Pre oblasť

  Klimatizácia cena

  Cena klimatizačného zariadenia je primárne závislá od druhu klimatizačného zariadenia, jeho výkonu, ktorý musí byť upravený na konkrétnu veľkosť priestoru a v neposlednom rade aj od dodávateľa klimatizácie. "Obyčajná" split klimatizácia s jednou vonkajšou a jednou vnútornou jednotkou, s výkonom chladenia a kúrenia do 4 kW, stojí 650 EUR. K tomu pripočítajte ešte 250 EUR za montáž. Za podlahové a stropné klimatizácie zaplatíte 1500 EUR a viac. Drahšia je aj montáž. Odporúča sa aspoň raz počas sezóny odstrániť zo zariadenia filtre a vyčistiť ich, pokiaľ sú zničené, musia sa vymeniť za nové. Tiež sa odporúča raz do roka vykonať servis klimatizácie v autorizovanom servise. Ceny servisu sa pohybujú od 60 EUR a viac.

  Komu zveriť montáž a neskôr údržbu klimatizácie? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným odborníkom na klimatizáciu vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za klimatizáciu


  Cena klimatizácie. Cena za dodávku a montáž klimatizácie 3,5kw.

  500.00 €/kus

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/kus

  STREDNÁ CENA
  1500.00 €/kus

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Klimatizácia

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Chladenie vzduchom, zariadenie bez vonkajšej jednotky

  Cena za montáž a dodávku klimatizácie bez externej jednotky.


  kpl

  €/kpl

  Rozdelené klimatizačné zariadenie

  Cena za dodávku a montáž rozdeleného klimatizačného zariadenia vo verzii na stenu s montážou do 4 m, odtokom kondenzátu do 5 m, elektrickým zapojením všetkých prestávok a transportom do 30 cm.


  kpl

  €/kpl

  Dodávka klimatizácie

  Cena za dodávku klimatizácie o výkonnosti podľa požadovaných špecifikácií.


  kus

  €/kus

  Kazetová klimatizácia

  Cena za stropnú klimatizáciu. Cena za stropnú klimatizáciu s jednou vnútornou a vonkajšou jednotkou. Cena za vstavanú kazetovú klimatizáciu so 4 smermi fúkania a vykurovacím alebo chladiacím výkonom do 2,5 kW, spolu s montážou..


  kpl

  €/kpl

  Montáž klimatizácie

  Cena za prienik steny do hrúbky 40 cm, montáž 1 vonkajšej jednotky a 1 vnútornej jednotky klimatizácie vrátane montážneho materiálu, s inštaláciou do 4 m, odtokom kondenzátu do 5 m, elektrickým pripojením a technickým spustením.


  kus

  €/kus

  Montáž klimatizácie s výkonom do 3,7 kW

  Cena za montáž klimatizácie. Cena za montáž klimatizácie s výkonomdo 3,7 kW.


  kus

  €/kus

  Montáž klimatizácie s výkonom do 5,5 kW

  Cena za montáž klimatizácie. Cena za montáž klimatizácie s výkonom do 5,5 kW.


  kus

  €/kus

  Montáž klimatizácie s výkonom do 8,0 kW

  Cena za montáž klimatizácie. Cena za montáž klimatizácie s výkonom do 8,0 kW.


  kus

  €/kus

  Nástenná klimatizácia

  Cena za vonkajšiu a vnútornú klimatizáciu. Cena za kombinovanú klimatizáciu s vonkajšou a jednou vnútornou jednotkou s chladiacim a vykurovacím výkonom do 4 kW. Cena za klimatizáciu s montážov.


  kpl

  €/kpl

  Podlahová klimatizácia

  Cena za podlahovú klimatizáciu. Cena za podlahové klimatizačné jednotky s vonkajšou a vnútornou jednotkou do 2,5 kW vykurovacím alebo chladiacím výkonom, spolu s montážou.


  kpl

  €/kpl

  Servis klimatizácie s výkonom do 3,7 kW

  Cena za servis klimatizácie. Cena za pravidelný ročný servis klimatizačnej jednotky do 3,7 kW.


  hodina

  €/hodina

  Servis klimatizácie s výkonom do 5,5 kW

  Cena za servis klimatizácie. Cena za pravidelný ročný servis klimatizačnej jednotky do 5,5 kW.


  hodina

  €/hodina

  Servis klimatizácie s výkonom do 8,0 kW

  Cena za servis klimatizácie. Cena za pravidelný ročný servis klimatizačnej jednotky do 8,0 kW.


  hodina

  €/hodina

  Servis klimatske naprave

  Pravidelný servis klimatizácie zahŕňa:
  - vizuálna kontrola klimatizácie a inštalácie,
  - čistenie a dezinfekcia, výmenníka vnútornej jednotky,
  - čistenie výmenníka vnútornej jednotky,
  - čistenie masky a krytu vnútornej jednotky,
  - čistenie štandardných filtrov vnútornej jednotky,
  - čistenie výmenníka vonkajšej jednotky podľa potreby,
  - kontrola a preplachovanie odtoku kondenzátu,
  - regulácia teploty vzduchu,
  - kontrola a regulácia tlaku chladiaceho plynu,
  - prehľad a kontrola elektrických komponentov,
  - kontrola činnosti elektrických motorov (kompresor, ventilátory),
  - funkčná kontrola - skúška klimatizačného systému,
  - rady o používaní a prevádzke klimatizácie.


  kus

  €/kus

  SPOLU:
  Poslať dopyt >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Klimatizácia - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Klimatizácia a čo potrebujete vedieť pred nákupom?

  Stále viac sa rozhodujeme inštalovať klimatizáciu do našich bytov, domov, kancelárií a ďalších miestností. Tak si zaistíme najvyšší teplotný komfort vo všetkých ročných obdobiach.

  1.1. Predtým, ako pôjdete do obchodu, zodpovedzte si tieto otázky

  Druh nehnuteľnosti - kupujete klimatizáciu pre byt, dom alebo kanceláriu?

  Stavba - prestavba alebo renovácia priestoru?

  Veľkosť priestoru - zmerajte priestor, v ktorom chcete nainštalovať klimatizáciu.

  Izolácia - ako je miestnosť, v ktorej chcete montovať klimatizáciu izolovaná?

  Poloha - Leží priestor na južnej, severnej, východnej alebo západnej strane budovy? V suteréne, prízemí, poschodí alebo podkroví?

  Otvory - Koľko okien a dverí je v miestnosti, aké veľké sú? Obyčajné sklo alebo termoizolačné?

  Počet osôb a klimatizačných jednotiek - Koľko ľudí zostane v miestnosti? Aké zariadenia sú v miestnosti?

  Režim vetrania priestoru - prirodzený alebo prostredníctvom rekuperácie?

  Možnosť realizácie - výber typu vnútornej jednotky podľa špecifikácií miestnosti (na stenu, podlahová, stropná, zapustená - kazetová)

  Ako vypustiť kondenzovanú vodu z vnútornej jednotky - na základe voľného spádu alebo pomocou automatického kondenzačného čerpadla?

  Kúrenie - Chcete okrem chladenia vykurovať aj miestnosť s klimatizáciou?

  1.2. Hlučnosť

  Hlučnosť klimatizačnej jednotky je funkcia, ktorá sa často prehliada. Klimatizačné jednotky majú obvykle energetický štítok, ktorý obsahuje údaj o decibeloch, tzn. údaj o intenzite hluku, ktorú vydávajú. Ak číslo nepresiahne 25-30 db, zariadenie pracuje celkom ticho.

  1.3. Výkon

  Pre výber klimatizácie so správnym výkonom je potrebné zohľadniť objem miestnosti, ktorý chceme chladiť alebo vykurovať. Musí sa zohľadniť aj počet stien a okien ako aj podlažie, v ktorom sa priestor nachádza. Pre miestnosti do 25 metrov štvorcových je dostatočná klimatizácia s kapacitou 2,5 kW, pre 40 štvorcových metrov 3,5 kW a tak ďalej.

  1.4. Energetická účinnosť

  Na trhu existujú rôzne energetické triedy. Rozsah sa pohybuje od A +++ do D, pričom A +++ patrí medzi energeticky najúčinnejšie a najhospodárnejšie zariadenia na trhu. Tiež ušetríte veľa elektriny výberom invertora klimatizácie, ktorý úpravou kompresora vo vonkajšej jednotke, s ohľadom na potreby vnútornej jednotky, racionalizuje spotrebu elektriny.

  1.5. Sadzba DPH

  Na inštaláciu klimatizácie v súkromných budovách určených pre trvalý pobyt sa vzťahuje nižšia sadzba DPH (9,5%). Ako aj v budovách, ktoré sú súčasťou sociálnej politiky a kde je platiteľom fyzická osoba. V ostatných prípadoch sa účtuje DPH vo výške 22,0%.

  2. Výber poskytovateľov, dodávateľov a opravovateľov klimatizácií

  Na trhu je veľa poskytovateľov klimatizácie. Kde hľadať? Ako si vybrať toho správneho?

  2.1. Záruka, záruka doba

  Prvým znakom, ktorý poukazuje na kvalitu produktu je záručná doba. Kvalitní poskytovatelia klimatizácie ponúkajú na svoje výrobky 24-mesačnú systémovú záruku. Ak si tiež objednáte montáž klimatizácie od poskytovateľa, zvyčajne ponúkajú dodatočnú záruku 24 mesiacov na inštaláciu.

  2.2. Vlastný montážny tím a servisná podpora

  Kvalitná montáž je dôležitým faktorom. Koli zlej, neskúsenej montáži môžete znehodnotiť všetky výhody kvalitného klimatizačného zariadenia. Veľkou výhodou poskytovateľa je, že má svoj vlastný montážny tím, takže si udržiava kontrolu nad celým procesom montáže až do posledných maličkostí, ako je kvalita materiálu určeného pre montáž. Iba týmto spôsobom je možné zaručiť kvalitu zariadenia. Je tiež dôležité, aby bol zákazník vždy k dispozícii servisnému tímu, aby sa zabezpečilo rýchle a efektívne odstránenie všetkých nahlásených chýb zákazníkom.

  2.3. Certifikácia

  Kvalitu poskytovateľa potvrdzuje aj sprievodná dokumentácia vydaná poskytovateľom po dokončení prác. Okrem technických špecifikácií produktu sú to aj osvedčenia o kvalite, napríklad energetický certifikát. Kvalitu dodávateľa, montáže a servisu potvrdzujú aj osvedčenia, remeselné licencie atď.

  3. Rôzne druhy klimatizácie

  3.1. Mobilná klimatizácia

  Prenosné alebo mobilné klimatizačné jednotky sa môžu ľubovoľne pohybovať po celom priestore. Sú vhodné do menších miestností, ktoré sa rýchlo ochladzujú alebo zohrievajú ako sú malé chatičky a karavany, kde nie je možné namontovať zložitejšie zariadenie. Ich nevýhodou je, že sú menej výkonné a ich výhodou je, že sa dajú okamžite zapojiť bez akýchkoľvek nákladov na montáž.

  3.2. Okenná klimatizácia

  Okenná klimatizácia sa umiestňuje na parapet okna tak, aby jedna časť zariadenia bola vo vnútri a druhá na vonkajšej strane budovy. Zvyčajne je potrebné okno odrezať. Klimatizácia nie je tak praktická, preto sa aj menej využívaná.

  3.3. Klimatizácia bez vonkajšej jednotky

  V miestnostiach, kde nie je možné namontovať vonkajšiu jednotku, je riešením klimatizácia bez vonkajšej jednotky. Potrebuje iba dva otvory s priemerom 16 cm, cez ktoré sa kondenzátor chladí vonkajším vzduchom. Pokiaľ ide o výkon, hospodárnosť a ticho, tento druh klimatizácia nezaostáva za klasickými klimatizačnými jednotkami.

  3.4. Delená klimatizácia

  Split - delená klimatizácia je najobľúbenejšie a bežne používané klimatizačné zariadenie. „Split“ sa nazýva preto, že je to systém pozostávajúci z dvoch alebo viacerých samostatných častí. Vo vnútorných priestoroch je vnútorná jednotka a vo vonkajších je vonkajšia jednotka. Vnútorné jednotky môžu byť na stenách, stropoch, v podlahe, v kazetách alebo kanáloch. K dispozícii je tiež Multi Split klimatizácia, ktorá má viac vnútorných jednotiek a jednu vonkajšiu, ktorá ich poháňa. Multi Split klimatizácia nám ušetrí veľa miesta a znižuje náklady na montáž. Delené klimatizačné zariadenia sú veľmi ekonomické, majú vysoký rozsah výkonu a veľmi dobrú energetickú účinnosť.

  4. Montáž klimatizácie: Vlastná montáž klimatizácie alebo profesionálom?

  Výber správnej klimatizácie je veľmi dôležitý. Pre optimálny výkon sú dôležité správne a odborne namontované klimatizačné zariadenia. Iba tak sa zabezpečí správna a efektívna prevádzka, ktorá vám poskytne úplný teplotný komfort vo vašej domácnosti. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete namontovať klimatizačnú jednotku sami alebo ju necháte montovať odborníkom, je nevyhnutné zvážiť, kde bude inštalovaná vnútorná a vonkajšia jednotka. Na to, aby klimatizácia pracovala efektívne, musia byť obe klimatizačné jednotky nainštalované správne a na správnom mieste.

  4.1. Klimatizácia s umiestnením vonkajšej klimatizačnej jednotky

  V bytovom dome alebo viac generačnom dome je potrebné skontrolovať, aké zásahy sú povolené na fasáde. Umiestnenie vonkajšej klimatizačnej jednotky na viditeľné miesto na fasáde si vyžaduje 75% schválenie od vlastníkov bytov. Ak je umiestnená na balkóne, nebude rušiť vzhľad fasády. Ak je váš byt na vrchu budovy, uistite sa, či klimatizáciu nie je možné nainštalovať na strechu alebo do podkrovia.

  Pri inštalácii klimatizácie na fasádu pamiatkovo chránenej budovy sa musia dodržiavať pokyny Pamiatkokvého úradu Slovenskej republiky a územné plány mesta. Napríklad môžete nainštalovať vonkajšiu jednotku tak, aby nebola viditeľná na fasáde budovy alebo aby bola povolená v budove, na balkóne, v podkroví a na plochej streche a je tiež povolená inštalácia klimatizácie na fasádu na vnútornom nádvorí.

  Osobitnú pozornosť venujte tomu, aby bola vonkajšia jednotka pripevnená na vysoko kvalitné úchytky odolné voči korózii s antivibračnými doštičkami, ktoré bránia prenosu vibrácií na steny budovy.

  Ak inštalujete vonkajšiu klimatizačnú jednotku na vonkajšie podlahy, musí byť pripevnená k plastovej základni s výškou najmenej 10 cm.

  Aby klimatizačná jednotka fungovala dobre, je dôležité, aby bol okolo vonkajšej jednotky dostatočný priestor na neobmedzenú cirkuláciu vzduchu. Úzke výklenky, miesta oproti steny alebo blízko murovaného balkónového zábradlia preto nie sú vhodné na umiestnenie vonkajšej jednotky.

  Neodporúča sa inštalovať vonkajšiu jednotku blízko okien spálne alebo detskej izby. Ak spíte s otvoreným oknom, určite vás bude rušiť hluk klimatizácie.

  4.2. Klimatizácia s umiestnením vnútornej klimatizačnej jednotky

  Vnútornú klimatickú jednotku umiestnite do miestnosti, ktoré najviac vystavené slnku a teplu. Keď túto miestnosť ochladíte na požadovanú teplotu, bude pohodlnejšia teplota aj v iných miestnostiach.

  Ak umiestnite klimatizáciu nad často otvorené dvere, bude to menej energeticky efektívne, pretože začne zrýchlene ochladzovať vzduch v miestnosti pri každom otvorení dverí.

  Miesta, ako sú chodba, za závesom alebo nad skriňou, nie sú vhodné na umiestnenie vnútornej jednotky, pretože prúd vzduchu do nej je zablokovaný, a preto bude účinnosť zariadenia horšia.

  Neodporúča sa inštalovať vnútornú jednotku v blízkosti zdrojov tepla. Má zabudovaný termostat, ktorý udržuje nastavenú teplotu. Napríklad, ak zistí teplo zo sporáka, zariadenie bude fungovať, aj keď je miestnosť už ochladená.

  4.3. Montáž klimatizácie - technické prevedenie

  Prvým krokom pri montáži je inštalácia nosnej dosky pre vnútornú a vonkajšiu jednotku. Ďalej vyvŕtame otvory do steny, kde budú inštalované potrubia, berúc do úvahy dĺžku vzdialenosti od rozdelenia s vonkajšou jednotkou. Rozvedieme rúrky, potom vnútornú jednotku namontujeme k nosnej doske a pripojíme k elektrike a napojíme na rúrky pre odvod kondenzátu a vzduchu. Potom sa na konzoly namontuje externá jednotka a pripojí sa. Ak sú obidve jednotky pripojené, musia byť odvzdušnené, čo znamená, že vzduch a vlhkosť sú odstránené z chladiaceho okruhu, čo urobíme s pomocou vákuového čerpadla. Pred prvým spustením skontrolujte, či na ventile nie sú netesnosti. Potrubie na vonkajšej strane budovy chráňte izolačnou páskou a pripevnite k stene. Otvor vyplňte polyuretánovou penou, zatmelíme a zamaľujeme.

  5. Klimatizácia a trendy

  5.1. Energetická účinnosť

  Ľudia chcú šetriť peniaze a zároveň šetriť aj životné prostredie. Moderné klimatizácie pomáhajú dosiahnuť oba ciele. Je to veľký trend, ktorý sa v posledných rokoch exponenciálne rozrástol a bude pokračovať aj v budúcnosti.

  Najčastejšie sa rozhodneme pre delenú klimatizáciu
  Najčastejšie sa rozhodneme pre delenú klimatizáciu

  5.2. Inteligentné technológie a klimatizácia

  Nové klimatizácie sa pripájajú k wi-fi. Vďaka inteligentnej klimatizácii pohodlne ovládate teplotu vášho domu pomocou telefónu a iných inteligentných zariadení. To šetrí veľa energie.

  5.3. Mobilné systémy a flexibilný prevádzkový výkon klimatizácie

  Moderné klimatizácie majú schopnosť upravovať prevádzkovú rýchlosť, ktorá slúži pre lepšiu účinnosť.

  Váš systém tak pracuje presnejšie a prispôsobuje sa požiadavkám na chladenie a kúrenie vášho domu. Mobilné klimatizácie sú tiež čoraz viac žiaduce a poskytujú vám pohodlnú teplotu vzduchu bez vŕtania potrubí.

  5.4. Geotermálne riešenia

  Geotermálne vykurovanie a chladenie je tiež na vzostupe v dôsledku potreby po energetickej účinnosti.

  Geotermálne klimatizačné systémy sa vyznačujú aj trvanlivosťou a vysokou účinnosťou.

  5.5. Zlepšenie kvality vzduchu

  Získanie spoľahlivých informácií zo senzorov nám pomôže určiť, koľko odpadu, nečistôt, prachu alebo CO2 je vo vzduchu v našich domácnostiach. Moderné klimatizácie sú preto opatrené so senzormi, ktoré sú spojené s filtračným systémom, a ktoré sa automaticky zbavia znečisťujúcich látok, poskytnú tak čistý, čerstvý vzduch.

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Premiestnenie vonkajšej klimatizačnej jednotky

  potrebujem premiestnenie vonkajšej klimatizačnej jednotky o 3 m 450 € do 750 €

  ........

  Zapojenie klimatizacie

  Potrebujem namontovat a naplnit klimatizacnu jednotku, mám svoju. 450 € do 750 €

  ........

  Klimatizačné zariadenie na vykurovanie chaty

  Potrebujem klimatizačné zariadenie na vykurovanie chaty v prechodných obdobiach. Výmera cca do 40m2. Chata je zateplená pred dokončením podláh. 1800 € do 3000 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Montáž klimatizácie do bytu, 1 ks
  Klimatizácia, Hlohovec

  1350 € do 2250 €

  Cena, Inštalácia klimatizácie, 1 ks
  Klimatizácia, Košice

  1350 € do 2250 €

  Cena, Montáž klimatizácie, 1 ks
  Klimatizácia, Dlhá nad Oravou

  1800 € do 3000 €

  Cena, Klimatizácia+montáž, 1 ks
  Klimatizácia, Liptovský Ján

  2250 € do 3750 €

  Cena, Klimatizáciu, dodávku a montáž, 4 ks
  Klimatizácia, Voderady

  4500 € do 7500 €

  Cena, Rekuperáciu, klimatizáciu do rodinného domu, 140 m2
  Klimatizácia, Malacky

  5400 € do 9000 €

  Cena, Klimatizácia pre doplnkové kúrenie na víkendovú chalupu, 1 ks
  Klimatizácia, Dubnica nad Váhom

  1800 € do 3000 €

  Cena, Cenová ponuka klimatizácia s kúrením + montáž, Po popise
  Klimatizácia, Farná

  4500 € do 7500 €

  Cena, Inštalácia klimatizácie Toshiba Haori (vonk. jednotka, 2x vnútorná), 2 ks
  Klimatizácia, Kvačany

  2700 € do 4500 €

  Cena, Oprava a čistenie klimatizácie, 1 ks
  Klimatizácia, Dvorníky

  450 € do 750 €

  Cena, Klima na kurenie, 1 ks
  Klimatizácia, Bešeňová

  1530 € do 2550 €

  Cena, Nahradna elektronika pre klimatizaciu Olimpia OS-CEAMH 28EI, 1 ks
  Klimatizácia, Pezinok

  720 € do 1200 €

  Cena, Revízia klimatizácii, 11 ks
  Klimatizácia, Holíč

  4950 € do 8250 €

  Cena, Namontovanie klímy predpríprava je už hotová čiže len montáž, 1 ks
  Klimatizácia, Kysucké Nové Mesto

  540 € do 900 €

  Cena, Klimatizácia, cca 40 m2
  Klimatizácia, Veľký Krtíš

  1350 € do 2250 €

  Cena, Montáž klimatizačnej jednotky, 1 ks
  Klimatizácia, Martin

  540 € do 900 €

  Cena, Daikin klimatizácia 5kW kupa montaz servis, 1 ks
  Klimatizácia, Trnava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Doplniť chladivo do klimatizácie, 1 ks
  Klimatizácia, Nová Baňa

  180 € do 300 €

  Cena, Dodávka a montáž klimatizácie, 1 ks
  Klimatizácia, Obyce

  1350 € do 2250 €

  Cena, Predpríprava na klimatizáciu do novorekonštruovaného bytu, 1 ks
  Klimatizácia, Martin

  450 € do 750 €

  Cena, Montáž multi-split klimatizácie o výkone cca 5kW chlad./6kW kúr., 1 vonkajšia a 2 vnútorné
  Klimatizácia, Diaková

  3600 € do 6000 €

  Cena, Nastenna klimatizacia do domu, 2 ks
  Klimatizácia, Otročok

  2700 € do 4500 €

  Cena, Klimatizaciu do chatky rozmer 3x3metre, 1 ks
  Klimatizácia, Hul

  450 € do 750 €

  Cena, Namontovať, zapojiť a naplniť klimatizáciu. Bola používaná inde, 3 ks
  Klimatizácia, Horné Otrokovce

  1800 € do 3000 €

  Cena, Klimatizáciu v RD do dvoch miestností, 2 ks
  Klimatizácia, Slovenské Pravno

  2250 € do 3750 €

  Cena, Klimatizáciu do rd, Cca 30m2
  Klimatizácia, Ľubochňa

  1350 € do 2250 €

  Cena, Dodávka a montaz klimy, 1 ks
  Klimatizácia, Svidník

  1800 € do 3000 €

  Cena, Klimatizaciu s ohrevom cca 5kw, 1 ks
  Klimatizácia, Malčice

  1800 € do 3000 €

  Cena, Namontovat klimatizacnu jednotku, 1 ks
  Klimatizácia, Vinica

  1350 € do 2250 €

  Cena, Kúpiť 1x klimatizáciu s montáž na fasádu pred zateplenim, 1 ks
  Klimatizácia, Bytča

  1350 € do 2250 €

  Cena, Servis dvoch zariadení klimatizácii, 2 ks
  Klimatizácia, Bardejov

  900 € do 1500 €

  Cena, Klimatizácia do bytu, 1 ks
  Klimatizácia, Senec

  1800 € do 3000 €

  Cena, Demontaz klimatizacnej jednotky, 1 ks
  Klimatizácia, Bratislava

  225 € do 375 €

  Cena, Klimatizáciu do rodinného domu., Jedno, alebo dve
  Klimatizácia, Komjatice

  1800 € do 3000 €

  Cena, Podstropná zabudovaná klimatizácia, 1 ks
  Klimatizácia, Krakovany

  1350 € do 2250 €

  Cena, Klima do bytu 3.5 kw, 1 ks
  Klimatizácia, Zvolen

  1350 € do 2250 €  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Klimatizácia?
  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Klimatizácia cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  637+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Klimatizácia
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené