Pre oblasť

  Vinylová podlaha cena

  Koľko stojí vinylová podlaha? Vinylové podlahy sú veľmi odolné, ľahko sa udržujú, a preto majú dlhú životnosť. Cena vinylových podláh závisí od druhu linolea (kotúča alebo laminátu), farby, ochranného náteru a samozrejme od dodávateľa. Cena PVC podláh sa zvyčajne pohybuje v rozmedzí od 12 do 20 EUR/m2. Ceny za pokládku vinylových podláh sa začínajú od 7 EUR/m2.

  Komu zveriť obstaranie a pokládku vinylových podláh? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným dodávateľom vinylových podláh vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za vinylové podlahy


  Cena za pokládku vinylových podláh. Cena za dodanie a položenie vinylových podláh.

  18.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  30.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Vinylová podlaha

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Kladenie PVC podlahových krytín

  Cena za položenie PVC podláh.


  m2

  €/m2

  Kladenie vinylu alebo korku

  Cena za položenie vinylu, linolea alebo korku, štandardné použitie.


  m2

  €/m2

  Do 3 mm nerovnosti

  Aplikácia nivelačnej hmoty do 3 mm. Presná cena sa stanoví po skutočnej spotrebe materiálu na kg.


  m2

  €/m2

  Linoleum


  m2

  €/m2

  Mokrý, poter

  Príprava podkladu na poter s potrebným obrúsením a vyčistením, nanesenie epoxidovej parozábrany.


  m2

  €/m2

  Od 3 do 10 mm nerovnosti.

  Aplikácia nivelačnej hmoty do 10 mm a brúsenie.


  m2

  €/m2

  Odstránenie vinylového obliženia

  Odstránenie starého vinilového obloženia a odvoz na skládku


  m2

  €/m2

  Plastové lišty

  Dodávka a montáž plastových líšt, stieny bez nerovností.


  m

  €/m

  Podložka pre vinylové dosky

  Dodávka a pokládka podložky pre vinyl 1,5 mm.


  m2

  €/m2

  Pokládka linolea

  Lepenie linolea na pripravený podklad.


  m2

  €/m2

  Pokládka vinylovej podlahy - laminatu

  Pokládka vinylovej podlahy klik systém na pripravenú podlahu.


  m2

  €/m2


  m2

  €/m2


  m2

  €/m2

  Pokládka vinylovej podlahy - rola

  Pokládka vinylovej podlahy v roliach na pripravenú podlahu.


  m2

  €/m2

  Suchá a rovná

  Bez nanesenia parozábrany a nivelačnej hmoty.


  m2

  €/m2

  Vinyl v roliach


  m2

  €/m2

  Vinylová podlaha na klick systém


  m2

  €/m2

  Vinylové lišty

  Dodanie, rezanie a lepenie vinylových líšt


  m

  €/m

  SPOLU:
  Poslať dopyt >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Vinylová podlaha - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Vinylová podlaha - všetko, čo potrebujete vedieť

  Vinylové podlahy sú pohodlné, mäkké a tiché pod nohami, odolné voči poškodeniu a vlhkosti, ľahko sa inštalujú a udržiavajú, sú cenovo dostupné a dostupné vo veľkom množstve farieb a modelov
  Vinylové podlahy sú pohodlné, mäkké a tiché pod nohami, odolné voči poškodeniu a vlhkosti, ľahko sa inštalujú a udržiavajú, sú cenovo dostupné a dostupné vo veľkom množstve farieb a modelov

  1.1 Čo sú vinylové podlahy?

  Vinylová podlaha je produkt zložený z niekoľkých vrstiev rôznych materiálov stlačených dohromady, aby vytvorili veľmi odolnú, praktickú a cenovo dostupnú podlahovú krytinu. Dva hlavné typy vinylových podláh sú luxusné vinylové dlaždice (LVT) a vinyl v kotúčoch.

  1.2 Je vinyl odolný?

  Vinylová podlaha sa všeobecne považuje za veľmi odolný materiál. Existujú však dôležité faktory, ktoré určujú, akú výkonnosť bude mať vaša podlaha v priebehu času. Vlastnosti ako kvalita materiálu, spôsob výroby a kvalita pokládky významne ovplyvnia trvanlivosť a dĺžku života vašej vinylovej podlahy. Kvalitné vinylové podlahové krytiny sú ošetrené špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá poskytuje ochranu a robí ich ešte odolnejšími a odolnejšími voči poškriabaniu alebo škvrnám. Majú tiež priehľadnú nosnú vrstvu, ktorá zaisťuje extra odolnosť. Niektoré verzie majú tiež vylepšené tuhé jadro, ktoré poskytuje vynikajúcu rozmerovú stabilitu. V dôsledku toho sa podlaha nebude ohýbať ani napučiavať a časom nedôjde k rozšíreniu alebo stiahnutiu lamiel alebo dosiek. Výrobok si zachová svoj tvar a veľkosť aj vo vlhkých podmienkach a odála aj vyšším teplotám. Vlhkosť, chlad alebo teplo nezmení vzhľad vinylu. Vinylové podlahové krytiny sú vďaka svojej odolnosti vynikajúcou voľbou aj pre preťažené oblasti s veľkým ruchom a pre každého, kto hľadá kvalitnú podlahu, ktorá nevyžaduje veľkú údržbu.

  1.3 Je vinyl odolný voči vlhkosti?

  Áno, všetky vinylové podlahové krytiny sú odolné proti vlhkosti, pretože sú vyrobené predovšetkým z PVC. Na ich vodeodolnosť môže výrazne vplývať kvalitný resp. primeranosť kladenia. Vinylové podlahové krytiny vo forme dosiek alebo lamiel sa montujú po kliknutí. Aj keď sú samotné lamely a dlaždice vodotesné, je možné, že cez škáry medzi nimi v prípade nesprávneho pokládania môže preniknúť voda alebo vlhkosť. V prípade vinylu tieto spoje nie sú vo vinyle predávanom kotúčoch, pretože povrch je jednotný. Pri dôslednom dodržiavaní pokynov výrobcu môžete vinylové podlahy inštalovať v miestnostiach vystavených vlhkosti, napríklad v kúpeľni a kuchyni.

  1.4 Vinyl - životnosť

  Životnosť vinylových podlahových krytín môže byť od 5 do 25 rokov, v závislosti od ich kvality, odbornej montáže a správnej údržby.

  1.5 Aké sú výhody a nevýhody vinylu?

  Výhody a nevýhody vinylovej podlahy sa veľmi líšia v závislosti od typu a kvality produktu, ktorý si vyberiete.

  Výhody vinylovej podlahy sú veľa. Sú pohodlné, mäkké a tiché pod nohami, odolné voči poškodeniu a vlhkosti, ľahko sa inštalujú a udržiavajú, sú cenovo dostupné a dostupné vo veľkom množstve farieb a prevedení. Vďaka tomu je vinylová podlaha obľúbenou voľbou najmä pre dizajnérov a spotrebiteľov, ktorí dbajú na rozpočet. Vinylové podlahy môžu byť tiež udržateľným riešením podláh, pretože mnoho kvalitných výrobcov sa zaviazalo k zodpovednému používaniu PVC a zaisťuje úplnú transparentnosť v celom výrobnom reťazci. Taktiež používajú recyklovateľné materiály na výrobu vinylových podláh s čo najmenším dopadom na životné prostredie.

  Z nevýhod vinylovej podlahy by sme spomenuli, že je ťažké ju odstrániť, ak sú na podklad prilepené lepidlom. Ťažké predmety môžu zanechávať stopy a vinylové podlahy môžu byť tiež poškriabané a prepichnuté veľmi ostrými predmetmi. Nevýhodou vinylovej podlahy je, že netoleruje vysoké teploty a je náchylná na vyblednutie a zmenu farby pri nadmernom vystavení UV lúčom. Z týchto dôvodov sa vinyl všeobecne neodporúča v miestnostiach vystavených priamemu slnečnému žiareniu, ako sú terasy, balkóny a verandy. S novými technológiami sa však vinylové podlahy stále vyvíjajú, a to ako v dizajne, tak aj v konštrukcii, pričom niektoré výrobky teraz dokážu prekonať aj vyššie spomenuté nevýhody.

  1.6 Aký je rozdiel medzi vinylovou a laminátovou podlahou?

  Vinyl aj laminát sa považujú za cenovo dostupné alternatívy drevených podláh. Sú tiež odolnejšie a v porovnaní s drevom sa relatívne ľahko kladú a udržiavajú. Medzi týmito dvoma výrobkami však stále existujú určité rozdiely. Prvým rozdielom je zvuková izolácia podlahy: vinyl má zabudovanú zvukovú základňu, ktorá výrazne znižuje zvuky v miestnosti. Dôležitým rozdielom medzi týmito dvoma výrobkami je tiež odolnosť proti vlhkosti. Vinyl pozostáva hlavne z PVC, ktoré je 100% vodotesné v porovnaní s laminátovými podlahami, ktoré sú vyrobené hlavne z drevených častíc. Ďalším kľúčovým rozdielom však je, že vinyl sa dá počas pokládky ľahko rezať olfa nožom a laminát vyžaduje rezanie každého kusu ručnou alebo kotúčovou pílou.

  2. Pokládka vinylov - dodávatelia

  Vinyl je jedna z najjednoduchších podlahových krytín. Ak však nie ste zruční v tomto druhu práce, odporúčame vám zvoliť si pre kladenie profesionálneho dodávateľa. Nesprávne položená podlaha môže spôsobiť, že stratíte všetky výhody, ktoré vinylová podlaha ponúka, a môžete tiež výrazne skrátiť životnosť vašej podlahy.

  3. Vinylové lamely alebo vinyl v kotúči?

  3.1 Vinyl na kliknutie (LVT)

  LVT znamená „luxusné vynil dlaždice“ alebo luxusné vinylové lamely a popularite sa tešia už niekoľko rokov. Jedná sa o heterogénnu vinylovú podlahovú krytinu pozostávajúcu z niekoľkých vrstiev. Vinylové dlaždice sú navrhnuté tak, aby napodobňovali prírodné podlahové krytiny, ako sú drevené, kamenné a keramické dlaždice. Vďaka technologickému pokroku a vylepšeným dizajnovým možnostiam sa vinylové podlahy dokázali pozrieť veľmi blízko k materiálom, ktoré napodobňujú. Vinylové dlaždice sú k dispozícii v mnohých nadčasových a trendových verziách vo forme dlaždíc alebo lamiel, ktoré sa dajú ľahko sklopiť podľa klikacieho systému. Sú k dispozícii v tvrdej alebo flexibilnejšej verzii. Vinyl na kliknutie umožňuje ľahkú a rýchlu inštaláciu, čo je veľká výhoda pri renovácii bytu alebo miestnosti. Vinylové lamely je možné položiť aj bez toho, aby ste najskôr úplne vyprázdnili priestor, priamo okolo vstavaného nábytku. Hrúbka lamiel LVT sa pohybuje od 0,25 cm do 1 cm. Lamely sú prilepené k základni alebo položené na špeciálnom protišmykovom podklade. Vďaka svojej nízkej montážnej výške sú obzvlášť populárne pre pokládku na existujúce podlahy počas renovácií alebo na podlahy s podlahovým kúrením. Môžu byť tiež jednoducho použité v mokrej miestnosti, ako je kuchyňa alebo kúpeľňa, pretože sú odolné proti vlhkosti a opotrebovaniu.

  3.2 Vinyl v kotúčoch

  Vinyl v roliach je k dispozícii vo veľkých, súvislých formátoch a v takmer neobmedzenom počte štýlov, od nadčasových aj realistických až po hravejšie tvary. Vinyl v roliach je tiež jedným z najdostupnejších riešení podláh. Rolový vinyl neobsahuje ftaláty a má nízke emisie VOC (s výnimkou vonkajšej vinylovej podlahy), čo prispieva k zdravšiemu vnútornému prostrediu. Masívny, praktický a hygienický moderný vinyl tiež ponúka výnimočný výber rôznych farieb a štýlov: od jasných farieb, abstraktných vzorov a čiernobielych grafických vzorov až po dokonalé reprodukcie prírodných materiálov, ako je drevo a kameň. Okrem toho, že vinyl v roli ponúka pohodlie pod nohami, je tiež odolný, vodotesný a ľahko sa čistí.

  4. Pokládka vinylu - postup

  4.1 Ako klásť vinylové podlahy?

  Inštalácia vinylových podláh je taká jednoduchá, že za jediný víkend získate úplne nový vzhľad každej miestnosti vo vašej domácnosti. Ako presne inštalujete vinylové podlahy, závisí od typu produktu, ktorý si vyberiete. V prípade vinylových rolovacích podláh ovplyvňuje veľkosť a využitie priestoru aj odporúčaný spôsob inštalácie.

  4.2 Príprava na pokládku vinylu

  Bez ohľadu na to, aký typ vinylovej podlahy si vyberiete, je potrebné pred inštaláciou urobiť niekoľko predbežných krokov, aby sa zabezpečila správna inštalácia podlahovej krytiny:

  - Vo väčšine prípadov musíte odstrániť existujúcu podlahovú krytinu, existujú však určité výnimky. Napríklad masívne vinylové lamely alebo dlaždice je možné inštalovať priamo na keramické dlaždice a väčšinu ďalších bežných podlahových krytín, ako sú parkety, palubovky atď. Vinyl v kotúči je možné položiť na linoleum, ale podlaha musí byť v dobrom stave, bez prasklín a predčistená. Koberce alebo vysoko pružné plastové krytiny s textilným alebo penovým podkladom, napríklad starou vinylovou podlahou, sa neodporúča pokrývať novou vrstvou vinylovej podlahy. Tiež sa neodporúča položiť vinyl v role na dlaždice, pretože spoje dlaždíc budú viditeľné na povrchu vinylu. Ak chcete inštalovať vinyl v role na dlaždice, musíte najskôr vyrovnať povrch vyrovnávacou hmotou.

  - Pred pokládkou sa uistite, že je podlaha suchá, čistá a rovná.

  - Vyberte vinylovú podlahu z obalu a uložte ju v miestnosti, kde ju budete inštalovať, najmenej na 24 hodín, aby sa mohla prispôsobiť izbovej teplote.

  4.3 Vinylová podlaha

  Typ vinylovej podlahy, ktorý si vyberiete, a typ podlahy, ktorú máte, určia, či potrebujete podklad. Niektoré vinylové podlahy sú navrhnuté tak, aby sa dali položiť priamo na podklad, zatiaľ čo iné vinylové podlahy majú polstrovanú základnú vrstvu, čo tiež eliminuje potrebu ďalšieho podkladu.

  Väčšina vinylových podláh nepotrebuje základňu, ale stále ich môžete použiť, ak hľadáte dodatočný zvukový útlm, tepelné vlastnosti a mäkkosť. Používanie základne ponúka veľa výhod:

  - Poskytuje zvukovú izoláciu, znižuje hladinu hluku v miestnosti a prenos zvuku medzi podlahami.

  - Vytvára mäkší a teplejší pocit pod nohami.

  - Pôsobí ako parozábrana, ktorá môže byť nevyhnutná napríklad na betónovom podklade.

  Ak sa chystáte inštalovať vložku, musíte sa pred inštaláciou vinylovej podlahy ubezpečiť, že je podlaha suchá, čistá a rovná.

  4.4 Ukladanie vinylových lamiel

  Existuje niekoľko spôsobov, ako pokladať LVT, ale jedným z najrýchlejších a najjednoduchších spôsobov je vinyl so systémom kliknutia.

  Vďaka technológii klik systému je inštalácia podlahy LVT ľahká a rýchla. Pretože LVT je modulárny systém, nie je potrebné počas inštalácie premiestňovať všetok nábytok z miestnosti. Vinylové panely môžete ľahko položiť krok za krokom a podľa potreby premiestniť nábytok medzi ne.

  4.5 Vinyl v kotúči, pokládka

  Spôsob kladenia vinylu do role závisí od zvoleného produktu a tiež od veľkosti miestnosti. Existujú tri hlavné spôsoby kladenia:

  - Lepením - použitím vodného lepidla. Túto metódu odporúčame pre veľké plochy nad 25 m2.

  5. Čistenie a údržba vinylových podláh

  Vinylové podlahy sú nielen elegantné a ľahko sa inštalujú; tiež sa ľahko čistia a udržiavajú, čo uľahčuje váš život a hygienu doma. Kvalitné vinylové podlahy sú potiahnuté špeciálnou povrchovou úpravou, vďaka ktorej sú ešte odolnejšie proti poškriabaniu alebo škvrnám a ešte ľahšie sa čistia a udržiavajú.

  5.1 Ako čistíme vinyl?

  Čistenie vinylových podláh je jednoduché. Na ich každodenné čistenie stačí utieranie alebo vysávanie. Odstránenie prachu pomocou metly alebo vysávača zabráni hromadeniu prachu a nečistôt a uľahčí údržbu podlahy. Podlahu môžete každý týždeň alebo v prípade potreby častejšie utrieť vlhkou handričkou alebo handričkou navlhčenou v teplej vode a neutrálnym čistiacim prostriedkom. To pomáha odstraňovať nečistoty a udržiavať podlahu vo výbornom stave. Upozorňujeme, že na čistenie podlahy nepotrebujete veľké množstvo vody. Pomerne ľahké je tiež odstránenie škvŕn na vinylovej podlahe. Škvrny ihneď utrite nylonovou podložkou a neutrálnym čistiacim prostriedkom. Vyčistite škvrnu zvonka do stredu, potom opláchnite a utrite čerstvou vodou.

  Tu je niekoľko rád na čistenie rôznych druhov škvŕn:

  • Olejové škvrny a škvrny od octu alebo citrónu by ste mali okamžite odstrániť, pretože by mohli spôsobiť zmenu farby povrchu vinylovej podlahy. Na odstránenie týchto škvŕn môžete použiť zmes teplej vody a neutrálneho čistiaceho prostriedku.

  • Škvrny od atramentu, paradajok alebo krvi je možné odstrániť tak, že ich niekoľko minút navlhčíte veľmi zriedeným alkoholom a potom ich opláchnete vodou.

  • Ľahko sa čistiace škvrny z fixky trením trochou bieleho alkoholu, trením o handričku a dobrým opláchnutím vodou

  • Hrdzu je potrebné očistiť od hrdzavej hubky a opláchnuť vodou

  Ďalšie tipy na čistenie, starostlivosť a údržbu vinylovej podlahy:

  • Pod ťažký nábytok, stoličky a nohy stola položte mäkké ochranné podložky

  • Nepoužívajte gumové podložky na predmetoch ležiacich na vinylovej podlahe - môžu spôsobiť škvrny

  • Použite rohožku pred prednými dverami, aby ste zabránili vnikaniu nečistôt alebo prachu do interiéru a uľahčili čistenie. Môžete tam zastaviť asi 80% špiny!

  • Podlahu očistite prírodnými a neutrálnymi čistiacimi prostriedkami

  • Horúce predmety, ako napríklad ohrievače, uchovávajte v bezpečnej výške pred vinylovými podlahami

  Vinylové podlahy nečistite:

  • Abrazívne prášky

  • Acetón alebo rozpúšťadlá

  • Vosky alebo laky

  • Výrobky na báze oleja

  • Parou

  5.2 Ako sa udržuje vinylová podlaha?

  Vinylové podlahy sú prirodzene odolné a odolné voči vode, poškriabaniu a škvrnám. Ak budete postupovať podľa vyššie popísaného základného spôsobu čistenia, nie je potrebné vinylové podlahy neustále udržiavať. Na rozdiel od drevených podláh nemusíte na obnovenie lesku nanášať vosk ani leštiť povrch. Na obnovenie pôvodného vzhľadu vinylu je potrebné len hĺbkové čistenie mydlom a teplou vodou. Vinyl však nie je nezničiteľný, a preto je nevyhnutné, aby ste ho pravidelne a správne udržiavali. V prípade poškodenia vinylových dlaždíc alebo lamiel niektorí výrobcovia navrhujú, aby ste jednotlivé poškodené dlaždice mohli vymeniť.

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Samonivelacia a pokladka podlahy (vynil,pvc,laminat)

  Potrebujem majstra pre vyrovnanie nerovostí, samonivelacia, nasledne polozenie podlahy, vynil, PVC, Lamino. Fotky v prílohe. 3870 € do 6450 €

  ........

  Položiť vinylovú podlahu

  Potrebujeme majstra pre položenie vinylovej podlahy cca 100 m2, rohových líšt. 1350 € do 2250 €

  ........

  Dodávka a pokládka podlahovej krytiny PVC

  Dobrý deň,

  dovoľujem si Vás požiadať o vypracovanie cenovej ponuky na dodávku a pokládku PVC podlahovej krytiny. Jedná sa o priestory dvoch rozľahlých chodieb v dvoch budovách školy cca 150 m2 ( rozmery: (19 x3,7 m)+( 17,3x2,7)+(6,3x4,5).
  Vyhovovalo by nám, keby ste si priestory prišli vymerať. Foto v prílohe. 4500 € do 7500 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Pokladka podlahy - vinil, 180 m2
  Vinylová podlaha, Nesluša

  3600 € do 6000 €

  Cena, Obloženie betónových schodov, Výška podlažia+&400 cm,šírka schodov 100cm, počet schodov 14, podesty 2kusy o rozmere 100×100cm.
  Vinylová podlaha, Sobrance

  1800 € do 3000 €

  Cena, Nivelacia podlahy do 10 mm, polozit vynil klik, 16 m2
  Vinylová podlaha, Šamorín

  900 € do 1500 €

  Cena, Pokladka vinylu, 120 m2
  Vinylová podlaha, Poprad

  3150 € do 5250 €

  Cena, Vynilová podlaha do kuchyne, 21,5 m2
  Vinylová podlaha, Diviaky nad Nitricou

  225 € do 375 €

  Cena, Vymena lepeneho vinylu RD, ccs. 150 m2
  Vinylová podlaha, Gbely

  1350 € do 2250 €

  Cena, Elektrické podlahové kúreni + Vinyl do obývačky, 22 m2
  Vinylová podlaha, Bratislava

  3600 € do 6000 €

  Cena, Vymeniť linoleum v hale + schodište, hala 5x5m + schody
  Vinylová podlaha, Komjatice

  315 € do 525 €

  Cena, Polozit vinylovú podlahu v rodinnlm dome, interierové dvere, 92 m2
  Vinylová podlaha, Sekule

  2880 € do 4800 €

  Cena, Položiť vinylovu podlahu, Cca 13 m2
  Vinylová podlaha, Dolný Kubín

  135 € do 225 €

  Cena, Ulozit laminatovu, alebo vinylovu podlahu, 35 m2
  Vinylová podlaha, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vinylová podlaha + nivelácia novej podlahy, 60 m2
  Vinylová podlaha, Žilina

  3780 € do 6300 €

  Cena, Položit vynilovu podlahu, 75 m2
  Vinylová podlaha, Rožňava

  720 € do 1200 €

  Cena, Kompletná príprava a pokládka vinylovéj podlahy, 148 m2
  Vinylová podlaha, Jabloň

  4500 € do 7500 €

  Cena, Vinilová podlaha v malej kuchyni na byte, cca 12 m2
  Vinylová podlaha, Dubnica nad Váhom

  450 € do 750 €

  Cena, Položenie vinylovéj podlahy, 130 m2
  Vinylová podlaha, Trnava

  1170 € do 1950 €

  Cena, Pokládka vinylovej podlahy, 15metrov štvorcových
  Vinylová podlaha, Čáry

  180 € do 300 €

  Cena, Vyrovnat podlahu v panelovom byte, polozit vinilovu podlahu, 40 m2
  Vinylová podlaha, Bernolákovo

  900 € do 1500 €

  Cena, Pokládka na schody v dome, cca 5 m2
  Vinylová podlaha, Martin

  180 € do 300 €

  Cena, Lepenie vinyloveho kompozitu, 68 m2
  Vinylová podlaha, Veľký Biel

  720 € do 1200 €

  Cena, Obklad kúpeľne formátom 30x60 cm, pokládka vinyl podlahy, Obklad cca 12m2 a podlaha cca 8,5 m2
  Vinylová podlaha, Prešov

  495 € do 825 €

  Cena, Vyrovnanie betónovej podlahy, pokládka vinyll, 21m2
  Vinylová podlaha, Galanta

  405 € do 675 €

  Cena, Montáž vinylových LVT dielcov, 85 m2
  Vinylová podlaha, Banská Bystrica

  1170 € do 1950 €

  Cena, Položenie vinylovej podlahy v rolke v 3 izbovom byte, 60m2
  Vinylová podlaha, Galanta

  540 € do 900 €

  Cena, Posudok na položenú vinylovú podlahu, 200 m2
  Vinylová podlaha, Plavecký Štvrtok

  360 € do 600 €

  Cena, PVC podláh do 2 miestnosti, 10 m2
  Vinylová podlaha, Prešov

  630 € do 1050 €

  Cena, Vinylová podlaha, 13 m2
  Vinylová podlaha, Hažín nad Cirochou

  180 € do 300 €

  Cena, Pokládka linolea a odvoz starého + navŕtanie sušiaka na bielizeň, 15 m2
  Vinylová podlaha, Bratislava

  315 € do 525 €

  Cena, Pokládka vinylovej podlahy na lepenie, 30 m2
  Vinylová podlaha, Veľká Lúka

  315 € do 525 €

  Cena, Podlaha - vinyl click, 90m2
  Vinylová podlaha, Malé Leváre

  2070 € do 3450 €

  Cena, Položiť vinylovu podlahu, cca 20m2
  Vinylová podlaha, Martin

  315 € do 525 €

  Cena, lepená vinylová podlaha nalepiť v podkroví, cca 26 m2
  Vinylová podlaha, Banská Bystrica

  900 € do 1500 €

  Cena, Nivelizacia podlahy + Polozenie vinylovej podlahy iba montaz, 32 m2
  Vinylová podlaha, Trnava

  540 € do 900 €

  Cena, Výmena starého linolea za nové, 60 m2
  Vinylová podlaha, Chminianske Jakubovany

  1890 € do 3150 €

  Cena, Pokládka kompozitnej podlahy, 70m2
  Vinylová podlaha, Senec

  720 € do 1200 €

  Cena, Úprava podkladu a pokládka click vinylovéj podlahy, 32 m2
  Vinylová podlaha, Široké

  675 € do 1125 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny
  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Vinylová podlaha?

  Vinylová podlaha cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  958+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Vinylová podlaha
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené