Kontakty sprostredkujeme v jednom dni

Ktorý zhotoviteľ je ten pravý? Majú odporúčané spoločnosti záujem alebo voľné kapacity? Ako sa dostať ku kontaktom overených firiem? Napriek záplave informácií je dnes ťažké nájsť vhodného poskytovateľa. Sme tu preto, aby sme Vám ušetrili námahu pri hľadaní a znížili riziko pri výbere.

1

Odoslanie a potvrdenie projektu

Po vyplnení a odoslaní dotazníka, dobre opíšte to, čo potrebujete, Váš projekt potvrdíme okamžite alebo na nasledujúci pracovný deň.

Podrobnosti overujeme aj telefonicky. Ak ste neodpovedali na všetky otázky, Vás prosíme, o doplnenie údajov. V prípade, že sa nám nepodarilo nájsť zhotoviteľov na realizáciu Vášho projektu, budeme Vás o tom informovať.

2

Oznámime a navrhneme Vám zhotoviteľov

Hneď ako potvrdíme projekt, Vás spojíme aspoň s tromi zhotoviteľmi. Dohodnúť sa môžete ešte v ten istý deň.

K dispozícii Vám dáme všetky údaje a kontaktné informácie. V jednom týždni sa k Vášmu projektu zvyčajne pripoja ešte ďalší zhotovitelia. Môžete sledovať, ktorý z nich má záujem o projekt a odporúčame Vám opýtať sa ich telefonicky, či nie sú obsadení v požadovanom termíne realizácie.

3

Dohodnite sa na obhliadke a ponuke

Akonáhle budete mať zosúladené všetky detaily projektu, dohodnite sa so zhotoviteľom na ponuke.

Obhliadky a stretnutia môžete organizovať so všetkými navrhnutými zhotoviteľmi. Môžete ich porovnať na základe ich hodnotenia a ďalších faktorov.

4

Realizácia a hodnotenie

Nasleduje výber poskytovateľa. Odporúčame Vám, aby ste si nevyberali zhotoviteľa na základe najnižšej ceny, ale aby ste venovali pozornosť aj jeho hodnoteniam a referenciám.

Po podpísaní ponuky alebo zmluvy, ktorú uzavriete s vybraným zhotoviteľom, zrealizujete projekt. Keď zhotoviteľ dokončí práce, Vás prosíme, aby ste ohodnotili jeho kvalitu a korektnosť. S podaným ohodnotením, pomáhate komunite pri výbere spoločnosti a tiež k dobrému menu používateľov.

Všetko vybavíte na jednom mieste

Na jednom ovládacom paneli, môžete sledovať svoj projekt od počiatočného nápadu až po konečné vymaľovanie či zariaďovanie.
Na jednom mieste si môžete porovnať ponuky a poskytovateľov, vzájomne si môžete vymieňať súbory a dohovárať sa medzi sebou

Hľadáte dodávateľa
pre vašu stavbu alebo rekonštrukciu?

Zadarmo pošlite dopyt na získanie miestnych overených poskytovateľov služieb

   Slovakia
   DAIBAU.SK

   00421 233 329 745

   KONTAKTY

   Dopyty: 00421 233 329 745
   Firmy: 00421 233 329 745

   REGIONÁLNE STRÁNKY

   www.daibau.com
   www.daibau.at
   www.mojmojster.net
   www.emajstor.hr
   www.daibau.rs
   www.daibau.sk
   www.daibau.ro
   © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené