Pre oblasť

  Vstavané skrine cena

  Koľko stojí vstavaná skriňa? So vstavanou skriňou na mieru úplne využijete priestor v dome. Vďaka tomu bude priestor vyzerať väčší a uprataný. Keď ide o vstavané skrine, cena vstavanej skrine na zákazku závisí od veľkosti skrine, materiálu (drevo, drevotrieska, MDF, OSB, dyha, zrkadlo, sklo atď.), spôsobu otvárania dverí (krídlové, posuvné), druhu políc a samozrejme od dodávateľa. Priemerná cena za dodávku a montáž vstavanej skrine je 150 až 500 EUR/bm.

  Komu zveriť výrobu vstavanej skrine? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným stolárom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Rýchly dopyt - nájdite majstra ľahko a zadarmo!
  Odošli dopyt

  Cena vstavanej skrine


  Cena vstavanej skrinky. Cena za dodávku a montáž priemernej vstavanej skrine.

  150.00 €/tm

  VEĽMI NÍZKA CENA
  250.00 €/tm

  STREDNÁ CENA
  500.00 €/tm

  NAJVYŠŠIA CENA
  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Ostatné ceny za Vstavané skrine (2024)

  Ako ste využili tieto informácie?

  Vstavaný šatník - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Výhody vstavaného nábytku

  So vstavanými skriňami ušetríte veľa priestoru v porovnaní s klasickými voľne stojacími skriňami
  So vstavanými skriňami ušetríte veľa priestoru v porovnaní s klasickými voľne stojacími skriňami

  1.1 Úspora miesta

  So vstavanými skrinkami ušetríte veľa miesta v porovnaní s klasickými voľne stojacimi skrinkami, pretože budete môcť využiť všetok dostupný priestor. Vďaka vstavanej skrini, ktorá je od podlahy po strop, ušetríte aj nejaký materiál alebo náklady, pretože skrinka nemá estetický povrch u stropu. Namiesto toho sa používa stena alebo strop vašej izby. Vstavané skrinky sa tiež často inštalujú od steny k stene. V podkrovných priestoroch a výklenkoch, kde vzhľadom na špecifický tvar priestoru nie je možné umiestniť klasickú skrinku, sú jediným riešením vstavané skrinky. Vstavané skrinky tiež umožňujú použitie posuvných dverí, ktoré vám tiež poskytujú priestor pred skrinkou. Toto je zvlášť žiaduce v úzkych chodbách a iných priestoroch, kde by otvorené klasické dvere bránili priechodu, napríklad v spálni pri posteli.

  1.2 Zladenie farby a štýlu skrinky s iným nábytkom

  Vďaka vstavanej skrini na mieru si môžete vybrať štýl, farbu a materiál, z ktorého bude skrinka vyrobená. Najčastejšie používaným materiálom pre vstavané skrinky je vďaka svojej flexibilite a dostupnej cene drevotrieska. Tento materiál je k dispozícii v širokej škále farebných prevedení. Môže byť matný alebo s vysokým leskom. Môžete si tiež vybrať z mnohých drevených a iných dekorov, ktoré môžu byť tiež výrazné. Okrem drevotrieskových dosiek môžu byť vstavané skrinky vyrobené aj z mnohých ďalších materiálov, ako je drevo, dyha, lepená doska, drevotrieska atď. Z materiálu, z ktorého sú vyrobené skrine, je možné pridať aj dvere vyrobené z iného materiálu napr. skla (obyčajné, pieskované, mliečne, farebné, okrasné) a zrkadlá (stmavené, klasické, farebné, ryté, starožitné...), dom (nábytok, podlahy, farby na steny a ďalšie vybavenie). Pretože vstavané skrinky predstavujú významný podiel priestoru v miestnosti, odporúčame vám zvoliť svetlejšie farby, ktoré neztmavia miestnosť.

  1.3 Šatník

  Ak máme pre šatník k dispozícii izbu alebo väčší výklenok, je tiež možné vytvoriť šatňu. V tomto prípade skrine obvykle nemajú dvere, ale iba police s rôznymi prvkami (vešiaky, zásuvky, koše...). Pri posuvných alebo klasických dverách je zatvorený iba vstup do šatne.

  1.4 Cena vstavaného nabytku

  Aj keď existuje všeobecný dojem, že vstavané skrine na mieru sú oveľa drahšie ako bežné, často sa to ukáže ako mylné tvrdenie. Všetko záleží na zvolených materiáloch a doplnkoch, ale vo väčšine prípadov, ak porovnáme cenu za meter štvorcový využitého priestoru v klasickom a zabudovanom šatníku, zistíme, že cena zabudovaného šatníka je priaznivejšia. Rozhodnutie o inštalácii vstavanej skrine s posuvnými dverami tiež mierne znižuje cenu šatníka. Z materiálov pre skrinky je najlacnejšia drevotrieska vo svetlých odtieňoch, zatiaľ čo lícne prvky zo skla, zrkadiel, masívneho dreva sú drahšie...

  2. Výber dodávateľa

  Väčšina poskytovateľov vysoko kvalitných vstavaného nábytku, ako aj stolárskych služieb, ktorí vyrábajú vstavané skrine na objednávku, ponúka komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, prípravu koncepčných náčrtov a plánov, merania na mieste až do dodania, vstupu a montáže nábytku. Rozhodnite sa pre kvalitného dodávateľa s dobrými referenciami a nezabudnite si vyrobiť nábytok tak, ako chcete, alebo ešte lepšie.

  3. Rôzne vnútorné usporiadanie vstavaných skriniek

  Okrem vonkajšieho vzhľadu vstavanej skrinke je z užitočného hľadiska veľmi dôležitá aj vnútorná konfigurácia skrine. Využite celý rad nábytkových prvkov, aby ste čo najlepšie využili priestor a zabezpečili elegantné a priehľadné skladovanie, skryté pred pohľadom.

  3.1 Premýšľajte o tom, čo potrebujete

  Niektorý majú viac šiat ako košiel, iný viac obuvi ako sukní. Predtým, ako sa pustíte do vizuálneho plánovania skrine, zvážte, na čo potrebujete vstavané skrinky a ako ich budete používať. To vám pomôže určiť veľkosť a vnútornú konfiguráciu vášho šatníka. Pretože je vyrobený na mieru, môžete ho dokonale prispôsobiť vašim potrebám a zvoliť si niekoľko zásuviek alebo priestor pre zavesenie, nízku alebo vysokú policu, zrkadlá, koše... Pri usporiadaní prvkov nezabudnite na niekoľko pravidiel:

  - Najčastejšie používané predmety umiestnite na úroveň očí a tie, ktoré používate menej, umiestnite naspodok. Položte najmenej použité predmety na horné police

  - Prehľadný šatník je jednoduchšie upratať a nájsť v ňom veci bez problémov.

  - Odporúča sa, aby police boli široké min. 30 cm a max. 35 cm. Toto je priemerná veľkosť skladaného oblečenia. Táto dimenzia vám umožní zložiť oblečenie na seba, bez toho aby ste museli siahať až dozadu.

  3.2 Kombinácia otvorených políc a zásuviek

  Zásuvky spravidla zvýšia cenu skryne kvôli dodatočným materiálom a montáži vodiacich líšt, lícnych panelov a kľučiek. Zásuvky zároveň obmedzia dostupný úložný priestor vo vašej skrini. Ale využijete naplno priestor na dne a spodných úrovniach skrinky, ušetríte si tak námahu ak ich môžete vytiahnuť a pozerať sa nadol namiesto toho, aby sa ohýbali a nakukovali hlboko do otvorenej police. Namiesto zásuviek môžete na uskladnenie oblečenia a iných predmetov použiť vhodné koše alebo krabice. Na spodnú bielizeň a ponožky môžete použiť menšie a väčšie krabice. Takéto príslušenstvo umožňuje vo vašom šatníku väčší priestor a flexibilitu. Ak potrebujete viac miesta na otvorených policiach, jednoducho vyberte košíky a umiestnite ich inde.

  3.3 Viac odevov vyžaduje viac miesta na zavesenie

  Vo vstavanej skrini je nevyhnutne potrebný priestor na zavesenie oblečenia, ktoré je potrebné žehliť. Ženy zvyčajne potrebujú viac miesta na zavesenie ako muži a je dobré mať možnosť zavesiť dlhšie oblečenie (šaty, kabáty...), ako aj zavesiť kratšie kusy (košele, saka, bundy, nohavice, sukne...). Všeobecne platí, že je tu dvakrát toľko miesta na zavesenie kratších kusov ako na zavesenie dlhších kusov.

  3.4 Užitočné nábytkové doplnky

  Akonáhle ste sa rozhodli pre vhodné usporiadanie vnútorného priestoru vstavanej skrine, môžete ďalej zlepšiť použiteľnosť priestoru v skrini pomocou nábytkového príslušenstva.
  Výsuvné police

  Tieto interné organizéry zaberajú menšiu výšku ako bežné zásuvky a sú ideálne na ukladanie šperkov, manžiet alebo hodiniek.
  Výsuvné koše

  Ako už bolo spomenuté, ak nechcete stratiť príliš veľa priestoru v zásuvkovej skrinke, môžete na police umiestniť skladovacie koše, ktoré môžete vytiahnuť, čo je užitočné najmä pri dlhšom skladovaní zimného oblečenia, náhradných vankúšov, prikrývok...
  Vytiahnite háčiky

  Na výsuvné háčiky môžete zavesiť opasky a kabelky, čím zabránite zapleteniu a neporiadku. Pred očami máme opasky a kabelky, čo uľahčuje náš výber.
  Vyťahovacie vešiaky na nohavice

  Šetrením vešiakov na nohavice ušetríte v skrini veľa miesta. Ak zavesíte každú nohavicu na jeden záves, zaberie to veľa miesta.
  Zrkadlá

  Ak na skrinku alebo do skrinky nainštalujete zrkadlo, vytvorí sa ilúzia väčšieho priestoru. Ak zrkadlo používate iba pri obliekaní, môžete ho umiestniť na vnútornej strane dverí skrine. K vonkajším dverám šatníka však môžete pridať zrkadlo, aby váš priestor vyzeral väčší a jasnejší. Pred opustením domu si môžete skontrolovať aj svoj vzhľad.
  Osvetlenie skrine

  Skriňu je možné osvetliť rôznymi spôsobmi. Môže byť osvetlená zvonku alebo zvnútra. Vstavané skrine vyššej kvality majú zvyčajne vstavané LED svetlá. Je dôležité, aby LED žiarovky bolo v studenom spektre. To vám umožní zreteľnejšie vidieť obrysy a farby objektov vo vnútri.
  Pánty s mäkkým zatváraním

  Dnes je to štandardný doplnok pre väčšinu vysoko kvalitných vstavaných skríň. Mäkké zatváracie pánty umožňujú dverám zatvárať sa bez hlasného nárazu. Na zásuvky môžete nainštalovať aj mäkké zatváracie príslušenstvo.

  4. Proces objednávania a výroby zabudovanej skrinky

  4.1 Poradenstvo v oblasti kvality

  Konzultanti v obchodoch a stolári vám môžu ponúknuť veľa nápadov a riešení, o ktorých by ste ani nevedeli. Budú vám schopní poskytnúť dobrú radu o optimálnom využití priestoru, pomôžu vyriešiť priestorové dilemy a navrhnú rôzne štýlové a farebné riešenia. Dôverujte im no vyberajte si podľa svojich predstáv, poskytujte informácie o priestore a nezabudnite uviesť špeciálne funkcie, ktoré chcete zvýrazniť. Aby vám uľahčili predstavenie si, ako bude skriňa vyzerať, pripravia pre vás koncepčné náčrty a plány a podľa potreby aj 3D výkres. Pri konzultácii sa snažia čo najlepšie využiť váš priestor, vytvoriť funkčné usporiadanie vnútorného priestoru, požadovaný estetický vzhľad a prepracované detaily.

  4.2 Montáž

  Po kontrole na mieste, kde sa vykonávajú aj merania, dostanete konečný plán zabudovanej skrinky, ktorý potvrdíte. V prípade skriniek vyrobených z výroby aj na mieru je obvyklá doba na výrobu a montáž asi 3 týždne. Závisí to samozrejme od obsadenosti stolára a od ďalších faktorov, ktoré môžu ovplyvniť predĺženie termínu (letná dovolenka...).

  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Vstavané skrine?

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  Chcem ponuku od poskytovateľov
  Posledné zverejnené dopyty

  Potrebujem skrine na mieru do spalne

  Potrebujeme majstra pre zhotovenie skrine do spálne, novostavba. 1350 € do 2250 €

  ........

  Satníková skriňa

  Dobry deň.

  potrebujem majstra pre jednoduchu dvojdverovu šatníkovu skriňu (čisto biela nie lesk) v jednej polovici policový systém cca 7políc, v druhej polovici dve police + vešiakový systém.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 990 € do 1650 €

  ........

  Vstavaná skriňa do chodby

  Potrebujeme vstavanú zostavu, posuvné dvere, šuplíky, police,vešiak. Skica v prílohe. 2250 € do 3750 €

  ........

  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Cena, Vstavanú skriňu do chodby, 247x345x47 cm
  Vstavané skrine, Bratislava

  2250 € do 3750 €

  Cena, Vstavanu skrinku do kupelne, 1 ks
  Vstavané skrine, Bratislava

  450 € do 750 €

  Cena, Vstavanu skrinu na mieru, 170x190x40 cm
  Vstavané skrine, Stará Ľubovňa

  1080 € do 1800 €

  Cena, Vstavanu skrinu Komárno, 200x270x60
  Vstavané skrine, Komárno

  900 € do 1500 €

  Cena, Vstavana skrina v podkrovi, police na mieru, montaz drevenych panelov, rozne - skrina 1,5 m, panely 4m
  Vstavané skrine, Dunajská Lužná

  3600 € do 6000 €

  Cena, Vstavanú šatníkovú skriňu pre dcéru do izby, 200x163x77 - š, v, h
  Vstavané skrine, Sásová

  450 € do 750 €

  Cena, Vstavaná skriňa, 1,75 x 2,75 m
  Vstavané skrine, Košice

  1350 € do 2250 €

  Cena, 12 ks chodbové skrine a 3ks skrine na náradie, chodbové 1,15x0,45x2,5 m a 0,7x0,5x1,8 m
  Vstavané skrine, Banská Bystrica

  9000 € do 15000 €

  Cena, Vstavanu skrinu, 180 x235x 60
  Vstavané skrine, Banská Bystrica

  900 € do 1500 €

  Cena, Šatníkové dvere pod schody, po popise
  Vstavané skrine, Borinka

  720 € do 1200 €

  Cena, Rohová stavaná skriňa, Po popise
  Vstavané skrine, Ružomberok

  2700 € do 4500 €

  Cena, Zameranie a montaz vstavanej skrine, 2600x3400x600 mm
  Vstavané skrine, Krompachy

  2250 € do 3750 €

  Cena, Šatník do chodby., Výška 280cm šírka 180cm vnútro 60cm
  Vstavané skrine, Zvolen

  1350 € do 2250 €

  Cena, Kuchyňa a vstavaná skriňa na mieru, 4,5m
  Vstavané skrine, Brezno

  6300 € do 10500 €

  Cena, Interierove dvere masiv a vstavaná skriňa, 4 ks
  Vstavané skrine, Pernek

  4050 € do 6750 €

  Cena, Rohová vstavaná šatníková skriňa podľa už existujucej, 90x60x po strop
  Vstavané skrine, Martin

  720 € do 1200 €

  Cena, Vstavaná skriňa na mieru, Približne 500x260x60 cm
  Vstavané skrine, Zvolen

  2970 € do 4950 €

  Cena, Vstavaná skriňa, Po popise
  Vstavané skrine, Dunajská Streda

  2250 € do 3750 €

  Cena, Vst. skrine, kuch. linka, skrinky kúpeľna, podľa pôdorysu
  Vstavané skrine, Bratislava

  2250 € do 3750 €

  Cena, Rolldor na mieru, 200x55 cm x250cm
  Vstavané skrine, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Nové skrine, komoda na mieru, Rozmery, dekor sa uprení na mieste
  Vstavané skrine, Banská Bystrica

  7200 € do 12000 €

  Cena, Vstavane skrine do spalne, 4,10cm x 2,50cm x 70cm
  Vstavané skrine, Revúca

  2250 € do 3750 €

  Cena, 5 vstavaných skríň na mieru, po popise
  Vstavané skrine, Nitra

  9000 € do 15000 €

  Cena, Skrinu na chodbe ale je tam a pracku tak trochu komplikovan, 200-300 cm
  Vstavané skrine, Bratislava

  1800 € do 3000 €

  Cena, Skrina, stôl z masívu, 260x310 cm
  Vstavané skrine, Dolná Krupá

  2700 € do 4500 €

  Cena, Vyrobiť šatník, Rozmery sú nasledovné: dlžka: 300cm šírka: 200cm hlbka: 70cm výška: 262cm
  Vstavané skrine, Kvetoslavov

  2250 € do 3750 €

  Cena, Vstavanu skrinu do spalne + renovacia pracovnej dosky na kuchynskej li, Po popise
  Vstavané skrine, Pusté Úľany

  2700 € do 4500 €

  Cena, Vstavané skrine do spalne a kuchyne, 2 ks
  Vstavané skrine, Žiar nad Hronom

  1350 € do 2250 €

  Cena, Skriňa na chodbu, 188x243x55 cm
  Vstavané skrine, Sásová

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vstavane skrine-spalna, 450x260x60 cm
  Vstavané skrine, Dunajská Streda

  2250 € do 3750 €

  Cena, Šatnik na mieru, Ca 4 m x 2m plus 2.5x 1.20m
  Vstavané skrine, Svidník

  2475 € do 4125 €

  Cena, Vstavana skrina, Sirka väcsej casti 245cm sirka mensej casti 230cm
  Vstavané skrine, Snina

  2250 € do 3750 €

  Cena, Vstavanu skriňu, Cca 245x270x60 cm
  Vstavané skrine, Trenčín

  1620 € do 2700 €

  Cena, Vstavanú skriňu, 370x260 cm
  Vstavané skrine, Vrbové

  2250 € do 3750 €

  Cena, Výrobu šatníka na mieru, Po popise
  Vstavané skrine, Ružomberok

  2250 € do 3750 €

  Cena, Vstavaná skriňa, tri časti, troje posivné dvere, V 2,5m Š 2,75m, H 70cm
  Vstavané skrine, Skalica

  1800 € do 3000 €  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Vstavané skrine cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  1123+ spoločnosťami pre Vstavané skrine
  Bezplatná služba
  Bez provízií
  Získaj ponuku
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené