Dobré skutky vytvárajú hrdinov


Hrdinovia sa nerodia, ale stávajú sa nimi vďaka svojim skutkom. Aby sa nimi stali, stačia malé, ale dobré skutky - pretože veľkosť skutku nemeria ten, kto pomoc poskytuje, ale ten, kto pomoc potrebuje.

Dnes vám dávame príležitosť, aby ste sa aspoň na chvíľu stali hrdinom pre tých, ktorí potrebujú váš dobrý skutok!

Môžete urobiť tento svet lepším!

Každý deň v daibau.sk usilovne pracujeme na tom, aby sme vám pomohli postaviť a zrekonštruovať vaše domy a nebytové priestory. Životný priestor každého z nás je však oveľa širší ako náš domov a kancelária.

Náš životný priestor tvorí aj príroda, ktorú máme radi, mesto, v ktorom žijeme, ľudia, s ktorými sa náhodne stretávame. Náš životný priestor tvoria aj spoluobčania, ktorých často nevidíme – ohrození ľudia, ktorí si nedokážu sami zabezpečiť podmienky na dôstojný život. Zveľadenie životného prostredia a kvality života všetkých ľudí v ňom je zodpovednosťou každého z nás.

Práve preto vás pozývame spojiť naše sily a spoločne pomôcť dobročinným organizáciám, ktoré sa starajú o tých najohrozenejších!

Tieto neziskové organizácie budú aj naďalej zveľaďovať náš spoločný priestor a kvalitu života našich spoluobčanov.


Organizácie a združenia, ktoré pomáhajú ľuďom v núdzi

Kliknite na logo renomovaných organizácií, ktoré sme pre vás vybrali. Neváhajte, napíšte im a zaujímajte sa o to, ako môžete pomôcť, alebo ich podporte formou donácie a urobte svet lepším:


Vybraná organizácia dňa
O projekte

Partnerstvo pre blahobyt spoločnosti je dobročinný projekt, ktorý vznikol pod záštitou portálu Daibau. Uvedomujeme si dôležitosť charity pre spoločnosť a ako jeden z popredných predstaviteľov stavebného priemyslu cítime zodpovednosť za podporu pozitívnych zmien v našom životnom prostredí. Cieľom všetkých partnerov zapojených do projektu (investori, spoločnosti – firmy a organizácie) je vytvoriť synergiu, ktorá by mala pomôcť a osloviť čoraz väčší počet ľudí v núdzi.

Vďaka patrí všetkým vám, ktorí prispievate svojimi dobrými skutkami a robíte svet lepším miestom pre život!

Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
© 2024 Daibau, všetky práva vyhradené