Podlahové kúrenie cena

Cena podlahového kúrenia závisí od zvoleného systému (voda alebo elektrina), povrchu a ďalších prvkov, ako sú: kotly, tepelné čerpadlá, solárne panely atď. Keď ide o podlahové kúrenie, za dodávku, montáž, pripojenie do rozvodnej skrine a tlakovú skúšku podlahového kúrenia zaplatíte 25 až 33 EUR/m2.

Komu zveriť montáž podlahového kúrenia? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným inštalatérom podlahového kúrenia vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA PODLAHOVÉHO KÚRENIA


Cena podlahového kúrenia. Cena za dodávku a inštaláciu podlahového kúrenia s inštaláciou systémových dosiek, s rozvodnými skrinkami s pripojením. Cena s testom podlahového kúrenia.

25.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
33.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Podlahové kúrenie cena

OSTATNÉ CENY ZA PODLAHOVÉ KÚRENIE

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Podlahové kúrenie

Cena za podlahové vykurovanie, spolu s položením systémových panelov s rozvodnými skriňami s prípojkami a tlakovou skúškou.€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Podlahové kúrenie - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Podlahové kúrenie - čo potrebujete vedieť?

Podlahové kúrenie je čoraz obľúbenejšie, pretože poskytuje komfort bývania. Pre nové budovy je podlahové kúrenie takmer štandardnou formou kúrenia. Najmä v súvislosti s obnoviteľnými zdrojmi energie, technológiou nízkotepelného vkúrenia s tepelnými čerpadlami.

Podlahové kúrenie poskytuje komfort bývania
Podlahové kúrenie poskytuje komfort bývania

1.1. Strach zo zranenia a poškodenia, ak je kúrenie vyhotovené profesionálne, je zbytočný

Pri normálnej prevádzke nie je potrebné sa obávať poruchy, ale ak je kúrenie poškodené, môže byť opravené s malými zásahmi. Nakoľko bude oprava náročná, záleží najmä na druhu podlahovej krytiny v miestnosti a na jej ľahkom odsránení a následnej výmene, aby bolo možné vymeniť časť potrubia, ktoré je poškodené. Je veľmi zriedkavé, že dôjde k poškodeniu (ak je montáž vykonaná správne). Potrubie sa kladie do poteru, ktorý ho chráni, a systém by sa mal pred dokončením niekoľkokrát vyskúšať. Následné poškodenie je najpravdepodobnejšie spôsobené zamrznutím potrubia, v čase keď sa budova v zime dlho nepoužíva. Ak je podlahové kúrenie stále funkčné, rúry nezmrznú. Ak budovu v zime nepoužívame, je potrebné na jeseň vypustiť vodu zo systému alebo ju naplniť nemrznúcou zmesou. Poškodenie tiež vyplýva z následného vŕtania a rezania alebo nárazu. Príkladom je nesprávna inštalácia záchodovej misy alebo iného zariadenia, ak sme nepredvídali ich montáž.

1.2. Potrebujeme vopred vedieť, ako bude vyzerať finálna podlahová krytina v miestnosti

Niektoré podlahové krytiny sú vhodnejšie na podlahové vykurovanie. Závisí to od ich tepelnej vodivosti. Pred montážou podlahového vykurovania je najvhodnejšie rozhodnúť sa, aky druh podlahy zvolíme. Na podlahové vykurovanie sú najvhodnejšie materiály, ktoré nebránia prenosu tepla z podlahy do miestnosti, alebo sú to aj materiály s vysokou tepelnou vodivosťou. Vezmite prosím na vedomie, že podlahové krytiny v technických špecifikáciách majú špecifikovanú tepelnú vodivosť alebo odporúčanie na použitie pre podlahové vykurovanie. Vhodné podlahové krytiny sú všeobecne všetky keramické, kamenné, betónové, tenké a riedko tkané koberce, tenké dvojvrstvové parkety a jednovrstvový vinyl.

1.3. Povinná tlaková skúška

Tlaková skúška overuje, či sú vykurovacie rúrky vodotesné, takže je potrebné vykonať tlakovú skúšku po inštalácii (a pred vykonaním poteru) a druhýkrát po položení poteru. Tento proces je pomerne jednoduchý, ale neumožňuje skrátenie času, preto je časovo náročný. Skúška prebieha tak, že do systému pustíme vodu, odvzdušní sa potrubie a pripojí sa manometer. Ak hrozí nebezpečenstvo zamrznutia vody, zamiešajte nemrznúcu zmes alebo inak zabezpečte zahrievanie. Je potrebné počkať 24 hodín, kým sa teplota vody v potrubí vyrovná teplote miestnosti. Potom sa pomocou ručného tlakového čerpadla zvýši tlak na 1,3-násobok pracovného tlaku a všetky spoje v podlahovom vykurovaní musia byť suché. Počkajte 24 hodín a potom skontrolujte, či je tlak v potrubí rovnaký ako pri spustení alebo či neklesol o viac ako 0,2 baru. Ak je tlaková skúška úspešná, môže sa naniesť poter. Medzitým sa nesmieme ohrievať podlahovým kúrením ani ho používať na sušenie poteru. Podlahové vykurovanie sa môže spustiť až po uplynutí predpísaného času sušenia poteru, postupne na maximálnu povolenú prevádzkovú teplotu povolenú špecifikáciou poteru a podlahového vykurovania. Chladenie sa tiež vykonáva postupne, inak môže dôjsť k preťaženiu zariadenia. Tlaková skúška sa vždy vykonáva s vodou a iba výnimočne so vzduchom (keď nemáme prístup k vode alebo nedokážeme zabezpečiť primeranú prevádzkovú teplotu).

1.4.  Voda

Teplota vody v nízkoenergetických vykurovacích systémoch je ideálna pre vývoj mikroorganizmov. Voda je preto hustejšia, slizkejšia a hnedšia, najčastejšie v regulačných ventiloch. V najhoršom prípade môže takáto voda úplne upchať celú vetvu systému podlahového kúrenia. Tomu možno zabrániť použitím vhodnej vody ako napr. destilovanej vody alebo pridaním biocídnych výrobkov. V prípade, že už máme problémy s vodou, je najlepšie poradiť sa s príslušným odborníkom, ktorý vyčistí systém špeciálnym čistiacim prostriedkom.

1.5. Účinnosť podlahového kúrenia sa môže zlepšiť

Podlahové kúrenie je v porovnaní s radiátorom menej citlivé a jeho kúrenie trvá oveľa dlhšie. Aktivita kúrenia sa môže zhoršiť, ak je potrubie príliš vzdialené alebo je poter príliš silný. Väčšia citlivosť sa dosiahne aj výberom potrubí s väčším priemerom, ktoré umožňujú väčší prietok vody a menší odpor. Dôležitá je tiež správna systémová doska, ktorá umožňuje, aby sa rúrky dobre vyplnili poterom (musí sa naplniť najmenej 85% rúrok). Dobrá prevádzka tiež vyžaduje montáž snímačov riadených počasím. Tým sa automaticky nastaví kúrenie zohľadňujúce vonkajšie teploty a udržuje miestnosť na konštantnej príjemnej teplote bez toho, aby sa zapínala alebo vypínala.

1.6. Správny výber potrubia

Na podlahové vykurovanie sú výhodné polyetylénové rúrky s bariérou vnikania kyslíka, ktorá zabraňuje korózii kovových častí zariadenia a zabraňuje hromadeniu nečistôt v potrubí, čo pomaly znižuje prietok vody. Sortiment polyetylénových rúr je široký. Existujú rôzne triedy, ktoré sa navzájom líšia vo výrobnom procese. Triedy sa nazývajú PEX a, b, c, d. Z dôvodu dlhej životnosti a technických charakteristík podlahového kúrenia je potrubie triedy PEX najvhodnejšie. Je tiež dôležité, aby pôvod potrubí bol z EÚ, čo uľahčuje reklamáciu a záruku v prípade chýb.

2. Dodávatelia

Pre montáž podlahového kúrenia sa odporúča, aby montáž bola uskutočnená skúsenými remeselníkmi, ktorí používajú certifikované materiály s potrebnými testami a dôkazmi. Ak je podlahové kúrenie vysoko kvalitné a odborne položené, je zriedkavé, že dochádza k chybám, a preto je obava z nespoľahlivosti výrobku zbytočná. V opačnom prípade sa povrchové a neprofesionálne podlahové kúrenie môže stať nočnou morou používateľa.

3. Druhy podlahového kúrenia

3.1. Teplovodné podlahové kúrenie alebo elektrické podlahové kúrenie?

3.1.1. Teplovodné podlahové kúrenie

Podlahové vykurovanie je jedným z typov nízkoteplotného vykurovania. Je vhodnejšie pre dobre izolované budovy, pretože objekt je vykurovaný pri nízkych teplotách vody v potrubí (medzi 25 a 29 stupňov Celzia). Pri klasickom vykurovaní je teplota vody nad 60 stupňov Celzia. Princíp ohrevu podlahovej (alebo stenovej) horúcej vody spočíva v tom, že teplo vody v potrubiach sa prenáša na poter, čím vzniká veľká výhrevná plocha po celej ploche podlahy. Na rozdiel od radiátorov, vyhrievané podlahy nespôsobujú cirkuláciu vzduchu a prachu. Vzduch v priestore s podlahovým kúrením je tiež menej suchý a je príjemnejšie rozložené teplo sálajúce z podlahy a stropu. Teplota je najvyššia na úrovni od zeme (asi 27 stupňov) a najchladnejšia je pod stropom. Týmto spôsobom môže byť teplota v miestnosti o niekoľko stupňov nižšia ako pri vyhrievaní radiátora, pretože pocit tepla je väčší. Z dlhodobého hľadiska sa to premieta do významných úspor energie a následne aj nákladov na kúrenie. Výhodou podlahového kúrenia je to, že pri vykurovaní priestorov (otváranie okien) nespôsobuje toľko tepelných strát ako pri vykurovaní radiátormi. Podlahové kúrenie je vhodnejšie pre miestnosti v nepretržitom používaní, pretože vykurovanie miestnosti trvá dlhšie. Najefektívnejšie je udržiavať konštantnú teplotu v miestnosti pomocou termostatu a vyhnúť sa chladeniu a opätovnému ohrievaniu. Podlahové kúrenie sa tiež stáva čoraz obľúbenejšie vďaka stále modernším materiálom, ktoré zjednodušujú a znižujú náklady na výstavbu. Napriek tomu je cena za podlahové kúrenie cca. o 20-40% drahšia ako pri vykurovaní radiátormi. Potrubia podlahového kúrenia sa môžu ukladať v klasických mokrých poteroch nad izolačnú vrstvu alebo sa môžu pokladať za sucha do špeciálnych izolačných panelov, nad ktorú sa nanesie suchý poter. Suchý poter je ľahší ako mokrý a ukladá sa v tenkej vrstve, takže je táto metóda vhodnejšia na renovácie starších budov, pri ktorých je potrebné venovať pozornosť nosnosti konštrukcie.

3.1.2. Elektrické podlahové kúrenie

Najčastejšie sa používa pri rekonštrukcii a renovácii starších budov, ale aj v novo postavených budovách, najmä v jednotlivých miestnostiach, ako sú kúpeľne. Je vhodný na použitie vo všetkých izbách v dome, byte (predsieň, chodba, kuchyňa, kúpeľňa, spálňa, pracovňa, atď.). Vykurovacie rohože alebo siete sú najvhodnejšie na montáž pod keramiku a vykurovacie fólie na inštaláciu pod drevené alebo PVC podlahy. Fólie sa používajú aj na opravu existujúcich (už dokončených) chladných podláh. Na presnú reguláciu izbovej teploty a úspory energie sa musí systém doplniť o termostaty. Najväčšou výhodou elektrického podlahového vykurovania je tenká vrstva (nízka výška). Hrúbka vykurovacej fólie je približne 1,8 mm a vykurovacie rohože sú 3,5 mm. Obvykle sa fólia používa, keď je poter už izolovaný alebo keď je podlaha už dokončená (priamo na dlaždice alebo drevo). Fólia sa pripevní na vhodnú izoláciu s minimálnou hrúbkou 6 milimetrov, ktorá sa prilepí priamo na dlaždice. Vykurovacia mriežka je inštalovaná podobným spôsobom.

3.2. Vonkajšie kúrenie

Elektrické podlahové kúrenie sa dá tiež použiť na vyhrievanie podlahy vonku, napríklad pred garážou, na rôzne prístupy alebo na terasu, kde sa v zime vyžaduje odhŕňanie snehu. Na tento účel sú k dispozícii dva systémy. Jeden je vhodný na asfaltové povrchy a druhý na dlažbu alebo betónové podlahy. Je tiež veľmi praktické zahrievať žliaby, aby sa zabránilo tvorbe nebezpečných ľadových cencúľov alebo ohrievajte rôzne potrubia a odtokové potrubia, aby ste ich chránili pred prasknutím v zime.

4. Postup - je dôležité dodržiavať všetky pravidlá

Pri projektovaní a inštalácii podlahového kúrenia je dôležité dodržiavať pravidlá. Je potrebné vykonať výpočet podlahového kúrenia. Pri výpočte sa musia zohľadniť tepelné straty budovy alebo každého jednotlivého priestoru, ako aj požadovanú teplotu miestnosti. Táto informácia počíta šírku pokládky potrubí, dĺžku a priemer potrubí a smery slučiek potrubí podlahového kúrenia. Zlý rozostup a príliš dlhé rúry sú najväčšie chyby, ktoré môže laik urobiť. Ak je slučka príliš dlhá, v potrubí sa vyskytuje príliš vysoký tlakový odpor a čerpadlo, ktoré poháňa vodný systém, má určité obmedzenia. Častou chybou je izolácia pod potrubím podlahového vkúrenia. Neskúsený dodávateľ často umiestňuje rozvodnú skriňu bez automatickej odvzdušňovacej nádobky pod potrubie. Rúrky jednotlivých slučiek sú často príliš dlhé alebo položené príliš ďaleko od seba a dodávateľ potom nevykoná tlakovú skúšku. Z dôvodu neskúsenosti dodávateľa môžu potrubia a spoje postupom času prepúšťať. Je tiež dôležité dodržiavať pravidlá vytvorenia okrajových zón, čím sa eliminujú tepelné straty na určitých miestach, ako sú napr. posuvné dvere. Je tiež bežné, že sa neberú do úvahy tieto pravidlá na vytvorenie okrajových zón, ktoré eliminujú významné tepelné straty na určitých miestach budovy, ako sú posuvné dvere. V neposlednom rade je tiež nevyhnutné, aby bol systém naplnený vodou primeranej kvality. Je tiež potrebné poznamenať, že základová doska, na ktorej je položený systém podlahového kúrenia, musí byť rovná a čistá. Ak je na podlahe bitúmenová izolácia, musí sa medzi vystuženú betónovú dosku a systémovú dosku nainštalovať vrstva izolácie z PE fólie a uistite sa, že káble a potrubia iných inštalácií nie sú umiestnené priečne pod systémovou doskou.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMKOMPLETNÚ VÝMENU STAREJ ELEKTROINŠTALÁCIE

Dobry deň.

potrebujem výmenu starej elektroinštalácie v staršom rodinnom dome a montáž podlahového kúrenia prípadne inej formy elektrického kúrenia ( konvektor, infrapanel ) . Su to štiri izby a kúpeľňa.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 3150 1 do 5250 €


........

PODLAHOVÉ KÚRENIE

Dobrý deň.
Prosím o vyhotovenie cenovej ponuky a navrhnutie najrozumnejšej alternatívy pre podlahové vykurovanie s ohľadom na vstupné a mesačné náklady.
V projekte je uvedená kombinácia elektrina + tuhé palivo. Toho sa však nemusíme držať. Do úvahy nepripadá plyn, nakoľko nie je dotiahnutý.
Ešte doplním, že v podkroví nám vznikla 1 ďalšia miestnosť, ktorá nie je v projekte.
Ak by ste okrem priložených dokumentov ešte niečo potrebovali, ozvite sa prosím. Fotky v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 4950 1 do 8250 €


........

SUCHÉ PODLAHOVÉ KÚRENIE

Dobrý deň.

potrebujem suché podlahové vykurovanie. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 4500 1 do 7500 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, PODLAHOVÉ KÚRENIE V DOME, 70 M2
Podlahové kúrenie, Fiľakovo

3150 € do 5250 €

CENA, NEJDE MI PODLAHOVÉ KÚRENIE , 55 M2
Podlahové kúrenie, Smižany

900 € do 1500 €

CENA, MONTÁŽ AKUMULAČNEJ NÁDRŽE 1000L AJ S DODÁVKOU K PODLAHOVEMU KURENIU, 1 KS
Podlahové kúrenie, Banská Bystrica

2250 € do 3750 €

CENA, PODLAHOVÉ KÚRENIE NA VODU , 84 M2
Podlahové kúrenie, Sebedražie

3150 € do 5250 €

CENA, PREČISTENIE PODLAHOVÉHO KÚRENIA + MONTÁŽ MAGNETICKÉHO FILTRA, 100 M2
Podlahové kúrenie, Veľký Kolačín

630 € do 1050 €

CENA, KOMPLETNÁ MONTÁŽ KÚRENIA A 3 KS TEP.ČERPADIEL, 730 M/2
Podlahové kúrenie, Slovenská Nová Ves

45900 € do 76500 €

CENA, PODLAHOVÉ KURENIE , 5 M2
Podlahové kúrenie, Mníšek nad Hnilcom

450 € do 750 €

CENA, MONTAZ VODNEHO PODLAHOVEHO KURENIA, 145 M2
Podlahové kúrenie, Hviezdoslavov

4950 € do 8250 €

CENA, PODLAHOVE KURENIE NA KOMPLET, 130 M2
Podlahové kúrenie, Nováky

4050 € do 6750 €

CENA, INŠTALACIU PODLAHOVÉHO TEPLOVODNÉHO ROZVODU, 220 M2
Podlahové kúrenie, Liptovský Mikuláš

7200 € do 12000 €

CENA, PODLAHOVÉ KÚRENIE, 30M2
Podlahové kúrenie, Badín

900 € do 1500 €

CENA, INFRAFÓLIE PODLAHOVÉ KÚRENIE, 40M2
Podlahové kúrenie, Poprad

1350 € do 2250 €

CENA, NAPUSTIT SYSTEM A ZAPOJIT KOTOL PROTERM RAY 28 KE , PO POPISE
Podlahové kúrenie, Gemerček

450 € do 750 €

CENA, TEPELNÉ ČERPADLO VZDUCH-VODA, 140 M2
Podlahové kúrenie, Čečejovce

9180 € do 15300 €

CENA, PODLAHOVÉ KÚRENIE DO STAREJ PODLAHY, 100 M2
Podlahové kúrenie, Svätý Jur

2700 € do 4500 €

CENA, POLIZIT PODLAHOVÉ KÚRENIE , 290 M2
Podlahové kúrenie, Púchov

13500 € do 22500 €

CENA, PODLAHOVÉ KÚRENIE, STROPNÉ CHLADENIE, OHREV VODY, 100 M2
Podlahové kúrenie, Žiar nad Hronom

9000 € do 15000 €

CENA, REALIZACIA PODLAHOVÉHO KURENIA - KOTEL PLYN KONDENZ MÁME, NOVOSTAVBA, 60 M2
Podlahové kúrenie, Senica

1620 € do 2700 €

CENA, PODLAHOVE KURENIE, AKUMULACNA NADRZ RADIATORY, 20 M2
Podlahové kúrenie, Trstená

720 € do 1200 €

CENA, PODLAHOVE KURENIE, ZAPOJIT A NAMONTOVAT KOTOL, KURENIE DO IZIEB RADIAT, 160 M²
Podlahové kúrenie, Nová Baňa

4320 € do 7200 €

CENA, PRIPOJIŤ PELETKOVE KACHLE K SYSTÉMU KÚRENIA ...A +PODLAHOVÉ KÚRENIE , 2,70X1,20 A 4X2,30
Podlahové kúrenie, Nováky

900 € do 1500 €

CENA, TEPELNÉ ČERPADLO VZDUCH VODA + PODLAHOVÉ VYKUROVANIE, 88 M2, PO POPISU
Podlahové kúrenie, Pezinok

7830 € do 13050 €

CENA, DOPLNENIE TERMOSTATICKEJ HLAVICE DO PODLAHOVEHO KURENIA, 2X
Podlahové kúrenie, Opatová

450 € do 750 €

CENA, PODLAHOVÉ KÚRENIE, PO POPISE
Podlahové kúrenie, Jablonica

7200 € do 12000 €

CENA, VODNE PODLAHOVÉ KÚRENIE , 80M2
Podlahové kúrenie, Závod

2250 € do 3750 €

CENA, PODLAHOVÉ KURENIE, 66 M2
Podlahové kúrenie, Fiľakovo

1800 € do 3000 €

CENA, PREPLACH PODLAHOVEHO KURENIA, 50 M2
Podlahové kúrenie, Dunajská Streda

720 € do 1200 €

CENA, PODLAHOVÉ KÚRENIE, SOLÁRNE PANELY, CCA 150 M2
Podlahové kúrenie, Žiar nad Hronom

4050 € do 6750 €

CENA, PODLAHOVE KURENIE A TEPELNE CERPADLO, 100 M2
Podlahové kúrenie, Malacky

9000 € do 15000 €

CENA, PODLAHOVE KURENIE, 80M2
Podlahové kúrenie, Nitrianska Blatnica

2160 € do 3600 €

CENA, KONTROLNÝ SERVIS TOPNÉHO ČERPADLA, PO POPISU
Podlahové kúrenie, Čenkovce

900 € do 1500 €

CENA, PODLAHOVE KURENIE PRE RD, 28 M2
Podlahové kúrenie, Prievidza

810 € do 1350 €

CENA, PODLAHOVÉ KÚRENIE V ROD.DOME, SPOLU CCA 72M2
Podlahové kúrenie, Jamník

1980 € do 3300 €

CENA, PODLAHOVÉ KÚRENIE DO BYTU, 100M2
Podlahové kúrenie, Banská Bystrica

2700 € do 4500 €

CENA, PODLAHOVÉ VYKUROVANIE, 119M2
Podlahové kúrenie, Skalica

3240 € do 5400 €

CENA, VYPUSTENIE VODY Z PODLAHOVÉHO KÚRENIA A PRÍPADNÉ ČISTENIE A OPÄŤ NAPUS, PRÍZEMIE A JEDNO POSCHODIE
Podlahové kúrenie, Miloslavov

450 € do 750 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Podlahové kúrenie CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

809+ SPOLOČNOSŤAMI PRE PODLAHOVÉ KÚRENIE
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI PODLAHOVÉ KÚRENIE?

 • Podlahové kúrenie Bratislava
 • Podlahové kúrenie Banská Bystrica
 • Podlahové kúrenie Košice
 • Podlahové kúrenie Nitra
 • Podlahové kúrenie Prešov
 • Podlahové kúrenie Žilina
 • Podlahové kúrenie Bardejov
 • Podlahové kúrenie Humenné
 • Podlahové kúrenie Komárno
 • Podlahové kúrenie Levice
 • Podlahové kúrenie Liptovský Mikuláš
 • Podlahové kúrenie Lučenec
 • Podlahové kúrenie Martin
 • Podlahové kúrenie Michalovce
 • Podlahové kúrenie Nové Zámky
 • Podlahové kúrenie Piešťany
 • Podlahové kúrenie Poprad
 • Podlahové kúrenie Považská Bystrica
 • Podlahové kúrenie Prievidza
 • Podlahové kúrenie Ružomberok
 • Podlahové kúrenie Spišská Nová Ves
 • Podlahové kúrenie Topoľčany
 • Podlahové kúrenie Trenčín
 • Podlahové kúrenie Trnava
 • Podlahové kúrenie Zvolen
 • Podlahové kúrenie Bánovce nad Bebravou
 • Podlahové kúrenie Brezno
 • Podlahové kúrenie Bytča
 • Podlahové kúrenie Čadca
 • Podlahové kúrenie Detva
 • Podlahové kúrenie Dolný Kubín
 • Podlahové kúrenie Dunajská Streda
 • Podlahové kúrenie Galanta
 • Podlahové kúrenie Gelnica
 • Podlahové kúrenie Hlohovec
 • Podlahové kúrenie Ilava
 • Podlahové kúrenie Kežmarok
 • Podlahové kúrenie Krupina
 • Podlahové kúrenie Kysucké Nové Mesto
 • Podlahové kúrenie Levoča
 • Podlahové kúrenie Malacky
 • Podlahové kúrenie Medzilaborce
 • Podlahové kúrenie Myjava
 • Podlahové kúrenie Námestovo
 • Podlahové kúrenie Nové Mesto nad Váhom
 • Podlahové kúrenie Partizánske
 • Podlahové kúrenie Pezinok
 • Podlahové kúrenie Poltár
 • Podlahové kúrenie Púchov
 • Podlahové kúrenie Revúca
 • Podlahové kúrenie Rimavská Sobota
 • Podlahové kúrenie Rožňava
 • Podlahové kúrenie Sabinov
 • Podlahové kúrenie Šaľa
 • Podlahové kúrenie Senec
 • Podlahové kúrenie Senica
 • Podlahové kúrenie Skalica
 • Podlahové kúrenie Snina
 • Podlahové kúrenie Sobrance
 • Podlahové kúrenie Stará Ľubovňa
 • Podlahové kúrenie Stropkov
 • Podlahové kúrenie Svidník
 • Podlahové kúrenie Trebišov
 • Podlahové kúrenie Turčianske Teplice
 • Podlahové kúrenie Tvrdošín
 • Podlahové kúrenie Veľký Krtíš
 • Podlahové kúrenie Vranov nad Topľou
 • Podlahové kúrenie Žarnovica
 • Podlahové kúrenie Žiar nad Hronom
 • Podlahové kúrenie Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 Daibau, všetky práva vyhradené