Sklenené zábradlie cena

Koľko stojí sklenené zábradlie? Cena za bežný meter skleneného zábradlia je závislá od spôsobu montáže, výberu skla a toho, či máme na hornej strane zábradlia držadlo alebo nie. Sklenené zábradlie je o niečo drahšie, ale bude vám slúžiť veľmi dlho, pretože sklo sa neopotrebováva. Dodacia lehota je 3 až 5 týždňov. Cena za dodávku a montáž skleneného zábradlia, 100 cm vysokého, z 16 mm hrubého vrstveného bezpečnostného skla, je 90 až 140 EUR/m.

Komu zveriť realizáciu skleneného zábradlia? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným výrobcom a dodávateľom sklenených zábradlí vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA SKLENENÝ PLOT


Cena skleneného plotu. Cena za dodávku a montáž skleneného plotu, výška 100 cm , 16 mm lepené bezpečnostné sklo.

90.00 €/tm

VEĽMI NÍZKA CENA
€/tm

STREDNÁ CENA
140.00 €/tm

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za sklenára pre sklenené zábradlia na zákazku

OSTATNÉ CENY ZA SKLENENÉ ZÁBRADLIE

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Hliníkové sklenené zábradlie, kovová rukoväť

Cena za balkónové zábradlie z hliníka a nehrdzavejúcej ocele s tvrdeným sklom 8 mm a stĺpikmi fi 40 mm. Cena za montáž.€/m

m
dopyt

Hliníkové sklenené zábradlie, drevená rukoväť

Cena za balkónové zábradlie z hliníka a nehrdzavejúcej ocele s tvrdeným sklom 8 mm a stĺpikmi fi 40 mm. Cena za montáž.€/m

m
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Kované zábradlie


Koľko stojí kované zábradlie? Železné zábradlia sú považované za drahé prestížne riešenie. Sú však v...

Skontrolovať tiež: Kované zábradlie cena

Drevené ploty


Keď ide o drevené ploty, cena dreveného plota závisí od typu dreva, postavených základov, zložitosti...

Skontrolovať tiež: Drevené ploty cena

Kovové ploty


Keď ide o kovové ploty, cena kovového plotu závisí hlavne od postavených základov a od kvality a ty...

Skontrolovať tiež: Kovové ploty cena

Nerezové zábradlie


Koľko stojí nerezové zábradlie? Keď je reč o cenách oceľových zábradlí, je potrebné hneď na začiatku...

Skontrolovať tiež: Nerezové zábradlie cena

Plastové ploty


Koľko stojí PVC plot? Keď ide o plastové ploty, ceny za bežný meter plastových plotov sú rôzne. Závi...

Skontrolovať tiež: Plastové ploty cena

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Sklenené zábradlie - všetko, čo potrebujete vedieť

Sklenené zábrdlie dodá vášmu domu punc elegancie.
Sklenené zábrdlie dodá vášmu domu punc elegancie.

1. Výhody skleneného oplotenia

1.1 Priestornosť

Vďaka sklenenému zábradliu vyzerajú veľké aj malé chodby a nádvoria väčšie.

1.2 Neblokuje výhľadu

Väčšina ľudí inštaluje sklenené zábradlie, aby využili malebný výhľad namiesto toho, aby ho zablokovali dreveným či kovovým zábradlím.

1.3 Potenciálne zapadá do každého dizajnového štýlu,domu aj záhrady

Vzhľad sklenených zábradlí môžete navrhnúť výberom rôznych upevňovacích systémov. Vyberte si taký, ktorý odpovedá štýlu záhrady alebo domu.

1.4 Sklenené zábradlie je odolné

Sklenené zábradlie je vhodné aj do miest s extrémnejším počasím. Sklo má veľmi dlhú životnosť, takže sklenené zábradlie môže mať pri správnej údržbe tiež veľmi dlhú životnosť.

1.5 Jedna z najlepších možností oplotenia vonkajšieho bazéna

Sklo je odolné voči chlóru a iným chemikáliám v bazéne, vďaka čomu je sklenené zábradlie obľúbenou voľbou pre bazén. Sklenené zábradliet navyše poskytuje väčšiu priehľadnosť bazéna, čo je veľmi vítané, hlavne ak v ňom plávajú deti.

1.6 Môžete si zábradlie čistiť sami

Sklenené zábradlie čistite niekoľkokrát do roka mäkkou špongiou, jemným čistiacim prostriedkom a vodou.

2. Možné nevýhody skleneného zábradlia

2.1 Vtáky a hmyz si sklo nevšimnú

Za určitých svetelných podmienok vtáky a hmyz jednoducho nevidia sklenený plot a môžu doň naraziť, pričom vtáky po náraze do sklenenej tabule aj zomierajú. Môžete tomu zabrániť tak, že nalepíte na sklo siluety vtákov.

2.2 Obe strany musia byť očistené

Čistenie oboch strán zábradlia nie je ťažké, ak máte ľahký prístup. Ak je však jedno miesto ťažko prístupné, mali by ste si najať profesionálnu upratovaciu službu.

2.3 Praskliny

Nikdy nedovoľte, aby vám niekto čistil sklenené zábradlie škrabkami na sklo. Vonkajšie sklenené zábradlie je viac vystavené poveternostným vplyvom ako napríklad vaše okná, takže nečistoty sa ho držia silnejšie. Pri čistení škrabkou hrozí nebezpečenstvo poškriabania. Sklo by sa tiež nemalo čistiť brúsnymi handričkami a abrazívnymi čistiacimi prostriedkami. Dôrazne odporúčame, aby ste sklo jednoducho vyčistili vodou, jemným saponátom alebo alkoholovým octom.

2.4 Ľudia sa radi opierajú o sklenené zábradlie

Štrukturálne je jemné opieranie sa o sklenený plot pravdepodobne v poriadku. Ľudia z nejakého dôvodu radi obdivujú výhľad a podvedome akoby posúvajú sklenené  panely. O zábradlie sa radi opierajú najmä deti, ak je sklenené zábradlie namontované bez rámu, neustále nakláňanie a pohyb sklenených panelov môže spôsobiť praskliny.

2.5 Nákup a náklady na opravu

Sklenené zábradlie, najmä tie bez rámu a niektoré verzie s modernými kovovými spojovacími prvkami nepatria k najlacnejším. V prípade rozbitia skla je oprava takéhoto zábradlia pomerne náročná.

2.6 Hliník lakovaný práškovou farbou

Odporúčame vám zvoliť si spojovacie prvky z nehrdzavejúcej ocele. Hliník s práškovou farbou sa odfarbí pri kontakte s UV lúčmi. Hliník s práškovým nástrekom je tiež jemný a môže sa poškriabať. Zároveň sa prvky nedajú jednoducho znova vymaľovať, ale je potrebné ich demontovať a odniesť do odbornej dielne.

2.7 Inšpirácia

Sklenené zábradlie môže vylepšiť váš dom v mnohých ohľadoch! Nájdite inšpiráciu v rôznych časopisoch alebo ešte lepšie, nájdite rôzne štýly a nápady na internete, ako môže sklenené zábradlie dodať vášmu domovu osobitý ráz.

3. Dodávatelia sklenených zábradlí

Ak uvažujete o sklenenom zábradlí, odporúčame vám vyhľadať skúseného sklenára, ktorý sa postará o profesionálne prevedenie a inštaláciu. Inštalácia skleneného zábradlia je precízna práca, ktorá si vyžaduje skúsenosti a odborné znalosti. Proces inštalácie skleneného zábradlia nie je porovnateľný s inštaláciou drevených alebo nerezových zábradlí. Odporúčame vám získať niekoľko rôznych ponúk a vopred si skontrolovať referencie každého sklenára. Ak je to možné, pozrite si tiež jeho realizácie a informujte sa o spokojnosti  predchádzajúcich klientov.

4. Druhy sklenených zábradlí

4.1 Bezrámový sklenený plot

V poslednej dobe je to jeden z najžiadanejších návrhov skleneného oplotenia, ktorý svojou eleganciou a nenápadnosťou dokonale zapadá do moderných architektonických trendov. Ako už názov napovedá, sklenené ploty sú inštalované bez rámov, čo umožňuje oveľa subtílnejší a neinvazívnejší vzhľad. Upevňuje sa na stenu alebo podlahu pomocou špeciálnych čapov z nehrdzavejúcej ocele alebo špeciálnych inštalačných profilov. Hlavnou výhodou bezrámových sklenených plotov je tiež ich hlavná nevýhoda: sú také nenápadné, že je možné ich aj prehliadnuť a naraziť na ne.

4.2 Sklenené zábradlie s nerezovými stĺpmi

Najnezávislejší a najpružnejší dizajn skleneného zábradlia je s nerezovými stĺpmi. Je použiteľný prakticky na všetky stavebné situácie. Sklenené panely sa ľahko pripevňujú k nerezovým stĺpikom a madlu. Pre tento typ riešenia sú vhodné všetky bezpečnostné vrstvené a temperované sklá s hrúbkou 8 až 10 mm. Sklo môžete tiež ozdobiť vzormi, ktoré sú gravírované, leptané alebo pieskované.

4.3 Sklenené zábradlie pripevnené k profilu

Je to najbežnejšie používaná verzia skleneného zábradlia. Môže byť pripevnený iba na stenu, na nosnú dosku alebo oceľové nosníky. Môže byť bez madla alebo s madlom pre väčšiu stabilitu. Na zábradlie sú vhodné tvrdené sklo alebo bezpečnostné vrstvené sklo a všetky ozdobné úpravy skla.

4.4 Bodové sklenené zábradlie

Tento typ zábradlia je pripevnený na špeciálnych bodových konzolách. Pre ešte elegantnejší vzhľad môžeme na spodnú časť zábradlia naniesť farebný okraj. Plot môže byť bez madla a nemusí tak byť k nemu pridané držadlo napr. z nehrdzavejúcej ocele alebo dreva. Je tiež možné nainštalovať LED pásik do madla, ktorý jemne osvetlí schodisko. Bodové zábradlia môžu byť tiež vyrobené z rôznych tvrdených skiel a môžu byť zdobené gravírovanými alebo pieskovanými vzormi.

4.5 Sklenené zábradlie pre francúzsky balkón

Sklenené zábradlie na francúzskom balkóne zachováva pôvodnú myšlienku tohto balkónového tvaru, pretože dovoľujeme dovnútra toľko svetla, koľko zábradlie umožňuje. Tento typ skleneného plotu je vyrobený z tvrdeného alebo tvrdeného a vrstveného skla. Taktiež je možné na ňom vyrobiť pieskované a gravírované vzory.

5. Inštalácia skleneného zábradlia

5.1 Sklenené zábradlie okolo bazéna

Ploty pri bazénoch sú dekoratívne aj bezpečnostné. Zvyčajne sú vyrobené z nehrdzavejúcich elektrolyticky alebo ručne leštených rúr alebo profilov. Drevené ploty sa vďaka vlhkému prostrediu okolo bazénu rýchlo ničia, pretože vlhkosť na dreve spôsobuje hnilobu. Na druhej strane nehrdzavejúca oceľ odolá náročným podmienkam prostredia. Pri ošetrovaní bazéna chlórom musíte byť obzvlášť opatrní, pretože môže spôsobiť odfarbenie nehrdzavejúcej ocele. Pravidelné čistenie však môže zabrániť poškodeniu alebo korózii.Je dôležité, aby boli ploty pri bazéne uzemnené v dôsledku statickej elektriny. Tým sa zabráni oxidácii skrutiek a iných častí povrchov.

5.2 Sklenené ploty blízko slanej vody 

V blízkosti bazénov so slanou vodou je potrebné venovať osobitnú pozornosť spojovacím prvkom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré musia byť kvalitnejšie. Kovové prvky plotov, ktoré prichádzajú do priameho styku so slanou vodou, musia byť elektrolyticky leštené alebo odstránené všetky oxidy, čím sa dosiahne hladkosť a zabráni sa hromadeniu vodného kameňa na plotoch.

5.3 Sklenené zábradlie v byte

Sklenený zábradlie skvele funguje aj v interiéri domu, čo dodáva punc elegancie.

5.4 Sklenené zábradlie pre vonkajšie schody, sklenené zábradlie pre balkón

Sklenené zábradlia sa často používajú na oplotenie vonkajších schodísk a balkónov.

5.5 Sklenené záhradné zábradlie

Sklenené zábradlie predstavuje účinnú ochranu záhrady, ktorá nehrdzavie a je mimoriadne odolná. Zábradlia sú k dispozícii v rôznych vzhľadoch a tvaroch, ale podľa svojho vkusu ich môžete kombinovať aj s drevom, kovom alebo kameňom.

6. Postup čistenia a údržby 

Sklenené zábradlie sa ľahko udržuje, ak budete postupovať podľa niekoľkých jednoduchých tipov. Existuje veľa inzerovaných čistiacich prostriedkov, ktoré tvrdia, že sklenený plot môžete lesknúť, ale odporúčame vám ich nepoužívať. Niektoré čistiace prostriedky obsahujú kyselinu fosforečnú alebo iné kyseliny a chemikálie. Používanie týchto čistiacich prostriedkov nie je rozumné, pretože sú abrazívne a môžu poškriabať povrch skleneného plotu. Roztokom tekutého mydla a vody na umývanie riadu môžete zo skleneného zábradlia odstrániť všetky nečistoty, prach a iné nečistoty. Plot umyte mäkkou špongiou a nie hrubým čistiacim prostriedkom. Po dokončení umývania ho dôkladne opláchnite vodou, aby ste odstránili zvyšky nečistôt a mydla. Na záver môžete plot utrieť alebo ho jednoducho nechať vyschnúť na vzduchu. Vonkajšie sklenené zábradlie nečistite, keď je horúci, pretože by to mohlo poškodiť.

Najlepšie je vyčistiť sklenené zábradlie ráno alebo večer, keď slnko nie je príliš jasné. Nálepky a lepiace pásky môžu poškodiť povrch skla a pôsobiť tak nepríťažlivo. Vyvarujte sa prilepeniu na sklo, pokiaľ na výrobku nie je výslovne uvedené, že je ľahké ho odstrániť bez zanechania stopy. Kosenie trávnika môže vrhať kamienky a držať sa osklenené zábradlie . Aj keď je sklenené zábradlie z tvrdeného skla dostatočne pevné, aby odolal malým odletujúcim úlomkom, môže sa poškriabať, čo môže skrátiť jeho životnosť. Pred kosením trávnika sa uistite, či v ňom nie je nejaký odpad, ktorý by mohol byť vymrštený do vzduchu a zasiahnúť tak sklo. Je potrebné pravidelne kontrolovať stĺpiky, spojovacie prvky, madlo a skrutky, ktoré držia váše zábradlie. Pre zaistenie stability zábradlia je potrebné dotiahnuť všetky uvoľnené skrutky a vymeniť poškodené časti zábradlia.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMSKLENÉ ZÁBRADLIE NA TERASU

Dobry deň.

potrebujem majstra pre sklenené zábradlie na vonkajšiu terasu. 3.5m jedna strana terasy a 4m druhá strana. Viac info osobne.Fotka v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1080 1 do 1800 €


........

SKLENENE ZABRADLIE NA 2 OKNA 1500MM

Dobrý deň.

Potrebujem realizovat priesvitne, priehladne sklenene zabradlie pred 2 okna na 1. poschodi rodinneho domu, kazde zokien ma otvor 1500mm, kotvenie na konzolky po bokoch okna, hrubka zateplenia 19 cm. Foto v prilohe. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1080 1 do 1800 €


........

CELOSKLENENE BALKÓNOVÉ ZÁBRADLIE V DĹŽKE CCA 5 METROV

Dobrý deň.

potrebujem balkónové zábradlie najlepšie celosklenene dĺžka cca 5m a výška cca 1m. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1350 1 do 2250 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, SCHODISKOVE SKLENENÉ ZABRADLIE VNUTORNE, 4-5M VO VYSKE ASI 1 METER
Sklenené zábradlie, Siladice

1350 € do 2250 €

CENA, SKLENENE ZABRADLIE NA SPIGOTY, 25 BM
Sklenené zábradlie, Bratislava

3150 € do 5250 €

CENA, SKLENE ZABRADLIE NA TERASU DL.6,5 M A NA 1 FR.OKNO, PO POPISE
Sklenené zábradlie, Banská Bystrica

900 € do 1500 €

CENA, SKLENENNE ZABRADLIE , JEDNO POLE NA SCHODY 2M
Sklenené zábradlie, Lozorno

270 € do 450 €

CENA, SKLENENE ZABRADLIE NA TERASU, 20M DLZKA
Sklenené zábradlie, Štúrovo

2700 € do 4500 €

CENA, SKLENENE INTERIEROVE ZABRADLIE, 7M
Sklenené zábradlie, Partizánske

900 € do 1500 €

CENA, SKLENENÉ ZÁBRADLIE, 1 DĹŽKA 3550MM 2.DĹŽKA 6865MM
Sklenené zábradlie, Detva

1800 € do 3000 €

CENA, ATYPICKÉ SKLENENÉ ZÁBRADLIE, PRIPEVNENIE O STENU, VÝŠKA 28 A 101 A ŠÍRKA 117
Sklenené zábradlie, Rovinka

540 € do 900 €

CENA, PRESKLENÉ ZÁBRADLIA V INTERIERY, 3M X 2,30M
Sklenené zábradlie, Pohranice

900 € do 1500 €

CENA, SKLENENÉ ZÁBRADLIE TERASY, 18 BM
Sklenené zábradlie, Rabča

2250 € do 3750 €

CENA, VNÚTORNE ZÁBRADLIE SKLENENÉ , 1KS DLZKA 270CM,VYSKA 100CM
Sklenené zábradlie, Dolný Hričov

540 € do 900 €

CENA, SKLENÉ ZÁBRADLIE, 24MB
Sklenené zábradlie, Šintava

3015 € do 5025 €

CENA, SKLENENÉ ZÁBRADLIE NA TERASU - DREVODOM, , DREVENÁ TERASA NA HRANOLOCH 20X20, ZÁBRADLIE VSADENÉ DO AL PROFILOV BEZ STĹPIKOV, DĹŽKA CCA 9M, (MOŽNOSŤ ROZDELIŤ JEDNÝM STĹPIKOM), SKLO KALENÉ, LEPEN
Sklenené zábradlie, Liptovská Sielnica

1215 € do 2025 €

CENA, SKLENENE ZABRADLIE (S DVIERKAMI) OKOLO BAZENA HLAVNE KOLI DETOM. , BAZEN 4X10M A PLOT + CCA 2M DO STRAN PRE VACSI VNUTORNY PRIESTOR NA LEHATKA A POD.
Sklenené zábradlie, Bernolákovo

5040 € do 8400 €

CENA, SKLENENÉ ZÁBRADLIE NA TERASU , 30M
Sklenené zábradlie, Kotešová

4950 € do 8250 €

CENA, SKLENENÉ ZÁBRADLIE NA BALKÓN RODINNÉHO SOMU, 3800CM
Sklenené zábradlie, Trenčianska Turná

540 € do 900 €

CENA, CELOSKLENENÉ ROVNÉ ZABRADLIE., DĹŽKA 1. ZÁBRADLIA JE 175CM. DĹŽKA 2. ZÁBRADLIA JE 100CM A 75CM. TIETO ČASTI ZÁBRADLIA SÚ SPOJENÉ POD 90° UHLOM. VÝŠKA 1M. MONTÁŽ NA PODLAHU.
Sklenené zábradlie, Liptovská Porúbka

630 € do 1050 €

CENA, VÝROBA SKLENENÉHO ZÁBRADLIA INTERIÉROVÉ SCHODY, 0,9MX3M
Sklenené zábradlie, Prievidza

2250 € do 3750 €

CENA, ZABRADLIE OSOVÝ ÚCHYT Z VONKAJŠEJ STRANY , 10 METROVÝ BALKÓN ŠÍRKA 90 CM
Sklenené zábradlie, Zubrohlava

1350 € do 2250 €

CENA, SKLENENE ZABRADLIE NA BALKON, PO POPISE
Sklenené zábradlie, Považská Bystrica

2250 € do 3750 €

CENA, SKLENENÉ ZÁBRADLIE KOTVENE DO PROFILU, 440CM×90CM
Sklenené zábradlie, Hruštín

675 € do 1125 €

CENA, SKLENENÉ ZÁBRADLIE DVOCH BALKONOU, CCA 10 MB
Sklenené zábradlie, Spišský Štvrtok

1350 € do 2250 €

CENA, HLINIKOVO SKLENENÉ ZABRADLIE NA LOGIU, 3.4M
Sklenené zábradlie, Poprad

540 € do 900 €

CENA, SKLENENE ZABRADLIE NA TERASU , V TVARE L LRIBLIZNE 3X2,5M
Sklenené zábradlie, Stará Ľubovňa

3150 € do 5250 €

CENA, SKLENENE ZABRADLIE, 6X3
Sklenené zábradlie, Liptovský Michal

1980 € do 3300 €

CENA, SKLENENÉ SAMONOSNÉ ZABRADLIE UCH. TERČE, 150X150 CM,VÝŠKA 125 CM
Sklenené zábradlie, Gemerská Poloma

540 € do 900 €

CENA, SKLENENÉ ZÁBRADLIE 3KS, 5600X1200-2X,4600X1200-1X
Sklenené zábradlie, Zlaté Moravce

2160 € do 3600 €

CENA, SKLENENÉ ZÁBRADLIE NA SCHODY, 1,8M
Sklenené zábradlie, Považská Bystrica

450 € do 750 €

CENA, SKLENENÉ ZÁBRADLIE NA BALKON LICHOBEŽNIKOVÉHO TVARU O ROZMERE 80X144X2, 7,5M
Sklenené zábradlie, Trnava

990 € do 1650 €

CENA, SKLENENÉ ZÁBRADLIE , 2KS
Sklenené zábradlie, Bardejov

630 € do 1050 €

CENA, SKLENENÉ BALKÓNOVÉ ZÁBRADLIE, DOKOPY ASI 15M DĹŽKA
Sklenené zábradlie, Sliač

1980 € do 3300 €

CENA, SKLENENÉ ZÁBRADLIE NA BALKÓN Z MLIEČNYM SKLOM , 22M
Sklenené zábradlie, Vyšný Klátov

2790 € do 4650 €

CENA, SKLENENÉ INTERIEROVÉ ZÁBRADLIE, 7,7M
Sklenené zábradlie, Medzev

990 € do 1650 €

CENA, BALKONOVE ZABRADLIE - DYMOVE SKLO , DLZKA CCA 6 A VYSKA DO 1METRA
Sklenené zábradlie, Vajkovce

720 € do 1200 €

CENA, VÝMENA PRASKNUTÉHO ZÁBRADLIA, SKLO 70X77 CM VÝMENA PRASKNUTÉHO , ZVYŠOK TREBA ZAMERAŤ CCA 70CM X 100CM
Sklenené zábradlie, Partizánske

450 € do 750 €

CENA, SKLENENE ZÁBRADLIE NA BALKÓN V BYTOVOM DOME, 5*1,3 A JEDNÁ SA O 8 BALKÓNOV
Sklenené zábradlie, Martin

6750 € do 11250 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Sklenené zábradlie CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

127+ SPOLOČNOSŤAMI PRE SKLENENÉ ZÁBRADLIE
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI SKLENENÉ ZÁBRADLIE?

 • Sklenené zábradlie Bratislava
 • Sklenené zábradlie Banská Bystrica
 • Sklenené zábradlie Košice
 • Sklenené zábradlie Nitra
 • Sklenené zábradlie Prešov
 • Sklenené zábradlie Žilina
 • Sklenené zábradlie Bardejov
 • Sklenené zábradlie Humenné
 • Sklenené zábradlie Komárno
 • Sklenené zábradlie Levice
 • Sklenené zábradlie Liptovský Mikuláš
 • Sklenené zábradlie Lučenec
 • Sklenené zábradlie Martin
 • Sklenené zábradlie Michalovce
 • Sklenené zábradlie Nové Zámky
 • Sklenené zábradlie Piešťany
 • Sklenené zábradlie Poprad
 • Sklenené zábradlie Považská Bystrica
 • Sklenené zábradlie Prievidza
 • Sklenené zábradlie Ružomberok
 • Sklenené zábradlie Spišská Nová Ves
 • Sklenené zábradlie Topoľčany
 • Sklenené zábradlie Trenčín
 • Sklenené zábradlie Trnava
 • Sklenené zábradlie Zvolen
 • Sklenené zábradlie Bánovce nad Bebravou
 • Sklenené zábradlie Brezno
 • Sklenené zábradlie Bytča
 • Sklenené zábradlie Čadca
 • Sklenené zábradlie Detva
 • Sklenené zábradlie Dolný Kubín
 • Sklenené zábradlie Dunajská Streda
 • Sklenené zábradlie Galanta
 • Sklenené zábradlie Gelnica
 • Sklenené zábradlie Hlohovec
 • Sklenené zábradlie Ilava
 • Sklenené zábradlie Kežmarok
 • Sklenené zábradlie Krupina
 • Sklenené zábradlie Kysucké Nové Mesto
 • Sklenené zábradlie Levoča
 • Sklenené zábradlie Malacky
 • Sklenené zábradlie Medzilaborce
 • Sklenené zábradlie Myjava
 • Sklenené zábradlie Námestovo
 • Sklenené zábradlie Nové Mesto nad Váhom
 • Sklenené zábradlie Partizánske
 • Sklenené zábradlie Pezinok
 • Sklenené zábradlie Poltár
 • Sklenené zábradlie Púchov
 • Sklenené zábradlie Revúca
 • Sklenené zábradlie Rimavská Sobota
 • Sklenené zábradlie Rožňava
 • Sklenené zábradlie Sabinov
 • Sklenené zábradlie Šaľa
 • Sklenené zábradlie Senec
 • Sklenené zábradlie Senica
 • Sklenené zábradlie Skalica
 • Sklenené zábradlie Snina
 • Sklenené zábradlie Sobrance
 • Sklenené zábradlie Stará Ľubovňa
 • Sklenené zábradlie Stropkov
 • Sklenené zábradlie Svidník
 • Sklenené zábradlie Trebišov
 • Sklenené zábradlie Turčianske Teplice
 • Sklenené zábradlie Tvrdošín
 • Sklenené zábradlie Veľký Krtíš
 • Sklenené zábradlie Vranov nad Topľou
 • Sklenené zábradlie Žarnovica
 • Sklenené zábradlie Žiar nad Hronom
 • Sklenené zábradlie Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 Daibau, všetky práva vyhradené