Pre oblasť

  Liata podlaha, epoxidová podlaha - cena

  Koľko stojí epoxidová podlaha? Epoxidové podlahy sa ľahko udržujú a čistia, majú vysokú pevnosť v tlaku a v ohybe a sú odolné voči chemikáliám, rozpúšťadlám, kyselinám a čistiacim prostriedkom, takže vám budú dlho slúžiť. Cena epoxidového náteru závisí od hrúbky, druhu, rôznych prímesí a samozrejme od zhotoviteľa. Cena epoxidovej podlahy sa pohybuje v rozmedzí 10 až 15 EUR/m2. Hrubšie podlahy okolo 4 mm, stoja 26 až 30 EUR/m2.

  Komu zveriť vyhotovenie epoxidovej podlahy? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným zhotoviteľom epoxidových podláh vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za dekoratívne epoxidové podlahy


  Cena dekoratívnej epoxidovej podlahy. Dekoratívna epoxidová podlaha pre menšie zaťaženie, hrúbka 4 mm.

  26.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  30.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Liata podlaha, Epoxidová podlaha

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Epoxidová podlaha, samonivelačná - dekoratívna, 4 mm

  Cena za nízko zaťažiteľnú epoxidovú podlahu, vrátane brúsenia, vyrovnávania a dvojitého - 2x finálneho samonivelačného epoxidu. Cena s dodávkou a inštaláciou materiálu.


  m2

  €/m2

  Epoxidová podlaha, samonivelačná - hladká, 4 mm

  Cena za nízko zaťažiteľná epoxidovú podlahu spolu s brúsením, vyrovnávaním a finálnou úpravou samonivelačným epoxidovým povrchom. Cena s dodávkou a inštaláciou materiálu.


  m2

  €/m2

  Epoxidová podlaha, valcová - drsná, 4 mm

  Cena za epoxidovú podlahu pre väčšiu záťaž, sklady, spolu s brúsením, vyrovnávaním a finálnou povrchovou úpravou valčekom. Cena s dodávkou a inštaláciou materiálu.


  m2

  €/m2

  Lakovanie podláh, polyuretánová podlaha, mat

  Cena za lakovanie epoxidovej podlahy s polyuretánom. Cena s dodávkou materiálu a lakovaním, životnosť 15 rokov.


  m2

  €/m2

  Lakovanie podláh, polyuretánová podlaha, lesk

  Cena za lakovanie epoxidovej podlahy s polyuretánom. Cena s dodávkou materiálu a lakovaním, životnosť 15 rokov.


  m2

  €/m2

  Epoxidová podlaha nad 100 m2

  Cena za epoxidovú podlahu nad 100 m2. Cena za epoxidovú podlahu s dodávkou a inštaláciou materiálu.


  m2

  €/m2

  Epoxidová samonivelačná stierka nad 100 m2

  Cena za epoxidovú samonivelačnú stierku nad 100 m2. Cena za epoxidovú samonivelačnú stierku s dodávkou a inštaláciou materiálu.


  m2

  €/m2

  Maltové epoxidové podlahy nad 100 m2

  Cena za maltové epoxidové podlahy nad 100 m2. Cena za maltové epoxidové podlahy s dodávkou a inštaláciou materiálu.


  m2

  €/m2

  Protiprašná podlaha nad 100 m2

  Cena za protiprašnú podlahu veľkosti nad 100 m2. Cena za protiprašnú podlahu s dodávkou a inštaláciou materiálu.


  m2

  €/m2

  SPOLU:
  Poslať dopyt >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Epoxidová živica, epoxidové podlahy - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Epoxidová živica - čo potrebujete vedieť?

  Epoxidové podlahy sa skladajú z epoxidovej živice s prísadami ako kremeň alebo iný piesok a tužidlo. Výsledkom reakcie medzi živicou a tvrdidlom je polymérne spojivo. K epoxidovej podlahe je možné pridať aj rôzne zosilňovače. V súčasnosti je bežnejšie použitie epoxidových živíc na báze vody, čo je zdravšia a ekologickejšia verzia epoxidových podláh. Na dekoratívne účely je možné pridať aj pigmenty a ozdobné piesky, vločky atď. a vytvárame rôzne tlakové vzorce. Epoxidové podlahové krytiny majú veľa výhod oproti iným podlahovým krytinám, ako sú vinylové, kachľové alebo textilné podlahové krytiny.

  Epoxidová živica je varianta podlahy bez spojov a je typ nepriepustnej podlahovej krytiny, ktorá je odolná voči chemikáliám, mechanickému poškodeniu a ľahko sa čistí a udržiava
  Epoxidová živica je varianta podlahy bez spojov a je typ nepriepustnej podlahovej krytiny, ktorá je odolná voči chemikáliám, mechanickému poškodeniu a ľahko sa čistí a udržiava

  1.1 Estetika

  Epoxidové podlahové krytiny je možné nanášať ako bezchybný povrch podlahy, ktorý sa ľahko čistí, so širokou škálou flexibilných farebných možností, ako aj s rôznymi úrovňami lesku (lesklý, pololesklý, matný). Medzi ďalšie možnosti dizajnu patrí pridanie farebných mikročipov a pridanie kovových pigmentov.

  1.2 Udržiavanie epoxidovej podlahy

  Pretože epoxid ponúka možnosť bezšvovej a nepriepustnej podlahovej krytiny, je betónový podklad chránený pred chemikáliami, tekutinami a dlhými nečistotami. Takto sa podlaha ľahko čistí a potrebujete iba mop a obvyklý čistič podlahy. Voskovanie alebo leštenie nie je potrebné. Epoxidové podlahy okrem bežného čistenia nevyžadujú veľkú údržbu, preto sú vynikajúcim a odolným riešením.

  1.3 Bezpečnosť

  Jednou z menej zvažovaných výhod epoxidových podláh je, že sa počas aplikácie môže pridávať piesok a iné materiály, ktoré vytvárajú protišmykový profil. To je veľmi dôležité najmä v komerčných alebo priemyselných priestoroch, kde musí byť vždy najdôležitejšia bezpečnosť používateľov.

  1.4 Trvanlivosť

  Zaťaženie na epoxidových podlahách sa môže líšiť od premávky chodcov po premávky nákladných vozidiel a vysokozdvižných vozíkov. Priemyselné epoxidové podlahy odolávajú každodennému použitiu najrôznejších zariadení a výrobných procesov. Ako materiál odolný proti oderu a chemikáliám môžu epoxidové podlahové krytiny vyhovieť potrebám väčšiny priemyselných výrobcov.

  1.5 Uplatniteľnosť

  Ako jedna z najuniverzálnejších podlahových krytín je epoxidová podlaha vynikajúcim riešením pre rôzne prostredia, ako sú priestory priemyselné, obchodné, lekárske, potravinárske a nápojové odvetvie, letectvo, rekreácia, zdravotníctvo, doprava, výrobné haly, vzdelávacie priestory, obchody s potravinami, maloobchody a oveľa viac. Epoxidové podlahy si však čoraz častejšie vyberajú aj jednotliví používatelia. najčastejšie na podlahy v garážach, suterénoch, ale aj vo všetkých ostatných miestnostiach doma.

  1.6 Zdravotne neškodné

  Kvalitné epoxidové živice neobsahujú rozpúšťadlá, obsahujú malé množstvo VOC (prchavé organické zlúčeniny) a nepredstavujú nebezpečenstvo pre životné prostredie.

  2. Najmite si odborníka

  Aj keď majú epoxidové podlahy veľa výhod, zhmotnia sa len pri správnom použití podlahy.

  Kvalifikovaný dodávateľ je kľúčom k úspešnej realizácii epoxidových podláh. Profesionalita a presnosť sú hlavnými prvkami procesu, takže je ešte dôležitejšie zvoliť skúseného odborníka. Pri vytváraní harmonogramu vždy majte na pamäti, že čas vykonania sa môže líšiť v závislosti od hrúbky povlaku a veľkosti povrchu.

  V prípade neodbornej aplikácii sú možné nasledujúce komplikácie:

  2.1 Odlupovanie epoxidovej podlahy

  Nesprávne použitá epoxidová podlaha sa môže začať odlupovať. Tento nežiaduci výsledok je zvyčajne spôsobený zlou prípravou povrchu pred nanesením vrchného náteru. Pred nanášaním akéhokoľvek náteru musí byť podklad správne pripravený.

  2.2 Vzduchové bubliny

  Ďalším nežiaducim dôsledkom nesprávnej aplikácie je výskyt vzduchových bublín. Tento typ chyby môže spôsobiť príliš veľa vlhkosti v podklade. Toto treba mať na pamäti pri nanášaní náteru na podklad. Podklady s vysokým obsahom vlhkosti si vyžadujú špeciálny prístup pri výrobe tlaku.

  2.3 Poškodenie podkladu

  Poruchu podlahy môže spôsobiť poškodenie podkladu, preto je veľmi dôležité zvoliť správny podlahový systém. Preto použitie nesprávneho typu živicového podlahového systému pre nevhodné prostredie môže spôsobiť poškodenie podkladu a nakoniec poškodenie podlahy.

  Všeobecne sú epoxidové podlahy dlhodobým a bezstarostným riešením, ak ich inštaluje skúsený dodávateľ.

  3. Typy epoxidových podláh

  Z estetického hľadiska sú epoxidové podlahy veľmi univerzálne a sú k dispozícii v širokej škále farieb, štýlov, efektov a dekoratívnych možností. Existuje niekoľko typov epoxidových podláh, napríklad:

  3.1 Epoxidové terazzo

  Epoxidová terazzová podlaha poskytuje dekoratívny, odolný a bezproblémový povrch podlahy. Tento typ podlahy sa vytvára zmesou farebnej epoxidovej živice a vybraných agregátov (napríklad mramor, perleť, sklo, žula atď.). Po nanesení zmesi na podlahu sa podlahová krytina prebrúsi a vyleští, čím sa odhalí kamenivo a prinesie sa hladká, dekoratívna a tvrdá podlahová krytina. Epoxidové terazzové podlahy sú nielen veľmi dekoratívne a veľmi odolné, vyžadujú iba ľahkú údržbu a majú mimoriadne dlhú životnosť (až 40 rokov). Vďaka svojej estetike, trvanlivosti a životnosti je tento podlahový systém ideálny pre všetky typy verejných priestorov, kancelárií a tiež pre obytné oblasti.

  3.2 Epoxidová podlaha s ozdobnými šupinkami

  Je vytvorený s rôznymi veľkosťami farebných plátkov roztrúsených po epoxidovej základnej vrstve. Nakoniec je zakončený odolným priehľadným ochranným povlakom. Konečným výsledkom je veľmi dekoratívna podlaha, ktorá sa ľahko čistí a má dobrú odolnosť proti oderu a chemikáliám. Táto verzia epoxidových podláh je ideálna okrem iného pre obchody, showroomy, reštaurácie a školy.

  3.3 Epoxidový podlahový náter

  Epoxidovýá podlaha vytvorená valčekom sa niekedy nazýva aj epoxidová farba alebo epoxidová farba na podlahy. Konečným výsledkom je zvyčajne plná farba s povrchovou úpravou v matnom, polomatnom alebo lesklom prevedení. Pretože nanášanie epoxidu je tenšie, je dôležité, aby podklad, na ktorý sa nanáša, bol dokonale hladký a rovný. Tento typ podlahy sa zvyčajne aplikuje na oblasti, ktoré sú menej alebo stredne exponované. Môže byť tiež použitý pre priemyselné, obchodné a súkromné ​​oblasti. Pretože existuje veľký zoznam možností pre epoxidové nátery, je lepšie poradiť sa s odborníkmi, aký tlak je pre vás najlepší.

