Laminátová podlaha, Plávajúca podlaha Cena

Koľko stojí laminátová podlaha? Kladenie laminátu je cenovo dostupné. Laminát alebo plávajúca podlaha sa odporúča najmä do priestorov, ktoré nie sú príliš zaťažované, preto sa používa ako dočasná a lacná podlahová krytina. Cena laminátovej podlahy závisí od kvality laminátu, textúry, prípravy podkladu a samozrejme od zhotoviteľa. Na pokládku laminátovej podlahy potrebujete pevný, rovný a suchý povrch. Cena za dodávku a pokládku laminátu s klik systémom, spolu s materiálom, sa pohybuje v rozmedzí 15 až 20 EUR/m2.

Komu zveriť vyhotovenie laminátovej podlahy? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným pokladačom laminátu vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA LAMINÁTOVÉ PODLAHY
15.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
20.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Laminátová podlaha, Plávajúca podlaha Cena

OSTATNÉ CENY ZA LAMINÁTOVÁ PODLAHA

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Pokládka laminátovej podlahy

Cena za položenie laminátovej podlahy s priemernými nákladmi na odstránenie.€/m2

m2
dopyt

Pokládka laminátovej podlahy, plávajúcej

Cena za pokádku plávajúcej laminátovej podlahy s prípravou podkladu, pokládkou plste a pokládkou laminátu.€/m2

m2
dopyt

Demontáž laminátovej podlahy

Demontáž existujúcej laminátovej podlahy a odvoz na skládku.€/m2

m2
dopyt

Odstránenie starých perkiet

Odstránenie starých perkiet a odvoz na skládku.€/m2

m2
dopyt

Odstránenie starých dlaždíc

Odstránenie starých keramických dlaždíc a odvoz materiálu na skládku.€/m2

m2
dopyt

Suchá a rovná

Bez nanesenia parozábrany.€/m2

m2
dopyt

Do 3 mm nerovnosti

Aplikácia nivelačnej hmoty do 3 mm. Presná cena sa stanoví po skutočnej spotrebe materiálu na kg.€/m2

m2
dopyt

Mokrý, poter

Príprava podkladu na poter s potrebným obrúsením a vyčistením, nanesenie epoxidovej parozábrany.€/m2

m2
dopyt

OSB dosky

Dodávka, pokládka a rezanie OSB 15 mm dosiek.€/m2

m2
dopyt

Pe fólija

Pe fólija pod podlahu 0,20mm.€/m2

m2
dopyt

Podložka pod podlahu z peny

Styrodur v kotúčoch hrúbky 1,6mm.€/m2

m2
dopyt

Pokládka laminátovej podlahy

Pokládka laminátovej podlahy na klik systém. Vysatie, pokládka podložky, pokládka laminátovej podlahy. Cena závisí od metrov štvorcových a univerzálnosti, členitosti priestorov.€/m2

m2
dopyt

Nízke lišty z masívu

Dodávka a montáž nízkych líšt z masívu do 30 mm, vyrobených z jasanu, dubu alebo buku na rovné steny, steny bez nerovností.€/m2

m2
dopyt

Vysoké lišty z masívu

Dodávka a montáž vysokých líšt z masívu do 52 mm, vyrobených z jasanu, dubu alebo buku na ploché steny, steny bez nerovností.€/m2

m2
dopyt

Plastové lišty

Dodávka a montáž plastových líšt, steny bez nerovností.€/m2

m2
dopyt

Lacný laminát na jednoduhý klik systém

Laminát, rozmery 1,376 x 193 x 11 mm. spôsob spojenia : UniFit. Trieda opotrebenia: 32 / AC4. Antistatický náter, póry, drevený profil. Vhodný na podlahové vykurovanie.€/m2

m2
dopyt

Stredne nákladný laminát na klik systém

Laminát, 8-12 mm, trieda 32. Vhodné pre podlahové vykurovanie.€/m2

m2
dopyt

Kvalitný laminát na klik systém

Laminát, 8-12 mm, trieda 32. Vhodné pre podlahové vykurovanie.€/m2

m2
dopyt

Od 3 do 10 mm nerovnosti.

Aplikácia nivelačnej hmoty do 10 mm a brúsenie.€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Pokládka plávajúcej podlahy - všetko, čo potrebujete vedieť

Pokládka plávajúcej podlahy - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Laminátová podlaha

Ak plánujete oživenie podlahy vo svojom dome, laminátové podlahy resp. plávajúce podlahy môžu byť skvelou voľbou. Tieto odolné podlahy sú k dispozícii v širokej škále farieb, štýlov a v rôznych stupňoch kvality. Predtým, než začnete s prestavbou domu, je dôležité vedieť niekoľko faktov o laminátových podlahách, aby ste sa mohli správne rozhodnúť, či sú pre vás to pravé.

Laminátová podlaha je k dispozícii vo forme dosiek alebo dlaždíc a je jednoducho položiteľná kvôli hranám, ktoré do seba zapadnú jedným kliknutím.
Laminátová podlaha je k dispozícii vo forme dosiek alebo dlaždíc a je jednoducho položiteľná kvôli hranám, ktoré do seba zapadnú jedným kliknutím

1.1 Čo je to laminát?

Laminátová podlaha je kompozitná podlaha, čo znamená, že je vyrobená z niekoľkých materiálov v jednom. Sú vyrobené z drevotrieskovej dosky z drevotriesky, ktorá je potiahnutá „grafickou vrstvou“ a ochranným náterom. Tento typ podlahy je možné aplikovať v ktorejkoľvek miestnosti vášho domu, čo uľahčuje vytvorenie jednotného a plynulého vzhľadu. Laminát bol vynájdený už v roku 1977, ale stále je populárnym produktom, ktorý sa dodnes často objavuje v mnohých domácnostiach.

1.2 Výhody a nevýhody laminátových podláh

Ako pri každom materiáli, aj pri lamináte existujú určité výhody a nevýhody. Pozrime sa na ne bližšie, aby sme získali jasnejšiu predstavu o tom, či je laminát pre vás ten pravý.

Výhody

Laminátová podlaha je dostupná vo forme dosiek alebo dlaždíc, čo uľahčuje vytváranie požadovaného vzhľadu podlahy. Laminát sa ľahko kladie so sklopenými hranami na klik. Tenká vrstva penovej a gumenej podložky robí laminát tichým a pohodlným. Pravé drevo sa na výrobu laminátových podláh nepoužíva, čo znamená, že sú chytrou voľbou, ak máte obavy z nadmerného odlesňovania a udržateľnosti. POZ (prchavé organické zlúčeniny) sa z laminátu neuvoľňujú, pretože nie je potrebné používať lepidlo. Laminát je mimoriadne odolný, takže je skvelou voľbou pre všetky domácnosti, aj s malými deťmi. Tiež je veľmi jednoduché udržiavať čistotu podlahy pravidelným zametaním a občasným vytieraním.

Slabé stránky

Aj keď sú laminátové podlahy cenovo dostupné, zvyčajne to nie je najlepšia voľba pre kupcov nového bývania, ktorí uprednostňujú masívne drevo alebo dlaždice. Laminát je citlivý na vlhkosť, preto nie je vhodný na kladenie do suterénov alebo do priestorov s vysokou vlhkosťou. Ak chcete v kúpeľni položiť laminátovú podlahu, musíte sa ubezpečiť, že sú všetky okraje lamiel alebo panelov prilepené a obvod musí byť počas pokládky utesnený tmelom. Ak sa zaujímate aj o životné prostredie, tak plávajúca podlaha nie je pre vás vhodná, pretože slabá stránka tejto podlahovej krytiny je, že ochranná vrstva na lamináte nie je biologicky odbúrateľná.

2. Vyberte si kvalitného dodávateľa plávajúcej podlahy

Aby ste boli spokojní s konečným výsledkom, je dôležité zvoliť si tú najlepšiu laminátovú podlahu pre váš domov. Či už je to farba, hrúbka alebo štýl, mnoho značiek ponúka vysoko kvalitné a odolné podlahové lamináty, ktoré vydržia roky. Tu je niekoľko kľúčových funkcií, ktoré by ste mali hľadať pri výbere najlepšej laminátovej podlahy pre váš dom:

2.1 Pokladanie:

Hľadajte laminátové podlahy, ktoré majú zaklapávací montážny systém, ktorý zabraňuje prenikaniu vlhkosti do dosky. Aplikácia tohto typu podláh je jednoduchá a bezchybná.

2.2 Horná ochranná vrstva:

Najlepšie laminátové podlahy obsahujú veľmi odolný a vodeodolný tmel, ktorý sa nanáša na vrchnú vrstvu pre ďalšiu ochranu.

2.3 Trvanlivosť:

Väčšina laminátových podláh je odolná, ale snažte sa o podlahy s hodnotením AC4, čo znamená, že vaša podlaha vydrží veľkú premávku bez toho, aby bola poškriabaná alebo inak poškodená.

2.4 Vodotesnosť:

Kvalitná laminátová podlaha je odolná voči poliatiu a škvrnám. Sú vhodné aj do miestností, ako je kúpeľňa alebo kuchyňa, bez obáv z poškodenia vodou.

2.5 Dizajn:

Značky kvalitných laminátových podláh ponúkajú rôzne štýly, farby a vzory. Uistite sa, že ste si vybrali laminát v tieni alebo dizajne, ktorý sa vám páči.

2.6 Mat alebo lesk:

Či už máte radi vzhľad s vysokým leskom alebo tlmené matné povrchy, vyberte si kvalitný laminát s pre vás vyhovujúcou intenzitou lesku.

2.7 Záruka:

Každý výrobca laminátu ponúka svoje vlastné záručné podmienky. Vyberte si značku, ktorá vám ponúka minimálne 10-ročnú záruku alebo dokonca doživotnú záruku pre maximálnu ochranu.

3. Typy a štýly laminátov

Laminátové podlahy nájdete v rôznych tvaroch, veľkostiach a štýloch. Či už aktualizujete kuchyňu alebo celý domov, musíte hľadať niektoré kľúčové funkcie, aby ste si mohli zvoliť tu pravú laminátovú podlahu splňujúcu vaše potreby.

3.1 Laminátová podlaha z dreva a plastová laminátová podlaha

Laminátovú podlahu z dreva je možné niekoľkokrát obnoviť obrúsením vrchnej vrstvy a nanesením nového náteru. Plastová plávajúca podlaha sa nedá nijako opracovať, ale zvyčajne je oveľa lacnejšia ako drevo. S oboma dosiahnete vzhľad skutočného dreva, ale s plastovou verziou nie je potrebná náročná údržba. Na rozdiel od podláh z masívneho dreva nemusíte na laminátové podlahy nanášať ochranné nátery. Existujú v rôznych hrúbkach od 6 do 12 mm. Čím je plát alebo lamela hrubšia, tým bude odolnejšia proti nárazu a kročajovému hluku. Hrubší laminát lepšie absorbuje hluk, takže je ideálny na použitie pre podlahy najmä v domoch kde sa zvuky ľahšie prenášajú. Laminátové podlahy sú k dispozícii vo forme predĺžených lamiel (napríklad plávajúcej podlahy), ktoré vytvárajú vzhľad skutočného dreva, a sú tu aj laminátové podlahové dlaždice. Sú ideálne aj, ak sa vám páči estetika kamenných alebo keramických dlaždíc vo vašej domácnosti. V závislosti od požadovaného vzhľadu si môžete tiež vybrať medzi matným alebo lesklým povrchom.

3.2 Laminátové podlahy do kuchyne

Ak pokladáte do kuchyne laminátové podlahy, vyberte si farbu, ktorá bude pekne ladiť s vašimi skrinkami a doskami. Uistite sa, že je najskôr použitý podklad, aby bola vaša podlaha chránená pred vlhkosťou a poškodením. Ak chcete, aby bola vaša laminátová podlaha čistá, ihneď ju utrite alebo vysušte ak ju zmočíte. Pravidelné odstraňovanie prachu, zametanie alebo vysávanie podlahy zabráni tomu, aby nečistoty a potraviny poškriabali ochrannú vrstvu a znížia hromadenie nečistôt a špiny.

3.3 Sivá laminátová podlaha

Pokiaľ ide o trendy farby, v posledných rokoch je populárnou možnosťou šedá. Sivú laminátovú podlahu nájdete v rôznych odtieňoch, od svetlých až po tmavé, rustikálne a moderné. sivá laminátová podlaha dodá vášmu domovu moderný vzhľad a skvele poslúži pri skrývaní nedokonalostí. Vyberte si sivú farbu, ktorá bude dobre ladiť s farbami stien, nábytkom a inými prvkami. Väčšina sivých laminátových podláh je navrhnutá tak, aby vyzerala ako drevo natreté sivým lakom. Takto vytvoríte rustikálny, hrejivý vzhľad a dojem v každej miestnosti vášho domu.

3.4 Laminátová podlaha v kúpeľni

Pokiaľ ide o výber laminátových podláh pre vašu kúpeľňu, vyberte si tie, ktoré sú vodotesné. Vyberte si podlahu s kvalitnou ochrannou vrstvou, ktorá nedovolí vode preniknúť pod podlahu. Niektoré značky ponúkajú na svoju podlahu pôsobivé záruky, takže si vyberte výrobcu, ktorý vám pomôže chrániť vašu investíciu poskytnutím 10-ročnej alebo viac-ročnej záruky. Pretože laminátová podlaha má hladký povrch, pridajte na zem kúpeľňové koberce, aby ste predišli neočakávaným pošmyknutiam a pádom.

3.5 Laminátová podlaha na steny

Možno vás prekvapí zistenie, že na steny môžete použiť aj laminátovú podlahu. Vyberte si laminátové dosky s autentickým vzorom alebo potlačou dreva či kameňa. Laminátové dosky môžete upevniť na steny pomocou lepidla a pištole na klince. Pred pripevnením k stenám zmerajte a narežte laminátové dosky na správnu dĺžku. Nezabudnite medzi kúskami nechať malú škáru, aby sa materiál mohol rozťahovať a sťahovať, aby sa neohýbal.

3.6 Vodotesná laminátová podlaha

Ak sa do kúpeľne alebo kuchyne rozhodneme pre laminát, nezabudnite zvoliť vodeodolný laminát. Niektoré značky používajú výraz vodotesný, ale v skutočnosti je ich laminát iba nepremokavý. Najlepší vodeodolný laminát ochráni vašu podlahu pred vlhkosťou a zabráni prenikaniu vody pod plochu podlahových dosiek. Uistite sa, že je váša nová laminátová podlaha úplne vodotesná a nielen nepremokavá, inak riskujete trvalé poškodenie vlhkosťou, ak ihneď neutriete rozliatu tekutinu. Ak si želáte vylepšiť hydroizolačné vlastnosti laminátu môžete po obvode a na podklad pridať silikónový tmel. Tento jednoduchý krok vytvorí nepriepustné tesnenie a je odporúčaný pre kúpeľne, kuchyne a práčovne.

4. Laminátová podaha - proces kladenia

Ak chcete laminátovú podlahu položiť sami, alebo máte otázky týkajúce sa opráv a údržby, tu je niekoľko rýchlych a ľahkých pokynov, ktoré vám pomôžu pri postupe.

4.1 Pokládka laminátu

Vypočítajte si metere štvorcové podlahy a pridajte ďalších 10 - 15% na odpad. Začnite na druhom konci miestnosti a zmerajte dosky tak, aby boli rovnobežne so stenou. Pomocou kotúčovej píly zrežte laminátové dosky na správnu veľkosť. Pri kladení každej jednotlivého riadku používajte drevené rozpery, aby sa materiál mohol roztiahnuť. Pripevnite každú dosku tak, že ju položíte na príslušný kúsok pod uhlom, až kým nezapadne na miesto. Tento postup opakujte v každom riadku. Každú dosku môžete na mieste jemne pritĺcť kúskom dreva a gumovou paličkou. Medzitým skontrolujte, či nevznikli medzery, a každý kus znova pripevnite, aby zapadol rovnomerne a bezchybne. Na ochranu podkladu naneste tmel po okrajoch miestnosti (odporúčame číry silikón).

4.1.1 Ako rezať laminátové podlahy

Každý kúsok laminátu rozrežte kotúčovou pílou, ručnou alebo stolnou pílou. Pre hladký rez sa odporúča diamantový kotúč. Každý kúsok laminátu režte konečnou stranou nahor. Pri rezaní každého kúska choďte pomaly, aby ste zabezpečili vyrovnaný rez, ktorý smeruje na koniec.

4.1.2 Ako položiť laminátové podlahy

Odstráňte všetky staré podlahy a podlahu pozametajte a vysajte. Ak vaša laminátová podlaha neobsahuje pripevnený podklad, začnite ho pokladať tak, aby pokrýval celú podlahu. Pred položením laminátovej podlahy odstráňte staré podlahové krytiny a lišty. Ličty po uložení podlahy môžete uložiť späť. Pred rezaním laminátových dosiek alebo plátov ich usporiadajte na podlahe, aby ste určili najlepšie rozloženie. Orežte jazýčky (perá) z dosiek, ktoré umiestnite priamo k stene. Začnite položením prvého radu na najdlhšiu stenu, začnite vpravo a pokračujte doľava. Každý kus roztiahnite pomocou rozperiek o niekoľko milimetrov od seba. Postup opakujte v každom rade, až kým nedosiahnete protiľahlú stenu v miestnosti.

4.2 Ako opraviť škrabance na laminátových podlahách

Nájdite súpravu na opravu laminátu, ktorá zodpovedá farbe vašej podlahy. Môže obsahovať farebný tmel alebo vosk na opravu drobných škrabancov. Na škrabance jemne naneste tmel alebo vosk, aby sa vyplnili medzery. Tmel je ideálny pre širšie škrabance, ktoré vosk nemusí dostatočne pokryť. Pomocou tmelového noža pretiahnite tmel cez škrabance a držte ho v 45-stupňovom uhle a zároveň ho tlačte proti poškriabanému povrchu . Predtým, ako začnete chodiť po tejto časti podlahy, nechajte tmel vytvrdnúť. Možno nie je potrebné vymeniť jednotlivé laminátové dosky alebo dlaždice kvôli extrémne hlboké škrabance, ak sa nedajú opraviť tradičnými metódami.

4.3 Ako odstrániť farbu z laminátových podláh

Najskôr podlahu dôkladne vyčistite a povysávajte, potom postihnuté miesto utrite utierkou proti prachu alebo handričkou z mikrovlákna. Na zaschnutú farbu NANÁŠAJTE bavlnenou handričkou odstraňovač farieb alebo odmasťovač podláh. Čistič aplikujte niekoľko minút vtieraním do farby. Miesto utrite suchou handričkou a v prípade potreby znovu použite odstraňovač farby, aby ste odstránili zvyšky farby. Postupujte podľa rovnakých pokynov ako vyššie, ale namiesto odstraňovačov farieb alebo odmasťovačov podláh používajte čistiaci prostriedok na okná na báze amoniaku. Na odstránenie zvyškov farby môžete použiť aj acetónový odlakovač. Laminátovú podlahu vždy opláchnite teplou vodou a po odstránení škvŕn ju dôkladne osušte.

4.4 Ako položiť laminátovú podlahu na betón (poter)

Odstráňte obloženie a okrajové lišty a potom poter vyrovnajte s vyrovnávacou hmotou, aby bol povrch rovný a hladký. Položte parozábranu podľa pokynov výrobcu. Pri pokládke laminátových podláh postupujte rovnako ako pri iných podlahách. Ak pokladáte laminátovú podlahu na čerstvý poter, nechajte ho pred položením laminátovej podlahy dobre vysušiť (najmenej 30 dní).

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMPOLOŽIŤ PLÁVAJÚCU PODLAHU LAMINÁTOVÚ

Dobrý deň.

potrebujem majstra položiť laminátovú podlahu, 40 m2. Klikovy systém.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 450 1 do 750 €


........

POKLÁDKA NOVÝCH LAMINÁTOVÝCH PODLÁH

Dobrý deň.

potrebujem mastra pre pokládku nových laminátových podláh a pravdepodobne vyrovnat podklad.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 720 1 do 1200 €


........

UKLADANIE LAMINATOVEJ PODLAHY

Dobrý deň.

potrebujem majstra pre ukladanie laminatovych podlah do dvoch izieb, vsetko je uz pripravene.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 270 1 do 450 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, OMIETKY V 4 IZBÁCH, POLOŽENIE PLÁVAJÚCEJ PODLAHY, STENY AJ STROP, CCA 100 M2
Laminátová podlaha, Skalité

3150 € do 5250 €

CENA, POLOZIT LAMINATOVU PODLAHU A DLAZBU -NOVOSTAVBA, 85 M2
Laminátová podlaha, Boldog

900 € do 1500 €

CENA, ULOŽENIE LAMINÁTOVEJ PODLHAY A OSADENIE ZÁRUBNÍ, CCA 40M2
Laminátová podlaha, Trenčín

900 € do 1500 €

CENA, OPRAVA ALEBO VÝMENA PLAVAJÚCEJ PODLAHY V DVOCH MIESTNOSTIACH , 2 MIESTNOSTI 4X4, 5X3 M
Laminátová podlaha, Bratislava

900 € do 1500 €

CENA, POKLADKU DLAŽKOVICE ASI 30 M2 A DREVENÝ OBKLAD , 30M2
Laminátová podlaha, Bratislava

1125 € do 1875 €

CENA, LAMINÁTOVÁ PODLAHA, ULOŽIT S PODOŽKOU, OLIŠTOVAT, 35 M2
Laminátová podlaha, Velušovce

1080 € do 1800 €

CENA, POKLÁDKA PLÁVAJUCEJ PODLAHY, 56 M2
Laminátová podlaha, Žemliare

900 € do 1500 €

CENA, LAMINÁTOVÁ PODLAHA, 2 X 16M2
Laminátová podlaha, Košice

540 € do 900 €

CENA, POKLÁDKA LAMINÁTU, 43 M2
Laminátová podlaha, Bratislava

900 € do 1500 €

CENA, VYMENIŤ LAMINÁTOVÚ PODLAHU V CHODBE, 8-10 M2
Laminátová podlaha, Dubnica nad Váhom

180 € do 300 €

CENA, OPRAVA RESP. VYMENA JEDNEHO KUSA PLAVAJUCEJ PODLAHY, 1KUS
Laminátová podlaha, Ladce

270 € do 450 €

CENA, POKLADKA LAMINATOVEJ PODLAHY + PODKLAD, 45M2
Laminátová podlaha, Medzilaborce

540 € do 900 €

CENA, LAMINÁTOVÚ PODLAHA, SOKLIK A MONTÁŽ , 35 M2
Laminátová podlaha, Snina

1170 € do 1950 €

CENA, VYROVNANIE PODLAHY, POKLADKA LAMINATOVEJ PODLAHY, CCA 23 M2
Laminátová podlaha, Moravské Lieskové

450 € do 750 €

CENA, LAMINÁTOVÁ PODLAHA, 15 M2
Laminátová podlaha, Torysa

630 € do 1050 €

CENA, LAMINÁTOVÁ PODLAHA, 50M2
Laminátová podlaha, Prešov

1080 € do 1800 €

CENA, POLOŽENIE KOMPOZITNÉ PLÁVAJÚCEJ PODLAHY, 10 M2
Laminátová podlaha, Žilina

450 € do 750 €

CENA, DOKONCIT POKLADKU LAMINÁTOVÉJ PODLAHY, 5 M2 PARKIET, OLISTOVANIE 70 M, PARAPETY 5X.
Laminátová podlaha, Levice

585 € do 975 €

CENA, LAMINÁTOVÁ PODLAHA + POKLÁDKA, CCA 20M2
Laminátová podlaha, Nová Dubnica

630 € do 1050 €

CENA, OPÄTOVNÁ POKLÁDKA LAMINATA V KUCHYNE, 10 M2
Laminátová podlaha, Gbelce

180 € do 300 €

CENA, POLOŽIŤ PODLAHU VZOR RYBIA KOSŤ ČIŽE SKLADAČKA A-B, 80M2- KÚPEĽŇA CCA 7M. KUCHYŇA BUDE TIEŽ LAMINÁT.
Laminátová podlaha, Nová Dubnica

1800 € do 3000 €

CENA, POLOZENIE PKAVAJUCEJ PODLAHY, 20 M2
Laminátová podlaha, Kolárovo

900 € do 1500 €

CENA, POKLÁDKA LAMINÁTOVÉJ PODLAHY 3I BYT V PANELAKU, 75M2
Laminátová podlaha, Trenčín

900 € do 1500 €

CENA, ULOŽIŤ PODLAHU 3 IZBOVÝ BYT , 41 M2
Laminátová podlaha, Libichava

900 € do 1500 €

CENA, POKLÁDKA LAMINÁTOVEJ PODLAHY , 90 M2
Laminátová podlaha, Veľká Lomnica

900 € do 1500 €

CENA, POKLÁDKA PAROTESNEJ FÓLIE, LAMINÁTOVEJ PODLAHY A LÍŠT, 48 M2
Laminátová podlaha, Košice

1350 € do 2250 €

CENA, LAMINÁTOVÁ PODLAHA, CCA 200M2
Laminátová podlaha, Nové Zámky

5400 € do 9000 €

CENA, POLOŽIŤ PLÁVAJÚCU PODLAHU, VYROVNAŤ POVRCH, 40 M2
Laminátová podlaha, Banská Bystrica

720 € do 1200 €

CENA, POKLADKA LAMINÁTOVÉJ PODLAHY AJ LIST, 55M2
Laminátová podlaha, Prešov

720 € do 1200 €

CENA, POKLÁDKA PLÁVAJÚCEJ LAMINÁTOVÉJ PODLAHY, 60 M2
Laminátová podlaha, Levice

720 € do 1200 €

CENA, ULOŽENIE KLIKOVEJ LAMINÁTOVÉJ PODLAHY , 130 M2
Laminátová podlaha, Pribylina

1350 € do 2250 €

CENA, POKLÁDKA PLÁVAJÚCEJ PODLAHY NA CHODBE , 20 M2
Laminátová podlaha, Podolie

540 € do 900 €

CENA, POLOŽIŤ LAMINATOVU PODLAHU SJ S LIŠTAMI ,OPRAVA STENY A STROPU,VYMALO, 15-20 M2
Laminátová podlaha, Klenovec

900 € do 1500 €

CENA, POKLÁDKA PLÁVAJÚCEJ LAMINÁTOVEJ PODLAHY., 50M2
Laminátová podlaha, Bratislava

450 € do 750 €

CENA, VYMENA PLAVAJUCEJ PODLAHY, 33 M2
Laminátová podlaha, Ratkovce

1080 € do 1800 €

CENA, DODAŤ A POLOŽIŤ LAMINATOVU PODLAHU, 16 M2
Laminátová podlaha, Brodské

720 € do 1200 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Laminátová podlaha cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

1095+ SPOLOČNOSŤAMI PRE LAMINÁTOVÁ PODLAHA
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti LAMINÁTOVÁ PODLAHA?

 • Laminátová podlaha Bratislava
 • Laminátová podlaha Banská Bystrica
 • Laminátová podlaha Košice
 • Laminátová podlaha Nitra
 • Laminátová podlaha Prešov
 • Laminátová podlaha Žilina
 • Laminátová podlaha Bardejov
 • Laminátová podlaha Humenné
 • Laminátová podlaha Komárno
 • Laminátová podlaha Levice
 • Laminátová podlaha Liptovský Mikuláš
 • Laminátová podlaha Lučenec
 • Laminátová podlaha Martin
 • Laminátová podlaha Michalovce
 • Laminátová podlaha Nové Zámky
 • Laminátová podlaha Piešťany
 • Laminátová podlaha Poprad
 • Laminátová podlaha Považská Bystrica
 • Laminátová podlaha Prievidza
 • Laminátová podlaha Ružomberok
 • Laminátová podlaha Spišská Nová Ves
 • Laminátová podlaha Topoľčany
 • Laminátová podlaha Trenčín
 • Laminátová podlaha Trnava
 • Laminátová podlaha Zvolen
 • Laminátová podlaha Bánovce nad Bebravou
 • Laminátová podlaha Brezno
 • Laminátová podlaha Bytča
 • Laminátová podlaha Čadca
 • Laminátová podlaha Detva
 • Laminátová podlaha Dolný Kubín
 • Laminátová podlaha Dunajská Streda
 • Laminátová podlaha Galanta
 • Laminátová podlaha Gelnica
 • Laminátová podlaha Hlohovec
 • Laminátová podlaha Ilava
 • Laminátová podlaha Kežmarok
 • Laminátová podlaha Krupina
 • Laminátová podlaha Kysucké Nové Mesto
 • Laminátová podlaha Levoča
 • Laminátová podlaha Malacky
 • Laminátová podlaha Medzilaborce
 • Laminátová podlaha Myjava
 • Laminátová podlaha Námestovo
 • Laminátová podlaha Nové Mesto nad Váhom
 • Laminátová podlaha Partizánske
 • Laminátová podlaha Pezinok
 • Laminátová podlaha Poltár
 • Laminátová podlaha Púchov
 • Laminátová podlaha Revúca
 • Laminátová podlaha Rimavská Sobota
 • Laminátová podlaha Rožňava
 • Laminátová podlaha Sabinov
 • Laminátová podlaha Šaľa
 • Laminátová podlaha Senec
 • Laminátová podlaha Senica
 • Laminátová podlaha Skalica
 • Laminátová podlaha Snina
 • Laminátová podlaha Sobrance
 • Laminátová podlaha Stará Ľubovňa
 • Laminátová podlaha Stropkov
 • Laminátová podlaha Svidník
 • Laminátová podlaha Trebišov
 • Laminátová podlaha Turčianske Teplice
 • Laminátová podlaha Tvrdošín
 • Laminátová podlaha Veľký Krtíš
 • Laminátová podlaha Vranov nad Topľou
 • Laminátová podlaha Žarnovica
 • Laminátová podlaha Žiar nad Hronom
 • Laminátová podlaha Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené