Stolárstvo cena

Keď ide o stolárstvo a výrobu nábytku, ceny nábytku na mieru môžu byť veľmi rozdielne. Veľkú časť ceny predstavuje predovšetkým zvolený materiál - alebo bude kuchyňa z masívneho dreva alebo drevotriesky s dyhou? Aká bude kuchyňa na mieru - z dreva, mramoru alebo kerrocka? Aj kúpeľňové vybavenie bude na mieru? To všetko vám môže pomôcť vybrať váš miestny stolár. Cena unikátnych kusov je preto závislá od materiálov, vodiacich líšt, úchytiek, čalúnenia, montáže a podobných vecí. Interiérové vybavenie na zákazku je asi o 30 % drahšie, ale aj oveľa kvalitnejšie a prispôsobené vašim potrebám. Lehota na zhotovenie je od 1 do 4 mesiacov. Cena zhotovenia je 100 až 400 EUR/m2. Pripravili sme pre vás aj cenník, pomocou ktorého môžete jednoducho vypočítať náklady na nákres, zhotovenie a montáž nábytku.

Komu zveriť výrobu nábytku na mieru? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným stolárom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA STOLÁRA


Cena za služby stolára za nábytok na mieru. Cena za stolárske služby za nábytok na mieru, materiál je drevotrieska alebo masívne drevo.

100.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
400.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za stolára

OSTATNÉ CENY ZA STOLÁRSTVO

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Kompletná výroba, dodávka a montáž jednokrídlových dýhovaných dverí, montáž na sucho, lakovaná ochranným náterom, vrátane všetkého kovania, upevňovacích prvkov a tesniacich materiálov, dokončovacích líšt a hákov a tiež klasického zámku€/kpl

kpl
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Stolár - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Kuchyne na mieru, spálne na mieru, stoly na mieru a všetok ostatný nábytok na mieru. Prečo?

Nábytok, ktorý si kúpite v obchode, sa vyrába v štandardných rozmeroch, materiáloch a tvaroch, čo je veľké obmedzenie pri zariaďovaní priestorov. Stolár vyrába nábytok presne podľa vašich plánov a prianí. Najdôležitejšie výhody zhotovenia nábytku na mieru sme uviedli v článku.

Nábytok na mieru od stolára prináša veľa výhod!
Nábytok na mieru od stolára prináša veľa výhod!

1.1 Nábytok na mieru je užívateľsky prívetivý

Ako už bolo spomenuté vyššie, nábytok vyrobený stolárom sa dokonale prispôsobí vašim prianiam a potrebám. V súčasnosti neexistujú prakticky žiadne konštrukčné obmedzenia. Najmä ak máte na mysli viac jedinečných riešení, nábytok na mieru je jediným riešením. Dokonca aj v podkrovnom byte, kde sú steny sklonené alebo v staršej budove, kde sú steny zakrivené a nerovnomerné, je najlepšie umiestniť nábytok vyrobený stolárom, ktorý sa presne zmestí do vašej miestnosti. Napríklad budete môcť dobre využiť priestor pri kolmej stene podkrovia, pod ktorým je inak nemožné stáť alebo sedieť.

1.2. Ucelený dizajn miestností

Ak chcete, aby zariadenie jednej miestnosti zodpovedalo zariadeniu ostatných miestností, pokiaľ ide o farbu a materiál (najmä ak máte otvorený pôdorys, v ktorom je spojená obývacia izba s jedálňou a kuchyňou), je výroba nábytku stolárom správnou voľbou pre Vás.

1.3 Jedinečnosť nábytku na mieru

Nábytok, ktorý stolár vyrába podľa plánov architekta alebo podľa vašich prianí, je jedinečný. Kombinuje vaše potreby s túžbami a osobnosťou alebo štýlom, pričom je dokonale prispôsobený priestoru. Nikto iný nebude mať nábytok ako vy.

1.4 Špecifické rozmery nábytku na mieru

Špecifické rozmery nábytku sú tiež dôležitým dôvodom, aby sme si vybrali nám vyhovujúci nábytok. Napríklad, vyšší ľudia budú chcieť mať posteľ dlhšiu než je štandard 200 cm. Kuchynský pult pre invalidný vozík by mal byť oveľa nižší ako klasická výška pultu 91 cm. Nie je možné získať kuchyňu s pracovným stolom s výškou 75 cm v obchodoch, preto si ju musíte objednať u stolára. Existuje veľa príkladov, ktoré nahrávajú výrobe nábytku na mieru.

1.5 Kvalita výroby nábytku na mieru

Je dôležité, aby ste si vybrali seriózneho a overeného stolára. Stolár, ktorý uprednostňuje kvalitu použije nie len kvalitné materiály ale aj odvedie kvalitnú prácu. V prípade nezrovnalostí alebo porúch ich spoľahlivý stolár rýchlo odstráni, na rozdiel od veľkých výrobcov alebo dodávateľov nábytku.

2. Ako si vybrať správneho stolára?

Ak hľadáte dobrého stolára, je veľmi užitočné dať si námahu a osloviť viacero stolárov! Pred prijatím rozhodnutia je vhodné získať čo najviac ponúk.

2.1 Kde nájsť stolára?

Prvým pravidlom je, počúvať odporúčania priateľov, známych, ktorí už majú skúsenosti so stolárom. Ak vám plány nábytku navrhne architekt, spojí vás, ak si budete priať, so stolármi, s ktorými pracuje a ktorým dôverujete. Treťou možnosťou je kontaktovať webový portál DaiBau, kde nájdete zoznam spoľahlivých a kvalitných stolárov vo vašom okolí. Na webovej stránke môžete skontrolovať hodnotenia zákazníkov, ktorí už s daným stolárom spolupracovali.

2.2 Získajte viac ponúk kvalitných stolárov!

Webový portál DaiBau vám umožňuje získať viac ako len jednu ponuku naraz, čo vám ušetrí veľa času a energie. Získaním ďalších ponúk sa uistíte, že cena, ktorú platíte, je konkurencieschopná a primeraná. Je tiež dôležité, aby ste pred začatím práce dostali písomnú ponuku, v ktorej sa tiež uvádza dohodnutý konečný termín výroby a platobné podmienky. Vždy požiadajte stolára o referencie. Pokiaľ je to možné, požiadajte o referenčný projekt, kde budete mať možnosť vidieť a bližšie preskúmať kvalitu výrobku, a zároveň požiadať vlastníka o jeho skúsenosti a spokojnosť s prácou stolára.

2.3 Cena nábytku na mieru

Cena samozrejme výrazne ovplyvňuje naše rozhodnutia pri zariaďovaní bytu. Ceny nábytku sa môžu veľmi líšiť. Všetko záleží na tom, aké materiály vyberieme, aké bude vnútorné príslušenstvo, rukoväte, čalúnenie atď. S nábytkom na mieru si môžeme zvoliť všetky tieto parametre, s nábytkom z obchodu je náš výber obmedzený. Nábytok vyrobený na mieru preto môže byť lacnejší ako nábytok z obchodu, ktorý je oveľa drahší. Nábytok na mieru však je výhodný aj pre stolára, pretože vaším rozhodnutím podporíte lokálneho výrobcu nábytku (cena za nábytok na mieru sa vypláca v plnej výške stolárovi, menšia časť sumy potom pripadá dodávateľovi materiálu, zatiaľ čo cena za nábytok z obchodu je z väčšej časi marža za distribúciu, dopravu a zisk obchodného domu).

2.4. Ako dlho budeme čakať na produkt u vybraného stolára?

Dodacie lehoty v obchodoch s nábytkom sa líšia, ale v priemere netrvajú spolu s montážou viac ako mesiac alebo dva. Ako dlho budeme čakať na nábytok zvoleného stolára, záleží na jeho obsadenosti a zložitosti produktu. Keď sme časovo obmedzený, stolársky nábytok nie je najlepšie rozhodnutie. Dobrý stolár je tiež obyčajne vyťažený na plný úväzok, na ktorý musíte čakať niekoľko mesiacov. Výroba nábytku (v závislosti od množstva a zložitosti) pre jeden byt môže trvať niekoľko týždňov. V prípade špecifického a náročného nábytku možete čakať na realizáciu aj viac mesiacov.

3. Čo robia všetci stolári?

Rozmedzie prác stolára je veľmi široké. Stolári vyrábajú nábytok a iné výrobky hlavne z dreva, ale aj z iných materiálov. Patrí sem kuchynský nábytok, nábytok do miestností, kancelársky nábytok a ďalšie predmety, ktoré sa vybavujú pre byty, rezidencie, školy, hotely, telocvične, stravovacie zariadenia, kiná, kancelárske budovy a ďalšie verejné zariadenia. Stolár môže okrem výroby nábytku opravovať aj výrobky z dreva, montovať a opravovať nábytok a ďalšie výrobky z dreva. Špecializovaní stolári, podľa oblasti špecializácie, vyrábajú tiež stolárske výrobky, ako sú okná a dvere, drevené strechy, konštrukcie, mosty, malé drevené predmety, ako sú altány, záhradné domčeky, chaty ... Môžu tiež vyrábať javiskové vybavenie, člny a iné plavidlá, športové náradie a vybavenie, parkety a drevené obklady stien a stropov.

4. Postup

Predtým, ako pôjdete k tesárovi, je veľmi dobré vedieť, aký druh nábytku chcete. Najlepšie je poradiť sa vopred s architektom alebo dizajnérom interiérov, ktorý pripraví potrebné nábytkové plány s popismi a rozmermi podľa vašich prianí a vašich skúseností a znalostí. Až potom sa dajú získať podrobné ponuky stolárov podľa predložených plánov. Ak oslovíte viacero tesárov bez potrebných nákresov, ponuky nebudú porovnateľné, pretože každý tesár ohodnocuje svoj výkon svojim vlastným spôsobom. Vybraný stolár potom zostaví zálohovú faktúru a dielenské výkresy na základe plánov architekta alebo jednoducho podľa vašich pokynov (pokiaľ sa nerozhodnete byť architektom). Aj keď architekt (alebo vy) už vykonal meranie priestoru, v ktorom bude nábytok stáť, je nevyhnutné, aby stolár znova skontroloval rozmery skôr, ako sa pustí do nábytku! Po potvrdení zálohovej faktúry a zaplatení zálohy si stolár objedná potrebné materiály a začne pracovať. Zvyčajne nábytok vyrába vo svojej dielni a potom ho zostaví vo vašej domácnosti. Je dôležité, aby tesár skontroloval rozmery vo všetkých fázach práce!

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMVÝMENA DREVENEJ LAVICE V SAUNE

Dobrý deň.

potrebujem stolára pre výmenu drevenej lavice v saune.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 900 1 do 1500 €


........

DREVENÉ DVERE DO EXTERIÉRU NA DIELŇU, NEŠTANDARDNÉ ROZMERY

Dobrý deň.

potrebujem stolára urobiť dvere neštandardných rozmerov na dielňu, drevené, 2 až 3 ks.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
3150 1 do 5250 €


........

DETSKÁ POSTEL 2X, PÍSACÍ STOLIK

Dobrý deň.

Potrebujeme postele 2x do detskej izby, kvôli menším rozmerom detskej izby potrebujeme jednu posteľ do 190 cm. Spolu s výrobou, by sme boli radi ak by sa stolár vedel aj nato pozrieť, poprípade poradiť čo by bolo najvhodnejšie a aké rozmery použiť + cenovú ponuku. Medzi tieto postele chceme vložiť jeden písací stolík cca 150 cm dlhý.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1800 1 do 3000 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, OSADIŤ UMYVAČKU RIADU 45CM DO 60CM SKRINKY, 45 CM
Stolárstvo, Prešov

270 € do 450 €

CENA, VNÚTRO ŠATNÍKOVEJ SKRINE, LEN POLICOVÝ SYSTÉM, VÝŠKA 220 CM, ŠÍRKA JE 348CM , HĹBKA SKRINE 55 CM, 4 ODDELENIA, 2 POLICOVÉ A DVA VEŠIAKOVÉ
Stolárstvo, Prešov

630 € do 1050 €

CENA, DVE INTERIÉROVÉ POSUVNÉ DVERE DO ECLISSE PUZDRA, 125*202*14 A 95*202*14 CM (VEĽKOSŤI OTVOROV)
Stolárstvo, Nesvady

1080 € do 1800 €

CENA, VSTAVANÁ SKRIŇA,ÚLOŽNÝ PRIESTOR,2 SKRINKY,1 POLICA, PO POPISE
Stolárstvo, Obišovce

1800 € do 3000 €

CENA, VYMENU DVIEROK NA SKRINKE VO FARBE SVETLEHO DREVA., 4KS (60X38CM)
Stolárstvo, Dunajská Lužná

450 € do 750 €

CENA, SCHODY NA POSCHODIE RD, KLASICKE DREVENNE, 1,9M JE DLZKA, SIRKA 1M A NA VYSKU 2.7M
Stolárstvo, Nitra

1440 € do 2400 €

CENA, OPRAVA / VYMENA POSUVNYCH KOLAJNIC NA SUFLIKU NA POSTELI., 1 POSTEL
Stolárstvo, Bernolákovo

450 € do 750 €

CENA, OPRAVA DREVENÝCH DVOJKRÍDLOVÝCH LIETAJÚCICH DVERÍ 3KS Z 80 ROKOV OD STOLÁRA, 3KS
Stolárstvo, Topoľčany

720 € do 1200 €

CENA, OPRAVA ALEBO PREROBENIE PULTU + POLIČKU DO IZBY, 3 M BAROVÝ PULT
Stolárstvo, Nitra

450 € do 750 €

CENA, REKONŠTRUKCIA BALKÓNA, 24M2
Stolárstvo, Margecany

3330 € do 5550 €

CENA, DREVENÉ SCHODISKO , PO POPISE
Stolárstvo, Nová Ľubovňa

4500 € do 7500 €

CENA, STOLÁR, KRÁLIKÁREŇ 5 MIESTNU, 1 KS
Stolárstvo, Moravské Lieskové

450 € do 750 €

CENA, STOLÁR, NAVŔTAŤ DIERY DO STOLA, 17 KS DIER
Stolárstvo, Piešťany

135 € do 225 €

CENA, KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK, 50X250X50 CM, 250X150 CM
Stolárstvo, Bratislava

1800 € do 3000 €

CENA, STUPNICE NA KOVOVÉ SCHODY, 17KS
Stolárstvo, Bratislava

720 € do 1200 €

CENA, OPRAVA VONKAJSICH DVERI, 1 KS
Stolárstvo, Nitra

360 € do 600 €

CENA, DREVENÝ SCHOD NA VONKAJŠÍ BALKÓN, V 15 CM, Š 30 CM, D 70 CM
Stolárstvo, Martin

270 € do 450 €

CENA, ROZKLADACÍ JEDÁLENSKÝ STÔL, 140X90CM, V ROZLOŽENOM STAVE 180*90CM
Stolárstvo, Prešov

630 € do 1050 €

CENA, ÚPRAVA SKRINKY KUCHYNE PRE INŠTALÁCIU UMÝVAČKY RIADU , JEDNA UMÝVAČKA JEDNA SKRINKA
Stolárstvo, Žlkovce

270 € do 450 €

CENA, UPRAVIŤ KUCHYNSKÚ LINKU V GARSÓNKE A PRIPOJIŤ TAM AUTOMATICKÚ PRAČKU, 1 KS
Stolárstvo, Banská Bystrica

450 € do 750 €

CENA, DREVENÉ OKNÁ NA OTVORENÚ TERASU 1 SKLO, 3 KUSY
Stolárstvo, Tekovské Lužany

2070 € do 3450 €

CENA, STOLÁAR, NABYTKOVÁ DOSKA BOČNÝ DIEL ZÁSUVKY POD POSTEL, 92 X 15,7 X 2 CM
Stolárstvo, Žilina

90 € do 150 €

CENA, SPODNU ČAST KUCHYNSKEJ LINKY, DLŽKA LINKY 300 CM
Stolárstvo, Zeleneč

2700 € do 4500 €

CENA, KUCHYNSKÁ LINKA A VSTAVANÁ SKRIŇA NA MIERU, CCA 238 CM
Stolárstvo, Hôrka

7200 € do 12000 €

CENA, KUCHYNSKU LINKU NA MIERU, 3 X 2 M
Stolárstvo, Svidník

4050 € do 6750 €

CENA, STOLÁR, VÝROBA POLÍC NA MIERU DO SKRINE, POLICE V DĹŽKE (VEĽKOSŤ 900 MM) A V ŠÍRKE (HĹBKE 440 MM) V POČTE 3 KUSOV.
Stolárstvo, Komárno

360 € do 600 €

CENA, STOLÁR, DREVENÁ SEDAČKA, 320X210 CM
Stolárstvo, Ovčiarsko

1350 € do 2250 €

CENA, OPRAVA ZÁRUBNE, 1X
Stolárstvo, Bratislava

270 € do 450 €

CENA, DVIERKA NA KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK, 1 KS
Stolárstvo, Beladice

180 € do 300 €

CENA, VYBRUSIT POVRCH DUBOVEHO STOLA OSETRENEHO OLEJOM A NALAKOVAT, 200 CM X 90 CM
Stolárstvo, Chorvátsky Grob

180 € do 300 €

CENA, KUCHYNSKÁ LINKA NA MIERU, PO POPISE
Stolárstvo, Trstice

4500 € do 7500 €

CENA, POSTEĽ PREROBIŤ Z 90 CM NA 140 CM, 1 KS
Stolárstvo, Galanta

315 € do 525 €

CENA, RENOVÁCIA KUCHYNE, PO POPISE
Stolárstvo, Chorvátsky Grob

1170 € do 1950 €

CENA, UZAMYKATELNY SATNIK , 139X65X240 CM
Stolárstvo, Bratislava

1350 € do 2250 €

CENA, KUCHYNSKY STOL VRCH Z PRAC.DOSKY, DUB HAMILTON, ROZMER 80X80 CM, HRUBKA DOSKY CCA 4CM
Stolárstvo, Zvolen

540 € do 900 €

CENA, ŠUFLIKY DO KUCHYNSKEJ LINKY NA MIERU, KUCHYNSKÝ STÔL, 90 CM, 60 CM
Stolárstvo, Pata

1350 € do 2250 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Stolárstvo CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

1029+ SPOLOČNOSŤAMI PRE STOLÁRSTVO
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI STOLÁRSTVO?

 • Stolárstvo Bratislava
 • Stolárstvo Banská Bystrica
 • Stolárstvo Košice
 • Stolárstvo Nitra
 • Stolárstvo Prešov
 • Stolárstvo Žilina
 • Stolárstvo Bardejov
 • Stolárstvo Humenné
 • Stolárstvo Komárno
 • Stolárstvo Levice
 • Stolárstvo Liptovský Mikuláš
 • Stolárstvo Lučenec
 • Stolárstvo Martin
 • Stolárstvo Michalovce
 • Stolárstvo Nové Zámky
 • Stolárstvo Piešťany
 • Stolárstvo Poprad
 • Stolárstvo Považská Bystrica
 • Stolárstvo Prievidza
 • Stolárstvo Ružomberok
 • Stolárstvo Spišská Nová Ves
 • Stolárstvo Topoľčany
 • Stolárstvo Trenčín
 • Stolárstvo Trnava
 • Stolárstvo Zvolen
 • Stolárstvo Bánovce nad Bebravou
 • Stolárstvo Brezno
 • Stolárstvo Bytča
 • Stolárstvo Čadca
 • Stolárstvo Detva
 • Stolárstvo Dolný Kubín
 • Stolárstvo Dunajská Streda
 • Stolárstvo Galanta
 • Stolárstvo Gelnica
 • Stolárstvo Hlohovec
 • Stolárstvo Ilava
 • Stolárstvo Kežmarok
 • Stolárstvo Krupina
 • Stolárstvo Kysucké Nové Mesto
 • Stolárstvo Levoča
 • Stolárstvo Malacky
 • Stolárstvo Medzilaborce
 • Stolárstvo Myjava
 • Stolárstvo Námestovo
 • Stolárstvo Nové Mesto nad Váhom
 • Stolárstvo Partizánske
 • Stolárstvo Pezinok
 • Stolárstvo Poltár
 • Stolárstvo Púchov
 • Stolárstvo Revúca
 • Stolárstvo Rimavská Sobota
 • Stolárstvo Rožňava
 • Stolárstvo Sabinov
 • Stolárstvo Šaľa
 • Stolárstvo Senec
 • Stolárstvo Senica
 • Stolárstvo Skalica
 • Stolárstvo Snina
 • Stolárstvo Sobrance
 • Stolárstvo Stará Ľubovňa
 • Stolárstvo Stropkov
 • Stolárstvo Svidník
 • Stolárstvo Trebišov
 • Stolárstvo Turčianske Teplice
 • Stolárstvo Tvrdošín
 • Stolárstvo Veľký Krtíš
 • Stolárstvo Vranov nad Topľou
 • Stolárstvo Žarnovica
 • Stolárstvo Žiar nad Hronom
 • Stolárstvo Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 Daibau, všetky práva vyhradené