Drevené prístrešky, altanky cena

Ceny drevených prístreškov závisia od konštrukcie, veľkosti, materiálu a strešnej krytiny prístreška. Konzolové prístrešky sú vo všeobecnosti drahšie než voľne stojace. Prístrešok pre dve autá, veľkosti 6 m × 5 m, s konštrukciou z masívneho dreva a zastrešenia môže stáť 3000 EUR a viac. Dodávka a montáž dreveného prístreška so sedlovou strechou zastrešenou s tegolou, plechom alebo polykarbonátom stojí od 100 do 200 EUR/m2.

Komu zveriť vyhotovenie dreveného prístreška? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným dodávateľom drevených prístreškov vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA DREVENÝ ZÁHRADNÝ ALTÁNOK


Cena dreveného záhradného altánku. Dodávka a montáž dreveného dvoj odkvapového záhradného altánku so strešnou eternitovou, plechovou alebo polykarbonátovou krytinou.

100.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
200.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za dodávatelia drevených prístreškov

OSTATNÉ CENY ZA DREVENÉ PRÍSTREŠKY, ALTANKY

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Kovové prístrešky, hliníkové prístrešky


Koľko stoja kovové prístrešky? Cena kovového prístreška závisí od mnohých faktorov. Podľa účelu prís...

Skontrolovať tiež: Kovové prístrešky, prístrešok na auto cena

Nerezový prístrešok


Koľko stojí nerezový prístrešok? Nerezová oceľ je oveľa drahšia ako pozinkovaná oceľ. Cena za zhotov...

Skontrolovať tiež: Nerezový prístrešok cena

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Drevený prístrešok - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Čo potrebujeme vedieť o drevených prístreškoch?

Drevený prístrešok často slúži ako kryté parkovacie miesto pre osobné auto
Drevený prístrešok často slúži ako kryté parkovacie miesto pre osobné auto

1.1. Výhody drevených prístreškov

V porovnaní s kovovými prístreškami je výroba prístreškov z dreva rýchlejšia a ľahšia. Pretože sa drevo veľmi ľahko spracováva, existuje niekoľko možností navrhnutia drevených strieškov. Vďaka atraktívnemu vzhľadu sú drevené altánky ozdobou každého dvora a domu. Ak sú potrebné opravy, jednoduchšie sú v prípade drevených prístreškov ako v prípade kovových prístreškov. No na druhej strave v prípade nesprávnej a zlej údržby dreva môže byť životnosť drevených konštrukcií kratšia ako životnosť kovových konštrukcií, no je však oveľa ľahšie udržiavať drevené konštrukcie. Ak sa drevené časti prístrešku premaľujú každý rok a obnoví sa ochrana pred vonkajšími vplyvmi životnosť drevených strieškov je veľmi dlhá (dokonca 50 rokov a viac). Iba tak si v nasledujúcich rokoch ušetríme veľa starostí a práce. Pre udržateľnosť dreveného prístrešku je nevyhnutná správna voľba dreva, z ktorého je prístrešok vyrobený. Je potrebné zvoliť kvalitné drevo, ktoré bolo vyťažené v zime (keď má málo miazgy). Ďalej je dôležité, aby bolo drevo riadne usušené, narezané a nakoniec správne ošetrené. Pri prvkoch vystavených poveternostným podmienkam sa musí dbať na to, aby nezadržiavali vodu. Je tiež dôležité, aby drevené časti neprišli do styku so zemou. Všetky prvky priečneho alebo predného rezu potrebujú ďalšiu chemickú alebo mechanickú ochranu. Správna impregnácia dreva zabráni škodcom, plesniam a hubám v šírení, lazúra alebo farebný náter drevo skrášli a súčasne ho chráni pred poveternostnými vplyvmi.

1.2. Nevýhody drevených prístreškov

Pokiaľ sú drevené prístrešky neustále vystavené poveternostným podmienkam a zároveň nedostatočne udržiavané, má to vplyv na ich trvanlivosť a skracuje sa ich životnosť. Taktiež vonkajšie teploty, ktoré kolíšu a vyššie koncentrácie vlhkosti, majú nepriaznivý vplyv na trvanlivosť drevenej konštrukcie. Prítrešky vyrobené z dreva vyžadujú častejšiu údržbu a obnovu ochrany, aby sa predĺžila ich životnosť.

2. Druhy drevených prístreškov

2.1. Drevené prístrešky štandardnej konštrukcie alebo na mieru

Konštrukcia sériovo vyrábaných prístreškov je v továrni vopred vyrobená. Takto zhotovené prístriešky majú vopred definované rozmery (štandardné rozmery) a výber materiálov, z ktorých sa vyrábajú je tiež obmedzený. Montáž štandardného prístrešku môžete vykonať sami alebo s pomocou kvalifikovaného dodávateľa. Ak si objednáte jedinečný drevený prístrešok, zvolený stolár vám ho vyrobí podľa vašeho priania. Montáž (zvyčajne so všetkou prípravou, prípravou patiek, dlažbou ...) v tomto prípade vykonáva aj vybraný dodávateľ.

2.2. Nosná konštrukcia prístrešku

Prístrešok môže byť voľne stojaci alebo zabudovaný do steny existujúcej budovy. Môže byť podopretý vo všetkých štyroch rohoch, alebo konštrukcia môže byť taká, že je podopretá iba jedna strana. Všetky štyri strany prístrešku môžu byť otvorené, a až dve strany môžu byť uzavreté.

2.3. Typ strechy prístrešku

Vzhľad strechy prístrešku závisí od rôznych okolností (geografická poloha, vzhľad domu, mestské alebo vidiecke prostredie atď.). Prístrešok by mal rešpektovať okolitú architektúru a nemal by sa vyčleňovať z okolitého prostredia. Strechy so šikmou strechou v alpskom štýle majú väčší význam v alpskom prostredí, v mestskom prostredí s modernejšou architektúrou sú vhodnejšie prístrešky modernejších tvarov. Môžete si vybrať medzi jedno dkvapovou, dvoj odkvapovou alebo viac odkvapovou strchou ako aj prístreškami s plochou strechou (ktoré majú minimálny sklon 2%).

2.4. Zastrešenie prístrešku

Polykarbonát a sklo sú jednou z najpopulárnejších zastrešení drevených prístreškov. Ich výhodou je, že prepúšťajú svetlo a zároveň poskytujú ochranu pred počasím. Platí to najmä vtedy, keď sa prístrešok pričlení k domu, kde sú okná. Pri priesvitnej strešnej krytine budú tieto okná osvetľované denným svetlom. Ak nie je osvetlenie problematické, je na výber veľa ďalších striech, ako sú pálené strešné krytiny, plechy, atď.

3. Ktorého poskytovateľa alebo dodávateľa si vybrať?

Výber najvhodnejšieho dodávateľa je jednou z najťažších častí celého projektu. Kde nájsť majstra, ktorý je kvalitný a dôveryhodný? Je tiež dôležité, aby sa dodávateľ nachádzal blízko vašej polohy. V neposlednom rade je dôležitá cena. Ak nepoznáte kvalitu dodávateľa a vaši priatelia nemajú odporúčania na žiadneho, môžete sa obrátiť na stránku daibau.sk, na ktorej sa združujú kvalifikovaní dodávatelia z celého Slovenska, ktorí sa vyznačujú dlhoročnými skúsenosťami, kvalitnou prácou, profesionalitou a správnosťou úsudka. Portál vám poskytuje rýchly výber a jasný prehľad všetkých vybraných majstrov. Môžete sa tiež pozrieť na ich konečné projekty a vybrať si ten, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám. Pomôžu vám tiež názory ostatných používateľov, ktorí spolupracovali s majstrami a dodávateľmi.

3.1. Výroba a montáž nechajte odborníkom

Či už ide o jednoduchý prístrešok predných dverí alebo pergola, prístrešok nad auto atď. odporúčame konzultácie so skúsenými odborníkmi. Iba oni vám poskytnú správne riešenie podľa vašich prianí a potrieb. Nie je neobvyklé, že sa domáci „majster“ pustí do stavby prístrešku, ktorý neznesie potrebné zaťaženie, čo môže spôsobiť problémy hlavne v zimnom období. Určite sa oplatí investovať do kvalitného spracovania konštrukcie, ktoré nám zaručí dlhodobú spokojnosť.

3.2. Servis a montáž

Pri záplave poskytovateľov vám odporúčame vybrať toho, ktoký poskytuje komplexné služby. Pred vyrobením a zmontovaním tiež vykoná merania a kvalitne vám poradí. V nasledujúcom období tiež zabezpečí kvalitný servis a opravy. Mali by sa uprednostniť dodávatelia s vlastným montážnym a servisným tímom. Existuje mnoho dodávateľov, ktorí si najímajú subdodávateľov, a tak na nich prenášajú zodpovednosť. V prípade problémov s objektom to môže tiež viesť k problému týkajúceho sa zodpovednosti za vykonanú prácu a dielo.

3.3. Preverte si už dokončené projekty dodávateľa

Pozrite sa na už dokončené projekty dadávateľa a pokúste sa navštíviť objekty podobné tomu vašemu. Získate tak množstvo užitočných informácií od užívateľov. Budete sa môcť opýtať, ako prebiehala montáž, aké spoľahlivá boli služby, aké boli náklady a ďalšie popredajné služby.

4. Proces montáže dreveného prístrešku

Konštrukcia prístrešku je omnoho jednoduchšia ako napr. výstavba garáže. Konštrukcia prístreškov nevyžaduje stavebné povolenie takže môžete voľne rozhodnúť, kde bude prístrešok stáť. Práca zvyčajne trvá jeden až niekoľko dní. Na montáž štandardného prístrešku nie sú potrebné žiadne väčšie stavebné práce.

4.1. Výška

Aby sme chránili auto alebo vybavenie na terase pred škodlivými účinkami UV lúčov, dažďom, krupobitím atď., musíme si starostlivo zvoliť príslušnú výšku strechy. Čím vyšší je prístrešok, tým nižšia je ochrana pred zrážkami, slnečným svetlom a inými poveternostnými vplyvmi. Nižší prístrešok však znamená relatívne väčšiu ochranu. Zvyčajná výška pre osobné automobily, ktorá je tiež najnižšou použiteľnou výškou (v prípade pergol, terás a balkónov), je 2, 1 - 2,2 metra.

4.2. Šírka a dĺžka

Príslušná veľkosť prístrešku sa určí tak, že k šírke a dĺžke osobného automobilu sa na všetkých stranách pripočíta minimálne ešte 50 cm. Ak je prístrešok určený pre dva osobné automobily, medzi vozidlami sa počíta s minimálnou vzdialenosťou 80 cm. Týmto spôsobom je minimálny rozmer prístrešku pre jedno osobné auto 3x5 m a pre dve autá 5,15 x 5 metrov.

4.3. Nosnosť

Jednou z najdôležitejších vlastností drevených prístreškov všetkých druhov je ich nosnosť, pričom najdôležitejšiu úlohu hrá snehové zaťaženie. V prípade chyby vo výpočtoch môžu byť následky veľmi nebezpečné, preto je dôležité vziať do úvahy, v ktorej snežnej zóne leží náš objekt. Ak sa nachádzame v oblasti silného sneženia každý rok, je potrebné správne dimenzovať konštrukciu prístrešku, aby sa uniesla váha snehu, inak by sme mohli riskovať ohnutie nosnej konštrukcie alebo deformáciu strechy.

4.4. Príprava podkladu

Pre prísteršok musíme pripraviť základy a podlahu. Pokiaľ ide o novú výstavbu, je rozumné plánovať pristrešok ako súčasť celkového návrhu okolia domu. Pri stavbe konzolového prístrešku by sa mal pripraviť vystužený betónový základ v páse, pretože strana prístrešku nesie najväčšie zaťaženie. Odporúča sa namontovať konzoly prístrešku pred aplikáciou fasády, aby sa zabránilo následnému zásahu do fasády, čo by mohlo mať za následok tepelné mosty a následne tepelné straty. Pre voľne stojaci prístrešok s tromi alebo štyrmi stĺpmi postačuje zhotovenie bodových betónových základov. Rozmery základov musia byť rovnaké ako prístrešok. Je však vhodné, aby výpočty a montáž vykonal odborník. Malé nadstrešky predných dverí alebo balkóna sú konzolovo namontované na fasáde bez stĺpov.

4.5. Montáž

Moderné drevené prístrešky sa vyrábajú väčšinou v továrni, ale na mieste sa jednoducho zmontujú. Samozrejme musí byť najskôr pripravený základ pre prístrešok a aj spevnený povrch. Priemerný čas, v ktorom profesionálne a dobre vyškolený tím zostaví prístrešok pre jedno alebo dve osobné vozidlá, je asi 10 hodín. Výhodou takejto montáže je, že práce nie sú hlučné, pretože nevyžadujú ťažké stavebné stroje. Po dokončovacích prácach už nie sú žiadne odpadky, piliny, škvrny, pretože všetky diely boli v továrni vyrezané a natreté.

4.6. Vyžadované povolenia

Drevený prístrešok je zvyčajne jednoduchá stavba, ktorá nevyžaduje stavebné povolenie. Jednoduché jednopodlažné stavby sú vysoké menej ako štyri metre a ich rozpätie je menej ako 4 metre. Povrch jednoduchej stavby môže byť maximálne 20 metrov štvorcových. Usporiadanie musí byť tiež v súlade s dokumentmi územného plánovania, stavebnými a inými predpismi.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMDREVENÝ ALTÁNOK

Dobrý deň.

potrebujem drevený altánok. Máme po sklenniku betonové zaklady. Preto ich chceme vyuzit pod altánok. Zarovnať a urobiť podkládku a vyrobiť dreveny altanok 5 x 3 m. 2250 1 do 3750 €


........

DREVENÝ PRÍSTREŠOK, KLAMPIAR

Dobrý deň.

potrebujem postaviť drevený prístrešok, napojiť ryny, odkvap.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 2700 1 do 4500 €


........

SPRAVIŤ ALTÁNOK NA FIRME

Dobrý deň.

potrebujem majstra zhotoviť altánok s atypickým rozmerom 5m širka a druhá strana iba 2,5 široká, zadná strana 4,5 a stredom altánku bude prechádzať strom, resp. strom teda pojde cez strechu.Viac info osobne.Fotky v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1800 1 do 3000 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, OTVORENA DREVENA PERGOLA, CCA 6X4M
Drevené prístrešky, altanky, Košice

3600 € do 6000 €

CENA, MONTÁŽ ZAHRADNEHO DOMČEKA SKLADAČKA, 4X6X2,8M
Drevené prístrešky, altanky, Kežmarok

1350 € do 2250 €

CENA, DREVENA PERGOLA, 6,6X6M
Drevené prístrešky, altanky, Bratislava

5850 € do 9750 €

CENA, DREVENÁ PERGOLA, 220 X 760 CM
Drevené prístrešky, altanky, Báč

3150 € do 5250 €

CENA, DREVENÝ PRISREŠOK, PRISTAVBA KU KONTAINEROM, 12,5 X 2,5 X 2,6 M
Drevené prístrešky, altanky, Levice

4950 € do 8250 €

CENA, DREVENU PERGOLU 5X3M (PRÍPADNE 7X3M), 5X3M
Drevené prístrešky, altanky, Nová Dedinka

2700 € do 4500 €

CENA, PRÍSTREŠOK NA TERASU, 5×2×2,7 M
Drevené prístrešky, altanky, Lukavica

2700 € do 4500 €

CENA, ALTANOK V KOPCI POD CESTOU STRECHA ZÁROVEŇ TERASA ODCESTY, CCA VÝŠKA 2,5M ŠÍRKA 5M
Drevené prístrešky, altanky, Čierny Balog

2250 € do 3750 €

CENA, DREVENÁ PERGOLA S DUTINKOVYM LEXANOM, 5X5X2,9 M
Drevené prístrešky, altanky, Miloslavov

4050 € do 6750 €

CENA, PRÍSTREŠOK K RODINNÉMU DOMU, 4MX5MX2,70M
Drevené prístrešky, altanky, Malacky

2250 € do 3750 €

CENA, DREVENÝ PRISTRESOK NA TERASU, 3X4X2 M
Drevené prístrešky, altanky, Lendak

1980 € do 3300 €

CENA, DREVENÝ ALTÁNOK 4*4M, 4*4M
Drevené prístrešky, altanky, Lysá pod Makytou

2700 € do 4500 €

CENA, DREVENÝ PRÍSTREŠOK NA TERASU DOMU , 8×4 M
Drevené prístrešky, altanky, Semerovo

4950 € do 8250 €

CENA, DREVENÝ PRÍSTREŠOK TERASY RODINNÉHO DOMU, 5X3X2,3 M
Drevené prístrešky, altanky, Jelka

2700 € do 4500 €

CENA, DREVENÁ VOLIERA PRE PRA, DETSKÉ IHRISKO, 6X6X2 M
Drevené prístrešky, altanky, Petrovany

4500 € do 7500 €

CENA, DREVENÝ PRISTRESOK PRE AUTA, 6X5,5X2,6 M
Drevené prístrešky, altanky, Topoľčany

5850 € do 9750 €

CENA, DREVENÝ MALÝ ALTÁNOK, CCA 3X4M
Drevené prístrešky, altanky, Revúca

2250 € do 3750 €

CENA, DREVENÝ ALTÁNOK, 4X9X2,8 M
Drevené prístrešky, altanky, Prešov

5400 € do 9000 €

CENA, DREVENÝ PRÍSTREŠOK NA SPÔSOB ALTANKU UZAVRETÝ Z TROCH STRAN, 5X4X3 M
Drevené prístrešky, altanky, Košeca

3600 € do 6000 €

CENA, DREVENÝ PRISTREŠOK PRE AUTO, 5,7 X 6,5 X 2,5 M
Drevené prístrešky, altanky, Sielnica

5850 € do 9750 €

CENA, ZASTREŠENIE TERASY A DVOCH STRÁN PRI RODINNOM DOME , 4.5X4.5X2.5
Drevené prístrešky, altanky, Soblahov

7200 € do 12000 €

CENA, DREVENÝ PRÍSTREŠOK NAPOJENÝ NA DOM, 5X4,8X2,5 M
Drevené prístrešky, altanky, Nitra

4050 € do 6750 €

CENA, DREVENÝ ALTANOK BEZ PODLAHY S MONTAZOU, 3X3 M VYSKA KLASICKA
Drevené prístrešky, altanky, Martin

1800 € do 3000 €

CENA, DREVENÝ PRÍSTREŠOK, ZASTREŠIT TERASU, 5 X 3 X 2,5 M
Drevené prístrešky, altanky, Haniska

3150 € do 5250 €

CENA, DREVENÝ PRISŤREŠOK,NÁVRH A REALYZÁCIJA, 5000 X 3000 X 2600 MM (Š X H X V)
Drevené prístrešky, altanky, Banská Bystrica

6750 € do 11250 €

CENA, DREVENÝ PRISTREŠOK, 3X6X2,5 M
Drevené prístrešky, altanky, Cífer

3150 € do 5250 €

CENA, ZAHRADNY DOMČEK NA KLUČ, CCA 3,5*4
Drevené prístrešky, altanky, Nováčany

9090 € do 15150 €

CENA, DREVENÝ PRÍSTREŠOK NA DREVO, 5X2.5X2-2,5
Drevené prístrešky, altanky, Remata

5400 € do 9000 €

CENA, DREVENÉ ZÁBRADLIE NAD SCHODISKOM VCETNE PRISTRESKU, 1 KS
Drevené prístrešky, altanky, Ladomirov

4050 € do 6750 €

CENA, ALTÁNOK, NEVIEM
Drevené prístrešky, altanky, Dunajská Streda

4500 € do 7500 €

CENA, DREVENÝ ALTANOK NA TERASU, 3.5X6X2 M
Drevené prístrešky, altanky, Banská Bystrica

3600 € do 6000 €

CENA, DREVENÝ PRÍSTREŠOK, 3,5 X 9,5 X 2,5 M
Drevené prístrešky, altanky, Veličná

5400 € do 9000 €

CENA, DREVENÝ PRÍSTREŠOK, PERGOLU K DOMU (PRÍSTREŠOK NA AUTO), 5,5 X 4,5 M, VÝŠKA 2,5M
Drevené prístrešky, altanky, Hronec

4500 € do 7500 €

CENA, POSUVNÝ DREVENÝ SLNOLAM NA BOČNÚ STENU PRÍSTREŠKU NA AUTO, 1 STENA
Drevené prístrešky, altanky, Levice

2250 € do 3750 €

CENA, DREVENÝ ALTANOK, SIRKA 2M DLZKA4M VYSKA 2M
Drevené prístrešky, altanky, Banský Studenec

1800 € do 3000 €

CENA, DREVENÝ PRÍSTREŠOK K DOMU, 3X4M
Drevené prístrešky, altanky, Trnava

1350 € do 2250 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Drevené prístrešky, altanky cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

959+ SPOLOČNOSŤAMI PRE DREVENÉ PRÍSTREŠKY, ALTANKY
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti DREVENÉ PRÍSTREŠKY, ALTANKY?

 • Drevené prístrešky, altanky Bratislava
 • Drevené prístrešky, altanky Banská Bystrica
 • Drevené prístrešky, altanky Košice
 • Drevené prístrešky, altanky Nitra
 • Drevené prístrešky, altanky Prešov
 • Drevené prístrešky, altanky Žilina
 • Drevené prístrešky, altanky Bardejov
 • Drevené prístrešky, altanky Humenné
 • Drevené prístrešky, altanky Komárno
 • Drevené prístrešky, altanky Levice
 • Drevené prístrešky, altanky Liptovský Mikuláš
 • Drevené prístrešky, altanky Lučenec
 • Drevené prístrešky, altanky Martin
 • Drevené prístrešky, altanky Michalovce
 • Drevené prístrešky, altanky Nové Zámky
 • Drevené prístrešky, altanky Piešťany
 • Drevené prístrešky, altanky Poprad
 • Drevené prístrešky, altanky Považská Bystrica
 • Drevené prístrešky, altanky Prievidza
 • Drevené prístrešky, altanky Ružomberok
 • Drevené prístrešky, altanky Spišská Nová Ves
 • Drevené prístrešky, altanky Topoľčany
 • Drevené prístrešky, altanky Trenčín
 • Drevené prístrešky, altanky Trnava
 • Drevené prístrešky, altanky Zvolen
 • Drevené prístrešky, altanky Bánovce nad Bebravou
 • Drevené prístrešky, altanky Brezno
 • Drevené prístrešky, altanky Bytča
 • Drevené prístrešky, altanky Čadca
 • Drevené prístrešky, altanky Detva
 • Drevené prístrešky, altanky Dolný Kubín
 • Drevené prístrešky, altanky Dunajská Streda
 • Drevené prístrešky, altanky Galanta
 • Drevené prístrešky, altanky Gelnica
 • Drevené prístrešky, altanky Hlohovec
 • Drevené prístrešky, altanky Ilava
 • Drevené prístrešky, altanky Kežmarok
 • Drevené prístrešky, altanky Krupina
 • Drevené prístrešky, altanky Kysucké Nové Mesto
 • Drevené prístrešky, altanky Levoča
 • Drevené prístrešky, altanky Malacky
 • Drevené prístrešky, altanky Medzilaborce
 • Drevené prístrešky, altanky Myjava
 • Drevené prístrešky, altanky Námestovo
 • Drevené prístrešky, altanky Nové Mesto nad Váhom
 • Drevené prístrešky, altanky Partizánske
 • Drevené prístrešky, altanky Pezinok
 • Drevené prístrešky, altanky Poltár
 • Drevené prístrešky, altanky Púchov
 • Drevené prístrešky, altanky Revúca
 • Drevené prístrešky, altanky Rimavská Sobota
 • Drevené prístrešky, altanky Rožňava
 • Drevené prístrešky, altanky Sabinov
 • Drevené prístrešky, altanky Šaľa
 • Drevené prístrešky, altanky Senec
 • Drevené prístrešky, altanky Senica
 • Drevené prístrešky, altanky Skalica
 • Drevené prístrešky, altanky Snina
 • Drevené prístrešky, altanky Sobrance
 • Drevené prístrešky, altanky Stará Ľubovňa
 • Drevené prístrešky, altanky Stropkov
 • Drevené prístrešky, altanky Svidník
 • Drevené prístrešky, altanky Trebišov
 • Drevené prístrešky, altanky Turčianske Teplice
 • Drevené prístrešky, altanky Tvrdošín
 • Drevené prístrešky, altanky Veľký Krtíš
 • Drevené prístrešky, altanky Vranov nad Topľou
 • Drevené prístrešky, altanky Žarnovica
 • Drevené prístrešky, altanky Žiar nad Hronom
 • Drevené prístrešky, altanky Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené