Pre oblasť

  Pokladač obklady cena

  Cena obkladačských prác, ktoré vykonáva pokladač, môže byť rôzna. Závisí predovšetkým od veľkosti plochy, zvolených kachličiek, lepidla na kachličky a samozrejme od obkladača.

  Komu zveriť obkladačské práce? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným obkladačom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za pokládku keramických dlaždíc


  Cena za pokládku keramických dlaždíc. Cena za pokládku keramických dlaždíc štandardných rozmerov, bez prípravy materiálu, bez prípravy.

  13.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  18.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Pokladač obklady

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Výroba vodorovnej hydroizolácie, s pružnou polymérnou vodotesnou hmotou (napr

  HYDROSTOP ELASTIK AB - vyrába KEMA Puconci alebo jej ekvivalent) so zakončením na stene vo výške 20 cm. Do tejto položky patrí: Príprava povrchu odstraňovaním rôznych nečistôt, prachu, zle priľnavých častí ... - Aplikácia prvého náteru HIDROSTOP ELASTIK AB. - Po dostatočnej povrchovej pevnosti prvej vrstvy naneste druhú vrstvu v smere kolmom na predchádzajúcu vrstvu. Po nanesení 1. vrstvy sa na rohy nanesú pásky KEMABAND - v prípade potreby sa nanesie tretia vrstva.


  m2

  €/m2

  Dodávka a pokládka dlažby v interiéri, dlažba je prvotriednej kvality, strednej cenovej kategórie, pokládka do cementu - akrylové lepidlo hrúbky

  0,50 cm, so škárovaním.


  m2

  €/m2

  Dodávka a obklad stien kúpeľní / toaliet / WC, so stenovou keramikou, obklady sú prvotriednej kvality, strednej ceny, s lepením a injektážou a použitím kovových rohových líšt


  m2

  €/m2

  Rekonštrukcia kúpeľne

  Cena za kompletnú rekonštrukciu kúpeľne s inštalatérskymi prácami, elektrinou, položením keramiky a montážou sanitárneho zariadenia, spolu s dodávkou materiálu a sanitárneho zariadenia.


  m2

  €/m2

  Obkladanie stien keramickými dlaždicami kolmo na steny

  Približná cena za pokládku keramických obkladov štandardnej veľkosti do lepidla vo vzore kolmom na steny pri cca. 50 m2.


  m2

  €/m2

  Pokládka keramiky, 60/30 cm

  Dodávka a pokládka obkladov cca 60/30 cm atď. do stropu so škárovaním vo farbe podľa výberu investora; všetko s pomocným a spojivovým materiálom ako aj PVC rohmi podľa vášho výberu v závislosti od vybranej keramiky.


  m2

  €/m2

  Obkladanie stien keramickými dlaždicami, šikmé na stenách

  Cena za položenie keramických dlaždíc do lepidla vo vzore šikmo na stenách.


  m2

  €/m2

  Pokládka keramickej dlažby, 60/60 cm

  Dodávka a pokládka protišmykovej keramiky cca 60/60 atď., pokládka a škárovanie a všetkými pomocnými a spojivovým materiálmi (N.C. keramika do 14 € podľa výberu investora a kontroly, vo vybranom bchode - dodávateľ).


  m2

  €/m2

  Pokládka keramických obkladov, väčšie rozmery - formáty

  Cena za kladenie keramických obkladov veľkých rozmerov do lepidla.


  m2

  €/m2

  Položenie bordúry

  Cena za položenie bordúry výšky do 15 cm.


  m1

  €/m1

  Obkladanie rovných schodov

  Cena za obloženie rovných schodov keramickými dlaždicami.


  m1

  €/m1

  Obloženie točitých schodov

  Cena za obloženie točitých schodov keramickými dlaždicami.


  m1

  €/m1

  Obmurovanie kúpeľňovej vaňe

  Cena za štandardnú konštrukciu steny vane.


  kpl

  €/kpl

  Vstavanie podomietkového inštalačného WC modulu

  Cena za vstavanie podomietkového inštalačného WC modulu štandardnej veľkosti.


  kpl

  €/kpl

  SPOLU:
  Poslať dopyt >

  Pokládka dlažby


  Koľko stojí pokládka zámkovej a inej dlažby a obkladov? Pri nákupe keramických kachličiek berte do ú...

  Skontrolovať tiež: Pokládka zámkovej dlažby Cena

  Obklady, dlažby


  Koľko stoja keramické obklady a dlažby? Dlažba má dlhú životnosť, ľahko sa udržiava a je odolná voči...

  Skontrolovať tiež: Obklady, dlažby cena

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Obkladači - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Keramiké obklady a dlažby - čo potrebujete vedieť skôr, ako sa rozhodnete pre keramické obklady a dlaždy?

  Keramické obklady a dlažby sú už tisíce rokov súčasťou ľudského bývania. Technológia pokročila, takže dnešné obklady a dlaždy sú vhodné nielen do kúpeľní, kuchýň a chodieb, ale používajú sa vo všetkých izbách a aj vonku.

  Správne obkladanie vyžaduje kvalitné materiály, náradie a extrémnu presnosť
  Správne obkladanie vyžaduje kvalitné materiály, náradie a extrémnu presnosť

  1.1 Aké sú výhody keramických obkladov a dlažieb?

  Čo robí keramické obklady a dlažby tak všestrannými? V porovnaní s inými podlahovými krytinami majú mnoho výhod: dlaždice sú odolné voči poveternostným vplyvom, zmenám teploty, vlhkosti a chemikáliám. Okrem toho sa dodávajú v mnohých farbách, textúrach, vzoroch a veľkostiach od mozaikových dlaždíc po veľkoformátové dlaždice. Okrem toho dobre akumulujú teplo, čo z nich robí ideálnu podlahovú krytinu v kombinácii s podlahovým kúrením. Čistenie je ľahké a dlaždice majú prakticky neobmedzenú životnosť.

  1.2 Aké sú nevýhody keramických obkladov a dlažieb?

  Pokiaľ ide o odolné a kvalitné materiály, ako sú keramické dlaždice, je to takmer vždy otázka ceny. Kvalitné keramické obklady a dlažby majú o niečo vyššiu cenu ako lacnejšie obklady, ale z dlhodobého hľadiska sa oplatia, pretože pri správnom zaobchádzaní sú prakticky nezničiteľné. Jednou z negatívnych fyzikálnych vlastností keramických obkladov a dlažieb je to, že nie sú odolné voči nárazu tvrdými predmetmi, pretože praskajú. Pri vonkajšom použití by sa mali brať do úvahy najmä praskliny a iné poškodenia, pretože zmrznutie vlhkosti v prasklinách ich môže poničiť.

  2. Druhy dlaždíc

  Obklady a dlažby sa líšia v mnohých vlastnostiach. Majú rôzne fyzikálne a chemické vlastnosti, z ktorých väčšina dobre odpudzuje vodu a tolerujú teplotu, odolávajú opotrebeniu, nečistotám, chemikám a iné. Z hľadiska veľkosti rozlišujeme klasické rozmery dlaždíc, mozaiky a veľkoformátové dlažby. Nezáleží tiež na tom, na aký povrch sú určené, pretože majú rôzne využitie ako napr. vonkajšie dlažby, interiérové dlaždby a obklaby. V závislosti od materiálu sú najrozšírenejšie keramické dlaždice ale používajú sa tiež kamenné dlaždice, drevené dlaždice atď. Pokroky v technológii pri výrobe keramických obkladov a dlažieb dnes umožňujú použitie keramického obkladu na mnohé účely, takže si môžete vybrať obklady a dlažby do kúpeľne, kuchynské obklady, terasové dlažby a mnoho ďalších.

  3. Obkladači - ako dosiahnuť dobrý výsledok?

  Pokládka keramiky sa na prvý pohľad javí ako jednoduchá úloha, ale kvalitná pokládka nie je prechádzka v ružovej záhrade. Na trhu je veľké množstvo dodávateľov, ktorí sa však veľmi líšia v kvalite, cene a spoľahlivosti. Výber správneho dodávateľa je preto kľúčom k tomu, aby váš obklad alebo dlažba vydržala dlho. Pošlite svoj zoznam vašich prianí alebo prác majstrom a keď získate viac ponúk, môžete si ich navzájom porovnávať. Požiadajte zaujímavých obkladačov o referencie. Keď sa rozhodnete, podpíšte zmluvu s dodávateľom a práce môžu začať. Na daibau.sk nájdete na jednom mieste tisíce overených dodávateľov spolu s referenciami, hodnotením a zákazníckymi hodnoteniami.

  4. Ako sa pokladajú obklady a dlažby?

  Pokladanie obkladov nie je technologicky komplikované, vyžaduje si však trpezlivosť a presnosť. Pri nákupe majte na pamäti, že potrebujete o 10% viac dlaždíc ako predpokladaný povrch obkládky, pretože veľa dlaždíc bude potrebné rezať. Kľúčom k úspechu je dobre pripravený povrch. Na kladenie keramiky je potrebný pevný, plochý, suchý a čistý podklad. Dôležitý je aj vzor pokládky, ktorý vyžaduje stanovenie počiatočného bodu. Za týmto účelom určite stredy protiľahlých stien. Na základe tohto virtuálneho kríža môžete nakresliť náčrt položenia dlaždíc alebo dokonca položiť dlaždice len tak nasucho a skontrolovať výsledok. Pokúste sa uložiť celú dlaždicu na mieste, kde bude najviac viditeľná, napr. pri dverách. Začnite s pokládkou dlažby od tohto bodu. Ak sa nepokladajú celé podlahy alebo steny, položte celé dlaždice na vonkajšie okraje. Dobrý keramik položí optimálny počet celých dlaždíc.

  Pred položením sa uistite, že máte všetky potrebné materiály a vybavenie, ako napríklad: keramické obklady a dlažby, lepidlo, stierky, základný náter, stierková hmota, meter, drôtená kefa, hmoždinky, gumové kladivo na vyrovnávanie dlaždíc, vodováha , čistidlo, rezačka dlaždíc, vrtáky, plastové dištančné prvky, silikónovú a cementovú škárovaciu hmotu.

  Pre lepšiu priľnavosť lepidla na kachličky by mal byť podklad potiahnutý lepšou emulziou, ktorá musí byť dobre vysušená. Lepidlo na keramické obklady a dlaždy sa potom rovnomerne nanáša na podklad. Pretože rýchlo schne, aplikuje sa vždy maximálne 1 m2. Na lepidlo je položená dlaždica, ktorá je zarovnaná gumovou paličkou, a dištančné krížiky udržujú rovnakú vzdialenosť od ostatných dlaždíc. Podľa potreby sa dajú dlažby a obklady rezať diamantovou rezačkou. Lepidlo po pokládke schne asi deň. Nakoniec sa škáry vyplnia škárovacou hmotou, ktorá schne asi pol dňa. Uhlové, dilatačné škáry a spojovacie škáry sú utesnené silikónom. Po všeobecnom mokrom vyčistení je miestnosť pripravená na použitie.

  5. Ako správne položiť vonkajšiu dlažbu alebo kúpeľňové obklady?

  Pokládka vonkajších dlažieb alebo obkladov vo vlhkých priestoroch vyžaduje zvýšenú opatrnosť. Pre vonkajšie obklady musíme brať do úvahy veľké teplotné zmeny medzi dňom a nocou a počas ročných období, ako aj výskyt silnejších zrážok, vyššej vlhkosť, mráz, nečistoty, výskyt rias a lišajníkov. Prvým krokom je výber kvalitných dlaždíc, ktoré sú určené pre vonkajšie použitie. Po druhé, na celej ploche by mal byť upravený sklon do 2%, čo umožní ľahšiemu odtoku vody. Ako posledná ochrana sa pod dlaždice aplikuje vodotesná vrstva - hydroizolácia. Tá sa odporúča aj v kúpeľniach a kuchyniach. Kvôli tepelnej rozťažnosti používajte iba najpružnejšie škárovacie hmoty. Je tiež možné použiť silikón, ale žiaľ ten nemá dlhú životnosť.

  6. Obkladačské práce

  6.1 Rekonštrukcia kúpeľne

  Najbežnejším použitím obkladov je v kúpeľni, kuchyňi, práčovni či v technickej miestnosti. V dôsledku častého používania sa tieto priestory rýchlejšie opotrebovávajú. Obnova kúpeľne patrí medzi stavebné práce, ktoré je možné vykonať za jeden až štyri týždne pri starostlivom plánovaní. Renovácia kúpeľne zahŕňa demoláciu starej kúpeľne, demontáž starej sanitárnej keramiky, odbitie starých obkladov a odstránenie starých vodovodných a kanalizačných potrubí. Potom nasleduje nová elektro inštalácia, inštalácia kanalizácie a vody a prípadne inštalácia podlahového, stenového, stropného kúrenia alebo radiátora. Potom nasleduje umiestnenie priečok a vyrovnanie plôch pre neskoršie obklady. Nakoniec nasleduje suchá montáž, maľovanie a jemné doladenie detailov sprchy, toalety, radiátorov, skriniek a iných kúpeľňových doplnkov.

  6.2 Pokládka kameňa

  Pokládka kamenných obkladov je podobná pokládke keramických obkladov a dlažby, ale s určitými špecifikáciami. Pokladanie prírodného alebo umelého kameňa vyžaduje plochý, čistý a nosný podklad. Existuje veľa druhov hornín s rôznymi vlastnosťami: mramor, žula alebo umelý kameň, preto je tiež potrebné zvoliť vhodné lepidlo a stierku. Vzhľadom na nepravidelné tvary jednotlivých kameňov je kladenie kameňa oveľa náročnejšie ako kladenie dlaždíc, preto ho pokladajte iba so skúsenými remeselníkmi.

  6.3 Pokládka mozaiky

  Mozaikové dlaždice vyžadujú dobre pripravený podklad a presnosť pri kladení. Pretože mozaika je tvorená menšími dlaždičkami, je dobre pripravený rovný podklad rozhodujúci. V závislosti od materiálu a dizajnu existuje niekoľko druhov mozaík: keramická mozaika, sklenená mozaika, mozaika z prírodného alebo umelého kameňa, kovová mozaika a drevená mozaika. Pokladanie mozaikových dlaždíc vyžaduje extrémnu presnosť, preto dôverujte iba skúseným dodávateľom.

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Vonkajši kamenny obklad

  Potrebujeme obložiť, vonkajši kamenny obklad na terasu, stľp a cokle okolo domu. 1800 € do 3000 €

  ........

  Pokládka keramickej dlažby do chodby.

  Dobrý deň prajem

  potrebujem obkladača
  Dlažba na podlahu, chodba,cca 8m štvorcových, dlažba 8mm hrúbka, rozmer cca 200 mm krát 500 mám. Na rovnú plochu. Oblladačky nie. 720 € do 1200 €

  ........

  Obkladanie plotu tehlovým obkladom

  Dobrý deň.

  potrebujem majstra pre obklad plotu tehlovými pásikmi, 40 m2. 1620 € do 2700 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Pokládka obkladov a dlažby, dlazba65 m2,obklad33m2,schodiste 17 stupnov 175/300/900
  Pokladač obklady, Stupava

  1800 € do 3000 €

  Cena, Nalepiť obklad na stenu, 6 m2
  Pokladač obklady, Ružomberok

  225 € do 375 €

  Cena, Polozenie obkladu a dlazby v kupelni, cca 52,5m2
  Pokladač obklady, Dúbravy

  1440 € do 2400 €

  Cena, Obklad pod kuchynskú linku, 5 m2
  Pokladač obklady, Stará Ľubovňa

  135 € do 225 €

  Cena, Pokladka dlazby 60x60 cm, 60 m2
  Pokladač obklady, Blahová

  1620 € do 2700 €

  Cena, Dlažba do celého bytu + obklad kupelňa + WC, dlažba 70 m2, kúpeľňa 15 m2
  Pokladač obklady, Prievidza

  2520 € do 4200 €

  Cena, Pokládka obkladu ako zastena v kuchyni, cca. 8 keramickych platni (60x60 cm) - 2 otvory na zastrcky
  Pokladač obklady, Modra

  135 € do 225 €

  Cena, Pokladka zamkovej dlažby a lepenej dlazby na terasu, cca 100m2
  Pokladač obklady, Hôrka nad Váhom

  4500 € do 7500 €

  Cena, obklad kúpelne v záhradnej chate, cca 20m2
  Pokladač obklady, Zvolen

  540 € do 900 €

  Cena, Obklad fasády domu a altánku + 4 stĺpy na dome 3 a altánku 1, 63 m²
  Pokladač obklady, Senec

  1800 € do 3000 €

  Cena, Pokládka obkladu wc byt toaleta, 10 m2
  Pokladač obklady, Topoľčany

  450 € do 750 €

  Cena, Položiť kachličky pred šporák do kuchyne, 4 m2
  Pokladač obklady, Veľké Rovné

  135 € do 225 €

  Cena, Položiť dlažbu obklad kupelky, 53 m2
  Pokladač obklady, Liptovský Mikuláš

  1440 € do 2400 €

  Cena, Zrealizovat v kúpeľni a vo wc obklady a dlazbu v holodome v Malych Levaroch, 140 m2
  Pokladač obklady, Malé Leváre

  4500 € do 7500 €

  Cena, Obklady dvoch kupelni + terasy, plocha podlah a stien je cca 80m2
  Pokladač obklady, Štúrovo

  3150 € do 5250 €

  Cena, Pokladka obkladu a dlazby do kupelne, 20 m2
  Pokladač obklady, Detva

  540 € do 900 €

  Cena, Obloženie kupelne + dlažba, 9 m2 podlaha 18 m2 steny
  Pokladač obklady, Lodno

  900 € do 1500 €

  Cena, Dokachličkovať navrchu jeden rad kachličiek v novostavbe v kúpelni, 3 m2
  Pokladač obklady, Trnava

  135 € do 225 €

  Cena, Vymena terasovej dlažby exterier cca 42 m2, 42 m2
  Pokladač obklady, Holice

  1350 € do 2250 €

  Cena, Obklad steny kachličkami, 32 m2
  Pokladač obklady, Badín

  900 € do 1500 €

  Cena, Obloženie kúpeľne + podlaha a sprchovy kút, 1,6x1,4x2,5m
  Pokladač obklady, Nové Mesto nad Váhom

  630 € do 1050 €

  Cena, Rekonštrukcia balkona, zatekanie vody, 12 m2
  Pokladač obklady, Ivanka pri Dunaji

  3150 € do 5250 €

  Cena, Obklad v kupelni a podlahy, 22 m2 kupeľňa, 15,5x 60 cm dlažba je 15m2
  Pokladač obklady, Zeleneč

  1260 € do 2100 €

  Cena, Pokladka dlažby a obkladov, cca 30 m2
  Pokladač obklady, Nitra

  900 € do 1500 €

  Cena, Pokládka dlažby pred vchodom do domu, 2 m2
  Pokladač obklady, Zavar

  90 € do 150 €

  Cena, Obklad kupelne a sprchovacieho kuta 50x120cm, Spolu 33 metrov stvorcov
  Pokladač obklady, Bratislava

  1080 € do 1800 €

  Cena, Nanesenie fasádnej omietky + obklad okolo dverí, 40 m2, obklad 4 m2
  Pokladač obklady, Kráľovce

  1215 € do 2025 €

  Cena, Doobkladať kúpeľňové steny, oškrabať maľovku, kúpiť a doviezť materiál, 17,5 m2
  Pokladač obklady, Bratislava

  720 € do 1200 €

  Cena, Obklad 2 kúpelne a 1 samostatné WC, 7 x 6 m pôdorys
  Pokladač obklady, Bobot

  3600 € do 6000 €

  Cena, Obklad kupelne a wc, 40 m2
  Pokladač obklady, Bratislava

  1080 € do 1800 €

  Cena, Dokončiť obklad kupelky, záchod, osadiť sanitu, 40 m2
  Pokladač obklady, Belá

  1980 € do 3300 €

  Cena, Obklad kupelne,wc a pokladka dlazby, 3x2m, 1,5x1m, 22m2
  Pokladač obklady, Belá

  900 € do 1500 €

  Cena, Obložiť kupelnu, 25 m2
  Pokladač obklady, Žilina

  720 € do 1200 €

  Cena, Vybrať a znova nalepiť odlepujúce sa kachličky, Ide o jednu stenu kachliciek cca 1,5m x 1m
  Pokladač obklady, Bratislava

  90 € do 150 €

  Cena, Obklad a dlazba do novostavby, Gresova dlazba / obklad 65m2
  Pokladač obklady, Kokšov

  1800 € do 3000 €

  Cena, Dokončit kupelnu, poloziť obklady, 30 m2
  Pokladač obklady, Levice

  2250 € do 3750 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny
  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Pokladač obklady?

  Pokladač obklady cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  1604+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Pokladač obklady
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené