Pre oblasť

  Sieťky na okná, sieťky na dvere cena

  Koľko stoja siete proti hmyzu? Sieťky proti hmyzu na okná alebo dvere vám ušetria veľa neprespaných nocí kvôli otravnému bzučaniu. Cena sietí proti hmyzu na okná alebo dvere závisí od typu siete (pevné, krídlové, plisované, rolované, posuvné, integrované), materiálu rámu (plast, hliník), povrchu siete proti hmyzu a samozrejme od dodávateľa. Bežné rolovacie siete proti hmyzu, spolu s vodiacimi prvkami a montážou, stoja v rozmedzí 60 až 100 EUR/m2.

  Komu zveriť výrobu alebo obstaranie sietí proti hmyzu? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom sietí proti hmyzu vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za sieť proti hmyzu


  Cena za sieť proti hmyzu. Cena rolety proti hmyzu. Cena za sieť proti hmyzu, spolu s vodítkami a inštaláciou.

  60.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/m2

  STREDNÁ CENA
  100.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Sieťky na okná

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Sieťky na okná - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Čo potrebujete vedieť pred zakúpením sieťky na okná?

  1.1. To pravé technické riešenie pre všetky typy okien a balkónových dverí

  Na trhu existuje niekoľko druhov sieťok proti hmyzu alebo špeciálne sieťky,  ktoré predstavujú riešenie pre všetky tvary, rozmery okien a balkónových dverí. Ak budú sieťky proti hmyzu integrované vo vonkajšej rolete alebo potom s roletov v kastlíku, mali by sme s tým počítať už v okamžiku keď predpokladáme, že budú okná vybavené žalúziami alebo v prípade keď kupujeme nové okná alebo dvere. Druhým riešením je, že sieťky proti hmyzu môžemte dodatočne inštalovanť ako samostatné prvky, ktoré je možné namontovať kedykoľvek.

  Sieťky proti hmyzu poskytujú bezstarostné vetranie priestorov, čo je neoceniteľné
  Sieťky proti hmyzu poskytujú bezstarostné vetranie priestorov, čo je neoceniteľné

  1.2. Sieťky proti hmyzu nie sú len ochranné sieťky proti komárom

  So sieťkami na okná sa chránime pred všetkým nepríjemným hmyzom, ako aj proti bodevému hmyzu tzn. čokoľvek, čo prelezie alebo vletí cez otvorené okná a dvere. Existujú aj typy sieťok, ktoré nás chránia pred peľom, čo je veľkou pomocou pre všetkých, ktorí trpiaí sennou nádchou. So sieťkami na okná budete môcť vetrať miestnosti, v noci ich prirodzeným spôsobom chladiť, pokojne spať a vyhnúť sa používaniu chemických odpudzovačov hmyzu. Je však pravda, že prúdenie čerstvého vzduchu cez sieťku proti hmyzu je (zanedbateľne) slabšie, než v prípade, že by okná a dvere boli bez sieťky.

  1.3. Farby sieťok na okná

  Hliníkové profily sú zvyčajne k dispozícii v bielej a hnedej farbe, čo zodpovedá väčšine potrieb zákazníkov. Sieťka je sivastej farby, ktorá umožňuje takmer ničím nerušený výhľad pri jej spustení. Sieťka je viditeľná iba vtedy, keď stojí v blízkosti okna.

  1.4. Sieťky na okná v spálni

  Ak je financovanie obmedzené, odporúča sa, aby ste s sieťky proti hmyzu nainštalovali aspoň na okná v spálni. Bezstarostné vetranie spální je neoceniteľné.

  1.5. Kvalita

  Pri nákupe sieťok na okná venujeme pozornosť kvalite. Neodporúčame nákup pevných sieťok, ktorých upevňovacie prvky musia byť pripevnené k rámu okna. Takéto sieťky majú zvyčajne nízku kvalitu a krátku životnosť. Lepidlo sa po čase uvoľní na niektorých miestach, ale na iných miestach je to prakticky nemožné. Určite neodporúčame bezrámové sieťky prilepené k oknám.

  1.6. Životnosť a údržba

  Životnosť sieťok na okná do značnej miery závisí od kvality produktu, ako aj od používateľa. Pri správnom používaní a údržbe môže byť životnosť sieťok podstatne dlhšia ako dvojročná záručná doba. Vo väčšine prípadov je potrebné sieťku vymeniť. Pokiaľ sú ostatné komponenty vyrobené z hliníka, nie je potrebná takmer žiadna údržba, výnimkou je mechanické poškodenie, ktoré je zvyčajne spôsobené nesprávnym používaním.

  2. Dodávatelia - kvalita je dôležitá

  Aby sme našli informácie na trhu, musíme sa najskôr rozhodnúť, na ktoré okná a dvere chceme inštalovať siete proti hmyzu. Ďalej je dôležité hľadať kvalitné výrobky, pretože sieťky musia slúžiť dobre a čo najdlhšie. Odporúča sa osloviť viacero dodávateľov a tiež skontrolovať a osiahať si konkrétne sieťky. Rozdiel v kvalite je najlepšie rozlíšiť dotykom. Všetky komponenty siete proti hmyzu by mali byť vyrobené z vybraných kvalitných nerezových materiálov. Obzvlášť dôležitý je materiál pletiva. Mal by byť vyrobený zo sklenených vlákien, ktoré najlepšie vydržia poveternostné podmienky. V neposlednom rade, pri výbere sieťky proti hmyzu, musíme vziať do úvahy vzhľad budovy a zvoliť farbu sieťky, ktorá najlepšie vyhovuje existujúcim alebo novým oknám a dverám.

  3. Sieťky na okná - rôzne druhy

  Existuje niekoľko druhov sieťok proti hmyzu na okná, ktoré možno prispôsobiť typu okien alebo balkónových dverí.

  3.1. Pevné sieťky proti hmyzu

  Pevné siete proti hmyzu sa dajú ľahko pripevniť priamo na okenný rám alebo stenu. Takéto sieťky môžu byť v prípade potreby odstránené. Toto je dobrá voľba pre tie okná, ktorých sa zriedka alebo málokedy dotkneme a manipulujeme s nimi, a preto pletivo môže zostať pripevné na okne od jari do jesene, to sú napríklad okná v suterénne.

  3.2. Rolovacie sieťky proti hmyzu

  Sieťky proti hmyzu sa zrolujú v roletovej skrinke spolu s roletami. Sieťka má bočné vedenie so štetinami, aby sa zabránilo vniknutiu hmyzu po bokoch. Môže byť inštalovaná na vonkajšej strane okien a dverí alebo priamo na stenu. Ak máte črepníky na vonkajšom okennom parapete, tento typ sieťky proti hmyzu je ideálny, pretože črepníky sa nemusia odstraňovať. Sieťky proti hmyzu môžu byť ovládané ručne pomocou reťiazky alebo je tiež možnosť elektrického ovládania s diaľkovým ovládaním. Keď je sieťka otvorená, navinie sa do kastlíka. Dá sa otvoriť vertikálne alebo horizontálne.

  3.3. Integrované sieťky proti hmyzu

  Tento typ moskytiéry sa inštaluje spolu so žalúziami v skriniach resp. skriniach vonkajších žalúzií. Sieťka proti hmyzu musí byť umiestnená medzi oknom a roletov, pretože je to jediný spôsob, ako ju otvoriť a zavrieť, aj keď je roleta spustená. Zároveň ju roleta chráni pred vonkajšími vplyvmi. Keď zdvihneme sieťku, navinie sa do skrinky a je úplne neviditeľná.

  3.4. Krídlové sieťky proti hmyzu

  Krídlové sieťky sa otvárajú / zatvárajú rovnakým spôsobom ako okno alebo dvere ku ktorému je pripojená. Môže byť inštalovaná na všetky typy okien a dverí a je zvlášť vhodný pre frekventované priechody. Možné sú verzie s pružinovými pántami alebo bez nich. Krídlo má tiež magnetický systém, ktorý bráni jeho otvoreniu, keď vietor zafúka. Sieťky proti hmyzu môžu byť výkyvné, ktoré poskytujú polomer otvárania 240 stupňov. Preto, aj keď máťe obe ruky zaneprázdnené, môžete sieť proti hmyzu otvoriť a aj sami ju zavrieť.

  3.5. Posuvné sieťky na dvere 

  Ďalším riešením, ktoré je vhodné na ochranu priechodov na záhradu, balkón alebo terasu, sú posuvné siete proti hmyzu. Môžu byť inštalované na všetky typy dverí. Dá sa otvárať a zatvárať zvnútra aj zvonka. Existujú jednokrídlové alebo dvojkrídlové sieťky.

  3.6. Plisované sieťky proti hmyzu

  Najnovší systém voľne stojacich sieťok proti hmyzu pre priechod na záhradu, balkón alebo terasu sú plisované sieťky. Sieťka proti hmyzu sa zloží a otvorí ako harmonika. Plisse sieťky proti komárom môžu byť inštalované na všetky typy dverí. Otvárajú sa zvnútra aj zvonka. Výhodou plisovaných sieťok proti hmyzu oproti sieťkam, ktoré sú posuvné alebo krídlové je, že zaberajú veľmi málo miesta pri dverách.

  4. Postup

  Najlepšie je dôverovať odborníkom, pokiaľ ide o správny výber a inštaláciu sieťky proti hmyzu. Inštalácia, pokiaľ máte prax, je pomerne jednoduchá a čistá. Sieťky proti hmyzu sa zvyčajne inštalujú priamo na samotné okno alebo dvere. Ďalšou bežnou možnosťou je namontovanie do špalety. Existujú však aj skutočnosti, v ktorých nie je možné urobiť ani jedno. Ak budeme súčasne meniť alebo montovať rolety je dobré zvoliť rolety, ktoré majú schopnosť integrovania sieťky proti hmyzu alebo už majú integrovanú sieťku proti hmyzu.

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Sietky proti hmyzu

  Potrebujem sietky a ich montaz na vsetky okna v 3 izbovom byte v Snine.To znamena 7 okien. 1080 € do 1800 €

  ........

  Sieťky na okna proti hmyzu

  Dobrý deň.

  potrebujem sieťku proti hmyzu na dve balkónové okná. 360 € do 600 €

  ........

  Namontovat nove zaluzie a sietky na dvere

  Dobrý deň.

  potrebujem vymenu zaluzii a sieťky na okná. Viac info osobne.

  V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
  zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
  alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
  Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

  Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 630 € do 1050 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Sieťky proti hmyzu na okna a dvere, po popise
  Sieťky na okná, Levice

  1080 € do 1800 €

  Cena, Tesnenie na drevene okna,sitka hmyz,dvere tesnenie a dostelovanie, 3 dvojité dvojkridlove, 1 dvojkrídlové, 1 balkónové, 1 vstup veľké dvere, 1 menšie dvere
  Sieťky na okná, Trnava

  1440 € do 2400 €

  Cena, Sieťky na okná do dvoch domov, 12 ks
  Sieťky na okná, Hradište pod Vrátnom

  2250 € do 3750 €

  Cena, Oprava okenej sieťky proti hmyzu - potrhané, 128x88 - 1 ks, 128x89 - 1ks rozmer je vnútorný rámu
  Sieťky na okná, Piešťany

  180 € do 300 €

  Cena, Dodávka a montáž roliet den a noc a sítí proti hmyzu, 3 ks
  Sieťky na okná, Terchová

  1440 € do 2400 €

  Cena, Sieťku na okno a balkonové dvere, 1x okno sietka 130x531x balkonove dvere230x72
  Sieťky na okná, Bratislava

  450 € do 750 €

  Cena, Dodávka a montáž vnútorných hliníkových žalúzií, 4 ks
  Sieťky na okná, Bratislava

  1170 € do 1950 €

  Cena, Sietky na 3 okna a 1 dvere, 4 ks
  Sieťky na okná, Modra

  720 € do 1200 €

  Cena, Vonkajšie žalúzie, sieťky na okná, 2 ks
  Sieťky na okná, Krušovce

  900 € do 1500 €

  Cena, Sieťky na okná, balkónovu zasuvaciu sieťku.... servis okien, 1x obývačka, 1x malé kúpeľňové, balkónové
  Sieťky na okná, Senica

  990 € do 1650 €

  Cena, Sieťka na balkónové dvere - antracit, Po popise
  Sieťky na okná, Hamuliakovo

  180 € do 300 €

  Cena, Sietky proti hmyzu, rolety den a noc, 7x 120x60,1x 210x60,1x 95x60,1x 55x45 cm
  Sieťky na okná, Horné Trhovište

  3600 € do 6000 €

  Cena, Sieťky na okná na dvoje balkonove dvere a vacsie kupelnove okno, 3 ks
  Sieťky na okná, Trnava

  720 € do 1200 €

  Cena, Sietku na dvere, 235x105 cm
  Sieťky na okná, Malinovo

  270 € do 450 €

  Cena, Sieť proti komárom, Po popise
  Sieťky na okná, Komárno

  540 € do 900 €

  Cena, Tesnenia na plastove okna, tesnenie na vstupne dvere, oprava sietok, nové sieťky, dvere 60x180 cm
  Sieťky na okná, Šamorín

  630 € do 1050 €

  Cena, Vonkajšie žalúzie hliníkové, 2 ks
  Sieťky na okná, Gbely

  1620 € do 2700 €

  Cena, Siete proti hmyzu, Po popise
  Sieťky na okná, Trnava

  270 € do 450 €

  Cena, Kompletna vymena okien a dveri na dome za plastové, 12 okien, vchodove dvere, terasove dvere
  Sieťky na okná, Nitra

  9450 € do 15750 €

  Cena, Sietky na 3 okna a 2 balkonove dvere + vnutorne zaluzie na 3 okna, okna = 121x117cm / balkónové dvere 87x220cm a 87x202cm
  Sieťky na okná, Dunajská Lužná

  1530 € do 2550 €

  Cena, Sietky na okna a balkon, Po popise
  Sieťky na okná, Piešťany

  540 € do 900 €

  Cena, Zamerať a namontovať sieťku proti hmyzu na balkónové dvere, cca 225 x75 cm
  Sieťky na okná, Šaľa

  180 € do 300 €

  Cena, Sieťky na okná, 5
  Sieťky na okná, Miloslavov

  810 € do 1350 €

  Cena, Sieťky proti hmyzu, 3 ks, cca 60 krát 120 cm
  Sieťky na okná, Dunajská Streda

  360 € do 600 €

  Cena, Interiérové žalúzie a sieťky proti hmyzu na drevené eurookná v RD, 14 ks
  Sieťky na okná, Zlatá Idka

  4320 € do 7200 €

  Cena, Výmena plastového okna, 1 ks
  Sieťky na okná, Bratislava

  1440 € do 2400 €

  Cena, Sieťky na dvere balkónu a okno, Dvere 86,5x226,5 okno 70x138,5 cm
  Sieťky na okná, Opoj

  450 € do 750 €

  Cena, Sieť proti hmyzu, 128x62 cm
  Sieťky na okná, Košice

  180 € do 300 €

  Cena, Interierové žalúzie a sieťky na okná, 6ks žalúzie a 2ks sieťky
  Sieťky na okná, Liptovské Sliače

  2160 € do 3600 €

  Cena, Jednu sieťku na okno, 63,5. krát 33,5 cm
  Sieťky na okná, Hviezdoslavov

  90 € do 150 €

  Cena, Výmena sieťky proti hmyzu, po popise
  Sieťky na okná, Hamuliakovo

  180 € do 300 €

  Cena, Sieťka na balkonové dvere, 220 x 70 cm
  Sieťky na okná, Hrnčiarska Ves

  180 € do 300 €

  Cena, 4 sieťky na okná, 4 ks
  Sieťky na okná, Levice

  450 € do 750 €

  Cena, Plastové okná, demontáž, montáž, parapety, sieťky, špalety, 3ks
  Sieťky na okná, Ľubá

  3870 € do 6450 €

  Cena, Výmena háčikov na okennéj sieťke, 4 ks
  Sieťky na okná, Viničné

  90 € do 150 €

  Cena, Sieťku proti hmyzu na jedno okno, 1 ks
  Sieťky na okná, Harichovce

  180 € do 300 €  Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny
  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Sieťky na okná?

  Sieťky na okná cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  580+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Sieťky na okná
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené