Hydroizolácia rovnej strechy cena

Cena hydroizolácie rovnej strechy závisí od typu rovnej strechy (bitúmenová rovná strecha, zaťažená rovná strecha, obrátená rovná strecha – tzv. strecha "plus"), použitých materiálov, povrchu a samozrejme od zhotoviteľa. Pri ponukách rovných striech buďte veľmi opatrní. V žiadnom prípade sa nedajte zlákať lacnými riešeniami, pretože sanácia rovnej strechy, ktorá zateká, je drahá a náročná. Cena rovnej strechy sa pohybuje v rozmedzí 80 až 100 EUR/m2, ak chcete mať rovnú pochôdznu strechu, je cena 140 EUR/m2, cena zelenej strechy s extenzívnym zazelenením je okolo 170 EUR/m2.

Komu zveriť hydroizoláciu plochej strechy? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným zhotoviteľom hydroizolácií striech vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
Odošli dopyt

Cena za hydroizoláciu rovnej striechy


Náklady na položenie fólie na jednoduchú rovnú strechu. Náklady na pokládku a zváranie strešných krytín Sika, Protan, Firestone atď., spolu s ošetrením prienikov a prechodov atiky. Cena za dodanie strešnej fólie, spolu s montážou.

20.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
35.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za zhotoviteľa hydroizolácie strechy

OSTATNÉ CENY ZA Hydroizolácia rovnej strechy

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

SPOLU:
poslať dopyt >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

HYDROIZOLÁCIA ROVNEJ STRECHY – VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

1. Hydroizolácia rovnej strechy – čo potrebujete vedieť?

1.1. Prečo je hydroizolácia rovnej strechy dôležitá?

Hydroizolácia je určite jedným z najdôležitejších konštrukčných prvkov každej strechy. Ako už názov napovedá, hydroizolácia chráni stavbu pred prenikaním vody a následným vznikom nenávratných škôd. Zo šikmých striech vďaka sklonu voda nehatene odteká, pri plochých strechách to tak nie je, preto je hydroizolácia o to dôležitejšia. Dnes je k dispozícii veľa rôznych druhov materiálov na ochranu strechy, tiež niekoľko spôsobov montáže. Tá je najčastejšie podmienená typom plochej strechy, ktorý určuje, kde má byť hydroizolácia umiestnená.

Jednou z najčastejších chýb pri realizácii hydroizolácií rovných striech sú určite aj nesprávne prevedené detaily
Jednou z najčastejších chýb pri realizácii hydroizolácií rovných striech sú určite aj nesprávne prevedené detaily

1.2. Voda je najväčším nepriateľom každého domu

Mnohokrát môžeme počuť, že voda je najväčším „nepriateľom“ každej stavby a hoci toto tvrdenie môže znieť trochu prehnane, v skutočnosti je to pravda. Voda dokáže preniknúť do najhlbších vrstiev stavby, až ku konštrukcii, kde vlastne spôsobí najväčšie, nenapraviteľné škody. Ak je konštrukcia drevená, začne hniť, ak ide o železobetónovú dosku (ako v prípade plochých striech), oceľová výstuž vo vnútri postupne začne korodovať. To všetko vedie k pomalému znehodnocovaniu nosných prvkov konštrukcie a v najhoršom prípade nasleduje demolácia časti alebo celej konštrukcie. Hovorí sa, že tichá voda brehy myje. To isté platí aj pre vodu, ktorá preniká do budovy.

1.3. Dôležité je aj dobré odvodnenie

Dobrá hydroizolácia plochej strechy nepomôže, ak strecha nemá správne odvodnenie. To znamená, že odvodnenie musí byť navrhnuté tak, aby dažďová voda stekala priamo do odtokového systému. Z uvedeného dôvodu žiadna plochá strecha nie je 100 % plochá, ale je vždy vyrobená pod uhlom 2° až 3° stupne smerom k odtokom. Voľným okom sa to samozrejme nedá vidieť, ale aj taký malý sklon je celkom účinný pri odvádzaní vody. Drenážny systém pozostáva z vertikálnych a bočných odtokových rúr a vpustov, niekedy aj z „manžiet“ v mieste prieniku, vhodných pre všetky hydroizolačné materiály plochých striech.

2. Hydroizolačné materiály na rovnú strechu

2.1. Technologický pokrok vplýva na výber materiálov

Len pred desiatimi rokmi vládlo presvedčenie, že hydroizolácia plochých striech môže byť výlučne z bitúmenu, aj keď nebol dostatočne kvalitný, zatiaľ čo dnes, vďaka technologickému pokroku máme k dispozícii mnoho nových materiálov. Bitúmen však zostáva mimoriadne účinným a obľúbeným. Dokonca sa používa na izoláciu celých budov, ciest a mostov. Okrem bitúmenu existujú aj membrány a fólie z umelých materiálov PVC, FPO, PIB alebo EPDM.

2.2. Bitúmenové pásy

Bitúmenové pásy sú stále najbežnejšou voľbou pre hydroizoláciu. Hydroizolácia plochých striech bitúmenovými pásmi je vhodná najmä na väčšie nevyužívané strešné plochy, kde hydroizolácia nemôže byť dodatočne prekrytá a chránená, takže je celá vystavená slnku a prehrieva sa. Medzi niekdajším a súčasným bitúmenom sú značné rozdiely. Bitúmenová hydroizolácia je obohatená o vrstvu elastomérov, ktoré pozitívne prispievajú k odolnosti voči nízkym a vysokým teplotám a UV žiareniu. Hydroizolácia plochých striech sa zvyčajne skladá zo samolepiacich pások alebo z tých, ktoré sa k podkladu lepia natavovaním. Zvyčajne sa bitúmenové pásy ukladajú v dvoch vrstvách, spoje jednotlivých vrstiev sa nesmú prekrývať, musia byť od seba odstupňované, vzdialené asi desať centimetrov, aby poskytovali skutočne dobrú ochranu proti vode.

Dnešné bitúmenové pásy majú v strede aj podpery či dokonca vložky, ktoré zabezpečujú, že korene rastlín na zelených plochých strechách nemôžu preniknúť cez hydroizoláciu k tepelnej izolácii a konštrukcii. Bitúmenové pásy sa veľmi jednoducho inštalujú a hydroizolácia plochej strechy je bezchybná a mimoriadne odolná vďaka dvom vrstvám.

Bitúmenové pásy sa líšia kvalitou, aké budú použité, závisí od typu strechy a predpokladanej životnosti strechy. Najlepšou hydroizoláciou plochej strechy sú bitúmenové pásy, ktorých podklad je z polyesteru, ktorý zlepšuje stabilitu a odolnosť materiálu proti zmršťovaniu.

2.3. Bitúmenové pásy so sklenenou tkaninou

Špeciálne, vylepšené bitúmenové pásy, ktoré sa dajú kúpiť na trhu a ktoré majú podobné vlastnosti ako bežné bitúmenové pásy, sú tie s výstužou zo sklenenej tkaniny. Ako už názov napovedá, sklenená tkanina ich ešte spevňuje, takže sú oproti klasickým pásom pevnejšie a odolnejšie, schopné bez problémov odolávať aj veľkým silám pozdĺžneho a priečneho zaťaženia. Okrem toho sú odolnejšie voči vyšším teplotám a veľkým teplotným výkyvom.

2.4. Syntetické fólie – PVC, EPDM, FPO

Novým typom hydroizolácie plochých striech, ktorý je na trhu čoraz obľúbenejší, je syntetická fólia. Syntetické fólie sú užitočné pre šikmé aj ploché strechy a možno ich použiť na novostavby, rekonštrukcie alebo opravy budov. Výhodou syntetických fólií je, že ich možno inštalovať prakticky na akýkoľvek podklad a sú dostupné v rolkách, čo uľahčuje prepravu a pokládku. Používajú sa pri novostavbách, ako aj pri sanáciách existujúcich hydroizolácií. Tieto fólie sú vyrábané na báze PVC, FPO (flexibilný polyolefín) a na báze materiálov EVA/EBA. Každý materiál má svoje výhody a nevýhody, takže rozhodnutie o tom, ktorý z nich použiť, je najlepšie nechať na profesionálov.

Najväčšou výhodou syntetických fólií oproti bitúmenovým pásom je množstvo použitého materiálu. Totiž na rovnaký povrch sa používa dvakrát menej fólie ako bitúmenových pásov. Ďalšou výhodou je, že fólia je pružnejšia ako bitúmenové pásy, takže sa ľahko prispôsobí aj tým najneobvyklejším tvarom striech. Je ohňovzdorná a esteticky žiaduca, keďže kontakty sú zvarené tak, že ich sotva vidno. V neposlednom rade sa syntetické fólie vyznačujú dobrou paropriepustnosťou.

EPDM membrány boli vyvinuté predovšetkým na hydroizoláciu väčších objektov, akými sú športové a priemyselné objekty vrátane obytných budov, menej často rodinných domov. EPDM fólia má špeciálnu štruktúru, ktorá je prispôsobená predovšetkým zeleným strechám, a zároveň umožňuje aj jednoduchšiu inštaláciu solárnych panelov. Táto fólia je použitá napr. na obrovskej budove francúzskej leteckej spoločnosti AIR France. Rovnako ako PVC fólia, aj EPDM membrána sa ľahko inštaluje, odolnejšia je však voči extrémnym poveternostným podmienkam. Počas svojej životnosti potrebuje len minimálnu údržbu.

2.5. Tekutá hydroizolácia rovnej strechy

Hydroizolácia plochých striech vo forme dvojzložkovej tekutej membrány je najdrahším typom hydroizolácie, ktorý sa spravidla používa len na detaily. Je to predovšetkým kvôli cene – keďže je tento materiál veľmi drahý, nemá zmysel ho používať na miestach, kde to nie je bezpodmienečne nutné. Na väčšinu strešnej plochy stačia bitúmenové pásy alebo syntetické fólie, na detaily (napr. miesta spojov) je vhodnejšia tekutá hydroizolácia na báze PMMA (skratka pre polymetylmetakrylát pozostávajúci z akrylovej živice). Tekutá hydroizolácia je kompatibilná so všetkými materiálmi a dobre priľne ku všetkým podkladom a na stavbu sa inštaluje metódou „mokré-mokré“.

3. Hydroizolácia rovnej strechy – realizácia

3.1. Hydroizolácia a typ strechy

Ak chcete, aby dom dobre slúžil dlhé roky, správna hydroizolácia je kľúčová. Zle vykonaná hydroizolácia môže spôsobiť veľa problémov, preto treba tieto práce prenechať odborníkom. Ako sa bude realizovať hydroizolácia plochej strechy závisí od typu plochej strechy – či ide o inverznú (obrátenú) plochú strechu, klasickú alebo dvojitú strechu a podobne. Ale žiadny strach: inštalatér hydroizolácie bude vedieť, ako ju nainštalovať.

3.2. Hydroizolácia sa nesmie hýbať

Bez ohľadu na typ plochej strechy hydroizolácia musí byť vždy dobre pripevnená, či už mechanicky lepením, kotvením alebo zaťažením štrkom. Závisí to predovšetkým od účelu strechy – či je pochôdzna alebo nie.

3.3. Hydroizolácia klasickej rovnej strechy

Klasická plochá strecha je typ plochej strechy, ktorý sa objavil ako prvý, no stále je veľmi obľúbený. Pri tomto type plochej strechy sa na dosku alebo strešnú konštrukciu umiestňuje parozábrana, potom nasleduje tepelná izolácia, na ktorú sa položí hydroizolácia a následne rôzne dodatočné ochranné vrstvy (napr. protikoreňová bariéra pri zelených strechách a pod.).

Parozábrana je menej známy, no nemenej dôležitý prvok každej strechy, jej úlohou je zabrániť prenikaniu vodnej pary z miestnosti smerom k hydroizolácii, aby sa pod ňou nezačala zrážať. Ak sa hydroizolácia robí bitúmenovými pásmi, v zásade je potrebná pevnejšia parozábrana ako pri hydroizolácii zo syntetickej fólie, ale aj jej použitie sa odporúča. Ani dobre izolovaná plochá strecha nemôže normálne fungovať, ak nie je parozábrana správne nainštalovaná! Ak sa zabráni prenikaniu vody zvonku dovnútra, problém môže nastať aj vo vnútri samotného domu, kedy sa vlhkosť z priestorov prechádzajúca na hydroizoláciu zráža.

3.4. Hydroizolácia obrátenej rovnej strechy

Výhodou ďalšieho typu plochej strechy – obrátenej plochej strechy – je, že tu je hydroizolácia veľmi dobre chránená pred tepelným a mechanickým zaťažením. Tá sa totiž kladie pod tepelnú izoláciu, ktorá ju chráni. Takáto realizácia je samozrejme možná len vtedy, ak je samotná tepelná izolácia odolná voči vlhkosti a vode. Obrátená plochá strecha musí byť tepelne izolovaná izoláciou XPS, ktorá má takéto vlastnosti.

Vrstvy inverznej plochej strechy sú v nasledovnom poradí: stropná doska, hydroizolácia, ktorá zároveň pôsobí ako parozábrana a zadržiava paru, nasleduje tepelná izolácia z XPS (extrudovaný polystyrén) a na tepelnú izoláciu musí byť položená paropriepustná membrána na prechod vodnej pary náhodne zachytenej medzi vrstvami. Tepelná izolácia nad hydroizoláciou musí byť dostatočne zaťažená, aby ju nezdvíhal a neodnášal vietor. Na konečnú ochranu sa používa štrk, ak ide o nepochôdznu plochú strechu, alebo poter, ak je strecha pochôdzna.

3.5. Rovná strecha PLUS

Obrátená plochá strecha narazila na problémy, keď sa začali prijímať zákony o výstavbe nízkoenergetických a pasívnych rodinných domov. Obrátená plochá strecha má problém s maximálnou obmedzenou hrúbkou tepelnoizolačnej vrstvy, ktorá je zvyčajne okolo 20 cm namiesto 40, ako by bolo potrebné podľa dnešných požiadaviek na energetickú efektívnosť. Dnes sa čoraz častejšie používa plochá strecha PLUS, ktorá kombinuje výhody klasického a reverzného typu plochej strechy. Má všetky tie vrstvy, ktoré sú typické pre plochú strechu v klasickom vyhotovení, navyše s dodatočnou, druhou vrstvou tepelnej izolácie, ktorá zlepšuje tepelnú izoláciu a zabraňuje ochladzovaniu hydroizolácie.

V prípade plochej strechy PLUS sú jednotlivé vrstvy v nasledovnom poradí: stropná konštrukcia alebo doska, na ktorú je umiestnená parozábrana, nasleduje tepelná izolácia z EPS (expandovaný polystyrén), kamenná alebo sklená vlna, potom hydroizolácia, ďalšia vrstva tepelnej izolácie z XPS (extrudovaný polystyrén). Táto druhá vrstva, na rozdiel od tej základnej, je vystavená vode, preto musí byť vyrobená z XPS, ktorý je vodeodolný. Ochranné a dokončovacie vrstvy sú rovnakého typu ako pre vyššie uvedené ploché strechy (štrk, ak je plochá strecha nepochôdzna, poter, ak je pochôdzna).

3.6. Dvojitá rovná strecha a hydroizolácia

Posledný typ plochej strechy je najšpecifickejší. Ide o dvojitú plochú strechu, kde je hydroizolačná vrstva rovnako ako pri plochej streche PLUS umiestnená medzi prvou a druhou vrstvou tepelnej izolácie. Pri tomto type plochej strechy nie je potrebná parozábrana, ale v dôsledku toho musí byť vrstva tepelnej izolácie nad hydroizoláciou oveľa hrubšia ako tá pod hydroizoláciou.

4. Chyby pri realizácii hydroizolácie

Jednou z najčastejších chýb pri realizácii hydroizolácií plochých striech sú určite nesprávne prevedené spoje alebo detaily. Tento problém je bežný najmä pri spojoch rôznych materiálov a pri spojoch napr. strešných okien so strechou, atikou a podobne. Potom sú časté chyby pri výbere samotných materiálov, ktoré sú nekvalitné a nevhodné, možno aj lacnejšie, a preto sa pre ne investor rozhodol. Vždy si však musíme uvedomiť, že ak v danej chvíli realizáciou nie práve najvhodnejšieho riešenia trochu ušetríme, zajtra môže byť sanácia nedostatkov oveľa drahšia a náročnejšia. Ďalším problémom však môže byť zlá koordinácia realizácie stavebných prác prebiehajúcich na stavenisku.

5. Sanácia hydroizolácie rovnej strechy

Najväčší hlavybôľ môže spôsobiť výber nesprávneho alebo nevhodného typu plochej strechy pre určitú stavbu. To následne ovplyvňuje celú stavbu vrátane hydroizolácie. Zodpovednosť za výber správneho a vhodného typu plochej strechy má samozrejme projektant, ktorý to musí konzultovať so zhotoviteľom, ktorý bude práce vykonávať. Väčšina chýb sa vyskytuje pri samotnej realizácii a tá závisí výlučne od odbornosti a profesionality zhotoviteľa. Ak sa pustíme do hydroizolácie plochej strechy sami, môžeme očakávať viacero problémov a chýb, ktoré nás v budúcnosti vyjdú oveľa drahšie. Mnohé problémy môžu spôsobiť aj tepelné mosty, ktoré sú opäť dôsledkom nevhodnej konštrukcie. V mieste tepelných mostov môže dochádzať ku kondenzácii, ktorá poškodzuje konštrukciu budovy a spôsobuje značné škody.

Okrem vyššie uvedených dôvodov, ktoré si vyžadujú okamžitú opravu, veľmi častým dôvodom zatekania alebo prenikania vlhkosti môže byť poškodenie strešných vrstiev. Pri podozrení na stagnáciu vody alebo dokonca pri netesnosti budovy je potrebné okamžite zareagovať a budovu sanovať. Ak ide o chybu menšieho rozsahu, riešenie je pomerne jednoduché a rýchle. Ak sa rovnaký problém vyskytuje na viacerých miestach, ide o väčší problém, kde lokálna sanácia nestačí. V takom prípade je potrebné urobiť celú hydroizoláciu nanovo, odporúča sa aj výmena poškodených častí tepelnej izolácie.

Hydroizoláciu a tepelnú izoláciu strechy je najrozumnejšie realizovať pri obnove fasády budovy. Ak to však v dôsledku poškodenia a opotrebovania nie je možné, odporúča sa okamžitý zásah, pretože malý problém sa  môže rýchlo zmeniť na veľký a drahý.

daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš DomCHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Posledné zverejnené dopyty

Oprava hydroizolácie na plochej streche

Potrebujem opravu zatekajúcej strechy tvorenej PUR penou a asfaltovou izoláciou cca po 10 rokoch, rozmer 49 x 19 m. Fotky v prílohe. 36000 € do 60000 €

........

Hydroizolácia rovnéj strechy

Dobrý deň.

potrebujem majstra pre hydroizoláciu rovnéj strechy. Mam starú asfaltovými pasmi pokrytú strechu ktorú potrebujem zatepliť, hydroizoláciu a všetko okolo strechy.
Dom je klasická kocka 80 roky.

3150 € do 5250 €

........

Hydroizolácia plochej strechy nemocnice

Potrebujem firmu pre hydroizoláciu plochej strechy nemocnice, 120 m2. 4050 € do 6750 €

........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

Cena, Natavenie nových asfaltových pásov na streche až po atiku, 45 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Varín

1440 € do 2400 €

Cena, Hydroizolacia strechy, 82 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Trnava

2700 € do 4500 €

Cena, Hydroizoláciu rovnej betonovej strechy vč. oplechovania, cca 75 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Bátovce

3600 € do 6000 €

Cena, Nalepiľ IPU na strechu, 10 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Topoľčany

450 € do 750 €

Cena, Na povodnu (cca 25 rokov) IPU nalepit nove asfaltove pasy, 107 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Prievidza

3420 € do 5700 €

Cena, Hydroizolácia plochej strechy, 90m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Imeľ

2250 € do 3750 €

Cena, Zateplenie plochej strechy balkona + hydroizolacia, 10 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Podvysoká

900 € do 1500 €

Cena, Hydroizolácia +tepelná s podlahovým polyestrom , plocha strecha s atik, 70 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Čierna nad Tisou

2250 € do 3750 €

Cena, Hydroizolácia strechy garáže, cca 180 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Zvolen

5850 € do 9750 €

Cena, Hydroizolácia rovnej strechy, 110 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Ostrovany

3150 € do 5250 €

Cena, Hydroizolácia rovnej strechy - garaž 9*4m, 9x4 m 36m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Paňa

5400 € do 9000 €

Cena, Hydroizolácia rovnej strechy, 170 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Beckov

6750 € do 11250 €

Cena, Hydroizolácia letnej kuchyne, výmena izolácie, klampiarčina, 25 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Sereď

1350 € do 2250 €

Cena, Odizolovat plochu strechu hydroizolacnou pvc krytinov, 30 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Maňa

900 € do 1500 €

Cena, Hydroizolácia a zateplenie rovnej strechy novostavby, 130 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Dolný Lieskov

4950 € do 8250 €

Cena, Zaizolovanie plochej strechy na garaz pomocou EPDM FOLIE, 24m2 - 6 x 4 m
Hydroizolácia rovnej strechy, Malý Lapáš

900 € do 1500 €

Cena, Izolacia garazovej strechy v rade, 17 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Bratislava

540 € do 900 €

Cena, Oprava starej strechy hydroizolácia, 150 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Nové Zámky

3600 € do 6000 €

Cena, Opraviť zatečenú rovnú strechu, 20m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Kováčová

855 € do 1425 €

Cena, Oprava strechy, 40m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Bodíky

1350 € do 2250 €

Cena, Zateplenie plochej strechy, 10*12
Hydroizolácia rovnej strechy, Bzince pod Javorinou

2700 € do 4500 €

Cena, Zaizolovať mierne šikmú strechu prístreška a inšt. zelenú strechu, 7x5 m
Hydroizolácia rovnej strechy, Bratislava

6120 € do 10200 €

Cena, Hydroizolácia plochej strechy garáže, 5,5 m x 4m
Hydroizolácia rovnej strechy, Rožňava

810 € do 1350 €

Cena, Renovácia plochej strechy so zateplenim, 10 x 13 m
Hydroizolácia rovnej strechy, Nitrianske Sučany

4500 € do 7500 €

Cena, Hydroizolácia rovnej strechy, cca 100 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Humenné

3600 € do 6000 €

Cena, Rekonštrukciu kopulovej strechy pivničnej záhrady cca 7x6 m, 50 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Dobroč

6308.1 € do 10513.5 €

Cena, Zateplenie a hydroizolaciu na mierne zospadovanu strechu trojgaraze, 55 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Nové Mesto nad Váhom

1800 € do 3000 €

Cena, Rekonštrukcia balkónu, 5 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Bratislava

3600 € do 6000 €

Cena, Oprava sedlovej strechy, Po popise
Hydroizolácia rovnej strechy, Stupava

3600 € do 6000 €

Cena, Zateplenie a hydroizoláciu plochej strechy, 100 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Okoličná na Ostrove

3150 € do 5250 €

Cena, Hydroizolacia strechy vikiera, 12m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Ružomberok

450 € do 750 €

Cena, Hydroizolácia plochej strechy, 11,7 x 9,2 m
Hydroizolácia rovnej strechy, Jakubov

3150 € do 5250 €

Cena, Hydroizolácia rovnej strechy, 230 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Prešov

7200 € do 12000 €

Cena, Generalnu opravu plochej strechy, 300 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Bratislava

9000 € do 15000 €

Cena, Hydroizolácia troch terás v rodinnom dome uprednostnujem fatrafol foli, 22 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Jasenov

900 € do 1500 €

Cena, Hydroizolácia strechy na dvojročnej budove. Strecha zateká., 35 m2
Hydroizolácia rovnej strechy, Komárno

1170 € do 1950 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Hydroizolácia rovnej strechy cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

853+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Hydroizolácia rovnej strechy
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Hydroizolácia rovnej strechy?

 • Hydroizolácia rovnej strechy Bratislava
 • Hydroizolácia rovnej strechy Banská Bystrica
 • Hydroizolácia rovnej strechy Košice
 • Hydroizolácia rovnej strechy Nitra
 • Hydroizolácia rovnej strechy Prešov
 • Hydroizolácia rovnej strechy Žilina
 • Hydroizolácia rovnej strechy Bardejov
 • Hydroizolácia rovnej strechy Humenné
 • Hydroizolácia rovnej strechy Komárno
 • Hydroizolácia rovnej strechy Levice
 • Hydroizolácia rovnej strechy Liptovský Mikuláš
 • Hydroizolácia rovnej strechy Lučenec
 • Hydroizolácia rovnej strechy Martin
 • Hydroizolácia rovnej strechy Michalovce
 • Hydroizolácia rovnej strechy Nové Zámky
 • Hydroizolácia rovnej strechy Piešťany
 • Hydroizolácia rovnej strechy Poprad
 • Hydroizolácia rovnej strechy Považská Bystrica
 • Hydroizolácia rovnej strechy Prievidza
 • Hydroizolácia rovnej strechy Ružomberok
 • Hydroizolácia rovnej strechy Spišská Nová Ves
 • Hydroizolácia rovnej strechy Topoľčany
 • Hydroizolácia rovnej strechy Trenčín
 • Hydroizolácia rovnej strechy Trnava
 • Hydroizolácia rovnej strechy Zvolen
 • Hydroizolácia rovnej strechy Bánovce nad Bebravou
 • Hydroizolácia rovnej strechy Brezno
 • Hydroizolácia rovnej strechy Bytča
 • Hydroizolácia rovnej strechy Čadca
 • Hydroizolácia rovnej strechy Detva
 • Hydroizolácia rovnej strechy Dolný Kubín
 • Hydroizolácia rovnej strechy Dunajská Streda
 • Hydroizolácia rovnej strechy Galanta
 • Hydroizolácia rovnej strechy Gelnica
 • Hydroizolácia rovnej strechy Hlohovec
 • Hydroizolácia rovnej strechy Ilava
 • Hydroizolácia rovnej strechy Kežmarok
 • Hydroizolácia rovnej strechy Krupina
 • Hydroizolácia rovnej strechy Kysucké Nové Mesto
 • Hydroizolácia rovnej strechy Levoča
 • Hydroizolácia rovnej strechy Malacky
 • Hydroizolácia rovnej strechy Medzilaborce
 • Hydroizolácia rovnej strechy Myjava
 • Hydroizolácia rovnej strechy Námestovo
 • Hydroizolácia rovnej strechy Nové Mesto nad Váhom
 • Hydroizolácia rovnej strechy Partizánske
 • Hydroizolácia rovnej strechy Pezinok
 • Hydroizolácia rovnej strechy Poltár
 • Hydroizolácia rovnej strechy Púchov
 • Hydroizolácia rovnej strechy Revúca
 • Hydroizolácia rovnej strechy Rimavská Sobota
 • Hydroizolácia rovnej strechy Rožňava
 • Hydroizolácia rovnej strechy Sabinov
 • Hydroizolácia rovnej strechy Šaľa
 • Hydroizolácia rovnej strechy Senec
 • Hydroizolácia rovnej strechy Senica
 • Hydroizolácia rovnej strechy Skalica
 • Hydroizolácia rovnej strechy Snina
 • Hydroizolácia rovnej strechy Sobrance
 • Hydroizolácia rovnej strechy Stará Ľubovňa
 • Hydroizolácia rovnej strechy Stropkov
 • Hydroizolácia rovnej strechy Svidník
 • Hydroizolácia rovnej strechy Trebišov
 • Hydroizolácia rovnej strechy Turčianske Teplice
 • Hydroizolácia rovnej strechy Tvrdošín
 • Hydroizolácia rovnej strechy Veľký Krtíš
 • Hydroizolácia rovnej strechy Vranov nad Topľou
 • Hydroizolácia rovnej strechy Žarnovica
 • Hydroizolácia rovnej strechy Žiar nad Hronom
 • Hydroizolácia rovnej strechy Zlaté Moravce
 • Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené