Spoľahlivo rozšírte svoje podnikanie s DaiBau

Bezplatne sa zaregistrujte a vyskúšajte systém DaiBau


ZADAŤ FIRMU ZADARMO ZOBRAZIŤ PROJEKTY

Overené projekty, seriózni zákazníci

Všetkých zákazníkov telefonicky kontaktujeme, zisťujeme či sú seriózni a vyžadujeme čo najviac informácií

Projekty si vyberáte sami

Sami sa môžete rozhodnúť o tom, ktorý projekt Vás zaujíma natoľko, aby ste nadviazali kontakt so zákazníkom

Iba to, o čo máte naozaj záujem

Môžete určiť, o ktoré činnosti alebo hodnoty projektu máte aj naďalej záujem a do akej miery

Každodenné poskytovanie informácie o projektoch

Počas našej spolupráce Vás budeme denne informovať o nových projektoch prostredníctvom e-mailu, SMS alebo aplikácie

Špecialisti na výstavbu

Špecializujeme sa na systém pre stavebné projekty. My sami sme stavbári a architekti, a preto sa vždy snažíme o profesionálnu úroveň služieb.

S vami sme už viac ako 5 rokov

Pracujeme v dlhodobom horizonte, a stali sme sa blízkym partnerom pre tisícky firiem. Chceme poskytovať služby, ktoré zvýšia aj Vašu úspešnosť.

Ako funguje platforma?

1

Odoslanie a potvrdenie projektu

DOSTANEME DOPYT, OVERÍME ZÁKAZNÍKOV, SCHVÁLIME PROJEKT

Každý projekt telefonicky overíme a doplníme údaje, ak je to potrebné. Počas rozhovoru zisťujeme, či je zákazníkov záujem a jeho zámer realizovať projekt seriózny . Projekty, ktoré zákazník nemá v úmysle realizovať, nezverejňujeme.
Obracajú sa na nás jednotlivci, firmy, inštitúcie a verejné organizácie.

Telefonické overenie
Seriózni zákazníci
2

Oznámime a navrhneme Vám zhotoviteľov

O PROJEKTE VÁS BUDEME INFORMOVAŤ, ODPORUČÍME VÁS ZÁKAZNÍKOVI

Ak projekt spĺňa Vaše požiadavky a kvalifikácie, tak Vás budeme o projektoch informovať prostredníctvom e-mailu, SMS a aplikácie . Informáciu môžete dostať vo forme zoznam ponúk alebo ako výzvu, aby ste reagovali na projekt, pretože sme Vás odporučili zákazníkovi.

SMS správy
e-mail
aplikácia
3

Dohodnite sa na obhliadke a ponuke

POTVRĎTE ZÁUJEM, DOHODNITE SA SO ZÁKAZNÍKOM OHĽADOM PONUKY

V prípade, že máte záujem o projekt, môžete požiadať o kontaktné údaje zákazníka, čím potvrdíte záujem, o čom je informovaný aj zákazník. Zákazníkovi už vopred dáme Vaše telefónne číslo, aby Vás zavolal a overil si Váš záujem. Na platforme, Vám umožníme skontaktovať sa či zdieľať súbory a ponuky s každým zákazníkom.

4

Realizácia a hodnotenie

DOHODA, REALIZÁCIA A HODNOTENIE

Na realizácii menších prác sa na platforme zákazníci a poskytovatelia dohodnú v priebehu niekoľkých hodín. Drahšie projekty zvyčajne vyžadujú väčšiu koordináciu a prispôsobenie ponuky. Aby bola dohoda úspešná, odporúčame Vám osobný kontakt a podľa svojho uváženia tiež obhliadku na mieste. Formálne dohody uzatvárate priamo so zákazníkom, a nezasahujeme ani do finančných transakcií. DaiBau – DaiBau propaguje kvalitu, preto každého zákazníka, prosíme, o hodnotenie Vašej práce a Vám dávame rovnakú možnosť, aby ste nás informovali o tom, či bol zákazník korektný.

Všetko vybavíte na jednom mieste

Prístup k dopytom a kontaktom zákazníkov, ich organizáciu a korešpondenciu so zákazníkmi máte na svojom ovládacom paneli.
Na tomto mieste môžete tiež spúšťať reklamné kampane, zverejňovať odkazy, upravovať ich obsah a robiť internetový obchod.

Spolu s Vami budujeme dlhodobé partnerstvo

Vážený pán/Vážená pani!

Som rád, že existujete!!!
Už dlhšiu dobu sa zaoberám vyhľadávaním práce pre naše, slovenské firmy v rakúskych oblastiach a s Vami som začal spolupracovať po náhodnom sledovaní vysielania Dobrý nápad... Zákazku v rakúskom Kärntene sme síce dostali, ale zhotoviteľ meškal, tak ste mi odporučil niekoľko firiem na realizáciu fasády. Vybral som si G* s.r.o., ktorá vynikajúco zrealizovala projekt, k spokojnosti všetkých zúčastnených!

Systém, ktorý ste vytvorili, je pre reťazec investor, sprostredkovateľ, zhotoviteľ (aspoň pre Rakúsko), absolútne fenomenálny! V súčasnej dobe realizujem tri projekty, aj ďalších zhotoviteľov som našiel vďaka Vášmu a nášmu DaiBauu! Dokonca aj spôsob komunikácie so mnou je prekvapivo výborný, ste príjemný a rýchly, takže o Vás môžem hovoriť len v superlatívoch! Niekedy to viazne iba na strane zhotoviteľov, pretože nemajú vybavenú dokumentáciu týkajúcu sa práce v Rakúsku, ktorú im pomáham vybaviť prostredníctvom advokátskych kancelárií v Klagenfurte.

Veľmi som Vám vďačný!
Prajem Vám veľa úspechov do budúcna, a samozrejme si želám, aby sme aj naďalej takto úspešne spolupracovali. Spoločnosti zdieľajú môj názor, keďže v zahraničí dosahujeme výrazne lepšie ceny, robíme kvalitne a čo je najdôležitejšie, práce je dosť!

Vďaka Vám a všetko dobré!
PAVEL R.

Inzerujte pre 150 000 + používateľov mesačne.

Inzerujte pre slovenskú komunitu, ktorá stavia a renovuje. Používajú nás jednotlivci, ale aj firmy, architekti či inštitúcie.
Prezentujte svoju značku aj 20.000 spoločnostiam z oblasti výstavby a plánovania.

Často kladené otázky

Služby DaiBau

1. Prečo sa stať súčasťou siete DaiBau?


DaiBau poskytuje prístup k novým klientom a projektom, a tiež sa stará o propagáciu Vašej kvality. Dôveruje nám tisíc overených projektantských, remeselných a stavebných firiem. Pracujeme na viacerých trhoch a pre našich partnerov umožňujeme celý rad podporných služieb. Stali sme dlhodobým partnerom každého, kto je aktívni na Slovenskom stavebnom trhu.

2. Kto sa môže stať súčasťou siete DaiBau?


Pretože sme zástancami kvality, máme na registráciu určité kritériá . Môžu sa pripojiť spoločnosti s registrovanou činnosťou, ktoré majú aspoň 5 rokov praxe, najmenej 10 000 EUR ročných príjmov a nezablokované účty. S každou spoločnosťou vykonáme osobný rozhovor, aby sme získali kľúčové informácie o jej činnosti. Kvalitu služieb našich partnerov pravidelne kontrolujeme.

3. Čo je bezplatná skúšobná doba?


Každej spoločnosti v systéme ako znak dôvery dáme 15 overených projektov zadarmo. Týmto spôsobom si môžete vyskúšať naše služby a uistiť sa o legitímnosti projektov, ktoré dostávame. Dvakrát týždenne Vám na Vašu e-mailovú adresu pošleme zoznam zaujímavých projektov, a ak chcete môžete sa skontaktovať s 15 zákazníkmi. Po skúšobnej dobe Vám ponúkneme, aby ste si objednali predplatné.

4. Prečo by som si mal objednať platený balíček?


Platené balíčky majú mnoho výhod voči skúšobnej dobe. Po objednaní predplatného Vám poskytneme rozšírený prístup k väčšiemu počtu projektov. Rovnako tak si môžete vybrať činnosti a regióny, v ktorých by ste chceli pracovať. Ak sa stanete naším predplatiteľom, získate prístup k veľkým projektom a dôveryhodným zákazníkom, ktorých sme overili. Systémových partnerov o novom projekte informujeme, akonáhle ho dostaneme, zatiaľ čo projekty v skúšobnom období sú staré niekoľko dní . Objednanie predplatného tiež umožňuje rad ďalších výhod, ktoré sú uvedené v sekcii balíčky.

Projekty a zákazníci

1. Ako dostávame zákazníkov a projekty?


DaiBau je prítomný na internete, rovnako tak aj v tlači a fyzicky. Spolupracujeme s mnohými partnermi pre výstavbu a renováciu, ktorí nám pomáhajú zviditeľniť sa. Zákazníci nás nájdu na internete alebo prostredníctvom našich partnerov. Viac ako polovica klientov sa vracia, pretože už mali pozitívnu skúsenosť s platformou .

2. Prečo sa zákazníci obracajú na DaiBau?


Nájsť vhodného poskytovateľa s voľnými kapacitami v požadovanom termíne je problém, s ktorým sa stretávajú fyzické, ale aj právnické osoby. DaiBau s niekoľkými kliknutiami spojí zákazníka s overeným poskytovateľom, ktorý má záujem o projekt . Týmto spôsobom našim používateľom ušetríme veľa času a znížime riziko.

3. Kto sú zákazníci na DaiBau a aké sú projekty?


Na DaiBau sa obracajú tí, ktorí chcú nájsť vhodných a overených poskytovateľov. Našimi používateľmi sú fyzické osoby, ale aj spoločnosti, architekti, organizácie či štátne inštitúcie.
Projekty, ktoré dostávame, sú veľmi rozdielne. Od menších údržbárskych prác až po projekty s niekoľkomiliónovými investíciami. Každý partner si počas týždňa nájde mnoho zaujímavých príležitostí.

4. Sú zákazníci na DaiBau seriózni?


Sme si vedomí toho, že serióznosť zákazníka má pre našich partnerov mimoriadny význam. Z tohto dôvodu na viacerých miestach overujeme, aká je možnosť, že zákazník bude realizovať projekt. Dopyty, kde sa používatelia zaujímajú iba o cenu alebo termín realizácie je v ďalekej budúcnosti, vylúčime. Potvrdené projekty kontrolujeme, koľko ponúk má zákazník už zhromaždených a individuálne posúdime jeho vážny zámer. Všetky faktory využijeme na hodnotenie príležitostí, ktoré sú v zozname Vašich projektov označené zelenou-žltou stuhou. Partneri majú tiež možnosť nahlásiť svojmu administrátorovi neserióznych zákazníkov.

5. Ako reagovať na projekt z denného alebo týždenného informovania?


O zaujímavých projektoch Vás budeme v skúšobnej dobe informovať dvakrát týždenne, ak si objednáte predplatné denne. Všetky ponuky si môžete pozrieť a posúdiť, či máte o niektorý z projektov záujem. Kliknutím na odkaz kontaktov nás a zákazníka informujete o tom, že máte záujem o projekt. Správu môžete odoslať zákazníkovi prostredníctvom systému alebo ho zavolať. Podľa našich doterajších skúseností osobný kontakt so zákazníkom, zvýši možnosť na získanie zákazky.

6. Ako mám odpovedať, ak mi projekt ponúknete?


Ak si myslíme, že je Vaša firma vhodným kandidátom pre realizáciu projektu, odporučíme Vás zákazníkovi, akonáhle potvrdíme dopyt. Takže zákazník už na začiatku dostane Vaše telefónne číslo a účet, aby sa mohol s Vami skontaktovať. V tomto prípade Vám pošleme individuálny e-mail a SMS.

7. Myslím si, že nedostávam primerané projekty?


Ak zistíte, že ste informovaní o činnostiach, ktoré nevykonávate, upozornite nás, prosím, na to a my upravíme zodpovedajúcim spôsobom informačné správy . Ak sú dopyty s veľmi nízkou hodnotou alebo ak projekty nespadajú do oblasti Vašej pôsobnosti, nás na to taktiež upozornite, aby sme urobili nápravu. Po prihlásení môžete spravovať všetky nastavenia prostredníctvom ovládacieho panela.

8. Na ktorých projektoch sa môžem podieľať?


Pretože zákazníkov spájame s príslušnými realizátormi, musíme sa postarať o to, aby sme odporučili spoločnosti, ktoré sú schopné a kvalifikované zrealizovať konkrétny projekt. Podľa veľkosti Vášho tímu nastavíme, ako veľké projekty môžete prevziať. Ak ide o projekty novostavieb alebo komplexné renovácie je potrebná mať vhodný tím a vyplnený referenčný zoznam. Pre kategórie, ako je geodézia, projektovanie alebo architektúra je potrebná licencia Slovenskej komory architektov (SKA).

9. Čo sa stane, ak sa sa dohodnem na realizácii zákazky?


Prevzatie realizácie počas skúšobnej doby súčasne znamená ukončenie bezplatnej spolupráce. Ak ste už naším predplatiteľom, prevzatie realizácie nemá vplyv na náklady spolupráce, pretože províziu v predplatných balíčkoch DaiBau neúčtujeme.

Hodnotenie

1. Ako získavame recenzie zákazníkov?


Názor na Vašu prácu môže vyjadriť iba zákazník, ktorý zadal dopyt do systému. Zákazník hodnotí Vaše odborné znalosti týkajúce sa poradenstva, ceny a kvality realizácie. Zákazníka môžete sami požiadať o jeho názor, pretože komentáre ovplyvňujú Vaše celkové hodnotenie a sú viditeľné vo Vašom profile DaiBau .

2. Aký význam má DaiBau hodnotenie?


DaiBau hodnotenie je objektívnym odrazom Vašej kvality. Skladá sa z počtu rokov pôsobenia na trhu a veľkosti tímu. Ovplyvňuje ho Vaša odozva či názory zákazníkov a odborných používateľov. Vyššie hodnotenie môžete tiež získať vyplnením referenčného zoznamu. Celkové hodnotenie vyjadruje Vaše kompetencie, pretože je nimi podmienená Vaša pozícia v adresári a v zozname odporúčaných realizátorov, podľa ktorých sa zákazník rozhodne. Naši používatelia hodnoteniu prikladajú veľký význam.

3. Kto je odporúčaným poskytovateľom?


Odporučenými poskytovateľmi sú spoločnosti, s ktorými spolupracujeme viac ako dva roky a v tom čase dosiahli hodnotenie nad 8,5. Za odporúčaných poskytovateľov sa môžeme zaručiť, že svoju práca odvedú kvalitne a korektne. Značku udeľujeme na základe objektívnych faktorov a individuálneho posúdenia. Príjemcovia značky môžu tiež získať aktuálnu nálepku na auto.

4. Aký význam majú ostatné DaiBau značky?


Na základe výnimočnej kvality udeľujeme a zverejňujeme aj ďalšie výhody. Značku môžete získať aj za odozvy, ak spoločnosť odpovedala aspoň na 70% našich výziev ohľadne projektov. Značku za skúsenosti udeľujeme spoločnostiam, ktoré sú na trhu viac ako 10 rokov. Osobitnú značku za vysoké celkové hodnotenie môže Vaša spoločnosť získať, ak dosiahne hodnotenie nad 9.

5. Čo urobiť, ak nám zákazník dal negatívnu recenziu?


DaiBau nie je zodpovedný za vykonané práce zhotoviteľom (podmienky používania). V súlade so sledovaním kvality, každú písomnú reklamáciu overujeme ako na strane zhotoviteľa, tak aj zákazníka. Ak zistíme, že zhotoviteľ dostal dve oprávnené reklamácie, ktoré nevyriešil, tak ho vylúčime na neurčitý čas zo systému.

Spolupráca

1. Ako môžem získať predplatné?


Ak chcete získať predplatné, obráťte sa na oddelenie podpory obchodných partnerov, ktoré Vám pomôže vytvoriť ponuku na mieru. Na základe vybraného balíčku Vám bude vystavená zálohová faktúra alebo odoslaná zmluvu o predplatnom. Prvý pracovný deň, keď dostaneme potvrdenie o zaplatení zálohovej faktúry, aktivujeme Váš predplatený balíček.

2. Ako dlho platí predplatné na DaiBau?


Platnosť predplatného závisí od toho, ktorý balíček máte. Ročné predplatné platí od dátumu platby do toho istého dátumu v nasledujúcom roku. Pri mesačnom predplatnom, Vám každý mesiac vystavujeme faktúru za predchádzajúci mesiac.

3. Aké sú možnosti predplatného pre DaiBau?


Aktuálnu ponuku balíčkov a cien môžete vidieť tu: Partnerské balíčky DaiBau. Ponúkame Vám balíčky s mesačným alebo ročným predplatným. Pri uzavretí dlhodobej spolupráce sú k dispozícii osobitné výhody.

4. Momentálne nemôžeme akceptovať projekty. Čo môžeme urobiť?


Ak máte momentálne vyťažené kapacity, môžete o tom informovať svojho administrátora a v danom období Vám nebudeme posielať informační správy. Po uplynutí tohto obdobia sa posielanie informácií automaticky aktivuje. Predplatné počas tejto doby nie je môže zablokovať.

5. Čo mám urobiť, keď už činnosť nevykonávam?


Ak ukončíte činnosť, môžete nám oznámiť, či ešte vykonávate niektorú z 220 činností uvedených na DaiBau. V prípade, že spoločnosť rušíte, Vás v systéme deaktivujeme.

Postavte svoju spoločnosť do centra pozornosti

Bezplatne sa zaregistrujte a vyskúšajte systém DaiBau


ZADAŤ FIRMU ZADARMO ZOBRAZIŤ PROJEKTY
Slovakia
DAIBAU.SK

00421 233 329 745

KONTAKTY

Dopyty: 00421 233 329 745
Firmy: 00421 233 329 745

REGIONÁLNE STRÁNKY

www.daibau.com
www.daibau.at
www.mojmojster.net
www.emajstor.hr
www.daibau.rs
www.daibau.sk
www.daibau.ro
© 2021 DaiBau, všetky práva vyhradené