Pre oblasť

  Plastové vchodové dvere cena

  Cena plastových vchodových ​​dverí je závislá od tepelnej a zvukovej priepustnosti, veľkosti dverí, podielu zasklenia, výrobcu a použitia dodatočných prvkov pri prevedení, ako je nadsvetlík, bočný svetlík, elektronické otváranie atď. Za jednoduché vchodové dvere z plastu s rozmermi 200 cm × 100 cm zaplatíte 250 až 750 EUR/kus.

  Komu zveriť výrobu alebo obstaranie plastových vchodových dverí? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom plastových vchodových dverí vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za plastové vchodové dvere


  Cena plastových vchodových dverí. Cena za plastové vchodové dvere s klasickým kovaním a kľučkou z nerezu ako aj s nízkym hliníkovým prahom s termo spojom v rozmeroch 100 x 210 cm. Cena za dvere bez skiel a s montážou.

  800.00 €/kpl

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/kpl

  STREDNÁ CENA
  1500.00 €/kpl

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Plastové vchodové dvere

  Ako ste využili tieto informácie?

  PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE – VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

  1. Plastové vchodové dvere – čo potrebujete vedieť?

  1.1. Prečo je vzhľad vchodových dverí dôležitý

  Vchodové dvere sú vstupnou bránou a vizitkou každého príbytku. Samozrejme, pri výbere vchodových dverí dôležité je, aby vchodové dvere boli v súlade s fasádou, musia byť bezpečné, odolné voči poveternostným vplyvom, energeticky účinné a kvalitné. Vchodové dvere majú aj symbolický význam, sú bránou nielen do vášho príbytku, ale aj do osobného života, preto musia byť vhodné aj z estetického hľadiska.

  Plastové vchodové dvere sú najlacnejšie vchodové dvere na trhu
  Plastové vchodové dvere sú najlacnejšie vchodové dvere na trhu

  1.2. Výhody, ktoré ponúkajú plastové vchodové dvere

  Najväčšou výhodou plastových vchodových dverí je rozhodne ich cena. Plastové vchodové dvere sú najlacnejšie vchodové dvere na trhu. Skutočnosť, že sú najlacnejšie, neznamená, že sú najhoršie. Vyznačujú sa výnimočnou odolnosťou voči poveternostným podmienkam a moderné verzie sú odolné aj voči ultrafialovému žiareniu, takže na svetle už nežltnú, resp. farba nestarne. Dvere z plastu majú vynikajúce vlastnosti proti vlámaniu a v neposlednom rade je ich výhodou aj široká škála farebných odtieňov. Plastové vchodové dvere sa navyše skutočne dajú ľahko čistiť vlhkou handričkou. Vzhľadom na všetky uvedené vlastnosti sú najbežnejšou alternatívou k hliníku a drevu.

  1.3. Nevýhody plastových vchodových dverí

  Najzrejmejšou nevýhodou plastových dverí je skutočnosť, že sú vyrobené z plastových profilov. Plast je neekologický materiál, ktorý okrem toho, že má negatívny vplyv na životné prostredie, pôsobí na prvý pohľad „umelo“, čo znamená, že musíme starostlivo zvážiť, pre ktoré objekty je takáto voľba vhodná. Napriek tomu, že plastové vchodové dvere sú dnes k dispozícii v imitácii dreva, určite nie sú vhodné pre staršie budovy, poznačené patinou.

  2. Dizajn plastových vchodových dverí

  Plastové vchodové dvere, rovnako ako všetky vchodové dvere, sú k dispozícii v rôznych prevedeniach, od klasických, plných dverí až po dvere so sklenenými povrchmi, ktorými prechádza svetlo. Posledné sú považované za jednu z najobľúbenejších verzií plastových dverí, ktoré sa nachádzajú väčšinou na rodinných domoch, ale aj na vchodoch obytných budov, a menej často na verejných budovách.

  2.1. Plné plastové vchodové dvere

  Plné plastové dvere sa považujú za klasické vchodové dvere vyrobené z plastu. Je to jednoliaty hladký povrch, pre ktorý môžeme zvoliť rôzne farebné odtiene. V ponuke je niekoľko stoviek farebných odtieňov zo vzorkovníkov RAL. Klasický dizajn je dobrou voľbou pre budovy, kde nedostatok svetla nie je problém, a dôraz je kladený na vzhľad a estetiku dverí, pretože takýmto dizajnom je najľahšie dosiahnuť elegantný, minimalistický vzhľad dverí.

  2.2. Plastové vchodové dvere so sklom

  Je to najbežnejší a najobľúbenejší typ plastových vchodových dverí. Tento variant rieši problém so slabým osvetlením príjazdových ciest, vestibulov alebo vstupných chodieb, ktoré zvyčajne nemajú okná, a v dôsledku toho majú veľmi málo prirodzeného svetla. Dvere s jedným alebo viacerými sklenenými povrchmi vnesú do miestnosti určité množstvo denného svetla. Do plastových vchodových dverí  môžu byť integrované rôzne tvary sklenených povrchov, od klasických obdĺžnikových prevedení po polkruhové, oválne a okrúhle. Veľa možností existuje aj pri výbere druhu skla, ktoré môže byť úplne priehľadné (ako sklo na okne), môže byť mliečne alebo priehľadné so striedaním pásov matného skla, pieskované, gravírované... Možností je skutočne mnoho, ale v každom prípade je to sklo proti vlámaniu, viacvrstvové a tvrdené. S niekoľkými sklenenými plochami môžete na povrchu dverí vytvárať vzory a navrhnúť niečo špeciálne.

  2.3. Plastové vchodové dvere so svetlíkom

  Plastové vchodové dvere so svetlíkom sú skvelým riešením do mierne širších hál a vstupných chodieb. Realizácia tohto typu vyzerá tak, že vedľa dverí máme na jednej alebo druhej strane, alebo na oboch stranách dverí samostatný pás pevného skla s rámom (svetlík), ktorý sa neotvára spoločne s dverami, ale jeho ústrednou funkciou je prísun svetla do miestnosti. Takáto konštrukcia umožňuje oveľa prirodzenejšie svetlo ako plastové vchodové dvere s integrovanými sklenenými plochami, pretože samotný priehľadný povrch je oveľa väčší. Aj tu máme k dispozícii mnoho rôznych prevedení sklenených povrchov, od úplne priehľadných po matné.

  2.4. Dvojkrídlové plastové vchodové dvere

  Dvojkrídlové plastové vchodové dvere sú najmenej zaužívaným dizajnom zo všetkých druhov vchodových dverí. Je to hlavne kvôli ich veľkej celkovej šírke, ktorú väčšina vestibulov a chodieb rodinných domov nemá, ale vidieť ich na vchodoch do obytných budov. Táto verzia obsahuje dve dverné krídla, ktoré tvoria veľmi široký priechod, ak sú otvorené súčasne, ale umožňujú aj otvorenie iba jedného krídla (čo je výhodné pre každodenné použitie, keď taký široký priechod nie je potrebný). Takýto dizajn je vynikajúci v prípadoch, keď často máme v úmysle prenášať široké predmety cez vchodové dvere, ktoré neprechádzajú obvyklým vstupným otvorom so šírkou 90 až 100 cm. Pretože väčšina ľudí nepotrebuje nadštandardné šírky vchodových dverí, len zriedka sa s nimi stretáva a sú vhodné pre invalidné a iné vozíky.

  2.5. Plastové vchodové dvere vyrobené z imitácií materiálov

  Na trhu sú dostupné aj plastové dvere, ktoré svojim vzhľadom a textúrou napodobňujú (imitujú) vzhľad iných, najčastejšie prírodných materiálov. V takom prevedení je imitácia dreva úplne bežná, ale musíme poznamenať, že každá imitácia vždy bude pôsobiť trochu umelo – keď už nič iné, neautentickosť sa prejaví v prípade dotknutí povrchu dverí.

  3. Funkčné prvky a doplnky plastových dverí

  3.1. Krídlové profily a výstuž

  Na plastové vchodové dvere sa používa 5- alebo 6-komorový profil. Päťkomorové krídlo má hrúbku 7 cm a šesťkomorové krídlo 8,5 cm a sú navyše vyplnené penou. Pri plastových vchodových dverách sa okrem plastových profilov používa aj dodatočná oceľová výstuž, ktorá zaisťujú statickú stabilitu krídla a zabraňuje sadaniu dverí.

  3.2. Výplne, tesnenia, pánty a zámky

  Plastová zárubňa sa zatvára výplňou. Výplň plastových vchodových dverí môže byť z plastu, HPL alebo sklo s hrúbkou 2 až 5 cm, pričom hrúbka skla závisí od modelu plastových dverí. Na tesnenie sú k dispozícii dva typy  tesnení EPDM a na zamykanie sa zvyčajne volí trojbodový zámok, ktorý môže byť v prípade potreby automatický alebo mechanický. Pretože tieto dvere sú ťažšie ako dvere do miestnosti a musia byť silnejšie, pánty  sú vždy vyrobené z kovu (nehrdzavejúca oceľ), aj keď môžu byť pokryté plastom vo farbe dverí, aby neboli viditeľné.

  3.3. Prah a kľučka

  V zásade majú všetky vchodové dvere aspoň minimálny prah, pretože to poskytuje lepšiu zvukovú a tepelnú izoláciu. Plastové dvere sa vyznačujú nízkoprofilovým hliníkovým prahom vysokým až 2 cm. Okrem zníženia tepelných strát je prahová hodnota dôležitá pre plynulé používanie dverí bez zamŕzania. Výber kľučky nie je podmienený materiálom vchodových dverí, takže si môžete vybrať akýkoľvek typ a model – hliníkový, drevený alebo plastový, dôležité je len to, aby mechanizmus kľučky zodpovedal modelu dverí. Štandardná hliníková  kľučka je k dispozícii v bielej, bronzovej alebo striebornej metalickej farbe.

  3.4. Príslušenstvo

  Okrem uvedených prvkov, ktoré sú základom každých vchodových dverí, je možné k plastovým dverám pridať mnoho ďalších prvkov. Patrí sem kukátko, externý držiak, zvonček, automatické otváranie, osvetlenie alebo svetlík, alarm, kamera a podobne.

  4. Plastové vchodové dvere – cena

  Cena plastových vchodových dverí sa môže výrazne líšiť v závislosti od kvality a typu vchodových dverí. Plastové vchodové dvere so svetlíkmi budú drahšie ako klasické. Cena plastových vchodových ​​dverí je závislá od tepelnej a zvukovej priepustnosti, veľkosti dverí, podielu zasklenia, výrobcu a použitia dodatočných prvkov pri prevedení a podobne. Priemerná cena plastových vchodových dverí sa pohybuje od 250 do 750 EUR. Plastové dvere v kombinácii s hliníkom alebo drevom sú drahšie.

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Realizácia vchodových dverí a okien

  Potrebujem realizáciu vchodových dverí a okien na kancelársky priestor, buť plastové alebo hliníkové. Rozmery a fotka v prílohe. 2250 € do 3750 €

  ........

  Plastove okna na rodinny dom - novostavbu

  Potrebujem dodávku a montáž plastových okien na rodinny dom podľa popisu v prílohe. 9000 € do 15000 €

  ........

  Výmena vchodových dverí na byte za plastové

  Potrebujeme plastové vchodové dvere. Mama ma 50rocne vchodové dvere a potrebuje výmenu. Prosim o základnú ponuku pre vchodové nie bezpečnostné dvere. 1350 € do 2250 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Posuvné okná a vstupné dvere, 5x okno+1x dvere, 19 qm
  Plastové vchodové dvere, Bardejov

  6300 € do 10500 €

  Cena, Plastova okna 3 ks dvojkridlove a vchodove dvere, rolety, 3ks 1500 mm, dlzka 1300 mm vyska
  Plastové vchodové dvere, Dubník

  3690 € do 6150 €

  Cena, Vymenu plastovych dverí, 194x84 cm
  Plastové vchodové dvere, Kalinkovo

  1440 € do 2400 €

  Cena, Plastové vchodové dvere, Šírka 80cm, výška 197cm,priblizne
  Plastové vchodové dvere, Trebišov

  1350 € do 2250 €

  Cena, Plastové vchodové dvere, 90/220
  Plastové vchodové dvere, Považany

  1350 € do 2250 €

  Cena, Plastové okná a vchodové dvere, 5 ks
  Plastové vchodové dvere, Veľký Folkmar

  3600 € do 6000 €

  Cena, Plastové vchodové dvere so zarubnov, 90 cm
  Plastové vchodové dvere, Richnava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Plastové vchodové dvere, dodávka a montáž, 1 ks
  Plastové vchodové dvere, Jakovany

  1350 € do 2250 €

  Cena, Výroba a montaz plastových okien bytu, 5 ks
  Plastové vchodové dvere, Ružomberok

  4050 € do 6750 €

  Cena, Plastové vchodové dvere do domu, 100x210 cm
  Plastové vchodové dvere, Veľké Leváre

  1350 € do 2250 €

  Cena, Výmena drevených okien za PVC dvojsklá na staršom rodinnom dome, 1ks dverí, 3 ks okien
  Plastové vchodové dvere, Brvnište

  2250 € do 3750 €

  Cena, Plastové okná, terasové a vchodové dvere, 6 ks
  Plastové vchodové dvere, Liptovská Lúžna

  5580 € do 9300 €

  Cena, Plastové okná a dvere, 8 + 2 dverí
  Plastové vchodové dvere, Oravské Veselé

  7200 € do 12000 €

  Cena, Plastové plné dvere atyp, 1 ks cca 700/2000 mm
  Plastové vchodové dvere, Nemšová

  1260 € do 2100 €

  Cena, Výmena plastových dverí, Štandard 90 cm
  Plastové vchodové dvere, Gabčíkovo

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vchodové dvere jedno krídlové pravé, 1ks 1000x2250 mm
  Plastové vchodové dvere, Trakovice

  1350 € do 2250 €

  Cena, Plastové vchodové dvere, 1860*1080 mm
  Plastové vchodové dvere, Debraď

  1350 € do 2250 €

  Cena, Plastové vchodové dvere, šírka dverí 94cm, šírka zarubne 99,5, výška zárubne 207,5cm, výška dverí 205,5 cm, hrúbka dverí 5cm
  Plastové vchodové dvere, Plavé Vozokany

  1530 € do 2550 €

  Cena, Plastové vchodové dvere na dom+ osadenie, 210 x 970
  Plastové vchodové dvere, Strekov

  1350 € do 2250 €

  Cena, Plastové vchodové dvere so svetlikmi, 1000 x 2250 mm
  Plastové vchodové dvere, Petrovice

  1440 € do 2400 €

  Cena, Plastové vchodové dvere, demontaz, dodanie, montaz, 2300 x 1600 mm
  Plastové vchodové dvere, Nové Mesto nad Váhom

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vymena oken a vstupných dveri za plastové, 9 ks
  Plastové vchodové dvere, Veľký Horeš

  5850 € do 9750 €

  Cena, Kompletna vymena okien a dveri na dome za plastové, 12 okien, vchodove dvere, terasove dvere
  Plastové vchodové dvere, Nitra

  9450 € do 15750 €

  Cena, Vchodové, balkónové dvere a asi 6 okien na viničný domček. Farba orech, 8 ks
  Plastové vchodové dvere, Čaka

  2790 € do 4650 €

  Cena, Výmena okien a dverí za plastové, viac emailom, Po popise
  Plastové vchodové dvere, Veľký Šariš

  28800 € do 48000 €

  Cena, Plastové vchodové dvere s magnetickým zámkom, 1 ks
  Plastové vchodové dvere, Námestovo

  1800 € do 3000 €

  Cena, Vchodove plastove dvere so zarubnami, V-200 cm, Š-90 cm lave
  Plastové vchodové dvere, Piešťany

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vymena vchodovych dveri za nove, plastove, 1965×875 mm
  Plastové vchodové dvere, Víťaz

  1350 € do 2250 €

  Cena, Cenovú ponuku vchodových dverí 80 cm a jedno okno, 1 ks 80 cm, okno 105x105 cm
  Plastové vchodové dvere, Ružomberok

  1890 € do 3150 €

  Cena, Výmena vonkajších vchodových dverí za plastové, 1,90 x 0,90 m
  Plastové vchodové dvere, Turček

  1440 € do 2400 €

  Cena, Plastové vchodové dvere, 2300x1400 mm
  Plastové vchodové dvere, Beladice

  1800 € do 3000 €

  Cena, Plastové okná a vchodové dvere, po popise
  Plastové vchodové dvere, Radošovce

  4950 € do 8250 €

  Cena, Plastové okná, dvere, garážová brána, 15 ks
  Plastové vchodové dvere, Spišská Nová Ves

  17100 € do 28500 €

  Cena, Exerierove dvere, 80*200 cm
  Plastové vchodové dvere, Vydrany

  1800 € do 3000 €

  Cena, Servis plastových dverí, zle sa otvárajú a zatvaraju, 180/80
  Plastové vchodové dvere, Modra

  675 € do 1125 €

  Cena, Výmena dverí do pivnice za plastové šírka 60cm krídlo plus zarubna, 200cm x 60cm
  Plastové vchodové dvere, Vinosady

  1890 € do 3150 €  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Plastové vchodové dvere?
  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Plastové vchodové dvere cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  665+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Plastové vchodové dvere
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené