Pre oblasť

  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu cena

  Koľko stojí vŕtanie alebo rezanie betónu? Cena diamantového vŕtania závisí od priemeru vrtáka a realizátora. Diamantové vŕtanie stojí od 0,6 EUR/cm do 3,20 EUR, v závislosti od priemeru vŕtaného otvoru. Cena diamantového rezania sa líši v závislosti od povrchu rezania (podlaha, stena), materiálu, jeho hrúbky a poskytovateľa služby. Cena diamantového rezania tehál je okolo 29 až 59 EUR/m, v závislosti od hrúbky steny. Za rezanie asfaltu zaplatíte 5 až 7 EUR/m. Za prerezanie betónu rôznej hrúbky, približne 15 až 49 EUR/m. Rezanie železobetónu je o niečo drahšie a stojí v rozmedzí 18 až 53 EUR/m. Pri konečných cenách sa musia ešte zohľadniť prípadné doplatky napr. za rozloženie, resp. montáž stojana, vŕtanie alebo rezanie do stropu, vŕtanie pod určitým uhlom, rezanie priamo pozdĺž iných horizontálnych či vertikálnych bariér, vysávanie a odstraňovanie odpadových materiálov.

  Komu zveriť vŕtanie alebo rezanie betónu? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným odborníkom na rezanie a vŕtanie betónu vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Rýchly dopyt - nájdite majstra ľahko a zadarmo!
  Odošli dopyt

  Cena za jadrové vŕtanie do betónu alebo kameňa


  Cena za jadrové vŕtanie pre priemer otvoru 100 mm.

  1.00 €/cm

  VEĽMI NÍZKA CENA
  1.50 €/cm

  STREDNÁ CENA
  2.50 €/cm

  NAJVYŠŠIA CENA
  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Ostatné ceny za Jadrové vŕtanie, rezanie betónu (2024)

  Vaše množstvo

  jednotka

  Orientačná cena

  Vaša cena

  Cena diamantového rezania asfaltu

  Cena diamantového rezania asfaltu. Cena diamantového rezania asfaltu do hĺbky 10 cm je približne 5€/tm. Cena diamantového rezania asfaltu hĺbky 10-20 cm je približne 7€/tm.


  tm

  €/tm

  Cena diamantového rezania betónu v podlahe

  Cena diamantového rezania betónu do hĺbky 10 cm je približne 15€/tm. Cena diamantového rezania betónu hĺbky 10-20 cm je približne 35€/tm. Cena diamantového rezania betónu hĺbky 20-30 cm je približne 49€/tm.


  tm

  €/tm

  Cena diamantového rezania do tehlovej steny

  Cena diamantového rezania do steny z tehál. Cena diamantového rezania do tehlovej steny do hrúbky 20 cm je približne 29€/tm. Cena diamantového rezania do tehlovej steny hrúbky 20-30 cm je približne 44€/tm.


  tm

  €/tm

  Cena diamantového rezania vystuženého betónu v podlahe

  Cena diamantového rezania vystuženého betónu v podlahe. Cena diamantového rezania vystuženého betónu do hĺbky10 cm je približne 18€/tm. Cena diamantového rezania vystuženého betónu hĺbky 10-20 cm je približne 38€/tm. Cena diamantového rezania vystuženého betónu hĺbky 20-30 cm je približne 53€/tm.


  tm

  €/tm

  Cena za diamantové jadrové vŕtanie do tehlovej steny

  Cena za diamantové jadrové vŕtanie do tehlovej steny. Cena diamantového jadrového vŕtania pre priemer otvoru 150 mm.


  cm

  €/cm

  Cena za diamantové rezanie do betónovej steny

  Cena diamantového rezania do betónovej steny. Cena diamantového rezania betónu do hrúbky 20 cm je približne 39€/tm. Cena diamantového rezania betónu hrúbky 20-30 cm je približne 59€/tm.


  tm

  €/tm

  Cena za diamantové rezanie železobetónovej steny

  Cena diamantového rezania železobetónovej steny. Cena diamantového rezania železobetónovej steny do hrúbky 20 cm je približne 44€/tm.Cena diamantového rezania železobetónovej steny hrúbky 20-30 cm je približne 59€/tm.


  tm

  €/tm

  Cena za diamantové vŕtanie do betónu alebo kameňa fi 150 mm

  Cena diamantového vŕtania. Cena za diamantové vŕtanie pre priemer otvoru 150 mm.


  cm

  €/cm

  Cena za diamantové vŕtanie do betónu alebo kameňa fi 200 mm

  Cena diamantového vŕtania. Cena diamantového vŕtania s priemerom otvoru 200 mm.


  cm

  €/cm

  Cena za diamantové vŕtanie do betónu alebo kameňa fi 250 mm

  Cena diamantového vŕtania. Cena diamantového vŕtania pre priemer otvoru fi 250 mm.


  cm

  €/cm

  Diamantové vŕtanie do betónu alebo kameňa fi 300 mm

  Cena diamantového vŕtania. Cena diamantového vŕtania s priemerom otvoru 300 mm.


  cm

  €/cm

  Orientačná cena
  Poslať dopyt >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Rezanie a jadrové vŕtanie betónu - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Rezanie a jadrové vŕtanie betónu

  Pri moderných konštrukčných metódach je jadrové vŕtanie a rezanie do betónu a iných materiálov čoraz bežnejšie. Je mimoriadne dôležité, aby sme štrukturálne a vizuálne nepoškodili existujúce steny, podlahy a iné povrchy. Pri rezaní a vŕtaní povrchov diamantovými kotúčmi nedochádza k vibráciám a následnému praskaniu alebo inému poškodeniu existujúcich materiálov, čo znamená, že po rezaní nie sú potrebné reštaurátorské práce. Vhodnými strojmi dokážeme rezať a vŕtať okrem betónu aj ďalšie materiály ako železobetón, tehly, rôzne tehly atď. Práce je možné vykonávať suchým alebo mokrým spôsobom. V druhom prípade určité dýzy s vodou zabraňujú stúpaniu prachu, ktorý sa zhromažďuje v nádobe. Takto môže pracovné prostredie zostať čisté, ako aj povrchy v miestnosti.

  Pri rezaní a vŕtaní povrchov s diamantovými kotúčmi nedochádza k vibráciám a následnému praskaniu alebo inému poškodeniu existujúcich materiálov
  Pri rezaní a vŕtaní povrchov s diamantovými kotúčmi nedochádza k vibráciám a následnému praskaniu alebo inému poškodeniu existujúcich materiálov

  2. Prečo si najať odborníkov na jadrové vŕtanie a rezanie betónu?

  V procese veľkého stavebného projektu sú vyvŕtané tisíce dier. Vŕtaním a rezaním do betónu a iných materiálov vytvárame súvislé kanály pre inštaláciu rôznych inštalácií, ako sú vodovodné rozvody, odtoky, elektrické rozvody, telekomunikačné zariadenia atď. Jadrové vŕtanie a rezanie betónu je dôležitou súčasťou každého stavebného projektu, je preto lepšie nechať ho na dôveryhodného a kompetentného odborníka. Môže bezpečne pracovať aj na obmedzených a ťažko prístupných miestach, dokáže vŕtať a rezať veľmi tvrdé povrchy, a to predovšetkým bez toho, aby došlo k narušeniu štruktúrnej celistvosti betónu alebo susedných povrchov (predtým analyzovaný betón rozhodol, ktorá vŕtačka, píla je by sa mali používať).

  3. Vŕtanie s diamantovou hlavicou

  Takéto vŕtanie sa používa, keď sú potrebné presné kruhové rezy v materiáli. Otvory do priemeru 150 cm je možné vŕtať prakticky do akejkoľvek hĺbky. Vŕtanie sa vykonáva pomocou vŕtačky so špeciálnou diamantovou hlavicou, ktorá je špeciálne navrhnutá na ostrý výbrus v tvare kruhu, pri ktorom zostáva materiál vo vnútri kruhu (jadro) nepoškodený.

  Vŕtanie diamantovou hlavicou sa používa na výrobu drážok pre vodovodné, elektrické a všetky ďalšie inštalácie. Je to efektívna metóda na vŕtanie takmer všetkých hrúbok betónu a to aj tam, kde nie je možné použiť iné metódy. Diamantové vrtáky sa používajú na rôzne účely, a to buď tam, kde je potrebné uchovať jadro materiálu, alebo tam, kde je potrebné rýchle vŕtanie, pretože pri tomto type vŕtania sa odstráni oveľa menej materiálu ako pri vŕtaní štandardným vrtákom.

  Typické aplikácie zahŕňajú:

  Výroba podlahových vpustí

  Výroba splaškových kanalizácií

  Výroba kanalizačných prípojok

  Výroba drážok pre vykurovacie potrubia, chladiace a ventilačné zariadenia

  Výroba drážok pre káblové rozvody na inštaláciu telefónnych a elektrických zariadení a telekomunikačných zariadení a optických vlákien

  Tvorba otvorov pre ploty a kotvy

  Pomocou diamantového vrtáka môžeme vŕtať do všetkých druhov betónu, asfaltu, tehál, ocele a iných materiálov. Najčastejšie sú drážky vyvŕtané v zemi a stenách, ale je možné vŕtať aj do ďalších prvkov. Vŕtanie sa najčastejšie vykonáva kolmo na materiál, ale zariadenia je možné prispôsobiť aj na vŕtanie v iných uhloch.

  4. Diamantové rezanie betónu

  4.1 Rezanie podlahy

  Toto je najbežnejšia metóda rezania diamantom. Plochá píla má diamantový kotúč a môže ju obsluhovať jeden operátor. Bežne sa používa na rezanie na vodorovných povrchoch, ako sú podlahy, dilatačné škáry a chodníky. Rezanie je možné vykonať plynovou alebo elektrickou pílou bez výfukových plynov. Spravidla sa dá rezať do hĺbky 52 cm na jednej strane alebo 104 cm na oboch stranách.

  Rezanie diamantom je efektívny spôsob rezania kameniva. Je rýchly a presný, pretože umožňuje takmer bezproblémovo vykonávať ďalšie zmluvné práce.

  Typické aplikácie zahŕňajú:

  Rezanie železobetónových podláh

  Rezanie dilatačných a regulačných spojov

  Vytváranie kanálov

  Odstránenie poškodených častí chodníka.

  Čistenie a príprava prasklín podlahy na opravu

  Rezanie betónových stien

  4.2 Rezanie stien

  Stenová píla používa kruhový diamantový kotúč, ktorý je možné použiť na vertikálne a horizontálne rezy. Môže sa použiť aj na strmých svahoch, kde sa nedá bezpečne použiť plochá píla. Rezanie stien diamantovým kotúčom sa bežne používa na presné vyrezanie otvorov pre dvere, ventilačné jednotky a okná. Môže byť rezaný do hĺbky 52 cm na jednej strane alebo 104 cm na oboch stranách v interiéri aj exteriéri budovy. Píla je prenosná a ľahko použiteľná.

  Typické aplikácie zahŕňajú:

  Vytváranie plochých, hladkých otvorov v stenách, stropoch a podlahách

  Výroba otvorov podľa presných rozmerov pre inštaláciu (dvere, okná ...)

  5. Ručné rezanie betónu

  Ručná motorová píla alebo reťazová píla s diamantovým kotúčom sa používajú na vykonávanie malých rezov do betónu, tehál a iných materiálov. Jeho výhodou je prenosnosť, rýchlosť a dostupnosť na stavbách a pri demoláciách.

  Typické aplikácie zahŕňajú:

  Výroba potrubí pre inštaláciu elektrických, vodovodných, telekomunikačných a vykurovacích, chladiacich a ventilačných zariadení

  Robenie rezov do malých alebo ťažko dostupných oblastí

  Pílenie betónových rúr na požadovanú dĺžku

  Presné prerezávanie

  Rezanie škár a dilatačných škár a tesnenie

  6. Ako sa reže alebo vŕta betón?

  6.1 Postup pri vŕtaní do betónu

  Po určení presnej polohy otvoru je stroj správne nainštalovaný, najskôr sa pripevní k stojanu, potom sa pripevní celá konštrukcia a začne sa vŕtanie. Vŕtačka je zvyčajne kolmá na povrch a stroj je možné nastaviť aj na vŕtanie v uhle až 45 stupňov. Pri vŕtaní malých podlahových otvorov na hladkých povrchoch je možné stroj pripevniť aj na podtlak. Pri menších zásahoch sa najčastejšie používa elektrická ručná korunková vŕtačka a pri väčších priemeroch hydraulický stroj.

  6.2 Proces rezania betónu

  Pre väčšie výrezy pre steny a väčšiu hrúbku betónu sa najčastejšie používa hydraulická píla na steny. Na svoju činnosť potrebujeme trojfázový elektrický prúd, pretože je napájaný elektrickým generátorom. Pri menších zásahoch sa na rezanie betónu, tehál, kameňa a iných materiálov používa ručná hydraulická píla. U oboch strojov je možné rezať do betónových prekladov, stien, stropov, podláh a iných povrchov. Proces diamantového rezania betónu prebieha v nasledujúcom poradí: pred začatím prác sa vykoná dôkladná kontrola na mieste. Spôsob práce vo veľkej miere závisí od toho, či sa jedná o bytový dom, obchodné priestory alebo budú práce prebiehať na stavenisku. Keď sme správne chránili vnútorné povrchy polyvinylom a inými izolačnými materiálmi, začína sa s prácami. Počas prevádzky je píla chladená vodou odvádzanou priemyselným vysávačom. Po vykonaní rezu musí byť povrch rezu zo stavby odstránený. Ak je rez menší, robí sa to pomocou oceľového opletenia a v prípade väčšej hmoty materiálu s reťazovou kladkou pre veľké zaťaženie. V závislosti od spôsobu, akým máme možnosť odstrániť alebo odstrániť odpadový materiál (ak sú otvory na odstránenie malé), musí byť povrch tiež rozrezaný na niekoľko kusov. Odstránený materiál sa potom odvezie na príslušnú skládku.

  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Jadrové vŕtanie, rezanie betónu?

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  Chcem ponuku od poskytovateľov
  Posledné zverejnené dopyty

  Vyrezat priechodny otvor do plafona a dat fukanu izolaciu

  Potrebujeme najskôr spravit otvor do plafonu na poschodi, aby bol pristup pod strechu a tam nasledne aplikovat fukanu izolaciu. Jedna sa o poschodovy dom. 2430 € do 4050 €

  ........

  Vyrezať betón

  Potrebujeme majstra pre vysekanie do základového pásu - pre každý oceľový stĺp otvor 50*40*40cm - 9ks, 50*40*25 - 6 ks. 720 € do 1200 €

  ........

  Rezanie diery do steny a plafona

  Dobry den,

  budujem podkrovie v obyvanom rodinnom dome a potrebujem na schody vyrezat dieru v stene -( tehla) a v plafone (beton)
  Urobit cim skor. 1350 € do 2250 €

  ........

  Chcem ponuku od poskytovateľov

  Cena, Odstrániť železno - betónový stolnotenisový stôl. Aj odviezť dutinu., 1 ks
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Handlová

  450 € do 750 €

  Cena, Podvrtanie pod cestu vloženie rúry, výkop, Dĺžka 6m, 100 cm rura
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Liptovské Revúce

  720 € do 1200 €

  Cena, Vyrezat otvor do betonu 1170cm na 960cm , sirka betonu 30cm, 960cm na 1170cm
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Hybe

  180 € do 300 €

  Cena, Jadrove vrtanie, Po popise
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Brestovec

  360 € do 600 €

  Cena, Odrezanie časti betónového múru (časť plotu), výška 175 cm, hrúbka 20 cm
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Rišňovce

  270 € do 450 €

  Cena, Vŕtanie otvoru do steny RD na digestor, priemer 150 mm hrubka 400 mm
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Trnava

  135 € do 225 €

  Cena, Výrez dvoch dverných otvorov do betónu. 2x preklad/výstuz otvorov., 2x
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Nitra

  900 € do 1500 €

  Cena, Vŕtanie pre elektrikárske krabice, cca 350 otvorov
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Banská Bystrica

  4500 € do 7500 €

  Cena, Rezanie otvoru do tehlovej steny za účelom budúcich dverí, hrúbka steny 40 cm
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Nová Dubnica

  450 € do 750 €

  Cena, Vyrezanie a osadenie okna cca 60x40 cm, 1 ks
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Žilina

  180 € do 300 €

  Cena, Vyvrtať otvor cez základ priemer 100 -120 mm, 1 ks
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Martin

  315 € do 525 €

  Cena, Vyrezanie otvoru dveri, 2x0,8m
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Žilina

  720 € do 1200 €

  Cena, Spevnenie plochy pod zamkovú dlazbu, polozenie zamkovej dlazby, 60 m2
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Kysucké Nové Mesto

  3600 € do 6000 €

  Cena, Vyrezanie otvoru do zabetónovaných DTciek na rozostavanej pivnici, 3 metre dĺžka rezu - hrúbka 30 cm
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Poriadie

  900 € do 1500 €

  Cena, Vyvrtat dva otvory do tehly na vetranie v garazi, 2 ks
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Jelka

  270 € do 450 €

  Cena, Vyrezanie otvoru húbka steny 50cm., 1otvor 206x120 cm
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Turcovce

  180 € do 300 €

  Cena, Vyvrtať otvor do murovanej steny cca 40-45cmm, diera 132-150mm, cca 40-45cmm, diera 132-150mm
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Nitrianske Hrnčiarovce

  180 € do 300 €

  Cena, Rezanie panela /zvacsenie otvoru, 2m výška a 40 cm šírka
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Poprad

  450 € do 750 €

  Cena, Vypilit železobetonovu nenosnu priecku 2,5*2,5m, 2,5m * 2,5 m
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Zvolen

  360 € do 600 €

  Cena, Vyvrtat otvor, diera 320 mm
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Martin

  180 € do 300 €

  Cena, Stavebný otvor na digestor, 1 ks
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Veľká Lomnica

  180 € do 300 €

  Cena, Otvor do nosnej priečky bytovka, 60 m2
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Prievidza

  2700 € do 4500 €

  Cena, Vyrezanie otvoru do betónu - 2mx1m + spevnenie oceľovými pásmi, 2 m2
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Bratislava

  450 € do 750 €

  Cena, Vyrezanie otvoru na schody, 250x 85cm
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Reca

  450 € do 750 €

  Cena, Vyvrtať do domu dieru priemere 100mm, jedna diera - hr.múru 60cm
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Čereňany

  450 € do 750 €

  Cena, Odpilenie zvyšku zelezobetonovej strechy a vyspravenie, Cca.10 -12m2
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Pezinok

  720 € do 1200 €

  Cena, Staré kovové zárubne vypiliť - 10 ks a pripraviť omietku, po popise
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Kláštor pod Znievom

  1350 € do 2250 €

  Cena, Do stavajucej steny vyrezat otvor a vlozit plastove okno cca 800x1200, Po popise
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Košice

  630 € do 1050 €

  Cena, Vrtanie do železobetónu, 7 vrtov
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Galanta

  450 € do 750 €

  Cena, Brúsenie starej terakotovej dlažby, výrez otvoru do steny 3x2m, podlaha cca 50 m2, výrez do steny hr. 700 mm s rozmerov 2x3m
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Rimavská Sobota

  900 € do 1500 €

  Cena, Rezanie betónu, 12 m
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Chrenovec

  540 € do 900 €

  Cena, Zúžiť šírku stĺpov kvôli obkladu pred nasadením, po popise
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Galanta

  540 € do 900 €

  Cena, Vyrezanie dverneho otvoru do zelezobetonu, 172x206 cm
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Žilina

  450 € do 750 €

  Cena, Vyvrtanie diery 150mm do tehly, dlzka 50cm, Hviezdoslavov, 1 ks
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Šamorín

  270 € do 450 €

  Cena, Navŕtanie dvoch dier do vystuženého betónu, 2 kus
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Námestovo

  270 € do 450 €

  Cena, Prerezat zelezobetonovu platňu strop medzi dvoma domami, 10 m
  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu, Košice

  1350 € do 2250 €  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Jadrové vŕtanie, rezanie betónu cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  478+ spoločnosťami pre Jadrové vŕtanie, rezanie betónu
  Bezplatná služba
  Bez provízií
  Získaj ponuku
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2024 Daibau, všetky práva vyhradené