Strojové omietky cena

Koľko stojí strojová omietka? Strojové nanášanie omietky je rýchlejšie, lacnejšie a rovnako kvalitné ako ručné nanášanie omietky. Cena za dodávku materiálu a nanesenie strojovej omietky na steny a strop je 7 až 9 EUR/m2. Po dohode so zhotoviteľom, budete mať omietnuté v priebehu niekoľkých dní, ale dobrí zhotovitelia strojových omietok sú veľmi vyťažení, preto im čím skôr zavolajte a požiadajte ich o cenovú ponuku, najmä ak ide o plochy menšie ako 50 m2.

Komu zveriť vyhotovenie strojovej omietky? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným zhotoviteľom strojových omietok vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA STROJOVÉ OMIETKY


Náklady na strojové omietky. Náklady na dodávku materiálu a výrobu strojových omietok na stenách alebo stropoch.

7.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
9.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Strojové omietky cena

OSTATNÉ CENY ZA STROJOVÉ OMIETKY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Strojová omietka, vápenná omietka 1,5 cm, hladká

Cena za omietku vápennú strojovú omietku hrúbky 1,5 cm s presnosťou vyhladenia + - 0,5 cm / 2 m bez potrebného vyhladenia.€/m2

m2
dopyt

Strojová omietka, dvojvrstvová vápenno-cementová omietka 1,5 cm, hladká

Cena za dvojvrstvovú vápenno-cementovú strojovú omietku hrubú 1,5 cm s presnosťou vyhladenia + - 0,5 cm / 2 m bez potrebného vyhladenia.€/m2

m2
dopyt

Strojová omietka, sadrovo-cementová jednovrstvová omietka bez filcu pre neskoršie tmelenie a vyhladenie€/m2

m2
dopyt

Ochrana povrchov a vstavaného nábytku

Ochrana neomietnutých povrchov a vsavaného nábytku pomocou krepových pásiek a PE fólie.€/m2

m2
dopyt

Stavebné lešeieí

Montáž a demontáž fasádneho lešenia pre max. 60 dní do výšky 10,00 m so všetkými potrebnými prácami a vypracovaním plánu lešenia.€/m2

m2
dopyt

Vyrovnávanie stien

Vyrovnávanie trhlín a iných nepravidelností. Výroba vápennocementovej omietky Baumit UNICO 15 ako vyrovnávacej vrstvy o hrúbke 0 - 5 cm.€/m2

m2
dopyt

Strojové vápennocementové omietky

Výroba vápennocementovej omietky o hrúbke 1,5 cm na tehlovýché steny a AB steny. Presné vyhladenie + - 0,5 cm / 2 m. Bez potrebného vyhladzovania.€/m2

m2
dopyt

Strojové sadrovo-vápenné omietky

Výroba strojovej sadrovo-vápennej omietky s hrúbkou 1,5 cm na tehlové steny a AB steny. Presné vyhladenie + - 0,5 cm / 2 m. Bez potrebného vyhladzovania.€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Strojové omietky - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Čo potrebujeme vedieť o strojových omietkach?

Strojové omietky stien sú všeobecne lacnejšie a rýchlejšie ako ručné omietky, najmä pokiaľ ide o väčšie plochy.
Strojové omietky stien sú všeobecne lacnejšie a rýchlejšie ako ručné omietky, najmä pokiaľ ide o väčšie plochy.

1.1 Čo je to omietka?

Omietka je konečná vrstva, ktorá sa nanáša na steny v posledných fázach výstavby. Môže byť aplikovaná na steny vnútri aj zvonka budovy. Okrem toho, že omietky poskytujú dodatočnú ochranu tehlovým alebo betónovým stenám, sa za omietkou skrývajú aj všetky elektrické a technické inštalácie v budove. Omietka tiež esteticky zakrýva rôzne nerovnosti, praskliny a vydutia, čím zaisťuje krásny vzhľad stien. Na omietky používame rôzne zmesi malty, ktoré je možné nanášať rôznymi nástrojmi a mnohými technikami, tak aby sme dosiahli estetický vzhľad. Konečný vzhľad omietky závisí od zvolenej zmesi, nástroja a techniky omietania.

1.2 Ručné alebo strojové omietky?

Klasické ručné omietky sú precíznou a náročnou prácou, ktorá si vyžaduje skúseného majstra. Preto je strojové omietanie stien zvyčajne lacnejšie ako ručné. Pri strojovom omietaní sa navyše zvyčajne používa zmes, ktora vo svojom zložení neobsahuje cementové pojivá. Malta bez cementu sa ľahšie prispôsobuje rôznym fyzikálnym vlastnostiam stavby. Aj z časového hľadiska sa strojové omietky vyrábajú oveľa rýchlejšie ako ručné omietky, najmä ak sú steny budovy rovné a povrchy sú veľké alebo rozsiahle. To samozrejme predstavuje aj finančnú úsporu. Ak je stien menej, kvôli všetkým prípravám potrebným pre strojovú technológiu sa finančný výpočet úspor prenáša na ručné omietky.

2. Výber dodávateľov

Na výrobu omietky si vyberte skúseného a osvedčeného dodávateľa. Nájdete ho pomocou rodiny a priateľov alebo na základe dobrých referencií. Spoľahlivých dodávateľov tiež nájdete na webovom portáli DaiBau, kde tiež nájdete recenzie a názory mnohých používateľov, ktorí už s dodávateľom spolupracovali. Odporúčame vám kontaktovať vybraného dodávateľa a požiadať ho o ponuku dostatočne skoro, pretože dobrí dodávatelia sú zvyčajne dosť vyťažení. Platí to najmä vtedy, ak chcete omietnuť menšie plochy do 50 m2. Po dohodnutí termínu so zhotoviteľom je možné omietku dokončiť za pár dní. Bude užitočné dohodnúť sa s dodávateľom, ak si vopred odpoviete na nasledujúce otázky:

Je budova nová alebo zrekonštruovaná?
Typ povrchov, ktoré by ste chceli omietnuť (steny, steny, stropy, betóny, tehly ...?
Množstvo potrebných parapetov?
Typ požadovanej omietky (omietka, cement, vápno - cement, ...)?
Aký je požadovaný konečný povrch (jemný, hladký, drsný ...)?
Potrebujete tiež omietnuť inštalačné kanály? Odhadované množstvo?

3. Druhy strojových omietok

Pri strojovom nanášaní omietky sa dosahuje rovnomernejšie nanášanie ako pri ručnom nanášaní. Neustálym miešaním materiálu sa tiež stáva homogénnejším. Vyhýbame sa otvorom a viditeľným stopám po zaplátaní a dosiahneme tým krajší výsledný vzhľad. Vzhľad, tepelná a zvuková izolácia omietky však závisia aj od maltovej zmesi, ktorú si zvolíme. Nasleduje niekoľko najčastejšie používaných zmesí omietok.

3.1 Vápenno-cementová strojná omietka

Drsnejší vzhľad omietky, ktorý pripomína ručne vyrobenú omietku, sa dosahuje vápenno-cementovou strojovou omietkou. Tento typ omietky je vhodný aj do vlhkejších miestností a na fasády, pretože je tvrdší a odolnejší voči nárazom. Dobre odoláva rôznym zaťaženiam.

3.2 Vápenná strojná omietka

Hladšia a jemnejšia, ale na druhej strane aj jemnejšia je strojová omietka zo zmesi sadry a vápna. Je vhodná na omietanie vnútorných stien iba v miestnostiach, kde nie je vlhkosť. Tento typ omietky sa neodporúča nanášať do kúpeľne, suterénu a iných vlhkých miestností.

3.3 Tepelnoizolačná strojová omietka

Zmes omietky so zmiešanými izolačnými látkami, ako sú keramzit, má tepelnoizolačný účinok. Tento typ omietky je možné nanášať aj mechanicky.

3.4 Plastová omietka

Takzvaná plastová omietka sa namiesto cementu vyrába akrylovými a podobnými spojivami. Vďaka nim je ľahké dosiahnuť krásny a hladký vzhľad. Má však aj horšiu stránku, pretože je zle priepustná pre vzduch v dôsledku umelých vlákien a stena pod ňou nedýcha.

3.5 Hlinená omietka

Špeciálnym typom omietky je hlinená omietka. Hlina je samozrejme úplne prírodný materiál, vďaka ktorému je klíma v miestnostiach s takouto omietkou zdravá. Toto je najprirodzenejšia a najekologickejšia verzia omietky, ktorú je možné nanášať aj mechanicky.

4. Proces výroby strojných omietok

4.1 Omietacie stroje

Inštaláciu stenovej a stropnej omietky je možné uľahčiť zapožičaním alebo prenajatím omietacieho stroja v niektorých obchodoch so stavebným materiálom. Existuje niekoľko druhov omietacích strojov. Niektoré sú univerzálne a je možné ich použiť na akýkoľvek typ omietky, zatiaľ čo iné sa špecializujú iba na určité druhy omietok. Stroj je ručne plnený hotovou suchou zmesou, ktorú kúpime v obchode. V prístroji sa iba toto zmieša s príslušným množstvom vody, kým nevznikne rovnomerná, homogénna, vlhká malta. Omietky na strojové a ručné nanášanie majú veľmi podobné zloženie. Rozdiel je v tom, že strojná aplikačná zmes má menší granulát piesku a málo prísad potrebných pre strojovú aplikáciu.

4.2 Správne pripravený podklad

V prípade rôznych puklín a ďalších nepravidelností na stene, je nutné ich najskôr odstrániť resp. vyhladiť. Najskôr odstráňte všetky porušené časti tehál. Uvoľnené alebo slabo lepené tehly sa musia spevniť. Na vystuženie sa môže použiť ochranná sieťovina, najmä v prípade steny z niekoľkých rôznych materiálov. Všetky povrchy musia byť pred omietnutím pevné a suché. Na rozdiel od ručného omietania nie sú povrchy predbežne natreté základným náterom.

4.3 Aplikácia omietky

Podklad sa aplikuje vždy dvakrát. Prvá vrstva sa nastrieka pištoľou vodorovne do hrúbky 25 mm. Druhá vrstva rovnako hrubého pásu sa nanáša zvisle na prvú. Je dôležité, aby prvá vrstva pred aplikáciou druhej úplne vyschla. Pri nanášaní druhej vrstvy dbajte na to, aby bola štruktúra čo najrovnomernejšia. Po vytvrdnutí omietky je možné ju ošetrovať rovnako ako ručnú omietku.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMSTROJOVÉ OMIETKY

Dobrý deň

potrebujem spoločnosť na strojové omietky

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
900 € do 1500 €


........

NOVOSTAVBA STROJOVÉ OMIETKY

Dobry deň.

potrebujem majstra pre strojové omietky na novostavbu rodinného domu bungalov.Viac info osobne.Fotky v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 3870 € do 6450 €


........

STROJOVÉ OMIETKY + POTERU NA PODLAHOVE KURENIE

Dobrý deň prajem

potrebujeme serioznu spoločnosť na zhotovenie poteru na podlahove kurenie 60 m2
Zhotovenie novych omietok na uz existujuce 160 m2
strojové omietky

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 6120 € do 10200 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, VNÚTORNÁ OMIETKA, 40M2
Strojové omietky, Medzilaborce

315 € do 525 €

CENA, STROJOVE OMIETKY, 100M2
Strojové omietky, Žilina

720 € do 1200 €

CENA, SADROVÉ OMIETKY, CCA 450M2
Strojové omietky, Stupava

2880 € do 4800 €

CENA, STROJOVÉ VNUTORNE OMIETKY, CCA 500M² AJ SO STROPOM
Strojové omietky, Chynorany

3600 € do 6000 €

CENA, STROJOVÉ OMIETKY, 112M2
Strojové omietky, Prešov

810 € do 1350 €

CENA, VAPENOCEMENTOVE OMIETKY DO NOVOSTAVBY, CCA 500M2
Strojové omietky, Košice

4275 € do 7125 €

CENA, OMIETNUŤ NOVOSTAVBU BUNGALOV , 500 M2
Strojové omietky, Zlaté Moravce

3600 € do 6000 €

CENA, STROJOVÁ SADROVU OMIETKA, CCA 1000M2
Strojové omietky, Stará Ľubovňa

6300 € do 10500 €

CENA, VAPENATO CEMENTOVA OMIETKA, 385 M2
Strojové omietky, Chorvátsky Grob

4500 € do 7500 €

CENA, STROJOVE OMIETKY , NOVOSTAVBA, 103 M2
Strojové omietky, Dolná Streda

810 € do 1350 €

CENA, VAPENNO CEMENTOVE STROJOVE OMIETKY, CCA 450M2
Strojové omietky, Veľké Zálužie

3847.5 € do 6412.5 €

CENA, OMIETKY V NOVOSTAVBE , 150M2
Strojové omietky, Starý Tekov

1260 € do 2100 €

CENA, OMIETKY DO TEHLOVEJ NOVOSTAVBY RD, OBVOD MÚROV JE CCA 140M VÝŠKA CCA 2,8M
Strojové omietky, Hôrky

1350 € do 2250 €

CENA, STROJOVÉ OMIETKY SADROVE , 200M2
Strojové omietky, Pezinok

1530 € do 2550 €

CENA, STROJOVÉ OMIETKY , 350M2
Strojové omietky, Senec

2520 € do 4200 €

CENA, STROJOVÉ OMIETKY - STROP NOVOSTAVBA, 130M2
Strojové omietky, Trenčianske Jastrabie

900 € do 1500 €

CENA, SADROVE OMIETKY, 300M2
Strojové omietky, Dolný Vadičov

1890 € do 3150 €

CENA, STROJOVÉ OMIETKY, 520M2
Strojové omietky, Košice

3600 € do 6000 €

CENA, VYSTIERKOVAT 2 IZBY A CHODBU A KUCHYNU, 65M2
Strojové omietky, Bratislava

585 € do 975 €

CENA, 330M2 VONKAJŠIE, 700 M2 VNÚTORNÉ OMIETKY, 330 A 700
Strojové omietky, Trnava

9000 € do 15000 €

CENA, STROJOVÉ OMIETKY O ZRNE 1MM NA NOVOSTAVBU Z YTONGY , STROJOVÁ OMIETKA, VÁPENNÁ OMIETKA 500M2
Strojové omietky, Stožok

3600 € do 6000 €

CENA, OMIETKU NA STARY DOM, 400 M2
Strojové omietky, Nová Dedinka

7200 € do 12000 €

CENA, REALIZÁCIA NOVEJ VONKAJŠEJ OMIETKY, CCA 80M2
Strojové omietky, Petrovany

630 € do 1050 €

CENA, STROJOVÉ VAPENNO CEMENTOVE OMIETKY, NOVOSTAVBA 110M2
Strojové omietky, Krásny Brod

990 € do 1650 €

CENA, VÁPENNOCEMENTOVÁ OMIETKA , 25M2
Strojové omietky, Rosina

225 € do 375 €

CENA, OMIETKY, 150M2
Strojové omietky, Palárikovo

1080 € do 1800 €

CENA, STROJOVÉ OMIETKY, 430M2
Strojové omietky, Kunerad

3600 € do 6000 €

CENA, OMIETKY DO BYTU, 254M2
Strojové omietky, Ružomberok

1980 € do 3300 €

CENA, SADROVÉ OMIETKY, 460M2
Strojové omietky, Štitáre

3240 € do 5400 €

CENA, STROJOVÉ OMIETKY NA RODINNÝ DOM (NOVOSTAVBA YTONG) , 300 M 2
Strojové omietky, Prešov

3150 € do 5250 €

CENA, OMIETNUT SUTEREN RODINNEHO DOMU, 265M2
Strojové omietky, Snežnica

1890 € do 3150 €

CENA, VONKAJŠIA STROJOVÁ OMIETKA, 407 M2
Strojové omietky, Dolné Krškany

2970 € do 4950 €

CENA, STROJOVÉ OMIETKY , CCA 100M2
Strojové omietky, Banská Bystrica

900 € do 1500 €

CENA, STROJOVE OMIETKY NA 2 RODINNE DOMY, PO POPISE
Strojové omietky, Vojka nad Dunajom

2250 € do 3750 €

CENA, STROJOVÉ OMIETKY - HISTORICKÁ BUDOVA , 900 M2
Strojové omietky, Košice

7650 € do 12750 €

CENA, OMIETKA DO RODINNÉHO DOMU , 300 M2
Strojové omietky, Bohdanovce

5400 € do 9000 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

STROJOVÉ OMIETKY CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

265+ SPOLOČNOSŤAMI PRE STROJOVÉ OMIETKY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI STROJOVÉ OMIETKY?

 • Strojové omietky Bánovce nad Bebravou
 • Strojové omietky Banská Bystrica
 • Strojové omietky Bardejov
 • Strojové omietky Bratislava
 • Strojové omietky Brezno
 • Strojové omietky Bytča
 • Strojové omietky Čadca
 • Strojové omietky Detva
 • Strojové omietky Dolný Kubín
 • Strojové omietky Dunajská Streda
 • Strojové omietky Galanta
 • Strojové omietky Gelnica
 • Strojové omietky Hlohovec
 • Strojové omietky Humenné
 • Strojové omietky Ilava
 • Strojové omietky Kežmarok
 • Strojové omietky Komárno
 • Strojové omietky Košice
 • Strojové omietky Krupina
 • Strojové omietky Kysucké Nové Mesto
 • Strojové omietky Levice
 • Strojové omietky Levoča
 • Strojové omietky Liptovský Mikuláš
 • Strojové omietky Lučenec
 • Strojové omietky Malacky
 • Strojové omietky Martin
 • Strojové omietky Medzilaborce
 • Strojové omietky Michalovce
 • Strojové omietky Myjava
 • Strojové omietky Námestovo
 • Strojové omietky Nitra
 • Strojové omietky Nové Mesto nad Váhom
 • Strojové omietky Nové Zámky
 • Strojové omietky Partizánske
 • Strojové omietky Pezinok
 • Strojové omietky Piešťany
 • Strojové omietky Poltár
 • Strojové omietky Poprad
 • Strojové omietky Považská Bystrica
 • Strojové omietky Prešov
 • Strojové omietky Prievidza
 • Strojové omietky Púchov
 • Strojové omietky Revúca
 • Strojové omietky Rimavská Sobota
 • Strojové omietky Rožňava
 • Strojové omietky Ružomberok
 • Strojové omietky Sabinov
 • Strojové omietky Šaľa
 • Strojové omietky Senec
 • Strojové omietky Senica
 • Strojové omietky Skalica
 • Strojové omietky Snina
 • Strojové omietky Sobrance
 • Strojové omietky Spišská Nová Ves
 • Strojové omietky Stará Ľubovňa
 • Strojové omietky Stropkov
 • Strojové omietky Svidník
 • Strojové omietky Topoľčany
 • Strojové omietky Trebišov
 • Strojové omietky Trenčín
 • Strojové omietky Trnava
 • Strojové omietky Turčianske Teplice
 • Strojové omietky Tvrdošín
 • Strojové omietky Veľký Krtíš
 • Strojové omietky Vranov nad Topľou
 • Strojové omietky Žarnovica
 • Strojové omietky Žiar nad Hronom
 • Strojové omietky Žilina
 • Strojové omietky Zlaté Moravce
 • Strojové omietky Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 DaiBau, všetky práva vyhradené