Pre oblasť

  Bezpečnostné dvere cena

  Cena bezpečnostných dverí závisí od materiálu, doplnkov a bezpečnostného vybavenia. Cena bezpečnostných vchodových dverí sa pohybuje v rozmedzí 1000 až 1500 EUR, s doplnkami sa môže vyšplhať až do výšky 2500 EUR. Ceny bezpečnostných dverí sú porovnateľné s bežnými drevenými vchodovými dverami, ktoré v priemere stoja okolo 1100 EUR a obyčajnými ALU vchodovými dverami, ktoré stoja asi 1500 EUR. Podľa tohto by sa dalo povedať, že sa nákup bezpečnostných dverí oplatí. Ide totiž o dlhodobú investíciu do bezpečnosti a ochrany domu.

  Komu zveriť výrobu alebo obstaranie bezpečnostných dverí? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom bezpečnostných dverí vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za bezpečnostné dvere


  Cena bezpečnostných dverí. Cena za bezpečnostné dvere odolných voči tepelným zmenám, ohňovzdorné a zvukotesné.

  1500.00 €/kus

  VEĽMI NÍZKA CENA
  2000.00 €/kus

  STREDNÁ CENA
  2500.00 €/kus

  NAJVYŠŠIA CENA
  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Ostatné ceny za Bezpečnostné dvere

  Ako ste využili tieto informácie?

  Bezpečnostné dvere - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Bezpečnostné dvere - čo potrebujete vedieť

  Pri kúpe vchodových dverí odolných proti vlámaniu musíte byť opatrní. Na trhu existuje veľa lacných falzifikátov, napríklad bežné vchodové dvere, o ktorých poskytovatelia tvrdia, že sú bezpečnostné dvere. Iba kvalitné bezpečnostné dvere s príslušnými certifikátmi predstavujú doma primeranú ochranu.

  Okrem ochrany pred vlámaním ponúkajú moderné bezpečnostné dvere aj ochranu pred požiarom a vonkajšími vplyvmi.
  Okrem ochrany pred vlámaním ponúkajú moderné bezpečnostné dvere aj ochranu pred požiarom a vonkajšími vplyvmi.

  1.1 Príslušné normy

  Pri bezpečnostných dverách musíte dbať na príslušné bezpečnostné normy. Dvere proti vlámaniu pre bytové účely musia poskytovať normu minimálne III. bezpečnostná štandardná trieda alebo vyššia.

  1.2 Bezpečnostné dvere - montáž

  Bezpečnostné dvere musia mať primeranú kvalitu oceľovej konštrukcie dverných krídel a zárubní odolných proti pokusom o vlámanie. Konštrukcia môže byť obložená doskami z dreva alebo iných materiálov a zabudovanou tepelnou a zvukovou izoláciou. Kvalitné bezpečnostné dvere sa zvyčajne vyrábajú pomocou robotického zvárania alebo laserových meraní odchýlok. Je tiež veľmi dôležité, aby mali kompletné bezpečnostné vybavenie a vybavenie, napríklad viacbodový zámok. V prípade pokusu o vlámanie je takýto zámok zablokovaný a má tiež kvalitný valec s bezpečnostným štítom, ktorý nie je možné vyvŕtať ani zlomiť. Dôležitým doplnkom dverí proti vlámaniu sú tiež širokouhlé kukátka, obmedzovače otvárania atď.

  1.3 Tepelná a zvuková izolácia

  Dbajte na dostatočnú tepelnú a zvukovú izoláciu dverí. Viaceré vrstvy tepelnej a zvukovej izolácie utesnené kvalitným tesnením zaisťujú uchovanie tepla vo vnútri, znižujú hluk z chodby alebo z vonku a zabraňujú úniku vzduchu a vnikaniu vlhkosti.

  1.4 Osvedčenia

  Každé kvalitné bezpečnostné dvere sú sprevádzané príslušnými certifikátmi a značkou CE. Iba tie zaručujú, že kvalita dverí odolných proti vlámaniu je stabilná. V prípade dverí proti vlámaniu do domov, ktoré sú vystavené poveternostným vplyvom, je potrebné dbať na to, aby boli dvere tiež dostatočne chránené pred vonkajšími vplyvmi.

  2. Ako si vybrať najlepšie bezpečnostné dvere pre seba?

  Pokiaľ ide o náš domov, bezpečnosť je určite na prvom mieste. Jedným z najdôležitejších bezpečnostných faktorov sú určite bezpečnostné dvere. Okrem ochrany pred vlámaním ponúkajú moderné bezpečnostné dvere aj ochranu pred ohňom a vonkajšími vplyvmi (chlad, teplo). Ako sa rozhodnúť, ktoré bezpečnostné dvere sú pre nás to pravé? Pred zakúpením si prečítajte niekoľko tipov:

  2.1 Analyzujte svoje bezpečnostné potreby

  Prvým a najdôležitejším krokom je zváženie vašich bezpečnostných potrieb, aby ste mohli ľahšie určiť, ktoré dvere vám vyhovujú najviac. Ak žijete v bezpečnej komunite, potrebujete iba základné bezpečnostné dvere, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ak sú však vo vašom okolí vlámačky bežné, pouvažujte nad kúpou najkvalitnejších bezpečnostných dverí.

  2.2 Kvalita dodávateľaje dôležitá

  Výber kvalitného a spoľahlivého dodávateľa bezpečnostných dverí je zásadný. Nechcete zveriť bezpečnosť a ochranu svojho domova spoločnosti, ktorá nie je na trhu rozpoznateľná a uznávaná. Uistite sa, že poskytovateľ má dobré referencie a spĺňa všetky kritériá slovenských štandardov.

  2.3 Hliník alebo oceľ

  Najkvalitnejšie bezpečnostné dvere typu sú vyrobené z hliníka alebo ocele. Mnoho odborníkov sa domnieva, že oceľové dvere proti vlámaniu sú najspoľahlivejšou a najlepšou voľbou, ale sú oveľa nákladnejšie ako hliníkové. Ak vám cena robí problém, rozhodnite sa pre hliníkovú verziu, ktorá je cenovo dostupnejšia a má tiež skvelé vlastnosti.

  2.4 Výplň bezpečnostných dverí

  Výplň dverí je dosť dôležitým opatrením v účinnosti bezpečnostných dverí a mala by sa skontrolovať pred nákupom. Môže byť vyrobený z konštrukčného hliníka, oceľových tyčí, hliníkových roštov alebo oceľovej siete. Najlepšou voľbou je perforovaný hliníkový plech alebo mriežka z nehrdzavejúcej ocele.

  2.5 Bezpečnostná zámka

  Výber kvalitného zámku poskytuje vášmu domovu ďalšiu mieru zabezpečenia. Rozhodnite sa pre zámok, ktorý má tri uzamykacie body. Do normálneho zámku s jedným blokovacím bodom sa dá ľahko preniknúť.

  2.6 Pánty dverí

  Uistite sa, že vaše bezpečnostné dvere majú najmenej tri pánty, ktoré sa nedajú demontovať. Čím väčšia je veľkosť špendlíka, tým bezpečnejší je váš domov. Najlepšie je zvoliť si dvere, ktoré majú zakryté pánty a nie sú prístupné.

  2.7 Bezpečnostné dvere - cena

  Posledným a najdôležitejším bodom v tomto zozname je, že ste si vedomí ceny dverí, ktoré chcete kúpiť. Ak je vaše okolie v bezpečí, môžete sa rozhodnúť pre základnejšie modely bezpečnostných dverí, ktoré sú tiež lacnejšie, inak sa radšej rozhodnite pre šetrenie na bezpečnosti svojho domu.

  2.8 Bezpečnostné dvere na mieru

  Nájdite predajcov, ktorí môžu vyrobiť vaše bezpečnostné dvere na mieru. Môžete si teda zvoliť jednotlivé materiály dverí a prispôsobiť ich štýlu svojho domova. To zaistí nielen väčšiu bezpečnosť a ochranu vášho domova, ale budete mať tiež úplnú kontrolu nad vzhľadom dverí.

  3.Bezpečnostné dvere vyrobené z kovu alebo dreva?

  Pre ľudí je často ťažké rozhodnúť sa, či zvoliť bezpečnostné dvere z kovu alebo masívu. Každé z predstavení má svoje plusy aj mínusy.

  3.1 Výhody kovových dverí proti vlámaniu

  Z bezpečnostného hľadiska sú kovové bezpečnostné dvere robustnejšie a poskytujú väčšiu bezpečnostnú ochranu ako drevené. Kovové bezpečnostné dvere umožňujú aj viac ako 5-bodový uzamykací systém. Výskum ukázal, že zlodeji si radšej vyberajú byty alebo domy so staršími vchodovými dverami, uzamykajú sa na jednobodovom systéme a majú bežnú kľučku. Novšie vchodové dvere majú zvyčajne viacbodové zámky.

  3.2 Výhody drevených bezpečnostných dverí

  Veľkým problémom však niekedy môže byť aj vysoká úroveň bezpečnosti dverí. Často sa stáva, že sa poškodí dverový mechanizmus, stratia sa kľúče alebo dôjde v byte k osobnej nehode. V takom prípade je jediným spôsobom, ako sa môže vlastník dostať do bytu, privolať hasičov, ktorí pri vniknutí do kvalitných bezpečnostných dverí musia poškodiť dvere aj steny okolo rámu a zárubní. Z tohto pohľadu môžu byť drevené bezpečnostné dvere lepšou voľbou.

  4. Postup a servis pri montáži bezpečnostných dverí

  Najlepšie je najať odborne spôsobilého dodávateľa na výmenu alebo inštaláciu nových dverí. Bežnú inštaláciu ponúkajú všetci kvalitní poskytovatelia vchodových dverí pri kúpe dverí zadarmo. Montážníci vykonajú merania na mieste a zároveň vám poradia s výberom dverí a príslušenstva. Hneď ako sú vaše bezpečnostné dvere vyrobené, budú doručené. Potom vám odstránia staré dvere a súčasne namontujú nové. Po dokončení práce po sebe poupratujú a odvezú staré dvere na príslušnú skládku. Postarajú sa teda o všetko. Musíte len odomknúť dvere, keď dorazia. Ak boli staré vchodové dvere drevené, musia montéri tiež vymeniť zárubne, aby bola zabezpečená dostatočná úroveň ochrany. Niektoré bezpečnostné dvere sú navrhnuté tak, aby pri renovácii bytu bielili atď. nie je potrebné vymeniť celé krídlo dverí proti vlámaniu (ak vám už nevyhovuje ich vzhľad). Inštalatéri môžu vymeniť iba drevené obloženie dverí a bude vyzerať ako nové. Inštalácia dverí proti vlámaniu nie je ľahký proces, ale vyžaduje odborné znalosti. Správna inštalácia je zároveň nevyhnutnou súčasťou zaistenia účinnosti dverí proti vlámaniu. Preto vám odporúčame, aby ste si ho sami neinštalovali. Ohľadom servisu bezpečnostných dverí sa obráťte na autorizované servisné stredisko vášhododávateľa. Pri kúpe dverí tiež skontrolujte, či váš poskytovateľ ponúka servis aj v prípade zásahu. Takáto služba musí byť k dispozícii 24 hodín denne.

  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Bezpečnostné dvere?

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  Chcem ponuku od poskytovateľov
  Posledné zverejnené dopyty

  Bezpečnostné vchodové dvere

  Potrebujeme bezpečnostné vchodové dvere. 1800 € do 3000 €

  ........

  Vchodove bezpecnostne dvere v panelaku

  Potrebujem vchodove bezpecnostne dvere pre byt. 1980 € do 3300 €

  ........

  Výmena okien za plastové, parapety vonku a vnut,vonkajšie žalúzie,17 miesvchodové

  Potrebujeme výmenu okien za plastové grafitovej farby zvonku aj vnútra, parapety vonku, vnut.vonkajsie žalúzie, 3 bezpečnostné dvere, 1 garazove. Viac info osobne. 22500 € do 37500 €

  ........

  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Cena, Nove bezpečnostné dvere Sherlock, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Tatranská Polianka

  1980 € do 3300 €

  Cena, Bezpečnostné dvere, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Púchov

  1800 € do 3000 €

  Cena, Bezpečnostne dvere v bielej farbe, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Senec

  1800 € do 3000 €

  Cena, Bezpečnostné dvere do bytu, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Vranov nad Topľou

  1980 € do 3300 €

  Cena, Vymena vchodovych bezpecnostnych dveri domu, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Bernolákovo

  2700 € do 4500 €

  Cena, Výmena nových vchodvých bytových dverí za bezpečnostné, Množstvo 1 ks, štandardná šírka: 90 cm
  Bezpečnostné dvere, Martin

  1980 € do 3300 €

  Cena, Vchodove bezpecnostne dvere, 1 kus-prave 80 cm
  Bezpečnostné dvere, Svidník

  1980 € do 3300 €

  Cena, Bezpečostné dvere v panelákovom byte, 197/80
  Bezpečnostné dvere, Prešov

  2250 € do 3750 €

  Cena, Bezpečnostné bytove dvere s montážou, 1 kus, 92,5 x 202,5 cm
  Bezpečnostné dvere, Hlohovec

  2250 € do 3750 €

  Cena, Bezpečnostné dvere do bytu, ponuka, montáž., 1 kus
  Bezpečnostné dvere, Vráble

  2250 € do 3750 €

  Cena, Dodávka a montáž nových bezpečnostných dverí, 1x 90 ľavé
  Bezpečnostné dvere, Topoľčany

  2250 € do 3750 €

  Cena, Bezpečnostné dvere na mieru + montáž, 1x dvere
  Bezpečnostné dvere, Senec

  2070 € do 3450 €

  Cena, Bezpečnostne dvere zo zarubnou, 1ks
  Bezpečnostné dvere, Michalovce

  2070 € do 3450 €

  Cena, Nové bezpečnostne dvere do bytu v paneláku, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Komárno

  2070 € do 3450 €

  Cena, Výmena dverí za bezpečnostné, 1kus dverí
  Bezpečnostné dvere, Ružomberok

  2250 € do 3750 €

  Cena, Bezpecnostne dvere so zarubnou a montazou, 15cm panel ,80cm sirka,v bytovke
  Bezpečnostné dvere, Svidník

  1800 € do 3000 €

  Cena, Vymena interierovych vchodovych dveri za bezpecnostne, 900 prave 1ks
  Bezpečnostné dvere, Spišské Podhradie

  2250 € do 3750 €

  Cena, Nove vchodove bezpecnostne biele dvere, 200 mm výška 88 cm sirka
  Bezpečnostné dvere, Pezinok

  2070 € do 3450 €

  Cena, Dodavka a montaž bezpečnostných dveri, 1 ks, 80 x 200 cm
  Bezpečnostné dvere, Košice

  2070 € do 3450 €

  Cena, Vchodové dvere do bytu zo zarubňou, 1 Par
  Bezpečnostné dvere, Liptovská Sielnica

  1350 € do 2250 €

  Cena, Bezpečnostné dvere, Po popise
  Bezpečnostné dvere, Medzilaborce

  1350 € do 2250 €

  Cena, Bezpečnostné dvere, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Komárno

  2070 € do 3450 €

  Cena, Bezpečnostné dvere do bytu, Po popise
  Bezpečnostné dvere, Rimavská Sobota

  1350 € do 2250 €

  Cena, Bezpecnostne vchodove dvere do bytu, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Košice

  2070 € do 3450 €

  Cena, Vchodové hliníkové dvere, bezpečnostné, otváranie do vnútra (B=1 080, H=2 240)
  Bezpečnostné dvere, Kraľovany

  1980 € do 3300 €

  Cena, Bezpečnostné dvere, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Kanianka

  1800 € do 3000 €

  Cena, Bezpečnostné dvere, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Bardejov

  1800 € do 3000 €

  Cena, Bezpečnostné dvere do bytu - ubytovna, 1 kus, 90cm včetne zárubne. Plné, tmavší farba.
  Bezpečnostné dvere, Prievidza

  1800 € do 3000 €

  Cena, Bezpečnostné vchodové dvere, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Nitrianska Streda

  1980 € do 3300 €

  Cena, Vstupné bezpečnostné dvere do bytu, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Handlová

  2070 € do 3450 €

  Cena, Výmena starych vchodovych dverí za nové bezpečnostné, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Poprad

  2160 € do 3600 €

  Cena, Vchodove bezpecnostne Dvere bytu v panelaku, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Čadca

  2250 € do 3750 €

  Cena, Bezpecnostne dvere s dvoma kridlami po bokoch, 1050 x 2050 mm
  Bezpečnostné dvere, Martin

  2700 € do 4500 €

  Cena, Bezpečnostné dvere, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Rožňava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Servis alebo vymena vchodových dveri, 1 ks
  Bezpečnostné dvere, Oravská Lesná

  270 € do 450 €

  Cena, Bezpečnostné dvere, 90 cm
  Bezpečnostné dvere, Trenčín

  2250 € do 3750 €  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Bezpečnostné dvere cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  317+ spoločnosťami pre Bezpečnostné dvere
  Bezplatná služba
  Bez provízií
  Získaj ponuku
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené