Vstavané skrine cena

Koľko stojí vstavaná skriňa? So vstavanou skriňou na mieru úplne využijete priestor v dome. Vďaka tomu bude priestor vyzerať väčší a uprataný. Keď ide o vstavané skrine, cena vstavanej skrine na zákazku závisí od veľkosti skrine, materiálu (drevo, drevotrieska, MDF, OSB, dyha, zrkadlo, sklo atď.), spôsobu otvárania dverí (krídlové, posuvné), druhu políc a samozrejme od dodávateľa. Priemerná cena za dodávku a montáž vstavanej skrine je 150 až 500 EUR/bm.

Komu zveriť výrobu vstavanej skrine? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným stolárom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA VSTAVANEJ SKRINE


Cena vstavanej skrinky. Cena za dodávku a montáž priemernej vstavanej skrine.

150.00 €/tm

VEĽMI NÍZKA CENA
€/tm

STREDNÁ CENA
500.00 €/tm

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Vstavané skrine cena

OSTATNÉ CENY ZA VSTAVANÉ SKRINE

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Vstavaný šatník - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Výhody vstavaného nábytku

So vstavanými skriňami ušetríte veľa priestoru v porovnaní s klasickými voľne stojacími skriňami.
So vstavanými skriňami ušetríte veľa priestoru v porovnaní s klasickými voľne stojacími skriňami.

1.1 Úspora miesta

So vstavanými skrinkami ušetríte veľa miesta v porovnaní s klasickými voľne stojacimi skrinkami, pretože budete môcť využiť všetok dostupný priestor. Vďaka vstavanej skrini, ktorá je od podlahy po strop, ušetríte aj nejaký materiál alebo náklady, pretože skrinka nemá estetický povrch u stropu. Namiesto toho sa používa stena alebo strop vašej izby. Vstavané skrinky sa tiež často inštalujú od steny k stene. V podkrovných priestoroch a výklenkoch, kde vzhľadom na špecifický tvar priestoru nie je možné umiestniť klasickú skrinku, sú jediným riešením vstavané skrinky. Vstavané skrinky tiež umožňujú použitie posuvných dverí, ktoré vám tiež poskytujú priestor pred skrinkou. Toto je zvlášť žiaduce v úzkych chodbách a iných priestoroch, kde by otvorené klasické dvere bránili priechodu, napríklad v spálni pri posteli.

1.2 Zladenie farby a štýlu skrinky s iným vnábytkom

Vďaka vstavanej skrini na mieru si môžete vybrať štýl, farbu a materiál, z ktorého bude skrinka vyrobená. Najčastejšie používaným materiálom pre vstavané skrinky je vďaka svojej flexibilite a dostupnej cene drevotrieska. Tento materiál je k dispozícii v širokej škále farebných prevedení. Môže byť matný alebo s vysokým leskom. Môžete si tiež vybrať z mnohých drevených a iných dekorov, ktoré môžu byť tiež výrazné. Okrem drevotrieskových dosiek môžu byť vstavané skrinky vyrobené aj z mnohých ďalších materiálov, ako je drevo, dyha, lepená doska, drevotrieska atď. Z materiálu, z ktorého sú vyrobené skrine, je možné pridať aj dvere vyrobené z iného materiálu napr. skla (obyčajné, pieskované, mliečne, farebné, okrasné) a zrkadlá (stmavené, klasické, farebné, ryté, starožitné...), dom (nábytok, podlahy, farby na steny a ďalšie vybavenie). Pretože vstavané skrinky predstavujú významný podiel priestoru v miestnosti, odporúčame vám zvoliť svetlejšie farby, ktoré neztmavia miestnosť.

1.3 Šatník

Ak máme pre šatník k dispozícii izbu alebo väčší výklenok, je tiež možné vytvoriť šatňu. V tomto prípade skrine obvykle nemajú dvere, ale iba police s rôznymi prvkami (vešiaky, zásuvky, koše...). Pri posuvných alebo klasických dverách je zatvorený iba vstup do šatne.

1.4 Cena vstavaného nabytku

Aj keď existuje všeobecný dojem, že vstavané skrine na mieru sú oveľa drahšie ako bežné, často sa to ukáže ako mylné tvrdenie. Všetko záleží na zvolených materiáloch a doplnkoch, ale vo väčšine prípadov, ak porovnáme cenu za meter štvorcový využitého priestoru v klasickom a zabudovanom šatníku, zistíme, že cena zabudovaného šatníka je priaznivejšia. Rozhodnutie o inštalácii vstavanej skrine s posuvnými dverami tiež mierne znižuje cenu šatníka. Z materiálov pre skrinky je najlacnejšia drevotrieska vo svetlých odtieňoch, zatiaľ čo lícne prvky zo skla, zrkadiel, masívneho dreva sú drahšie...

2. Výber dodávateľa

Väčšina poskytovateľov vysoko kvalitných vstavaného nábytku, ako aj stolárskych služieb, ktorí vyrábajú vstavané skrine na objednávku, ponúka komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, prípravu koncepčných náčrtov a plánov, merania na mieste až do dodania, vstupu a montáže nábytku. Rozhodnite sa pre kvalitného dodávateľa s dobrými referenciami a nezabudnite si vyrobiť nábytok tak, ako chcete, alebo ešte lepšie.

3. Rôzne vnútorné usporiadanie vstavaných skriniek

Okrem vonkajšieho vzhľadu vstavanej skrinke je z užitočného hľadiska veľmi dôležitá aj vnútorná konfigurácia skrine. Využite celý rad nábytkových prvkov, aby ste čo najlepšie využili priestor a zabezpečili elegantné a priehľadné skladovanie, skryté pred pohľadom.

3.1 Premýšľajte o tom, čo potrebujete

Niektorý majú viac šiat ako košiel, iný viac obuvi ako sukní. Predtým, ako sa pustíte do vizuálneho plánovania skrine, zvážte, na čo potrebujete vstavané skrinky a ako ich budete používať. To vám pomôže určiť veľkosť a vnútornú konfiguráciu vášho šatníka. Pretože je vyrobený na mieru, môžete ho dokonale prispôsobiť vašim potrebám a zvoliť si niekoľko zásuviek alebo priestor pre zavesenie, nízku alebo vysokú policu, zrkadlá, koše... Pri usporiadaní prvkov nezabudnite na niekoľko pravidiel:

- Najčastejšie používané predmety umiestnite na úroveň očí a tie, ktoré používate menej, umiestnite naspodok. Položte najmenej použité predmety na horné police

- Prehľadný šatník je jednoduchšie upratať a nájsť v ňom veci bez problémov.

- Odporúča sa, aby police boli široké min. 30 cm a max. 35 cm. Toto je priemerná veľkosť skladaného oblečenia. Táto dimenzia vám umožní zložiť oblečenie na seba, bez toho aby ste museli siahať až dozadu.

3.2 Kombinácia otvorených políc a zásuviek

Zásuvky spravidla zvýšia cenu skryne kvôli dodatočným materiálom a montáži vodiacich líšt, lícnych panelov a kľučiek. Zásuvky zároveň obmedzia dostupný úložný priestor vo vašej skrini. Ale využijete naplno priestor na dne a spodných úrovniach skrinky, ušetríte si tak námahu ak ich môžete vytiahnuť a pozerať sa nadol namiesto toho, aby sa ohýbali a nakukovali hlboko do otvorenej police. Namiesto zásuviek môžete na uskladnenie oblečenia a iných predmetov použiť vhodné koše alebo krabice. Na spodnú bielizeň a ponožky môžete použiť menšie a väčšie krabice. Takéto príslušenstvo umožňuje vo vašom šatníku väčší priestor a flexibilitu. Ak potrebujete viac miesta na otvorených policiach, jednoducho vyberte košíky a umiestnite ich inde.

3.3 Viac odevov vyžaduje viac miesta na zavesenie

Vo vstavanej skrini je nevyhnutne potrebný priestor na zavesenie oblečenia, ktoré je potrebné žehliť. Ženy zvyčajne potrebujú viac miesta na zavesenie ako muži a je dobré mať možnosť zavesiť dlhšie oblečenie (šaty, kabáty...), ako aj zavesiť kratšie kusy (košele, saka, bundy, nohavice, sukne...). Všeobecne platí, že je tu dvakrát toľko miesta na zavesenie kratších kusov ako na zavesenie dlhších kusov.

3.4 Užitočné nábytkové doplnky

Akonáhle ste sa rozhodli pre vhodné usporiadanie vnútorného priestoru vstavanej skrine, môžete ďalej zlepšiť použiteľnosť priestoru v skrini pomocou nábytkového príslušenstva.
Výsuvné police

Tieto interné organizéry zaberajú menšiu výšku ako bežné zásuvky a sú ideálne na ukladanie šperkov, manžiet alebo hodiniek.
Výsuvné koše

Ako už bolo spomenuté, ak nechcete stratiť príliš veľa priestoru v zásuvkovej skrinke, môžete na police umiestniť skladovacie koše, ktoré môžete vytiahnuť, čo je užitočné najmä pri dlhšom skladovaní zimného oblečenia, náhradných vankúšov, prikrývok...
Vytiahnite háčiky

Na výsuvné háčiky môžete zavesiť opasky a kabelky, čím zabránite zapleteniu a neporiadku. Pred očami máme opasky a kabelky, čo uľahčuje náš výber.
Vyťahovacie vešiaky na nohavice

Šetrením vešiakov na nohavice ušetríte v skrini veľa miesta. Ak zavesíte každú nohavicu na jeden záves, zaberie to veľa miesta.
Zrkadlá

Ak na skrinku alebo do skrinky nainštalujete zrkadlo, vytvorí sa ilúzia väčšieho priestoru. Ak zrkadlo používate iba pri obliekaní, môžete ho umiestniť na vnútornej strane dverí skrine. K vonkajším dverám šatníka však môžete pridať zrkadlo, aby váš priestor vyzeral väčší a jasnejší. Pred opustením domu si môžete skontrolovať aj svoj vzhľad.
Osvetlenie skrine

Skriňu je možné osvetliť rôznymi spôsobmi. Môže byť osvetlená zvonku alebo zvnútra. Vstavané skrine vyššej kvality majú zvyčajne vstavané LED svetlá. Je dôležité, aby LED žiarovky bolo v studenom spektre. To vám umožní zreteľnejšie vidieť obrysy a farby objektov vo vnútri.
Pánty s mäkkým zatváraním

Dnes je to štandardný doplnok pre väčšinu vysoko kvalitných vstavaných skríň. Mäkké zatváracie pánty umožňujú dverám zatvárať sa bez hlasného nárazu. Na zásuvky môžete nainštalovať aj mäkké zatváracie príslušenstvo.

4. Proces objednávania a výroby zabudovanej skrinky

4.1 Poradenstvo v oblasti kvality

Konzultanti v obchodoch a stolári vám môžu ponúknuť veľa nápadov a riešení, o ktorých by ste ani nevedeli. Budú vám schopní poskytnúť dobrú radu o optimálnom využití priestoru, pomôžu vyriešiť priestorové dilemy a navrhnú rôzne štýlové a farebné riešenia. Dôverujte im no vyberajte si podľa svojich predstáv, poskytujte informácie o priestore a nezabudnite uviesť špeciálne funkcie, ktoré chcete zvýrazniť. Aby vám uľahčili predstavenie si, ako bude skriňa vyzerať, pripravia pre vás koncepčné náčrty a plány a podľa potreby aj 3D výkres. Pri konzultácii sa snažia čo najlepšie využiť váš priestor, vytvoriť funkčné usporiadanie vnútorného priestoru, požadovaný estetický vzhľad a prepracované detaily.

4.2 Montáž

Po kontrole na mieste, kde sa vykonávajú aj merania, dostanete konečný plán zabudovanej skrinky, ktorý potvrdíte. V prípade skriniek vyrobených z výroby aj na mieru je obvyklá doba na výrobu a montáž asi 3 týždne. Závisí to samozrejme od obsadenosti stolára a od ďalších faktorov, ktoré môžu ovplyvniť predĺženie termínu (letná dovolenka...).

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMVSTAVANA SKRINA

Dobry deň.

potrebujem majstra pre vstavanu skrinu s posuvným systémom s tlmiacim zasuvaním od dlažby až po strop niečo take ako som zaslala fotografiu. Fotka v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 2070 € do 3450 €


........

POSUVNÉ DVERE NA VSTAVANU SKRIŇU

Dobrý deň.

potrebujem stolára urobiť posuvné dvere na vstavanu skriňu biele. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 720 € do 1200 €


........

JEDNODUCHÁ ROHOVÁ SKRIŇA

Dobrý deň.

potrebujem stolára pre vstavanú skriňu. Jednoducho vyzerajúca rohová spálňová skriňa, aby mala tri visiace časti a jednoduchý policový systém. Ide to do starého domu. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 900 € do 1500 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, VSTAVANU SKRINU, ROZMERY : SIRKA 340CM, VYSKA 260 CM, PRIBLIZNU CENOVU, 1 VSTAVANU SKRINU
Vstavané skrine, Považská Bystrica

900 € do 1500 €

CENA, VSTAVANU SKRINU DO HALY, 2M SIROKU /Z TOHO 1,20 M SUPACIE DVERE (2X0,60) A OTVORENU POLICOVU CAST 0,80M
Vstavané skrine, Moravské Lieskové

990 € do 1650 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA DO SPÁLNE DO VÝKLENKU V STENE , VÝŠKA 251CM, ŠÍRKA 138CM A HĹBKA 48,5CM
Vstavané skrine, Jelka

900 € do 1500 €

CENA, VSTAVANÉ SKRINE , 2 KS 187CM A 174CM
Vstavané skrine, Štúrovo

1530 € do 2550 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA , 218/67/250
Vstavané skrine, Vyšná Kamenica

1260 € do 2100 €

CENA, VSTAVANÚ SKRIŇU PRIPADNE DETSKÚ , 2 SKRINE 250CM SIRKA HĹBKA 60CM
Vstavané skrine, Zlaté Moravce

1350 € do 2250 €

CENA, SATNÍKOVÁ SKRIŇA 3 DVIERKA PUSH SYSTÉM, 260 VÝŠKA, 120 ŠÍRKA, 60 HĹBKA
Vstavané skrine, Bratislava

900 € do 1500 €

CENA, SATNIKOVA POLICKOVA ZOSTAVA, TECHNICKA SKRINA, SATNIK JE SAMOSTATNA MIESTNOST O VYMERE 1,6X2,4 METRA. TU BY SME CHCELI POLICKOVU ZOSTAVU NA OBE DLHSIE STRANY SATNIKA. DALEJ BY SME CHCELI TECHNICKU
Vstavané skrine, Žlkovce

1350 € do 2250 €

CENA, 10 INTERIEROVYCH DVERI , ZASTAVANA SKRINA, , 10+1
Vstavané skrine, Nové Zámky

4050 € do 6750 €

CENA, KUCHYŇA PLUS VSTAVANE SKRINE, PO POPISE
Vstavané skrine, Humenné

7200 € do 12000 €

CENA, VSTAVANU SKRINU V SPALNI A SATNIK V PREDSIENI, SXVXH - 280X263X60 (SPALNA); 123.5X262.5X53.5 (CHODBA)
Vstavané skrine, Topoľnica

2700 € do 4500 €

CENA, ŠATNÍKOVÁ SKRIŇA, 90X190X50
Vstavané skrine, Holíč

630 € do 1050 €

CENA, VSTAVANÚ SKRIŇU, CCA 220X420CM
Vstavané skrine, Bardejov

2160 € do 3600 €

CENA, VSTAVANÉ SKRINE, DO CHODBY: -ŠÍRKA 180 CM -HĹBKA 60 CM -VÝŠKA (PO STROP): 247 CM -HORIZONTÁLNE ZAČÍNA ELEKTRICKÁ SKRIŇA V ŠÍRKE 36 CM A KONČÍ V ŠÍRKE 94 CM -VERTIKÁLNE
Vstavané skrine, Cífer

3600 € do 6000 €

CENA, PODKROVNÝ ŠATNÍK PODĽA HOTOVÉHO NÁVRHU, 2KS, PÔDORYS CCA 2,5X1M KAŽDÝ
Vstavané skrine, Kynceľová

1170 € do 1950 €

CENA, VSTAVANÚ SKRIŇU , 1 VSTAVANÁ SKRIŇA 120X270X60
Vstavané skrine, Šamorín

1350 € do 2250 €

CENA, VSTAVANÉ SKRINE 150 CM, 3 KS
Vstavané skrine, Beladice

2700 € do 4500 €

CENA, VYROBIŤ ZRKADLOVÉ ZASUVNÉ DVERE, 260 X 75 CM
Vstavané skrine, Bojnice

225 € do 375 €

CENA, SKRIŇA, CHODBA, MEDZI STENAMI, Š130, V267, H50 POSUVNÉ DVERE, BIELE, VEŠIAK. VNÚTRO, BOČNÉ DORAZY, CCA 3 POLICE
Vstavané skrine, Malacky

5400 € do 9000 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA , ŠÍRKA 260 VÝŠKA 260CM
Vstavané skrine, Bojná

1800 € do 3000 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA, Š 3M,XV 2,50M,XH 0,60M
Vstavané skrine, Bytča

2250 € do 3750 €

CENA, VSTAVANÝ ŠATNÍK, TVAR DO U S ROZMERMI 1750 / 2100 / 1750
Vstavané skrine, Považská Bystrica

1350 € do 2250 €

CENA, ROLDOR SKRINU, 2,65 X 2,4M
Vstavané skrine, Nevidzany

1440 € do 2400 €

CENA, VSTAVANE SKRIŇE A KUCHYŇA NAMIERU, 2 SKRINE A KUCHYŇA CCA12M
Vstavané skrine, Martin

5850 € do 9750 €

CENA, VSTAVANÉ SKRINE 435 CM, 1 SKRINA
Vstavané skrine, Veľký Folkmar

1800 € do 3000 €

CENA, VSTAVANÁ SKRINA, 1KS
Vstavané skrine, Ivanka pri Dunaji

900 € do 1500 €

CENA, VSTAVANÚ SKRIŇU DO PODKROVIA V ŠIKMINE , 300X250
Vstavané skrine, Ladice

1800 € do 3000 €

CENA, VSTAVANÚ SKRIŇU NA MIERU, V: 261,5 S:337,5 H:60
Vstavané skrine, Banská Bystrica

2250 € do 3750 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA NA MIERU, 3100X2650
Vstavané skrine, Galanta

1890 € do 3150 €

CENA, 1X VSTAVANÉ SKRINE , 349X240X60
Vstavané skrine, Komárno

2250 € do 3750 €

CENA, VSTAVANA SKRIŇA, 2500 MM SIRKA, VÝŠKA AKO PANELOVÝ BYT
Vstavané skrine, Štúrovo

1440 € do 2400 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA, 4M X 2,5M
Vstavané skrine, Jablonové

2250 € do 3750 €

CENA, OPRAVIT ALEBO VYMENIT KOLAJNICU NA VSTAVANEJ SKRINI, CCA 3.5 M
Vstavané skrine, Prievidza

180 € do 300 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA S POSUVNÝMI DVERAMI, 250X65X265
Vstavané skrine, Ivanka pri Nitre

1620 € do 2700 €

CENA, VSTAVANA SKRINA 100X258, 1KS
Vstavané skrine, Trenčín

720 € do 1200 €

CENA, VSTAVANÚ SKRIŇU V PODKROVNEJ DETSKEJ IZBE, PO POPISE
Vstavané skrine, Kostolné

1350 € do 2250 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

VSTAVANÉ SKRINE CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

874+ SPOLOČNOSŤAMI PRE VSTAVANÉ SKRINE
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI VSTAVANÉ SKRINE?

 • Vstavané skrine Bánovce nad Bebravou
 • Vstavané skrine Banská Bystrica
 • Vstavané skrine Bardejov
 • Vstavané skrine Bratislava
 • Vstavané skrine Brezno
 • Vstavané skrine Bytča
 • Vstavané skrine Čadca
 • Vstavané skrine Detva
 • Vstavané skrine Dolný Kubín
 • Vstavané skrine Dunajská Streda
 • Vstavané skrine Galanta
 • Vstavané skrine Gelnica
 • Vstavané skrine Hlohovec
 • Vstavané skrine Humenné
 • Vstavané skrine Ilava
 • Vstavané skrine Kežmarok
 • Vstavané skrine Komárno
 • Vstavané skrine Košice
 • Vstavané skrine Krupina
 • Vstavané skrine Kysucké Nové Mesto
 • Vstavané skrine Levice
 • Vstavané skrine Levoča
 • Vstavané skrine Liptovský Mikuláš
 • Vstavané skrine Lučenec
 • Vstavané skrine Malacky
 • Vstavané skrine Martin
 • Vstavané skrine Medzilaborce
 • Vstavané skrine Michalovce
 • Vstavané skrine Myjava
 • Vstavané skrine Námestovo
 • Vstavané skrine Nitra
 • Vstavané skrine Nové Mesto nad Váhom
 • Vstavané skrine Nové Zámky
 • Vstavané skrine Partizánske
 • Vstavané skrine Pezinok
 • Vstavané skrine Piešťany
 • Vstavané skrine Poltár
 • Vstavané skrine Poprad
 • Vstavané skrine Považská Bystrica
 • Vstavané skrine Prešov
 • Vstavané skrine Prievidza
 • Vstavané skrine Púchov
 • Vstavané skrine Revúca
 • Vstavané skrine Rimavská Sobota
 • Vstavané skrine Rožňava
 • Vstavané skrine Ružomberok
 • Vstavané skrine Sabinov
 • Vstavané skrine Šaľa
 • Vstavané skrine Senec
 • Vstavané skrine Senica
 • Vstavané skrine Skalica
 • Vstavané skrine Snina
 • Vstavané skrine Sobrance
 • Vstavané skrine Spišská Nová Ves
 • Vstavané skrine Stará Ľubovňa
 • Vstavané skrine Stropkov
 • Vstavané skrine Svidník
 • Vstavané skrine Topoľčany
 • Vstavané skrine Trebišov
 • Vstavané skrine Trenčín
 • Vstavané skrine Trnava
 • Vstavané skrine Turčianske Teplice
 • Vstavané skrine Tvrdošín
 • Vstavané skrine Veľký Krtíš
 • Vstavané skrine Vranov nad Topľou
 • Vstavané skrine Žarnovica
 • Vstavané skrine Žiar nad Hronom
 • Vstavané skrine Žilina
 • Vstavané skrine Zlaté Moravce
 • Vstavané skrine Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 DaiBau, všetky práva vyhradené