Pre oblasť

  Zabezpečovacie systémy cena

  Cena zabezpečovacieho systému sa líši v závislosti od typu (káblové, bezdrôtové zabezpečovacie systémy), kvality, počtu bezpečnostných zariadení a dodávateľa. Inštalácia bežného bezpečnostného systému proti vlámaniu, s hlavnou jednotkou, senzormi a kamerami, stojí 500 až 1000 EUR. Nehovoriac o tom, že už prvá zmarená krádež vám ušetrí oveľa viac peňazí, ako ste investovali do bezpečnostného systému.

  Komu zveriť montáž zabezpečovacích systémov? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným dodávateľom zabezpečovacích systémov vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena za poplašný systém


  Cena za poplašný systém. Dodávka a inštalácia poplašného systému s hlavnou jednotkou, senzormi a kamerou.

  300.00 €/kus

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/kus

  STREDNÁ CENA
  700.00 €/kus

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Zabezpečovacie systémy

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Bezdrôtové diaľkové ovládanie s 15 tlačidlami

  Cena za bezdrôtové diaľkové ovládanie poplašného systému. Cena bezdrôtového diaľkového ovládača s 15 tlačidlami, vodotesná, s 6 rôznymi operáciami, zobrazením stavu systému, testovaním úrovne signálu a šumom v mieste vysielača.


  kus

  €/kus

  Bezdrôtové diaľkové ovládanie s 4 tlačidlami

  Cena za bezdrôtové diaľkové ovládanie poplašného systému. Cena bezdrôtového diaľkového ovládania so 4 tlačidlami, vodotesná, s 5 rôznymi operáciami.


  kus

  €/kus

  Bezdrôtový snímač pohybu

  Cena bezdrôtového snímača pohybu. Cena bezdrôtového snímača pohybu, dosah do 100 m, dosah detekcie 10-12 m, so zabudovaným sabotážnym spínačom, možnosťou upevnenia na stenu alebo na strop.


  kus

  €/kus

  Video monitorovací systém

  Cenay za video monitorovací systém. Náklady na kamerový systém so záznamníkom, kamerami a dosahom IR 20 m.


  kus

  €/kus

  SPOLU:
  Poslať dopyt >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Bezpečnostný systém - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Čo potrebujete vedieť o bezpečnostných systémoch?

  V dnešnej dobe je vzhľadom na rastúci počet vlámaní do obchodných budov a bytových domov ťažké predstaviť si bezpečnosť v budovách bez dobre naplánovaného technického zabezpečenia. Bezpečnostný systém je sada zariadení na zisťovanie zmien udalostí v chránenom objekte. Počas našej neprítomnosti by sa mala venovať osobitná pozornosť, najmä keď ideme na dlhšiu dobu na dovolenku. Zlodeji uprednostňujú pre trestný čin byt, dom alebo obchodné priestory, kde budú mať menej prekážok a bude menšie riziko ich odhalenia. Sami toho dokážeme veľa. Môžeme zvážiť opatrenia na zníženie možnosti upútania pozornosti zlodejov. Inštaláciou kvalitného výstražného systému, ktorý prenáša výstražné signály do bezpečnostného riadiaceho centra v spolupráci so zásahovou službou, zaisťujeme vyššiu bezpečnosť.

  S rastúcim počtom vlámaní sa stáva čoraz dôležitejšie dobre naplánovaná technická bezpečnosť domov
  S rastúcim počtom vlámaní sa stáva čoraz dôležitejšie dobre naplánovaná technická bezpečnosť domov

  1.1 Akákoľvek ochrana proti vlámaniu nie je poplachom resp. bezpečnostný systém

  Medzi ochranou proti vlámaniu a komplexným domácim bezpečnostným systémom existujú značné rozdiely; druhý ponúka ďalšiu ochranu pre vás a vašu rodinu, takže to môže byť tiež lepšia investícia. Pred rozhodnutím o poskytovateľovi poplachového systému je dôležité, aby ste mali dobrú predstavu o tom, akú ochranu ponúka, čo je chránené a ako systém funguje. Ochrana proti vlámaniu je najzákladnejším typom poplašného systému so senzormi na dverách a oknách. Upozorní vás alebo bezpečnostnú službu (v závislosti od vašich nastavení), že sa do vášho domu dostal útočník. To je veľmi užitočné - ale tento typ systému vás neupozorní v prípade ďalších nepriaznivých udalostí, ako je požiar, únik oxidu uhoľnatého, únik vody atď.

  1.2 Poplachový systém funguje aj počas výpadku napájania

  Mnoho majiteľov domov sa obáva napájania bezpečnostného systému. Povedzme, že ste na dovolenke vo svojom okolí a búrka spôsobí výpadok prúdu. Je váš bezpečnostný systém stále zapnutý? Je váš dom chránený? Mali by sme ísť domov? Obavy sú v tomto prípade zbytočné. Bez ohľadu na to, aký máte bezpečnostný systém, bude fungovať ďalej, aj bez napájania. Klasický systém, ktorý je napájaný elektrickou energiou, je zvyčajne nízke napätie, čo znamená, že na spustenie systému v skutočnosti nepotrebuje veľa energie. Takéto bezpečnostné systémy sú vybavené batériou, ktorá napája systém aj v prípade výpadku prúdu. Existujú tiež bezpečnostné systémy na solárny pohon. Je to o niečo nákladnejšie ako zvyčajne, ale ak hľadáte „zelené“ riešenie, ktoré vám poskytne bezpečnosť, aj keď nie je k dispozícii elektrina, je to najlepšia voľba.

  1.3 Bezpečnostný systém je potrebné prispôsobiť veľkosti domu alebo bytu a vašim potrebám

  Aj keď niektorí poskytovatelia tvrdia, že pre každého existuje iba jeden typ bezpečnostného systému, nie je to pravda. V skutočnosti je k dispozícii niekoľko typov a veľkostí, z ktorých si každý môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb. Bude to samozrejme nákladnejšie, ale poskytne vám to aj vyššiu úroveň zabezpečenia, pretože bude navrhnuté špeciálne pre váš domov a váš životný štýl. Ak máte väčší dom, budete potrebovať systém, ktorý dokáže spravovať viac informácií a kontroly.

  1.4 Mnoho systémov ponúka aj osobnú ochranu

  Predpokladajme, že sa pošmyknete pri chôdzi po schodoch a nemôžete sa dostať k telefónu. Ako dlho by trvalo, kým si ťa niekto našiel? Mnoho moderných domácich bezpečnostných systémov je vybavených technológiou, ktorá môže pomôcť aj v takýchto núdzových situáciách. Prívesok alebo náramok vám umožňuje stlačiť tlačidlo a okamžite kontaktovať pohotovostný personál, ktorý je vám k dispozícii 24 hodín denne. Toto riešenie je vynikajúce pre starších ľudí, ako aj pre tých, ktorí žijú sami alebo nemajú žiadnych blízkych susedov.

  1.5 Zníženie poistného a ďalšie pozitívne účinky

  Inštalácia kvalitného poplašného systému doma má okrem pocitu bezpečia a viery, že je váš osobný majetok chránený, aj ďalšie pozitívne účinky. Napríklad veľa poisťovacích spoločností ponúka zníženie poistného majiteľom domov, ktorí majú nainštalovaný bezpečnostný systém. Pokročilejšie domáce bezpečnostné systémy vás navyše môžu upozorniť na poruchu domácich spotrebičov, ktorá by mohla spôsobiť poškodenie vášho domu. Bezpečnostné systémy navyše zaisťujú bezpečnosť návštevníkov, opatrovateliek a detí, pretože vedia, že sú v bezpečí.

  2. Poskytovatelia bezpečnostných systémov

  Pretože efektívna domáca bezpečnostná ochrana je veľmi dôležitá, odporúčame vám vyhľadať rôzne typy poplachových systémov a starostlivo si zvoliť poskytovateľa. Najskôr zistite, ako dlho spoločnosť podniká. Odporúčame vám zvoliť si spoločnosť, ktorá funguje minimálne 10 rokov, ale má aktualizované moderné vybavenie. Je tiež dôležité vziať do úvahy vzdialenosť medzi vami a bezpečnostným riadiacim strediskom, ktorá by mala byť čo najbližšie k miestu vášho zariadenia. Čím ďalej ste od monitorovacieho miesta, tým dlhšie bude trvať, kým sa k vám bezpečnostná služba dostane v prípade spustenia alarmu.

  3. Typy bezpečnostných systémov

  3.1 Káblový domáci poplašný systém

  Drôtový výstražný systém vykonáva prvú časť komunikácie medzi senzormi a ovládacím panelom so sieťou vodičov inštalovaných vo vnútri stien a podlahy vášho domu. Používa nízkonapäťový elektrický obvod, ktorý vedie medzi dvoma bodmi cez dvere a okná doma alebo iné snímače v dome. Prietok ľahko prúdi, keď sú dvere a okná zatvorené. Keď sa však dvere alebo okno náhle otvoria alebo senzory detekujú pohyb, obvod sa preruší a spustí sa alarm.

  3.2 Bezdrôtový domáci poplašný systém

  Bezdrôtová technológia spája senzory a ovládací panel pomocou vysokofrekvenčnej technológie a mobilných dát. Keď senzory detekujú pohyb, spustí sa váš výstražný systém a odošle signál na ovládací panel, ktorý aktivuje alarm.

  3.3 Systém proti vlámaniu bez pripojenia na zabezpečovacie stredisko

  Takéto systémy sa spoliehajú na vás alebo niekoho vo vašom dome (možno suseda), že v prípade spustenia poplachu správne naliehajú alebo varujú pohotovostné orgány. Systém tiež spúšťa zvukové a vizuálne výstrahy, ale riadiace stredisko bezpečnostnej spoločnosti nie je automaticky upozornené. Nekontrolované systémy sú zvyčajne lacnejšou alternatívou v porovnaní s kontrolovanými systémami, ale zároveň neposkytujú rovnakú úroveň ochrany. Uvedomte si, že aj keď je výstražné upozornenie odoslané priamo do vášho telefónu, pravdepodobne nebudete môcť reagovať z dôvodu slabého mobilného signálu alebo preto, že v tom čase nebudete mať telefón pri sebe.

  3.4 Systém proti vlámaniu pripojený k bezpečnostnému riadiacemu stredisku

  Mať dôveryhodnú profesionálnu bezpečnostnú službu, ktorá sa o vás postará, je určite upokojujúce.

  Výstražný systém v prípade núdze nielen varuje, ale aj vyzýva operátorov riadiaceho centra, aby okamžite poslali záchrannú službu domov.

  3.5 Výstražné systémy podľa typu ochrany

  Výstražné systémy sa tiež líšia v závislosti od toho, pred čím chránime budovy alebo majetok. Môžeme ich chrániť pred požiarmi, povodňami, zmenami teplôt v miestnosti. Líšia sa tiež podľa toho, proti komu chránime. A to pred lupičmi, lupičmi, neoprávnenými vchodmi ...

  Podľa týchto kritérií sú poplašné systémy tieto:

  - poplašné systémy proti vlámaniu 

  - poplašné systémy proti krádeži

  - požiarne poplachové systémy a meranie úniku plynu

  - systémy kontroly prístupu

  - kamerové systémy

  4. Ako nainštalovať domáci alarm?

  Proces inštalácie bezpečnostného systému závisí od typu zakúpeného systému. Bežný elektroinštalačný systém bude určite musieť inštalovať odborný elektrikár. Tento typ inštalácie zahŕňa aj vŕtacie a rezacie kanály do steny, po ktorých sú senzory vedené po areáli a pripojené k hlavnému ovládaciemu panelu systému. Na druhej strane sa bezdrôtový domový alarm inštaluje oveľa jednoduchšie, pretože nie je potrebné vŕtanie. Bezdrôtové systémy sú vo väčšine prípadov napájané z batérie a niektoré tiež zo solárnych panelov. Na priame pripojenie k bezpečnostnej službe alebo pohotovostnému personálu môže byť potrebné špeciálne vybavenie. Odporúčame vám, aby ste sa pred začatím práce dozvedeli, na čo sa vzťahujú, aby ste mohli priestor správne pripraviť

  4.1 Alarm pre nové stavby

  Pred inštaláciou systému sa poskytovateľ zabezpečovacieho systému dozvie o vlastnostiach budovy a jej okolia (plány budovy) a podľa spôsobu užívania bytu resp. dom, dohodol sa s vami na najvhodnejšom type výstražného systému. Pri plánovaní výstražného systému je potrebné dbať na to, aby boli umiestnenia snímačov vhodné pre následnú inštaláciu nábytku, klimatizácie a pod. Po vypracovaní plánu sú potrubia od jednotlivého snímača po zabezpečovaciu ústredňu skryté a sú k dispozícii napájacie zdroje a napájacie vedenia komunikačného kábla. Najlepšie je urobiť to pred omietnutím stien, aby sa zakryla celá inštalácia poplašného systému. Po inštalácii musí byť zabezpečovacia ústredňa správne naprogramovaná a musí byť vykonaný dôkladný test systému.

  4.2 Výstraha pre existujúce stavby

  V existujúcich zariadeniach sa inštalácia výstražného systému vykonáva najčastejšie, aby sa zabránilo vŕtaniu a rezaniu do stien, na inštaláciu sa používajú povrchovo namontované alebo akékoľvek voľné rúry v elektrickej inštalácii. Pokiaľ ide o vzhľad, povrchová montáž nie je optimálnym riešením. Výhodou inštalácie v existujúcej budove je však dobre známe umiestnenie nábytku, čo znamená, že je možné optimálne usporiadať snímače okolo bytu resp. house. Celý poplachový systém je nainštalovaný naraz, vrátane inštalácie.

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Inštalácia dvoch bezpečnostných kamier

  Potrebujeme elektrikára pre zapojenie bezpecnostich kamier pod strechou vo výške s tým že bude pravdepodobne treba urobiť novú zástrčku. 180 € do 300 €

  ........

  Oprava el.privodu videotelefonu

  Potrebujem opraviť videovrátnik - zariadenie je prečistené, funguje, ale chyba je zrejme v zemi, v kábli. Zvonček sústavne zvoní, aj keď nemá. 180 € do 300 €

  ........

  Zabezpečovací systém pre rodinný dom v BB

  Potrebujem zebezpečovací systém. Chcel by som cenovú ponuku na elektornický zabezpečovací systém pre rodinný dom v BB. 450 € do 750 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Inštalácia Paradox alarmu, 20+ pohyb/magnet/záplava/dym čidiel
  Zabezpečovacie systémy, Predmier

  630 € do 1050 €

  Cena, Zabezpečovací systém do predajne s hlásením na mobil, 35 m2
  Zabezpečovacie systémy, Stará Ľubovňa

  450 € do 750 €

  Cena, Cenová ponuka na bezpečnostný systém pre dom, Dom 130 m2
  Zabezpečovacie systémy, Malý Šariš

  720 € do 1200 €

  Cena, Alarm v byte, 2
  Zabezpečovacie systémy, Michalovce

  450 € do 750 €

  Cena, Zapojenie telefonu v bytovke na otváranie dolných vchodových dverí, 1 ks
  Zabezpečovacie systémy, Galanta

  720 € do 1200 €

  Cena, Zapojiť vonkajšiu kameru, 1 ks
  Zabezpečovacie systémy, Galanta

  180 € do 300 €

  Cena, Spustit alarm v rodinom dome, 100m²
  Zabezpečovacie systémy, Župčany

  540 € do 900 €

  Cena, Kamera pri vchode, zabezpečenie alarmu na okna a dverí na dom, 2x vchodové dvere, 1x balkónové dvere, okno 1x
  Zabezpečovacie systémy, Budmerice

  1350 € do 2250 €

  Cena, Zabezpečovacý systém jablotron - 2xPIR, 1xsirena, klavesnica, riadiaca jednotka, Po popise
  Zabezpečovacie systémy, Stará Lesná

  900 € do 1500 €

  Cena, Kamerový system, 9 na 12 metrov
  Zabezpečovacie systémy, Stročín

  5400 € do 9000 €

  Cena, Servis zabezpečovacieho systemu Ajax, 1 ks
  Zabezpečovacie systémy, Priepasné

  450 € do 750 €

  Cena, Zabezpečovací kamerový systém rodinný dom, 1 kus
  Zabezpečovacie systémy, Prešov

  900 € do 1500 €

  Cena, Zhotovenie zabespečovacieho systemu pre podniksteľsky objekt, 4 kamery s alarmom
  Zabezpečovacie systémy, Vranov nad Topľou

  2250 € do 3750 €

  Cena, Alarm do domu, 1 alarm na dom
  Zabezpečovacie systémy, Bratislava

  450 € do 750 €

  Cena, Kamery do bytu, 2 ks
  Zabezpečovacie systémy, Prievidza

  900 € do 1500 €

  Cena, Zabezpečenie domu a záhradného domčeka, bazéna, asi 14 árov pozemok
  Zabezpečovacie systémy, Piešťany

  900 € do 1500 €

  Cena, Kamerový system., 2 kamery.
  Zabezpečovacie systémy, Kokošovce

  450 € do 750 €

  Cena, Alarmovy system na dom, 75 m2
  Zabezpečovacie systémy, Bzince pod Javorinou

  630 € do 1050 €

  Cena, Alarm do garáže , 1x
  Zabezpečovacie systémy, Chorvátsky Grob

  900 € do 1500 €

  Cena, Výmena videovrátnika, 2 ks
  Zabezpečovacie systémy, Horné Obdokovce

  450 € do 750 €

  Cena, Kamerové systémy, požiarne senzory, pohybové detektory, Po popise
  Zabezpečovacie systémy, Levice

  900 € do 1500 €

  Cena, Namontovat 2 kamery bezpečnostné okolo rekreačního domčeka, 2ks
  Zabezpečovacie systémy, Malá Čalomija

  450 € do 750 €

  Cena, Opraviť zvonček vo vchode bytovky, Po popise
  Zabezpečovacie systémy, Senec

  135 € do 225 €

  Cena, zapojit a namontovat kamery, 4ks
  Zabezpečovacie systémy, Skalité

  450 € do 750 €

  Cena, Výmena batérie na zabezpečovacom systéme, Po popise
  Zabezpečovacie systémy, Malacky

  450 € do 750 €

  Cena, Zapojenie videovratnika, 1
  Zabezpečovacie systémy, Pobedim

  270 € do 450 €

  Cena, Montáž videovratnika legrand bitcino, Po popise
  Zabezpečovacie systémy, Bernolákovo

  450 € do 750 €

  Cena, Elektrické zapojenie videovratnika , 1 ks
  Zabezpečovacie systémy, Veľký Biel

  450 € do 750 €

  Cena, Kamery interier exterier, zabezpecenie domu, 4 izbovy dom
  Zabezpečovacie systémy, Most pri Bratislave

  1080 € do 1800 €

  Cena, Zapojenie video vrátnika Legrand, Špačince
  Zabezpečovacie systémy, Trnava

  270 € do 450 €

  Cena, zabezpečovacie zariadenie jablotron 100+, 5 čidiel a čidlo dymu
  Zabezpečovacie systémy, Bodíky

  450 € do 750 €

  Cena, Alarm do domu, 1
  Zabezpečovacie systémy, Bratislava

  2700 € do 4500 €

  Cena, Zabezpec system,elekt vratnik..rodinny dom , Po popise
  Zabezpečovacie systémy, Omšenie

  1350 € do 2250 €

  Cena, Kamerový systém, 3
  Zabezpečovacie systémy, Udiča

  1800 € do 3000 €

  Cena, Poplašný systém pre 3 izbový dom, deväťdesiat metrov štvorcových
  Zabezpečovacie systémy, Malinovo

  450 € do 750 €

  Cena, Kamerový systém na dom , 4 ks kamera
  Zabezpečovacie systémy, Púchov

  900 € do 1500 €  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Zabezpečovacie systémy?
  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Zabezpečovacie systémy cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  855+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Zabezpečovacie systémy
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené