Strojové omietky cena

  Koľko stojí strojová omietka? Strojové nanášanie omietky je rýchlejšie, lacnejšie a rovnako kvalitné ako ručné nanášanie omietky. Cena za dodávku materiálu a nanesenie strojovej omietky na steny a strop je okolo 7-9 EUR/m2. Po dohode so zhotoviteľom, budete mať omietnuté v priebehu niekoľkých dní, ale dobrí zhotovitelia strojových omietok sú veľmi vyťažení, preto im čím skôr zavolajte a požiadajte ich o cenovú ponuku, najmä ak ide o plochy menšie ako 50 m2. Aby ste sa dozvedeli presnú cenu pošlite dopyt našim overeným zhotoviteľom strojových omietok. Pripravili sme pre vás aj niekoľko rád o strojových omietkach.

  Skontrolovať tiež:
  Omietky, cena
  POSLAŤ DOPYT REALIZÁTOROM >

  CENA ZA STROJOVÉ OMIETKY


  Náklady na strojové omietky. Náklady na dodávku materiálu a výrobu strojových omietok na stenách alebo stropoch.

  7.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  9.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Strojové omietky cena

  OSTATNÉ CENY ZA STROJOVÉ OMIETKY

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Strojová omietka, vápenná omietka 1,5 cm, hladká

  Cena za omietku vápennú strojovú omietku hrúbky 1,5 cm s presnosťou vyhladenia + - 0,5 cm / 2 m bez potrebného vyhladenia.  €/m2

  m2
  dopyt

  Strojová omietka, dvojvrstvová vápenno-cementová omietka 1,5 cm, hladká

  Cena za dvojvrstvovú vápenno-cementovú strojovú omietku hrubú 1,5 cm s presnosťou vyhladenia + - 0,5 cm / 2 m bez potrebného vyhladenia.  €/m2

  m2
  dopyt

  Strojová omietka, sadrovo-cementová jednovrstvová omietka bez filcu pre neskoršie tmelenie a vyhladenie  €/m2

  m2
  dopyt

  Ochrana povrchov a vstavaného nábytku

  Ochrana neomietnutých povrchov a vsavaného nábytku pomocou krepových pásiek a PE fólie.  €/m2

  m2
  dopyt

  Stavebné lešeieí

  Montáž a demontáž fasádneho lešenia pre max. 60 dní do výšky 10,00 m so všetkými potrebnými prácami a vypracovaním plánu lešenia.  €/m2

  m2
  dopyt

  Vyrovnávanie stien

  Vyrovnávanie trhlín a iných nepravidelností. Výroba vápennocementovej omietky Baumit UNICO 15 ako vyrovnávacej vrstvy o hrúbke 0 - 5 cm.  €/m2

  m2
  dopyt

  Strojové vápennocementové omietky

  Výroba vápennocementovej omietky o hrúbke 1,5 cm na tehlovýché steny a AB steny. Presné vyhladenie + - 0,5 cm / 2 m. Bez potrebného vyhladzovania.  €/m2

  m2
  dopyt

  Strojové sadrovo-vápenné omietky

  Výroba strojovej sadrovo-vápennej omietky s hrúbkou 1,5 cm na tehlové steny a AB steny. Presné vyhladenie + - 0,5 cm / 2 m. Bez potrebného vyhladzovania.  €/m2

  m2
  dopyt
  SPOLU:
  POSLAŤ DOPYT >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Strojové omietky - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Čo potrebujeme vedieť o strojových omietkach?

  Strojové omietky stien sú všeobecne lacnejšie a rýchlejšie ako ručné omietky, najmä pokiaľ ide o väčšie plochy.
  Strojové omietky stien sú všeobecne lacnejšie a rýchlejšie ako ručné omietky, najmä pokiaľ ide o väčšie plochy.

  1.1 Čo je to omietka?

  Omietka je konečná vrstva, ktorá sa nanáša na steny v posledných fázach výstavby. Môže byť aplikovaná na steny vnútri aj zvonka budovy. Okrem toho, že omietky poskytujú dodatočnú ochranu tehlovým alebo betónovým stenám, sa za omietkou skrývajú aj všetky elektrické a technické inštalácie v budove. Omietka tiež esteticky zakrýva rôzne nerovnosti, praskliny a vydutia, čím zaisťuje krásny vzhľad stien. Na omietky používame rôzne zmesi malty, ktoré je možné nanášať rôznymi nástrojmi a mnohými technikami, tak aby sme dosiahli estetický vzhľad. Konečný vzhľad omietky závisí od zvolenej zmesi, nástroja a techniky omietania.

  1.2 Ručné alebo strojové omietky?

  Klasické ručné omietky sú precíznou a náročnou prácou, ktorá si vyžaduje skúseného majstra. Preto je strojové omietanie stien zvyčajne lacnejšie ako ručné. Pri strojovom omietaní sa navyše zvyčajne používa zmes, ktora vo svojom zložení neobsahuje cementové pojivá. Malta bez cementu sa ľahšie prispôsobuje rôznym fyzikálnym vlastnostiam stavby. Aj z časového hľadiska sa strojové omietky vyrábajú oveľa rýchlejšie ako ručné omietky, najmä ak sú steny budovy rovné a povrchy sú veľké alebo rozsiahle. To samozrejme predstavuje aj finančnú úsporu. Ak je stien menej, kvôli všetkým prípravám potrebným pre strojovú technológiu sa finančný výpočet úspor prenáša na ručné omietky.

  2. Výber dodávateľov

  Na výrobu omietky si vyberte skúseného a osvedčeného dodávateľa. Nájdete ho pomocou rodiny a priateľov alebo na základe dobrých referencií. Spoľahlivých dodávateľov tiež nájdete na webovom portáli DaiBau, kde tiež nájdete recenzie a názory mnohých používateľov, ktorí už s dodávateľom spolupracovali. Odporúčame vám kontaktovať vybraného dodávateľa a požiadať ho o ponuku dostatočne skoro, pretože dobrí dodávatelia sú zvyčajne dosť vyťažení. Platí to najmä vtedy, ak chcete omietnuť menšie plochy do 50 m2. Po dohodnutí termínu so zhotoviteľom je možné omietku dokončiť za pár dní. Bude užitočné dohodnúť sa s dodávateľom, ak si vopred odpoviete na nasledujúce otázky:

  Je budova nová alebo zrekonštruovaná?
  Typ povrchov, ktoré by ste chceli omietnuť (steny, steny, stropy, betóny, tehly ...?
  Množstvo potrebných parapetov?
  Typ požadovanej omietky (omietka, cement, vápno - cement, ...)?
  Aký je požadovaný konečný povrch (jemný, hladký, drsný ...)?
  Potrebujete tiež omietnuť inštalačné kanály? Odhadované množstvo?

  3. Druhy strojových omietok

  Pri strojovom nanášaní omietky sa dosahuje rovnomernejšie nanášanie ako pri ručnom nanášaní. Neustálym miešaním materiálu sa tiež stáva homogénnejším. Vyhýbame sa otvorom a viditeľným stopám po zaplátaní a dosiahneme tým krajší výsledný vzhľad. Vzhľad, tepelná a zvuková izolácia omietky však závisia aj od maltovej zmesi, ktorú si zvolíme. Nasleduje niekoľko najčastejšie používaných zmesí omietok.

  3.1 Vápenno-cementová strojná omietka

  Drsnejší vzhľad omietky, ktorý pripomína ručne vyrobenú omietku, sa dosahuje vápenno-cementovou strojovou omietkou. Tento typ omietky je vhodný aj do vlhkejších miestností a na fasády, pretože je tvrdší a odolnejší voči nárazom. Dobre odoláva rôznym zaťaženiam.

  3.2 Vápenná strojná omietka

  Hladšia a jemnejšia, ale na druhej strane aj jemnejšia je strojová omietka zo zmesi sadry a vápna. Je vhodná na omietanie vnútorných stien iba v miestnostiach, kde nie je vlhkosť. Tento typ omietky sa neodporúča nanášať do kúpeľne, suterénu a iných vlhkých miestností.

  3.3 Tepelnoizolačná strojová omietka

  Zmes omietky so zmiešanými izolačnými látkami, ako sú keramzit, má tepelnoizolačný účinok. Tento typ omietky je možné nanášať aj mechanicky.

  3.4 Plastová omietka

  Takzvaná plastová omietka sa namiesto cementu vyrába akrylovými a podobnými spojivami. Vďaka nim je ľahké dosiahnuť krásny a hladký vzhľad. Má však aj horšiu stránku, pretože je zle priepustná pre vzduch v dôsledku umelých vlákien a stena pod ňou nedýcha.

  3.5 Hlinená omietka

  Špeciálnym typom omietky je hlinená omietka. Hlina je samozrejme úplne prírodný materiál, vďaka ktorému je klíma v miestnostiach s takouto omietkou zdravá. Toto je najprirodzenejšia a najekologickejšia verzia omietky, ktorú je možné nanášať aj mechanicky.

  4. Proces výroby strojných omietok

  4.1 Omietacie stroje

  Inštaláciu stenovej a stropnej omietky je možné uľahčiť zapožičaním alebo prenajatím omietacieho stroja v niektorých obchodoch so stavebným materiálom. Existuje niekoľko druhov omietacích strojov. Niektoré sú univerzálne a je možné ich použiť na akýkoľvek typ omietky, zatiaľ čo iné sa špecializujú iba na určité druhy omietok. Stroj je ručne plnený hotovou suchou zmesou, ktorú kúpime v obchode. V prístroji sa iba toto zmieša s príslušným množstvom vody, kým nevznikne rovnomerná, homogénna, vlhká malta. Omietky na strojové a ručné nanášanie majú veľmi podobné zloženie. Rozdiel je v tom, že strojná aplikačná zmes má menší granulát piesku a málo prísad potrebných pre strojovú aplikáciu.

  4.2 Správne pripravený podklad

  V prípade rôznych puklín a ďalších nepravidelností na stene, je nutné ich najskôr odstrániť resp. vyhladiť. Najskôr odstráňte všetky porušené časti tehál. Uvoľnené alebo slabo lepené tehly sa musia spevniť. Na vystuženie sa môže použiť ochranná sieťovina, najmä v prípade steny z niekoľkých rôznych materiálov. Všetky povrchy musia byť pred omietnutím pevné a suché. Na rozdiel od ručného omietania nie sú povrchy predbežne natreté základným náterom.

  4.3 Aplikácia omietky

  Podklad sa aplikuje vždy dvakrát. Prvá vrstva sa nastrieka pištoľou vodorovne do hrúbky 25 mm. Druhá vrstva rovnako hrubého pásu sa nanáša zvisle na prvú. Je dôležité, aby prvá vrstva pred aplikáciou druhej úplne vyschla. Pri nanášaní druhej vrstvy dbajte na to, aby bola štruktúra čo najrovnomernejšia. Po vytvrdnutí omietky je možné ju ošetrovať rovnako ako ručnú omietku.

  DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM  VÁPENNO CEMENTOVÉ OMIETKY

  Dobrý deň prajem

  potreboval by som omietnut prístavbu 170m2 vápennocementovou omietkou. s nástupom ihneď. na cene sa dohodneme.miesto realizácie chorvátsky grob

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1800 € do 3000 €


  ........

  STROJOVA OMIETKA

  dobrý deň prajem

  potrebujeme niekoho na zhotovenie strojovéj omietky do trojgaraže jedna miestnost bez priecok. v prílohe sú fotky

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 540 € do 900 €


  ........

  OMIETKY DO BYTU

  Dobrý deň prajem,

  potrebujem nove omietky na steny - rekonstrukcia povodneho stavu bytu. Byt ma cca 70m2.


  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky, alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.
  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

  900 € do 1500 €


  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  CENA, STROJOVE VNUTORNE OMIETKY, CCA 180 M2
  Strojové omietky, Nová Ves nad Váhom

  1800 € do 3000 €

  CENA, OMIETKU NA STENY , 100 M2
  Strojové omietky, Trenčín

  900 € do 1500 €

  CENA, OMIETKA DO 5TICH IZIEB, CCA 125 M2
  Strojové omietky, Banská Bystrica

  900 € do 1500 €

  CENA, CEMENTOVE OMIETKY , 250 M2
  Strojové omietky, Rakovice

  2700 € do 4500 €

  CENA, NOVÚ NAPR. SANANČNU OMIETKU. , 100 M2
  Strojové omietky, Humenné

  900 € do 1500 €

  CENA, VAPNOCEMENTOVE OMIETKY, 500 M2
  Strojové omietky, Trsťany

  4500 € do 7500 €

  CENA, SADROVÉ STROJOVÉ OMIETKY , 275 M2
  Strojové omietky, Hôrky

  2700 € do 4500 €

  CENA, OBNOVA A REKONŠTRUKCIA DOMU, 30 M2
  Strojové omietky, Borinka

  18000 € do 30000 €

  CENA, STROJOVÉ OMIETKY, 600 M2 - ODHAD
  Strojové omietky, Lednica

  5850 € do 9750 €

  CENA, VNUTORNA OMIETKA DOMU , CCA. 300 M2 BAUMIT KLIMAWHITE
  Strojové omietky, Bojnice

  3150 € do 5250 €

  CENA, STROJOVE VPC OMIETKY 320M2, NOVOSTAVBA, 320 M2, NOVOSTAVBA
  Strojové omietky, Bratislava

  3150 € do 5250 €

  CENA, INTERIÉROVÉ STROJOVÉ OMIETKY, CCA 250M2 - 300M2
  Strojové omietky, Nová Dedinka

  3150 € do 5250 €

  CENA, STROJOVÚ VAPENNOCEMENTOVU OMIETKU, CCA 250 M2
  Strojové omietky, Sobrance

  2250 € do 3750 €

  CENA, VÁPENO-CEMENTOVÉ OMIETKY DO DOMU, 200 M2
  Strojové omietky, Podhorie

  2250 € do 3750 €

  CENA, OMIETKY V NOVOSTAVBE RD, 550 M2
  Strojové omietky, Martin

  5400 € do 9000 €

  CENA, STROJOVE OMIETKY, PO POPISE
  Strojové omietky, Úľany nad Žitavou

  2700 € do 4500 €

  CENA, SADROVÉ OMIETKY NA RODINNÝ DOM, 400 M2
  Strojové omietky, Nemšová

  3600 € do 6000 €

  CENA, STROJOVÉ VÁPENNO-CEMENTOVÉ OMIETKY, CCA 550 M2
  Strojové omietky, Beluša

  4950 € do 8250 €

  CENA, STROJOVÉ OMIETKY V NOVOSTAVBE Z YTONGU, CCA 420 M2
  Strojové omietky, Komjatice

  2700 € do 4500 €

  CENA, STROJOVE OMIETKY , NOVOSTAVBA, TEHLA, 2 PODLAŽIA , CCA 400 M2 Z TOHO 65 M2 STROP
  Strojové omietky, Ivanka pri Dunaji

  4500 € do 7500 €

  CENA, NAHODIŤ OMIETKU NA STARÉ STENY., 150 M2
  Strojové omietky, Spišská Nová Ves

  900 € do 1500 €

  CENA, STROJOVÉ OMIETKY + POTERY, 600M2 OMIETKY, 160M2 POTER
  Strojové omietky, Švošov

  4500 € do 7500 €

  CENA, STROJOVE OMIETKY A POTERY V NOVOSTAVBE RD, PO POPISE
  Strojové omietky, Prešov

  6300 € do 10500 €

  CENA, SADROVÁ OMIETKA, 135 M2
  Strojové omietky, Slovenské Pravno

  1350 € do 2250 €

  CENA, VNUTORNE OMIETKY NOVOSTAVBA BUNGALOV, 270 M2
  Strojové omietky, Veľké Zálužie

  2700 € do 4500 €

  CENA, SADROVÉ OMIETKY V DOME, 150 M2
  Strojové omietky, Košice

  1350 € do 2250 €

  CENA, VNÚTORNE OMIETKY A FASÁDA, 300 M2
  Strojové omietky, Moravské Lieskové

  13500 € do 22500 €

  CENA, VONKAJŠIE VÁPENNO-CEMENTOVÉ OMIETKY NA TEHLOVÝ DOM, 150 M2
  Strojové omietky, Davidov

  1800 € do 3000 €

  CENA, VAPENO-CEMENTOVE OMIETKY , 500-600 M2
  Strojové omietky, Martin

  4500 € do 7500 €

  CENA, STROJOVÉ OMIETKY - EXTERIÉR OMIETKY, 130 M2
  Strojové omietky, Papradno

  1350 € do 2250 €

  CENA, STROJOVÉ OMIETKY, 108 M2
  Strojové omietky, Lednica

  900 € do 1500 €

  CENA, OMIETNUŤ PODKROVIE S SCHODISKOM , 89 M2
  Strojové omietky, Nová Bošáca

  900 € do 1500 €

  CENA, STROJOVÉ OMIETKY NA RD, 700 M2
  Strojové omietky, Bratislava

  6300 € do 10500 €

  CENA, EXTERNÉ STROJOVÉ OMIETKY, RODINNÝ DOM, 170 M2
  Strojové omietky, Banská Bystrica

  1800 € do 3000 €

  CENA, STROJOVU VAPENNO CEMENTOVU OMIETKU, 250 M2
  Strojové omietky, Podolínec

  2250 € do 3750 €

  CENA, STROJOVÉ OMIETKY INTERIÉR RD, 420 M2
  Strojové omietky, Rosina

  4500 € do 7500 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  STROJOVÉ OMIETKY CENNÍK

  SPOLUPRACUJEME S VIAC AKO 177 SPOLOČNOSŤAMI PRE STROJOVÉ OMIETKY


  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  HĽADÁME V LOKALITE
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU

  HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI STROJOVÉ OMIETKY?

 • Strojové omietky Bánovce nad Bebravou
 • Strojové omietky Banská Bystrica
 • Strojové omietky Bardejov
 • Strojové omietky Bratislava
 • Strojové omietky Brezno
 • Strojové omietky Bytča
 • Strojové omietky Čadca
 • Strojové omietky Detva
 • Strojové omietky Dolný Kubín
 • Strojové omietky Dunajská Streda
 • Strojové omietky Galanta
 • Strojové omietky Gelnica
 • Strojové omietky Hlohovec
 • Strojové omietky Humenné
 • Strojové omietky Ilava
 • Strojové omietky Kežmarok
 • Strojové omietky Komárno
 • Strojové omietky Košice
 • Strojové omietky Krupina
 • Strojové omietky Kysucké Nové Mesto
 • Strojové omietky Levice
 • Strojové omietky Levoča
 • Strojové omietky Liptovský Mikuláš
 • Strojové omietky Lučenec
 • Strojové omietky Malacky
 • Strojové omietky Martin
 • Strojové omietky Medzilaborce
 • Strojové omietky Michalovce
 • Strojové omietky Myjava
 • Strojové omietky Námestovo
 • Strojové omietky Nitra
 • Strojové omietky Nové Mesto nad Váhom
 • Strojové omietky Nové Zámky
 • Strojové omietky Partizánske
 • Strojové omietky Pezinok
 • Strojové omietky Piešťany
 • Strojové omietky Poltár
 • Strojové omietky Poprad
 • Strojové omietky Považská Bystrica
 • Strojové omietky Prešov
 • Strojové omietky Prievidza
 • Strojové omietky Púchov
 • Strojové omietky Revúca
 • Strojové omietky Rimavská Sobota
 • Strojové omietky Rožňava
 • Strojové omietky Ružomberok
 • Strojové omietky Sabinov
 • Strojové omietky Šaľa
 • Strojové omietky Senec
 • Strojové omietky Senica
 • Strojové omietky Skalica
 • Strojové omietky Snina
 • Strojové omietky Sobrance
 • Strojové omietky Spišská Nová Ves
 • Strojové omietky Stará Ľubovňa
 • Strojové omietky Stropkov
 • Strojové omietky Svidník
 • Strojové omietky Topoľčany
 • Strojové omietky Trebišov
 • Strojové omietky Trenčín
 • Strojové omietky Trnava
 • Strojové omietky Turčianske Teplice
 • Strojové omietky Tvrdošín
 • Strojové omietky Veľký Krtíš
 • Strojové omietky Vranov nad Topľou
 • Strojové omietky Žarnovica
 • Strojové omietky Žiar nad Hronom
 • Strojové omietky Žilina
 • Strojové omietky Zlaté Moravce
 • Strojové omietky Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  KONTAKTY

  Dopyty: 00421 233 329 745
  Firmy: 00421 233 329 745

  REGIONÁLNE STRÁNKY

  www.daibau.com
  www.daibau.at
  www.mojmojster.net
  www.emajstor.hr
  www.daibau.rs
  www.daibau.sk
  www.daibau.ro
  © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené