Zrubové domy, drevené domy cena

Koľko stojí zrub alebo drevený dom? V závislosti od dostupnosti dreva, zruby a drevené domy , môžu byť komfortnejšie ako murované. Drevostavby sú tiež zdravšie. V drevenom zrube sa cítime príjemne už pri teplote 18 °C, preto na vykurovanie spotrebujeme menej energie než pri klasickej stavbe. Výhoda drevostavby je tiež v tom, že sa rýchlo postaví. Ak chcete drevený dom a nechcete strácať čas, tak si vyberte montovaný. Môžete si tiež objednať úplne unikátny dom u tesára. Cena dreveného zrubu s podkrovím a s izoláciou z vnútornej strany je 700 - 1300 EUR/m2.

Komu zveriť stavbu zrubu alebo dreveného domu? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným staviteľom a tesárom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA MASÍVNEHO DREVENÉHO DOMU


Cena zrubu s vnútornou izoláciou. Cena za drevenú zrubovú mansardu s izoláciou na vnútornej strane.

700.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
1300.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Zrubové domy, drevené domy cena

OSTATNÉ CENY ZA ZRUBY, DREVODOMY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Drevodom - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Drevodom - všetko, čo potrebujete vedieť

Bývanie v drevodome je skúsenosťou, ktorú nemôžete porovnať so žiadnym iným spôsobom bývania. Drevostavby vám umožňujú relaxovať a užívať si zdravé životné prostredie. Či už je to v meste alebo ešte lepšie, na idylickom vidieku, drevo samo o sebe má niekoľko vlastností, ktoré sú pre človeka prospešné. Tento článok uvádza niektoré.

1. Drevodomy - čo potrebujeme vedieť?

Drevodomy sú odolnejšie voči poveternostným vplyvom a iným prírodným živlom, majú dlhšiu životnosť, sú energeticky účinné, nákladovo efektívne a šetrné k životnému prostrediu, takže ponúkajú skvelú príležitosť pre pokojný, šťastný a zdravý životný priestor.

1.1 Prírodná izolácia

Drevo je vynikajúcim prírodným izolantom. Aj keď je v zime vonku veľmi chladno, vnútorná teplota v drevodome (z masívneho dreva) zostáva pomerne dlho na rovnakej úrovni. Náhle poklesy teploty nemajú žiadny vplyv na teplotu interiéru v drevenej stavbe. Naproti tomu vnútorná teplota betónových konštrukcií osciluje, akonáhle sa vonkajšia teplota zmení. Pobyt v prostredí so stabilnou teplotou je veľmi pohodlný a príjemný, rovnako ako zdravý.

Drevodomy sú odolné voči poveternostným vplyvom a iným prírodným živlom, majú dlhú životnosť, sú energeticky, nákladovo efektívne a ekologické
Caption

 

1.2 Drevodom má dobré tepelné vlastnosti a vynikajúcu klímu

Drevo má vynikajúce tepelné vlastnosti. Vonkajšie teploty silno ovplyvňujú iné stavebné materiály ako betón, cement a kovy. Väčšina z týchto materiálov (vrátane dreva) sa rozširuje pri zvyšovaní teplôt, ale na rozdiel od dreva to ovplyvňuje ich štrukturálnu pevnosť a spôsobuje poškodenie. Drevo naopak dýcha, rozširuje sa a zmršťuje sa bez toho, aby došlo k poškodeniu konštrukcie. Drevostavby majú preto dlhšiu životnosť a sú menej vystavené teplotným zmenám. Drevo tiež prirodzene reguluje vlhkosť v miestnosti.

1.3 Akustické výhody drevodomu

Mnoho hudobných nástrojov je vyrobených z dreva. Je to dané jeho zvukovými vlastnosťami. Aj to je dôvod, prečo sa hudobné koncerty konajú v sálach s drevenými stenami. Drevo absorbuje zvuk a tým zmierňuje hluk a ozvenu. Tieto vynikajúce akustické vlastnosti platia aj pre drevodom, ktorý poskytuje obyvateľom pokojné a tiché životné prostredie.

1.4 Energetická účinnosť drevodomu

Drevostavby sú veľmi energeticky efektívne. Drevené budovy musia byť v zime kvôli svojim prírodným izolačným vlastnostiam menej vykurované a v lete menej chladené. V zime udržujú interiér teplejší, zatiaľ čo v lete zostáva vnútorná teplota pomerne nízka. Týmto spôsobom sa zníži závislosť od vykurovacích a chladiacich telies, ako sú ohrievače alebo klimatizácie, ktoré spotrebúvajú veľa energie.

1.5 Ochrana pred elektrickou energiou

Drevodomy sú v porovnaní s inými typmi stavieb bezpečnejšie aj v prípade elektriny. Drevo nevedie elektrinu. V drevodome je kvôli skratu veľmi malá pravdepodobnosť požiaru. To isté platí aj v prípade bleskov. Drevo ponúka bezpečnosť, pretože vďaka svojej odolnosti chráni pred poškodením elektrickou energiou.

1.6 Drevodomy sú nádherné

Drevodom je na pohľad príjemnejší ako akýkoľvek iný typ budovy. Vďaka prírodným tvarom a štruktúre dreva je drevený dom prirodzene atraktívny a krásny. Drevodomy pôsobia relaxačne, pohodlne a príjemne. Drevený nábytok a dekoratívne predmety dodajú domu štýl a ešte viac zdôraznia jeho estetický a prírodný vzhľad.

1.7 Drevodomy sú ohľaduplné k životnému prostrediu

Kvôli ekonomickejšej spotrebe energie zanechávajú drevené domy menšiu uhlíkovú stopu. Drevený dom je správnou voľbou pre každého, komu záleží na životnom prostredí. Samotné drevo ako stavebný materiál je tiež udržateľné a pomáha udržiavať životné prostredie čisté a bezpečné.

1.8 Prírodné prostredie

Drevodomy sú obzvlášť vhodné pre vidiecke prostredie alebo prostredie v blízkosti lesov, ďaleko od znečistených a hlučných mestských oblastí. Bývanie v takýchto drevených domoch má niekoľko zdravotných výhod.

1.9 Ľahkosť a jednoduchá montáž

Drevo je ľahký materiál, ktorý sa jednoducho a krásne spracováva. Dodávka a montáž dreveného domu je preto rýchla, ľahká a nákladovo efektívna, najmä v porovnaní s klasickými a betónovými konštrukciami. V prípade poškodenia je možné poškodené drevené diely pomerne ľahko vymeniť za nové.

1.10 Drevodomy majú dlhú životnosť

Drevo je odolné voči oxidácii. Oxidácia je príčinou hrdze a následného poškodenia kovových častí konštrukcie. To umožňuje dreveným budovám žiť dlhšie pretože nepodliehajú takému opotrebovaniu a ľahšie sa udržiavajú a opravujú v prípade poškodenia.

2. Vyberte si kvalitného dodávateľa alebo výrobcu drevených domov

2.1 Stupne dokončenia domu

Predtým, ako sa rozhodnete nájsť dodávateľa na stavbu drevodomu, rozhodnite sa, do akej miery chcete, aby dodávatelia dokončili váš dom. Poskytovatelia zvyčajne ponúkajú tri fázy dokončenia:

- dokončený exteriér: Dom má strechu, okná, dvere a fasádu.

- čiastočný kľúč: Okrem vyššie uvedeného aj dokončené všetky hrubé rozvody, sádrokartónové steny, stropy a podlahy.

- na kľúč: Kompletne dokončená budova, do ktorej je potrebné nasťahovať iba nábytok.

Ak je to vaša prvá skúsenosť so stavbou domu alebo nemáte čas zaoberať sa dodávateľmi a realizáciou, odporúčame vám zvoliť si realizáciu na kľúč. Vaša cesta k novému domovu tak bude rýchla, nákladovo efektívna a predovšetkým s najmenším stresom. Pracujete s jedným dodávateľom, ktorý sa vám plne zaručí za výsledok.

2.2 Zber ponúk

Len čo zúžite výber potenciálnych dodávatelov na najviac dvoch alebo troch, môžete začať získavať ponuky. Presnosť ponuky závisí od toho, ako presne ste definovali všetky parametre projektu. Je dôležité dať všetkým poskytovateľom rovnaký východiskový bod. Zistíte, že ponuky sa budú navzájom veľmi líšiť aj napriek rovnakému východisku. Najlepšia ponuka je najrozsiahlejšia s podrobným popisom zahrnutých prác a materiálov. Dobrá ponuka určuje aj položky, ktoré ponuka nepokrýva. Reálne budú rozdiely v ponukách rôznych dodávateľov rovnakého produktu kolísať maximálne o niekoľko tisíc. Ak sú rozdiely väčšie, určite ide o rozdiel v kvalite. Poskytovatelia často dosahujú nižšiu cenu zahrnutím lacnejších produktov, ako sú plastové okná, žiadne žalúzie, kúrenie radiátormi na plynový kotol, minimálna hrúbka izolácie atď. Pred podpisom zmluvy si starostlivo skontrolujte, čo obsahuje. Nižšia cena je dodávateľmi často niekoľkokrát preplácaná ďalšími dielmi, ktoré neboli zahrnuté v ponuke. Pokiaľ s tým nemáte skúsenosti, odporúčame vám zaobstarať si stavebný dozor, ktorý ponuky odborne porovná.

2.3 Vyberte si skúseného dodávateľa s dobrými referenciami!

Vyhýbajte sa dodávateľom, ktorí ponúkajú neobvykle nízke ceny. Spravidla sú to začiatočníci, ktorí začnú, a potom si skoro uvedomia, že pri tak nízkej návratnosti nebudú schopní vyrovnať náklady a pokryť výkon. Niektorí skrachujú, otvoria si novú spoločnosť ... V každom prípade klient, ktorý zostane, v lepšom prípade bez záruky, ťahá za krátky koniec. Vaša investícia je najbezpečnejšia, ak si vyberiete spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a dobrými referenciami. Odporúčame vám však skontrolovať činnosť týchto spoločností aj v posledných rokoch. Ak vám tieto veci nie sú známe, požiadajte o odbornú pomoc. Náklady na dozor sú v porovnaní s rizikom zanedbateľné.

2.4 Záruka a profesionalita

Nakoniec je rozhodnutie dôležité aj z hľadiska nášho zmyslu pre profesionalitu / profesionalitu dodávateľa, jeho úprimnosti a toho, ako sa nám páči jeho referenčná stavba. Dôležitá je samozrejme aj cena. Po zostavení všetkých parametrov ste našli správneho dodávateľa. Dodávateľ najviac preukazuje svoju profesionalitu tým, že dáva presnú ponuku, poskytuje odborné poradenstvo a upozorňuje na nedostatky v projekte. Dôležitá je tiež záruka pevnej ceny, všetky potrebné poistenia a certifikáty, odborná kvalifikácia zamestnancov, dlhodobá spolupráca so subdodávateľmi a neustále pozitívne obchodné operácie spoločnosti. Cena je samozrejme dôležitá, ale nie, ak to znamená inštaláciu nekvalitných, lacných materiálov a neodbornú prácu. Zárukou je dvojsečný meč. Poskytovatelia zvyčajne poskytujú záruku na stavbu (30 rokov), ale stavebné chyby sú veľmi neobvyklé alebo prakticky neexistujú. Častejšie sú skryté chyby, na ktoré sa vzťahuje všeobecná dvojročná záruka. Väčšinou sa však tieto chyby nezobrazia v tak krátkom čase. Preto sú v konečnej fáze najdôležitejšie skúsenosti, odbornosť a profesionalita dodávateľa a kvalita inštalovaných materiálov. Najľahšie to rozpozná odborník pri návšteve referenčného objektu.

3. Drevodom - montovaný, konštrukčný alebo masívny?

3.1 Montovaný dom

Najrozšírenejším typom drevenej konštrukcie u nás je montovany drevodom, v ktorom sú všetky steny domu vyrobené a prezentované v dielni. To znamená, že všetky okná, parapety, izolačná vrstva, fasádna vrstva, vnútorné obklady sú nainštalované do stien už v továrni. Pripravené sú aj prvky stropu s obkladom. Konštrukcia je drevený rám so spodnou prírubou, hornou prírubou a medziľahlými stĺpmi. Stabilita takejto konštrukcie sa dosiahne inštaláciou drevocementových, OSB alebo sadrokartónových dosiek na obe strany konštrukcie. Poskytujú tiež ochranu v prípade búrok a zemetrasení. Dutý priestor medzi panelmi je vyplnený tepelnou izoláciou z minerálnej vlny. Na vonkajšiu časť sa potom položí vrstva polystyrénu, ktorá je pokrytá tenkovrstvovou fasádou. Vnútro je zvyčajne obložené vrstvou sadrokartónu. Kvalitnejšie verzie majú medzitým dodatočne izolovaný dutý priestor na inštaláciu. Nevýhodou montovaných domov sú parozábrany (polyvinylová fólia), ktoré spôsobujú, že dom nedýcha a ruší všetky pozitívne účinky dreva. Pri montovaných domoch je tiež potrebné upozorniť, že nie je možné ich opraviť ani vykonať zmeny, keď je dom už vo výrobe. Je preto dôležité, aby boli všetky podrobnosti dobre premyslené a vopred definované. Ak chceme, aby bol montovaný dom bezpečný proti zemetraseniu, je dôležité, aby sa plán zaoberal statikou, ktorá určuje aj ukotvenie a napojenie konštrukcie. Potom sa musíme ubezpečiť, že plán sa pri implementácii dôsledne dodržiava.

3.2 Stĺpiková konštrukcia drevodomu

S rozvojom nových technológií vstúpila do novej éry stĺpiková drevená konštrukcia, ktorá je tu už dlho. Stĺpiková konštrukcia znamená, že rám domu je stĺpikový (na stĺpoch), ale je nezávislý, bez použitia dosiek. Umožňuje to diagonálne a priečne spojenie stĺpov (vetrolam), ktoré zabraňujú kývaniu alebo prevráteniu. Stavba stĺpikového domu začína počítačovo generovanými plánmi v dielní, ktoré sa potom prenášajú do počítačom riadeného drevospracujúceho stroja (CNC stroj). Len tento vyrezáva všetky stavebné prvky presne podľa plánov. Tieto prvky sa potom dodávajú na miesto, kde ich montujú skúsení inštalatéri. Týmto spôsobom zostavia obvod domu a všetky vnútorné steny až po strechu budovy. Drevené prvky, z ktorých sú vyrobené vonkajšie steny, sú zvyčajne obdĺžnikové s rozmermi 80 x 180 mm. Na vonkajšej strane stĺpikovej konštrukcie je zvyčajne drevovláknitá doska a na vnútornej strane je lepená (OSB) doska. Medzipriestor je vyplnený izoláciou z celulózových vlákien, ale môže byť vyplnený aj inými typmi tepelnej izolácie. Na vnútornej strane je tiež dutá inštalačná vrstva, ktorá je ukončená sadrokartónom. V prípade stĺpikovej konštrukcie sú vnútorné steny nosné, pozostávajú teda z drevených prvkov s väčším prierezom ako vonkajšie steny. Vlastnosti stĺpikového domu sú pevnosť konštrukcie a vetrolam, ktoré poskytujú dobrú odolnosť proti búrkam a zemetraseniam. Pohodlie bývania je dobré, pretože tento typ budovy nemá parozábranu. Stĺpikové budovy sú náročné na výrobu, pretože si vyžadujú mimoriadne presnú konštrukciu, inštaláciu, vzduchotesnosť, ochranu pred poškodením atď. Montáž si vyžaduje skúseného dodávateľa.

3.3 Masívny drevodom

3.3.1 Drevodom z krížovo lepených dosiek

Dnes sa táto technológia používa pri výstavbe rodinných domov, ako aj pri zložitejších drevostavbách, ako sú hotelové budovy, bytové domy a rôzne verejné budovy.

Tento typ konštrukcie umožňuje inštaláciu vonkajších stien bez vytvorenia parozábrany a paropriepostnosti bez lepenia lepiacimi páskami. Umožňuje teda vzduchotesnosť, ktorá je zároveň difúzne otvorená - priedušná. Základným stavebným prvkom takýchto masívnych drevených domov je trojvrstvová krížovo lepená doska hrubá až 100 mm. V porovnaní s kostrovou stenou je objem dreva v priečne lepenej stene 4x väčší. Na vonkajších stenách je izolačná vrstva (minerálna vlna, popolové vlákno alebo korok) potiahnutá tenkou vrstvou omietky. Z vnútornej strany je dutá inštalačná vrstva a vnútorná stena zo sadrokartónu. Dosku medzi poschodiami tvoria priečne vystužené dosky s piatimi alebo viacerými vrstvami s celkovou hrúbkou 140 - 240 mm. Mnoho investorov sa rozhodne pre otvorený drevený strop, ktorý však môže byť pokrytý aj sadrokartónom. Drevostavby vyrobené z krížovo lepených dosiek majú vynikajúce statické vlastnosti a sú dobre odolné proti zaťaženiu, ako sú zemetrasenia a oheň. Okrem toho ponúkajú veľa dizajnových možností a náročné dizajnové výzvy. Inštalácia je rýchla a jednoduchá. V porovnaní so stĺpikovou konštrukciou je hrúbka izolácie v kontakte s murovaným suterénom alebo základovou doskou väčšia. Je možné vyrobiť skryté žalúzie a vyhnúť sa oceľovým nosníkom. Na tehlovom suteréne je vrstva izolácie hrubšia, ľahšia je aj realizácia skrytých žalúzií. Tepelné vlastnosti drevostavby z krížovo lepených dosiek sú ešte lepšie ako u stĺpikových stavieb. Nižší je aj prenos zvuku medzi miestnosťami. Trvanlivosť a životnosť drevostavby z doskovo laminovaných dosiek je dlhšia ako u všetkých ostatných drevených konštrukčných systémov.

3.3.2 Masívny drevený dom z drevenej guľatiny - zrub

Zruby, dnes sú postavené väčšinou ako chaty. Sú menej vhodné pre každodenný život, pretože nespĺňajú predpísané moderné energetické normy. Ak chcete dosiahnuť prísne energetické parametre, mali by ste dodatočne izolovať zrub zvonku alebo zvnútra. V každom prípade je prírodná stavebná fyzika zrubu zničená a je potrebné vytvárať parozábrany a zábrany. V každom prípade všetky spomínané zásahy výrazne menia ako vzhľad, tak aj pocit z bývania v zrube. Technológia drevenej konštrukcie je už oveľa pokročilejšia a umožňuje aj niektoré riešenia. Napríklad, aby sa zabránilo prievanu cez medzeru medzi kmeňmi, sú nainštalované špeciálne penové tesnenia, ktoré tomu bránia. Dnes je možné vyrobiť aj guľatinu z lepených panelov a spoje dreva narežú počítačom riadené stroje ...

4. Proces montáže prefabrikovaného (montovaného) drevodomu

Kúpa montovaného dreveného domu zvyčajne zahŕňa aj dodávku a montáž domu. Vybraný poskytovateľ montovaných domov sa môže na požiadanie zákazníka postarať aj o všetky predbežné stavebné práce a služby potrebné na osadenie domu, ako je základová doska, prípojky inžinierskych sietí a pod. Tieto práce je samozrejme možné objednať aj osobitne od iných špecializovaných dodávateľov. Komponentné moduly dreveného domu sú vyrobené v kontrolovanom prostredí dielne. To znamená, že sú vyrobené v ideálnych podmienkach, takže výrobcovia môžu zaručiť včasné prevedenie a kvalitný produkt.

4.1. Doprava

Keď sú všetky diely hotové, naložia sa na prepravné vozidlá podľa vopred pripraveného plánu prepravy / nakládky. To sa pripravuje v súlade s postupnosťou montáže budovy, aby sa prvky dostali na miesto v správnom poradí a práve vtedy, keď sú potrebné.

4.2 Montáž drevodomu

Inštaláciu drevostavby vykonávajú skúsení a odborne vyškolení dodávatelia, čo zaručuje, že dodávateľ zostavý dom presne podľa plánu v projekte. Vďaka modernej a efektívnej stavebnej technológii je možné montovať domy z drevených panelov za veľmi krátky čas. Spolu s dokončovacími prácami trvá montáž jednotlivého domu zvyčajne od jedného do troch mesiacov, v závislosti od rozsahu prác.

4.3 Dokončovacie práce

Po zostavení budovy sa začnú dokončovacie práce: položí sa strešná krytina, dokončí sa fasáda, namontujú sa vnútorné inštalácie, elektrina, rozvody, kúrenie, vetranie. Vnútorné dokončovacie práce a ďalšie práce sa tiež vykonávajú v súlade s objednávkou resp. dohoda s klientom.

4.4 Montáž dreveného domu na kompaktných staveniskách

Technológia montáže dnes umožňuje vykonávanie prác aj na relatívne kompaktných staveniskách, kde je málo miesta. V takom prípade sa moduly domu vykladajú priamo z transportného vozidla na miesto inštalácie. Týmto spôsobom je možné vyhnúť sa skladovaniu materiálov na stavenisku, čo platí najmä v oblastiach s obmedzeným priestorom, ako je napríklad centrum mesta.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMROZOBRAT STARÚ 100 ROCNU DREVENICU A POSTAVIT NOVU DREVENICU

Dobrý deň.

potrebujem rozobrat staru drevenicu, restaurovat - osetrit vsetky vyhovjuce brvna, vyrobit z nich - systemom samec a samicka povzdlz celej dlzky - vybudovat podla noveho projektu drevenicu na tom istom mieste. Viac info osobne. 85500 1 do 142500 €


........

PRISTAVBA DREVENEJ CHATY

Dobrý deň.

potrebujem firmu pre prístavbu drevenej chaty cca.3x3m s poschodim v lesnej oblasti Fačkov. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 9000 1 do 15000 €


........

DREVODOM HRUBÁ STAVBA

Dobrý deň.

Hľadám firmu, ktorá stavia drevodomy. Mám záujem o hrubú stavbu, alebo holodom. Základová platňa je už zaliata, stavebné povolenie platné 2 roky, vlastný projekt mám.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
90000 1 do 150000 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, ZRUBOVY DOM, OD 70M2 DO 100M2
Zruby, drevodomy, Jahodná

45000 € do 75000 €

CENA, MALÝ ZRUBOVÝ DOMČEK, CCA 30 M2
Zruby, drevodomy, Detvianska Huta

27000 € do 45000 €

CENA, DREVODOM PRISPÔSOBENÝ PRE KANCELÁRSKE PRIESTORY, 80 M2
Zruby, drevodomy, Poprad

64800 € do 108000 €

CENA, DREVODOM Z GUĽATINY -ZRUB, PO POPISE
Zruby, drevodomy, Bardejov

45000 € do 75000 €

CENA, OPRAVA TRÁMOV NA DREVENICI, 50 M2
Zruby, drevodomy, Makov

9000 € do 15000 €

CENA, MALY DREVODOMCEK, CHATKA, 24M2
Zruby, drevodomy, Mlynky

19800 € do 33000 €

CENA, STAVBA CHATY SO SEDLOVOU STRECHOU, ZASTAVANÁ PLOCHA 86M2 - 10,3M X 8,8M
Zruby, drevodomy, Turzovka

69750 € do 116250 €

CENA, SKELET ZRUBU, 1KS CCA 10X10 V ŠTÝLE BUNGALOVU
Zruby, drevodomy, Hrnčiarske Zalužany

81000 € do 135000 €

CENA, DREVODOM PODLA PROJEKTOVEJ DOKUMENTACIE, 101,25 M2 +15 M2 PRESTREŠENIE TERASY +6,36 M2 PRESTREŠENIE VCHODU
Zruby, drevodomy, Levice

72000 € do 120000 €

CENA, CHATA, 10X4.5M
Zruby, drevodomy, Stožok

36450 € do 60750 €

CENA, HĽADÁM DODÁVATEĽA NA VÝSTAVBU NOVOSTAVBY REKREAČNEJ CHATY, ZASTAVANÁ PLOCHA: 5,5 X 12 M. PRÍZEMIE + PODKROVIE
Zruby, drevodomy, Bukovec

54000 € do 90000 €

CENA, POSTAVIT NOVU CHATU, PRIPADNE REKONSTRUOVAT A ROZSIRIT POVODNU, 50 M2
Zruby, drevodomy, Hrabské

27000 € do 45000 €

CENA, ZRUB V STAKČÍNE, 25 M X6 M
Zruby, drevodomy, Stakčín

19800 € do 33000 €

CENA, VÝSTAVBA DREVENÉHO DOMU, 40M2
Zruby, drevodomy, Nižná Polianka

32400 € do 54000 €

CENA, MENŠI DREVODOM, 6X9
Zruby, drevodomy, Vranov nad Topľou

40500 € do 67500 €

CENA, ZRUB 3-4 IZBY, CCA 80M2
Zruby, drevodomy, Turček

64800 € do 108000 €

CENA, ZRUBOVU DREVENICU S PROJEKTOM 5X4 M, DVOJPODLAŽNU, 5X4 M
Zruby, drevodomy, Makov

16200 € do 27000 €

CENA, DREVENICA NA RYBINU., CCA 56M2
Zruby, drevodomy, Oščadnica

40500 € do 67500 €

CENA, ZHOTOVENIE ZRUBOVEJ STAVBY., 1
Zruby, drevodomy, Nové Mesto nad Váhom

45000 € do 75000 €

CENA, PRÍSTAVBA KU CHATKE, 5 X 4,50 , POSCHODOVÁ PRÍSTAVBA
Zruby, drevodomy, Prešov

18000 € do 30000 €

CENA, JEDNODUCHA DREVENICA REKREAČNA, CCA 70M2
Zruby, drevodomy, Polomka

45000 € do 75000 €

CENA, DREVODOM, CCA 60M2
Zruby, drevodomy, Malacky

54000 € do 90000 €

CENA, REKREAČNÁ CHATA NA KĽÚČ, ROZMER POZEMKU JE 12X12M
Zruby, drevodomy, Margecany

117000 € do 195000 €

CENA, BUNGALOV, DREVODOM, 145M2
Zruby, drevodomy, Liptovský Mikuláš

117000 € do 195000 €

CENA, SLOVENSKÚ DREVENICU, MAXIMÁLNA 80M2 PRE JEDEN PAR, CELOROČNÉ BÝVANIA
Zruby, drevodomy, Rabča

64800 € do 108000 €

CENA, ZRUB , 8X4
Zruby, drevodomy, Revúca

45000 € do 75000 €

CENA, REALIZÁCIA DREVOSTAVBY Z CLT PANELOV, 90 M2
Zruby, drevodomy, Poprad

72900 € do 121500 €

CENA, DREVODOM, 80 AZ 100 M2 PLOCHA
Zruby, drevodomy, Trenčín

64800 € do 108000 €

CENA, REKONŠTRUKCIA DREVODOMU S PRÍSTAVBOU - OKÁL, CELKOVÁ PLOCHA PO REKONŠTRUKCII CCA 150 M2
Zruby, drevodomy, Hencovce

22500 € do 37500 €

CENA, POSTAVIŤ ZRUB, 120 M2
Zruby, drevodomy, Jarabá

97200 € do 162000 €

CENA, PRISTAVBA CHATY, 25 M2
Zruby, drevodomy, Bardejov

13500 € do 22500 €

CENA, CENOVÚ PONUKU ZA DREVENU CHATKU, 5 KRÁT 5M,PLUS 1.5M TERASA,VÝŠKA 4.5. S PODKROVÝM
Zruby, drevodomy, Zborov nad Bystricou

19800 € do 33000 €

CENA, STAVBU DREVENICE, CCA 60M2
Zruby, drevodomy, Vyšná Boca

32400 € do 54000 €

CENA, NOVOSTAVBU , 200M2 - 240M2
Zruby, drevodomy, Nitrica

198000 € do 330000 €

CENA, ZÁHRADNÝ DOMČEK S ZELENOU VEGETAČNOU STRECHOU, 20M2
Zruby, drevodomy, Košice

18000 € do 30000 €

CENA, POTREBUJEM DREVENE BUNGALOV , OKOLO 40M2
Zruby, drevodomy, Kysucké Nové Mesto

36000 € do 60000 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Zruby, drevodomy cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

335+ SPOLOČNOSŤAMI PRE ZRUBY, DREVODOMY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti ZRUBY, DREVODOMY?

 • Zruby, drevodomy Bratislava
 • Zruby, drevodomy Banská Bystrica
 • Zruby, drevodomy Košice
 • Zruby, drevodomy Nitra
 • Zruby, drevodomy Prešov
 • Zruby, drevodomy Žilina
 • Zruby, drevodomy Bardejov
 • Zruby, drevodomy Humenné
 • Zruby, drevodomy Komárno
 • Zruby, drevodomy Levice
 • Zruby, drevodomy Liptovský Mikuláš
 • Zruby, drevodomy Lučenec
 • Zruby, drevodomy Martin
 • Zruby, drevodomy Michalovce
 • Zruby, drevodomy Nové Zámky
 • Zruby, drevodomy Piešťany
 • Zruby, drevodomy Poprad
 • Zruby, drevodomy Považská Bystrica
 • Zruby, drevodomy Prievidza
 • Zruby, drevodomy Ružomberok
 • Zruby, drevodomy Spišská Nová Ves
 • Zruby, drevodomy Topoľčany
 • Zruby, drevodomy Trenčín
 • Zruby, drevodomy Trnava
 • Zruby, drevodomy Zvolen
 • Zruby, drevodomy Bánovce nad Bebravou
 • Zruby, drevodomy Brezno
 • Zruby, drevodomy Bytča
 • Zruby, drevodomy Čadca
 • Zruby, drevodomy Detva
 • Zruby, drevodomy Dolný Kubín
 • Zruby, drevodomy Dunajská Streda
 • Zruby, drevodomy Galanta
 • Zruby, drevodomy Gelnica
 • Zruby, drevodomy Hlohovec
 • Zruby, drevodomy Ilava
 • Zruby, drevodomy Kežmarok
 • Zruby, drevodomy Krupina
 • Zruby, drevodomy Kysucké Nové Mesto
 • Zruby, drevodomy Levoča
 • Zruby, drevodomy Malacky
 • Zruby, drevodomy Medzilaborce
 • Zruby, drevodomy Myjava
 • Zruby, drevodomy Námestovo
 • Zruby, drevodomy Nové Mesto nad Váhom
 • Zruby, drevodomy Partizánske
 • Zruby, drevodomy Pezinok
 • Zruby, drevodomy Poltár
 • Zruby, drevodomy Púchov
 • Zruby, drevodomy Revúca
 • Zruby, drevodomy Rimavská Sobota
 • Zruby, drevodomy Rožňava
 • Zruby, drevodomy Sabinov
 • Zruby, drevodomy Šaľa
 • Zruby, drevodomy Senec
 • Zruby, drevodomy Senica
 • Zruby, drevodomy Skalica
 • Zruby, drevodomy Snina
 • Zruby, drevodomy Sobrance
 • Zruby, drevodomy Stará Ľubovňa
 • Zruby, drevodomy Stropkov
 • Zruby, drevodomy Svidník
 • Zruby, drevodomy Trebišov
 • Zruby, drevodomy Turčianske Teplice
 • Zruby, drevodomy Tvrdošín
 • Zruby, drevodomy Veľký Krtíš
 • Zruby, drevodomy Vranov nad Topľou
 • Zruby, drevodomy Žarnovica
 • Zruby, drevodomy Žiar nad Hronom
 • Zruby, drevodomy Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené