Sieťky na okná, sieťky na dvere cena

Koľko stoja siete proti hmyzu? Sieťky proti hmyzu na okná alebo dvere vám ušetria veľa neprespaných nocí kvôli otravnému bzučaniu. Cena sietí proti hmyzu na okná alebo dvere závisí od typu siete (pevné, krídlové, plisované, rolované, posuvné, integrované), materiálu rámu (plast, hliník), povrchu siete proti hmyzu a samozrejme od dodávateľa. Bežné rolovacie siete proti hmyzu, spolu s vodiacimi prvkami a montážou, stoja v rozmedzí 60 až 100 EUR/m2.

Komu zveriť výrobu alebo obstaranie sietí proti hmyzu? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom sietí proti hmyzu vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA SIEŤ PROTI HMYZU


Cena za sieť proti hmyzu. Cena rolety proti hmyzu. Cena za sieť proti hmyzu, spolu s vodítkami a inštaláciou.

60.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
100.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Sieťky na okná, sieťky na dvere cena

OSTATNÉ CENY ZA SIEŤKY NA OKNÁ

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Sieťky na okná - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Čo potrebujete vedieť pred zakúpením sieťky na okná?

1.1. To pravé technické riešenie pre všetky typy okien a balkónových dverí

Na trhu existuje niekoľko druhov sieťok proti hmyzu alebo špeciálne sieťky,  ktoré predstavujú riešenie pre všetky tvary, rozmery okien a balkónových dverí. Ak budú sieťky proti hmyzu integrované vo vonkajšej rolete alebo potom s roletov v kastlíku, mali by sme s tým počítať už v okamžiku keď predpokladáme, že budú okná vybavené žalúziami alebo v prípade keď kupujeme nové okná alebo dvere. Druhým riešením je, že sieťky proti hmyzu môžemte dodatočne inštalovanť ako samostatné prvky, ktoré je možné namontovať kedykoľvek.

Sieťky proti hmyzu poskytujú bezstarostné vetranie priestorov, čo je neoceniteľné
Sieťky proti hmyzu poskytujú bezstarostné vetranie priestorov, čo je neoceniteľné

1.2. Sieťky proti hmyzu nie sú len ochranné sieťky proti komárom

So sieťkami na okná sa chránime pred všetkým nepríjemným hmyzom, ako aj proti bodevému hmyzu tzn. čokoľvek, čo prelezie alebo vletí cez otvorené okná a dvere. Existujú aj typy sieťok, ktoré nás chránia pred peľom, čo je veľkou pomocou pre všetkých, ktorí trpiaí sennou nádchou. So sieťkami na okná budete môcť vetrať miestnosti, v noci ich prirodzeným spôsobom chladiť, pokojne spať a vyhnúť sa používaniu chemických odpudzovačov hmyzu. Je však pravda, že prúdenie čerstvého vzduchu cez sieťku proti hmyzu je (zanedbateľne) slabšie, než v prípade, že by okná a dvere boli bez sieťky.

1.3. Farby sieťok na okná

Hliníkové profily sú zvyčajne k dispozícii v bielej a hnedej farbe, čo zodpovedá väčšine potrieb zákazníkov. Sieťka je sivastej farby, ktorá umožňuje takmer ničím nerušený výhľad pri jej spustení. Sieťka je viditeľná iba vtedy, keď stojí v blízkosti okna.

1.4. Sieťky na okná v spálni

Ak je financovanie obmedzené, odporúča sa, aby ste s sieťky proti hmyzu nainštalovali aspoň na okná v spálni. Bezstarostné vetranie spální je neoceniteľné.

1.5. Kvalita

Pri nákupe sieťok na okná venujeme pozornosť kvalite. Neodporúčame nákup pevných sieťok, ktorých upevňovacie prvky musia byť pripevnené k rámu okna. Takéto sieťky majú zvyčajne nízku kvalitu a krátku životnosť. Lepidlo sa po čase uvoľní na niektorých miestach, ale na iných miestach je to prakticky nemožné. Určite neodporúčame bezrámové sieťky prilepené k oknám.

1.6. Životnosť a údržba

Životnosť sieťok na okná do značnej miery závisí od kvality produktu, ako aj od používateľa. Pri správnom používaní a údržbe môže byť životnosť sieťok podstatne dlhšia ako dvojročná záručná doba. Vo väčšine prípadov je potrebné sieťku vymeniť. Pokiaľ sú ostatné komponenty vyrobené z hliníka, nie je potrebná takmer žiadna údržba, výnimkou je mechanické poškodenie, ktoré je zvyčajne spôsobené nesprávnym používaním.

2. Dodávatelia - kvalita je dôležitá

Aby sme našli informácie na trhu, musíme sa najskôr rozhodnúť, na ktoré okná a dvere chceme inštalovať siete proti hmyzu. Ďalej je dôležité hľadať kvalitné výrobky, pretože sieťky musia slúžiť dobre a čo najdlhšie. Odporúča sa osloviť viacero dodávateľov a tiež skontrolovať a osiahať si konkrétne sieťky. Rozdiel v kvalite je najlepšie rozlíšiť dotykom. Všetky komponenty siete proti hmyzu by mali byť vyrobené z vybraných kvalitných nerezových materiálov. Obzvlášť dôležitý je materiál pletiva. Mal by byť vyrobený zo sklenených vlákien, ktoré najlepšie vydržia poveternostné podmienky. V neposlednom rade, pri výbere sieťky proti hmyzu, musíme vziať do úvahy vzhľad budovy a zvoliť farbu sieťky, ktorá najlepšie vyhovuje existujúcim alebo novým oknám a dverám.

3. Sieťky na okná - rôzne druhy

Existuje niekoľko druhov sieťok proti hmyzu na okná, ktoré možno prispôsobiť typu okien alebo balkónových dverí.

3.1. Pevné sieťky proti hmyzu

Pevné siete proti hmyzu sa dajú ľahko pripevniť priamo na okenný rám alebo stenu. Takéto sieťky môžu byť v prípade potreby odstránené. Toto je dobrá voľba pre tie okná, ktorých sa zriedka alebo málokedy dotkneme a manipulujeme s nimi, a preto pletivo môže zostať pripevné na okne od jari do jesene, to sú napríklad okná v suterénne.

3.2. Rolovacie sieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu sa zrolujú v roletovej skrinke spolu s roletami. Sieťka má bočné vedenie so štetinami, aby sa zabránilo vniknutiu hmyzu po bokoch. Môže byť inštalovaná na vonkajšej strane okien a dverí alebo priamo na stenu. Ak máte črepníky na vonkajšom okennom parapete, tento typ sieťky proti hmyzu je ideálny, pretože črepníky sa nemusia odstraňovať. Sieťky proti hmyzu môžu byť ovládané ručne pomocou reťiazky alebo je tiež možnosť elektrického ovládania s diaľkovým ovládaním. Keď je sieťka otvorená, navinie sa do kastlíka. Dá sa otvoriť vertikálne alebo horizontálne.

3.3. Integrované sieťky proti hmyzu

Tento typ moskytiéry sa inštaluje spolu so žalúziami v skriniach resp. skriniach vonkajších žalúzií. Sieťka proti hmyzu musí byť umiestnená medzi oknom a roletov, pretože je to jediný spôsob, ako ju otvoriť a zavrieť, aj keď je roleta spustená. Zároveň ju roleta chráni pred vonkajšími vplyvmi. Keď zdvihneme sieťku, navinie sa do skrinky a je úplne neviditeľná.

3.4. Krídlové sieťky proti hmyzu

Krídlové sieťky sa otvárajú / zatvárajú rovnakým spôsobom ako okno alebo dvere ku ktorému je pripojená. Môže byť inštalovaná na všetky typy okien a dverí a je zvlášť vhodný pre frekventované priechody. Možné sú verzie s pružinovými pántami alebo bez nich. Krídlo má tiež magnetický systém, ktorý bráni jeho otvoreniu, keď vietor zafúka. Sieťky proti hmyzu môžu byť výkyvné, ktoré poskytujú polomer otvárania 240 stupňov. Preto, aj keď máťe obe ruky zaneprázdnené, môžete sieť proti hmyzu otvoriť a aj sami ju zavrieť.

3.5. Posuvné sieťky na dvere 

Ďalším riešením, ktoré je vhodné na ochranu priechodov na záhradu, balkón alebo terasu, sú posuvné siete proti hmyzu. Môžu byť inštalované na všetky typy dverí. Dá sa otvárať a zatvárať zvnútra aj zvonka. Existujú jednokrídlové alebo dvojkrídlové sieťky.

3.6. Plisované sieťky proti hmyzu

Najnovší systém voľne stojacich sieťok proti hmyzu pre priechod na záhradu, balkón alebo terasu sú plisované sieťky. Sieťka proti hmyzu sa zloží a otvorí ako harmonika. Plisse sieťky proti komárom môžu byť inštalované na všetky typy dverí. Otvárajú sa zvnútra aj zvonka. Výhodou plisovaných sieťok proti hmyzu oproti sieťkam, ktoré sú posuvné alebo krídlové je, že zaberajú veľmi málo miesta pri dverách.

4. Postup

Najlepšie je dôverovať odborníkom, pokiaľ ide o správny výber a inštaláciu sieťky proti hmyzu. Inštalácia, pokiaľ máte prax, je pomerne jednoduchá a čistá. Sieťky proti hmyzu sa zvyčajne inštalujú priamo na samotné okno alebo dvere. Ďalšou bežnou možnosťou je namontovanie do špalety. Existujú však aj skutočnosti, v ktorých nie je možné urobiť ani jedno. Ak budeme súčasne meniť alebo montovať rolety je dobré zvoliť rolety, ktoré majú schopnosť integrovania sieťky proti hmyzu alebo už majú integrovanú sieťku proti hmyzu.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMSIEŤKOVÉ DVERE NA BALKÓN

Dobrý deň.
Balkón je vybavený bežnými plastovými dverami. Za ne, zo strany balkóna chcem sieťkové dvere s magnetickým uzatváraním.
Ďakujem. 180 1 do 300 €


........

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE A SIEŤKY NA OKNÁ

Dobrý deň.


Potrebujem majstra pre výrobu a montáž žaluzií na dve dvojkrídlove okná a balkónové dvere ako aj sieťky na okná a balkónové dvere.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
450 1 do 750 €


........

SIETKY NA OKNA

Dobrý deň.

potrebujem pevne, vyberatelne sieťky na okná, 6 ks. Rozmery sieťok v prílohe.

1080 1 do 1800 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, BALKONOVÉ SIETOVÉ DVERE, 88X212 CM
Sieťky na okná, Suchohrad

180 € do 300 €

CENA, SIEŤKY NA OKNÁ, 10 KS
Sieťky na okná, Valča

2250 € do 3750 €

CENA, SIEŤKY A DVERE PROTI HMYZU, 2 KS
Sieťky na okná, Bernolákovo

360 € do 600 €

CENA, ROLOVACIU SIEŤKU PROTI HMYZU NA DVERE A SIEŤKU PROTI HMYZU NA OKNO , DVERE 227X75 OKNO 147X87
Sieťky na okná, Banská Bystrica

315 € do 525 €

CENA, SIEŤKY NA OKNÁ A BALKÓNOVÉ DVERE, 4 KS
Sieťky na okná, Pezinok

720 € do 1200 €

CENA, SIEŤKY NA OKNÁ A INTERIÉROVÉ ŽALÚZIE, 2-TROJDIELNE (1DIEL - V:140X Š. 75CM); 1 BALKON. DVERE V:220,Š:75CM + OKNO V:135CM, Š:145CM OKNO
Sieťky na okná, Dunajská Lužná

1080 € do 1800 €

CENA, RENOVÁCIA OKIEN, 2-TROJDIELNE (1DIEL - V:140X Š. 75CM); 1 BALKON. DVERE V:220,Š:75CM + OKNO V:135CM, Š:145CM OKNO
Sieťky na okná, Dunajská Lužná

1800 € do 3000 €

CENA, VYMENA NAVIJACICH LAN, NAVIJAKOV VONKAJSICH ROLIET A SIETKY, 3 KS ROLETY, 2 KS VYTAHOVACIE SIETKY
Sieťky na okná, Bratislava

900 € do 1500 €

CENA, SIETKA PROTI HMYZU, CENOVA PONUKA, 79,5X222 CM DVERE, 129 X 61 CM OKNO
Sieťky na okná, Bratislava

270 € do 450 €

CENA, SIEŤKY PROTI HMYZU NA OKNÁ, PO POPISE
Sieťky na okná, Nové Mesto nad Váhom

900 € do 1500 €

CENA, SIETKU PROTI HMYZU NA BALKONOVE DVERE, STANDARDNE BALKONOVE DVERE NA BYTE
Sieťky na okná, Malacky

270 € do 450 €

CENA, VONKAJŠIE ŽALUZIE NA OKNÁ, 3 KS
Sieťky na okná, Nováky

1530 € do 2550 €

CENA, SIETE PROTI HMYZU, 550X1420
Sieťky na okná, Nové Mesto nad Váhom

720 € do 1200 €

CENA, 3 X SIETKA NA BALKONOVE DVERE , 200X90 CM,3 KS
Sieťky na okná, Malacky

720 € do 1200 €

CENA, SIETKU NA BALKONOVE DVERE, ŠÍRKA 87,4CM DLZKA 231CM
Sieťky na okná, Nové Mesto nad Váhom

270 € do 450 €

CENA, DEMONTÁŽ STARÝCH, MONTÁŽ NOVÝCH OKIEN, VONKAJŠIE A VNÚTORNÉ PAPRAPETY , 10 KS
Sieťky na okná, Liptovský Mikuláš

8100 € do 13500 €

CENA, SIEŤKA NA TERASOVÉ DVERE HLINÍKOVÉ, 171 X 224 CM
Sieťky na okná, Vlčany

450 € do 750 €

CENA, SIET NA LODGIA DVERE, 225X90CM
Sieťky na okná, Modra

225 € do 375 €

CENA, PLASTOVE OKNA A DVERE, ŽALÚZIE, SIEŤKY, 3 KS
Sieťky na okná, Jasová

4500 € do 7500 €

CENA, SIEŤKY NA OKNÁ, 8 KS, 4KS DVOJKRÍDLOVÉ OKNA, 2X DVERE, A 2 JEDNOKRÍDLOVÉ
Sieťky na okná, Veľké Úľany

1440 € do 2400 €

CENA, SIEŤKY NA OKNÁ A DVERE, 2XOKNÁ 63X157,5 CM ; DVERE 89X220 CM
Sieťky na okná, Slovenský Grob

450 € do 750 €

CENA, SIETKOVE DVERE BALKON, 210X70 CM
Sieťky na okná, Trnava

180 € do 300 €

CENA, SIETKY NA 1 VELKE OKNO, PO POPISE
Sieťky na okná, Bratislava

180 € do 300 €

CENA, SIETKY NA OKNÁ A SIEŤKU NA TERASOVÉ DVERE, SI PRIDETE ZAMERAŤ RÔZNE OKNÁ
Sieťky na okná, Klubina

270 € do 450 €

CENA, SIEŤKU NA OKNÁ, 135,5-130,5 -1,7
Sieťky na okná, Vranov nad Topľou

540 € do 900 €

CENA, SIEŤKY NA OKNÁ , 117,5X99 - 4KS, 117,5X87 -1KS
Sieťky na okná, Michalovce

630 € do 1050 €

CENA, SIETKY PROTI HMYZU VO FARBE ANTRACIT + MONTÁŽ , 3 KS
Sieťky na okná, Medzany

720 € do 1200 €

CENA, SIEŤKY DO PLASTOVÝCH OKIEN, 143,5 CM, 58,5 CM,
Sieťky na okná, Košice

450 € do 750 €

CENA, SIEŤKY NA OKNÁ DO DVOCH DOMOV , 12 KS
Sieťky na okná, Hradište pod Vrátnom

2250 € do 3750 €

CENA, ZAMERAŤ A DODAŤ ŽALÚZIE A SIEŤKY PROTI HMYZU , 8 KS
Sieťky na okná, Bratislava

1440 € do 2400 €

CENA, PLASTOVE ROLETY PRE DVOJDIELNE OKNO, 2 KS
Sieťky na okná, Brezovica

675 € do 1125 €

CENA, SIEŤKU NA TERASOVÉ DVERE, 2116X885 MM
Sieťky na okná, Strekov

180 € do 300 €

CENA, VÝMENA OKIEN, 2 KS
Sieťky na okná, Medzev

1350 € do 2250 €

CENA, OPRAVA ŽALÚZIE, 3XS NOVÉ SIEŤKY, KONTROLA , 4 IZBOVÝ BYT
Sieťky na okná, Čadca

900 € do 1500 €

CENA, VONKAJŠIE ŽALÚZIE, SIEŤKY NA OKNÁ , 2 KS
Sieťky na okná, Krušovce

900 € do 1500 €

CENA, ZAMERAT, VYROBIT A NAMONTOVAT SIETE PROTI HMYZU NA KLASICKE OKNO, 1 KS
Sieťky na okná, Píla

270 € do 450 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Sieťky na okná cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

538+ SPOLOČNOSŤAMI PRE SIEŤKY NA OKNÁ
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti SIEŤKY NA OKNÁ?

 • Sieťky na okná Bratislava
 • Sieťky na okná Banská Bystrica
 • Sieťky na okná Košice
 • Sieťky na okná Nitra
 • Sieťky na okná Prešov
 • Sieťky na okná Žilina
 • Sieťky na okná Bardejov
 • Sieťky na okná Humenné
 • Sieťky na okná Komárno
 • Sieťky na okná Levice
 • Sieťky na okná Liptovský Mikuláš
 • Sieťky na okná Lučenec
 • Sieťky na okná Martin
 • Sieťky na okná Michalovce
 • Sieťky na okná Nové Zámky
 • Sieťky na okná Piešťany
 • Sieťky na okná Poprad
 • Sieťky na okná Považská Bystrica
 • Sieťky na okná Prievidza
 • Sieťky na okná Ružomberok
 • Sieťky na okná Spišská Nová Ves
 • Sieťky na okná Topoľčany
 • Sieťky na okná Trenčín
 • Sieťky na okná Trnava
 • Sieťky na okná Zvolen
 • Sieťky na okná Bánovce nad Bebravou
 • Sieťky na okná Brezno
 • Sieťky na okná Bytča
 • Sieťky na okná Čadca
 • Sieťky na okná Detva
 • Sieťky na okná Dolný Kubín
 • Sieťky na okná Dunajská Streda
 • Sieťky na okná Galanta
 • Sieťky na okná Gelnica
 • Sieťky na okná Hlohovec
 • Sieťky na okná Ilava
 • Sieťky na okná Kežmarok
 • Sieťky na okná Krupina
 • Sieťky na okná Kysucké Nové Mesto
 • Sieťky na okná Levoča
 • Sieťky na okná Malacky
 • Sieťky na okná Medzilaborce
 • Sieťky na okná Myjava
 • Sieťky na okná Námestovo
 • Sieťky na okná Nové Mesto nad Váhom
 • Sieťky na okná Partizánske
 • Sieťky na okná Pezinok
 • Sieťky na okná Poltár
 • Sieťky na okná Púchov
 • Sieťky na okná Revúca
 • Sieťky na okná Rimavská Sobota
 • Sieťky na okná Rožňava
 • Sieťky na okná Sabinov
 • Sieťky na okná Šaľa
 • Sieťky na okná Senec
 • Sieťky na okná Senica
 • Sieťky na okná Skalica
 • Sieťky na okná Snina
 • Sieťky na okná Sobrance
 • Sieťky na okná Stará Ľubovňa
 • Sieťky na okná Stropkov
 • Sieťky na okná Svidník
 • Sieťky na okná Trebišov
 • Sieťky na okná Turčianske Teplice
 • Sieťky na okná Tvrdošín
 • Sieťky na okná Veľký Krtíš
 • Sieťky na okná Vranov nad Topľou
 • Sieťky na okná Žarnovica
 • Sieťky na okná Žiar nad Hronom
 • Sieťky na okná Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené