Vonkajšie rolety, Rolety na okná, Rolety na balkón cena

Cena roliet na okná alebo dvere je závislá od typu roliet, resp. žalúzií (klasické, podomietkové, v kastlíku, predokenné, nadokenné alebo šikmé), materiálu (PVC, hliník), od povrchu roliet a samozrejme od dodávateľa. Za klasické plastové rolety so šírkou lamiel 45 mm zaplatíte okolo 33,50 EUR/m2, plastové rolety so šírkou lamiel 37 mm stoja okolo 40 EUR/m2 a za hliníkové žalúzie so šírkou lamiel 37 mm zaplatíte 55 EUR/m2.

Komu zveriť výrobu, obstaranie alebo montáž roliet? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom, dodávateľom alebo montérom roliet vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA ROLETY


Pre klasické plastové rolety so šírkou lamiel 45 mm odpočítajte 33,50 EUR / m2, PVC rolety so šírkou lamiel 37 mm stoja približne 40 € / m2, a pre hliníkové žalúzie so šírkou lamiel 37 mm odpočítaje 55 EUR / m2.

35.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
55.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Vonkajšie rolety, Rolety na okná, Rolety na balkón cena

OSTATNÉ CENY ZA ROLETY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Podomietkové rolety

Cena za podomietkové rolety. Cena podomietkových roliet. Cena za podomietkové rolety, spolu s izolovanými ALU boxami a klasickými ALU lamelami do šírky 40 mm, ručné ovládanie popruhov.Cena za rolety spolu s montážou.€/m2

m2
dopyt

Výmena automatického zdvíhacieho zariadenia s pásom pre rolety.

Cena za výmenu rolety. Cena za výmenu rolety vrátane výmeny pásu.€/kpl

kpl
dopyt

Výmena roletového pásu

Cena výmeny roletového pásu. Cena za výmenu roletového pásu.€/kpl

kpl
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Vonkajšie rolety - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Rolety - čo potrebujete vedieť?

Vonkajšie rolety sú vynikajúcou ochranou proti slnku, vetru, nechceným pohľadom a dokonca aj proti vlámaniu
Vonkajšie rolety sú vynikajúcou ochranou proti slnku, vetru, nechceným pohľadom a dokonca aj proti vlámaniu

Okná prepúšťajú denné svetlo, čo výrazne prispieva k vašej pohode. Dôležitou súčasťou okna sú aj rolety, ktoré regulujú množstvo svetla, zabraňujú nechceným výhľadom a chránia okno pred vetrom, dažďom, špinou a dokonca aj vlámaním. Rolety zabraňujú prehrievaniu miestností, znižujú tepelné straty až o 25%, zlepšujú zvukovú izoláciu až o 10 dB a zároveň sa mimoriadne ľahko udržiavajú. Poskytujú ďalšie prvky proti vlámaniu tj. rôzne mechanizmy a zámky. Montáž roliet je veľmi jednoduchá. V závislosti od typu rozlišujeme medzi roletami, predokennými a vstavanými , šikmými roletami a roletami pre strešné okná. V závislosti od ceny a kvality si môžete zvoliť plastové alebo hliníkové lamely. Okrem roliet je možné inštalovať aj integrované siete proti komárom, ktoré bránia vniknutiu nežiaduceho hmyzu do miestnosti.

1.1 Rolety z plastu, hliníku alebo dreva?

V závislosti od materiálu lamiel rozlišujeme plastové rolety a hliníkové rolety. Plastové rolety majú duté profily vyrobené z kvalitných plastov, ktoré sú odolné proti teplotným rozdielom, vlhkosti a UV lúčom. Rolety z plastu sú dostupné v mnohých farbách od béžovej až po veľmi živé odtiene. V porovnaní s hliníkovými žalúziami sú cenovo dostupnejšie. Hliníkové rolety sú pevnejšie a odolnejšie ako plastové rolety, takže majú dlhšiu životnosť a poskytujú lepšiu ochranu proti vlámaniu. Profily sú široké 39 mm, 45 mm, 52 mm, 55 mm alebo 77 mm a sú dostupné v 12 rôznych lakovaných farbách. Drevené žalúzie sú vizuálne veľmi atraktívne, ale drevo je oveľa citlivejšie na poveternostné podmienky, preto si vyžaduje pravidelnú údržbu a renováciu.

2. Ktorý typ roliet si vybrať?

Na trhu existuje veľa rôznych typov roliet. Výber roliet je niekedy veľmi zložitý. Chcete možnosť úplného zatemnenia, máte obľúbenú farbu, chcete konzistentnosť s vzhľadom domu, alebo chcete tiež zabudované sieťky proti komárom? Predokenné rolety sa inštalujú na budovy, v ktorých neboli osadené žalúzie. Sú namontované na vonkajšom okennom ráme a umožňujú tiež inštaláciu integrovanej sieťky proti komárom. Okenné rolety sa inštalujú na vhodné hotové predmety. Inštalácia roliet je rýchla a ľahká. Vonkajšie žrolety chránia okno pred slnkom, vetrom a dažďom a tiež poskytujú tepelnú a zvukovú ochranu. Počas výstavby musia byť naplánované skryté rolety. Sú úplne neviditeľné a poskytujú optimálnu tepelnú a zvukovú ochranu. Inštalácia skrytých roliet sa uskutočňuje súčasne s inštaláciou okien a skrinka rolety sa potom skryje pod omietkou.

2.1 Okenné rolety

Okenné rolety ponúkajú kvalitnú ochranu okien a vysokú izoláciu. Skrinka rolety je pripevnená priamo na horný rám okna, takže bude minimálne viditeľná. Okenné rolety sa montujú na nové stavby a pri renováciách budov, pretože je potrebné ich inštalovať spolu s oknami. Napriek inštalácii je možné rolety ľahko udržiavať alebo opravovať.

2.2 Predokenné rolety

Predokenné rolety sú najpoužívanejšie rolety, pretože sa dajú namontovať kedykoľvek: počas výstavby, rekonštrukcie alebo dokonca na existujúcej fasáde. Inštaláciu roliet nie je potrebné plánovať vopred, pretože sú namontované priamo na fasáde. Napriek jednoduchej inštalácii žalúzií pre predné okná umožňujú celý výber plastových alebo hliníkových lamiel, sietí proti komárom a ručného alebo automatického ovládania. Pretože lamely roliet sú viditeľné na fasáde buďte pri výbere farby veľmi opatrní.

2.3 Skryté žalúzie

Skryté žalúzie sa musia plánovať počas výstavby, ale vaše úsilie sa oplatí. Budú úplne skryté z pohľadu a otvorené poskytujú maximálnu ochranu pred svetlom, teplom a vlámaním. Materiály a farby majú dlhšiu životnosť a žalúzie poskytujú dodatočnú ochranu rámu okna. Skrytá skrinka je umiestnená nad oknom a skrytá pod omietkou, takže skryté rolety sú ideálnou voľbou pre moderné budovy, ktoré vyžadujú čisté línie. Pre správnu inštaláciu musí byť v preklade vytvorený priestor alebo musí byť okno zarovnané s vonkajším okrajom nosnej konštrukcie. Podomietkové rolety môžu byť vyrobené z akéhokoľvek materiálu a môžu mať zabudovanú sieťku proti komárom.

2.4 Šikmé rolety

Šikmé rolety sa používajú pre nepravidelne tvarované okná pod uhlom 0,5 ° až 45 °. Týmto spôsobom je možné dobre zatieniť okrúhle, trojuholníkové, šesťuholníkové a dokonca aj asymetrické okná. Nepravidelný tvar roliet oslabuje ich konštrukčnú pevnosť, pri ktorej sa vždy používajú len hliníkové žalúzie bez vetracích otvorov.

2.5 Žalúzie pre strešné okná

Je tiež možné zatieniť strešné okná žalúziami, ktoré sú obzvlášť problematické v prípade prehriatia a tepelných strát. Strešné rolety sú navrhnuté tak, aby po nich dážď a sneh sa ľahko kĺzal a nezadržiaval sa.

2.6 Sieťky proti hmyzu pre rolety

Niekedy chceme mať v miestnosti svetlo a čerstvý vzduch, ale nechceme pustiť dnu komáre ani iný nepríjemný hmyz. Väčšina typov roliet umožňuje súčasnú inštaláciu roletových sietí proti hmyzu. Otvárajú sa nezávisle od žalúzií, takže si môžete nastaviť otváranie okna podľa vášho želania.

2.7 Elektrické rolety

Žalúzie je možné ovládať manuálne alebo automaticky pomocou elektromotora. Na vašom smartfóne sú k dispozícii prepínače, diaľkové ovládače alebo mobilné aplikácie. Výhodou elektrických roliet je pohodlnejšie otváranie a zatváranie, čo platí najmä pre veľké alebo ťažko prístupné okná. V spojení s inteligentným systémom je možné žalúzie automaticky nastavovať podľa hodín alebo počasia, čím sa zabezpečuje optimálna teplota v miestnosti. Automatický pohon tiež znižuje tepelné straty v dôsledku neexistencie manuálneho otvárania ovládania.

2.8 Proti vlámaniu

Rolety poskytujú dostatočnú ochranu proti vlámaniu. Špeciálne bezpečnostné pružiny zabraňujú otvoreniu žalúzií zvonku. Možno ich uzamknúť pomocou roletových uzáverov, túto poistku však nie je možné použiť s automatickými roletami. Alternatívne môžete použiť špeciálne uzamknutie proti vlámaniu, ktoré automaticky uzamkne žalúzie v zníženej polohe, ale tento systém sa používa iba pre rolety s jedným príkazom alebo elektrické motorové rolety.

3. Dodávatelia roliet - ako ich vybrať?

Na trhu je veľa poskytovateľov žalúzií, takže vyvstáva otázka, ako sa rozhodnúť? Je potrebné rozlišovať medzi systémom roliet a montérom. V predchádzajúcich odstavcoch sme ukázali, akú úlohu hrá materiál roliet, šírka lamiel a typ roliet. Toto je tiež ovplyvnené spôsobom inštalácie, ktorý môže byť nad oknom, pred oknom alebo skrytý. Konečným prínosom ku kvalite žalúzií je profesionálna inštalácia. Na portáli DaiBau sa zhromažďuje množstvo montérov roliet. Môžete si prezrieť ich referencie a názory predchádzajúcich zákazníkov. Pošlite im dopyt a porovnajte prijaté ponuky. Týmto spôsobom určite nájdete to najlepšie pre vás.

4. Montáž roliet

Montáž žalúzií nie je komplikovaný proces. Inštalácia okenných a skrytých žalúzií musí byť zabezpečená počas stavby alebo renovácie. Týmto spôsobom sa vytvorí vhodný priestor, napríklad zub konštrukcii okna alebo montáž okna na vonkajšej strane nosnej konštrukcie. Súčasne s inštaláciou okien montér namontuje aj roletovú skrinku.

4.1 Inštalácia roliet na existujúce okná

Rolety je možné nainštalovať aj neskôr. Montáž roliet na existujúce okná je rýchla a ľahká, pretože žalúzie sú pripevnené k vonkajšiemu rámu okna. Pretože rolety budú viditeľné na fasáde, starostlivo si vyberte vzhľad. Správnym výberom farieb pre rolety, lamely, koľajnice a skrinky môžete zdôrazniť alebo zjemniť niektoré architektonické prvky vášho domu.

5. Oprava

Oprava roliet je často lacnejšia ako nákup nových. Väčšina porúch sú menšie alebo iba opotrebované časti, ktoré sa dajú ľahko opraviť alebo vymeniť. Najčastejšie opravy roliet sú výmena ložísk, výmena lamiel, výmena motora atď. Náhradné diely pre rolety sú oveľa lacnejšie ako celý systém, ale skôr ako sa rozhodnete opraviť rolety, skontrolujte cenu nových roliet.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMLÁTKOVU ROLETU+ ROLETY DEŇ A NOC

Dobrý deň.

potrebujem rolety. Jedná roleta pogumovaná a tri deň a noc. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 990 1 do 1650 €


........

PLASTOVE PREDOMIETKOVÉ ROLETY

Dobrý deň.

potrebujem klasickú bielu plastovú predomietkovú roletu na spáľňové 3-okno.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
270 1 do 450 €


........

VONKAJSIE PLASTOVE ROLETY

Dobrý deň.

Potrebujem nove rolety vonkajsie a potrebujem ich aj namontovat, 2 ks.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 540 1 do 900 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, VNUTORNÁ ROLETA, 1 KS
Rolety, Tvrdošín

270 € do 450 €

CENA, VONKAJŠIE ROLETY, 3KS
Rolety, Vrútky

540 € do 900 €

CENA, VONKAJŠIU ROLETU NA BYTOVÝ DOM, 4×
Rolety, Tornaľa

720 € do 1200 €

CENA, VONKAJSIE BIELE PLASTOVE ROLETY, 2KS
Rolety, Topoľčany

900 € do 1500 €

CENA, PLASTOVE ROLETY PRE DVOJDIELNE OKNO, 2 KS
Rolety, Brezovica

675 € do 1125 €

CENA, VONKAJŠIE HLINIKOVÉ ROLETY, 4 KS
Rolety, Trebišov

1350 € do 2250 €

CENA, VONKAJSIE HLINÍKOVÉ ROLETY, 2 KS
Rolety, Kolárovo

630 € do 1050 €

CENA, VÝMENA OKIEN ZA PLASTOVÉ, ROLETY A SIEŤKY NA OKNÁ, 12 KS
Rolety, Čečejovce

11700 € do 19500 €

CENA, VONKAJSIE ROLETY, 7 KS
Rolety, Štúrovo

1980 € do 3300 €

CENA, VONKAJŠIU ROLETU NA TERASOVÉ DVERE A OKNO, 2 KS
Rolety, Nová Baňa

540 € do 900 €

CENA, VONKAJŠIA PLASTOVÁ ROLETA , 1 KS
Rolety, Most pri Bratislave

270 € do 450 €

CENA, VONKAJŠIE ROLETY HLINNIK, 12 KS
Rolety, Nitrica

4500 € do 7500 €

CENA, VONKAJŠIE ROLETY NA BALKON, 2 KS
Rolety, Levice

1800 € do 3000 €

CENA, NOVOSTAVBA VONKAJŠIE ROLETY, VNUTORNÉ ŽALUZIE+ PARAPET, 3OKNÁ (2100X1400) 1TERASA (2500X2200)
Rolety, Trnovec nad Váhom

1800 € do 3000 €

CENA, ZAMERANIE ROLIET A CENOVA PONUKA ROLETY DEN A NOC, 9 KS
Rolety, Drienovec

1980 € do 3300 €

CENA, PLASTOVÉ OKNA A ROLETY, CCA 10-11 KS, Z TOHO 2 VEĽKÉ AKO DVERE.
Rolety, Ladce

14400 € do 24000 €

CENA, PREDOKENE HLINÍKOVÉ ROLETY, 6KS, ŠÍRKA 100CM VÝŠKA 130CM
Rolety, Viničné

1260 € do 2100 €

CENA, BALKÓNOVÉ ROLETY , 3KS
Rolety, Žilina

450 € do 750 €

CENA, VÝMENA PLASTOVÝCH BALKONOVÝCH ROLIET , 3KUSY(107/150;106.5/150;96.5/150)CM
Rolety, Trebišov

720 € do 1200 €

CENA, VYMENA VONKAJSICH ROLIET, 2KS CCA NA OKNA 2X180
Rolety, Tešedíkovo

1170 € do 1950 €

CENA, ZATIENENIE OKIEN ROLETKAMI, PRÍPADNE INÝM NÁVRHOM, 4 KS
Rolety, Prešov

450 € do 750 €

CENA, KLASICKÉ PLASTOVÉ OKNÁ A VCHODOVÉ DVERE, 5 KS
Rolety, Kolta

4140 € do 6900 €

CENA, VONKAJŠIE HLINÍKOVE ROLETY MANUÁLNE, NA 2 OKNÁ. 230X150 CM
Rolety, Košice

990 € do 1650 €

CENA, BALKÓNOVÉ PLASTOVÉ ROLETY, 2 KS
Rolety, Kysucké Nové Mesto

360 € do 600 €

CENA, VONKAJSIA PLASTOVA BALKONOVA ROLETA , 1 KS
Rolety, Senec

135 € do 225 €

CENA, BALKONOVA ROLETA 2325 X 151,5 , PLASTOVA ALEBO HLINIKOVA MAN.OVLADANIE, 1 KS
Rolety, Handlová

450 € do 750 €

CENA, BALKONOVE PLASTOVÉ ROLETY, 235X265 CM, 1 KS
Rolety, Šurany

315 € do 525 €

CENA, VONKAJŠIE ROLETY , 6 KS
Rolety, Jasenov

720 € do 1200 €

CENA, DODÁVKA A MONTÁŽ VONKAJŠÍ ROLETY, 8KS
Rolety, Jakubov

1350 € do 2250 €

CENA, MONTÁŽ A DEMONTÁŽ PLASTOVYCH OKIEN A ROLETU VNUTORNU, 2
Rolety, Jur nad Hronom

450 € do 750 €

CENA, VYMENIT VSETKY OKNA NA DOME, 3KS 148CM X205CM SIRKA ASI Z 3 CASTI, 2KS 75CM X 50CM,
Rolety, Nitrianska Blatnica

2070 € do 3450 €

CENA, PLASTOVE ROLETY NA BALKON A DO STUPAČIEK, 7 M2
Rolety, Sereď

270 € do 450 €

CENA, KVALITNEJŠIE BALKÓNOVÉ ROLETY , 2-3 KS
Rolety, Prešov

360 € do 600 €

CENA, BALKONOVE ROLETY, JEDNALO BY SA O VYMENU EXISTUJUCICH. , 238 CM X 155 CM
Rolety, Košice

135 € do 225 €

CENA, VONKAJŠIA ROLETA NA 1 OKNO., 1 ROLETA NA OKNO CCA 170 CMX 130CM
Rolety, Bratislava

90 € do 150 €

CENA, BEZPEČNOSTNÉ VCHODOVÉ DVERE DO BYTU,MONTÁŽ AJ DEMINTÁŽ STARÝCH DVIER, 1 VCHODOVÉ DVERE+ MONTÁŽ,4 X OPRAVA ROLIET
Rolety, Komárno

1890 € do 3150 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Rolety cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

450+ SPOLOČNOSŤAMI PRE ROLETY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti ROLETY?

Slovakia
DAIBAU.SK

00421 233 329 745

© 2023 Daibau, všetky práva vyhradené