VERTIKÁLNE ŽALÚZIE cena

  Cena vertikálnych žalúzií je závislá od veľkosti zatienenej plochy, materiálu lamely, kvality a samozrejme od dodávateľa. Pred inštaláciou zvážte, aký typ svetla chcete mať v miestnosti. Rozptýlené svetlo prechádzajúce cez polopriehľadné lamely je vhodné najmä pre kancelárie. Cena klasických bielych vertikálnych žalúzií sa pohybuje okolo 15 EUR/m2. Aby ste sa dozvedeli presnú cenu pošlite dopyt našim overeným montérom vertikálnych žalúzií a tak dostanete viacero ponúk. Pripravili sme pre vás aj niekoľko rád o vertikálnych žalúziách.

  Skontrolovať tiež:
  Interiérové tienenie, cena
  POSLAŤ DOPYT REALIZÁTOROM >

  CENE ZA VERTIKÁLNE ŽALÚZIE


  Cena za vertikálne žalúzie. Cena klasických vertikálnych žalúzií. Cena za klasické vertikálne žalúzie s antistatickými pásmi bielej farby šírky do130 mm. Cena za dodávku a montáž vertikálnych žalúzií.

  20.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  45.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Cena za dodávateľa, montéra vertikálnzch žalúzií

  OSTATNÉ CENY ZA VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov 127 mm

  Cena za demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov, šírka lamiel 127 mm.  €/m2

  m2
  dopyt

  Demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov 89 mm

  Cena za demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov, šírka lamiel 89 mm.  €/m2

  m2
  dopyt
  SPOLU:
  POSLAŤ DOPYT >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Vertikálne žalúzie - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Čo potrebujete vedieť pred zakúpením vertikálnych žalúzií?

  Žalúzie sú jedny z najpopulárnejších tienení na trhu. Väčšina ľudí zvyčajne uvažuje o tradičných horizontálnych žalúziách, pričom každá lamela beží zľava doprava, nie vertikálne tzn. zhora nadol. Vertikálne žalúzie, bežne označované ako lamelové závesy, sú populárnou a atraktívnou alternatívou, ktorá sa dnes stále častejšie dostáva do popredia. Sú skvelým nápadom na tienenie okien, panoramatických stien a dokonca aj posuvných a balkónových dverí. Sú multifunkčné a zvyšujú estetiku vášho domova.

  Lamely vertikálnzch žalúzií sa otáčajú okolo svojej osi v polomere 180 ° a prispôsobujú sa tak smeru slnečných lúčov.
  Lamely vertikálnzch žalúzií sa otáčajú okolo svojej osi v polomere 180 ° a prispôsobujú sa tak smeru slnečných lúčov.

  1.1. Výhody vertikálnych žalúzií

  1.1.1. Svetlo a súkromie

  Vertikýlne žalúzie sú hrubšie ako iné typy látkových roliet. To poskytuje účinnejšiu ochranu pred slnkom a UV lúčmi a zároveň chráni pred únikom tepla cez okno v chladnom období. Okrem toho, keď sú žalúzie zatvorené, úplne blokujú pohľad z vonku do vnútra vašeho domu alebo bytu a poskytujú tak úplné súkromie. Takže, ak vaše okná smerujú priamo von do ulice alebo ak máte vášu miestnosť orientovanú tak, že vám vaši susedia vidia takpovediac do taniera, môžete si byť istí, že vertikálne žalúzie zabránia zvedavým pohľadom a zároveň prepustia cez okno dostatok svetla.

  1.1.2. Smer svetla

  Lamely sa otáčajú okolo svojej osi v polomere 180 ° a môžu tak nasmerovať denné svetlo v ľubovoľnom smere a prispôsobiť sa smeru slnečných lúčov.

  1.1.3. Jednoduché použitie

  Ak sa vertikálne žalúzie používajú na zakrytie posuvných dverí do záhrady, balkóna alebo terasy, môžu sa otvárať iba čiastočne, tak sa voľne pohybujú medzi interiérom a exteriérom.

  1.1.4. Zdôrazňujú výšku miestnosti

  S výškou vertikálnych žalúzií môžu malé okná vyzerať väčšie. Vysoké okná a posuvné dvere vyzerajú sofistikovanejšie, pretože vertikálne žalúzie pokrývajú celú výšku a šírku.

  1.1.5. Ľahká zmena

  Ak je niektorá z lamiel vertikálnych žalúzií z akéhokoľvek dôvodu poškodená alebo znečistená, dá sa ľahko vymeniť za novú, pričom sa zachovajú ostatné lamely a vodiace lišty.

  1.1.6. Široká škála farieb a materiálov

  Vertikálne žalúzie sú k dispozícii v rôznych farbách a materiáloch, čo vám umožňuje vytvárať rôzne štýlové úpravy okien, ktoré vylepšia vzhľad interiéru.

  1.2 Nevýhody vertikálnych žalúzií

  1.2.1. Hluk

  Pri otváraní žalúzií sa môžu vertikálne lamely kývať a zrážať sa o seba, čo spôsobuje nepríjemný hluk. To isté sa môže stať, keď je zapnutý ventilátor alebo keď je otvorené okno, čo môže byť pri používaní v spálni trochu nepríjemné.

  1.2.2. Kontakt s podlahou

  Vertikálne žalúzie môžu zachytávať prach a nečistoty z podlahy. Čistenie a údržba preto môže byť častejšie.

  2. Poskytovatelia a dodávatelia

  2.1 Kvalita je prvoradá

  Predtým, ako sa začneme zaoberať ponukou na trhu, je dobré sa rozhodnúť, na ktoré okná alebo dvere chceme inštalovať závesy. Závesy by nám mali slúžiť čo najdlhšie, preto sa zameriavame na kvalitné výrobky. Odporúča sa, aby ste sa informovali u niekoľkých predajcov a aby ste tiež videli a mali možnosť sa dotknúť závesov. Je ťažké posúdiť kvalitu výrobku na základe fotografií, ale kvalitu je možné cítiť. Všetky komponenty závesu by mali byť vyrobené z vybraných kvalitných materiálov. Obzvlášť dôležitá je kvalita vodiacej lišty (záclonovej tyče).

  3. Rôzne typy lamelových závesov

  3.1. Vertikálne žalúzie z textílie

  Textilné vertikálne závesy sú obľúbené pre svoj mäkký, ľahký a plynulý vzhľad, ako aj pre ich rôznorodý výber farieb a vzorov. Sú to najdostupnejšie vertikálne žalúzie na trhu. Husto tkané alebo priesvitné tkaniny ponúkajú všestrannosť a bezproblémové prispôsobenie vzhľadu a štýlu interiéru. Látkové žalúzie sú účinné pre čiastočnú filtráciu svetla aj pre úplné zatienenie a väčšina vertikálnych žalúzií sa dá vyčistiť pomocou vysávača.

  3.2. Drevené vertikálne žalúzie

  Drevené vertikálne žalúzie prinášajú do miestnosti pocit pokoja a auru elegancie. Sú skvelé pre štýlovou dekoráciou pre interiér har monizujúci s prírodou. Lamely z rôznych druhov dreva uľahčujú zladenie textúry a farby žalúzií s nábytkom, podlahami a celkovým dizajnom miestnosti. Kvalitné drevené žalúzie sú neuveriteľne odolné a môžu dobre slúžiť mnoho rokov. Všetko, čo potrebujete vedieť, je, že drevené žalúzie nie sú najvhodnejšie na použitie v oblastiach, kde sú vystavené priamemu slnečnému žiareniu a vlhkosti. Tým sa zabráni škodlivým účinkom vyblednutia, plesniveniu dreva a predĺži sa životnosť vašeho tienenia.

  3.3. Kovové lamelové závesy

  Hliník je najčastejšie používaný kov pre lamelové závesy. Tieto typy žalúzií sú cenovo dostupné a zároveň umožňujú dostatok štýlových a farebných variácií na uspokojenie rôznych dizajnových chutí. Kvalitné hliníkové žalúziové clony sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka, ktorý je odolný a atraktívny. Sú odolné voči hrdzi a ľahko sa čistia a udržiavajú. Skvelá voľba pre domáce aj kancelárske použitie!

  3.4. Plastové vertikálne žalúzie

  Plastové vertikálne žalúzie (polyvinylchlorid) je zaujímavá, ekologická, alternatíva voľba. Plastové vertikálne žalúzie majú dlhú životnosť sú dostupné v širokej škále odtieňov, hrúbok a priesvitností. Žiaruvzdorný materiál je ideálnou voľbou pre detské izby a ďalšie citlivé priestory v byte. Poskytujú požadovanú úroveň súkromia bez zasahovania do štýlu interiéru. Pre miestnosti, ktoré potrebujú svetlý vzhľad, sú tieto žalúzie bezpečným a elegantným riešením!

  4. Postupy

  4.1 Rozmery

  4.1.1 Na namontovanie garníže do okenných (alebo dverových) ník

  Zmerajte šírku niky v troch bodoch - vľavo, vpravo a v strede. Poznamenajte si najkratšiu vzdialenosť. Potom zmerajte vnútornú výšku dverí alebo okna, opäť na troch miestach. Poznamenajte si najkratšiu vzdialenosť. Opakujte to isté so šírkou. Pri inštalácii garníže do hĺbky niky sa uistite, že máte dostatočný priestor na inštaláciu rotujúcich žalúzií. Garnížu umiestnite na polovicu šírky žalúzie a niekoľko centimetrov k tomu od okna.

  4.1.2. Na pripevnenie garníže k stropu

  Zmerajte šírku okna (alebo dverí). Pridajte 4 cm na každú stranu. Pomôže to zabrániť tomu, aby pri zatváraní žalúzií preniklo svetlo z rohov. Potom zmerajte výšku od podlahy po strop a odpočítajte 1 cm alebo 2 cm tak, aby sa žalúzie nepovaľovali po podlahe.

  4.2. Čistenie a údržba

  4.2.1. Ako často je potrebné čistiť vertikálne žalúzie?

  Nech je ich vzhľad vašim ukazateľom. Ak máte pocit, že sú špinavé alebo uplynul už rok od posledného čistenia, je čas ich vyčistiť.

  4.2.2. Je potrebné odstrániť lamely z gerníže, aby sa dali vyčistiť?

  Nie. Niektorí použivatelia túto možnosť uprednostňujú, ale na čistenie sa nemusia odstrániť. Odstránenie žalúzií je náročné na čas a vyžaduje si tiež dostatočný priestor. Žalúzie sa môžu počas manipulácie poškodiť a výsledky čistenia nebudú po demontáži lepšie.

  4.2.3. Ako najlepšie vyčistiť vertikálne žalúzie?

  Vertikálne žalúzie sa najlepšie čistia pomocou vysávača. Priložte saciu hubicu k povrchu žalúzie. Najskôr úplne zatvorte žalúzie a otočte ich na jednu stranu. Každú lamelu vysávame jednotlivo, pomaly a citlivo. Potom otočte lamely na druhú stranu a proces zopakujte. Ak žalúzie nie sú po vysávaní úplne čisté, nečistoty odstráňte vlhkou handričku predchádzajúcim postupom a to, že každú lameu umyjete jednotlivo alebo iba znečistené časti.

  DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM  INTERIÉROVÉ VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

  Dobrý deň prajem

  hladam spoločnosť na dodávku a montáž interiérových vertikálnych žalúzií na technickú miestnosť a dve okná
  Rozmery by mali byt cca
  (š x v) 70x250, 130x140, 100x130

  V pripade že mate zaujem zrealizovať tento dopyt, zakazku, alebo dať ponuku, poprosim aby ste ma skontaktovali bud telefonický alebo mailom. Termin realizacie
  upresnime telefonicky alebo priamo po dohode

  Ďakujem, s pozdravom 270 € do 450 €


  ........

  POTREBUJEM VERTIKALNE ŽALÚZIE AJ Z MONTAZOU

  Dobrý deň prajem

  potrebujem vertikalne žalúzie aj z montazo, najlepšie aby to bola jedna spoločnosť od ktorej kupim aj ktora mi zabezbeči montaž


  V pripade že mate zaujem zrealizovať tento dopyt, zakazku, alebo dať ponuku, poprosim aby ste ma skontaktovali bud telefonický alebo mailom. Termin realizacie
  upresnime telefonicky alebo priamo po dohode

  Ďakujem, s pozdravom
  900 € do 1500 €


  ........

  VÝMENA ŽALÚZIÍ

  Dobrý deň prajem
  potrebujem bymeniť žalúzií troch a jednu sieťku na hmyz
  V pripade zaujmu poprosím aby ste ma skontaktovali
  Dakujem 135 € do 225 €


  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  VERTIKÁLNE ŽALÚZIE CENNÍK

  SPOLUPRACUJEME S VIAC AKO 180 SPOLOČNOSŤAMI PRE VERTIKÁLNE ŽALÚZIE


  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  HĽADÁME V LOKALITE
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU

  HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI VERTIKÁLNE ŽALÚZIE?

 • Vertikálne žalúzie Bánovce nad Bebravou
 • Vertikálne žalúzie Banská Bystrica
 • Vertikálne žalúzie Bardejov
 • Vertikálne žalúzie Bratislava
 • Vertikálne žalúzie Brezno
 • Vertikálne žalúzie Bytča
 • Vertikálne žalúzie Čadca
 • Vertikálne žalúzie Detva
 • Vertikálne žalúzie Dolný Kubín
 • Vertikálne žalúzie Dunajská Streda
 • Vertikálne žalúzie Galanta
 • Vertikálne žalúzie Gelnica
 • Vertikálne žalúzie Hlohovec
 • Vertikálne žalúzie Humenné
 • Vertikálne žalúzie Ilava
 • Vertikálne žalúzie Kežmarok
 • Vertikálne žalúzie Komárno
 • Vertikálne žalúzie Košice
 • Vertikálne žalúzie Krupina
 • Vertikálne žalúzie Kysucké Nové Mesto
 • Vertikálne žalúzie Levice
 • Vertikálne žalúzie Levoča
 • Vertikálne žalúzie Liptovský Mikuláš
 • Vertikálne žalúzie Lučenec
 • Vertikálne žalúzie Malacky
 • Vertikálne žalúzie Martin
 • Vertikálne žalúzie Medzilaborce
 • Vertikálne žalúzie Michalovce
 • Vertikálne žalúzie Myjava
 • Vertikálne žalúzie Námestovo
 • Vertikálne žalúzie Nitra
 • Vertikálne žalúzie Nové Mesto nad Váhom
 • Vertikálne žalúzie Nové Zámky
 • Vertikálne žalúzie Partizánske
 • Vertikálne žalúzie Pezinok
 • Vertikálne žalúzie Piešťany
 • Vertikálne žalúzie Poltár
 • Vertikálne žalúzie Poprad
 • Vertikálne žalúzie Považská Bystrica
 • Vertikálne žalúzie Prešov
 • Vertikálne žalúzie Prievidza
 • Vertikálne žalúzie Púchov
 • Vertikálne žalúzie Revúca
 • Vertikálne žalúzie Rimavská Sobota
 • Vertikálne žalúzie Rožňava
 • Vertikálne žalúzie Ružomberok
 • Vertikálne žalúzie Sabinov
 • Vertikálne žalúzie Šaľa
 • Vertikálne žalúzie Senec
 • Vertikálne žalúzie Senica
 • Vertikálne žalúzie Skalica
 • Vertikálne žalúzie Snina
 • Vertikálne žalúzie Sobrance
 • Vertikálne žalúzie Spišská Nová Ves
 • Vertikálne žalúzie Stará Ľubovňa
 • Vertikálne žalúzie Stropkov
 • Vertikálne žalúzie Svidník
 • Vertikálne žalúzie Topoľčany
 • Vertikálne žalúzie Trebišov
 • Vertikálne žalúzie Trenčín
 • Vertikálne žalúzie Trnava
 • Vertikálne žalúzie Turčianske Teplice
 • Vertikálne žalúzie Tvrdošín
 • Vertikálne žalúzie Veľký Krtíš
 • Vertikálne žalúzie Vranov nad Topľou
 • Vertikálne žalúzie Žarnovica
 • Vertikálne žalúzie Žiar nad Hronom
 • Vertikálne žalúzie Žilina
 • Vertikálne žalúzie Zlaté Moravce
 • Vertikálne žalúzie Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  KONTAKTY

  Dopyty: 00421 233 329 745
  Firmy: 00421 233 329 745

  REGIONÁLNE STRÁNKY

  www.daibau.com
  www.daibau.at
  www.mojmojster.net
  www.emajstor.hr
  www.daibau.rs
  www.daibau.sk
  www.daibau.ro
  © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené