Plechová strecha cena

Cena kovovej krytiny závisí od kvality ocele, typu ochranného povlaku (meď, zinok, hliník-zinok), druhu posypu a samozrejme od výrobcu. Cena plechovej krytiny bez izolácie, trapéz T4, je 8 až 15 EUR/m2. Stavebné náklady môžete znížiť starostlivým plánovaním. Klampiar vám pokryje strechu plechovou krytinou. Upozorňujeme vás, že dobrí klampiari sú veľmi vyťažení, preto im čím skôr zavolajte a požiadajte ich o cenovú ponuku.

Komu zveriť montáž plechovej strechy? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným dodávateľom plechových striech vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA ZA PLECHOVÚ KRYTINU


Cena plechovej krytiny. Cena zaplechovú krytinu, trapéz T4. Cena krytiny bez izolácie.

8.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
15.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za pokrývača kovovej, plechovej strechy

OSTATNÉ CENY ZA PLECHOVÁ STRECHA

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Zastrešenie z polykarbonátu

Cena strešnej krytiny z polykarbonátu. Cena polykarbonátovej dosky, hrúbka 16 mm, priehľadná, šírka 210 cm, dĺžka 300 - 600 cm.€/m2

m2
dopyt

Vlnitá priehľadná doska

Cena za vlnitú priehľadnú dosku. Cena vlnitej priehľadnej dosky, 1250x920 mm, hrúbka 1,2 mm.€/kus

kus
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Plechová strecha - čo všetko potrebujete vedieť

1. Plechové strechy - čo potrebujeme vedieť?

Plechové strešné krytiny sú čoraz dostupnejšie a tým pádom aj čoraz obľúbenejšou voľbou takmer pre všetky tvary striech, okrem dokonale plochých striech. Dnes existujú okrem plechu a zakriveného plechu aj plechy resp. kovové dlaždice, ktoré sa vzhľadom ťažko dajú odlíšiť od tradičných tehlových, betónových a iných strešných krytín. Ak vás zaujímajú výhody kovových strešných krytín, tu je niekoľko faktov:

Plechové strešné krytiny sú čoraz prístupnejšie a majiteľom prinášajú veľa výhod
Plechové strešné krytiny sú čoraz prístupnejšie a majiteľom prinášajú veľa výhod

1.1 Plechové strechy sú čoraz populárnejšie

Až donedávna ste plechové strešné krytiny našli iba v luxusných domoch navrhnutých architektmi. To sa dnes veľmi zmenilo. Z dôvodu vyššej dostupnosti a zdokonalených výrobných procesov sa tento typ strešnej krytiny čoraz viac vyskytuje na štandardných domoch. Podľa štatistík priemyslu sa trhový podiel kovových strešných krytín za posledných pár rokov každý rok zvyšuje o zhruba 3 percentá a v súčasnosti predstavuje zhruba 15 percent. Zároveň klesá trhový podiel betónovej a tehlovej strešnej krytiny a v súčasnosti predstavuje asi 59 percent všetkých inštalovaných strešných krytín.

1.2 Na existujúcu strešnú krytinu je možné namontovať kovovú strešnú krytinu

Kovové strechy je možné inštalovať na existujúcu strechu bez toho, aby ste predtým odstránili existujúcu strešnú krytinu, ak to umožňujú miestne stavebné predpisy. Aj keď odstránenie najvhodnejšej strešnej krytiny je najvhodnejším spôsobom, súvisí to aj s vyššími nákladmi. Možným problémom, ktorý sa môže vyskytnúť, je zachytená vodná para medzi novou kovovou krytinou a starou krytinou, ktorá môže spôsobiť plesne a hnilobu strechy. Tento potenciálny problém je možné vyriešiť zavedením prechodného vetracieho pásu alebo potrubia.

1.3 Kovová krytina nie je hlučnejšia ako bežné strešné krytiny

Aj keď je bežnou mylnou predstavou, že kovové strechy sú hlučné, keď na ne padá dážď alebo krupobitie, v skutočnosti nie je kovová strešná krytina, ak je správne nainštalovaná, hlučnejšia ako akýkoľvek iný typ strešnej krytiny. Kovová krytina sa zvyčajne inštaluje na pevný základ, navyše strecha a izolácia poskytujú zvukovú bariéru medzi strechou a interiérom budovy. Z obytných priestorov teda nie je pozorovaný žiadny nárast hladín hluku.

1.4 Kovová strecha neláka blesky

Možno si myslíte, že kovová strecha priláka blesky, ale fakty alebo štatistiky to nepotvrdzujú. Kovová krytina v žiadnom prípade nezvyšuje riziko úderu blesku. Navyše, ak blesk zasiahne strechu pokrytú kovovou strešnou krytinou, je menej horľavý ako bežné strešné materiály. Pretože kovová strešná krytina je elektrickým vodičom aj nehorľavým materiálom, predstavuje jednu z najbezpečnejších možností, ktorá je v súčasnosti k dispozícii. Dôvod, prečo kovové strechy neprilákajú blesky, je jednoduchý: blesk hľadá najbližšiu a najpriamejšiu cestu k zemi, takže stromy, telefónne stĺpy a iné podobné konštrukcie majú tendenciu priťahovať blesky. Kovová strecha je svojím dizajnom izolovaným konštrukčným prvkom, ktorý nemá priame spojenie so zemou. Preto neexistuje žiadny vedecký dôvod, prečo blesky narážajú na kovovú strechu častejšie ako na tehlovú, betónovú alebo bitúmenovú krytinu.

1.5 Kovová krytina je z dlhodobého hľadiska nákladovo efektívnejšia ako bitúmenová krytina

Aj keď dodávatelia plechových strešných krytín poskytujú záruku porovnateľnú s najlepšími bitúmenovými strešnými materiálmi (približne 30 rokov), v praxi je známe, že kovové strechy majú životnosť 50 a viac rokov. Preto je veľmi zriedkavé, aby majiteľ domu musel v priebehu doby, keď v ňom býva, vymeniť strešnú krytinu viackrát. Naopak, majiteľ bude pravdepodobne musieť bitúmenovú krytinu vymeniť dvakrát alebo dokonca trikrát do 50 rokov. Cena kovovej strechy je takmer dvakrát vyššia ako cena bitúmenovej strechy, ale z dlhodobého hľadiska vám to ušetrí peniaze.

1.6 Kovová krytina je ohňovzdorná, odolná proti hnilobe a poškodeniu hmyzom

Jedným z hlavných dôvodov, prečo je kovová strecha veľmi populárna, je jej úplná protipožiarna odolnosť. S rastúcim nebezpečenstvom požiaru sa kovová strešná krytina stáva zvoleným strešným materiálom. A nielen to: Hmyz a škodcovia nemôžu poškodiť kovovú strechu. Kovová krytina je tiež odolná proti hnilobe a plesniam.

1.7 Plechová strecha odráža slnečné teplo

Štúdie ukazujú, že kovové strechy odrážajú slnečné teplo, ktoré môže v lete znížiť náklady na chladenie o 10 až 25 percent. V klimatických podmienkach, kde sú náklady na chladenie vyššie ako náklady na vykurovanie, môže kovový strešný povlak s lesklým alebo zrnitým povlakom zvýšiť odrazivosť strechy a zlepšiť energetické úspory.

1.8 Minimálny sklon strechy z plechu

Často panuje mylná predstava, že kovová strešná krytina je vhodná len pre strmo sklonené strechy, ale skladacia plechová krytina môže skvele fungovať aj na nízkych strechách. Tento typ strešnej krytiny má zvýšené nepremokavé švy. Na odtekanie vody je potrebný iba mierny 8-stupňový sklon strechy.

1.9 Silné krúpy môžu poškodiť strešnú krytinu

Aj keď sú kovové strechy oveľa odolnejšie a ľahšie sa udržiavajú ako iné typy strešných krytín, nie sú nezničiteľné. Silné krupobitie je obzvlášť nebezpečné pre kovové strešné krytiny. Hliník a meď sú obzvlášť citlivé a nehrdzavejúca oceľ je tvrdšia a odolnejšia voči krupobitiu. Krupobitie s veľkosťou hrachu alebo s centimetrom krupobitia je problém zriedka. Krupobitie, ktoré je väčšie, môže spôsobiť poškodenie kovovej strechy.

1.10 Inštalácia a opravy plechových strešných krytín si vyžaduje odborníka

Inštalácia plechovej strechy s vlastným zameraním sa neodporúča, pretože si vyžaduje špeciálne technické znalosti a nástroje. Aj v prípade úrazov je lepšie zavolať odborníka. Poškodenie plechových striech je našťastie veľmi zriedkavé.

1.11 Kovové strechy je možné recyklovať

Aj keď sú kovové strechy veľmi odolné, je možné ich odovzdať miestam na recykláciu kovov, keď príde čas na ich výmenu. Ostatné strešné krytiny môžu byť odvedené iba do odpadu, kde tiež platíte náklady na likvidáciu. ,

2. Ako nájsť správneho pokrývača na výrobu plechovej strechy?

Kvalita plechovej strechy do značnej miery závisí od profesionality a skúseností pokrývača. Môžete začať online vyhľadávaním poskytovateľov kovových strešných krytín a potom sa priamo obráťte na výrobcu kvalifikovaného pokrývača vo vašej oblasti. Alebo navštívte webový portál Mojmojster a spojte sa s miestnymi dodávateľmi. Dostanete niekoľko ponúk od osvedčených umelcov, ale budete tiež môcť skontrolovať ich referencie a hodnotenia od ostatných používateľov. Tip: Vyberte si pokrývača, ktorý na vykonanú prácu ponúkne záruku najmenej 5 rokov. Ak počas tejto doby nebude kovová strecha presakovať, je nepravdepodobné, že by neskôr presakovala.

3. Rôzne typy plechových striech

Každý kov má svoje výhody, či už odolnosť, farbu alebo cenu. Vyberte si ten, ktorý vyhovuje vášmu podnebiu, vášmu rozpočtu a štýlu vášho domu.

3.1. Oceľová krytina

Oceľový plech je zároveň najsilnejšou, najpopulárnejšou a zvyčajne najlacnejšou možnosťou. Aby sa zabránilo hrdzi, je namočený v zinku (pozinkovaná oceľ) alebo zliatine hliníka a zinku. Pozinkovaná oceľ môže zostať surová, striebristo zafarbená, ale najčastejšie je zafarbená, čo poskytuje ďalšiu ochranu a predlžuje životnosť plechu. Môže to trvať 30 až 50 rokov.

3.2 Hliníková krytina

Ľahší, mäkší a drahší ako oceľ je hliník v mnohých rovnakých štýloch reliéfu; pod vrstvou farby - hliník je natretý takmer vždy - je ťažké rozlíšiť tieto dva kovy od seba. Hliník je dobrou voľbou v oblastiach so slaným vzduchom alebo kyslými dažďami, pretože nehrdzavie. Môže to trvať 30 až 50 rokov. 3.3 Medená strecha Najstarším kovom, ktorý sa používal ako strešný materiál a ktorý sa používa dodnes, je meď. Medená strešná krytina má najdlhšiu životnosť a je tiež najdrahšia zo všetkých plechových strešných krytín. meď je mimoriadne pekne spracovaná a narezaná. Medený plech sa vyznačuje tým, že časom získava patinu svetlo modrozelenej farby, ktorá je obzvlášť očarujúca. Na rozdiel od iných kovov sa určuje podľa hrúbky alebo profilu, meď sa určuje podľa hmotnosti na meter štvorcový. Životnosť medenej strechy môže byť až 200 rokov.

3.4 Strešná krytina z nehrdzavejúcej ocele

Pôvodná železná strešná krytina používaná v Európe v 18. storočí bola potiahnutá cínom a olovom. Dnešná bezolovnatá verzia - nehrdzavejúca oceľ vložená medzi vrstvy cínu - je samozrejme odolná voči drsným vonkajším podmienkam a nevyžaduje ochrannú vrstvu farby. Má jednotnú matnú šedú farbu a jeho životnosť je viac ako 100 rokov.

3.5 Strecha pozinkovaná

Rovnako ako meď, aj zinok je prirodzene odolný voči hrdzi a iným poveternostným podmienkam, takže ho nie je potrebné chrániť farbou. Často je legovaný titánom kvôli pevnosti a dodatočnej odolnosti proti korózii. Je ľahké ho navrhnúť a spracovať. Zinok časom získa patinu krásnej modrasto šedej farby - myslite na slávne parížske strechy. Môže trvať od 80 do 100 rokov.

4. Údržba plechovej strechy

Plechová krytina je prakticky bezúdržbová a ľahko sa čistí. Môže sa však rýchlo poškriabať. V prípade, že je plech natretý, môže sa farba časom tiež odštiepiť, takže je potrebné ju občas obnoviť. Plechové strechy sú zvyčajne nepriepustné pre vodu, môže dôjsť k presakovaniu okolo spojov a švov. Ak však dôjde k úniku vody, zvyčajne to nie je dôsledkom netesnosti strechy, ale kondenzácie, ktorá sa tvorí pod povrchom v dôsledku nesprávneho vetrania strechy. Je preto dôležité zvoliť si spoľahlivého a kvalifikovaného pokrývača, ktorý má s tým bohaté skúsenosti. Plech je špeciálny povrchový materiál, ktorý potrebuje odborníka vyškoleného v porozumení jeho jedinečného zloženia a správania, ako je tendencia k rozširovaniu a zmenšovaniu v priebehu času.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMKONTROLA A OPRAVA PLECHOVÝCH PLÁTOV STRECHY

Dobrý deň.

potrebujem majstra pre kontrolu a opravu plechovéj strechy. Oprava uchytenia plechových plátov strechy, je uvolnenné zaklincovanie.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 2700 1 do 4500 €


........

VÝMENA STRECHY

Dobrý deň

potrebujem vymeniť škridlu z plechom, plech mám už kupený

Výmena rohov, lát a plechu

V prílohe je foto

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.6750 1 do 11250 €


........

PLECHOVÁ STRECHA NA CHATE

Dobrý deň.

potrebujem novú plechovú strešnú krytinu + oplechovanie bokov strechy. Fotky v prilohe. Viac info osobne.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 2250 1 do 3750 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, DODANIE A MONTÁŽ PLECHOVEJ STREŠNEJ KRYTINY, 151 M2, SKLON 11°
Plechová strecha, Zohor

3600 € do 6000 €

CENA, PLECHOVÁ STRECHA, POKRYTIE ETERNIKOVEJ STRECHY PLECHOM, 380 M2
Plechová strecha, Sedliská

9000 € do 15000 €

CENA, VYMENA KRYTINY ZA PLECHOVU (POVODNA KRYTINA - ETERNIT + ASFALT.SIMDEL), 100 M2, 14M, SKLON 30!?,
Plechová strecha, Valaliky

4500 € do 7500 €

CENA, KUPA A POKLADKA PLECHOVEJ STRECHY, CCA 40 M2
Plechová strecha, Pukanec

1350 € do 2250 €

CENA, VÝMENA KRYTINY ZA PLECHOVÚ, 200M2
Plechová strecha, Pohorelá

6300 € do 10500 €

CENA, REKONŠTRUKCIA STRECHY, 120M² DĹŽKA 10M
Plechová strecha, Bratislava

2250 € do 3750 €

CENA, POKLADKA PLECHOVEJ KRYTINY, 12,2 M, SKLON 26°, PLOCHA 180 M2
Plechová strecha, Sady nad Torysou

2700 € do 4500 €

CENA, REKONŠTRUKCIA STRECHY NA RODINNOM DOME, VÝMENA PLECHOVEJ KRYTINY, 140 M2
Plechová strecha, Volica

4500 € do 7500 €

CENA, HYDROIZOLÁCIA ROVNEJ STRECHY, PREKRYŤ PÔVODNÚ PLECHOVÚ STRECHU FÓLIOU, 96 M2
Plechová strecha, Dlhé Stráže

3150 € do 5250 €

CENA, REKONŠTRUKCIA STRECHY RODINNÉHO DOMU, CCA 150 M2
Plechová strecha, Utekáč

13950 € do 23250 €

CENA, REKONSTRUKCIA STRECHY, VYMENIT SKRIDLU ZA PLECH, 4 X 25 M
Plechová strecha, Hul

10800 € do 18000 €

CENA, OPRAVA PLECHOVÉJ STRECHY, 150 M2
Plechová strecha, Spišská Nová Ves

3600 € do 6000 €

CENA, PLECHOVÁ STRECHA, 175 M2
Plechová strecha, Bratislava

4500 € do 7500 €

CENA, FALCOVANÁ PLECHOVÁ STRECHA NA GARÁŽI ZATEKÁ, 6*3 M
Plechová strecha, Trnava

900 € do 1500 €

CENA, VÝMENA ŠKRIDLOVEJ STRECHY ZA PLECHOVÚ, VÝMENY STREŠNÝCH LÁT, VALBOVÁ STRECHA, CCA 110 M2
Plechová strecha, Levice

5400 € do 9000 €

CENA, OPLECHOVANIE STRECHY ,TERAZ JE STRECHA ŠINDLOVÁ, 5600CM CCA 45° 90 M2
Plechová strecha, Šahy

990 € do 1650 €

CENA, PLECHOVÁ STRECHA+KLAMP.PRACE , ROZM.4X3 M
Plechová strecha, Ivanka pri Dunaji

720 € do 1200 €

CENA, PLECHOVÁ STRECHA, 180M2
Plechová strecha, Žiar nad Hronom

2880 € do 4800 €

CENA, PLECHOVÁ STRECHA, 70 M2 45
Plechová strecha, Dolný Kubín

2250 € do 3750 €

CENA, OPRAVA STRECHY HALA, ATIKA ZA PLECH, 14X19M
Plechová strecha, Švedlár

6300 € do 10500 €

CENA, VYMENA STRESNEJ KRYTINY , 12M DLŽKA HREBENA - KRIŽ SKLON 50ST, ROZLOHA CCA 13-200M2
Plechová strecha, Važec

4050 € do 6750 €

CENA, OPLECHOVANIE PÔVODNEJ MALEJ ŠIKMEJ STRECHY CHATY , 34 M2
Plechová strecha, Hlohovec

810 € do 1350 €

CENA, DOPLNENIE A OPRAVA PLECHOVÉJ STRECHY , PO POPISE
Plechová strecha, Porúbka

7650 € do 12750 €

CENA, DOKONČIŤ STRECHU PRISTRESKU 23 M² JEDNODUCHÝ TVAR Z GARAZA NA OPORNÝ M, 6,5 M SKLON MALÝ 23 M2
Plechová strecha, Hanušovce nad Topľou

540 € do 900 €

CENA, VÝMENA 13-ROČNÉHO PLECHOVÉHO PRÍSTREŠKU TERASY S FÓLIOU , 3,3X5,5M
Plechová strecha, Láb

630 € do 1050 €

CENA, OPRAVA PLECHOVEJ KRYTINY, 100M2
Plechová strecha, Pezinok

1350 € do 2250 €

CENA, STRECH NA GARAŽ, PO POPISE
Plechová strecha, Šaľa

450 € do 750 €

CENA, DEMONTAŽ STRECHY, PLECHOVÁ STRECHA, 11X11 M
Plechová strecha, Nesluša

3600 € do 6000 €

CENA, PLECHOVÚ STRECHU NA GARAŽ , CCA 40M2
Plechová strecha, Prešov

900 € do 1500 €

CENA, PLECHOVÁ STRECHA, 180M2
Plechová strecha, Horný Bar

1980 € do 3300 €

CENA, POKRYT STARU STRECHU PLECHOM, KOMIN, 2 STRESNE OKNA , PLOCHA 245,89 M2; HREBEN 15,7
Plechová strecha, Košice

8550 € do 14250 €

CENA, DOKONCENIE PLECHOVEJ STRECHY PO KOMINAROCH, PO POPISE
Plechová strecha, Sereď

450 € do 750 €

CENA, VYMENA PLECHU NA STRECHE, 31M2 STARA,42M2 NOVA
Plechová strecha, Dunajská Lužná

1080 € do 1800 €

CENA, HYDROIZOLACIA POCHODZNEJ STRECHY, OPLECHOVANIE, OKAPY , 18 M2
Plechová strecha, Modrová

4500 € do 7500 €

CENA, STRECHU NA BUDOVU, 15 M, 18°, 100 M2
Plechová strecha, Bratislava

1080 € do 1800 €

CENA, VYMENU DREVENEHO SINDLA ZA PLECHOVU STRECHU A NOVU RYNU, 70M2
Plechová strecha, Plavecký Mikuláš

1080 € do 1800 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Plechová strecha CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

784+ SPOLOČNOSŤAMI PRE PLECHOVÁ STRECHA
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI PLECHOVÁ STRECHA?

 • Plechová strecha Bratislava
 • Plechová strecha Banská Bystrica
 • Plechová strecha Košice
 • Plechová strecha Nitra
 • Plechová strecha Prešov
 • Plechová strecha Žilina
 • Plechová strecha Bardejov
 • Plechová strecha Humenné
 • Plechová strecha Komárno
 • Plechová strecha Levice
 • Plechová strecha Liptovský Mikuláš
 • Plechová strecha Lučenec
 • Plechová strecha Martin
 • Plechová strecha Michalovce
 • Plechová strecha Nové Zámky
 • Plechová strecha Piešťany
 • Plechová strecha Poprad
 • Plechová strecha Považská Bystrica
 • Plechová strecha Prievidza
 • Plechová strecha Ružomberok
 • Plechová strecha Spišská Nová Ves
 • Plechová strecha Topoľčany
 • Plechová strecha Trenčín
 • Plechová strecha Trnava
 • Plechová strecha Zvolen
 • Plechová strecha Bánovce nad Bebravou
 • Plechová strecha Brezno
 • Plechová strecha Bytča
 • Plechová strecha Čadca
 • Plechová strecha Detva
 • Plechová strecha Dolný Kubín
 • Plechová strecha Dunajská Streda
 • Plechová strecha Galanta
 • Plechová strecha Gelnica
 • Plechová strecha Hlohovec
 • Plechová strecha Ilava
 • Plechová strecha Kežmarok
 • Plechová strecha Krupina
 • Plechová strecha Kysucké Nové Mesto
 • Plechová strecha Levoča
 • Plechová strecha Malacky
 • Plechová strecha Medzilaborce
 • Plechová strecha Myjava
 • Plechová strecha Námestovo
 • Plechová strecha Nové Mesto nad Váhom
 • Plechová strecha Partizánske
 • Plechová strecha Pezinok
 • Plechová strecha Poltár
 • Plechová strecha Púchov
 • Plechová strecha Revúca
 • Plechová strecha Rimavská Sobota
 • Plechová strecha Rožňava
 • Plechová strecha Sabinov
 • Plechová strecha Šaľa
 • Plechová strecha Senec
 • Plechová strecha Senica
 • Plechová strecha Skalica
 • Plechová strecha Snina
 • Plechová strecha Sobrance
 • Plechová strecha Stará Ľubovňa
 • Plechová strecha Stropkov
 • Plechová strecha Svidník
 • Plechová strecha Trebišov
 • Plechová strecha Turčianske Teplice
 • Plechová strecha Tvrdošín
 • Plechová strecha Veľký Krtíš
 • Plechová strecha Vranov nad Topľou
 • Plechová strecha Žarnovica
 • Plechová strecha Žiar nad Hronom
 • Plechová strecha Zlaté Moravce
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 Daibau, všetky práva vyhradené