Pre oblasť

  Plastové vchodové dvere cena

  Cena plastových vchodových ​​dverí je závislá od tepelnej a zvukovej priepustnosti, veľkosti dverí, podielu zasklenia, výrobcu a použitia dodatočných prvkov pri prevedení, ako je nadsvetlík, bočný svetlík, elektronické otváranie atď. Za jednoduché vchodové dvere z plastu s rozmermi 200 cm × 100 cm zaplatíte 250 až 750 EUR/kus.

  Komu zveriť výrobu alebo obstaranie plastových vchodových dverí? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom plastových vchodových dverí vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Rýchly dopyt - nájdite majstra ľahko a zadarmo!
  Odošli dopyt

  Cena za plastové vchodové dvere


  Cena plastových vchodových dverí. Cena za plastové vchodové dvere s klasickým kovaním a kľučkou z nerezu ako aj s nízkym hliníkovým prahom s termo spojom v rozmeroch 100 x 210 cm. Cena za dvere bez skiel a s montážou.

  800.00 €/kpl

  VEĽMI NÍZKA CENA
  1200.00 €/kpl

  STREDNÁ CENA
  1500.00 €/kpl

  NAJVYŠŠIA CENA
  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Ostatné ceny za Plastové vchodové dvere (2024)

  Ako ste využili tieto informácie?

  PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE – VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

  1. Plastové vchodové dvere – čo potrebujete vedieť?

  1.1. Prečo je vzhľad vchodových dverí dôležitý

  Vchodové dvere sú vstupnou bránou a vizitkou každého príbytku. Samozrejme, pri výbere vchodových dverí dôležité je, aby vchodové dvere boli v súlade s fasádou, musia byť bezpečné, odolné voči poveternostným vplyvom, energeticky účinné a kvalitné. Vchodové dvere majú aj symbolický význam, sú bránou nielen do vášho príbytku, ale aj do osobného života, preto musia byť vhodné aj z estetického hľadiska.

  Plastové vchodové dvere sú najlacnejšie vchodové dvere na trhu
  Plastové vchodové dvere sú najlacnejšie vchodové dvere na trhu

  1.2. Výhody, ktoré ponúkajú plastové vchodové dvere

  Najväčšou výhodou plastových vchodových dverí je rozhodne ich cena. Plastové vchodové dvere sú najlacnejšie vchodové dvere na trhu. Skutočnosť, že sú najlacnejšie, neznamená, že sú najhoršie. Vyznačujú sa výnimočnou odolnosťou voči poveternostným podmienkam a moderné verzie sú odolné aj voči ultrafialovému žiareniu, takže na svetle už nežltnú, resp. farba nestarne. Dvere z plastu majú vynikajúce vlastnosti proti vlámaniu a v neposlednom rade je ich výhodou aj široká škála farebných odtieňov. Plastové vchodové dvere sa navyše skutočne dajú ľahko čistiť vlhkou handričkou. Vzhľadom na všetky uvedené vlastnosti sú najbežnejšou alternatívou k hliníku a drevu.

  1.3. Nevýhody plastových vchodových dverí

  Najzrejmejšou nevýhodou plastových dverí je skutočnosť, že sú vyrobené z plastových profilov. Plast je neekologický materiál, ktorý okrem toho, že má negatívny vplyv na životné prostredie, pôsobí na prvý pohľad „umelo“, čo znamená, že musíme starostlivo zvážiť, pre ktoré objekty je takáto voľba vhodná. Napriek tomu, že plastové vchodové dvere sú dnes k dispozícii v imitácii dreva, určite nie sú vhodné pre staršie budovy, poznačené patinou.

  2. Dizajn plastových vchodových dverí

  Plastové vchodové dvere, rovnako ako všetky vchodové dvere, sú k dispozícii v rôznych prevedeniach, od klasických, plných dverí až po dvere so sklenenými povrchmi, ktorými prechádza svetlo. Posledné sú považované za jednu z najobľúbenejších verzií plastových dverí, ktoré sa nachádzajú väčšinou na rodinných domoch, ale aj na vchodoch obytných budov, a menej často na verejných budovách.

  2.1. Plné plastové vchodové dvere

  Plné plastové dvere sa považujú za klasické vchodové dvere vyrobené z plastu. Je to jednoliaty hladký povrch, pre ktorý môžeme zvoliť rôzne farebné odtiene. V ponuke je niekoľko stoviek farebných odtieňov zo vzorkovníkov RAL. Klasický dizajn je dobrou voľbou pre budovy, kde nedostatok svetla nie je problém, a dôraz je kladený na vzhľad a estetiku dverí, pretože takýmto dizajnom je najľahšie dosiahnuť elegantný, minimalistický vzhľad dverí.

  2.2. Plastové vchodové dvere so sklom

  Je to najbežnejší a najobľúbenejší typ plastových vchodových dverí. Tento variant rieši problém so slabým osvetlením príjazdových ciest, vestibulov alebo vstupných chodieb, ktoré zvyčajne nemajú okná, a v dôsledku toho majú veľmi málo prirodzeného svetla. Dvere s jedným alebo viacerými sklenenými povrchmi vnesú do miestnosti určité množstvo denného svetla. Do plastových vchodových dverí  môžu byť integrované rôzne tvary sklenených povrchov, od klasických obdĺžnikových prevedení po polkruhové, oválne a okrúhle. Veľa možností existuje aj pri výbere druhu skla, ktoré môže byť úplne priehľadné (ako sklo na okne), môže byť mliečne alebo priehľadné so striedaním pásov matného skla, pieskované, gravírované... Možností je skutočne mnoho, ale v každom prípade je to sklo proti vlámaniu, viacvrstvové a tvrdené. S niekoľkými sklenenými plochami môžete na povrchu dverí vytvárať vzory a navrhnúť niečo špeciálne.

  2.3. Plastové vchodové dvere so svetlíkom

  Plastové vchodové dvere so svetlíkom sú skvelým riešením do mierne širších hál a vstupných chodieb. Realizácia tohto typu vyzerá tak, že vedľa dverí máme na jednej alebo druhej strane, alebo na oboch stranách dverí samostatný pás pevného skla s rámom (svetlík), ktorý sa neotvára spoločne s dverami, ale jeho ústrednou funkciou je prísun svetla do miestnosti. Takáto konštrukcia umožňuje oveľa prirodzenejšie svetlo ako plastové vchodové dvere s integrovanými sklenenými plochami, pretože samotný priehľadný povrch je oveľa väčší. Aj tu máme k dispozícii mnoho rôznych prevedení sklenených povrchov, od úplne priehľadných po matné.

  2.4. Dvojkrídlové plastové vchodové dvere

  Dvojkrídlové plastové vchodové dvere sú najmenej zaužívaným dizajnom zo všetkých druhov vchodových dverí. Je to hlavne kvôli ich veľkej celkovej šírke, ktorú väčšina vestibulov a chodieb rodinných domov nemá, ale vidieť ich na vchodoch do obytných budov. Táto verzia obsahuje dve dverné krídla, ktoré tvoria veľmi široký priechod, ak sú otvorené súčasne, ale umožňujú aj otvorenie iba jedného krídla (čo je výhodné pre každodenné použitie, keď taký široký priechod nie je potrebný). Takýto dizajn je vynikajúci v prípadoch, keď často máme v úmysle prenášať široké predmety cez vchodové dvere, ktoré neprechádzajú obvyklým vstupným otvorom so šírkou 90 až 100 cm. Pretože väčšina ľudí nepotrebuje nadštandardné šírky vchodových dverí, len zriedka sa s nimi stretáva a sú vhodné pre invalidné a iné vozíky.

  2.5. Plastové vchodové dvere vyrobené z imitácií materiálov

  Na trhu sú dostupné aj plastové dvere, ktoré svojim vzhľadom a textúrou napodobňujú (imitujú) vzhľad iných, najčastejšie prírodných materiálov. V takom prevedení je imitácia dreva úplne bežná, ale musíme poznamenať, že každá imitácia vždy bude pôsobiť trochu umelo – keď už nič iné, neautentickosť sa prejaví v prípade dotknutí povrchu dverí.

  3. Funkčné prvky a doplnky plastových dverí

  3.1. Krídlové profily a výstuž

  Na plastové vchodové dvere sa používa 5- alebo 6-komorový profil. Päťkomorové krídlo má hrúbku 7 cm a šesťkomorové krídlo 8,5 cm a sú navyše vyplnené penou. Pri plastových vchodových dverách sa okrem plastových profilov používa aj dodatočná oceľová výstuž, ktorá zaisťujú statickú stabilitu krídla a zabraňuje sadaniu dverí.

  3.2. Výplne, tesnenia, pánty a zámky

  Plastová zárubňa sa zatvára výplňou. Výplň plastových vchodových dverí môže byť z plastu, HPL alebo sklo s hrúbkou 2 až 5 cm, pričom hrúbka skla závisí od modelu plastových dverí. Na tesnenie sú k dispozícii dva typy  tesnení EPDM a na zamykanie sa zvyčajne volí trojbodový zámok, ktorý môže byť v prípade potreby automatický alebo mechanický. Pretože tieto dvere sú ťažšie ako dvere do miestnosti a musia byť silnejšie, pánty  sú vždy vyrobené z kovu (nehrdzavejúca oceľ), aj keď môžu byť pokryté plastom vo farbe dverí, aby neboli viditeľné.

