Klimatizácia cena

Cena klimatizačného zariadenia je primárne závislá od druhu klimatizačného zariadenia, jeho výkonu, ktorý musí byť upravený na konkrétnu veľkosť priestoru a v neposlednom rade aj od dodávateľa klimatizácie. "Obyčajná" split klimatizácia s jednou vonkajšou a jednou vnútornou jednotkou, s výkonom chladenia a kúrenia do 4 kW, stojí 650 EUR. K tomu pripočítajte ešte 250 EUR za montáž. Za podlahové a stropné klimatizácie zaplatíte 1500 EUR a viac. Drahšia je aj montáž. Odporúča sa aspoň raz počas sezóny odstrániť zo zariadenia filtre a vyčistiť ich, pokiaľ sú zničené, musia sa vymeniť za nové. Tiež sa odporúča raz do roka vykonať servis klimatizácie v autorizovanom servise. Ceny servisu sa pohybujú od 60 EUR a viac.

Komu zveriť montáž a neskôr údržbu klimatizácie? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným odborníkom na klimatizáciu vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA KLIMATIZÁCIU


Cena klimatizácie. Cena za dodávku a montáž klimatizácie 3,5kw.

500.00 €/kus

VEĽMI NÍZKA CENA
€/kus

STREDNÁ CENA
1500.00 €/kus

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Klimatizácia cena

OSTATNÉ CENY ZA KLIMATIZÁCIA

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Chladenie vzduchom, zariadenie bez vonkajšej jednotky

Cena za montáž a dodávku klimatizácie bez externej jednotky.€/kpl

kpl
dopyt

Rozdelené klimatizačné zariadenie

Cena za dodávku a montáž rozdeleného klimatizačného zariadenia vo verzii na stenu s montážou do 4 m, odtokom kondenzátu do 5 m, elektrickým zapojením všetkých prestávok a transportom do 30 cm.€/kpl

kpl
dopyt

Nástenná klimatizácia

Cena za vonkajšiu a vnútornú klimatizáciu. Cena za kombinovanú klimatizáciu s vonkajšou a jednou vnútornou jednotkou s chladiacim a vykurovacím výkonom do 4 kW. Cena za klimatizáciu s montážov.€/kpl

kpl
dopyt

Podlahová klimatizácia

Cena za podlahovú klimatizáciu. Cena za podlahové klimatizačné jednotky s vonkajšou a vnútornou jednotkou do 2,5 kW vykurovacím alebo chladiacím výkonom, spolu s montážou.€/kpl

kpl
dopyt

Kazetová klimatizácia

Cena za stropnú klimatizáciu. Cena za stropnú klimatizáciu s jednou vnútornou a vonkajšou jednotkou. Cena za vstavanú kazetovú klimatizáciu so 4 smermi fúkania a vykurovacím alebo chladiacím výkonom do 2,5 kW, spolu s montážou..€/kpl

kpl
dopyt

Servis klimatizácie s výkonom do 3,7 kW

Cena za servis klimatizácie. Cena za pravidelný ročný servis klimatizačnej jednotky do 3,7 kW.€/hodina

hodina
dopyt

Servis klimatizácie s výkonom do 5,5 kW

Cena za servis klimatizácie. Cena za pravidelný ročný servis klimatizačnej jednotky do 5,5 kW.€/hodina

hodina
dopyt

Servis klimatizácie s výkonom do 8,0 kW

Cena za servis klimatizácie. Cena za pravidelný ročný servis klimatizačnej jednotky do 8,0 kW.€/hodina

hodina
dopyt

Montáž klimatizácie s výkonom do 3,7 kW

Cena za montáž klimatizácie. Cena za montáž klimatizácie s výkonomdo 3,7 kW.€/kus

kus
dopyt

Montáž klimatizácie s výkonom do 5,5 kW

Cena za montáž klimatizácie. Cena za montáž klimatizácie s výkonom do 5,5 kW.€/kus

kus
dopyt

Montáž klimatizácie s výkonom do 8,0 kW

Cena za montáž klimatizácie. Cena za montáž klimatizácie s výkonom do 8,0 kW.€/kus

kus
dopyt

Dodávka klimatizácie

Cena za dodávku klimatizácie o výkonnosti podľa požadovaných špecifikácií.€/kus

kus
dopyt

Montáž klimatizácie

Cena za prienik steny do hrúbky 40 cm, montáž 1 vonkajšej jednotky a 1 vnútornej jednotky klimatizácie vrátane montážneho materiálu, s inštaláciou do 4 m, odtokom kondenzátu do 5 m, elektrickým pripojením a technickým spustením.€/kus

kus
dopyt

Servis klimatske naprave

Pravidelný servis klimatizácie zahŕňa:
- vizuálna kontrola klimatizácie a inštalácie,
- čistenie a dezinfekcia, výmenníka vnútornej jednotky,
- čistenie výmenníka vnútornej jednotky,
- čistenie masky a krytu vnútornej jednotky,
- čistenie štandardných filtrov vnútornej jednotky,
- čistenie výmenníka vonkajšej jednotky podľa potreby,
- kontrola a preplachovanie odtoku kondenzátu,
- regulácia teploty vzduchu,
- kontrola a regulácia tlaku chladiaceho plynu,
- prehľad a kontrola elektrických komponentov,
- kontrola činnosti elektrických motorov (kompresor, ventilátory),
- funkčná kontrola - skúška klimatizačného systému,
- rady o používaní a prevádzke klimatizácie.€/kus

kus
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Klimatizácia - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Klimatizácia a čo potrebujete vedieť pred nákupom?

Stále viac sa rozhodujeme inštalovať klimatizáciu do našich bytov, domov, kancelárií a ďalších miestností. Tak si zaistíme najvyšší teplotný komfort vo všetkých ročných obdobiach.

1.1. Predtým, ako pôjdete do obchodu, zodpovedzte si tieto otázky

Druh nehnuteľnosti - kupujete klimatizáciu pre byt, dom alebo kanceláriu?

Stavba - prestavba alebo renovácia priestoru?

Veľkosť priestoru - zmerajte priestor, v ktorom chcete nainštalovať klimatizáciu.

Izolácia - ako je miestnosť, v ktorej chcete montovať klimatizáciu izolovaná?

Poloha - Leží priestor na južnej, severnej, východnej alebo západnej strane budovy? V suteréne, prízemí, poschodí alebo podkroví?

Otvory - Koľko okien a dverí je v miestnosti, aké veľké sú? Obyčajné sklo alebo termoizolačné?

Počet osôb a klimatizačných jednotiek - Koľko ľudí zostane v miestnosti? Aké zariadenia sú v miestnosti?

Režim vetrania priestoru - prirodzený alebo prostredníctvom rekuperácie?

Možnosť realizácie - výber typu vnútornej jednotky podľa špecifikácií miestnosti (na stenu, podlahová, stropná, zapustená - kazetová)

Ako vypustiť kondenzovanú vodu z vnútornej jednotky - na základe voľného spádu alebo pomocou automatického kondenzačného čerpadla?

Kúrenie - Chcete okrem chladenia vykurovať aj miestnosť s klimatizáciou?

1.2. Hlučnosť

Hlučnosť klimatizačnej jednotky je funkcia, ktorá sa často prehliada. Klimatizačné jednotky majú obvykle energetický štítok, ktorý obsahuje údaj o decibeloch, tzn. údaj o intenzite hluku, ktorú vydávajú. Ak číslo nepresiahne 25-30 db, zariadenie pracuje celkom ticho.

1.3. Výkon

Pre výber klimatizácie so správnym výkonom je potrebné zohľadniť objem miestnosti, ktorý chceme chladiť alebo vykurovať. Musí sa zohľadniť aj počet stien a okien ako aj podlažie, v ktorom sa priestor nachádza. Pre miestnosti do 25 metrov štvorcových je dostatočná klimatizácia s kapacitou 2,5 kW, pre 40 štvorcových metrov 3,5 kW a tak ďalej.

1.4. Energetická účinnosť

Na trhu existujú rôzne energetické triedy. Rozsah sa pohybuje od A +++ do D, pričom A +++ patrí medzi energeticky najúčinnejšie a najhospodárnejšie zariadenia na trhu. Tiež ušetríte veľa elektriny výberom invertora klimatizácie, ktorý úpravou kompresora vo vonkajšej jednotke, s ohľadom na potreby vnútornej jednotky, racionalizuje spotrebu elektriny.

1.5. Sadzba DPH

Na inštaláciu klimatizácie v súkromných budovách určených pre trvalý pobyt sa vzťahuje nižšia sadzba DPH (9,5%). Ako aj v budovách, ktoré sú súčasťou sociálnej politiky a kde je platiteľom fyzická osoba. V ostatných prípadoch sa účtuje DPH vo výške 22,0%.

2. Výber poskytovateľov, dodávateľov a opravovateľov klimatizácií

Na trhu je veľa poskytovateľov klimatizácie. Kde hľadať? Ako si vybrať toho správneho?

2.1. Záruka, záruka doba

Prvým znakom, ktorý poukazuje na kvalitu produktu je záručná doba. Kvalitní poskytovatelia klimatizácie ponúkajú na svoje výrobky 24-mesačnú systémovú záruku. Ak si tiež objednáte montáž klimatizácie od poskytovateľa, zvyčajne ponúkajú dodatočnú záruku 24 mesiacov na inštaláciu.

2.2. Vlastný montážny tím a servisná podpora

Kvalitná montáž je dôležitým faktorom. Koli zlej, neskúsenej montáži môžete znehodnotiť všetky výhody kvalitného klimatizačného zariadenia. Veľkou výhodou poskytovateľa je, že má svoj vlastný montážny tím, takže si udržiava kontrolu nad celým procesom montáže až do posledných maličkostí, ako je kvalita materiálu určeného pre montáž. Iba týmto spôsobom je možné zaručiť kvalitu zariadenia. Je tiež dôležité, aby bol zákazník vždy k dispozícii servisnému tímu, aby sa zabezpečilo rýchle a efektívne odstránenie všetkých nahlásených chýb zákazníkom.

2.3. Certifikácia

Kvalitu poskytovateľa potvrdzuje aj sprievodná dokumentácia vydaná poskytovateľom po dokončení prác. Okrem technických špecifikácií produktu sú to aj osvedčenia o kvalite, napríklad energetický certifikát. Kvalitu dodávateľa, montáže a servisu potvrdzujú aj osvedčenia, remeselné licencie atď.

3. Rôzne druhy klimatizácie

3.1. Mobilná klimatizácia

Prenosné alebo mobilné klimatizačné jednotky sa môžu ľubovoľne pohybovať po celom priestore. Sú vhodné do menších miestností, ktoré sa rýchlo ochladzujú alebo zohrievajú ako sú malé chatičky a karavany, kde nie je možné namontovať zložitejšie zariadenie. Ich nevýhodou je, že sú menej výkonné a ich výhodou je, že sa dajú okamžite zapojiť bez akýchkoľvek nákladov na montáž.

3.2. Okenná klimatizácia

Okenná klimatizácia sa umiestňuje na parapet okna tak, aby jedna časť zariadenia bola vo vnútri a druhá na vonkajšej strane budovy. Zvyčajne je potrebné okno odrezať. Klimatizácia nie je tak praktická, preto sa aj menej využívaná.

3.3. Klimatizácia bez vonkajšej jednotky

V miestnostiach, kde nie je možné namontovať vonkajšiu jednotku, je riešením klimatizácia bez vonkajšej jednotky. Potrebuje iba dva otvory s priemerom 16 cm, cez ktoré sa kondenzátor chladí vonkajším vzduchom. Pokiaľ ide o výkon, hospodárnosť a ticho, tento druh klimatizácia nezaostáva za klasickými klimatizačnými jednotkami.

3.4. Delená klimatizácia

Split - delená klimatizácia je najobľúbenejšie a bežne používané klimatizačné zariadenie. „Split“ sa nazýva preto, že je to systém pozostávajúci z dvoch alebo viacerých samostatných častí. Vo vnútorných priestoroch je vnútorná jednotka a vo vonkajších je vonkajšia jednotka. Vnútorné jednotky môžu byť na stenách, stropoch, v podlahe, v kazetách alebo kanáloch. K dispozícii je tiež Multi Split klimatizácia, ktorá má viac vnútorných jednotiek a jednu vonkajšiu, ktorá ich poháňa. Multi Split klimatizácia nám ušetrí veľa miesta a znižuje náklady na montáž. Delené klimatizačné zariadenia sú veľmi ekonomické, majú vysoký rozsah výkonu a veľmi dobrú energetickú účinnosť.

4. Montáž klimatizácie: Vlastná montáž klimatizácie alebo profesionálom?

Výber správnej klimatizácie je veľmi dôležitý. Pre optimálny výkon sú dôležité správne a odborne namontované klimatizačné zariadenia. Iba tak sa zabezpečí správna a efektívna prevádzka, ktorá vám poskytne úplný teplotný komfort vo vašej domácnosti. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete namontovať klimatizačnú jednotku sami alebo ju necháte montovať odborníkom, je nevyhnutné zvážiť, kde bude inštalovaná vnútorná a vonkajšia jednotka. Na to, aby klimatizácia pracovala efektívne, musia byť obe klimatizačné jednotky nainštalované správne a na správnom mieste.

4.1. Klimatizácia s umiestnením vonkajšej klimatizačnej jednotky

V bytovom dome alebo viac generačnom dome je potrebné skontrolovať, aké zásahy sú povolené na fasáde. Umiestnenie vonkajšej klimatizačnej jednotky na viditeľné miesto na fasáde si vyžaduje 75% schválenie od vlastníkov bytov. Ak je umiestnená na balkóne, nebude rušiť vzhľad fasády. Ak je váš byt na vrchu budovy, uistite sa, či klimatizáciu nie je možné nainštalovať na strechu alebo do podkrovia.

Pri inštalácii klimatizácie na fasádu pamiatkovo chránenej budovy sa musia dodržiavať pokyny Pamiatkokvého úradu Slovenskej republiky a územné plány mesta. Napríklad môžete nainštalovať vonkajšiu jednotku tak, aby nebola viditeľná na fasáde budovy alebo aby bola povolená v budove, na balkóne, v podkroví a na plochej streche a je tiež povolená inštalácia klimatizácie na fasádu na vnútornom nádvorí.

Osobitnú pozornosť venujte tomu, aby bola vonkajšia jednotka pripevnená na vysoko kvalitné úchytky odolné voči korózii s antivibračnými doštičkami, ktoré bránia prenosu vibrácií na steny budovy.

Ak inštalujete vonkajšiu klimatizačnú jednotku na vonkajšie podlahy, musí byť pripevnená k plastovej základni s výškou najmenej 10 cm.

Aby klimatizačná jednotka fungovala dobre, je dôležité, aby bol okolo vonkajšej jednotky dostatočný priestor na neobmedzenú cirkuláciu vzduchu. Úzke výklenky, miesta oproti steny alebo blízko murovaného balkónového zábradlia preto nie sú vhodné na umiestnenie vonkajšej jednotky.

Neodporúča sa inštalovať vonkajšiu jednotku blízko okien spálne alebo detskej izby. Ak spíte s otvoreným oknom, určite vás bude rušiť hluk klimatizácie.

4.2. Klimatizácia s umiestnením vnútornej klimatizačnej jednotky

Vnútornú klimatickú jednotku umiestnite do miestnosti, ktoré najviac vystavené slnku a teplu. Keď túto miestnosť ochladíte na požadovanú teplotu, bude pohodlnejšia teplota aj v iných miestnostiach.

Ak umiestnite klimatizáciu nad často otvorené dvere, bude to menej energeticky efektívne, pretože začne zrýchlene ochladzovať vzduch v miestnosti pri každom otvorení dverí.

Miesta, ako sú chodba, za závesom alebo nad skriňou, nie sú vhodné na umiestnenie vnútornej jednotky, pretože prúd vzduchu do nej je zablokovaný, a preto bude účinnosť zariadenia horšia.

Neodporúča sa inštalovať vnútornú jednotku v blízkosti zdrojov tepla. Má zabudovaný termostat, ktorý udržuje nastavenú teplotu. Napríklad, ak zistí teplo zo sporáka, zariadenie bude fungovať, aj keď je miestnosť už ochladená.

4.3. Montáž klimatizácie - technické prevedenie

Prvým krokom pri montáži je inštalácia nosnej dosky pre vnútornú a vonkajšiu jednotku. Ďalej vyvŕtame otvory do steny, kde budú inštalované potrubia, berúc do úvahy dĺžku vzdialenosti od rozdelenia s vonkajšou jednotkou. Rozvedieme rúrky, potom vnútornú jednotku namontujeme k nosnej doske a pripojíme k elektrike a napojíme na rúrky pre odvod kondenzátu a vzduchu. Potom sa na konzoly namontuje externá jednotka a pripojí sa. Ak sú obidve jednotky pripojené, musia byť odvzdušnené, čo znamená, že vzduch a vlhkosť sú odstránené z chladiaceho okruhu, čo urobíme s pomocou vákuového čerpadla. Pred prvým spustením skontrolujte, či na ventile nie sú netesnosti. Potrubie na vonkajšej strane budovy chráňte izolačnou páskou a pripevnite k stene. Otvor vyplňte polyuretánovou penou, zatmelíme a zamaľujeme.

5. Klimatizácia a trendy

5.1. Energetická účinnosť

Ľudia chcú šetriť peniaze a zároveň šetriť aj životné prostredie. Moderné klimatizácie pomáhajú dosiahnuť oba ciele. Je to veľký trend, ktorý sa v posledných rokoch exponenciálne rozrástol a bude pokračovať aj v budúcnosti.

Najčastejšie sa rozhodneme pre delenú klimatizáciu
Najčastejšie sa rozhodneme pre delenú klimatizáciu

5.2. Inteligentné technológie a klimatizácia

Nové klimatizácie sa pripájajú k wi-fi. Vďaka inteligentnej klimatizácii pohodlne ovládate teplotu vášho domu pomocou telefónu a iných inteligentných zariadení. To šetrí veľa energie.

5.3. Mobilné systémy a flexibilný prevádzkový výkon klimatizácie

Moderné klimatizácie majú schopnosť upravovať prevádzkovú rýchlosť, ktorá slúži pre lepšiu účinnosť.

Váš systém tak pracuje presnejšie a prispôsobuje sa požiadavkám na chladenie a kúrenie vášho domu. Mobilné klimatizácie sú tiež čoraz viac žiaduce a poskytujú vám pohodlnú teplotu vzduchu bez vŕtania potrubí.

5.4. Geotermálne riešenia

Geotermálne vykurovanie a chladenie je tiež na vzostupe v dôsledku potreby po energetickej účinnosti.

Geotermálne klimatizačné systémy sa vyznačujú aj trvanlivosťou a vysokou účinnosťou.

5.5. Zlepšenie kvality vzduchu

Získanie spoľahlivých informácií zo senzorov nám pomôže určiť, koľko odpadu, nečistôt, prachu alebo CO2 je vo vzduchu v našich domácnostiach. Moderné klimatizácie sú preto opatrené so senzormi, ktoré sú spojené s filtračným systémom, a ktoré sa automaticky zbavia znečisťujúcich látok, poskytnú tak čistý, čerstvý vzduch.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMKÚRENIE KLIMATIZÁCIOU JAR,JESEŇ

Dobry deň.

potrebujem klimatizaciu.Kúrenie klímou v prechodnom období. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1350 1 do 2250 €


........

SERVIS KLIMATIZÁCIE

Dobry deň.

potrebujem majstra pre ročný servis, čistenie a dezinfekciu a čistenie klimatizácie.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 135 1 do 225 €


........

KUPA A MONTAZ KLIMATIZACIE

Dobrý deň.

potrebujem obstaranie a montaz klimatizacie. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1350 1 do 2250 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, KLIMATIZÁCIA S KÚRENÍM, 1KS
Klimatizácia, Košice

720 € do 1200 €

CENA, KLIMATIZÁCIA, GREE - AMBER, ALEBO SINCLAIR - MARVIN, 2,7KW PRE JEDNU MIESTNOSŤ, 1SADA (VONKAJŠIA + VNÚTORNÁ JEDNOTKA)
Klimatizácia, Prešov

1800 € do 3000 €

CENA, MONTAŽ KLIMATIZACIE DO BYTU MICHALOVCE, 1 KS
Klimatizácia, Michalovce

1350 € do 2250 €

CENA, DODÁVKA A MONTÁŽ KLIMATIZÁICE , 1 KS
Klimatizácia, Stankovany

1350 € do 2250 €

CENA, OPRAVA KLIMATIZÁCIE, 1 KS
Klimatizácia, Ludanice

450 € do 750 €

CENA, KLIMATIZÁCIA A MONTÁŽ , 2 KS
Klimatizácia, Vysoká nad Uhom

2700 € do 4500 €

CENA, KLIMATZACIU MULTISPLIT JEDNU VONKAJŠIA DVE VNÚTORNÉ , PO POPISU
Klimatizácia, Most pri Bratislave

1350 € do 2250 €

CENA, MULTISPLIT KLIMATIZÁCIA, 3 KS
Klimatizácia, Vranov nad Topľou

3600 € do 6000 €

CENA, KLIMATIZACIU S MOZNOSTOU OHREVU, 2 KS
Klimatizácia, Levice

3150 € do 5250 €

CENA, KLIMATIZÁCIU, MONTAZ, NA POSCHODÍ DVE IZBY.
Klimatizácia, Malá Lehota

1350 € do 2250 €

CENA, KLIMATIZÁCIU NA GARZÓNKU , 1 KS
Klimatizácia, Ilava

900 € do 1500 €

CENA, KOMPLET KLIMATIZACIU, VNÚTORNÉ 3 KS
Klimatizácia, Žiar nad Hronom

4050 € do 6750 €

CENA, KLIMATIZÁCIE NA NOVÝ DOM , 2 KUSY
Klimatizácia, Malé Leváre

2700 € do 4500 €

CENA, KLIMATIZAČNÉ JEDNOTKY S KÚRENÍM, DO DVOCH MALÝCH SPOLOČENSKÝCH MIESTNOSTÍ , 1 CHLADIČ, 2KS VZT JEDNOTIEK
Klimatizácia, Liptovský Mikuláš

3150 € do 5250 €

CENA, KLIMU DO BYTU, 1 KS
Klimatizácia, Veľký Krtíš

1080 € do 1800 €

CENA, STROPNÉ CHLADENIE, STENOVÉ VYKUROVANIE, 200 M2
Klimatizácia, Babindol

4500 € do 7500 €

CENA, VYKUROVANIE KLIMATIZACIOU, PO POPISU
Klimatizácia, Predajná

990 € do 1650 €

CENA, KLIMATIZÁCIA, 1 SPLITOVA JEDNOTKA S PRIPOJENÍM NA WIFI, CCA 35M2
Klimatizácia, Selešťany

1350 € do 2250 €

CENA, KLIMATIZAČNÚ JEDNOTKU 4-6KW, 1
Klimatizácia, Rakúsy

1080 € do 1800 €

CENA, DODANIE A MONTAZ 2X MULTISPLIT KLIMATIZÁCII, 2 KS
Klimatizácia, Vrbové

3150 € do 5250 €

CENA, MONTÁŽ KLIMATIZÁCIE LG, 3,5KW, 1 KS
Klimatizácia, Letničie

225 € do 375 €

CENA, KLÍMA, 3 KS
Klimatizácia, Poprad

1440 € do 2400 €

CENA, KLIMATIZACIU, 1 KS
Klimatizácia, Stropkov

810 € do 1350 €

CENA, MONTÁŽ KLIMATIZÁCII NA PRÍZEMÍ, 1 KS
Klimatizácia, Trenčianske Teplice

315 € do 525 €

CENA, SAMSUNG KLIMATIZACIA 3.5 KW, 1 VNUTORNA A 1 VONKAJSIA
Klimatizácia, Dubnica nad Váhom

810 € do 1350 €

CENA, KLIMATIZÁCIA, VYCHLADIŤ A PRILEŽITOSTNE KURIŤ, 3 PODKROVNE IZBY DO VELKOSTI 20 M2
Klimatizácia, Veľké Kršteňany

2250 € do 3750 €

CENA, PRÍPRAVA PRE KLIMATIZÁCIU V HRUBEJ STAVBE NOVOSTAVBY, 4 M2
Klimatizácia, Púchov

450 € do 750 €

CENA, ZAPOJENIE, SERVIS, DOPLNENIE CHÉMIE, 1 KS
Klimatizácia, Černová

135 € do 225 €

CENA, KLIMATIZACIA SAMSUNG WIND-FREE ELITE 2,5, PO POPISE
Klimatizácia, Leopoldov

810 € do 1350 €

CENA, SPRAVIŤ PREDPRÍPRAVU NA KLIMATIZÁCIU V BYTE , PO POPISU
Klimatizácia, Dubnica nad Váhom

630 € do 1050 €

CENA, KÚPA A MONTOVANIE KLIMATIZACIE, PO POPISU
Klimatizácia, Rimavská Sobota

900 € do 1500 €

CENA, KLIMATIZACIA, PO POPISU
Klimatizácia, Banská Štiavnica

900 € do 1500 €

CENA, KLIMATIZACIU MITSUBISHI OSADIT VONKAJSIU JEDNOTKU, ELEKTRIKU A VAKUUOVAT POTRUBIE., PO POPISU
Klimatizácia, Brezno

450 € do 750 €

CENA, MONTAŽ VONKAJŠEJ KLIMATIZAČNEJ JEDNOTKY A VNUTORNEJ JEDNOTKY, PO POPISU
Klimatizácia, Vranov nad Topľou

450 € do 750 €

CENA, KLIMATIZAČNÁ JEDNOTKA, PO POPISU
Klimatizácia, Nitra

990 € do 1650 €

CENA, KLIMATIZÁCIU, PO POPISU
Klimatizácia, Prešov

1800 € do 3000 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Klimatizácia CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

547+ SPOLOČNOSŤAMI PRE KLIMATIZÁCIA
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI KLIMATIZÁCIA?

 • Klimatizácia Bratislava
 • Klimatizácia Banská Bystrica
 • Klimatizácia Košice
 • Klimatizácia Nitra
 • Klimatizácia Prešov
 • Klimatizácia Žilina
 • Klimatizácia Bardejov
 • Klimatizácia Humenné
 • Klimatizácia Komárno
 • Klimatizácia Levice
 • Klimatizácia Liptovský Mikuláš
 • Klimatizácia Lučenec
 • Klimatizácia Martin
 • Klimatizácia Michalovce
 • Klimatizácia Nové Zámky
 • Klimatizácia Piešťany
 • Klimatizácia Poprad
 • Klimatizácia Považská Bystrica
 • Klimatizácia Prievidza
 • Klimatizácia Ružomberok
 • Klimatizácia Spišská Nová Ves
 • Klimatizácia Topoľčany
 • Klimatizácia Trenčín
 • Klimatizácia Trnava
 • Klimatizácia Zvolen
 • Klimatizácia Bánovce nad Bebravou
 • Klimatizácia Brezno
 • Klimatizácia Bytča
 • Klimatizácia Čadca
 • Klimatizácia Detva
 • Klimatizácia Dolný Kubín
 • Klimatizácia Dunajská Streda
 • Klimatizácia Galanta
 • Klimatizácia Gelnica
 • Klimatizácia Hlohovec
 • Klimatizácia Ilava
 • Klimatizácia Kežmarok
 • Klimatizácia Krupina
 • Klimatizácia Kysucké Nové Mesto
 • Klimatizácia Levoča
 • Klimatizácia Malacky
 • Klimatizácia Medzilaborce
 • Klimatizácia Myjava
 • Klimatizácia Námestovo
 • Klimatizácia Nové Mesto nad Váhom
 • Klimatizácia Partizánske
 • Klimatizácia Pezinok
 • Klimatizácia Poltár
 • Klimatizácia Púchov
 • Klimatizácia Revúca
 • Klimatizácia Rimavská Sobota
 • Klimatizácia Rožňava
 • Klimatizácia Sabinov
 • Klimatizácia Šaľa
 • Klimatizácia Senec
 • Klimatizácia Senica
 • Klimatizácia Skalica
 • Klimatizácia Snina
 • Klimatizácia Sobrance
 • Klimatizácia Stará Ľubovňa
 • Klimatizácia Stropkov
 • Klimatizácia Svidník
 • Klimatizácia Trebišov
 • Klimatizácia Turčianske Teplice
 • Klimatizácia Tvrdošín
 • Klimatizácia Veľký Krtíš
 • Klimatizácia Vranov nad Topľou
 • Klimatizácia Žarnovica
 • Klimatizácia Žiar nad Hronom
 • Klimatizácia Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 Daibau, všetky práva vyhradené