Pre oblasť

  Sieťky na okná, sieťky na dvere cena

  Koľko stoja siete proti hmyzu? Sieťky proti hmyzu na okná alebo dvere vám ušetria veľa neprespaných nocí kvôli otravnému bzučaniu. Cena sietí proti hmyzu na okná alebo dvere závisí od typu siete (pevné, krídlové, plisované, rolované, posuvné, integrované), materiálu rámu (plast, hliník), povrchu siete proti hmyzu a samozrejme od dodávateľa. Bežné rolovacie siete proti hmyzu, spolu s vodiacimi prvkami a montážou, stoja v rozmedzí 60 až 100 EUR/m2.

  Komu zveriť výrobu alebo obstaranie sietí proti hmyzu? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom sietí proti hmyzu vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za sieť proti hmyzu


  Cena za sieť proti hmyzu. Cena rolety proti hmyzu. Cena za sieť proti hmyzu, spolu s vodítkami a inštaláciou.

  60.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  80.00 €/m2

  STREDNÁ CENA
  100.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Ostatné ceny za Sieťky na okná

  Ako ste využili tieto informácie?

  Sieťky na okná - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Čo potrebujete vedieť pred zakúpením sieťky na okná?

  1.1. To pravé technické riešenie pre všetky typy okien a balkónových dverí

  Na trhu existuje niekoľko druhov sieťok proti hmyzu alebo špeciálne sieťky,  ktoré predstavujú riešenie pre všetky tvary, rozmery okien a balkónových dverí. Ak budú sieťky proti hmyzu integrované vo vonkajšej rolete alebo potom s roletov v kastlíku, mali by sme s tým počítať už v okamžiku keď predpokladáme, že budú okná vybavené žalúziami alebo v prípade keď kupujeme nové okná alebo dvere. Druhým riešením je, že sieťky proti hmyzu môžemte dodatočne inštalovanť ako samostatné prvky, ktoré je možné namontovať kedykoľvek.

  Sieťky proti hmyzu poskytujú bezstarostné vetranie priestorov, čo je neoceniteľné
  Sieťky proti hmyzu poskytujú bezstarostné vetranie priestorov, čo je neoceniteľné

  1.2. Sieťky proti hmyzu nie sú len ochranné sieťky proti komárom

  So sieťkami na okná sa chránime pred všetkým nepríjemným hmyzom, ako aj proti bodevému hmyzu tzn. čokoľvek, čo prelezie alebo vletí cez otvorené okná a dvere. Existujú aj typy sieťok, ktoré nás chránia pred peľom, čo je veľkou pomocou pre všetkých, ktorí trpiaí sennou nádchou. So sieťkami na okná budete môcť vetrať miestnosti, v noci ich prirodzeným spôsobom chladiť, pokojne spať a vyhnúť sa používaniu chemických odpudzovačov hmyzu. Je však pravda, že prúdenie čerstvého vzduchu cez sieťku proti hmyzu je (zanedbateľne) slabšie, než v prípade, že by okná a dvere boli bez sieťky.

  1.3. Farby sieťok na okná

  Hliníkové profily sú zvyčajne k dispozícii v bielej a hnedej farbe, čo zodpovedá väčšine potrieb zákazníkov. Sieťka je sivastej farby, ktorá umožňuje takmer ničím nerušený výhľad pri jej spustení. Sieťka je viditeľná iba vtedy, keď stojí v blízkosti okna.

  1.4. Sieťky na okná v spálni

  Ak je financovanie obmedzené, odporúča sa, aby ste s sieťky proti hmyzu nainštalovali aspoň na okná v spálni. Bezstarostné vetranie spální je neoceniteľné.

  1.5. Kvalita

  Pri nákupe sieťok na okná venujeme pozornosť kvalite. Neodporúčame nákup pevných sieťok, ktorých upevňovacie prvky musia byť pripevnené k rámu okna. Takéto sieťky majú zvyčajne nízku kvalitu a krátku životnosť. Lepidlo sa po čase uvoľní na niektorých miestach, ale na iných miestach je to prakticky nemožné. Určite neodporúčame bezrámové sieťky prilepené k oknám.

  1.6. Životnosť a údržba

  Životnosť sieťok na okná do značnej miery závisí od kvality produktu, ako aj od používateľa. Pri správnom používaní a údržbe môže byť životnosť sieťok podstatne dlhšia ako dvojročná záručná doba. Vo väčšine prípadov je potrebné sieťku vymeniť. Pokiaľ sú ostatné komponenty vyrobené z hliníka, nie je potrebná takmer žiadna údržba, výnimkou je mechanické poškodenie, ktoré je zvyčajne spôsobené nesprávnym používaním.

  2. Dodávatelia - kvalita je dôležitá

  Aby sme našli informácie na trhu, musíme sa najskôr rozhodnúť, na ktoré okná a dvere chceme inštalovať siete proti hmyzu. Ďalej je dôležité hľadať kvalitné výrobky, pretože sieťky musia slúžiť dobre a čo najdlhšie. Odporúča sa osloviť viacero dodávateľov a tiež skontrolovať a osiahať si konkrétne sieťky. Rozdiel v kvalite je najlepšie rozlíšiť dotykom. Všetky komponenty siete proti hmyzu by mali byť vyrobené z vybraných kvalitných nerezových materiálov. Obzvlášť dôležitý je materiál pletiva. Mal by byť vyrobený zo sklenených vlákien, ktoré najlepšie vydržia poveternostné podmienky. V neposlednom rade, pri výbere sieťky proti hmyzu, musíme vziať do úvahy vzhľad budovy a zvoliť farbu sieťky, ktorá najlepšie vyhovuje existujúcim alebo novým oknám a dverám.

  3. Sieťky na okná - rôzne druhy

  Existuje niekoľko druhov sieťok proti hmyzu na okná, ktoré možno prispôsobiť typu okien alebo balkónových dverí.

  3.1. Pevné sieťky proti hmyzu

  Pevné siete proti hmyzu sa dajú ľahko pripevniť priamo na okenný rám alebo stenu. Takéto sieťky môžu byť v prípade potreby odstránené. Toto je dobrá voľba pre tie okná, ktorých sa zriedka alebo málokedy dotkneme a manipulujeme s nimi, a preto pletivo môže zostať pripevné na okne od jari do jesene, to sú napríklad okná v suterénne.

  3.2. Rolovacie sieťky proti hmyzu

  Sieťky proti hmyzu sa zrolujú v roletovej skrinke spolu s roletami. Sieťka má bočné vedenie so štetinami, aby sa zabránilo vniknutiu hmyzu po bokoch. Môže byť inštalovaná na vonkajšej strane okien a dverí alebo priamo na stenu. Ak máte črepníky na vonkajšom okennom parapete, tento typ sieťky proti hmyzu je ideálny, pretože črepníky sa nemusia odstraňovať. Sieťky proti hmyzu môžu byť ovládané ručne pomocou reťiazky alebo je tiež možnosť elektrického ovládania s diaľkovým ovládaním. Keď je sieťka otvorená, navinie sa do kastlíka. Dá sa otvoriť vertikálne alebo horizontálne.

  3.3. Integrované sieťky proti hmyzu

  Tento typ moskytiéry sa inštaluje spolu so žalúziami v skriniach resp. skriniach vonkajších žalúzií. Sieťka proti hmyzu musí byť umiestnená medzi oknom a roletov, pretože je to jediný spôsob, ako ju otvoriť a zavrieť, aj keď je roleta spustená. Zároveň ju roleta chráni pred vonkajšími vplyvmi. Keď zdvihneme sieťku, navinie sa do skrinky a je úplne neviditeľná.

  3.4. Krídlové sieťky proti hmyzu

  Krídlové sieťky sa otvárajú / zatvárajú rovnakým spôsobom ako okno alebo dvere ku ktorému je pripojená. Môže byť inštalovaná na všetky typy okien a dverí a je zvlášť vhodný pre frekventované priechody. Možné sú verzie s pružinovými pántami alebo bez nich. Krídlo má tiež magnetický systém, ktorý bráni jeho otvoreniu, keď vietor zafúka. Sieťky proti hmyzu môžu byť výkyvné, ktoré poskytujú polomer otvárania 240 stupňov. Preto, aj keď máťe obe ruky zaneprázdnené, môžete sieť proti hmyzu otvoriť a aj sami ju zavrieť.

  3.5. Posuvné sieťky na dvere 

  Ďalším riešením, ktoré je vhodné na ochranu priechodov na záhradu, balkón alebo terasu, sú posuvné siete proti hmyzu. Môžu byť inštalované na všetky typy dverí. Dá sa otvárať a zatvárať zvnútra aj zvonka. Existujú jednokrídlové alebo dvojkrídlové sieťky.

  3.6. Plisované sieťky proti hmyzu

  Najnovší systém voľne stojacich sieťok proti hmyzu pre priechod na záhradu, balkón alebo terasu sú plisované sieťky. Sieťka proti hmyzu sa zloží a otvorí ako harmonika. Plisse sieťky proti komárom môžu byť inštalované na všetky typy dverí. Otvárajú sa zvnútra aj zvonka. Výhodou plisovaných sieťok proti hmyzu oproti sieťkam, ktoré sú posuvné alebo krídlové je, že zaberajú veľmi málo miesta pri dverách.

  4. Postup

  Najlepšie je dôverovať odborníkom, pokiaľ ide o správny výber a inštaláciu sieťky proti hmyzu. Inštalácia, pokiaľ máte prax, je pomerne jednoduchá a čistá. Sieťky proti hmyzu sa zvyčajne inštalujú priamo na samotné okno alebo dvere. Ďalšou bežnou možnosťou je namontovanie do špalety. Existujú však aj skutočnosti, v ktorých nie je možné urobiť ani jedno. Ak budeme súčasne meniť alebo montovať rolety je dobré zvoliť rolety, ktoré majú schopnosť integrovania sieťky proti hmyzu alebo už majú integrovanú sieťku proti hmyzu.

  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Sieťky na okná?

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  Chcem ponuku od poskytovateľov
  Posledné zverejnené dopyty

  Do 3 izb. bytu, zaluzie so sietkami

  Potrebujeme do 3 izbového bytu žalúzie a sieťky na okná.

  zaluzie:

  sirka 64 x 121 cm / 3ks
  sirka 102 x 121 cm / 3ks
  sirka 73 x 123 cm / 3ks

  sietky:

  4ks 1260 € do 2100 €

  ........

  Dodávka a montáž plastových okien

  Potrebujem dodávku a montáž plastových okien dvojvrstvových bez žalúzií týchto rozmerov:
  1.okno: 200 cm x 90 cm
  2.okno: 200 cm x 90 cm
  3.okno: 145 cm x 118 cm
  4.okno: 117 cm x 85 cm (dodať mliečne sklo + sieťku na hmyz)
  5.okno: 85 cm x 85 cm ( dodať mliečne sklo + sieťku na hmyz 2700 € do 4500 €

  ........

  Tri sieťky na okna

  Potrebujem firmu pre realizáciu pevných sieťok na okná. Jedná sa o tri štandardné okná. 180 € do 300 €

  ........

  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Cena, Žaluzie a sieťky do 2 izboveho bytu + montaž, 2 okná a 1 balkónové dvojité
  Sieťky na okná, Bytča

  1080 € do 1800 €

  Cena, Sieťka na balkónové dvere, 1ks, 212x83,5 cm je svetlý otvor
  Sieťky na okná, Pezinok

  180 € do 300 €

  Cena, Rolovaciu sietku na okno, 120x120 cm
  Sieťky na okná, Šaľa

  135 € do 225 €

  Cena, Sieťku na dvere a okná, Veľkosť okna: 126 x 100 cm (2x)Veľkosť dverí: 206 x 75 cm (1x)
  Sieťky na okná, Bernolákovo

  450 € do 750 €

  Cena, Sietku na dvere, 2 m /90 cm
  Sieťky na okná, Gelnica

  180 € do 300 €

  Cena, Dvere so sieťkou 1x a 2 sieť s rámom na okno, Balkón 90x200 cm okno 130x130 100x130 cm
  Sieťky na okná, Michalovce

  450 € do 750 €

  Cena, Sieťky na okná a dvere, 1 vchodové dvojkrídlo (obývačka) 132,5x193,5 cm (môže byť posúvacia sieťka na jednej strane)2x dvere (spálňa+obývačka) 64,5x182,5 cm (možnosť otvoren
  Sieťky na okná, Šamorín

  540 € do 900 €

  Cena, Sieťka na terasové dvere, Cca 214x70 cm
  Sieťky na okná, Stará Ľubovňa

  450 € do 750 €

  Cena, Výmera sieťok na okna, 76 x 76 cm, 2 sieťky 63 x 63 cm
  Sieťky na okná, Zeleneč

  450 € do 750 €

  Cena, Zaluzie do celeho domu, 9kom
  Sieťky na okná, Čimhová

  900 € do 1500 €

  Cena, Siete proti hmyzu, po popise
  Sieťky na okná, Prešov

  450 € do 750 €

  Cena, Rolovacie sieťky proti hmyzu na francúzske balkónové okná, 4 ks, 222x88 cm
  Sieťky na okná, Košice

  720 € do 1200 €

  Cena, Siete proti hmyzu 3x male okno,balkonove dvere magnety na rolovaciu si, 3 ks
  Sieťky na okná, Handlová

  360 € do 600 €

  Cena, Zamerať a aj namontovať dvere so sieťkou na balkonove dvere, Približne výška 200, šírka 80 cm
  Sieťky na okná, Nitra

  180 € do 300 €

  Cena, Sieťky na okná, 3 ks
  Sieťky na okná, Partizánske

  540 € do 900 €

  Cena, Sietove dvere proti hmyzu a oprava žalúzií, 200x100 cm
  Sieťky na okná, Malacky

  450 € do 750 €

  Cena, Sietky na okna dodať bez montáže, 2 ks, 159 x 76 cm
  Sieťky na okná, Šamorín

  270 € do 450 €

  Cena, Sietka proti hmyzu na dvere, 1 ks
  Sieťky na okná, Horná Potôň

  180 € do 300 €

  Cena, Nové dvere so sieťkou a vstupom pre mačku, 2,35x90 cm
  Sieťky na okná, Bratislava

  198 € do 330 €

  Cena, Sieťky proti hmyzu, 141x74,5 cm, 5 ks
  Sieťky na okná, Prievidza

  540 € do 900 €

  Cena, Dve sieťky proti hmyzu 60 x 120 cm, 60 x 120 cm
  Sieťky na okná, Košice

  180 € do 300 €

  Cena, Plastové okná, sieťky, parapety, žalúzie, 4 ks
  Sieťky na okná, Rojkov

  2250 € do 3750 €

  Cena, Siete na okná, 4 ks cca 50 x 100 cm, 1 ks 100 x 40 cm. 3 ks cca 40 x 50 cm
  Sieťky na okná, Jur nad Hronom

  450 € do 750 €

  Cena, Sietky na okna a balkonove dvere, Po popise
  Sieťky na okná, Bratislava

  810 € do 1350 €

  Cena, Nové sieťky na okná, 3x-63x129 cm....2x-46x55 cm
  Sieťky na okná, Brezno

  315 € do 525 €

  Cena, Oprava pokazenej žalúzie a nové sieťky na okná, 1 žalúzia - opraviť a 3 sieťky vymeniť
  Sieťky na okná, Stará Turá

  630 € do 1050 €

  Cena, Sietka samozatvaracia s prieckou na balkonove okno, 1 ks
  Sieťky na okná, Močenok

  180 € do 300 €

  Cena, Sietky na 2 okna a 1 dvere, Okno 1: 185 x 90 cm, okno 2: 185 x 103 cm, dvere: 210 x 90 cm
  Sieťky na okná, Bratislava

  540 € do 900 €

  Cena, Sieťky proti hmyzu, 11 ks
  Sieťky na okná, Veľký Biel

  1800 € do 3000 €

  Cena, Dverova sieť proti hmyzu, 2x 218x81 cm, 1x 180x81 cm
  Sieťky na okná, Žilina

  319.5 € do 532.5 €

  Cena, Tesnenia na plastove okna, tesnenie na vstupne dvere, oprava sietok, nové sieťky, dvere 60x180 cm
  Sieťky na okná, Šamorín

  630 € do 1050 €

  Cena, Sieťové dvere na balkón, 220x80 cm
  Sieťky na okná, Kežmarok

  180 € do 300 €

  Cena, Sietky na okna, vonkajšie žalúzie, 5 ks, žaluzie 3 ks
  Sieťky na okná, Veľké Úľany

  1530 € do 2550 €

  Cena, Plastové dvere vonkajšie+sieťky proti hmyzu, 1 dvere + 56ks sieťok
  Sieťky na okná, Nesvady

  4500 € do 7500 €

  Cena, Vymeniť v kuchyni žalúziu, 1 ks
  Sieťky na okná, Topoľčany

  270 € do 450 €

  Cena, Sieťky proti hmmizu, Po popise
  Sieťky na okná, Šaľa

  315 € do 525 €  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Sieťky na okná cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  617+ spoločnosťami pre Sieťky na okná
  Bezplatná služba
  Bez provízií
  Získaj ponuku
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené