Pre oblasť

  Pokladač obklady cena

  Cena obkladačských prác, ktoré vykonáva pokladač, môže byť rôzna. Závisí predovšetkým od veľkosti plochy, zvolených kachličiek, lepidla na kachličky a samozrejme od obkladača.

  Komu zveriť obkladačské práce? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným obkladačom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za pokládku keramických dlaždíc


  Cena za pokládku keramických dlaždíc. Cena za pokládku keramických dlaždíc štandardných rozmerov, bez prípravy materiálu, bez prípravy.

  13.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  15.00 €/m2

  STREDNÁ CENA
  18.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Ostatné ceny za Pokladač obklady

  Vaše množstvo

  jednotka

  Orientačná cena

  Vaša cena

  Výroba vodorovnej hydroizolácie, s pružnou polymérnou vodotesnou hmotou (napr

  HYDROSTOP ELASTIK AB - vyrába KEMA Puconci alebo jej ekvivalent) so zakončením na stene vo výške 20 cm. Do tejto položky patrí: Príprava povrchu odstraňovaním rôznych nečistôt, prachu, zle priľnavých častí ... - Aplikácia prvého náteru HIDROSTOP ELASTIK AB. - Po dostatočnej povrchovej pevnosti prvej vrstvy naneste druhú vrstvu v smere kolmom na predchádzajúcu vrstvu. Po nanesení 1. vrstvy sa na rohy nanesú pásky KEMABAND - v prípade potreby sa nanesie tretia vrstva.


  m2

  €/m2

  Dodávka a pokládka dlažby v interiéri, dlažba je prvotriednej kvality, strednej cenovej kategórie, pokládka do cementu - akrylové lepidlo hrúbky

  0,50 cm, so škárovaním.


  m2

  €/m2

  Dodávka a obklad stien kúpeľní / toaliet / WC, so stenovou keramikou, obklady sú prvotriednej kvality, strednej ceny, s lepením a injektážou a použitím kovových rohových líšt


  m2

  €/m2

  Rekonštrukcia kúpeľne

  Cena za kompletnú rekonštrukciu kúpeľne s inštalatérskymi prácami, elektrinou, položením keramiky a montážou sanitárneho zariadenia, spolu s dodávkou materiálu a sanitárneho zariadenia.


  m2

  €/m2

  Obkladanie stien keramickými dlaždicami kolmo na steny

  Približná cena za pokládku keramických obkladov štandardnej veľkosti do lepidla vo vzore kolmom na steny pri cca. 50 m2.


  m2

  €/m2

  Pokládka keramiky, 60/30 cm

  Dodávka a pokládka obkladov cca 60/30 cm atď. do stropu so škárovaním vo farbe podľa výberu investora; všetko s pomocným a spojivovým materiálom ako aj PVC rohmi podľa vášho výberu v závislosti od vybranej keramiky.


  m2

  €/m2

  Obkladanie stien keramickými dlaždicami, šikmé na stenách

  Cena za položenie keramických dlaždíc do lepidla vo vzore šikmo na stenách.


  m2

  €/m2

  Pokládka keramickej dlažby, 60/60 cm

  Dodávka a pokládka protišmykovej keramiky cca 60/60 atď., pokládka a škárovanie a všetkými pomocnými a spojivovým materiálmi (N.C. keramika do 14 € podľa výberu investora a kontroly, vo vybranom bchode - dodávateľ).


  m2

  €/m2

  Pokládka keramických obkladov, väčšie rozmery - formáty

  Cena za kladenie keramických obkladov veľkých rozmerov do lepidla.


  m2

  €/m2

  Položenie bordúry

  Cena za položenie bordúry výšky do 15 cm.


  m1

  €/m1

  Obkladanie rovných schodov

  Cena za obloženie rovných schodov keramickými dlaždicami.


  m1

  €/m1

  Obloženie točitých schodov

  Cena za obloženie točitých schodov keramickými dlaždicami.


  m1

  €/m1

  Obmurovanie kúpeľňovej vaňe

  Cena za štandardnú konštrukciu steny vane.


  kpl

  €/kpl

  Vstavanie podomietkového inštalačného WC modulu

  Cena za vstavanie podomietkového inštalačného WC modulu štandardnej veľkosti.


  kpl

  €/kpl

  Orientačná cena
  Poslať dopyt >

  Pokládka dlažby


  Koľko stojí pokládka zámkovej a inej dlažby a obkladov? Pri nákupe keramických kachličiek berte do ú...

  Skontrolovať tiež: Pokládka zámkovej dlažby Cena

  Obklady, dlažby


  Koľko stoja keramické obklady a dlažby? Dlažba má dlhú životnosť, ľahko sa udržiava a je odolná voči...

  Skontrolovať tiež: Obklady, dlažby cena

  Ako ste využili tieto informácie?

  Obkladači - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Keramiké obklady a dlažby - čo potrebujete vedieť skôr, ako sa rozhodnete pre keramické obklady a dlaždy?

  Keramické obklady a dlažby sú už tisíce rokov súčasťou ľudského bývania. Technológia pokročila, takže dnešné obklady a dlaždy sú vhodné nielen do kúpeľní, kuchýň a chodieb, ale používajú sa vo všetkých izbách a aj vonku.

  Správne obkladanie vyžaduje kvalitné materiály, náradie a extrémnu presnosť
  Správne obkladanie vyžaduje kvalitné materiály, náradie a extrémnu presnosť

  1.1 Aké sú výhody keramických obkladov a dlažieb?

  Čo robí keramické obklady a dlažby tak všestrannými? V porovnaní s inými podlahovými krytinami majú mnoho výhod: dlaždice sú odolné voči poveternostným vplyvom, zmenám teploty, vlhkosti a chemikáliám. Okrem toho sa dodávajú v mnohých farbách, textúrach, vzoroch a veľkostiach od mozaikových dlaždíc po veľkoformátové dlaždice. Okrem toho dobre akumulujú teplo, čo z nich robí ideálnu podlahovú krytinu v kombinácii s podlahovým kúrením. Čistenie je ľahké a dlaždice majú prakticky neobmedzenú životnosť.

  1.2 Aké sú nevýhody keramických obkladov a dlažieb?

  Pokiaľ ide o odolné a kvalitné materiály, ako sú keramické dlaždice, je to takmer vždy otázka ceny. Kvalitné keramické obklady a dlažby majú o niečo vyššiu cenu ako lacnejšie obklady, ale z dlhodobého hľadiska sa oplatia, pretože pri správnom zaobchádzaní sú prakticky nezničiteľné. Jednou z negatívnych fyzikálnych vlastností keramických obkladov a dlažieb je to, že nie sú odolné voči nárazu tvrdými predmetmi, pretože praskajú. Pri vonkajšom použití by sa mali brať do úvahy najmä praskliny a iné poškodenia, pretože zmrznutie vlhkosti v prasklinách ich môže poničiť.

  2. Druhy dlaždíc

  Obklady a dlažby sa líšia v mnohých vlastnostiach. Majú rôzne fyzikálne a chemické vlastnosti, z ktorých väčšina dobre odpudzuje vodu a tolerujú teplotu, odolávajú opotrebeniu, nečistotám, chemikám a iné. Z hľadiska veľkosti rozlišujeme klasické rozmery dlaždíc, mozaiky a veľkoformátové dlažby. Nezáleží tiež na tom, na aký povrch sú určené, pretože majú rôzne využitie ako napr. vonkajšie dlažby, interiérové dlaždby a obklaby. V závislosti od materiálu sú najrozšírenejšie keramické dlaždice ale používajú sa tiež kamenné dlaždice, drevené dlaždice atď. Pokroky v technológii pri výrobe keramických obkladov a dlažieb dnes umožňujú použitie keramického obkladu na mnohé účely, takže si môžete vybrať obklady a dlažby do kúpeľne, kuchynské obklady, terasové dlažby a mnoho ďalších.

  3. Obkladači - ako dosiahnuť dobrý výsledok?

  Pokládka keramiky sa na prvý pohľad javí ako jednoduchá úloha, ale kvalitná pokládka nie je prechádzka v ružovej záhrade. Na trhu je veľké množstvo dodávateľov, ktorí sa však veľmi líšia v kvalite, cene a spoľahlivosti. Výber správneho dodávateľa je preto kľúčom k tomu, aby váš obklad alebo dlažba vydržala dlho. Pošlite svoj zoznam vašich prianí alebo prác majstrom a keď získate viac ponúk, môžete si ich navzájom porovnávať. Požiadajte zaujímavých obkladačov o referencie. Keď sa rozhodnete, podpíšte zmluvu s dodávateľom a práce môžu začať. Na daibau.sk nájdete na jednom mieste tisíce overených dodávateľov spolu s referenciami, hodnotením a zákazníckymi hodnoteniami.

  4. Ako sa pokladajú obklady a dlažby?

  Pokladanie obkladov nie je technologicky komplikované, vyžaduje si však trpezlivosť a presnosť. Pri nákupe majte na pamäti, že potrebujete o 10% viac dlaždíc ako predpokladaný povrch obkládky, pretože veľa dlaždíc bude potrebné rezať. Kľúčom k úspechu je dobre pripravený povrch. Na kladenie keramiky je potrebný pevný, plochý, suchý a čistý podklad. Dôležitý je aj vzor pokládky, ktorý vyžaduje stanovenie počiatočného bodu. Za týmto účelom určite stredy protiľahlých stien. Na základe tohto virtuálneho kríža môžete nakresliť náčrt položenia dlaždíc alebo dokonca položiť dlaždice len tak nasucho a skontrolovať výsledok. Pokúste sa uložiť celú dlaždicu na mieste, kde bude najviac viditeľná, napr. pri dverách. Začnite s pokládkou dlažby od tohto bodu. Ak sa nepokladajú celé podlahy alebo steny, položte celé dlaždice na vonkajšie okraje. Dobrý keramik položí optimálny počet celých dlaždíc.

  Pred položením sa uistite, že máte všetky potrebné materiály a vybavenie, ako napríklad: keramické obklady a dlažby, lepidlo, stierky, základný náter, stierková hmota, meter, drôtená kefa, hmoždinky, gumové kladivo na vyrovnávanie dlaždíc, vodováha , čistidlo, rezačka dlaždíc, vrtáky, plastové dištančné prvky, silikónovú a cementovú škárovaciu hmotu.

  Pre lepšiu priľnavosť lepidla na kachličky by mal byť podklad potiahnutý lepšou emulziou, ktorá musí byť dobre vysušená. Lepidlo na keramické obklady a dlaždy sa potom rovnomerne nanáša na podklad. Pretože rýchlo schne, aplikuje sa vždy maximálne 1 m2. Na lepidlo je položená dlaždica, ktorá je zarovnaná gumovou paličkou, a dištančné krížiky udržujú rovnakú vzdialenosť od ostatných dlaždíc. Podľa potreby sa dajú dlažby a obklady rezať diamantovou rezačkou. Lepidlo po pokládke schne asi deň. Nakoniec sa škáry vyplnia škárovacou hmotou, ktorá schne asi pol dňa. Uhlové, dilatačné škáry a spojovacie škáry sú utesnené silikónom. Po všeobecnom mokrom vyčistení je miestnosť pripravená na použitie.

  5. Ako správne položiť vonkajšiu dlažbu alebo kúpeľňové obklady?

  Pokládka vonkajších dlažieb alebo obkladov vo vlhkých priestoroch vyžaduje zvýšenú opatrnosť. Pre vonkajšie obklady musíme brať do úvahy veľké teplotné zmeny medzi dňom a nocou a počas ročných období, ako aj výskyt silnejších zrážok, vyššej vlhkosť, mráz, nečistoty, výskyt rias a lišajníkov. Prvým krokom je výber kvalitných dlaždíc, ktoré sú určené pre vonkajšie použitie. Po druhé, na celej ploche by mal byť upravený sklon do 2%, čo umožní ľahšiemu odtoku vody. Ako posledná ochrana sa pod dlaždice aplikuje vodotesná vrstva - hydroizolácia. Tá sa odporúča aj v kúpeľniach a kuchyniach. Kvôli tepelnej rozťažnosti používajte iba najpružnejšie škárovacie hmoty. Je tiež možné použiť silikón, ale žiaľ ten nemá dlhú životnosť.

  6. Obkladačské práce

  6.1 Rekonštrukcia kúpeľne

  Najbežnejším použitím obkladov je v kúpeľni, kuchyňi, práčovni či v technickej miestnosti. V dôsledku častého používania sa tieto priestory rýchlejšie opotrebovávajú. Obnova kúpeľne patrí medzi stavebné práce, ktoré je možné vykonať za jeden až štyri týždne pri starostlivom plánovaní. Renovácia kúpeľne zahŕňa demoláciu starej kúpeľne, demontáž starej sanitárnej keramiky, odbitie starých obkladov a odstránenie starých vodovodných a kanalizačných potrubí. Potom nasleduje nová elektro inštalácia, inštalácia kanalizácie a vody a prípadne inštalácia podlahového, stenového, stropného kúrenia alebo radiátora. Potom nasleduje umiestnenie priečok a vyrovnanie plôch pre neskoršie obklady. Nakoniec nasleduje suchá montáž, maľovanie a jemné doladenie detailov sprchy, toalety, radiátorov, skriniek a iných kúpeľňových doplnkov.

  6.2 Pokládka kameňa

  Pokládka kamenných obkladov je podobná pokládke keramických obkladov a dlažby, ale s určitými špecifikáciami. Pokladanie prírodného alebo umelého kameňa vyžaduje plochý, čistý a nosný podklad. Existuje veľa druhov hornín s rôznymi vlastnosťami: mramor, žula alebo umelý kameň, preto je tiež potrebné zvoliť vhodné lepidlo a stierku. Vzhľadom na nepravidelné tvary jednotlivých kameňov je kladenie kameňa oveľa náročnejšie ako kladenie dlaždíc, preto ho pokladajte iba so skúsenými remeselníkmi.

  6.3 Pokládka mozaiky

  Mozaikové dlaždice vyžadujú dobre pripravený podklad a presnosť pri kladení. Pretože mozaika je tvorená menšími dlaždičkami, je dobre pripravený rovný podklad rozhodujúci. V závislosti od materiálu a dizajnu existuje niekoľko druhov mozaík: keramická mozaika, sklenená mozaika, mozaika z prírodného alebo umelého kameňa, kovová mozaika a drevená mozaika. Pokladanie mozaikových dlaždíc vyžaduje extrémnu presnosť, preto dôverujte iba skúseným dodávateľom.

  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Pokladač obklady?

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  Chcem ponuku od poskytovateľov
  Posledné zverejnené dopyty

  Obklad kupelne, wc, chodby a kuchyne

  Dobry den,
  potrebujem pokladku nasledovne 65 m2:

  Kupelna - obklad, dlazba
  WC - obklad, dlazba
  Chodba - dlazba
  Kuchyna - obklad, dlazba

  Keramiku uz mame. 1800 € do 3000 €

  ........

  Vykachličkovať kúpelnu, vyspadovanie sprchového kútu

  Potrebujem majstra pre obklad kúpelne a WC v novostavbe 46 m2, vyspádovanie sprchového kúta bez vaničky. 1170 € do 1950 €

  ........

  Spraviť dlažbu pri dome

  Potrebujem spraviť dlažbu pri dome. Spraviť odvod vody aby tam nestala voda a spraviť kachlicky. Foto v prílohe. 450 € do 750 €

  ........

  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Cena, Položiť cca 250m2 dlažby a obklady, 250 m2
  Pokladač obklady, Levice

  5850 € do 9750 €

  Cena, Pokládku kachliček v kúpelně a záchodu, 40 m2
  Pokladač obklady, Rimavská Sobota

  1080 € do 1800 €

  Cena, Oblozit vonkajsie schodisko, 10m2
  Pokladač obklady, Žiar nad Hronom

  270 € do 450 €

  Cena, Oblozit kupelnu zo sadrokartonu, 3,2 x 1,5 m
  Pokladač obklady, Poprad

  450 € do 750 €

  Cena, Pokládka dlažby + SDK strop a steny, 7 m2, 25 m2
  Pokladač obklady, Liptovský Ján

  1350 € do 2250 €

  Cena, Oprava vonkajšieho schodiska obklad, 2 m2
  Pokladač obklady, Dubnica nad Váhom

  540 € do 900 €

  Cena, Obklad kúpeľne + wc veľkoformát 60x120 cm, 40 m2
  Pokladač obklady, Trenčín

  1080 € do 1800 €

  Cena, 2 kupelne novostavba obklad dlazba, dlazba cca 11m2 obklad cca 27m2
  Pokladač obklady, Malá Hradná

  1080 € do 1800 €

  Cena, Časť zabetonovat a položit dlažbu, 15 m2
  Pokladač obklady, Bernolákovo

  900 € do 1500 €

  Cena, Prekachličkovanie kúpelne, stena cca 2,5x2,5m
  Pokladač obklady, Trnava

  630 € do 1050 €

  Cena, Obklady a dlažba pokládka, Gres, 94 m2
  Pokladač obklady, Štefanová

  2700 € do 4500 €

  Cena, Obklad kúpelne 11 m2, obkladačky 120×60 cm, Po popise
  Pokladač obklady, Senec

  720 € do 1200 €

  Cena, Položiť dlažbu-60m², obklad v kúpeľni cca 12m², dlažbu-60m², v kúpeľni cca 12m²
  Pokladač obklady, Lysica

  1980 € do 3300 €

  Cena, Obklad zasteny kuchyna, 2.4m2
  Pokladač obklady, Hviezdoslavov

  180 € do 300 €

  Cena, Polozit cca 20 m2 dlazby a 20 m2 obkladu, cca 40 m2
  Pokladač obklady, Župčany

  1080 € do 1800 €

  Cena, Dlazba 30m2 + obklad 80m2 do kupelne, 110 m2
  Pokladač obklady, Bratislava

  2700 € do 4500 €

  Cena, Kachličky nad kuchynskú linku, Po popise
  Pokladač obklady, Zamarovce

  540 € do 900 €

  Cena, Rekonštrukcia obkladu okolo geberitu po výmene stupačiek v šachte WC, Po popise
  Pokladač obklady, Bratislava

  450 € do 750 €

  Cena, Pokládka obkladov 60x120 cm, obklady kupelna + wc = 28m2, dlazba 60x60 = 2,6m2
  Pokladač obklady, Zohor

  1800 € do 3000 €

  Cena, Pokládka obkladu a dlažby v kupelni, 52 m2
  Pokladač obklady, Neded

  1350 € do 2250 €

  Cena, Hladám šikovného obkladača - rekonštrukcia kúpeľne, miestnosti, 60 m2
  Pokladač obklady, Senec

  8100 € do 13500 €

  Cena, Oprava murovaného plotu+nalepenie obkladu, 30 m2
  Pokladač obklady, Borský Svätý Jur

  900 € do 1500 €

  Cena, Obklad plotoveho murika, Po popise
  Pokladač obklady, Myjava

  540 € do 900 €

  Cena, Vyrovnanie steny v kuchyni a oblozenie gresovou dlazbou, Termin prác 28.3- 5.4. Ide o 4ks dlaždíc 120x60cm, bude nutne ich aj rezať. Su rektifikovane.
  Pokladač obklady, Považská Bystrica

  450 € do 750 €

  Cena, Výmena škárovačky za epoxidovú škárovačku, po popise
  Pokladač obklady, Bratislava

  90 € do 150 €

  Cena, Obloženie vonkajšej terasy, ostriekovanie, 15 m2
  Pokladač obklady, Púchov

  720 € do 1200 €

  Cena, Opraviť 4 kachličky v kupelni, 4 ks
  Pokladač obklady, Topoľčany

  90 € do 150 €

  Cena, Obkladača na pokládku dlažby a obkladu v kúpeľni, 45 m2
  Pokladač obklady, Vyhne

  1170 € do 1950 €

  Cena, Položiť obklad a dlažbu v kúpelky, obklad 40m2 a dlažba 11m2
  Pokladač obklady, Trnava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Osadiť obkladačky a dlaždice do novej kúpeľne, 30 m2
  Pokladač obklady, Trebišov

  720 € do 1200 €

  Cena, Novú omietku do pivničnych priestorov a obklad na balkóny, Odhad 40 m2
  Pokladač obklady, Ochodnica

  1350 € do 2250 €

  Cena, Interierova dlazba, 19 m2
  Pokladač obklady, Nové Mesto nad Váhom

  540 € do 900 €

  Cena, Obloženie niky cca. 0,5 x 0,5 m, cca 0,5 x 0,5 m
  Pokladač obklady, Hviezdoslavov

  90 € do 150 €

  Cena, Obkladačky ku kuchynskej linke, 6 m2
  Pokladač obklady, Myjava

  180 € do 300 €

  Cena, Nalepiť cca 6m2 obkladačiek ku kuchynskej linke, 6 m2
  Pokladač obklady, Myjava

  180 € do 300 €

  Cena, Obložiť koupelnu, cca 36 m2
  Pokladač obklady, Kočovce

  900 € do 1500 €  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Pokladač obklady cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  1856+ spoločnosťami pre Pokladač obklady
  Bezplatná služba
  Bez provízií
  Získaj ponuku
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené