DREVENÉ SCHODY cena

Cena drevených schodov závisí od výšky podlažia, druhu dreva, typu konštrukcie, zložitosti výzdoby a samozrejme od realizátora. Cenové ponuky na masívne drevené schody na mieru sa medzi sebou líšia. Cena rovných drevených schodov s drevenými nástupnicami pre jedno poschodie sa pohybuje od 1300 až do 6000 EUR.

Komu zveriť vyhotovenie drevených schodov? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným realizátorom drevených schodov vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA DREVENÉ SCHODY


Cena drevených schodov. Cena za rovné drevené schody s drevenými stupnicami, cena schodov za jedno podlažie.

1300.00 €/kus

VEĽMI NÍZKA CENA
€/kus

STREDNÁ CENA
6000.00 €/kus

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za stolára vyrábajúceho drevené schody

OSTATNÉ CENY ZA DREVENÉ SCHODY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Drevený stupeň schodov

Cena za stupeň schodov. Cena za lakovaný drevený stupeň z masívu dubu pre schody široké 100 cm a štandardne vysoké 17-18 cm.€/kus

kus
dopyt

Drevená podstupnica schodov

Cena za podstupnica schodov. Cena za lakovaná drevená podstupnica z masívu dubu pre schody široké 100 cm a štandardne vysoké 17-18 cm.€/kus

kus
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Kovové schody


Cena kovových schodov závisí od výšky schodiska, typu schodiska (priamočiare, krivočiare kovové scho...

Skontrolovať tiež: Kovové schody cena

Nerezové schody


Cena nerezových schodov je závislá od výšky schodiska, typu schodiska (priamočiare, krivočiare nerez...

Skontrolovať tiež: Nerezové schody cena

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Drevené schodisko - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Čo potrebujete vedieť pred objednaním výroby drevených schodov

1.1 Schody z rovnakého materiálu ako podlahy

Ak si želáte, tak vaše schody, bez ohľadu na zvolený tvar, môžu byť vyrobené z toho istého materiálu a s rovnakou povrchovou úpravou ako zvolené drevené podlahy. Môžu byť vyrobené z drevených, dyhovaných či parketových dosiek. Parketové obloženie schodov je veľmi pekné a harmonizujúce s parketami, no treba zvážiť skutočnosť, že denným namáhaním začnú po určitom čase vŕzgať.

Drevo je vynikajúcim stavebným materiálom pre drevené schody.
Drevo je vynikajúcim stavebným materiálom pre drevené schody.

1.2 Masívne drevo alebo dyha?

Cena dyhovaných schodov nie je výrazne nižšia ako cena masívnych schodov. Dyha použitá na schody musí byť hrubá najmenej 2 mm, pretože tenšia dyha by sa mohla rýchlo poškodiť v dôsledku denného používania. Schody z masívneho dreva sú pri vhodných podmienkach (vlhkosť vzduchu) odolnejšie ako dyhované a ich poškodenie sa tiež ľahšie opravuje. Výber z druhov masívneho dreva je tiež väčší ako výber vhodných dýh. Na druhej strane, dyhované drevené schody sú menej vystavené pracovaniu dreva, no sú oveľa citlivejšie na fyzické poškodenie a vlhkosť. Stačí vyliať tekutinu z nádoby, ktorú nesiete a dyha sa môže poškodiť.

1.3 Poškodenie schodov

Schody s perodrážkou medzi stupnicou a podstupnicou začnú skôr alebo neskôr praskať. Drevo v priebehu času zoschne, a tak sa môže stať. že keď sme nakročili na stupnicu, drážka sa trie o pero a spôsobuje vŕzgavý zvuk.

1.4 Maľovanie a morenie schodov

Schody sa neodporúčajú maľovať alebo moriť. Farba alebo moridlo na nášľapoch sa rýchlo opotrebuje a vyžaduje si potom kvalitnú a profesionálnu opravu a obnova farby na nášľapoch je veľmi ťažká a často i nemožná.

1.5 Pripevnenie schodov k betónu

Výrobcovia schodov bez ohľadu na požadovaný konečný vzhľad schodov používajú rôzne hrúbky nášľapov. Preto sa odporúča, aby ste si vybrali výrobcu schodov už vo fáze výroby železobetónovej podkonštrukcie schodov (konštrukcia AB môže pred pokládkou obsahovať najviac 2,2% vlhkosti). Tým sa zabráni následným nákladom na potrebné vyrovnanie schodov. Na pripevnenie schodov k betónu sa môžu použiť iba lepidlá neobsahujúce vodu. Disperzné a iné lepidlá na báze vody spôsobia, že drevo začne praskať a deformovať sa. Vhodné sú tiež tie lepidlá, ktoré zatvrdnú, aj keď sú nanesené v hrubšej vrstve. Schody by tiež nemali byť pripevnené k betónu s purpenou. Keď pôjdeme po schodoch, čoskoro sa pena stlačí, čoho výsledkom bude dutý, hlasný zvuk a vŕzganie.

1.6 Pokládka schodov sa robí až po dokončení remeselných prác

Neodporúča sa inštalovať schody pred dokončením zvyšku remeselných prác, pretože nie je možné ich dostatočne chrániť pred poškodením, ktoré by sa mohlo vyskytnúť počas práce. Výnimkou sú samonosné oceľové schodiská, ktoré sú po dokončení prác obložené hotovým materiálom.

1.7 Oceľové konštrukcie a schody

Oceľové konštrukcie schodov nepotrebujú špeciálne základy. Konzolové schody je možné inštalovať aj do drevených a montovaných domov a nevyžadujú betónové steny. Odporúča sa, aby schody s oceľovou konštrukciou zhotovil jeden dodávateľ ako celok. Ak je oceľová časť vyrobená jedným dodávateľom a drevená časť iným dodávateľom, môže sa stať, že spojenie medzi týmito dvoma materiálmi nebude optimálne a v dôsledku toho sa naruší vzhľad schodov.

2. Výber dodávateľa

Vyberte si dodávateľa, ktorý najskôr navštívi vaše zariadenie a potom vám poskytne kvalitné a dôkladné poradenstvo a ponúkne vám vhodné technické i estetické riešenia. Odporúča sa, aby dodávateľ robil práce v celom rozsahu, vrátane vyrovnania, zhotovenia betónového schodiska, položenia dreveného obkladu alebo zhotovenia úplných samonosných oceľových alebo drevených schodov. Je dobré vopred zistiť informácie o dodávateľovi a vykonanej práci. Pozitívne skúsenosti svedčia o spoľahlivosti, skúsenostiach a profesionalite, ktorá je pri inštalácii schodov ešte potrebnejšia. Skontrolujte tiež dodávku alebo. termíny realizácie dodávateľa. Pred začatím prác si vyžiadajte proforma faktúru s presne definovanými prácami, cenami a termínom.

3. Rôzne druhy drevených schodísk

3.1 Druhy dreva vhodného na schodiská

Premýšľate o tom, ktoré drevo použiť na schody? Na tento účel sa dá použiť veľa druhov dreva. Podľa toho, kde bývate, aký druh spracovania alebo aký konečný vzhľad schodov chcete, a zdroje, ktoré máte k dispozícii, však niektoré druhy dreva môžu byť lepšou voľbou ako iné.

3.1.1 Domáce ihličnaté drevo

Borovica, smrekovec a smrek

Z ihličnanov má borovica žltá a smrekovec najhustejšie a najťažšie drevo. Je odolný a môže rásť v rôznych klimatických podmienkach. Z tohto dôvodu sa často používa ako stavebný materiál žltá borovica a z nej sa tiež vyrába nábytok. Pretože žltá borovica má vyššiu hustotu dreva ako iné druhy, je to vynikajúca voľba pre drevené podlahy, ako aj pre výrobu drevených schodov. Okrem všeobecnej použiteľnosti je to tiež jeden z najdostupnejších a najhospodárnejších druhov dreva, z ktorých si môžete vybrať. Hustota žltého borovicového dreva toleruje drsné klimatické podmienky, kolísanie teploty, rezanie, maľovanie a lepenie, nehovoriac o jeho odolnosti voči vlhkosti a škodcom. Žltá borovica tak môže byť skvelou voľbou pre vnútorné i vonkajšie drevené schodiská.

3.1.2  Drevo domácich listnatých stromov

Jasan, javor, dub, buk, breza, čerešňa, hrab, hruška, jelša, všadeprítomný gaštan, lipa, orech,slivka, topoľ, vŕba. agát

Spomedzi listnatých stromov je najobľúbenejším drevom používaným pre všetky drevené schody dubové drevo. Je obľúbený z niekoľkých dôvodov no hlavne kvôli jeho krásnej uniformnej štruktúre a svetlej až strednej šedohnedej farby. Rovnako ako borovica je drevo veľmi odolné proti hnilobe. Biely dub sa používa na drevené podlahy, schody a dokonca aj na stavbu lodí. Ďalším veľkým dôvodom použitia dubu je to, že sa dá dobre opracovať s ručnými a inými strojmi a nástrojmi.

3.1.3 Exotické druhy dreva

Kanadský javor, sibírsky smrekovec, mahagón, wenge, céder, iroko, doussie, merbau, teak a zebrano

Z ekologického hľadiska sa neodporúča použitie cudzích druhov dreva, najmä tých stromov, ktoré rastú dlho a sú ohrozené. Niekedy sa tomu však nemôžeme úplne vyhnúť, najmä pri vonkajších schodiskách, ktoré vyžadujú odolnejšie drevo, ako je napríklad sibírsky smrekovec.

3.2 Rôzne typy stavieb alebo schodiskové konštrukcie

Samonosné drevené schody - drevená konštrukcia

Schody, v ktorých sú všetky komponenty vyrobené z dreva. Bočné nosné prvky môžu byť rovné alebo zahnuté, môžu mať iba nadstupnice alebo tiež aj podstupnice.

Samonosné schody - drevené schody na kovovej konštrukcii

Nosná konštrukcia schodov je vyrobená z kovu a nášľapi sú vyrobené z masívneho alebo dyhovaného dreva.

Samonosné schody - skrytá konštrukcia

Schod sú z kovovej konštrukcie, ktorá ukrytá v drevených prvkoch (čelá schodov, nášľapi a podesty). Takéto schody vytvárajú dojem vznášania sa a ľahkosti.

Betónová konštrukcia obložená drevom

Surový betónový podklad môže byť obložených drevom. Odporúča sa obložiť  schodnice aj podschodnice ako všetky postranné povrchy. Tieto schody sa budú ľahšie udržiavať a tiež prispejú k lepšiemu prepojeniu schodov.

Schody pre jedinečný vzhľad môžu byť kombinované s inými materiálmi, ako sú kov, sklo a kameň, bez ohľadu na typ spodnej konštrukcie.

Zábradlie

Zábradlie je rovnocenným prvkom schodiska, preto je dôležité, aby vzhľadovo zodpovedal prvkom schodiska. Najbežnejšie materiály používané na zábradlia sú nehrdzavejúca oceľ, kované železo, mosadz, no môžu byť tiež vyrobené zo skla, mramoru, kovovej mriežky, lán ...

4. Postupy spracovania dreva

4.1 Postupy na ochranu a ošetrenie dreva

Pomocou rôznych náterov môžeme chrániť drevo pred poveternostnými vplyvmi a prispôsobiť jeho farebnosť, s rôznymi technickými úpravami, ako je brúsenie, kefovanie, pieskovanie atď. Tu sú niektoré z najbežnejších techník opracovania dreva, vďaka ktorým môžeme prispieť jedinečnému vzhľadu dreva:

Bielenie dreva

Tento postup rozjasňuje prirodzenú farbu dreva, zmierňuje tiež farebné vady, takže farba povrchu je rovnomernejšia a vzhľad schodov je modernejší.

Vyplavovanie

Týmto postupom môžeme zmeniť farbu dreva a zároveň zachovať viditeľnú štruktúru dreva.

Ferebný náter

Chráníme drevo náterom a zároveň nám umožňuje zvoliť si akýkoľvek farebný odtieň podľa farebnej škály.

Lak

Chránime drevo lakom a zároveň dodávame matný, lesklý či polomatný vzhľad.

Farebné oleje a vosky

Použitím prírodných alebo syntetických olejov alebo voskov môžeme drevu pridať farebné odtiene a zdôrazniť tak jeho štruktúru a celkový vzhľad.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMDREVENÉ SCHODNICE NA KOVOVÉ SCHODY

Dobry deň.

potrebujem majstra pre drevené schodnice na kovovú konštrukciu schodov asi 16 stupňov. Viac info osobne.Fotky v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 765 € do 1275 €


........

VÝROBA DREVENÝCH SCHODOV NA MIERU

Dobry deň.

potrebujem majstra vyrobiť na mieru drevené schody na chalupe Martin - Strane . Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1440 € do 2400 €


........

POTREBUJEM OBLOŽIŤ BETÓNOVÉ SCHODISKO DREVOM,DUB

Dobry deň.

potrebujem majstra obložit schodisko, má tvar L,je to hrubý betón bez úpravy,stupne by mali byť drevené 4cm a podstupne biely MDF. Viac info osobne. Fotky v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 720 € do 1200 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, DREVENE SCHODY, PO POPISE
Drevené schody, Senec

1440 € do 2400 €

CENA, OBLOŽENIE BETÓNOVÝCH SCHODOV, REALIZOVAŤ SAMOSTATNÉ STUPNICE Z DUBOVEJ, ALEBO BUKOVEJ ŠKÁROVKY NA BETÓNOVÉ SCHODY (PODSTUPNICE OMIETNUŤ). ŠÍRKA SCHODIŠŤA 1,1M , 18 SCHOD
Drevené schody, Bratislava

990 € do 1650 €

CENA, SCHODY, OBKLAD, PODLAHA, 80 M2
Drevené schody, Štvrtok na Ostrove

1440 € do 2400 €

CENA, DREVENÉ SCHODISKO JASEŇ ALEBO BUK SO ZÁBRADLÍM , 10M
Drevené schody, Krásno nad Kysucou

2700 € do 4500 €

CENA, SAMONOSTNE DREVENE SCHODY, VYSKA 3.10
Drevené schody, Košice

1440 € do 2400 €

CENA, OBLOŽENIE SCHODISKA, STUPNICA A PODSTUPNICA, 14 SCHODOV
Drevené schody, Breznica

720 € do 1200 €

CENA, DOROBIŤ ZÁBRADLIE NA SCHODY, SKONTROLOVAŤ SCHODY, PO POPISE
Drevené schody, Šaštín

3150 € do 5250 €

CENA, PLNE, SAMONOSNÉ, DREVENÉ SCHODY DO TVARU U S PLOŠINOU. , 292/212/250 VÝŠKA OD PODLAHY PO PODLAHU 292CM, ŠÍRKA OTVORU 212 CM, DĹŽKA OTVORU 250 CM
Drevené schody, Košice

1800 € do 3000 €

CENA, NASLAPNICE NA SCHODY, 20KS
Drevené schody, Lazy pod Makytou

990 € do 1650 €

CENA, NÁŠĽAPY NA SCHODY, 15 KS, 900*280*40
Drevené schody, Iňa

900 € do 1500 €

CENA, OBKLAD BETONOVYCH SCHODOV DREVOM (IBA STUPNICE), 16 SCHODOV
Drevené schody, Beňuš

900 € do 1500 €

CENA, DREVENE OBLOZENIE NA SCHODISKO, 15 SCHODOV 17,35CMX885CMX28CM + STUPIENOK CCA 1MX1M
Drevené schody, Bratislava

900 € do 1500 €

CENA, DREVENÉ STUPNICE SCHODY, 16 SCHODOV DO 180"
Drevené schody, Kežmarok

765 € do 1275 €

CENA, FAREBNE DREVENÉ SCHODY A ZÁBRADLIE PLUS DVE PARAPETY OKOLO SCHODOV., 12 SCHODOV
Drevené schody, Báb

2250 € do 3750 €

CENA, SCHODY DO NOVOSTAVBY (DREVODOM), PO POPISE
Drevené schody, Prešov

1440 € do 2400 €

CENA, ZÁBRADLIE NA TERASU, 10 METROV DĹŽKY
Drevené schody, Neded

900 € do 1500 €

CENA, SCHODY DO TVARU U, 1
Drevené schody, Beluša

5400 € do 9000 €

CENA, SCHODY S NAŠLAPOM S COKLIKOM BEZ PODSTUPNIC , ROZMER 1 SCHODU V- 16 CM, Š-26 CM , D-100 CM , POČET SCHODOV 15
Drevené schody, Hudcovce

675 € do 1125 €

CENA, STUPNICE 1100X300X40 BUK ALEBO DUB ALEBO JASEN, 16
Drevené schody, Miloslavov

2700 € do 4500 €

CENA, 4 KS SCHODOV DREVENÝCH PRE VSTUP NA TERASU, 4 KS SCHODOV NA 4 TERASY
Drevené schody, Poprad

675 € do 1125 €

CENA, ĽAVOTOČIVÉ SCHODY SAMONOSNÉ, 2 SCHODY + 3 SCHODY TOČIVÉ + 10 SCHODOV
Drevené schody, Ružomberok

1440 € do 2400 €

CENA, OPRAVIŤ POVRCH VNÚTORNÝCH SCHODOV , 2 RAMENÁ PO 7 KS SCHODOV 100 X 30 CM, V 18 CM + PODESTA 190 X 100 CM
Drevené schody, Liptovský Mikuláš

1350 € do 2250 €

CENA, DREVENÉ ZABRADLIE NA SCHODY , 4 M
Drevené schody, Pozdišovce

1350 € do 2250 €

CENA, OBLOŽIŤ SCHODISKO, LEN VRCHNÁ ČASŤ SCHODU, 19 SCHODOV (99X29CM), 1XPODESTA (1X1M)
Drevené schody, Bratislava

990 € do 1650 €

CENA, MONTAŽ SAMONOSNÝCH SCHODOV, 1
Drevené schody, Levice

1440 € do 2400 €

CENA, DREVENÉ STUPNICE NA MUROVANE SCHODY , 14 SCHODY A PODESTA
Drevené schody, Michalovce

765 € do 1275 €

CENA, OBLOŽENIE SCHODOV DREVOM/LAMINÁTOM, CCA 16 SCHODOV SIRKA CCA 80CM-100CM, STANDARDNE, PAR SCHODOV SA ZATÁČA
Drevené schody, Nitra

720 € do 1200 €

CENA, SCHODY DREVENÉ NA KOVOVÚ KONŠTRUKCIU , PO POPISE
Drevené schody, Veľká Mača

1440 € do 2400 €

CENA, DREVENE STUPNICE NA SCHODY, 12 KS ROZMER 1040X280X27 /28,30/MM
Drevené schody, Zvolenská Slatina

585 € do 975 €

CENA, DREVENÉ SCHODY, 7,5M2
Drevené schody, Skalka nad Váhom

450 € do 750 €

CENA, SCHODY DO PODKROVIA, 17 STUPNOV
Drevené schody, Trstín

1440 € do 2400 €

CENA, VÝROBA SCHODISKA, CELODREVENNE, 17 SCHODOV, VÝŠKA 3330X3095MM, SCHOD NÁŠLAP 220X850MM
Drevené schody, Hlohovec

1800 € do 3000 €

CENA, DREVENÉ SCHODY , VYSKA 7 M DLZKA 1APOL METRA
Drevené schody, Spišská Nová Ves

1440 € do 2400 €

CENA, OBLOZENE SCHODY DREVENE - DUB, VYSKA OD PODLAHY NA PODLAHU - 306CM; DLZKA OTVORU - 495CM; SIRKA SCHODU 116CM / U TVAR
Drevené schody, Košice

945 € do 1575 €

CENA, SCHODY NA POVALU, 3 M VYSKA , SIRKA 1,5M
Drevené schody, Borský Mikuláš

2250 € do 3750 €

CENA, OBLOŽENIE BETONOVÝCH SCHODOV DREVOM, 16 SCHODOV+PODESTA CCA 2M
Drevené schody, Čereňany

990 € do 1650 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

DREVENÉ SCHODY CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

479+ SPOLOČNOSŤAMI PRE DREVENÉ SCHODY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI DREVENÉ SCHODY?

 • Drevené schody Bánovce nad Bebravou
 • Drevené schody Banská Bystrica
 • Drevené schody Bardejov
 • Drevené schody Bratislava
 • Drevené schody Brezno
 • Drevené schody Bytča
 • Drevené schody Čadca
 • Drevené schody Detva
 • Drevené schody Dolný Kubín
 • Drevené schody Dunajská Streda
 • Drevené schody Galanta
 • Drevené schody Gelnica
 • Drevené schody Hlohovec
 • Drevené schody Humenné
 • Drevené schody Ilava
 • Drevené schody Kežmarok
 • Drevené schody Komárno
 • Drevené schody Košice
 • Drevené schody Krupina
 • Drevené schody Kysucké Nové Mesto
 • Drevené schody Levice
 • Drevené schody Levoča
 • Drevené schody Liptovský Mikuláš
 • Drevené schody Lučenec
 • Drevené schody Malacky
 • Drevené schody Martin
 • Drevené schody Medzilaborce
 • Drevené schody Michalovce
 • Drevené schody Myjava
 • Drevené schody Námestovo
 • Drevené schody Nitra
 • Drevené schody Nové Mesto nad Váhom
 • Drevené schody Nové Zámky
 • Drevené schody Partizánske
 • Drevené schody Pezinok
 • Drevené schody Piešťany
 • Drevené schody Poltár
 • Drevené schody Poprad
 • Drevené schody Považská Bystrica
 • Drevené schody Prešov
 • Drevené schody Prievidza
 • Drevené schody Púchov
 • Drevené schody Revúca
 • Drevené schody Rimavská Sobota
 • Drevené schody Rožňava
 • Drevené schody Ružomberok
 • Drevené schody Sabinov
 • Drevené schody Šaľa
 • Drevené schody Senec
 • Drevené schody Senica
 • Drevené schody Skalica
 • Drevené schody Snina
 • Drevené schody Sobrance
 • Drevené schody Spišská Nová Ves
 • Drevené schody Stará Ľubovňa
 • Drevené schody Stropkov
 • Drevené schody Svidník
 • Drevené schody Topoľčany
 • Drevené schody Trebišov
 • Drevené schody Trenčín
 • Drevené schody Trnava
 • Drevené schody Turčianske Teplice
 • Drevené schody Tvrdošín
 • Drevené schody Veľký Krtíš
 • Drevené schody Vranov nad Topľou
 • Drevené schody Žarnovica
 • Drevené schody Žiar nad Hronom
 • Drevené schody Žilina
 • Drevené schody Zlaté Moravce
 • Drevené schody Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 DaiBau, všetky práva vyhradené