Pokládka zámkovej dlažby Cena

Koľko stojí pokládka zámkovej a inej dlažby a obkladov? Pri nákupe keramických kachličiek berte do úvahy stratu materiálu pri rezaní, preto vždy kúpte približne o 10 % viac kachličiek než je povrch pokládky. Mozaiky a veľkoformátové obklady a dlaždice sú drahšie než tradičné obkladačky. Cena obkladu a dlažby štandardných rozmerov na pripravený podklad je 15 až 18 EUR/m2. Za dodávku a kladenie keramických dlaždíc zaplatíte okolo 33 EUR/m2. Po ukončení prác, si vyžiadajte účet, pretože len tak si budete môcť uplatniť záruku!

Komu zveriť pokládku dlažby a obkladov? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným obkladačom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA POKLÁDKU KERAMICKEJ DLAŽBY


Cena za pokládku keramickej dlažby. Cena za obkladača a pokládku dlaždíc štandardnej veľkosti na pripravený povrch.

15.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
18.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Pokládka zámkovej dlažby Cena

OSTATNÉ CENY ZA POKLÁDKA DLAŽBY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Odstránenie starých dlaždíc

Búranie starej keramiky a podlahy a tiež odvoz materiálu na skládku.€/m2

m2
dopyt

Nákup dlaždíc veľkosti:

Dlaždice sú zakúpené remeselníkom.€/m2

m2€/m2

m2€/m2

m2€/m2

m2
dopyt

Dodávka dlaždíc na stavenisko

Nakladanie dlaždíc v skladisku, preprava na stavenisko a vykladanie dlaždíc.€/km

km
dopyt

Vyrovnanie základu

Brúsenie alebo vyrovnávanie existujúceho samonivelačného poteru s nivelačnou hmotou.€/m2

m2
dopyt

Hidroizolácia podlahy

Výroba hydroizolácie podlahy s dvojitou aplikáciou hydroizolačnej hmoty Mapelastic. Armovacia sieťka a lepidlo.€/m2

m2
dopyt

Základný náter (povinný)

Aplikácia základného náteru.€/m2

m2
dopyt

Obklady, dlažby

Pokládka interiérových obkladov a dlaždíc štandartnej velkosti do lepidla na steny pre cca. 50 m2. Škárovanie dlaždíc.€/m2

m2€/m2

m2€/m2

m2€/m2

m2€/m2

m2
dopyt

Dlaždice - exteriér (terasa, balkón)

Pokládka exteriérových dlaždíc štandardných rozmerov do lepidla na podlahu cca. 50 m2. Škárovanie dlaždíc.€/m2

m2€/m2

m2€/m2

m2€/m2

m2€/m2

m2
dopyt

Sú dlaždice väčšieho formátu?

Doplatok za pokládku dlaždíc väčších ako 50 x 50 cm. Napríklad: 40 x 40, 60 x 60, 90 x 90, 30 x 90 atď.€/m2

m2
dopyt

Rovné schodisko

Obklad stupníc rovného schodiska keramickým obkladom.€/m

m
dopyt

Točité schodisko

Obklad stupníc točitého schodiska keramickým obkladom.€/m

m
dopyt

Výroba nízkeho keramického sokla - okraja steny

Pokládka dlaždíc okolo okrajov miestnosti až do výšky 10 cm.€/m

m
dopyt

Silikónovanie zvislých a vodorovných spojov dlaždíc

Zabraňuje zadržiavaniu vlhkosti a tvorbe plesní€/m

m
dopyt

Montáž hliníkových odkvapových rohovníkov

Montáž hliníkových profilov na zaťažených okrajoch (parapet, hrana schodiska, vstavaný okraj vane atď.)€/m

m
dopyt

Hydroizolácia stien na:

Výroba hydroizolácie stien.€/m2

m2€/m2

m2€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Pokládka keramickej dlažby a obkladov - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Pokládka keramickej dlažby a obkladov - čo potrebujete vedieť?

Ak nemáte predchádzajúce skúsenosti, dôrazne sa odporúča nechať pokládku odborníkom
Ak nemáte predchádzajúce skúsenosti, dôrazne sa odporúča nechať pokládku odborníkom

1.1. Štandard

Súčasná medzinárodná norma definujúca keramické dlažby a obklady je SIST EN ISO 14411. Klasifikuje keramické dlaždice podľa dizajnu (ťahané A a lisované B) podľa absorpcie vody (E). Podľa týchto kritérií sa dlaždice delia na interiérové, exteriérové, na podlahu alebo stenu. Dodatky k tejto norme tiež definujú rozmerové vlastnosti (dĺžka, hrúbka...), fyzikálne vlastnosti (odolnosť proti nárazu, mrazuvzdornosť...) a chemické vlastnosti dlaždíc (odolnosť proti škvrnám, chemikáliám...).

V súlade s normou musia byť dlaždice označené nasledujúcimi symbolmi: podlahová značka pre použitie na podlahe, značka pre použitie na stene, číslo označujúce odolnosť proti opotrebeniu (PEI) a symbol snežnej vločky naznačujúci, že dlaždice sú odolné voči mrazu.

1.2 Správny výber keramických dlaždíc podľa účelu použitia

Je veľmi dôležité, aby ste si vybrali dlaždice, ktorých vlastnosti sú vhodné pre účel použitia. Je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. Prvým je miesto, kam umiestnite dlaždice (vonkajšie, vnútorné, podlaha alebo stena). Dôležitý je aj druh podkladu, na ktorý lepíme dlaždice (na existujúce dlaždice, na tehlovú stenu, na betónové murivo, na poter, na omietku, na drevotrieskovú dosku...) a je potrebné zohľadniť aj únosnosť tohto podkladu. Tretím faktorom je veľkosť a geometria povrchu, ktorý pokryjete keramickými dlaždicami. Nasleduje funkcia alebo očakávané zaťaženie v miestnosti. V obytných priestoroch je záťaž úplne odlišná ako napríklad v priestoroch priemyselnej haly. Posledným faktorom, ktorý treba zvážiť, je spôsob kladenia dlaždíc (lepenie na tenkú vrstvu alebo pokládka do cementovej malty).

V závislosti od požadovaných vlastností dlaždíc na rôzne účely sa dlaždice rozdelia do tried:

R0: Len na použitie na stene

R1: pre podlahy v oblastiach, kde nie sú nečistoty, neexistuje priamy prístup zvonka. Povedzme, že podlaha v kúpeľni, spálni...

R2: pre podlahy v obývacej izbe alebo v priestoroch, do ktorých len občas vstúpime v topánkach. Nie sú však vhodné do kuchýň, chodieb alebo iných frekventovaných priestorov.

R3: pre kuchyňu, predsieň, chodby, balkóny, lodžie, terasy... a ďalšie miestnosti kde chodíme v topánkach a pravidelne sa tak prináša malé množstvo nečistôt.

R4: pre podlahové povrchy, na ktorých sú tiež nečistoty, ktoré môžu poškriabať dlaždice, napr. vchody, výstaviská, haly hotelov, obchody...

R5: pre silne zaťažené podlahové povrchy, napr. nákupné centrá, hotelové haly, priemyselné haly...

2. Rôzne druhy obkladov a dlažieb

2.1. Keramická dlažba, obklad

Keramické dlaždice sú vyrobené z keramického materiálu hnedej, červenej alebo bielej hliny. Hlina sa v procese výroby horenia dlaždíc vypaľuje v peci. Väčšina keramických dlaždíc je pokrytá glazúrou, aby k nej sú pridané vzory a farby. Keramické dlaždice sú pórovitejšie, rýchlejšie praskajú a absorbujú vlhkosť. Preto nie sú vhodné do vonkajších priestorov ani na vnútorné plochy, ktoré sú preťažené. Sú menej pevné a menej odolné. Glazúra môže prasknúť a odbyť sa. V takom prípade je potom vidieť hlina pod glazúrou. Keramické dlaždice sa však ľahšie rezajú a ich výhodou je nižšia cena v porovnaní s porcelánovými dlaždicami.

2.2. Porcelánová (gresová) dlažba, obklad

Sú jedným z najodolnejších materiálov a tiež odpudzujú vodu, vďaka čomu sú vhodné aj na povrchovú úpravu vonkajších povrchov, pretože sú odolné voči mrazu. Dnes sa však väčšinou dlaždice tohto typu používajú aj na zakrytie vnútorných povrchov. Tieto dlaždice nazývame „granitogres“ v Taliansku, odkiaľ pochádza väčšina našich dlaždíc, sa nazývajú „gres porcelanato“ a anglický výraz je „porcelain stoneware“. Porcelánové dlaždice pozostávajú z jemnozrnných pieskov alebo mletých kameňov, pigmentov a vysoko kvalitného bieleho ílu (kaolín), ktorý pôsobí ako spojivo. V priereze je štruktúra dlaždice po celej dĺžke dlaždice rovnaká. Porcelánové dlaždice nemajú na rozdiel od keramických dlaždíc glazúru a ich povrch môže byť leštený, drsný, matný, polomatný... Označenie PEI je pre tieto dlaždice najmenej 5. Gresové dlaždice sa robia tak, že sa lisujú (piesok a kaolín) pod tlakom a potom sa pečú pri teplotách nad 1200 stupňov Celzia. Porcelánové dlaždice sú všetkých veľkostí, od mozaiky po XXL dlaždice, s dĺžkou do 3 metrov. Typické podlahové dlaždice majú hrúbku 10 mm, ale v prípade veľkých formátov sú dlaždice oveľa tenšie, iba 3 mm hrubé a vystužené sklenenou mriežkou.

2.3. Sklenené dlaždičky

Sklenené dlaždičky sú rôznych farieb tvarov a veľkostí a sú použiteľné pre širokú škálu nástenných aplikácií. Niektoré sú vyrobené z recyklovaného skla, takže okrem toho, že sú vizuálne zaujímavé sú navyše aj ekologické. Sklenené dlaždičky sa používali na výrobu mozaík už v roku 8 000 pred Kristom.

2.4. Cementová dlažba, obklad

Cementová dlaždice sú vhodné ako podlahová dlažba v obytných priestoroch, ako aj v stredene namáhaných verejných priestoroch. Na rozdiel od keramických dlaždíc sa pevnosť cementových obkladov dosahuje skôr procesom dehydratácie portlandského cementu, než pomocou pečenia hliny. Cementové dlaždice môžu vytvárať ušľachtilý antický efekt z 19. storočia (v tomto období boli najobľúbenejšie), najmä ak boli maľované nápadnými farebnými maľbami a vzormi. Maľby a vzory sú obvykle hydraulicky vtlačené do povrchu dlaždíc. Cementové dlaždice sú menšie a tiež hrubšie ako keramické a porcelánové dlaždice. Môžu mať rôzne tvary, od štvorcových až po obdĺžnikové až po mnohouholníkové.

2.5. Dlažba, obklad z prírodného kameňa

Kamenné obklady sú veľmi trvanlivé a odolné, najmä ak sú vyrobené zo žuly, ktorá je takmer nezničiteľná. Iné druhy kameňa, ktoré sú vhodné ako dlaždice, sú mramor a vápenec, ktoré sú menej odolné. Údržba a čistenie dlaždíc z prírodného kameňa je jednoduché. Zlou vlastnosťou je, že pôsobia chladným dojmom, a preto sú o niečo menej vhodné na podlahy v obytných priestoroch. Prírodný kameň sa väčšinou používa na podlahy v kúpeľniach a kuchyniach a stenách vo všetkých izbách. Žulové dlaždice sú vhodné pre viac zaťažené vnútorné podlahy vo verejných priestoroch. Kamenné dlaždice môžu byť tiež použité na zakrytie vonkajších stien a podláh.

3. Proces pokládky

Aj keď si mnohí ľudia myslia, že pokládka je jednoduchá, nie je to ani zďaleka pravda! Najmä ak nemáte predchádzajúce skúsenosti, dôrazne sa odporúča nechaťpokládku dlažieb a abkladov odborníkom a vyhnúť sa tak komplikáciám a konečný výsledok bude oveľa lepší.

3.1. Príprava podkladu

Prvým a rozhodujúcim krokom pri pokládke dlaždíc je dobre pripravený základ. Podklad musí mať dostatočnú nosnosť, aby vydržal hmotnosť všetkých materiálov a musí byť vyrovnaný alebo (ak nie rovný) samonivelačnou stierkou. Keramické dlaždice sa môžu ukladať iba na suché a čisté povrchy, preto sa musia pred začiatkom dôkladne vyčistiť a nechať zaschnúť. Potom sa aplikuje suchý a čistý náter, aby sa znížila nasiakavosť pdlahy. Ak kladiete dlaždice v kúpeľni alebo iných vlhkých miestnostiach, je nutné chrániť podkladovú vrstvu vodotesným náterom.

3.2. Dimenzovanie a rozloženie

Ak je podklad pre obklady správne pripravený, je potrebné vykonať presné merania miestnosti a pripraviť rozloženie na umiestnenie keramických obkladačiek v miestnosti. Najprv zmeráme povrch podlahy, aby sme získali informácie o tom, koľko dlaždíc potrebujeme. Pri výpočte množstva sa vždy vezme do úvahy najmenej 10% rezerva, pretože sa počíta s odpadom. S prvý radom kpokládky keramickej dlaždice zvyčajne začneme v strede miestnosti. Využívame k tomu murársku šnúru, ktorú napneme v strede, pričom dbáme na to, aby bola rovnobežná s bočnými stenami. Pokladáme dlaždice vedľa napnutej šnúry. Je vhodné položiť najskôr obklady a potom dlažbu. Pri pokladaní podlahových dlaždíc postupujte podľa škár obkladov (pokiaľ je dlažda rovnaká ako rozmery obkladov), aby sa dosiahol harmonický vzhľad. Na dosiahnutie dobrého výsledku vám tiež odporúčame, aby ste dlaždice najskôr nechali vyschnúť bez škárovania. Keď budete spokojní s konečným vzhľadom, môžete škárovať.

3.3. Rezanie obkladov a dlažby

Dlaždice režte pomocou špeciálnej rezačky, ktorá sa zasekáva do dlaždíc na určenom mieste. Po záreze sa dlaždica odbije pomocou klieští na dlaždice. Na rezanie okrúhlych otvorov na dlaždice (pre inštalačné rúrky atď.) sa používa kruhový nástavec na vŕtačku alebo špeciálne kliešte, ktorými budeme odštipovať malé kúsky do požadovaného tvaru..

3.4. Pokládka

Ak sme spokojní s konečným vzhľadom dlaždíc umiestnených na povrchu miestnosti (podlaha alebo stena), naneste rovnomerne lepidlo na dlaždice. Lepidlo sa potom roztiera zubovou stierkou, aby sa na lepidle vytvoril rebrovaný povrch. Na lepidlo položte keramickú dlaždicu a jemne ju zatlačte dovnútra a potom ju jemne zatlačte gumovým kladívkom Dištančné prvky sa používajú na čo najpresnejšie usporiadanie dlaždíc. Vyberáme spony alebo krížiky, ktoré určujú šírku požadovaného spoja (od 2 mm do 1 cm). Po položení nechajte lepidlo zaschnúť najmenej 12 hodín.

3.5. Škárovanie

Posledným krokom pri kladení keramických obkladov a dlažieb je škárovanie. Škárovacia hmota, ktorá bola pripravená podľa pokynov výrobcu, by sa mala nanášať s použitím škárovacej gumovej stierky alebo škárovacej lyžice diagonálne tak aby vyplnila všetky škáry. Medzitým opakovane utrite povrch dlaždíc. Tiež sa uistite, že škárovačka vyplňuje škáry spojov rovnomerne k hornému okraju dlaždíc. Nakoniec odstráňte zvyšky lepidla a škárovacej hmoty z povrchu dlaždice skôr, než zaschne. Najjednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť, je vlhká špongia, ktorá sa opakovane namočí do čistej vody. Ak niektoré škvrny pretrvávajú, na odstránenie použite špeciálny čistiaci prostriedok na cement alebo postačí aj ocot. V uhloch, spojovacích a dilatačných spojoch škáry neškárujeme so škárovacou hmotou, ale na utesnenie sa použije špeciálny elastický silikón. Pred nanesením silikónu tieto spoje oblepte ochrannou páskou.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMPOKLADKA DLAZBY

Dobrý deň.

potrebujem majstra pre pokladku dlazby na terasu 60 x 60 cm, 70 m2.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 2250 1 do 3750 €


........

POKLÁDKA DLAŽBY

Dobrý deň.

potrebujem majstra pre pokládku dlažby v garáže 32 m2.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1080 1 do 1800 €


........

POKLÁDKA DLAZBY A OBKLADOV, CELY DOM

Dobrý deň.

potrebujem majstra pre pokládku obkladov a dlažby. Poprosim cenovu ponuku a co vsetko zahrna (aj material na lepenie ...?)

Pokladka gresovej dlazby 120x60 cm v kuchyni, obyvacke, komore, predsieni, wc, chodbe, kupelni a technickej miestnosti
Spolu zhruba 85m2 + sokel.

Obklady vo wc a kupelni tiez format 120x60 cm.
2x WC, 1x vana, okolo okna.
Spolu zhruba 60 m2. Foto v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 5400 1 do 9000 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, POKLADKA EXTERIEROVAJ DLAŽBY NA TERČE, HRUBKA DLAŽBY 2CM, 32M2
Pokládka dlažby, Dunajská Lužná

1170 € do 1950 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY NA SCHODY, CCA 15-20 M2
Pokládka dlažby, Brodno

450 € do 750 €

CENA, VYMENA DLAŽBY , 19M2
Pokládka dlažby, Miloslavov

540 € do 900 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY DO PIVNICE, GREZ, 56 M2
Pokládka dlažby, Brezová pod Bradlom

1800 € do 3000 €

CENA, POLOŽIŤ DLAŽBU NA BALKON, 6 M2
Pokládka dlažby, Košice

270 € do 450 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY NA TERČE, TERASA 15M2
Pokládka dlažby, Križovany nad Dudváhom

540 € do 900 €

CENA, KLADENIE DLAŽBY , 22 M2
Pokládka dlažby, Brezno

630 € do 1050 €

CENA, POLOŽENIE DLAŽBY NA TERASU , 20 M2
Pokládka dlažby, Lutila

540 € do 900 €

CENA, POKLADKA DLAZBY OKOLO BAZENA, ROZMER 80X40CM, 52M2
Pokládka dlažby, Skalka nad Váhom

1620 € do 2700 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY NA TERASU, 50 M2
Pokládka dlažby, Kováčová

1350 € do 2250 €

CENA, VÝMENA DLAŽBY, 40 M2
Pokládka dlažby, Rajecké Teplice

1080 € do 1800 €

CENA, OBLOŽENIE STIEN KÚPEĽNE, WC A KUCHYNE. A POLOŽENIE DLAŽBY., 46,5M²
Pokládka dlažby, Lutila

3150 € do 5250 €

CENA, POLOŽIT VYMÝVANÚ DLAŽBU DO ŠTRKOVÉHO LÔŽKA, 3 KRÁT 4
Pokládka dlažby, Budmerice

1350 € do 2250 €

CENA, POLOŽENIE DLAŽBY, 6X3M
Pokládka dlažby, Stupava

360 € do 600 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY NA TERASE + SOKLÍKY +VYSPÁDOVANIE PODKLADU, CCA 20 M2
Pokládka dlažby, Blatná na Ostrove

900 € do 1500 €

CENA, VÝMENA SANITY+NOVÉ OBKLADAČKY, PO POPISE
Pokládka dlažby, Trenčín

675 € do 1125 €

CENA, VYDLAŽDIŤ ALTANOK, CCA 24M2
Pokládka dlažby, Jasenové

1350 € do 2250 €

CENA, POLOŽIŤ DLAŽBY V BYTE, 55 M2
Pokládka dlažby, Bratislava

2250 € do 3750 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY, 16 M2
Pokládka dlažby, Smolenice

540 € do 900 €

CENA, KERAMICKU DLAŽBU POLOŽIŤ, 18M2
Pokládka dlažby, Jablonica

495 € do 825 €

CENA, POKLÁDKA DLAZBY NA TERASU A SCHODISKO, EXTERIER, CCA 20 M2
Pokládka dlažby, Baloň

630 € do 1050 €

CENA, ODSTRÁNIŤ STARÚ DLAŽBU, POLOŽIŤ NOVÚ , 14 M2
Pokládka dlažby, Rakovice

540 € do 900 €

CENA, POKLADKA OBKLADU DO CHODBY, 4.8 M2
Pokládka dlažby, Bratislava

270 € do 450 €

CENA, POLOŽIŤ DLAŽBU NA TERASE, 5X5M
Pokládka dlažby, Jatov

630 € do 1050 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY EXTERIER , 4 M2
Pokládka dlažby, Mlynica

270 € do 450 €

CENA, POKLÁDKA DLAZBY V KUCHYNI, 10 M2
Pokládka dlažby, Snežnica

270 € do 450 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY A OBKLADU VO VCHODE BYTOVÉHO DOMU, 57 M2
Pokládka dlažby, Trnava

2700 € do 4500 €

CENA, POKLÁDKA GRESSOVEJ DLAŽBY NA TERČE 2 CM HRUBKA , 20 M2
Pokládka dlažby, Trenčín

630 € do 1050 €

CENA, VYČISTENIE ŠPÁR A NOVÉ ŠPÁROVANIE DLAŽBY, 90 M2
Pokládka dlažby, Žilina

540 € do 900 €

CENA, OPRAVA PRASKNUTEJ DLAŽBY V POČTE 7 KUSOV. FORMÁT 120CM KRÁT 60CM, PO POPISE
Pokládka dlažby, Trenčín

450 € do 750 €

CENA, POKLÁDKA DLAZBY DO GARAŽE, 50 M2
Pokládka dlažby, Stupava

1080 € do 1800 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY NA VSTUPNÉ SCHODY, CCA 20 M2
Pokládka dlažby, Krčava

540 € do 900 €

CENA, VÝMENA STAREJ DLAŽBY ZA NOVÚ, 100 M2
Pokládka dlažby, Žilina

4050 € do 6750 €

CENA, POKLÁDKA OBKLADU A DLAŽBY DO KÚPEĽNE, DO 24 M2
Pokládka dlažby, Čachtice

810 € do 1350 €

CENA, POLOZIT DLAZDICE NA PRISTUPOVU CESTU K DOMU, 30M2
Pokládka dlažby, Trenčín

585 € do 975 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY, 6 M2
Pokládka dlažby, Komárno

180 € do 300 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Pokládka dlažby cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

1434+ SPOLOČNOSŤAMI PRE POKLÁDKA DLAŽBY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti POKLÁDKA DLAŽBY?

 • Pokládka dlažby Bratislava
 • Pokládka dlažby Banská Bystrica
 • Pokládka dlažby Košice
 • Pokládka dlažby Nitra
 • Pokládka dlažby Prešov
 • Pokládka dlažby Žilina
 • Pokládka dlažby Bardejov
 • Pokládka dlažby Humenné
 • Pokládka dlažby Komárno
 • Pokládka dlažby Levice
 • Pokládka dlažby Liptovský Mikuláš
 • Pokládka dlažby Lučenec
 • Pokládka dlažby Martin
 • Pokládka dlažby Michalovce
 • Pokládka dlažby Nové Zámky
 • Pokládka dlažby Piešťany
 • Pokládka dlažby Poprad
 • Pokládka dlažby Považská Bystrica
 • Pokládka dlažby Prievidza
 • Pokládka dlažby Ružomberok
 • Pokládka dlažby Spišská Nová Ves
 • Pokládka dlažby Topoľčany
 • Pokládka dlažby Trenčín
 • Pokládka dlažby Trnava
 • Pokládka dlažby Zvolen
 • Pokládka dlažby Bánovce nad Bebravou
 • Pokládka dlažby Brezno
 • Pokládka dlažby Bytča
 • Pokládka dlažby Čadca
 • Pokládka dlažby Detva
 • Pokládka dlažby Dolný Kubín
 • Pokládka dlažby Dunajská Streda
 • Pokládka dlažby Galanta
 • Pokládka dlažby Gelnica
 • Pokládka dlažby Hlohovec
 • Pokládka dlažby Ilava
 • Pokládka dlažby Kežmarok
 • Pokládka dlažby Krupina
 • Pokládka dlažby Kysucké Nové Mesto
 • Pokládka dlažby Levoča
 • Pokládka dlažby Malacky
 • Pokládka dlažby Medzilaborce
 • Pokládka dlažby Myjava
 • Pokládka dlažby Námestovo
 • Pokládka dlažby Nové Mesto nad Váhom
 • Pokládka dlažby Partizánske
 • Pokládka dlažby Pezinok
 • Pokládka dlažby Poltár
 • Pokládka dlažby Púchov
 • Pokládka dlažby Revúca
 • Pokládka dlažby Rimavská Sobota
 • Pokládka dlažby Rožňava
 • Pokládka dlažby Sabinov
 • Pokládka dlažby Šaľa
 • Pokládka dlažby Senec
 • Pokládka dlažby Senica
 • Pokládka dlažby Skalica
 • Pokládka dlažby Snina
 • Pokládka dlažby Sobrance
 • Pokládka dlažby Stará Ľubovňa
 • Pokládka dlažby Stropkov
 • Pokládka dlažby Svidník
 • Pokládka dlažby Trebišov
 • Pokládka dlažby Turčianske Teplice
 • Pokládka dlažby Tvrdošín
 • Pokládka dlažby Veľký Krtíš
 • Pokládka dlažby Vranov nad Topľou
 • Pokládka dlažby Žarnovica
 • Pokládka dlažby Žiar nad Hronom
 • Pokládka dlažby Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené