Pre oblasť

  Vonkajšie rolety, Rolety na okná, Rolety na balkón cena

  Cena roliet na okná alebo dvere je závislá od typu roliet, resp. žalúzií (klasické, podomietkové, v kastlíku, predokenné, nadokenné alebo šikmé), materiálu (PVC, hliník), od povrchu roliet a samozrejme od dodávateľa. Za klasické plastové rolety so šírkou lamiel 45 mm zaplatíte okolo 33,50 EUR/m2, plastové rolety so šírkou lamiel 37 mm stoja okolo 40 EUR/m2 a za hliníkové žalúzie so šírkou lamiel 37 mm zaplatíte 55 EUR/m2.

  Komu zveriť výrobu, obstaranie alebo montáž roliet? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom, dodávateľom alebo montérom roliet vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za rolety


  Pre klasické plastové rolety so šírkou lamiel 45 mm odpočítajte 33,50 EUR / m2, PVC rolety so šírkou lamiel 37 mm stoja približne 40 € / m2, a pre hliníkové žalúzie so šírkou lamiel 37 mm odpočítaje 55 EUR / m2.

  35.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  40.00 €/m2

  STREDNÁ CENA
  55.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Ostatné ceny za Rolety

  Vaše množstvo

  jednotka

  Orientačná cena

  Vaša cena

  Podomietkové rolety

  Cena za podomietkové rolety. Cena podomietkových roliet. Cena za podomietkové rolety, spolu s izolovanými ALU boxami a klasickými ALU lamelami do šírky 40 mm, ručné ovládanie popruhov.Cena za rolety spolu s montážou.


  m2

  €/m2

  Výmena automatického zdvíhacieho zariadenia s pásom pre rolety.

  Cena za výmenu rolety. Cena za výmenu rolety vrátane výmeny pásu.


  kpl

  €/kpl

  Výmena roletového pásu

  Cena výmeny roletového pásu. Cena za výmenu roletového pásu.


  kpl

  €/kpl

  Orientačná cena
  Poslať dopyt >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Vonkajšie rolety - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Rolety - čo potrebujete vedieť?

  Vonkajšie rolety sú vynikajúcou ochranou proti slnku, vetru, nechceným pohľadom a dokonca aj proti vlámaniu
  Vonkajšie rolety sú vynikajúcou ochranou proti slnku, vetru, nechceným pohľadom a dokonca aj proti vlámaniu

  Okná prepúšťajú denné svetlo, čo výrazne prispieva k vašej pohode. Dôležitou súčasťou okna sú aj rolety, ktoré regulujú množstvo svetla, zabraňujú nechceným výhľadom a chránia okno pred vetrom, dažďom, špinou a dokonca aj vlámaním. Rolety zabraňujú prehrievaniu miestností, znižujú tepelné straty až o 25%, zlepšujú zvukovú izoláciu až o 10 dB a zároveň sa mimoriadne ľahko udržiavajú. Poskytujú ďalšie prvky proti vlámaniu tj. rôzne mechanizmy a zámky. Montáž roliet je veľmi jednoduchá. V závislosti od typu rozlišujeme medzi roletami, predokennými a vstavanými , šikmými roletami a roletami pre strešné okná. V závislosti od ceny a kvality si môžete zvoliť plastové alebo hliníkové lamely. Okrem roliet je možné inštalovať aj integrované siete proti komárom, ktoré bránia vniknutiu nežiaduceho hmyzu do miestnosti.

  1.1 Rolety z plastu, hliníku alebo dreva?

  V závislosti od materiálu lamiel rozlišujeme plastové rolety a hliníkové rolety. Plastové rolety majú duté profily vyrobené z kvalitných plastov, ktoré sú odolné proti teplotným rozdielom, vlhkosti a UV lúčom. Rolety z plastu sú dostupné v mnohých farbách od béžovej až po veľmi živé odtiene. V porovnaní s hliníkovými žalúziami sú cenovo dostupnejšie. Hliníkové rolety sú pevnejšie a odolnejšie ako plastové rolety, takže majú dlhšiu životnosť a poskytujú lepšiu ochranu proti vlámaniu. Profily sú široké 39 mm, 45 mm, 52 mm, 55 mm alebo 77 mm a sú dostupné v 12 rôznych lakovaných farbách. Drevené žalúzie sú vizuálne veľmi atraktívne, ale drevo je oveľa citlivejšie na poveternostné podmienky, preto si vyžaduje pravidelnú údržbu a renováciu.

  2. Ktorý typ roliet si vybrať?

  Na trhu existuje veľa rôznych typov roliet. Výber roliet je niekedy veľmi zložitý. Chcete možnosť úplného zatemnenia, máte obľúbenú farbu, chcete konzistentnosť s vzhľadom domu, alebo chcete tiež zabudované sieťky proti komárom? Predokenné rolety sa inštalujú na budovy, v ktorých neboli osadené žalúzie. Sú namontované na vonkajšom okennom ráme a umožňujú tiež inštaláciu integrovanej sieťky proti komárom. Okenné rolety sa inštalujú na vhodné hotové predmety. Inštalácia roliet je rýchla a ľahká. Vonkajšie žrolety chránia okno pred slnkom, vetrom a dažďom a tiež poskytujú tepelnú a zvukovú ochranu. Počas výstavby musia byť naplánované skryté rolety. Sú úplne neviditeľné a poskytujú optimálnu tepelnú a zvukovú ochranu. Inštalácia skrytých roliet sa uskutočňuje súčasne s inštaláciou okien a skrinka rolety sa potom skryje pod omietkou.

  2.1 Okenné rolety

  Okenné rolety ponúkajú kvalitnú ochranu okien a vysokú izoláciu. Skrinka rolety je pripevnená priamo na horný rám okna, takže bude minimálne viditeľná. Okenné rolety sa montujú na nové stavby a pri renováciách budov, pretože je potrebné ich inštalovať spolu s oknami. Napriek inštalácii je možné rolety ľahko udržiavať alebo opravovať.

  2.2 Predokenné rolety

  Predokenné rolety sú najpoužívanejšie rolety, pretože sa dajú namontovať kedykoľvek: počas výstavby, rekonštrukcie alebo dokonca na existujúcej fasáde. Inštaláciu roliet nie je potrebné plánovať vopred, pretože sú namontované priamo na fasáde. Napriek jednoduchej inštalácii žalúzií pre predné okná umožňujú celý výber plastových alebo hliníkových lamiel, sietí proti komárom a ručného alebo automatického ovládania. Pretože lamely roliet sú viditeľné na fasáde buďte pri výbere farby veľmi opatrní.

  2.3 Skryté žalúzie

  Skryté žalúzie sa musia plánovať počas výstavby, ale vaše úsilie sa oplatí. Budú úplne skryté z pohľadu a otvorené poskytujú maximálnu ochranu pred svetlom, teplom a vlámaním. Materiály a farby majú dlhšiu životnosť a žalúzie poskytujú dodatočnú ochranu rámu okna. Skrytá skrinka je umiestnená nad oknom a skrytá pod omietkou, takže skryté rolety sú ideálnou voľbou pre moderné budovy, ktoré vyžadujú čisté línie. Pre správnu inštaláciu musí byť v preklade vytvorený priestor alebo musí byť okno zarovnané s vonkajším okrajom nosnej konštrukcie. Podomietkové rolety môžu byť vyrobené z akéhokoľvek materiálu a môžu mať zabudovanú sieťku proti komárom.

  2.4 Šikmé rolety

  Šikmé rolety sa používajú pre nepravidelne tvarované okná pod uhlom 0,5 ° až 45 °. Týmto spôsobom je možné dobre zatieniť okrúhle, trojuholníkové, šesťuholníkové a dokonca aj asymetrické okná. Nepravidelný tvar roliet oslabuje ich konštrukčnú pevnosť, pri ktorej sa vždy používajú len hliníkové žalúzie bez vetracích otvorov.

  2.5 Žalúzie pre strešné okná

  Je tiež možné zatieniť strešné okná žalúziami, ktoré sú obzvlášť problematické v prípade prehriatia a tepelných strát. Strešné rolety sú navrhnuté tak, aby po nich dážď a sneh sa ľahko kĺzal a nezadržiaval sa.

  2.6 Sieťky proti hmyzu pre rolety

  Niekedy chceme mať v miestnosti svetlo a čerstvý vzduch, ale nechceme pustiť dnu komáre ani iný nepríjemný hmyz. Väčšina typov roliet umožňuje súčasnú inštaláciu roletových sietí proti hmyzu. Otvárajú sa nezávisle od žalúzií, takže si môžete nastaviť otváranie okna podľa vášho želania.

  2.7 Elektrické rolety

  Žalúzie je možné ovládať manuálne alebo automaticky pomocou elektromotora. Na vašom smartfóne sú k dispozícii prepínače, diaľkové ovládače alebo mobilné aplikácie. Výhodou elektrických roliet je pohodlnejšie otváranie a zatváranie, čo platí najmä pre veľké alebo ťažko prístupné okná. V spojení s inteligentným systémom je možné žalúzie automaticky nastavovať podľa hodín alebo počasia, čím sa zabezpečuje optimálna teplota v miestnosti. Automatický pohon tiež znižuje tepelné straty v dôsledku neexistencie manuálneho otvárania ovládania.

  2.8 Proti vlámaniu

  Rolety poskytujú dostatočnú ochranu proti vlámaniu. Špeciálne bezpečnostné pružiny zabraňujú otvoreniu žalúzií zvonku. Možno ich uzamknúť pomocou roletových uzáverov, túto poistku však nie je možné použiť s automatickými roletami. Alternatívne môžete použiť špeciálne uzamknutie proti vlámaniu, ktoré automaticky uzamkne žalúzie v zníženej polohe, ale tento systém sa používa iba pre rolety s jedným príkazom alebo elektrické motorové rolety.

  3. Dodávatelia roliet - ako ich vybrať?

  Na trhu je veľa poskytovateľov žalúzií, takže vyvstáva otázka, ako sa rozhodnúť? Je potrebné rozlišovať medzi systémom roliet a montérom. V predchádzajúcich odstavcoch sme ukázali, akú úlohu hrá materiál roliet, šírka lamiel a typ roliet. Toto je tiež ovplyvnené spôsobom inštalácie, ktorý môže byť nad oknom, pred oknom alebo skrytý. Konečným prínosom ku kvalite žalúzií je profesionálna inštalácia. Na portáli DaiBau sa zhromažďuje množstvo montérov roliet. Môžete si prezrieť ich referencie a názory predchádzajúcich zákazníkov. Pošlite im dopyt a porovnajte prijaté ponuky. Týmto spôsobom určite nájdete to najlepšie pre vás.

  4. Montáž roliet

  Montáž žalúzií nie je komplikovaný proces. Inštalácia okenných a skrytých žalúzií musí byť zabezpečená počas stavby alebo renovácie. Týmto spôsobom sa vytvorí vhodný priestor, napríklad zub konštrukcii okna alebo montáž okna na vonkajšej strane nosnej konštrukcie. Súčasne s inštaláciou okien montér namontuje aj roletovú skrinku.

  4.1 Inštalácia roliet na existujúce okná

  Rolety je možné nainštalovať aj neskôr. Montáž roliet na existujúce okná je rýchla a ľahká, pretože žalúzie sú pripevnené k vonkajšiemu rámu okna. Pretože rolety budú viditeľné na fasáde, starostlivo si vyberte vzhľad. Správnym výberom farieb pre rolety, lamely, koľajnice a skrinky môžete zdôrazniť alebo zjemniť niektoré architektonické prvky vášho domu.

  5. Oprava

  Oprava roliet je často lacnejšia ako nákup nových. Väčšina porúch sú menšie alebo iba opotrebované časti, ktoré sa dajú ľahko opraviť alebo vymeniť. Najčastejšie opravy roliet sú výmena ložísk, výmena lamiel, výmena motora atď. Náhradné diely pre rolety sú oveľa lacnejšie ako celý systém, ale skôr ako sa rozhodnete opraviť rolety, skontrolujte cenu nových roliet.

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  Chcem ponuku od poskytovateľov
  Posledné zverejnené dopyty

  Vonkajšia plastová roleta,hnedá

  Potrebujem vyrobiť vonkajšiu plastovu roletu hnedej farby.
  Rozmer-š-1323-v-1410-prave ovladanie. 270 € do 450 €

  ........

  Vonkajsie rolety

  Potrebujem hlinikove vonkajsie antracitove rolety, 4 ks. 1080 € do 1800 €

  ........

  Balkonove rolety, jednalo by sa o vymenu existujucich.

  Dobrý deň.

  potrebujem vymenu exisstujucich balkonovych zaluzii ktore su uz za hranociu zivotnosti. Viac info osobne.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 135 € do 225 €

  ........

  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Cena, Vonkajšie rolety, 2 ks
  Rolety, Bratislava

  810 € do 1350 €

  Cena, Exterierove rolety biele manualne plast, 2 ks
  Rolety, Dunajská Lužná

  1080 € do 1800 €

  Cena, Montáž a dodanie plastových roliet na balkón, 4 ks plast
  Rolety, Kežmarok

  720 € do 1200 €

  Cena, Vnútorné rolety, 98x154 cm 2ks,76x154 cm 2x
  Rolety, Herľany

  450 € do 750 €

  Cena, Vetruodolnú roletu na bytovom dome, 1 ks
  Rolety, Leopoldov

  540 € do 900 €

  Cena, Vonkajšie rolety, 5
  Rolety, Bratislava

  1575 € do 2625 €

  Cena, Nove rolety na ten rozmer +- oprava zaluzii, Vyska 175 cm sirka 255cm
  Rolety, Dubnica nad Váhom

  900 € do 1500 €

  Cena, 3 vonkajšie predokenné rolety, 3 ks
  Rolety, Dolný Kubín

  1350 € do 2250 €

  Cena, Vonkajšie rolety na plastove okna, 2 ks
  Rolety, Gajary

  540 € do 900 €

  Cena, Vytahovacie rolety na terasu, 1 roleta šírka 1 m,dĺžka asi 2,20 m
  Rolety, Dunajská Streda

  135 € do 225 €

  Cena, Rolety na balkon, a na jedno okno, po popise
  Rolety, Zlaté Moravce

  135 € do 225 €

  Cena, Rolety WC stúpačku zakrit, Výška cca 240cm a šírka cca 85cm
  Rolety, Topoľčany

  135 € do 225 €

  Cena, Rolety plastové na balkon, 2 ks
  Rolety, Žilina

  630 € do 1050 €

  Cena, Výmena strešného okna + vonkajšia roleta, 78x118 cm
  Rolety, Dunajská Streda

  540 € do 900 €

  Cena, Vonkajšie rolety na balkón, 4 ks
  Rolety, Šaľa

  450 € do 750 €

  Cena, Balkónové plastové rolety, rozmery cca.3x3m
  Rolety, Handlová

  540 € do 900 €

  Cena, Predokenná roleta (pred zasklenie lodžie), 1 ks, Výška 1,8m, šírka 1,7m
  Rolety, Bratislava

  450 € do 750 €

  Cena, Hlinikové rolety na 2 okná a vonkajsie plastové rolety na balkón, Po popise
  Rolety, Štúrovo

  765 € do 1275 €

  Cena, Exterériové žalúzie/rolety, 7 okien
  Rolety, Pastuchov

  3600 € do 6000 €

  Cena, Vymeniť lamelové rolety, 3 ks, cca 80x180 CM 1 ks cca 50x180 cm
  Rolety, Trebišov

  585 € do 975 €

  Cena, Hliníkova roleta biela, 1 ks
  Rolety, Bošany

  540 € do 900 €

  Cena, Vonkajšia plastové roleta, 1 ks
  Rolety, Bratislava

  450 € do 750 €

  Cena, Vonkajšie plastove rolety bielej farby, 4 ks rozmer dvoj okna 210 cm x 155 cm
  Rolety, Bratislava

  900 € do 1500 €

  Cena, Namontovat interierove rolety na dve okná, 2 ks 123x68 cm
  Rolety, Dolný Ohaj

  180 € do 300 €

  Cena, Vonkajsie hlinníkové rolety, 2 kusy
  Rolety, Ratnovce

  720 € do 1200 €

  Cena, Vonkajšie "bubnové" rolety plastové, Minimálne 6
  Rolety, Bratislava

  1800 € do 3000 €

  Cena, Výmena drevených 3 diel. okien s drev. roletami za plastové, zatiaľ 2 ks
  Rolety, Malacky

  2070 € do 3450 €

  Cena, Plastova okna 3 ks dvojkridlove a vchodove dvere, rolety, 3ks 1500 mm, dlzka 1300 mm vyska
  Rolety, Dubník

  3690 € do 6150 €

  Cena, Vonkajsie rolety, 2 ks
  Rolety, Tužina

  450 € do 750 €

  Cena, Montaz rolety do wc na zakrytie sachty, panelakovy byt, 1 ks
  Rolety, Nové Zámky

  180 € do 300 €

  Cena, Drevené alebo hliníkové rolety,
  Rolety, Bratislava

  1080 € do 1800 €

  Cena, Plastové okno, 1 ks
  Rolety, Bratislava

  900 € do 1500 €

  Cena, Výmena balkónových roliet, 3 ks.roliet, cca : 86x150 cm
  Rolety, Stará Turá

  540 € do 900 €

  Cena, Vonkajsie rolety na trojdielne okno 2400x1400mm, 1 ks 2400x1400mm
  Rolety, Handlová

  450 € do 750 €

  Cena, Dodávka a montáž roliet den a noc a sítí proti hmyzu, 3 ks
  Rolety, Terchová

  1440 € do 2400 €

  Cena, Roletu na balkón priehladnú, 1 ks rozmer 220x150 cm
  Rolety, Senec

  270 € do 450 €  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Rolety cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  505+ spoločnosťami pre Rolety
  Bezplatná služba
  Bez provízií
  Získaj ponuku
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené