Pre oblasť

  Nerezové zábradlie cena

  Koľko stojí nerezové zábradlie? Keď je reč o cenách oceľových zábradlí, je potrebné hneď na začiatku vysvetliť o aký druh ocele ide. Nerezová oceľ, resp. inox, je podstatne drahšia ako klasická oceľ, ale nehrdzavie, a preto má oveľa dlhšiu životnosť. Cena 1 m vysokého kvalitného zábradlia z nerezu sa pohybuje v rozmedzí 100 až 140 EUR/bm.

  Komu zveriť výrobu alebo obstaranie a montáž nerezového zábradlia? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným dodávateľom zábradlí z nerezu (nehrdzavejúcej ocele) vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Rýchly dopyt - nájdite majstra ľahko a zadarmo!
  Odošli dopyt

  Cena za plot z nerezu


  Cena nerezového plotu. Cena za dodávku a montáž plotu z nerezu, výška 100 cm, s vodorovnými tyčami.

  100.00 €/tm

  VEĽMI NÍZKA CENA
  120.00 €/tm

  STREDNÁ CENA
  140.00 €/tm

  NAJVYŠŠIA CENA
  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Ostatné ceny za Nerezové zábradlie (2024)

  Vaše množstvo

  jednotka

  Orientačná cena

  Vaša cena

  Potrubie nerez, 18 mm

  Cena za potrubie z nehrdzavejúcej ocele, spájenie so stlačiteľnými tvarovkami. Cena s montážou a spájaním.


  m

  €/m

  Potrubie nerez, 42 mm

  Cena za potrubie z nehrdzavejúcej ocele, spojenie so stlačiteľnými tvarovkami. Cena s montážou a spájaním.


  m

  €/m

  Orientačná cena
  Poslať dopyt >

  Kované zábradlie


  Koľko stojí kované zábradlie? Železné zábradlia sú považované za drahé prestížne riešenie. Sú však v...

  Skontrolovať tiež: Kované zábradlie cena

  Kovové ploty


  Keď ide o kovové ploty, cena kovového plotu závisí hlavne od postavených základov a od kvality a ty...

  Skontrolovať tiež: Kovové ploty cena

  Drevené ploty


  Keď ide o drevené ploty, cena dreveného plota závisí od typu dreva, postavených základov, zložitosti...

  Skontrolovať tiež: Drevené ploty cena

  Sklenené zábradlie


  Koľko stojí sklenené zábradlie? Cena za bežný meter skleneného zábradlia je závislá od spôsobu montá...

  Skontrolovať tiež: Sklenené zábradlie cena

  Plastové ploty


  Koľko stojí PVC plot? Keď ide o plastové ploty, ceny za bežný meter plastových plotov sú rôzne. Závi...

  Skontrolovať tiež: Plastové ploty cena

  Ako ste využili tieto informácie?

  Nerezové zábradlie, plot - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Plot, zábradlie z nehrdzavejúcej ocele - čo by ste mali vedieť?

  Oplotenie je viac ako len prvok, ktorý ohraničuje oblasť, je to dizajn, ktorý môže vylepšiť celkový vzhľad vášho domu a urobiť ho sofistikovanejším. Plot a zábradlie poskytuje bezpečnosť, najmä na schodiskách, balkónoch, okolo bazénov atď.. Najčastejšie používaným materiálom na oplotenie je drevo, ale v poslednej dobe sa investori stále viac rozhodujú pre ploty z nehrdzavejúcej ocele, pretože má mnoho výhod. Ploty z nehrdzavejúcej ocele sú vďaka svojmu modernému vzhľadu vhodné aj pre moderné nové stavby. Nerez prináša minimalistickú príťažlivosť a estetickú dokonalosť. Materiál má konzistentnú farbu, ktorá uľahčuje prácu architektom a dizajnérom.

  Nerezová oceľ prináša minimalistickú príťažlivosť a estetickú dokonalosť
  Nerezová oceľ prináša minimalistickú príťažlivosť a estetickú dokonalosť

  1.1 Čo je nerez alebo nehrdzavejúca oceľ?

  Nerezová oceľ je nízkouhlíková oceľ a vysoký obsah chrómu (najmenej 11% chrómu). Je to práve kvôli chrómu, ktorý je odolný proti korózii. Základnými zložkami nehrdzavejúcej ocele sú železo, chróm a uhlík a môžu byť prítomné ďalšie prvky, ako napríklad nikel, molybdén, kremík, titán atď. Vrstva obohateného oxidu sa vytvára na povrchu chrómu v oceli. Teda v prítomnosti kyslíka (vrátane vzduchu) je na povrchu ocele vytvorená ochranná vrstva. Tento neviditeľný povlak je sotva jeden at hrubý, ale neumožňuje oxidáciu a tvorbu hrdze. V prípade, že dôjde k chemickému alebo mechanickému poškodeniu tejto ochrannej vrstvy, opraví sa za predpokladu, že je prítomný kyslík.

  1.2. Prečo zvoliť nehrdzavejúcu oceľ?

  ŽIaľ architekti a dizajnéri často prehliadajú nerez, aj napriek tomu, že materiál je vysokej kvality. Pravdou tiež je, že nehrdzavejúca oceľ so svojimi mnohými výhodami má tiež i vysokú pridanú hodnotu.

  Niektoré všeobecné vlastnosti nehrdzavejúcej ocele:

  Odolnosť proti hrdzi

  Nehrdzavejúca oceľ je vysoko odolná voči hrdzi, ale tiež závisí od typu ocele.

  Požiarna odolnosť

  Špecifické typy nehrdzavejúcej ocele si zachovávajú pevnosť a odolnosť aj pri veľmi vysokých teplotách.

  Estetické vlastnosti

  Moderný a atraktívny vzhľad, ktorý sa ľahko udržuje.

  Dlhá životnosť

  Nerezová oceľ je vzhľadom na svoju dlhú životnosť a väčšie náklady veľmi atraktívnym a hospodárnym výberom materiálu.

  Hygiena

  Ušľachtilá oceľ sa vďaka svojmu hladkému povrchu veľmi ľahko čistí. To je dôvod, prečo je to perfektná voľba pri prísnych hygienických podmienkach.

  1.3 Výhody plotov a zábradlí z nehrdzavejúcej ocele

  Trvalá udržateľnosť je jednou z najväčších výhod pre majiteľov domov pri používaní nehrdzavejúcej ocele. Vyznačuje sa tiež ľahkosťou a dostupnosťou údržby. Nerez nevyžaduje pre pravidelnú údržbu žiadne špeciálne a drahé čistiace prostriedky. Do istej miery dokáže odolávať korózii ako takej. Na rozdiel od drevených plotov, ktoré sú náchylné na napadnutie hnilobou alebo hmyzom, je nehrdzavejúca oceľ voči tomu úplne odolná. Plot z nehrdzavejúcej ocele občas umyte vodou a jemným čistiacim prostriedkom a potom všetko dôkladne opláchnite.

  1.4 Údržba zábradlia z nehrdzavejúcej ocele

  Zábradlie z nehrdzavejúcej ocele si bude náležite udržiavať svoj lesklý a atraktívny vzhľad po dlhú dobu. Avšak pri vystavení určitým škodlivým chemikáliám môže byť nehrdzavejúca oceľ znečistená alebo poškodená. Nerezová oceľ sa ľahko poškodí všetkými chemickými prípravkami, ktoré zahŕňajú bielidlo alebo čistiacimi prostriedkami obsahujúce kyselinu chlorovodíkovú. Mydlo, ktoré nebolo umyté včas a nechalo sa na povrchu zaschnúť, môže poškodiť oceľ aj vysoký podiel obsahovaného železa. Dôrazne odporúčame, aby ste nevystavovali zábradlia z nehrdzavejúcej ocele týmto škodlivým látkam, aby ste predišli sfarbeniu alebo korózii.

  Bežné čistenie vyžaduje iba jemné mydlo a čistú vodu. Ak je na povrchu nehrdzavejúcej ocele pozorovaná korózia alebo zmena farby, okamžite ju odstráňte špeciálnym čistiacim prostriedkom na nehrdzavejúcu oceľ. Nikdy nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky, ako je brúsny papier alebo oceľová vlna. Nekontrolované zafarbenie môže trvalo poškodiť oceľ. Ak pravidelne čistíte oplotenie správnym čistiacim prostriedkom a materiálmi, dá sa vyhnúť všetkým poškodeniam.

  1.5 Inšpirácia

  Oplotenie z nehrdzavejúcej ocele môže vylepšiť váš domov v mnohých smeroch! Nájdite inšpiráciu v rôznych domácich časopisoch alebo ešte lepšie, vyhľadajte na internete rôzne štýly a nápady, ako môže oplotenie či zábradlie z nehrdzavejúcej ocele dodať vášmu domu osobitný nádych.

  2. Dodávatelia

  Ak uvažujete o plote z nehrdzavejúcej ocele, nezabudnite nájsť skúseného dodávateľa, ktorý bude plot správne inštalovať. Mintáž alebo inštalácia plotu, zábradlia z nehrdzavejúcej ocele si vyžaduje skúsenosti a osobitnú zručnosť. Postupy pri montáži plotov z nehrdzavejúcej ocele sú úplne odlišné od montáže drevených plotov. Skontrolujte referencie dodávateľa a pozrite si jeho predchádzajúce projekty. Zistite, ako boli jeho predchádzajúci klienti spokojní.

  3. Kam môžeme umiestniť plot, zábradlie z nehrdzavejúcej ocele?

  3.1. Zábradlia a schody do bazénov

  Ohrady pre bazén a brány sú ozdobné a bezpečnostné prvky. Zvyčajne sú vyrobené z elektricky leštených alebo ručne leštených rúr z nehrdzavejúcej ocele tzn. z profilov. Drevené ploty sa rýchlo ničia v dôsledku vlhkého prostredia okolo bazéna, pretože vlhkosť dreva spôsobuje hnilobu. Nehrdzavejúca oceľ odolá náročným podmienkam prostredia. Pri ošetrovaní bazénu s obsahom chlóru musíte byť obzvlášť opatrný, pretože môže zafarbiť nerez. Pravidelné čistenie však môže zabrániť poškodeniu alebo korózii. Je dôležité, aby ploty pri bazéne boli uzemnené statickou elektrinou. Tým sa zabráni oxidácii skrutiek a iných častí povrchu.

  3.2. V byte

  Zábradlie z nerezu tiež vyniknú veľmi dobre vo vnútri domácnosti.

  3.3. Vonkajšie schodiská, balkóny

  Nerez ako materiál môže byť tiež použitá rovnako pre zábradlia ako aj pre vonkajšie schodiská, balkóny a ploty

  3.4. Záhradné oplotenie

  Oplotenie z nehrdzavejúcej ocele predstavuje účinnú ochranu záhrad, ktoré ľahko nekorodujú a sú mimoriadne odolné. K dispozícii sú ploty rôznych tvarov a veľkostí a môžete ich aj kombinovať s drevom, kovom alebo kameňom podľa svojho vkusu.

  4. Ploty z nerezu vo vysokej kvalite od zabehnutých dodávateľov

  Rovnako ako aj pri iných produktoch i v tomto prípade platí, že pri výbere dodávateľov pre Váš plot z nehrdzavejúcej ocele alebo zábradlie si vyberajte len zabehnuté firmy a silné značky. Je veľmi dôležité aby ste dbali na kvalitu dodávaného výrobku a aj na správnu montáž. Dobrá a silná firma Vám vyrobí Vami požadovaný produkt na mieru vo vysokej kvalite a jej montážny tým zaistí odbornú montáž v prípade aj dodatočný servis.

  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Nerezové zábradlie?

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  Chcem ponuku od poskytovateľov
  Posledné zverejnené dopyty

  Nerezové zábradlie na francuzke okna

  Potrebujem nerezové zabradlie na 3 ks francuzkych okien. Okna su siroke 175cm a vyska zabradlia by bola 67 az 70cm. Fotky v prílohe. 1350 € do 2250 €

  ........

  Nerezové zábradlie na balkon

  Potrebujeme nerezové zábradlie. Ako som uviedla na 10m balkon. 2250 € do 3750 €

  ........

  Zabradlie na terasu

  Potrebujem na terasu zabradle chromove 420mm x4mx250mm na schody 350mm 3150 € do 5250 €

  ........

  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Cena, Zameranie, cenová ponuka a montáž nerezového zabradlia na francúzskych okách, 2x155cm, 2x75cm
  Nerezové zábradlie, Brodno

  1350 € do 2250 €

  Cena, Nerezové zábradlie na balkon, Dĺžka 7 metrov , šírka meter
  Nerezové zábradlie, Belá

  1170 € do 1950 €

  Cena, Nerezové zábradlie, cca 115 cm x 90 cm, 200 cm x 108 cm
  Nerezové zábradlie, Michalovce

  2250 € do 3750 €

  Cena, Nerezové zábradlie 830 cm, 830 cm
  Nerezové zábradlie, Giraltovce

  1350 € do 2250 €

  Cena, Zábradlie na balkón, 10 m
  Nerezové zábradlie, Kolárovo

  1350 € do 2250 €

  Cena, Nerezové zábradlie so sklenenou výplňou, dĺžka 7 m, výška 90 cm
  Nerezové zábradlie, Chrenovec

  1170 € do 1950 €

  Cena, Nerezové zábradlia na terasu, prípadne madla ku schodikom, dlzka zabradlia cca 12,5 m, vyska 100 cm
  Nerezové zábradlie, Košice

  4050 € do 6750 €

  Cena, Výmena starého nerezového zábradlia na francúzskom okne, 129 * 105 cm
  Nerezové zábradlie, Kysucké Nové Mesto

  360 € do 600 €

  Cena, Nerezové zábradlie na schody, balkon, terasa a izby, 21m dĺžka 1,3m výšku
  Nerezové zábradlie, Považská Bystrica

  4500 € do 7500 €

  Cena, Nerezové zábradlie, 173/ 80 cm
  Nerezové zábradlie, Lučenec

  900 € do 1500 €

  Cena, Schodové nerezové zábradlie, 7m
  Nerezové zábradlie, Poráč

  1080 € do 1800 €

  Cena, Nerezové zábradlie na balkóny, Po popise
  Nerezové zábradlie, Košice

  3150 € do 5250 €

  Cena, Nové nerezové zábradlie na balkón, 5,52 cm
  Nerezové zábradlie, Hažlín

  900 € do 1500 €

  Cena, Nerezové zábradlie s lexanom pod strechu, 200 cm
  Nerezové zábradlie, Hubová

  720 € do 1200 €

  Cena, Nerezové zábradlie na francúzske okná, 2 ks, 190 cm
  Nerezové zábradlie, Martin

  720 € do 1200 €

  Cena, Nerezové balkonové zabradlie - rod.dom, 10m, pieskovanie, inštalácia, 10m
  Nerezové zábradlie, Litmanová

  2700 € do 4500 €

  Cena, Oprava zábradlia - nerez, odhadom 10m
  Nerezové zábradlie, Bratislava

  450 € do 750 €

  Cena, Nerezové zábradlie na schody v interiéri, cca 10 m
  Nerezové zábradlie, Zvolenská Slatina

  1800 € do 3000 €

  Cena, Nerezové rovné zábradlie 3,5 m, 3,5 m dĺžka a 1m výška
  Nerezové zábradlie, Nitra

  1620 € do 2700 €

  Cena, Nerezové zábradlie na balkon, cca 2,7 m
  Nerezové zábradlie, Žilina

  1080 € do 1800 €

  Cena, Zelezne zabradlie na chatu, 900,120
  Nerezové zábradlie, Liptovský Hrádok

  585 € do 975 €

  Cena, Nerezové zábradlie, 4 m
  Nerezové zábradlie, Šelpice

  1350 € do 2250 €

  Cena, Nerezové zábradlie, 230x100 130x100
  Nerezové zábradlie, Trebišov

  900 € do 1500 €

  Cena, Nerezové zábradlie k interiérovému schodisku, zábradlie hliník alebo nerez - dlžka cca 300 cm, výška cca 120 cm
  Nerezové zábradlie, Trenčín

  1350 € do 2250 €

  Cena, Nerezové zábradlie na terasu 2x3 m, 2x3 m
  Nerezové zábradlie, Tovarníky

  1350 € do 2250 €

  Cena, Terasa a schodisko nerezove zábradlie, 9-10 m rovné 3-4 m šikmé
  Nerezové zábradlie, Brestovany

  2700 € do 4500 €

  Cena, Antikorové zabradlie na schody, Po popise
  Nerezové zábradlie, Michal nad Žitavou

  1350 € do 2250 €

  Cena, Nerezové zábradlie na schody a balkón, cca 20 m, výška 90 cm
  Nerezové zábradlie, Vlčany

  3150 € do 5250 €

  Cena, Dve vonkajšie nerezové brány posuvné plus branka, Brány 3,5 na 1,8m. Branka 1na1,8m
  Nerezové zábradlie, Trnava

  3600 € do 6000 €

  Cena, Hlinikové /nerezove zábradlia na interiérové schody, l= 11 m , v= 0,9 m
  Nerezové zábradlie, Vyšná Šebastová

  2700 € do 4500 €

  Cena, Nové nerezové zábradlie na schodisko, dĺžka cca 310 cm
  Nerezové zábradlie, Rajecké Teplice

  1800 € do 3000 €

  Cena, Nerezové zábradlia, 1ks 4500+1ks 9000mm
  Nerezové zábradlie, Prešov

  2970 € do 4950 €

  Cena, Nerezové zabradlie so sklom na terasu, cca 10 m
  Nerezové zábradlie, Žilina

  1800 € do 3000 €

  Cena, Nerezové zábradlie s brankou na terasy, 10 m
  Nerezové zábradlie, Púchov

  1800 € do 3000 €

  Cena, Balkonove nerezové zábradlie, cca 600cm×110cm
  Nerezové zábradlie, Brezno

  1800 € do 3000 €

  Cena, Zabradlie na vonkajsi balkon v tvare L, 3mx5m
  Nerezové zábradlie, Šulekovo

  1350 € do 2250 €  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Nerezové zábradlie cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  254+ spoločnosťami pre Nerezové zábradlie
  Bezplatná služba
  Bez provízií
  Získaj ponuku
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené