Upratovanie cena

Cena upratovacej služby je vo veľkej miere závislá od náročnosti alebo precíznosti čistenia, intervalov čistenia, čistiacich prostriedkov atď. Keď ide o upratovanie, ceny upratovania sú závislé aj od kraja, v ktorom žijete, vzdialenosti vášho domova od centra mesta a aký druh upratovania potrebujete - či ide o ručné alebo strojové čistenie. Upratovacia hodina začína okolo 10 EUR/h. Podotýkame, že upratovačka potrebuje zvyčajne najmenej 2 hodiny. Z toho môžeme konštatovať, že návšteva upratovačky nás bude stáť minimálne 20 EUR. Cena generálneho upratovania domácnosti je o niečo vyššia. Predovšetkým závisí od plochy, počtu okien, ktoré treba umyť a začína sa od 130 EUR/byt. Generálne upratovanie domu je drahšie a začína od 300 EUR. Orientačná cena každodenného upratovania kancelárskych priestorov (1200 m2/pracovníka) je 1,3 EUR/m2.

Komu zveriť upratovanie? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným poskytovateľom upratovacích služieb vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
Odošli dopyt

Náklady na generálne upratovanie budovy bez vybavenia


Cena za upratovacie služby. Cena za generálne upratovanie budovy bez vybavenia.

2.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
4.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Upratovanie cena

OSTATNÉ CENY ZA Upratovacie služby

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Geneálne čistenie budov s vybavením

Náklady za upratovacie služby. Cena za generálne upratovanie budovy pomocou vybavenia.€/m2

m2
dopyt

Denné čistenie kancelárskych priestorov

Cena za denné čistenie kancelárskych priestorov, kde je rešpektovaný štandard 1200 m2 / pracovník.€/m2

m2
dopyt

Denné čistenie objektov s plochov do 2000 m2

Cena za denné čistenie objektov s plochov do 2000 m2.€/m2

m2
dopyt

Denné čistenie objektov s plochov do 2000 m2

Cena za denné čistenie objektov s plochov nad 2000 m2.€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
poslať dopyt >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

Upratovacie služby - všetko, čo potrebujete vedieť

1. Čo potrebujete vedieť pred objednaním upratovacej služby?

Čistenie vášho domu pre niekoho je starostlivý proces, ktorý vám zaberie veľa energie a času, ktoré vám vždy chýbajú v náročnom rozvrhu. Ak to vaša finančná situácia umožňuje, prenájom upratovacej služby vám ušetrí drahocenný čas, ktorý by ste radšej venovali príjemnejším úlohám, ale váš priestor je stále skvele čistý.

Objednanie upratovacej služby vám ušetrí drahocenný čas, ktorý by ste radšej venovali príjemnejším úlohám
Objednanie upratovacej služby vám ušetrí drahocenný čas, ktorý by ste radšej venovali príjemnejším úlohám

1.1 Zhodnoťte, čo potrebujete

Môžete si vybrať, či chcete vyčistiť celý byt alebo len niektoré z najčastejších priestorov, ako je kuchyňa, kúpeľňa a WC. Tiež sa rozhodnite, či chcete služby, ktoré idú nad rámec obvyklého čistenia, napríklad umývanie okien alebo čistenie lustrov. Niektoré špecializované služby môžu byť tiež odmietnuté čistiacou službou, pretože nie sú kvalifikovaní na poskytovanie týchto služieb a mohli by viesť k poškodeniu v dôsledku neodborného vykonávania (napr. čistenie okien vo vysokých nadmorských výškach alebo mastenie parkiet...). Možno budete musieť kontaktovať príslušných odborníkov pre tieto služby. Väčšina upratovacích služieb ponúka celý rad čistiacich balíkov. Napríklad pri bežnom čistení môžete očakávať vysávanie miestností, utretie prachu a umývanie a čistenie povrchov. Čistič však nevyčistí napríklad okná, interiérové ​​skrinky ani jednotlivé predmety alebo nábytok atď. Na tento účel si musíte objednať všeobecné alebo iné špecializované čistenie.

1.2 Trvanie čistenia

Odhadnite, ako dlho bude trvať čistenie vášho domu. Väčšina upratovacích služieb sa vás opýta, aký veľký je váš dom / byt, koľko izieb a kúpeľní obsahuje a aký je váš obvyklý postup pri upratovaní. Čistenie bytu s dvoma spálňami trvá napríklad asi 4-5 hodín. Ak sa priestory dlho nevyčistili, tento čas sa môže predĺžiť.

1.3 Frekvencia čistenia

Rozhodnite sa, ako často chcete vyčistiť váš dom. V závislosti od potrieb vašej rodiny možno budete potrebovať službu iba raz alebo dvakrát mesačne. Ak máte väčší rozpočet a rušný rozvrh, môžete sa rozhodnúť pre častejšie návštevy. Môžete tiež zariadiť týždenný rozvrh, podľa ktorého sa čistič zameriava na čistenie každej inej miestnosti podľa vášho výberu.

1.4 Vlastné čistiace prostriedky

Ak máte špeciálne priania alebo potreby, môžete si tiež kúpiť čistiace prostriedky sami. Môžete napríklad chcieť, aby bol váš byt čistený prírodnými čistiacimi prostriedkami. Ak dostanete vlastné upratovacie služby, bude možné dohodnúť nižšiu cenu služby s upratovacou službou.

1.5 Nastavte rozpočet

Predtým, ako začnete telefonovať s potenciálnymi upratovacími službami, uistite sa, že presne viete, koľko ste schopní a ochotní zaplatiť za čistenie. To vám tiež umožní robiť informované rozhodnutia o tom, ktoré služby si môžete dovoliť.

2. Výber správneho upratovacieho servisu

2.1 Ak si želáte byť bez obáv, vyberte si profesionálnu upratovaciu službu

Ak si najmete upratovaciu spoločnosť namiesto jednotlivca, preberá zodpovednosť za prácu, ktorú vykonal vysávač alebo. čističe. Táto možnosť je vo všeobecnosti lepšia pre každého, kto nemusí mať čas ani právne znalosti na to, aby sa chránil pred konfliktmi s jednotlivými zmluvnými stranami. Ak sa rozhodnete prenajať upratovaciu službu, cena za upratovanie bude o niečo vyššia a nemusíte mať obavy.

2.2 Vyberte jednotlivca alebo spoločnosť, ktorá je poistená

Profesionálna upratovacia služba má spravidla všetky potrebné poistenie a osvedčenia potrebné na vykonávanie činnosti. Samostatný samostatne zárobkovo činný dodávateľ však obvykle nemá osobitné poistenie. Spoľahlivá služba upratovania má vnútorné pravidlá na riešenie poškodenia vášho domova. To zahŕňa akékoľvek poškodenie, ktoré sa môže vyskytnúť počas čistenia nábytku a iného vybavenia bytu, akékoľvek chýbajúce alebo poškodené predmety atď. Bez ohľadu na to sa odporúča, aby ste dodávateľa vopred varovali pred citlivejšími predmetmi alebo. vybavenie v byte, ktoré si môže vyžadovať osobitnú starostlivosť. Ak sa napriek všetkému stane niečo nepríjemné, poisťovacia služba vám za škodu nahradí škodu, zatiaľ čo nepoistený individuálny dodávateľ vám za škodu pravdepodobne nenahradí.

2.3 Prečítajte si recenzie online, ak sú k dispozícii

Väčšina upratovacích služieb vám na svojich webových stránkach ponúkne množstvo pozitívnych referencií, najmä ak je spoločnosť veľká a podniká niekoľko rokov. Preskúmaním referencií a názorov používateľov získate prehľad o fungovaní služby. Zaistíte napríklad to, že čistič príde v dohodnutom čase alebo aspoň informuje v prípade omeškania atď. Pre ešte objektívnejšie zobrazenie si môžete prezrieť početné recenzie upratovacích služieb a prečítať si názory používateľov na webovom portáli Mojmojster.

3. Druhy čistenia

Upratovacie služby ponúkajú rôzne čistiace balíčky, ale môžete tiež zariadiť individuálnu ponuku šitú na mieru vašim potrebám a želaniam. Tu sú niektoré z najbežnejších typov čistenia.

3.1 Pravidelné čistenie

Vykonáva sa v pravidelných časových intervaloch. Môže to byť raz týždenne, dvakrát mesačne alebo raz mesačne alebo podľa potreby. Pri pravidelnom čistení je možné individuálne dohodnúť alebo dohodnúť sa na tom, akú prácu chcete vykonať. Typické pravidelné čistenie zahŕňa vysávanie a umývanie podlahy a odstraňovanie prachu z viditeľných povrchov, vonkajšie čistenie skriniek, čistenie spínačov a háčikov a vyprázdňovanie zvyškov.

Kuchyňa umýva sporák, umývadlo, vodovodné batérie, kuchynskú stenu... V kúpeľni samozrejme umýva WC, umývadlá, vodovodné kohútiky, sprchy, sifóny, zrkadlá... V spálňach je možné vymeniť aj posteľnú bielizeň ... Pravidelné upratovanie čistenie nezahŕňa čistenie okien, skriniek a kuchynských spotrebičov atď.

3.2 Všeobecné čistenie

Kompletné upratovanie bytu je pre väčšinu veľkou výzvou, ktorú jeden človek nemôže urobiť za jeden deň. Čistenie sa preto vykonáva po častiach a byt nie je nikdy úplne úplne čistý. Všeobecné čistenie upratovacej služby sa dokončí za jeden deň. Niekoľko čistiacich prostriedkov vysaje vašu izbu a vyčistí podlahu, utrie prach, vyčistí kuchynské prvky (aj interiér rúry, chladničky...). Dôkladne vyčistí kúpeľňu od stropu po podlahu. Čistia tiež vnútro skrine vo všetkých izbách. Všeobecné čistenie zahŕňa aj čistenie okien, okenných rámov a políc. Všeobecné upratovanie v obývanom byte sa môže vykonať raz alebo dvakrát ročne, inak sa takéto upratovanie zvyčajne objednáva pri presťahovaní alebo po dokončení rekonštrukčných prác v byte alebo pri presťahovaní do novej budovy. Niektoré služby ponúkajú aj všeobecné čistenie suterénov, podkroví, kotolní a garáží.

3.3 Hĺbkové čistenie

Môžete si objednať hĺbkové čistenie pohoviek, kresiel, čalúnených kuchynských stoličiek, kobercov a matracov.

Pre hĺbkové čistenie je potrebné mať špeciálne vybavenie (vysávač, kefy, čističe...), čo je drahé a nie je dostupné priemernému užívateľovi. Hĺbkové čistenie by sa malo vykonávať najmenej raz ročne a častejšie u alergikov a astmy. Hĺbkovým čistením sa zbavíme roztočov a jemného prachu, zbavíme sa stopy cigaretového dymu. Po vyčistení má tkanina príjemnú vôňu a farby sú osviežené. K dispozícii je aj organické hĺbkové čistenie.

3.4 Špeciálne čistenie

Parné čistenie

Je zvlášť vhodný na čistenie radiátorov, škár medzi keramickými obkladmi a ťažko prístupných miest. Môžeme však tiež vyčistiť všetky kuchynské a kúpeľňové povrchy, všetky podlahové povrchy, okná, dvere (spolu s rámami). Prakticky všetky povrchy v byte možno dezinfikovať parným čistením a bezchybne vyčistiť. Výhodou parného čistenia je, že odstraňuje nečistoty na neprístupných miestach a dezinfikuje povrchy. Odstraňuje vodný kameň a rôzne škvrny. Na dôkladné čistenie parou nepotrebujeme žiadne čistiace prostriedky, takže čistenie je šetrné k prírode a ľuďom.

Čistenie okien

Čistenie okien zahŕňa čistenie sklených tabúľ, okenných rámov a parapetov. Ak to urobíme sami, je to náročná a časovo náročná udalosť. Priestor však nie je skutočne čistý, kým nie sú čisté okná a všetky sklenené povrchy.

3.5 Podlahové povrchy

Čistenie obkladačiek

V miestnostiach, kde je veľa vlhkosti, sa na keramických obkladoch a špárach hromadí vodný kameň a plesne. V dôsledku toho sa tu hromadí ďalšia špina, čo je samozrejme veľmi znepokojujúce. problémy možno vyriešiť dôkladným vyčistením pomocou vhodných profesionálnych čistiacich prostriedkov a vybavenia. Môže sa tiež použiť parné čistenie, ktoré úplne dezinfikuje môj povrch. Kompletná dezinfekcia zabraňuje ďalšiemu vytváraniu plesní a iných nečistôt, aspoň na chvíľu.

Čistenie parkiet

Po renováciách a väčších zásahoch sa odporúča dôkladné vyčistenie parkiet, keď sa na parketách hromadí tvrdé nečistoty, ktoré je potrebné starostlivo odstrániť. Je potrebné mať dostatok odborných znalostí, pretože parkety netolerujú agresívne čistenie. Aj pri dlhých rokoch používania parkety menia farbu, najmä na naolejovaných parketách. V prípade lakovaných parkiet sa tomuto druhu zafarbenia zabráni dôkladným očistením a nanesením a pravidelnou obnovou ochranného náteru. V prípade naolejovaných parkiet je potrebné povrchy starostlivo naolejovať v častejších časových intervaloch.

Čistenie linolea a gumy

Pri dôkladnom čistení podlahových povrchov z linolea, PVC alebo gumy je vždy potrebné najprv odstrániť starý ochranný náter. Keď je povrch suchý, je pripravený naniesť nový náter, ktorý môže byť matný alebo lesklý. Po každom opotrebení sa povlak môže znova vymeniť.

4. Postup

4.1 Podpísať dohodu o spolupráci

Zmluva špecifikuje vzťah a podmienky medzi vami a upratovacou službou. Je dobré podpísať dokument, v ktorom sú uvedené všetky povinnosti spoločnosti, vaše očakávania týkajúce sa čistenia (čo, ako, ako často sa bude čistiť), ďalšie služby, ktoré chcete, a tiež kroky v prípade škôd spôsobených dodávateľom. Podpísanie takejto dohody pomôže vyhnúť sa akýmkoľvek možným nejasnostiam alebo nezhodám počas spolupráce.

4.2 Dodržiavajte dohodu s upratovacou službou

Postupujte podľa dohody so spoločnosťou o tom, či je potrebné počas čistenia zostať doma. Niektoré spoločnosti vás môžu požiadať, aby ste zostali v dome, kým tam budú upratovacie služby. Týmto spôsobom sa podniky môžu chrániť v prípade, že vo vašom byte niečo chýba. Niektoré spoločnosti nemusia mať na to prednosť, takže si budete môcť urobiť čas na prácu mimo domova. Ak ste počas upratovania doma, nekontrolujte dodávateľa v každom kroku. Pamätajte, že sú to profesionáli a profesionáli a robia to, za čo si ich najmete.

4.3 Domáce zvieratá

Niektoré spoločnosti môžu požadovať, aby ste svojho domáceho maznáčika odložili v čase čistenia alebo ho obmedzili na konkrétnu oblasť. Ak spoločnosť takúto požiadavku nemá, môže byť dobrý nápad uistiť sa, že sa čistiaci prostriedok a váš domáci miláčik najprv zoznámia a uistia sa, že sa navzájom dobre rozumejú, skôr ako ich nechajú v byte.

4.4 Prístup

Uistite sa, že čistič má prístup k vám domov. Ak nie ste doma, budete musieť poskytnúť čističke kľúč alebo kód pre vaše dvere, aby mohla sama vstúpiť do bytu alebo domu. Do svojej písomnej dohody so spoločnosťou môžete vložiť doložku o bezpečnom odovzdaní kľúčov do vášho vysávača, aby ste sa uistili, že ich bez súhlasu neskopírujú ani nezdieľajú s ostatnými čistiacimi prostriedkami.

4.5 Oboznámenie čističa s miestnosťou

Predtým, ako vysávač začne pracovať, choďte s ňou cez všetky izby a zoznámte sa s nimi. Varujte ju pred nefunkčnými zariadeniami alebo poškodením, ktorým bude možno musieť vyhnúť. To je tiež ten pravý čas, aby ste jej ukázali všetky oblasti, ktoré si budú vyžadovať osobitnú pozornosť alebo mimoriadne čistenie.

4.6 Oboznámiť upratovačku s jej želaniami a očakávaniami

Vysvetlite svoje očakávania, aby ste sa vyhli zámene. Uistite sa, že si čistič uvedomuje vaše očakávania. Tým sa zabezpečí, že vy, spoločnosť a zamestnanci ste všetci na tej istej stránke. Najmä ak máte špecializovaný obchod so spoločnosťou, predídete tak frustrácii, ak všetky požadované povrchy nie sú vyčistené, alebo ak budú náklady na čistenie povrchov, ktoré chcete sami vyčistiť, zbytočné. S vysávačom tiež určte čas príchodu.

4.7 Pripravte priestor

Pred príchodom čističa je dobré sami sa postarať o všeobecné neporiadok v domácnosti. Čas a energia, ktorú bude čistenie potrebovať na čistenie, napríklad vyzdvihnutie hračiek a odevov z podlahy a stohovanie, by sa lepšie využili na hĺbkové čistenie povrchov. To platí najmä, ak máte čistič alebo. služba dohodnutá za hodinovú sadzbu.

4.8 Spätná väzba

Po prvých návštevách vysávača poskytnite priateľskú spätnú väzbu. Samozrejme môžete mať aj nejaké otázky alebo návrhy týkajúce sa jej práce. Informujte čistiaceho pracovníka o vašej túžbe robiť určité veci trochu inak. S čistiacim prostriedkom zaobchádzajte profesionálne, láskavo a s rešpektom. Ak nie ste spokojní so službou, zavolajte priamo spoločnosti a vysvetlite, prečo jej práca nespĺňa vaše očakávania. Určite sa vám podarí dosiahnuť jasnejšiu dohodu so spoločnosťou, čo bude určite jednoduchšie, ako začať znova hľadať vhodnú upratovaciu službu.

daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš DomCHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Posledné zverejnené dopyty

Upratovacie služby

Dobrý deň.

Potrebujem upratať komplet kupelnu je tam sprchovací kut aj vana dva umyvadla komplet obkladacky dlažba na zemi a stresne okno. Potom dalsie 4 stresne okna. 450 € do 750 €

........

Vycistit podlahu marmoleum

Potrebujem vycistenie a napastovanie podlahy marmoleum, 40 m2. Fotky v prílohe. 135 € do 225 €

........

Vynosiť stavebný otpad a upratať byt

Potrebujem vynosiť stavebný odpad zo zbúranej priečky a upratať byt. 540 € do 900 €

........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

Cena, Upratať rodinný dom, 230 m2
Upratovacie služby, Námestovo

720 € do 1200 €

Cena, Upratať po stavbe dvor a zahradu, 50m2
Upratovacie služby, Ivanka pri Dunaji

450 € do 750 €

Cena, Upratať väčší rodinný dom v Sliači, Sú to podlahy v 9. miestnostiach + dvere
Upratovacie služby, Sliač

720 € do 1200 €

Cena, Upratať 3 izbový byt, 70m2
Upratovacie služby, Snina

1350 € do 2250 €

Cena, Upratať dom po výmene okien, 200m2
Upratovacie služby, Pribeník

540 € do 900 €

Cena, Umyť podlahu po rekonštrukcii v dome, 90m2
Upratovacie služby, Valaliky

135 € do 225 €

Cena, Upratat cely dom, 140 m2
Upratovacie služby, Michalovce

1035 € do 1725 €

Cena, Tepovanie potahu matraca - ide len o potah (bez celeho matraca), potah 140x200
Upratovacie služby, Kamienka

225 € do 375 €

Cena, Upratovanie bytový dom, plocha cca 560 m2, obklad cca 80 m2, ale dôležitá je obhliadka bytového domu!
Upratovacie služby, Bratislava

450 € do 750 €

Cena, Upratat neobyvany byt, 70m2
Upratovacie služby, Strážske

450 € do 750 €

Cena, Upratanie rodinného domu, je to dvojpodlažný dom, hore sú 4 izby + kúpelňa a WC a dole 2 izby, kuchyňa, 2 kúpelne a WC
Upratovacie služby, Ľubotice

540 € do 900 €

Cena, Upratať vhod ( 9 bytov ), (prízemie+ dve poschodia bez výťahu),pivničné priestory
Upratovacie služby, Dubnica nad Váhom

450 € do 750 €

Cena, Upratovanie, 62m2
Upratovacie služby, Bratislava

225 € do 375 €

Cena, Jednorazove upratanie zanedbanej domacnosti dochodcov vo vysokom veku, 50m2
Upratovacie služby, Sereď

450 € do 750 €

Cena, Upratať chatu, 150m2
Upratovacie služby, Zemplínska Šírava

450 € do 750 €

Cena, Vyčistiť podlahy po maľovaní, umyť 2 kúpeľne, kuchynskú linku, 240 m2
Upratovacie služby, Šoporňa

630 € do 1050 €

Cena, Vytepovat koberec, O. 2
Upratovacie služby, Detva

135 € do 225 €

Cena, Pravidelné upratovanie 2x / 4x do mesiaca rodinny dom, 100 m2
Upratovacie služby, Veľký Lapáš

630 € do 1050 €

Cena, Umytie okien a vnutornych zaluzii na rodinnom dome, Po popise
Upratovacie služby, Gbely

540 € do 900 €

Cena, Upratovacie služby kancelárske priestory, Nádvorie Európy, 100 - 120 m2
Upratovacie služby, Komárno

1350 € do 2250 €

Cena, Poupratovať 1.iz.byt, 35 m2
Upratovacie služby, Lučenec

540 € do 900 €

Cena, Umyť okna- 3 izbový byt, 10 ks
Upratovacie služby, Michalovce

315 € do 525 €

Cena, Upratovacie služby, komplet cely dom aj okná, 200 m2
Upratovacie služby, Zákamenné

720 € do 1200 €

Cena, Upratovanie bytového domu 1x týždenne, Byt. dom má 3 vchody a spolu 27 bytov
Upratovacie služby, Sabinov

1350 € do 2250 €

Cena, Umývanie platovych okien , rodinný dom
Upratovacie služby, Gajary

720 € do 1200 €

Cena, Upratovacie práce, 500 m2
Upratovacie služby, Košice

3150 € do 5250 €

Cena, Upratať priestory bytu, starý nábytok, 70m2
Upratovacie služby, Komárno

360 € do 600 €

Cena, Profesionálne poupratovať nový dom, kúpeľne, podlahy, okna, nábytok , 190m2
Upratovacie služby, Sereď

720 € do 1200 €

Cena, Bežné upratanie bytu, 47 m2
Upratovacie služby, Nižná

450 € do 750 €

Cena, Generálne upratovanie po výmene okien, 120 m2
Upratovacie služby, Poltár

1350 € do 2250 €

Cena, Dôkladne upratanie 4 izboveho bytu, vyčistenie zajdenych usadenín, 74 m2
Upratovacie služby, Stará Ľubovňa

450 € do 750 €

Cena, Upratanie po stavebnych prachach, 105 m2
Upratovacie služby, Poniky

630 € do 1050 €

Cena, Komplet upratovanie bytu po rekonstrukcii, 80 m2
Upratovacie služby, Bratislava

450 € do 750 €

Cena, Upratovanie v OC Sady, 100m2
Upratovacie služby, Galanta

900 € do 1500 €

Cena, Upratovacie služby, Asi 80m2
Upratovacie služby, Štiavnické Bane

540 € do 900 €

Cena, Upratanie rodinneho domu, po popise
Upratovacie služby, Zlaté Moravce

630 € do 1050 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Upratovacie služby cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

651+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Upratovacie služby
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Upratovacie služby?

 • Upratovacie služby Bratislava
 • Upratovacie služby Banská Bystrica
 • Upratovacie služby Košice
 • Upratovacie služby Nitra
 • Upratovacie služby Prešov
 • Upratovacie služby Žilina
 • Upratovacie služby Bardejov
 • Upratovacie služby Humenné
 • Upratovacie služby Komárno
 • Upratovacie služby Levice
 • Upratovacie služby Liptovský Mikuláš
 • Upratovacie služby Lučenec
 • Upratovacie služby Martin
 • Upratovacie služby Michalovce
 • Upratovacie služby Nové Zámky
 • Upratovacie služby Piešťany
 • Upratovacie služby Poprad
 • Upratovacie služby Považská Bystrica
 • Upratovacie služby Prievidza
 • Upratovacie služby Ružomberok
 • Upratovacie služby Spišská Nová Ves
 • Upratovacie služby Topoľčany
 • Upratovacie služby Trenčín
 • Upratovacie služby Trnava
 • Upratovacie služby Zvolen
 • Upratovacie služby Bánovce nad Bebravou
 • Upratovacie služby Brezno
 • Upratovacie služby Bytča
 • Upratovacie služby Čadca
 • Upratovacie služby Detva
 • Upratovacie služby Dolný Kubín
 • Upratovacie služby Dunajská Streda
 • Upratovacie služby Galanta
 • Upratovacie služby Gelnica
 • Upratovacie služby Hlohovec
 • Upratovacie služby Ilava
 • Upratovacie služby Kežmarok
 • Upratovacie služby Krupina
 • Upratovacie služby Kysucké Nové Mesto
 • Upratovacie služby Levoča
 • Upratovacie služby Malacky
 • Upratovacie služby Medzilaborce
 • Upratovacie služby Myjava
 • Upratovacie služby Námestovo
 • Upratovacie služby Nové Mesto nad Váhom
 • Upratovacie služby Partizánske
 • Upratovacie služby Pezinok
 • Upratovacie služby Poltár
 • Upratovacie služby Púchov
 • Upratovacie služby Revúca
 • Upratovacie služby Rimavská Sobota
 • Upratovacie služby Rožňava
 • Upratovacie služby Sabinov
 • Upratovacie služby Šaľa
 • Upratovacie služby Senec
 • Upratovacie služby Senica
 • Upratovacie služby Skalica
 • Upratovacie služby Snina
 • Upratovacie služby Sobrance
 • Upratovacie služby Stará Ľubovňa
 • Upratovacie služby Stropkov
 • Upratovacie služby Svidník
 • Upratovacie služby Trebišov
 • Upratovacie služby Turčianske Teplice
 • Upratovacie služby Tvrdošín
 • Upratovacie služby Veľký Krtíš
 • Upratovacie služby Vranov nad Topľou
 • Upratovacie služby Žarnovica
 • Upratovacie služby Žiar nad Hronom
 • Upratovacie služby Zlaté Moravce
 • Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené