Pre oblasť

  Stolárstvo cena

  Keď ide o stolárstvo a výrobu nábytku, ceny nábytku na mieru môžu byť veľmi rozdielne. Veľkú časť ceny predstavuje predovšetkým zvolený materiál - alebo bude kuchyňa z masívneho dreva alebo drevotriesky s dyhou? Aká bude kuchyňa na mieru - z dreva, mramoru alebo kerrocka? Aj kúpeľňové vybavenie bude na mieru? To všetko vám môže pomôcť vybrať váš miestny stolár. Cena unikátnych kusov je preto závislá od materiálov, vodiacich líšt, úchytiek, čalúnenia, montáže a podobných vecí. Interiérové vybavenie na zákazku je asi o 30 % drahšie, ale aj oveľa kvalitnejšie a prispôsobené vašim potrebám. Lehota na zhotovenie je od 1 do 4 mesiacov. Cena zhotovenia je 100 až 400 EUR/m2. Pripravili sme pre vás aj cenník, pomocou ktorého môžete jednoducho vypočítať náklady na nákres, zhotovenie a montáž nábytku.

  Komu zveriť výrobu nábytku na mieru? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným stolárom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za stolára


  Cena za služby stolára za nábytok na mieru. Cena za stolárske služby za nábytok na mieru, materiál je drevotrieska alebo masívne drevo.

  100.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  400.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Stolárstvo

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Kompletná výroba, dodávka a montáž jednokrídlových dýhovaných dverí, montáž na sucho, lakovaná ochranným náterom, vrátane všetkého kovania, upevňovacích prvkov a tesniacich materiálov, dokončovacích líšt a hákov a tiež klasického zámku


  kpl

  €/kpl

  SPOLU:
  Poslať dopyt >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Stolár - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Kuchyne na mieru, spálne na mieru, stoly na mieru a všetok ostatný nábytok na mieru. Prečo?

  Nábytok, ktorý si kúpite v obchode, sa vyrába v štandardných rozmeroch, materiáloch a tvaroch, čo je veľké obmedzenie pri zariaďovaní priestorov. Stolár vyrába nábytok presne podľa vašich plánov a prianí. Najdôležitejšie výhody zhotovenia nábytku na mieru sme uviedli v článku.

  Nábytok na mieru od stolára prináša veľa výhod!
  Nábytok na mieru od stolára prináša veľa výhod!

  1.1 Nábytok na mieru je užívateľsky prívetivý

  Ako už bolo spomenuté vyššie, nábytok vyrobený stolárom sa dokonale prispôsobí vašim prianiam a potrebám. V súčasnosti neexistujú prakticky žiadne konštrukčné obmedzenia. Najmä ak máte na mysli viac jedinečných riešení, nábytok na mieru je jediným riešením. Dokonca aj v podkrovnom byte, kde sú steny sklonené alebo v staršej budove, kde sú steny zakrivené a nerovnomerné, je najlepšie umiestniť nábytok vyrobený stolárom, ktorý sa presne zmestí do vašej miestnosti. Napríklad budete môcť dobre využiť priestor pri kolmej stene podkrovia, pod ktorým je inak nemožné stáť alebo sedieť.

  1.2. Ucelený dizajn miestností

  Ak chcete, aby zariadenie jednej miestnosti zodpovedalo zariadeniu ostatných miestností, pokiaľ ide o farbu a materiál (najmä ak máte otvorený pôdorys, v ktorom je spojená obývacia izba s jedálňou a kuchyňou), je výroba nábytku stolárom správnou voľbou pre Vás.

  1.3 Jedinečnosť nábytku na mieru

  Nábytok, ktorý stolár vyrába podľa plánov architekta alebo podľa vašich prianí, je jedinečný. Kombinuje vaše potreby s túžbami a osobnosťou alebo štýlom, pričom je dokonale prispôsobený priestoru. Nikto iný nebude mať nábytok ako vy.

  1.4 Špecifické rozmery nábytku na mieru

  Špecifické rozmery nábytku sú tiež dôležitým dôvodom, aby sme si vybrali nám vyhovujúci nábytok. Napríklad, vyšší ľudia budú chcieť mať posteľ dlhšiu než je štandard 200 cm. Kuchynský pult pre invalidný vozík by mal byť oveľa nižší ako klasická výška pultu 91 cm. Nie je možné získať kuchyňu s pracovným stolom s výškou 75 cm v obchodoch, preto si ju musíte objednať u stolára. Existuje veľa príkladov, ktoré nahrávajú výrobe nábytku na mieru.

  1.5 Kvalita výroby nábytku na mieru

  Je dôležité, aby ste si vybrali seriózneho a overeného stolára. Stolár, ktorý uprednostňuje kvalitu použije nie len kvalitné materiály ale aj odvedie kvalitnú prácu. V prípade nezrovnalostí alebo porúch ich spoľahlivý stolár rýchlo odstráni, na rozdiel od veľkých výrobcov alebo dodávateľov nábytku.

  2. Ako si vybrať správneho stolára?

  Ak hľadáte dobrého stolára, je veľmi užitočné dať si námahu a osloviť viacero stolárov! Pred prijatím rozhodnutia je vhodné získať čo najviac ponúk.

  2.1 Kde nájsť stolára?

  Prvým pravidlom je, počúvať odporúčania priateľov, známych, ktorí už majú skúsenosti so stolárom. Ak vám plány nábytku navrhne architekt, spojí vás, ak si budete priať, so stolármi, s ktorými pracuje a ktorým dôverujete. Treťou možnosťou je kontaktovať webový portál DaiBau, kde nájdete zoznam spoľahlivých a kvalitných stolárov vo vašom okolí. Na webovej stránke môžete skontrolovať hodnotenia zákazníkov, ktorí už s daným stolárom spolupracovali.

  2.2 Získajte viac ponúk kvalitných stolárov!

  Webový portál DaiBau vám umožňuje získať viac ako len jednu ponuku naraz, čo vám ušetrí veľa času a energie. Získaním ďalších ponúk sa uistíte, že cena, ktorú platíte, je konkurencieschopná a primeraná. Je tiež dôležité, aby ste pred začatím práce dostali písomnú ponuku, v ktorej sa tiež uvádza dohodnutý konečný termín výroby a platobné podmienky. Vždy požiadajte stolára o referencie. Pokiaľ je to možné, požiadajte o referenčný projekt, kde budete mať možnosť vidieť a bližšie preskúmať kvalitu výrobku, a zároveň požiadať vlastníka o jeho skúsenosti a spokojnosť s prácou stolára.

  2.3 Cena nábytku na mieru

  Cena samozrejme výrazne ovplyvňuje naše rozhodnutia pri zariaďovaní bytu. Ceny nábytku sa môžu veľmi líšiť. Všetko záleží na tom, aké materiály vyberieme, aké bude vnútorné príslušenstvo, rukoväte, čalúnenie atď. S nábytkom na mieru si môžeme zvoliť všetky tieto parametre, s nábytkom z obchodu je náš výber obmedzený. Nábytok vyrobený na mieru preto môže byť lacnejší ako nábytok z obchodu, ktorý je oveľa drahší. Nábytok na mieru však je výhodný aj pre stolára, pretože vaším rozhodnutím podporíte lokálneho výrobcu nábytku (cena za nábytok na mieru sa vypláca v plnej výške stolárovi, menšia časť sumy potom pripadá dodávateľovi materiálu, zatiaľ čo cena za nábytok z obchodu je z väčšej časi marža za distribúciu, dopravu a zisk obchodného domu).

  2.4. Ako dlho budeme čakať na produkt u vybraného stolára?

  Dodacie lehoty v obchodoch s nábytkom sa líšia, ale v priemere netrvajú spolu s montážou viac ako mesiac alebo dva. Ako dlho budeme čakať na nábytok zvoleného stolára, záleží na jeho obsadenosti a zložitosti produktu. Keď sme časovo obmedzený, stolársky nábytok nie je najlepšie rozhodnutie. Dobrý stolár je tiež obyčajne vyťažený na plný úväzok, na ktorý musíte čakať niekoľko mesiacov. Výroba nábytku (v závislosti od množstva a zložitosti) pre jeden byt môže trvať niekoľko týždňov. V prípade špecifického a náročného nábytku možete čakať na realizáciu aj viac mesiacov.

  3. Čo robia všetci stolári?

  Rozmedzie prác stolára je veľmi široké. Stolári vyrábajú nábytok a iné výrobky hlavne z dreva, ale aj z iných materiálov. Patrí sem kuchynský nábytok, nábytok do miestností, kancelársky nábytok a ďalšie predmety, ktoré sa vybavujú pre byty, rezidencie, školy, hotely, telocvične, stravovacie zariadenia, kiná, kancelárske budovy a ďalšie verejné zariadenia. Stolár môže okrem výroby nábytku opravovať aj výrobky z dreva, montovať a opravovať nábytok a ďalšie výrobky z dreva. Špecializovaní stolári, podľa oblasti špecializácie, vyrábajú tiež stolárske výrobky, ako sú okná a dvere, drevené strechy, konštrukcie, mosty, malé drevené predmety, ako sú altány, záhradné domčeky, chaty ... Môžu tiež vyrábať javiskové vybavenie, člny a iné plavidlá, športové náradie a vybavenie, parkety a drevené obklady stien a stropov.

  4. Postup

  Predtým, ako pôjdete k tesárovi, je veľmi dobré vedieť, aký druh nábytku chcete. Najlepšie je poradiť sa vopred s architektom alebo dizajnérom interiérov, ktorý pripraví potrebné nábytkové plány s popismi a rozmermi podľa vašich prianí a vašich skúseností a znalostí. Až potom sa dajú získať podrobné ponuky stolárov podľa predložených plánov. Ak oslovíte viacero tesárov bez potrebných nákresov, ponuky nebudú porovnateľné, pretože každý tesár ohodnocuje svoj výkon svojim vlastným spôsobom. Vybraný stolár potom zostaví zálohovú faktúru a dielenské výkresy na základe plánov architekta alebo jednoducho podľa vašich pokynov (pokiaľ sa nerozhodnete byť architektom). Aj keď architekt (alebo vy) už vykonal meranie priestoru, v ktorom bude nábytok stáť, je nevyhnutné, aby stolár znova skontroloval rozmery skôr, ako sa pustí do nábytku! Po potvrdení zálohovej faktúry a zaplatení zálohy si stolár objedná potrebné materiály a začne pracovať. Zvyčajne nábytok vyrába vo svojej dielni a potom ho zostaví vo vašej domácnosti. Je dôležité, aby tesár skontroloval rozmery vo všetkých fázach práce!

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Vyrobiť zapustený spoj do kuchynskej dosky v kuchyni tvare L

  Dobrý deň,

  potreboval by som vyfrézovať spoj do kuchynských dosiek, ktorý sa robí pre kuchyne v tvare L. Dosky by som Vám vedel priniesť do dielne. Zháňam to akútne, lebo v piatok chcem už skladať kuchyňu.

  Ďakujem za odpoveď a Váš čas,
  S pozdravom,
  Novotník. 135 € do 225 €

  ........

  Dosky ohoblovat zarovnat..

  Potrebujem zarovnat a ohoblovat dosky, navrtat diery.. 450 € do 750 €

  ........

  Vyrobiť drevené vráta na hospodárskej budove

  Potrebujem vymeniť staré vráta na hospodárskej budove za nové. 900 € do 1500 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Uzavrieť vchod na schodište od chodby, Š90xV250 a Š180xV250 cm
  Stolárstvo, Mojmírovce

  1350 € do 2250 €

  Cena, Pracovný stôl na kolieskach so zásuvkami, v: 100cm max s kolieskami, d: 100cm, h: 71cm
  Stolárstvo, Veľký Krtíš

  540 € do 900 €

  Cena, Schody a dvere v chate, Po popise
  Stolárstvo, Belá

  90 € do 150 €

  Cena, Lamely - interier kvetináč, v popise
  Stolárstvo, Šaľa

  360 € do 600 €

  Cena, Zariadiť rekonštruovaný panelákový byt v Dúbravke nábytkom., Na úvod 2 študentské izby, a podľa spokojnosti ďašie 3 miestnosti (obývačka, spálňa a šatník/Home Office pracovňa).
  Stolárstvo, Bratislava

  2700 € do 4500 €

  Cena, Prahy a poschodovú posteľ z masívu, 1 ks
  Stolárstvo, Bánovce nad Bebravou

  2700 € do 4500 €

  Cena, Výroba kópie čističky obilia podľa pošk. originálu, po popise
  Stolárstvo, Dlhé nad Cirochou

  900 € do 1500 €

  Cena, Namontovat dreveny tram na strop do interieru, Po popise
  Stolárstvo, Martin

  2160 € do 3600 €

  Cena, Skrina, satnik, komoda, police na mieru, vyska 274-277 cm
  Stolárstvo, Bratislava

  10800 € do 18000 €

  Cena, Uloženie pochodzej podlahy na povalu na izoláciu nobasil, 70 m2
  Stolárstvo, Štitáre

  2250 € do 3750 €

  Cena, Nábytok na mieru do spalne, V návrhu uvedené
  Stolárstvo, Dunajská Lužná

  1800 € do 3000 €

  Cena, Výmena starých drevených častí zimnej záhrady, rozsah musí určiť odborník
  Stolárstvo, Pavčina Lehota

  630 € do 1050 €

  Cena, Vyfrézovať a naolejovať kuchynskú dosku, 300cm
  Stolárstvo, Bratislava

  180 € do 300 €

  Cena, Zahradne sedenie masiv, lavice 2m a stol 2m jedna lavica bez operadla
  Stolárstvo, Partizánske

  900 € do 1500 €

  Cena, Drevene lišty zasuvka do komody, 2x0,8x27 cm 6 kusov
  Stolárstvo, Humenné

  270 € do 450 €

  Cena, Výmena dvierka na kuchynskej linke,
  Stolárstvo, Práznovce

  540 € do 900 €

  Cena, Drevený obklad na stenu, tzv zástenu za postel (3 postele), cca 1mx2m, 1x2m, 1x 2m, 1x1 m 1x1 m
  Stolárstvo, Bratislava

  1440 € do 2400 €

  Cena, Výroba prednej časti kurnika, po popise
  Stolárstvo, Skýcov

  1530 € do 2550 €

  Cena, Nôžku na relaxačne kreslo, Dĺžka 40 cm, hore šírka 6 cm a dole na zemi 7,5 cm
  Stolárstvo, Humenné

  540 € do 900 €

  Cena, Predaj suché foršne, po popise
  Stolárstvo, Fiľakovské Kováče

  450 € do 750 €

  Cena, Vymena noh na posteli, 140 x 200 cm
  Stolárstvo, Bratislava

  270 € do 450 €

  Cena, Manželska postel na mieru vo výške 145cm a pod ňou pracovna, Výška postele 145cm,dĺžka 230cm a šírka 170cm
  Stolárstvo, Bratislava

  900 € do 1500 €

  Cena, Oprava dvojkrídlových drevených dverí, 2x hranoly 50x50x100 mm
  Stolárstvo, Bratislava

  540 € do 900 €

  Cena, Zamerať a urobiť na mieru dva prahy, 2 ks, 80-ky dvere
  Stolárstvo, Trnava

  540 € do 900 €

  Cena, Renovacia dveri, 90, 60
  Stolárstvo, Ostrov

  360 € do 600 €

  Cena, Pracovný stôl do spálne, po popise
  Stolárstvo, Bratislava

  630 € do 1050 €

  Cena, Viac menšich kusov nábytku, Po popise
  Stolárstvo, Kežmarok

  3150 € do 5250 €

  Cena, Z vyvysenej postele zrezat nozky, Po popise
  Stolárstvo, Spišská Nová Ves

  180 € do 300 €

  Cena, Atyp masívny dverný prah, 6 x 7,5 x 80 cm
  Stolárstvo, Trebišov

  270 € do 450 €

  Cena, Vyroba stojanov - 100ks z ciernej drevotriesky, stojan1 - (na terasove dosky), priblizna sirka 65 cm, priblizna dlzka stojana 60cm, medzera medzi doskami 15cm (5 dosiek za sebou, 4 vedla seba)stoja
  Stolárstvo, Malacky

  1350 € do 2250 €

  Cena, Drevenú zarubňu (obložku)+dvere do zabudovanej chodbovej skrine, Prosím vymerať
  Stolárstvo, Banská Bystrica

  1350 € do 2250 €

  Cena, Cenová ponuka na kuchynskú linku - novostavba RD, príp. ďalší nábytok, Po popise
  Stolárstvo, Veľká Lúka

  7200 € do 12000 €

  Cena, Montáž a rezanie dosky podľa už vsadeneho umývadlá, Doska - má hrúbku cca 3 cm, dĺžku 120 cm a hĺbku cca 35 cm
  Stolárstvo, Ivanka pri Dunaji

  270 € do 450 €

  Cena, Vytvoriť prahy medzi dverami + pracovná doska na kuchynskú linku, 3x prahy, 2x pracovná doska
  Stolárstvo, Kolárovo

  1080 € do 1800 €

  Cena, Uzavretie otvoru pod schodiskom, standardny tvar, 2xpanely 55cm×260cm
  Stolárstvo, Ivanka pri Dunaji

  900 € do 1500 €

  Cena, Čalunený nábytok-posteľ, 199.89
  Stolárstvo, Lekárovce

  2250 € do 3750 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny
  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Stolárstvo?

  Stolárstvo cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  1110+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Stolárstvo
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené