Pre oblasť

  Hydroizolácia rovnej strechy cena

  Cena hydroizolácie rovnej strechy závisí od typu rovnej strechy (bitúmenová rovná strecha, zaťažená rovná strecha, obrátená rovná strecha – tzv. strecha "plus"), použitých materiálov, povrchu a samozrejme od zhotoviteľa. Pri ponukách rovných striech buďte veľmi opatrní. V žiadnom prípade sa nedajte zlákať lacnými riešeniami, pretože sanácia rovnej strechy, ktorá zateká, je drahá a náročná. Cena rovnej strechy sa pohybuje v rozmedzí 80 až 100 EUR/m2, ak chcete mať rovnú pochôdznu strechu, je cena 140 EUR/m2, cena zelenej strechy s extenzívnym zazelenením je okolo 170 EUR/m2.

  Komu zveriť hydroizoláciu plochej strechy? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným zhotoviteľom hydroizolácií striech vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Rýchly dopyt - nájdite majstra ľahko a zadarmo!
  Odošli dopyt

  Cena za hydroizoláciu rovnej striechy


  Náklady na položenie fólie na jednoduchú rovnú strechu. Náklady na pokládku a zváranie strešných krytín Sika, Protan, Firestone atď., spolu s ošetrením prienikov a prechodov atiky. Cena za dodanie strešnej fólie, spolu s montážou.

  20.00 €/m2

  VEĽMI NÍZKA CENA
  25.00 €/m2

  STREDNÁ CENA
  35.00 €/m2

  NAJVYŠŠIA CENA
  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Ostatné ceny za Hydroizolácia rovnej strechy (2024)

  Ako ste využili tieto informácie?

  HYDROIZOLÁCIA ROVNEJ STRECHY – VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

  1. Hydroizolácia rovnej strechy – čo potrebujete vedieť?

  1.1. Prečo je hydroizolácia rovnej strechy dôležitá?

  Hydroizolácia je určite jedným z najdôležitejších konštrukčných prvkov každej strechy. Ako už názov napovedá, hydroizolácia chráni stavbu pred prenikaním vody a následným vznikom nenávratných škôd. Zo šikmých striech vďaka sklonu voda nehatene odteká, pri plochých strechách to tak nie je, preto je hydroizolácia o to dôležitejšia. Dnes je k dispozícii veľa rôznych druhov materiálov na ochranu strechy, tiež niekoľko spôsobov montáže. Tá je najčastejšie podmienená typom plochej strechy, ktorý určuje, kde má byť hydroizolácia umiestnená.

  Jednou z najčastejších chýb pri realizácii hydroizolácií rovných striech sú určite aj nesprávne prevedené detaily
  Jednou z najčastejších chýb pri realizácii hydroizolácií rovných striech sú určite aj nesprávne prevedené detaily

  1.2. Voda je najväčším nepriateľom každého domu

  Mnohokrát môžeme počuť, že voda je najväčším „nepriateľom“ každej stavby a hoci toto tvrdenie môže znieť trochu prehnane, v skutočnosti je to pravda. Voda dokáže preniknúť do najhlbších vrstiev stavby, až ku konštrukcii, kde vlastne spôsobí najväčšie, nenapraviteľné škody. Ak je konštrukcia drevená, začne hniť, ak ide o železobetónovú dosku (ako v prípade plochých striech), oceľová výstuž vo vnútri postupne začne korodovať. To všetko vedie k pomalému znehodnocovaniu nosných prvkov konštrukcie a v najhoršom prípade nasleduje demolácia časti alebo celej konštrukcie. Hovorí sa, že tichá voda brehy myje. To isté platí aj pre vodu, ktorá preniká do budovy.

  1.3. Dôležité je aj dobré odvodnenie

  Dobrá hydroizolácia plochej strechy nepomôže, ak strecha nemá správne odvodnenie. To znamená, že odvodnenie musí byť navrhnuté tak, aby dažďová voda stekala priamo do odtokového systému. Z uvedeného dôvodu žiadna plochá strecha nie je 100 % plochá, ale je vždy vyrobená pod uhlom 2° až 3° stupne smerom k odtokom. Voľným okom sa to samozrejme nedá vidieť, ale aj taký malý sklon je celkom účinný pri odvádzaní vody. Drenážny systém pozostáva z vertikálnych a bočných odtokových rúr a vpustov, niekedy aj z „manžiet“ v mieste prieniku, vhodných pre všetky hydroizolačné materiály plochých striech.

  2. Hydroizolačné materiály na rovnú strechu

  2.1. Technologický pokrok vplýva na výber materiálov

  Len pred desiatimi rokmi vládlo presvedčenie, že hydroizolácia plochých striech môže byť výlučne z bitúmenu, aj keď nebol dostatočne kvalitný, zatiaľ čo dnes, vďaka technologickému pokroku máme k dispozícii mnoho nových materiálov. Bitúmen však zostáva mimoriadne účinným a obľúbeným. Dokonca sa používa na izoláciu celých budov, ciest a mostov. Okrem bitúmenu existujú aj membrány a fólie z umelých materiálov PVC, FPO, PIB alebo EPDM.

  2.2. Bitúmenové pásy

  Bitúmenové pásy sú stále najbežnejšou voľbou pre hydroizoláciu. Hydroizolácia plochých striech bitúmenovými pásmi je vhodná najmä na väčšie nevyužívané strešné plochy, kde hydroizolácia nemôže byť dodatočne prekrytá a chránená, takže je celá vystavená slnku a prehrieva sa. Medzi niekdajším a súčasným bitúmenom sú značné rozdiely. Bitúmenová hydroizolácia je obohatená o vrstvu elastomérov, ktoré pozitívne prispievajú k odolnosti voči nízkym a vysokým teplotám a UV žiareniu. Hydroizolácia plochých striech sa zvyčajne skladá zo samolepiacich pások alebo z tých, ktoré sa k podkladu lepia natavovaním. Zvyčajne sa bitúmenové pásy ukladajú v dvoch vrstvách, spoje jednotlivých vrstiev sa nesmú prekrývať, musia byť od seba odstupňované, vzdialené asi desať centimetrov, aby poskytovali skutočne dobrú ochranu proti vode.

  Dnešné bitúmenové pásy majú v strede aj podpery či dokonca vložky, ktoré zabezpečujú, že korene rastlín na zelených plochých strechách nemôžu preniknúť cez hydroizoláciu k tepelnej izolácii a konštrukcii. Bitúmenové pásy sa veľmi jednoducho inštalujú a hydroizolácia plochej strechy je bezchybná a mimoriadne odolná vďaka dvom vrstvám.

  Bitúmenové pásy sa líšia kvalitou, aké budú použité, závisí od typu strechy a predpokladanej životnosti strechy. Najlepšou hydroizoláciou plochej strechy sú bitúmenové pásy, ktorých podklad je z polyesteru, ktorý zlepšuje stabilitu a odolnosť materiálu proti zmršťovaniu.

  2.3. Bitúmenové pásy so sklenenou tkaninou

  Špeciálne, vylepšené bitúmenové pásy, ktoré sa dajú kúpiť na trhu a ktoré majú podobné vlastnosti ako bežné bitúmenové pásy, sú tie s výstužou zo sklenenej tkaniny. Ako už názov napovedá, sklenená tkanina ich ešte spevňuje, takže sú oproti klasickým pásom pevnejšie a odolnejšie, schopné bez problémov odolávať aj veľkým silám pozdĺžneho a priečneho zaťaženia. Okrem toho sú odolnejšie voči vyšším teplotám a veľkým teplotným výkyvom.

  2.4. Syntetické fólie – PVC, EPDM, FPO

  Novým typom hydroizolácie plochých striech, ktorý je na trhu čoraz obľúbenejší, je syntetická fólia. Syntetické fólie sú užitočné pre šikmé aj ploché strechy a možno ich použiť na novostavby, rekonštrukcie alebo opravy budov. Výhodou syntetických fólií je, že ich možno inštalovať prakticky na akýkoľvek podklad a sú dostupné v rolkách, čo uľahčuje prepravu a pokládku. Používajú sa pri novostavbách, ako aj pri sanáciách existujúcich hydroizolácií. Tieto fólie sú vyrábané na báze PVC, FPO (flexibilný polyolefín) a na báze materiálov EVA/EBA. Každý materiál má svoje výhody a nevýhody, takže rozhodnutie o tom, ktorý z nich použiť, je najlepšie nechať na profesionálov.

  Najväčšou výhodou syntetických fólií oproti bitúmenovým pásom je množstvo použitého materiálu. Totiž na rovnaký povrch sa používa dvakrát menej fólie ako bitúmenových pásov. Ďalšou výhodou je, že fólia je pružnejšia ako bitúmenové pásy, takže sa ľahko prispôsobí aj tým najneobvyklejším tvarom striech. Je ohňovzdorná a esteticky žiaduca, keďže kontakty sú zvarené tak, že ich sotva vidno. V neposlednom rade sa syntetické fólie vyznačujú dobrou paropriepustnosťou.

  EPDM membrány boli vyvinuté predovšetkým na hydroizoláciu väčších objektov, akými sú športové a priemyselné objekty vrátane obytných budov, menej často rodinných domov. EPDM fólia má špeciálnu štruktúru, ktorá je prispôsobená predovšetkým zeleným strechám, a zároveň umožňuje aj jednoduchšiu inštaláciu solárnych panelov. Táto fólia je použitá napr. na obrovskej budove francúzskej leteckej spoločnosti AIR France. Rovnako ako PVC fólia, aj EPDM membrána sa ľahko inštaluje, odolnejšia je však voči extrémnym poveternostným podmienkam. Počas svojej životnosti potrebuje len minimálnu údržbu.

  2.5. Tekutá hydroizolácia rovnej strechy

  Hydroizolácia plochých striech vo forme dvojzložkovej tekutej membrány je najdrahším typom hydroizolácie, ktorý sa spravidla používa len na detaily. Je to predovšetkým kvôli cene – keďže je tento materiál veľmi drahý, nemá zmysel ho používať na miestach, kde to nie je bezpodmienečne nutné. Na väčšinu strešnej plochy stačia bitúmenové pásy alebo syntetické fólie, na detaily (napr. miesta spojov) je vhodnejšia tekutá hydroizolácia na báze PMMA (skratka pre polymetylmetakrylát pozostávajúci z akrylovej živice). Tekutá hydroizolácia je kompatibilná so všetkými materiálmi a dobre priľne ku všetkým podkladom a na stavbu sa inštaluje metódou „mokré-mokré“.

  3. Hydroizolácia rovnej strechy – realizácia

  3.1. Hydroizolácia a typ strechy

  Ak chcete, aby dom dobre slúžil dlhé roky, správna hydroizolácia je kľúčová. Zle vykonaná hydroizolácia môže spôsobiť veľa problémov, preto treba tieto práce prenechať odborníkom. Ako sa bude realizovať hydroizolácia plochej strechy závisí od typu plochej strechy – či ide o inverznú (obrátenú) plochú strechu, klasickú alebo dvojitú strechu a podobne. Ale žiadny strach: inštalatér hydroizolácie bude vedieť, ako ju nainštalovať.

  3.2. Hydroizolácia sa nesmie hýbať

  Bez ohľadu na typ plochej strechy hydroizolácia musí byť vždy dobre pripevnená, či už mechanicky lepením, kotvením alebo zaťažením štrkom. Závisí to predovšetkým od účelu strechy – či je pochôdzna alebo nie.

  3.3. Hydroizolácia klasickej rovnej strechy

  Klasická plochá strecha je typ plochej strechy, ktorý sa objavil ako prvý, no stále je veľmi obľúbený. Pri tomto type plochej strechy sa na dosku alebo strešnú konštrukciu umiestňuje parozábrana, potom nasleduje tepelná izolácia, na ktorú sa položí hydroizolácia a následne rôzne dodatočné ochranné vrstvy (napr. protikoreňová bariéra pri zelených strechách a pod.).

  Parozábrana je menej známy, no nemenej dôležitý prvok každej strechy, jej úlohou je zabrániť prenikaniu vodnej pary z miestnosti smerom k hydroizolácii, aby sa pod ňou nezačala zrážať. Ak sa hydroizolácia robí bitúmenovými pásmi, v zásade je potrebná pevnejšia parozábrana ako pri hydroizolácii zo syntetickej fólie, ale aj jej použitie sa odporúča. Ani dobre izolovaná plochá strecha nemôže normálne fungovať, ak nie je parozábrana správne nainštalovaná! Ak sa zabráni prenikaniu vody zvonku dovnútra, problém môže nastať aj vo vnútri samotného domu, kedy sa vlhkosť z priestorov prechádzajúca na hydroizoláciu zráža.

  3.4. Hydroizolácia obrátenej rovnej strechy

  Výhodou ďalšieho typu plochej strechy – obrátenej plochej strechy – je, že tu je hydroizolácia veľmi dobre chránená pred tepelným a mechanickým zaťažením. Tá sa totiž kladie pod tepelnú izoláciu, ktorá ju chráni. Takáto realizácia je samozrejme možná len vtedy, ak je samotná tepelná izolácia odolná voči vlhkosti a vode. Obrátená plochá strecha musí byť tepelne izolovaná izoláciou XPS, ktorá má takéto vlastnosti.

  Vrstvy inverznej plochej strechy sú v nasledovnom poradí: stropná doska, hydroizolácia, ktorá zároveň pôsobí ako parozábrana a zadržiava paru, nasleduje tepelná izolácia z XPS (extrudovaný polystyrén) a na tepelnú izoláciu musí byť položená paropriepustná membrána na prechod vodnej pary náhodne zachytenej medzi vrstvami. Tepelná izolácia nad hydroizoláciou musí byť dostatočne zaťažená, aby ju nezdvíhal a neodnášal vietor. Na konečnú ochranu sa používa štrk, ak ide o nepochôdznu plochú strechu, alebo poter, ak je strecha pochôdzna.

  3.5. Rovná strecha PLUS

  Obrátená plochá strecha narazila na problémy, keď sa začali prijímať zákony o výstavbe nízkoenergetických a pasívnych rodinných domov. Obrátená plochá strecha má problém s maximálnou obmedzenou hrúbkou tepelnoizolačnej vrstvy, ktorá je zvyčajne okolo 20 cm namiesto 40, ako by bolo potrebné podľa dnešných požiadaviek na energetickú efektívnosť. Dnes sa čoraz častejšie používa plochá strecha PLUS, ktorá kombinuje výhody klasického a reverzného typu plochej strechy. Má všetky tie vrstvy, ktoré sú typické pre plochú strechu v klasickom vyhotovení, navyše s dodatočnou, druhou vrstvou tepelnej izolácie, ktorá zlepšuje tepelnú izoláciu a zabraňuje ochladzovaniu hydroizolácie.

  V prípade plochej strechy PLUS sú jednotlivé vrstvy v nasledovnom poradí: stropná konštrukcia alebo doska, na ktorú je umiestnená parozábrana, nasleduje tepelná izolácia z EPS (expandovaný polystyrén), kamenná alebo sklená vlna, potom hydroizolácia, ďalšia vrstva tepelnej izolácie z XPS (extrudovaný polystyrén). Táto druhá vrstva, na rozdiel od tej základnej, je vystavená vode, preto musí byť vyrobená z XPS, ktorý je vodeodolný. Ochranné a dokončovacie vrstvy sú rovnakého typu ako pre vyššie uvedené ploché strechy (štrk, ak je plochá strecha nepochôdzna, poter, ak je pochôdzna).

  3.6. Dvojitá rovná strecha a hydroizolácia

  Posledný typ plochej strechy je najšpecifickejší. Ide o dvojitú plochú strechu, kde je hydroizolačná vrstva rovnako ako pri plochej streche PLUS umiestnená medzi prvou a druhou vrstvou tepelnej izolácie. Pri tomto type plochej strechy nie je potrebná parozábrana, ale v dôsledku toho musí byť vrstva tepelnej izolácie nad hydroizoláciou oveľa hrubšia ako tá pod hydroizoláciou.

  4. Chyby pri realizácii hydroizolácie

  Jednou z najčastejších chýb pri realizácii hydroizolácií plochých striech sú určite nesprávne prevedené spoje alebo detaily. Tento problém je bežný najmä pri spojoch rôznych materiálov a pri spojoch napr. strešných okien so strechou, atikou a podobne. Potom sú časté chyby pri výbere samotných materiálov, ktoré sú nekvalitné a nevhodné, možno aj lacnejšie, a preto sa pre ne investor rozhodol. Vždy si však musíme uvedomiť, že ak v danej chvíli realizáciou nie práve najvhodnejšieho riešenia trochu ušetríme, zajtra môže byť sanácia nedostatkov oveľa drahšia a náročnejšia. Ďalším problémom však môže byť zlá koordinácia realizácie stavebných prác prebiehajúcich na stavenisku.

  5. Sanácia hydroizolácie rovnej strechy

  Najväčší hlavybôľ môže spôsobiť výber nesprávneho alebo nevhodného typu plochej strechy pre určitú stavbu. To následne ovplyvňuje celú stavbu vrátane hydroizolácie. Zodpovednosť za výber správneho a vhodného typu plochej strechy má samozrejme projektant, ktorý to musí konzultovať so zhotoviteľom, ktorý bude práce vykonávať. Väčšina chýb sa vyskytuje pri samotnej realizácii a tá závisí výlučne od odbornosti a profesionality zhotoviteľa. Ak sa pustíme do hydroizolácie plochej strechy sami, môžeme očakávať viacero problémov a chýb, ktoré nás v budúcnosti vyjdú oveľa drahšie. Mnohé problémy môžu spôsobiť aj tepelné mosty, ktoré sú opäť dôsledkom nevhodnej konštrukcie. V mieste tepelných mostov môže dochádzať ku kondenzácii, ktorá poškodzuje konštrukciu budovy a spôsobuje značné škody.

  Okrem vyššie uvedených dôvodov, ktoré si vyžadujú okamžitú opravu, veľmi častým dôvodom zatekania alebo prenikania vlhkosti môže byť poškodenie strešných vrstiev. Pri podozrení na stagnáciu vody alebo dokonca pri netesnosti budovy je potrebné okamžite zareagovať a budovu sanovať. Ak ide o chybu menšieho rozsahu, riešenie je pomerne jednoduché a rýchle. Ak sa rovnaký problém vyskytuje na viacerých miestach, ide o väčší problém, kde lokálna sanácia nestačí. V takom prípade je potrebné urobiť celú hydroizoláciu nanovo, odporúča sa aj výmena poškodených častí tepelnej izolácie.

  Hydroizoláciu a tepelnú izoláciu strechy je najrozumnejšie realizovať pri obnove fasády budovy. Ak to však v dôsledku poškodenia a opotrebovania nie je možné, odporúča sa okamžitý zásah, pretože malý problém sa  môže rýchlo zmeniť na veľký a drahý.

  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Hydroizolácia rovnej strechy?

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  Chcem ponuku od poskytovateľov
  Posledné zverejnené dopyty

  Oprava garážovej strechy

  Potrebujem majstra pre opravu strechy garáže. Vybudované sú garáže v radovej zástavbe. V jednej bunke je 10 garáží. Jedna z nich zateká, ktorú by som chcela opraviť. 630 € do 1050 €

  ........

  Opraviť izoláciu plochej strechy

  Potrebujem opraviť plochú strechu 100 m2. Zateká strecha oprava izolácie. 3150 € do 5250 €

  ........

  Oprava-prelepenie popraskanej IPY

  Dobrý deň,

  na firme máme už starú Ipu(dopraskanú) a zateká nám... prosím cenu na približne 84m2

  ďakujem a prajem pekný víkend 2700 € do 4500 €

  ........

  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Cena, Oprava terasy,ktora je aj strechou bytu pod nou, 20 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Bratislava

  2250 € do 3750 €

  Cena, Tepelná izolácia plochej strechy + klampiarske práce, 156 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Tešedíkovo

  6750 € do 11250 €

  Cena, Oprava zatekajucej strechy radovej garaze, 14m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Košice

  540 € do 900 €

  Cena, Izolácia plochej strechy, Po popise
  Hydroizolácia rovnej strechy, Mýtna

  4500 € do 7500 €

  Cena, Rekonštrukcia plochej strechy, Cca 130 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Selice

  4950 € do 8250 €

  Cena, Hydroizolácia na garáž, 15m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Topoľčany

  450 € do 750 €

  Cena, Oprava alebo vymena zatekajucej strechy - cp, 4x4m
  Hydroizolácia rovnej strechy, Malženice

  720 € do 1200 €

  Cena, Zaizolovat strechu garáže, cca 20 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Skalica

  720 € do 1200 €

  Cena, Polozenie stresnej folie na balkony este pred zateplenim domu, 2 balkony
  Hydroizolácia rovnej strechy, Čadca

  2700 € do 4500 €

  Cena, Lepenka na strechu radovej garaze, 28 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Košice

  1080 € do 1800 €

  Cena, Oprava plochej strechy na radovej garáži, cca 20 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Rimavská Sobota

  630 € do 1050 €

  Cena, Zatekanie plochej strechy Fatrafol, cca 2m/1m
  Hydroizolácia rovnej strechy, Kysta

  450 € do 750 €

  Cena, Oprava plochej asfalt strechy, garaz 20m2, 20 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Bratislava

  720 € do 1200 €

  Cena, Oprava hydroizolacie okolo vnutorneho vpustu, po popise
  Hydroizolácia rovnej strechy, Michalovce

  540 € do 900 €

  Cena, Izolovať plochú strechu, cca 80 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Veľký Biel

  4500 € do 7500 €

  Cena, Hydroizolácia rovnej strechy, Cca- 12mx 12m
  Hydroizolácia rovnej strechy, Rimavská Sobota

  6750 € do 11250 €

  Cena, Kontrola strechy, 9x9 m
  Hydroizolácia rovnej strechy, Nemšová

  1800 € do 3000 €

  Cena, Zateplenie a hydroizolácia plochej strechy, cca 150 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Fiľakovo

  7200 € do 12000 €

  Cena, Pokladka plste a štrku na plochú strechu, 8x25 m
  Hydroizolácia rovnej strechy, Bratislava

  7200 € do 12000 €

  Cena, Hydroizolácia terasy rodinného domu, cca 50 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Dunajská Streda

  1620 € do 2700 €

  Cena, Komplet izolacia plochej strechy, hydroizolacia + klampiarske prace, 220 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Levice

  9900 € do 16500 €

  Cena, Hydroizolacia strechy garaze a odstranenie starej, 18 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Bratislava

  630 € do 1050 €

  Cena, Prestup na káble na plochej streche, 1 ks
  Hydroizolácia rovnej strechy, Bratislava

  270 € do 450 €

  Cena, Oprava plochej garazovej strechy, po popise
  Hydroizolácia rovnej strechy, Trebišov

  630 € do 1050 €

  Cena, Oprava zatekajúcej strechy, cca 150 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Martin

  2700 € do 4500 €

  Cena, Hydroizolácia garaž, 17x6
  Hydroizolácia rovnej strechy, Poprad

  2430 € do 4050 €

  Cena, Opraviť strechu garáže, 19m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Sereď

  630 € do 1050 €

  Cena, Vyhotovenie hydroizolácie ploche strechy + atika, 150 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Podlužany

  3600 € do 6000 €

  Cena, Potrebujem novú lepenku ( asfaltove pásy) na strechu garáže, 18m2, plocha strecha klasické radové garáže
  Hydroizolácia rovnej strechy, Michalovce

  450 € do 750 €

  Cena, Oprava plochej strechy - oprava pokrytia ipou, cca 40 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Veľké Turovce

  1350 € do 2250 €

  Cena, Zatepliť rovnú betonovu strechu, 70 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Lietavská Lúčka

  2250 € do 3750 €

  Cena, Izolácia plochej strechy, 200 m2, plochá strecha
  Hydroizolácia rovnej strechy, Igram

  6300 € do 10500 €

  Cena, Rekonštrukcia plochej strechy, 100 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Beladice

  4050 € do 6750 €

  Cena, Hydroizolácia rovnej strechy na garáži, cca 15 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Kysak

  540 € do 900 €

  Cena, Plochá strecha realizácia - pokryt fatrafolom, 18 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Ružomberok

  630 € do 1050 €

  Cena, Hydroizolácie a zateplenie rovnej strechy + klampiarske práce, 110 m2
  Hydroizolácia rovnej strechy, Suchá nad Parnou

  4050 € do 6750 €  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Hydroizolácia rovnej strechy cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  944+ spoločnosťami pre Hydroizolácia rovnej strechy
  Bezplatná služba
  Bez provízií
  Získaj ponuku
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené