Epoxidová podlaha cena

Koľko stojí epoxidová podlaha? Epoxidové podlahy sa ľahko udržujú a čistia, majú vysokú pevnosť v tlaku a v ohybe a sú odolné voči chemikáliám, rozpúšťadlám, kyselinám a čistiacim prostriedkom, takže vám budú dlho slúžiť. Cena epoxidového náteru závisí od hrúbky, druhu, rôznych prímesí a samozrejme od zhotoviteľa. Cena epoxidovej podlahy sa pohybuje v rozmedzí 10 až 15 EUR/m2. Hrubšie podlahy okolo 4 mm, stoja 26 až 30 EUR/m2.

Komu zveriť vyhotovenie epoxidovej podlahy? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným zhotoviteľom epoxidových podláh vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA DEKORATÍVNE EPOXIDOVÉ PODLAHY


Cena dekoratívnej epoxidovej podlahy. Dekoratívna epoxidová podlaha pre menšie zaťaženie, hrúbka 4 mm.

26.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
30.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Epoxidová podlaha cena

OSTATNÉ CENY ZA EPOXIDOVÉ PODLAHY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Epoxidová podlaha, samonivelačná - dekoratívna, 4 mm

Cena za nízko zaťažiteľnú epoxidovú podlahu, vrátane brúsenia, vyrovnávania a dvojitého - 2x finálneho samonivelačného epoxidu. Cena s dodávkou a inštaláciou materiálu.€/m2

m2
dopyt

Epoxidová podlaha, samonivelačná - hladká, 4 mm

Cena za nízko zaťažiteľná epoxidovú podlahu spolu s brúsením, vyrovnávaním a finálnou úpravou samonivelačným epoxidovým povrchom. Cena s dodávkou a inštaláciou materiálu.€/m2

m2
dopyt

Epoxidová podlaha, valcová - drsná, 4 mm

Cena za epoxidovú podlahu pre väčšiu záťaž, sklady, spolu s brúsením, vyrovnávaním a finálnou povrchovou úpravou valčekom. Cena s dodávkou a inštaláciou materiálu.€/m2

m2
dopyt

Lakovanie podláh, polyuretánová podlaha, mat

Cena za lakovanie epoxidovej podlahy s polyuretánom. Cena s dodávkou materiálu a lakovaním, životnosť 15 rokov.€/m2

m2
dopyt

Lakovanie podláh, polyuretánová podlaha, lesk

Cena za lakovanie epoxidovej podlahy s polyuretánom. Cena s dodávkou materiálu a lakovaním, životnosť 15 rokov.€/m2

m2
dopyt

Epoxidová podlaha nad 100 m2

Cena za epoxidovú podlahu nad 100 m2. Cena za epoxidovú podlahu s dodávkou a inštaláciou materiálu.€/m2

m2
dopyt

Protiprašná podlaha nad 100 m2

Cena za protiprašnú podlahu veľkosti nad 100 m2. Cena za protiprašnú podlahu s dodávkou a inštaláciou materiálu.€/m2

m2
dopyt

Epoxidová samonivelačná stierka nad 100 m2

Cena za epoxidovú samonivelačnú stierku nad 100 m2. Cena za epoxidovú samonivelačnú stierku s dodávkou a inštaláciou materiálu.€/m2

m2
dopyt

Maltové epoxidové podlahy nad 100 m2

Cena za maltové epoxidové podlahy nad 100 m2. Cena za maltové epoxidové podlahy s dodávkou a inštaláciou materiálu.€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Epoxidová živica, epoxidové podlahy - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Epoxidová živica - čo potrebujete vedieť?

Epoxidové podlahy sa skladajú z epoxidovej živice s prísadami ako kremeň alebo iný piesok a tužidlo. Výsledkom reakcie medzi živicou a tvrdidlom je polymérne spojivo. K epoxidovej podlahe je možné pridať aj rôzne zosilňovače. V súčasnosti je bežnejšie použitie epoxidových živíc na báze vody, čo je zdravšia a ekologickejšia verzia epoxidových podláh. Na dekoratívne účely je možné pridať aj pigmenty a ozdobné piesky, vločky atď. a vytvárame rôzne tlakové vzorce. Epoxidové podlahové krytiny majú veľa výhod oproti iným podlahovým krytinám, ako sú vinylové, kachľové alebo textilné podlahové krytiny.

Epoxidová živica je varianta podlahy bez spojov a je typ nepriepustnej podlahovej krytiny, ktorá je odolná voči chemikáliám, mechanickému poškodeniu a ľahko sa čistí a udržiava.
Epoxidová živica je varianta podlahy bez spojov a je typ nepriepustnej podlahovej krytiny, ktorá je odolná voči chemikáliám, mechanickému poškodeniu a ľahko sa čistí a udržiava.

 

1.1 Estetika

Epoxidové podlahové krytiny je možné nanášať ako bezchybný povrch podlahy, ktorý sa ľahko čistí, so širokou škálou flexibilných farebných možností, ako aj s rôznymi úrovňami lesku (lesklý, pololesklý, matný). Medzi ďalšie možnosti dizajnu patrí pridanie farebných mikročipov a pridanie kovových pigmentov.

1.2 Udržiavanie epoxidovej podlahy

Pretože epoxid ponúka možnosť bezšvovej a nepriepustnej podlahovej krytiny, je betónový podklad chránený pred chemikáliami, tekutinami a dlhými nečistotami. Takto sa podlaha ľahko čistí a potrebujete iba mop a obvyklý čistič podlahy. Voskovanie alebo leštenie nie je potrebné. Epoxidové podlahy okrem bežného čistenia nevyžadujú veľkú údržbu, preto sú vynikajúcim a odolným riešením.

1.3 Bezpečnosť

Jednou z menej zvažovaných výhod epoxidových podláh je, že sa počas aplikácie môže pridávať piesok a iné materiály, ktoré vytvárajú protišmykový profil. To je veľmi dôležité najmä v komerčných alebo priemyselných priestoroch, kde musí byť vždy najdôležitejšia bezpečnosť používateľov.

1.4 Trvanlivosť

Zaťaženie na epoxidových podlahách sa môže líšiť od premávky chodcov po premávky nákladných vozidiel a vysokozdvižných vozíkov. Priemyselné epoxidové podlahy odolávajú každodennému použitiu najrôznejších zariadení a výrobných procesov. Ako materiál odolný proti oderu a chemikáliám môžu epoxidové podlahové krytiny vyhovieť potrebám väčšiny priemyselných výrobcov.

1.5 Uplatniteľnosť

Ako jedna z najuniverzálnejších podlahových krytín je epoxidová podlaha vynikajúcim riešením pre rôzne prostredia, ako sú priestory priemyselné, obchodné, lekárske, potravinárske a nápojové odvetvie, letectvo, rekreácia, zdravotníctvo, doprava, výrobné haly, vzdelávacie priestory, obchody s potravinami, maloobchody a oveľa viac. Epoxidové podlahy si však čoraz častejšie vyberajú aj jednotliví používatelia. najčastejšie na podlahy v garážach, suterénoch, ale aj vo všetkých ostatných miestnostiach doma.

1.6 Zdravotne neškodné

Kvalitné epoxidové živice neobsahujú rozpúšťadlá, obsahujú malé množstvo VOC (prchavé organické zlúčeniny) a nepredstavujú nebezpečenstvo pre životné prostredie.

2. Najmite si odborníka

Aj keď majú epoxidové podlahy veľa výhod, zhmotnia sa len pri správnom použití podlahy.

Kvalifikovaný dodávateľ je kľúčom k úspešnej realizácii epoxidových podláh. Profesionalita a presnosť sú hlavnými prvkami procesu, takže je ešte dôležitejšie zvoliť skúseného odborníka. Pri vytváraní harmonogramu vždy majte na pamäti, že čas vykonania sa môže líšiť v závislosti od hrúbky povlaku a veľkosti povrchu.

V prípade neodbornej aplikácii sú možné nasledujúce komplikácie:

2.1 Odlupovanie epoxidovej podlahy

Nesprávne použitá epoxidová podlaha sa môže začať odlupovať. Tento nežiaduci výsledok je zvyčajne spôsobený zlou prípravou povrchu pred nanesením vrchného náteru. Pred nanášaním akéhokoľvek náteru musí byť podklad správne pripravený.

2.2 Vzduchové bubliny

Ďalším nežiaducim dôsledkom nesprávnej aplikácie je výskyt vzduchových bublín. Tento typ chyby môže spôsobiť príliš veľa vlhkosti v podklade. Toto treba mať na pamäti pri nanášaní náteru na podklad. Podklady s vysokým obsahom vlhkosti si vyžadujú špeciálny prístup pri výrobe tlaku.

2.3 Poškodenie podkladu

Poruchu podlahy môže spôsobiť poškodenie podkladu, preto je veľmi dôležité zvoliť správny podlahový systém. Preto použitie nesprávneho typu živicového podlahového systému pre nevhodné prostredie môže spôsobiť poškodenie podkladu a nakoniec poškodenie podlahy.

Všeobecne sú epoxidové podlahy dlhodobým a bezstarostným riešením, ak ich inštaluje skúsený dodávateľ.

3. Typy epoxidových podláh

Z estetického hľadiska sú epoxidové podlahy veľmi univerzálne a sú k dispozícii v širokej škále farieb, štýlov, efektov a dekoratívnych možností. Existuje niekoľko typov epoxidových podláh, napríklad:

3.1 Epoxidové terazzo

Epoxidová terazzová podlaha poskytuje dekoratívny, odolný a bezproblémový povrch podlahy. Tento typ podlahy sa vytvára zmesou farebnej epoxidovej živice a vybraných agregátov (napríklad mramor, perleť, sklo, žula atď.). Po nanesení zmesi na podlahu sa podlahová krytina prebrúsi a vyleští, čím sa odhalí kamenivo a prinesie sa hladká, dekoratívna a tvrdá podlahová krytina. Epoxidové terazzové podlahy sú nielen veľmi dekoratívne a veľmi odolné, vyžadujú iba ľahkú údržbu a majú mimoriadne dlhú životnosť (až 40 rokov). Vďaka svojej estetike, trvanlivosti a životnosti je tento podlahový systém ideálny pre všetky typy verejných priestorov, kancelárií a tiež pre obytné oblasti.

3.2 Epoxidová podlaha s ozdobnými šupinkami

Je vytvorený s rôznymi veľkosťami farebných plátkov roztrúsených po epoxidovej základnej vrstve. Nakoniec je zakončený odolným priehľadným ochranným povlakom. Konečným výsledkom je veľmi dekoratívna podlaha, ktorá sa ľahko čistí a má dobrú odolnosť proti oderu a chemikáliám. Táto verzia epoxidových podláh je ideálna okrem iného pre obchody, showroomy, reštaurácie a školy.

3.3 Epoxidový podlahový náter

Epoxidovýá podlaha vytvorená valčekom sa niekedy nazýva aj epoxidová farba alebo epoxidová farba na podlahy. Konečným výsledkom je zvyčajne plná farba s povrchovou úpravou v matnom, polomatnom alebo lesklom prevedení. Pretože nanášanie epoxidu je tenšie, je dôležité, aby podklad, na ktorý sa nanáša, bol dokonale hladký a rovný. Tento typ podlahy sa zvyčajne aplikuje na oblasti, ktoré sú menej alebo stredne exponované. Môže byť tiež použitý pre priemyselné, obchodné a súkromné ​​oblasti. Pretože existuje veľký zoznam možností pre epoxidové nátery, je lepšie poradiť sa s odborníkmi, aký tlak je pre vás najlepší.

3.4 Samonivelačná epoxidová podlaha

Samonivelačný epoxid alebo epoxidová podlaha sa používa na rôzne účely, najčastejšie však do miestností s vyšším mechanickým a chemickým zaťažením. Hlavnými výhodami tohto typu tlaku sú vysoká odolnosť proti mechanickému a chemickému poškodeniu, krásny vzhľad a ľahká údržba a čistenie. Samonivelačné podlahy sa vyrábajú v hrúbke 1 - 5 mm a pozostávajú z epoxidovej živice, tvrdidla a plnív. Cena tohto typu podlahy je tiež veľmi prijateľná. Pre správnu realizáciu samonivelačných epoxidových podláh má zásadný význam dobrá príprava. Musí sa brať do úvahy vplyv prostredia, teplotné zmeny a špecifické vlastnosti podkladu. Iba tak sa vyhneme zraneniam, zlej priľnavosti, škvrnám alebo dieram. Podklad, na ktorý sa nanáša epoxid, musí byť vopred prebrúsený, pieskovaný alebo vyfrézovaný. Je potrebné dbať na to, aby podklad neobsahoval vlhkosť alebo trhliny. Podlaha sa zvyčajne aplikuje v niekoľkých vrstvách. Najskôr sa pre dobrú priľnavosť nanesie základný náter, ktorý ho uzavrie a spevní. Ďalšia vrstva je epoxidová s hrúbkou 3 - 5 mm. Ak sa predpokladá vysoké zaťaženie, rozhodli sme sa pre tlak polyuretánu v hrúbke 6-9 mm. Konečnou vrstvou je voliteľné pridanie piesku na ochranu proti pošmyknutiu alebo farebné plachty na ozdobný efekt.

3.6 Epoxidová malta

Epoxidová malta, ktorá sa nanáša v hrúbke 3 - 5 mm, sa zvyčajne používa v miestnostiach, kde je veľa práce.

3.6 Epoxidový poter

Je vhodný pre miestnosti s najvyšším zaťažením. Hrúbka takejto podlahy je 10 - 20 mm.

4. Ako vyrobiť epoxidovú podlahu?

Epoxidové podlahy sa nanášajú na pevné rovné a suché podklady ako poter, betón alebo dlaždice. Obsah vlhkosti v podklade by nemal presiahnuť 5%. Pri výbere vhodného typu epoxidového tlaku berieme okrem vzhľadu do úvahy aj veľa faktorov ako: faktory zaťaženia, aký je účel miestnosti, či dôjde k teplotným výkyvom, miestnosti sú vystavené UV lúčom, kapilárnej vlhkosti a chemikáliám ... Epoxidovú podlahu je potrebné daným podmienkam prispôsobiť. Potom nasleduje výber farby a štruktúry epoxidovej podlahy. Pomocou epoxidového tlaku je tiež možné vytvárať rôzne vzory podľa vášho želania. Rovnako sa dohodnite so zhotoviteľom, či chcete matný, polomatný alebo lesklý vzhľad. Zhotoviteľ potom najskôr pripraví základňu na odlievanie epoxidovej živice. Podklad je dobre vyrovnaný pieskom alebo pieskom, aby bol správne pripravený na epoxidové nanášanie. Druhým krokom je aplikácia základného náteru, po ktorom nasledujú ďalšie vrstvy v niekoľkých vrstvách (v závislosti od výberu). Finálna vrstva je priehľadná a slúži ako ochrana.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMEPOXIDOVÁ PODLAHA DO MONTOVANEJ DVOJGARÁŽE

Dobry deň.

potrebujem majstra pre epoxidovú podlahu do garáže o výmere cca 40 m2.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 990 € do 1650 €


........

LEŠTENY BETON DO GARAŽE

Dobrý deň prajem

potrebujem vyliať a následne zaleštiť betón v garáži

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1800 € do 3000 €


........

EPOXIDOVA PODLAHA

Dobry deň.

potrebujem majstra pre epoxidovú podlahu 2 x dvojgaraž.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 2430 € do 4050 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, EPOXIDOVA PODLAHA DO GARÁŽE , 80M2
Epoxidové podlahy, Trnava

1980 € do 3300 €

CENA, EPOXIDOVA PODLAHA DO GARAŽE, 34 M2
Epoxidové podlahy, Zvončín

855 € do 1425 €

CENA, SAMONIVELÁCIU A EPOXIDOVU MINERALNU PODLAHU, 57M2
Epoxidové podlahy, Bratislava

900 € do 1500 €

CENA, EPOXIDOVE PODLAHY , 75M2
Epoxidové podlahy, Snežnica

1800 € do 3000 €

CENA, POLYUTERANOVA ALEBO EPOXIDOVA PODLAHA DO DOMU, 90 M2
Epoxidové podlahy, Hajtovka

1800 € do 3000 €

CENA, EPOXIDOVA PODLAHA V GARAZI, 65 M2
Epoxidové podlahy, Lubina

1620 € do 2700 €

CENA, EPOXIDOVU PODLAHU DO GARAŽE , CCA 47M2
Epoxidové podlahy, Vrbové

1170 € do 1950 €

CENA, VYLIAŤ EPOXIDOVU PODLAHU V CELOM DOME- NOVOSTAVBA., 125M2
Epoxidové podlahy, Komárno

3150 € do 5250 €

CENA, EPOXIDOVA PODLAHA HLADKÁ DRSNÁ DEKORATIVNA, 80M2 DEKORATIVNA A 30M2 DRSNA
Epoxidové podlahy, Podtureň

2610 € do 4350 €

CENA, LIATA PODLAHA DO NOVOSTAVBY , 55 M2
Epoxidové podlahy, Senec

1350 € do 2250 €

CENA, VONKAJŠIE CHODNIKY EPOXIDOVÉ POVRCHY NESMYKLAVE, 47M2
Epoxidové podlahy, Špačince

1170 € do 1950 €

CENA, EPOXIDOVÚ PODLAHU DO GARAŽE, 46M2
Epoxidové podlahy, Malacky

1125 € do 1875 €

CENA, EPOXIDOVA LIATA PODLAHA DO GARAŽE, 26M2
Epoxidové podlahy, Liptovská Osada

630 € do 1050 €

CENA, STRKOVY KOBEREC NA 6 SCHODOV ŠÍRKY 2,6 A VYMALOVANIE PIVNIČNYCH PRIESTOROV, MALOVANIE CCA 500M2
Epoxidové podlahy, Bratislava

3285 € do 5475 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA DO GARÁŽE, 40 M2
Epoxidové podlahy, Špačince

990 € do 1650 €

CENA, VÝMENA PODLAHY V GARÁŽI, 25M2
Epoxidové podlahy, Divina

675 € do 1125 €

CENA, EPOXIDOVÚ PODLAHU, CCA 28 M2, VERANDA DO L
Epoxidové podlahy, Horné Orešany

720 € do 1200 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA, 76 M2
Epoxidové podlahy, Podolie

1800 € do 3000 €

CENA, EPOXIDOVÚ PODLAHU DO GARÁŽE S GULIČKOU, 24 M2
Epoxidové podlahy, Hronsek

675 € do 1125 €

CENA, SANÁCIA A VYSPRAVENIE SCHODOV DO BYTOVKY, EPOXYDOVÝ KOBEREC, CCA 20 M2, VYSPRÁVKA ZOSPODU DO 15M2
Epoxidové podlahy, Bratislava

540 € do 900 €

CENA, BIELU EPOXIDOVÚ PODLAHU NA ANHYDRIT, 70M2
Epoxidové podlahy, Ružomberok

1710 € do 2850 €

CENA, LIATA PODLAHA DO GARAŽE, 24 M2
Epoxidové podlahy, Lipany

585 € do 975 €

CENA, LIATA PODLAHA DO GARÁŽE , 46M2
Epoxidové podlahy, Senec

1125 € do 1875 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA, 51M²
Epoxidové podlahy, Banská Bystrica

1260 € do 2100 €

CENA, PROTIŠMYKOVÁ EPOXIDOVÁ PODLAHA DO PIVNICE, 30M2
Epoxidové podlahy, Šebešťanová

720 € do 1200 €

CENA, EPOXIDOVU PODLAHU DO KUPELNE, 7,5M2 PODLAHA
Epoxidové podlahy, Nitra

225 € do 375 €

CENA, LIATE PODLAHY DO BYTU, 50 M2
Epoxidové podlahy, Trenčín

1350 € do 2250 €

CENA, EPOXIDOVU PODLAHU, 10X10 M
Epoxidové podlahy, Zemianske Kostoľany

2430 € do 4050 €

CENA, PODLAHA DO GARAŽE EPOXID, 25M2
Epoxidové podlahy, Kamenica

630 € do 1050 €

CENA, EPOXIDOVÉ PODLAHY, PO POPISE
Epoxidové podlahy, Svodín

1620 € do 2700 €

CENA, EPOXIDOVA PODLAHA DO BYTU, PO POPISE
Epoxidové podlahy, Prešov

1350 € do 2250 €

CENA, EPOXIDOVA PODLAHA DO GARAŽE SO ZARUKOU, 26M2
Epoxidové podlahy, Sereď

630 € do 1050 €

CENA, EPOXIDOVA PODLAHA DO INTERIERU, 60M2
Epoxidové podlahy, Trstené pri Hornáde

1485 € do 2475 €

CENA, EPOXIDOVA PODLAHA DO GARAŽE, 25M
Epoxidové podlahy, Košice

630 € do 1050 €

CENA, EPOXIDOVÁ PODLAHA, VZOR: BIELY MRAMOR, 10 M2
Epoxidové podlahy, Prešov

450 € do 750 €

CENA, NÁTER NA PODLAHU EPOXYDOM, 1000M2
Epoxidové podlahy, Nitra

15300 € do 25500 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

EPOXIDOVÉ PODLAHY CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

249+ SPOLOČNOSŤAMI PRE EPOXIDOVÉ PODLAHY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI EPOXIDOVÉ PODLAHY?

 • Epoxidové podlahy Bánovce nad Bebravou
 • Epoxidové podlahy Banská Bystrica
 • Epoxidové podlahy Bardejov
 • Epoxidové podlahy Bratislava
 • Epoxidové podlahy Brezno
 • Epoxidové podlahy Bytča
 • Epoxidové podlahy Čadca
 • Epoxidové podlahy Detva
 • Epoxidové podlahy Dolný Kubín
 • Epoxidové podlahy Dunajská Streda
 • Epoxidové podlahy Galanta
 • Epoxidové podlahy Gelnica
 • Epoxidové podlahy Hlohovec
 • Epoxidové podlahy Humenné
 • Epoxidové podlahy Ilava
 • Epoxidové podlahy Kežmarok
 • Epoxidové podlahy Komárno
 • Epoxidové podlahy Košice
 • Epoxidové podlahy Krupina
 • Epoxidové podlahy Kysucké Nové Mesto
 • Epoxidové podlahy Levice
 • Epoxidové podlahy Levoča
 • Epoxidové podlahy Liptovský Mikuláš
 • Epoxidové podlahy Lučenec
 • Epoxidové podlahy Malacky
 • Epoxidové podlahy Martin
 • Epoxidové podlahy Medzilaborce
 • Epoxidové podlahy Michalovce
 • Epoxidové podlahy Myjava
 • Epoxidové podlahy Námestovo
 • Epoxidové podlahy Nitra
 • Epoxidové podlahy Nové Mesto nad Váhom
 • Epoxidové podlahy Nové Zámky
 • Epoxidové podlahy Partizánske
 • Epoxidové podlahy Pezinok
 • Epoxidové podlahy Piešťany
 • Epoxidové podlahy Poltár
 • Epoxidové podlahy Poprad
 • Epoxidové podlahy Považská Bystrica
 • Epoxidové podlahy Prešov
 • Epoxidové podlahy Prievidza
 • Epoxidové podlahy Púchov
 • Epoxidové podlahy Revúca
 • Epoxidové podlahy Rimavská Sobota
 • Epoxidové podlahy Rožňava
 • Epoxidové podlahy Ružomberok
 • Epoxidové podlahy Sabinov
 • Epoxidové podlahy Šaľa
 • Epoxidové podlahy Senec
 • Epoxidové podlahy Senica
 • Epoxidové podlahy Skalica
 • Epoxidové podlahy Snina
 • Epoxidové podlahy Sobrance
 • Epoxidové podlahy Spišská Nová Ves
 • Epoxidové podlahy Stará Ľubovňa
 • Epoxidové podlahy Stropkov
 • Epoxidové podlahy Svidník
 • Epoxidové podlahy Topoľčany
 • Epoxidové podlahy Trebišov
 • Epoxidové podlahy Trenčín
 • Epoxidové podlahy Trnava
 • Epoxidové podlahy Turčianske Teplice
 • Epoxidové podlahy Tvrdošín
 • Epoxidové podlahy Veľký Krtíš
 • Epoxidové podlahy Vranov nad Topľou
 • Epoxidové podlahy Žarnovica
 • Epoxidové podlahy Žiar nad Hronom
 • Epoxidové podlahy Žilina
 • Epoxidové podlahy Zlaté Moravce
 • Epoxidové podlahy Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 DaiBau, všetky práva vyhradené