POKLADAČ OBKLADY cena

Cena obkladačských prác, ktoré vykonáva pokladač, môže byť rôzna. Závisí predovšetkým od veľkosti plochy, zvolených kachličiek, lepidla na kachličky a samozrejme od obkladača.

Komu zveriť obkladačské práce? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným obkladačom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA POKLÁDKU KERAMICKÝCH DLAŽDÍC


Cena za pokládku keramických dlaždíc. Cena za pokládku keramických dlaždíc štandardných rozmerov, bez prípravy materiálu, bez prípravy.

13.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
18.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za obkladača

OSTATNÉ CENY ZA POKLADAČ OBKLADY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Rekonštrukcia kúpeľne

Cena za kompletnú rekonštrukciu kúpeľne s inštalatérskymi prácami, elektrinou, položením keramiky a montážou sanitárneho zariadenia, spolu s dodávkou materiálu a sanitárneho zariadenia.€/m2

m2
dopyt

Obkladanie stien keramickými dlaždicami kolmo na steny

Približná cena za pokládku keramických obkladov štandardnej veľkosti do lepidla vo vzore kolmom na steny pri cca. 50 m2.€/m2

m2
dopyt

Obkladanie stien keramickými dlaždicami, šikmé na stenách

Cena za položenie keramických dlaždíc do lepidla vo vzore šikmo na stenách.€/m2

m2
dopyt

Pokládka keramických obkladov, väčšie rozmery - formáty

Cena za kladenie keramických obkladov veľkých rozmerov do lepidla.€/m2

m2
dopyt

Položenie bordúry

Cena za položenie bordúry výšky do 15 cm.€/m1

m1
dopyt

Obkladanie rovných schodov

Cena za obloženie rovných schodov keramickými dlaždicami.€/m1

m1
dopyt

Obloženie točitých schodov

Cena za obloženie točitých schodov keramickými dlaždicami.€/m1

m1
dopyt

Obmurovanie kúpeľňovej vaňe

Cena za štandardnú konštrukciu steny vane.€/kpl

kpl
dopyt

Vstavanie podomietkového inštalačného WC modulu

Cena za vstavanie podomietkového inštalačného WC modulu štandardnej veľkosti.€/kpl

kpl
dopyt

Výroba vodorovnej hydroizolácie, s pružnou polymérnou vodotesnou hmotou (napr

HYDROSTOP ELASTIK AB - vyrába KEMA Puconci alebo jej ekvivalent) so zakončením na stene vo výške 20 cm. Do tejto položky patrí: Príprava povrchu odstraňovaním rôznych nečistôt, prachu, zle priľnavých častí ... - Aplikácia prvého náteru HIDROSTOP ELASTIK AB. - Po dostatočnej povrchovej pevnosti prvej vrstvy naneste druhú vrstvu v smere kolmom na predchádzajúcu vrstvu. Po nanesení 1. vrstvy sa na rohy nanesú pásky KEMABAND - v prípade potreby sa nanesie tretia vrstva.€/m2

m2
dopyt

Dodávka a pokládka dlažby v interiéri, dlažba je prvotriednej kvality, strednej cenovej kategórie, pokládka do cementu - akrylové lepidlo hrúbky

0,50 cm, so škárovaním.€/m2

m2
dopyt

Dodávka a obklad stien kúpeľní / toaliet / WC, so stenovou keramikou, obklady sú prvotriednej kvality, strednej ceny, s lepením a injektážou a použitím kovových rohových líšt€/m2

m2
dopyt

Pokládka keramiky, 60/30 cm

Dodávka a pokládka obkladov cca 60/30 cm atď. do stropu so škárovaním vo farbe podľa výberu investora; všetko s pomocným a spojivovým materiálom ako aj PVC rohmi podľa vášho výberu v závislosti od vybranej keramiky.€/m2

m2
dopyt

Pokládka keramickej dlažby, 60/60 cm

Dodávka a pokládka protišmykovej keramiky cca 60/60 atď., pokládka a škárovanie a všetkými pomocnými a spojivovým materiálmi (N.C. keramika do 14 € podľa výberu investora a kontroly, vo vybranom bchode - dodávateľ).€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Pokládka dlažby


Koľko stojí pokládka zámkovej a inej dlažby a obkladov? Pri nákupe keramických kachličiek berte do ú...

Skontrolovať tiež: Pokládka zámkovej dlažby Cena

Obklady, dlažby


Koľko stoja keramické obklady a dlažby? Dlažba má dlhú životnosť, ľahko sa udržiava a je odolná voči...

Skontrolovať tiež: Obklady, dlažby cena

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Obkladači - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Keramiké obklady a dlažby - čo potrebujete vedieť skôr, ako sa rozhodnete pre keramické obklady a dlaždy?

Keramické obklady a dlažby sú už tisíce rokov súčasťou ľudského bývania. Technológia pokročila, takže dnešné obklady a dlaždy sú vhodné nielen do kúpeľní, kuchýň a chodieb, ale používajú sa vo všetkých izbách a aj vonku.

Obkladači.jpg
Správne obkladanie vyžaduje kvalitné materiály, náradie a extrémnu presnosť.

1.1 Aké sú výhody keramických obkladov a dlažieb?

Čo robí keramické obklady a dlažby tak všestrannými? V porovnaní s inými podlahovými krytinami majú mnoho výhod: dlaždice sú odolné voči poveternostným vplyvom, zmenám teploty, vlhkosti a chemikáliám. Okrem toho sa dodávajú v mnohých farbách, textúrach, vzoroch a veľkostiach od mozaikových dlaždíc po veľkoformátové dlaždice. Okrem toho dobre akumulujú teplo, čo z nich robí ideálnu podlahovú krytinu v kombinácii s podlahovým kúrením. Čistenie je ľahké a dlaždice majú prakticky neobmedzenú životnosť.

1.2 Aké sú nevýhody keramických obkladov a dlažieb?

Pokiaľ ide o odolné a kvalitné materiály, ako sú keramické dlaždice, je to takmer vždy otázka ceny. Kvalitné keramické obklady a dlažby majú o niečo vyššiu cenu ako lacnejšie obklady, ale z dlhodobého hľadiska sa oplatia, pretože pri správnom zaobchádzaní sú prakticky nezničiteľné. Jednou z negatívnych fyzikálnych vlastností keramických obkladov a dlažieb je to, že nie sú odolné voči nárazu tvrdými predmetmi, pretože praskajú. Pri vonkajšom použití by sa mali brať do úvahy najmä praskliny a iné poškodenia, pretože zmrznutie vlhkosti v prasklinách ich môže poničiť.

2. Druhy dlaždíc

Obklady a dlažby sa líšia v mnohých vlastnostiach. Majú rôzne fyzikálne a chemické vlastnosti, z ktorých väčšina dobre odpudzuje vodu a tolerujú teplotu, odolávajú opotrebeniu, nečistotám, chemikám a iné. Z hľadiska veľkosti rozlišujeme klasické rozmery dlaždíc, mozaiky a veľkoformátové dlažby. Nezáleží tiež na tom, na aký povrch sú určené, pretože majú rôzne využitie ako napr. vonkajšie dlažby, interiérové dlaždby a obklaby. V závislosti od materiálu sú najrozšírenejšie keramické dlaždice ale používajú sa tiež kamenné dlaždice, drevené dlaždice atď. Pokroky v technológii pri výrobe keramických obkladov a dlažieb dnes umožňujú použitie keramického obkladu na mnohé účely, takže si môžete vybrať obklady a dlažby do kúpeľne, kuchynské obklady, terasové dlažby a mnoho ďalších.

3. Obkladači - Ako dosiahnuť dobrý výsledok?

Pokládka keramiky sa na prvý pohľad javí ako jednoduchá úloha, ale kvalitná pokládka nie je prechádzka v ružovej záhrade. Na trhu je veľké množstvo dodávateľov, ktorí sa však veľmi líšia v kvalite, cene a spoľahlivosti. Výber správneho dodávateľa je preto kľúčom k tomu, aby váš obklad alebo dlažba vydržala dlho. Pošlite svoj zoznam vašich prianí alebo prác majstrom a keď získate viac ponúk, môžete si ich navzájom porovnávať. Požiadajte zaujímavých obkladačov o referencie. Keď sa rozhodnete, podpíšte zmluvu s dodávateľom a práce môžu začať. Na daibau.sk nájdete na jednom mieste tisíce overených dodávateľov spolu s referenciami, hodnotením a zákazníckymi hodnoteniami.

4. Ako sa pokladajú obklady a dlažby?

Pokladanie obkladov nie je technologicky komplikované, vyžaduje si však trpezlivosť a presnosť. Pri nákupe majte na pamäti, že potrebujete o 10% viac dlaždíc ako predpokladaný povrch obkládky, pretože veľa dlaždíc bude potrebné rezať. Kľúčom k úspechu je dobre pripravený povrch. Na kladenie keramiky je potrebný pevný, plochý, suchý a čistý podklad. Dôležitý je aj vzor pokládky, ktorý vyžaduje stanovenie počiatočného bodu. Za týmto účelom určite stredy protiľahlých stien. Na základe tohto virtuálneho kríža môžete nakresliť náčrt položenia dlaždíc alebo dokonca položiť dlaždice len tak nasucho a skontrolovať výsledok. Pokúste sa uložiť celú dlaždicu na mieste, kde bude najviac viditeľná, napr. pri dverách. Začnite s pokládkou dlažby od tohto bodu. Ak sa nepokladajú celé podlahy alebo steny, položte celé dlaždice na vonkajšie okraje. Dobrý keramik položí optimálny počet celých dlaždíc.

Pred položením sa uistite, že máte všetky potrebné materiály a vybavenie, ako napríklad: keramické obklady a dlažby, lepidlo, stierky, základný náter, stierková hmota, meter, drôtená kefa, hmoždinky, gumové kladivo na vyrovnávanie dlaždíc, vodováha , čistidlo, rezačka dlaždíc, vrtáky, plastové dištančné prvky, silikónovú a cementovú škárovaciu hmotu.

Pre lepšiu priľnavosť lepidla na kachličky by mal byť podklad potiahnutý lepšou emulziou, ktorá musí byť dobre vysušená. Lepidlo na keramické obklady a dlaždy sa potom rovnomerne nanáša na podklad. Pretože rýchlo schne, aplikuje sa vždy maximálne 1 m2. Na lepidlo je položená dlaždica, ktorá je zarovnaná gumovou paličkou, a dištančné krížiky udržujú rovnakú vzdialenosť od ostatných dlaždíc. Podľa potreby sa dajú dlažby a obklady rezať diamantovou rezačkou. Lepidlo po pokládke schne asi deň. Nakoniec sa škáry vyplnia škárovacou hmotou, ktorá schne asi pol dňa. Uhlové, dilatačné škáry a spojovacie škáry sú utesnené silikónom. Po všeobecnom mokrom vyčistení je miestnosť pripravená na použitie.

5. Ako správne položiť vonkajšiu dlažbu alebo kúpeľňové obklady?

Pokládka vonkajších dlažieb alebo obkladov vo vlhkých priestoroch vyžaduje zvýšenú opatrnosť. Pre vonkajšie obklady musíme brať do úvahy veľké teplotné zmeny medzi dňom a nocou a počas ročných období, ako aj výskyt silnejších zrážok, vyššej vlhkosť, mráz, nečistoty, výskyt rias a lišajníkov. Prvým krokom je výber kvalitných dlaždíc, ktoré sú určené pre vonkajšie použitie. Po druhé, na celej ploche by mal byť upravený sklon do 2%, čo umožní ľahšiemu odtoku vody. Ako posledná ochrana sa pod dlaždice aplikuje vodotesná vrstva - hydroizolácia. Tá sa odporúča aj v kúpeľniach a kuchyniach. Kvôli tepelnej rozťažnosti používajte iba najpružnejšie škárovacie hmoty. Je tiež možné použiť silikón, ale žiaľ ten nemá dlhú životnosť.

6. Obkladačské práce

6.1 Rekonštrukcia kúpeľne

Najbežnejším použitím obkladov je v kúpeľni, kuchyňi, práčovni či v technickej miestnosti. V dôsledku častého používania sa tieto priestory rýchlejšie opotrebovávajú. Obnova kúpeľne patrí medzi stavebné práce, ktoré je možné vykonať za jeden až štyri týždne pri starostlivom plánovaní. Renovácia kúpeľne zahŕňa demoláciu starej kúpeľne, demontáž starej sanitárnej keramiky, odbitie starých obkladov a odstránenie starých vodovodných a kanalizačných potrubí. Potom nasleduje nová elektro inštalácia, inštalácia kanalizácie a vody a prípadne inštalácia podlahového, stenového, stropného kúrenia alebo radiátora. Potom nasleduje umiestnenie priečok a vyrovnanie plôch pre neskoršie obklady. Nakoniec nasleduje suchá montáž, maľovanie a jemné doladenie detailov sprchy, toalety, radiátorov, skriniek a iných kúpeľňových doplnkov.

6.2 Pokládka kameňa

Pokládka kamenných obkladov je podobná pokládke keramických obkladov a dlažby, ale s určitými špecifikáciami. Pokladanie prírodného alebo umelého kameňa vyžaduje plochý, čistý a nosný podklad. Existuje veľa druhov hornín s rôznymi vlastnosťami: mramor, žula alebo umelý kameň, preto je tiež potrebné zvoliť vhodné lepidlo a stierku. Vzhľadom na nepravidelné tvary jednotlivých kameňov je kladenie kameňa oveľa náročnejšie ako kladenie dlaždíc, preto ho pokladajte iba so skúsenými remeselníkmi.

6.3 Pokládka mozaiky

Mozaikové dlaždice vyžadujú dobre pripravený podklad a presnosť pri kladení. Pretože mozaika je tvorená menšími dlaždičkami, je dobre pripravený rovný podklad rozhodujúci. V závislosti od materiálu a dizajnu existuje niekoľko druhov mozaík: keramická mozaika, sklenená mozaika, mozaika z prírodného alebo umelého kameňa, kovová mozaika a drevená mozaika. Pokladanie mozaikových dlaždíc vyžaduje extrémnu presnosť, preto dôverujte iba skúseným dodávateľom.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMOBKLAD KÚPEĽNE A DLAŽBY

Dobry deň.

potrebujem majstra pre iba samotný obklad kúpeľne a dlažby . Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 360 € do 600 €


........

POKLADKA DLAŽBY V KUCHYNI

Dobrý deň prajem

potrebujeme obkladača na pokladku dlažby v kuchyni,kachlicky maju velkost 120x60 .

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 720 € do 1200 €


........

REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE - VANU ZA SPRCHOVY KUT A OBKLAD

Dobrý deň prajem

potrebujem vymenit vanu za sprchovy kut.co zostane po odnatej vani neoblozene miesto to treba dodlazdit.vsetko - sprchovy kut a dalzdice potrebujem aby ste doadli vy ja len zaplatim:o)

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 7200 € do 12000 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, OBKLAD KÚPEĽNE , 15 M2 OBKLAD A 3M2 DLAŽBA
Pokladač obklady, Trenčín

360 € do 600 €

CENA, DOM-DLAZBY , 80M 2 KUPELNE WC
Pokladač obklady, Košice

1800 € do 3000 €

CENA, OBKLAD MIESTNOSTI A MONTÁŽ SPRCHOVACIEHO KÚTA, 8M2
Pokladač obklady, Veľká Paka

540 € do 900 €

CENA, POKLADKA DLAŽBA, OBKLAD, 90 M2
Pokladač obklady, Cífer

1440 € do 2400 €

CENA, OBKLAD NA WC (11 M2, JOLLY HRANY 6,5M), 11 M2, JOLLY HRANY 6,5M
Pokladač obklady, Stupava

720 € do 1200 €

CENA, OBKLAD A POKLADKA DLAZBY KÚPEĽNE , 30 M2
Pokladač obklady, Nitra

495 € do 825 €

CENA, POKLÁDKA DLAŽBY NA TERASU, CCA 25 M2
Pokladač obklady, Turie

450 € do 750 €

CENA, OBKLAD KÚPEĽNE NA PODKROVÍ MOZAIKOU 2,5X2,5 CM, FORMÁT 30X30 CM , 2,5X2,5 CM, FORMÁT 30X30 CM 20M2
Pokladač obklady, Nitra

450 € do 750 €

CENA, VONKAJŠÍ OBKLAD Z KAMEŇA, 80 M2
Pokladač obklady, Stará Bystrica

5400 € do 9000 €

CENA, DLAŽBA + OBKLAD NAD KUCHYNSKÚ LINKU , 10M2 PODLAHA + OBKLAD NA STENU NAD LINKU
Pokladač obklady, Záhorie

360 € do 600 €

CENA, POLOŽENIE DLAŽBY NA SCHODY , 30 M2
Pokladač obklady, Rohožník

495 € do 825 €

CENA, DLAŽBU NA TERASU, 12M2
Pokladač obklady, Dolný Kubín

360 € do 600 €

CENA, REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE -OBLOŽENIE KUPELNE, WC, POLOŽENIE DLAŽBY, PO POPISE
Pokladač obklady, Nitra

2700 € do 4500 €

CENA, OBKLADY A DLAŽBY, 39 M2
Pokladač obklady, Prievaly

540 € do 900 €

CENA, OBKLAD KUPELNE,VYMENA VANE A UMYVADLA,OBKLAD JE ZAKUPENY, 24M2
Pokladač obklady, Stránske

900 € do 1500 €

CENA, OBKLAD 2X KUPELNA + WC, TECHNICKA MIESTNOST A ZADVERIE., KUPELNE + WC - CCA 80M2, 2. KUPELNA CCA 36M2, TECHNICKA MIESTNOST 9M2, ZADVERIE 4M2
Pokladač obklady, Stará Bystrica

3150 € do 5250 €

CENA, KACHLIČKY DO KÚPEĽNE 30M2, PLUS PODLAHY 32M2, PO POPISE
Pokladač obklady, Gelnica

900 € do 1500 €

CENA, PODLAHU A OBKLAD V KÚPEĽNI, PODLAHA 24 M2 (PÔDORYS) Z TOHO KÚPEĽŇA 4,5M2
Pokladač obklady, Nitra

540 € do 900 €

CENA, OBKLAD DLAZBA WC KUPELNA CHODBA, 50M2
Pokladač obklady, Bratislava

810 € do 1350 €

CENA, OBKLAD + DLAZBA - KUPELNA, WC, KUPELNA 1,9M X 2,5M
Pokladač obklady, Hlohovec

135 € do 225 €

CENA, POKLADAČ OBKLADY A DLAŽBY, 42M2
Pokladač obklady, Nitra

630 € do 1050 €

CENA, POKLADAČ OBKLADY 2X KUPELKU, 80M2
Pokladač obklady, Topoľčany

4500 € do 7500 €

CENA, HĽADÁME OBKLADAČA NA POLOŽENIE DLAŽBY DO NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU., CCA 200 M2
Pokladač obklady, Kvetoslavov

2700 € do 4500 €

CENA, OBLOŽENIE KÚPEĽNE A POLOŽENIE DLAŽBY, 30M2
Pokladač obklady, Žiar nad Hronom

450 € do 750 €

CENA, OBKLADAČA KUPELNI, MALÁ KUPELNA
Pokladač obklady, Topoľčany

1350 € do 2250 €

CENA, VYKACHLIČKOVANIE ZADNEJ STENY KUCHYNE, 12-15M2
Pokladač obklady, Bratislava

225 € do 375 €

CENA, POKLÁDKA ZÁMKOVEJ DLAŽBY, 100M2
Pokladač obklady, Kočovce

3150 € do 5250 €

CENA, POLOŽENIE KERAMICKEJ DLAŽBY V EXTERIERI, 40 M2
Pokladač obklady, Liptovská Teplá

720 € do 1200 €

CENA, VYMENIT STARE OBKLADY ZA NOVE, 20 M2
Pokladač obklady, Rožňava

315 € do 525 €

CENA, DLAŽBA TECH.MIESTNOST, CCA 6 METROV,ŠTVOR.
Pokladač obklady, Dudince

135 € do 225 €

CENA, VYDLAŽDIŤ VCHOD DO BYTOVKY, 3M2
Pokladač obklady, Krásno nad Kysucou

45 € do 75 €

CENA, POLOŽIŤ DLAŽBU A OBKLAD V KÚPEĽNI , CCA 40M2
Pokladač obklady, Čajkov

585 € do 975 €

CENA, OBKLAD ZA KUCH.LINKU, PO POPISE
Pokladač obklady, Púchov

900 € do 1500 €

CENA, OBKADY VISC METROV, 50 M2
Pokladač obklady, Zvolen

1800 € do 3000 €

CENA, PLOŽIT DLAŽBU A OBKLADY, DLAŽBA - PODLAHY CELKOVO CCA 20M2, OBKLAD - STENY CELKOVO CCA 35M2
Pokladač obklady, Bohdanovce nad Trnavou

900 € do 1500 €

CENA, OBKLAD MÚRIKA PRÍRODNÝM KAMEŇOM, CCA 63 M2
Pokladač obklady, Veľké Rovné

1620 € do 2700 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

POKLADAČ OBKLADY CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

1072+ SPOLOČNOSŤAMI PRE POKLADAČ OBKLADY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI POKLADAČ OBKLADY?

 • Pokladač obklady Bánovce nad Bebravou
 • Pokladač obklady Banská Bystrica
 • Pokladač obklady Bardejov
 • Pokladač obklady Bratislava
 • Pokladač obklady Brezno
 • Pokladač obklady Bytča
 • Pokladač obklady Čadca
 • Pokladač obklady Detva
 • Pokladač obklady Dolný Kubín
 • Pokladač obklady Dunajská Streda
 • Pokladač obklady Galanta
 • Pokladač obklady Gelnica
 • Pokladač obklady Hlohovec
 • Pokladač obklady Humenné
 • Pokladač obklady Ilava
 • Pokladač obklady Kežmarok
 • Pokladač obklady Komárno
 • Pokladač obklady Košice
 • Pokladač obklady Krupina
 • Pokladač obklady Kysucké Nové Mesto
 • Pokladač obklady Levice
 • Pokladač obklady Levoča
 • Pokladač obklady Liptovský Mikuláš
 • Pokladač obklady Lučenec
 • Pokladač obklady Malacky
 • Pokladač obklady Martin
 • Pokladač obklady Medzilaborce
 • Pokladač obklady Michalovce
 • Pokladač obklady Myjava
 • Pokladač obklady Námestovo
 • Pokladač obklady Nitra
 • Pokladač obklady Nové Mesto nad Váhom
 • Pokladač obklady Nové Zámky
 • Pokladač obklady Partizánske
 • Pokladač obklady Pezinok
 • Pokladač obklady Piešťany
 • Pokladač obklady Poltár
 • Pokladač obklady Poprad
 • Pokladač obklady Považská Bystrica
 • Pokladač obklady Prešov
 • Pokladač obklady Prievidza
 • Pokladač obklady Púchov
 • Pokladač obklady Revúca
 • Pokladač obklady Rimavská Sobota
 • Pokladač obklady Rožňava
 • Pokladač obklady Ružomberok
 • Pokladač obklady Sabinov
 • Pokladač obklady Šaľa
 • Pokladač obklady Senec
 • Pokladač obklady Senica
 • Pokladač obklady Skalica
 • Pokladač obklady Snina
 • Pokladač obklady Sobrance
 • Pokladač obklady Spišská Nová Ves
 • Pokladač obklady Stará Ľubovňa
 • Pokladač obklady Stropkov
 • Pokladač obklady Svidník
 • Pokladač obklady Topoľčany
 • Pokladač obklady Trebišov
 • Pokladač obklady Trenčín
 • Pokladač obklady Trnava
 • Pokladač obklady Turčianske Teplice
 • Pokladač obklady Tvrdošín
 • Pokladač obklady Veľký Krtíš
 • Pokladač obklady Vranov nad Topľou
 • Pokladač obklady Žarnovica
 • Pokladač obklady Žiar nad Hronom
 • Pokladač obklady Žilina
 • Pokladač obklady Zlaté Moravce
 • Pokladač obklady Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 DaiBau, všetky práva vyhradené