  3.4 Samonivelačná epoxidová podlaha

  Samonivelačný epoxid alebo epoxidová podlaha sa používa na rôzne účely, najčastejšie však do miestností s vyšším mechanickým a chemickým zaťažením. Hlavnými výhodami tohto typu tlaku sú vysoká odolnosť proti mechanickému a chemickému poškodeniu, krásny vzhľad a ľahká údržba a čistenie. Samonivelačné podlahy sa vyrábajú v hrúbke 1 - 5 mm a pozostávajú z epoxidovej živice, tvrdidla a plnív. Cena tohto typu podlahy je tiež veľmi prijateľná. Pre správnu realizáciu samonivelačných epoxidových podláh má zásadný význam dobrá príprava. Musí sa brať do úvahy vplyv prostredia, teplotné zmeny a špecifické vlastnosti podkladu. Iba tak sa vyhneme zraneniam, zlej priľnavosti, škvrnám alebo dieram. Podklad, na ktorý sa nanáša epoxid, musí byť vopred prebrúsený, pieskovaný alebo vyfrézovaný. Je potrebné dbať na to, aby podklad neobsahoval vlhkosť alebo trhliny. Podlaha sa zvyčajne aplikuje v niekoľkých vrstvách. Najskôr sa pre dobrú priľnavosť nanesie základný náter, ktorý ho uzavrie a spevní. Ďalšia vrstva je epoxidová s hrúbkou 3 - 5 mm. Ak sa predpokladá vysoké zaťaženie, rozhodli sme sa pre tlak polyuretánu v hrúbke 6-9 mm. Konečnou vrstvou je voliteľné pridanie piesku na ochranu proti pošmyknutiu alebo farebné plachty na ozdobný efekt.

  3.6 Epoxidová malta

  Epoxidová malta, ktorá sa nanáša v hrúbke 3 - 5 mm, sa zvyčajne používa v miestnostiach, kde je veľa práce.

  3.6 Epoxidový poter

  Je vhodný pre miestnosti s najvyšším zaťažením. Hrúbka takejto podlahy je 10 - 20 mm.

  4. Ako vyrobiť epoxidovú podlahu?

  Epoxidové podlahy sa nanášajú na pevné rovné a suché podklady ako poter, betón alebo dlaždice. Obsah vlhkosti v podklade by nemal presiahnuť 5%. Pri výbere vhodného typu epoxidového tlaku berieme okrem vzhľadu do úvahy aj veľa faktorov ako: faktory zaťaženia, aký je účel miestnosti, či dôjde k teplotným výkyvom, miestnosti sú vystavené UV lúčom, kapilárnej vlhkosti a chemikáliám ... Epoxidovú podlahu je potrebné daným podmienkam prispôsobiť. Potom nasleduje výber farby a štruktúry epoxidovej podlahy. Pomocou epoxidového tlaku je tiež možné vytvárať rôzne vzory podľa vášho želania. Rovnako sa dohodnite so zhotoviteľom, či chcete matný, polomatný alebo lesklý vzhľad. Zhotoviteľ potom najskôr pripraví základňu na odlievanie epoxidovej živice. Podklad je dobre vyrovnaný pieskom alebo pieskom, aby bol správne pripravený na epoxidové nanášanie. Druhým krokom je aplikácia základného náteru, po ktorom nasledujú ďalšie vrstvy v niekoľkých vrstvách (v závislosti od výberu). Finálna vrstva je priehľadná a slúži ako ochrana.

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Zhotovenie epoxidovej liatej podlahy

  Zhotovenie epoxidovej liatej podlahy v interiéri na existujúcu keramickú dlažbu cca 50m2 1800 € do 3000 €

  ........

  Realizácia epoxidovej liatej podlahy

  Potrebujem firmu pre realizáciu liatej podlahy, epoxidovej do garáže/skladu.
  Jedná sa o plochu 50m2. 1350 € do 2250 €

  ........

  Epoxidova podlaha

  Realizácia epoxidové podlahy na existujúcu podlahu z keramického obkladu. 1800 € do 3000 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Liata podlaha do domu, 100 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Bardejov

  3600 € do 6000 €

  Cena, Polyuretánová liata podlaha komplet, 140 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Bratislava

  5400 € do 9000 €

  Cena, Epoxidová podlaha do garáže, 25 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Trenčín

  900 € do 1500 €

  Cena, Vyliať epoxid na starú dlažbu, 85 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Veľké Ripňany

  3150 € do 5250 €

  Cena, Epoxidovú podlahu do garáže, 46 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Dlhá nad Váhom

  1800 € do 3000 €

  Cena, Epoxid garáž 24m2, 24 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Skalica

  900 € do 1500 €

  Cena, Epoxidová podlaha do garáže cca 28m², 28 m²
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Malý Lapáš

  1080 € do 1800 €

  Cena, Epoxid, liata podlaha 4 mm novostavba, 90 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Bratislava

  3240 € do 5400 €

  Cena, Epoxidovú podlahu do kuchyne a baru, 70 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Bratislava

  2700 € do 4500 €

  Cena, Epoxidova podlaha do domu, 74m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Stará Ľubovňa

  2250 € do 3750 €

  Cena, Epoxidovú podlahu, 15 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Žilina

  540 € do 900 €

  Cena, Epoxidová podlaha, 50 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Chorvátsky Grob

  1800 € do 3000 €

  Cena, Epoxidové podlahy, 60 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Malacky

  2250 € do 3750 €

  Cena, Epoxidová podlaha, 6m x 4m
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Čakajovce

  900 € do 1500 €

  Cena, Epoxidovú podlahu urobiť, 25 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Nové Zámky

  900 € do 1500 €

  Cena, Odstranit (zburat) starú dlažbu a polozit novú dlažbu alebo liatu podlahu, 16 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Bratislava

  900 € do 1500 €

  Cena, Vyliať podlahu na chata na Šírave n, Zhruba 10m²
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Zemplínska Široká

  1350 € do 2250 €

  Cena, Odstraniť dlažbu starej podlahy a urobiť epoxidovú, 190m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Zboj

  8640 € do 14400 €

  Cena, Liatu podlahu do garaze, 16 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Banka

  585 € do 975 €

  Cena, Liatu podlahu na pôvodnú podlahu do zubnej ambulancie, 50m2cca
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Partizánske

  1800 € do 3000 €

  Cena, Epoxidovú podlahu do kúpeľne, 8 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Košice

  450 € do 750 €

  Cena, Polyuretanova Liata podlaha, 120 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Petrovice

  4500 € do 7500 €

  Cena, Epoxidové podlahy na poschodia v panelaku, 2 vchody, 8 poschodí
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Trenčín

  4500 € do 7500 €

  Cena, Epoxidovú podlahu do garáže -chipsovú, 26 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Báč

  720 € do 1200 €

  Cena, Epoxidovu,resp.mikrocementovu podlahu v obchodnom priestore, 90 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Spišská Nová Ves

  3150 € do 5250 €

  Cena, Nivelit, a epoxidová podlaha do kozmetického salónu, 30 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Veľký Meder

  1800 € do 3000 €

  Cena, Liatu podlahu v byte o výmere cca 45 m2, aj nivelačka, 45 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Nitra

  2700 € do 4500 €

  Cena, Maľovanie + betonáž podstavca pod TČ, 80 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Považská Bystrica

  3420 € do 5700 €

  Cena, Liata podlaha do obývačky, 120 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Zemné

  4500 € do 7500 €

  Cena, Vyrovnanie plochy v dome, Cca 100m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Tešedíkovo

  2700 € do 4500 €

  Cena, Epoxidová podlaha v garáži, do 40 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Ovčiarsko

  1440 € do 2400 €

  Cena, Epoxidová podlaha, 30 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Most pri Bratislave

  1080 € do 1800 €

  Cena, Podlahu do kuchyne, 10 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Bratislava

  2700 € do 4500 €

  Cena, Oprava podlahy pred garážou 7x3,5 m, 7x3,5 m
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Blatná na Ostrove

  1080 € do 1800 €

  Cena, Epoxidová podlaha do garáže, 26 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Martin

  1350 € do 2250 €

  Cena, Liata podlaha, riesenie pre presakujucu podlahu v sprchovom kute, 1.5 m2
  Liata podlaha, Epoxidová podlaha, Hviezdoslavov

  900 € do 1500 €  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Liata podlaha, Epoxidová podlaha?
  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Liata podlaha, Epoxidová podlaha cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  441+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Liata podlaha, Epoxidová podlaha
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené