Bezpečnostné dvere cena

Cena bezpečnostných dverí závisí od materiálu, doplnkov a bezpečnostného vybavenia. Cena bezpečnostných vchodových dverí sa pohybuje v rozmedzí 1000 až 1500 EUR, s doplnkami sa môže vyšplhať až do výšky 2500 EUR. Ceny bezpečnostných dverí sú porovnateľné s bežnými drevenými vchodovými dverami, ktoré v priemere stoja okolo 1100 EUR a obyčajnými ALU vchodovými dverami, ktoré stoja asi 1500 EUR. Podľa tohto by sa dalo povedať, že sa nákup bezpečnostných dverí oplatí. Ide totiž o dlhodobú investíciu do bezpečnosti a ochrany domu.

Komu zveriť výrobu alebo obstaranie bezpečnostných dverí? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom bezpečnostných dverí vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA BEZPEČNOSTNÉ DVERE


Cena bezpečnostných dverí. Cena za bezpečnostné dvere odolných voči tepelným zmenám, ohňovzdorné a zvukotesné.

1500.00 €/kus

VEĽMI NÍZKA CENA
€/kus

STREDNÁ CENA
2500.00 €/kus

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za dodávateľa, montéra bezpečnostných dverí

OSTATNÉ CENY ZA BEZPEČNOSTNÉ DVERE

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Bezpečnostné dvere - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Bezpečnostné dvere - čo potrebujete vedieť

Pri kúpe vchodových dverí odolných proti vlámaniu musíte byť opatrní. Na trhu existuje veľa lacných falzifikátov, napríklad bežné vchodové dvere, o ktorých poskytovatelia tvrdia, že sú bezpečnostné dvere. Iba kvalitné bezpečnostné dvere s príslušnými certifikátmi predstavujú doma primeranú ochranu.

Okrem ochrany pred vlámaním ponúkajú moderné bezpečnostné dvere aj ochranu pred požiarom a vonkajšími vplyvmi.
Okrem ochrany pred vlámaním ponúkajú moderné bezpečnostné dvere aj ochranu pred požiarom a vonkajšími vplyvmi.

1.1 Príslušné normy

Pri bezpečnostných dverách musíte dbať na príslušné bezpečnostné normy. Dvere proti vlámaniu pre bytové účely musia poskytovať normu minimálne III. bezpečnostná štandardná trieda alebo vyššia.

1.2 Bezpečnostné dvere - montáž

Bezpečnostné dvere musia mať primeranú kvalitu oceľovej konštrukcie dverných krídel a zárubní odolných proti pokusom o vlámanie. Konštrukcia môže byť obložená doskami z dreva alebo iných materiálov a zabudovanou tepelnou a zvukovou izoláciou. Kvalitné bezpečnostné dvere sa zvyčajne vyrábajú pomocou robotického zvárania alebo laserových meraní odchýlok. Je tiež veľmi dôležité, aby mali kompletné bezpečnostné vybavenie a vybavenie, napríklad viacbodový zámok. V prípade pokusu o vlámanie je takýto zámok zablokovaný a má tiež kvalitný valec s bezpečnostným štítom, ktorý nie je možné vyvŕtať ani zlomiť. Dôležitým doplnkom dverí proti vlámaniu sú tiež širokouhlé kukátka, obmedzovače otvárania atď.

1.3 Tepelná a zvuková izolácia

Dbajte na dostatočnú tepelnú a zvukovú izoláciu dverí. Viaceré vrstvy tepelnej a zvukovej izolácie utesnené kvalitným tesnením zaisťujú uchovanie tepla vo vnútri, znižujú hluk z chodby alebo z vonku a zabraňujú úniku vzduchu a vnikaniu vlhkosti.

1.4 Osvedčenia

Každé kvalitné bezpečnostné dvere sú sprevádzané príslušnými certifikátmi a značkou CE. Iba tie zaručujú, že kvalita dverí odolných proti vlámaniu je stabilná. V prípade dverí proti vlámaniu do domov, ktoré sú vystavené poveternostným vplyvom, je potrebné dbať na to, aby boli dvere tiež dostatočne chránené pred vonkajšími vplyvmi.

2. Ako si vybrať najlepšie bezpečnostné dvere pre seba?

Pokiaľ ide o náš domov, bezpečnosť je určite na prvom mieste. Jedným z najdôležitejších bezpečnostných faktorov sú určite bezpečnostné dvere. Okrem ochrany pred vlámaním ponúkajú moderné bezpečnostné dvere aj ochranu pred ohňom a vonkajšími vplyvmi (chlad, teplo). Ako sa rozhodnúť, ktoré bezpečnostné dvere sú pre nás to pravé? Pred zakúpením si prečítajte niekoľko tipov:

2.1 Analyzujte svoje bezpečnostné potreby

Prvým a najdôležitejším krokom je zváženie vašich bezpečnostných potrieb, aby ste mohli ľahšie určiť, ktoré dvere vám vyhovujú najviac. Ak žijete v bezpečnej komunite, potrebujete iba základné bezpečnostné dvere, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ak sú však vo vašom okolí vlámačky bežné, pouvažujte nad kúpou najkvalitnejších bezpečnostných dverí.

2.2 Kvalita dodávateľaje dôležitá

Výber kvalitného a spoľahlivého dodávateľa bezpečnostných dverí je zásadný. Nechcete zveriť bezpečnosť a ochranu svojho domova spoločnosti, ktorá nie je na trhu rozpoznateľná a uznávaná. Uistite sa, že poskytovateľ má dobré referencie a spĺňa všetky kritériá slovenských štandardov.

2.3 Hliník alebo oceľ

Najkvalitnejšie bezpečnostné dvere typu sú vyrobené z hliníka alebo ocele. Mnoho odborníkov sa domnieva, že oceľové dvere proti vlámaniu sú najspoľahlivejšou a najlepšou voľbou, ale sú oveľa nákladnejšie ako hliníkové. Ak vám cena robí problém, rozhodnite sa pre hliníkovú verziu, ktorá je cenovo dostupnejšia a má tiež skvelé vlastnosti.

2.4 Výplň bezpečnostných dverí

Výplň dverí je dosť dôležitým opatrením v účinnosti bezpečnostných dverí a mala by sa skontrolovať pred nákupom. Môže byť vyrobený z konštrukčného hliníka, oceľových tyčí, hliníkových roštov alebo oceľovej siete. Najlepšou voľbou je perforovaný hliníkový plech alebo mriežka z nehrdzavejúcej ocele.

2.5 Bezpečnostná zámka

Výber kvalitného zámku poskytuje vášmu domovu ďalšiu mieru zabezpečenia. Rozhodnite sa pre zámok, ktorý má tri uzamykacie body. Do normálneho zámku s jedným blokovacím bodom sa dá ľahko preniknúť.

2.6 Pánty dverí

Uistite sa, že vaše bezpečnostné dvere majú najmenej tri pánty, ktoré sa nedajú demontovať. Čím väčšia je veľkosť špendlíka, tým bezpečnejší je váš domov. Najlepšie je zvoliť si dvere, ktoré majú zakryté pánty a nie sú prístupné.

2.7 Bezpečnostné dvere - cena

Posledným a najdôležitejším bodom v tomto zozname je, že ste si vedomí ceny dverí, ktoré chcete kúpiť. Ak je vaše okolie v bezpečí, môžete sa rozhodnúť pre základnejšie modely bezpečnostných dverí, ktoré sú tiež lacnejšie, inak sa radšej rozhodnite pre šetrenie na bezpečnosti svojho domu.

2.8 Bezpečnostné dvere na mieru

Nájdite predajcov, ktorí môžu vyrobiť vaše bezpečnostné dvere na mieru. Môžete si teda zvoliť jednotlivé materiály dverí a prispôsobiť ich štýlu svojho domova. To zaistí nielen väčšiu bezpečnosť a ochranu vášho domova, ale budete mať tiež úplnú kontrolu nad vzhľadom dverí.

3.Bezpečnostné dvere vyrobené z kovu alebo dreva?

Pre ľudí je často ťažké rozhodnúť sa, či zvoliť bezpečnostné dvere z kovu alebo masívu. Každé z predstavení má svoje plusy aj mínusy.

3.1 Výhody kovových dverí proti vlámaniu

Z bezpečnostného hľadiska sú kovové bezpečnostné dvere robustnejšie a poskytujú väčšiu bezpečnostnú ochranu ako drevené. Kovové bezpečnostné dvere umožňujú aj viac ako 5-bodový uzamykací systém. Výskum ukázal, že zlodeji si radšej vyberajú byty alebo domy so staršími vchodovými dverami, uzamykajú sa na jednobodovom systéme a majú bežnú kľučku. Novšie vchodové dvere majú zvyčajne viacbodové zámky.

3.2 Výhody drevených bezpečnostných dverí

Veľkým problémom však niekedy môže byť aj vysoká úroveň bezpečnosti dverí. Často sa stáva, že sa poškodí dverový mechanizmus, stratia sa kľúče alebo dôjde v byte k osobnej nehode. V takom prípade je jediným spôsobom, ako sa môže vlastník dostať do bytu, privolať hasičov, ktorí pri vniknutí do kvalitných bezpečnostných dverí musia poškodiť dvere aj steny okolo rámu a zárubní. Z tohto pohľadu môžu byť drevené bezpečnostné dvere lepšou voľbou.

4. Postup a servis pri montáži bezpečnostných dverí

Najlepšie je najať odborne spôsobilého dodávateľa na výmenu alebo inštaláciu nových dverí. Bežnú inštaláciu ponúkajú všetci kvalitní poskytovatelia vchodových dverí pri kúpe dverí zadarmo. Montážníci vykonajú merania na mieste a zároveň vám poradia s výberom dverí a príslušenstva. Hneď ako sú vaše bezpečnostné dvere vyrobené, budú doručené. Potom vám odstránia staré dvere a súčasne namontujú nové. Po dokončení práce po sebe poupratujú a odvezú staré dvere na príslušnú skládku. Postarajú sa teda o všetko. Musíte len odomknúť dvere, keď dorazia. Ak boli staré vchodové dvere drevené, musia montéri tiež vymeniť zárubne, aby bola zabezpečená dostatočná úroveň ochrany. Niektoré bezpečnostné dvere sú navrhnuté tak, aby pri renovácii bytu bielili atď. nie je potrebné vymeniť celé krídlo dverí proti vlámaniu (ak vám už nevyhovuje ich vzhľad). Inštalatéri môžu vymeniť iba drevené obloženie dverí a bude vyzerať ako nové. Inštalácia dverí proti vlámaniu nie je ľahký proces, ale vyžaduje odborné znalosti. Správna inštalácia je zároveň nevyhnutnou súčasťou zaistenia účinnosti dverí proti vlámaniu. Preto vám odporúčame, aby ste si ho sami neinštalovali. Ohľadom servisu bezpečnostných dverí sa obráťte na autorizované servisné stredisko vášhododávateľa. Pri kúpe dverí tiež skontrolujte, či váš poskytovateľ ponúka servis aj v prípade zásahu. Takáto služba musí byť k dispozícii 24 hodín denne.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMBEZPEČNOSTNOSTNÉ DVERE DO BYTU

Dobrý deň,

mám zaujem o ponuku na bezpečnostné vchodové dvere do bytu v bytovom dome. Prosím o poslanie produktového katalogu, alebo cenníka, spolu s nacenením montáže a montáže bezpečnostnej zárubne.

Aktuálne prebieha rekonštrukcia bytu a na byte sú osadené ešte pôvodne vchodové dvere s pôvodnom zárubňou z 80 tych rokov.

Ďakujem

Bogár 1350 1 do 2250 €


........

BEZPECNOSTNE DVERE, ZARUBNA, KOVANIE, KUKATKO

Dobrý deň prajem

potrebujeme dodať a montovať bezpecnostne dvere,
1 ks, 200x 80 cm dvere

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1350 1 do 2250 €


........

MONTAŽ BEZPEČNOSTNÝCH DVERÍ

Dobrý deň prajem
Výmena vchodových dvery,a montaž bezpečnostných vchodových dverí do bytu. Dodať aj montovať bezpečnostné dvere

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

1350 1 do 2250 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, BEZPEČNOSTNÉ DVERE DO BYTU, 1 KS
Bezpečnostné dvere, Prievidza

1800 € do 3000 €

CENA, BEZPEČNOSTNÉ DVERE, KOMPLETNÁ MONTÁŽ, OTVOR NA DVERE 93X203CM
Bezpečnostné dvere, Bratislava

2250 € do 3750 €

CENA, VÝMENA VCHODOVÝCH DVERÍ A ZARUBNE, 1KS PRÁVE 90 CM
Bezpečnostné dvere, Stará Ľubovňa

1980 € do 3300 €

CENA, BEZPEČNOSTNÉ DVERE DO BYTU, 1 KS
Bezpečnostné dvere, Nová Dubnica

2250 € do 3750 €

CENA, BEZPEČNOSTNÉ DVERE, 1000X2100
Bezpečnostné dvere, Bratislava

2250 € do 3750 €

CENA, VCHODOVÉ BEZPEČNOSTNÉ DVERE, 2 M 90 CM
Bezpečnostné dvere, Vranov nad Topľou

2250 € do 3750 €

CENA, BEZPEČNOSTNE DVERE, VYSKA 2,5CM. SIRKA ZARUBNE 17CM,SIRKA DVERI 80 CM
Bezpečnostné dvere, Krompachy

1800 € do 3000 €

CENA, BEZPEČNOSTNÉ DVERE, VÝMENNÁ VCHODOVÝCH DVERI V RODINNOM DOME , 1. DVERE
Bezpečnostné dvere, Vranov nad Topľou

2250 € do 3750 €

CENA, VCHODOVÉ BESPEČNOSTNÉ DVERE , 1.KUS
Bezpečnostné dvere, Nitra

2250 € do 3750 €

CENA, BEZPEČNOSTNÉ DVERE NA DOM, 1KS ŠÍRKA 95 CM
Bezpečnostné dvere, Lučenec

2250 € do 3750 €

CENA, BESPEČNOSTNÉ DVERE, 1 KS
Bezpečnostné dvere, Prievidza

2250 € do 3750 €

CENA, DODÁVKA A MONTÁŽ VCHODOVÝCH BESPEČNOSTNÝCH DVERÍ, 1 KS, ROZMER (ŠÍRKA) 850-1200MM, PODĽA PONUKY
Bezpečnostné dvere, Turčiansky Ďur

2700 € do 4500 €

CENA, VYMENIŤ VCHODOVÉ DVERE DO BYTU ZA NAJLACNEJŠIE BEZPEČNOSTNÉ, PO POPISE
Bezpečnostné dvere, Bratislava

2700 € do 4500 €

CENA, BEZPECNOSTNE DVERE, 1KS
Bezpečnostné dvere, Bratislava

1800 € do 3000 €

CENA, VONKAJSIE BEZPECNOSTNE DVERE KRIDLOVE A OBYCAJNE, 2 KS
Bezpečnostné dvere, Janíky

4950 € do 8250 €

CENA, BEZPEČNOSTNÉ DVERE, ŠÍRKA 80 CM
Bezpečnostné dvere, Vranov nad Topľou

2250 € do 3750 €

CENA, DODANIE A VÝMENA VCHODOVÝCH BESPEČNOSTNÝCH DVERÍ, 1KS, 90TKY, LAVE
Bezpečnostné dvere, Malacky

2250 € do 3750 €

CENA, NOVÉ BEZPEČNOSTNÉ DVERE , 1 KS
Bezpečnostné dvere, Bratislava

2250 € do 3750 €

CENA, BEZPEČNOSTNÉ DVERE, VYMENA VCHODOVÝCH DVERI NA BYTE Z MONTÁŽOU , 1KS
Bezpečnostné dvere, Oponice

2250 € do 3750 €

CENA, BEZPEČNOSTNÉ VCHODOVÉ DVERE. MONTÁŽ, DEMONTÁŽ STARÝCH DVERÍ, 1 KS
Bezpečnostné dvere, Komárno

2250 € do 3750 €

CENA, PLASTOVÉ BESPEČNOSTNÉ DVERE, SIRKA 100CM BIELE
Bezpečnostné dvere, Plechotice

1980 € do 3300 €

CENA, BEZPEČNOSTNÉ DVERE DO RODINNÉHO DOMU V MEDVEDOVE, 80/197 CM
Bezpečnostné dvere, Medveďov

2250 € do 3750 €

CENA, PROTIPOŽIARNE DVERE, 1 PROTIPOŽIARNE DVERE, EW-C 30/D1, ROZMER 900X2000, ZÁKLADNÁ FARBA
Bezpečnostné dvere, Šamorín

1800 € do 3000 €

CENA, BEZPEČNOSTNÉ VCHODOVÉ DVERE, ŠÍRKA 83 CM, VÝŠKA: 197 CM
Bezpečnostné dvere, Bratislava

1800 € do 3000 €

CENA, BEZPEČNOSTNÉ DVERE KÚPA, MONTÁŽ, VÝMERA, DOVOZ , 1 KS
Bezpečnostné dvere, Kľačno

1800 € do 3000 €

CENA, BEZPEČNOSTNÉ BYTOVÉ VCHODOVÉ DVERE SO ZARUBNOU + MONTÁŽ , VÝŠKA 200 CM, ŠÍRKA 82 CM
Bezpečnostné dvere, Prievidza

1800 € do 3000 €

CENA, BEZPEČNOSTNE VCHODOVE DVERE DO PANELÁKU, 1 KS
Bezpečnostné dvere, Prešov

1800 € do 3000 €

CENA, BESPECNOSTNE DVERE, ČEREŠŇA , 1 KS
Bezpečnostné dvere, Stará Ľubovňa

1800 € do 3000 €

CENA, BEZPEČNOSTNÉ VCHODOVÉ DVERE DO BYTU,MONTÁŽ AJ DEMINTÁŽ STARÝCH DVIER, 1 VCHODOVÉ DVERE+ MONTÁŽ,4 X OPRAVA ROLIET
Bezpečnostné dvere, Komárno

1890 € do 3150 €

CENA, VCHODOVE BEZPECNOSTNE DVERE OCEĹOVÉ, PRAVÉ10 SO ZÁRUBŇOU, 1KS 100
Bezpečnostné dvere, Dunajská Streda

1800 € do 3000 €

CENA, BEZPEČNOSTNÉ VCHODOVÉ DVERE, PO POPISE
Bezpečnostné dvere, Dolný Kubín

1800 € do 3000 €

CENA, MONTÁŽ, DROBNÉ MURÁRSKE PRÁCE , 1 KS, 90CM
Bezpečnostné dvere, Turzovka

1800 € do 3000 €

CENA, BEZPEČNOSTNE DVERE S MONTAZOU, PO POPISE
Bezpečnostné dvere, Spišská Nová Ves

1800 € do 3000 €

CENA, DVERE , 1 KS
Bezpečnostné dvere, Vranov nad Topľou

1800 € do 3000 €

CENA, NOVÉ VCHODOVÉ DVERE DO BYTU., 1KS
Bezpečnostné dvere, Trebišov

1800 € do 3000 €

CENA, BEZPEČNOSTE DVERE AJ ZÁRUBŇU, 1 VCHODOVÉ DVERE DO BYTU
Bezpečnostné dvere, Kysucké Nové Mesto

1890 € do 3150 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Bezpečnostné dvere cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

248+ SPOLOČNOSŤAMI PRE BEZPEČNOSTNÉ DVERE
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti BEZPEČNOSTNÉ DVERE?

 • Bezpečnostné dvere Bratislava
 • Bezpečnostné dvere Banská Bystrica
 • Bezpečnostné dvere Košice
 • Bezpečnostné dvere Nitra
 • Bezpečnostné dvere Prešov
 • Bezpečnostné dvere Žilina
 • Bezpečnostné dvere Bardejov
 • Bezpečnostné dvere Humenné
 • Bezpečnostné dvere Komárno
 • Bezpečnostné dvere Levice
 • Bezpečnostné dvere Liptovský Mikuláš
 • Bezpečnostné dvere Lučenec
 • Bezpečnostné dvere Martin
 • Bezpečnostné dvere Michalovce
 • Bezpečnostné dvere Nové Zámky
 • Bezpečnostné dvere Piešťany
 • Bezpečnostné dvere Poprad
 • Bezpečnostné dvere Považská Bystrica
 • Bezpečnostné dvere Prievidza
 • Bezpečnostné dvere Ružomberok
 • Bezpečnostné dvere Spišská Nová Ves
 • Bezpečnostné dvere Topoľčany
 • Bezpečnostné dvere Trenčín
 • Bezpečnostné dvere Trnava
 • Bezpečnostné dvere Zvolen
 • Bezpečnostné dvere Bánovce nad Bebravou
 • Bezpečnostné dvere Brezno
 • Bezpečnostné dvere Bytča
 • Bezpečnostné dvere Čadca
 • Bezpečnostné dvere Detva
 • Bezpečnostné dvere Dolný Kubín
 • Bezpečnostné dvere Dunajská Streda
 • Bezpečnostné dvere Galanta
 • Bezpečnostné dvere Gelnica
 • Bezpečnostné dvere Hlohovec
 • Bezpečnostné dvere Ilava
 • Bezpečnostné dvere Kežmarok
 • Bezpečnostné dvere Krupina
 • Bezpečnostné dvere Kysucké Nové Mesto
 • Bezpečnostné dvere Levoča
 • Bezpečnostné dvere Malacky
 • Bezpečnostné dvere Medzilaborce
 • Bezpečnostné dvere Myjava
 • Bezpečnostné dvere Námestovo
 • Bezpečnostné dvere Nové Mesto nad Váhom
 • Bezpečnostné dvere Partizánske
 • Bezpečnostné dvere Pezinok
 • Bezpečnostné dvere Poltár
 • Bezpečnostné dvere Púchov
 • Bezpečnostné dvere Revúca
 • Bezpečnostné dvere Rimavská Sobota
 • Bezpečnostné dvere Rožňava
 • Bezpečnostné dvere Sabinov
 • Bezpečnostné dvere Šaľa
 • Bezpečnostné dvere Senec
 • Bezpečnostné dvere Senica
 • Bezpečnostné dvere Skalica
 • Bezpečnostné dvere Snina
 • Bezpečnostné dvere Sobrance
 • Bezpečnostné dvere Stará Ľubovňa
 • Bezpečnostné dvere Stropkov
 • Bezpečnostné dvere Svidník
 • Bezpečnostné dvere Trebišov
 • Bezpečnostné dvere Turčianske Teplice
 • Bezpečnostné dvere Tvrdošín
 • Bezpečnostné dvere Veľký Krtíš
 • Bezpečnostné dvere Vranov nad Topľou
 • Bezpečnostné dvere Žarnovica
 • Bezpečnostné dvere Žiar nad Hronom
 • Bezpečnostné dvere Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené