x

  STOLÁRSTVO cena

  Ceny nábytku na mieru môžu byť veľmi rozdielne. Veľkú časť ceny predstavuje predovšetkým zvolený materiál - alebo bude kuchyňa z masívneho dreva alebo drevotriesky s dyhou? Aká bude kuchyňa na mieru - z dreva, mramoru alebo kerrocka? Aj kúpeľňové vybavenie bude na mieru? To všetko vám môže pomôcť vybrať váš miestny stolár. Cena unikátnych kusov je preto závislá od materiálov, vodiacich líšt, úchytiek, čalúnenia, montáže a podobných vecí. Interiérové vybavenie na zákazku je asi o 30% drahšie, ale aj oveľa kvalitnejšie a prispôsobené vašim potrebám. Lehota na zhotovenie je od 1 do 4 mesiacov. Cena zhotovenia je 100-400€/m2. Pripravili sme pre vás aj cenník, pomocou ktorého môžete jednoducho vypočítať náklady na nákres, zhotovenie a montáž nábytku. Ohľadom presnej ceny môžete poslať dopyt našim skúseným stolárom a tak dostanete viacero ponúk. Pripravili sme pre vás niekoľko rád o stolárstve.

  CENA ZA STOLÁRA


  Cena za služby stolára za nábytok na mieru. Cena za stolárske služby za nábytok na mieru, materiál je drevotrieska alebo masívne drevo.

  100.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  400.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Cena za stolára

  OSTATNÉ CENY ZA STOLÁRSTVO

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Kompletná výroba, dodávka a montáž jednokrídlových dýhovaných dverí, montáž na sucho, lakovaná ochranným náterom, vrátane všetkého kovania, upevňovacích prvkov a tesniacich materiálov, dokončovacích líšt a hákov a tiež klasického zámku  €/kpl

  kpl
  dopyt
  POSLAŤ DOPYT >
  SPOLU:

  Ako ste využili tieto informácie?

  Stolár - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Kuchyne na mieru, spálne na mieru, stoly na mieru a všetok ostatný nábytok na mieru. Prečo?

  Nábytok, ktorý si kúpite v obchode, sa vyrába v štandardných rozmeroch, materiáloch a tvaroch, čo je veľké obmedzenie pri zariaďovaní priestorov. Stolár vyrába nábytok presne podľa vašich plánov a prianí. Najdôležitejšie výhody zhotovenia nábytku na mieru sme uviedli v článku.

  Nábytok na mieru od stolára prináša veľa výhod!
  Nábytok na mieru od stolára prináša veľa výhod!

   

  1.1 Nábytok na mieru je užívateľsky prívetivý

  Ako už bolo spomenuté vyššie, nábytok vyrobený stolárom sa dokonale prispôsobí vašim prianiam a potrebám. V súčasnosti neexistujú prakticky žiadne konštrukčné obmedzenia. Najmä ak máte na mysli viac jedinečných riešení, nábytok na mieru je jediným riešením. Dokonca aj v podkrovnom byte, kde sú steny sklonené alebo v staršej budove, kde sú steny zakrivené a nerovnomerné, je najlepšie umiestniť nábytok vyrobený stolárom, ktorý sa presne zmestí do vašej miestnosti. Napríklad budete môcť dobre využiť priestor pri kolmej stene podkrovia, pod ktorým je inak nemožné stáť alebo sedieť.

  1.2. Ucelený dizajn miestností

  Ak chcete, aby zariadenie jednej miestnosti zodpovedalo zariadeniu ostatných miestností, pokiaľ ide o farbu a materiál (najmä ak máte otvorený pôdorys, v ktorom je spojená obývacia izba s jedálňou a kuchyňou), je výroba nábytku stolárom správnou voľbou pre Vás.

  1.3 Jedinečnosť nábytku na mieru

  Nábytok, ktorý stolár vyrába podľa plánov architekta alebo podľa vašich prianí, je jedinečný. Kombinuje vaše potreby s túžbami a osobnosťou alebo štýlom, pričom je dokonale prispôsobený priestoru. Nikto iný nebude mať nábytok ako vy.

  1.4 Špecifické rozmery nábytku na mieru

  Špecifické rozmery nábytku sú tiež dôležitým dôvodom, aby sme si vybrali nám vyhovujúci nábytok. Napríklad, vyšší ľudia budú chcieť mať posteľ dlhšiu než je štandard 200 cm. Kuchynský pult pre invalidný vozík by mal byť oveľa nižší ako klasická výška pultu 91 cm. Nie je možné získať kuchyňu s pracovným stolom s výškou 75 cm v obchodoch, preto si ju musíte objednať u stolára. Existuje veľa príkladov, ktoré nahrávajú výrobe nábytku na mieru.

  1.5 Kvalita výroby nábytku na mieru

  Je dôležité, aby ste si vybrali seriózneho a overeného stolára. Stolár, ktorý uprednostňuje kvalitu použije nie len kvalitné materiály ale aj odvedie kvalitnú prácu. V prípade nezrovnalostí alebo porúch ich spoľahlivý stolár rýchlo odstráni, na rozdiel od veľkých výrobcov alebo dodávateľov nábytku.

  2. Ako si vybrať správneho stolára?

  Ak hľadáte dobrého stolára, je veľmi užitočné dať si námahu a osloviť viacero stolárov! Pred prijatím rozhodnutia je vhodné získať čo najviac ponúk.

  2.1 Kde nájsť stolára?

  Prvým pravidlom je, počúvať odporúčania priateľov, známych, ktorí už majú skúsenosti so stolárom. Ak vám plány nábytku navrhne architekt, spojí vás, ak si budete priať, so stolármi, s ktorými pracuje a ktorým dôverujete. Treťou možnosťou je kontaktovať webový portál DaiBau, kde nájdete zoznam spoľahlivých a kvalitných stolárov vo vašom okolí. Na webovej stránke môžete skontrolovať hodnotenia zákazníkov, ktorí už s daným stolárom spolupracovali.

  2.2 Získajte viac ponúk kvalitných stolárov!

  Webový portál DaiBau vám umožňuje získať viac ako len jednu ponuku naraz, čo vám ušetrí veľa času a energie. Získaním ďalších ponúk sa uistíte, že cena, ktorú platíte, je konkurencieschopná a primeraná. Je tiež dôležité, aby ste pred začatím práce dostali písomnú ponuku, v ktorej sa tiež uvádza dohodnutý konečný termín výroby a platobné podmienky. Vždy požiadajte stolára o referencie. Pokiaľ je to možné, požiadajte o referenčný projekt, kde budete mať možnosť vidieť a bližšie preskúmať kvalitu výrobku, a zároveň požiadať vlastníka o jeho skúsenosti a spokojnosť s prácou stolára.

  2.3 Cena nábytku na mieru

  Cena samozrejme výrazne ovplyvňuje naše rozhodnutia pri zariaďovaní bytu. Ceny nábytku sa môžu veľmi líšiť. Všetko záleží na tom, aké materiály vyberieme, aké bude vnútorné príslušenstvo, rukoväte, čalúnenie atď. S nábytkom na mieru si môžeme zvoliť všetky tieto parametre, s nábytkom z obchodu je náš výber obmedzený. Nábytok vyrobený na mieru preto môže byť lacnejší ako nábytok z obchodu, ktorý je oveľa drahší. Nábytok na mieru však je výhodný aj pre stolára, pretože vaším rozhodnutím podporíte lokálneho výrobcu nábytku (cena za nábytok na mieru sa vypláca v plnej výške stolárovi, menšia časť sumy potom pripadá dodávateľovi materiálu, zatiaľ čo cena za nábytok z obchodu je z väčšej časi marža za distribúciu, dopravu a zisk obchodného domu).

  2.4. Ako dlho budeme čakať na produkt u vybraného stolára?

  Dodacie lehoty v obchodoch s nábytkom sa líšia, ale v priemere netrvajú spolu s montážou viac ako mesiac alebo dva. Ako dlho budeme čakať na nábytok zvoleného stolára, záleží na jeho obsadenosti a zložitosti produktu. Keď sme časovo obmedzený, stolársky nábytok nie je najlepšie rozhodnutie. Dobrý stolár je tiež obyčajne vyťažený na plný úväzok, na ktorý musíte čakať niekoľko mesiacov. Výroba nábytku (v závislosti od množstva a zložitosti) pre jeden byt môže trvať niekoľko týždňov. V prípade špecifického a náročného nábytku možete čakať na realizáciu aj viac mesiacov.

  3. Čo robia všetci stolári?

  Rozmedzie prác stolára je veľmi široké. Stolári vyrábajú nábytok a iné výrobky hlavne z dreva, ale aj z iných materiálov. Patrí sem kuchynský nábytok, nábytok do miestností, kancelársky nábytok a ďalšie predmety, ktoré sa vybavujú pre byty, rezidencie, školy, hotely, telocvične, stravovacie zariadenia, kiná, kancelárske budovy a ďalšie verejné zariadenia. Stolár môže okrem výroby nábytku opravovať aj výrobky z dreva, montovať a opravovať nábytok a ďalšie výrobky z dreva. Špecializovaní stolári, podľa oblasti špecializácie, vyrábajú tiež stolárske výrobky, ako sú okná a dvere, drevené strechy, konštrukcie, mosty, malé drevené predmety, ako sú altány, záhradné domčeky, chaty ... Môžu tiež vyrábať javiskové vybavenie, člny a iné plavidlá, športové náradie a vybavenie, parkety a drevené obklady stien a stropov.

  4. Postup

  Predtým, ako pôjdete k tesárovi, je veľmi dobré vedieť, aký druh nábytku chcete. Najlepšie je poradiť sa vopred s architektom alebo dizajnérom interiérov, ktorý pripraví potrebné nábytkové plány s popismi a rozmermi podľa vašich prianí a vašich skúseností a znalostí. Až potom sa dajú získať podrobné ponuky stolárov podľa predložených plánov. Ak oslovíte viacero tesárov bez potrebných nákresov, ponuky nebudú porovnateľné, pretože každý tesár ohodnocuje svoj výkon svojim vlastným spôsobom. Vybraný stolár potom zostaví zálohovú faktúru a dielenské výkresy na základe plánov architekta alebo jednoducho podľa vašich pokynov (pokiaľ sa nerozhodnete byť architektom). Aj keď architekt (alebo vy) už vykonal meranie priestoru, v ktorom bude nábytok stáť, je nevyhnutné, aby stolár znova skontroloval rozmery skôr, ako sa pustí do nábytku! Po potvrdení zálohovej faktúry a zaplatení zálohy si stolár objedná potrebné materiály a začne pracovať. Zvyčajne nábytok vyrába vo svojej dielni a potom ho zostaví vo vašej domácnosti. Je dôležité, aby tesár skontroloval rozmery vo všetkých fázach práce!

  DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM  PRETAPETOVAT/ZRENOVOVAT STARSIU OBYVACIU STENU.

  Dobrý deň prajem
  potrebujem pretapetovat/zrenovovat starsiu obyvaciu stenu.
  Tapetovanie/renovacia obyvacej steny
  Celkovo 8 kusov, ide o mensie aj vacsie skrinky a aj sklennu vytrinku, foto mozem dodatocne poslat.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 450 € do 750 €


  ........

  DREVENÉ OKNÁ

  Dobrý deň

  potrebujem majstra na dodavku a montaž okien 20 ks
  kontaktujte nás, potrebná obhliadka


  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 9000 € do 15000 €


  ........

  VSTAVANA SKRINA NA CHODBU SO SKRITYM VSTUPOM DO SPAJZU

  Dobrý deň,

  chcela by som sa informovať ohľadom vstavanej skrine na mieru.
  Ide o chodbu dlhú 3,4m, vysoku 2,5m a naša predstava je aby tam bola lavica s priestorom na uloženie topánok, hačiky na bundy, vysoká skriňa na vešiaky a úložný priestor. Celé by to malo byť hlboké asi 40cm. A však, cez tú skriňu by sa malo vchádzať do skrytej komory/špajze. Celá tá zostava teda nebude priliehať k zadnej stene chodby.

  Moje otázky teda sú:
  – treba postaviť sadrokartónovú priečku alebo sa dá postaviť celá zostava aj bez nej?
  – ako dlho sa čaká na výrobu?
  – koľko by to odhadovane vychádzalo aj s návrhom a montážou?


  Fotku posielam v prílohe len pre hrubú predstavu ako to myslíme s tým špajzom a skriňou.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

  720 € do 1200 €


  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  CENA, POLICE NA STENU,
  Stolárstvo, Šarišské Michaľany

  450 € do 750 €

  CENA, UROBIŤ SKRINKU NA POTRAVINY,
  Stolárstvo, Bardejov

  720 € do 1200 €

  CENA, INTERIEROVE DVERE + ZARUBNE,
  Stolárstvo, Ražňany

  1080 € do 1800 €

  CENA, RENOVÁCIA KUCHYNE,
  Stolárstvo, Štúrovo

  450 € do 750 €

  CENA, UROBIT OKOLO POSTELE SKRINOVU ZOSTAVU S POSUVNYMI DVERAMI A 2 ,
  Stolárstvo, Bratislava

  720 € do 1200 €

  CENA, PRACOVNÁ DOSKA NA KANCELÁRSKY STÔL,
  Stolárstvo, Banská Bystrica

  1350 € do 2250 €

  CENA, VYROBIŤ DVERE BEZ ZÁRUBNE,
  Stolárstvo, Dobšiná

  1350 € do 2250 €

  CENA, DVERE DREVENÉ ATYPICKÉ, ,
  Stolárstvo, Šamorín

  900 € do 1500 €

  CENA, INTERIEROVE DVERE DVOJKRIDLOVE,
  Stolárstvo, Jablonka

  630 € do 1050 €

  CENA, RENOVÁCIA EUROOKIEN,
  Stolárstvo, Bratislava

  630 € do 1050 €

  CENA, RENOVÁCIA OKIEN,
  Stolárstvo, Dolná Súča

  1350 € do 2250 €

  CENA, DREVENNÉ SCHODISKO - SMREKOVÉ,
  Stolárstvo, Varín

  1350 € do 2250 €

  CENA, DREVENU KOCKU,
  Stolárstvo, Dlhé nad Cirochou

  540 € do 900 €

  CENA, OBÝVACIA ZOSTAVA,
  Stolárstvo, Trnava

  1800 € do 3000 €

  CENA, KNIZNICA,
  Stolárstvo, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  CENA, DVERE SO SKLOM A KVALITNYM ZAMKOM.,
  Stolárstvo, Beladice

  1350 € do 2250 €

  CENA, VYMENA KUCHYNSKYCH DVIEROK, ZASTENY, PRACOVNEJ DOSKY,
  Stolárstvo, Partizánske

  540 € do 900 €

  CENA, ÚLOŽNÝ PRIESTOR - BOTNÍK,
  Stolárstvo, Veľký Biel

  900 € do 1500 €

  CENA, VÝMENA KUCH LINKY, POLOŽENIE NOVÉHO PVC ,
  Stolárstvo, Lučenec

  3150 € do 5250 €

  CENA, BIELA ROHOVÁ KNIŽNICA,
  Stolárstvo, Pezinok

  1350 € do 2250 €

  CENA, ZAHRADNY DOMCEK - KOLNA,
  Stolárstvo, Bratislava

  2250 € do 3750 €

  CENA, VYROBIT DREVENY KVETINAC O ROZMEROCH S.100X V.40 X HL. 38CM,
  Stolárstvo, Bratislava

  270 € do 450 €

  CENA, ROZDELIŤ IZBU POSUVNÝMI DVERAMI, ,
  Stolárstvo, Banská Bystrica

  900 € do 1500 €

  CENA, POKLADKA DREVENEHO OBKLADU ,
  Stolárstvo, Medzev

  1440 € do 2400 €

  CENA, BRUSENIE, LEŠTENIE, OLEJOVANIE MASIVNEHO STOLA(JASEŇ, EPOX),
  Stolárstvo, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  CENA, OKRÚHLY STÔL DO KUCHYNE, MASIV,
  Stolárstvo, Michalovce

  540 € do 900 €

  CENA, ZÁHRADNÁ CHATKA DO 25 M2,
  Stolárstvo, Košice

  1350 € do 2250 €

  CENA, DREVENÁ KONŠTRUKCIA OKOLO BAZÉNA S PRIEMEROM 3M A VÝŠKOU 0,9M + SCHODY,
  Stolárstvo, Martin

  1350 € do 2250 €

  CENA, PREDSIEÑOVÚ ZOSTAVU S POSUVNYMI DVERAMI,NABYTOK DO KUPELNE,
  Stolárstvo, Bernolákovo

  1350 € do 2250 €

  CENA, PÍSACÍ STOLIK ,
  Stolárstvo, Banská Bystrica

  180 € do 300 €

  CENA, DETSKA POSTIELKA NA MIERU,
  Stolárstvo, Košice

  720 € do 1200 €

  CENA, OPRAVA DOSKY,
  Stolárstvo, Prešov

  180 € do 300 €

  CENA, ZASKLENENÁ KNIŽNICA SO SKRINKAMI,
  Stolárstvo, Bratislava

  900 € do 1500 €

  CENA, PRASKOL ROŠT NA DETSKEJ POSTIELKE,
  Stolárstvo, Košice

  135 € do 225 €

  CENA, DVERE ZO ZÁRUBNOU,
  Stolárstvo, Bušovce

  450 € do 750 €

  CENA, ULOZNE PRIESTORY NA MIERU, SKRINA NA STENU CCA 4 M S OBSTAVANIM DVERI,POLICKY,
  Stolárstvo, Malinovo

  1080 € do 1800 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  STOLÁRSTVO CENNÍK

  SPOLUPRACUJEME S VIAC AKO 686 SPOLOČNOSŤAMI PRE STOLÁRSTVO


  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  HĽADÁME V LOKALITE
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU

  HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI STOLÁRSTVO?

 • Stolárstvo Bánovce nad Bebravou
 • Stolárstvo Banská Bystrica
 • Stolárstvo Bardejov
 • Stolárstvo Bratislava
 • Stolárstvo Brezno
 • Stolárstvo Bytča
 • Stolárstvo Čadca
 • Stolárstvo Detva
 • Stolárstvo Dolný Kubín
 • Stolárstvo Dunajská Streda
 • Stolárstvo Galanta
 • Stolárstvo Gelnica
 • Stolárstvo Hlohovec
 • Stolárstvo Humenné
 • Stolárstvo Ilava
 • Stolárstvo Kežmarok
 • Stolárstvo Komárno
 • Stolárstvo Košice
 • Stolárstvo Krupina
 • Stolárstvo Kysucké Nové Mesto
 • Stolárstvo Levice
 • Stolárstvo Levoča
 • Stolárstvo Liptovský Mikuláš
 • Stolárstvo Lučenec
 • Stolárstvo Malacky
 • Stolárstvo Martin
 • Stolárstvo Medzilaborce
 • Stolárstvo Michalovce
 • Stolárstvo Myjava
 • Stolárstvo Námestovo
 • Stolárstvo Nitra
 • Stolárstvo Nové Mesto nad Váhom
 • Stolárstvo Nové Zámky
 • Stolárstvo Partizánske
 • Stolárstvo Pezinok
 • Stolárstvo Piešťany
 • Stolárstvo Poltár
 • Stolárstvo Poprad
 • Stolárstvo Považská Bystrica
 • Stolárstvo Prešov
 • Stolárstvo Prievidza
 • Stolárstvo Púchov
 • Stolárstvo Revúca
 • Stolárstvo Rimavská Sobota
 • Stolárstvo Rožňava
 • Stolárstvo Ružomberok
 • Stolárstvo Sabinov
 • Stolárstvo Šaľa
 • Stolárstvo Senec
 • Stolárstvo Senica
 • Stolárstvo Skalica
 • Stolárstvo Snina
 • Stolárstvo Sobrance
 • Stolárstvo Spišská Nová Ves
 • Stolárstvo Stará Ľubovňa
 • Stolárstvo Stropkov
 • Stolárstvo Svidník
 • Stolárstvo Topoľčany
 • Stolárstvo Trebišov
 • Stolárstvo Trenčín
 • Stolárstvo Trnava
 • Stolárstvo Turčianske Teplice
 • Stolárstvo Tvrdošín
 • Stolárstvo Veľký Krtíš
 • Stolárstvo Vranov nad Topľou
 • Stolárstvo Žarnovica
 • Stolárstvo Žiar nad Hronom
 • Stolárstvo Žilina
 • Stolárstvo Zlaté Moravce
 • Stolárstvo Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  KONTAKTY

  Dopyty: 00421 233 329 745
  Firmy: 00421 233 329 745

  REGIONÁLNE STRÁNKY

  www.daibau.com
  www.daibau.at
  www.mojmojster.net
  www.emajstor.hr
  www.daibau.rs
  www.daibau.sk
  www.daibau.ro
  © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené