Pokládka zámkovej dlažby Cena

  Koľko stojí pokládka dlažby a obkladov? Pri nákupe keramických kachličiek berte do úvahy stratu materiálu pri rezaní, preto vždy kúpte približne o 10% viac kachličiek než je povrch pokládky. Mozaiky a veľkoformátové obklady a dlaždice sú drahšie než tradičné obkladačky. Cena obkladu a dlažby štandardných rozmerov na pripravený podklad je okolo 15-18 EUR/m2. Za dodávku a kladenie keramických dlaždíc zaplatíte okolo 33€/m2. Po ukončení prác, si vyžiadajte účet, pretože len tak si budete môcť uplatniť záruku! Aby ste sa dozvedeli presnú cenu pošlite dopyt našim overeným obkladačom a tak dostanete viacero ponúk. Pripravili sme pre vás niekoľko rád o kladení dlažby a obkladu.

  Skontrolovať tiež:
  Pokladač obklady, cena
  POSLAŤ DOPYT REALIZÁTOROM >

  CENA ZA POKLÁDKU KERAMICKEJ DLAŽBY


  Cena za pokládku keramickej dlažby. Cena za obkladača a pokládku dlaždíc štandardnej veľkosti na pripravený povrch.

  15.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  18.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Pokládka zámkovej dlažby Cena

  OSTATNÉ CENY ZA POKLÁDKA DLAŽBY

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Odstránenie starých dlaždíc

  Búranie starej keramiky a podlahy a tiež odvoz materiálu na skládku.  €/m2

  m2
  dopyt

  Nákup dlaždíc veľkosti:

  Dlaždice sú zakúpené remeselníkom.  €/m2

  m2  €/m2

  m2  €/m2

  m2  €/m2

  m2
  dopyt

  Dodávka dlaždíc na stavenisko

  Nakladanie dlaždíc v skladisku, preprava na stavenisko a vykladanie dlaždíc.  €/km

  km
  dopyt

  Vyrovnanie základu

  Brúsenie alebo vyrovnávanie existujúceho samonivelačného poteru s nivelačnou hmotou.  €/m2

  m2
  dopyt

  Hidroizolácia podlahy

  Výroba hydroizolácie podlahy s dvojitou aplikáciou hydroizolačnej hmoty Mapelastic. Armovacia sieťka a lepidlo.  €/m2

  m2
  dopyt

  Základný náter (povinný)

  Aplikácia základného náteru.  €/m2

  m2
  dopyt

  Obklady, dlažby

  Pokládka interiérových obkladov a dlaždíc štandartnej velkosti do lepidla na steny pre cca. 50 m2. Škárovanie dlaždíc.  €/m2

  m2  €/m2

  m2  €/m2

  m2  €/m2

  m2  €/m2

  m2
  dopyt

  Dlaždice - exteriér (terasa, balkón)

  Pokládka exteriérových dlaždíc štandardných rozmerov do lepidla na podlahu cca. 50 m2. Škárovanie dlaždíc.  €/m2

  m2  €/m2

  m2  €/m2

  m2  €/m2

  m2  €/m2

  m2
  dopyt

  Sú dlaždice väčšieho formátu?

  Doplatok za pokládku dlaždíc väčších ako 50 x 50 cm. Napríklad: 40 x 40, 60 x 60, 90 x 90, 30 x 90 atď.  €/m2

  m2
  dopyt

  Rovné schodisko

  Obklad stupníc rovného schodiska keramickým obkladom.  €/m

  m
  dopyt

  Točité schodisko

  Obklad stupníc točitého schodiska keramickým obkladom.  €/m

  m
  dopyt

  Výroba nízkeho keramického sokla - okraja steny

  Pokládka dlaždíc okolo okrajov miestnosti až do výšky 10 cm.  €/m

  m
  dopyt

  Silikónovanie zvislých a vodorovných spojov dlaždíc

  Zabraňuje zadržiavaniu vlhkosti a tvorbe plesní  €/m

  m
  dopyt

  Montáž hliníkových odkvapových rohovníkov

  Montáž hliníkových profilov na zaťažených okrajoch (parapet, hrana schodiska, vstavaný okraj vane atď.)  €/m

  m
  dopyt

  Hydroizolácia stien na:

  Výroba hydroizolácie stien.  €/m2

  m2  €/m2

  m2  €/m2

  m2
  dopyt
  SPOLU:
  POSLAŤ DOPYT >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Pokládka keramickej dlažby a obkladov- všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Pokládka keramickej dlažby a obkladov - Čo potrebujete vedieť?

  Ak nemáte predchádzajúce skúsenosti, dôrazne sa odporúča nechať pokládku odborníkom.
  Ak nemáte predchádzajúce skúsenosti, dôrazne sa odporúča nechať pokládku odborníkom.

  1.1. Štandard

  Súčasná medzinárodná norma definujúca keramické dlažby a obklady je SIST EN ISO 14411. Klasifikuje keramické dlaždice podľa dizajnu (ťahané A a lisované B) podľa absorpcie vody (E). Podľa týchto kritérií sa dlaždice delia na interiérové, exteriérové, na podlahu alebo stenu. Dodatky k tejto norme tiež definujú rozmerové vlastnosti (dĺžka, hrúbka ...), fyzikálne vlastnosti (odolnosť proti nárazu, mrazuvzdornosť ...) a chemické vlastnosti dlaždíc (odolnosť proti škvrnám, chemikáliám ...).

  V súlade s normou musia byť dlaždice označené nasledujúcimi symbolmi: podlahová značka pre použitie na podlahe, značka pre použitie na stene, číslo označujúce odolnosť proti opotrebeniu (PEI) a symbol snežnej vločky naznačujúci, že dlaždice sú odolné voči mrazu.

  1.2 Správny výber keramických dlaždíc podľa účelu použitia

  Je veľmi dôležité, aby ste si vybrali dlaždice, ktorých vlastnosti sú vhodné pre účel použitia. Je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. Prvým je miesto, kam umiestnite dlaždice (vonkajšie, vnútorné, podlaha alebo stena). Dôležitý je aj druh podkladu, na ktorý lepíme dlaždice (na existujúce dlaždice, na tehlovú stenu, na betónové murivo, na poter, na omietku, na drevotrieskovú dosku ...) a je potrebné zohľadniť aj únosnosť tohto podkladu. Tretím faktorom je veľkosť a geometria povrchu, ktorý pokryjete keramickými dlaždicami. Nasleduje funkcia alebo očakávané zaťaženie v miestnosti. V obytných priestoroch je záťaž úplne odlišná ako napríklad v priestoroch priemyselnej haly. Posledným faktorom, ktorý treba zvážiť, je spôsob kladenia dlaždíc (lepenie na tenkú vrstvu alebo pokládka do cementovej malty).

  V závislosti od požadovaných vlastností dlaždíc na rôzne účely sa dlaždice rozdelia do tried:

  R0: Len na použitie na stene

  R1: pre podlahy v oblastiach, kde nie sú nečistoty, neexistuje priamy prístup zvonka. Povedzme, že podlaha v kúpeľni, spálni ...

  R2: pre podlahy v obývacej izbe alebo v priestoroch, do ktorých len občas vstúpime v topánkach. Nie sú však vhodné do kuchýň, chodieb alebo iných frekventovaných priestorov.

  R3: pre kuchyňu, predsieň, chodby, balkóny, lodžie, terasy ... a ďalšie miestnosti kde chodíme v topánkach a pravidelne sa tak prináša malé množstvo nečistôt.

  R4: pre podlahové povrchy, na ktorých sú tiež nečistoty, ktoré môžu poškriabať dlaždice, napr. vchody, výstaviská, haly hotelov, obchody ...

  R5: pre silne zaťažené podlahové povrchy, napr. nákupné centrá, hotelové haly, priemyselné haly ....

  2. Rôzne druhy obkladov a dlažieb

  2.1. Keramická dlažba, obklad

  Keramické dlaždice sú vyrobené z keramického materiálu hnedej, červenej alebo bielej hliny. Hlina sa v procese výroby horenia dlaždíc vypaľuje v peci. Väčšina keramických dlaždíc je pokrytá glazúrou, aby k nej sú pridané vzory a farby. Keramické dlaždice sú pórovitejšie, rýchlejšie praskajú a absorbujú vlhkosť. Preto nie sú vhodné do vonkajších priestorov ani na vnútorné plochy, ktoré sú preťažené. Sú menej pevné a menej odolné. Glazúra môže prasknúť a odbyť sa. V takom prípade je potom vidieť hlina pod glazúrou. Keramické dlaždice sa však ľahšie rezajú a ich výhodou je nižšia cena v porovnaní s porcelánovými dlaždicami.

  2.2. Porcelánová (gresová) dlažba, obklad

  Sú jedným z najodolnejších materiálov a tiež odpudzujú vodu, vďaka čomu sú vhodné aj na povrchovú úpravu vonkajších povrchov, pretože sú odolné voči mrazu. Dnes sa však väčšinou dlaždice tohto typu používajú aj na zakrytie vnútorných povrchov. Tieto dlaždice nazývame „granitogres“ v Taliansku, odkiaľ pochádza väčšina našich dlaždíc, sa nazývajú „gres porcelanato“ a anglický výraz je „porcelain stoneware “. Porcelánové dlaždice pozostávajú z jemnozrnných pieskov alebo mletých kameňov, pigmentov a vysoko kvalitného bieleho ílu (kaolín), ktorý pôsobí ako spojivo. V priereze je štruktúra dlaždice po celej dĺžke dlaždice rovnaká. Porcelánové dlaždice nemajú na rozdiel od keramických dlaždíc glazúru a ich povrch môže byť leštený, drsný, matný, polomatný ... Označenie PEI je pre tieto dlaždice najmenej 5. Gresové dlaždice sa robia tak, že sa lisujú (piesok a kaolín) pod tlakom a potom sa pečú pri teplotách nad 1200 stupňov Celzia. Porcelánové dlaždice sú všetkých veľkostí, od mozaiky po XXL dlaždice, s dĺžkou do 3 metrov. Typické podlahové dlaždice majú hrúbku 10 mm, ale v prípade veľkých formátov sú dlaždice oveľa tenšie, iba 3 mm hrubé a vystužené sklenenou mriežkou.

  2.3. Sklenené dlaždičky

  Sklenené dlaždičky sú rôznych farieb tvarov a veľkostí a sú použiteľné pre širokú škálu nástenných aplikácií. Niektoré sú vyrobené z recyklovaného skla, takže okrem toho, že sú vizuálne zaujímavé sú navyše aj ekologické. Sklenené dlaždičky sa používali na výrobu mozaík už v roku 8 000 pred Kristom.

  2.4. Cementová dlažba, obklad

  Cementová dlaždice sú vhodné ako podlahová dlažba v obytných priestoroch, ako aj v stredene namáhaných verejných priestoroch. Na rozdiel od keramických dlaždíc sa pevnosť cementových obkladov dosahuje skôr procesom dehydratácie portlandského cementu, než pomocou pečenia hliny. Cementové dlaždice môžu vytvárať ušľachtilý antický efekt z 19. storočia (v tomto období boli najobľúbenejšie), najmä ak boli maľované nápadnými farebnými maľbami a vzormi. Maˇby a vzory sú obvykle hydraulicky vtlačené do povrchu dlaždíc. Cementové dlaždice sú menšie a tiež hrubšie ako keramické a porcelánové dlaždice. Môžu mať rôzne tvary, od štvorcových až po obdĺžnikové až po mnohouholníkové.

  2.5. Dlažba, obklad z prírodného kameňa

  Kamenné obklady sú veľmi trvanlivé a odolné, najmä ak sú vyrobené zo žuly, ktorá je takmer nezničiteľná. Iné druhy kameňa, ktoré sú vhodné ako dlaždice, sú mramor a vápenec, ktoré sú menej odolné. Údržba a čistenie dlaždíc z prírodného kameňa je jednoduché. Zlou vlastnosťou je, že pôsobia chladným dojmom, a preto sú o niečo menej vhodné na podlahy v obytných priestoroch. Prírodný kameň sa väčšinou používa na podlahy v kúpeľniach a kuchyniach a stenách vo všetkých izbách. Žulové dlaždice sú vhodné pre viac zaťažené vnútorné podlahy vo verejných priestoroch. Kamenné dlaždice môžu byť tiež použité na zakrytie vonkajších stien a podláh.

  3. Proces pokládky

  Aj keď si mnohí ľudia myslia, že pokládka je jednoduchá, nie je to ani zďaleka pravda! Najmä ak nemáte predchádzajúce skúsenosti, dôrazne sa odporúča nechaťpokládku dlažieb a abkladov odborníkom a vyhnúť sa tak komplikáciám a konečný výsledok bude oveľa lepší.

  3.1. Príprava podkladu

  Prvým a rozhodujúcim krokom pri pokládke dlaždíc je dobre pripravený základ. Podklad musí mať dostatočnú nosnosť, aby vydržal hmotnosť všetkých materiálov a musí byť vyrovnaný alebo (ak nie rovný) samonivelačnou stierkou. Keramické dlaždice sa môžu ukladať iba na suché a čisté povrchy, preto sa musia pred začiatkom dôkladne vyčistiť a nechať zaschnúť. Potom sa aplikuje suchý a čistý náter, aby sa znížila nasiakavosť pdlahy. Ak kladiete dlaždice v kúpeľni alebo iných vlhkých miestnostiach, je nutné chrániť podkladovú vrstvu vodotesným náterom.

  3.2. Dimenzovanie a rozloženie

  Ak je podklad pre obklady správne pripravený, je potrebné vykonať presné merania miestnosti a pripraviť rozloženie na umiestnenie keramických obkladačiek v miestnosti. Najprv zmeráme povrch podlahy, aby sme získali informácie o tom, koľko dlaždíc potrebujeme. Pri výpočte množstva sa vždy vezme do úvahy najmenej 10% rezerva, pretože sa počíta s odpadom. S prvý radom kpokládky keramickej dlaždice zvyčajne začneme v strede miestnosti. Využívame k tomu murársku šnúru, ktorú napneme v strede, pričom dbáme na to, aby bola rovnobežná s bočnými stenami. Pokladáme dlaždice vedľa napnutej šnúry. Je vhodné položiť najskôr obklady a potom dlažbu. Pri pokladaní podlahových dlaždíc postupujte podľa škár obkladov (pokiaľ je dlažda rovnaká ako rozmery obkladov), aby sa dosiahol harmonický vzhľad. Na dosiahnutie dobrého výsledku vám tiež odporúčame, aby ste dlaždice najskôr nechali vyschnúť bez škárovania. Keď budete spokojní s konečným vzhľadom, môžete škárovať.

  3.3. Rezanie obkladov a dlažby

  Dlaždice režte pomocou špeciálnej rezačky, ktorá sa zasekáva do dlaždíc na určenom mieste. Po záreze sa dlaždica odbije pomocou klieští na dlaždice. Na rezanie okrúhlych otvorov na dlaždice (pre inštalačné rúrky atď.) sa používa kruhový nástavec na vŕtačku alebo špeciálne kliešte, ktorými budeme odštipovať malé kúsky do požadovaného tvaru..

  3.4. Pokládka

  Ak sme spokojní s konečným vzhľadom dlaždíc umiestnených na povrchu miestnosti (podlaha alebo stena), naneste rovnomerne lepidlo na dlaždice. Lepidlo sa potom roztiera zubovou stierkou, aby sa na lepidle vytvoril rebrovaný povrch. Na lepidlo položte keramickú dlaždicu a jemne ju zatlačte dovnútra a potom ju jemne zatlačte gumovým kladívkom Dištančné prvky sa používajú na čo najpresnejšie usporiadanie dlaždíc. Vyberáme spony alebo krížiky, ktoré určujú šírku požadovaného spoja (od 2 mm do 1 cm). Po položení nechajte lepidlo zaschnúť najmenej 12 hodín.

  3.5. Škárovanie

  Posledným krokom pri kladení keramických obkladov a dlažieb je škárovanie. Škárovacia hmota, ktorá bola pripravená podľa pokynov výrobcu, by sa mala nanášať s použitím škárovacej gumovej stierky alebo škárovacej lyžice diagonálne tak aby vyplnila všetky škáry. Medzitým opakovane utrite povrch dlaždíc. Tiež sa uistite, že škárovačka vyplňuje škáry spojov rovnomerne k hornému okraju dlaždíc. Nakoniec odstráňte zvyšky lepidla a škárovacej hmoty z povrchu dlaždice skôr, než zaschne. Najjednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť, je vlhká špongia, ktorá sa opakovane namočí do čistej vody. Ak niektoré škvrny pretrvávajú, na odstránenie použite špeciálny čistiaci prostriedok na cement alebo postačí aj ocot. V uhloch, spojovacích a dilatačných spojoch škáry neškárujeme so škárovacou hmotou, ale na utesnenie sa použije špeciálny elastický silikón. Pred nanesením silikónu tieto spoje oblepte ochrannou páskou.

  DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM  POKLÁDKA REKTIFIKOVANEJ DLAZBY 800X800 V INTERIÉRI

  Dobrý deň prajem

  Pokládka dlazby cca 23 m2 v Stupave koncom oktobra

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
  1350 € do 2250 €


  ........

  POKLÁDKA GRESOVEJ DLAŽBY NA BALKON

  Dobrý deň prajem

  potrebujem položiť gresovú dlažbu na balkón o výmere 1,4m x 2,4m a na parapet cca 0,28m x 2,4m

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 180 € do 300 €


  ........

  POKLÁDKA MALEJ KÚPELKY (OBKLAD, DLAŽBA)

  Dobrý deň prajem

  potrebujem niekoho na pokladku obkladu v malej kúpelky. V prílohe sú fotky

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 450 € do 750 €


  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  CENA, POKLADKA DLAŽBY DO GARÁŽE, 18 M2
  Pokládka dlažby, Nimnica

  720 € do 1200 €

  CENA, UKLADANIE VINYL , 130M2
  Pokládka dlažby, Nitra

  630 € do 1050 €

  CENA, ULOŽIŤ DLAŽBU NA SCHODISKO, 10M2
  Pokládka dlažby, Šaľa

  180 € do 300 €

  CENA, OBKLAD TERASA, 30 M2
  Pokládka dlažby, Hrnčiarovce nad Parnou

  1080 € do 1800 €

  CENA, POKLADKY DLAZBY 60X30X5, 14 M²
  Pokládka dlažby, Viničné

  1350 € do 2250 €

  CENA, DLAZBA POD ZAHRADNY DOMCEK, 3X3 M
  Pokládka dlažby, Nitra

  450 € do 750 €

  CENA, POKLADKA ZAMKOVEJ DLAZBY, 130 M2
  Pokládka dlažby, Šaštín

  3600 € do 6000 €

  CENA, VYROVNANIE A POLOŽENIE DLAŽBY NA PÔVODNÚ, 25-26M2
  Pokládka dlažby, Most pri Bratislave

  900 € do 1500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA DLAŽBY TERASY, CCA 40 M2
  Pokládka dlažby, Považská Bystrica

  1350 € do 2250 €

  CENA, POKLÁDKA DLAŽBY V CELOM DOME, +100 M2
  Pokládka dlažby, Horná Streda

  3600 € do 6000 €

  CENA, POKLADKA DLAZBY VONKU, 16 M2
  Pokládka dlažby, Štúrovo

  450 € do 750 €

  CENA, VÝMENA DLAŽBY NA BALKÓNE. (CHATA), CCA 8 M2 (7X1,2M)
  Pokládka dlažby, Nová Kelča

  630 € do 1050 €

  CENA, POLOŽIŤ DLAŽBU KOCKY 50X50 L, PRIBLIŽNE 30 M2
  Pokládka dlažby, Turany nad Ondavou

  1080 € do 1800 €

  CENA, ZAMKOVÁ DLAŽBA, 20M2
  Pokládka dlažby, Beluša

  900 € do 1500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA 2 BALKONOV, 7 M2
  Pokládka dlažby, Jedľové Kostoľany

  3600 € do 6000 €

  CENA, POLOŽIŤ DLAŽBU NA BALKÓNE., ROZMERY 1,5X2,5 M
  Pokládka dlažby, Martin

  720 € do 1200 €

  CENA, POLOŽIŤ DLAŽBU NA TERASU , 24 M2
  Pokládka dlažby, Prešov

  630 € do 1050 €

  CENA, POLOŽIŤ DLAŽBU NA TERASU, 52 M2
  Pokládka dlažby, Nová Ves nad Váhom

  2250 € do 3750 €

  CENA, UTESNENIE PÔVODNEJ DLAŽBY A POLOŽENIE NOVEJ NA TERASU, 25 M2
  Pokládka dlažby, Dobrohošť

  1350 € do 2250 €

  CENA, POKLÁDKA VONKAJŠEJ KERAMICKEJ DLAŽBY , 24 M2
  Pokládka dlažby, Jelenec

  1170 € do 1950 €

  CENA, DVOR,
  Pokládka dlažby, Kysucké Nové Mesto

  540 € do 900 €

  CENA, POKLÁDKA DLAŽBY + KERAMICKÝ OBKLAD , 30 M2
  Pokládka dlažby, Zlaté Moravce

  1170 € do 1950 €

  CENA, POLOZIT DLAZBU V ROZMERE 120 X 20 CM DVE MIESTNOSTI, 22 M2
  Pokládka dlažby, Bratislava

  360 € do 600 €

  CENA, VÝMENA DLAŽBY A VÝMENA PLÁVAJÚCEJ PODLAHY ZA DLAŽBU + MALIARSKE PRACE, 50 M2
  Pokládka dlažby, Donovaly

  2250 € do 3750 €

  CENA, POKLÁDKA KERAMICKEJ VONKAJŠEJ DLAŽB NA VONKAJŠIU TERASU, 24 M2
  Pokládka dlažby, Jelenec

  1080 € do 1800 €

  CENA, ODSTRÁNIŤ PLÁVAJÚCU PODLAHU A POLOŽIŤ DLAŽBU, 18,5 A 16,5
  Pokládka dlažby, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  CENA, VYVRTAT ODTAHOVU DIERU DO FASADY DOMU PRE DIGESTOR + POLOŽENIE DLAŽBY , 4,5M2
  Pokládka dlažby, Senec

  4950 € do 8250 €

  CENA, POLOŽIŤ DLAŽBU VO VCHODE, 120 M2
  Pokládka dlažby, Dubnica nad Váhom

  3600 € do 6000 €

  CENA, NA NOVÚ HYDROIZOLÁCIU TERASY DAŤ DLAŽBU NA TERČOCH ULOŽENU NA SUCHO, CCA 28 M2
  Pokládka dlažby, Chorvátsky Grob

  1170 € do 1950 €

  CENA, POKLADKA DLAŽBY NA TERASU , 28 M2
  Pokládka dlažby, Chorvátsky Grob

  1350 € do 2250 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BALKÓNOV, CCA 30M2
  Pokládka dlažby, Nová Ves nad Váhom

  1350 € do 2250 €

  CENA, POKLÁDKA DLAŽBY LOZORNO, 17 M2 A 19 SCHODOV
  Pokládka dlažby, Lozorno

  1350 € do 2250 €

  CENA, POLOŽIŤ DLAŽBY, 30 M2
  Pokládka dlažby, Nová Bošáca

  900 € do 1500 €

  CENA, OBKLAD VONKAJŠEJ TERASY, 30 M2
  Pokládka dlažby, Komárno

  810 € do 1350 €

  CENA, POKLADKA DLAŽBY PARTIZÁNSKE, 70 M2
  Pokládka dlažby, Partizánske

  2250 € do 3750 €

  CENA, DLAZBA NA CHODBU, 6 M2 CCA
  Pokládka dlažby, Nitra

  450 € do 750 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  POKLÁDKA DLAŽBY CENNÍK

  SPOLUPRACUJEME S VIAC AKO 721 SPOLOČNOSŤAMI PRE POKLÁDKA DLAŽBY


  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  HĽADÁME V LOKALITE
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU

  HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI POKLÁDKA DLAŽBY?

 • Pokládka dlažby Bánovce nad Bebravou
 • Pokládka dlažby Banská Bystrica
 • Pokládka dlažby Bardejov
 • Pokládka dlažby Bratislava
 • Pokládka dlažby Brezno
 • Pokládka dlažby Bytča
 • Pokládka dlažby Čadca
 • Pokládka dlažby Detva
 • Pokládka dlažby Dolný Kubín
 • Pokládka dlažby Dunajská Streda
 • Pokládka dlažby Galanta
 • Pokládka dlažby Gelnica
 • Pokládka dlažby Hlohovec
 • Pokládka dlažby Humenné
 • Pokládka dlažby Ilava
 • Pokládka dlažby Kežmarok
 • Pokládka dlažby Komárno
 • Pokládka dlažby Košice
 • Pokládka dlažby Krupina
 • Pokládka dlažby Kysucké Nové Mesto
 • Pokládka dlažby Levice
 • Pokládka dlažby Levoča
 • Pokládka dlažby Liptovský Mikuláš
 • Pokládka dlažby Lučenec
 • Pokládka dlažby Malacky
 • Pokládka dlažby Martin
 • Pokládka dlažby Medzilaborce
 • Pokládka dlažby Michalovce
 • Pokládka dlažby Myjava
 • Pokládka dlažby Námestovo
 • Pokládka dlažby Nitra
 • Pokládka dlažby Nové Mesto nad Váhom
 • Pokládka dlažby Nové Zámky
 • Pokládka dlažby Partizánske
 • Pokládka dlažby Pezinok
 • Pokládka dlažby Piešťany
 • Pokládka dlažby Poltár
 • Pokládka dlažby Poprad
 • Pokládka dlažby Považská Bystrica
 • Pokládka dlažby Prešov
 • Pokládka dlažby Prievidza
 • Pokládka dlažby Púchov
 • Pokládka dlažby Revúca
 • Pokládka dlažby Rimavská Sobota
 • Pokládka dlažby Rožňava
 • Pokládka dlažby Ružomberok
 • Pokládka dlažby Sabinov
 • Pokládka dlažby Šaľa
 • Pokládka dlažby Senec
 • Pokládka dlažby Senica
 • Pokládka dlažby Skalica
 • Pokládka dlažby Snina
 • Pokládka dlažby Sobrance
 • Pokládka dlažby Spišská Nová Ves
 • Pokládka dlažby Stará Ľubovňa
 • Pokládka dlažby Stropkov
 • Pokládka dlažby Svidník
 • Pokládka dlažby Topoľčany
 • Pokládka dlažby Trebišov
 • Pokládka dlažby Trenčín
 • Pokládka dlažby Trnava
 • Pokládka dlažby Turčianske Teplice
 • Pokládka dlažby Tvrdošín
 • Pokládka dlažby Veľký Krtíš
 • Pokládka dlažby Vranov nad Topľou
 • Pokládka dlažby Žarnovica
 • Pokládka dlažby Žiar nad Hronom
 • Pokládka dlažby Žilina
 • Pokládka dlažby Zlaté Moravce
 • Pokládka dlažby Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  KONTAKTY

  Dopyty: 00421 233 329 745
  Firmy: 00421 233 329 745

  REGIONÁLNE STRÁNKY

  www.daibau.com
  www.daibau.at
  www.mojmojster.net
  www.emajstor.hr
  www.daibau.rs
  www.daibau.sk
  www.daibau.ro
  © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené