Laminátová podlaha, Plavajuca podlaha Cena

  Koľko stojí laminátová podlaha? Kladenie laminátu je cenovo dostupné. Laminát sa odporúča najmä do priestorov, ktoré nie sú príliš zaťažované, preto sa používa ako dočasná a lacná podlahová krytina. Cena laminátovej podlahy závisí od kvality laminátu, textúry, prípravy podkladu a samozrejme od zhotoviteľa. Na pokládku laminátovej podlahy potrebujete pevný, rovný a suchý povrch. Cena za dodávku a pokládku laminátu s klik systémom, spolu s materiálom, sa pohybuje okolo 15-20 EUR/m2. Aby ste sa dozvedeli presnú cenu, môžete poslať dopyt našim overeným pokladačom laminátových podláh a dostnete viac ponúk. Pripravili sme pre vás niekoľko rád o laminátových podlahách.

  POSLAŤ DOPYT REALIZÁTOROM >

  CENA ZA LAMINÁTOVÉ PODLAHY
  15.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  20.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Laminátová podlaha, Plavajuca podlaha Cena

  OSTATNÉ CENY ZA LAMINÁTOVÁ PODLAHA

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Pokládka laminátovej podlahy

  Cena za položenie laminátovej podlahy s priemernými nákladmi na odstránenie.  €/m2

  m2
  dopyt

  Pokládka laminátovej podlahy, plávajúcej

  Cena za pokádku plávajúcej laminátovej podlahy s prípravou podkladu, pokládkou plste a pokládkou laminátu.  €/m2

  m2
  dopyt

  Demontáž laminátovej podlahy

  Demontáž existujúcej laminátovej podlahy a odvoz na skládku.  €/m2

  m2
  dopyt

  Odstránenie starých perkiet

  Odstránenie starých perkiet a odvoz na skládku.  €/m2

  m2
  dopyt

  Odstránenie starých dlaždíc

  Odstránenie starých keramických dlaždíc a odvoz materiálu na skládku.  €/m2

  m2
  dopyt

  Suchá a rovná

  Bez nanesenia parozábrany.  €/m2

  m2
  dopyt

  Do 3 mm nerovnosti

  Aplikácia nivelačnej hmoty do 3 mm. Presná cena sa stanoví po skutočnej spotrebe materiálu na kg.  €/m2

  m2
  dopyt

  Mokrý, poter

  Príprava podkladu na poter s potrebným obrúsením a vyčistením, nanesenie epoxidovej parozábrany.  €/m2

  m2
  dopyt

  OSB dosky

  Dodávka, pokládka a rezanie OSB 15 mm dosiek.  €/m2

  m2
  dopyt

  Pe fólija

  Pe fólija pod podlahu 0,20mm.  €/m2

  m2
  dopyt

  Podložka pod podlahu z peny

  Styrodur v kotúčoch hrúbky 1,6mm.  €/m2

  m2
  dopyt

  Pokládka laminátovej podlahy

  Pokládka laminátovej podlahy na klik systém. Vysatie, pokládka podložky, pokládka laminátovej podlahy. Cena závisí od metrov štvorcových a univerzálnosti, členitosti priestorov.  €/m2

  m2
  dopyt

  Nízke lišty z masívu

  Dodávka a montáž nízkych líšt z masívu do 30 mm, vyrobených z jasanu, dubu alebo buku na rovné steny, steny bez nerovností.  €/m2

  m2
  dopyt

  Vysoké lišty z masívu

  Dodávka a montáž vysokých líšt z masívu do 52 mm, vyrobených z jasanu, dubu alebo buku na ploché steny, steny bez nerovností.  €/m2

  m2
  dopyt

  Plastové lišty

  Dodávka a montáž plastových líšt, steny bez nerovností.  €/m2

  m2
  dopyt

  Lacný laminát na jednoduhý klik systém

  Laminát, rozmery 1,376 x 193 x 11 mm. spôsob spojenia : UniFit. Trieda opotrebenia: 32 / AC4. Antistatický náter, póry, drevený profil. Vhodný na podlahové vykurovanie.  €/m2

  m2
  dopyt

  Stredne nákladný laminát na klik systém

  Laminát, 8-12 mm, trieda 32. Vhodné pre podlahové vykurovanie.  €/m2

  m2
  dopyt

  Kvalitný laminát na klik systém

  Laminát, 8-12 mm, trieda 32. Vhodné pre podlahové vykurovanie.  €/m2

  m2
  dopyt

  Od 3 do 10 mm nerovnosti.

  Aplikácia nivelačnej hmoty do 10 mm a brúsenie.  €/m2

  m2
  dopyt
  SPOLU:
  POSLAŤ DOPYT >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Pokládka plávajúcej podlahy - všetko, čo potrebujete vedieť

  Pokládka plávajúcej podlahy - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Laminátová podlaha

  Ak plánujete oživenie podlahy vo svojom dome, laminátové podlahy resp. plávajúce podlahy môžu byť skvelou voľbou. Tieto odolné podlahy sú k dispozícii v širokej škále farieb, štýlov a v rôznych stupňoch kvality. Predtým, než začnete s prestavbou domu, je dôležité vedieť niekoľko faktov o laminátových podlahách, aby ste sa mohli správne rozhodnúť, či sú pre vás to pravé.

  Laminátová podlaha je k dispozícii vo forme dosiek alebo dlaždíc a je jednoducho položiteľná kvôli hranám, ktoré do seba zapadnú jedným kliknutím.
  Laminátová podlaha je k dispozícii vo forme dosiek alebo dlaždíc a je jednoducho položiteľná kvôli hranám, ktoré do seba zapadnú jedným kliknutím

  1.1 Čo je to laminát?

  Laminátová podlaha je kompozitná podlaha, čo znamená, že je vyrobená z niekoľkých materiálov v jednom. Sú vyrobené z drevotrieskovej dosky z drevotriesky, ktorá je potiahnutá „grafickou vrstvou“ a ochranným náterom. Tento typ podlahy je možné aplikovať v ktorejkoľvek miestnosti vášho domu, čo uľahčuje vytvorenie jednotného a plynulého vzhľadu. Laminát bol vynájdený už v roku 1977, ale stále je populárnym produktom, ktorý sa dodnes často objavuje v mnohých domácnostiach.

  1.2 Výhody a nevýhody laminátových podláh

  Ako pri každom materiáli, aj pri lamináte existujú určité výhody a nevýhody. Pozrime sa na ne bližšie, aby sme získali jasnejšiu predstavu o tom, či je laminát pre vás ten pravý.

  Výhody

  Laminátová podlaha je dostupná vo forme dosiek alebo dlaždíc, čo uľahčuje vytváranie požadovaného vzhľadu podlahy. Laminát sa ľahko kladie so sklopenými hranami na klik. Tenká vrstva penovej a gumenej podložky robí laminát tichým a pohodlným. Pravé drevo sa na výrobu laminátových podláh nepoužíva, čo znamená, že sú chytrou voľbou, ak máte obavy z nadmerného odlesňovania a udržateľnosti. POZ (prchavé organické zlúčeniny) sa z laminátu neuvoľňujú, pretože nie je potrebné používať lepidlo. Laminát je mimoriadne odolný, takže je skvelou voľbou pre všetky domácnosti, aj s malými deťmi. Tiež je veľmi jednoduché udržiavať čistotu podlahy pravidelným zametaním a občasným vytieraním.

  Slabé stránky

  Aj keď sú laminátové podlahy cenovo dostupné, zvyčajne to nie je najlepšia voľba pre kupcov nového bývania, ktorí uprednostňujú masívne drevo alebo dlaždice. Laminát je citlivý na vlhkosť, preto nie je vhodný na kladenie do suterénov alebo do priestorov s vysokou vlhkosťou. Ak chcete v kúpeľni položiť laminátovú podlahu, musíte sa ubezpečiť, že sú všetky okraje lamiel alebo panelov prilepené a obvod musí byť počas pokládky utesnený tmelom. Ak sa zaujímate aj o životné prostredie, tak plávajúca podlaha nie je pre vás vhodná, pretože slabá stránka tejto podlahovej krytiny je, že ochranná vrstva na lamináte nie je biologicky odbúrateľná.

  2. Vyberte si kvalitného dodávateľa plávajúcej podlahy

  Aby ste boli spokojní s konečným výsledkom, je dôležité zvoliť si tú najlepšiu laminátovú podlahu pre váš domov. Či už je to farba, hrúbka alebo štýl, mnoho značiek ponúka vysoko kvalitné a odolné podlahové lamináty, ktoré vydržia roky. Tu je niekoľko kľúčových funkcií, ktoré by ste mali hľadať pri výbere najlepšej laminátovej podlahy pre váš dom:

  2.1 Pokladanie:

  Hľadajte laminátové podlahy, ktoré majú zaklapávací montážny systém, ktorý zabraňuje prenikaniu vlhkosti do dosky. Aplikácia tohto typu podláh je jednoduchá a bezchybná.

  2.2 Horná ochranná vrstva:

  Najlepšie laminátové podlahy obsahujú veľmi odolný a vodeodolný tmel, ktorý sa nanáša na vrchnú vrstvu pre ďalšiu ochranu.

  2.3 Trvanlivosť:

  Väčšina laminátových podláh je odolná, ale snažte sa o podlahy s hodnotením AC4, čo znamená, že vaša podlaha vydrží veľkú premávku bez toho, aby bola poškriabaná alebo inak poškodená.

  2.4 Vodotesnosť:

  Kvalitná laminátová podlaha je odolná voči poliatiu a škvrnám. Sú vhodné aj do miestností, ako je kúpeľňa alebo kuchyňa, bez obáv z poškodenia vodou.

  2.5 Dizajn:

  Značky kvalitných laminátových podláh ponúkajú rôzne štýly, farby a vzory. Uistite sa, že ste si vybrali laminát v tieni alebo dizajne, ktorý sa vám páči.

  2.6 Mat alebo lesk:

  Či už máte radi vzhľad s vysokým leskom alebo tlmené matné povrchy, vyberte si kvalitný laminát s pre vás vyhovujúcou intenzitou lesku.

  2.7 Záruka:

  Každý výrobca laminátu ponúka svoje vlastné záručné podmienky. Vyberte si značku, ktorá vám ponúka minimálne 10-ročnú záruku alebo dokonca doživotnú záruku pre maximálnu ochranu.

  3. Typy a štýly laminátov

  Laminátové podlahy nájdete v rôznych tvaroch, veľkostiach a štýloch. Či už aktualizujete kuchyňu alebo celý domov, musíte hľadať niektoré kľúčové funkcie, aby ste si mohli zvoliť tu pravú laminátovú podlahu splňujúcu vaše potreby.

  3.1 Laminátová podlaha z dreva a plastová laminátová podlaha

  Laminátovú podlahu z dreva je možné niekoľkokrát obnoviť obrúsením vrchnej vrstvy a nanesením nového náteru. Plastová plávajúca podlaha sa nedá nijako opracovať, ale zvyčajne je oveľa lacnejšia ako drevo. S oboma dosiahnete vzhľad skutočného dreva, ale s plastovou verziou nie je potrebná náročná údržba. Na rozdiel od podláh z masívneho dreva nemusíte na laminátové podlahy nanášať ochranné nátery. Existujú v rôznych hrúbkach od 6 do 12 mm. Čím je plát alebo lamela hrubšia, tým bude odolnejšia proti nárazu a kročajovému hluku. Hrubší laminát lepšie absorbuje hluk, takže je ideálny na použitie pre podlahy najmä v domoch kde sa zvuky ľahšie prenášajú. Laminátové podlahy sú k dispozícii vo forme predĺžených lamiel (napríklad plávajúcej podlahy), ktoré vytvárajú vzhľad skutočného dreva, a sú tu aj laminátové podlahové dlaždice. Sú ideálne aj, ak sa vám páči estetika kamenných alebo keramických dlaždíc vo vašej domácnosti. V závislosti od požadovaného vzhľadu si môžete tiež vybrať medzi matným alebo lesklým povrchom.

  3.2 Laminátové podlahy do kuchyne

  Ak pokladáte do kuchyne laminátové podlahy, vyberte si farbu, ktorá bude pekne ladiť s vašimi skrinkami a doskami. Uistite sa, že je najskôr použitý podklad, aby bola vaša podlaha chránená pred vlhkosťou a poškodením. Ak chcete, aby bola vaša laminátová podlaha čistá, ihneď ju utrite alebo vysušte ak ju zmočíte. Pravidelné odstraňovanie prachu, zametanie alebo vysávanie podlahy zabráni tomu, aby nečistoty a potraviny poškriabali ochrannú vrstvu a znížia hromadenie nečistôt a špiny.

  3.3 Sivá laminátová podlaha

  Pokiaľ ide o trendy farby, v posledných rokoch je populárnou možnosťou šedá. Sivú laminátovú podlahu nájdete v rôznych odtieňoch, od svetlých až po tmavé, rustikálne a moderné. sivá laminátová podlaha dodá vášmu domovu moderný vzhľad a skvele poslúži pri skrývaní nedokonalostí. Vyberte si sivú farbu, ktorá bude dobre ladiť s farbami stien, nábytkom a inými prvkami. Väčšina sivých laminátových podláh je navrhnutá tak, aby vyzerala ako drevo natreté sivým lakom. Takto vytvoríte rustikálny, hrejivý vzhľad a dojem v každej miestnosti vášho domu.

  3.4 Laminátová podlaha v kúpeľni

  Pokiaľ ide o výber laminátových podláh pre vašu kúpeľňu, vyberte si tie, ktoré sú vodotesné. Vyberte si podlahu s kvalitnou ochrannou vrstvou, ktorá nedovolí vode preniknúť pod podlahu. Niektoré značky ponúkajú na svoju podlahu pôsobivé záruky, takže si vyberte výrobcu, ktorý vám pomôže chrániť vašu investíciu poskytnutím 10-ročnej alebo viac-ročnej záruky. Pretože laminátová podlaha má hladký povrch, pridajte na zem kúpeľňové koberce, aby ste predišli neočakávaným pošmyknutiam a pádom.

  3.5 Laminátová podlaha na steny

  Možno vás prekvapí zistenie, že na steny môžete použiť aj laminátovú podlahu. Vyberte si laminátové dosky s autentickým vzorom alebo potlačou dreva či kameňa. Laminátové dosky môžete upevniť na steny pomocou lepidla a pištole na klince. Pred pripevnením k stenám zmerajte a narežte laminátové dosky na správnu dĺžku. Nezabudnite medzi kúskami nechať malú škáru, aby sa materiál mohol rozťahovať a sťahovať, aby sa neohýbal.

  3.6 Vodotesná laminátová podlaha

  Ak sa do kúpeľne alebo kuchyne rozhodneme pre laminát, nezabudnite zvoliť vodeodolný laminát. Niektoré značky používajú výraz vodotesný, ale v skutočnosti je ich laminát iba nepremokavý. Najlepší vodeodolný laminát ochráni vašu podlahu pred vlhkosťou a zabráni prenikaniu vody pod plochu podlahových dosiek. Uistite sa, že je váša nová laminátová podlaha úplne vodotesná a nielen nepremokavá, inak riskujete trvalé poškodenie vlhkosťou, ak ihneď neutriete rozliatu tekutinu. Ak si želáte vylepšiť hydroizolačné vlastnosti laminátu môžete po obvode a na podklad pridať silikónový tmel. Tento jednoduchý krok vytvorí nepriepustné tesnenie a je odporúčaný pre kúpeľne, kuchyne a práčovne.

  4. Laminátová podaha - proces kladenia

  Ak chcete laminátovú podlahu položiť sami, alebo máte otázky týkajúce sa opráv a údržby, tu je niekoľko rýchlych a ľahkých pokynov, ktoré vám pomôžu pri postupe.

  4.1 Pokládka laminátu

  Vypočítajte si metere štvorcové podlahy a pridajte ďalších 10 - 15% na odpad. Začnite na druhom konci miestnosti a zmerajte dosky tak, aby boli rovnobežne so stenou. Pomocou kotúčovej píly zrežte laminátové dosky na správnu veľkosť. Pri kladení každej jednotlivého riadku používajte drevené rozpery, aby sa materiál mohol roztiahnuť. Pripevnite každú dosku tak, že ju položíte na príslušný kúsok pod uhlom, až kým nezapadne na miesto. Tento postup opakujte v každom riadku. Každú dosku môžete na mieste jemne pritĺcť kúskom dreva a gumovou paličkou. Medzitým skontrolujte, či nevznikli medzery, a každý kus znova pripevnite, aby zapadol rovnomerne a bezchybne. Na ochranu podkladu naneste tmel po okrajoch miestnosti (odporúčame číry silikón).

  4.1.1 Ako rezať laminátové podlahy

  Každý kúsok laminátu rozrežte kotúčovou pílou, ručnou alebo stolnou pílou. Pre hladký rez sa odporúča diamantový kotúč. Každý kúsok laminátu režte konečnou stranou nahor. Pri rezaní každého kúska choďte pomaly, aby ste zabezpečili vyrovnaný rez, ktorý smeruje na koniec.

  4.1.2 Ako položiť laminátové podlahy

  Odstráňte všetky staré podlahy a podlahu pozametajte a vysajte. Ak vaša laminátová podlaha neobsahuje pripevnený podklad, začnite ho pokladať tak, aby pokrýval celú podlahu. Pred položením laminátovej podlahy odstráňte staré podlahové krytiny a lišty. Ličty po uložení podlahy môžete uložiť späť. Pred rezaním laminátových dosiek alebo plátov ich usporiadajte na podlahe, aby ste určili najlepšie rozloženie. Orežte jazýčky (perá) z dosiek, ktoré umiestnite priamo k stene. Začnite položením prvého radu na najdlhšiu stenu, začnite vpravo a pokračujte doľava. Každý kus roztiahnite pomocou rozperiek o niekoľko milimetrov od seba. Postup opakujte v každom rade, až kým nedosiahnete protiľahlú stenu v miestnosti.

  4.2 Ako opraviť škrabance na laminátových podlahách

  Nájdite súpravu na opravu laminátu, ktorá zodpovedá farbe vašej podlahy. Môže obsahovať farebný tmel alebo vosk na opravu drobných škrabancov. Na škrabance jemne naneste tmel alebo vosk, aby sa vyplnili medzery. Tmel je ideálny pre širšie škrabance, ktoré vosk nemusí dostatočne pokryť. Pomocou tmelového noža pretiahnite tmel cez škrabance a držte ho v 45-stupňovom uhle a zároveň ho tlačte proti poškriabanému povrchu . Predtým, ako začnete chodiť po tejto časti podlahy, nechajte tmel vytvrdnúť. Možno nie je potrebné vymeniť jednotlivé laminátové dosky alebo dlaždice kvôli extrémne hlboké škrabance, ak sa nedajú opraviť tradičnými metódami.

  4.3 Ako odstrániť farbu z laminátových podláh

  Najskôr podlahu dôkladne vyčistite a povysávajte, potom postihnuté miesto utrite utierkou proti prachu alebo handričkou z mikrovlákna. Na zaschnutú farbu NANÁŠAJTE bavlnenou handričkou odstraňovač farieb alebo odmasťovač podláh. Čistič aplikujte niekoľko minút vtieraním do farby. Miesto utrite suchou handričkou a v prípade potreby znovu použite odstraňovač farby, aby ste odstránili zvyšky farby. Postupujte podľa rovnakých pokynov ako vyššie, ale namiesto odstraňovačov farieb alebo odmasťovačov podláh používajte čistiaci prostriedok na okná na báze amoniaku. Na odstránenie zvyškov farby môžete použiť aj acetónový odlakovač. Laminátovú podlahu vždy opláchnite teplou vodou a po odstránení škvŕn ju dôkladne osušte.

  4.4 Ako položiť laminátovú podlahu na betón (poter)

  Odstráňte obloženie a okrajové lišty a potom poter vyrovnajte s vyrovnávacou hmotou, aby bol povrch rovný a hladký. Položte parozábranu podľa pokynov výrobcu. Pri pokládke laminátových podláh postupujte rovnako ako pri iných podlahách. Ak pokladáte laminátovú podlahu na čerstvý poter, nechajte ho pred položením laminátovej podlahy dobre vysušiť (najmenej 30 dní).

  DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM  EL. PODLAHOVE KURENIE + PLAVAJUCA PODLAHA

  Dobrý deň prajem,

  potrebujem majstra na el. podlahové kúrenie a tiež pokládku plávajucej podlahy.

  El. podlahove kurenie v obyvacke 24m2, povodna plavajuca podlaha by zostala (rovna plocha), navysenie novej podlahy max. 8cm, vyhrevne el. folie (sucha montaz), podlahovy senzor + regulator, tepelno izolacna podlozka pod vyhrievanie, potrebne PVC folie, laminatova podlaha max. 8mm (do CP navrhnite nejaku strednu kvalitu, typ, farba po osobnom stretnuti), bocne krycie listy (skryte kable) cca 18m.
  Prosim o zaslatie cenovej ponuky oddelene material + praca pokladky.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky, alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.
  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.  2250 € do 3750 €


  ........

  POKLADKA LAMINATOVEJ PODLAHY, DVERE Z RÁMOM , VSTAVANÉ SKRINE

  Dobrý deň prajem

  potrebujem majstra na pokladku
  lam. podlahy, osadiť interierové dvere a v spálni urobiť vstavanú skriňu

  V pripade že mate zaujem zrealizovať tento dopyt,
  zakazku, alebo dať ponuku, poprosim aby ste ma skontaktovali bud telefonický alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy
  Termin realizacie upresnime telefonicky alebo priamo po dohode

  Vopred dakujem za vasu odpoved. 2250 € do 3750 €


  ........

  ODSTRÁNENIE DLAŽBY POLOŽENIE - LEPENIE VINYL, 3X VÝMENA DVER

  Dobrý deň prajem

  hladam majstra na
  odstránenie starej dlažby, položenie vinylu-lepenie, osadenie dverí 3x podľa dodania dverí

  V pripade že mate zaujem zrealizovať tento dopyt, zakazku, alebo dať ponuku, poprosim aby ste ma skontaktovali bud telefonický alebo mailom. Termin realizacie
  upresnime telefonicky alebo priamo po dohode

  Ďakujem, s pozdravom 2700 € do 4500 €


  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  CENA, POLOŽENIE KAMINATOVEJ PODLAHY V UČEBNI PRE DETI , 72 M2
  Laminátová podlaha, Bernolákovo

  720 € do 1200 €

  CENA, POLOZENIE LIST 4 MIESTNOSTI , DOM 80 M2
  Laminátová podlaha, Senec

  900 € do 1500 €

  CENA, NIVELACIA 2 MIEATNOSTI, DLAZBA A POKLADKA LAMINATU, 25 M2
  Laminátová podlaha, Banská Hodruša

  450 € do 750 €

  CENA, POKLADKA LAM.PODLAHY, 150 M2
  Laminátová podlaha, Sečovce

  1350 € do 2250 €

  CENA, POKLADKU PLÁVAJÚCEJ PODLADY, CCA 30 M2
  Laminátová podlaha, Senica

  630 € do 1050 €

  CENA, LAMINÁTOVÁ ALEBO VINYL PODLAHA + POKLÁDKA, 18,35 M2
  Laminátová podlaha, Lučenec

  450 € do 750 €

  CENA, OBKLAD Z TATRANSKEHO PROFILU A DLAŽKOVICU, 25 M2
  Laminátová podlaha, Nové Zámky

  900 € do 1500 €

  CENA, OBLOŽIŤ SCHODY KOMPOZITNOU PODLAHOU, 14 M2
  Laminátová podlaha, Prečín

  450 € do 750 €

  CENA, POKLADKA PLAVAJUCEJ PODLAHY, 13 M2
  Laminátová podlaha, Trnava

  180 € do 300 €

  CENA, VYROVNAŤ PODLAHU V CELOM BYTE 65 M2, PODKLAD NEROVNY VYBRÚSENÝ BETÓN, , 65 M2
  Laminátová podlaha, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  CENA, VIACEJ STAVEBNÝCH PRÁC, PO POPISU
  Laminátová podlaha, Bratislava

  7200 € do 12000 €

  CENA, POKLADKA PLAVAJUCEJ PODLAHY, 10 M2
  Laminátová podlaha, Michalovce

  90 € do 150 €

  CENA, POLOŽIŤ LAMINÁTOVÚ PODLAHU, 70 M2
  Laminátová podlaha, Bratislava

  630 € do 1050 €

  CENA, MAĽOVANIE, VÝMENA PODLÁH, PO POPISE
  Laminátová podlaha, Dubnica nad Váhom

  5850 € do 9750 €

  CENA, LEPENIE PODLAHOVÝCH SOKLOV, 65 BM
  Laminátová podlaha, Tomášov

  720 € do 1200 €

  CENA, STENY+STROP NA BIELO POKLÁDKA PODLAHY, IZBA 5MX4M
  Laminátová podlaha, Svidník

  450 € do 750 €

  CENA, VÝMENU LAMINÁTOVÝCH PODLÁH, 300 M2
  Laminátová podlaha, Matejovce

  4500 € do 7500 €

  CENA, REKONŠTRUKCIA BYTU ŽIAR NAD HRONOM, 40 M2
  Laminátová podlaha, Žiar nad Hronom

  5400 € do 9000 €

  CENA, POKLADKA LAMINATOVEJ PODLAHY, , 80.M.2
  Laminátová podlaha, Galanta

  450 € do 750 €

  CENA, VÝMENA LAMINÁTOVEJ PODLAHY, 60 M2
  Laminátová podlaha, Piešťany

  540 € do 900 €

  CENA, POKLÁDKA PODLAHY A SOKLOVÉ LIŠTY EGGER, 80 M2
  Laminátová podlaha, Martin

  1080 € do 1800 €

  CENA, POKLÁDKA LAMINÁTOVEJ PODLAHY, 15 M2
  Laminátová podlaha, Krompachy

  180 € do 300 €

  CENA, VYHOTOVENIE LAMINÁTOVÉ PODLAHY VHODNEJ PRE PODLAHOVÉ KÚRENIE HOLODOM, 110 M2
  Laminátová podlaha, Záblatie

  720 € do 1200 €

  CENA, LAMINATOVU PODLAHU PARADOR DUB-KONAK-1-LAMELA-4V , 89,6M2
  Laminátová podlaha, Boleráz

  540 € do 900 €

  CENA, VYMENIŤ KOBEREC (LEPENY) ZA PLAVAJUCU PODLAHU DO DETSKEJ IZBY, 3,7 M X 3,7 M
  Laminátová podlaha, Košice

  108 € do 180 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  LAMINÁTOVÁ PODLAHA CENNÍK

  SPOLUPRACUJEME S VIAC AKO 502 SPOLOČNOSŤAMI PRE LAMINÁTOVÁ PODLAHA


  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  HĽADÁME V LOKALITE
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU

  HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI LAMINÁTOVÁ PODLAHA?

 • Laminátová podlaha Bánovce nad Bebravou
 • Laminátová podlaha Banská Bystrica
 • Laminátová podlaha Bardejov
 • Laminátová podlaha Bratislava
 • Laminátová podlaha Brezno
 • Laminátová podlaha Bytča
 • Laminátová podlaha Čadca
 • Laminátová podlaha Detva
 • Laminátová podlaha Dolný Kubín
 • Laminátová podlaha Dunajská Streda
 • Laminátová podlaha Galanta
 • Laminátová podlaha Gelnica
 • Laminátová podlaha Hlohovec
 • Laminátová podlaha Humenné
 • Laminátová podlaha Ilava
 • Laminátová podlaha Kežmarok
 • Laminátová podlaha Komárno
 • Laminátová podlaha Košice
 • Laminátová podlaha Krupina
 • Laminátová podlaha Kysucké Nové Mesto
 • Laminátová podlaha Levice
 • Laminátová podlaha Levoča
 • Laminátová podlaha Liptovský Mikuláš
 • Laminátová podlaha Lučenec
 • Laminátová podlaha Malacky
 • Laminátová podlaha Martin
 • Laminátová podlaha Medzilaborce
 • Laminátová podlaha Michalovce
 • Laminátová podlaha Myjava
 • Laminátová podlaha Námestovo
 • Laminátová podlaha Nitra
 • Laminátová podlaha Nové Mesto nad Váhom
 • Laminátová podlaha Nové Zámky
 • Laminátová podlaha Partizánske
 • Laminátová podlaha Pezinok
 • Laminátová podlaha Piešťany
 • Laminátová podlaha Poltár
 • Laminátová podlaha Poprad
 • Laminátová podlaha Považská Bystrica
 • Laminátová podlaha Prešov
 • Laminátová podlaha Prievidza
 • Laminátová podlaha Púchov
 • Laminátová podlaha Revúca
 • Laminátová podlaha Rimavská Sobota
 • Laminátová podlaha Rožňava
 • Laminátová podlaha Ružomberok
 • Laminátová podlaha Sabinov
 • Laminátová podlaha Šaľa
 • Laminátová podlaha Senec
 • Laminátová podlaha Senica
 • Laminátová podlaha Skalica
 • Laminátová podlaha Snina
 • Laminátová podlaha Sobrance
 • Laminátová podlaha Spišská Nová Ves
 • Laminátová podlaha Stará Ľubovňa
 • Laminátová podlaha Stropkov
 • Laminátová podlaha Svidník
 • Laminátová podlaha Topoľčany
 • Laminátová podlaha Trebišov
 • Laminátová podlaha Trenčín
 • Laminátová podlaha Trnava
 • Laminátová podlaha Turčianske Teplice
 • Laminátová podlaha Tvrdošín
 • Laminátová podlaha Veľký Krtíš
 • Laminátová podlaha Vranov nad Topľou
 • Laminátová podlaha Žarnovica
 • Laminátová podlaha Žiar nad Hronom
 • Laminátová podlaha Žilina
 • Laminátová podlaha Zlaté Moravce
 • Laminátová podlaha Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  KONTAKTY

  Dopyty: 00421 233 329 745
  Firmy: 00421 233 329 745

  REGIONÁLNE STRÁNKY

  www.daibau.com
  www.daibau.at
  www.mojmojster.net
  www.emajstor.hr
  www.daibau.rs
  www.daibau.sk
  www.daibau.ro
  © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené