Pre oblasť

  Interiérový dizajn, Bytový dizajn cena

  Koľko stojí interiérový dizajn? Chceli by ste vylepšiť interiér vášho domu či bytu, ale neviete koľko to stojí? Cena interiérového dizajnu závisí od veľkosti priestoru, rozsahu potrebných prác, počtu pripravených vizualizácií priestoru a počtu rôznych návrhov interiéru. Nábytok navrhnutý na mieru môže značne zvýšiť náklady, ale priestory budú plne využité a esteticky prepracované. Za základný interiérový dizajn zaplatíte 250 EUR a viac, ale takýto návrh je veľmi jednoduchý. Za kvalitný projekt interiérového dizajnu, s dobrými návrhmi, 3D vizualizáciou výsledného dizajnu interiéru a poradenstvom, zaplatíte 500 EUR a viac. Bez ohľadu na cenu, sa výber interiérového dizajnéra odporúča, najmä ak chceme spraviť kvalitnú renováciu interiéru, v ktorom sa budeme cítiť komfortne. Nevyberte si ponuku s najnižšou cenou. Objednajte si 3D vizualizáciu - render, aby ste mali lepšiu predstavu. Nech vám architekt, ktorý vypracoval plán vášho domu, pomôže aj pri realizácii interiérového dizajnu.

  Komu zveriť návrh interiéru? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným interiérovým dizajnérom vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

  Požiadajte o ponuku:
  Odošli dopyt

  Cena interiérového vybavenia bytu


  Náklady na návrh interiéru. Projekt návrhu interiéru domu alebo bytu, ktorý obsahuje mieru existujúceho stavu, pôdorys interiéru, katalóg materiálov a plány pre výrobu vybavenia na mieru pre byt alebo dom.

  450.00 €/kus

  VEĽMI NÍZKA CENA
  €/kus

  STREDNÁ CENA
  4000.00 €/kus

  NAJVYŠŠIA CENA
  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  OSTATNÉ CENY ZA Interiérový dizajn

  Vaše množstvo

  jednotka

  orientačná cena

  Vaša cena

  Ideový nákres bytu

  Cena ideového nákresu bytu. Cena za ideový nákres bytu, spolu s pôdorysmi a rezmi 1: 100 a usporiadaním nábytku .


  m2

  €/m2

  Ideový návrh

  Dispozičné riešenie stavebných prvkov a základné usporiadanie zariadenia spolu s rezmi s najmenej tromi pohľadmi, vyhotovené na základe zadania klienta.


  m2

  €/m2

  Projekt pre výstavbu

  Projekt pre výstavbu, ktorý obsahuje architektonické plány a polohy stavebných prvkov, plány zariadení s podrobnosťami a pracovnými plánmi, súpisom stavebných prác, stavebných konštrukcií, projekt elektroinštalácií, osvetlenia a projekt ZTI (zdravotne-technických inštalácií).


  m2

  €/m2

  Projektové riadenie

  Inžiniering, ktorý zahŕňa obstarávanie a analýzu ponúk ako aj výber dodávateľov, koordináciu dodávateľov na stavenisku, sledovanie podmienok a lehôt výstavby ako aj stálý stavebný dozor.


  % hodnoty

  €/% hodnoty

  Výmera súčasnej situácie

  Výmera súčasného stavu a výpis, spolu s fotografiami hlavných detailov. Stanovenie zloženia stien a stropov tiež polohy inštalácií.


  m2

  €/m2

  SPOLU:
  Poslať dopyt >

  Ako ste využili tieto informácie?

  Interiérový dizajn - všetko, čo potrebujete vedieť

  1. Moderný interiérový dizajn a interiér - čo potrebujete vedieť?

  Už vás unavuje starý vzhľad bytu, máte nepoužívané podkrovie alebo izby už jednoducho nespĺňajú modernú životnú úroveň? Interiérový dizajn priestorov vráti funkčnosť a atraktivitu vášho bytu. Pred renováciou je však potrebné poznať konštrukčné a estetické možnosti, za pomoci interiérového architekta. Zhromaždili sme pre vás niektoré z najdôležitejších tipov skôr, ako začnete s rekonštrukciou bytu.

  So skúseným interiérovým dizajnérom váš zrekonštruovaný dom predčí očakávania
  So skúseným interiérovým dizajnérom váš zrekonštruovaný dom predčí očakávania

  2. Interiérový dizajnér, ktorý pozná vaše potreby

  Máte pred očami vysnívaný byt, ale teraz už potrebujete iba dobrého interiérového dizajnéra ... ale ako ho nájsť? Každá rekonštrukcia domu je jedinečný projekt. Samozrejme, nezaškodí si vopred pozrieť predošlé projekty architekta, dizajnéra a zistiť si názory zákazníkov, ale podrobnosti o vašom projekte sa dozviete až po tom, ako vám dizajnér pripraví prvý koncepčný náčrt a odhad nákladov. Vždy požiadajte viacerých dodávateľov o porovnanie ponúk. Na DaiBau nájdete rozsiahly zoznam overených interiérových dizajnérov.

  Každý interiérový dizajnér má svoj vlastný štýl a vie sa viac či menej prispôsobiť vašim želaniam. Pred podpísaním zmluvy sa aspoň zoznámte s jeho prácou, aby ste zhodnotili, ako sa zhodujete s  vašim vkusom, očakávaniami a obchodnými postupmi. Bude to tiež príležitosť pre dizajnéra, aby lepšie spoznal vaše priania, preto si prineste čo najviac náčrtov, fotografií, katalógov a iného materiálu.

  2.1 Návrh interiéru, cena služby

  Koľko však stojí interiérový dizajnér? Cena sa veľmi líši od dodávateľa a môže byť účtovaná dvoma spôsobmi: ako hodinová sadzba alebo za meter štvorcový projektu. Znakom dobrého dizajnéra je aj dôkladný odhad s podrobným zoznamom plánovaných prác, materiálov a nákladov. Aby ste boli s renováciou bytu skutočne spokojní, je tiež dôležité mať počas renovácie komunikáciu v reálnom čase. Koľko stojí interiérový dizajn? Cena sa pohybuje od 500 EUR za menšie projekty až po 4 000 EUR a viac za špičkové renovácie.

  3. Interiérový dizajn 

  3.1 Renovácia bývania

  Životnosť domu je asi 100 rokov, ale materiály v priestoroch sa opotrebúvajú oveľa rýchlejšie alebo sa mení náš vkus. V tomto okamihu dozrel čas na renováciu interiéru. Môžete to urobiť rôznymi spôsobmi. Na osvieženie vzhľadu vám bude stačiť nová výmaľba a nový nábytok. Kompletná renovácia bytu je na druhej strane komplexný a nákladný projekt, pretože zahŕňa práce ako: zbúranie priečok, odstránenie starého materiálu, výmena inštalácií, renovácia kúpeľne, renovácia kuchyne, inštalácia nábytku a pod.

  Všetko sa začína plánom renovácie. Cena závisí od konkrétneho architekta, dizajnéra, spravidla sa však pohybuje okolo 500 EUR. To je však menej v porovnaní so sumou pohybujúcou sa okolo 400 - 700 EUR / m2 pri renovácii bytu na kľúč, ktorá môže trvať až 3 mesiace.

  3.2 Prispôsobte si podkrovný byt

  Podkrovný byt sa kedysi považoval za menej kvalitný a nevhodný. Dodnes tomu tak už nie je sytuácia sa obrátila. V dôsledku rastúcich cien nehnuteľností, nedostatku miesta v mestách a tiež kvôli lepšiemu prístupu k vzduchu a svetlu sú podkrovné byty čoraz populárnejšie. Vďaka špeciálnemu tvaru má úprava podkrovia niekoľko zvláštností. Šikmý strop musí byť najskôr dobre izolovaný a uzavretý panelmi knauf. Nainštalujte dostatočné množstvo strešných okien pre dostatočné svetlo a pre optimálnu účinnosť potrebujete aj nábytok na mieru. Zaistíte tak maximálnu využiteľnosť kuchyne a navyše môžete na odkladanie využiť všetky nízke, neobdĺžnikové a inak zbytočné rohy.

  3.3 Nábytok na mieru

  Pre optimálne využitie priestoru a dokonale konzistentný vzhľad je dobré myslieť na nábytok na mieru. Jednotlivé kúsky si môžete objednať u stolára alebo zariadiť úplne jedinečný byt u interiérového dizajnéra. Nábytok na mieru je vhodný predovšetkým do malých miestností nepravidelného tvaru, ako sú: podkrovia na mieru, schody na mieru, skrinky na mieru atď. Pre špeciálny efekt si môžete objednať aj výrobu jednotlivých kusov ako sú stoly na mieru, stoličky na mieru, postele na mieru, dvere na mieru atď.

  4. Aký je interiérový dizajn?

  Ako premeniť vaše predstavy ideálneho bytu na realitu? Interiérový dizajn zahŕňa niekoľko fáz, ktoré zabezpečujú maximálnu kvalitu nápadu a prevedenia. Pozrime sa:

  4.1 Meranie priestorov

  Dizajnér interiérov musí najskôr zmerať a overiť existujúci stav priestorov. Robí sa presné meranie, na základe ktorého architekt, dizajnér nakreslí náčrt bytu. Návrhár tiež uvedie všetky špecifiká, nebezpečenstvá a možnosti ďalšieho dizajnu.

  4.2 Vaše želania pre vzhľad priestoru

  Keď si vyberiete požadovaného architekta, dizajnéra pre interiérový dizajn, čo najpodrobnejšie popíšte svoje priania, očakávania a predovšetkým rozpočet, ktorý máte k dispozícii. Zohľadnite to čo sa deje vo vašom živote tiež váš životný štýl, očakávaní do budúcnosti, záľuby, deti, domácich miláčikov a iné. Na niekoľkých stretnutiach s dizajnérom si na základe variácií a vzorov, ktoré pripravil, zvolíte rozloženie izieb, polohu a vzhľad nábytku, farby stien a ďalšie materiály a dekorácie.

  4.3 Vnútorné vybavenie a nábytok na mieru

  Okrem vzhľadu zváži profesionálny dizajnér aj funkčnosť priestoru. Aké je spojenie medzi kuchyňou a jedálňou? Poskytujú izby dostatok súkromia? Kde budete ukladať topánky? Je to iba niekoľko z milióna problémov, ktoré je potrebné zvážiť. Najskôr je zabezpečená funkčnosť celého bytu. Z tohto dôvodu sa počíta s demoláciou určitých priečok, novými dverami, úpravami a inými zásahmi. Potrebujete výpočet statika a stavebné povolenie na to, aby ste prerazili alebo zbúrali nosné steny. Nasleduje funkčnosť jednotlivých miestností s dôkladným umiestnením nábytku. Ak to finančné zdroje dovolia, počíta sa aj s nábytkom na mieru, ktorý umožňuje maximálne využitie priestoru.

  4.4 Farby stien

  Farba stien má veľký vplyv na pohodu miestnosti. Zdá sa, že svetlé odtiene zväčšujú priestor, zatiaľ čo tmavé ho zmenšujú. Takto môžete meniť šírku, dĺžku a výšku priestoru. Farba tiež ovplyvňuje pocit tepla. Studené farby zdanlivo miestnosť ochladia, zatiaľ čo teplé farby ju zahrejú. V byte sa vyhnite miestnostiam s nasýtenými farbami alebo nimi vyzdobte iba jednu stenu. S bielymi stenami alebo jemnými pastelovými odtieňmi vám to bude ťažko chýbať. Pre skutočne moderný a uprataný vzhľad si vyberte farby, ktoré ladia s podlahovými krytinami, nábytkom a ďalšími prvkami.

  4.5 Nákres bývania

  Na základe zhromaždených informácií architekt, dizajnér pripraví výkres bytu, ktorý presne zapadne do vašich očakávaní. Pomocou dvojrozmerných a 3d výkresov si ľahšie predstavíte konečný vzhľad priestoru. Nakreslenie bytu, nakreslenie kúpeľne alebo nakreslenie kuchyne samozrejme niečo stojí, dôrazne vám však odporúčame tento krok nepreskočiť, pretože poskytuje najlepšiu aproximáciu konečného stavu a najlepší spôsob prispôsobenia plánov vašim želaniam. Ak ste s konečným produktom spokojní, architekt na základe výkresov pripraví konečné plány.

  4.6 Plán bývania

  Teraz je čas nakresliť konečný plán bytu. Koncepčný návrh obsahuje všetky potrebné plány, náčrty, detaily, materiály, plán osvetlenia a 3d displeje, na základe ktorých môžu zhotovitelia vykonať renováciu bytu. Súčasťou je aj technická výkresy a plány jednotlivých jedinečných kusov nábytku na mieru.

  4.7 Pomoc pri rekonštrukcii domu

  Ak ste v oblasti renovácie bytu nováčikom alebo ak na to nemáte dostatok času, odporúčame vám tiež najať si architekta, ktorý by renováciu koordinoval. Mnoho interiérových dizajnérov má tiež svojich osvedčených dodávateľov, ktorí tak môžu zaručiť kvalitu vykonanej práce. Týmto spôsobom budú práce vykonané v čo najkratšom čase. Návrhár vám tiež môže pomôcť s výberom nábytku do salónov.

  5. Moderný byt - štýly a trendy

  5.1 Farby

  Moderné farby stien výrazne ovplyvňujú pohodu v byte. Svetlé priestory teplých farieb priestor oživia, zatiaľ čo tmavšie studené odtiene upokoja. Správna kombinácia farieb stien nie je jednoduchá, preto kontaktujte interiérového dizajnéra, ktorý pripraví niekoľko verzií. Pri prezeraní 3D kresieb a farebných vzorov buďte opatrní, pretože farba môže mať v skutočnom priestore úplne iný efekt ako na obrazovke počítača alebo na malom vzore.

  5.1.1 Farby stien v kúpeľni

  Kúpeľňa je jedným z najintímnejších priestorov, preto je veľmi dôležité, aby sme sa v nej cítili uvoľnene a pokojne. Vyvarujte sa akýchkoľvek krikľavých alebo sýtych farieb. Neodporúča sa ani úplne biela kúpeľňa, pretože sa v nej budete cítiť odhalená. Najlepšie sú jemné pastelové odtiene. Teplé farby vás zahrejú a jemné studené farby vás ešte viac upokoja.

  5.1.2 Farby stien v spálni

  Spálňa je miestom odpočinku, takže farby stien v spálni by mali byť jemné odtiene. Možné sú aj tmavšie farby. materiály, ktoré zdanlivo zmenšujú a stmavujú priestor. V takomto pohodlnom kúte ľahko zaspíte.

  5.1.3 Farby stien v obývacej izbe

  Väčšinu dňa trávime v obývacej izbe. Vyberte si veselé teplé farby, ktoré nás napĺňajú energiou. Pastelové farby sa dajú použiť na vymaľovanie celej miestnosti, ale ak sa rozhodnete pre intenzívne farby alebo textúry, nemaľujte viac ako jednu stenu.

  5.1.4 Farby stien v kuchyni

  Ak radi obraciate kuchyňu a oddávate sa spoznávaniu vôní a chutí, určite budete chcieť priestor okoreniť správnou farbou. Kombinácia pokojných a živých farieb funguje dobre, ale nepreháňajte to. Ak budú kuchynské prvky živé farby, vyberte pre steny pokojnú farbu. Ak však bude kuchynský nábytok veľmi monotónny, určite si oddýchnite živými farbami stien, vzormi alebo dokonca fototapetami.

  5.2 Nábytok na mieru

  Rustikálny štýlový nábytok sa vracia do moderných domov, čo dáva moderný nábytok do kontrastu. Moderné trendy skúmajú rovnováhu medzi minimalizmom a dekoráciou, medzi ľahkým a ťažkým, drsným a hladkým. V žiadnom prípade nevyhadzujte nábytok svojich starých rodičov, pretože ho môžete znova začleniť do priestoru. Ak pôvodný nábytok nie je po ruke, môžete si objednať aj nábytok na mieru.

  5.3 Izbové rastliny

  Izbové rastliny prinášajú miestnosti veľa výhod: čistia vzduch, ochladzujú miestnosť a zároveň pôsobia upokojujúco na pohodu. Sú skvelou alternatívou, keď nemáte záhradu alebo aspoň zelený balkón. Nie každá rastlina je však vhodná. Izbové rastliny by sa mali dobre rozvíjať pri malom osvetlení. Ak nemáte veľa času na starostlivosť o rastliny, odporúčame nenáročné izbové rastliny, ktoré rastú pomaly, darí sa im v neúrodnej pôde a spravidla nie sú citlivé. Populárne zelené izbové rastliny sú fikus, monstera, kroton, filodendron, potos, sanseveria, juka a mnoho ďalších rastlín z džungle, polopúšte a púšte.

  5.4 Otvorený pôdorys

  Moderný interiérový dizajn sa vyznačuje veľkými a vzájomne prepojenými priestormi. Obnova bytu často zahŕňa zbúranie priečok a vybudovanie prestupov cez nosné steny. Pri tom je nevyhnutné riadiť sa oficiálnym stanoviskom statika. Vďaka otvorenému priestoru budú miestnosti oveľa svetlejšie a zdanlivo väčšie a v novom priestore sa vám bude dýchať ľahšie.

  daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš Dom  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
  Posledné zverejnené dopyty

  Návrh na prerábku bytu

  Potrebujeme návrh na prerábku bytu. Potrebovali by sme prerobiť tehlový byt a chceli by sme čo najlepšie dispozičné riešenie bytu, nakoľko byt nie je veľký. 1800 € do 3000 €

  ........

  Rekonštrukcia bytu

  Dobry den,

  hladame nejaku fajn skupinu majstrov na rekonstrukciu stareho butoveho jadra z umakartu na murovany- treba vyhodit stare zariadenie z kuchyne, kupelne, kumbalu, skrinu na chodbe, vymalovat, dat podlahy, prerobit a navrhnut to bezbarierovo, aby sa tam dalo pohybovat s vozikom, murovany sprchovy kut, elektrika, voda...byt je 3 poschodi bez vytahu v Tlmačoch, ak by sa dalo začať s prerábkou čo najskôr...

  Ďakujem veľmi pekne za všetky ponuky, ocinkovi budú musieť amputovať nohu, tak preto to potrebujeme, čo najskôr. 15300 € do 25500 €

  ........

  Návrh kuchyne s obývačkou

  Potrebujem návrh kuchyne z obývačkou. Rozmiestnenie kuchyne spojenej s obývačkou s otvorenou chodbou cca 24 M2. 900 € do 1500 €

  ........

  CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

  Cena, Navrhnúť nábytok študentskej izby, 25 m2
  Interiérový dizajn, Dubnica nad Váhom

  630 € do 1050 €

  Cena, Navrhnut podkrovie, 80 m2
  Interiérový dizajn, Batizovce

  630 € do 1050 €

  Cena, Interiérový dizajn podkrovia, 90 m2
  Interiérový dizajn, Brezno

  1800 € do 3000 €

  Cena, Dizajn spálne v rodinnom dome, cca 46 m2
  Interiérový dizajn, Prievidza

  1800 € do 3000 €

  Cena, Dizajn a navrh recepcie a meetingovych miestnosti, 66 m2 dohromady
  Interiérový dizajn, Krakovany

  1800 € do 3000 €

  Cena, Navrhnúť kuchynskú linku, 6 m2
  Interiérový dizajn, Sereď

  630 € do 1050 €

  Cena, Realizačný projekt a dizajnový návrh interiéru 1iz bytu, 36 m2
  Interiérový dizajn, Bratislava

  3150 € do 5250 €

  Cena, Návrh dizajnu nábytku, 48 m2
  Interiérový dizajn, Bratislava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Návrh interieru kancelárskeho priestoru, 17 m2
  Interiérový dizajn, Považská Bystrica

  450 € do 750 €

  Cena, Návrh interiéru malej víkendovej chaty, 15 m2
  Interiérový dizajn, Bardejov

  450 € do 750 €

  Cena, Interiérový dizajn, 30 m2
  Interiérový dizajn, Banská Bystrica

  900 € do 1500 €

  Cena, Navrh na predelenie a usporiadanie izby/obyvacka+spalna, 4,90x3,30 cm
  Interiérový dizajn, Nitra

  630 € do 1050 €

  Cena, Návrh/vizualizácia interieru rodinného domu, 100 m2
  Interiérový dizajn, Ružomberok

  1800 € do 3000 €

  Cena, Navrh, vizualizaciu kuchyne, kupelne, wc, Po popise
  Interiérový dizajn, Martin

  1620 € do 2700 €

  Cena, Interiérový dizajn obyvacej, detskéj izbe ale hlavne kuchyne, 40 m2
  Interiérový dizajn, Martin

  1350 € do 2250 €

  Cena, Návrh prerábky bytu, Byt má 84m2 je to 3izbový byt.
  Interiérový dizajn, Šurany

  1620 € do 2700 €

  Cena, Inetrierový dizajn pre prerabku starsieho dvojizboveho bytu so zmenou dispozicie kupelne, Celkovo sa jedna o ca.60m2
  Interiérový dizajn, Púchov

  1350 € do 2250 €

  Cena, Interiérový dizajn chalupy, 120 m2
  Interiérový dizajn, Stará Kremnička

  1350 € do 2250 €

  Cena, Interiérový dizajn pre kompletnú rekonštrukciu bytu, zmena dispozície, 75 m2
  Interiérový dizajn, Zvolen

  1350 € do 2250 €

  Cena, Návrh interiéru mezonetového bytu, 88 m2
  Interiérový dizajn, Poprad

  1350 € do 2250 €

  Cena, Dizajn garsonky, 25 m štvorcovych
  Interiérový dizajn, Snina

  720 € do 1200 €

  Cena, Dizajn a rekonštrukcia kúpeľne, cca 9m2
  Interiérový dizajn, Lučenec

  9450 € do 15750 €

  Cena, Interierový dizajn a vizualizacia kuchyne, 12 m2
  Interiérový dizajn, Lastomír

  450 € do 750 €

  Cena, Interierový dizajn, uprava a prepojenie kuchyna a obyvacia izba, 60 m2
  Interiérový dizajn, Suchá nad Parnou

  1350 € do 2250 €

  Cena, Návrh interiéru RD, kuchyňa, obývačka, kúpeľna, pracovňa, detská izba, 100 m2
  Interiérový dizajn, Nitra

  1800 € do 3000 €

  Cena, Interierový dizajn a vizualizaciu obyvacky s kuchynou, 50 m2
  Interiérový dizajn, Liptovský Mikuláš

  1620 € do 2700 €

  Cena, Zariadiť detskú izbu s obývačkou a tínedžersku izbu, cca 50 m2
  Interiérový dizajn, Stupava

  1350 € do 2250 €

  Cena, Interiérový dizajn pre kuchyňu, obývašku a kúpelňu, 70m2
  Interiérový dizajn, Cífer

  540 € do 900 €

  Cena, kompletny dizajnovy navrh detskéj izby, Po popise
  Interiérový dizajn, Komjatice

  1800 € do 3000 €

  Cena, Vizualizácia na rekonštrukciu staršieho RD, 110 m2
  Interiérový dizajn, Trenčianska Turná

  3600 € do 6000 €

  Cena, Zariadiť spálňu a bývalú detskú izbu, spálňa 12,3 m detská izba 19,3 m
  Interiérový dizajn, Liptovský Mikuláš

  1350 € do 2250 €

  Cena, Kompletný návrh dizajnu bytu s možnou prerábkou kúpeľne, 50 m2
  Interiérový dizajn, Čadca

  1350 € do 2250 €

  Cena, Návrh chodby, jedáleň, obývačka, 40 m2
  Interiérový dizajn, Nitra

  1350 € do 2250 €

  Cena, Interiérový dizajn, dispozicne vyriesit kuchyna s kupelnou a wc, cca 25m2
  Interiérový dizajn, Kežmarok

  1350 € do 2250 €

  Cena, Prerobiť celý byt, 70 m2
  Interiérový dizajn, Nitra

  28350 € do 47250 €

  Cena, Návrh interiéru obývačky a spálne, možno podkrovie, 70 m2
  Interiérový dizajn, Martin

  1620 € do 2700 €  Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Interiérový dizajn?
  Nápady na usporiadanie domu

  Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

  Interiérový dizajn cenník

  Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

  428+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Interiérový dizajn
  BEZPLATNÁ SLUŽBA
  BEZ PROVÍZIÍ
  ZÍSKAJ PONUKU
  Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené