Záhradníctvo cena

Koľko stoja záhradnícke práce? Keď ide o záhradníctvo a záhradnícke práce, cena úpravy okolia vo veľkej miere závisí od zhotoviteľa a druhu práce: kosenie trávy, orezávanie živých plotov a stromov, výsadba stromov, očkovanie ovocných stromov, záhradné pestovanie, sejba, hnojenie, pletie a iné. Cena kosenia trávy za 1000 m2 je okolo 0.1-1 EUR/m2.

Komu zveriť záhradnícke práce? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným záhradníkom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA KOSENIE TRÁVY


Cena za kosenie trávy. Cena za trávnik do 1000m2.

0.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
1.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za záhradníka

OSTATNÉ CENY ZA ZÁHRADNÍCTVO

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Strihanie živých plotov

Cena strihania živých plotov.€/m

m
dopyt

Strihanie kríkov vysokých 100-200 cm

Cena za prerezávanie kríkov. Cena za prerezávanie kríkov vysokých 100-200 cm.€/kpl

kpl
dopyt

Strihanie kríkov vysokých 200-300 cm

Cena za prerezávanie kríkov. Cena za prerezávanie kríkov vysokých 200-300 cm.€/kpl

kpl
dopyt

Strihanie kríkov vysokých 300 cm

Cena za prerezávanie kríkov. Cena za prerezávanie kríkov vysokých 300 cm a viac.€/kpl

kpl
dopyt

Strihanie stromu výšky 200-400 cm

Cena za prerezávanie stromu. Náklady na prerezávanie stromu vysokého 200 - 400 cm.€/kpl

kpl
dopyt

Výsadba stromov a kríkov

Cena za výsadbu stromov a kríkov. Cena za výsadbu stromov vrátane kopania jamy, pridávania humusu, výsadby a spevnenia sadeníc a pridávania minerálnych hnojív.€/kpl

kpl
dopyt

Odvoz zelene

Cena za odvoz zeleného odpadu. Náklady na odvoz zelene s naložením a odvozom konárov, listov a guľatiny.€/kpl

kpl
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

ZÁHRADNÍCTVO - VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

1. Čo potrebujete vedieť o záhradníctve?

Okolie domu je tvárou jeho obyvateľov, preto je dobré dbať na to, aby okolie domu vyzeralo upravene a atraktívne. Krajinná architektúra si vyžaduje veľa znalostí, pretože každá rastlina má svoje vlastné požiadavky a časom rastie a mení sa. Najlepšie je zveriť terénne úpravy domu skúseným záhradným architektom a záhradníkom, pretože majú znalosti aj potrebné stroje. Terénne úpravy zahŕňajú plánovanie okolia, úpravu terénu, výsadbu stromov a kríkov, výsev trávy, navrhovanie jazierok, skaliek, chodníkov a mnoho ďalších prác. Po vytvorení terénnych úprav je potrebná aj pravidelná údržba, pretože rastliny neustále rastú. V záhradnom centre si môžete objednať aj údržbárske záhradnícke služby, ako je kosenie trávy, strihanie ovocných stromov, výsadba letničiek, pletie, hnojenie, štepenie stromov, zimná starostlivosť o rastliny a ďalšie služby. Záhradnícke práce prenechajte skúsenému záhradníkovi a po príchode domov si môžete ľahnúť do hojdacej siete.

Skúsený záhradník sa postará o to, aby okolie vášho domu bolo pre vás vždy zdrojom hrdosti
Skúsený záhradník sa postará o to, aby okolie vášho domu bolo pre vás vždy zdrojom hrdosti

2. Ako si vybrať kvalitného záhradníka?

Starostlivosť o rastliny nie je jednoduchá úloha, pretože musíte poznať vlastnosti každého stromu, kríka alebo kvetu. Preto je pri výbere záhradníka dôležité uistiť sa, že má správne odborné vzdelanie aj praktické skúsenosti. Na stránke Daibau nájdete dlhý zoznam overených záhradníckych firiem, ktoré môžete navzájom porovnávať. Pozrite si fotografie ich referencií, recenzie a hodnotenia od iných zákazníkov, potom jednoducho pošlite dopyt a dostanete ďalšie ponuky.

3. Úprava krajiny okolo domu

Záhradnícke spoločnosti ponúkajú širokú škálu služieb pre úpravu a údržbu vášho domu.

3.1 Prehliadka a plánovanie vzhľadu terénnych úprav

Krajinný architekt alebo záhradník môže vypracovať plán vonkajšieho usporiadania, plán výsadby a tiež plán údržby. Podrobný odhad vychádza z plánu. Keď je plán v súlade s vašimi želaniami, nasleduje úprava okolia domu, a ak nemáte čas, môžete sa so záhradníkom dohodnúť aj na dlhodobej údržbe.

3.2 Výsadba stromov a kríkov

Výsadba stromov a kríkov zahŕňa vykopanie jamy, pridanie humusu a hnojiva, dodanie sadeníc, výsadbu, spevnenie pôdy, zalievanie a krátkodobú starostlivosť o sadenice.

3.3 Založenie kuchynskej záhrady

Keď snívame o vlastnom dome, často si pri ňom predstavujeme úhľadnú zeleninovú záhradu. Pre profesionálne a optimálne navrhnutú záhradu sa môžete obrátiť na záhradnícku firmu. Najprv sa určia správne rozmery záhonov a chodníkov, aby mali rastliny dostatok priestoru a ľahký prístup. Obvyklá šírka lôžok je približne 120 cm a šírka chodníkov 30 cm. Cesty môžu byť z humusu, kôry, trávy alebo dláždené. Kompost je tiež plánovaný ako povinná súčasť modernej záhrady, pretože slúži ako zdroj kvalitného hnojiva.

3.4 Zelená stena, vertikálna záhrada

Ak máte málo miesta alebo jednoducho chcete mať atraktívnu modernú záhradu, vertikálna záhrada je tiež jednou z možností. Vertikálne záhrady sa skladajú zo skladacích modulov. Záhradník sa postará o výsadbu a zavlažovací systém zabezpečí správnu vlhkosť. Vertikálne záhrady sú o niečo drahšie a ich údržba je náročnejšia, ale vďaka pohľadu na krásnu zelenú stenu sa investícia oplatí.

3.5 Vytváranie trávnikov

Svieži zelený trávnik vyzerá jednoducho, ale vyžaduje si veľa práce. Najprv sa zasiala kvalitná pôda a potom sa zasiala tráva alebo sa položila trávna rohož. Kľúčom k zachovaniu vzhľadu je pravidelné kosenie, zavlažovanie, odstraňovanie burín a hnojenie.

3.6 Vytváranie a vysádzanie rybníkov

Prvok vody preukázateľne upokojuje, a preto je obľúbeným prvkom podľa tradičných zásad Feng-Šuej (Feng Shui) aj moderného bývania. Záhradníctvo sa postará o návrh jazierka, výsadbu vodných rastlín a pravidelnú údržbu jazierka.

3.7 Úprava krajiny a starostlivosť o hroby

Naši blízki si zaslúžia dôstojné miesto posledného odpočinku. Záhradnícke služby ponúkajú aj starostlivosť o hroby s premyslenou kombináciou rastlín, skál, kameňov, štrku, piesku a rôznych dekoratívnych prvkov. Môžete tiež zabezpečiť pravidelnú údržbu hrobov.

4. Udržiavanie zelených plôch

Rastliny neustále rastú, takže vzhľad vašej záhrady a trávnika sa neustále mení. Na udržanie upraveného vzhľadu záhrady je potrebná pravidelná údržba. Ak na to sami nemáte čas, môžete údržbu zelene prenechať skúseným záhradníkom. Postarajú sa o údržbu trávnika, výsadbu a výmenu kvetov, strihanie, čistenie a pletie, zalievanie, hnojenie, zimnú starostlivosť a prevenciu chorôb rastlín.

4.1 Kosenie a údržba trávy

Prvá anglická tráva si vyžaduje veľkú pozornosť. Okrem kosenia trávy sa záhradníctvo stará aj o prevzdušňovanie trávnika, hnojenie, pletie, valcovanie trávy a postrekovanie. Takýto trávnik bude vždy pýchou a predmetom závisti vašich susedov.

4.2 Orezávanie ovocných stromov

Rez ovocných stromov si vyžaduje odborné znalosti a precíznosť, aby sa zabezpečilo zdravie stromov a optimálna úroda ovocia. Záhradníci prispôsobia rez ovocných stromov konkrétnemu stromu, ročnému obdobiu a počasiu, aby zabezpečili zdravý a plodný sad.

4.3 Strihanie živých plotov, kríkov a iných rastlín

Rastliny slúžia aj ako značky v priestore. Živé ploty označujú hranice pozemku alebo vymedzujú rôzne priestory. Kríky zdobia záhrady a lemujú chodníky, zatiaľ čo stromy zvýrazňujú alebo zakrývajú výhľad na dom. Preto je dôležité zabezpečiť, aby aj rastliny vyzerali upravene. Záhradníctvo ponúka korekčný rez, ktorý zabezpečí kompaktný rast rastlín. Poskytujú tiež strihanie živých plotov, orezávanie kríkov, orezávanie a výrub stromov, tvarovanie rastlín a mnoho ďalších skrášľovacích úprav.

4.4 Odstránenie zelene

Pri záhradkárčení vzniká veľké množstvo biologického odpadu: pokosená tráva, opadané lístie, konáre, polená atď. Záhradnícke práce zahŕňajú aj odvoz zelene na vhodnú skládku.

4.5 Výsadba kvetov a starostlivosť o záhony

Pohľad na rozkvitnutý záhon je krásny a upokojujúci, ale udržiavať ho v poriadku si vyžaduje veľa práce. Záhon je potrebné udržiavať vlhký a pravidelne ho opeliť. Výsadba letničiek, cibuľovín a hľúz by sa tiež mala vykonávať sezónne.

4.6 Zimná starostlivosť o rastliny a zimná orba

Aj keď rastliny v zime spia, o prácu nie je núdza. Odporúča sa chrániť citlivé časti rastlín vitrexom a pravidelne odstraňovať sneh z rastlín. Okrem starostlivosti o rastliny počas zimovania sa tím záhradníkov postará aj o jesenné odstraňovanie lístia a zimnú orbu prístupných plôch.

4.7. Zalievanie

Každý druh rastliny vyžaduje iné množstvo tepla a vody. Záhradkári polievajú záhrady, na polievanie používajú zavlažovací systém, ktorý poskytuje všetkému optimálne podmienky pre rast a rozvoj. Zalievanie v neskorom jarnom a suchom období je obzvlášť dôležité.

4.8. Hnojenie

Pôda sa postupom času stáva menej výživnou a potrebuje doplnenie výživných látok. Obvykle sa to robí dvakrát ročne pomocou organických, minerálnych alebo špeciálnych hnojív.

4.9. Ochrana

Rastliny sú neustále napádané chorobami a škodcami. Veľmi dôležitou súčasťou záhradníckych prác je ochrana a ošetrovanie rastlín. Potrebné je vykonať odstránenie chorých rastlín alebo ich častí, najmä keď sa objavia vošky rastlín a peronospóra. Na ochranu a ošetrenie sa používajú rôzne organické alebo chemické prostriedky – herbicídy a insekticídy.

4.10. Prevzdušnenie trávnika  

Niekoľko mesiacov po úprave záhrady sa pôda začne postupne zhutňovať a sadať. Je to prirodzený proces, a preto je potrebné zhruba po 18 mesiacoch začať s prevzdušňovaním  (vertikutáciou), aby sa vzduch dostal až ku koreňom. To sa robí špeciálnymi druhmi hnojív a herbicídov.

5. Ako prebieha úprava dvoru?

Keď najmete odborníkov, najskôr prídu skontrolovať terén, potom urobia návrh úpravy terénu a dajú vám ponuku. Pomocou skíc a 3D vizualizácie budete môcť vidieť, ako by ich nápady vyzerali v reálnom priestore, takže keď si všetko zariadite a zladíte podľa vlastných prianí, práca v teréne sa môže začať. Najprv sa vykoná hrubé tvarovanie, to znamená kopanie, plnenie zeminou a humusom, mletie, mulčovanie, valcovanie a hrabanie. Nasleduje nasypanie dekoratívneho štrku, mulču, drevotriesky a uloženie kameňov. Potom sa vyseje tráva alebo sa rozprestrie vopred pripravený (hotový) trávnik, označia sa záhony, vysadia sa okrasné stromy, kríky, živé ploty, kvety a podobne. Nakoniec sa  nainštaluje zavlažovací systém a osvetlenie.

 

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMOBNOVA, ÚPRAVA 50 ROČNEJ ZÁHRADY PRI DOME

Dobrý deň.

potrebujem obnovu 50 ročnej záhrady: skalka po boku domu, okrasná časť s bazénom a malou skalkou, trávou a kvetinovými záhonmi, úžitková časť. Prerezanie kríkov, strihanie viniča, černíc, úprava živého plotu... Fotky v prilohe. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 2250 1 do 3750 €


........

NÁVRH A REALIZÁCIA ZÁHRADY

Dobrý deň,

potrebujem komplet úpravu záhrady pri novostavbe, od úpravy terénu až po sadenie. Plocha 500m2.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridala tento dopyt. Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 720 1 do 1200 €


........

ZÁHRADNÍCTVO, ÚDRŽBA ZATRAVNENÝCH PLOCH

Dobry deň,

cestou stavebného portalu Daibau oslovujem majstrov ktorí by maly zaujem o spracovanie ponuky a nasledne aj realizaciu zakazky.

potreboval by som spracovat CP na zaklade obhliadky, poprosil by som o vyjadrenie k udrzbe zatravnenych ploch.
Poprosim napiste termin stretnutia k obhliadke.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

2700 1 do 4500 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, REVITALIZÁCIA TRÁVNIKA,CHODNIKY, 100 M2
Záhradníctvo, Prievidza

3150 € do 5250 €

CENA, ZÁHRADNÍCTVO, PREROBIT ZAHRADU, PRIDAT VYVYSENE ZAHONY, SKRATIT TUJE, ASI 380M2
Záhradníctvo, Bánovce nad Bebravou

900 € do 1500 €

CENA, ZEMNÉ PRÁCE, ROZHRNUTIE MAKADAMU, 250 M2
Záhradníctvo, Horná Kráľová

4500 € do 7500 €

CENA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA ZÁHRADY PRI RODINNOM DOME, 50 M2
Záhradníctvo, Rajec

450 € do 750 €

CENA, ZÁHRADNÍCTVO -ÚDRŽBU ZÁHRADY, 20×40 M
Záhradníctvo, Rovinka

720 € do 1200 €

CENA, VERTIKÁLNA ZÁHRADA V EXTERIÉRI , 11 X 2 M
Záhradníctvo, Zavar

540 € do 900 €

CENA, ZÁHRADNÍCTVO, ZELEN OKOLO BUDOVY DHL, CCA 70M2
Záhradníctvo, Bratislava

900 € do 1500 €

CENA, VYCISTENIE A VYROVNANIE POZEMKU, POKLAD TRAVNIKA, 300M2
Záhradníctvo, Chorvátsky Grob

2250 € do 3750 €

CENA, UPRAVA ZAHRADY ZASADENIE KRIAKOV, PO POPISE
Záhradníctvo, Kežmarok

3150 € do 5250 €

CENA, OSTRIHAT KRIKY,UPRAVIŤ A VYČISTIŤ PLOCHU, VÄČŠINOU KRÍKY A KONIFERY PO OBVODE TRÁVNATEJ PLOCHY 1,5 ARA
Záhradníctvo, Bratislava

720 € do 1200 €

CENA, ZAVLAŽOVANIE DO ZÁHRADY, 16X18M2 PLUS KVAPÔČKOVÁ ZÁVLAHA
Záhradníctvo, Marianka

900 € do 1500 €

CENA, ZOSTRIHANÉ ŽIVÉHO PLOTU, 50 M2
Záhradníctvo, Trenčianska Teplá

270 € do 450 €

CENA, ODBURINENIE POZEMKU, PRÍPRAVA NA VYSEV TRAVY, 3,5 AR
Záhradníctvo, Orechová Potôň

900 € do 1500 €

CENA, VERTIKUTACIA TRAVNIKA DO 90M2, KOMPLEXNE PORADENSTVO , 90M2
Záhradníctvo, Miloslavov

450 € do 750 €

CENA, UPRAVA PREDZAHRADKY , 30M2
Záhradníctvo, Sládkovičovo

540 € do 900 €

CENA, VIROVNAT TERÉN NASADIŤ TRÁVU , 100 M2
Záhradníctvo, Handlová

2250 € do 3750 €

CENA, ODBURNIT ZABURINOVANE PLOCHY….KEBY STE PRIŠIEL UVIDITE, ZÁHRADKÁRSKA OBLASŤ HAMULIAKOVO
Záhradníctvo, Hamuliakovo

900 € do 1500 €

CENA, ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM, OPORNÝ MURIK, VYROVNANIE POZEMKU, 500
Záhradníctvo, Trsťany

540 € do 900 €

CENA, UPRAVA OKOLIA BYTOVÉHO DOMU, 300 M2
Záhradníctvo, Bratislava

540 € do 900 €

CENA, UPRAVIT PREDZAHRADKU V NOVOSTAVBE, PO POPISE
Záhradníctvo, Nitra

450 € do 750 €

CENA, ZAVLAHU TRÁVNIKA+ÚDRŽBA , 300 M2
Záhradníctvo, Lazany

1800 € do 3000 €

CENA, REZ OVOCNÝCH STROMOV , 30KS
Záhradníctvo, Jesenské

540 € do 900 €

CENA, ZMENSIT TRAVNIK, UPRAVIT ZAVLAHU A ZAHONY, 100
Záhradníctvo, Bratislava

540 € do 900 €

CENA, OŠETRIŤ TUJE, KTORÉ MI ZAČÍNAJÚ ŽLKNÚŤ, 50 KS TUJI VYSADENÝCH OKOLO PLOTU
Záhradníctvo, Gabčíkovo

540 € do 900 €

CENA, VYSADIŤ ŽIVÝ PLOT., CCA 15M
Záhradníctvo, Bratislava

450 € do 750 €

CENA, POKLADKA UMELEHO TRAVNIKA, 40M2
Záhradníctvo, Miloslavov

630 € do 1050 €

CENA, JESENNÚ ÚDRŽBU ZÁHRADY , 3,5 METROV ŠTVORCOVÝCH
Záhradníctvo, Dunajská Streda

900 € do 1500 €

CENA, VYROVNAT TEREN, ZALOŽIT TRÁVNIK , CCA 100M2
Záhradníctvo, Blahová

360 € do 600 €

CENA, ROZVRHNUTIE ZÁHRADY DO ZÓN, OPRAVIŤ PLOT, POSTAVIŤ DRUHÝ PLOT, , 388 M2
Záhradníctvo, Košice

5400 € do 9000 €

CENA, UPRAVA MALÉHO PRIESTORU VEDĽA CHODNÍKA PRED LEKÁRŇOU, 3X1 M
Záhradníctvo, Sereď

180 € do 300 €

CENA, NÁVRH ZÁHRADY, TRAVNIK,OKR.KRIKY, 50M
Záhradníctvo, Dežerice

540 € do 900 €

CENA, ZÁHRADNÍCTVO, CCA 220 M STVORCOVYCH
Záhradníctvo, Košice

2250 € do 3750 €

CENA, POLOZIT OKAPOVY CHODNIK OKOLO DOMU, 96M2
Záhradníctvo, Janíky

900 € do 1500 €

CENA, UDRZBA ZAHRADY, 2000 M2
Záhradníctvo, Šurany

1800 € do 3000 €

CENA, ÚPRAVA PREDZÁHRADKY, ZASADIŤ RASTLINY ., 20 M2.
Záhradníctvo, Košice

1350 € do 2250 €

CENA, ÚDRŽBA ZÁHRADY, 7 ÁR
Záhradníctvo, Kalinkovo

900 € do 1500 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Záhradníctvo CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

556+ SPOLOČNOSŤAMI PRE ZÁHRADNÍCTVO
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI ZÁHRADNÍCTVO?

 • Záhradníctvo Bratislava
 • Záhradníctvo Banská Bystrica
 • Záhradníctvo Košice
 • Záhradníctvo Nitra
 • Záhradníctvo Prešov
 • Záhradníctvo Žilina
 • Záhradníctvo Bardejov
 • Záhradníctvo Humenné
 • Záhradníctvo Komárno
 • Záhradníctvo Levice
 • Záhradníctvo Liptovský Mikuláš
 • Záhradníctvo Lučenec
 • Záhradníctvo Martin
 • Záhradníctvo Michalovce
 • Záhradníctvo Nové Zámky
 • Záhradníctvo Piešťany
 • Záhradníctvo Poprad
 • Záhradníctvo Považská Bystrica
 • Záhradníctvo Prievidza
 • Záhradníctvo Ružomberok
 • Záhradníctvo Spišská Nová Ves
 • Záhradníctvo Topoľčany
 • Záhradníctvo Trenčín
 • Záhradníctvo Trnava
 • Záhradníctvo Zvolen
 • Záhradníctvo Bánovce nad Bebravou
 • Záhradníctvo Brezno
 • Záhradníctvo Bytča
 • Záhradníctvo Čadca
 • Záhradníctvo Detva
 • Záhradníctvo Dolný Kubín
 • Záhradníctvo Dunajská Streda
 • Záhradníctvo Galanta
 • Záhradníctvo Gelnica
 • Záhradníctvo Hlohovec
 • Záhradníctvo Ilava
 • Záhradníctvo Kežmarok
 • Záhradníctvo Krupina
 • Záhradníctvo Kysucké Nové Mesto
 • Záhradníctvo Levoča
 • Záhradníctvo Malacky
 • Záhradníctvo Medzilaborce
 • Záhradníctvo Myjava
 • Záhradníctvo Námestovo
 • Záhradníctvo Nové Mesto nad Váhom
 • Záhradníctvo Partizánske
 • Záhradníctvo Pezinok
 • Záhradníctvo Poltár
 • Záhradníctvo Púchov
 • Záhradníctvo Revúca
 • Záhradníctvo Rimavská Sobota
 • Záhradníctvo Rožňava
 • Záhradníctvo Sabinov
 • Záhradníctvo Šaľa
 • Záhradníctvo Senec
 • Záhradníctvo Senica
 • Záhradníctvo Skalica
 • Záhradníctvo Snina
 • Záhradníctvo Sobrance
 • Záhradníctvo Stará Ľubovňa
 • Záhradníctvo Stropkov
 • Záhradníctvo Svidník
 • Záhradníctvo Trebišov
 • Záhradníctvo Turčianske Teplice
 • Záhradníctvo Tvrdošín
 • Záhradníctvo Veľký Krtíš
 • Záhradníctvo Vranov nad Topľou
 • Záhradníctvo Žarnovica
 • Záhradníctvo Žiar nad Hronom
 • Záhradníctvo Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 Daibau, všetky práva vyhradené