Vertikálne žalúzie cena

Cena vertikálnych žalúzií je závislá od veľkosti zatienenej plochy, materiálu lamely, kvality a samozrejme od dodávateľa. Keď ide o vertikálne žalúzie, pred inštaláciou zvážte, aký typ svetla chcete mať v miestnosti. Rozptýlené svetlo prechádzajúce cez polopriehľadné lamely je vhodné najmä pre kancelárie. Cena klasických bielych vertikálnych žalúzií sa pohybuje okolo 15 EUR/m2.

Komu zveriť výrobu, obstaranie alebo montáž vertikálnych žalúzií? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom žalúzií vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENE ZA VERTIKÁLNE ŽALÚZIE


Cena za vertikálne žalúzie. Cena klasických vertikálnych žalúzií. Cena za klasické vertikálne žalúzie s antistatickými pásmi bielej farby šírky do130 mm. Cena za dodávku a montáž vertikálnych žalúzií.

20.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
45.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za dodávateľa, montéra vertikálnzch žalúzií

OSTATNÉ CENY ZA VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov 127 mm

Cena za demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov, šírka lamiel 127 mm.€/m2

m2
dopyt

Demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov 89 mm

Cena za demontáž, čistenie a montáž lamelových závesov, šírka lamiel 89 mm.€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Vertikálne žalúzie - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Čo potrebujete vedieť pred zakúpením vertikálnych žalúzií?

Žalúzie sú jedny z najpopulárnejších tienení na trhu. Väčšina ľudí zvyčajne uvažuje o tradičných horizontálnych žalúziách, pričom každá lamela beží zľava doprava, nie vertikálne tzn. zhora nadol. Vertikálne žalúzie, bežne označované ako lamelové závesy, sú populárnou a atraktívnou alternatívou, ktorá sa dnes stále častejšie dostáva do popredia. Sú skvelým nápadom na tienenie okien, panoramatických stien a dokonca aj posuvných a balkónových dverí. Sú multifunkčné a zvyšujú estetiku vášho domova.

Lamely vertikálnych žalúzií sa otáčajú okolo svojej osi v polomere 180° a prispôsobujú sa tak smeru slnečných lúčov
Lamely vertikálnych žalúzií sa otáčajú okolo svojej osi v polomere 180° a prispôsobujú sa tak smeru slnečných lúčov

1.1. Výhody vertikálnych žalúzií

1.1.1. Svetlo a súkromie

Vertikýlne žalúzie sú hrubšie ako iné typy látkových roliet. To poskytuje účinnejšiu ochranu pred slnkom a UV lúčmi a zároveň chráni pred únikom tepla cez okno v chladnom období. Okrem toho, keď sú žalúzie zatvorené, úplne blokujú pohľad z vonku do vnútra vašeho domu alebo bytu a poskytujú tak úplné súkromie. Takže, ak vaše okná smerujú priamo von do ulice alebo ak máte vášu miestnosť orientovanú tak, že vám vaši susedia vidia takpovediac do taniera, môžete si byť istí, že vertikálne žalúzie zabránia zvedavým pohľadom a zároveň prepustia cez okno dostatok svetla.

1.1.2. Smer svetla

Lamely sa otáčajú okolo svojej osi v polomere 180 ° a môžu tak nasmerovať denné svetlo v ľubovoľnom smere a prispôsobiť sa smeru slnečných lúčov.

1.1.3. Jednoduché použitie

Ak sa vertikálne žalúzie používajú na zakrytie posuvných dverí do záhrady, balkóna alebo terasy, môžu sa otvárať iba čiastočne, tak sa voľne pohybujú medzi interiérom a exteriérom.

1.1.4. Zdôrazňujú výšku miestnosti

S výškou vertikálnych žalúzií môžu malé okná vyzerať väčšie. Vysoké okná a posuvné dvere vyzerajú sofistikovanejšie, pretože vertikálne žalúzie pokrývajú celú výšku a šírku.

1.1.5. Ľahká zmena

Ak je niektorá z lamiel vertikálnych žalúzií z akéhokoľvek dôvodu poškodená alebo znečistená, dá sa ľahko vymeniť za novú, pričom sa zachovajú ostatné lamely a vodiace lišty.

1.1.6. Široká škála farieb a materiálov

Vertikálne žalúzie sú k dispozícii v rôznych farbách a materiáloch, čo vám umožňuje vytvárať rôzne štýlové úpravy okien, ktoré vylepšia vzhľad interiéru.

1.2 Nevýhody vertikálnych žalúzií

1.2.1. Hluk

Pri otváraní žalúzií sa môžu vertikálne lamely kývať a zrážať sa o seba, čo spôsobuje nepríjemný hluk. To isté sa môže stať, keď je zapnutý ventilátor alebo keď je otvorené okno, čo môže byť pri používaní v spálni trochu nepríjemné.

1.2.2. Kontakt s podlahou

Vertikálne žalúzie môžu zachytávať prach a nečistoty z podlahy. Čistenie a údržba preto môže byť častejšie.

2. Poskytovatelia a dodávatelia

2.1 Kvalita je prvoradá

Predtým, ako sa začneme zaoberať ponukou na trhu, je dobré sa rozhodnúť, na ktoré okná alebo dvere chceme inštalovať závesy. Závesy by nám mali slúžiť čo najdlhšie, preto sa zameriavame na kvalitné výrobky. Odporúča sa, aby ste sa informovali u niekoľkých predajcov a aby ste tiež videli a mali možnosť sa dotknúť závesov. Je ťažké posúdiť kvalitu výrobku na základe fotografií, ale kvalitu je možné cítiť. Všetky komponenty závesu by mali byť vyrobené z vybraných kvalitných materiálov. Obzvlášť dôležitá je kvalita vodiacej lišty (záclonovej tyče).

3. Rôzne typy lamelových závesov

3.1. Vertikálne žalúzie z textílie

Textilné vertikálne závesy sú obľúbené pre svoj mäkký, ľahký a plynulý vzhľad, ako aj pre ich rôznorodý výber farieb a vzorov. Sú to najdostupnejšie vertikálne žalúzie na trhu. Husto tkané alebo priesvitné tkaniny ponúkajú všestrannosť a bezproblémové prispôsobenie vzhľadu a štýlu interiéru. Látkové žalúzie sú účinné pre čiastočnú filtráciu svetla aj pre úplné zatienenie a väčšina vertikálnych žalúzií sa dá vyčistiť pomocou vysávača.

3.2. Drevené vertikálne žalúzie

Drevené vertikálne žalúzie prinášajú do miestnosti pocit pokoja a auru elegancie. Sú skvelé pre štýlovou dekoráciou pre interiér har monizujúci s prírodou. Lamely z rôznych druhov dreva uľahčujú zladenie textúry a farby žalúzií s nábytkom, podlahami a celkovým dizajnom miestnosti. Kvalitné drevené žalúzie sú neuveriteľne odolné a môžu dobre slúžiť mnoho rokov. Všetko, čo potrebujete vedieť, je, že drevené žalúzie nie sú najvhodnejšie na použitie v oblastiach, kde sú vystavené priamemu slnečnému žiareniu a vlhkosti. Tým sa zabráni škodlivým účinkom vyblednutia, plesniveniu dreva a predĺži sa životnosť vašeho tienenia.

3.3. Kovové lamelové závesy

Hliník je najčastejšie používaný kov pre lamelové závesy. Tieto typy žalúzií sú cenovo dostupné a zároveň umožňujú dostatok štýlových a farebných variácií na uspokojenie rôznych dizajnových chutí. Kvalitné hliníkové žalúziové clony sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka, ktorý je odolný a atraktívny. Sú odolné voči hrdzi a ľahko sa čistia a udržiavajú. Skvelá voľba pre domáce aj kancelárske použitie!

3.4. Plastové vertikálne žalúzie

Plastové vertikálne žalúzie (polyvinylchlorid) je zaujímavá, ekologická, alternatíva voľba. Plastové vertikálne žalúzie majú dlhú životnosť sú dostupné v širokej škále odtieňov, hrúbok a priesvitností. Žiaruvzdorný materiál je ideálnou voľbou pre detské izby a ďalšie citlivé priestory v byte. Poskytujú požadovanú úroveň súkromia bez zasahovania do štýlu interiéru. Pre miestnosti, ktoré potrebujú svetlý vzhľad, sú tieto žalúzie bezpečným a elegantným riešením!

4. Postupy

4.1 Rozmery

4.1.1 Na namontovanie garníže do okenných (alebo dverových) ník

Zmerajte šírku niky v troch bodoch - vľavo, vpravo a v strede. Poznamenajte si najkratšiu vzdialenosť. Potom zmerajte vnútornú výšku dverí alebo okna, opäť na troch miestach. Poznamenajte si najkratšiu vzdialenosť. Opakujte to isté so šírkou. Pri inštalácii garníže do hĺbky niky sa uistite, že máte dostatočný priestor na inštaláciu rotujúcich žalúzií. Garnížu umiestnite na polovicu šírky žalúzie a niekoľko centimetrov k tomu od okna.

4.1.2. Na pripevnenie garníže k stropu

Zmerajte šírku okna (alebo dverí). Pridajte 4 cm na každú stranu. Pomôže to zabrániť tomu, aby pri zatváraní žalúzií preniklo svetlo z rohov. Potom zmerajte výšku od podlahy po strop a odpočítajte 1 cm alebo 2 cm tak, aby sa žalúzie nepovaľovali po podlahe.

4.2. Čistenie a údržba

4.2.1. Ako často je potrebné čistiť vertikálne žalúzie?

Nech je ich vzhľad vašim ukazateľom. Ak máte pocit, že sú špinavé alebo uplynul už rok od posledného čistenia, je čas ich vyčistiť.

4.2.2. Je potrebné odstrániť lamely z gerníže, aby sa dali vyčistiť?

Nie. Niektorí použivatelia túto možnosť uprednostňujú, ale na čistenie sa nemusia odstrániť. Odstránenie žalúzií je náročné na čas a vyžaduje si tiež dostatočný priestor. Žalúzie sa môžu počas manipulácie poškodiť a výsledky čistenia nebudú po demontáži lepšie.

4.2.3. Ako najlepšie vyčistiť vertikálne žalúzie?

Vertikálne žalúzie sa najlepšie čistia pomocou vysávača. Priložte saciu hubicu k povrchu žalúzie. Najskôr úplne zatvorte žalúzie a otočte ich na jednu stranu. Každú lamelu vysávame jednotlivo, pomaly a citlivo. Potom otočte lamely na druhú stranu a proces zopakujte. Ak žalúzie nie sú po vysávaní úplne čisté, nečistoty odstráňte vlhkou handričku predchádzajúcim postupom a to, že každú lameu umyjete jednotlivo alebo iba znečistené časti.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMVERTIKÁLNE ŽALÚZIE NA DVE ATYPICKÉ OKNÁ NA RODINNOM DOME

Dobrý deň.

potrebujem vertikálne žalúzie na dve okná v podkroví. Viac info osobne. Fotky v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 360 1 do 600 €


........

VERTIKÁLNA ŽALÚZIA, SIVÁ, BIELA, RESP.DVOJFAREBNÁ

Dobrý deň.

potrebujem vertikálne žalúzie pre predelenie izby v byte. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 315 1 do 525 €


........

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE DO IZBY

Dobrý deň.

potrebujem majstra pre vertikálne žalúzie pre obytný priestor. Fotka v prilohe. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

117 1 do 195 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, VERTIKÁLNE ŽALÚZIE, NA BALKÓNOVÉ DVERE, 1 KS
Vertikálne žalúzie, Dlhé nad Cirochou

45 € do 75 €

CENA, VERTIKÁLNE ŽALÚZIE DO SIKMINY JE TO HLUCHE MIESTO, VÝŠKA 210CM ŠÍRKA 153CM
Vertikálne žalúzie, Slanské Nové Mesto

135 € do 225 €

CENA, VERTIKÁLNE ŽALÚZIE - BIELEJ FARBY, 3,80 M
Vertikálne žalúzie, Selice

450 € do 750 €

CENA, VERTIKÁLNE ŽALÚZIE NA ZASKLENÝ BALKON, PO POPISE
Vertikálne žalúzie, Martin

225 € do 375 €

CENA, ZALUZIE VERTIKALNE NA DVE OKNÁ, 1 VELKE OKNO 1 MALE
Vertikálne žalúzie, Zuberec

360 € do 600 €

CENA, VERTIKÁLNE TEXTÍLNE ŽALÚZIE S NOSNÍKOM, 3 KS; ROZMERY (VÝŠKA X ŠÍRKA) 165 X 435 CM, 165 X 420 CM, 165 X 445 CM
Vertikálne žalúzie, Bratislava

900 € do 1500 €

CENA, VERTIKÁLNE ŽALÚZIE NA BALKON, BALKÓN MÁ DĹŽKU 5,80M
Vertikálne žalúzie, Košice

450 € do 750 €

CENA, VERTIKALNE ŽALÚZIE OBÝVACIA IZBA, IZBA JE 5M DLHA
Vertikálne žalúzie, Vranov nad Topľou

315 € do 525 €

CENA, VERTIKÁLNE ŽALÚZIE , ŠÍRKA: 541.5 CM VÝŠKA 180.5CM
Vertikálne žalúzie, Šaľa

450 € do 750 €

CENA, VARTIKALNE ZALUZII, 18 OKNA
Vertikálne žalúzie, Bystrany

540 € do 900 €

CENA, VERTIKALNE ZALUZIE, 2500X4000 MM
Vertikálne žalúzie, Gbely

450 € do 750 €

CENA, VERTIKÁLNE ŽALÚZIE, Š. 2800 MM X V. 1650 MM
Vertikálne žalúzie, Trnava

135 € do 225 €

CENA, VERTIKÁLNE ŽALÚZIE, VÝŠKA-1M67CM, ŠÍRKA- 3M57CM
Vertikálne žalúzie, Horné Orešany

270 € do 450 €

CENA, VERTIKALNA ZALUZIA, 1960 MM SIRKA, 1060MM VYSKA
Vertikálne žalúzie, Moravský Svätý Ján

450 € do 750 €

CENA, VERTIKÁLNE ŽALÚZIE NA 2 OKNÁ ROD.DOMU, 2 OKNÁ ROZMER OKIEN 1700X1400
Vertikálne žalúzie, Neverice

540 € do 900 €

CENA, INTERIÉROVÉ VERTIKÁLNE ŽALÚZIE,
Vertikálne žalúzie, Podhájska

270 € do 450 €

CENA, POTREBUJEM VERTIKALNE ŽALÚZIE AJ Z MONTAZOU , 3/1.40-2.10 2/1.50-1.40
Vertikálne žalúzie, Malé Ozorovce

900 € do 1500 €

CENA, VÝMENA ŽALÚZIÍ, 3
Vertikálne žalúzie, Nová Ves nad Žitavou

135 € do 225 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Vertikálne žalúzie CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

303+ SPOLOČNOSŤAMI PRE VERTIKÁLNE ŽALÚZIE
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI VERTIKÁLNE ŽALÚZIE?

 • Vertikálne žalúzie Bratislava
 • Vertikálne žalúzie Banská Bystrica
 • Vertikálne žalúzie Košice
 • Vertikálne žalúzie Nitra
 • Vertikálne žalúzie Prešov
 • Vertikálne žalúzie Žilina
 • Vertikálne žalúzie Bardejov
 • Vertikálne žalúzie Humenné
 • Vertikálne žalúzie Komárno
 • Vertikálne žalúzie Levice
 • Vertikálne žalúzie Liptovský Mikuláš
 • Vertikálne žalúzie Lučenec
 • Vertikálne žalúzie Martin
 • Vertikálne žalúzie Michalovce
 • Vertikálne žalúzie Nové Zámky
 • Vertikálne žalúzie Piešťany
 • Vertikálne žalúzie Poprad
 • Vertikálne žalúzie Považská Bystrica
 • Vertikálne žalúzie Prievidza
 • Vertikálne žalúzie Ružomberok
 • Vertikálne žalúzie Spišská Nová Ves
 • Vertikálne žalúzie Topoľčany
 • Vertikálne žalúzie Trenčín
 • Vertikálne žalúzie Trnava
 • Vertikálne žalúzie Zvolen
 • Vertikálne žalúzie Bánovce nad Bebravou
 • Vertikálne žalúzie Brezno
 • Vertikálne žalúzie Bytča
 • Vertikálne žalúzie Čadca
 • Vertikálne žalúzie Detva
 • Vertikálne žalúzie Dolný Kubín
 • Vertikálne žalúzie Dunajská Streda
 • Vertikálne žalúzie Galanta
 • Vertikálne žalúzie Gelnica
 • Vertikálne žalúzie Hlohovec
 • Vertikálne žalúzie Ilava
 • Vertikálne žalúzie Kežmarok
 • Vertikálne žalúzie Krupina
 • Vertikálne žalúzie Kysucké Nové Mesto
 • Vertikálne žalúzie Levoča
 • Vertikálne žalúzie Malacky
 • Vertikálne žalúzie Medzilaborce
 • Vertikálne žalúzie Myjava
 • Vertikálne žalúzie Námestovo
 • Vertikálne žalúzie Nové Mesto nad Váhom
 • Vertikálne žalúzie Partizánske
 • Vertikálne žalúzie Pezinok
 • Vertikálne žalúzie Poltár
 • Vertikálne žalúzie Púchov
 • Vertikálne žalúzie Revúca
 • Vertikálne žalúzie Rimavská Sobota
 • Vertikálne žalúzie Rožňava
 • Vertikálne žalúzie Sabinov
 • Vertikálne žalúzie Šaľa
 • Vertikálne žalúzie Senec
 • Vertikálne žalúzie Senica
 • Vertikálne žalúzie Skalica
 • Vertikálne žalúzie Snina
 • Vertikálne žalúzie Sobrance
 • Vertikálne žalúzie Stará Ľubovňa
 • Vertikálne žalúzie Stropkov
 • Vertikálne žalúzie Svidník
 • Vertikálne žalúzie Trebišov
 • Vertikálne žalúzie Turčianske Teplice
 • Vertikálne žalúzie Tvrdošín
 • Vertikálne žalúzie Veľký Krtíš
 • Vertikálne žalúzie Vranov nad Topľou
 • Vertikálne žalúzie Žarnovica
 • Vertikálne žalúzie Žiar nad Hronom
 • Vertikálne žalúzie Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 Daibau, všetky práva vyhradené