlacnejšia drevotrieska vo svetlých odtieňoch, zatiaľ čo lícne prvky zo skla, zrkadiel, masívneho dreva sú drahšie ...

  2. Výber dodávateľa

  Väčšina poskytovateľov vysoko kvalitných vstavaného nábytku, ako aj stolárskych služieb, ktorí vyrábajú vstavané skrine na objednávku, ponúka komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, prípravu koncepčných náčrtov a plánov, merania na mieste až do dodania, vstupu a montáže nábytku. Rozhodnite sa pre kvalitného dodávateľa s dobrými referenciami a nezabudnite si vyrobiť nábytok tak, ako chcete, alebo ešte lepšie.

  3. Rôzne vnútorné usporiadanie vstavaných skriniek

  Okrem vonkajšieho vzhľadu vstavanej skrinke je z užitočného hľadiska veľmi dôležitá aj vnútorná konfigurácia skrine. Využite celý rad nábytkových prvkov, aby ste čo najlepšie využili priestor a zabezpečili elegantné a priehľadné skladovanie, skryté pred pohľadom.

  3.1 Premýšľajte o tom, čo potrebujete

  Niektorý majú viac šiat ako košiel, iný viac obuvi ako sukní. Predtým, ako sa pustíte do vizuálneho plánovania skrine, zvážte, na čo potrebujete vstavané skrinky a ako ich budete používať. To vám pomôže určiť veľkosť a vnútornú konfiguráciu vášho šatníka. Pretože je vyrobený na mieru, môžete ho dokonale prispôsobiť vašim potrebám a zvoliť si niekoľko zásuviek alebo priestor pre zavesenie, nízku alebo vysokú policu, zrkadlá, koše ... Pri usporiadaní prvkov nezabudnite na niekoľko pravidiel:

  - Najčastejšie používané predmety umiestnite na úroveň očí a tie, ktoré používate menej, umiestnite naspodok. Položte najmenej použité predmety na horné police

  - Prehľadný šatník je jednoduchšie upratať a nájsť v ňom veci bez problémov.

  - Odporúča sa, aby police boli široké min. 30 cm a max. 35 cm. Toto je priemerná veľkosť skladaného oblečenia. Táto dimenzia vám umožní zložiť oblečenie na seba, bez toho aby ste museli siahať až dozadu.

  3.2 Kombinácia otvorených políc a zásuviek

  Zásuvky spravidla zvýšia cenu skryne kvôli dodatočným materiálom a montáži vodiacich líšt, lícnych panelov a kľučiek. Zásuvky zároveň obmedzia dostupný úložný priestor vo vašej skrini. Ale využijete naplno priestor na dne a spodných úrovniach skrinky, ušetríte si tak námahu ak ich môžete vytiahnuť a pozerať sa nadol namiesto toho, aby sa ohýbali a nakukovali hlboko do otvorenej police. Namiesto zásuviek môžete na uskladnenie oblečenia a iných predmetov použiť vhodné koše alebo krabice. Na spodnú bielizeň a ponožky môžete použiť menšie a väčšie krabice. Takéto príslušenstvo umožňuje vo vašom šatníku väčší priestor a flexibilitu. Ak potrebujete viac miesta na otvorených policiach, jednoducho vyberte košíky a umiestnite ich inde.

  3.3 Viac odevov vyžaduje viac miesta na zavesenie

  Vo vstavanej skrini je nevyhnutne potrebný priestor na zavesenie oblečenia, ktoré je potrebné žehliť. Ženy zvyčajne potrebujú viac miesta na zavesenie ako muži a je dobré mať možnosť zavesiť dlhšie oblečenie (šaty, kabáty ...), ako aj zavesiť kratšie kusy (košele, saka, bundy, nohavice, sukne ...). Všeobecne platí, že je tu dvakrát toľko miesta na zavesenie kratších kusov ako na zavesenie dlhších kusov.

  3.4 Užitočné nábytkové doplnky

  Akonáhle ste sa rozhodli pre vhodné usporiadanie vnútorného priestoru vstavanej skrine, môžete ďalej zlepšiť použiteľnosť priestoru v skrini pomocou nábytkového príslušenstva.
  Výsuvné police

  Tieto interné organizéry zaberajú menšiu výšku ako bežné zásuvky a sú ideálne na ukladanie šperkov, manžiet alebo hodiniek.
  Výsuvné koše

  Ako už bolo spomenuté, ak nechcete stratiť príliš veľa priestoru v zásuvkovej skrinke, môžete na police umiestniť skladovacie koše, ktoré môžete vytiahnuť, čo je užitočné najmä pri dlhšom skladovaní zimného oblečenia, náhradných vankúšov, prikrývok ...
  Vytiahnite háčiky

  Na výsuvné háčiky môžete zavesiť opasky a kabelky, čím zabránite zapleteniu a neporiadku. Pred očami máme opasky a kabelky, čo uľahčuje náš výber.
  Vyťahovacie vešiaky na nohavice

  Šetrením vešiakov na nohavice ušetríte v skrini veľa miesta. Ak zavesíte každú nohavicu na jeden záves, zaberie to veľa miesta.
  Zrkadlá

  Ak na skrinku alebo do skrinky nainštalujete zrkadlo, vytvorí sa ilúzia väčšieho priestoru. Ak zrkadlo používate iba pri obliekaní, môžete ho umiestniť na vnútornej strane dverí skrine. K vonkajším dverám šatníka však môžete pridať zrkadlo, aby váš priestor vyzeral väčší a jasnejší. Pred opustením domu si môžete skontrolovať aj svoj vzhľad.
  Osvetlenie skrine

  Skriňu je možné osvetliť rôznymi spôsobmi. Môže byť osvetlená zvonku alebo zvnútra. Vstavané skrine vyššej kvality majú zvyčajne vstavané LED svetlá. Je dôležité, aby LED žiarovky bolo v studenom spektre. To vám umožní zreteľnejšie vidieť obrysy a farby objektov vo vnútri.
  Pánty s mäkkým zatváraním

  Dnes je to štandardný doplnok pre väčšinu vysoko kvalitných vstavaných skríň. Mäkké zatváracie pánty umožňujú dverám zatvárať sa bez hlasného nárazu. Na zásuvky môžete nainštalovať aj mäkké zatváracie príslušenstvo.

  4. Proces objednávania a výroby zabudovanej skrinky

  4.1 Poradenstvo v oblasti kvality

  Konzultanti v obchodoch a stolári vám môžu ponúknuť veľa nápadov a riešení, o ktorých by ste ani nevedeli. Budú vám schopní poskytnúť dobrú radu o optimálnom využití priestoru, pomôžu vyriešiť priestorové dilemy a navrhnú rôzne štýlové a farebné riešenia. Dôverujte im no vyberajte si podľa svojich predstáv, poskytujte informácie o priestore a nezabudnite uviesť špeciálne funkcie, ktoré chcete zvýrazniť. Aby vám uľahčili predstavenie si, ako bude skriňa vyzerať, pripravia pre vás koncepčné náčrty a plány a podľa potreby aj 3D výkres. Pri konzultácii sa snažia čo najlepšie využiť váš priestor, vytvoriť funkčné usporiadanie vnútorného priestoru, požadovaný estetický vzhľad a prepracované detaily.

  4.2 Montáž

  Po kontrole na mieste, kde sa vykonávajú aj merania, dostanete konečný plán zabudovanej skrinky, ktorý potvrdíte. V prípade skriniek vyrobených z výroby aj na mieru je obvyklá doba na výrobu a montáž asi 3 týždne. Závisí to samozrejme od obsadenosti stolára a od ďalších faktorov, ktoré môžu ovplyvniť predĺženie termínu (letná dovolenka ...)

  DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM  VSTAVANÉ SKRINE

  Dobrý deň prajem

  potrebujeme stolára na zhotovenie na mieru
  - stavané skrine do dvoch izieb,
  - posuvné dvere do kúpeľne a WC.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1350 € do 2250 €


  ........

  VSTAVANA SKRIŇA A KOMODA

  Dobrý deň prajem

  Vstavana skriňa širka 120 cm.Hlbka 70 cm a výška 255 cm.Skriňa rozdelena na dve casti.1 cast 2 polovice a tyce nad sebou na vesanie.Druha cast 7 polic.Komoda 4 zasuvky.Vyska 90 cm.Širka 60 cm a hlbka 48 cm.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 900 € do 1500 €


  ........

  VSTAVANÁ SKRIŇA

  Dobrý deň prajem
  cestou stavebného portalu Daibau oslovujem majstrov ktorí by maly zaujem o realizaciu mojej zákazky, spracovanie ponuky na vstavanú skriňu policovu a vesiakovu na celu stenu so zrkadlom na jedny dvere. Material z drevotriesky bielej farby. Posuvne dvere

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
  720 € do 1200 €


  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA ROHOVÁ , PO POPISE
  Vstavané skrine, Tvrdošovce

  450 € do 750 €

  CENA, VSTAVANA SKRINA DO SPALNE, Š273 V265
  Vstavané skrine, Košice

  810 € do 1350 €

  CENA, SKRIŇA NA OBLEČENIE PRE DVE DETI NA JEDNU STENU DO DETSKEJ IZBY, ŠÍRKA 283, VÝŠKA 206, HĹBKA 50CM
  Vstavané skrine, Stupava

  630 € do 1050 €

  CENA, STAVANA SKRINA, UPRAVA DREVENYCH OBKLADOV KOLO STRESNYCH OKIEN, 2000/2500/60, 1800/2500/50
  Vstavané skrine, Vlkanová

  720 € do 1200 €

  CENA, 2X VSTAVANA SKRINA, 3X ULOZNE PODSTROPNE SKRINKY, V265/S177, V265/S208, 3X S128/V50
  Vstavané skrine, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  CENA, VSTAVANA SKRINA NA CHODBU SO SKRITYM VSTUPOM DO SPAJZU, D 3,4M V 2,5M Š 40CM
  Vstavané skrine, Senec

  720 € do 1200 €

  CENA, VSTAVANU SKRINU SMOLENICE, 3527-2525
  Vstavané skrine, Smolenice

  720 € do 1200 €

  CENA, VSTAVANÉ SKRINE KOŠICE, PO POPISE
  Vstavané skrine, Košice

  540 € do 900 €

  CENA, VSTAVANU SKRINU KOMÁRNO, 200X270X60
  Vstavané skrine, Komárno

  900 € do 1500 €

  CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA , PO POPISE
  Vstavané skrine, Bratislava

  540 € do 900 €

  CENA, VSTAVANA SKRINA SO ZASUVACIMI DVERAMI SO SVETLEHO DREVA., DLZKA CCA 4,0 M O HLBKE 0,7 M.
  Vstavané skrine, Sásová

  720 € do 1200 €

  CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA, KUCHYŇA , PO POPISE
  Vstavané skrine, Kvetoslavov

  2700 € do 4500 €

  CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA, 260 X 180 X 60
  Vstavané skrine, Košice

  450 € do 750 €

  CENA, NOVÚ SKRINKU NA TOPANKY, 180X80X17 CM
  Vstavané skrine, Poprad

  900 € do 1500 €

  CENA, POKLADKA LAMINATOVEJ PODLAHY, DVERE Z RÁMOM , VSTAVANÉ SKRINE , PO POPISE
  Vstavané skrine, Púchov

  2250 € do 3750 €

  CENA, SATNIK 2 X ROLLDOR SKRINU , 254 CM SIRKA/62CM HLBKA/246 VYSKA
  Vstavané skrine, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  CENA, ROZDELIŤ IZBU POSUVNÝMI DVERAMI, , 350 CM ŠÍRKA IZBY A 260CM VÝŠKA IZBY
  Vstavané skrine, Banská Bystrica

  900 € do 1500 €

  CENA, VSTAVANÉ SKRINE, 2 METRE A 3,7 METRA
  Vstavané skrine, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  CENA, 4 DVEROVÁ VSTAVANÁ SKRIŇA, 345X261X57
  Vstavané skrine, Vrútky

  900 € do 1500 €

  CENA, 2 X VSTAVANÁ SKRIŇA, 2 KS ( 210X65X265, 130X65X265)
  Vstavané skrine, Martin

  900 € do 1500 €

  CENA, STAVANU SKRINU, PO POPISE
  Vstavané skrine, Sásová

  450 € do 750 €

  CENA, ROZDELENIE IZBY ZASUVACIMI DVERAMI, PO POPISE
  Vstavané skrine, Prievidza

  630 € do 1050 €

  CENA, VSTAVANÉ SKRINE, PO POPISE
  Vstavané skrine, Dlhá nad Oravou

  1800 € do 3000 €

  CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA, 2 KS
  Vstavané skrine, Budča

  450 € do 750 €

  CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA - ROLLDOOR, 360×70
  Vstavané skrine, Nitra

  900 € do 1500 €

  CENA, POLICE DO SATNIKOV, 2X DO 10M2
  Vstavané skrine, Šamorín

  360 € do 600 €

  CENA, VSTAVANU SKRINU ZA POSTEĽ , 180X250
  Vstavané skrine, Martin

  900 € do 1500 €

  CENA, JEDNODUCHÁ VSTAVANÁ SKRIŇA , VÝŠKA 260, ŠÍRKA 80 HĹBKA 79
  Vstavané skrine, Domaniža

  450 € do 750 €

  CENA, DETSKÚ IZBU, VSTAVANÁ SKRIŇA 220X220
  Vstavané skrine, Ptičie

  675 € do 1125 €

  CENA, VSTAVANÚ SKRIŇU DO CHODBY, PO POPISE
  Vstavané skrine, Bratislava

  900 € do 1500 €

  CENA, ZHOTOVIŤ POSÚVACIE DVERE DO EXISTUJÚCEJ ZOSTAVY., 2700 X 2650 -D,V
  Vstavané skrine, Stropkov

  900 € do 1500 €

  CENA, VSTAVANA SKRINA - VYROBA, 1
  Vstavané skrine, Martin

  450 € do 750 €

  CENA, VYROBA+MONTAZ VSTAVANEJ SKRINE, 287 ŠIRKA,260 VÝŠKA,60 HLBKA
  Vstavané skrine, Vrbové

  630 € do 1050 €

  CENA, ROHOVA VSTAVANA SKRINA V=3M, 120X180
  Vstavané skrine, Nemšová

  900 € do 1500 €

  CENA, VSTAVANA SKRIŇA,CHODBA, 2,60X2,20X0,40
  Vstavané skrine, Banská Bystrica

  270 € do 450 €

  CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA 3-DIELNA ZRKADLOVÉ DVERE, 220X185X45
  Vstavané skrine, Trenčín

  270 € do 450 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  VSTAVANÉ SKRINE CENNÍK

  SPOLUPRACUJEME S VIAC AKO 755 SPOLOČNOSŤAMI PRE VSTAVANÉ SKRINE


  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  HĽADÁME V LOKALITE
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU

  HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI VSTAVANÉ SKRINE?

 • Vstavané skrine Bánovce nad Bebravou
 • Vstavané skrine Banská Bystrica
 • Vstavané skrine Bardejov
 • Vstavané skrine Bratislava
 • Vstavané skrine Brezno
 • Vstavané skrine Bytča
 • Vstavané skrine Čadca
 • Vstavané skrine Detva
 • Vstavané skrine Dolný Kubín
 • Vstavané skrine Dunajská Streda
 • Vstavané skrine Galanta
 • Vstavané skrine Gelnica
 • Vstavané skrine Hlohovec
 • Vstavané skrine Humenné
 • Vstavané skrine Ilava
 • Vstavané skrine Kežmarok
 • Vstavané skrine Komárno
 • Vstavané skrine Košice
 • Vstavané skrine Krupina
 • Vstavané skrine Kysucké Nové Mesto
 • Vstavané skrine Levice
 • Vstavané skrine Levoča
 • Vstavané skrine Liptovský Mikuláš
 • Vstavané skrine Lučenec
 • Vstavané skrine Malacky
 • Vstavané skrine Martin
 • Vstavané skrine Medzilaborce
 • Vstavané skrine Michalovce
 • Vstavané skrine Myjava
 • Vstavané skrine Námestovo
 • Vstavané skrine Nitra
 • Vstavané skrine Nové Mesto nad Váhom
 • Vstavané skrine Nové Zámky
 • Vstavané skrine Partizánske
 • Vstavané skrine Pezinok
 • Vstavané skrine Piešťany
 • Vstavané skrine Poltár
 • Vstavané skrine Poprad
 • Vstavané skrine Považská Bystrica
 • Vstavané skrine Prešov
 • Vstavané skrine Prievidza
 • Vstavané skrine Púchov
 • Vstavané skrine Revúca
 • Vstavané skrine Rimavská Sobota
 • Vstavané skrine Rožňava
 • Vstavané skrine Ružomberok
 • Vstavané skrine Sabinov
 • Vstavané skrine Šaľa
 • Vstavané skrine Senec
 • Vstavané skrine Senica
 • Vstavané skrine Skalica
 • Vstavané skrine Snina
 • Vstavané skrine Sobrance
 • Vstavané skrine Spišská Nová Ves
 • Vstavané skrine Stará Ľubovňa
 • Vstavané skrine Stropkov
 • Vstavané skrine Svidník
 • Vstavané skrine Topoľčany
 • Vstavané skrine Trebišov
 • Vstavané skrine Trenčín
 • Vstavané skrine Trnava
 • Vstavané skrine Turčianske Teplice
 • Vstavané skrine Tvrdošín
 • Vstavané skrine Veľký Krtíš
 • Vstavané skrine Vranov nad Topľou
 • Vstavané skrine Žarnovica
 • Vstavané skrine Žiar nad Hronom
 • Vstavané skrine Žilina
 • Vstavané skrine Zlaté Moravce
 • Vstavané skrine Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  KONTAKTY

  Dopyty: 00421 233 329 745
  Firmy: 00421 233 329 745

  REGIONÁLNE STRÁNKY

  www.daibau.com
  www.daibau.at
  www.mojmojster.net
  www.emajstor.hr
  www.daibau.rs
  www.daibau.sk
  www.daibau.ro
  © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené