Nerezové zábradlie cena

Koľko stojí nerezové zábradlie? Keď je reč o cenách oceľových zábradlí, je potrebné hneď na začiatku vysvetliť o aký druh ocele ide. Nerezová oceľ, resp. inox, je podstatne drahšia ako klasická oceľ, ale nehrdzavie, a preto má oveľa dlhšiu životnosť. Cena 1 m vysokého kvalitného zábradlia z nerezu sa pohybuje v rozmedzí 100 až 140 EUR/bm.

Komu zveriť výrobu alebo obstaranie a montáž nerezového zábradlia? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným dodávateľom zábradlí z nerezu (nehrdzavejúcej ocele) vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
Odošli dopyt

Cena za plot z nerezu


Cena nerezového plotu. Cena za dodávku a montáž plotu z nerezu, výška 100 cm, s vodorovnými tyčami.

100.00 €/tm

VEĽMI NÍZKA CENA
€/tm

STREDNÁ CENA
140.00 €/tm

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za spoločnosť pre nerezové zábradlia

OSTATNÉ CENY ZA Nerezové zábradlie

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Potrubie nerez, 18 mm

Cena za potrubie z nehrdzavejúcej ocele, spájenie so stlačiteľnými tvarovkami. Cena s montážou a spájaním.€/m

m
dopyt

Potrubie nerez, 42 mm

Cena za potrubie z nehrdzavejúcej ocele, spojenie so stlačiteľnými tvarovkami. Cena s montážou a spájaním.€/m

m
dopyt
SPOLU:
poslať dopyt >

Kované zábradlie


Koľko stojí kované zábradlie? Železné zábradlia sú považované za drahé prestížne riešenie. Sú však v...

Skontrolovať tiež: Kované zábradlie cena

Kovové ploty


Keď ide o kovové ploty, cena kovového plotu závisí hlavne od postavených základov a od kvality a ty...

Skontrolovať tiež: Kovové ploty cena

Drevené ploty


Keď ide o drevené ploty, cena dreveného plota závisí od typu dreva, postavených základov, zložitosti...

Skontrolovať tiež: Drevené ploty cena

Sklenené zábradlie


Koľko stojí sklenené zábradlie? Cena za bežný meter skleneného zábradlia je závislá od spôsobu montá...

Skontrolovať tiež: Sklenené zábradlie cena

Plastové ploty


Koľko stojí PVC plot? Keď ide o plastové ploty, ceny za bežný meter plastových plotov sú rôzne. Závi...

Skontrolovať tiež: Plastové ploty cena

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Nerezové zábradlie, plot - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Plot, zábradlie z nehrdzavejúcej ocele - čo by ste mali vedieť?

Oplotenie je viac ako len prvok, ktorý ohraničuje oblasť, je to dizajn, ktorý môže vylepšiť celkový vzhľad vášho domu a urobiť ho sofistikovanejším. Plot a zábradlie poskytuje bezpečnosť, najmä na schodiskách, balkónoch, okolo bazénov atď.. Najčastejšie používaným materiálom na oplotenie je drevo, ale v poslednej dobe sa investori stále viac rozhodujú pre ploty z nehrdzavejúcej ocele, pretože má mnoho výhod. Ploty z nehrdzavejúcej ocele sú vďaka svojmu modernému vzhľadu vhodné aj pre moderné nové stavby. Nerez prináša minimalistickú príťažlivosť a estetickú dokonalosť. Materiál má konzistentnú farbu, ktorá uľahčuje prácu architektom a dizajnérom.

Nerezová oceľ prináša minimalistickú príťažlivosť a estetickú dokonalosť
Nerezová oceľ prináša minimalistickú príťažlivosť a estetickú dokonalosť

1.1 Čo je nerez alebo nehrdzavejúca oceľ?

Nerezová oceľ je nízkouhlíková oceľ a vysoký obsah chrómu (najmenej 11% chrómu). Je to práve kvôli chrómu, ktorý je odolný proti korózii. Základnými zložkami nehrdzavejúcej ocele sú železo, chróm a uhlík a môžu byť prítomné ďalšie prvky, ako napríklad nikel, molybdén, kremík, titán atď. Vrstva obohateného oxidu sa vytvára na povrchu chrómu v oceli. Teda v prítomnosti kyslíka (vrátane vzduchu) je na povrchu ocele vytvorená ochranná vrstva. Tento neviditeľný povlak je sotva jeden at hrubý, ale neumožňuje oxidáciu a tvorbu hrdze. V prípade, že dôjde k chemickému alebo mechanickému poškodeniu tejto ochrannej vrstvy, opraví sa za predpokladu, že je prítomný kyslík.

1.2. Prečo zvoliť nehrdzavejúcu oceľ?

ŽIaľ architekti a dizajnéri často prehliadajú nerez, aj napriek tomu, že materiál je vysokej kvality. Pravdou tiež je, že nehrdzavejúca oceľ so svojimi mnohými výhodami má tiež i vysokú pridanú hodnotu.

Niektoré všeobecné vlastnosti nehrdzavejúcej ocele:

Odolnosť proti hrdzi

Nehrdzavejúca oceľ je vysoko odolná voči hrdzi, ale tiež závisí od typu ocele.

Požiarna odolnosť

Špecifické typy nehrdzavejúcej ocele si zachovávajú pevnosť a odolnosť aj pri veľmi vysokých teplotách.

Estetické vlastnosti

Moderný a atraktívny vzhľad, ktorý sa ľahko udržuje.

Dlhá životnosť

Nerezová oceľ je vzhľadom na svoju dlhú životnosť a väčšie náklady veľmi atraktívnym a hospodárnym výberom materiálu.

Hygiena

Ušľachtilá oceľ sa vďaka svojmu hladkému povrchu veľmi ľahko čistí. To je dôvod, prečo je to perfektná voľba pri prísnych hygienických podmienkach.

1.3 Výhody plotov a zábradlí z nehrdzavejúcej ocele

Trvalá udržateľnosť je jednou z najväčších výhod pre majiteľov domov pri používaní nehrdzavejúcej ocele. Vyznačuje sa tiež ľahkosťou a dostupnosťou údržby. Nerez nevyžaduje pre pravidelnú údržbu žiadne špeciálne a drahé čistiace prostriedky. Do istej miery dokáže odolávať korózii ako takej. Na rozdiel od drevených plotov, ktoré sú náchylné na napadnutie hnilobou alebo hmyzom, je nehrdzavejúca oceľ voči tomu úplne odolná. Plot z nehrdzavejúcej ocele občas umyte vodou a jemným čistiacim prostriedkom a potom všetko dôkladne opláchnite.

1.4 Údržba zábradlia z nehrdzavejúcej ocele

Zábradlie z nehrdzavejúcej ocele si bude náležite udržiavať svoj lesklý a atraktívny vzhľad po dlhú dobu. Avšak pri vystavení určitým škodlivým chemikáliám môže byť nehrdzavejúca oceľ znečistená alebo poškodená. Nerezová oceľ sa ľahko poškodí všetkými chemickými prípravkami, ktoré zahŕňajú bielidlo alebo čistiacimi prostriedkami obsahujúce kyselinu chlorovodíkovú. Mydlo, ktoré nebolo umyté včas a nechalo sa na povrchu zaschnúť, môže poškodiť oceľ aj vysoký podiel obsahovaného železa. Dôrazne odporúčame, aby ste nevystavovali zábradlia z nehrdzavejúcej ocele týmto škodlivým látkam, aby ste predišli sfarbeniu alebo korózii.

Bežné čistenie vyžaduje iba jemné mydlo a čistú vodu. Ak je na povrchu nehrdzavejúcej ocele pozorovaná korózia alebo zmena farby, okamžite ju odstráňte špeciálnym čistiacim prostriedkom na nehrdzavejúcu oceľ. Nikdy nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky, ako je brúsny papier alebo oceľová vlna. Nekontrolované zafarbenie môže trvalo poškodiť oceľ. Ak pravidelne čistíte oplotenie správnym čistiacim prostriedkom a materiálmi, dá sa vyhnúť všetkým poškodeniam.

1.5 Inšpirácia

Oplotenie z nehrdzavejúcej ocele môže vylepšiť váš domov v mnohých smeroch! Nájdite inšpiráciu v rôznych domácich časopisoch alebo ešte lepšie, vyhľadajte na internete rôzne štýly a nápady, ako môže oplotenie či zábradlie z nehrdzavejúcej ocele dodať vášmu domu osobitný nádych.

2. Dodávatelia

Ak uvažujete o plote z nehrdzavejúcej ocele, nezabudnite nájsť skúseného dodávateľa, ktorý bude plot správne inštalovať. Mintáž alebo inštalácia plotu, zábradlia z nehrdzavejúcej ocele si vyžaduje skúsenosti a osobitnú zručnosť. Postupy pri montáži plotov z nehrdzavejúcej ocele sú úplne odlišné od montáže drevených plotov. Skontrolujte referencie dodávateľa a pozrite si jeho predchádzajúce projekty. Zistite, ako boli jeho predchádzajúci klienti spokojní.

3. Kam môžeme umiestniť plot, zábradlie z nehrdzavejúcej ocele?

3.1. Zábradlia a schody do bazénov

Ohrady pre bazén a brány sú ozdobné a bezpečnostné prvky. Zvyčajne sú vyrobené z elektricky leštených alebo ručne leštených rúr z nehrdzavejúcej ocele tzn. z profilov. Drevené ploty sa rýchlo ničia v dôsledku vlhkého prostredia okolo bazéna, pretože vlhkosť dreva spôsobuje hnilobu. Nehrdzavejúca oceľ odolá náročným podmienkam prostredia. Pri ošetrovaní bazénu s obsahom chlóru musíte byť obzvlášť opatrný, pretože môže zafarbiť nerez. Pravidelné čistenie však môže zabrániť poškodeniu alebo korózii. Je dôležité, aby ploty pri bazéne boli uzemnené statickou elektrinou. Tým sa zabráni oxidácii skrutiek a iných častí povrchu.

3.2. V byte

Zábradlie z nerezu tiež vyniknú veľmi dobre vo vnútri domácnosti.

3.3. Vonkajšie schodiská, balkóny

Nerez ako materiál môže byť tiež použitá rovnako pre zábradlia ako aj pre vonkajšie schodiská, balkóny a ploty

3.4. Záhradné oplotenie

Oplotenie z nehrdzavejúcej ocele predstavuje účinnú ochranu záhrad, ktoré ľahko nekorodujú a sú mimoriadne odolné. K dispozícii sú ploty rôznych tvarov a veľkostí a môžete ich aj kombinovať s drevom, kovom alebo kameňom podľa svojho vkusu.

4. Ploty z nerezu vo vysokej kvalite od zabehnutých dodávateľov

Rovnako ako aj pri iných produktoch i v tomto prípade platí, že pri výbere dodávateľov pre Váš plot z nehrdzavejúcej ocele alebo zábradlie si vyberajte len zabehnuté firmy a silné značky. Je veľmi dôležité aby ste dbali na kvalitu dodávaného výrobku a aj na správnu montáž. Dobrá a silná firma Vám vyrobí Vami požadovaný produkt na mieru vo vysokej kvalite a jej montážny tým zaistí odbornú montáž v prípade aj dodatočný servis.

daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš DomCHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Posledné zverejnené dopyty

Vnútorné zábradlí na točenie schody

Potrebujem vnútorné nerezové zábradlie na točenie schody, cca 8 m. 2250 € do 3750 €

........

Zhotoviť nerezové zábradlie na schodišti vchod do budovy školy

Potrebujeme zhotoviť nerezové zábradlie s madlom do budovy školy, dlžka 4 m + 2 ks zábradlie do budovy školy z dvora - dĺžka 2 m, jedná sa o zábradlie, ktoré by malo zodpovedať bezpečnosti pri práci 3150 € do 5250 €

........

Nerezove zabradlie na terasu uchytene z boku

Dobry deň.

potrebujem majstra pre nerezove zabradlie uchytene z boku na betonovy zaklad cca 0,4m pod dlazbou. Terasova dlazba je polozena na tercoch, preto je potrebna vyska zabradlia 1,5 m. Dlzka terasy je 9 m. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 540 € do 900 €

........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

Cena, Nerezové zábradlie balkon, Š 6m dlzka bslkona š. skla 1, 50
Nerezové zábradlie, Litmanová

1800 € do 3000 €

Cena, Zabradlie nerez schodiske, interier RD, 7m
Nerezové zábradlie, Púchov

1800 € do 3000 €

Cena, Vymeniť staré železné zábradlie za nové nerezové, Dĺžka 530 cm, výška 106 cm
Nerezové zábradlie, Švošov

1800 € do 3000 €

Cena, Vymeniť staré balkónové zábradlie za nové - nerezové, Po popise
Nerezové zábradlie, Trebišov

3150 € do 5250 €

Cena, Kovové zábradlie do rodinného domu, Po popise
Nerezové zábradlie, Veľké Úľany

4050 € do 6750 €

Cena, Vonkajšie schodisko so zabradlim, Výška 2m a dĺžka 3.5 metra
Nerezové zábradlie, Oravská Lesná

2250 € do 3750 €

Cena, Nerezove zabradlie na balkon, 90cm x 5.65cm
Nerezové zábradlie, Žilina

585 € do 975 €

Cena, Nerezové zábradlie na terasu 6,5m, 6m rovné, 0,5 m šikme nad schody., 6,5m
Nerezové zábradlie, Bobot

2250 € do 3750 €

Cena, 2 dielce meter plus šikme zabradlie na 5 schodou, 1m plus 1m vyška 1m plus šikme zabradlie na 5 schodov
Nerezové zábradlie, Trnava

450 € do 750 €

Cena, Nerezové zábradlie na balkón, 20 m
Nerezové zábradlie, Stará Ľubovňa

2250 € do 3750 €

Cena, Nerezové zábradlie, dlžke 3,5 metra a v dlžke 7,3 metra
Nerezové zábradlie, Radošina

3150 € do 5250 €

Cena, Nerezový rám z trubky v tvare U, Rám v tvare U cca 100x100x100 cm
Nerezové zábradlie, Prievidza

450 € do 750 €

Cena, Zábradlie nerozove na balkón, 12
Nerezové zábradlie, Bojnice

3150 € do 5250 €

Cena, Nerezové zábradlie na balkon + montáž, v tvare u výška štandart predná časť asi 4 m boby 3 m
Nerezové zábradlie, Čečejovce

2250 € do 3750 €

Cena, Nerezové zábradlie na terasu a schody, Rovné zábradlie 7,5m zábradlie na schody 6m
Nerezové zábradlie, Trnava

3150 € do 5250 €

Cena, Nerezove trubkove vodorovne zabradlie na 2 balkony, Dlzka zabradlia-5,5m, Výska- 1m
Nerezové zábradlie, Banská Bystrica

2700 € do 4500 €

Cena, Zábradlie na francúzske okná, cca. 15 m zábradlia
Nerezové zábradlie, Hronsek

2250 € do 3750 €

Cena, Nerezové zábradlie so sklom, Vyška 95 cm Dlžka 4,51 m
Nerezové zábradlie, Ružomberok

2250 € do 3750 €

Cena, Nerezové zábradlie medzi dva stĺpy, Dĺžka 6m, výška meter
Nerezové zábradlie, Vaniškovce

450 € do 750 €

Cena, Nerezove zabradlia na schody a francuzske okna, vyska 110cm, 2x 140cm
Nerezové zábradlie, Liptovská Teplička

1080 € do 1800 €

Cena, Nerezové zábradlie, 4,m
Nerezové zábradlie, Hliník nad Hronom

1080 € do 1800 €

Cena, Nerezové zábradlie, 250 cm
Nerezové zábradlie, Čaňa

450 € do 750 €

Cena, Balkónové zábradlie , 400 x 120cm
Nerezové zábradlie, Vyšný Klátov

900 € do 1500 €

Cena, Interiérové zábradlie do novostavby a na balkóny, Balkón cca 13m, schody 10m
Nerezové zábradlie, Bratislava

4500 € do 7500 €

Cena, Nerezové zabradlie na schodisko, moze byt aj lankove, 5 m dlzka, vyska 90 cm
Nerezové zábradlie, Nové Mesto nad Váhom

3600 € do 6000 €

Cena, Nerezove vnutorne zabradlie, 3,5m a 80cm
Nerezové zábradlie, Staškov

1350 € do 2250 €

Cena, Nerezové zábradlie na balkon, 5 m vyška 110cm
Nerezové zábradlie, Staškov

1800 € do 3000 €

Cena, Nerezove zabradlie balkona domu, dlzka [cm] 350+90+113+140; vyska 120 cm
Nerezové zábradlie, Podvysoká

4500 € do 7500 €

Cena, Hliniková pergola na prekrytie terasy + nerezové zábradlie, 5x3 m
Nerezové zábradlie, Prašice

4950 € do 8250 €

Cena, Zábradlie antikorové , Dĺžka 500, výška 120 cm
Nerezové zábradlie, Budiš

1350 € do 2250 €

Cena, Nerezové L zábradlie vnútorné na 4 stlpiky , dlžky L cca 80cm x 120cm, výška klasická
Nerezové zábradlie, Dechtice

900 € do 1500 €

Cena, Nerezové zábradlie na vonkajšie schodisko , Dĺžka cca 500cm, výška 99cm
Nerezové zábradlie, Nové Sady

1800 € do 3000 €

Cena, Výrob a montáž nerezového zábradlia, cca 8 m
Nerezové zábradlie, Horná Súča

1800 € do 3000 €

Cena, Nerezové zábradlie na balkon plus montaz, 3m
Nerezové zábradlie, Košické Oľšany

1350 € do 2250 €

Cena, Nerezové zábradlie s mliečnou sklenou výplňou hr.12,8mm, 2930x1050mm na balkon
Nerezové zábradlie, Bobrovec

1800 € do 3000 €

Cena, Nerezové zábradlie na balkóny, 11,5 m
Nerezové zábradlie, Bratislava

4050 € do 6750 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Nerezové zábradlie cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

217+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Nerezové zábradlie
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Nerezové zábradlie?

 • Nerezové zábradlie Bratislava
 • Nerezové zábradlie Banská Bystrica
 • Nerezové zábradlie Košice
 • Nerezové zábradlie Nitra
 • Nerezové zábradlie Prešov
 • Nerezové zábradlie Žilina
 • Nerezové zábradlie Bardejov
 • Nerezové zábradlie Humenné
 • Nerezové zábradlie Komárno
 • Nerezové zábradlie Levice
 • Nerezové zábradlie Liptovský Mikuláš
 • Nerezové zábradlie Lučenec
 • Nerezové zábradlie Martin
 • Nerezové zábradlie Michalovce
 • Nerezové zábradlie Nové Zámky
 • Nerezové zábradlie Piešťany
 • Nerezové zábradlie Poprad
 • Nerezové zábradlie Považská Bystrica
 • Nerezové zábradlie Prievidza
 • Nerezové zábradlie Ružomberok
 • Nerezové zábradlie Spišská Nová Ves
 • Nerezové zábradlie Topoľčany
 • Nerezové zábradlie Trenčín
 • Nerezové zábradlie Trnava
 • Nerezové zábradlie Zvolen
 • Nerezové zábradlie Bánovce nad Bebravou
 • Nerezové zábradlie Brezno
 • Nerezové zábradlie Bytča
 • Nerezové zábradlie Čadca
 • Nerezové zábradlie Detva
 • Nerezové zábradlie Dolný Kubín
 • Nerezové zábradlie Dunajská Streda
 • Nerezové zábradlie Galanta
 • Nerezové zábradlie Gelnica
 • Nerezové zábradlie Hlohovec
 • Nerezové zábradlie Ilava
 • Nerezové zábradlie Kežmarok
 • Nerezové zábradlie Krupina
 • Nerezové zábradlie Kysucké Nové Mesto
 • Nerezové zábradlie Levoča
 • Nerezové zábradlie Malacky
 • Nerezové zábradlie Medzilaborce
 • Nerezové zábradlie Myjava
 • Nerezové zábradlie Námestovo
 • Nerezové zábradlie Nové Mesto nad Váhom
 • Nerezové zábradlie Partizánske
 • Nerezové zábradlie Pezinok
 • Nerezové zábradlie Poltár
 • Nerezové zábradlie Púchov
 • Nerezové zábradlie Revúca
 • Nerezové zábradlie Rimavská Sobota
 • Nerezové zábradlie Rožňava
 • Nerezové zábradlie Sabinov
 • Nerezové zábradlie Šaľa
 • Nerezové zábradlie Senec
 • Nerezové zábradlie Senica
 • Nerezové zábradlie Skalica
 • Nerezové zábradlie Snina
 • Nerezové zábradlie Sobrance
 • Nerezové zábradlie Stará Ľubovňa
 • Nerezové zábradlie Stropkov
 • Nerezové zábradlie Svidník
 • Nerezové zábradlie Trebišov
 • Nerezové zábradlie Turčianske Teplice
 • Nerezové zábradlie Tvrdošín
 • Nerezové zábradlie Veľký Krtíš
 • Nerezové zábradlie Vranov nad Topľou
 • Nerezové zábradlie Žarnovica
 • Nerezové zábradlie Žiar nad Hronom
 • Nerezové zábradlie Zlaté Moravce
 • Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené