x

  Rekonštrukcia kúpeľne, Prerábka kúpeľne Cena

  Koľko stojí kompletná rekonštrukcia kúpeľne? Cena rekonštrukcie kúpeľne záleží od rozsahu prác, ktoré sú zahrnuté do rekonštrukcie: odstránenie kachličiek a demontáž vybavenia, odvoz stavebného odpadu, hrubé vodoinštalatérske práce, murárske práce, príprave podkladu na pokládku, pokládka keramického obkladu, škárovanie a montáž sadrokartónu. Ak je to potrebné, do rekonštrukcie kúpeľne možno zahrnúť aj inštaláciu potrubia pre podlahové vykurovanie, čo zvýši náklady na rekonštrukciu. Rekonštrukcia kúpeľne je v rámci kompletnej rekonštrukcie bytu jedným z najväčších nákladov. Najdrahšia je vodoinštalácia a sanitárne vybavenie a najmä, ak sa premiestňuje kanalizácia alebo iné potrubie. Cena renovácie kúpeľne sa pohybuje od 2000 EUR až do 6000 EUR. Cena sa nezvyšuje priamoúmerne, teda menšia kúpeľňa je na m2 drahšia ako väčšia. Ak materiál zabezpečí dodávateľ, bude lacnejší o DPH. Cena kompletnej rekonštrukcie kúpeľne, do ktorej je zahrnutá výmena obkladov, inštalácií a sanitárneho vybavenia, sa pohybuje okolo 600€/m2. Práve preto je rekonštrukcia kúpeľne v rámci kompletnej rekonštrukcie bytu jedeným z najväčších nákladov. Pošlite dopyt a tak dostanete viacero ponúk od našich overených realizátorov rekonštrukcií kúpeľní. Potom si vyberiete najlepšiu ponuku. Pripravili sme pre vás aj niekoľko rád na rekonštrukciu kúpeľne.

  Skontrolovať tiež:
  Obnova a rekonštrukcia, cena

  CENA ZA RENOVÁCIU KÚPEĽNE


  Kompletná renovácia kúpeľne, ktorá zahŕňa výmenu keramiky, inštalácií a sanitárneho zariadenia.

  500.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  1500.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Rekonštrukcia kúpeľne, Prerábka kúpeľne Cena

  OSTATNÉ CENY ZA REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Ochrana povrchov pred začiatkom prác

  Ochrana podláh a stien na ceste do a z kúpeľne.  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Demontáž starých sanitárnych zariadení  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Odstránenie starých dlaždíc

  Odstránenie poteru, búranie murovaných vaní, búranie murovaných umývadiel atď. a odvoz na skládku.  €/m2

  m2
  dopyt

  Demolácie podláh a stien

  Odstránenie poteru, búranie murovaných vaní, búranie murovaných umývadiel atď. A odvoz na skládku.  €/m2

  m2
  dopyt

  Maľovanie stien a stropov v kúpeľni s/z:  €/m2

  m2  €/m2

  m2  €/m2

  m2
  dopyt

  WC misa  €/kpl

  kpl  €/kus

  kus  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Vstavaný podomietkový inštalačný modul GEBERIT + tlačidlo  €/kpl

  kpl  €/kus

  kus  €/kus

  kus  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Umývadlo  €/kpl

  kpl  €/kus

  kus  €/kus

  kus  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Kúpeľňová vaňa  €/kpl

  kpl  €/kus

  kus  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Sprcha - sprchovacia vanička  €/kpl

  kpl  €/kus

  kus  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Sprcha - odtok (700mm)  €/kpl

  kpl  €/kus

  kus  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Pisoár  €/kpl

  kpl  €/kus

  kus  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Bidet  €/kpl

  kpl  €/kus

  kus  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Vodovodná batéria  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Bojler  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Radiátor (600 x 1800 mm)  €/kpl

  kpl  €/kus

  kus  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Práčka  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Kúpeľňové skrinky  €/kpl

  kpl  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Elektroinštalácie kúpeľne  €/m2

  m2
  dopyt

  Montáž svietidiel

  montáž svietidiel a pripojenie na elektroinštalácie.  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Montáž vypínačov a zásuviek

  Montáž vypínačov a zásuviek a tiež pripojenie na elektroinštalácie.  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Pokládka dlaždíc

  Pokládka dlaždíc a obkladanie sten dlaždicami v štandardnej velkosti do lepidla na steny pri cca. 50 m2. Škárovanie dlaždíc.  €/m2

  m2  €/m2

  m2  €/m2

  m2  €/m2

  m2  €/m2

  m2
  dopyt

  Sú dlaždice väčšieho formátu?

  Doplatok za pokládku dlaždíc väčších ako 50 x 50 cm. Napríklad: 40 x 40, 60 x 60, 90 x 90, 30 x 90 atď.  €/m2

  m2
  dopyt

  Elektronštalácie kúpeľne

  Cena za drážkovanie a inštaláciu Cu káblových vodičov na závesoch a čiastočne v káblových žľaboch spolu s prácou a materiálom.  €/m2

  m2
  dopyt

  Montáž svietidiel

  Montáž svietidiel a elektroinštalácie do výšky stropu 300 cm.  €/kpl

  kpl
  dopyt

  Montáž vypínačov a zásuviek

  Montáž vypínačov a zásuviek tiež pripojenie na elektroinštaláciu.  €/kpl

  kpl
  dopyt
  POSLAŤ DOPYT >
  SPOLU:

  Ako ste využili tieto informácie?

  Rekonštrukcia kúpeľne - čo všetko musíme vedieť

  1. Čo musíme vedieť pred začatím rekonštrukcie kúpeľne?

  1.1. V akom rozsahu, by sa mala kúpeľňa rekonštruovať

  Skôr ako začnete s plánovaním, musíte si zodpovedať niekoľko otázok. Chcete vymeniť vaňu za novú či nové umývadlo alebo by ste chceli celkovú rekonštrukciu kúpeľne? Rozhodnite sa (ak je to možné), ktorý zo starých sanitárnych prvkov Vašej kúpeľne zostáva, a ktorý je treba vymeniť. Potrebujete vymeniť vodovod a kanalizáciu? Celkom alebo len čiastočne? Prajete si zmeniť súčasné rozloženie sanitárnych prvkov kúpeľne? Mali by ste tiež vedieť, aké sanitárne prvky by ste chceli mať vo svojej novej kúpeľni (bidet, dvojumývadlo, nová sprcha, sauna ...). Na Vašich odpovediach závisí množstvo prác potrebných pre rekonštrukciu a následne aj rozpočet nákladov rekonštrukcie.

  1.2. Inšpirácia pre rekonštrukciu kúpeľne

  Vzhľad vašej kúpeľne je veľmi osobná záležitosť. Predtým, ako začnete navrhovať alebo uzatvárať zmluvy s architektom alebo kúpeľňovým štúdiom, je dobré mať aspoň predbežnú predstavu o tom, ako by mal vyzerať vzhľad vašej kúpeľne po rekonštrukccii. Pre získanie inšpirácie je sa odporúča listovanie časopisov a pozeranie webových stránok, následné vytvorenie koláže z inšpiratývnych materiálov alebo vytvorenie si osobného katalógu prvkov, ktoré sa Vám páčia. Koláž alebo katalóg odráža Vašu náladu, vytvoríte si tzv. mood-board.

  Kúpeľňa sa stáva aj zážitkovým priestorom
  Kúpeľňa sa stáva aj zážitkovým priestorom

   

  1.3. Susedov oboznámiť s priebehom rekonštrukcie

  V nových a najmä v starších panelových alebo bytových domoch, kde žije viac obyvateľov, je dobré informovať správcu budovy a susedov včasným a priateľským spôsobom. Práce určite spôsobia hluk a prach. Okrem toho pri výmene vodovodného potrubia môže byť potrebné krátke uzatvorenie hlavného vodovodného ventilu pre prívod vody do domu. V každom prípade budete potrebovať porozumenie od svojich susedov. Samozrejme je vhodné zistiť si, kde sa nachádza hlavný ventil prívodu vody a získať k nemu prístup.

  1.4. Nepredvídateľné práce pri rekonštrukcii kúpeľne

  Rekonštrukcia kúpeľní môže byť nepredvídateľná. Niekedy je ťažké predvídať určité okolnosti rekonštrukcie, ktoré sa objavia až po začatí prác, najmä keď murári rozbúrajú steny a podlahu. Tu je niekoľko príkladov. Niekedy sa ukázalo, obzvlášť v starších bytových domoch, že byty majú spoločné kanalizačné potrubia. Bohužiaľ to znamená, že je potrebný zásah aj do kúpeľne suseda, s čím nemusí sused nutne súhlasiť. Ak sa zdá, že nosná podlaha pod kúpeľňou je drevená, je nutné postaviť samonosnú železobetónovú dosku, inak by sa mohlo stať, že jedného dňa by ste sa mohli počas sprchovania prepadnúť do náručia susedovi pod Vami. Často sa stáva, že steny, v ktorých vedú inštalácie, sú krehké, zoslabené, zrútené atď.

  Staré spoznáva nové v modernom prevedení klasického štýlu
  Staré spoznáva nové v modernom prevedení klasického štýlu

   

  1.5. Plánovanie a príprava

  Tiež kvôli vyššie opísaným príkladom je pri rekonštrukcii kúpeľne najdôležitejšie plánovanie a príprava. Je veľmi dôležité, aby ste spolupracovali s dobrými a skúsenými architektmi a dodávateľmi. Predtým, ako dodávatelia začnú s prácou, je tiež dobré mať, okrem podrobných plánov, vybrané a podľa možnosti už dodané všetky vstavané (podomietkové a nadomietkové) materiály.

  2. Prispôsobenie kúpeľne a výber dodávateľov

  Pri rekonštrukii kúpeľne je mimoriadne dôležité pracovať s dobrými dodávateľmi, ktorí budú schopní vopred predvídať čo najviac okolností a v prípade nepredvídaných situácií budú schopní rýchlo a správne reagovať.

  Kúpeľňa je dnes otvoreným a plynulým priestorom
  Kúpeľňa je dnes otvoreným a plynulým priestorom

   

  2.1. Architekt alebo štúdio

  2.1.1. Konzultácie a nákres kúpeľne v štúdiu

  Kúpeľňové štúdio a kúpeľňové doplnky pre vás pripravia nákres kúpeľne zadarmo alebo za niekoľko desiatok eur, čo sa pri kúpe materiálu na rekonštrukciu bude považovať za zálohu. Musíte si vytvoriť nákres s rozmermi Vášho existujúceho stavu kúpeľne a priniesť ho so sebou. Je tiež dobré mať aspoň približnú predstavu o tom, ako by mala vyzerať Vaša nová kúpeľňa. Konzultant navrhuje kúpeľňu výlučne so sanitárnym vybavením a inými predmetmi, ktoré ponúkajú v obchode, takže váš výber je dosť obmedzený. Malo by sa tiež dodať, že predajcovia kúpeľňových štúdií obvykle nie sú špeciálne vyškolení v dizajne.

  2.1.2. Architekt / interiérový dizajnér pre kúpeľňu

  Odporúčame Vám, ako najlepšie riešenie pre rekonštrukciu kúpeľne konzultáciu s architektom alebo dizajnérom interiérov. Jeho záujmom nie je predávať vám najdrahšiu keramiku a doplnky, ale urobí všetko pre to, aby Vás našiel čo najinovatívnejšie riešenie, zároveň užitočné a v súlade s Vašimi želaniami, vkusom a čo je najdôležitejšie, s Vaším rozpočtom. Kúpeľňové štúdio Vám pravdepodobne odporučí mať dlaždice od podlahy po strop, aj keď to nie je v súlade s trendami pre moderný dizajn. Pri riešeniach na mieru architekt využije každú časť kúpeľne a vďaka dobre navrhnutému osvetleniu získate kúpeľňu, ktorá je zážitkom. Okrem plánovania architekt tiež zabezpečí, aby sa nákresy náležite preniesli do realizácie, pretože bude dohliadať na práce dodávateľov a zabezpečí, aby sa držali plánov až do posledného detailu. Kľúč k dobrému dizajnu je v detailoch!

  2. 2. Dodávatelia pre rekonštrukciu kúpeľne

  Rekonštrukcia kúpeľne je náročný projekt, pretože zahŕňa takmer všetky fázy výstavby, a preto aj mnoho rôznych dodávateľských profesií. Dodávatelia musia byť dobre koordinovaný medzi sebou, pokiaľ ide o čas a výkon. Čo znamená, že ich opráce musia byť starostlivo naplánované a koordinované.

  Murár vykonáva demolačné práce, vyrezáva otvory v stenách pre inštalácie, aplikuje potery, muruje steny, vyrovnáva steny a podlahy, aplikuje hydroizoláciu podláh a stien atď.

  Inštalatér rozvádza vodu a kanalizáciu, inštaluje splachovaciu nádržku, podlahový sifón, splachovacie systémy a nakoniec spája a montuje všetky sanitárne výrobky a armatúry. Inštalatér špecializujúci sa na ústredné kúrenie montuje podlahové vykurovacie systémy alebo rúrky a radiátory.

  Elektrikár zabezpečí rozvod a dištribúciu elektrickej energie a nainštaluje svietidlá a ďalšie prvky.

  Pokládač kladie keramické dlažby a obklady.

  Ostatné finálne povrchové úpravy
  Namiesto keramických obkladov a dlažieb sú dnes k dispozícii ďalšie materiály a riešenia pre finálnu povrchovú úpravu. Napríklad môžeme namiesto keramiky na podlahe a stenách kúpeľne aplikovať dekoratívnu a dizajnovú podlahu t.j. micro topping alebo na podlahu zvolíme drevený parket namiesto dlaždíc. Steny môžu byť obložené špeciálnou vodeodolnou tapetou aj v sprche ... V týchto prípadoch potrebujeme vhodných a skúsených dodávateľov pre tieto práce.

  Stolár
  Pokiaľ nemáte objednané vybavenie kúpeľne z obchodu, bude kúpeľňový nábytok vyrábať a inštalovať stolár.

  Sklenár
  Navrhuje a montuje presklené steny alebo sprchovacie dvere, zrkadlá alebo dvere do kúpeľne, ak sa jedna o sklenené dvere.

  Maliar
  Prvý a druhý náter sa maľuje pred dokončením prác a posledný náter sa maľuje po dokončení všetkých prác.

  2.3. Renovácia kúpeľne na kľúč

  Rôzni dodávatelia vrátane niektorých architektov ponúkajú výstavbu kúpeľní na kľúč. To znamená, že nesú plnú zodpovednosť za fungovanie kúpeľne. Preberajú zodpovednosť za to, že práca sa vykonáva profesionálnym a kvalitným spôsobom, v dohodnutom časovom rámci a za vopred dohodnutú cenu. Rekonštrukcia na kľúč je z pohľadu zákazníka určite najpohodlnejším spôsobom renovácie kúpeľne. Okrem súhlasu s dodávateľom, že sa dohodnete na všetkých podrobnostiach, nemusíte robiť nič iné ... okrem toho, že nakoniec zaplatíte faktúru! Prípadná rekonštrukcia na kľúč je drahšia, čo je samozrejme pochopiteľné. Konkrétny dodávateľ poskytuje plány, dodáva všetko vybavenie, uzatvára subdodávateľské zmluvy, koordinuje ich a dohliada na ne, stará sa o bezpečnosť a poriadok na pracovisku, stará sa o zneškodnenie odpadu ... na záver sa tiež stará o vyčistenie priestoru.

  3. Rôzne druhy renovácie kúpeľní

  3.1. Povrchové resp. kozmetické opravy

  Jednoduchá renovácia povrchu alebo výmena určitých prvkov kúpeľne niekedy môže mať v miestnosti obrovský efekt. Napríklad výmena podumývadlovej dosky alebo výmena umývadla a podumývadlovej skrinky alebo inštalácia nového kúpeľňového zrkadla. O niečo väčší, ale jednoduchý zásah je prekrytie obkladov na stenách a dlažby na podlahe, nové vymaľovanie stien a stropov alebo dokonca výmena celého nábytku. Majitelia sa mnohokrát rozhodnú vymeniť záchod a bidet. Za predpokladu, že sa existujúce usporiadanie sanitárnych predmetov nezmení, nemenia sa inštalácie a nezniča sa steny alebo resp. odstránia sa len dlaždice, to všetko sú relatívne jednoduché a nezvratné zásahy, ktoré však výrazne zlepšujú vzhľad kúpeľne.

  3.2. Čiastočná rekonštrukcia kúpeľne

  Ak je Vaša vodoinštalácia novšia a kvalitnejšia a chceli by ste napríklad inštalovať sprchový kút namiesto vstavanej vane alebo naopak, alebo by ste chceli pridať ďalšie umývadlo k existujúcemu alebo pridať bidet ... potom bude potrebné čiastočne upraviť existujúce vodoinštalácie. Nebudete však musieť úplne vymieňať obloženie stien a podláh, existujúci nábytok, existujúce sanitárne predmety a vybavenie, osvetlenie miestnosti ... Veľkou pomocou Vám bude keď sa obrátite na architekta, ktorý Vám nájde optimálne riešenie, ktoré bude vyžadovať čo najmenší zásah.

  3.3. Kompletná rekonštrukcia kúpeľne

  Kompletná rekonštrukcia kúpeľne zahŕňa prakticky všetky fázy výstavby a rekonštrukcie. Začína sa odstránením všetkých existujúcich povrchových a podlahových prvkov v kúpeľni: keramických obkladov, sanitárnej keramiky, armatúr, nábytkových prvkov, inštalatérskych a drenážnych zariadení, svietidiel a elektrických inštalácií následne pokračuje inštaláciou nových inštalácií a montážou nových podomietkových a nadomietkových prvkov. Končí sa pokládkou s vybranou podlahovou krytinou, s montážou a zapojením. Pri úplnej rekonštrukcii kúpeľne je možné úplne zmeniť pôdorys existujúcej kúpeľne, môžeme tiež pridať prvky, ktoré tam predtým neboli, napríklad bidet alebo vaňa.

  3.4. Kúpeľňa od nuly

  V niektorých prípadoch je potrebné kúpeľňu postaviť od nuly, tj na mieste, kde nebola kúpeľňa. Existuje veľa dôvodov. Rodina sa zväčšuje, starší ľudia a ľudia so zdravotným postihnutím nemôžu chodiť po schodoch hore a potrebujú kúpeľňu na prízemí, väčší byt alebo dom je rozdelený na dve samostatné bytové jednotky ... Kúpeľňa môže byť „postavená“ v akejkoľvek miestnosti s predpokladom, že je čo najbližšie k vertikále odtoku a kanalizácie. Platí však pravidlo, že drenážne a kanalizačné rúry sú položené s minimálnym poklesom 1%, čo znamená, že pokles musí byť 1 cm na meter dĺžky potrubia. Týmto spôsobom je možné umiestniť kúpeľňu za vertikálu, ak je možné zabezpečiť dostatočný pokles. Vzhľadom na zvýšenú schopnosť upchávania však odporúčame vyhnúť sa takýmto riešeniam. Kúpeľňa môže byť postavená aj na podkroví, v suteréne alebo ako prístavba domu. V prípade prístavby budeme potrebovať aj stavebné povolenie pre takéto riešenie.

  4. Rekonštrukcia kúpeľne - postup

  4.1. Plánovanie a príprava

  Každá kvalitná rekonštrukcia kúpeľne, či už je rozpočet veľký alebo veľmi malý, začína podrobným nákresom! Aj keď si môžete vytvoriť nákres sami, v prípade kúpeľne vám

  odporúčame poradiť sa s architektom kvôli zložitosti návrhu. Plánovanie kúpeľne si vyžaduje aj spoluprácu s inými odborníkmi (inštalatér, elektrikár, obkladač, murár ...), pre ktorých je potrebné pripraviť podrobné nákresy a súpisy, ktoré sú základom pre odhad a tiež základ pre realizáciu.

  4.2. Demolačné práce v kúpeľni

  Rekonštrukcia kúpeľne začína demontážou existujúcich prvkov v miestnosti a zvyčajne sa odstánia aj staré vodovodné a elektrické inštalácie. V tomto štádiu sa tiež odstránia keramické dlaždice, v prípade želania alebo v prípade potreby sa zbúra niektorá zo stien, ak je v projekte plánované rozšírenie priestoru. Zabezpečí sa aj zber stavebného odpadu v objekte a následný odvoz na skládku. Pri demolačných prácach je potrebné dbať na to, aby nedošlo k poškodeniu vodovodných alebo kanalizačných potrubí skrytých v stenách.

  4.3. Inštalácie kúpeľne

  Ďalším krokom je výroba vodovodných a kanalizačných inštalácií (sem spadá montáž podomietkových inštalačných modulov a podomietkových telies pre armatúry), prestavba vykurovacieho zariadenia, montáž ústredného podlahového kúrenia alebo elektrického podlahového kúrenia a montáž elektroinštalácií. Pri pokládke rúrok centrálneho kúrenia je dôležité dávať pozor na tesnenie a presné rozloženie upevňovacích prvkov, v prípade elektrických prác dodržiavajte všetky predpisy, aby ste zaistili bezpečnosť vo vlhkých priestoroch.

  4.4. Murárske práce v kúpeľni

  Ak sú v stenách rozvedené inštalácie, otvory sa zamurujú, nahrubo sa opravoví omietka a vyrovná povrch steny. V tejto fáze sa aplikuje hydroizolácia podláh a stien, murujú sa potenciálne priečky, namontuje a obmuruje sa vaňa alebo sprchová vanička.

  4.5. Pokládka keramických obkladov a dlaždíc, finálnych podlahových krytín

  Potom je čas pre výstavbu potenciálnych sádrokartónových priečok alebo stropov. Pokládka keramických obkladov a dlaždíc na steny a podlahy následné škárovanie alebo pokládka iných finálnych podlahových krytín, ako sú napríklad dekoratívne podlahy (micro topping). Presnosť pokladania a rezania rôznych hrán je veľmi dôležitá.

  4.6. Maľovanie, montáž a pripojenie

  Nakoniec príde ešte výmaľba, montáž sprchovacých kútov alebo skiel od sprchy, montáž nábytkových prvkov, inštalácia a pripojenie armatúr a sanitárneho vybavenia, inštalácia radiátorov, ventilátorov a svietidiel.

  5. Rekonštrukcia kúpeľne na kľúč - trendy 2019/2020

  5.1. Odvážna čierna kúpeľňa

  Trend kúpeľní inšpirovaný luxusnými hotelmi a kúpeľami je oficiálne späť. Tentoraz sú to odvážne, tmavé a trblietavé vzory kúpeľní, ktoré spoľahlivo vytvoria atmosféru pre prvotriedny zážitok. Ľudia už nevnímajú kúpeľne iba ako utilitárny priestor, ale stále viac ako zážitkový priestor. Hľadáme akýsi druh divadelnej krásy toho, čo bolo kedysi veľmi introvertným, súkromným priestorom.

  5.2. Súčasná klasická kúpeľňa

  Kúpeľňa v klasickom štýle je vždy trendy. Moderný nádych kúpeľne vždy vdýchne použitie jednofarebných prvkov v neutrálnych farbách v celej miestnosti. Môže to byť iba jedna farba alebo jeden materiál (napr. Mramor).

  5.3. Pojem otvorenosti

  Časy, kedy sme mali kúpeľne ukryté za múrom alebo dverami, sú už davno preč. V súčasnosti sa otvorená koncepcia kúpeľní stáva čoraz viac obľúbenejšou a tiež myšlienka spojenia kúpeľne so spálňou alebo iným priestorom v dome.

  5.4. Biely a šedý mramor v kúpeľni

  Biele a sivé mramory zostávajú v kúpeľniach veľmi obľúbeným materiálom. Sú klasické a nadčasové, esteticky uspokojujúce tradičné i moderné vzory. Keramické a gresové porcelánové dlaždice, ktoré vyzerajú ako prírodný kameň, sú tiež veľmi odolné, čo zaisťuje, že vaša kúpeľňa vydrží dlho a bude vyzerať nádherne a nadčasovo.

  DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM  PREROBIT KUPELNU

  Dobry den ,
  rada by som dala prerobit rodicom kupelnu. Dom je postaveny este v 60tych rokoch, kupelna je stara, neprerobena odvtedy. Je nutne vsetko rozbit, vyhodit, vyrovnat podlahu, steny, mozno prerobit elektrinu (nutne skontrolovat stav) pretiahnut inac vodu. Momentalne tam je vana, do buducna kedze rodicia su uz nad 60tkou, tak sprchovy kut postacuje. Lahsi pristup.
  Jedna sa o rozmery 3m dlzka, 2,55 vyska a 1,65 sirka
  Obklad by mal ist az po vrh kupelne (samozrejme zavisi na obhliadke, ak by bol strop krivy,tak sa dohodne do akej vysky) . Po prerabke jednoduchy vzhlad ciste linie - sprchovy kut - vyspadovany (mozno zastena, mozno nebude potrebna) , wc , zrkadlo , umyvadlo. Nehladam nic narocne a drahe. Material som este nekupovala, kedze neviem co vsetko je potrebne.

  Poprosim o nacenenie dlazbu a vybavenie samozrejme kupim; vsetko ostatne prosim nech je v cene, aby som mala predstavu.
  Termin - podla dohody a ked kupim material / v podstate moze to ist rychlo ale tak 1-3 mesiace rozmedzie aby som vedela aj rodicov niekde ubytovat zatial ; prosim aj uviest ako dlho by prerabka trvala.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.  1350 € do 2250 €


  ........

  REKONŠTRUKCIA KÚPELNE

  Dobrý deň prajem

  potrebujem majstra na kompletnu rekonstrukciu kupeľne
  výmena obkladu a sanity

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 3150 € do 5250 €


  ........

  KÚPEĽŇA, DLAŽBA-CHODBA,WC

  Dobrý deň prajem

  potrebujem majstra na rekonštrukciu kúpeľne a wc, sprchový kút múraný, dlažba v chodbe a v kuchyni, vodoinštalačné práce

  V pripade že mate zaujem zrealizovať tento dopyt,
  zakazku, alebo dať ponuku, poprosim aby ste ma skontaktovali bud telefonický alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy
  Termin realizacie upresnime telefonicky alebo priamo po dohode

  Vopred dakujem za vasu odpoved. 2250 € do 3750 €


  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  CENA, REKONSTRUKCIA KUPELNE,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Vígľaš

  900 € do 1500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIU KÚPEĽNE A POKLAD DLAŽBY. ,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

  9000 € do 15000 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE BRATISLAVA,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE SPIŠSKÁ NOVÁ VES,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Spišská Nová Ves

  1800 € do 3000 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

  2700 € do 4500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE ,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE ,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Ružomberok

  1350 € do 2250 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Sološnica

  4500 € do 7500 €

  CENA, KOMPLET REKONŠTRUKCIU KÚPEĽNE ,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

  2700 € do 4500 €

  CENA, KOMPLETNE REKONSTRUOVAT KUPELNU,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Trnava

  4500 € do 7500 €

  CENA, BYTOVÉ JADRO, STIERKY, PODLAHY, POKLÁDKA DLAŽBY, VODA, SADROKARTÓN ,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Prešov

  18000 € do 30000 €

  CENA, EPOXIDOVU PODLAHU DO KUPELNE,STENY BEZ KACHLICIEK A VODARENSKE PRACE.,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Košice

  990 € do 1650 €

  CENA, MUROVANE JADRO, SADROKART STROP, OBKLADY, DVERE, VANA..,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Krompachy

  1350 € do 2250 €

  CENA, VYMENA VANE ZA SPRCHU,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

  2700 € do 4500 €

  CENA, VÝMENA STAREJ VANE ZA SPRCHOVACÍ KÚT,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Mestisko

  1350 € do 2250 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE ,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

  4500 € do 7500 €

  CENA, VYMENIT VANU ZA SPRCHU SO SKLENYMI DVERAMI,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  CENA, OBKLADY/DRAZBY A MONTAZ SANITARII V KUPELNI,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Bernolákovo

  1350 € do 2250 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KUPELNE, VYMENA KACHLICIEK, NOVY ZACHOD A VANA,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

  2700 € do 4500 €

  CENA, VÝMENA VANE, VÝMENA OBKLADU A PODLAHY, POSUNUTIE ZÁSUVIEK, VÝBER ZÁRUB,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

  2250 € do 3750 €

  CENA, REKONSTRUKCIA KUPELNE,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

  270 € do 450 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Lendak

  2250 € do 3750 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE KOMPLET,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Michalovce

  1800 € do 3000 €

  CENA, OBKLAD, DLAZBU, PRIPOJIT VANU A SPRCHOVY KUT,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Senica

  9000 € do 15000 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Trnovec nad Váhom

  2250 € do 3750 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Most pri Bratislave

  3150 € do 5250 €

  CENA, PREROBENIE VANE NA SPRCHOVÝ KÚT,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Nitra

  1350 € do 2250 €

  CENA, OPRAVA SPRCHOVÉHO KÚTA, ČIASTOČNÁ VÝMENA OBKLADU,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Báhoň

  1350 € do 2250 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE ,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Šintava

  2700 € do 4500 €

  CENA, NOVÚ SPRCHU WC UMÝVADLO A PROTI SMIKOVOU PODLAZKU,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Švedlár

  540 € do 900 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE KOMPLET,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Trnava

  1620 € do 2700 €

  CENA, REALIZÁCIA ROZVODOV VODY A ODPADU V KUPELNI,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Trebostovo

  3240 € do 5400 €

  CENA, KOMPLET NOVU KUPELNU , MIESTNOST VYPRATANA ,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Banská Bystrica

  4500 € do 7500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA STIEN WC,DLAŽBA,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Senec

  900 € do 1500 €

  CENA, VYMENIT SPRCHOVACI KUT , UMYVADLO , ROZVODY VODY,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Bratislava

  1620 € do 2700 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE,
  Rekonštrukcia kúpeľne, Drienov

  630 € do 1050 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE CENNÍK

  SPOLUPRACUJEME S VIAC AKO 482 SPOLOČNOSŤAMI PRE REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE


  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  HĽADÁME V LOKALITE
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU

  HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE?

 • Rekonštrukcia kúpeľne Bánovce nad Bebravou
 • Rekonštrukcia kúpeľne Banská Bystrica
 • Rekonštrukcia kúpeľne Bardejov
 • Rekonštrukcia kúpeľne Bratislava
 • Rekonštrukcia kúpeľne Brezno
 • Rekonštrukcia kúpeľne Bytča
 • Rekonštrukcia kúpeľne Čadca
 • Rekonštrukcia kúpeľne Detva
 • Rekonštrukcia kúpeľne Dolný Kubín
 • Rekonštrukcia kúpeľne Dunajská Streda
 • Rekonštrukcia kúpeľne Galanta
 • Rekonštrukcia kúpeľne Gelnica
 • Rekonštrukcia kúpeľne Hlohovec
 • Rekonštrukcia kúpeľne Humenné
 • Rekonštrukcia kúpeľne Ilava
 • Rekonštrukcia kúpeľne Kežmarok
 • Rekonštrukcia kúpeľne Komárno
 • Rekonštrukcia kúpeľne Košice
 • Rekonštrukcia kúpeľne Krupina
 • Rekonštrukcia kúpeľne Kysucké Nové Mesto
 • Rekonštrukcia kúpeľne Levice
 • Rekonštrukcia kúpeľne Levoča
 • Rekonštrukcia kúpeľne Liptovský Mikuláš
 • Rekonštrukcia kúpeľne Lučenec
 • Rekonštrukcia kúpeľne Malacky
 • Rekonštrukcia kúpeľne Martin
 • Rekonštrukcia kúpeľne Medzilaborce
 • Rekonštrukcia kúpeľne Michalovce
 • Rekonštrukcia kúpeľne Myjava
 • Rekonštrukcia kúpeľne Námestovo
 • Rekonštrukcia kúpeľne Nitra
 • Rekonštrukcia kúpeľne Nové Mesto nad Váhom
 • Rekonštrukcia kúpeľne Nové Zámky
 • Rekonštrukcia kúpeľne Partizánske
 • Rekonštrukcia kúpeľne Pezinok
 • Rekonštrukcia kúpeľne Piešťany
 • Rekonštrukcia kúpeľne Poltár
 • Rekonštrukcia kúpeľne Poprad
 • Rekonštrukcia kúpeľne Považská Bystrica
 • Rekonštrukcia kúpeľne Prešov
 • Rekonštrukcia kúpeľne Prievidza
 • Rekonštrukcia kúpeľne Púchov
 • Rekonštrukcia kúpeľne Revúca
 • Rekonštrukcia kúpeľne Rimavská Sobota
 • Rekonštrukcia kúpeľne Rožňava
 • Rekonštrukcia kúpeľne Ružomberok
 • Rekonštrukcia kúpeľne Sabinov
 • Rekonštrukcia kúpeľne Šaľa
 • Rekonštrukcia kúpeľne Senec
 • Rekonštrukcia kúpeľne Senica
 • Rekonštrukcia kúpeľne Skalica
 • Rekonštrukcia kúpeľne Snina
 • Rekonštrukcia kúpeľne Sobrance
 • Rekonštrukcia kúpeľne Spišská Nová Ves
 • Rekonštrukcia kúpeľne Stará Ľubovňa
 • Rekonštrukcia kúpeľne Stropkov
 • Rekonštrukcia kúpeľne Svidník
 • Rekonštrukcia kúpeľne Topoľčany
 • Rekonštrukcia kúpeľne Trebišov
 • Rekonštrukcia kúpeľne Trenčín
 • Rekonštrukcia kúpeľne Trnava
 • Rekonštrukcia kúpeľne Turčianske Teplice
 • Rekonštrukcia kúpeľne Tvrdošín
 • Rekonštrukcia kúpeľne Veľký Krtíš
 • Rekonštrukcia kúpeľne Vranov nad Topľou
 • Rekonštrukcia kúpeľne Žarnovica
 • Rekonštrukcia kúpeľne Žiar nad Hronom
 • Rekonštrukcia kúpeľne Žilina
 • Rekonštrukcia kúpeľne Zlaté Moravce
 • Rekonštrukcia kúpeľne Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  KONTAKTY

  Dopyty: 00421 233 329 745
  Firmy: 00421 233 329 745

  REGIONÁLNE STRÁNKY

  www.daibau.com
  www.daibau.at
  www.mojmojster.net
  www.emajstor.hr
  www.daibau.rs
  www.daibau.sk
  www.daibau.ro
  © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené