Sieťky na okná, sieťky na dvere cena

Koľko stoja siete proti hmyzu? Sieťky proti hmyzu na okná alebo dvere vám ušetria veľa neprespaných nocí kvôli otravnému bzučaniu. Cena sietí proti hmyzu na okná alebo dvere závisí od typu siete (pevné, krídlové, plisované, rolované, posuvné, integrované), materiálu rámu (plast, hliník), povrchu siete proti hmyzu a samozrejme od dodávateľa. Bežné rolovacie siete proti hmyzu, spolu s vodiacimi prvkami a montážou, stoja v rozmedzí 60 až 100 EUR/m2.

Komu zveriť výrobu alebo obstaranie sietí proti hmyzu? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom sietí proti hmyzu vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA SIEŤ PROTI HMYZU


Cena za sieť proti hmyzu. Cena rolety proti hmyzu. Cena za sieť proti hmyzu, spolu s vodítkami a inštaláciou.

60.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
100.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Sieťky na okná, sieťky na dvere cena

OSTATNÉ CENY ZA SIEŤKY NA OKNÁ

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Sieťky na okná - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Čo potrebujete vedieť pred zakúpením sieťky na okná?

1.1. To pravé technické riešenie pre všetky typy okien a balkónových dverí

Na trhu existuje niekoľko druhov sieťok proti hmyzu alebo špeciálne sieťky,  ktoré predstavujú riešenie pre všetky tvary, rozmery okien a balkónových dverí. Ak budú sieťky proti hmyzu integrované vo vonkajšej rolete alebo potom s roletov v kastlíku, mali by sme s tým počítať už v okamžiku keď predpokladáme, že budú okná vybavené žalúziami alebo v prípade keď kupujeme nové okná alebo dvere. Druhým riešením je, že sieťky proti hmyzu môžemte dodatočne inštalovanť ako samostatné prvky, ktoré je možné namontovať kedykoľvek.

Sieťky proti hmyzu poskytujú bezstarostné vetranie priestorov, čo je neoceniteľné
Sieťky proti hmyzu poskytujú bezstarostné vetranie priestorov, čo je neoceniteľné

1.2. Sieťky proti hmyzu nie sú len ochranné sieťky proti komárom

So sieťkami na okná sa chránime pred všetkým nepríjemným hmyzom, ako aj proti bodevému hmyzu tzn. čokoľvek, čo prelezie alebo vletí cez otvorené okná a dvere. Existujú aj typy sieťok, ktoré nás chránia pred peľom, čo je veľkou pomocou pre všetkých, ktorí trpiaí sennou nádchou. So sieťkami na okná budete môcť vetrať miestnosti, v noci ich prirodzeným spôsobom chladiť, pokojne spať a vyhnúť sa používaniu chemických odpudzovačov hmyzu. Je však pravda, že prúdenie čerstvého vzduchu cez sieťku proti hmyzu je (zanedbateľne) slabšie, než v prípade, že by okná a dvere boli bez sieťky.

1.3. Farby sieťok na okná

Hliníkové profily sú zvyčajne k dispozícii v bielej a hnedej farbe, čo zodpovedá väčšine potrieb zákazníkov. Sieťka je sivastej farby, ktorá umožňuje takmer ničím nerušený výhľad pri jej spustení. Sieťka je viditeľná iba vtedy, keď stojí v blízkosti okna.

1.4. Sieťky na okná v spálni

Ak je financovanie obmedzené, odporúča sa, aby ste s sieťky proti hmyzu nainštalovali aspoň na okná v spálni. Bezstarostné vetranie spální je neoceniteľné.

1.5. Kvalita

Pri nákupe sieťok na okná venujeme pozornosť kvalite. Neodporúčame nákup pevných sieťok, ktorých upevňovacie prvky musia byť pripevnené k rámu okna. Takéto sieťky majú zvyčajne nízku kvalitu a krátku životnosť. Lepidlo sa po čase uvoľní na niektorých miestach, ale na iných miestach je to prakticky nemožné. Určite neodporúčame bezrámové sieťky prilepené k oknám.

1.6. Životnosť a údržba

Životnosť sieťok na okná do značnej miery závisí od kvality produktu, ako aj od používateľa. Pri správnom používaní a údržbe môže byť životnosť sieťok podstatne dlhšia ako dvojročná záručná doba. Vo väčšine prípadov je potrebné sieťku vymeniť. Pokiaľ sú ostatné komponenty vyrobené z hliníka, nie je potrebná takmer žiadna údržba, výnimkou je mechanické poškodenie, ktoré je zvyčajne spôsobené nesprávnym používaním.

2. Dodávatelia - kvalita je dôležitá

Aby sme našli informácie na trhu, musíme sa najskôr rozhodnúť, na ktoré okná a dvere chceme inštalovať siete proti hmyzu. Ďalej je dôležité hľadať kvalitné výrobky, pretože sieťky musia slúžiť dobre a čo najdlhšie. Odporúča sa osloviť viacero dodávateľov a tiež skontrolovať a osiahať si konkrétne sieťky. Rozdiel v kvalite je najlepšie rozlíšiť dotykom. Všetky komponenty siete proti hmyzu by mali byť vyrobené z vybraných kvalitných nerezových materiálov. Obzvlášť dôležitý je materiál pletiva. Mal by byť vyrobený zo sklenených vlákien, ktoré najlepšie vydržia poveternostné podmienky. V neposlednom rade, pri výbere sieťky proti hmyzu, musíme vziať do úvahy vzhľad budovy a zvoliť farbu sieťky, ktorá najlepšie vyhovuje existujúcim alebo novým oknám a dverám.

3. Sieťky na okná - rôzne druhy

Existuje niekoľko druhov sieťok proti hmyzu na okná, ktoré možno prispôsobiť typu okien alebo balkónových dverí.

3.1. Pevné sieťky proti hmyzu

Pevné siete proti hmyzu sa dajú ľahko pripevniť priamo na okenný rám alebo stenu. Takéto sieťky môžu byť v prípade potreby odstránené. Toto je dobrá voľba pre tie okná, ktorých sa zriedka alebo málokedy dotkneme a manipulujeme s nimi, a preto pletivo môže zostať pripevné na okne od jari do jesene, to sú napríklad okná v suterénne.

3.2. Rolovacie sieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu sa zrolujú v roletovej skrinke spolu s roletami. Sieťka má bočné vedenie so štetinami, aby sa zabránilo vniknutiu hmyzu po bokoch. Môže byť inštalovaná na vonkajšej strane okien a dverí alebo priamo na stenu. Ak máte črepníky na vonkajšom okennom parapete, tento typ sieťky proti hmyzu je ideálny, pretože črepníky sa nemusia odstraňovať. Sieťky proti hmyzu môžu byť ovládané ručne pomocou reťiazky alebo je tiež možnosť elektrického ovládania s diaľkovým ovládaním. Keď je sieťka otvorená, navinie sa do kastlíka. Dá sa otvoriť vertikálne alebo horizontálne.

3.3. Integrované sieťky proti hmyzu

Tento typ moskytiéry sa inštaluje spolu so žalúziami v skriniach resp. skriniach vonkajších žalúzií. Sieťka proti hmyzu musí byť umiestnená medzi oknom a roletov, pretože je to jediný spôsob, ako ju otvoriť a zavrieť, aj keď je roleta spustená. Zároveň ju roleta chráni pred vonkajšími vplyvmi. Keď zdvihneme sieťku, navinie sa do skrinky a je úplne neviditeľná.

3.4. Krídlové sieťky proti hmyzu

Krídlové sieťky sa otvárajú / zatvárajú rovnakým spôsobom ako okno alebo dvere ku ktorému je pripojená. Môže byť inštalovaná na všetky typy okien a dverí a je zvlášť vhodný pre frekventované priechody. Možné sú verzie s pružinovými pántami alebo bez nich. Krídlo má tiež magnetický systém, ktorý bráni jeho otvoreniu, keď vietor zafúka. Sieťky proti hmyzu môžu byť výkyvné, ktoré poskytujú polomer otvárania 240 stupňov. Preto, aj keď máťe obe ruky zaneprázdnené, môžete sieť proti hmyzu otvoriť a aj sami ju zavrieť.

3.5. Posuvné sieťky na dvere 

Ďalším riešením, ktoré je vhodné na ochranu priechodov na záhradu, balkón alebo terasu, sú posuvné siete proti hmyzu. Môžu byť inštalované na všetky typy dverí. Dá sa otvárať a zatvárať zvnútra aj zvonka. Existujú jednokrídlové alebo dvojkrídlové sieťky.

3.6. Plisované sieťky proti hmyzu

Najnovší systém voľne stojacich sieťok proti hmyzu pre priechod na záhradu, balkón alebo terasu sú plisované sieťky. Sieťka proti hmyzu sa zloží a otvorí ako harmonika. Plisse sieťky proti komárom môžu byť inštalované na všetky typy dverí. Otvárajú sa zvnútra aj zvonka. Výhodou plisovaných sieťok proti hmyzu oproti sieťkam, ktoré sú posuvné alebo krídlové je, že zaberajú veľmi málo miesta pri dverách.

4. Postup

Najlepšie je dôverovať odborníkom, pokiaľ ide o správny výber a inštaláciu sieťky proti hmyzu. Inštalácia, pokiaľ máte prax, je pomerne jednoduchá a čistá. Sieťky proti hmyzu sa zvyčajne inštalujú priamo na samotné okno alebo dvere. Ďalšou bežnou možnosťou je namontovanie do špalety. Existujú však aj skutočnosti, v ktorých nie je možné urobiť ani jedno. Ak budeme súčasne meniť alebo montovať rolety je dobré zvoliť rolety, ktoré majú schopnosť integrovania sieťky proti hmyzu alebo už majú integrovanú sieťku proti hmyzu.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMSIEŤKY PROTI HMYZU S MONTÁŽOU

Dobrý deň.

potrebujem majstra pre sietky proti hmyzu aj s montážou.
Na plastové okno fixnú sieťku s bielym rámom
a na plastové balkónové dvere, posuvná sieť a na klasickú otvaratelnú tiež v bielej farbe rámu.
Balkónové dvere: 86x210cm
Okno :86x138cm


V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 225 € do 375 €


........

SIETKY NA OKNA A SIETKU NA BALKONOVE DVERE

Dobry deň.

potrebujem majstra pre sieťky na okna a a sietku na balkonove dvere.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 360 € do 600 €


........

SIEŤKY NA PLASTOVÉ OKNÁ A A POSUVNÉ DVERE

Dobry deň.

potrebujem majstra pre okenné siete proti hmyzu a to 8ks a 2ks na posuvné dvere,konkrétne posuvnú dverovú sieť, nie plisse.Rámy vo farbe antracit.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 450 € do 750 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, SIEŤKU PROTI KOMÁROM/HMYZU NA 3 OKNÁ V DOME, 3 OBLOKY, 1X1 METER (2KS), 50 CM (1KS) ROZMERY SÚ NAPÍSANÉ ODHADOM TREBA PRESNE POMERAŤ
Sieťky na okná, Závažná Poruba

225 € do 375 €

CENA, SIEŤKY PROTI HMUZU, 3 KS
Sieťky na okná, Senica

540 € do 900 €

CENA, SIEŤKY NA OKNÁ, 3 OKNA 1 BALKÓNOVÉ DVERE
Sieťky na okná, Liptovský Hrádok

360 € do 600 €

CENA, SIEŤKY NA OKNA, 8 OKIEN
Sieťky na okná, Bernolákovo

585 € do 975 €

CENA, SIEŤKY S RÁMOM , 7 KS
Sieťky na okná, Jedľové Kostoľany

1350 € do 2250 €

CENA, VONKAJSIA ROLETA SO SIETKOU , OKNO 1700X1300
Sieťky na okná, Farná

270 € do 450 €

CENA, SIETKA NA OKNA POSUVNA, 210X107,7
Sieťky na okná, Viničné

225 € do 375 €

CENA, PEVNE SIETKY NA OKNA A JEDEN KUS POSUVNÉ DVEROVE, 1X 150X 150 1X 110X150 1X 65X55 2X 145X148 1X POSUVNE DVERE NA TERASU PO LISTE 165X230, POSUVNA CAST 80CM
Sieťky na okná, Trnávka

360 € do 600 €

CENA, OKENNÉ A DVEROVÉ RÁMOVÉ SIETKY, 5X OKENNE A 3X DVEROVE SIETKY
Sieťky na okná, Brunovce

720 € do 1200 €

CENA, PLASTOVE OKNA 2 KUSY 180X150 A 2 KUSY 120X150 ZLATY DUB, SPOLU 4 KUSY PLASTOVYCH OKIEN
Sieťky na okná, Špačince

1350 € do 2250 €

CENA, DODÁVKA A MONTÁŽ PRECHODNÝCH DVIEROK PRE PSA, 250 MM * 180 MM, 1 KS
Sieťky na okná, Šaľa

90 € do 150 €

CENA, SIETKY NA OKNA, 6X KLASICKE 1X MENSIE OKNO
Sieťky na okná, Hviezdoslavov

450 € do 750 €

CENA, TERASOVA ZASÚVACIA SIEŤ PROTI HMYZU, 1X + OKNO
Sieťky na okná, Čeľadice

135 € do 225 €

CENA, DO RAMU OSADIT NOVE SITA PROTI HMYZU, CCA 75X115 CM
Sieťky na okná, Zohor

180 € do 300 €

CENA, DEMONTÁŽ STARÝCH, MONTÁŽ NOVÝCH OKIEN, 2 KS Š X V 2000 X 1500MM
Sieťky na okná, Vinosady

675 € do 1125 €

CENA, SIEŤKY NA OKNA, 2KS
Sieťky na okná, Borský Svätý Jur

135 € do 225 €

CENA, SIETKY NA OKNA + BALKONOVE DVERE, 2X 76X117CM (OKNA), 1X 74X210 CM (OTVARACIE BALKONOVE DVERE)
Sieťky na okná, Bratislava

450 € do 750 €

CENA, SIEŤKY NA OKNÁ, 1. OKNO 137 X 75 CM 2. OKNO 137 X 75 CM 3. OKNO 137 X 93 CM DVERE 225 X 93 CM
Sieťky na okná, Chorvátsky Grob

720 € do 1200 €

CENA, VÝMENA ŽALÚZIÍ A SIETÍ , TRI DVOJKRÍDLOVÉ PLASTOVÉ OKNÁ
Sieťky na okná, Bratislava

360 € do 600 €

CENA, SIETKU NA BALKÓNOVÉ DVERE , PO POPISE
Sieťky na okná, Bánovce nad Bebravou

135 € do 225 €

CENA, SIEŤKY PROTI HMIZU ., 3 PLASTOVÉ OKNA
Sieťky na okná, Snina

180 € do 300 €

CENA, SIETKY NA OKNA NA RODINNÝ DOM, PO POPISE
Sieťky na okná, Hurbanova Ves

135 € do 225 €

CENA, ŽALÚZIE A SIEŤKY PROTI HMYZU, 3 OKNA A 1 BALKON
Sieťky na okná, Dedinka

630 € do 1050 €

CENA, VÝMENU ŽALÚZIÍ V BYTE, 9KS
Sieťky na okná, Dunajská Streda

900 € do 1500 €

CENA, SIETKY NA DVE OKNA , OBIDVE 196X90
Sieťky na okná, Senec

135 € do 225 €

CENA, VONKAJŠIE ŽALÚZIE, SIEŤKA PROTI HMYZU, PO POPISE
Sieťky na okná, Bernolákovo

1350 € do 2250 €

CENA, SIETKY PROTI HMYZU, ROLETA DEN/NOC, PLISOVA ZALUZIA, SIETKY 3*OKNO,1*BALKON SIETKA, DEN/NOC-2OKNA, PLISOVA ZALUZIA 2*OKNO+1*BLAKON
Sieťky na okná, Zavar

450 € do 750 €

CENA, SIETOVE BALKÓNOVÉ DVERE, 1 AŽ 2 KUSY
Sieťky na okná, Levoča

144 € do 240 €

CENA, 4 KS RÁM ZO SIEŤKOU A 1KS OTVÁRACÍ RÁM ZO SIEŤKOU,-DVERE, 5 KUSOV
Sieťky na okná, Piešťany

270 € do 450 €

CENA, SIEŤKY NA OKNA, PO POPISE
Sieťky na okná, Jakubov

450 € do 750 €

CENA, VYMENIŤ TESNENIA NA 4OKNÁCH 2 BALKONOCH, VYMENIŤ SIETKY NA 3 OKNÁCH , 3 KS
Sieťky na okná, Martin

900 € do 1500 €

CENA, VYMENA - SIETKY NA OKNÁ, 3 SIETKY
Sieťky na okná, Bratislava

270 € do 450 €

CENA, SIEŤKY NA OKNÁ, 5 KS
Sieťky na okná, Zálesie

360 € do 600 €

CENA, VONKAJŠIE ŽALÚZIE + SIEŤKY NA OKNÁ, 195X240, 145X240
Sieťky na okná, Bratislava

900 € do 1500 €

CENA, VONKAJŠIU SIEŤKU NA OKNO, 13500X495X15
Sieťky na okná, Lozorno

315 € do 525 €

CENA, ZALUZIE A SIETKY, 9KS ZALUZIE + 2KS SIETKY
Sieťky na okná, Trnava

270 € do 450 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

SIEŤKY NA OKNÁ CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

381+ SPOLOČNOSŤAMI PRE SIEŤKY NA OKNÁ
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI SIEŤKY NA OKNÁ?

 • Sieťky na okná Bánovce nad Bebravou
 • Sieťky na okná Banská Bystrica
 • Sieťky na okná Bardejov
 • Sieťky na okná Bratislava
 • Sieťky na okná Brezno
 • Sieťky na okná Bytča
 • Sieťky na okná Čadca
 • Sieťky na okná Detva
 • Sieťky na okná Dolný Kubín
 • Sieťky na okná Dunajská Streda
 • Sieťky na okná Galanta
 • Sieťky na okná Gelnica
 • Sieťky na okná Hlohovec
 • Sieťky na okná Humenné
 • Sieťky na okná Ilava
 • Sieťky na okná Kežmarok
 • Sieťky na okná Komárno
 • Sieťky na okná Košice
 • Sieťky na okná Krupina
 • Sieťky na okná Kysucké Nové Mesto
 • Sieťky na okná Levice
 • Sieťky na okná Levoča
 • Sieťky na okná Liptovský Mikuláš
 • Sieťky na okná Lučenec
 • Sieťky na okná Malacky
 • Sieťky na okná Martin
 • Sieťky na okná Medzilaborce
 • Sieťky na okná Michalovce
 • Sieťky na okná Myjava
 • Sieťky na okná Námestovo
 • Sieťky na okná Nitra
 • Sieťky na okná Nové Mesto nad Váhom
 • Sieťky na okná Nové Zámky
 • Sieťky na okná Partizánske
 • Sieťky na okná Pezinok
 • Sieťky na okná Piešťany
 • Sieťky na okná Poltár
 • Sieťky na okná Poprad
 • Sieťky na okná Považská Bystrica
 • Sieťky na okná Prešov
 • Sieťky na okná Prievidza
 • Sieťky na okná Púchov
 • Sieťky na okná Revúca
 • Sieťky na okná Rimavská Sobota
 • Sieťky na okná Rožňava
 • Sieťky na okná Ružomberok
 • Sieťky na okná Sabinov
 • Sieťky na okná Šaľa
 • Sieťky na okná Senec
 • Sieťky na okná Senica
 • Sieťky na okná Skalica
 • Sieťky na okná Snina
 • Sieťky na okná Sobrance
 • Sieťky na okná Spišská Nová Ves
 • Sieťky na okná Stará Ľubovňa
 • Sieťky na okná Stropkov
 • Sieťky na okná Svidník
 • Sieťky na okná Topoľčany
 • Sieťky na okná Trebišov
 • Sieťky na okná Trenčín
 • Sieťky na okná Trnava
 • Sieťky na okná Turčianske Teplice
 • Sieťky na okná Tvrdošín
 • Sieťky na okná Veľký Krtíš
 • Sieťky na okná Vranov nad Topľou
 • Sieťky na okná Žarnovica
 • Sieťky na okná Žiar nad Hronom
 • Sieťky na okná Žilina
 • Sieťky na okná Zlaté Moravce
 • Sieťky na okná Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 DaiBau, všetky práva vyhradené