Pokladač obklady cena

Cena obkladačských prác, ktoré vykonáva pokladač, môže byť rôzna. Závisí predovšetkým od veľkosti plochy, zvolených kachličiek, lepidla na kachličky a samozrejme od obkladača.

Komu zveriť obkladačské práce? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným obkladačom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA POKLÁDKU KERAMICKÝCH DLAŽDÍC


Cena za pokládku keramických dlaždíc. Cena za pokládku keramických dlaždíc štandardných rozmerov, bez prípravy materiálu, bez prípravy.

13.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
18.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za obkladača

OSTATNÉ CENY ZA POKLADAČ OBKLADY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Rekonštrukcia kúpeľne

Cena za kompletnú rekonštrukciu kúpeľne s inštalatérskymi prácami, elektrinou, položením keramiky a montážou sanitárneho zariadenia, spolu s dodávkou materiálu a sanitárneho zariadenia.€/m2

m2
dopyt

Obkladanie stien keramickými dlaždicami kolmo na steny

Približná cena za pokládku keramických obkladov štandardnej veľkosti do lepidla vo vzore kolmom na steny pri cca. 50 m2.€/m2

m2
dopyt

Obkladanie stien keramickými dlaždicami, šikmé na stenách

Cena za položenie keramických dlaždíc do lepidla vo vzore šikmo na stenách.€/m2

m2
dopyt

Pokládka keramických obkladov, väčšie rozmery - formáty

Cena za kladenie keramických obkladov veľkých rozmerov do lepidla.€/m2

m2
dopyt

Položenie bordúry

Cena za položenie bordúry výšky do 15 cm.€/m1

m1
dopyt

Obkladanie rovných schodov

Cena za obloženie rovných schodov keramickými dlaždicami.€/m1

m1
dopyt

Obloženie točitých schodov

Cena za obloženie točitých schodov keramickými dlaždicami.€/m1

m1
dopyt

Obmurovanie kúpeľňovej vaňe

Cena za štandardnú konštrukciu steny vane.€/kpl

kpl
dopyt

Vstavanie podomietkového inštalačného WC modulu

Cena za vstavanie podomietkového inštalačného WC modulu štandardnej veľkosti.€/kpl

kpl
dopyt

Výroba vodorovnej hydroizolácie, s pružnou polymérnou vodotesnou hmotou (napr

HYDROSTOP ELASTIK AB - vyrába KEMA Puconci alebo jej ekvivalent) so zakončením na stene vo výške 20 cm. Do tejto položky patrí: Príprava povrchu odstraňovaním rôznych nečistôt, prachu, zle priľnavých častí ... - Aplikácia prvého náteru HIDROSTOP ELASTIK AB. - Po dostatočnej povrchovej pevnosti prvej vrstvy naneste druhú vrstvu v smere kolmom na predchádzajúcu vrstvu. Po nanesení 1. vrstvy sa na rohy nanesú pásky KEMABAND - v prípade potreby sa nanesie tretia vrstva.€/m2

m2
dopyt

Dodávka a pokládka dlažby v interiéri, dlažba je prvotriednej kvality, strednej cenovej kategórie, pokládka do cementu - akrylové lepidlo hrúbky

0,50 cm, so škárovaním.€/m2

m2
dopyt

Dodávka a obklad stien kúpeľní / toaliet / WC, so stenovou keramikou, obklady sú prvotriednej kvality, strednej ceny, s lepením a injektážou a použitím kovových rohových líšt€/m2

m2
dopyt

Pokládka keramiky, 60/30 cm

Dodávka a pokládka obkladov cca 60/30 cm atď. do stropu so škárovaním vo farbe podľa výberu investora; všetko s pomocným a spojivovým materiálom ako aj PVC rohmi podľa vášho výberu v závislosti od vybranej keramiky.€/m2

m2
dopyt

Pokládka keramickej dlažby, 60/60 cm

Dodávka a pokládka protišmykovej keramiky cca 60/60 atď., pokládka a škárovanie a všetkými pomocnými a spojivovým materiálmi (N.C. keramika do 14 € podľa výberu investora a kontroly, vo vybranom bchode - dodávateľ).€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Pokládka dlažby


Koľko stojí pokládka zámkovej a inej dlažby a obkladov? Pri nákupe keramických kachličiek berte do ú...

Skontrolovať tiež: Pokládka zámkovej dlažby Cena

Obklady, dlažby


Koľko stoja keramické obklady a dlažby? Dlažba má dlhú životnosť, ľahko sa udržiava a je odolná voči...

Skontrolovať tiež: Obklady, dlažby cena

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Obkladači - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Keramiké obklady a dlažby - čo potrebujete vedieť skôr, ako sa rozhodnete pre keramické obklady a dlaždy?

Keramické obklady a dlažby sú už tisíce rokov súčasťou ľudského bývania. Technológia pokročila, takže dnešné obklady a dlaždy sú vhodné nielen do kúpeľní, kuchýň a chodieb, ale používajú sa vo všetkých izbách a aj vonku.

Správne obkladanie vyžaduje kvalitné materiály, náradie a extrémnu presnosť
Správne obkladanie vyžaduje kvalitné materiály, náradie a extrémnu presnosť

1.1 Aké sú výhody keramických obkladov a dlažieb?

Čo robí keramické obklady a dlažby tak všestrannými? V porovnaní s inými podlahovými krytinami majú mnoho výhod: dlaždice sú odolné voči poveternostným vplyvom, zmenám teploty, vlhkosti a chemikáliám. Okrem toho sa dodávajú v mnohých farbách, textúrach, vzoroch a veľkostiach od mozaikových dlaždíc po veľkoformátové dlaždice. Okrem toho dobre akumulujú teplo, čo z nich robí ideálnu podlahovú krytinu v kombinácii s podlahovým kúrením. Čistenie je ľahké a dlaždice majú prakticky neobmedzenú životnosť.

1.2 Aké sú nevýhody keramických obkladov a dlažieb?

Pokiaľ ide o odolné a kvalitné materiály, ako sú keramické dlaždice, je to takmer vždy otázka ceny. Kvalitné keramické obklady a dlažby majú o niečo vyššiu cenu ako lacnejšie obklady, ale z dlhodobého hľadiska sa oplatia, pretože pri správnom zaobchádzaní sú prakticky nezničiteľné. Jednou z negatívnych fyzikálnych vlastností keramických obkladov a dlažieb je to, že nie sú odolné voči nárazu tvrdými predmetmi, pretože praskajú. Pri vonkajšom použití by sa mali brať do úvahy najmä praskliny a iné poškodenia, pretože zmrznutie vlhkosti v prasklinách ich môže poničiť.

2. Druhy dlaždíc

Obklady a dlažby sa líšia v mnohých vlastnostiach. Majú rôzne fyzikálne a chemické vlastnosti, z ktorých väčšina dobre odpudzuje vodu a tolerujú teplotu, odolávajú opotrebeniu, nečistotám, chemikám a iné. Z hľadiska veľkosti rozlišujeme klasické rozmery dlaždíc, mozaiky a veľkoformátové dlažby. Nezáleží tiež na tom, na aký povrch sú určené, pretože majú rôzne využitie ako napr. vonkajšie dlažby, interiérové dlaždby a obklaby. V závislosti od materiálu sú najrozšírenejšie keramické dlaždice ale používajú sa tiež kamenné dlaždice, drevené dlaždice atď. Pokroky v technológii pri výrobe keramických obkladov a dlažieb dnes umožňujú použitie keramického obkladu na mnohé účely, takže si môžete vybrať obklady a dlažby do kúpeľne, kuchynské obklady, terasové dlažby a mnoho ďalších.

3. Obkladači - ako dosiahnuť dobrý výsledok?

Pokládka keramiky sa na prvý pohľad javí ako jednoduchá úloha, ale kvalitná pokládka nie je prechádzka v ružovej záhrade. Na trhu je veľké množstvo dodávateľov, ktorí sa však veľmi líšia v kvalite, cene a spoľahlivosti. Výber správneho dodávateľa je preto kľúčom k tomu, aby váš obklad alebo dlažba vydržala dlho. Pošlite svoj zoznam vašich prianí alebo prác majstrom a keď získate viac ponúk, môžete si ich navzájom porovnávať. Požiadajte zaujímavých obkladačov o referencie. Keď sa rozhodnete, podpíšte zmluvu s dodávateľom a práce môžu začať. Na daibau.sk nájdete na jednom mieste tisíce overených dodávateľov spolu s referenciami, hodnotením a zákazníckymi hodnoteniami.

4. Ako sa pokladajú obklady a dlažby?

Pokladanie obkladov nie je technologicky komplikované, vyžaduje si však trpezlivosť a presnosť. Pri nákupe majte na pamäti, že potrebujete o 10% viac dlaždíc ako predpokladaný povrch obkládky, pretože veľa dlaždíc bude potrebné rezať. Kľúčom k úspechu je dobre pripravený povrch. Na kladenie keramiky je potrebný pevný, plochý, suchý a čistý podklad. Dôležitý je aj vzor pokládky, ktorý vyžaduje stanovenie počiatočného bodu. Za týmto účelom určite stredy protiľahlých stien. Na základe tohto virtuálneho kríža môžete nakresliť náčrt položenia dlaždíc alebo dokonca položiť dlaždice len tak nasucho a skontrolovať výsledok. Pokúste sa uložiť celú dlaždicu na mieste, kde bude najviac viditeľná, napr. pri dverách. Začnite s pokládkou dlažby od tohto bodu. Ak sa nepokladajú celé podlahy alebo steny, položte celé dlaždice na vonkajšie okraje. Dobrý keramik položí optimálny počet celých dlaždíc.

Pred položením sa uistite, že máte všetky potrebné materiály a vybavenie, ako napríklad: keramické obklady a dlažby, lepidlo, stierky, základný náter, stierková hmota, meter, drôtená kefa, hmoždinky, gumové kladivo na vyrovnávanie dlaždíc, vodováha , čistidlo, rezačka dlaždíc, vrtáky, plastové dištančné prvky, silikónovú a cementovú škárovaciu hmotu.

Pre lepšiu priľnavosť lepidla na kachličky by mal byť podklad potiahnutý lepšou emulziou, ktorá musí byť dobre vysušená. Lepidlo na keramické obklady a dlaždy sa potom rovnomerne nanáša na podklad. Pretože rýchlo schne, aplikuje sa vždy maximálne 1 m2. Na lepidlo je položená dlaždica, ktorá je zarovnaná gumovou paličkou, a dištančné krížiky udržujú rovnakú vzdialenosť od ostatných dlaždíc. Podľa potreby sa dajú dlažby a obklady rezať diamantovou rezačkou. Lepidlo po pokládke schne asi deň. Nakoniec sa škáry vyplnia škárovacou hmotou, ktorá schne asi pol dňa. Uhlové, dilatačné škáry a spojovacie škáry sú utesnené silikónom. Po všeobecnom mokrom vyčistení je miestnosť pripravená na použitie.

5. Ako správne položiť vonkajšiu dlažbu alebo kúpeľňové obklady?

Pokládka vonkajších dlažieb alebo obkladov vo vlhkých priestoroch vyžaduje zvýšenú opatrnosť. Pre vonkajšie obklady musíme brať do úvahy veľké teplotné zmeny medzi dňom a nocou a počas ročných období, ako aj výskyt silnejších zrážok, vyššej vlhkosť, mráz, nečistoty, výskyt rias a lišajníkov. Prvým krokom je výber kvalitných dlaždíc, ktoré sú určené pre vonkajšie použitie. Po druhé, na celej ploche by mal byť upravený sklon do 2%, čo umožní ľahšiemu odtoku vody. Ako posledná ochrana sa pod dlaždice aplikuje vodotesná vrstva - hydroizolácia. Tá sa odporúča aj v kúpeľniach a kuchyniach. Kvôli tepelnej rozťažnosti používajte iba najpružnejšie škárovacie hmoty. Je tiež možné použiť silikón, ale žiaľ ten nemá dlhú životnosť.

6. Obkladačské práce

6.1 Rekonštrukcia kúpeľne

Najbežnejším použitím obkladov je v kúpeľni, kuchyňi, práčovni či v technickej miestnosti. V dôsledku častého používania sa tieto priestory rýchlejšie opotrebovávajú. Obnova kúpeľne patrí medzi stavebné práce, ktoré je možné vykonať za jeden až štyri týždne pri starostlivom plánovaní. Renovácia kúpeľne zahŕňa demoláciu starej kúpeľne, demontáž starej sanitárnej keramiky, odbitie starých obkladov a odstránenie starých vodovodných a kanalizačných potrubí. Potom nasleduje nová elektro inštalácia, inštalácia kanalizácie a vody a prípadne inštalácia podlahového, stenového, stropného kúrenia alebo radiátora. Potom nasleduje umiestnenie priečok a vyrovnanie plôch pre neskoršie obklady. Nakoniec nasleduje suchá montáž, maľovanie a jemné doladenie detailov sprchy, toalety, radiátorov, skriniek a iných kúpeľňových doplnkov.

6.2 Pokládka kameňa

Pokládka kamenných obkladov je podobná pokládke keramických obkladov a dlažby, ale s určitými špecifikáciami. Pokladanie prírodného alebo umelého kameňa vyžaduje plochý, čistý a nosný podklad. Existuje veľa druhov hornín s rôznymi vlastnosťami: mramor, žula alebo umelý kameň, preto je tiež potrebné zvoliť vhodné lepidlo a stierku. Vzhľadom na nepravidelné tvary jednotlivých kameňov je kladenie kameňa oveľa náročnejšie ako kladenie dlaždíc, preto ho pokladajte iba so skúsenými remeselníkmi.

6.3 Pokládka mozaiky

Mozaikové dlaždice vyžadujú dobre pripravený podklad a presnosť pri kladení. Pretože mozaika je tvorená menšími dlaždičkami, je dobre pripravený rovný podklad rozhodujúci. V závislosti od materiálu a dizajnu existuje niekoľko druhov mozaík: keramická mozaika, sklenená mozaika, mozaika z prírodného alebo umelého kameňa, kovová mozaika a drevená mozaika. Pokladanie mozaikových dlaždíc vyžaduje extrémnu presnosť, preto dôverujte iba skúseným dodávateľom.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMPOKLÁDKA OBKLADU DO KUCHYNE

Dobrý deň.

potrebujem majstra pre pokládku obkladu na stenu kuchyne v presne stanovenej výške na šírku 60 cm.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 135 1 do 225 €


........

KOMPLETNÉ OBLOŽENIE KÚPEĽNE A POLOŽENIE DLAŽBY

Dobrý deň,

potrebujem majstra. Mám záujem o kompletné obloženie kúpeľne a položenie dlažby. Kúpeľna má 8 m2 a bude obložená po strop (2,7 m). Dlažba je nerektifikovaná 60x20 a obklad je rektifikovaný 60x30. Rozmer kúpeľne je 2,5x3,25m s walk-in sprchovým kútom a klasickou vaňou.

Realizácia by mala prebehnúť začiatkom Marca, žiaľ dohodnutý obkladačkár nám na poslednú chvíľu odriekol.
Mile rád pošlem vizualizáciu a pôdorys ak by bola z Vašej strany možná realizácia takto narychlo. Fotky v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

1080 1 do 1800 €


........

OBKLAD KÚPEĽNE

Dobrý deň.

potrebujem obklad kúpeľne 2,7 x 2,7 x 2,3 m, len steny. Obkladačky mám.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 720 1 do 1200 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, POKLÁDKA OBKLADU V KUPELNI , 35 M2
Pokladač obklady, Trnavá Hora

900 € do 1500 €

CENA, OBLOZIT KUPELNU VELKOFORMATOVYM OBKLADOM, 27.36M2
Pokladač obklady, Revúca

1080 € do 1800 €

CENA, DOROBIŤ OBKLAD V KÚPELNI , CCA 4-5 M2
Pokladač obklady, Bernolákovo

180 € do 300 €

CENA, VYKACHLICKOVANIE KUPELNI A ZACHODOV, ROZMER KACHLIČKY 60X60. 80M2
Pokladač obklady, Trenčianska Turná

1800 € do 3000 €

CENA, OBKLAD KACHLIČKY 60X60 CM NAD KUCHYNSKOU LINKOU, 5 M2
Pokladač obklady, Stupava

180 € do 300 €

CENA, OBLOŽIŤ ČASŤ WC, 2
Pokladač obklady, Bratislava

1800 € do 3000 €

CENA, POKLADAČ OBKLADOV A DLAŽBY - KÚPELNA, CCA 30M2
Pokladač obklady, Prešov

810 € do 1350 €

CENA, VÝMENA OBKLADAČIEK V KUCHYNE, CCA 3 M2
Pokladač obklady, Liptovský Mikuláš

180 € do 300 €

CENA, OBKLAD KUPELNE , 25 M2
Pokladač obklady, Nitra

630 € do 1050 €

CENA, NALEPIŤ KACHLIČKY NA STENU V KÚPEĽNI, 6-10 M2
Pokladač obklady, Mostová

315 € do 525 €

CENA, OBKLAD A DLAŽBU , 45 M2
Pokladač obklady, Neporadza

1080 € do 1800 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY A OBKLADU , 100 M2
Pokladač obklady, Považská Bystrica

2700 € do 4500 €

CENA, POLOŽIT DLAŽBU A OBKLADY V CELOM DOME, IMITÁCIA DREVA, DLAŽBA, CCA 100 M2 A OBKLAD WC, KUPELNA A KUCHYŇA
Pokladač obklady, Horná Súča

2700 € do 4500 €

CENA, OBLOŽENIE KÚPEĽNE A SAMOSTATNÉHO WC, OSADENIE ŽĽABU DO SPRCHOVÉHO KÚTA, CCA 55M2
Pokladač obklady, Kamenica

1350 € do 2250 €

CENA, POLOŽENIE OBKLADU A DLAŽBY, 50 M2
Pokladač obklady, Dubnica nad Váhom

1350 € do 2250 €

CENA, OBLOŽENIE VONKAJŠIEHO SCHODISKA KAMEŇOM, 200CM ŠÍRKA 30CM HĹBKA 12KS PLUS DOSKA 150X200CM
Pokladač obklady, Dubnica nad Váhom

540 € do 900 €

CENA, OPRAVA OBKLADU , 2M2
Pokladač obklady, Bratislava

180 € do 300 €

CENA, DAŤ OBKLADAČKY A DLAŽBU DO KÚPEĽNE , 10 M2
Pokladač obklady, Kapušany

720 € do 1200 €

CENA, POKLÁDKA KERAMICKYCH OBKLADOV, 40 M2
Pokladač obklady, Spišská Nová Ves

900 € do 1500 €

CENA, POKLADKA OBKLADU A DLAŽBY V KUPELNI, OSADENIE SANITY , CCA 34 M2 PODLAHA + STENY, PODLAHA FORMAT 120X60, STENY 120X278 - NECIEM CI ROBITE AJ TAKYTO NADROZMERNY FORMAT, OSADENIE WC, UMYVADLA A SPRCHOVEJ ZAS
Pokladač obklady, Bratislava

1800 € do 3000 €

CENA, KÚPEĽŇA JE PRIPRAVENÁ NA OBKLAD A DLAŽBU,VŠETOK MATERIÁL JE NA MIESTE, 27 M2
Pokladač obklady, Prešov

1080 € do 1800 €

CENA, POLOŽIŤ DLAŽBU A OBLOŽIŤ KÚPEĽŇU , 11 M2 PODLAHA 13 M2 OBKLAD
Pokladač obklady, Bardejov

450 € do 750 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY A OBLOŽENIE KÚPEĽNE, 22 M2
Pokladač obklady, Banská Bystrica

720 € do 1200 €

CENA, POKLÁDKA OBKLADOV A DLAŽBY - VEĽKOFORMÁTOVÉ 120X60 CM, CCA 79 M2
Pokladač obklady, Harichovce

1980 € do 3300 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY A OBKLADOV V KÚPEĽNE A VO WC, 40 M2
Pokladač obklady, Borský Mikuláš

900 € do 1500 €

CENA, DOKONČENIE FASÁDY, OBKLAD A DLAŽBA, 25M2 FASÁADA, 20 M2 DLAŽBA, 30 M2 OBKLAD
Pokladač obklady, Moravany nad Váhom

2070 € do 3450 €

CENA, POKLADKA OBKLADY, 100 M2
Pokladač obklady, Poprad

1980 € do 3300 €

CENA, POLOŽIŤ OBKLADY A DLAŽBY, 720 M2
Pokladač obklady, Dunajská Streda

13500 € do 22500 €

CENA, OBKLAD SPRCHOVACIEHO KÚTU, 7 M2
Pokladač obklady, Veľký Šariš

180 € do 300 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY A OBKLADOV, VEĽKOFORMÁTOVÁ 60 X 60 CM, CCA 30 M2
Pokladač obklady, Prešov

720 € do 1200 €

CENA, POKLÁDKA OBKLADOV A DLAŽBY, 60 M2
Pokladač obklady, Župčany

1350 € do 2250 €

CENA, OBKLAD DO KUCHYNE 10X30 CM, 4,35 M2
Pokladač obklady, Bratislava

180 € do 300 €

CENA, PARTIE OBKLADAČOV, 4000 M2 NOVOSTAVBA BYTY WC+ KÚPEĽNE, DLAŽBY
Pokladač obklady, Bratislava

72000 € do 120000 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY A OBKLADOV, 23M2
Pokladač obklady, Jelenec

540 € do 900 €

CENA, DLAZBU OKOLO KRBU, 6 M2
Pokladač obklady, Selec

540 € do 900 €

CENA, OBKLAD KÚPELNE, DLAŽBA NA CHODBE A CHODISKU, 50 M2
Pokladač obklady, Liptovský Mikuláš

1260 € do 2100 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Pokladač obklady CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

1347+ SPOLOČNOSŤAMI PRE POKLADAČ OBKLADY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI POKLADAČ OBKLADY?

 • Pokladač obklady Bratislava
 • Pokladač obklady Banská Bystrica
 • Pokladač obklady Košice
 • Pokladač obklady Nitra
 • Pokladač obklady Prešov
 • Pokladač obklady Žilina
 • Pokladač obklady Bardejov
 • Pokladač obklady Humenné
 • Pokladač obklady Komárno
 • Pokladač obklady Levice
 • Pokladač obklady Liptovský Mikuláš
 • Pokladač obklady Lučenec
 • Pokladač obklady Martin
 • Pokladač obklady Michalovce
 • Pokladač obklady Nové Zámky
 • Pokladač obklady Piešťany
 • Pokladač obklady Poprad
 • Pokladač obklady Považská Bystrica
 • Pokladač obklady Prievidza
 • Pokladač obklady Ružomberok
 • Pokladač obklady Spišská Nová Ves
 • Pokladač obklady Topoľčany
 • Pokladač obklady Trenčín
 • Pokladač obklady Trnava
 • Pokladač obklady Zvolen
 • Pokladač obklady Bánovce nad Bebravou
 • Pokladač obklady Brezno
 • Pokladač obklady Bytča
 • Pokladač obklady Čadca
 • Pokladač obklady Detva
 • Pokladač obklady Dolný Kubín
 • Pokladač obklady Dunajská Streda
 • Pokladač obklady Galanta
 • Pokladač obklady Gelnica
 • Pokladač obklady Hlohovec
 • Pokladač obklady Ilava
 • Pokladač obklady Kežmarok
 • Pokladač obklady Krupina
 • Pokladač obklady Kysucké Nové Mesto
 • Pokladač obklady Levoča
 • Pokladač obklady Malacky
 • Pokladač obklady Medzilaborce
 • Pokladač obklady Myjava
 • Pokladač obklady Námestovo
 • Pokladač obklady Nové Mesto nad Váhom
 • Pokladač obklady Partizánske
 • Pokladač obklady Pezinok
 • Pokladač obklady Poltár
 • Pokladač obklady Púchov
 • Pokladač obklady Revúca
 • Pokladač obklady Rimavská Sobota
 • Pokladač obklady Rožňava
 • Pokladač obklady Sabinov
 • Pokladač obklady Šaľa
 • Pokladač obklady Senec
 • Pokladač obklady Senica
 • Pokladač obklady Skalica
 • Pokladač obklady Snina
 • Pokladač obklady Sobrance
 • Pokladač obklady Stará Ľubovňa
 • Pokladač obklady Stropkov
 • Pokladač obklady Svidník
 • Pokladač obklady Trebišov
 • Pokladač obklady Turčianske Teplice
 • Pokladač obklady Tvrdošín
 • Pokladač obklady Veľký Krtíš
 • Pokladač obklady Vranov nad Topľou
 • Pokladač obklady Žarnovica
 • Pokladač obklady Žiar nad Hronom
 • Pokladač obklady Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 Daibau, všetky práva vyhradené