Epoxidová podlaha cena

  Koľko stojí epoxidová podlaha? Epoxidové podlahy sa ľahko udržujú a čistia, majú vysokú pevnosť v tlaku a v ohybe a sú odolné voči chemikáliám, rozpúšťadlám, kyselinám a čistiacim prostriedkom, takže vám budú dlho slúžiť. Cena epoxidového náteru závisí od hrúbky, druhu, rôznych prímesí a samozrejme od zhotoviteľa. Cena epoxidovej podlahy sa pohybuje v rozmedzí 10 až 15 EUR/m2. Hrubšie podlahy okolo 4 mm, stoja 26-30 EUR/m2. Aby ste sa dozvedeli presnú cenu, môžete poslať dopyt našim overeným zhotoviteľom epoxidových podláh a tak dostanete viacero ponúk. Pripravili sme pre vás niekoľko rád o epoxidových podlahách.

  POSLAŤ DOPYT REALIZÁTOROM >

  CENA ZA DEKORATÍVNE EPOXIDOVÉ PODLAHY


  Cena dekoratívnej epoxidovej podlahy. Dekoratívna epoxidová podlaha pre menšie zaťaženie, hrúbka 4 mm.

  26.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  30.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Epoxidová podlaha cena

  OSTATNÉ CENY ZA EPOXIDOVÉ PODLAHY

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Epoxidová podlaha, samonivelačná - dekoratívna, 4 mm

  Cena za nízko zaťažiteľnú epoxidovú podlahu, vrátane brúsenia, vyrovnávania a dvojitého - 2x finálneho samonivelačného epoxidu. Cena s dodávkou a inštaláciou materiálu.  €/m2

  m2
  dopyt

  Epoxidová podlaha, samonivelačná - hladká, 4 mm

  Cena za nízko zaťažiteľná epoxidovú podlahu spolu s brúsením, vyrovnávaním a finálnou úpravou samonivelačným epoxidovým povrchom. Cena s dodávkou a inštaláciou materiálu.  €/m2

  m2
  dopyt

  Epoxidová podlaha, valcová - drsná, 4 mm

  Cena za epoxidovú podlahu pre väčšiu záťaž, sklady, spolu s brúsením, vyrovnávaním a finálnou povrchovou úpravou valčekom. Cena s dodávkou a inštaláciou materiálu.  €/m2

  m2
  dopyt

  Lakovanie podláh, polyuretánová podlaha, mat

  Cena za lakovanie epoxidovej podlahy s polyuretánom. Cena s dodávkou materiálu a lakovaním, životnosť 15 rokov.  €/m2

  m2
  dopyt

  Lakovanie podláh, polyuretánová podlaha, lesk

  Cena za lakovanie epoxidovej podlahy s polyuretánom. Cena s dodávkou materiálu a lakovaním, životnosť 15 rokov.  €/m2

  m2
  dopyt

  Epoxidová podlaha nad 100 m2

  Cena za epoxidovú podlahu nad 100 m2. Cena za epoxidovú podlahu s dodávkou a inštaláciou materiálu.  €/m2

  m2
  dopyt

  Protiprašná podlaha nad 100 m2

  Cena za protiprašnú podlahu veľkosti nad 100 m2. Cena za protiprašnú podlahu s dodávkou a inštaláciou materiálu.  €/m2

  m2
  dopyt

  Epoxidová samonivelačná stierka nad 100 m2

  Cena za epoxidovú samonivelačnú stierku nad 100 m2. Cena za epoxidovú samonivelačnú stierku s dodávkou a inštaláciou materiálu.  €/m2

  m2
  dopyt

  Maltové epoxidové podlahy nad 100 m2

  Cena za maltové epoxidové podlahy nad 100 m2. Cena za maltové epoxidové podlahy s dodávkou a inštaláciou materiálu.  €/m2

  m2
  dopyt
  SPOLU:
  POSLAŤ DOPYT >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Epoxidová živica, epoxidové podlahy - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Epoxidová živica - čo potrebujete vedieť?

  Epoxidové podlahy sa skladajú z epoxidovej živice s prísadami ako kremeň alebo iný piesok a tužidlo. Výsledkom reakcie medzi živicou a tvrdidlom je polymérne spojivo. K epoxidovej podlahe je možné pridať aj rôzne zosilňovače. V súčasnosti je bežnejšie použitie epoxidových živíc na báze vody, čo je zdravšia a ekologickejšia verzia epoxidových podláh. Na dekoratívne účely je možné pridať aj pigmenty a ozdobné piesky, vločky atď. a vytvárame rôzne tlakové vzorce. Epoxidové podlahové krytiny majú veľa výhod oproti iným podlahovým krytinám, ako sú vinylové, kachľové alebo textilné podlahové krytiny.

