PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE cena

Cena plastových vchodových ​​dverí je závislá od tepelnej a zvukovej priepustnosti, veľkosti dverí, podielu zasklenia, výrobcu a použitia dodatočných prvkov pri prevedení, ako je nadsvetlík, bočný svetlík, elektronické otváranie atď. Za jednoduché vchodové dvere z plastu s rozmermi 200 cm × 100 cm zaplatíte 250 až 750 EUR/kus.

Komu zveriť výrobu alebo obstaranie plastových vchodových dverí? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom plastových vchodových dverí vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE


Cena plastových vchodových dverí. Cena za plastové vchodové dvere s klasickým kovaním a kľučkou z nerezu ako aj s nízkym hliníkovým prahom s termo spojom v rozmeroch 100 x 210 cm. Cena za dvere bez skiel a s montážou.

800.00 €/kpl

VEĽMI NÍZKA CENA
€/kpl

STREDNÁ CENA
1500.00 €/kpl

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za dodávateľa, montéra plastových vchodových ​​dverí

OSTATNÉ CENY ZA PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE – VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

1. Plastové vchodové dvere – čo potrebujete vedieť?

1.1. Prečo je vzhľad vchodových dverí dôležitý

Vchodové dvere sú vstupnou bránou a vizitkou každého príbytku. Samozrejme, pri výbere vchodových dverí dôležité je, aby vchodové dvere boli v súlade s fasádou, musia byť bezpečné, odolné voči poveternostným vplyvom, energeticky účinné a kvalitné. Vchodové dvere majú aj symbolický význam, sú bránou nielen do vášho príbytku, ale aj do osobného života, preto musia byť vhodné aj z estetického hľadiska.

Plastové vchodové dvere sú najlacnejšie vchodové dvere na trhu
Plastové vchodové dvere sú najlacnejšie vchodové dvere na trhu

1.2. Výhody, ktoré ponúkajú plastové vchodové dvere

Najväčšou výhodou plastových vchodových dverí je rozhodne ich cena. Plastové vchodové dvere sú najlacnejšie vchodové dvere na trhu. Skutočnosť, že sú najlacnejšie, neznamená, že sú najhoršie. Vyznačujú sa výnimočnou odolnosťou voči poveternostným podmienkam a moderné verzie sú odolné aj voči ultrafialovému žiareniu, takže na svetle už nežltnú, resp. farba nestarne. Dvere z plastu majú vynikajúce vlastnosti proti vlámaniu a v neposlednom rade je ich výhodou aj široká škála farebných odtieňov. Plastové vchodové dvere sa navyše skutočne dajú ľahko čistiť vlhkou handričkou. Vzhľadom na všetky uvedené vlastnosti sú najbežnejšou alternatívou k hliníku a drevu.

1.3. Nevýhody plastových vchodových dverí

Najzrejmejšou nevýhodou plastových dverí je skutočnosť, že sú vyrobené z plastových profilov. Plast je neekologický materiál, ktorý okrem toho, že má negatívny vplyv na životné prostredie, pôsobí na prvý pohľad „umelo“, čo znamená, že musíme starostlivo zvážiť, pre ktoré objekty je takáto voľba vhodná. Napriek tomu, že plastové vchodové dvere sú dnes k dispozícii v imitácii dreva, určite nie sú vhodné pre staršie budovy, poznačené patinou.

2. Dizajn plastových vchodových dverí

Plastové vchodové dvere, rovnako ako všetky vchodové dvere, sú k dispozícii v rôznych prevedeniach, od klasických, plných dverí až po dvere so sklenenými povrchmi, ktorými prechádza svetlo. Posledné sú považované za jednu z najobľúbenejších verzií plastových dverí, ktoré sa nachádzajú väčšinou na rodinných domoch, ale aj na vchodoch obytných budov, a menej často na verejných budovách.

2.1. Plné plastové vchodové dvere

Plné plastové dvere sa považujú za klasické vchodové dvere vyrobené z plastu. Je to jednoliaty hladký povrch, pre ktorý môžeme zvoliť rôzne farebné odtiene. V ponuke je niekoľko stoviek farebných odtieňov zo vzorkovníkov RAL. Klasický dizajn je dobrou voľbou pre budovy, kde nedostatok svetla nie je problém, a dôraz je kladený na vzhľad a estetiku dverí, pretože takýmto dizajnom je najľahšie dosiahnuť elegantný, minimalistický vzhľad dverí.

2.2. Plastové vchodové dvere so sklom

Je to najbežnejší a najobľúbenejší typ plastových vchodových dverí. Tento variant rieši problém so slabým osvetlením príjazdových ciest, vestibulov alebo vstupných chodieb, ktoré zvyčajne nemajú okná, a v dôsledku toho majú veľmi málo prirodzeného svetla. Dvere s jedným alebo viacerými sklenenými povrchmi vnesú do miestnosti určité množstvo denného svetla. Do plastových vchodových dverí  môžu byť integrované rôzne tvary sklenených povrchov, od klasických obdĺžnikových prevedení po polkruhové, oválne a okrúhle. Veľa možností existuje aj pri výbere druhu skla, ktoré môže byť úplne priehľadné (ako sklo na okne), môže byť mliečne alebo priehľadné so striedaním pásov matného skla, pieskované, gravírované... Možností je skutočne mnoho, ale v každom prípade je to sklo proti vlámaniu, viacvrstvové a tvrdené. S niekoľkými sklenenými plochami môžete na povrchu dverí vytvárať vzory a navrhnúť niečo špeciálne.

2.3. Plastové vchodové dvere so svetlíkom

Plastové vchodové dvere so svetlíkom sú skvelým riešením do mierne širších hál a vstupných chodieb. Realizácia tohto typu vyzerá tak, že vedľa dverí máme na jednej alebo druhej strane, alebo na oboch stranách dverí samostatný pás pevného skla s rámom (svetlík), ktorý sa neotvára spoločne s dverami, ale jeho ústrednou funkciou je prísun svetla do miestnosti. Takáto konštrukcia umožňuje oveľa prirodzenejšie svetlo ako plastové vchodové dvere s integrovanými sklenenými plochami, pretože samotný priehľadný povrch je oveľa väčší. Aj tu máme k dispozícii mnoho rôznych prevedení sklenených povrchov, od úplne priehľadných po matné.

2.4. Dvojkrídlové plastové vchodové dvere

Dvojkrídlové plastové vchodové dvere sú najmenej zaužívaným dizajnom zo všetkých druhov vchodových dverí. Je to hlavne kvôli ich veľkej celkovej šírke, ktorú väčšina vestibulov a chodieb rodinných domov nemá, ale vidieť ich na vchodoch do obytných budov. Táto verzia obsahuje dve dverné krídla, ktoré tvoria veľmi široký priechod, ak sú otvorené súčasne, ale umožňujú aj otvorenie iba jedného krídla (čo je výhodné pre každodenné použitie, keď taký široký priechod nie je potrebný). Takýto dizajn je vynikajúci v prípadoch, keď často máme v úmysle prenášať široké predmety cez vchodové dvere, ktoré neprechádzajú obvyklým vstupným otvorom so šírkou 90 až 100 cm. Pretože väčšina ľudí nepotrebuje nadštandardné šírky vchodových dverí, len zriedka sa s nimi stretáva a sú vhodné pre invalidné a iné vozíky.

2.5. Plastové vchodové dvere vyrobené z imitácií materiálov

Na trhu sú dostupné aj plastové dvere, ktoré svojim vzhľadom a textúrou napodobňujú (imitujú) vzhľad iných, najčastejšie prírodných materiálov. V takom prevedení je imitácia dreva úplne bežná, ale musíme poznamenať, že každá imitácia vždy bude pôsobiť trochu umelo – keď už nič iné, neautentickosť sa prejaví v prípade dotknutí povrchu dverí.

3. Funkčné prvky a doplnky plastových dverí

3.1. Krídlové profily a výstuž

Na plastové vchodové dvere sa používa 5- alebo 6-komorový profil. Päťkomorové krídlo má hrúbku 7 cm a šesťkomorové krídlo 8,5 cm a sú navyše vyplnené penou. Pri plastových vchodových dverách sa okrem plastových profilov používa aj dodatočná oceľová výstuž, ktorá zaisťujú statickú stabilitu krídla a zabraňuje sadaniu dverí.

3.2. Výplne, tesnenia, pánty a zámky

Plastová zárubňa sa zatvára výplňou. Výplň plastových vchodových dverí môže byť z plastu, HPL alebo sklo s hrúbkou 2 až 5 cm, pričom hrúbka skla závisí od modelu plastových dverí. Na tesnenie sú k dispozícii dva typy  tesnení EPDM a na zamykanie sa zvyčajne volí trojbodový zámok, ktorý môže byť v prípade potreby automatický alebo mechanický. Pretože tieto dvere sú ťažšie ako dvere do miestnosti a musia byť silnejšie, pánty  sú vždy vyrobené z kovu (nehrdzavejúca oceľ), aj keď môžu byť pokryté plastom vo farbe dverí, aby neboli viditeľné.

3.3. Prah a kľučka

V zásade majú všetky vchodové dvere aspoň minimálny prah, pretože to poskytuje lepšiu zvukovú a tepelnú izoláciu. Plastové dvere sa vyznačujú nízkoprofilovým hliníkovým prahom vysokým až 2 cm. Okrem zníženia tepelných strát je prahová hodnota dôležitá pre plynulé používanie dverí bez zamŕzania. Výber kľučky nie je podmienený materiálom vchodových dverí, takže si môžete vybrať akýkoľvek typ a model – hliníkový, drevený alebo plastový, dôležité je len to, aby mechanizmus kľučky zodpovedal modelu dverí. Štandardná hliníková  kľučka je k dispozícii v bielej, bronzovej alebo striebornej metalickej farbe.

3.4. Príslušenstvo

Okrem uvedených prvkov, ktoré sú základom každých vchodových dverí, je možné k plastovým dverám pridať mnoho ďalších prvkov. Patrí sem kukátko, externý držiak, zvonček, automatické otváranie, osvetlenie alebo svetlík, alarm, kamera a podobne.

4. Plastové vchodové dvere – cena

Cena plastových vchodových dverí sa môže výrazne líšiť v závislosti od kvality a typu vchodových dverí. Plastové vchodové dvere so svetlíkmi budú drahšie ako klasické. Cena plastových vchodových ​​dverí je závislá od tepelnej a zvukovej priepustnosti, veľkosti dverí, podielu zasklenia, výrobcu a použitia dodatočných prvkov pri prevedení a podobne. Priemerná cena plastových vchodových dverí sa pohybuje od 250 do 750 EUR. Plastové dvere v kombinácii s hliníkom alebo drevom sú drahšie.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMPLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Dobry deň.

potrebujem majstra pre vyhotovenie zárubne, výroba plastových vchodových dverí (farba palisander), osadenie, resp. zhotovenie prahu dverí. Obojstranná kľučka (zvnútra aj zvonka). Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1215 € do 2025 €


........

PLASTOVE OKNA A DVERE DO GARAŽE

Dobry deň.

potrebujem majstra pre 2 x dvojokno (303 cm Sirka x 75 cm Vyska), 1 x okno (154 cm Sirka x 75 cm Vyska) plastove okna dvojsklo vnutri biele vonku orech, otvaranie iba vrchne, parapety vnutorne vonkajsie (na 25 cm ytong + 5 cm zateplenie),
1 x plasove dvere (240 cm Vyska x 113 cm Sirka) plastove dvere plne bez skla vnutorna strana biela vonku orech.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1575 € do 2625 €


........

VÝMENA A OSADENIE PLASTOVE OKNA A DVERE

Dobry deň.

potrebujem kúpit a namontovať plastove okna a balkónové okno. Vchodové dvere. Farba vnútri biele z vonku zlaty dub.Viac info osobne. Fotky v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 2250 € do 3750 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, VÝMENA STARÝCH OKIEN A DVERÍ ZA NOVÉ PLASTOVE, 6,05M OKNÁ + VCHODOVÉ DVERE
Plastové vchodové dvere, Petrovce

2070 € do 3450 €

CENA, VYMENU TERASOVYCH DVERÍ A OKIEN., 3 OKNÁ A JEDNY DVERE
Plastové vchodové dvere, Hviezdoslavov

1350 € do 2250 €

CENA, PLASTOVÉ DVERE SO SVETLIKMI, 238CM X223
Plastové vchodové dvere, Malacky

1080 € do 1800 €

CENA, NOVE DVERE, MAX 90CM
Plastové vchodové dvere, Zbehňov

1080 € do 1800 €

CENA, MONTAZ A KUPU DOMOVYCH VCHODOVYCH DVERI, 1 - KLASICKE DVERE
Plastové vchodové dvere, Poprad

1080 € do 1800 €

CENA, VCHODOVÉ DVERE DODAJ A MONTÁŽ, JEDNY S PRISVETLENÍM 1400 X 2020 MM
Plastové vchodové dvere, Branč

1080 € do 1800 €

CENA, PLASTOVE VCHODOVE DVERE, 1KS 100X200
Plastové vchodové dvere, Zemplínske Hradište

810 € do 1350 €

CENA, VÝMENA OKIEN V PANELÁKOVOM BYTE, 200X150, 110X150, BALKÓNOVÉ DVERE
Plastové vchodové dvere, Svätý Jur

630 € do 1050 €

CENA, VCHODOVÉ DVERE GAVA 052-S, Š. 1090, V. 1960, 1 KS
Plastové vchodové dvere, Sirník

1098 € do 1830 €

CENA, PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE, 1X 200X 90
Plastové vchodové dvere, Kolárovo

1350 € do 2250 €

CENA, PLASTOVÉ DVERE S NADSVETLÍKOM, DVERE 2,15 M-NADSVETLÍK 60 CM
Plastové vchodové dvere, Nitra

1080 € do 1800 €

CENA, VCHODOVÉ DVERE DO STARÉHO RODINNÉHO DOMU, 1
Plastové vchodové dvere, Hruboňovo

1350 € do 2250 €

CENA, VYMENA A MONTÁŽ STARYCH DVERI , 2KS.
Plastové vchodové dvere, Horná Potôň

1080 € do 1800 €

CENA, PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE DO RODINNÉHO DOMU JEDNOKRÍDLOVÉ , 1
Plastové vchodové dvere, Bytča

1350 € do 2250 €

CENA, VYMENIŤ STARÉ OKNÁ ZA NOVÉ + VCHODOVÉ DVERE, 2+1
Plastové vchodové dvere, Oľka

1350 € do 2250 €

CENA, PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE, PO POPISE
Plastové vchodové dvere, Banská Bystrica

900 € do 1500 €

CENA, VCHODOVÉ PLASTOVÉ DVERE + OKNÁ, 1 +1 +1 +2
Plastové vchodové dvere, Cabaj

1800 € do 3000 €

CENA, CENOVÚ PONUKU NA DVOJKRÍDLOVÉ VCHODOVÉ DVERE, 1 KRÁT 1300X2000
Plastové vchodové dvere, Hajnáčka

900 € do 1500 €

CENA, PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE, 1700X2100 / TROJSKLO
Plastové vchodové dvere, Štrba

1350 € do 2250 €

CENA, PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE , 1 VCHODOVÉ DVERE ŠÍRKY 130 CM
Plastové vchodové dvere, Trávnik

720 € do 1200 €

CENA, VÝMENA A POSUNUTIE VCHODOVÝCH DVERÝ S DOMUROVANÍM, 2
Plastové vchodové dvere, Hajná Nová Ves

900 € do 1500 €

CENA, PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVER, 1 KS, ROZMER 650X1800 MM
Plastové vchodové dvere, Chorvátsky Grob

1350 € do 2250 €

CENA, 3 DIELNÉ VCHODOVÉ DVERE, 217 CM X 217 CM
Plastové vchodové dvere, Ondavské Matiašovce

1350 € do 2250 €

CENA, DODAŤ AJ MONTOVAŤ - OKNA, DVERE, 20 KS
Plastové vchodové dvere, Záhorie

6300 € do 10500 €

CENA, VÝMENA DVOJKRIDLOVYCH BALKONOVYCH DVERÍ, 2X Š 85CM V 205CM
Plastové vchodové dvere, Kráľová pri Senci

1350 € do 2250 €

CENA, VÝMENA PLASTPVÝCH VCHODOVÝCH DVERÍ, 200CM X 90 CM
Plastové vchodové dvere, Dvorníky

1350 € do 2250 €

CENA, PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE Z PRÍSVETLÍKOM, ROZMER/2030 X 1460 MM Z TOHO 900MM DVERE
Plastové vchodové dvere, Voderady

180 € do 300 €

CENA, VYMENA STARYCH BALKONOVYCH DVERI A OKNA NA 7.P. V PANELÁKU ZA PLASTOVÉ, PO POPISE
Plastové vchodové dvere, Trenčín

2250 € do 3750 €

CENA, VCHODOVE DVERE, FARBA AKAKOLVEK, KLASICKE PLASTOVE DO DOMU, PO POPISE
Plastové vchodové dvere, Domaníky

2250 € do 3750 €

CENA, VÝMENA OKIEN A DVERÍ, 2 X DVERE, 11 X OKNO
Plastové vchodové dvere, Staré

2700 € do 4500 €

CENA, PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE, OTVOR JE 1460 MM-2004 MM SAMOTNE DVERE 900 MM
Plastové vchodové dvere, Voderady

1350 € do 2250 €

CENA, DVERE DO KOTOLNE, 190/87CM MAM OTVOR
Plastové vchodové dvere, Turzovka

1080 € do 1800 €

CENA, VÝMENA VCHOVÝCH DVERÍ 800 X 2000 + 2KS OKNÁ 900X600 , 1KS 600X600, 1 KS DVERE , 3 KS OKNÁ
Plastové vchodové dvere, Cabaj

1800 € do 3000 €

CENA, VCHODOVE DVERE RD., 1 KS ROZMER 1570X2060
Plastové vchodové dvere, Čachtice

1080 € do 1800 €

CENA, PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVOJDVEROVÉ DVERE, ŠIRKA CCA 160 CM, VÝŠKA CCA 210 CM
Plastové vchodové dvere, Modra

1080 € do 1800 €

CENA, VÝROBU A MONTÁŽ DVERÍ, 1 KUS 850 X 2500 MM
Plastové vchodové dvere, Trstín

1170 € do 1950 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

456+ SPOLOČNOSŤAMI PRE PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE?

 • Plastové vchodové dvere Bánovce nad Bebravou
 • Plastové vchodové dvere Banská Bystrica
 • Plastové vchodové dvere Bardejov
 • Plastové vchodové dvere Bratislava
 • Plastové vchodové dvere Brezno
 • Plastové vchodové dvere Bytča
 • Plastové vchodové dvere Čadca
 • Plastové vchodové dvere Detva
 • Plastové vchodové dvere Dolný Kubín
 • Plastové vchodové dvere Dunajská Streda
 • Plastové vchodové dvere Galanta
 • Plastové vchodové dvere Gelnica
 • Plastové vchodové dvere Hlohovec
 • Plastové vchodové dvere Humenné
 • Plastové vchodové dvere Ilava
 • Plastové vchodové dvere Kežmarok
 • Plastové vchodové dvere Komárno
 • Plastové vchodové dvere Košice
 • Plastové vchodové dvere Krupina
 • Plastové vchodové dvere Kysucké Nové Mesto
 • Plastové vchodové dvere Levice
 • Plastové vchodové dvere Levoča
 • Plastové vchodové dvere Liptovský Mikuláš
 • Plastové vchodové dvere Lučenec
 • Plastové vchodové dvere Malacky
 • Plastové vchodové dvere Martin
 • Plastové vchodové dvere Medzilaborce
 • Plastové vchodové dvere Michalovce
 • Plastové vchodové dvere Myjava
 • Plastové vchodové dvere Námestovo
 • Plastové vchodové dvere Nitra
 • Plastové vchodové dvere Nové Mesto nad Váhom
 • Plastové vchodové dvere Nové Zámky
 • Plastové vchodové dvere Partizánske
 • Plastové vchodové dvere Pezinok
 • Plastové vchodové dvere Piešťany
 • Plastové vchodové dvere Poltár
 • Plastové vchodové dvere Poprad
 • Plastové vchodové dvere Považská Bystrica
 • Plastové vchodové dvere Prešov
 • Plastové vchodové dvere Prievidza
 • Plastové vchodové dvere Púchov
 • Plastové vchodové dvere Revúca
 • Plastové vchodové dvere Rimavská Sobota
 • Plastové vchodové dvere Rožňava
 • Plastové vchodové dvere Ružomberok
 • Plastové vchodové dvere Sabinov
 • Plastové vchodové dvere Šaľa
 • Plastové vchodové dvere Senec
 • Plastové vchodové dvere Senica
 • Plastové vchodové dvere Skalica
 • Plastové vchodové dvere Snina
 • Plastové vchodové dvere Sobrance
 • Plastové vchodové dvere Spišská Nová Ves
 • Plastové vchodové dvere Stará Ľubovňa
 • Plastové vchodové dvere Stropkov
 • Plastové vchodové dvere Svidník
 • Plastové vchodové dvere Topoľčany
 • Plastové vchodové dvere Trebišov
 • Plastové vchodové dvere Trenčín
 • Plastové vchodové dvere Trnava
 • Plastové vchodové dvere Turčianske Teplice
 • Plastové vchodové dvere Tvrdošín
 • Plastové vchodové dvere Veľký Krtíš
 • Plastové vchodové dvere Vranov nad Topľou
 • Plastové vchodové dvere Žarnovica
 • Plastové vchodové dvere Žiar nad Hronom
 • Plastové vchodové dvere Žilina
 • Plastové vchodové dvere Zlaté Moravce
 • Plastové vchodové dvere Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 DaiBau, všetky práva vyhradené