Interiérové ​​dvere cena

Ceny interiérových ​​dverí sa pohybujú v rozmedzí od 150 do 750 EUR, v závislosti od typu posuvných dverí, spôsobu otvárania a materiálov. Cena za interiérové dyhované dvere spolu so zárubňou sa pohybuje v rozmedzí 150 až 650 EUR/kus. Vyššiu cenu majú posuvné dvere na stenu a ešte vyššiu so systémom otvárania posuvných dverí do steny, alebo ak sa použije na dverách kalené sklo. Najmenej stoja plastové interiérové ​​dvere štandardných rozmerov, ktorých cena sa pohybuje okolo 150 EUR/kus. V každom prípade najviac stoja hliníkové interiérové ​​dvere, ktorých cena sa pohybuje okolo 700 EUR/kus. Dodacia lehota dverí je zvyčajne 1 až 2 mesiace.

Komu zveriť výrobu alebo obstaranie interiérových dverí? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom interiérových dverí vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
Odošli dopyt
Skontrolovať tiež:
Posuvné dvere, cena

Cena za interiérové dýhované dvere


Cena vnútorných dýhovaných dverí. Cena za interiérové dvere, dyhované, klasické rozmery s rámom.

150.00 €/kus

VEĽMI NÍZKA CENA
€/kus

STREDNÁ CENA
650.00 €/kus

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za dodávateľa, montéra interiérových ​​dverí

OSTATNÉ CENY ZA Interiérové ​​dvere

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Plastové interiérové dvere

Cena za dodávku a montáž interiérových plastových dverí, štandardné rozmery.€/kus

kus
dopyt

Masívne drevené interiérové dvere

Cena za dodávku a montáž interiérových drevených masívnych dverí, štandardné rozmery.€/kus

kus
dopyt

Hliníkové interiérové dvere

Cena za dodávku a montáž interiérových hliníkových dverí, štandardné rozmery.€/kus

kus
dopyt

Interiérové posuvné dvere

Cena za dodávku a montáž posuvných dverí, štandardné rozmery.€/kus

kus
dopyt

Skladacie (harmonika) interiérové dvere

Cena za dodávku a montáž interiérových skladacích dverí, štandardné rozmery. Najlacnejšou variantou sú plastové skladacie lamely s približnou cenou 45 €, za ktorými nasledujú plastové lamely v imitácii dreva (buk), s približnou cenou asi 100 €, najdrahšia varianta sú plastové lamely v imitácii hliníka, cena približne 200 €.€/kus

kus
dopyt
SPOLU:
poslať dopyt >

Posuvné dvere


Ceny posuvných dverí sa líšia a závisia od veľkosti dverového krídla, voľby vodiacich prvkov, materi...

Skontrolovať tiež: Posuvné dvere, Zasúvacie dvere cena

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Interiérové dvere - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Drevené, hliníkové alebo plastové dvere

Pri výbere materiálu sú k dispozícii drevo, hliník, plast a kombinácie týchto materiálov so sklom. Voľba je úplne na Vás. Vyberte si materiál dverí súčasne s výberom materiálu na podlahy (parkety, laminátové podlahy) a ineriérových stien, pretože je to najjednoduchší spôsob, ako koordinovať farby a materiály tak, aby boli vizuálne harmonické a doplňovali sa. Medzi dostupné materiály patria: drevo (javor, breza, smrek, mahagón, buk, dub, ...), kombinácia dreva a skla, kombinácia drevo-hliník a kombinácia hliník-sklo.

Elegantné moderné drevené dvere dodávajú miestnosti osobitý charakter
Elegantné moderné drevené dvere dodávajú miestnosti osobitý charakter

1.1. Drevené interiérové dvere

Drevo je najbežnejším materiálom interiérových dverí. Samotná skutočnosť, že prírodný materiál, ktorý dáva interiéru nádych domova a tepla, je dostatočným dôvodom pre túto voľbu. Drevené interiérové dvere majú obrovský výber farebných dekórov, rámov, ktoré sú podľa rôznych preferencií ideálne pre každý dom. Patria medzi ne drevená dýha, biely lak a dekor fólie. V drevenej verzii rozlišujeme klasické a masívne interiérové dvere.

Interiérové dvere z masívu sú vyrobené z trojvrstvového, krížovo lepeného panelu s rozmermi cca. 4 cm. Okrem krížovo lepeného panelu sa používajú aj ďalšie varianty: dverové sendviče alebo lepené smrekové laty a dýhy.

1.2. Interiérové dvere z dýhy

Dýhované interiérové dvere sa používajú kvôli vzhľadu, ktorý kopíruje vzhľad masívnych drevených dverí ale je zachovaná ľahkosť krídla dverí. K dispozícii je veľký výber dýh, ale dub a orech sú najpoužívanejšie, najmä kvôli svojej tvrdosti a trvanlivosti. Dýhované dvere sú (drevené) dvere, pri krorých je povrchová úprava riešena nalepením tenkej vrstvy dreva v hrúbke od 0,3 mm do 6 mm, ktorá dodáva dverám moderný a estetický vzhľad. Dvere pôsobia veľmi luxusne a ľahko sa udržiavajú.

1.3. Interiérové dvere so sklom

Kombinácia dreva a skla je bežnou voľbou materiálov, ak chcete vylepšiť vzhľad vašich interiérových dverí a priestorov. Sklenené panely v dverách ďalej prepúšťajú svetlo do miestnosti, aj keď je krídlo dverí úplne zatvorené. Kombinácia dreva a skla je najbežnejšia pri posuvných interiérových dverách. Používa sa kvalitné, bezpečnostné sklo rôznych typov a vzorov.

1.4. Sklenené interiérové dvere

Sklenené dvere sa používajú v špeciálnych prípadoch, keď chceme zachovať vizuálny prechod alebo prechod svetla, ale zároveň nechceme hluk ani prievan. V zásade rozlišujeme medzi klasickými dverami, ktoré majú sklenený celý povrch krídla a dverami s hornými nadsvetlíkmi alebo bočnými sklenenými panelmi. Z bezpečnostných dôvodov sú všetky sklá dverí kalené. Sklenený povrch môže byť pieskovaný, farbený, s rytinami, potiahnutý fóliou a iné, aby poskytoval rôzne vizuálne efekty.

1.5. Hliníkové interiérové dvere

Hliník, viac ako pre interiérové dvere, sa používa na vchodové a vonkajšie dvere kvôli svojej pevnosti a bezpečnosti. Pri interiérových dverách jednoducho nie je potrebný materiál ako napr. hliník, pretože sa v porovnaní s drevom považuje za oveľa drahšiu investíciu. Môže sa však použiť na zarámované sklenené posuvné interiérové dvere.

1.6. Plastové interiérové dvere

Aj keď drevo ponúka príjemné životné prostredie, teplo a väčší komfort, považuje sa za drahší materiál v porovnaní s plastom. Plastové interiérové dvere (PVC) sa stávajú stále obľúbenejšou voľbou. Ľahko sa inštalujú, udržiavajú sú ľahšie a lacnejšie zároveň umožňujú väčšiu variabilitu výberu rozmerov, tvarov a typov dverí. Dvere z PVC je možné pomocou rôznych farieb, náterov a dekorov vytvoriť v prírodnom vzhľade dreva. Zárubne dverí z PVC sú tiež špeciálne vyrobené tak, aby sa dvere z PVC mohli ľahko a ticho zatvoriť a otvoriť. Kvôli nízkym nákladom si môžeme dovoliť veľa doplnkov pre interiérové dvere z PVC, ako je napríklad ochrana proti hluku, dizajn, farba atď.

1.7. Plstené dvere

Plast (PVC) je jedným z bežne používaných materiálov pre vnútorné skladacie dvere. V prípade skladacích vnútorných dverí sa plsť používa aj ako príslušenstvo, ktoré je namontované na vnútornej strane dverí. Plsť poskytuje dobrú tepelnú a zvukovú izoláciu.

2. Otváranie dverí

Po jasnom definovaní rozmerov a materiálu je tretím dôležitým faktorom spôsob otvárania interiérových dverí. Rozhodnutie o tom, ako otvoriť vnútorné dvere, záleží na usporiadaní interiéru a miestnosti všeobecne, takže dverové krídlo nebude obmedzovať náš pohyb a obíjať kúsky nábytku.

2.1. Jednokrídlové otváravé dvere

Jednokrídlové otváravé interiérové dvere patria k najbežnejším výberom interiérových dverí bytu alebo domu. Je to ľahko otvárateľný systém pomocou kľučky. Ako už bolo spomenuté, dvere by mali rešpektovať priestor za dvermi v miestnosti, v ktorej sa krídlo otvorí. Akýkoľvek voľne stojací nábytok alebo nesprávna poloha vnútorných dverí zabráni úplnému otvoreniu. Nevyhnutným prvkom interiérovýchch dverí je rám dverí čiže zárubňa, v ktorej sú dvere osadené. Zárubňa dverí je široká medzi 85 mm a 175 mm a je možné ju rozšíriť až na 300 mm. Otváravé interiérové dvere sú upevnené pomocou pántov, na ktoré súdvere nasadené. Najbežnejším materiálom používaným na dvere je drevo kombinované so sklom. Viac informácií o materiáloch je uvedených nižšie v článku.

Krídlové dvere sú klasickou voľbou, najmä ak máme miesto na ich otvorenie
Krídlové dvere sú klasickou voľbou, najmä ak máme miesto na ich otvorenie

2.2. Posuvné dvere

Posuvné vnútorné dvere sú vhodné do menších bytov alebo miestností, kde s montážou klasických otváravých dverí by sme stratili miesto v už tak malom priestore. Z tohto dôvodu sú posuvné dvere tým najlepším riešením pre bývanie, kde je nedostatok miesta. Posuvné interiérové dvere sa v porovnaní s bežnými interiérovými dverami považujú za pokojnejší a tichší variant a sú k dispozícii aj v rôznych možných atraktívnych prevedeniach vzhľadu. Posuvné vnútorné dvere sa pohybujú pozdĺž koľajníc. Koľajnice posuvných dverí môžu byť umiestnené nad nimi, v takom prípade sú to vysiace posuvné dvere alebo koľajnice posuvných dverí môžu byť nad a pod. Posuvné vnútorné dvere je možné otvárať priamo do steny alebo vedľa steny. Nevýhody posuvných dverí zahŕňajú horšie tesnenie a odhlučnenie, najmä pri posuvných dverí namontované na stene.

Posuvné dvere zaberajú veľmi málo miesta a sú obzvlášť praktické pre malé priestory
Posuvné dvere zaberajú veľmi málo miesta a sú obzvlášť praktické pre malé priestory

2.3. Skladacie dvere

Skladacie dvere sa otvárajú alebo zatvárajú skladacím princípom. V moderných domoch sa v poslednom období stále viac používajú skladacie interiérové dvere ako priečky alebo steny. bariéry medzi kuchyňou a obývacou časťou na zastavenie pachu prichádzajúceho z kuchyne. Zhrnovacie interiérové dvere nevyžadujú nijak zvlášť náročnú montáž a rozmery veľkosti skladacej časti dverí nie sú obmedzené. Môžu byť namontované aj v dĺžke 18 m.

Skladacie dvere sa používajú pre šatníky alebo priečky
Skladacie dvere sa používajú pre šatníky alebo priečky

3. Ďalšie funkcie

3.1. Kľučky dverí

Kľučka dverí nie je iba funkčným doplnkom, ale aj estetickým doplnkom. Kľučky sa vyznačujú materiálom, tvarom, typom a štýlom. Najbežnejším materiálom kľučky je hliník, po ktorom nasleduje mosadz, nehrdzavejúca oceľ, plast a niekedy aj drevo. V závislosti od tvaru rukoväte môžeme rozlíšiť L kľučky a kruhové kľučky, ktoré sú fixné alebo sa dajú otočiť. Okrúhle kľučky sa väčšinou používajú na vchodové dvere, kde chceme zvýšiť bezpečnosť vstupu domu. Existuje tiež niekoľko druhov kľučiek, napríklad: delené kľučky, so samostatnou rukoväťou a zámkom, kľučka s krytkou, bezpečnostné kľučky, zarážky dverí a kľučky dverí.

3.2. Zárubne

Zárubňa je rám, ktorý je vsadený do dverového otvoru, pričom krídlo dverí je zavesené na pántoch. Zárubňa slúži ako technické riešenie a aj má estetickú funkciu a mala by byť kompatibilná s dverným krídlom, mala by bzť odolná voči mechanickému namáhaniu a zmenám teploty a vlhkosti. Najčastejšie sa na zárubne používajú drevené a drevotrieskové dosky, ale existujú aj zárubne z plastu, hliníka a ich kombinácie.

Zvláštny moderný efekt poskytujú dvere so skrytou zárubňou, pri ktorých je zárubňa zarovnaná s rovinou steny a rovinou krídla dverí. Medzi dverami a stenou rámu je tak viditeľná iba tenká medzera a za omietkou je úplne skrytá. Hliníkový rám dverí a skryté pánty musia byť namontované pred omietkou a maliarskou prácou, aby dodávateľ mohol jemne ošetriť kontakt medzi dverami a stenou a aby ich nebolo možné vidieť.

3.3. Štýly dverí

V závislosti od požadovaného efektu a estetickej harmónie s miestnosťou starostlivo vyberte vhodný štýl dverí. Najprv premýšľajte o priestore, do ktorého ste osadili dvere: je dom nový alebo starý? Klasické alebo moderné? Bývanie alebo podnikanie? Aké farby a materiály prevládajú? Chcete skryť alebo zvýrazniť dvere? Mali by byť vysoké alebo široké? Odpovede na tieto otázky sú užitočné.

Klasické dvere majú zvýraznené zárubne, ozdobné prvky na krýdle dverí, vitráže, ktoré pôsobia dojmom vstupu do kaštieľa. Moderné dvere sú viac umiernené s dôrazom na čisté línie alebo ploché kompozície. Zvyčajne sú hliníkové alebo drevené. S dotykom moderného minimalizmu sú niektoré dvere úplne jednoduché, dokonca aj so skrytými lištami a dôraz je kladený na povrch, ktorý môže byť neutrálny alebo bohatý na textúru alebo farbu resp. grafiku. Určite však neurobíte chybu, ak sa najprv poradíte s návrhárom interiérov a objednáte si vlastné dvere podľa vašich predstáv.

3.4. Protipožiarne dvere

Protipožiarne dvere používame medzi miestnosťami, kde si želáme zabrániť rozšíreniu požiara alebo mu úplne zabrániť alebo spomaliť šírenie ohňa. Ide predovšetkým o prechod medzi kotolňou a priestormi domu. Na výber sú oceľové protipožiarne dvere, hliníkové protipožiarne dvere alebo drevené bezpečnostné dvere. Protipožiarne dvere musia byť počas nepoužívania trvalo zatvorené, aby sa zabránilo úniku dymu. Bežné protipožiarne dvere majú dobu požiarnej ochrany 30 minút (EI30) a drahšie verzie až 90 minút (EI90). Pri kúpe požiarnych dverí venujte pozornosť identifikačnej nálepke, ktorá musí obsahovať certifikačný štítok, index požiarnej bezpečnosti, výrobcu a číslo dokladu.

4. Rozmery interiérových dverí

Pred zakúpením interiérových dverí a vykonaním montáže musíme jasne poznať rozmery dverí. Pri šírke vnútorných dverí sa berie do úvahy celý murovaný otvor. Šírka vnútorných dverí sa líši v závislosti od účelu priestoru v byte. Servisné priestory, ako sú toalety, kúpeľne, skladovacie priestory a inžinierske priestory, sú zvyčajne oddelené interiérovými dverami širokými 75 - 80 cm a rozmery šírky vnútorných dverí môžu byť až 120 cm. Dvere pre zdravotne postihnuté osoby musia mať šírku najmenej 90 cm.

5. Projekty

5.1. Montáž interiérových dverí

Montáž interiérových dverí je proces, ktorý si vyžaduje opatrnú montáž, ak chcete dvere hladko otvárať bez toho, aby ste zvýšili dvere alebo sa praskli zárubne. Najprv skontrolujte pripravenosť otvoru steny, ktorý musí byť správny, s rovnými podlahami a väčšou šírkou 3-4 cm a výškou 1-2 cm nad vonkajšou výškou rámu. Zárubne umiestnite do správneho otvoru vo zvislej polohe a upevnite ho pomocou rozpier. Potom nasleduje inštalácia dverového krídla, vyplnenie medzier izoláciou, orezanie prebytočnej peny, odstránenie klinov a konečná inštalácia dverového krídla a inštalácia kľučky dverí.

5.2. Dvere do interiéru

Keď máme špeciálne želania na vzhľad dverí, spôsob ich otvárania alebo neštandardné rozmery dverí, môžeme si nechať vyrobiť dvere na objednávku. Popíšte svoje priania stolárovi a priložte náčrt. Dvere na mieru sa dokonale prispôsobia vašim prianiam a usporiadaniu nábytku. Prenechajte priestor fantázii.

5.3. Oprava interiérových dverí

Dvere sa často môžu zlomiť v dôsledku mechanického namáhania alebo vlhkosti. Dverové krídlo môže byť ohnuté alebo zakrivené, rámy môžu byť napučané, pánty začnú praskať, kovové časti začnú hrdzavieť atď. V takom prípade je potrebná údržba alebo oprava dverí. Opravár dverí zabezpečí opravu drevených dverí, opravu zámkov, opravu posuvných dverí, opravu tesnenia, naolejuje pánty, dodá náhradné diely dverí, zabezpečí opravu rozbitého skla a podobné drobné opravy. V extrémnych prípadoch zvážte aj zmenu dverí.

6. Aké sú ceny interiérových dverí?

Ceny interiérových dverí závisia od rozmerov, spôsobu otvárania, technologického riešenia, materiálov a výrobcov nábytku. Interiérové ​​dvere z PVC sú vo všeobecnosti najlacnejšie. Uvedené ceny sú priemerné a líšia sa od výrobcov nábytku. Ceny nezahŕňajú DPH a náklady na montáž!

6.1. Dverné krídlo - cena

Za plastové interiérové dvere zaplatíte najmenej, ceny sa pohybujú od 150-300 €. Drevené interiérové dvere môžu byť až o 100% drahšie, pričom ceny sa pohybujú medzi 350 - 700 €. Väčšinou najdrahšie z interiérových dverí sú hliníkové dvere, ktoré stoja až 1 000 EUR.

Ceny interiérových dverí z masívneho dreva v základnej verzii začínajú na približne 300 EUR a dosahujú hodnoty až do 600 EUR v závislosti od druhu dreva, verzie, osadenia a ďalších charakteristík. Za interiérové dvere v základnej verzii počítajte asi 250 € a niekde až 650 € za dýhové dvere v prestížnejšom prevedení.

6.2. Posuvné dvere - cena

Ceny za posuvné interiérové dvere sa pohybujú od asi 450 do 750 €, v závislosti od typu posuvných dverí, spôsobov otvárania a materiálov. Posuvné dvere obsahujúce tvrdené sklo sú zvyčajne drahšie.

6.3. Skladacie dvere - cena

Skladacie (zhrnovacie) interiérové dvere sa považujú za dostupnú voľbu. Používajú sa ako dočasné priečky, sú však väčšinou vyrobené z plastu. Ceny za skladacie vnútorné dvere sa pohybujú od 45-200 €. Najlacnejšou možnosťou sú plastové lamely - cca. 45 €, za ktorými nasleduje plastové lamely v imitácii bukového dreva (buk), za ktoré počítajte cca. 100 €, najdrahší variant sú plastové lamely v imitácii hliníka. Za tieto dvere počítajte asi 200 €.

6.4. Porovnanie cien dverí

Typ dverí Materiál Orientačná cena
Interiérové dvere Plast         50 - 300 €
  Drevená dyha   250 - 650 €
  Masívne drevo 350 - 700 €
  Hliník  do 1000 €
Posuvné interiérové dvere    450 - 750 €
Skladacie interiérové dvere Plast od 45 €
  Plast v imitácii dreva od 100 €
  Plast v imitacii hliníka od 200 €

 

daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš DomCHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Posledné zverejnené dopyty

Renovacia dveri

Potrebujem renovovat pouzite dvere urobit do plnych aj pasik skla , dvere su plne. 360 € do 600 €

........

Interierove dvere a zarubne

Potrebujem interierove dvere a zarubne, spolu 6x. Prosim o ponuku pre Falcove aj Bezfalcove dvere. Pri obhoch prosim aj termin dodania. Dakujem.

1 Dvere
80 Prave
Miestnosť Decka
Farba Biele
Zamok Kluc
Norma Slovenska
Oblozka 8
Stavebny otvor v-205 š-90 - h-16 (16-18)

2 Dvere
60 Pravé
Miestnosť Zachod
Farba Biele
Zamok WC
Norma Slovenska
Oblozka 8
Stavebny otvor v-205 š-70 - h-17,5 (18-20)

3 Dvere
60 Ľavé
Miestnosť Kupelna
Farba Biele
Zamok WC
Norma Slovenska
Oblozka 8
Stavebny otvor v-205 š-70 - h-17,5 (18-20)

4 Dvere
80 Pravé
Miestnosť Spalna
Farba Biele
Zamok Kluc
Norma Slovenska
Oblozka 8
Stavebny otvor v-205 š-90 - h-16,5 (16-18)


5 Dvere
60 Ľavé
Miestnosť Kupelna- Spalna
Farba Biele
Zamok WC
Norma Slovenska
Oblozka 8
Stavebny otvor v-205 š-70 - h-18,5 (18-20)

6 Dvere
60 Ľavé
Miestnosť Technicka
Farba Biele
Zamok Kluc
Norma Slovenska
Oblozka 8 3600 € do 6000 €

........

Interiérové ​​dvere + zárubňa , montáž

Potrebujem montáž zárubne aj dverí, zmeranie rozmerov, dvere aby boli na zámok. Foto v prílohe. 540 € do 900 €

........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

Cena, 5 interiérových obložiek a dverí v byte + bezpečenostné dvere, 5 ks
Interiérové ​​dvere, Banská Bystrica

4050 € do 6750 €

Cena, Cenová ponuka na 9ks interierovych dveri, 9 ks
Interiérové ​​dvere, Trnava

2700 € do 4500 €

Cena, Výroba a montáž interiérových dverí, 1×90cm
Interiérové ​​dvere, Dunajská Streda

360 € do 600 €

Cena, Interierove dvere aj z oblozkami montaz, 6ks
Interiérové ​​dvere, Koškovce

1800 € do 3000 €

Cena, Interierove dvere do novostavby, 7ks
Interiérové ​​dvere, Lipová

1350 € do 2250 €

Cena, Interiérové dvere dubove, 7 ks presklené 80 cm, 1 ks presklené 60cm, 1 ks dvojkridlove presklenne, spolu s oblizkamine
Interiérové ​​dvere, Snina

3600 € do 6000 €

Cena, Interiérové dvere, 7 ks
Interiérové ​​dvere, Stará Ľubovňa

2700 € do 4500 €

Cena, Kupit a namontovat dvere na byt, Po popise
Interiérové ​​dvere, Žilina

1485 € do 2475 €

Cena, Dvere, obložkové zárubne, posuvné systémy, montáž, 8 dverí - 6x 80cm, 2x 60cm
Interiérové ​​dvere, Martin

3150 € do 5250 €

Cena, Montáž a kupa interiérových dverí, 2ks
Interiérové ​​dvere, Rovinka

720 € do 1200 €

Cena, Vyroba laminatovych interierovych dveri s oblozkou na kovovu zarubnu, 3x90 + 2x70
Interiérové ​​dvere, Liptovský Mikuláš

1800 € do 3000 €

Cena, Interiérové ​​dvere, 3 ks
Interiérové ​​dvere, Sabinov

1080 € do 1800 €

Cena, Interiérové dvere lamave so sklom, šírka 160 sm, zložené s 5 dielov, 1 ks
Interiérové ​​dvere, Stará Ľubovňa

540 € do 900 €

Cena, Interiérové dvere so zarubnou a montážou, 1ks, 80cm šírka ľavé
Interiérové ​​dvere, Malacky

450 € do 750 €

Cena, Dvojkrídlové dvere so svetlíkom, stavebnáý otvor:svetlík výška 36 cm, šírka 146 cm, 2 ks dverí výška 205cm, šírka 73 cm
Interiérové ​​dvere, Zlatná na Ostrove

540 € do 900 €

Cena, Vnútorné parapety, interierové dvere obložkym, drevené schody, Po popise
Interiérové ​​dvere, Nemšová

7200 € do 12000 €

Cena, Vyroba interierovych dveri a zarubni, 4 x80 cmm,1x70 cm,3x60 cm
Interiérové ​​dvere, Selec

1350 € do 2250 €

Cena, Interiérové ​​dvere , 1x dvere, 1x zarubna, cca veľkosť výrezy je výška ako štandard a šírka cca 140cm
Interiérové ​​dvere, Žilina

540 € do 900 €

Cena, Interierove dvere, 10 ks
Interiérové ​​dvere, Prešov

2700 € do 4500 €

Cena, Interiérové ​​dvere, 2 ks
Interiérové ​​dvere, Horovce

900 € do 1500 €

Cena, Intériérové dvere +vchodové dvere do bytu, 3ks 90cm, 2ks 60cm a 2ks vchodové dvere do bytu
Interiérové ​​dvere, Kremnica

5400 € do 9000 €

Cena, Vyrobiť a osadiť interierové dvere, aby boli v zhode s jestvujúcimi, výška 300 cm, šírka cca 240 cm
Interiérové ​​dvere, Bratislava

450 € do 750 €

Cena, Vyrobiť dvere so zarubnou na mieru do kúpeľne , 1x Rozmer otvoru 67*198, šírka 20,5 cm
Interiérové ​​dvere, Bílkove Humence

450 € do 750 €

Cena, Vchodové drevené dvere, 1 dvere rozmer 120cm
Interiérové ​​dvere, Ihľany

3150 € do 5250 €

Cena, Interiové dvere, 1ks - 96x176 cm, 2ks - 75x195 cm
Interiérové ​​dvere, Batizovce

1800 € do 3000 €

Cena, Interiérové ​​dvere na mieru, 1x
Interiérové ​​dvere, Banská Štiavnica

1350 € do 2250 €

Cena, Vyrobit na mieru lamelove dvere, 1 ks
Interiérové ​​dvere, Bratislava

450 € do 750 €

Cena, Oblozkeve dvere, 4ks.80cm. jedny dvere140cm
Interiérové ​​dvere, Spišské Bystré

1350 € do 2250 €

Cena, Vymena posuvnych dveri za klasicke drevené dvere na panty, 3 ks, 260x70 cm za 1 kus
Interiérové ​​dvere, Bratislava

1800 € do 3000 €

Cena, Vyrobiť interiérové dvere do domu., 3 ks 88x 205, 1ks 103x 214, 2ks 79x205
Interiérové ​​dvere, Podkylava

1350 € do 2250 €

Cena, Interiérové ​​dvere, 2 ks
Interiérové ​​dvere, Bratislava

630 € do 1050 €

Cena, Nábytok na mieru do domu, Po popise
Interiérové ​​dvere, Pravotice

9450 € do 15750 €

Cena, Obývacie dvere ,
Interiérové ​​dvere, Martin

1350 € do 2250 €

Cena, Interierové dvere na mieru, Jeden kus,120x270cm
Interiérové ​​dvere, Trebatice

315 € do 525 €

Cena, Interierove drevené dvere, 1 ks
Interiérové ​​dvere, Sládkovičovo

540 € do 900 €

Cena, Presklené interiérové dvere, 1 ks, 237 x 115 cm
Interiérové ​​dvere, Bernolákovo

540 € do 900 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Interiérové ​​dvere cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

696+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Interiérové ​​dvere
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Interiérové ​​dvere?

 • Interiérové ​​dvere Bratislava
 • Interiérové ​​dvere Banská Bystrica
 • Interiérové ​​dvere Košice
 • Interiérové ​​dvere Nitra
 • Interiérové ​​dvere Prešov
 • Interiérové ​​dvere Žilina
 • Interiérové ​​dvere Bardejov
 • Interiérové ​​dvere Humenné
 • Interiérové ​​dvere Komárno
 • Interiérové ​​dvere Levice
 • Interiérové ​​dvere Liptovský Mikuláš
 • Interiérové ​​dvere Lučenec
 • Interiérové ​​dvere Martin
 • Interiérové ​​dvere Michalovce
 • Interiérové ​​dvere Nové Zámky
 • Interiérové ​​dvere Piešťany
 • Interiérové ​​dvere Poprad
 • Interiérové ​​dvere Považská Bystrica
 • Interiérové ​​dvere Prievidza
 • Interiérové ​​dvere Ružomberok
 • Interiérové ​​dvere Spišská Nová Ves
 • Interiérové ​​dvere Topoľčany
 • Interiérové ​​dvere Trenčín
 • Interiérové ​​dvere Trnava
 • Interiérové ​​dvere Zvolen
 • Interiérové ​​dvere Bánovce nad Bebravou
 • Interiérové ​​dvere Brezno
 • Interiérové ​​dvere Bytča
 • Interiérové ​​dvere Čadca
 • Interiérové ​​dvere Detva
 • Interiérové ​​dvere Dolný Kubín
 • Interiérové ​​dvere Dunajská Streda
 • Interiérové ​​dvere Galanta
 • Interiérové ​​dvere Gelnica
 • Interiérové ​​dvere Hlohovec
 • Interiérové ​​dvere Ilava
 • Interiérové ​​dvere Kežmarok
 • Interiérové ​​dvere Krupina
 • Interiérové ​​dvere Kysucké Nové Mesto
 • Interiérové ​​dvere Levoča
 • Interiérové ​​dvere Malacky
 • Interiérové ​​dvere Medzilaborce
 • Interiérové ​​dvere Myjava
 • Interiérové ​​dvere Námestovo
 • Interiérové ​​dvere Nové Mesto nad Váhom
 • Interiérové ​​dvere Partizánske
 • Interiérové ​​dvere Pezinok
 • Interiérové ​​dvere Poltár
 • Interiérové ​​dvere Púchov
 • Interiérové ​​dvere Revúca
 • Interiérové ​​dvere Rimavská Sobota
 • Interiérové ​​dvere Rožňava
 • Interiérové ​​dvere Sabinov
 • Interiérové ​​dvere Šaľa
 • Interiérové ​​dvere Senec
 • Interiérové ​​dvere Senica
 • Interiérové ​​dvere Skalica
 • Interiérové ​​dvere Snina
 • Interiérové ​​dvere Sobrance
 • Interiérové ​​dvere Stará Ľubovňa
 • Interiérové ​​dvere Stropkov
 • Interiérové ​​dvere Svidník
 • Interiérové ​​dvere Trebišov
 • Interiérové ​​dvere Turčianske Teplice
 • Interiérové ​​dvere Tvrdošín
 • Interiérové ​​dvere Veľký Krtíš
 • Interiérové ​​dvere Vranov nad Topľou
 • Interiérové ​​dvere Žarnovica
 • Interiérové ​​dvere Žiar nad Hronom
 • Interiérové ​​dvere Zlaté Moravce
 • Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené