Interiérový dizajn, Bytový dizajn cena

Koľko stojí interiérový dizajn? Chceli by ste vylepšiť interiér vášho domu či bytu, ale neviete koľko to stojí? Cena interiérového dizajnu závisí od veľkosti priestoru, rozsahu potrebných prác, počtu pripravených vizualizácií priestoru a počtu rôznych návrhov interiéru. Nábytok navrhnutý na mieru môže značne zvýšiť náklady, ale priestory budú plne využité a esteticky prepracované. Za základný interiérový dizajn zaplatíte 250 EUR a viac, ale takýto návrh je veľmi jednoduchý. Za kvalitný projekt interiérového dizajnu, s dobrými návrhmi, 3D vizualizáciou výsledného dizajnu interiéru a poradenstvom, zaplatíte 500 EUR a viac. Bez ohľadu na cenu, sa výber interiérového dizajnéra odporúča, najmä ak chceme spraviť kvalitnú renováciu interiéru, v ktorom sa budeme cítiť komfortne. Nevyberte si ponuku s najnižšou cenou. Objednajte si 3D vizualizáciu - render, aby ste mali lepšiu predstavu. Nech vám architekt, ktorý vypracoval plán vášho domu, pomôže aj pri realizácii interiérového dizajnu.

Komu zveriť návrh interiéru? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným interiérovým dizajnérom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
ODOŠLI DOPYT

CENA INTERIÉROVÉHO VYBAVENIA BYTU


Náklady na návrh interiéru. Projekt návrhu interiéru domu alebo bytu, ktorý obsahuje mieru existujúceho stavu, pôdorys interiéru, katalóg materiálov a plány pre výrobu vybavenia na mieru pre byt alebo dom.

450.00 €/kus

VEĽMI NÍZKA CENA
€/kus

STREDNÁ CENA
4000.00 €/kus

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Interiérový dizajn, Bytový dizajn cena

OSTATNÉ CENY ZA INTERIÉROVÝ DIZAJN

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Ideový nákres bytu

Cena ideového nákresu bytu. Cena za ideový nákres bytu, spolu s pôdorysmi a rezmi 1: 100 a usporiadaním nábytku .€/m2

m2
dopyt

Ideový návrh

Dispozičné riešenie stavebných prvkov a základné usporiadanie zariadenia spolu s rezmi s najmenej tromi pohľadmi, vyhotovené na základe zadania klienta.€/m2

m2
dopyt

Výmera súčasnej situácie

Výmera súčasného stavu a výpis, spolu s fotografiami hlavných detailov. Stanovenie zloženia stien a stropov tiež polohy inštalácií.€/m2

m2
dopyt

Projekt pre výstavbu

Projekt pre výstavbu, ktorý obsahuje architektonické plány a polohy stavebných prvkov, plány zariadení s podrobnosťami a pracovnými plánmi, súpisom stavebných prác, stavebných konštrukcií, projekt elektroinštalácií, osvetlenia a projekt ZTI (zdravotne-technických inštalácií).€/m2

m2
dopyt

Projektové riadenie

Inžiniering, ktorý zahŕňa obstarávanie a analýzu ponúk ako aj výber dodávateľov, koordináciu dodávateľov na stavenisku, sledovanie podmienok a lehôt výstavby ako aj stálý stavebný dozor.€/% hodnoty

% hodnoty
dopyt
SPOLU:
POSLAŤ DOPYT >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Interiérový dizajn - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Moderný interiérový dizajn a interiér - čo potrebujete vedieť?

Už vás unavuje starý vzhľad bytu, máte nepoužívané podkrovie alebo izby už jednoducho nespĺňajú modernú životnú úroveň? Interiérový dizajn priestorov vráti funkčnosť a atraktivitu vášho bytu. Pred renováciou je však potrebné poznať konštrukčné a estetické možnosti, za pomoci interiérového architekta. Zhromaždili sme pre vás niektoré z najdôležitejších tipov skôr, ako začnete s rekonštrukciou bytu.

So skúseným interiérovým dizajnérom váš zrekonštruovaný dom predčí očakávania.
So skúseným interiérovým dizajnérom váš zrekonštruovaný dom predčí očakávania.

2. Interiérový dizajnér, ktorý pozná vaše potreby

Máte pred očami vysnívaný byt, ale teraz už potrebujete iba dobrého interiérového dizajnéra ... ale ako ho nájsť? Každá rekonštrukcia domu je jedinečný projekt. Samozrejme, nezaškodí si vopred pozrieť predošlé projekty architekta, dizajnéra a zistiť si názory zákazníkov, ale podrobnosti o vašom projekte sa dozviete až po tom, ako vám dizajnér pripraví prvý koncepčný náčrt a odhad nákladov. Vždy požiadajte viacerých dodávateľov o porovnanie ponúk. Na DaiBau nájdete rozsiahly zoznam overených interiérových dizajnérov.

Každý interiérový dizajnér má svoj vlastný štýl a vie sa viac či menej prispôsobiť vašim želaniam. Pred podpísaním zmluvy sa aspoň zoznámte s jeho prácou, aby ste zhodnotili, ako sa zhodujete s  vašim vkusom, očakávaniami a obchodnými postupmi. Bude to tiež príležitosť pre dizajnéra, aby lepšie spoznal vaše priania, preto si prineste čo najviac náčrtov, fotografií, katalógov a iného materiálu.

2.1 Návrh interiéru, cena služby

Koľko však stojí interiérový dizajnér? Cena sa veľmi líši od dodávateľa a môže byť účtovaná dvoma spôsobmi: ako hodinová sadzba alebo za meter štvorcový projektu. Znakom dobrého dizajnéra je aj dôkladný odhad s podrobným zoznamom plánovaných prác, materiálov a nákladov. Aby ste boli s renováciou bytu skutočne spokojní, je tiež dôležité mať počas renovácie komunikáciu v reálnom čase. Koľko stojí interiérový dizajn? Cena sa pohybuje od 500 EUR za menšie projekty až po 4 000 EUR a viac za špičkové renovácie.

3. Interiérový dizajn 

3.1 Renovácia bývania

Životnosť domu je asi 100 rokov, ale materiály v priestoroch sa opotrebúvajú oveľa rýchlejšie alebo sa mení náš vkus. V tomto okamihu dozrel čas na renováciu interiéru. Môžete to urobiť rôznymi spôsobmi. Na osvieženie vzhľadu vám bude stačiť nová výmaľba a nový nábytok. Kompletná renovácia bytu je na druhej strane komplexný a nákladný projekt, pretože zahŕňa práce ako: zbúranie priečok, odstránenie starého materiálu, výmena inštalácií, renovácia kúpeľne, renovácia kuchyne, inštalácia nábytku a pod.

Všetko sa začína plánom renovácie. Cena závisí od konkrétneho architekta, dizajnéra, spravidla sa však pohybuje okolo 500 EUR. To je však menej v porovnaní so sumou pohybujúcou sa okolo 400 - 700 EUR / m2 pri renovácii bytu na kľúč, ktorá môže trvať až 3 mesiace.

3.2 Prispôsobte si podkrovný byt

Podkrovný byt sa kedysi považoval za menej kvalitný a nevhodný. Dodnes tomu tak už nie je sytuácia sa obrátila. V dôsledku rastúcich cien nehnuteľností, nedostatku miesta v mestách a tiež kvôli lepšiemu prístupu k vzduchu a svetlu sú podkrovné byty čoraz populárnejšie. Vďaka špeciálnemu tvaru má úprava podkrovia niekoľko zvláštností. Šikmý strop musí byť najskôr dobre izolovaný a uzavretý panelmi knauf. Nainštalujte dostatočné množstvo strešných okien pre dostatočné svetlo a pre optimálnu účinnosť potrebujete aj nábytok na mieru. Zaistíte tak maximálnu využiteľnosť kuchyne a navyše môžete na odkladanie využiť všetky nízke, neobdĺžnikové a inak zbytočné rohy.

3.3 Nábytok na mieru

Pre optimálne využitie priestoru a dokonale konzistentný vzhľad je dobré myslieť na nábytok na mieru. Jednotlivé kúsky si môžete objednať u stolára alebo zariadiť úplne jedinečný byt u interiérového dizajnéra. Nábytok na mieru je vhodný predovšetkým do malých miestností nepravidelného tvaru, ako sú: podkrovia na mieru, schody na mieru, skrinky na mieru atď. Pre špeciálny efekt si môžete objednať aj výrobu jednotlivých kusov ako sú stoly na mieru, stoličky na mieru, postele na mieru, dvere na mieru atď.

4. Aký je interiérový dizajn?

Ako premeniť vaše predstavy ideálneho bytu na realitu? Interiérový dizajn zahŕňa niekoľko fáz, ktoré zabezpečujú maximálnu kvalitu nápadu a prevedenia. Pozrime sa:

4.1 Meranie priestorov

Dizajnér interiérov musí najskôr zmerať a overiť existujúci stav priestorov. Robí sa presné meranie, na základe ktorého architekt, dizajnér nakreslí náčrt bytu. Návrhár tiež uvedie všetky špecifiká, nebezpečenstvá a možnosti ďalšieho dizajnu.

4.2 Vaše želania pre vzhľad priestoru

Keď si vyberiete požadovaného architekta, dizajnéra pre interiérový dizajn, čo najpodrobnejšie popíšte svoje priania, očakávania a predovšetkým rozpočet, ktorý máte k dispozícii. Zohľadnite to čo sa deje vo vašom živote tiež váš životný štýl, očakávaní do budúcnosti, záľuby, deti, domácich miláčikov a iné. Na niekoľkých stretnutiach s dizajnérom si na základe variácií a vzorov, ktoré pripravil, zvolíte rozloženie izieb, polohu a vzhľad nábytku, farby stien a ďalšie materiály a dekorácie.

4.3 Vnútorné vybavenie a nábytok na mieru

Okrem vzhľadu zváži profesionálny dizajnér aj funkčnosť priestoru. Aké je spojenie medzi kuchyňou a jedálňou? Poskytujú izby dostatok súkromia? Kde budete ukladať topánky? Je to iba niekoľko z milióna problémov, ktoré je potrebné zvážiť. Najskôr je zabezpečená funkčnosť celého bytu. Z tohto dôvodu sa počíta s demoláciou určitých priečok, novými dverami, úpravami a inými zásahmi. Potrebujete výpočet statika a stavebné povolenie na to, aby ste prerazili alebo zbúrali nosné steny. Nasleduje funkčnosť jednotlivých miestností s dôkladným umiestnením nábytku. Ak to finančné zdroje dovolia, počíta sa aj s nábytkom na mieru, ktorý umožňuje maximálne využitie priestoru.

4.4 Farby stien

Farba stien má veľký vplyv na pohodu miestnosti. Zdá sa, že svetlé odtiene zväčšujú priestor, zatiaľ čo tmavé ho zmenšujú. Takto môžete meniť šírku, dĺžku a výšku priestoru. Farba tiež ovplyvňuje pocit tepla. Studené farby zdanlivo miestnosť ochladia, zatiaľ čo teplé farby ju zahrejú. V byte sa vyhnite miestnostiam s nasýtenými farbami alebo nimi vyzdobte iba jednu stenu. S bielymi stenami alebo jemnými pastelovými odtieňmi vám to bude ťažko chýbať. Pre skutočne moderný a uprataný vzhľad si vyberte farby, ktoré ladia s podlahovými krytinami, nábytkom a ďalšími prvkami.

4.5 Nákres bývania

Na základe zhromaždených informácií architekt, dizajnér pripraví výkres bytu, ktorý presne zapadne do vašich očakávaní. Pomocou dvojrozmerných a 3d výkresov si ľahšie predstavíte konečný vzhľad priestoru. Nakreslenie bytu, nakreslenie kúpeľne alebo nakreslenie kuchyne samozrejme niečo stojí, dôrazne vám však odporúčame tento krok nepreskočiť, pretože poskytuje najlepšiu aproximáciu konečného stavu a najlepší spôsob prispôsobenia plánov vašim želaniam. Ak ste s konečným produktom spokojní, architekt na základe výkresov pripraví konečné plány.

4.6 Plán bývania

Teraz je čas nakresliť konečný plán bytu. Koncepčný návrh obsahuje všetky potrebné plány, náčrty, detaily, materiály, plán osvetlenia a 3d displeje, na základe ktorých môžu zhotovitelia vykonať renováciu bytu. Súčasťou je aj technická výkresy a plány jednotlivých jedinečných kusov nábytku na mieru.

4.7 Pomoc pri rekonštrukcii domu

Ak ste v oblasti renovácie bytu nováčikom alebo ak na to nemáte dostatok času, odporúčame vám tiež najať si architekta, ktorý by renováciu koordinoval. Mnoho interiérových dizajnérov má tiež svojich osvedčených dodávateľov, ktorí tak môžu zaručiť kvalitu vykonanej práce. Týmto spôsobom budú práce vykonané v čo najkratšom čase. Návrhár vám tiež môže pomôcť s výberom nábytku do salónov.

5. Moderný byt - štýly a trendy

5.1 Farby

Moderné farby stien výrazne ovplyvňujú pohodu v byte. Svetlé priestory teplých farieb priestor oživia, zatiaľ čo tmavšie studené odtiene upokoja. Správna kombinácia farieb stien nie je jednoduchá, preto kontaktujte interiérového dizajnéra, ktorý pripraví niekoľko verzií. Pri prezeraní 3D kresieb a farebných vzorov buďte opatrní, pretože farba môže mať v skutočnom priestore úplne iný efekt ako na obrazovke počítača alebo na malom vzore.

5.1.1 Farby stien v kúpeľni

Kúpeľňa je jedným z najintímnejších priestorov, preto je veľmi dôležité, aby sme sa v nej cítili uvoľnene a pokojne. Vyvarujte sa akýchkoľvek krikľavých alebo sýtych farieb. Neodporúča sa ani úplne biela kúpeľňa, pretože sa v nej budete cítiť odhalená. Najlepšie sú jemné pastelové odtiene. Teplé farby vás zahrejú a jemné studené farby vás ešte viac upokoja.

5.1.2 Farby stien v spálni

Spálňa je miestom odpočinku, takže farby stien v spálni by mali byť jemné odtiene. Možné sú aj tmavšie farby. materiály, ktoré zdanlivo zmenšujú a stmavujú priestor. V takomto pohodlnom kúte ľahko zaspíte.

5.1.3 Farby stien v obývacej izbe

Väčšinu dňa trávime v obývacej izbe. Vyberte si veselé teplé farby, ktoré nás napĺňajú energiou. Pastelové farby sa dajú použiť na vymaľovanie celej miestnosti, ale ak sa rozhodnete pre intenzívne farby alebo textúry, nemaľujte viac ako jednu stenu.

5.1.4 Farby stien v kuchyni

Ak radi obraciate kuchyňu a oddávate sa spoznávaniu vôní a chutí, určite budete chcieť priestor okoreniť správnou farbou. Kombinácia pokojných a živých farieb funguje dobre, ale nepreháňajte to. Ak budú kuchynské prvky živé farby, vyberte pre steny pokojnú farbu. Ak však bude kuchynský nábytok veľmi monotónny, určite si oddýchnite živými farbami stien, vzormi alebo dokonca fototapetami.

5.2 Nábytok na mieru

Rustikálny štýlový nábytok sa vracia do moderných domov, čo dáva moderný nábytok do kontrastu. Moderné trendy skúmajú rovnováhu medzi minimalizmom a dekoráciou, medzi ľahkým a ťažkým, drsným a hladkým. V žiadnom prípade nevyhadzujte nábytok svojich starých rodičov, pretože ho môžete znova začleniť do priestoru. Ak pôvodný nábytok nie je po ruke, môžete si objednať aj nábytok na mieru.

5.3 Izbové rastliny

Izbové rastliny prinášajú miestnosti veľa výhod: čistia vzduch, ochladzujú miestnosť a zároveň pôsobia upokojujúco na pohodu. Sú skvelou alternatívou, keď nemáte záhradu alebo aspoň zelený balkón. Nie každá rastlina je však vhodná. Izbové rastliny by sa mali dobre rozvíjať pri malom osvetlení. Ak nemáte veľa času na starostlivosť o rastliny, odporúčame nenáročné izbové rastliny, ktoré rastú pomaly, darí sa im v neúrodnej pôde a spravidla nie sú citlivé. Populárne zelené izbové rastliny sú fikus, monstera, kroton, filodendron, potos, sanseveria, juka a mnoho ďalších rastlín z džungle, polopúšte a púšte.

5.4 Otvorený pôdorys

Moderný interiérový dizajn sa vyznačuje veľkými a vzájomne prepojenými priestormi. Obnova bytu často zahŕňa zbúranie priečok a vybudovanie prestupov cez nosné steny. Pri tom je nevyhnutné riadiť sa oficiálnym stanoviskom statika. Vďaka otvorenému priestoru budú miestnosti oveľa svetlejšie a zdanlivo väčšie a v novom priestore sa vám bude dýchať ľahšie.

DAIBAU.SK, POMÔŽEME VÁM S ODHADOM INVESTÍCIE A VÝBEROM DODÁVATEĽA PRE VÁŠ DOMINTERIÉROVÝ DIZAJN - REKONŠTRUKCIA

Dobrý deň,

potrebujeme urobiť projekt na rekonštrukciu domu - urobiť dve samostatné bytové jednotky ak to bude možné. Je to rodinný dom, poschodový, kocka 10x10.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
450 € do 750 €


........

NÁVRH INTERIÉRU 3 IZBOVÉHO BYTU

Dobry deň.

potrebujem dizajnera pre navrh bytu, izieb. Viac info osobne.Fotky v prilohe.

V prípade, že máte záujem zrealizovať tento dopyt,
zákazku, alebo dať ponuku, poprosím, aby ste ma skontaktovali buď telefonicky
alebo cestou DAIBAU stavebnej platformy na ktorú som pridal tento dopyt.
Termín obhliadky a realizácie upresníme po obhliadky a dohode.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď. 1350 € do 2250 €


........

NÁVRH VSTAVANEHO.NABYTKU DO DETSKEJ IZBY, NAVRH DETSKEJ IZBY.

Dobrý deň prajem

potrebujeme niekoho na interijerový dizajn
Jedná sa o podkrovnu detskú izbu pre chlapca a dievča 1 a 3 roky,čiastočne predelenú sadrokartonovou priečkou, primárne nám ide o navrhnutie vstavanej časti-časť, ktorá je už pripravena sú vlastne prekryte hrady a v priestore medzi nimi nám stolár vyrobil supliky. To by bolo základom pre náš nabytok, nemám konkrétnu predstavu, ale mal by tam byť otvorený priestor pre odkladanie hraciek či kníh, zatvorený priestor pre oblečenie a drobnosti a určite nejaké miesto,ktoré by sme očalunili a slúžilo by ako nejaká lavička alebo leňoška.
Chceli by sme to z bielej drevotriesky a tie predné časti nejak farebne dať nastriekat aby bolo možné časom ich vymeniť alebo prelakovat.
V prílohe sú fotky

1800 € do 3000 €


........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

CENA, INTERIÉROVÝ DIZAJN, PO POPISU
Interiérový dizajn, Lipová

1350 € do 2250 €

CENA, INTERIÉROVÝ DIZAJN DETSKÁ IZBA, PO POPISU
Interiérový dizajn, Poprad

630 € do 1050 €

CENA, NÁVRH DETSKEJ (DIEVČENSKEJ) IZBY, PO POPISU
Interiérový dizajn, Prešov

450 € do 750 €

CENA, NAVRHNUT KUCHINU A OBYVACKU , PO POPISU
Interiérový dizajn, Valaská Dubová

450 € do 750 €

CENA, 3D NÁVRH KUCHYŇA +OBYVACKA ZAMERANIE, DISPOZIČNE RIEŠENIE, PO POPISU
Interiérový dizajn, Púchov

1350 € do 2250 €

CENA, INTERIÉROVÝ DIZAJN - DETSKÁ IZBA , PO POPISU
Interiérový dizajn, Vráble

135 € do 225 €

CENA, INTERIEROVY NAVRH, PO POPISU
Interiérový dizajn, Klin

450 € do 750 €

CENA, INTERIÉROVÝ DIZAJN , 2 IZBOVÝ BYT
Interiérový dizajn, Detva

1350 € do 2250 €

CENA, NAVRH SPOLOČENSKEJ MIESTNOSTI S REALIZACIOU, PO POPISU
Interiérový dizajn, Nový Smokovec

900 € do 1500 €

CENA, NAVRH OBYVACEJ IZBY ,61 M2 . , PO POPISU
Interiérový dizajn, Krásno

1350 € do 2250 €

CENA, REKONŠTRUKCIA STARÉHO DOMU INTERIÉR, PO POPISU
Interiérový dizajn, Hurbanovo

1350 € do 2250 €

CENA, ZMENA DISPOZICIE 3 IZBOVEHO BYTU, 64M2
Interiérový dizajn, Poprad

1350 € do 2250 €

CENA, DIZAJN ZASADACEJ MIESTNOSTI, KANCELÁRIE, KOMPLETNÁ REALIZÁCIA, PO POPISU
Interiérový dizajn, Nováky

1350 € do 2250 €

CENA, NÁVRH DETSKÉJ IZBY , PO POPISU
Interiérový dizajn, Banská Bystrica

450 € do 750 €

CENA, NÁVRH KUCHYNE S OBÝVAČKOU, PO POPISU
Interiérový dizajn, Hamuliakovo

900 € do 1500 €

CENA, NAVRHNÚŤ INTERIÉRU DO 4I BYTU, PO POPISU
Interiérový dizajn, Zvolen

900 € do 1500 €

CENA, NÁVRH INTERIÉRU, PO POPISU
Interiérový dizajn, Liptovské Sliače

1350 € do 2250 €

CENA, NAVRH RIESENIE OBYVACEJ MIESTNOSTI, 22M2
Interiérový dizajn, Nitra

450 € do 750 €

CENA, INTERIÉROVÝ DIZAJN BYTU - 2 IZBY , PO POPISU
Interiérový dizajn, Michalovce

900 € do 1500 €

CENA, NAVRH INTERIERU 1 IZBOVEHO BYTU (KUCHYNA +OBYVACKA +KUPELNA), PO POPISU
Interiérový dizajn, Kalná nad Hronom

1350 € do 2250 €

CENA, VIZUALIZÁCIU BEZ REALIZÁCIE, PO POPISU
Interiérový dizajn, Nitra

1350 € do 2250 €

CENA, INTERIER MEŠTIANSKEHO DOMU, PO POPISU
Interiérový dizajn, Kežmarok

1350 € do 2250 €

CENA, NÁVRH DIZAJNU A JEHO VIZUALIZÁCIU. 3-IZBOVY BYT, ROZLOHA CCA 70M2
Interiérový dizajn, Trenčín

900 € do 1500 €

CENA, NAVRH A REALIZACIA REKONSTRUKCIE BYTU, 72 M2
Interiérový dizajn, Michalovce

1350 € do 2250 €

CENA, DOKONČIŤ KUCHYNU INTERIÉROVÝ DIZAJN, PO POPISU
Interiérový dizajn, Považská Bystrica

450 € do 750 €

CENA, NÁVRH INTERIERU, 100 M2
Interiérový dizajn, Dubové

1350 € do 2250 €

CENA, INTERIÉROVÝ DIZAJN , 23M2
Interiérový dizajn, Nitra

630 € do 1050 €

CENA, NÁVRH A REALIZÁCIU INTERIÉRU NOVOSTAVBY, NOVOSTAVBA 350M2
Interiérový dizajn, Trebišov

1350 € do 2250 €

CENA, NAVRH DETSKEJ IZBY PRE 6-ROCNE DIEVCA - 2 DVERE, 2 OKNA, CCA 20 M2., CCA 20 M2.
Interiérový dizajn, Lietavská Lúčka

180 € do 300 €

CENA, NÁVRH INTERIÉRU KUCHYŇA-OBÝVAČKA, PO POPISU
Interiérový dizajn, Dolný Kalník

900 € do 1500 €

CENA, NÁVRH A VYBER ZARIADENIA V KUCHYNI S OBYVAČKOV, PO POPISU
Interiérový dizajn, Prievidza

900 € do 1500 €

CENA, NAVRH ZMENY DISPOZICIE DOMU , CCA130M2
Interiérový dizajn, Jelenec

1350 € do 2250 €

CENA, INTERIÉROVÝ DIZAJN OBYVAČKE S KUCHYNOU A CHODBA, PO POPISU
Interiérový dizajn, Piešťany

900 € do 1500 €

CENA, NAVRH KUCHYNE, PO POPISU
Interiérový dizajn, Brezová pod Bradlom

630 € do 1050 €

CENA, KOMPLET NÁVRH A REKONŠTRUKCIU PRÍZEMIA V RODINNOM DOME , PO POPISU
Interiérový dizajn, Modra

1350 € do 2250 €

CENA, NÁVRH PREDSIENE, 9 M2
Interiérový dizajn, Veľký Šariš

450 € do 750 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

INTERIÉROVÝ DIZAJN CENNÍK

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

341+ SPOLOČNOSŤAMI PRE INTERIÉROVÝ DIZAJN
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

HĽADÁTE DOBRÝCH REALIZÁTOROV V OBLASTI INTERIÉROVÝ DIZAJN?

 • Interiérový dizajn Bánovce nad Bebravou
 • Interiérový dizajn Banská Bystrica
 • Interiérový dizajn Bardejov
 • Interiérový dizajn Bratislava
 • Interiérový dizajn Brezno
 • Interiérový dizajn Bytča
 • Interiérový dizajn Čadca
 • Interiérový dizajn Detva
 • Interiérový dizajn Dolný Kubín
 • Interiérový dizajn Dunajská Streda
 • Interiérový dizajn Galanta
 • Interiérový dizajn Gelnica
 • Interiérový dizajn Hlohovec
 • Interiérový dizajn Humenné
 • Interiérový dizajn Ilava
 • Interiérový dizajn Kežmarok
 • Interiérový dizajn Komárno
 • Interiérový dizajn Košice
 • Interiérový dizajn Krupina
 • Interiérový dizajn Kysucké Nové Mesto
 • Interiérový dizajn Levice
 • Interiérový dizajn Levoča
 • Interiérový dizajn Liptovský Mikuláš
 • Interiérový dizajn Lučenec
 • Interiérový dizajn Malacky
 • Interiérový dizajn Martin
 • Interiérový dizajn Medzilaborce
 • Interiérový dizajn Michalovce
 • Interiérový dizajn Myjava
 • Interiérový dizajn Námestovo
 • Interiérový dizajn Nitra
 • Interiérový dizajn Nové Mesto nad Váhom
 • Interiérový dizajn Nové Zámky
 • Interiérový dizajn Partizánske
 • Interiérový dizajn Pezinok
 • Interiérový dizajn Piešťany
 • Interiérový dizajn Poltár
 • Interiérový dizajn Poprad
 • Interiérový dizajn Považská Bystrica
 • Interiérový dizajn Prešov
 • Interiérový dizajn Prievidza
 • Interiérový dizajn Púchov
 • Interiérový dizajn Revúca
 • Interiérový dizajn Rimavská Sobota
 • Interiérový dizajn Rožňava
 • Interiérový dizajn Ružomberok
 • Interiérový dizajn Sabinov
 • Interiérový dizajn Šaľa
 • Interiérový dizajn Senec
 • Interiérový dizajn Senica
 • Interiérový dizajn Skalica
 • Interiérový dizajn Snina
 • Interiérový dizajn Sobrance
 • Interiérový dizajn Spišská Nová Ves
 • Interiérový dizajn Stará Ľubovňa
 • Interiérový dizajn Stropkov
 • Interiérový dizajn Svidník
 • Interiérový dizajn Topoľčany
 • Interiérový dizajn Trebišov
 • Interiérový dizajn Trenčín
 • Interiérový dizajn Trnava
 • Interiérový dizajn Turčianske Teplice
 • Interiérový dizajn Tvrdošín
 • Interiérový dizajn Veľký Krtíš
 • Interiérový dizajn Vranov nad Topľou
 • Interiérový dizajn Žarnovica
 • Interiérový dizajn Žiar nad Hronom
 • Interiérový dizajn Žilina
 • Interiérový dizajn Zlaté Moravce
 • Interiérový dizajn Zvolen
 • Slovakia
  DAIBAU.SK

  00421 233 329 745

  © 2022 DaiBau, všetky práva vyhradené