Samonivelačný poter, anhydritové potery cena

Koľko stojí samonivelačný poter? Samonivelačný poter je o niečo drahší ako klasický poter, ale v kombinácii s podlahovým vykurovaním vám zabezpečí lepšiu tepelnú účinnosť. Cena samonivelačného poteru závisí od povrchu podlahy, požadovanej hrúbky poteru, druhu materiálu a samozrejme od zhotoviteľa. Cena za zhotovenie samonivelačného poteru s hrúbkou 4,5 cm je 14 až 17 EUR/m2.

Komu zveriť vyhotovenie samonivelačného poteru? Pošlite dopyt vhodným a ohodnoteným zhotoviteľom samonivelačných poterov vo vašom okolí – zadarmo a nezáväzne! Stačí vyplniť formulár nižšie.

Požiadajte o ponuku:
Odošli dopyt

Cena samonivelačného poteru


Náklady na samonivelačný poter. Cena za inštaláciu samonivelačného poteru hrúbky 4,5 cm. Náklady na dodávku a inštaláciu.

14.00 €/m2

VEĽMI NÍZKA CENA
€/m2

STREDNÁ CENA
17.00 €/m2

NAJVYŠŠIA CENA
CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Cena za zhotoviteľa samonivelačného poteru

OSTATNÉ CENY ZA Samonivelačný poter, anhydritové potery

Vaše množstvo

jednotka

orientačná cena

Vaša cena

Samonivelačný poter, 4,5 cm

Cena za samonivelačný poter hrúbky 4,5 cm do vnútorných priestorov, vhodný bez armovania. Cena s dodávkou a inštaláciou materiálu, na ploche 100m2.€/m2

m2
dopyt

Aplikácia samonivelačnej stierky

Aplikácia cementovej samonivelačnej stierky, hrúbky do 5 cm.€/m2

m2
dopyt
SPOLU:
poslať dopyt >

Ako ste využili tieto informácie?

Nápady na usporiadanie domu

Časopis s čerstvými nápadmi a radami našich autorov na usporiadanie Vášho obytného priestoru.

SAMONIVELAČNÝ POTER – VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

1. Samonivelačný poter – čo potrebujete vedieť?

1.1.  Poter vo všeobecnosti

Ak sa bavíme o výstavbe či rekonštrukcii, skôr či neskôr sa stretneme so slovom poter. Vyhotovenie poteru patrí medzi dokončovacie práce na stavbe, preto je dobré si pred začatím stavby a rekonštrukcie zistiť, čo presne poter je a na čo je určený. Poter je v skutočnosti veľmi široký pojem, zahŕňa rôzne spôsoby spracovania, vyhotovenia a podobne. Dá sa povedať, že samonivelačný poter je vylepšená verzia cementových poterov, ktoré sa kedysi hojne používali v stavebníctve, vlastne ako dokončovacia vrstva podlahovej dosky.

1.2. Použitie poteru

Poter sa používa hlavne na vyrovnávanie finálnych povrchov podláh. Existujú aj potery so spádom, ktoré sa používajú na miestach, kde nie je možné zrealizovať dokonale rovný povrch – napríklad z dôvodu odvádzania vody a pod. Okrem na vyrovnávanie podlahových povrchov možno rôzne druhy poterov použiť aj ako spojovacie konštrukčné prvky alebo ako podklad pre vyššie mechanické zaťaženie. Primárnou funkciou poteru je slúžiť ako podklad, na ktorý sa kladú finálne podlahové krytiny. Poter je pomerne tenký podklad, jeho výška, resp. hrúbka je zvyčajne asi 5 cm.

Pri cementových poteroch je požadovaná priemerná hrúbka podlahy 5 cm, samonivelačné potery umožňujú až o 25 % menšiu hrúbku, okolo 3,5 cm
Pri cementových poteroch je požadovaná priemerná hrúbka podlahy 5 cm, samonivelačné potery umožňujú až o 25 % menšiu hrúbku, okolo 3,5 cm

1.3. Druhy poterov

K dispozícii je niekoľko druhov poterov, rôznych výrobcov a dodávateľov, ktoré sa líšia tak mechanickými vlastnosťami, ako aj spôsobom prevedenia. Najzákladnejšie delenie poterov je na suché a mokré potery, nasledujú samonivelačné potery (mokré potery), vyhotovenie nasucho (suché potery), rýchloschnúce potery, ako aj izolačné potery a strojové alebo priemyselné potery.

2. Samonivelačný poter

2.1. Čo je to samonivelačný poter?

Samonivelačné potery sú mokré a tekuté potery. Ide o zmes, ktorá sa vylieva na povrch podlahy, v zásade nie je potrebné dodatočné vyrovnávanie. Samonivelačný poter sa odporúča najmä v kombinácii s keramickou dlažbou, parketami a laminátom.

2.2. Kedy sa používa samonivelačný poter?

Samonivelačný poter je vhodným podkladom pre rôzne druhy podlahových krytín, ako sú keramické dlaždice, parkety a laminát. Výhodou samonivelačného poteru oproti iným typom poteru je, že je vhodný najmä na podlahy s podlahovým kúrením. Tu svojimi vlastnosťami predčí ostatné typy poterov. Samonivelačný poter je preto v týchto prípadoch obzvlášť odporúčaný, keď je podlahové kúrenie nainštalované, pripravenou zmesou sa jednoducho zalejú rúrky podlahového kúrenia, vytvorí sa rovná homogénna plocha.

3. Výhody samonivelačného poteru

Samonivelačný poter má mnoho výhod, vďaka ktorým patrí medzi najobľúbenejšie potery na trhu. Nižšie sú uvedené len niektoré z výhod. Skôr než sa rozhodnete pre kúpu poteru, odporúčame poradiť sa s odborníkom o výhodách a nevýhodách jednotlivých typov, pretože len tak si budete môcť vybrať ideálne riešenie pre váš príbytok.

3.1. Pevný podklad pre vaše chodidlá

Podlaha by mala byť pevná, nešmykľavá, chôdza po nej ľahká a bezpečná. Ak poter bude finálnou vrstvou, na ktorú sa nebudú klásť ďalšie podlahové krytiny, musí byť rovný, dobre priľnavý. Poter sa používa ako konečná podlahová krytina v dielňach, garážach a komorách, a niekedy aj v obývacích izbách, ak je interiér zariadený v industriálnom štýle. Hladkosť povrchu je možné dosiahnuť samonivelačným anhydritovým poterom, zdravotne a ekologicky nezávadným. Samonivelačný poter poskytuje veľmi hladký a rovný povrch, ktorý si nevyžaduje dodatočné hladenie, prípadne len jemné finálne prebrúsenie.

3.2. Menej hluku

Samonivelačné potery môžu znížiť hrúbku podlahy. Ak je pri cementových poteroch požadovaná priemerná hrúbka podlahy 5 cm, samonivelačné potery umožňujú až o 25 % menšiu hrúbku, teda okolo 3,5 cm. Táto úspora sa hodí najmä pri rekonštrukcii starších budov, kde sa hrúbka alebo výška podlahy nemôže alebo nesmie meniť. Ak je potrebná hrubšia vrstva zvukovej izolácie, získa sa tak 1,5 cm navyše. Ak na podlahu má byť položená hrubšia podlahová krytina, táto úspora príde opäť vhod.

3.3. Samonivelačný poter rýchlejšie schne

Jednou z najzrejmejších výhod je, že samonivelačný poter schne oveľa rýchlejšie ako cementový poter. Dôvodov je viacero, prvým je samozrejme menšia hrúbka – tenšia vrstva schne automaticky rýchlejšie. Ďalší dôvod spočíva v špecifických zložkách, z ktorých je zmes vyrobená, ktorá sa mierne líši od zmesi cementového poteru. Rýchle sušenie je vhodné najmä vtedy, ak sa s realizáciou ponáhľame. Samonivelačný poter je pochôdzny po 24 hodinách! Ďalšou výhodou rýchleho schnutia je, že poter možno vyhotoviť kedykoľvek počas roka, keďže pomerne rýchlo schne aj v zime.

3.4. Vynikajúce mechanické vlastnosti

Ako všetky potery, aj samonivelačné potery majú vynikajúce mechanické vlastnosti, vďaka ktorým sú schopné odolávať vysokému zaťaženiu v tlaku a ohybe a sú odolné voči opotrebovaniu. Samonivelačný poter má vďaka svojmu špecifickému zloženiu a zrnitej štruktúre lepšiu pevnosť v ohybe v porovnaní s bežnými potermi. Aj to je jeden z dôvodov menšej hrúbky, resp. výšky – hrúbka poteru môže byť pri rovnakom zaťažení menšia. Navyše samonivelačný poter výborne vedie teplo, aj to je dôvod, prečo sa často používa v kombinácii s podlahovým kúrením. Dodatočnou mechanickou výhodou poteru je, že sa nezmršťuje, čím sa predchádza nerovnostiam, nevznikajú žiadne anomálie na okrajoch a v priestoroch s menšími rozmermi sa dá vyhotoviť bez dilatačných škár.

4. Samonivelačný poter a podlahové kúrenie

4.1. Samonivelačný poter a podlahové kúrenie – víťazná kombinácia

Samonivelačný poter je najlepší materiál na podlahové kúrenie. Umožňuje maximálnu energetickú účinnosť systému podlahového vykurovania, najmä ak ide o nízkoteplotné vykurovanie. Vďaka samonivelizácii a kontrolovanej kvalite sa pekne a rovnomerne rozloží po povrchu podlahy, takže prenos tepla je rovnomerný. Poter je v priamom kontakte s rúrkami bez medzier a má hrúbku len 3,5 cm, umožňuje ušetriť veľa peňazí za vykurovanie a takýto systém má veľmi dobrú tepelnú účinnosť. Počiatočné náklady sú síce vyššie, no investícia sa pomerne rýchlo vráti. Hrúbka potrubia podlahového kúrenia je minimálne 30 mm, čo umožňuje minimálnu hrúbku poteru 3,5 cm.

4.2. Postup vyhotovenia

Postup pri realizácii podlahového vykurovania samonivelačným poterom je nasledovný: najprv sa kladú rúry podlahového vykurovania (hadovitý tvar) na špeciálnu nopovú fóliu, ktorá (v závislosti od toho, či ide o podlahové kúrenie na vodu alebo elektrinu) nedovolí posúvanie potrubí, drží ich v pevnej polohe a v rovnakej vzdialenosti. Pri montáži sú potrubia väčšinou pod tlakom, takže prípadné poškodenie je možné ihneď spozorovať a potrubie vymeniť za nepoškodené. Po zaliatí potrubia poterom je sanácia nemožná bez väčších zásahov, bez vŕtania alebo rozbitia podlahy. Nasleduje liatie samonivelačného poteru. Je dôležité, aby boli rúrky predtým naozaj dobre pripevnené k podkladu, aby sa pri liatí poteru neposúvali. Po ukončení liatia poteru treba počkať, kým poter úplne vyschne, potom je možné podlahu natrieť konečným náterom alebo položiť vybrané podlahové krytiny.

5. Aplikácia samonivelačného poteru

5.1. Jednoduchá a rýchla aplikácia

Aj keď je aplikácia pomerne jednoduchá, odporúčame ju zveriť do rúk profesionálov. Samonivelačný poter umožňuje veľmi rýchle, ekonomické a spoľahlivé vyhotovenie ako pri novostavbe, tak aj pri rekonštrukcii či renovácii. Nepotrebuje dodatočnú výstuž ako iné typy poterov, pretože sa samonivelačné potery menej zmršťujú a naťahujú.

5.2. Samonivelačná poterová zmes

Samonivelačný poter, ktorý sa kupuje v predajniach stavebného materiálu alebo v špecializovaných predajniach, je už pripravená prášková zmes. Balí sa do igelitových vrecúšok alebo vriec a mieša sa s vodou elektrickým mixérom podľa návodu výrobcu. Samonivelačná poterová zmes je zmesou sadry a vody. Sadra je práškový materiál, ktorý sa rozpúšťa vo vode a pozostáva zo síranu vápenatého. Okrem sadry, ktorú možno nazvať aj cementom, je potrebné aj kamenivo, ktorým môže byť štrk alebo jemný piesok. To všetko sa mieša s vodou v pomere odporúčanom výrobcom, kým nevznikne hladká hmota bez hrudiek a následne sa pomocou hadice rozlieva po miestnosti.

5.3. Príprava podláh a stien

Pred začatím prác musí byť podlaha správne pripravená a musia byť zabezpečené spojenie so stenami. Konštrukcia podlahy musí byť úplne suchá a pevná. Po dokončení konštrukcie sa najskôr kladie zvuková izolácia. Potom sa spojenie stien s podlahou utesní pomocou špeciálnych elastických materiálov. Ďalším krokom je položenie plastovej fólie na zvukovú izoláciu, ktorá zaručuje nepriepustnosť podlahy. Jednotlivé kusy fólie sa musia prekrývať minimálne 10 cm. Po utesnení celej plochy a všetkých spojení so stenami nasleduje pokládka rúrok podlahového kúrenia, ak ide o montáž tohto typu vykurovania. Keď je tá časť práce hotová, naleje sa samonivelačný poter.

5.4. Vyrovnanie podkladu

Pri nalievaní poteru po miestnosti je potrebné dbať na to, aby sa zmes rozložila čo najrovnomernejšie, aj keď výhodou samonivelačného poteru je, že sa poter sám po miestnosti rovnomerne rozlieva. Aby poter bol liaty čo najrovnomernejšie, liatie začína na miestach s väčšou potrebnou hrúbkou podlahy. Nakoniec treba celú plochu vyrovnať vyrovnávacou latou.

5.5. Sušenie poteru

Veľkou výhodou samonivelačného poteru je, že veľmi rýchlo schne, takže ho možno aplikovať aj v zime, čo iné typy poterov neumožňujú. Samonivelačný poter je pochôdzny už po 24 hodinách a už po týždni možno zapojiť podlahové kúrenie (ak je vykonaná montáž tohto typu vykurovania), čo ešte urýchľuje schnutie. V iných prípadoch samonivelačný poter určite vyschne za pár týždňov sám, závisí to samozrejme aj od hrúbky, v akej bol vyrobený.

6. Samonivelačný poter – cena

Samonivelačný poter je o niečo drahší ako klasický poter, ale v kombinácii s podlahovým vykurovaním vám zabezpečí lepšiu tepelnú účinnosť. Cena samonivelačného poteru závisí od povrchu podlahy, požadovanej hrúbky poteru, druhu materiálu a samozrejme od zhotoviteľa. Cena za zhotovenie samonivelačného poteru s hrúbkou 4,5 cm je 14 až 17 EUR/m2.

daibau.sk, pomôžeme Vám s odhadom investície a výberom dodávateľa pre Váš DomCHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV
Posledné zverejnené dopyty

Nivelacna vrstva na poter

Dobrý deň.

potrebujem spraviť samonivelačnu vrstvu. Na ploche 4m x 4m.
Hrúbka 0,5 až 1 cm. Material si nechám odporučít zatiaľ.potrebujen obhliadku zvyšok dohodneme potom. Foto v prílohe.

Ďakujem 315 € do 525 €

........

Anhydritový poter na podlahové kúrenie

Potrebujem anhidritový poter do RD na Ratke. Položený na podlahové kúrenie. O výmere 100m2 hrúbka od 3,5 - 6 cm (podľa uváženia po obhliadke. 1800 € do 3000 €

........

Anhydridový poter

Potrebujem anhidritový poter. Na izolovaný betónový základ, na ktorom je izilácia a podlahovka, potrebujeme naliať poter, ideálne samonivelačný, 100m2, hrúbka 35-50mm, realizácia: sep. 2023. 1800 € do 3000 €

........

CHCEM PONUKU OD POSKYTOVATEĽOV

Cena, Samonivelačný poter, obnovu garážovej podlahy, 20 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Komárno

450 € do 750 €

Cena, Anhydridový poter, 105 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Prešov

1890 € do 3150 €

Cena, Poter na podlahové kúrenie, 12 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Vysoká nad Kysucou

315 € do 525 €

Cena, Liatu podlahu na podlahové kúrenie, 40 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Žilina

2250 € do 3750 €

Cena, Niveláciu podlahy, 19 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Bratislava

450 € do 750 €

Cena, Poter - Vyrovmanie podlahy v podkrovi starsieho 2 posch. Bytoveho domu, 40 m²
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Galanta

2250 € do 3750 €

Cena, Anhydridovy poter do RD 164m2, 164 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Senec

4050 € do 6750 €

Cena, Vyrovnanie podlahy v byte samonivelacnou stierkou, 70 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Bratislava

1350 € do 2250 €

Cena, Nivelizacia krivej podlahy rozdiel 0-7mm do uplnej roviny, 45 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Bernolákovo

900 € do 1500 €

Cena, Poter a vakovanie, Poter 12m2 a vakovanie 35m2 cca
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Bratislava

1350 € do 2250 €

Cena, Anhydrid poter, 5,5cm plocha cca 70m²
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Kotešová

1080 € do 1800 €

Cena, Poter na podlahové kúrenie, 200 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Námestovo

2700 € do 4500 €

Cena, Novelizáciu podlahy, 80m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Dedinka

1800 € do 3000 €

Cena, Anhydrid poter dve poschodia., 200m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Žilina

2700 € do 4500 €

Cena, Nivelacia podlahy v panelaku, boli odstranene 2 pr, 3i byt, 4/4 posch., 64 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Bratislava

1170 € do 1950 €

Cena, Vyrovnanie podlahy v byte, nivelizacia, 12m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Bratislava

270 € do 450 €

Cena, Mam popraskané nivelačná poťer, 35 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Mužla

1188 € do 1980 €

Cena, Anhydritový poter, 150 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Trebišov

2250 € do 3750 €

Cena, Vyrovnat podlahu nivelackou, cca 20m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Dúbravica

450 € do 750 €

Cena, Liaty cementovy poter, 160m² je to ale 30 min. od Bratislave v madarsku Dunasziget
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Bratislava

3150 € do 5250 €

Cena, Ahydritovy poter, 42m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Terchová

810 € do 1350 €

Cena, Samonivelačný poter, 85m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Pohranice

1620 € do 2700 €

Cena, Samonivelačný poter v rod. Dome, 130 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Prešov

2340 € do 3900 €

Cena, Andhidridovy poter, 70 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Dojč

3150 € do 5250 €

Cena, Anhydrit cca 5 max 6 cm hruby, 170m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Bardejov

3600 € do 6000 €

Cena, Poter v dome, 203m2, elektricke kurenie, 203 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Bojnice

3150 € do 5250 €

Cena, Anhydritový poter na podlahové kúrenie, 114 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Dunajov

2250 € do 3750 €

Cena, Anhydridovy poter, 105m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Brezno

2250 € do 3750 €

Cena, Vyrovnanie podlahy v bytovom dome, plocha 25m2, hrúbka cca 20mm
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Zvolen

540 € do 900 €

Cena, Samonivelačný poter na suchy betonovy podklad ,2 izby, 40 m 2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Bystré

1440 € do 2400 €

Cena, Vyrovnanie podlahy v podkroví, 40m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Galanta

720 € do 1200 €

Cena, Vyliatie anhydridového poteru, 170m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Štiavnické Bane

2700 € do 4500 €

Cena, Anhydritovy poter do novostavby RD, 185 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Liptovské Sliače

3600 € do 6000 €

Cena, Anhydritový poter, 100 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Pusté Čemerné

1800 € do 3000 €

Cena, Anhydridovy poter hrubka 40mm, 20 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Lučatín

360 € do 600 €

Cena, Nivelačný poter, dlazba, 16 m2
Samonivelačný poter, anhydritové potery, Rosina

810 € do 1350 €Pozrite sa na iné dokončené projekty a ceny

Samonivelačný poter, anhydritové potery cenník

Vyžiadajte si od firiem nezaväzujúcu ponuku

790+ SPOLOČNOSŤAMI PRE Samonivelačný poter, anhydritové potery
BEZPLATNÁ SLUŽBA
BEZ PROVÍZIÍ
ZÍSKAJ PONUKU

Hľadáte dobrých realizátorov v oblasti Samonivelačný poter, anhydritové potery?

 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Bratislava
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Banská Bystrica
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Košice
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Nitra
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Prešov
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Žilina
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Bardejov
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Humenné
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Komárno
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Levice
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Liptovský Mikuláš
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Lučenec
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Martin
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Michalovce
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Nové Zámky
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Piešťany
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Poprad
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Považská Bystrica
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Prievidza
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Ružomberok
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Spišská Nová Ves
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Topoľčany
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Trenčín
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Trnava
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Zvolen
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Bánovce nad Bebravou
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Brezno
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Bytča
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Čadca
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Detva
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Dolný Kubín
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Dunajská Streda
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Galanta
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Gelnica
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Hlohovec
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Ilava
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Kežmarok
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Krupina
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Kysucké Nové Mesto
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Levoča
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Malacky
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Medzilaborce
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Myjava
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Námestovo
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Nové Mesto nad Váhom
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Partizánske
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Pezinok
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Poltár
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Púchov
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Revúca
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Rimavská Sobota
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Rožňava
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Sabinov
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Šaľa
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Senec
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Senica
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Skalica
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Snina
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Sobrance
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Stará Ľubovňa
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Stropkov
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Svidník
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Trebišov
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Turčianske Teplice
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Tvrdošín
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Veľký Krtíš
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Vranov nad Topľou
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Žarnovica
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Žiar nad Hronom
 • Samonivelačný poter, anhydritové potery Zlaté Moravce
 • Podmienky používania I Politika súkromia I Informácie o cookies I Impressum
  © 2023 Daibau, všetky práva vyhradené