  Epoxidová živica je varianta podlahy bez spojov a je typ nepriepustnej podlahovej krytiny, ktorá je odolná voči chemikáliám, mechanickému poškodeniu a ľahko sa čistí a udržiava.
  Epoxidová živica je varianta podlahy bez spojov a je typ nepriepustnej podlahovej krytiny, ktorá je odolná voči chemikáliám, mechanickému poškodeniu a ľahko sa čistí a udržiava.

   

  1.1 Estetika

  Epoxidové podlahové krytiny je možné nanášať ako bezchybný povrch podlahy, ktorý sa ľahko čistí, so širokou škálou flexibilných farebných možností, ako aj s rôznymi úrovňami lesku (lesklý, pololesklý, matný). Medzi ďalšie možnosti dizajnu patrí pridanie farebných mikročipov a pridanie kovových pigmentov.

  1.2 Udržiavanie epoxidovej podlahy

  Pretože epoxid ponúka možnosť bezšvovej a nepriepustnej podlahovej krytiny, je betónový podklad chránený pred chemikáliami, tekutinami a dlhými nečistotami. Takto sa podlaha ľahko čistí a potrebujete iba mop a obvyklý čistič podlahy. Voskovanie alebo leštenie nie je potrebné. Epoxidové podlahy okrem bežného čistenia nevyžadujú veľkú údržbu, preto sú vynikajúcim a odolným riešením.

  1.3 Bezpečnosť

  Jednou z menej zvažovaných výhod epoxidových podláh je, že sa počas aplikácie môže pridávať piesok a iné materiály, ktoré vytvárajú protišmykový profil. To je veľmi dôležité najmä v komerčných alebo priemyselných priestoroch, kde musí byť vždy najdôležitejšia bezpečnosť používateľov.

  1.4 Trvanlivosť

  Zaťaženie na epoxidových podlahách sa môže líšiť od premávky chodcov po premávky nákladných vozidiel a vysokozdvižných vozíkov. Priemyselné epoxidové podlahy odolávajú každodennému použitiu najrôznejších zariadení a výrobných procesov. Ako materiál odolný proti oderu a chemikáliám môžu epoxidové podlahové krytiny vyhovieť potrebám väčšiny priemyselných výrobcov.

  1.5 Uplatniteľnosť

  Ako jedna z najuniverzálnejších podlahových krytín je epoxidová podlaha vynikajúcim riešením pre rôzne prostredia, ako sú priestory priemyselné, obchodné, lekárske, potravinárske a nápojové odvetvie, letectvo, rekreácia, zdravotníctvo, doprava, výrobné haly, vzdelávacie priestory, obchody s potravinami, maloobchody a oveľa viac. Epoxidové podlahy si však čoraz častejšie vyberajú aj jednotliví používatelia. najčastejšie na podlahy v garážach, suterénoch, ale aj vo všetkých ostatných miestnostiach doma.

  1.6 Zdravotne neškodné

  Kvalitné epoxidové živice neobsahujú rozpúšťadlá, obsahujú malé množstvo VOC (prchavé organické zlúčeniny) a nepredstavujú nebezpečenstvo pre životné prostredie.

  2. Najmite si odborníka

  Aj keď majú epoxidové podlahy veľa výhod, zhmotnia sa len pri správnom použití podlahy.

  Kvalifikovaný dodávateľ je kľúčom k úspešnej realizácii epoxidových podláh. Profesionalita a presnosť sú hlavnými prvkami procesu, takže je ešte dôležitejšie zvoliť skúseného odborníka. Pri vytváraní harmonogramu vždy majte na pamäti, že čas vykonania sa môže líšiť v závislosti od hrúbky povlaku a veľkosti povrchu.

  V prípade neodbornej aplikácii sú možné nasledujúce komplikácie:

  2.1 Odlupovanie epoxidovej podlahy

  Nesprávne použitá epoxidová podlaha sa môže začať odlupovať. Tento nežiaduci výsledok je zvyčajne spôsobený zlou prípravou povrchu pred nanesením vrchného náteru. Pred nanášaním akéhokoľvek náteru musí byť podklad správne pripravený.

  2.2 Vzduchové bubliny

  Ďalším nežiaducim dôsledkom nesprávnej aplikácie je výskyt vzduchových bublín. Tento typ chyby môže spôsobiť príliš veľa vlhkosti v podklade. Toto treba mať na pamäti pri nanášaní náteru na podklad. Podklady s vysokým obsahom vlhkosti si vyžadujú špeciálny prístup pri výrobe tlaku.

  2.3 Poškodenie podkladu

  Poruchu podlahy môže spôsobiť poškodenie podkladu, preto je veľmi dôležité zvoliť správny podlahový systém. Preto použitie nesprávneho typu živicového podlahového systému pre nevhodné prostredie môže spôsobiť poškodenie podkladu a nakoniec poškodenie podlahy.

  Všeobecne sú epoxidové podlahy dlhodobým a bezstarostným riešením, ak ich inštaluje skúsený dodávateľ.

  3. Typy epoxidových podláh

  Z estetického hľadiska sú epoxidové podlahy veľmi univerzálne a sú k dispozícii v širokej škále farieb, štýlov, efektov a dekoratívnych možností. Existuje niekoľko typov epoxidových podláh, napríklad:

  3.1 Epoxidové terazzo

  Epoxidová terazzová podlaha poskytuje dekoratívny, odolný a bezproblémový povrch podlahy. Tento typ podlahy sa vytvára zmesou farebnej epoxidovej živice a vybraných agregátov (napríklad mramor, perleť, sklo, žula atď.). Po nanesení zmesi na podlahu sa podlahová krytina prebrúsi a vyleští, čím sa odhalí kamenivo a prinesie sa hladká, dekoratívna a tvrdá podlahová krytina. Epoxidové terazzové podlahy sú nielen veľmi dekoratívne a veľmi odolné, vyžadujú iba ľahkú údržbu a majú mimoriadne dlhú životnosť (až 40 rokov). Vďaka svojej estetike, trvanlivosti a životnosti je tento podlahový systém ideálny pre všetky typy verejných priestorov, kancelárií a tiež pre obytné oblasti.

  3.2 Epoxidová podlaha s ozdobnými šupinkami

  Je vytvorený s rôznymi veľkosťami farebných plátkov roztrúsených po epoxidovej základnej vrstve. Nakoniec je zakončený odolným priehľadným ochranným povlakom. Konečným výsledkom je veľmi dekoratívna podlaha, ktorá sa ľahko čistí a má dobrú odolnosť proti oderu a chemikáliám. Táto verzia epoxidových podláh je ideálna okrem iného pre obchody, showroomy, reštaurácie a školy.

  3.3 Epoxidový podlahový náter

  Epoxidovýá podlaha vytvorená valčekom sa niekedy nazýva aj epoxidová farba alebo epoxidová farba na podlahy. Konečným výsledkom je zvyčajne plná farba s povrchovou úpravou v matnom, polomatnom alebo lesklom prevedení. Pretože nanášanie epoxidu je tenšie, je dôležité, aby podklad, na ktorý sa nanáša, bol dokonale hladký a rovný. Tento typ podlahy sa zvyčajne aplikuje na oblasti, ktoré sú menej alebo stredne exponované. Môže byť tiež použitý pre priemyselné, obchodné a súkromné ​​oblasti. Pretože existuje veľký zoznam možností pre epoxidové nátery, je lepšie poradiť sa s odborníkmi, aký tlak je pre vás najlepší.

  3.4 Samonivelačná epoxidová podlaha

  Samonivelačný epoxid alebo epoxidová podlaha sa používa na rôzne účely, najčastejšie však do miestností s vyšším mechanickým a chemickým zaťažením. Hlavnými výhodami tohto typu tlaku sú vysoká odolnosť proti mechanickému a chemickému poškodeniu, krásny vzhľad a ľahká údržba a čistenie. Samonivelačné podlahy sa vyrábajú v hrúbke 1 - 5 mm a pozostávajú z epoxidovej živice, tvrdidla a plnív. Cena tohto typu podlahy je tiež veľmi prijateľná. Pre správnu realizáciu samonivelačných epoxidových podláh má zásadný význam dobrá príprava. Musí sa brať do úvahy vplyv prostredia, teplotné zmeny a špecifické vlastnosti podkladu. Iba tak sa vyhneme zraneniam, zlej priľnavosti, škvrnám alebo dieram. Podklad, na ktorý sa nanáša epoxid, musí byť vopred prebrúsený, pieskovaný alebo vyfrézovaný. Je potrebné dbať na to, aby podklad neobsahoval vlhkosť alebo trhliny. Podlaha sa zvyčajne aplikuje v niekoľkých vrstvách. Najskôr sa pre dobrú priľnavosť nanesie základný náter, ktorý ho uzavrie a spevní. Ďalšia vrstva je epoxidová s hrúbkou 3 - 5 mm. Ak sa predpokladá vysoké zaťaženie, rozhodli sme sa pre tlak polyuretánu v hrúbke 6-9 mm. Konečnou vrstvou je voliteľné pridanie piesku na ochranu proti pošmyknutiu alebo farebné plachty na ozdobný efekt.

  3.6 Epoxidová malta

  Epoxidová malta, ktorá sa nanáša v hrúbke 3 - 5 mm, sa zvyčajne používa v miestnostiach, kde je veľa práce.

  3.6 Epoxidový poter

  Je vhodný pre miestnosti s najvyšším zaťažením. Hrúbka takejto podlahy je 10 - 20 mm.

  4. Ako vyrobiť epoxidovú podlahu?

  Epoxidové podlahy sa nanášajú na pevné rovné a suché podklady ako poter, betón alebo dlaždice. Obsah vlhkosti v podklade by nemal presiahnuť 5%. Pri výbere vhodného typu epoxidového tlaku berieme okrem vzhľadu do úvahy aj veľa faktorov ako: faktory zaťaženia, aký je účel miestnosti, či dôjde k teplotným výkyvom, miestnosti sú vystavené UV lúčom, kapilárnej vlhkosti a chemikáliám ... Epoxidovú podlahu je potrebné daným podmienkam prispôsobiť. Potom nasleduje výber farby a štruktúry epoxidovej podlahy. Pomocou epoxidového tlaku je tiež možné vytvárať rôzne vzory podľa vášho želania. Rovnako sa dohodnite so zhotoviteľom, či chcete matný, polomatný alebo lesklý vzhľad. Zhotoviteľ potom najskôr pripraví základňu na odlievanie epoxidovej živice. Podklad je dobre vyrovnaný pieskom alebo pieskom, aby bol správne pripravený na epoxidové nanášanie. Druhým krokom je aplikácia základného náteru, po ktorom nasledujú ďalšie vrstvy v niekoľkých vrstvách (v závislosti od výberu). Finálna vrstva je priehľadná a slúži ako ochrana.

  DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM  EPOXIDOVÉ PODLAHY

  Dobrý deň prajem

  potrebujem majstra na zhotovenie epoxidovej podlahy. Klasicka garážová podlaha, z betonu, novostavba. Celkom slušne zahladená.
  Chcem uplne slabo modrú zaliatú podlahu.
  Samozrejme bude vypratané.
  V prílohe sú fotky

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1170 € do 1950 €


  ........

  EPOXIDVA PODLAHA

  Dobrý deň prajem

  potrebujeme niekoho na zhotovenie dekorativnéj epoxidovéj podlahy do kuchine+chodba
  V prílohe sú fotky

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1080 € do 1800 €


  ........

  EPOXIDOVÝ NATER PODZEMNÁ GARÁŽ, VODOROVNÉ ZNAČENIE

  Dobrý deň prajem

  V podzemnej garáži natrieť epoxidový náter na podlahu. Podlaha je z hladeného betónu. Po aplikácii epoxidového náteru je potrebne namalovať čiary bielou fabou jednotlivé parkovacie miesta. V garáži sa nachádza 35 parkovacích miest .

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 9000 € do 15000 €


  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA, 110M2
  Epoxidové podlahy, Bratislava

  1800 € do 3000 €

  CENA, EPOXIDOVÚ PODLAHU, 360 M2
  Epoxidové podlahy, Bratislava

  7200 € do 12000 €

  CENA, EPOXI PODLAHA LESKLA, 80 M2
  Epoxidové podlahy, Pribeta

  2160 € do 3600 €

  CENA, PODLAHA DO KUCHYNE, HRÚBKA +/- 4MM, 25M2
  Epoxidové podlahy, Bystrička

  180 € do 300 €

  CENA, EPOXIDOVÚ PODLAHA DO GARÁŽE , 46 M2
  Epoxidové podlahy, Vrbové

  1080 € do 1800 €

  CENA, PODLAHA DO KUCHYNE, 23 M2
  Epoxidové podlahy, Trnava

  540 € do 900 €

  CENA, LIATU PODLAHU , 50 M2
  Epoxidové podlahy, Prešov

  1350 € do 2250 €

  CENA, UPRAVA PODLAHY NIVELACNYM POTEROM , 50 M²
  Epoxidové podlahy, Zvolen

  900 € do 1500 €

  CENA, EPOXIDOVÉ PODLAHY, 155 M2
  Epoxidové podlahy, Fiľakovo

  4500 € do 7500 €

  CENA, EPOXIDOVÉ PODLAHY - GARÁŽ+TERASA, 6X3M+5X2,4M
  Epoxidové podlahy, Nižná

  900 € do 1500 €

  CENA, EPOXIDOVÚ PODLAHU DO AUTOSERVISU, 210 M2
  Epoxidové podlahy, Bratislava

  3600 € do 6000 €

  CENA, EPOXIDOVÁ LIATA PODLAHA, 80 M2
  Epoxidové podlahy, Malý Lég

  1530 € do 2550 €

  CENA, EEPOXIDOVÚ PODLAHU. FARBA SMOTANOVÁ, PRIPADNE MRAMOR., 200 M2
  Epoxidové podlahy, Bodiná

  4050 € do 6750 €

  CENA, EPOXIDOVU PODLAHU DO SPÁLNE, 30 M2
  Epoxidové podlahy, Bratislava

  540 € do 900 €

  CENA, REALIZACIA EPOX PODLAHY, 100M2
  Epoxidové podlahy, Košice

  2700 € do 4500 €

  CENA, EPOXIDOVA PODLAHA 4MM, 52 M2
  Epoxidové podlahy, Komárno

  1080 € do 1800 €

  CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA DO GARAŽE, 90 M2
  Epoxidové podlahy, Žilina

  1800 € do 3000 €

  CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA OBÝVAČKA 60 M ŠTVORCOVÝCH, 60M2
  Epoxidové podlahy, Banská Bystrica

  450 € do 750 €

  CENA, EPOXYDOVU PODLAHU DO GARAŽE, 50 M2
  Epoxidové podlahy, Krupina

  900 € do 1500 €

  CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA, 24 M2
  Epoxidové podlahy, Piešťany

  450 € do 750 €

  CENA, EPOXIDOVÉ PODLAHY, 30 M2
  Epoxidové podlahy, Cerová

  900 € do 1500 €

  CENA, PODLAHA V GARAZI, PO POPISE
  Epoxidové podlahy, Černík

  1350 € do 2250 €

  CENA, EPOXIDOVÉ PODLAHY, 25 M2
  Epoxidové podlahy, Beluša

  720 € do 1200 €

  CENA, POLYURETANOVA PODLAHA BYT , CCA 150 M2
  Epoxidové podlahy, Senica

  4500 € do 7500 €

  CENA, EPOXIDOVÚ PODLAHU NA EXISTUJUCU DLAŽBU, 100 M2
  Epoxidové podlahy, Stará Ľubovňa

  2700 € do 4500 €

  CENA, EPOXIDOVÉ PODLAHY, 280 M2
  Epoxidové podlahy, Galanta

  6300 € do 10500 €

  CENA, EPOXISOVU PODLAHU ,COKLIK, 35 M2
  Epoxidové podlahy, Lodno

  810 € do 1350 €

  CENA, LIATA EPOXIDOVÁ PODLAHA DO GARÁŽE, 42 M2
  Epoxidové podlahy, Trnava

  1080 € do 1800 €

  CENA, EPOXIDOVÚ PODLAHU DO GARAŽE, 19 M2
  Epoxidové podlahy, Svätý Jur

  450 € do 750 €

  CENA, PODLAHU S VYROVNANIM,BRÚSENÍM A VYLEPŠENÍM , 30 M2
  Epoxidové podlahy, Humenné

  810 € do 1350 €

  CENA, EPOXIDOVÚ PODLAHU , 60 M2
  Epoxidové podlahy, Gabčíkovo

  1080 € do 1800 €

  CENA, LIATA EPOXIDOVA PODLAHA DO GARAZE, 45 M2
  Epoxidové podlahy, Zvončín

  1350 € do 2250 €

  CENA, EPOXIDOVU PODLAHU NA ANHYDRIDOVY POTER, 120 M2
  Epoxidové podlahy, Bratislava

  2250 € do 3750 €

  CENA, EPOXIDOVU PODLAHU VHODNÚ DO OBÝVAČKY A DVOCH IZIEB, PO POPISE
  Epoxidové podlahy, Veľké Úľany

  1800 € do 3000 €

  CENA, EPOXIDOVA PODLAHA DO GARAZE , 56 M2
  Epoxidové podlahy, Veľké Kostoľany

  1080 € do 1800 €

  CENA, EPOXIDOVÉ PODLAHY, CCA 18 M2
  Epoxidové podlahy, Kremnica

  450 € do 750 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  EPOXIDOVÉ PODLAHY CENNÍK

  SPOLUPRACUJEME S VIAC AKO 177 SPOLOČNOSŤAMI PRE EPOXIDOVÉ PODLAHY


  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  HĽADÁME V LOKALITE
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU

  HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI EPOXIDOVÉ PODLAHY?

 • Epoxidové podlahy Bánovce nad Bebravou
 • Epoxidové podlahy Banská Bystrica
 • Epoxidové podlahy Bardejov
 • Epoxidové podlahy Bratislava
 • Epoxidové podlahy Brezno
 • Epoxidové podlahy Bytča
 • Epoxidové podlahy Čadca
 • Epoxidové podlahy Detva
 • Epoxidové podlahy Dolný Kubín
 • Epoxidové podlahy Dunajská Streda
 • Epoxidové podlahy Galanta
 • Epoxidové podlahy Gelnica
 • Epoxidové podlahy Hlohovec
 • Epoxidové podlahy Humenné
 • Epoxidové podlahy Ilava
 • Epoxidové podlahy Kežmarok
 • Epoxidové podlahy Komárno
 • Epoxidové podlahy Košice
 • Epoxidové podlahy Krupina
 • Epoxidové podlahy Kysucké Nové Mesto
 • Epoxidové podlahy Levice
 • Epoxidové podlahy Levoča
 • Epoxidové podlahy Liptovský Mikuláš
 • Epoxidové podlahy Lučenec
 • Epoxidové podlahy Malacky
 • Epoxidové podlahy Martin
 • Epoxidové podlahy Medzilaborce
 • Epoxidové podlahy Michalovce
 • Epoxidové podlahy Myjava
 • Epoxidové podlahy Námestovo
 • Epoxidové podlahy Nitra
 • Epoxidové podlahy Nové Mesto nad Váhom
 • Epoxidové podlahy Nové Zámky
 • Epoxidové podlahy Partizánske
 • Epoxidové podlahy Pezinok
 • Epoxidové podlahy Piešťany
 • Epoxidové podlahy Poltár
 • Epoxidové podlahy Poprad
 • Epoxidové podlahy Považská Bystrica
 • Epoxidové podlahy Prešov
 • Epoxidové podlahy Prievidza
 • Epoxidové podlahy Púchov
 • Epoxidové podlahy Revúca
 • Epoxidové podlahy Rimavská Sobota
 • Epoxidové podlahy Rožňava
 • Epoxidové podlahy Ružomberok
 • Epoxidové podlahy Sabinov
 • Epoxidové podlahy Šaľa
 • Epoxidové podlahy Senec
 • Epoxidové podlahy Senica
 • Epoxidové podlahy Skalica
 • Epoxidové podlahy Snina
 • Epoxidové podlahy Sobrance
 • Epoxidové podlahy Spišská Nová Ves
 • Epoxidové podlahy Stará Ľubovňa
 • Epoxidové podlahy Stropkov
 • Epoxidové podlahy Svidník
 • Epoxidové podlahy Topoľčany
 • Epoxidové podlahy Trebišov
 • Epoxidové podlahy Trenčín
 • Epoxidové podlahy Trnava
 • Epoxidové podlahy Turčianske Teplice
 • Epoxidové podlahy Tvrdošín
 • Epoxidové podlahy Veľký Krtíš
 • Epoxidové podlahy Vranov nad Topľou
 • Epoxidové podlahy Žarnovica
 • Epoxidové podlahy Žiar nad Hronom
 • Epoxidové podlahy Žilina
 • Epoxidové podlahy Zlaté Moravce
 • Epoxidové podlahy Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  KONTAKTY

  Dopyty: 00421 233 329 745
  Firmy: 00421 233 329 745

  REGIONÁLNE STRÁNKY

  www.daibau.com
  www.daibau.at
  www.mojmojster.net
  www.emajstor.hr
  www.daibau.rs
  www.daibau.sk
  www.daibau.ro
  © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené