BEZPEČNOSTNÉ DVERE cena

  Cena bezpečnostných dverí závisí od materiálu, doplnkov a bezpečnostného vybavenia. Cena bezpečnostných vchodových dverí sa pohybuje okolo 1000-1500 EUR, s doplnkami sa môže vyšplhať až do výšky 2500€. Ceny bezpečnostných dverí sú porovnateľné s bežnými drevenými vchodovými dverami, ktoré v priemere stoja okolo 1100€ a obyčajnými ALU vchodovými dverami, ktoré stoja asi 1500€. Podľa tohto, by sa dalo povedať, že sa nákup bezpečnostných dverí oplatí. Ide totiž o dlhodobú investíciu do bezpečnosti a ochrany domu. Aby ste sa dozvedeli presnú cenu bezpečnostných dverí. môžete poslať dopyt našim overeným dodávateľom bezpečnostných dverí a tak dostanete viacero ponúk. Pripravili sme pre vás aj niekoľko rád o bezpečnostných dverách.

  POSLAŤ DOPYT REALIZÁTOROM >

  CENA ZA BEZPEČNOSTNÉ DVERE


  Cena bezpečnostných dverí. Cena za bezpečnostné dvere odolných voči tepelným zmenám, ohňovzdorné a zvukotesné.

  1500.00 €/kus

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/kus

  STREDNÁ CENA
  2500.00 €/kus

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Cena za dodávateľa, montéra bezpečnostných dverí

  OSTATNÉ CENY ZA BEZPEČNOSTNÉ DVERE

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  SPOLU:
  POSLAŤ DOPYT >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Bezpečnostné dvere - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Bezpečnostné dvere - čo potrebujete vedieť

  Pri kúpe vchodových dverí odolných proti vlámaniu musíte byť opatrní. Na trhu existuje veľa lacných falzifikátov, napríklad bežné vchodové dvere, o ktorých poskytovatelia tvrdia, že sú bezpečnostné dvere. Iba kvalitné bezpečnostné dvere s príslušnými certifikátmi predstavujú doma primeranú ochranu.

  Okrem ochrany pred vlámaním ponúkajú moderné bezpečnostné dvere aj ochranu pred požiarom a vonkajšími vplyvmi.
  Okrem ochrany pred vlámaním ponúkajú moderné bezpečnostné dvere aj ochranu pred požiarom a vonkajšími vplyvmi.

  1.1 Príslušné normy

  Pri bezpečnostných dverách musíte dbať na príslušné bezpečnostné normy. Dvere proti vlámaniu pre bytové účely musia poskytovať normu minimálne III. bezpečnostná štandardná trieda alebo vyššia.

  1.2 Bezpečnostné dvere - montáž

  Bezpečnostné dvere musia mať primeranú kvalitu oceľovej konštrukcie dverných krídel a zárubní odolných proti pokusom o vlámanie. Konštrukcia môže byť obložená doskami z dreva alebo iných materiálov a zabudovanou tepelnou a zvukovou izoláciou. Kvalitné bezpečnostné dvere sa zvyčajne vyrábajú pomocou robotického zvárania alebo laserových meraní odchýlok. Je tiež veľmi dôležité, aby mali kompletné bezpečnostné vybavenie a vybavenie, napríklad viacbodový zámok. V prípade pokusu o vlámanie je takýto zámok zablokovaný a má tiež kvalitný valec s bezpečnostným štítom, ktorý nie je možné vyvŕtať ani zlomiť. Dôležitým doplnkom dverí proti vlámaniu sú tiež širokouhlé kukátka, obmedzovače otvárania atď.

  1.3 Tepelná a zvuková izolácia

  Dbajte na dostatočnú tepelnú a zvukovú izoláciu dverí. Viaceré vrstvy tepelnej a zvukovej izolácie utesnené kvalitným tesnením zaisťujú uchovanie tepla vo vnútri, znižujú hluk z chodby alebo z vonku a zabraňujú úniku vzduchu a vnikaniu vlhkosti.

  1.4 Osvedčenia

  Každé kvalitné bezpečnostné dvere sú sprevádzané príslušnými certifikátmi a značkou CE. Iba tie zaručujú, že kvalita dverí odolných proti vlámaniu je stabilná. V prípade dverí proti vlámaniu do domov, ktoré sú vystavené poveternostným vplyvom, je potrebné dbať na to, aby boli dvere tiež dostatočne chránené pred vonkajšími vplyvmi.

  2. Ako si vybrať najlepšie bezpečnostné dvere pre seba?

  Pokiaľ ide o náš domov, bezpečnosť je určite na prvom mieste. Jedným z najdôležitejších bezpečnostných faktorov sú určite bezpečnostné dvere. Okrem ochrany pred vlámaním ponúkajú moderné bezpečnostné dvere aj ochranu pred ohňom a vonkajšími vplyvmi (chlad, teplo). Ako sa rozhodnúť, ktoré bezpečnostné dvere sú pre nás to pravé? Pred zakúpením si prečítajte niekoľko tipov:

  2.1 Analyzujte svoje bezpečnostné potreby

  Prvým a najdôležitejším krokom je zváženie vašich bezpečnostných potrieb, aby ste mohli ľahšie určiť, ktoré dvere vám vyhovujú najviac. Ak žijete v bezpečnej komunite, potrebujete iba základné bezpečnostné dvere, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ak sú však vo vašom okolí vlámačky bežné, pouvažujte nad kúpou najkvalitnejších bezpečnostných dverí.

  2.2 Kvalita dodávateľaje dôležitá

  Výber kvalitného a spoľahlivého dodávateľa bezpečnostných dverí je zásadný. Nechcete zveriť bezpečnosť a ochranu svojho domova spoločnosti, ktorá nie je na trhu rozpoznateľná a uznávaná. Uistite sa, že poskytovateľ má dobré referencie a spĺňa všetky kritériá slovenských štandardov.

  2.3 Hliník alebo oceľ

  Najkvalitnejšie bezpečnostné dvere typu sú vyrobené z hliníka alebo ocele. Mnoho odborníkov sa domnieva, že oceľové dvere proti vlámaniu sú najspoľahlivejšou a najlepšou voľbou, ale sú oveľa nákladnejšie ako hliníkové. Ak vám cena robí problém, rozhodnite sa pre hliníkovú verziu, ktorá je cenovo dostupnejšia a má tiež skvelé vlastnosti.

  2.4 Výplň bezpečnostných dverí

  Výplň dverí je dosť dôležitým opatrením v účinnosti bezpečnostných dverí a mala by sa skontrolovať pred nákupom. Môže byť vyrobený z konštrukčného hliníka, oceľových tyčí, hliníkových roštov alebo oceľovej siete. Najlepšou voľbou je perforovaný hliníkový plech alebo mriežka z nehrdzavejúcej ocele.

  2.5 Bezpečnostná zámka

  Výber kvalitného zámku poskytuje vášmu domovu ďalšiu mieru zabezpečenia. Rozhodnite sa pre zámok, ktorý má tri uzamykacie body. Do normálneho zámku s jedným blokovacím bodom sa dá ľahko preniknúť.

  2.6 Pánty dverí

  Uistite sa, že vaše bezpečnostné dvere majú najmenej tri pánty, ktoré sa nedajú demontovať. Čím väčšia je veľkosť špendlíka, tým bezpečnejší je váš domov. Najlepšie je zvoliť si dvere, ktoré majú zakryté pánty a nie sú prístupné.

  2.7 Bezpečnostné dvere - cena

  Posledným a najdôležitejším bodom v tomto zozname je, že ste si vedomí ceny dverí, ktoré chcete kúpiť. Ak je vaše okolie v bezpečí, môžete sa rozhodnúť pre základnejšie modely bezpečnostných dverí, ktoré sú tiež lacnejšie, inak sa radšej rozhodnite pre šetrenie na bezpečnosti svojho domu.

  2.8 Bezpečnostné dvere na mieru

  Nájdite predajcov, ktorí môžu vyrobiť vaše bezpečnostné dvere na mieru. Môžete si teda zvoliť jednotlivé materiály dverí a prispôsobiť ich štýlu svojho domova. To zaistí nielen väčšiu bezpečnosť a ochranu vášho domova, ale budete mať tiež úplnú kontrolu nad vzhľadom dverí.

  3.Bezpečnostné dvere vyrobené z kovu alebo dreva?

  Pre ľudí je často ťažké rozhodnúť sa, či zvoliť bezpečnostné dvere z kovu alebo masívu. Každé z predstavení má svoje plusy aj mínusy.

  3.1 Výhody kovových dverí proti vlámaniu

  Z bezpečnostného hľadiska sú kovové bezpečnostné dvere robustnejšie a poskytujú väčšiu bezpečnostnú ochranu ako drevené. Kovové bezpečnostné dvere umožňujú aj viac ako 5-bodový uzamykací systém. Výskum ukázal, že zlodeji si radšej vyberajú byty alebo domy so staršími vchodovými dverami, uzamykajú sa na jednobodovom systéme a majú bežnú kľučku. Novšie vchodové dvere majú zvyčajne viacbodové zámky.

  3.2 Výhody drevených bezpečnostných dverí

  Veľkým problémom však niekedy môže byť aj vysoká úroveň bezpečnosti dverí. Často sa stáva, že sa poškodí dverový mechanizmus, stratia sa kľúče alebo dôjde v byte k osobnej nehode. V takom prípade je jediným spôsobom, ako sa môže vlastník dostať do bytu, privolať hasičov, ktorí pri vniknutí do kvalitných bezpečnostných dverí musia poškodiť dvere aj steny okolo rámu a zárubní. Z tohto pohľadu môžu byť drevené bezpečnostné dvere lepšou voľbou.

  4. Postup a servis pri montáži bezpečnostných dverí

  Najlepšie je najať odborne spôsobilého dodávateľa na výmenu alebo inštaláciu nových dverí. Bežnú inštaláciu ponúkajú všetci kvalitní poskytovatelia vchodových dverí pri kúpe dverí zadarmo. Montážníci vykonajú merania na mieste a zároveň vám poradia s výberom dverí a príslušenstva. Hneď ako sú vaše bezpečnostné dvere vyrobené, budú doručené. Potom vám odstránia staré dvere a súčasne namontujú nové. Po dokončení práce po sebe poupratujú a odvezú staré dvere na príslušnú skládku. Postarajú sa teda o všetko. Musíte len odomknúť dvere, keď dorazia. Ak boli staré vchodové dvere drevené, musia montéri tiež vymeniť zárubne, aby bola zabezpečená dostatočná úroveň ochrany. Niektoré bezpečnostné dvere sú navrhnuté tak, aby pri renovácii bytu bielili atď. nie je potrebné vymeniť celé krídlo dverí proti vlámaniu (ak vám už nevyhovuje ich vzhľad). Inštalatéri môžu vymeniť iba drevené obloženie dverí a bude vyzerať ako nové. Inštalácia dverí proti vlámaniu nie je ľahký proces, ale vyžaduje odborné znalosti. Správna inštalácia je zároveň nevyhnutnou súčasťou zaistenia účinnosti dverí proti vlámaniu. Preto vám odporúčame, aby ste si ho sami neinštalovali. Ohľadom servisu bezpečnostných dverí sa obráťte na autorizované servisné stredisko vášhododávateľa. Pri kúpe dverí tiež skontrolujte, či váš poskytovateľ ponúka servis aj v prípade zásahu. Takáto služba musí byť k dispozícii 24 hodín denne.

  DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM  VCHODOVÉ DVERE DO BYTU

  Dobrý deň prajem,

  potrebujem demontáž, montáž a dodanie bezpečnostných dverí so zárubňou - tmavší mahagón. Pôvodné dvere sú drevené, z vnútornej strany tapacírované. (2,02m x 0,85 m)

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky, alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.
  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
  1800 € do 3000 €


  ........

  DODANIE A MONTÁŽ BEZBEČNOSTNÝCH DVERÍ A ZÁRUBNE

  Dobrý deň prajem

  potrebujeme dodať a montovať bezbečnostné dvere,
  vybúranie starej zárubne, montáž novej zárubne a osadenie
  vonkajších bezpečnostných dverí.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1800 € do 3000 €


  ........

  VYMENIT ZARUBNU A NAMONTOVAŤ VCHODOVE DVERE

  Dobrý deň prajem,

  potrebujem vymenit na RD staru siroku zarubnu a vlozit vchodove dvere 100 cm a 1 plastove okno.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky, alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.
  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
  900 € do 1500 €


  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  CENA, BEZPEČNOSTNÉ DVERE V PANELOVOM DOME 80CM, 1 KS DVERI 80CM
  Bezpečnostné dvere, Bratislava

  2250 € do 3750 €

  CENA, BEZPEČNOSTNÉ DVERE, 210X80
  Bezpečnostné dvere, Rimavská Sobota

  2250 € do 3750 €

  CENA, VYMENIŤ STARÉ VCHODOVÉ DVERE ZA BEZPEČNOSTNÉ AJ SO ZÁRUBŇOU, 1
  Bezpečnostné dvere, Piešťany

  2250 € do 3750 €

  CENA, VCHODOVE BEZPECNOSTNE DVERE, 1
  Bezpečnostné dvere, Kokava nad Rimavicou

  1800 € do 3000 €

  CENA, DODÁVKA A MONTÁŽ BEZBEČ. DVERÍ DO BYTOV, 24 KS, DVERE BEZBEPČ. PROTIPOŽIARNE DO BYTOV EI/EW 30D
  Bezpečnostné dvere, Palárikovo

  43200 € do 72000 €

  CENA, BEZPEČNOSTNÉ DVERE, PO POPISE
  Bezpečnostné dvere, Detva

  2250 € do 3750 €

  CENA, BEZPEČNOSTNÉ DVERE VCHODOVÉ DVERE DO BYTU, 1 X DVERE SO ZORUBNOU
  Bezpečnostné dvere, Smižany

  2250 € do 3750 €

  CENA, BEZPEČNOSTNE DVERE/8 BODOVÉ/ + ZÁRUBŇA, HLADKÉ, DO BYTU,
  Bezpečnostné dvere, Liptovský Mikuláš

  1800 € do 3000 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  BEZPEČNOSTNÉ DVERE CENNÍK

  SPOLUPRACUJEME S VIAC AKO 141 SPOLOČNOSŤAMI PRE BEZPEČNOSTNÉ DVERE


  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  HĽADÁME V LOKALITE
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU

  HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI BEZPEČNOSTNÉ DVERE?

 • Bezpečnostné dvere Bánovce nad Bebravou
 • Bezpečnostné dvere Banská Bystrica
 • Bezpečnostné dvere Bardejov
 • Bezpečnostné dvere Bratislava
 • Bezpečnostné dvere Brezno
 • Bezpečnostné dvere Bytča
 • Bezpečnostné dvere Čadca
 • Bezpečnostné dvere Detva
 • Bezpečnostné dvere Dolný Kubín
 • Bezpečnostné dvere Dunajská Streda
 • Bezpečnostné dvere Galanta
 • Bezpečnostné dvere Gelnica
 • Bezpečnostné dvere Hlohovec
 • Bezpečnostné dvere Humenné
 • Bezpečnostné dvere Ilava
 • Bezpečnostné dvere Kežmarok
 • Bezpečnostné dvere Komárno
 • Bezpečnostné dvere Košice
 • Bezpečnostné dvere Krupina
 • Bezpečnostné dvere Kysucké Nové Mesto
 • Bezpečnostné dvere Levice
 • Bezpečnostné dvere Levoča
 • Bezpečnostné dvere Liptovský Mikuláš
 • Bezpečnostné dvere Lučenec
 • Bezpečnostné dvere Malacky
 • Bezpečnostné dvere Martin
 • Bezpečnostné dvere Medzilaborce
 • Bezpečnostné dvere Michalovce
 • Bezpečnostné dvere Myjava
 • Bezpečnostné dvere Námestovo
 • Bezpečnostné dvere Nitra
 • Bezpečnostné dvere Nové Mesto nad Váhom
 • Bezpečnostné dvere Nové Zámky
 • Bezpečnostné dvere Partizánske
 • Bezpečnostné dvere Pezinok
 • Bezpečnostné dvere Piešťany
 • Bezpečnostné dvere Poltár
 • Bezpečnostné dvere Poprad
 • Bezpečnostné dvere Považská Bystrica
 • Bezpečnostné dvere Prešov
 • Bezpečnostné dvere Prievidza
 • Bezpečnostné dvere Púchov
 • Bezpečnostné dvere Revúca
 • Bezpečnostné dvere Rimavská Sobota
 • Bezpečnostné dvere Rožňava
 • Bezpečnostné dvere Ružomberok
 • Bezpečnostné dvere Sabinov
 • Bezpečnostné dvere Šaľa
 • Bezpečnostné dvere Senec
 • Bezpečnostné dvere Senica
 • Bezpečnostné dvere Skalica
 • Bezpečnostné dvere Snina
 • Bezpečnostné dvere Sobrance
 • Bezpečnostné dvere Spišská Nová Ves
 • Bezpečnostné dvere Stará Ľubovňa
 • Bezpečnostné dvere Stropkov
 • Bezpečnostné dvere Svidník
 • Bezpečnostné dvere Topoľčany
 • Bezpečnostné dvere Trebišov
 • Bezpečnostné dvere Trenčín
 • Bezpečnostné dvere Trnava
 • Bezpečnostné dvere Turčianske Teplice
 • Bezpečnostné dvere Tvrdošín
 • Bezpečnostné dvere Veľký Krtíš
 • Bezpečnostné dvere Vranov nad Topľou
 • Bezpečnostné dvere Žarnovica
 • Bezpečnostné dvere Žiar nad Hronom
 • Bezpečnostné dvere Žilina
 • Bezpečnostné dvere Zlaté Moravce
 • Bezpečnostné dvere Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  KONTAKTY

  Dopyty: 00421 233 329 745
  Firmy: 00421 233 329 745

  REGIONÁLNE STRÁNKY

  www.daibau.com
  www.daibau.at
  www.mojmojster.net
  www.emajstor.hr
  www.daibau.rs
  www.daibau.sk
  www.daibau.ro
  © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené