Pre oblasť

  Vonkajšie rolety, Rolety na okná, Rolety na balkón cena

  Cena roliet na okná alebo dvere je závislá od typu roliet, resp. žalúzií (klasické, podomietkové, v kastlíku, predokenné, nadokenné alebo šikmé), materiálu (PVC, hliník), od povrchu roliet a samozrejme od dodávateľa. Za klasické plastové rolety so šírkou lamiel 45 mm zaplatíte okolo 33,50 EUR/m2, plastové rolety so šírkou lamiel 37 mm stoja okolo 40 EUR/m2 a za hliníkové žalúzie so šírkou lamiel 37 mm zaplatíte 55 EUR/m2.

  Komu zveriť výrobu, obstaranie alebo montáž roliet? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom, dodávateľom alebo montérom roliet vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za rolety


  Pre klasické plastové rolety so šírkou lamiel 45 mm odpočítajte 33,50 EUR / m2, PVC rolety so šírkou lamiel 37 mm stoja približne 40 € / m2, a pre hliníkové žalúzie so šírkou lamiel 37 mm odpočítaje 55 EUR / m2.

  35.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  55.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Rolety

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Podomietkové rolety

  Cena za podomietkové rolety. Cena podomietkových roliet. Cena za podomietkové rolety, spolu s izolovanými ALU boxami a klasickými ALU lamelami do šírky 40 mm, ručné ovládanie popruhov.Cena za rolety spolu s montážou.


  m2

  €/m2

  Výmena automatického zdvíhacieho zariadenia s pásom pre rolety.

  Cena za výmenu rolety. Cena za výmenu rolety vrátane výmeny pásu.


  kpl

  €/kpl

  Výmena roletového pásu

  Cena výmeny roletového pásu. Cena za výmenu roletového pásu.


  kpl

  €/kpl

  SPOLU:
  Poslať dopyt >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Vonkajšie rolety - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Rolety - čo potrebujete vedieť?

  Vonkajšie rolety sú vynikajúcou ochranou proti slnku, vetru, nechceným pohľadom a dokonca aj proti vlámaniu
  Vonkajšie rolety sú vynikajúcou ochranou proti slnku, vetru, nechceným pohľadom a dokonca aj proti vlámaniu

  Okná prepúšťajú denné svetlo, čo výrazne prispieva k vašej pohode. Dôležitou súčasťou okna sú aj rolety, ktoré regulujú množstvo svetla, zabraňujú nechceným výhľadom a chránia okno pred vetrom, dažďom, špinou a dokonca aj vlámaním. Rolety zabraňujú prehrievaniu miestností, znižujú tepelné straty až o 25%, zlepšujú zvukovú izoláciu až o 10 dB a zároveň sa mimoriadne ľahko udržiavajú. Poskytujú ďalšie prvky proti vlámaniu tj. rôzne mechanizmy a zámky. Montáž roliet je veľmi jednoduchá. V závislosti od typu rozlišujeme medzi roletami, predokennými a vstavanými , šikmými roletami a roletami pre strešné okná. V závislosti od ceny a kvality si môžete zvoliť plastové alebo hliníkové lamely. Okrem roliet je možné inštalovať aj integrované siete proti komárom, ktoré bránia vniknutiu nežiaduceho hmyzu do miestnosti.

  1.1 Rolety z plastu, hliníku alebo dreva?

  V závislosti od materiálu lamiel rozlišujeme plastové rolety a hliníkové rolety. Plastové rolety majú duté profily vyrobené z kvalitných plastov, ktoré sú odolné proti teplotným rozdielom, vlhkosti a UV lúčom. Rolety z plastu sú dostupné v mnohých farbách od béžovej až po veľmi živé odtiene. V porovnaní s hliníkovými žalúziami sú cenovo dostupnejšie. Hliníkové rolety sú pevnejšie a odolnejšie ako plastové rolety, takže majú dlhšiu životnosť a poskytujú lepšiu ochranu proti vlámaniu. Profily sú široké 39 mm, 45 mm, 52 mm, 55 mm alebo 77 mm a sú dostupné v 12 rôznych lakovaných farbách. Drevené žalúzie sú vizuálne veľmi atraktívne, ale drevo je oveľa citlivejšie na poveternostné podmienky, preto si vyžaduje pravidelnú údržbu a renováciu.

  2. Ktorý typ roliet si vybrať?

  Na trhu existuje veľa rôznych typov roliet. Výber roliet je niekedy veľmi zložitý. Chcete možnosť úplného zatemnenia, máte obľúbenú farbu, chcete konzistentnosť s vzhľadom domu, alebo chcete tiež zabudované sieťky proti komárom? Predokenné rolety sa inštalujú na budovy, v ktorých neboli osadené žalúzie. Sú namontované na vonkajšom okennom ráme a umožňujú tiež inštaláciu integrovanej sieťky proti komárom. Okenné rolety sa inštalujú na vhodné hotové predmety. Inštalácia roliet je rýchla a ľahká. Vonkajšie žrolety chránia okno pred slnkom, vetrom a dažďom a tiež poskytujú tepelnú a zvukovú ochranu. Počas výstavby musia byť naplánované skryté rolety. Sú úplne neviditeľné a poskytujú optimálnu tepelnú a zvukovú ochranu. Inštalácia skrytých roliet sa uskutočňuje súčasne s inštaláciou okien a skrinka rolety sa potom skryje pod omietkou.

  2.1 Okenné rolety

  Okenné rolety ponúkajú kvalitnú ochranu okien a vysokú izoláciu. Skrinka rolety je pripevnená priamo na horný rám okna, takže bude minimálne viditeľná. Okenné rolety sa montujú na nové stavby a pri renováciách budov, pretože je potrebné ich inštalovať spolu s oknami. Napriek inštalácii je možné rolety ľahko udržiavať alebo opravovať.

  2.2 Predokenné rolety

  Predokenné rolety sú najpoužívanejšie rolety, pretože sa dajú namontovať kedykoľvek: počas výstavby, rekonštrukcie alebo dokonca na existujúcej fasáde. Inštaláciu roliet nie je potrebné plánovať vopred, pretože sú namontované priamo na fasáde. Napriek jednoduchej inštalácii žalúzií pre predné okná umožňujú celý výber plastových alebo hliníkových lamiel, sietí proti komárom a ručného alebo automatického ovládania. Pretože lamely roliet sú viditeľné na fasáde buďte pri výbere farby veľmi opatrní.

  2.3 Skryté žalúzie

  Skryté žalúzie sa musia plánovať počas výstavby, ale vaše úsilie sa oplatí. Budú úplne skryté z pohľadu a otvorené poskytujú maximálnu ochranu pred svetlom, teplom a vlámaním. Materiály a farby majú dlhšiu životnosť a žalúzie poskytujú dodatočnú ochranu rámu okna. Skrytá skrinka je umiestnená nad oknom a skrytá pod omietkou, takže skryté rolety sú ideálnou voľbou pre moderné budovy, ktoré vyžadujú čisté línie. Pre správnu inštaláciu musí byť v preklade vytvorený priestor alebo musí byť okno zarovnané s vonkajším okrajom nosnej konštrukcie. Podomietkové rolety môžu byť vyrobené z akéhokoľvek materiálu a môžu mať zabudovanú sieťku proti komárom.

  2.4 Šikmé rolety

  Šikmé rolety sa používajú pre nepravidelne tvarované okná pod uhlom 0,5 ° až 45 °. Týmto spôsobom je možné dobre zatieniť okrúhle, trojuholníkové, šesťuholníkové a dokonca aj asymetrické okná. Nepravidelný tvar roliet oslabuje ich konštrukčnú pevnosť, pri ktorej sa vždy používajú len hliníkové žalúzie bez vetracích otvorov.

  2.5 Žalúzie pre strešné okná

  Je tiež možné zatieniť strešné okná žalúziami, ktoré sú obzvlášť problematické v prípade prehriatia a tepelných strát. Strešné rolety sú navrhnuté tak, aby po nich dážď a sneh sa ľahko kĺzal a nezadržiaval sa.

  2.6 Sieťky proti hmyzu pre rolety

  Niekedy chceme mať v miestnosti svetlo a čerstvý vzduch, ale nechceme pustiť dnu komáre ani iný nepríjemný hmyz. Väčšina typov roliet umožňuje súčasnú inštaláciu roletových sietí proti hmyzu. Otvárajú sa nezávisle od žalúzií, takže si môžete nastaviť otváranie okna podľa vášho želania.

  2.7 Elektrické rolety

  Žalúzie je možné ovládať manuálne alebo automaticky pomocou elektromotora. Na vašom smartfóne sú k dispozícii prepínače, diaľkové ovládače alebo mobilné aplikácie. Výhodou elektrických roliet je pohodlnejšie otváranie a zatváranie, čo platí najmä pre veľké alebo ťažko prístupné okná. V spojení s inteligentným systémom je možné žalúzie automaticky nastavovať podľa hodín alebo počasia, čím sa zabezpečuje optimálna teplota v miestnosti. Automatický pohon tiež znižuje tepelné straty v dôsledku neexistencie manuálneho otvárania ovládania.

  2.8 Proti vlámaniu

  Rolety poskytujú dostatočnú ochranu proti vlámaniu. Špeciálne bezpečnostné pružiny zabraňujú otvoreniu žalúzií zvonku. Možno ich uzamknúť pomocou roletových uzáverov, túto poistku však nie je možné použiť s automatickými roletami. Alternatívne môžete použiť špeciálne uzamknutie proti vlámaniu, ktoré automaticky uzamkne žalúzie v zníženej polohe, ale tento systém sa používa iba pre rolety s jedným príkazom alebo elektrické motorové rolety.

  3. Dodávatelia roliet - ako ich vybrať?

  Na trhu je veľa poskytovateľov žalúzií, takže vyvstáva otázka, ako sa rozhodnúť? Je potrebné rozlišovať medzi systémom roliet a montérom. V predchádzajúcich odstavcoch sme ukázali, akú úlohu hrá materiál roliet, šírka lamiel a typ roliet. Toto je tiež ovplyvnené spôsobom inštalácie, ktorý môže byť nad oknom, pred oknom alebo skrytý. Konečným prínosom ku kvalite žalúzií je profesionálna inštalácia. Na portáli DaiBau sa zhromažďuje množstvo montérov roliet. Môžete si prezrieť ich referencie a názory predchádzajúcich zákazníkov. Pošlite im dopyt a porovnajte prijaté ponuky. Týmto spôsobom určite nájdete to najlepšie pre vás.

  4. Montáž roliet

  Montáž žalúzií nie je komplikovaný proces. Inštalácia okenných a skrytých žalúzií musí byť zabezpečená počas stavby alebo renovácie. Týmto spôsobom sa vytvorí vhodný priestor, napríklad zub konštrukcii okna alebo montáž okna na vonkajšej strane nosnej konštrukcie. Súčasne s inštaláciou okien montér namontuje aj roletovú skrinku.

  4.1 Inštalácia roliet na existujúce okná

  Rolety je možné nainštalovať aj neskôr. Montáž roliet na existujúce okná je rýchla a ľahká, pretože žalúzie sú pripevnené k vonkajšiemu rámu okna. Pretože rolety budú viditeľné na fasáde, starostlivo si vyberte vzhľad. Správnym výberom farieb pre rolety, lamely, koľajnice a skrinky môžete zdôrazniť alebo zjemniť niektoré architektonické prvky vášho domu.

  5. Oprava

  Oprava roliet je často lacnejšia ako nákup nových. Väčšina porúch sú menšie alebo iba opotrebované časti, ktoré sa dajú ľahko opraviť alebo vymeniť. Najčastejšie opravy roliet sú výmena ložísk, výmena lamiel, výmena motora atď. Náhradné diely pre rolety sú oveľa lacnejšie ako celý systém, ale skôr ako sa rozhodnete opraviť rolety, skontrolujte cenu nových roliet.

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Výmena balkónových roliet

  Potrebujem majstra pre dodávku a výmenu balkónových roliet, 3 ks cca : 86x150 cm. 540 € do 900 €

  ........

  Vonkajsie rolety na trojdielne okno 2400x1400mm

  Potrebujeme montáž plastovej rolety na trojdielne okno a výmena rolety na balkone. 450 € do 750 €

  ........

  Dodávka a montáž roliet den a noc a sítí proti hmyzu

  Potrebujem dodávku a montáž 3 ks interiérových rolet den a noc, montáž na zeď nad okno, bílá kazeta, látka bílá zatemňující, rozměr okna šíře 1500 x 2220 výška 3 ks + sítě proti hmyzu šíře 960 x 2220 výška 3 ks. 1440 € do 2400 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Výmena roliet na balkóne, 145cm/90cm..3ks
  Rolety, Dolná Breznica

  990 € do 1650 €

  Cena, Rolety na prístršok na 2 auta, 2ks ,cca vyška2500-šírka3500mm
  Rolety, Miňovce

  540 € do 900 €

  Cena, Vonkajšie rolety na balkon, 230cm × 170cm
  Rolety, Ružomberok

  450 € do 750 €

  Cena, Sietky proti hmyzu, rolety den a noc, 7x 120x60,1x 210x60,1x 95x60,1x 55x45 cm
  Rolety, Horné Trhovište

  3600 € do 6000 €

  Cena, Plastove okna, parapety, rolety, 4 ks
  Rolety, Turňa nad Bodvou

  3150 € do 5250 €

  Cena, Plastové rolety vonkajšie, 4 ks
  Rolety, Čenkovce

  720 € do 1200 €

  Cena, Vonkajšie rolety, 7 ks
  Rolety, Helcmanovce

  3150 € do 5250 €

  Cena, Vymena klasickych roliet na balkone za kvalitnejsie, Po popise
  Rolety, Prievidza

  540 € do 900 €

  Cena, Biele plastové rolety, 3 ks 189 x 142 cm, 1 ks 185 x 140 cm
  Rolety, Hurbanovo

  900 € do 1500 €

  Cena, Vonkajšie rolety, 2 ks
  Rolety, Bratislava

  450 € do 750 €

  Cena, Vonkajšie rolety, 2 ks
  Rolety, Prievidza

  540 € do 900 €

  Cena, Vonkajsie plastove rolety na okno a balkonove dvere, 2 ks
  Rolety, Brestovany

  450 € do 750 €

  Cena, Predokenné plastové rolety 2ks, 2
  Rolety, Borský Mikuláš

  720 € do 1200 €

  Cena, Hlinikové rolety na balkon a 3 okná, Rolety na balkon 340x142, okná 210x150 1x, okná 2x sasová účko asi 140x150 cm
  Rolety, Sásová

  1800 € do 3000 €

  Cena, Žalúzie,rolety na strešné okná, žalúzie pre balkónové dvere, 6 ks
  Rolety, Unín

  1800 € do 3000 €

  Cena, Vonkajšie rolety na strešné okná, Velux, 6 ks
  Rolety, Šrobárová

  1800 € do 3000 €

  Cena, Vonkajšie rolety terasa, 3ks,vyska215cm šírka 168cm
  Rolety, Opatovce nad Nitrou

  1350 € do 2250 €

  Cena, Rolety hliníkové, 6 ks
  Rolety, Dvorníky

  1800 € do 3000 €

  Cena, Plastové okno, 1 ks
  Rolety, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Zameranie a montaz vonkajsej plastovej rolety, Cca.126x135 cm ,a 67 x215 cm
  Rolety, Senec

  225 € do 375 €

  Cena, Vonkajšie rolety, 2 okná -kuchyňa a obývačka.
  Rolety, Levice

  450 € do 750 €

  Cena, Okná do 2 izieb a vonkajšie rolety, 2 ks
  Rolety, Hnojné

  1800 € do 3000 €

  Cena, Vonkajsie rolety alebo zaluzie na okna v byte +susic na pradlo na okno, 2 ks v sirke 223 cm
  Rolety, Púchov

  720 € do 1200 €

  Cena, Sieťky na okná na chalupe a roleta, 5 ks, 1 ks roleta
  Rolety, Olešná

  1080 € do 1800 €

  Cena, Rolety, sietky na okná, 8 ks
  Rolety, Bratislava

  1800 € do 3000 €

  Cena, Jednu vonkajsiu roletu, 1 ks, 1.27 X 1.47 m
  Rolety, Tichý Potok

  180 € do 300 €

  Cena, Vonkajšie plastové rolety, 4 ks
  Rolety, Sereď

  360 € do 600 €

  Cena, Rolety na okná a k tomu teda i sieťky proti hmyzu, 4 ks
  Rolety, Ladce

  900 € do 1500 €

  Cena, Balkonové roleny na boky, 1,48 x 0,8m 2ks
  Rolety, Veľký Krtíš

  180 € do 300 €

  Cena, Výmena žalúzií v kuchyni a obývacej izbe., 2 ks
  Rolety, Brezno

  540 € do 900 €

  Cena, Plast rolety na vonkajšie okno, 3 ks, s1580 v1450 mm
  Rolety, Bratislava

  540 € do 900 €

  Cena, Vonkajšie rolety, 1
  Rolety, Bratislava

  180 € do 300 €

  Cena, Predokenne rolety, 4 ks
  Rolety, Bratislava

  720 € do 1200 €

  Cena, Vonkajsie rolety na obyvacom okne 3 -okno ., 1ks
  Rolety, Púchov

  450 € do 750 €

  Cena, Výmena roletového pasu , po popise
  Rolety, Bratislava

  135 € do 225 €

  Cena, Vonkajšie hlinikové rolety, 4 ks
  Rolety, Trebišov

  1350 € do 2250 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  Rolety cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  480+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Rolety
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené