Rekonštrukcia kúpeľne, Prerábka kúpeľne Cena

Koľko stojí kompletná rekonštrukcia kúpeľne? Cena rekonštrukcie kúpeľne záleží od rozsahu prác, ktoré sú zahrnuté do rekonštrukcie: odstránenie kachličiek a demontáž vybavenia, odvoz stavebného odpadu, hrubé vodoinštalatérske práce, murárske práce, príprava podkladu na pokládku, pokládka keramického obkladu, škárovanie a montáž sadrokartónu. Ak je to potrebné, do rekonštrukcie kúpeľne možno zahrnúť aj inštaláciu potrubia pre podlahové vykurovanie, čo zvýši náklady na rekonštrukciu. Najdrahšia je vodoinštalácia a sanitárne vybavenie a najmä, ak sa premiestňuje kanalizácia alebo iné potrubie. Cena renovácie kúpeľne sa pohybuje od 2000 EUR až do 6000 EUR. Cena sa nezvyšuje priamoúmerne, teda menšia kúpeľňa je na m2 drahšia ako väčšia. Ak materiál zabezpečí dodávateľ, bude lacnejší o DPH. Cena kompletnej rekonštrukcie kúpeľne, do ktorej je zahrnutá výmena obkladov, inštalácií a sanitárneho vybavenia, sa pohybuje okolo 600 EUR/m2. Práve preto je rekonštrukcia kúpeľne v rámci kompletnej rekonštrukcie bytu jedným z najväčších nákladov.

Komu zveriť rekonštrukciu kúpeľne? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným realizátorom rekonštrukcií kúpeľní vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA RENOVÁCIU KÚPEĽNE


Kompletná renovácia kúpeľne, ktorá zahŕňa výmenu keramiky, inštalácií a sanitárneho zariadenia.

500.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
1500.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Rekonštrukcia kúpeľne, Prerábka kúpeľne Cena

OSTATNÉ CENY ZA REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Ochrana povrchov pred začiatkom prác

Ochrana podláh a stien na ceste do a z kúpeľne.€/kpl

kpl
dopyt

Demontáž starých sanitárnych zariadení€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kpl

kpl
dopyt

Odstránenie starých dlaždíc

Odstránenie poteru, búranie murovaných vaní, búranie murovaných umývadiel atď. a odvoz na skládku.€/m2

m2
dopyt

Demolácie podláh a stien

Odstránenie poteru, búranie murovaných vaní, búranie murovaných umývadiel atď. A odvoz na skládku.€/m2

m2
dopyt

Maľovanie stien a stropov v kúpeľni s/z:€/m2

m2€/m2

m2€/m2

m2
dopyt

WC misa€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kus

kus
dopyt

Vstavaný podomietkový inštalačný modul GEBERIT + tlačidlo€/kpl

kpl€/kus

kus€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kus

kus
dopyt

Umývadlo€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kus

kus€/kus

kus
dopyt

Kúpeľňová vaňa€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kus

kus
dopyt

Sprcha - sprchovacia vanička€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kus

kus
dopyt

Sprcha - odtok (700mm)€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kus

kus
dopyt

Pisoár€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kus

kus
dopyt

Bidet€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kus

kus
dopyt

Vodovodná batéria€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kpl

kpl
dopyt

Bojler€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kpl

kpl
dopyt

Radiátor (600 x 1800 mm)€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kus

kus
dopyt

Práčka€/kpl

kpl€/kpl

kpl€/kpl

kpl
dopyt

Kúpeľňové skrinky€/kpl

kpl€/kpl

kpl
dopyt

Elektroinštalácie kúpeľne€/m2

m2
dopyt

Montáž svietidiel

montáž svietidiel a pripojenie na elektroinštalácie.€/kpl

kpl
dopyt

Montáž vypínačov a zásuviek

Montáž vypínačov a zásuviek a tiež pripojenie na elektroinštalácie.€/kpl

kpl
dopyt

Pokládka dlaždíc

Pokládka dlaždíc a obkladanie sten dlaždicami v štandardnej velkosti do lepidla na steny pri cca. 50 m2. Škárovanie dlaždíc.€/m2

m2€/m2

m2€/m2

m2€/m2

m2€/m2

m2
dopyt

Sú dlaždice väčšieho formátu?

Doplatok za pokládku dlaždíc väčších ako 50 x 50 cm. Napríklad: 40 x 40, 60 x 60, 90 x 90, 30 x 90 atď.€/m2

m2
dopyt

Elektronštalácie kúpeľne

Cena za drážkovanie a inštaláciu Cu káblových vodičov na závesoch a čiastočne v káblových žľaboch spolu s prácou a materiálom.€/m2

m2
dopyt

Montáž svietidiel

Montáž svietidiel a elektroinštalácie do výšky stropu 300 cm.€/kpl

kpl
dopyt

Montáž vypínačov a zásuviek

Montáž vypínačov a zásuviek tiež pripojenie na elektroinštaláciu.€/kpl

kpl
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Rekonštrukcia kúpeľne - čo všetko musíme vedieť

1. Čo musíme vedieť pred začatím rekonštrukcie kúpeľne?

1.1. V akom rozsahu, by sa mala kúpeľňa rekonštruovať

Skôr ako začnete s plánovaním, musíte si zodpovedať niekoľko otázok. Chcete vymeniť vaňu za novú či nové umývadlo alebo by ste chceli celkovú rekonštrukciu kúpeľne? Rozhodnite sa (ak je to možné), ktorý zo starých sanitárnych prvkov Vašej kúpeľne zostáva, a ktorý je treba vymeniť. Potrebujete vymeniť vodovod a kanalizáciu? Celkom alebo len čiastočne? Prajete si zmeniť súčasné rozloženie sanitárnych prvkov kúpeľne? Mali by ste tiež vedieť, aké sanitárne prvky by ste chceli mať vo svojej novej kúpeľni (bidet, dvojumývadlo, nová sprcha, sauna ...). Na Vašich odpovediach závisí množstvo prác potrebných pre rekonštrukciu a následne aj rozpočet nákladov rekonštrukcie.

1.2. Inšpirácia pre rekonštrukciu kúpeľne

Vzhľad vašej kúpeľne je veľmi osobná záležitosť. Predtým, ako začnete navrhovať alebo uzatvárať zmluvy s architektom alebo kúpeľňovým štúdiom, je dobré mať aspoň predbežnú predstavu o tom, ako by mal vyzerať vzhľad vašej kúpeľne po rekonštrukccii. Pre získanie inšpirácie je sa odporúča listovanie časopisov a pozeranie webových stránok, následné vytvorenie koláže z inšpiratývnych materiálov alebo vytvorenie si osobného katalógu prvkov, ktoré sa Vám páčia. Koláž alebo katalóg odráža Vašu náladu, vytvoríte si tzv. mood-board.

Kúpeľňa sa stáva aj zážitkovým priestorom
Kúpeľňa sa stáva aj zážitkovým priestorom

1.3. Susedov oboznámiť s priebehom rekonštrukcie

V nových a najmä v starších panelových alebo bytových domoch, kde žije viac obyvateľov, je dobré informovať správcu budovy a susedov včasným a priateľským spôsobom. Práce určite spôsobia hluk a prach. Okrem toho pri výmene vodovodného potrubia môže byť potrebné krátke uzatvorenie hlavného vodovodného ventilu pre prívod vody do domu. V každom prípade budete potrebovať porozumenie od svojich susedov. Samozrejme je vhodné zistiť si, kde sa nachádza hlavný ventil prívodu vody a získať k nemu prístup.

1.4. Nepredvídateľné práce pri rekonštrukcii kúpeľne

Rekonštrukcia kúpeľní môže byť nepredvídateľná. Niekedy je ťažké predvídať určité okolnosti rekonštrukcie, ktoré sa objavia až po začatí prác, najmä keď murári rozbúrajú steny a podlahu. Tu je niekoľko príkladov. Niekedy sa ukázalo, obzvlášť v starších bytových domoch, že byty majú spoločné kanalizačné potrubia. Bohužiaľ to znamená, že je potrebný zásah aj do kúpeľne suseda, s čím nemusí sused nutne súhlasiť. Ak sa zdá, že nosná podlaha pod kúpeľňou je drevená, je nutné postaviť samonosnú železobetónovú dosku, inak by sa mohlo stať, že jedného dňa by ste sa mohli počas sprchovania prepadnúť do náručia susedovi pod Vami. Často sa stáva, že steny, v ktorých vedú inštalácie, sú krehké, zoslabené, zrútené atď.

Staré spoznáva nové v modernom prevedení klasického štýlu
Staré spoznáva nové v modernom prevedení klasického štýlu

1.5. Plánovanie a príprava

Tiež kvôli vyššie opísaným príkladom je pri rekonštrukcii kúpeľne najdôležitejšie plánovanie a príprava. Je veľmi dôležité, aby ste spolupracovali s dobrými a skúsenými architektmi a dodávateľmi. Predtým, ako dodávatelia začnú s prácou, je tiež dobré mať, okrem podrobných plánov, vybrané a podľa možnosti už dodané všetky vstavané (podomietkové a nadomietkové) materiály.

2. Prispôsobenie kúpeľne a výber dodávateľov

Pri rekonštrukii kúpeľne je mimoriadne dôležité pracovať s dobrými dodávateľmi, ktorí budú schopní vopred predvídať čo najviac okolností a v prípade nepredvídaných situácií budú schopní rýchlo a správne reagovať.

Kúpeľňa je dnes otvoreným a plynulým priestorom
Kúpeľňa je dnes otvoreným a plynulým priestorom

2.1. Architekt alebo štúdio

2.1.1. Konzultácie a nákres kúpeľne v štúdiu

Kúpeľňové štúdio a kúpeľňové doplnky pre vás pripravia nákres kúpeľne zadarmo alebo za niekoľko desiatok eur, čo sa pri kúpe materiálu na rekonštrukciu bude považovať za zálohu. Musíte si vytvoriť nákres s rozmermi Vášho existujúceho stavu kúpeľne a priniesť ho so sebou. Je tiež dobré mať aspoň približnú predstavu o tom, ako by mala vyzerať Vaša nová kúpeľňa. Konzultant navrhuje kúpeľňu výlučne so sanitárnym vybavením a inými predmetmi, ktoré ponúkajú v obchode, takže váš výber je dosť obmedzený. Malo by sa tiež dodať, že predajcovia kúpeľňových štúdií obvykle nie sú špeciálne vyškolení v dizajne.

2.1.2. Architekt / interiérový dizajnér pre kúpeľňu

Odporúčame Vám, ako najlepšie riešenie pre rekonštrukciu kúpeľne konzultáciu s architektom alebo dizajnérom interiérov. Jeho záujmom nie je predávať vám najdrahšiu keramiku a doplnky, ale urobí všetko pre to, aby Vás našiel čo najinovatívnejšie riešenie, zároveň užitočné a v súlade s Vašimi želaniami, vkusom a čo je najdôležitejšie, s Vaším rozpočtom. Kúpeľňové štúdio Vám pravdepodobne odporučí mať dlaždice od podlahy po strop, aj keď to nie je v súlade s trendami pre moderný dizajn. Pri riešeniach na mieru architekt využije každú časť kúpeľne a vďaka dobre navrhnutému osvetleniu získate kúpeľňu, ktorá je zážitkom. Okrem plánovania architekt tiež zabezpečí, aby sa nákresy náležite preniesli do realizácie, pretože bude dohliadať na práce dodávateľov a zabezpečí, aby sa držali plánov až do posledného detailu. Kľúč k dobrému dizajnu je v detailoch!

2. 2. Dodávatelia pre rekonštrukciu kúpeľne

Rekonštrukcia kúpeľne je náročný projekt, pretože zahŕňa takmer všetky fázy výstavby, a preto aj mnoho rôznych dodávateľských profesií. Dodávatelia musia byť dobre koordinovaný medzi sebou, pokiaľ ide o čas a výkon. Čo znamená, že ich práce musia byť starostlivo naplánované a koordinované.

Murár vykonáva demolačné práce, vyrezáva otvory v stenách pre inštalácie, aplikuje potery, muruje steny, vyrovnáva steny a podlahy, aplikuje hydroizoláciu podláh a stien atď.

Inštalatér rozvádza vodu a kanalizáciu, inštaluje splachovaciu nádržku, podlahový sifón, splachovacie systémy a nakoniec spája a montuje všetky sanitárne výrobky a armatúry. Inštalatér špecializujúci sa na ústredné kúrenie montuje podlahové vykurovacie systémy alebo rúrky a radiátory.

Elektrikár zabezpečí rozvod a dištribúciu elektrickej energie a nainštaluje svietidlá a ďalšie prvky.

Pokládač kladie keramické dlažby a obklady.

Ostatné finálne povrchové úpravy
Namiesto keramických obkladov a dlažieb sú dnes k dispozícii ďalšie materiály a riešenia pre finálnu povrchovú úpravu. Napríklad môžeme namiesto keramiky na podlahe a stenách kúpeľne aplikovať dekoratívnu a dizajnovú podlahu t.j. micro topping alebo na podlahu zvolíme drevený parket namiesto dlaždíc. Steny môžu byť obložené špeciálnou vodeodolnou tapetou aj v sprche ... V týchto prípadoch potrebujeme vhodných a skúsených dodávateľov pre tieto práce.

Stolár
Pokiaľ nemáte objednané vybavenie kúpeľne z obchodu, bude kúpeľňový nábytok vyrábať a inštalovať stolár.

Sklenár
Navrhuje a montuje presklené steny alebo sprchovacie dvere, zrkadlá alebo dvere do kúpeľne, ak sa jedna o sklenené dvere.

Maliar
Prvý a druhý náter sa maľuje pred dokončením prác a posledný náter sa maľuje po dokončení všetkých prác.

2.3. Renovácia kúpeľne na kľúč

Rôzni dodávatelia vrátane niektorých architektov ponúkajú výstavbu kúpeľní na kľúč. To znamená, že nesú plnú zodpovednosť za fungovanie kúpeľne. Preberajú zodpovednosť za to, že práca sa vykonáva profesionálnym a kvalitným spôsobom, v dohodnutom časovom rámci a za vopred dohodnutú cenu. Rekonštrukcia na kľúč je z pohľadu zákazníka určite najpohodlnejším spôsobom renovácie kúpeľne. Okrem súhlasu s dodávateľom, že sa dohodnete na všetkých podrobnostiach, nemusíte robiť nič iné ... okrem toho, že nakoniec zaplatíte faktúru! Prípadná rekonštrukcia na kľúč je drahšia, čo je samozrejme pochopiteľné. Konkrétny dodávateľ poskytuje plány, dodáva všetko vybavenie, uzatvára subdodávateľské zmluvy, koordinuje ich a dohliada na ne, stará sa o bezpečnosť a poriadok na pracovisku, stará sa o zneškodnenie odpadu ... na záver sa tiež stará o vyčistenie priestoru.

3. Rôzne druhy renovácie kúpeľní

3.1. Povrchové resp. kozmetické opravy

Jednoduchá renovácia povrchu alebo výmena určitých prvkov kúpeľne niekedy môže mať v miestnosti obrovský efekt. Napríklad výmena podumývadlovej dosky alebo výmena umývadla a podumývadlovej skrinky alebo inštalácia nového kúpeľňového zrkadla. O niečo väčší, ale jednoduchý zásah je prekrytie obkladov na stenách a dlažby na podlahe, nové vymaľovanie stien a stropov alebo dokonca výmena celého nábytku. Majitelia sa mnohokrát rozhodnú vymeniť záchod a bidet. Za predpokladu, že sa existujúce usporiadanie sanitárnych predmetov nezmení, nemenia sa inštalácie a nezniča sa steny alebo resp. odstránia sa len dlaždice, to všetko sú relatívne jednoduché a nezvratné zásahy, ktoré však výrazne zlepšujú vzhľad kúpeľne.

3.2. Čiastočná rekonštrukcia kúpeľne

Ak je Vaša vodoinštalácia novšia a kvalitnejšia a chceli by ste napríklad inštalovať sprchový kút namiesto vstavanej vane alebo naopak, alebo by ste chceli pridať ďalšie umývadlo k existujúcemu alebo pridať bidet... potom bude potrebné čiastočne upraviť existujúce vodoinštalácie. Nebudete však musieť úplne vymieňať obloženie stien a podláh, existujúci nábytok, existujúce sanitárne predmety a vybavenie, osvetlenie miestnosti... Veľkou pomocou Vám bude keď sa obrátite na architekta, ktorý Vám nájde optimálne riešenie, ktoré bude vyžadovať čo najmenší zásah.

3.3. Kompletná rekonštrukcia kúpeľne

Kompletná rekonštrukcia kúpeľne zahŕňa prakticky všetky fázy výstavby a rekonštrukcie. Začína sa odstránením všetkých existujúcich povrchových a podlahových prvkov v kúpeľni: keramických obkladov, sanitárnej keramiky, armatúr, nábytkových prvkov, inštalatérskych a drenážnych zariadení, svietidiel a elektrických inštalácií následne pokračuje inštaláciou nových inštalácií a montážou nových podomietkových a nadomietkových prvkov. Končí sa pokládkou s vybranou podlahovou krytinou, s montážou a zapojením. Pri úplnej rekonštrukcii kúpeľne je možné úplne zmeniť pôdorys existujúcej kúpeľne, môžeme tiež pridať prvky, ktoré tam predtým neboli, napríklad bidet alebo vaňa.

3.4. Kúpeľňa od nuly

V niektorých prípadoch je potrebné kúpeľňu postaviť od nuly, t. j. na mieste, kde nebola kúpeľňa. Existuje veľa dôvodov. Rodina sa zväčšuje, starší ľudia a ľudia so zdravotným postihnutím nemôžu chodiť po schodoch hore a potrebujú kúpeľňu na prízemí, väčší byt alebo dom je rozdelený na dve samostatné bytové jednotky... Kúpeľňa môže byť „postavená“ v akejkoľvek miestnosti s predpokladom, že je čo najbližšie k vertikále odtoku a kanalizácie. Platí však pravidlo, že drenážne a kanalizačné rúry sú položené s minimálnym poklesom 1%, čo znamená, že pokles musí byť 1 cm na meter dĺžky potrubia. Týmto spôsobom je možné umiestniť kúpeľňu za vertikálu, ak je možné zabezpečiť dostatočný pokles. Vzhľadom na zvýšenú schopnosť upchávania však odporúčame vyhnúť sa takýmto riešeniam. Kúpeľňa môže byť postavená aj na podkroví, v suteréne alebo ako prístavba domu. V prípade prístavby budeme potrebovať aj stavebné povolenie pre takéto riešenie.

4. Rekonštrukcia kúpeľne - postup

4.1. Plánovanie a príprava

Každá kvalitná rekonštrukcia kúpeľne, či už je rozpočet veľký alebo veľmi malý, začína podrobným nákresom! Aj keď si môžete vytvoriť nákres sami, v prípade kúpeľne vám odporúčame poradiť sa s architektom kvôli zložitosti návrhu. Plánovanie kúpeľne si vyžaduje aj spoluprácu s inými odborníkmi (inštalatér, elektrikár, obkladač, murár...), pre ktorých je potrebné pripraviť podrobné nákresy a súpisy, ktoré sú základom pre odhad a tiež základ pre realizáciu.

4.2. Demolačné práce v kúpeľni

Rekonštrukcia kúpeľne začína demontážou existujúcich prvkov v miestnosti a zvyčajne sa odstánia aj staré vodovodné a elektrické inštalácie. V tomto štádiu sa tiež odstránia keramické dlaždice, v prípade želania alebo v prípade potreby sa zbúra niektorá zo stien, ak je v projekte plánované rozšírenie priestoru. Zabezpečí sa aj zber stavebného odpadu v objekte a následný odvoz na skládku. Pri demolačných prácach je potrebné dbať na to, aby nedošlo k poškodeniu vodovodných alebo kanalizačných potrubí skrytých v stenách.

4.3. Inštalácie kúpeľne

Ďalším krokom je výroba vodovodných a kanalizačných inštalácií (sem spadá montáž podomietkových inštalačných modulov a podomietkových telies pre armatúry), prestavba vykurovacieho zariadenia, montáž ústredného podlahového kúrenia alebo elektrického podlahového kúrenia a montáž elektroinštalácií. Pri pokládke rúrok centrálneho kúrenia je dôležité dávať pozor na tesnenie a presné rozloženie upevňovacích prvkov, v prípade elektrických prác dodržiavajte všetky predpisy, aby ste zaistili bezpečnosť vo vlhkých priestoroch.

4.4. Murárske práce v kúpeľni

Ak sú v stenách rozvedené inštalácie, otvory sa zamurujú, nahrubo sa opravoví omietka a vyrovná povrch steny. V tejto fáze sa aplikuje hydroizolácia podláh a stien, murujú sa potenciálne priečky, namontuje a obmuruje sa vaňa alebo sprchová vanička.

4.5. Pokládka keramických obkladov a dlaždíc, finálnych podlahových krytín

Potom je čas pre výstavbu potenciálnych sádrokartónových priečok alebo stropov. Pokládka keramických obkladov a dlaždíc na steny a podlahy následné škárovanie alebo pokládka iných finálnych podlahových krytín, ako sú napríklad dekoratívne podlahy (micro topping). Presnosť pokladania a rezania rôznych hrán je veľmi dôležitá.

4.6. Maľovanie, montáž a pripojenie

Nakoniec príde ešte výmaľba, montáž sprchovacých kútov alebo skiel od sprchy, montáž nábytkových prvkov, inštalácia a pripojenie armatúr a sanitárneho vybavenia, inštalácia radiátorov, ventilátorov a svietidiel.

5. Rekonštrukcia kúpeľne na kľúč - trendy 2019/2020

5.1. Odvážna čierna kúpeľňa

Trend kúpeľní inšpirovaný luxusnými hotelmi a kúpeľami je oficiálne späť. Tentoraz sú to odvážne, tmavé a trblietavé vzory kúpeľní, ktoré spoľahlivo vytvoria atmosféru pre prvotriedny zážitok. Ľudia už nevnímajú kúpeľne iba ako utilitárny priestor, ale stále viac ako zážitkový priestor. Hľadáme akýsi druh divadelnej krásy toho, čo bolo kedysi veľmi introvertným, súkromným priestorom.

5.2. Súčasná klasická kúpeľňa

Kúpeľňa v klasickom štýle je vždy trendy. Moderný nádych kúpeľne vždy vdýchne použitie jednofarebných prvkov v neutrálnych farbách v celej miestnosti. Môže to byť iba jedna farba alebo jeden materiál (napr. mramor).

5.3. Pojem otvorenosti

Časy, kedy sme mali kúpeľne ukryté za múrom alebo dverami, sú už davno preč. V súčasnosti sa otvorená koncepcia kúpeľní stáva čoraz viac obľúbenejšou a tiež myšlienka spojenia kúpeľne so spálňou alebo iným priestorom v dome.

5.4. Biely a šedý mramor v kúpeľni

Biele a sivé mramory zostávajú v kúpeľniach veľmi obľúbeným materiálom. Sú klasické a nadčasové, esteticky uspokojujúce tradičné i moderné vzory. Keramické a gresové porcelánové dlaždice, ktoré vyzerajú ako prírodný kameň, sú tiež veľmi odolné, čo zaisťuje, že vaša kúpeľňa vydrží dlho a bude vyzerať nádherne a nadčasovo.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMKOMPLETNÚ PRERÁBKU KÚPEĽNE A WC V PANELÁKU

Dobry deň.

potrebujem majstra pre kompletnú prerábku kúpeľne a wc. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 4050 € do 6750 €


........

PRERABKA KÚPELNE, VYBURANIE STENY

Dobry deň.

potrebujem majstra pre prerabku kúpelky, stenu vyburat, podla mojich požiadaviek. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 5400 € do 9000 €


........

VYBRAŤ VAŇU VYKACHLICKOVAT OSADIŤ SPRCHOVÝ KÚT

Dobry deň.

potrebujem majstra vybrať vaňu , dokachlickovať kde bola vaňa boky,podlaha.Osadit vaničku a sprchový kút. Viac info osobne. Fotky v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 2700 € do 4500 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, NOVA KUPELNA, STENY,STROP-22M2, PODLAHA 4,1
Rekonštrukcia kúpeľne, Martin

2250 € do 3750 €

CENA, PRERÁBKA BYTOVÉHO JADRA V 2IZBOVOM BYTE - PANELÁK, SÁSOVÁ, MALÁ NKS, PO POPISE
Rekonštrukcia kúpeľne, Banská Bystrica

5400 € do 9000 €

CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE, 3,8X2,6 M
Rekonštrukcia kúpeľne, Chorvátsky Grob

5400 € do 9000 €

CENA, VÝMENA UMAKARTOVÉHO JADRA ZA MUROVANÉ, OBKLADY, ROZVODY , 15M2
Rekonštrukcia kúpeľne, Stará Turá

6750 € do 11250 €

CENA, VÝMENA PLASTOVEJ VANIČKY ZA MUROVANÚ SO SPRCHOVÝM ŽĽABOM., 4
Rekonštrukcia kúpeľne, Kamenec pod Vtáčnikom

1350 € do 2250 €

CENA, REKONŠTRUKCIA KUPELNE, CCA 5M2
Rekonštrukcia kúpeľne, Dunajská Lužná

2700 € do 4500 €

CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE, CCA 4M2
Rekonštrukcia kúpeľne, Bošany

2700 € do 4500 €

CENA, REKONSTRUKCIA KUPELNE A KUCHYNE, CCA 20 M2
Rekonštrukcia kúpeľne, Nitra

4500 € do 7500 €

CENA, REKONSTRUKCIA KUPELNE A WC, 4,4M2
Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

2700 € do 4500 €

CENA, KÚPELŇA - VAŇA, GEBERIT, OBKLAD, DLAŽBA V GARZONKE, 3,5 M2 PODLAHA + OBKLAD (DIZAJN MRAMOR)
Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

2250 € do 3750 €

CENA, PRERABKA JADRA JEDNOIZBOVEHO BYTU, 25 M2
Rekonštrukcia kúpeľne, Stropkov

7200 € do 12000 €

CENA, OSADENIE SPRCHOVEHO KÚTIKA, PO POPISE
Rekonštrukcia kúpeľne, Skalité

450 € do 750 €

CENA, OPRAVIŤ VAŇU SMALTOVANIM, 1 KS
Rekonštrukcia kúpeľne, Medzilaborce

180 € do 300 €

CENA, VYMENIŤ SPRCHOVÝ KÚT ZA NOVÝ, NIŽŠÍ , 1 KS
Rekonštrukcia kúpeľne, Prievidza

720 € do 1200 €

CENA, INŠTALÁCIA ZÁCHODU, ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE, VÝMENA DLAZBY, 12 M2
Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

1350 € do 2250 €

CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE, 3,36 M X 2,41 M
Rekonštrukcia kúpeľne, Senica

4500 € do 7500 €

CENA, VYMENA SPRCHOVACIEHO KUTA, 1KS 90X90
Rekonštrukcia kúpeľne, Trnava

450 € do 750 €

CENA, KOMPLETNA REKONŠTRUKCIA KUPELNE A WC, 20 M2
Rekonštrukcia kúpeľne, Kráľovce

10800 € do 18000 €

CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA KÚPELNE, 2,5M X 2,6M
Rekonštrukcia kúpeľne, Lomné

4500 € do 7500 €

CENA, DEMONTÁŽ LAMINÁTOVEJ PODLAHY, OBKLADU A DLAŽBY + SANITA, PODLAHA 68 M2, OBKLAD 22,16 M2, DLAŽBA 7,28 M2
Rekonštrukcia kúpeľne, Veľký Meder

3600 € do 6000 €

CENA, ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA KUPELNE - VÝMENA VANE ZA MENŠIU SPRCHOV, 1,5X1,5 M
Rekonštrukcia kúpeľne, Piešťany

1260 € do 2100 €

CENA, NOVÁ KÚPEĽŇA, ROZMERY KÚPELNE 2,5X2M
Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

2700 € do 4500 €

CENA, KOMPLET PRERABKA KÚPEĽNE AJ ODPADOV , 12M
Rekonštrukcia kúpeľne, Hôrka nad Váhom

3150 € do 5250 €

CENA, VÝMENA VANE ZA SPRCHOVACÍ KÚT - DEMONTÁŽ VANE A MONTÁŽ SPR. K., 1 VAŇA, 1 SPRCHOVACÍ KÚT
Rekonštrukcia kúpeľne, Nitra

900 € do 1500 €

CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPELNE, 6 M2
Rekonštrukcia kúpeľne, Prievidza

3240 € do 5400 €

CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA VEREJNÝCH TOALIET OC JUŽANKA TRENČÍN, 50 M2 + 50 M2
Rekonštrukcia kúpeľne, Trenčín

63000 € do 105000 €

CENA, REKONSTRUKCIA KUPELNE, 6M2
Rekonštrukcia kúpeľne, Nitra

3240 € do 5400 €

CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE, 160X175
Rekonštrukcia kúpeľne, Rybany

1440 € do 2400 €

CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE - DLAŽBA, OBKLAD, SADROKARTÓN, , DLAŽBA 12M2, OBKLAD 20M2, SADROKARTÓN 12M2
Rekonštrukcia kúpeľne, Martin

7200 € do 12000 €

CENA, REALIZÁCIA KÚPEĽNE NOVOSTAVBA, 5X6
Rekonštrukcia kúpeľne, Podzámčok

9000 € do 15000 €

CENA, NOVY SPRCHOVY KUT PRE IMOBILNU OSOBU A PRISPOSOBIT CELU KUPELNU, 3M2
Rekonštrukcia kúpeľne, Čadca

2250 € do 3750 €

CENA, PRERABKU KUPELNE , 4X4
Rekonštrukcia kúpeľne, Rajecké Teplice

8100 € do 13500 €

CENA, PRERABANIE KUPELNE, 3..2 M
Rekonštrukcia kúpeľne, Čierna Lehota

7200 € do 12000 €

CENA, POLOŽIŤ OBKLAD A VYBURAT JADRO , PO POPISE
Rekonštrukcia kúpeľne, Prešov

3150 € do 5250 €

CENA, VYMENIŤ VAŇU ZA SPRCHOVÝ KÚT PREHODIŤ BOJLER , 160X175
Rekonštrukcia kúpeľne, Rybany

1440 € do 2400 €

CENA, VYMENA BYTOVEHO JADRA - KOMPLET PRERABKA KUPELNE, KUPELNA JE MALA, CCA 5M X 2M (TO JE LEN ODHAD), KLASICKE BYTOVE KUPELNOVE JADRY V ANELAKU ZO 70ROKOV.
Rekonštrukcia kúpeľne, Trnava

5400 € do 9000 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

1353+ SPOLOČNOSŤAMI PRE REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE?

 • Rekonštrukcia kúpeľne Bánovce nad Bebravou
 • Rekonštrukcia kúpeľne Banská Bystrica
 • Rekonštrukcia kúpeľne Bardejov
 • Rekonštrukcia kúpeľne Bratislava
 • Rekonštrukcia kúpeľne Brezno
 • Rekonštrukcia kúpeľne Bytča
 • Rekonštrukcia kúpeľne Čadca
 • Rekonštrukcia kúpeľne Detva
 • Rekonštrukcia kúpeľne Dolný Kubín
 • Rekonštrukcia kúpeľne Dunajská Streda
 • Rekonštrukcia kúpeľne Galanta
 • Rekonštrukcia kúpeľne Gelnica
 • Rekonštrukcia kúpeľne Hlohovec
 • Rekonštrukcia kúpeľne Humenné
 • Rekonštrukcia kúpeľne Ilava
 • Rekonštrukcia kúpeľne Kežmarok
 • Rekonštrukcia kúpeľne Komárno
 • Rekonštrukcia kúpeľne Košice
 • Rekonštrukcia kúpeľne Krupina
 • Rekonštrukcia kúpeľne Kysucké Nové Mesto
 • Rekonštrukcia kúpeľne Levice
 • Rekonštrukcia kúpeľne Levoča
 • Rekonštrukcia kúpeľne Liptovský Mikuláš
 • Rekonštrukcia kúpeľne Lučenec
 • Rekonštrukcia kúpeľne Malacky
 • Rekonštrukcia kúpeľne Martin
 • Rekonštrukcia kúpeľne Medzilaborce
 • Rekonštrukcia kúpeľne Michalovce
 • Rekonštrukcia kúpeľne Myjava
 • Rekonštrukcia kúpeľne Námestovo
 • Rekonštrukcia kúpeľne Nitra
 • Rekonštrukcia kúpeľne Nové Mesto nad Váhom
 • Rekonštrukcia kúpeľne Nové Zámky
 • Rekonštrukcia kúpeľne Partizánske
 • Rekonštrukcia kúpeľne Pezinok
 • Rekonštrukcia kúpeľne Piešťany
 • Rekonštrukcia kúpeľne Poltár
 • Rekonštrukcia kúpeľne Poprad
 • Rekonštrukcia kúpeľne Považská Bystrica
 • Rekonštrukcia kúpeľne Prešov
 • Rekonštrukcia kúpeľne Prievidza
 • Rekonštrukcia kúpeľne Púchov
 • Rekonštrukcia kúpeľne Revúca
 • Rekonštrukcia kúpeľne Rimavská Sobota
 • Rekonštrukcia kúpeľne Rožňava
 • Rekonštrukcia kúpeľne Ružomberok
 • Rekonštrukcia kúpeľne Sabinov
 • Rekonštrukcia kúpeľne Šaľa
 • Rekonštrukcia kúpeľne Senec
 • Rekonštrukcia kúpeľne Senica
 • Rekonštrukcia kúpeľne Skalica
 • Rekonštrukcia kúpeľne Snina
 • Rekonštrukcia kúpeľne Sobrance
 • Rekonštrukcia kúpeľne Spišská Nová Ves
 • Rekonštrukcia kúpeľne Stará Ľubovňa
 • Rekonštrukcia kúpeľne Stropkov
 • Rekonštrukcia kúpeľne Svidník
 • Rekonštrukcia kúpeľne Topoľčany
 • Rekonštrukcia kúpeľne Trebišov
 • Rekonštrukcia kúpeľne Trenčín
 • Rekonštrukcia kúpeľne Trnava
 • Rekonštrukcia kúpeľne Turčianske Teplice
 • Rekonštrukcia kúpeľne Tvrdošín
 • Rekonštrukcia kúpeľne Veľký Krtíš
 • Rekonštrukcia kúpeľne Vranov nad Topľou
 • Rekonštrukcia kúpeľne Žarnovica
 • Rekonštrukcia kúpeľne Žiar nad Hronom
 • Rekonštrukcia kúpeľne Žilina
 • Rekonštrukcia kúpeľne Zlaté Moravce
 • Rekonštrukcia kúpeľne Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 DaiBau, všetky práva vyhradené