Sieťky na okná, sieťky na dvere cena

  Koľko stoja siete proti hmyzu? Siete proti hmyzu vám ušetria veľa neprespaných nocí kvôli otravnému bzučaniu. Cena sietí proti hmyzu na okná alebo dvere závisí od typu siete (pevné, krídlové, plysované, rolované, posuvné, integrované), materiálu rámu (plast, hliník), povrchu siete proti hmyzu a samozrejme od dodávateľa. Bežné rolovacie siete proti hmyzu, spolu s vodiacimi prvkami a montážou stoja v rozmedzí 60-100 EUR/m2. Aby ste sa dozvedeli presnú cenu pošlite dopyt našim overeným montérom sietí proti hmyzu a tak dostanete viacero ponúk. Pripravili sme pre vás aj niekoľko rád o sieťach proti hmyzu.

  Skontrolovať tiež:
  Exteriérové tienenie, cena
  POSLAŤ DOPYT REALIZÁTOROM >

  CENA ZA SIEŤ PROTI HMYZU


  Cena za sieť proti hmyzu. Cena rolety proti hmyzu. Cena za sieť proti hmyzu, spolu s vodítkami a inštaláciou.

  60.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  100.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Sieťky na okná, sieťky na dvere cena

  OSTATNÉ CENY ZA SIEŤKY NA OKNÁ

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  SPOLU:
  POSLAŤ DOPYT >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Sieťky na okná - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Čo potrebujete vedieť pred zakúpením sieťky na okná?

  1.1. To pravé technické riešenie pre všetky typy okien a balkónových dverí

  Na trhu existuje niekoľko druhov sieťok proti hmyzu alebo špeciálne sieťky,  ktoré predstavujú riešenie pre všetky tvary, rozmery okien a balkónových dverí. Ak budú sieťky proti hmyzu integrované vo vonkajšej rolete alebo potom s roletov v kastlíku, mali by sme s tým počítať už v okamžiku keď predpokladáme, že budú okná vybavené žalúziami alebo v prípade keď kupujeme nové okná alebo dvere. Druhým riešením je, že sieťky proti hmyzu môžemte dodatočne inštalovanť ako samostatné prvky, ktoré je možné namontovať kedykoľvek.

  Sieťky proti hmyzu poskytujú bezstarostné vetranie priestorov, čo je neoceniteľné
  Sieťky proti hmyzu poskytujú bezstarostné vetranie priestorov, čo je neoceniteľné

  1.2. Sieťky proti hmyzu nie sú len ochranné sieťky proti komárom

  So sieťkami na okná sa chránime pred všetkým nepríjemným hmyzom, ako aj proti bodevému hmyzu tzn. čokoľvek, čo prelezie alebo vletí cez otvorené okná a dvere. Existujú aj typy sieťok, ktoré nás chránia pred peľom, čo je veľkou pomocou pre všetkých, ktorí trpiaí sennou nádchou. So sieťkami na okná budete môcť vetrať miestnosti, v noci ich prirodzeným spôsobom chladiť, pokojne spať a vyhnúť sa používaniu chemických odpudzovačov hmyzu. Je však pravda, že prúdenie čerstvého vzduchu cez sieťku proti hmyzu je (zanedbateľne) slabšie, než v prípade, že by okná a dvere boli bez sieťky.

  1.3. Farby sieťok na okná

  Hliníkové profily sú zvyčajne k dispozícii v bielej a hnedej farbe, čo zodpovedá väčšine potrieb zákazníkov. Sieťka je sivastej farby, ktorá umožňuje takmer ničím nerušený výhľad pri jej spustení. Sieťka je viditeľná iba vtedy, keď stojí v blízkosti okna.

  1.4. Sieťky na okná v spálni

  Ak je financovanie obmedzené, odporúča sa, aby ste s sieťky proti hmyzu nainštalovali aspoň na okná v spálni. Bezstarostné vetranie spální je neoceniteľné.

  1.5. Kvalita

  Pri nákupe sieťok na okná venujeme pozornosť kvalite. Neodporúčame nákup pevných sieťok, ktorých upevňovacie prvky musia byť pripevnené k rámu okna. Takéto sieťky majú zvyčajne nízku kvalitu a krátku životnosť. Lepidlo sa po čase uvoľní na niektorých miestach, ale na iných miestach je to prakticky nemožné. Určite neodporúčame bezrámové sieťky prilepené k oknám.

  1.6. Životnosť a údržba

  Životnosť sieťok na okná do značnej miery závisí od kvality produktu, ako aj od používateľa. Pri správnom používaní a údržbe môže byť životnosť sieťok podstatne dlhšia ako dvojročná záručná doba. Vo väčšine prípadov je potrebné sieťku vymeniť. Pokiaľ sú ostatné komponenty vyrobené z hliníka, nie je potrebná takmer žiadna údržba, výnimkou je mechanické poškodenie, ktoré je zvyčajne spôsobené nesprávnym používaním.

  2. Dodávatelia - kvalita je dôležitá

  Aby sme našli informácie na trhu, musíme sa najskôr rozhodnúť, na ktoré okná a dvere chceme inštalovať siete proti hmyzu. Ďalej je dôležité hľadať kvalitné výrobky, pretože sieťky musia slúžiť dobre a čo najdlhšie. Odporúča sa osloviť viacero dodávateľov a tiež skontrolovať a osiahať si konkrétne sieťky. Rozdiel v kvalite je najlepšie rozlíšiť dotykom. Všetky komponenty siete proti hmyzu by mali byť vyrobené z vybraných kvalitných nerezových materiálov. Obzvlášť dôležitý je materiál pletiva. Mal by byť vyrobený zo sklenených vlákien, ktoré najlepšie vydržia poveternostné podmienky. V neposlednom rade, pri výbere sieťky proti hmyzu, musíme vziať do úvahy vzhľad budovy a zvoliť farbu sieťky, ktorá najlepšie vyhovuje existujúcim alebo novým oknám a dverám.

  3. Sieťky na okná - rôzne druhy

  Existuje niekoľko druhov sieťok proti hmyzu na okná, ktoré možno prispôsobiť typu okien alebo balkónových dverí.

  3.1. Pevné sieťky proti hmyzu

  Pevné siete proti hmyzu sa dajú ľahko pripevniť priamo na okenný rám alebo stenu. Takéto sieťky môžu byť v prípade potreby odstránené. Toto je dobrá voľba pre tie okná, ktorých sa zriedka alebo málokedy dotkneme a manipulujeme s nimi, a preto pletivo môže zostať pripevné na okne od jari do jesene, to sú napríklad okná v suterénne.

  3.2. Rolovacie sieťky proti hmyzu

  Sieťky proti hmyzu sa zrolujú v roletovej skrinke spolu s roletami. Sieťka má bočné vedenie so štetinami, aby sa zabránilo vniknutiu hmyzu po bokoch. Môže byť inštalovaná na vonkajšej strane okien a dverí alebo priamo na stenu. Ak máte črepníky na vonkajšom okennom parapete, tento typ sieťky proti hmyzu je ideálny, pretože črepníky sa nemusia odstraňovať. Sieťky proti hmyzu môžu byť ovládané ručne pomocou reťiazky alebo je tiež možnosť elektrického ovládania s diaľkovým ovládaním. Keď je sieťka otvorená, navinie sa do kastlíka. Dá sa otvoriť vertikálne alebo horizontálne.

  3.3. Integrované sieťky proti hmyzu

  Tento typ moskytiéry sa inštaluje spolu so žalúziami v skriniach resp. skriniach vonkajších žalúzií. Sieťka proti hmyzu musí byť umiestnená medzi oknom a roletov, pretože je to jediný spôsob, ako ju otvoriť a zavrieť, aj keď je roleta spustená. Zároveň ju roleta chráni pred vonkajšími vplyvmi. Keď zdvihneme sieťku, navinie sa do skrinky a je úplne neviditeľná.

  3.4. Krídlové sieťky proti hmyzu

  Krídlové sieťky sa otvárajú / zatvárajú rovnakým spôsobom ako okno alebo dvere ku ktorému je pripojená. Môže byť inštalovaná na všetky typy okien a dverí a je zvlášť vhodný pre frekventované priechody. Možné sú verzie s pružinovými pántami alebo bez nich. Krídlo má tiež magnetický systém, ktorý bráni jeho otvoreniu, keď vietor zafúka. Sieťky proti hmyzu môžu byť výkyvné, ktoré poskytujú polomer otvárania 240 stupňov. Preto, aj keď máťe obe ruky zaneprázdnené, môžete sieť proti hmyzu otvoriť a aj sami ju zavrieť.

  3.5. Posuvné sieťky na dvere 

  Ďalším riešením, ktoré je vhodné na ochranu priechodov na záhradu, balkón alebo terasu, sú posuvné siete proti hmyzu. Môžu byť inštalované na všetky typy dverí. Dá sa otvárať a zatvárať zvnútra aj zvonka. Existujú jednokrídlové alebo dvojkrídlové sieťky.

  3.6. Plisované sieťky proti hmyzu

  Najnovší systém voľne stojacich sieťok proti hmyzu pre priechod na záhradu, balkón alebo terasu sú plisované sieťky. Sieťka proti hmyzu sa zloží a otvorí ako harmonika. Plisse sieťky proti komárom môžu byť inštalované na všetky typy dverí. Otvárajú sa zvnútra aj zvonka. Výhodou plisovaných sieťok proti hmyzu oproti sieťkam, ktoré sú posuvné alebo krídlové je, že zaberajú veľmi málo miesta pri dverách.

  4. Postup

  Najlepšie je dôverovať odborníkom, pokiaľ ide o správny výber a inštaláciu sieťky proti hmyzu. Inštalácia, pokiaľ máte prax, je pomerne jednoduchá a čistá. Sieťky proti hmyzu sa zvyčajne inštalujú priamo na samotné okno alebo dvere. Ďalšou bežnou možnosťou je namontovanie do špalety. Existujú však aj skutočnosti, v ktorých nie je možné urobiť ani jedno. Ak budeme súčasne meniť alebo montovať rolety je dobré zvoliť rolety, ktoré majú schopnosť integrovania sieťky proti hmyzu alebo už majú integrovanú sieťku proti hmyzu.

  DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOM  VYMENA - SIETKY NA OKNÁ

  Dobrý deň prajem,

  potrebujem vymeniť staré roztrhané sietky za nové - 3ks.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky, alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.
  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

  270 € do 450 €


  ........

  SIEŤKY NA OKNÁ

  Dobrý deň prajem,

  potrebujem sieťky na okná - rám v bielej farbe
  rozmery : Balkonové dvere 78x232,5 ( prosím naceniť otváratelnú a posuvnú sieťku)
  okno : 49,4 x 129,7
  okno : 84,1 x 32,1
  okno : 122,0 x 46,8
  okno : 163,8 x 89,4
  Prikladám fotografie.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky, alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy.Termín obhliadky a realizácie upresníme po dohode.
  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
  360 € do 600 €


  ........

  VONKAJŠIU SIEŤKU NA OKNO

  Dobrý deň rpajme

  potrebujem vonkajšie sieťky na okná. najlepšie s preedbežnou kalkuláciou.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 315 € do 525 €


  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  CENA, ZALUZIE A SIETKY, 9KS ZALUZIE + 2KS SIETKY
  Sieťky na okná, Trnava

  270 € do 450 €

  CENA, SIEŤKY NA OKNÁ, 4 OKNA , 1BALKONOVE DVERE
  Sieťky na okná, Bardejov

  225 € do 375 €

  CENA, SIEŤKY NA OKNÁ A ROLOVACIA SIEŤ NA DVERE , 3 VEĽKÉ 3 MENŠIE A 4 MALÉ +ROLOVACIA SIEŤ NA DVERE
  Sieťky na okná, Kľak

  900 € do 1500 €

  CENA, SIEŤKY NA OKNÁ , 7 PLASTOVÝCH OKIEN
  Sieťky na okná, Boleráz

  360 € do 600 €

  CENA, ŽALUZIU A SIEŤKU NA JEDNO OKNO , 1 KS
  Sieťky na okná, Zohor

  90 € do 150 €

  CENA, ŽALÚZIE A SIEŤKY NA OKNÁ , PO POPISE
  Sieťky na okná, Pezinok

  540 € do 900 €

  CENA, SIEŤKU NA DVERE, 179X79, 2 KUSY
  Sieťky na okná, Vranov nad Topľou

  225 € do 375 €

  CENA, EXTERIÉROVÉ A INTERIEROVÉ ŽALUZIE A SIEŤKY, 4X EXTERIÉROVÉ ŽALUZIE, 2X INTERIEROVÉ ŽALUZIE, 6X VONKAJŠIA SIEŤKA PROTI HMYZU
  Sieťky na okná, Rovinka

  900 € do 1500 €

  CENA, VKLADACIU SIEŤKU PROTI HMYZU, 1
  Sieťky na okná, Limbach

  180 € do 300 €

  CENA, POTREBOVALI BY SME SIETKY PROTI HMYZU., 4.OKNA VENTILACKY A 1.VELKE.
  Sieťky na okná, Poprad

  810 € do 1350 €

  CENA, SIEŤKY NA OKNÁ, VNÚTORNÉ ŽALÚZIE, ZALUZIE - 19 M2, SIETKY - 7 M2 + SIET NA POSUVACIE DVERE
  Sieťky na okná, Staré

  450 € do 750 €

  CENA, SIEŤKY PROTI HMYZU , 5 KS
  Sieťky na okná, Bernolákovo

  900 € do 1500 €

  CENA, POSUVNÚ SIEŤKU PROTI HMYZU NA BALKÓNOVÉ DVERE, 1
  Sieťky na okná, Zvolen

  225 € do 375 €

  CENA, SIETE NA OKNA, PO POPISE
  Sieťky na okná, Nové Mesto nad Váhom

  900 € do 1500 €

  CENA, SIEŤKY NA OKNÁ, PO POPISE
  Sieťky na okná, Lehnice

  810 € do 1350 €

  CENA, SIETKU POSUVNU NA BALKONOVE OKNO, PO POPISE
  Sieťky na okná, Dedinky

  450 € do 750 €

  CENA, SIETKY NA OKNA NA CHATE, 8 OKIEN
  Sieťky na okná, Jelenec

  1080 € do 1800 €

  CENA, SIETKY NA OKNA A DVERE, PO POPISE
  Sieťky na okná, Miloslavov

  720 € do 1200 €

  CENA, SIEŤKY NA TERASU A OKNÁ, 2X1,2M,1,2X1M, 0,8X2M A TO VŠETKO 2X
  Sieťky na okná, Zlaté Moravce

  720 € do 1200 €

  CENA, SIET PROTI HMYZU POSUVNE DVERE, 1 KUS DVERE, 2 KUSY OKNA
  Sieťky na okná, Nové Mesto nad Váhom

  720 € do 1200 €

  CENA, SIEŤKY NA OKNÁ, 2 OKNÁ
  Sieťky na okná, Poprad

  450 € do 750 €

  CENA, SIETOVE OKNO AJ SIEŤ, 180X90
  Sieťky na okná, Bernolákovo

  450 € do 750 €

  CENA, SIEŤKY NA OKNÁ A BALKÓNOVÉ DVERE, 2 VEĽKÉ OKNÁ + 2 MALÉ OKNÁ + 1 BALK. DVERE
  Sieťky na okná, Banská Bystrica

  1350 € do 2250 €

  CENA, SIEŤKY PROTI HMYZU NA OKNÁ A DVERE, PO POPISE
  Sieťky na okná, Majcichov

  900 € do 1500 €

  CENA, SIEŤKY NA OKNÁ, 190×100 OKNO 230×75
  Sieťky na okná, Pezinok

  720 € do 1200 €

  CENA, VÝMENA SIEŤOK, 7
  Sieťky na okná, Vráble

  900 € do 1500 €

  CENA, DVERNÁ SIEŤKA OTVÁRAVÁ, 1,8 M2
  Sieťky na okná, Bratislava

  360 € do 600 €

  CENA, DODAŤ A MONTOVAŤ ŽALÚZIE A SIEŤKY, PO POPISE
  Sieťky na okná, Miloslavov

  2250 € do 3750 €

  CENA, SIEŤKA NA OKNA, ÚCHYTKA NA ZATVÁRENIE DVERÍ BALKÓNA Z VONKAJŠEJ STRANY, 2X OKNO S ROZMERMI CCA 100X130 CM
  Sieťky na okná, Banská Bystrica

  630 € do 1050 €

  CENA, SIEŤKY NA PLASTOVÉ OKNÁ, 2 KS 127X127
  Sieťky na okná, Dunajská Lužná

  630 € do 1050 €

  CENA, SIETKA NA BALKON, BALKON CCA 70X215CM
  Sieťky na okná, Šenkvice

  720 € do 1200 €

  CENA, OKNÁ ŽALÚZIE, SIEŤKY, PARAPETY, 5
  Sieťky na okná, Dolný Pial

  2700 € do 4500 €

  CENA, SIEŤKY NA OKNÁ, VÝMERA+MONTÁŽ, PO POPISE
  Sieťky na okná, Veľká Paka

  630 € do 1050 €

  CENA, SIETKY NA KLASICKE OKNO A FRANCUZSKE , 4
  Sieťky na okná, Senica

  900 € do 1500 €

  CENA, SIEŤKY NA OKNÁ - 10 KS, PO POPISE
  Sieťky na okná, Piešťany

  720 € do 1200 €

  CENA, SIEŤKY NA 2 OKNÁ A 1 BALKÓNOVÉ DVERE V PANELÁKU. , 2 OKNÁ A 1 BALKÓNOVÉ DVERE
  Sieťky na okná, Harmanec

  900 € do 1500 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

  SIEŤKY NA OKNÁ CENNÍK

  SPOLUPRACUJEME S VIAC AKO 318 SPOLOČNOSŤAMI PRE SIEŤKY NA OKNÁ


  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  HĽADÁME V LOKALITE
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU

  HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI SIEŤKY NA OKNÁ?

 • Sieťky na okná Bánovce nad Bebravou
 • Sieťky na okná Banská Bystrica
 • Sieťky na okná Bardejov
 • Sieťky na okná Bratislava
 • Sieťky na okná Brezno
 • Sieťky na okná Bytča
 • Sieťky na okná Čadca
 • Sieťky na okná Detva
 • Sieťky na okná Dolný Kubín
 • Sieťky na okná Dunajská Streda
 • Sieťky na okná Galanta
 • Sieťky na okná Gelnica
 • Sieťky na okná Hlohovec
 • Sieťky na okná Humenné
 • Sieťky na okná Ilava
 • Sieťky na okná Kežmarok
 • Sieťky na okná Komárno
 • Sieťky na okná Košice
 • Sieťky na okná Krupina
 • Sieťky na okná Kysucké Nové Mesto
 • Sieťky na okná Levice
 • Sieťky na okná Levoča
 • Sieťky na okná Liptovský Mikuláš
 • Sieťky na okná Lučenec
 • Sieťky na okná Malacky
 • Sieťky na okná Martin
 • Sieťky na okná Medzilaborce
 • Sieťky na okná Michalovce
 • Sieťky na okná Myjava
 • Sieťky na okná Námestovo
 • Sieťky na okná Nitra
 • Sieťky na okná Nové Mesto nad Váhom
 • Sieťky na okná Nové Zámky
 • Sieťky na okná Partizánske
 • Sieťky na okná Pezinok
 • Sieťky na okná Piešťany
 • Sieťky na okná Poltár
 • Sieťky na okná Poprad
 • Sieťky na okná Považská Bystrica
 • Sieťky na okná Prešov
 • Sieťky na okná Prievidza
 • Sieťky na okná Púchov
 • Sieťky na okná Revúca
 • Sieťky na okná Rimavská Sobota
 • Sieťky na okná Rožňava
 • Sieťky na okná Ružomberok
 • Sieťky na okná Sabinov
 • Sieťky na okná Šaľa
 • Sieťky na okná Senec
 • Sieťky na okná Senica
 • Sieťky na okná Skalica
 • Sieťky na okná Snina
 • Sieťky na okná Sobrance
 • Sieťky na okná Spišská Nová Ves
 • Sieťky na okná Stará Ľubovňa
 • Sieťky na okná Stropkov
 • Sieťky na okná Svidník
 • Sieťky na okná Topoľčany
 • Sieťky na okná Trebišov
 • Sieťky na okná Trenčín
 • Sieťky na okná Trnava
 • Sieťky na okná Turčianske Teplice
 • Sieťky na okná Tvrdošín
 • Sieťky na okná Veľký Krtíš
 • Sieťky na okná Vranov nad Topľou
 • Sieťky na okná Žarnovica
 • Sieťky na okná Žiar nad Hronom
 • Sieťky na okná Žilina
 • Sieťky na okná Zlaté Moravce
 • Sieťky na okná Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  KONTAKTY

  Dopyty: 00421 233 329 745
  Firmy: 00421 233 329 745

  REGIONÁLNE STRÁNKY

  www.daibau.com
  www.daibau.at
  www.mojmojster.net
  www.emajstor.hr
  www.daibau.rs
  www.daibau.sk
  www.daibau.ro
  © 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené