Epoxidová podlaha cena

Koľko stojí epoxidová podlaha? Epoxidové podlahy sa ľahko udržujú a čistia, majú vysokú pevnosť v tlaku a v ohybe a sú odolné voči chemikáliám, rozpúšťadlám, kyselinám a čistiacim prostriedkom, takže vám budú dlho slúžiť. Cena epoxidového náteru závisí od hrúbky, druhu, rôznych prímesí a samozrejme od zhotoviteľa. Cena epoxidovej podlahy sa pohybuje v rozmedzí 10 až 15 EUR/m2. Hrubšie podlahy okolo 4 mm, stoja 26 až 30 EUR/m2.

Komu zveriť vyhotovenie epoxidovej podlahy? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným zhotoviteľom epoxidových podláh vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA DEKORATÍVNE EPOXIDOVÉ PODLAHY


Cena dekoratívnej epoxidovej podlahy. Dekoratívna epoxidová podlaha pre menšie zaťaženie, hrúbka 4 mm.

26.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
30.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Epoxidová podlaha cena

OSTATNÉ CENY ZA EPOXIDOVÉ PODLAHY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Epoxidová podlaha, samonivelačná - dekoratívna, 4 mm

Cena za nízko zaťažiteľnú epoxidovú podlahu, vrátane brúsenia, vyrovnávania a dvojitého - 2x finálneho samonivelačného epoxidu. Cena s dodávkou a inštaláciou materiálu.



€/m2

m2
dopyt

Epoxidová podlaha, samonivelačná - hladká, 4 mm

Cena za nízko zaťažiteľná epoxidovú podlahu spolu s brúsením, vyrovnávaním a finálnou úpravou samonivelačným epoxidovým povrchom. Cena s dodávkou a inštaláciou materiálu.



€/m2

m2
dopyt

Epoxidová podlaha, valcová - drsná, 4 mm

Cena za epoxidovú podlahu pre väčšiu záťaž, sklady, spolu s brúsením, vyrovnávaním a finálnou povrchovou úpravou valčekom. Cena s dodávkou a inštaláciou materiálu.



€/m2

m2
dopyt

Lakovanie podláh, polyuretánová podlaha, mat

Cena za lakovanie epoxidovej podlahy s polyuretánom. Cena s dodávkou materiálu a lakovaním, životnosť 15 rokov.



€/m2

m2
dopyt

Lakovanie podláh, polyuretánová podlaha, lesk

Cena za lakovanie epoxidovej podlahy s polyuretánom. Cena s dodávkou materiálu a lakovaním, životnosť 15 rokov.



€/m2

m2
dopyt

Epoxidová podlaha nad 100 m2

Cena za epoxidovú podlahu nad 100 m2. Cena za epoxidovú podlahu s dodávkou a inštaláciou materiálu.



€/m2

m2
dopyt

Protiprašná podlaha nad 100 m2

Cena za protiprašnú podlahu veľkosti nad 100 m2. Cena za protiprašnú podlahu s dodávkou a inštaláciou materiálu.



€/m2

m2
dopyt

Epoxidová samonivelačná stierka nad 100 m2

Cena za epoxidovú samonivelačnú stierku nad 100 m2. Cena za epoxidovú samonivelačnú stierku s dodávkou a inštaláciou materiálu.



€/m2

m2
dopyt

Maltové epoxidové podlahy nad 100 m2

Cena za maltové epoxidové podlahy nad 100 m2. Cena za maltové epoxidové podlahy s dodávkou a inštaláciou materiálu.



€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Epoxidová živica, epoxidové podlahy - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Epoxidová živica - čo potrebujete vedieť?

Epoxidové podlahy sa skladajú z epoxidovej živice s prísadami ako kremeň alebo iný piesok a tužidlo. Výsledkom reakcie medzi živicou a tvrdidlom je polymérne spojivo. K epoxidovej podlahe je možné pridať aj rôzne zosilňovače. V súčasnosti je bežnejšie použitie epoxidových živíc na báze vody, čo je zdravšia a ekologickejšia verzia epoxidových podláh. Na dekoratívne účely je možné pridať aj pigmenty a ozdobné piesky, vločky atď. a vytvárame rôzne tlakové vzorce. Epoxidové podlahové krytiny majú veľa výhod oproti iným podlahovým krytinám, ako sú vinylové, kachľové alebo textilné podlahové krytiny.

Epoxidová živica je varianta podlahy bez spojov a je typ nepriepustnej podlahovej krytiny, ktorá je odolná voči chemikáliám, mechanickému poškodeniu a ľahko sa čistí a udržiava
Epoxidová živica je varianta podlahy bez spojov a je typ nepriepustnej podlahovej krytiny, ktorá je odolná voči chemikáliám, mechanickému poškodeniu a ľahko sa čistí a udržiava

1.1 Estetika

Epoxidové podlahové krytiny je možné nanášať ako bezchybný povrch podlahy, ktorý sa ľahko čistí, so širokou škálou flexibilných farebných možností, ako aj s rôznymi úrovňami lesku (lesklý, pololesklý, matný). Medzi ďalšie možnosti dizajnu patrí pridanie farebných mikročipov a pridanie kovových pigmentov.

1.2 Udržiavanie epoxidovej podlahy

Pretože epoxid ponúka možnosť bezšvovej a nepriepustnej podlahovej krytiny, je betónový podklad chránený pred chemikáliami, tekutinami a dlhými nečistotami. Takto sa podlaha ľahko čistí a potrebujete iba mop a obvyklý čistič podlahy. Voskovanie alebo leštenie nie je potrebné. Epoxidové podlahy okrem bežného čistenia nevyžadujú veľkú údržbu, preto sú vynikajúcim a odolným riešením.

1.3 Bezpečnosť

Jednou z menej zvažovaných výhod epoxidových podláh je, že sa počas aplikácie môže pridávať piesok a iné materiály, ktoré vytvárajú protišmykový profil. To je veľmi dôležité najmä v komerčných alebo priemyselných priestoroch, kde musí byť vždy najdôležitejšia bezpečnosť používateľov.

1.4 Trvanlivosť

Zaťaženie na epoxidových podlahách sa môže líšiť od premávky chodcov po premávky nákladných vozidiel a vysokozdvižných vozíkov. Priemyselné epoxidové podlahy odolávajú každodennému použitiu najrôznejších zariadení a výrobných procesov. Ako materiál odolný proti oderu a chemikáliám môžu epoxidové podlahové krytiny vyhovieť potrebám väčšiny priemyselných výrobcov.

1.5 Uplatniteľnosť

Ako jedna z najuniverzálnejších podlahových krytín je epoxidová podlaha vynikajúcim riešením pre rôzne prostredia, ako sú priestory priemyselné, obchodné, lekárske, potravinárske a nápojové odvetvie, letectvo, rekreácia, zdravotníctvo, doprava, výrobné haly, vzdelávacie priestory, obchody s potravinami, maloobchody a oveľa viac. Epoxidové podlahy si však čoraz častejšie vyberajú aj jednotliví používatelia. najčastejšie na podlahy v garážach, suterénoch, ale aj vo všetkých ostatných miestnostiach doma.

1.6 Zdravotne neškodné

Kvalitné epoxidové živice neobsahujú rozpúšťadlá, obsahujú malé množstvo VOC (prchavé organické zlúčeniny) a nepredstavujú nebezpečenstvo pre životné prostredie.

2. Najmite si odborníka

Aj keď majú epoxidové podlahy veľa výhod, zhmotnia sa len pri správnom použití podlahy.

Kvalifikovaný dodávateľ je kľúčom k úspešnej realizácii epoxidových podláh. Profesionalita a presnosť sú hlavnými prvkami procesu, takže je ešte dôležitejšie zvoliť skúseného odborníka. Pri vytváraní harmonogramu vždy majte na pamäti, že čas vykonania sa môže líšiť v závislosti od hrúbky povlaku a veľkosti povrchu.

V prípade neodbornej aplikácii sú možné nasledujúce komplikácie:

2.1 Odlupovanie epoxidovej podlahy

Nesprávne použitá epoxidová podlaha sa môže začať odlupovať. Tento nežiaduci výsledok je zvyčajne spôsobený zlou prípravou povrchu pred nanesením vrchného náteru. Pred nanášaním akéhokoľvek náteru musí byť podklad správne pripravený.

2.2 Vzduchové bubliny

Ďalším nežiaducim dôsledkom nesprávnej aplikácie je výskyt vzduchových bublín. Tento typ chyby môže spôsobiť príliš veľa vlhkosti v podklade. Toto treba mať na pamäti pri nanášaní náteru na podklad. Podklady s vysokým obsahom vlhkosti si vyžadujú špeciálny prístup pri výrobe tlaku.

2.3 Poškodenie podkladu

Poruchu podlahy môže spôsobiť poškodenie podkladu, preto je veľmi dôležité zvoliť správny podlahový systém. Preto použitie nesprávneho typu živicového podlahového systému pre nevhodné prostredie môže spôsobiť poškodenie podkladu a nakoniec poškodenie podlahy.

Všeobecne sú epoxidové podlahy dlhodobým a bezstarostným riešením, ak ich inštaluje skúsený dodávateľ.

3. Typy epoxidových podláh

Z estetického hľadiska sú epoxidové podlahy veľmi univerzálne a sú k dispozícii v širokej škále farieb, štýlov, efektov a dekoratívnych možností. Existuje niekoľko typov epoxidových podláh, napríklad:

3.1 Epoxidové terazzo

Epoxidová terazzová podlaha poskytuje dekoratívny, odolný a bezproblémový povrch podlahy. Tento typ podlahy sa vytvára zmesou farebnej epoxidovej živice a vybraných agregátov (napríklad mramor, perleť, sklo, žula atď.). Po nanesení zmesi na podlahu sa podlahová krytina prebrúsi a vyleští, čím sa odhalí kamenivo a prinesie sa hladká, dekoratívna a tvrdá podlahová krytina. Epoxidové terazzové podlahy sú nielen veľmi dekoratívne a veľmi odolné, vyžadujú iba ľahkú údržbu a majú mimoriadne dlhú životnosť (až 40 rokov). Vďaka svojej estetike, trvanlivosti a životnosti je tento podlahový systém ideálny pre všetky typy verejných priestorov, kancelárií a tiež pre obytné oblasti.

3.2 Epoxidová podlaha s ozdobnými šupinkami

Je vytvorený s rôznymi veľkosťami farebných plátkov roztrúsených po epoxidovej základnej vrstve. Nakoniec je zakončený odolným priehľadným ochranným povlakom. Konečným výsledkom je veľmi dekoratívna podlaha, ktorá sa ľahko čistí a má dobrú odolnosť proti oderu a chemikáliám. Táto verzia epoxidových podláh je ideálna okrem iného pre obchody, showroomy, reštaurácie a školy.

3.3 Epoxidový podlahový náter

Epoxidovýá podlaha vytvorená valčekom sa niekedy nazýva aj epoxidová farba alebo epoxidová farba na podlahy. Konečným výsledkom je zvyčajne plná farba s povrchovou úpravou v matnom, polomatnom alebo lesklom prevedení. Pretože nanášanie epoxidu je tenšie, je dôležité, aby podklad, na ktorý sa nanáša, bol dokonale hladký a rovný. Tento typ podlahy sa zvyčajne aplikuje na oblasti, ktoré sú menej alebo stredne exponované. Môže byť tiež použitý pre priemyselné, obchodné a súkromné ​​oblasti. Pretože existuje veľký zoznam možností pre epoxidové nátery, je lepšie poradiť sa s odborníkmi, aký tlak je pre vás najlepší.

3.4 Samonivelačná epoxidová podlaha

Samonivelačný epoxid alebo epoxidová podlaha sa používa na rôzne účely, najčastejšie však do miestností s vyšším mechanickým a chemickým zaťažením. Hlavnými výhodami tohto typu tlaku sú vysoká odolnosť proti mechanickému a chemickému poškodeniu, krásny vzhľad a ľahká údržba a čistenie. Samonivelačné podlahy sa vyrábajú v hrúbke 1 - 5 mm a pozostávajú z epoxidovej živice, tvrdidla a plnív. Cena tohto typu podlahy je tiež veľmi prijateľná. Pre správnu realizáciu samonivelačných epoxidových podláh má zásadný význam dobrá príprava. Musí sa brať do úvahy vplyv prostredia, teplotné zmeny a špecifické vlastnosti podkladu. Iba tak sa vyhneme zraneniam, zlej priľnavosti, škvrnám alebo dieram. Podklad, na ktorý sa nanáša epoxid, musí byť vopred prebrúsený, pieskovaný alebo vyfrézovaný. Je potrebné dbať na to, aby podklad neobsahoval vlhkosť alebo trhliny. Podlaha sa zvyčajne aplikuje v niekoľkých vrstvách. Najskôr sa pre dobrú priľnavosť nanesie základný náter, ktorý ho uzavrie a spevní. Ďalšia vrstva je epoxidová s hrúbkou 3 - 5 mm. Ak sa predpokladá vysoké zaťaženie, rozhodli sme sa pre tlak polyuretánu v hrúbke 6-9 mm. Konečnou vrstvou je voliteľné pridanie piesku na ochranu proti pošmyknutiu alebo farebné plachty na ozdobný efekt.

3.6 Epoxidová malta

Epoxidová malta, ktorá sa nanáša v hrúbke 3 - 5 mm, sa zvyčajne používa v miestnostiach, kde je veľa práce.

3.6 Epoxidový poter

Je vhodný pre miestnosti s najvyšším zaťažením. Hrúbka takejto podlahy je 10 - 20 mm.

4. Ako vyrobiť epoxidovú podlahu?

Epoxidové podlahy sa nanášajú na pevné rovné a suché podklady ako poter, betón alebo dlaždice. Obsah vlhkosti v podklade by nemal presiahnuť 5%. Pri výbere vhodného typu epoxidového tlaku berieme okrem vzhľadu do úvahy aj veľa faktorov ako: faktory zaťaženia, aký je účel miestnosti, či dôjde k teplotným výkyvom, miestnosti sú vystavené UV lúčom, kapilárnej vlhkosti a chemikáliám ... Epoxidovú podlahu je potrebné daným podmienkam prispôsobiť. Potom nasleduje výber farby a štruktúry epoxidovej podlahy. Pomocou epoxidového tlaku je tiež možné vytvárať rôzne vzory podľa vášho želania. Rovnako sa dohodnite so zhotoviteľom, či chcete matný, polomatný alebo lesklý vzhľad. Zhotoviteľ potom najskôr pripraví základňu na odlievanie epoxidovej živice. Podklad je dobre vyrovnaný pieskom alebo pieskom, aby bol správne pripravený na epoxidové nanášanie. Druhým krokom je aplikácia základného náteru, po ktorom nasledujú ďalšie vrstvy v niekoľkých vrstvách (v závislosti od výberu). Finálna vrstva je priehľadná a slúži ako ochrana.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM



EPOXIDOVÁ PODLAHA

Dobrý deň prajem

potrebujem dat novú liatu podlahu - obyvacia miestnost 1080 1 do 1800 €


........

EPOXIDOVU PODLAHU DO INTERIERU

Dobrý deň, chceme epoxidovu podlahu na spodne podlazie novostavbu rodinneho domu. Jedna sa o plochu 105m2.
Vopred ďakujeme. 3150 1 do 5250 €


........

EPOXIDOVÝ POLY.NÁTER NA TERASU

Dobrý deň.

potrebujem majstra pre epoxidovú podlahu 37 m2 na terasu. Podklad je rovný. Viac info osobne. 1350 1 do 2250 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV





CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA PRE GARAZ, 50M2
Epoxidové podlahy, Nižná Hutka

1800 € do 3000 €

CENA, EPOXIDOVA PODLAHA DO GARAZE, 35M2
Epoxidové podlahy, Veľký Slavkov

1350 € do 2250 €

CENA, EPOXIDOVÉ PODLAHY DO DOMU, NA PODLAHOVÉ KÚRENIE, 110 M2
Epoxidové podlahy, Nitra

3600 € do 6000 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA , 60 M2
Epoxidové podlahy, Víťazovce

2160 € do 3600 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA, 18 M2
Epoxidové podlahy, Hrubý Šúr

630 € do 1050 €

CENA, EPOXIDOVÚ PODLAHU DO GARAZE, GARÁŽ MA 18M2
Epoxidové podlahy, Matejovce

630 € do 1050 €

CENA, EPOXIDOVÚ PODLAHU DO GARÁŽE , 24 M2
Epoxidové podlahy, Batizovce

900 € do 1500 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA V GARÁŽI , 4M X 5,5M
Epoxidové podlahy, Vagrinec

540 € do 900 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA DO GARAZE, 20 M2
Epoxidové podlahy, Lutila

630 € do 1050 €

CENA, EPOXIDOVA PODLAHA DO PIVNICNYCH PRIESTOROV, BETONOVA FARBA, BEZ CIPSOV, 40 M2
Epoxidové podlahy, Trenčín

1440 € do 2400 €

CENA, POLYURETANOVA PODLAHA DO RD, 85 M2
Epoxidové podlahy, Hrabkov

2700 € do 4500 €

CENA, PRIESVITNA LIATA POHLAHA, 8 M2
Epoxidové podlahy, Nitra

315 € do 525 €

CENA, PODLAHA DO DVOJGARAZE - EPOXID, 41 M2
Epoxidové podlahy, Nová Dedinka

1080 € do 1800 €

CENA, EPOXIDOVA PODLAHA DO GARÁŽE, 25 METROV ŠTVORCOVÝCH
Epoxidové podlahy, Bučany

810 € do 1350 €

CENA, LIATA PODLAHA INTERIER DOMU, 80M2
Epoxidové podlahy, Čirč

2700 € do 4500 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA - MATNÁ BETÓNOVÁ / SVETLO ŠEDÁ DO BIELA. , PO POPISE
Epoxidové podlahy, Jasenová

2700 € do 4500 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA, 30 M2
Epoxidové podlahy, Nitra

1080 € do 1800 €

CENA, EPOXID DO GARAZE, 36 M2
Epoxidové podlahy, Stupava

1350 € do 2250 €

CENA, EPOXIDOVU PODLAHU, 220 M2
Epoxidové podlahy, Nové Zámky

7200 € do 12000 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA, 10,5 M2
Epoxidové podlahy, Jasenica

450 € do 750 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA, 25 M2
Epoxidové podlahy, Raková

720 € do 1200 €

CENA, EPOXIDOVU PODLAHU DO GARAŽE , 36 M^2
Epoxidové podlahy, Sereď

1170 € do 1950 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA V DVOJIZBOVOM BYTE, 50 M2
Epoxidové podlahy, Sliač

1530 € do 2550 €

CENA, EPOXIDOVA PODLAHA DO GARAZE, 24M2
Epoxidové podlahy, Hviezdoslavov

900 € do 1500 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA DO AMBULANCIE, 15 M2
Epoxidové podlahy, Martin

540 € do 900 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA V GARÁŽI A PIVNICI, 65M2
Epoxidové podlahy, Nesluša

2250 € do 3750 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA KULTÚRNY DOM, 136 M2
Epoxidové podlahy, Čabiny

4500 € do 7500 €

CENA, EPOXIDOVU PODLAHU DO GARAZI, 38 M STVORECNICH
Epoxidové podlahy, Pavlovce nad Uhom

1260 € do 2100 €

CENA, EPOXIDOVÚ PODLAHU, 117 M2
Epoxidové podlahy, Bratislava

4500 € do 7500 €

CENA, EPOXIDOVU PODLAHU, 30 M2
Epoxidové podlahy, Prešov

1080 € do 1800 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA DO AUTOSERVISU, 578 M2
Epoxidové podlahy, Veľké Zálužie

18000 € do 30000 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA DO KUPELNE A WC, 5 M2
Epoxidové podlahy, Zákamenné

270 € do 450 €

CENA, EPOXIDOVA PODLAHA- IZBA, 6×4M
Epoxidové podlahy, Poprad

765 € do 1275 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA ČIERNA IDEÁLNE LESKLÁ SO ZLATÝMI/BIELYMI PRVKAMI , 150 M2
Epoxidové podlahy, Košice

4950 € do 8250 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA NA GARÁŽ, 20M2
Epoxidové podlahy, Komárno

630 € do 1050 €

CENA, EPOXID / POLYURETAN PODLAHA, 30M2
Epoxidové podlahy, Prašník

900 € do 1500 €



Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Epoxidové podlahy cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

371+ SPOLOČNOSŤAMI PRE EPOXIDOVÉ PODLAHY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti EPOXIDOVÉ PODLAHY?

 • Epoxidové podlahy Bratislava
 • Epoxidové podlahy Banská Bystrica
 • Epoxidové podlahy Košice
 • Epoxidové podlahy Nitra
 • Epoxidové podlahy Prešov
 • Epoxidové podlahy Žilina
 • Epoxidové podlahy Bardejov
 • Epoxidové podlahy Humenné
 • Epoxidové podlahy Komárno
 • Epoxidové podlahy Levice
 • Epoxidové podlahy Liptovský Mikuláš
 • Epoxidové podlahy Lučenec
 • Epoxidové podlahy Martin
 • Epoxidové podlahy Michalovce
 • Epoxidové podlahy Nové Zámky
 • Epoxidové podlahy Piešťany
 • Epoxidové podlahy Poprad
 • Epoxidové podlahy Považská Bystrica
 • Epoxidové podlahy Prievidza
 • Epoxidové podlahy Ružomberok
 • Epoxidové podlahy Spišská Nová Ves
 • Epoxidové podlahy Topoľčany
 • Epoxidové podlahy Trenčín
 • Epoxidové podlahy Trnava
 • Epoxidové podlahy Zvolen
 • Epoxidové podlahy Bánovce nad Bebravou
 • Epoxidové podlahy Brezno
 • Epoxidové podlahy Bytča
 • Epoxidové podlahy Čadca
 • Epoxidové podlahy Detva
 • Epoxidové podlahy Dolný Kubín
 • Epoxidové podlahy Dunajská Streda
 • Epoxidové podlahy Galanta
 • Epoxidové podlahy Gelnica
 • Epoxidové podlahy Hlohovec
 • Epoxidové podlahy Ilava
 • Epoxidové podlahy Kežmarok
 • Epoxidové podlahy Krupina
 • Epoxidové podlahy Kysucké Nové Mesto
 • Epoxidové podlahy Levoča
 • Epoxidové podlahy Malacky
 • Epoxidové podlahy Medzilaborce
 • Epoxidové podlahy Myjava
 • Epoxidové podlahy Námestovo
 • Epoxidové podlahy Nové Mesto nad Váhom
 • Epoxidové podlahy Partizánske
 • Epoxidové podlahy Pezinok
 • Epoxidové podlahy Poltár
 • Epoxidové podlahy Púchov
 • Epoxidové podlahy Revúca
 • Epoxidové podlahy Rimavská Sobota
 • Epoxidové podlahy Rožňava
 • Epoxidové podlahy Sabinov
 • Epoxidové podlahy Šaľa
 • Epoxidové podlahy Senec
 • Epoxidové podlahy Senica
 • Epoxidové podlahy Skalica
 • Epoxidové podlahy Snina
 • Epoxidové podlahy Sobrance
 • Epoxidové podlahy Stará Ľubovňa
 • Epoxidové podlahy Stropkov
 • Epoxidové podlahy Svidník
 • Epoxidové podlahy Trebišov
 • Epoxidové podlahy Turčianske Teplice
 • Epoxidové podlahy Tvrdošín
 • Epoxidové podlahy Veľký Krtíš
 • Epoxidové podlahy Vranov nad Topľou
 • Epoxidové podlahy Žarnovica
 • Epoxidové podlahy Žiar nad Hronom
 • Epoxidové podlahy Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené