Vonkajšie rolety, Rolety na okná, Rolety na balkón cena

Cena roliet na okná alebo dvere je závislá od typu roliet, resp. žalúzií (klasické, podomietkové, v kastlíku, predokenné, nadokenné alebo šikmé), materiálu (PVC, hliník), od povrchu roliet a samozrejme od dodávateľa. Za klasické plastové rolety so šírkou lamiel 45 mm zaplatíte okolo 33,50 EUR/m2, plastové rolety so šírkou lamiel 37 mm stoja okolo 40 EUR/m2 a za hliníkové žalúzie so šírkou lamiel 37 mm zaplatíte 55 EUR/m2.

Komu zveriť výrobu, obstaranie alebo montáž roliet? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom, dodávateľom alebo montérom roliet vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA ROLETY


Pre klasické plastové rolety so šírkou lamiel 45 mm odpočítajte 33,50 EUR / m2, PVC rolety so šírkou lamiel 37 mm stoja približne 40 € / m2, a pre hliníkové žalúzie so šírkou lamiel 37 mm odpočítaje 55 EUR / m2.

35.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
55.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Vonkajšie rolety, Rolety na okná, Rolety na balkón cena

OSTATNÉ CENY ZA ROLETY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Podomietkové rolety

Cena za podomietkové rolety. Cena podomietkových roliet. Cena za podomietkové rolety, spolu s izolovanými ALU boxami a klasickými ALU lamelami do šírky 40 mm, ručné ovládanie popruhov.Cena za rolety spolu s montážou.€/m2

m2
dopyt

Výmena automatického zdvíhacieho zariadenia s pásom pre rolety.

Cena za výmenu rolety. Cena za výmenu rolety vrátane výmeny pásu.€/kpl

kpl
dopyt

Výmena roletového pásu

Cena výmeny roletového pásu. Cena za výmenu roletového pásu.€/kpl

kpl
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Vonkajšie rolety - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Rolety - čo potrebujete vedieť?

Vonkajšie rolety sú vynikajúcou ochranou proti slnku, vetru, nechceným výhľadom a dokonca aj proti vlámaniu.
Vonkajšie rolety sú vynikajúcou ochranou proti slnku, vetru, nechceným výhľadom a dokonca aj proti vlámaniu.

Okná prepúšťajú denné svetlo, čo výrazne prispieva k vašej pohode. Dôležitou súčasťou okna sú aj rolety, ktoré regulujú množstvo svetla, zabraňujú nechceným výhľadom a chránia okno pred vetrom, dažďom, špinou a dokonca aj vlámaním. Rolety zabraňujú prehrievaniu miestností, znižujú tepelné straty až o 25%, zlepšujú zvukovú izoláciu až o 10 dB a zároveň sa mimoriadne ľahko udržiavajú. Poskytujú ďalšie prvky proti vlámaniu tj. rôzne mechanizmy a zámky. Montáž roliet je veľmi jednoduchá. V závislosti od typu rozlišujeme medzi roletami, predokennými a vstavanými , šikmými roletami a roletami pre strešné okná. V závislosti od ceny a kvality si môžete zvoliť plastové alebo hliníkové lamely. Okrem roliet je možné inštalovať aj integrované siete proti komárom, ktoré bránia vniknutiu nežiaduceho hmyzu do miestnosti.

1.1 Rolety z plastu, hliníku alebo dreva?

V závislosti od materiálu lamiel rozlišujeme plastové rolety a hliníkové rolety. Plastové rolety majú duté profily vyrobené z kvalitných plastov, ktoré sú odolné proti teplotným rozdielom, vlhkosti a UV lúčom. Rolety z plastu sú dostupné v mnohých farbách od béžovej až po veľmi živé odtiene. V porovnaní s hliníkovými žalúziami sú cenovo dostupnejšie. Hliníkové rolety sú pevnejšie a odolnejšie ako plastové rolety, takže majú dlhšiu životnosť a poskytujú lepšiu ochranu proti vlámaniu. Profily sú široké 39 mm, 45 mm, 52 mm, 55 mm alebo 77 mm a sú dostupné v 12 rôznych lakovaných farbách. Drevené žalúzie sú vizuálne veľmi atraktívne, ale drevo je oveľa citlivejšie na poveternostné podmienky, preto si vyžaduje pravidelnú údržbu a renováciu.

2. Ktorý typ roliet si vybrať?

Na trhu existuje veľa rôznych typov roliet. Výber roliet je niekedy veľmi zložitý. Chcete možnosť úplného zatemnenia, máte obľúbenú farbu, chcete konzistentnosť s vzhľadom domu, alebo chcete tiež zabudované sieťky proti komárom? Predokenné rolety sa inštalujú na budovy, v ktorých neboli osadené žalúzie. Sú namontované na vonkajšom okennom ráme a umožňujú tiež inštaláciu integrovanej sieťky proti komárom. Okenné rolety sa inštalujú na vhodné hotové predmety. Inštalácia roliet je rýchla a ľahká. Vonkajšie žrolety chránia okno pred slnkom, vetrom a dažďom a tiež poskytujú tepelnú a zvukovú ochranu. Počas výstavby musia byť naplánované skryté rolety. Sú úplne neviditeľné a poskytujú optimálnu tepelnú a zvukovú ochranu. Inštalácia skrytých roliet sa uskutočňuje súčasne s inštaláciou okien a skrinka rolety sa potom skryje pod omietkou.

2.1 Okenné rolety

Okenné rolety ponúkajú kvalitnú ochranu okien a vysokú izoláciu. Skrinka rolety je pripevnená priamo na horný rám okna, takže bude minimálne viditeľná. Okenné rolety sa montujú na nové stavby a pri renováciách budov, pretože je potrebné ich inštalovať spolu s oknami. Napriek inštalácii je možné rolety ľahko udržiavať alebo opravovať.

2.2 Predokenné rolety

Predokenné rolety sú najpoužívanejšie rolety, pretože sa dajú namontovať kedykoľvek: počas výstavby, rekonštrukcie alebo dokonca na existujúcej fasáde. Inštaláciu roliet nie je potrebné plánovať vopred, pretože sú namontované priamo na fasáde. Napriek jednoduchej inštalácii žalúzií pre predné okná umožňujú celý výber plastových alebo hliníkových lamiel, sietí proti komárom a ručného alebo automatického ovládania. Pretože lamely roliet sú viditeľné na fasáde buďte pri výbere farby veľmi opatrní.

2.3 Skryté žalúzie

Skryté žalúzie sa musia plánovať počas výstavby, ale vaše úsilie sa oplatí. Budú úplne skryté z pohľadu a otvorené poskytujú maximálnu ochranu pred svetlom, teplom a vlámaním. Materiály a farby majú dlhšiu životnosť a žalúzie poskytujú dodatočnú ochranu rámu okna. Skrytá skrinka je umiestnená nad oknom a skrytá pod omietkou, takže skryté rolety sú ideálnou voľbou pre moderné budovy, ktoré vyžadujú čisté línie. Pre správnu inštaláciu musí byť v preklade vytvorený priestor alebo musí byť okno zarovnané s vonkajším okrajom nosnej konštrukcie. Podomietkové rolety môžu byť vyrobené z akéhokoľvek materiálu a môžu mať zabudovanú sieťku proti komárom.

2.4 Šikmé rolety

Šikmé rolety sa používajú pre nepravidelne tvarované okná pod uhlom 0,5 ° až 45 °. Týmto spôsobom je možné dobre zatieniť okrúhle, trojuholníkové, šesťuholníkové a dokonca aj asymetrické okná. Nepravidelný tvar roliet oslabuje ich konštrukčnú pevnosť, pri ktorej sa vždy používajú len hliníkové žalúzie bez vetracích otvorov.

2.5 Žalúzie pre strešné okná

Je tiež možné zatieniť strešné okná žalúziami, ktoré sú obzvlášť problematické v prípade prehriatia a tepelných strát. Strešné rolety sú navrhnuté tak, aby po nich dážď a sneh sa ľahko kĺzal a nezadržiaval sa.

2.6 Sieťky proti hmyzu pre rolety

Niekedy chceme mať v miestnosti svetlo a čerstvý vzduch, ale nechceme pustiť dnu komáre ani iný nepríjemný hmyz. Väčšina typov roliet umožňuje súčasnú inštaláciu roletových sietí proti hmyzu. Otvárajú sa nezávisle od žalúzií, takže si môžete nastaviť otváranie okna podľa vášho želania.

2.7 Elektrické rolety

Žalúzie je možné ovládať manuálne alebo automaticky pomocou elektromotora. Na vašom smartfóne sú k dispozícii prepínače, diaľkové ovládače alebo mobilné aplikácie. Výhodou elektrických roliet je pohodlnejšie otváranie a zatváranie, čo platí najmä pre veľké alebo ťažko prístupné okná. V spojení s inteligentným systémom je možné žalúzie automaticky nastavovať podľa hodín alebo počasia, čím sa zabezpečuje optimálna teplota v miestnosti. Automatický pohon tiež znižuje tepelné straty v dôsledku neexistencie manuálneho otvárania ovládania.

2.8 Proti vlámaniu

Rolety poskytujú dostatočnú ochranu proti vlámaniu. Špeciálne bezpečnostné pružiny zabraňujú otvoreniu žalúzií zvonku. Možno ich uzamknúť pomocou roletových uzáverov, túto poistku však nie je možné použiť s automatickými roletami. Alternatívne môžete použiť špeciálne uzamknutie proti vlámaniu, ktoré automaticky uzamkne žalúzie v zníženej polohe, ale tento systém sa používa iba pre rolety s jedným príkazom alebo elektrické motorové rolety.

3. Dodávatelia roliet - ako ich vybrať?

Na trhu je veľa poskytovateľov žalúzií, takže vyvstáva otázka, ako sa rozhodnúť? Je potrebné rozlišovať medzi systémom roliet a montérom. V predchádzajúcich odstavcoch sme ukázali, akú úlohu hrá materiál roliet, šírka lamiel a typ roliet. Toto je tiež ovplyvnené spôsobom inštalácie, ktorý môže byť nad oknom, pred oknom alebo skrytý. Konečným prínosom ku kvalite žalúzií je profesionálna inštalácia. Na portáli DaiBau sa zhromažďuje množstvo montérov roliet. Môžete si prezrieť ich referencie a názory predchádzajúcich zákazníkov. Pošlite im dopyt a porovnajte prijaté ponuky. Týmto spôsobom určite nájdete to najlepšie pre vás.

4. Montáž roliet

Montáž žalúzií nie je komplikovaný proces. Inštalácia okenných a skrytých žalúzií musí byť zabezpečená počas stavby alebo renovácie. Týmto spôsobom sa vytvorí vhodný priestor, napríklad zub konštrukcii okna alebo montáž okna na vonkajšej strane nosnej konštrukcie. Súčasne s inštaláciou okien montér namontuje aj roletovú skrinku.

4.1 Inštalácia roliet na existujúce okná

Rolety je možné nainštalovať aj neskôr. Montáž roliet na existujúce okná je rýchla a ľahká, pretože žalúzie sú pripevnené k vonkajšiemu rámu okna. Pretože rolety budú viditeľné na fasáde, starostlivo si vyberte vzhľad. Správnym výberom farieb pre rolety, lamely, koľajnice a skrinky môžete zdôrazniť alebo zjemniť niektoré architektonické prvky vášho domu.

5. Oprava

Oprava roliet je často lacnejšia ako nákup nových. Väčšina porúch sú menšie alebo iba opotrebované časti, ktoré sa dajú ľahko opraviť alebo vymeniť. Najčastejšie opravy roliet sú výmena ložísk, výmena lamiel, výmena motora atď. Náhradné diely pre rolety sú oveľa lacnejšie ako celý systém, ale skôr ako sa rozhodnete opraviť rolety, skontrolujte cenu nových roliet.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMROLETY NA BALKÓN S PRÍŤAŽOU, Z TROCH ČASTÍ AJ S NAVÝKANÍM

Dobry deň.

potrebujem majstra pre rolety na balkón s prírazom z troch častí plus
Ručnè navíjanie
Š: 3500 mm
V: 1500 mm

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 450 € do 750 €


........

VONKAJŠIE PLASTOVE ROLETY

Dobry deň.

potrebujem majstra pre plastove vonkajšie rolety 7ks výška 150 šírka 140 cm.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 540 € do 900 €


........

HLINIKOVÉ ROLETY NA 2 OKNÁ A VONKAJSIE PLASTOVÉ ROLETY NA BALKÓN

Dobrý deň prajem

potrebujeme dodať hlinikové rolety vonkajsie na 2okná kuchyna a obyvačka.Tiež plastové rolety na balkón. V prílohe je foto

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
765 € do 1275 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, ZALÚZIE A ROLETY, PO POPISE
Rolety, Vysoké Tatry

900 € do 1500 €

CENA, VONKAJSIE ZALUZIE NA BALKON, 200X150CM
Rolety, Handlová

135 € do 225 €

CENA, ROLETY PROTIHLUKOVÉ NA OKNO, 3KS
Rolety, Sereď

450 € do 750 €

CENA, INTERIÉROVÉ TIENENIE, PO POPISU
Rolety, Považská Bystrica

450 € do 750 €

CENA, ROLETY NA 2 OKNA, ROZMERY:1000 MM NA1200MM
Rolety, Borský Svätý Jur

315 € do 525 €

CENA, ROLETY NA 3 IZBOVÝ BYT , 3 IZBOVÝ PANELÁKOVÝ BYT- 74M2, ZATEPLENÝ PANELÁK, 2. POSCHODIE,
Rolety, Sereď

450 € do 750 €

CENA, VONKAJŠIE ROLETY, DVOJKRÍDLOVÉ OKNO VÝŠKA CCA 155X120,155X80, OKNO 155X115 +BALKÓNOVÉ DVERE 225X80
Rolety, Senica

450 € do 750 €

CENA, ROLETY NA STREŠNE OKNÁ , 100×60 3 OKNA
Rolety, Komjatná

450 € do 750 €

CENA, VÝMENA VONKAJŠEJ (BALKÓNOVÉ) ROLETY, 1 KS
Rolety, Liptovský Mikuláš

135 € do 225 €

CENA, ROLETY, 2000MM*1500MM (STYRI PLASTOVÉ OKNÁ + JEDNY BALKONOVÉ DVERE)
Rolety, Čadca

360 € do 600 €

CENA, VONKAJSIA ROLETA SO SIETKOU , OKNO 1700X1300
Rolety, Farná

270 € do 450 €

CENA, OPRAVIŤ, PRÍPADNE VYMENIŤ EXTERIÉROVÉ ROLETY, JEDNO ROLETA 1400X1500, DRUHÉ 800X1400+1300X1400
Rolety, Bratislava

540 € do 900 €

CENA, PLASTOVÁ ROLETA NA WC, 86 CM * 76 CM
Rolety, Nitra

90 € do 150 €

CENA, VONKAJSIU OKENNU ROLETU, 1
Rolety, Malacky

180 € do 300 €

CENA, ROLETY DEŇ A NOC , 4KS
Rolety, Svätý Jur

450 € do 750 €

CENA, PREDOKENNÉ ROLETY NA DVE OKNÁ NA STARŠÍ RODINNÝ DOM, OKNO MÁ ROZMER 160 X 180
Rolety, Hlboké

225 € do 375 €

CENA, 2 KS ROLIET,182X140,FARBA ORECH,ELEKTROMOTOR,DIALKOVÉ., 2 KS,182X140
Rolety, Nové Zámky

360 € do 600 €

CENA, VÝROBU A OSADNIE VONAKŠÍCH ROLIET NA DAĽKOVÉ ELEKTRICKÉ OVLÁDANIE , ASI 4 KUSY VONKAJŠEJ ROLETY, + SIEŤKA NA OKNÁ
Rolety, Bratislava

630 € do 1050 €

CENA, ROLETY BALKONOVÉ DVERE, PO POPISE
Rolety, Snina

450 € do 750 €

CENA, VONKAJŠIE PLASTOVE ROLETY, PO POPISE
Rolety, Plavecký Peter

720 € do 1200 €

CENA, VONKAJŠIE ROLETY, 2X DVOJOKNÁ, 2X TROJOKNÁ, 1X DVOJKNO A BALKÓNOVÉ DVERE
Rolety, Snina

450 € do 750 €

CENA, VONKAJŠIE ROLETY NA BALKÓN, 4KS
Rolety, Košice

180 € do 300 €

CENA, UZAMYKATEPLNU ROLETU DO DVERÝ , Š.80 - V.188
Rolety, Turčianske Teplice

180 € do 300 €

CENA, ROLETY PLASTOVE, Š 1460MM X V 2380MM
Rolety, Závadka nad Hronom

720 € do 1200 €

CENA, MONTÁŽ VONKAJŠÍCH ROLIET + SIEŤKY. , PO POPISE
Rolety, Komárno

720 € do 1200 €

CENA, VYMENA VONKAJSICH ROLIET , 6
Rolety, Dubnica nad Váhom

360 € do 600 €

CENA, ODBORNÉ ZAMERANIE A MONTAŽ ROLIET, 2X OKNO CCA130X85CM
Rolety, Brestovany

180 € do 300 €

CENA, SIETKY PROTI HMYZU, ROLETA DEN/NOC, PLISOVA ZALUZIA, SIETKY 3*OKNO,1*BALKON SIETKA, DEN/NOC-2OKNA, PLISOVA ZALUZIA 2*OKNO+1*BLAKON
Rolety, Zavar

450 € do 750 €

CENA, PREROBENIE VONKAJŠÍCH MANUÁLNYCH ROLIET NA ELEKTRICKÉ, 5-6KS
Rolety, Bernolákovo

630 € do 1050 €

CENA, EXTERIÉROVÉ BUD ROLETY, ZALUZIE ALEBO OKENICE, PO POPISE
Rolety, Krajné Čierno

450 € do 750 €

CENA, VONKAJŠIE ROLETY PRIESVITNÉ. , 320X150 CM
Rolety, Stará Ľubovňa

180 € do 300 €

CENA, ÚPLNE ZATEMNUJUCU ROLETU, 2 KUSY 160 X 100 CM
Rolety, Nižné Ružbachy

450 € do 750 €

CENA, VONKAJŠIE ROLETY , 12 KUSOV
Rolety, Kostolná pri Dunaji

450 € do 750 €

CENA, DEN A NOC ROLETY AJ SIETKY , PO POPISE
Rolety, Seč

450 € do 750 €

CENA, OKENNÉ ROLETY NA ZATEPLENÚ FASÁDU., 18 M2
Rolety, Krajné

450 € do 750 €

CENA, VONKAJSIE ROLETY RODINÝ DOM, 9 KS 1000X1600MM
Rolety, Bratislava

450 € do 750 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

ROLETY CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

329+ SPOLOČNOSŤAMI PRE ROLETY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI ROLETY?

Slovakia
DAIBAU.SK

00421 233 329 745

© 2022 DaiBau, všetky práva vyhradené