  3.3. Prah a kľučka

  V zásade majú všetky vchodové dvere aspoň minimálny prah, pretože to poskytuje lepšiu zvukovú a tepelnú izoláciu. Plastové dvere sa vyznačujú nízkoprofilovým hliníkovým prahom vysokým až 2 cm. Okrem zníženia tepelných strát je prahová hodnota dôležitá pre plynulé používanie dverí bez zamŕzania. Výber kľučky nie je podmienený materiálom vchodových dverí, takže si môžete vybrať akýkoľvek typ a model – hliníkový, drevený alebo plastový, dôležité je len to, aby mechanizmus kľučky zodpovedal modelu dverí. Štandardná hliníková  kľučka je k dispozícii v bielej, bronzovej alebo striebornej metalickej farbe.

  3.4. Príslušenstvo

  Okrem uvedených prvkov, ktoré sú základom každých vchodových dverí, je možné k plastovým dverám pridať mnoho ďalších prvkov. Patrí sem kukátko, externý držiak, zvonček, automatické otváranie, osvetlenie alebo svetlík, alarm, kamera a podobne.

  4. Plastové vchodové dvere – cena

  Cena plastových vchodových dverí sa môže výrazne líšiť v závislosti od kvality a typu vchodových dverí. Plastové vchodové dvere so svetlíkmi budú drahšie ako klasické. Cena plastových vchodových ​​dverí je závislá od tepelnej a zvukovej priepustnosti, veľkosti dverí, podielu zasklenia, výrobcu a použitia dodatočných prvkov pri prevedení a podobne. Priemerná cena plastových vchodových dverí sa pohybuje od 250 do 750 EUR. Plastové dvere v kombinácii s hliníkom alebo drevom sú drahšie.

  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Plastové vchodové dvere?

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  Chcem ponuku od poskytovateľov
  Posledné zverejnené dopyty

  Plastové vchodové dvojdvere - farba zlatý dub

  Potrebujeme plastové vchodové dvere - dvojdvere, obojstranné zlatý dub, dvojsklo číre, kľučka na zamykanie s kľúčom. Fotky v prílohe. 2250 € do 3750 €

  ........

  Plastove vchodové dvere vymeniť

  Potrenujem vymenu plastových dverí alebo oprava kovania neviem sa ešte rozhodnúť. Potrebujem poradiť. 1080 € do 1800 €

  ........

  Plastove vchodové dvere

  Dobry deň.

  potrebujem majstra vymeniť vchodove dvere za nove plastove.Viac info osobne.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1170 € do 1950 €

  ........

  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Cena, Plastové dvere východ na balkon, Výška 197 a šírka 70 cm
  Plastové vchodové dvere, Pečovská Nová Ves

  1620 € do 2700 €

  Cena, Garážova brána, vchodové dvere, vnútorná zaluzia, Vchodove dvere dvojkrídlové cca 140cm,výška cca 200cm, jedno kridlo sa používa menšie je pevné.
  Plastové vchodové dvere, Chľaba

  3600 € do 6000 €

  Cena, Vymena okna(6) a dvere(3) na chate za plastové, 30 m2
  Plastové vchodové dvere, Gbelce

  5400 € do 9000 €

  Cena, Výmena okien a dverí na rodinnom dome za plastové, 12 stavebných otvorov
  Plastové vchodové dvere, Dolné Hámre

  8100 € do 13500 €

  Cena, Vchodové dvere do domu 2 kusy, 1 kus 920x1990 mm a 1 kus 950x1980 mm
  Plastové vchodové dvere, Trenčín

  3600 € do 6000 €

  Cena, Plastové okná a dvere vchodové, 3 ks
  Plastové vchodové dvere, Dúbravy

  3600 € do 6000 €

  Cena, Plastové alebo drevené vchodové dvere, 200x90 cm
  Plastové vchodové dvere, Senec

  1350 € do 2250 €

  Cena, Plastové okno + dvere z profilu salamander, Po popise
  Plastové vchodové dvere, Čermany

  2070 € do 3450 €

  Cena, Vymenit stare okna za platove na chalupe v Travnici a 2 vchodove dvere, 6 ks, 2 ks dvere
  Plastové vchodové dvere, Trávnica

  5400 € do 9000 €

  Cena, Plastové dvere vonkajšie+sieťky proti hmyzu, 1 dvere + 56ks sieťok
  Plastové vchodové dvere, Nesvady

  4500 € do 7500 €

  Cena, Plastové vchodové dvere, 1100x2000 mm
  Plastové vchodové dvere, Gbely

  1350 € do 2250 €

  Cena, Garážová brána+ vchodové plastové dvere so sklom, 248 cm (š) X 239 cm (v),124 cm (š) X 239 cm (v) v bielej farbe
  Plastové vchodové dvere, Nesvady

  6300 € do 10500 €

  Cena, Vchodové dvere do bytu, kompletná výmena, 198x85cm
  Plastové vchodové dvere, Lučenec

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vymena dverí za plastové, 198×80 cm
  Plastové vchodové dvere, Radoľa

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vchodové dvere, 1400*2350
  Plastové vchodové dvere, Zbrojníky

  1350 € do 2250 €

  Cena, Dodávka + montáž plastových okien SALAMANDER, 12 okien + 1x vchodové dvere
  Plastové vchodové dvere, Pezinok

  9000 € do 15000 €

  Cena, Výmenu okien za plastové, 8 ks 150 x150 cm,balkónové dvere 80 x 200,vchodové dvere 90 x 200.
  Plastové vchodové dvere, Podvysoká

  5400 € do 9000 €

  Cena, Montáž dverí - Vonkajšie bočné dvere do záhrady sozarubnou a montazou, Po popise
  Plastové vchodové dvere, Žilina

  1350 € do 2250 €

  Cena, Plastové okná a dvere plus osadenie, 6 ks
  Plastové vchodové dvere, Banská Štiavnica

  4950 € do 8250 €

  Cena, Plastove okna a plastove dvere, 2 okna v- 148,s- 174 dvojdielne, jedna polovica otvarava, druha otvaravo- sklopna. Dvere- v- 198, sirka 80- 2 kusy
  Plastové vchodové dvere, Špačince

  1170 € do 1950 €

  Cena, Plastove vchodove dvere, 200x180 cm
  Plastové vchodové dvere, Tovarníky

  1350 € do 2250 €

  Cena, Plastové okná, výmena a montáž okien, 5 ks, 2x venkovní dveře
  Plastové vchodové dvere, Podvysoká

  6300 € do 10500 €

  Cena, Realizácia vchodových dverí a okien, 1 ks
  Plastové vchodové dvere, Považská Bystrica

  2250 € do 3750 €

  Cena, Plastové vchodové dvere, 205x118 cm
  Plastové vchodové dvere, Bytča

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vymeranie a montaž plastových vchodových dverí, 1 ks
  Plastové vchodové dvere, Košice

  900 € do 1500 €

  Cena, Plastove okna na rodinny dom - novostavbu, 11 ks
  Plastové vchodové dvere, Vinohrady nad Váhom

  9000 € do 15000 €

  Cena, Výmena vchodových dverí na byte za plastové, 1 ks
  Plastové vchodové dvere, Košice

  1350 € do 2250 €

  Cena, Posuvné okná a vstupné dvere, 5x okno+1x dvere, 19 qm
  Plastové vchodové dvere, Bardejov

  6300 € do 10500 €

  Cena, Plastove okna a vchodové dvere, 7 ks okien, 1 vchodove dvere
  Plastové vchodové dvere, Rimavské Brezovo

  5850 € do 9750 €

  Cena, Vchodove plastove dvere, cca 81,5x194 cm
  Plastové vchodové dvere, Bystrička

  1350 € do 2250 €

  Cena, Plastové vchodové dvere, Vyška 226 širka 123 cm
  Plastové vchodové dvere, Trebišov

  1530 € do 2550 €

  Cena, Plastove okna, balkonove dvere, 2x vchodove dvere, 9 ks
  Plastové vchodové dvere, Štiavnik

  7200 € do 12000 €

  Cena, Plastova okna 3 ks dvojkridlove a vchodove dvere, rolety, 3ks 1500 mm, dlzka 1300 mm vyska
  Plastové vchodové dvere, Dubník

  3690 € do 6150 €

  Cena, Vymenu plastovych dverí, 194x84 cm
  Plastové vchodové dvere, Kalinkovo

  1440 € do 2400 €

  Cena, Plastové vchodové dvere, Šírka 80cm, výška 197cm,priblizne
  Plastové vchodové dvere, Trebišov

  1350 € do 2250 €

  Cena, Plastové vchodové dvere, 90/220
  Plastové vchodové dvere, Považany

  1350 € do 2250 €  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Plastové vchodové dvere cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  709+ spoločnosťami pre Plastové vchodové dvere
  Bezplatná služba
  Bez provízií
  Získaj ponuku
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené