Pre oblasť

  Vertikálne žalúzie cena

  Cena vertikálnych žalúzií je závislá od veľkosti zatienenej plochy, materiálu lamely, kvality a samozrejme od dodávateľa. Keď ide o vertikálne žalúzie, pred inštaláciou zvážte, aký typ svetla chcete mať v miestnosti. Rozptýlené svetlo prechádzajúce cez polopriehľadné lamely je vhodné najmä pre kancelárie. Cena klasických bielych vertikálnych žalúzií sa pohybuje okolo 15 EUR/m2.

  Komu zveriť výrobu, obstaranie alebo montáž vertikálnych žalúzií? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom žalúzií vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cene za vertikálne žalúzie


  Cena za vertikálne žalúzie. Cena klasických vertikálnych žalúzií. Cena za klasické vertikálne žalúzie s antistatickými pásmi bielej farby šírky do130 mm. Cena za dodávku a montáž vertikálnych žalúzií.

  20.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  30.00 €/m2

  STREDNÁ CENA
  45.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Ostatné ceny za Vertikálne žalúzie

  Vaše množstvo

  jednotka

  Orientačná cena

  Vaša cena

  Demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov 127 mm

  Cena za demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov, šírka lamiel 127 mm.


  m2

  €/m2

  Demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov 89 mm

  Cena za demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov, šírka lamiel 89 mm.


  m2

  €/m2

  Orientačná cena
  Poslať dopyt >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Vertikálne žalúzie - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Čo potrebujete vedieť pred zakúpením vertikálnych žalúzií?

  Žalúzie sú jedny z najpopulárnejších tienení na trhu. Väčšina ľudí zvyčajne uvažuje o tradičných horizontálnych žalúziách, pričom každá lamela beží zľava doprava, nie vertikálne tzn. zhora nadol. Vertikálne žalúzie, bežne označované ako lamelové závesy, sú populárnou a atraktívnou alternatívou, ktorá sa dnes stále častejšie dostáva do popredia. Sú skvelým nápadom na tienenie okien, panoramatických stien a dokonca aj posuvných a balkónových dverí. Sú multifunkčné a zvyšujú estetiku vášho domova.

  Lamely vertikálnych žalúzií sa otáčajú okolo svojej osi v polomere 180° a prispôsobujú sa tak smeru slnečných lúčov
  Lamely vertikálnych žalúzií sa otáčajú okolo svojej osi v polomere 180° a prispôsobujú sa tak smeru slnečných lúčov

  1.1. Výhody vertikálnych žalúzií

  1.1.1. Svetlo a súkromie

  Vertikýlne žalúzie sú hrubšie ako iné typy látkových roliet. To poskytuje účinnejšiu ochranu pred slnkom a UV lúčmi a zároveň chráni pred únikom tepla cez okno v chladnom období. Okrem toho, keď sú žalúzie zatvorené, úplne blokujú pohľad z vonku do vnútra vašeho domu alebo bytu a poskytujú tak úplné súkromie. Takže, ak vaše okná smerujú priamo von do ulice alebo ak máte vášu miestnosť orientovanú tak, že vám vaši susedia vidia takpovediac do taniera, môžete si byť istí, že vertikálne žalúzie zabránia zvedavým pohľadom a zároveň prepustia cez okno dostatok svetla.

  1.1.2. Smer svetla

  Lamely sa otáčajú okolo svojej osi v polomere 180 ° a môžu tak nasmerovať denné svetlo v ľubovoľnom smere a prispôsobiť sa smeru slnečných lúčov.

  1.1.3. Jednoduché použitie

  Ak sa vertikálne žalúzie používajú na zakrytie posuvných dverí do záhrady, balkóna alebo terasy, môžu sa otvárať iba čiastočne, tak sa voľne pohybujú medzi interiérom a exteriérom.

  1.1.4. Zdôrazňujú výšku miestnosti

  S výškou vertikálnych žalúzií môžu malé okná vyzerať väčšie. Vysoké okná a posuvné dvere vyzerajú sofistikovanejšie, pretože vertikálne žalúzie pokrývajú celú výšku a šírku.

  1.1.5. Ľahká zmena

  Ak je niektorá z lamiel vertikálnych žalúzií z akéhokoľvek dôvodu poškodená alebo znečistená, dá sa ľahko vymeniť za novú, pričom sa zachovajú ostatné lamely a vodiace lišty.

  1.1.6. Široká škála farieb a materiálov

  Vertikálne žalúzie sú k dispozícii v rôznych farbách a materiáloch, čo vám umožňuje vytvárať rôzne štýlové úpravy okien, ktoré vylepšia vzhľad interiéru.

  1.2 Nevýhody vertikálnych žalúzií

  1.2.1. Hluk

  Pri otváraní žalúzií sa môžu vertikálne lamely kývať a zrážať sa o seba, čo spôsobuje nepríjemný hluk. To isté sa môže stať, keď je zapnutý ventilátor alebo keď je otvorené okno, čo môže byť pri používaní v spálni trochu nepríjemné.

  1.2.2. Kontakt s podlahou

  Vertikálne žalúzie môžu zachytávať prach a nečistoty z podlahy. Čistenie a údržba preto môže byť častejšie.

  2. Poskytovatelia a dodávatelia

  2.1 Kvalita je prvoradá

  Predtým, ako sa začneme zaoberať ponukou na trhu, je dobré sa rozhodnúť, na ktoré okná alebo dvere chceme inštalovať závesy. Závesy by nám mali slúžiť čo najdlhšie, preto sa zameriavame na kvalitné výrobky. Odporúča sa, aby ste sa informovali u niekoľkých predajcov a aby ste tiež videli a mali možnosť sa dotknúť závesov. Je ťažké posúdiť kvalitu výrobku na základe fotografií, ale kvalitu je možné cítiť. Všetky komponenty závesu by mali byť vyrobené z vybraných kvalitných materiálov. Obzvlášť dôležitá je kvalita vodiacej lišty (záclonovej tyče).

  3. Rôzne typy lamelových závesov

  3.1. Vertikálne žalúzie z textílie

  Textilné vertikálne závesy sú obľúbené pre svoj mäkký, ľahký a plynulý vzhľad, ako aj pre ich rôznorodý výber farieb a vzorov. Sú to najdostupnejšie vertikálne žalúzie na trhu. Husto tkané alebo priesvitné tkaniny ponúkajú všestrannosť a bezproblémové prispôsobenie vzhľadu a štýlu interiéru. Látkové žalúzie sú účinné pre čiastočnú filtráciu svetla aj pre úplné zatienenie a väčšina vertikálnych žalúzií sa dá vyčistiť pomocou vysávača.

  3.2. Drevené vertikálne žalúzie

  Drevené vertikálne žalúzie prinášajú do miestnosti pocit pokoja a auru elegancie. Sú skvelé pre štýlovou dekoráciou pre interiér har monizujúci s prírodou. Lamely z rôznych druhov dreva uľahčujú zladenie textúry a farby žalúzií s nábytkom, podlahami a celkovým dizajnom miestnosti. Kvalitné drevené žalúzie sú neuveriteľne odolné a môžu dobre slúžiť mnoho rokov. Všetko, čo potrebujete vedieť, je, že drevené žalúzie nie sú najvhodnejšie na použitie v oblastiach, kde sú vystavené priamemu slnečnému žiareniu a vlhkosti. Tým sa zabráni škodlivým účinkom vyblednutia, plesniveniu dreva a predĺži sa životnosť vašeho tienenia.

  3.3. Kovové lamelové závesy

  Hliník je najčastejšie používaný kov pre lamelové závesy. Tieto typy žalúzií sú cenovo dostupné a zároveň umožňujú dostatok štýlových a farebných variácií na uspokojenie rôznych dizajnových chutí. Kvalitné hliníkové žalúziové clony sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka, ktorý je odolný a atraktívny. Sú odolné voči hrdzi a ľahko sa čistia a udržiavajú. Skvelá voľba pre domáce aj kancelárske použitie!

  3.4. Plastové vertikálne žalúzie

  Plastové vertikálne žalúzie (polyvinylchlorid) je zaujímavá, ekologická, alternatíva voľba. Plastové vertikálne žalúzie majú dlhú životnosť sú dostupné v širokej škále odtieňov, hrúbok a priesvitností. Žiaruvzdorný materiál je ideálnou voľbou pre detské izby a ďalšie citlivé priestory v byte. Poskytujú požadovanú úroveň súkromia bez zasahovania do štýlu interiéru. Pre miestnosti, ktoré potrebujú svetlý vzhľad, sú tieto žalúzie bezpečným a elegantným riešením!

  4. Postupy

  4.1 Rozmery

  4.1.1 Na namontovanie garníže do okenných (alebo dverových) ník

  Zmerajte šírku niky v troch bodoch - vľavo, vpravo a v strede. Poznamenajte si najkratšiu vzdialenosť. Potom zmerajte vnútornú výšku dverí alebo okna, opäť na troch miestach. Poznamenajte si najkratšiu vzdialenosť. Opakujte to isté so šírkou. Pri inštalácii garníže do hĺbky niky sa uistite, že máte dostatočný priestor na inštaláciu rotujúcich žalúzií. Garnížu umiestnite na polovicu šírky žalúzie a niekoľko centimetrov k tomu od okna.

  4.1.2. Na pripevnenie garníže k stropu

  Zmerajte šírku okna (alebo dverí). Pridajte 4 cm na každú stranu. Pomôže to zabrániť tomu, aby pri zatváraní žalúzií preniklo svetlo z rohov. Potom zmerajte výšku od podlahy po strop a odpočítajte 1 cm alebo 2 cm tak, aby sa žalúzie nepovaľovali po podlahe.

  4.2. Čistenie a údržba

  4.2.1. Ako často je potrebné čistiť vertikálne žalúzie?

  Nech je ich vzhľad vašim ukazateľom. Ak máte pocit, že sú špinavé alebo uplynul už rok od posledného čistenia, je čas ich vyčistiť.

  4.2.2. Je potrebné odstrániť lamely z gerníže, aby sa dali vyčistiť?

  Nie. Niektorí použivatelia túto možnosť uprednostňujú, ale na čistenie sa nemusia odstrániť. Odstránenie žalúzií je náročné na čas a vyžaduje si tiež dostatočný priestor. Žalúzie sa môžu počas manipulácie poškodiť a výsledky čistenia nebudú po demontáži lepšie.

  4.2.3. Ako najlepšie vyčistiť vertikálne žalúzie?

  Vertikálne žalúzie sa najlepšie čistia pomocou vysávača. Priložte saciu hubicu k povrchu žalúzie. Najskôr úplne zatvorte žalúzie a otočte ich na jednu stranu. Každú lamelu vysávame jednotlivo, pomaly a citlivo. Potom otočte lamely na druhú stranu a proces zopakujte. Ak žalúzie nie sú po vysávaní úplne čisté, nečistoty odstráňte vlhkou handričku predchádzajúcim postupom a to, že každú lameu umyjete jednotlivo alebo iba znečistené časti.

  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Vertikálne žalúzie?

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  Chcem ponuku od poskytovateľov
  Posledné zverejnené dopyty

  Vertikálne žalúzie 80x190 cm 4 ks

  Potrebujeme vertikálne žalúzie 80x190 cm 4 ks na zasklený balkon. 450 € do 750 €

  ........

  Vertikalne zaluzie na atypické-zosikmené okná

  Potrebujeme vertikálne žalúzie pre zošikmené okná v podkroví, 2 ks. 540 € do 900 €

  ........

  Zhotovenie vonkajších a vnútorných žalúzie

  Potrebujeme vonkajšie a vnútorné žalúzie. Cenovu ponuku na zhotovenie vnútornej vertikálnej žaluzie aj vonkajšej žaluzie zhruba 2500x2000 mm.

  Ďakujem 720 € do 1200 €

  ........

  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Cena, Vertikálne žalúzie biele, 4kusy, 4 ks, 150x200 cm
  Vertikálne žalúzie, Bratislava

  720 € do 1200 €

  Cena, Vertikálne žaluzie, Po popise
  Vertikálne žalúzie, Dubnica nad Váhom

  1350 € do 2250 €

  Cena, Latkove tmavosive kvalitne vertikalne zaluzie, 145x330 cm
  Vertikálne žalúzie, Košice

  360 € do 600 €

  Cena, Vertikálne žalúzie do technickej miestnosti na zakrytie bojlera a rúr, 190 x 265 cm
  Vertikálne žalúzie, Žemberovce

  270 € do 450 €

  Cena, Oprava - vertikálne žalúzie, výška cca 220 cm, dĺžka 4 m
  Vertikálne žalúzie, Bratislava

  900 € do 1500 €

  Cena, Vertikálne žalúzie, servis okien, v = 250, d =280 cm
  Vertikálne žalúzie, Komárno

  900 € do 1500 €

  Cena, Vertikálne žalúzie do 4izboveho bytu, 12
  Vertikálne žalúzie, Svidník

  1080 € do 1800 €

  Cena, Vertikalne zaluzie, okno jeden krat
  Vertikálne žalúzie, Vráble

  180 € do 300 €

  Cena, Tmavé vertikálne žalúzie pred vnútorné balkón s oknom + montáž, 300×300 cm
  Vertikálne žalúzie, Poprad

  450 € do 750 €

  Cena, Vertikálne žalúzie na chodbu, upevnené do stropu, Výška 2,7 m; šírka 98 mm, ovládanie na ľavej strane, smer z ľava do prava.
  Vertikálne žalúzie, Brezov

  630 € do 1050 €

  Cena, Vymeniť komplet vertikálne žalúzie v dvoch izbách, cca 10 m2
  Vertikálne žalúzie, Cífer

  450 € do 750 €

  Cena, Cenovú ponuku na vertikálne žalúzie, 2 ks
  Vertikálne žalúzie, Klin

  450 € do 750 €

  Cena, Vertikálne žalúzie do kancelárskych priestorov, 180 x 200 - 3 ks, 180 x 3250 - 3 ks
  Vertikálne žalúzie, Zvolen

  900 € do 1500 €

  Cena, Vymenit vertikalne, opravit horizontalne zaluzie, 2 okna
  Vertikálne žalúzie, Banská Bystrica

  540 € do 900 €

  Cena, Vertikálne žalúzie na dve atypické okná na rodinnom dome, 2 ks
  Vertikálne žalúzie, Martin

  360 € do 600 €

  Cena, Vertikálne látkové žaluzie, 2 okná, bytový dom/panelák
  Vertikálne žalúzie, Slavošovce

  450 € do 750 €

  Cena, Vertikalne zaluzie, 8 ks
  Vertikálne žalúzie, Chlmec

  675 € do 1125 €

  Cena, Vertikálna žalúzia, sivá, biela, resp.dvojfarebná, 250x210 cm
  Vertikálne žalúzie, Brezno

  315 € do 525 €

  Cena, Vertikálne žalúzie, Rôzne rozmery, 10 ks
  Vertikálne žalúzie, Čaňa

  900 € do 1500 €

  Cena, Vertikálne žalúzie, 2 x 275cm a 2 x 600cm vertikálne žalúzie
  Vertikálne žalúzie, Trnava

  2250 € do 3750 €

  Cena, Vertikálne žalúzie do izby, 120x360
  Vertikálne žalúzie, Spišská Nová Ves

  117 € do 195 €

  Cena, Vertikálne žalúzie, Na balkónové dvere, 1 ks
  Vertikálne žalúzie, Dlhé nad Cirochou

  45 € do 75 €

  Cena, Vertikálne žalúzie do sikminy je to hluche miesto, Výška 210cm šírka 153cm
  Vertikálne žalúzie, Slanské Nové Mesto

  135 € do 225 €

  Cena, Vertikálne žalúzie - bielej farby, 3,80 m
  Vertikálne žalúzie, Selice

  450 € do 750 €

  Cena, Vertikálne žalúzie na zasklený balkon, Po popise
  Vertikálne žalúzie, Martin

  225 € do 375 €

  Cena, Zaluzie vertikalne na dve okná, 1 velke okno 1 male
  Vertikálne žalúzie, Zuberec

  360 € do 600 €

  Cena, Vertikálne textílne žalúzie s nosníkom, 3 ks; rozmery (výška x šírka) 165 x 435 cm, 165 x 420 cm, 165 x 445 cm
  Vertikálne žalúzie, Bratislava

  900 € do 1500 €

  Cena, Vertikálne žalúzie na balkon, Balkón má dĺžku 5,80m
  Vertikálne žalúzie, Košice

  450 € do 750 €

  Cena, Vertikalne žalúzie obývacia izba, Izba je 5m dlha
  Vertikálne žalúzie, Vranov nad Topľou

  315 € do 525 €

  Cena, Vertikálne žalúzie , šírka: 541.5 cm výška 180.5cm
  Vertikálne žalúzie, Šaľa

  450 € do 750 €

  Cena, Vartikalne zaluzii, 18 okna
  Vertikálne žalúzie, Bystrany

  540 € do 900 €

  Cena, Vertikalne zaluzie, 2500x4000 mm
  Vertikálne žalúzie, Gbely

  450 € do 750 €

  Cena, Vertikálne žalúzie, š. 2800 mm x v. 1650 mm
  Vertikálne žalúzie, Trnava

  135 € do 225 €

  Cena, Vertikálne žalúzie, Výška-1m67cm, Šírka- 3m57cm
  Vertikálne žalúzie, Horné Orešany

  270 € do 450 €

  Cena, Vertikalna zaluzia, 1960 mm sirka, 1060mm vyska
  Vertikálne žalúzie, Moravský Svätý Ján

  450 € do 750 €

  Cena, Vertikálne žalúzie na 2 okná rod.domu, 2 okná rozmer okien 1700x1400
  Vertikálne žalúzie, Neverice

  540 € do 900 €  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Vertikálne žalúzie cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  423+ spoločnosťami pre Vertikálne žalúzie
  Bezplatná služba
  Bez provízií
  Získaj ponuku
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené